تدريس خصوصي
مهمترین ویژگیهای مدرسین موفق تدریس خصوصی
برای اینکه مدرس موفقی باشیم باید از سر علاقه تدریس کنیم. باید تدریس را دوست داشته باشیم و علاوه بر کسب درآمد از تدریس و تدریس خصوصی، از انجام آن لذت هم ببریم.

iranmodares

برای اینکه مدرس خوب و موفقی باشیم باید در جلسات تدریس خصوصیو گروهی مطلب را از دید شاگرد یا اگردان ببینیم. باید مطلب را به زبان خودآنها توضیح دهیم و با پرسیدن سوال یا سوالاتی در حین تدریس از مفهوم بودن وواضح بودن مطالبی که ارائه می دهیم مطمئن شویم.
برای اینکه مدرس و مدرس خصوصی خوبی باشیم و از کلاسهای تدریسما لذت ببرند باید درس را تا حد بسیار خوبی بلد باشیم. باید بر درس مسلط بوده و از جنبه های مختلف و زوایای مختلفی بتوانیم آن را برای شاگردانمان توضیح دهیم. اگر خودمان مطلب را بسیار خوب بلد باشیم، با در نظر گرفتن سایرپارامترها، آن را به خوبی هم می توانیم توضیح دهیم.
برای موفقیت در تدریس:
1- باید بر مبحثی که تدریس می کنید مسلط باشید. هر چه میزان تسلط شما بیشتر باشد بیان روان تری خواهید داشت.
2- در کلاس درس مطالبی را که ارائه می کنید به صورت متنوع بیان نمائید.در بخشی از کلاس درس را ارائه کنید. در بخش دیگری سوال بپرسید. تمرین حل کنید. استراحت بدهید و ...
3- به دانشجو و دانش آموز تمرین بدهید و میزان یادگیری او را ارزیابی نمائید. جوری نباشد که فقط درس را ارائه کنید و از میزان یادگیری شاگردتان یا میزان مفید بودن کلاس غافل باشید.
در این بخش ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق که در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و یا تدریس گروهی فعالیت دارد به صورت تیتروار ارائه می گردد. ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق به صورت زیر است:

1- اشراف معلم و مدرس بر محتوا

2- توجه کردن به نیازهای عاطفی و عقلی دانش آموزان و دانشجویان

3- تعیین تکالیف متنوع و مختلف برای دانش آموزان و دانشجویان

4- داشتن طرح درس در ذهن و یا به صورت مکتوب

5- استفاده از ارزیابی چندگانه برای بررسی پیشرفت

6- ایجاد محیط آموزشی مناسب: احترام متقابل

7- اصلاح و تطبیق آموزش با امکانات
برای اینکه مدرس خوبی باشید و در کار تدریس موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- کیفیت تدریس خودتان را بالا ببرید. در جلسات تدریس خصوصیبهترین ارائه خودتان را داشته باشید. هر بار 5 دقیقه قبل از کلاس به خودتان بگویید که این جلسه یکی از بهترین جلسات تدریس من خواهد بود.

2- نتیجه گرفتن دانشجو و یا دانش آموز برایتان مهم باشد. پیگیر این باشید که آیا تمرین ها را حل می کند یا نه و در صورت لزوم به والدین گزرش دهید. بعد از امتحانات نیز بپرسید و پیگیر باشد که آیا شاگرد شما نتیجه مطلوب را گرفته است یا نه. اگر به این شکل عمل کنید، شاگردهای هر ترم شما برای ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.

3-در کلاس درس به صورت متنوع تدریس نمائید. درس را توضیح دهید، تمرین حل کنید. از شاگرد خودتان بخواهید که با زبان خودش درس را برای شما توضیح دهد. هر از چند گاهی هم استراحت کنید.

4- در کلاس درس جدی باشید و در عین حال سعی کنید که کلاس خشکی نداشته باشید. تمرینات و مسائلی را که برای جلسات بعد تعیین می کنید به صورت جدی از شاگردتان بخواهید.
حین تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- برای هر دانشجو و دانش آموز جدیدی که دارید، بررسی کنید که اشکال اساسی او چه چیزی است. آیا در بحث های مربوط به مقاطع قبلی اشکال دارد و یااشکال او تنها به مقطع حاضر بر می گردد. این مطلب را با پرسش سوال حین تدریس می توان تشخیص داد. اگر شاگرد شما در ریاضیات مقطعهای قبلی اشکال دارد می توان در یک جلسه اختصاصی به ان پرداخت و یا در بین مباحث جدید و مباحث ریاضی مقطع فعلی او می توان کم کم اشکالات قبلی را هم پوشش داد.

2- قبل از جلسات تدریس ریاضیسعی کنید که خودتان حتما بر مطلب مسلط باشید. اگر به جای بلد بودن مبحث برآن مسلط باشید، در زمان کمتر مطلب بیشتری را با کیفیت بالاتر ارائه خواهیدداد. به نظر می رسد که بهتر است بر روی چند درس متمرکز شوید و در انها به تسلط برسید. کسانی که تعداد زیادی درس را تدریس می کنند معمولا نمی توانند بر همه ی آنها مسلط شوند.

3- در جلسات تدریس و تدریس خصوصی تمرکز کافی داشته باشید. از هر عاملی که حواس شما را پرت می کند پرهیز نمائید.

4- در جلسات تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید. هیچ جزوه ای مثل جزوه خود شما نخواهد شد. جزوه ی خودتانرا بعدا بهتر خواهید فهمید.

5- در کلاس درس هر سوالی که برایتان پیش آمد بپرسید. نگذارید که سوالی در ذهنتان باقی بماند.

6- به سوالات دیگر دانش اموزان گوش دهید. ممکن است سوال شما هم باشد. این سوال ممکن است در مراحل بعد برای شما مطرح شود.

7- بعد از جلسات تدریس درس را مرور کنید. مرور بعد از جلسات تدریس باعث می شود دیرتر مباحث را فراموش کنید.

8- برای انجام تمرینات و مسائل در کلاس درس داوطب شوید.
از بین عوامل مذکور شاید دو عامل زیر مهمترین عوامل باشند.

1- تسلط بر درس و مبحث تدریسی: در مقالات دیگر هم گفته شده است که تسلط بر درس واقعا مهم است. هر چه تسلط شما بر درسی که تدریس می کنید بیشتر باشد بیان شما روانتر خواهد بود. هر چه مطلب برای شما بیشتر جا افتاده باشد در انتقال آن به شاگردتان موفق تر عمل خواهید کرد. تسلط بیشتر بر درس تدریسی باعث می شود که در انتخاب کلمات، برنامه ریزی کلاس و حتی انتخاب مسائلی که در مدت زمان موجود حل می کنید بهتر عمل نمائید.

2- پیگیری نتیجه گرفتن شاگردانتان: هر چند عوامل زیاد دیگری برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیوجود دارند ولی به نظر می رسد متعهد بودن به کارتان و اینکه نتیجه گرفتن شاگردانتان برایتان مهم باشد یکی از موثرترین عوامل است. در طول ترم که جلسات تدریس را برگزار می کنید به مرور وضعیت تحصیلی شاگرد یا شاگردانتان را ارزیابی نمائید. به او تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حین تدریس از مباحث جلسات قبل سوال بپرسید. به صورت مداوم بررسی کنید که آیا با برگزاری جلسات تدریس پیشرفتی در وضعیت تحصیلی شاگردانتان اتفاق میافتد یا نه. به هر روشی که بلد هستید، کاری کنید که شاگردانتان درس را یادبگیرند و در نهایت نتیجه و نمره مورد نظر را کسب نمایند.

منبع: ایران مدرس
پارامترهای کلیدی موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در این بخش به صورت تیتروار ارائه می گردد. در همین وب سایت (ایران مدرس) مطالب زیادی در زمینه موفقیت در تدریس، راهکارهای تدریس خصوصیموفق، افزایش درآمد از تدریس خصوصی، راهکارهای افزایش جذب شاگرد، نحوه درجآگهی تدریس موثر و پربازده و ... ارائه شده است. در این مقاله موارد مزبوربه صورت موثر ارائه نمی شود. بلکه راهکارهای موفقیت در تدریس فقط به صورت تیتروار ارائه می شود:

1- برای موفقیت در تدریس تسلط خودتان بر مطالب تدریسی را افزایش دهید.

2- سر وقت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی حاضر شوید.

3- کمی کار اضافه انجام دهید. به عنوان مثال اگر زمان تدریس را یک ساعت و نیم تعیین کرده اید یک ساعت و 40 دقیقه در کلاس بمانید.

4- در کلاسهای تدریس ارزیابی را فراموش نکنید. امتحان بگیرید و تمرین هایی که برای حل کردن داده اید را بررسی کنید.

5- هر جلسه تدریس برای جلسه بعد حل تمرین و مسئله توسط شاگردتان را در نظر بگیرید.

6- پشتیبان و مشاور شاگردتان باشید و هدف از برگزاری جلسات تدریس خصوصی را فقط نتیجه گرفتن شاگردتان در نظر بگیرید.

7- در جلسات تدریس، مطالب را از دید شاگردتان ببینید وبا سوال پرسیدن از او تشخیص دهید که اشکال اصلی شاگردتان چیست و بر روی حلاشکالات متمرکز شوید.

منبع: ایران مدرس
در این بخش نکاتی برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی ارائه می گردد:

1- در مرحله اول سعی کنید بر مباحث تدریسی خودتان تسلط داشته باشید.

2- حین تدریس ریاضی، هر مبحثی را که تدریس می کنید، یکی دو تمرین و مثال برای آن حل کنید.

3- حین تدریس ریاضی و حین حل تمرینها و مسائل به صورتمداوم از شاگردانتان سوال بپرسید تا مطمئن شوید که با مسئله و تمرین درگیرشده اند و روند حل را یاد گرفته اند.

4- کلاس ریاضی را متنوع برگزار کنید. هم درس را ارائه دهید، هم تمرین و مسئله حل کنید و در بخشی از کلاس از خود شاگردانتان بخواهید که تمرین حل کنند.

5- به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعد تدریس ریاضی حل آنها را بخواهید.

6- هر چند جلسه یکبار امتحان یا کوئیزی برگزار نمائید.

7- در کلاس تدریس ریاضی جدی باشید و با جدیت یادگیری و آموزش شاگردانتان را پیگیری کنید.

8- اگر جلسات تدریس ریاضی ای که برگزار می کندی طولانی است، هر 40 دقیقه یکبار استراحت کوتاهی به شاگردانتان بدهید.

9- جلسات تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید و با برگزاری این جلسات در طول ترم بازدهی آنها را افزایش دهید.

10- حل تمرین و مسئله برای یادگیری ریاضی عامل اساسی وموثر در یادگیری این درس است. تا جایی که زمان به شما اجازه می دهید تمرینو مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس
اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- سر وقت در کلاس تدریس مدرسه و دانشگاه و یا جلسات تدریس خصوصی حاضر شوید.

2- جلسات تدریس خصوصی را در زمانی برگزار کنید که هم برای شما و هم شاگردتان مناسب باشد.

3- جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. در ایام امتحانات که مجبورید این کار را انجام دهید بین جلسات تدریس استراحت کافی در نظر بگیرید.

4- تا جایی که ممکن است کلاسهای تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. قبل از رسیدن به ایام امتحانات درس را تمام کنید.

5- تسلط خودتان بر دروس تدریسی را بالاتر ببرید. هر چه مسلط تر باشید بیان روانتری هم خواهید داشت.

مدرسانموفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.

کسانی که در کار تدریس موفق هستند خوب درس می دهند. فن بیان قوی ای دارند و مطالب را از دیدشاگردشان می بینند. شما هم اگر می خواهید در تدریس موفق باشید باید حین تدریس از شاگرد خودتان سوال بپرسید و تشخیص دهید که نقطه ضعف آنها کجاست؟ هر کدام از شاگردهای شما ممکن است در بخشی از درس اشکال داشته باشند و این جز با سوال پرسیدن مشخص نخواهد شد. شما باید خوب تشخیص دهید که شاگرد شما چه اشکال اساسی ای دارد و چه روندی را باید پیش گرفت تا در تحصیل موفق شود.باید جلسات تدریس خصوصیرا به گونه ای پی ببرید که موفقیت شاگرانتان حتمی باشد. به شاگردهای خودتان مشاوره بدهید و در طول ترم و تا شب امتحان پشتیبان آنها باشید.

تدریس و آموزش زبان-تدریس خصوصی-تدریس-جلسه اول رایگان-معلم ریاضیات دبیرستان-مدرس شیمی خانم-داده های پژوهشی-Etabs-کارگاه-مدرس استاتیک-راهکارهای سرمایه گذاری در بورس-دبیر زیست شناسی-تدریس عربی در تهران-تدریس خصوصی در شیراز-شیمی 3-کار تدریس-مهندسی-تدریس فیزیک دبیرستان در تبریز-ریاضی-


برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید: فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند.

2- فیزیک را مفهومی تدریس نمائید: فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. در کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی فیزیک هم این نکته را مد نظر داشته باشید. فقط فرمول ندهید ونگوئید که با این فرمول مسئله حل می شود. معنی روابط فیزیکی مختلف و دلیل کاربرد آنها در مسائل را توضیح دهید. سعی کنید شاگردانتان مفهوم روابط را درک کنند و بفمهند.

3- راه حلهای مختلف حل مسائل را بگوئید: اگر فیزیک رامفهومی تدریس کنید و فهمیدن و درک سوالات را به شاگردانتان یاد دهید، ممکناست خود شاگردانتان برای حل یک مسئله راه حلهای مختلفی را ارائه دهند. مثلا در بحث حرکت پرتابی یک سوال مشخص را ممکن است بتوان از چند راه حل کرد. اگر کسی سوال را خوب فهمیده باشد راه حلهای مختلفی هم به ذهنش می رسد.در کلاسهای تدریس فیزیک شاگردانتان را محدود به یک فرمول و راه حل خاص نکنید. اگر کاری کنید که درس را خوب درک کنند، خودشان راه حل ارائه می دهند. مسلما اول کار باید به انها کمک کنید. ولی حین تدریس به آنها یادآوریکنید که ذهنشان را به کار بیندازند و در جستجوی راه حلهای ساده تر و بهتریبرای حل سوالات باشند.

4- از شاگردهایتان توضیح بخواهید: حین تدریس خصوصی فیزیکو یا هر درس دیگری از شاگردهایتان بخواهید که درس را به زبان خودشان توضیحدهند. به این ترتیب هم مبحث برای خودشان بهتر جا می افتد و هم شما متوجه می شوید که درس را یاد گرفته اند یا نه. اگر حین تدریس فیزیک و یا حل مسائلفیزیک از فرمول خاصی استفاده می کنید، دلیل استفاده از رابطه مزبور را از آنها بپرسید. یا بپرسید که آیا به نظر آنها می تواند مسئله را از راه دیگریحل کرد یا نه؟


نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.

برای بسیاری از دروس مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و ... حل تمرین و مسئله حتی شاید از خود درس مهمتر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس شیمی، تدریس خصوصی فیزیک و دروس مشابه اینها، حل تمرین و مسئله را فراموش نکنید. حتی مثلا حین آموزش زبان و در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یادگیری هر چه بهتر قواعد و گرامرو مکالمه و ... انجام تمرین بسیار مهم است. تمرین مادر یادگیری است. با تمرین می توان بر هر مطلبی مسلط شد. در کلاسهای تدریس خصوصی در مرحله اول درس را ارائه کنید. به نظر می رسد بهتر باشد بعد از ارائه هر مبحث تمرینی یا مثالی از آن حل شود. به نسبت حالتی که بخواهید همه ی مباحث را درس بدهیدو بعد از آن تمرین حل کنید، حل مثال بعد از هر مبحث بهتر است. بنابراین درکلاسهای تدریس خصوصی به اندازه کافی تمرین و مثال و مسئله حل کنید. یکی ازمزیتهای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم و اینکه این کلاسها به ایام امتحانات موکول نشود همین است. اگر کلاسهای تدریس خصوصیدر طول ترم برگزار گردد، به اندازه کافی برای حل سوال و مسئله و تمرین وقتخواهید داشت. علاوه بر حل تمرین و مسئله توسط خود مدرس در کلاسهای تدریس خصوصی،گاها در همین کلاسها خود شاگردان هم باید مثال و تمرین حل کنند. هر از چندگاهی مثالی یا مسئله ای به شاگردتان بدهید تا حل کند. به این ترتیب هم خودشاگرد شما و هم خود شما میزان یادگیری را پایش می کنید. اصلا یکی از فوایدحل تمرین و مسئله، علاوه بر افزایش تسلط، این است که می فهمید کلاسهای تدریس خصوصی تا چه میزان مفید بوده است و اگر اشکالی وجود دارد هر چه سریعتر برطرف گردد. در نهایت برای زمانهایی که بین کلاسها و جلسات تدریس و تدریس خصوصی وجود دارد به شاگردتان تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حل آن را به شما برگرداند. این کار هم چند مزیت دارد. در مرحله اول شاگرد یا شاگردان شما برای آن که بتوانند تمارین را حل کنند باید درس را بخوانند و مرور نمایند و بنابراین درس خوانده می شود و این بسیار مفید است. در مرحله بعد بعد از انکه حل تمرین به شما ارائه گردید می فهمید که آیا مطلب مورد نظر شما را شاگردتان یاد گرفته است یا نه. در نهایت شاگرد شما با حل تمرین بر مباحث ارائه شده مسلط تر هم می گردد. دقت کنید، همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، اگر می خواهید در کار تدریسموفق شوید و درآمد خوبی کسب نمائید، باید خودتان را مسئول نتیجه گرفتن یا نگرفتن شاگردانتان بدانید. با دادن تمرین و مسئله به اندازه کافی و پیگیری جدی آن متوجه خواهید شد که آیا شاگرد شما درس را یاد گرفته است و به نتیجه می رسد یا نه و در نتیجه آیا روندی که شما برای کلاسهای تدریس خصوصی پیش گرفته اید مفید است و می تواند شاگردانتان را به نتیجه برساند و یا باید تغییری ایجاد کند. همیشه به فکر نتیجه گرفتن شاگردانتان باشید تا خودتان درکار تدریس و تدریس خصوصی موفق گردید.
قبل از این کلاس تدریس خودتان را شروع کنید، درس و مبحثی که باید تدریس کنیدرا بپرسید. از شاگرد خودتان منبع درس (کتاب یا جزوه) و ... را بپرسید. در ادامه تلاش کنید تا مبحث مورد نظر را مرور کرده و مطمئن شوید که بر آن مسلطهستید. همان جلسه اول و قبل از شروع کلاسهای تدریس خصوصی از شاگرد یا شاگردانتان جزوه نخواهید. همین خودش باعث عدم اطمینان می گردد. این شک را برای شاگردتان به وجود می آورد که شما درس را بلد نیستید و می خواهید خودتان درس را بخوانید تا بلد شوید. هر چند مرور قبل از جلسات تدریس هموارهلازم است ولی از شاگرد خودتان جزوه نگیرید. البته، اگر چند جلسه از کلاس تدریس گذشت و اعتماد شاگردتان جلب شد می توانید جزوه را بگیرید و برای خودتان کپی تهیه کنید و قبل از جلسات تدریس مرور کنید. ولی قبل از جلسه اول این کار را نکنید. بسیاری از کلاسهای تدریس خصوصیبیش از یک جلسه ادامه پیدا نمی کند. دلیل این امر فقط می تواند این باشد که مدرس نتوانسته است نظر شاگردش را در همان جلسه اول جلب کند. دقت کنید هرشاگرد شما ممکن است دهها جلسه با شما داشته باشد. بنابراین هر شاگرد هم ارزشمند است. در جلسه اول تدریس خصوصی به اندازه کافی سوال بپرسید. بپرسید که شاگردتان کجاها ضعف دارد و چه نوع تدریسی را می پسندد. کمی درس ارائه کردید باز سوال بپرسید آیا به این شکل که شما تدریس می کنید خوب است؟ به هرحال به همیشه حق با مشتری است و در کلاسهای تدریس خصوصی شاگرد شما مشتری شما است. با پرسیدن سوالات اشکالاتی را که وجود دارد تشخیص دهید و با تدریسمناسب درست به هدف بزنید. خلاصه اینکه، اگر می خواهید جلسات تدریس شما ادامه پیدا کند، جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را بسیار عالی برگزار نمائید و در جلسات بعدی هم تلاش کنید همواره بهتر و بهتر شوید.
برای ارائه یک تدریس خوب و مناسب و به منظور موفقیت در تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از شرکت در کلاس تدریس و تدریس خصوصی درس مورد نظر را مطالعه کنید. با مطالعه دروس تدریسی می توانید بر درس مورد نظر خودتان مسلط شده و در کلاس تدریس و تدریس خصوصیبه بهترین وجه مطلب را ارائه کنید. با بالا بردن تسلط خودتان بر مطالب تدریسی، به شکل بهتری هم می توانید مطالب را بیان کنید و مطالب به دردبخورتر را هم ارائه خواهید کرد. اگر می خواهید روز به روز در کار تدریس موفق تر باشید و درآمد بالاتری کسب کنید بدنبال راهکارهایی باشید که درسهایمورد نظرتان را بهتر ارائه کنید و برای شاگردانتان کلاسهای مفیدتری برگزارنمائید.

2- دروسی را تدریس کنید که به آن علاقه دارید. درسهاییرا تدریس کنید که خودتان هم از تدریس انها لذت می برید. به عنوان مثال اگربه تدریس ریاضی علاقه دارید، کلاسهایی را قبول کنید که در زمینه آموزش و تدریس ریاضی باشد. اگر خودتان به دروس تدریسی علاقه داشته باشید در تدریس و آموزش انها موفق تر هم عمل خواهید کرد.

3- در کلاسهای تدریس هم درس بدهید و هم مسئله حل کنید. در کلاسهای تدریس گروهی یا تدریس خصوصیبه صورت ترکیبی عمل کنید. هم درس را ارائه کنید و هم تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب شاگردهای شما هم درس را بهتر یاد می گیرند و هم کلاسهایمتنوع و جذابتری خواهید داشت. بسیاری از اوقات شاگردان شما خود درس را یادنمی گیرند ولی با حل تمرین و یکی دو مثال می توانند در آموزش آن موفق باشند.

4- برای زمانهای بین جلسات تدریس و تدریس خصوصی به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید. برایبسیاری از دروس مانند ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله ضروری است. به دانش آموزانتان تمرین و مسئله بدهید و از آنها بخواهید در زمانهای بین جلسات تدریس تمرینات را حل کنید. خودتان تمرینات را بررسی نموده و راه حل صحیح آنرا ارائه دهید. برای دروس دیگر مانند زبان و عربی و زیست هم در بین جلسات تدریس از شاگردانتان بخواهید که دروس را مرور نمایند.
راهکارهایی برای تدریس موفق ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در این بخش ارائه می گردد. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و برای موفقیت در کار تدریس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.1- اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید در این زمینه فعالیت کنید.مسلما در صورتیکه به ریاضی و تدریس ریاضی علاقه داشته باشید به صورت اتوماتیک این علاقه را به شاگردانتان منتقل کرده و در کار تدریس موفق خواهید شد.2- قبل از حضور در کلاسهای تدریس ریاضی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تسلطبر درس بسیار مهم است. اگر بر درس ریاضی مسلط باشید حتی نحوه بیان شما متفاوت خواهد شد. اگر بر درس مسلط باشید خودتان مطالب را از بالا می بینید وروانتر تدریس خواهید کرد.3- کتاب و مقطعی از ریاضیات را تدریس کنید که بر آن مسلط هستید.مثلا اگر ریاضی کنکور را خوب نمی توانید تدریس کنید و یا جزوه آماده ای برای تدریس کنکور ندارید سراغ تدریس ریاضی کنکور نروید. اگر می توانید ریاضی ابتدایی یا دبیرستان را خوب تدریس کنید در همان مقاطع به کار تدریس بپردازید.

تدریس خصوصی ریاضی تدریس ریاضی ریاضی آموزش ریاضی معلم موفق ریاضی نمره بالای ریاضی ریاضی کنکور موفقیت در تدریس ریاضی موفقیت در ریاضی آموزش موفق ریاضی تدریس موفق ریاضی نمره 20 ریاضی مدرس موفق ریاضی ریاضیات یادگیری ریاضی

4- در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث را از دید شاگردتان دیده و به تناسب وضعیت تحصیلی او تدریس کنید. هر کدام از شاگردهای شما وضعیت متفاوتی از دیگر شاگردانتان دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیدر یکی دو جلسه اول با پرسش سوالهایی وضعیت ریاضی شاگردتان را ارزیابی کرده و به تناسب آن تدریس کنید. اگر شما خیلی عالی ریاضی را تدریس کنید ولیشاگردتان چیزی متوجه نشود فایده ای ندارد.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها : مدرسین موفق تدریس خصوصی
تدریس خصوصی، موفقیت تحصیلی و موفقیت در کنکور، درامد تدریس

گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی

گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی ممکن است. البته برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری تنها به جلسات تدریس خصوصی بستگی ندارد ولی به هر حال، شرکت در جلسات تدریس خصوصی می تواند به موفقیت تحصیلی و کسب نمره بالا در این دروس کمک زیادی بکند.

در بسیاری از موارد کلاسهای خصوصی برای رفع اشکال و حل تمرین و مسئله می تواند بسیار مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بالایی دارد وبه این دلیل که به نسبت کلاسهای گروهی افراد کمتری در آن شرکت دارند، برایسوال پرسیدن و رفع اشکال در کلاس مفیدو موثر است. کلاسهای تدریس خصوصی فقطمختص دانش اموزان و افراد ضعیف نیست. ممکن است یک دانش اموز یا دانشجوی متوسط هم با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک و یا سایر دروس به یکی از دانش اموزان قوی کلاس تبدیل گردد. یا یک دانش اموز قوی و متوسط هم ممکن است در مبحث خاصی اشکال داشته باشد و با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی رفع اشکال انجام دهد. در حالت دیگر، هر دانشجو یا دانش آموزی ممکن است در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به دلیلی غیبت کند و با استفاده از کلاسهای خصوصی این غیبت را جبران نماید. بنابراین شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیکو ریاضی و یا هر درس دیگری در حالت کلی می تواند مفید و موثر باشد. البته همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک تنها شرکت در کلاسهای خصوصی کافی نیست. در کنار جلسات تدریس خصوصی باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. باید پشتکار داشته باشید و در طول ترم درس بخوانید. حتی باید کلاسهای خصوصی هم در طول ترم برگزار گردد. کلاسهای تدریس خصوصی، با توجه به مطالب گقته شده برای گرفتن نمره 20 و موفقیت در تحصیل موثر و مفید است.

در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) مدرسان زیادی ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوص ریاضی و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرس خصوصی فیزیککلیک نمائید. پس از مشاهده لیست مدرسین ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری بر روی عنوان آگهی تدریس هر کدام از مدرسان کلیک نموده و مشخصات کامل هر مدرس را مشاهده نمائید. در ادامه با هر کدام از مدرسین که به نظر شما رزومهبهتری دارد و برای شما مناسبتر است تماس بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی هم با دقت به مطالب ارائه شده گوش داده و جزوه یادداشت نمائید. هر سوالی کهپیش آمد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید. از کلاسهای تدریس خصوصی نهایت استفاده را ببرید و با مطالعه و تمرین در طول ترم و در کنار کلاسهای مزبور سعی کنید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم شرکت نموده و به بهانه جلسات خصوصی در این کلاسها غیبت نکنید. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) علاوه بر تدریس خصوصی جزوات و مطالب آموزشی زیادی برای دانلود رایگان ارائه شده است که با کلیک بر روی لینکهای زیر می توانید این مطالب آموزشی را دانلود نمائید.


 

منبع: ایران مدرس


شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی

در این مقاله مطالبی در زمینه شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی ارائه می گردد. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مقالات و مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس، چگونگی ثبت اگهی تدریس پربازده و موفق و نحوه جذب شاگرد، موفقیت در تدریس و نقش تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت شاگردان، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی، مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس گروهی مدرسه و دانشگاه،ویژگیهای مدرسین موفق و ... ارائه شده است. تعدادی از مقالات مرتبط با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در پایین همین مطالب و پنج مقاله هم در بالای همین مطلب ارائه شده است. علاوه بر مقاله حاضر، می توانید بر روی لینکهای ارائه شده کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. در همین وب سایت می توانید عضو شوید و آگهی تدریس خصوصی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید). درج آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) پربازده و مفید و موثر است. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1-اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت نداشته اید و به تازگی فعالیت در این زمینه را آغاز کرده اید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس می توانید اگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ثبت آگهیتدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری هم دارند.بسیاری از مدرسینی که در همین سایت آگهی تدریسخودشان را به صورت ویژه درج کرده اند، بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند (بعضی از مدرسین تدریس خصوصی حتی بیش از 20 بار این کار را انجام داده اند). این مسئله خود نشان دهنده این است که ثبت آگهیتدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس برای آنها مفید و موثر بوده است. مطمئنباشید که اگر با درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی ویژه خودشان را تمدید نکرده و مبالغ دیگری را پرداخت نمی کردند. شما هم اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را اغاز نمائید و یا فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش دهید، آگهی تدریس ویژه و یا رایگان خودتان را در همین سایت درج کنید. در این وب سایت هزاران جزوه و نمونه سوالامتحانی ارائه شده است و آگهی تدریس شما (البته اگر ویژه باشد) در کنار مطالب آموزشی مزبور هم نشان داده خواهد شد.

2- برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید و بتوانید شاگرد جذب کنید. تا وقتی که شاگرد جذب نکردهاید، موفقیت در تدریس هم معنی ندارد. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس، همانطور که گفته شد، درج آگهی تدریس درهمین سایت (ایران مدرس) است. البته برای جذب شاگرد راهکارهای دیگری هم وجود دارد. مثلا می توان با آموزشگاهها هماهنگ کرد، در روزنامه آگهی بدید، تراکت چاپ کنید و ... . برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیبر روی لینک زیر کلیک نموده و آن را مطالعه کنید. در مقاله زیر انواع روشهای جذب شاگرد و مزایا و معایب هر کدام توضیح داده شده است. اگر می خواهید شاگر جذب نموده و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، فرصت مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.


 3-برای موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی، همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، باید نتیجه گرا باشید. باید سعی کنید تمامی کارها و فعالیت های شما در جهتی باشد که در پایان جلسات تدریس خصوصی و بعد از برگزاری امتحان شاگرد یا شاگردان شما نتیجه بگیرند. اینکه سبک تدریس شما به چه شکلی است و در طول ترم چند جلسه کلاس برگزار می کنید، یا حین برگزاری کلاس چه مطالبی را و به چه شکلی ارائه می نمائید و .... مهم نیست (هر چند در این زمینه ها هم مقالاتی در همین سایت موجود بوده و پیشنهاداتی ارائه شده است)، در نهایتاگر روش تدریس شما و راه و روش هدایت شاگردانتان منجر به موفقیت آنها در امتحانات و یا کنکور گردد، می توان گفت که شما در کار تدریس موفق بوده اید.برای موفقیت در کار تدریس پشتیبان و مشاوره شاگردانتان باشید به نحوی که به صورت کامل درک کنند که شما فقط برای گرفتن حق التدریس نیامده اید و نتیجه گرفتن آنها برای شما مهم است. همین که به کار تدریس و به تدریس خودتان متعهد باشید از نظر شاگردانتان بسیار ارزشمند است. البته مطمئنا مواردی همچون تسلط بر دروس تدریسی و ... نیز بسیار مهم و تاثیرگذار است. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید باید موارد همچون حضور به موقع در کلاس، تسلط بر دروس تدریس و ... را هم در نظر بگیرید. ولی به هر حال، متعهدبودن به کار تدریس و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردانتان در اولویت قرار دارد و منجر به موفقیت شما در کار تدریس خصوصی می گردد. همانطور که گفته شد، در همین سایت مقالات دیگری در زمینه تدریسو تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس ارائه شده است که تعدادی از آنها را در پایین همین مقاله هم می توانید مشاهده کنید. برای موفقیت در کار تدریس و آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.

منبع: ایران مدرس


10 دلیل برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

10 دلیل برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل در این بخش ارائه شده است.

1- در جلسات تدریس خصوصی و نیمه خصوصی تعداد دانشجویان و دانش اموزان بسیار کمتر از جلسات تدریس دانشگاه و مدرسه است و یادگیری بهتر اتفاق می افتد.

2- جلسات تدریس خصوصی را در هر زمانی از روز می توان برگزار کرد و این خود یک عامل مهم برای افزایش بازدهی این جلسات است. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در کلاسهای مدرسه و دانشگاه بازدهی ندارند و دلیل آن برگزاری کلاسها در زمان نامناسب است.

3- تعداد جلسات کلاسهای تدریس خصوصی را می توان کم و زیاد کرد و هر تعداد جلسه که مورد نیاز باشد را می توان برگزار نمود. می توان جلسات بیشتری را به تمرین و حل مسئله اختصاص داد و بر روی مسائل و مطالب مهمتر متمرکز شد.

4- در کلاسها و تدریس خصوصی به تناسب سطح علمی دانشجوو دانش آموز می توان مطالبی را ارائه کرد که برای او مفیدتر باشد. ممکن است برای یکی از دانش آموزان لازم باشد فرمولها را بیشتر مورد بررسی قرار داد و برای دیگری تمرینات بیشتری حل کرد. کلاسهای تدریس خصوصی انعطاف بالایی دارد.

5- کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو دانش آموز برگزار می گردد. همین امر باعث می شود که وقت دانشجو و دانش آموز در مسیر رسیدن به کلاس تلف نشود.

6- در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی اگر دانش آموز و دانشجو تشخیص دهد که کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی خوب نیست، می تواند معلم و مدرس خود را عوض کند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و انتخاب مدرس ومعلم مورد نظرتان بر روی عبارت مدرسان تدریس خصوصی کلیک نمائید.

7- در کلاسهای تدریس خصوصی چون زمان بیشتری برای ارائه دروس وجود دارد، می توان تمرین و مسئله بیشتری حل کرد و نمونه سوالهای امتحانی سالهای قبل را هم مورد بررسی قرار داد.

8- در کلاسها و جلسات تدریسخصوصی حتی اگر اشکال و سوالی مرتبط با پایه های قبل وجود داشته باشد می توان آن را برطرف نمود. به عنوان مثال بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان اشکالاتی که در درس ریاضی دارند به پایه های قبل بر می گردد. این اشکالات را در کلاسهای مدرسه و دانشگاه نمی توان برطرف نمود.

9- کلاسهای خصوصی چون در منزل دانشجو و دانش آموز برگزار می گردد جو و محیط راحتتری دارد و یادگیری در آن بهتر اتفاق می افتد.

10- کلاسهای مدرسه و دانشگاه یکی دو هفته مانده به امتحانات به صورت کامل تعطیل می شود و اگر دانشجو و دانش آموز اشکالی داشتهباشد به مدرس و معلم خودش دسترسی ندارد. کلاسهای تدریس خصوصی را تا روز و شب قبل از امتحان می توان برگزار کرد و هر اشکالی را برطرف نمود. در بسیاریاز موارد جلسه جمع بندی روز قبل از امتحان به اندازه 10 جلسه تدریس خصوصی مفید و کارگشاست.

با توج به مطالب ارائه شده، اگر می خواهید در تحصیل موفق شوید کلاسهای تدریس خصوصیرا به عنوان یک گزینه خوب در اختیار دارید. البته مطالعه و حل تمرین و مسئله و ... هم لازم است. ولی به هر حال بسیاری از اشکالات را در کلاسهای تدریس خصوصی می توان برطرف کرد.

منبع: ایران مدرس


کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی

در این بخش روشها مختلف برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی مورد بررسی قرا می گیرد و چگونگی افزایش درامد از تدریس و تدریس خصوصی ارائه می شود.

برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید برای خودتان و توانائیهای خودتان خوب تبلیغ کنید تا بتوانید شاگرد جذبنمائید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) این امکان به خوبیفراهم شده است. در این وب سایت می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد.

ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. البته می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. با ثبت آگهی تدریس در اینوب سایت تبلیغات شما در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. سعی کنید آگهی خودتان را کامل و جامع بنویسید. عنوان مناسبی اتخاب نمائید و تا جایی که می توانید متن آگهی را کامل بنویسید.

برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدمات شما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند.

اگر می خواهید از کار تدریس پول خوبی در بیاورید، راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. به عنوان مثال، علاوه بر ثبت آگهی تدریس در این وب سایت (ایران مدرس)،می توانید تراکت چاپ نموده و پخش کنید، در روزنامه آگهی بدهید، با آموزشگاهها تماس بگیرید، به مدرسان دیگر بسپارید که شاگرد به شما معرفی کنند و ....موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصی

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، درسها را با موفقیت پاس کنید، نمرات خوبی بگیرید و در کنکور موفق شوید، کلاسهای تدریس خصوصی رابه عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید.

کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و ارتقای سطح دانسته های شما مفید وموثر است. در جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی که مد نظر خودتان است را می توانید بپرسید. البته جلسات تدریس خصوصی را نباید به ایام امتحانات موکول کنید. اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید هر چه سریعتر شروع کنید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مطالعه و حل تمرین و مسئله را هم در نظربگیرید.

اگر در کلاسهای تدریس مدرسه غائب بوده اید، جلسات تدریس خصوصی گزینه خوبی برای جبران غیبتها است. البته نباید به هوای شرکت در کلاسهای خصوصی عمدا غیبت کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی هر اشکال و سوالی که از سالهای قبلبرایتان باقی مانده است را هم می توانید بپرسید. این خود یکی از مزیتهای کلاسهای خصوصی است.

اگر می خواهید در امتحانات پایان ترم موفق شوید و نمرات خوبی کسب نمائید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی کمک خوبی می تواند به شما بکند. حتی با شرکت در کلاسهای خصوصی می توانید به نمره 20 هم برسید. البته همانطور کهقبلا هم گفته شده است، کلاسهای تدریس خصوصی نمی تواند جایگزین کلاسهای مدرسه و مطالعه و حل تمرین و ... باشد. در کنار موارد گفته شده است که می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

برای موفقیت در کنکور هم می توانید از کلاسهای خصوصی کنکور استفاده نمائید. در همین سایت (ایران مدرس) مدرسین زیاید ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس دروس ابتدایی، متوسطه، دانشگاهی و کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی لینک تدریس خصوصی کلیک کنید.

برای موفقیت در تحصیل و استفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی این کلاسها را به ایام امتحانات موکول ننموده و در طول ترم برگزار کنید. کلاسهای تدریس خصوصی را مانند کلاسهای مدرسه یا دانشگاه جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی حواستان را جمع کنید و با تمرکز کامل به مباحث ارائه شده گوش دهید. بعد از جلسات تدریس خصوصی درس را مرور کنید و اگر سوال و مسئله ای به شما داده شده است آن را حل کنید. در بین جلسات تدریس مسئله و تمرین حل نموده و درس را مرور نمائید. هر اشکالی داشتید یادداشت کنید و جلسه بعد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.iranmodares(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و مزیتهای ان

تدریس خصوصی و مزیتهای ان

شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 10:29 ب.ظ

در وب سایت ، ایران مدرس، تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه ارائه می گردد. در این وب سایت هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه و آلمانی، تدریس خصوصی دروس عمومی و تخصصی دانشگاهی و ... فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس خصوصیدارد. در سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی در زمینه تدریس و آموزش دروس مختلف ثبت نام کرده و به کار تدریس مشغول هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی از جمله تست کنکور، جزوات کنکوری و درسی، نمونه سوالات امتحانی، مقالات اموزشی و ... نیز ارائه شده است. اگر شما نیز در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا میخواهید فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش را شروع کنید، اگهی خودتان رادر همین وب سایت ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی فرم عضویت در سایت کلیک نموده و تبلیغات رایگانتدریس خودتان را درج نمائید. سایت ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و به بهترین شکل متقاضیان تدریس و آموزش را به سمت اگهی تدریس شما میل می دهد. این وب سایت از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. به عنوان مثال، همین الان عبارتهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی زیست شناسی، مدرس خصوصی و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه اول یا یکی از سه جایگاه اول نمایش داده خواهد شد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی وجذب شاگرد، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداختهاست و بنابراین آگهی تدریس شما در بین آگهی های با موضوعات مختلف گم نخواهد شد. اگر می خواهید تاثیر گذاری آگهی تدریس خودتان را افزایش دهید، آگهی خودتان را به صورت ویژه درج نمائید. تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند و هم اکنون در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند، بارها و بارها آگهی خودشان را در سایت ایران مدرس تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده تاثیر و بازدهی درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس است. چرا اگر این مدرسین با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی تدریس خودشان را تمدید نمی کردند.


با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.

با درج آگهی تدریس در ایران مدرس به راحتی می توانید شاگرد جذب کنید. البته آگهی تدریس خودتان را باید خوب و قانع کننده بنویسید. در این زمینه مطالعه موارد زیر مفید و موثر است.


 به جرات می توان گفت که بهترین سایتی که می توانید در آن آگهی تدریس ثبت کنید ایران مدرس است. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران بوده و بازدید آن در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدیددر روز می رسد. این وب سایت بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهایتدریس را دارد. تا سال 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به بیش از 12700 مدرسمی رسد. در ضمن در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، سوال امتحانی، تست کنکور و... ارائه شده و آگهی مدرسان در این بخشها هم نمایش داده می شود. سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. مثلا اگر عبارتهایی همچون تدریس خصوصی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ... را در گوگل جستجوکنید همواره ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهید دید. این باعث می شود تا متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شوند. با درج تبلیغات تدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط خواهید بود. درج اگهی تدریس و جذب شاگرد از این طریق به نسبت گرفتن کلاس از آموزشگاهها بسیار بهتر و به صرفه تر است. اگر در این امر شک دارید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.
 


راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی


در این بخش راهکارهایی برای افزایش درامد مدرسین از تدریس خصوصی ارائه می گردد.

1- خوب تدریس کنید. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما از نحوه تدریس و انتقال مفاهیم توسط شما راضی باشند، در ترم های بعد همبا شما تماس خواهند گرفت و بنابراین درآمد شما از تدریس خصوصیافزایش می یابد. اگر به گونه ای تدریس کنید که شاگردهای شما نتیجه بگیرند واین امر برای شما مهم باشد، درآمد شما همواره افزایش خواهد یافت.

2- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. یکی از بهترین راهکارهای برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردها و کسب درآمد از تدریس خصوصی درج اگهیدر همین سایت (ایران مدرس) است. علاوه بر آن راهکارهای دیگری برای افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی و جو دارد که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آنها را مطالعه کنید.

راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

3- در وب سایت حاضر (ایران مدرس) جزوه ثبت نمائید. دروب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) می توانید برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت نموده و به این ترتیب بازدید آگهی خودتان را افزایش دهید. با افزایش بازدید آگهی تدریس، احتمال جذب شاگرد و افزایش درآمد شما از تدریس هم بیشتر خواهد شد.

4- آگهی تدریس خودتان را قانع کننده بنویسید. این گزینه خیلی مهم است. آگهی خودتان را به گونه ای در همین وب سایت ثبت کنید که کسی که متقاضی تدریس است و آن را مطالعه می کند قانع شود و ترغیب شود کهبا شما تماس بگیرد. سوابق کاری خود را کامل بنویسید و هر ویژگی متمایز و بارزی که دارید را هم ثبت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد

5- آگهی خودتان را در همین وب سایت ویژه کنید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس)آگهیخودتان را به صورت رایگان و یا ویژه می توانید ثبت کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و احتمال جذب شاگرد آنها همبیشتر است. اگر می خواهید درآمدتان از تدریس بیشتر شود می توانید اگهی تدریس خودتان را به صورت ویژه در همین سایت ثبت نمائید.

6- جلسات تدریس را در هم ادغام کنید. اگر بتوانید جلسات تدریس را در هم ادغام کنید، در وقت شما صرفه جویی شده و درآمدتان از تدریس و تدریس خصوصیافزایش می یابد. مثلا به جای اینکه در روز یک جلسه تدریس برای شاگردتان بذارید یک جلسه و نیم برگزار کنید. به این ترتیب، برای یک بار رفتن به منزلشاگردتان مبلغ بیشتری را دریافت خواهید کرد. البته بین جلسات تدریس استراحت در نظر بگیرید.

7- هزینه تدریس را همگام با بالا بردن کیفیت کارتان افزایش دهید. اگر به تدریج فن بیان، تسلطتان بر مباحث و بازدهی کلاسهای تدریس خصوصیخودتان را افزایش دهید، می توانید برای کلاسهای خصوصی ای که برگزار می کنید، مبلغ بیشتری را مطالبه نموده و هزینه برگزاری کلاسهای را افزایش دهید. بنابراین به صورت پیوسته کیفیت کارتان را بیشتر کنید.

منبع: ایران مدرسکلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلی، موفقیت در تحصیل،کسب رتبه برتر در کنکور و افزایش معدل مزیتهای فراوانی دارد. همانطور که می دانید در حال حاضر، معدل دانش آموزان در رتبه کنکور آنها هم تاثیر می گذارد. بنابراین اگر دانش اموزان از جلسات تدریس خصوصی در دوران تحصیل استفاده کرده باشند، و معدل بالایی کسب کرده باشد، این امر به صورت مستقیم وغیر مستقین در رتبه کنکور او هم موثر است. به صورت مستقیم یعنی اینکه خود معدل در رتبه کنکور 20 تا 30 درصد تاثیر دارد و به صورت غیر مستقیم یعنی اینکه وقتی دانش آموزی با تلاش و پشتکار خود و با استفاده از کلاسهای خصوصیو جلسات تدریس خصوصی توانسته است درس را خوب یاد بگیرد و معدل بالایی داشته باشد، طبیعتا در کنکور هم رتبه خوبی کسب خواهد کرد. بنابراین برای موفقیت در تحصیل در دوران دبیرستان و برای کسب رتبه برتر کنکور کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. البته همه کارها را نمی توان به کلاسهای خصوصیو جلسات تدریس خصوصی سپرد. خود دانش آموز و دانشجو هم باید مطالعه کند، تمرین حل نماید و پشتکار داشته باشد. کلاسهای خصوصی باید در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه و در طول ترم برگزار گردد. موکول کردن جلسات تدریس خصوصیبه ایام امتحانات فایده زیادی ندارد. البته اگر الان که در حال مطالعه اینمقاله هستید ایام امتحانات است دیگر چاره ای نیست و باید سعی کنید با یک مدرس خوب هماهنگ کنید. ولی اگر هنوز تا ایام امتحانات وقت دارید هر چه زودتر استفاده از جلسات تدریس خصوصی را شروع کنید.


درحالتی که دانش آموز یا دانشجو نتوانسته است در جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کند و یا با وجود اینکه در کلاس حاضر بوده است، نتوانسته مطلبرا به خوبی فرا بگیرد استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. جلسات تدریس خصوصی فقط برای دانش آموزان و دانشجویان ضعیف نیست. ممکناست دانش آموز یا دانشجویی در مبحثی اشکال پایه ای داشته باشد. در این حالت نیز استفاده از کلاسهای خصوصی و هماهنگی با یک مدرس خصوصی خوب می تواند راهگشا باشد. استفاده از کلاسهای خصوصی برای افزایش معدل، موفقیت در تحصیل و کسب رتبه برتر در کنکور موثر است.


کلاسهایتدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهای فراوانی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون تعداد افراد حاضر در کلاس کم است (1 تا 3 نفر) یادگیری بهتر اتفاق می افتد. دانش آموز و دانشجو هر سوالی که داشته باشد میتواند بپرسد و حتی اشکالات پایه ای هم در این کلاسهای خصوصی قابل رفع است.تمرین و مسئله بیشتری را در کلاسهای تدریس خصوصی می توان حل کرد و به خاطر وقت بیشتری که وجود دارد، تمامی اشکالات اساسی قابل رفع است.

برچسب‌ها: تدریس خصوصی
(0) نظر
برچسب ها :
معرفی رشته های تحصیلی مختلف جهت انتخاب رشته کنکور 95
معرفی رشته های تحصیلی مختلف جهت انتخاب رشته کنکور 95 در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده معرفی رشته های تحصیلی مختلف جهت انتخاب رشته کنکور 95 بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


ملزومات انتخاب رشته ی راهنمایی و مشاوره استعداد های مورد نیاز :توانایی خوب گوش دادن و خوب سخن گفتن دو ویژگی ضروری است ، یک مشاور باید بتواند با صبر و بردباری و ......
بازدید: 12


معرفی رشته علوم سیاسی و رشته بهداشت محیط برای انتخاب رشته کنکوریعلوم سیاسی:سختی این رشته اینه که باید تمام کتاب های تاریخ ایران و جهان را ......
بازدید: 7


بازار کار رشته مهندسی مکانیک و رشته ادبیات فارسی

ادبیاتفارسی:این رشته بیشتر مورد نیاز آموزش و پرورش است ولی در صورت کسب توانایی های لازم می توانند در فرمانداری ، استانداری- شهرداری می توانند کار کنند.مهندسی ......
بازدید: 7


اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 95 دانشگاه آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود. اعلام می ......
بازدید: 6


دانلودکلید سوالات کنکور سراسری رشته هنر 95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی هنر 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات ......
بازدید: 4


ثبت نام داوطلبان کنکور دکتری گروه پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان کنکور  دکتری تخصصی گروه پزشکی که تاکنون موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند امروز و فردا ۲۸ و ۲۹ تیر ......

بازدید: 10


اعلام نتیجه کنکور دکتری سال ۹۵ دانشگاه تهران

نتایج اولیه کنکور  دکتری سال ۹۵ دانشگاه تهران برای ۱۲ پردیس و دانشکده این دانشگاه  از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران به ......

بازدید: 4


دانلودکلید سوالات کنکور سراسری رشته زبان 95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی زبان انگلیسی 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات ......
بازدید: 23


دانلود دفترچه سوالات عمومی رشته زبان کنکور 95

دانلود دفترچه ی سوالات  عمومی رشته ی زبان کنکور95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود دفترچه ی ......
بازدید: 19


دفترچه سوالات تخصصی رشته ی زبان کنکور95

دانلود دفترچه ی سوالات  تخصصی رشته ی زبان  کنکور95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود دفترچه ی  سوالات ......
بازدید: 23


دانلودکلید سوالات کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی ریاضی فیزیک 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی ......
بازدید: 15


دانلودکلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم تجربی95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم  تجربی 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی ......
بازدید: 33


کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم انسانی95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم انسانی 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم ......
بازدید: 12


آشنایی با رشته ی دندانپزشکی

 معرفی رشته ی دندان پزشکی برای انتخاب رشته ی کنکور استعدادهای مورد نیاز:زبان انگلیسی خوب-توانایی انجام کارهای علمی-دست هایی ماهر و ......
بازدید: 7


آشنایی با رشته ی علوم ارتباطات اجتماعی

معرفی رشته علوم ارتباطات اجتماعی برای انتخاب رشته ی کنکور سراسریاستعداد های موردنیاز:تیزبینی- نگارش مناسب-اعتماد به نفس خوب- پیگیری- ......
بازدید: 6


آشنایی با رشته ی مهندسی عمران

 معرفی مهندس عمران برای انتخاب رشته ی کنکور سراسری  استعدادهای مورد نیاز:توانایی لازم برای کارهای عملی- علاقه مندی به تنوع زیاد ......
بازدید: 3


آشنایی با رشته ی داروسازی

 معرفی رشته ی داروسازی برای انتخاب رشته ی کنکوراستعدادهای مورد نیاز:توانمندی در درس فیزیک،شیمی، زیست، قدرت ارتباط برقرار کردن  و ......
بازدید: 6


معرفی رشته ی هوافضا

معرفی رشته ی هوافضااستعدادهای مورد نیاز:ریاضیات- فیزیک- شیمی قوی تر-بیشتر دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و باید فرد قوی و با پشتکار باشد.درس های ......
بازدید: 9


معرفی رشته ی علوم تغذیه

معرفی رشته ی علوم تغذیه استعداد های مورد نیاز:فرد باید روحیه ی کمک و خدمت به دیگران ،صبر و حوصله برای صحبت با بیمار و راهنمایی او را داشته باشد، علاقه به ......
بازدید: 8


معرفی رشته ی هتل داری

معرفی رشته ی هتل داریاستعدادهای مورد نیاز:دانشجویان باید علاوه بر زبان انگلیسی به زبان دوم(یکی از زبان های فرانسه- آلمان)تسلط داشته باشند،فرد باید از روابط ......
بازدید: 6


معرفی رشته ی مهندسی پزشکی

مهندسی پزشکیاستعداد های مورد نیاز:میزان واحدهای غیر مهندسی این رشته بسیار محدود است و باید علاقه مند به درس ریاضی ؛فیزیک؛ الکترونیکمواد؛ مکانیک ،زیست باشید ......
بازدید: 9

معرفی رشته روابط عمومی برای انتخاب رشته ی کنکوریدروس تخصصی:اصول روابط عمومی، مدیریت و روابط عمومی، روابط عمومی عملی، تکنیکهای روابط ......
بازدید: 3


معرفی رشته ی ریاضی

معرفی رشته ی ریاضی برای آسان تر کردن انتخاب رشته کنکوریگرایش‌های مختلف این رشته و اهداف آنها عبارتند از:ریاضی کاربردی: هدف از این شاخه ......
بازدید: 5


معرفی رشته پرستاری

معرفی رشته ی پرستاری برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های لازم:پرستار باید از سلامت کامل جسمی و ذهنی و روحی برخوردار باشد و ......
بازدید: 4


معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریگرایش‌های عربی:این رشته در مقطع کاردانی به نام «دینی ـ عربی» شناخته ......
بازدید: 3


معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریعلوم آزمایشگاهی یکی از شاخه‌های علوم پزشکی است و بیشتر با آنالیز ......
بازدید: 5


آغاز توزیع کارت آزمون Ph.D پزشکی (دکتری تخصصی)

 رییسمرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون پی اچ دی پزشکی و دستیاری دندانپزشکی سال 95 از فردا (دوشنبه) چهارم تا هفتم مرداد ماه ......
بازدید: 5


نتایج آزمون دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از اعلام نتایج کنکور دکتری این دانشگاه خبر داد.دانشجویانی که جزو پذیرفته شدگان مشروط قرار ......
بازدید: 6


معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری برای کمک به انتخاب رشته ای آسان در کنکوربازار کار رشته ی مدیریت بازرگانی:فارغ التحصیلان این ......
بازدید: 10


معرفی رشته ی میکروبیولوژی

معرفی رشته ی میکروبیولوژی برای کمک به انتخاب رشته ی بهتر کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:قوه ی حافظه ی خوب ،توانایی در مقایسه مباحث مختلف با هم ......
بازدید: 6


معرفی رشته مدیریت امور بانکی

معرفی رشته مدیریت امور بانکی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:فرد باید دارای حسن خلق و برخورد مناسب و روابط اجتماعی ......
بازدید: 6


معرفی رشته مهندسی شهر سازی

معرفی رشته مهندسی شهر سازی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های مورد نیاز این رشته:دانشجوی این رشته باید با طراحی و مفاهیم هنری مثل ......
بازدید: 6


آشنایی با رشته ی مطالعات خانواده

معرفی رشته ی مطالعات خانواده برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریدر این رشته باید به مطالعه ی این بحث ها بپردازید:حق سالاری در برابر مرد یا زن ......
بازدید: 6


معرفی رشته ی مهندسی نساجی

معرفی رشته ی مهندسی نساجی  برای  کمک به انتخاب رشته ی کنکور استعداد های مورد نیاز این رشته:دانشجویان این رشته برای رسیدن به کارایی ......
بازدید: 7


آشنایی با رشته ی مهندسی برق

آشنایی با رشته ی مهندسی برق(گرایش مخابرات) برای کمک به انتخاب رشته کنکور سراسری طول دوره تحصیل حداقل طول این دوره 3 نیمسال است، بدین معنی که ......
بازدید: 11


معرفی رشته ی پزشکی

 معرفی رشته پزشکی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکور سراسری سختی های  رشته ی پزشکی :ورودی 86 و فارغالتحصیل 94 و در حال گذراندن طرح دو ساله ......
بازدید: 9


آشنایی با رشته ی فیزیک و رشته ی زیست شناسی

معرفی رشته فیزیک و زیست شناسی برای انتخاب رشته کنکور سراسری رشته ی فیزیک:  رشته ای هستش که درس های خیلی سختی دارد بازار کارشم اینطوریه که ......
بازدید: 5


آشنایی با رشته ی مامائی

معرفی رشته مامائی برای آسانتر شدن انتخاب رشته ی کنکور سراسریسختی رشته ی مامائی اینه که هر روز با تولد تعدادی نوزاد سرو کار دارید و در دوران ......
بازدید: 6


آشنایی با رشته ی روانشناسی

 معرفی رشته ی روانشناسی برای انتخاب رشته ی کنکور آسان ترگرایش های رشته ی روانشناسی:روانشناسی کودکان استثنائیروانشناسی ......
بازدید: 7


بازار کار مهندسی پلیمر و مهندسی معماری

 معرفی بازار کار مهندسی پلیمر و مهندسی معماری برای انتخاب رشته ی کنکور سراسری مهندسی پلیمر:می توان در کارهای بازرگانی این حوزه ......
بازدید: 8


بازار کار و ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات

 بازار کار و ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات در ایران برای انتخاب رشته ی کنکور بازار کار:در صورتی که به این رشته علاقه مند باشید و زرنگ ......
بازدید: 11


(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و موفقیت در تحصیل و کنکور
مقالات مرتبط با تدریس خصوصی و موفقیت در تحصیل و کنکور در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه مقالات تدریس خصوصی و موفقیت در تحصیل و کنکور بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک

در این مقاله مطالبی در زمینه مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 22

چگونه یک معلم خوب باشیم و در کار تدریس خصوصی موفق شویم؟

اگر می خواهید یک معلم خوب باشید و در کار تدریس موفق بوده و درآمد بالایی کسب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 104

درج اگهی تدریس در ایران مدرس و موفقیت در تدریس خصوصی

اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید و از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس)ثبت کنید. با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در حقیقت شما تبلیغات تدریس خودتان را در پربازدیدترین سایت تدریس ایران ثبت نموده اید. با درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد.
....

بازدید: 123

کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

همانطورکه می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش می یابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
....

بازدید: 133


تخفیف تابستانی ایران مدرس برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی

به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مدت 3 روز (1 تیر تا 3 تیر 95)تخفیف 20 درصدی برای ثبت آگهی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت ایران مدرس اعمال شده است. به این معنیکه اگر همین الان برای ثبت آگهی ویژه اقدام کنید، خواهید دید که هزینه هایی که حین پرداخت به شما نشان داده می شود به نسبت جدول تعرفه 20 درصد تخفیف را دارد. در ضمن مدرسینی که قبلا آگهی ثبت نموده اند، تخفیف های ویژهخودشان را هم دارند (مثلا اگر مدرسی بیش از چهار بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده باشد، تخفیف 25 درصدی قبلی خودش را دارد و تخفیف حاضر هم اضافه خواهد شد). مطلب دیگر اینکه، مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهیویژه دارند هم می توانند از این تخفیف استفاده کرده و در صورتیکه در این سه روز هزینه آگهی را پرداخت کنند، پس از انقضای آگهی فعلی آنها، آگهی بعدیبرای ایشان ثبت خواهد شد. یادآور می شود مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب روز پنجشنبه 3 تیر 95 است.

....
بازدید: 77

تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس

تدریسخصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس ادامه این مطلب را بخوانید.

....
بازدید: 74

چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟

اگر این سوال که "چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟" برای شما هم مطرح است این مطلب را بخوانید. در موارد زیر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید مفید و موثرباشد:
....

بازدید: 95

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو آموزش در منزل برای موفقیت تحصیلی در طول ترم تحصیلی است و نه ایام امتحانات. اگر برای درسی به کلاسهای خصوصی نیاز دارید سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید.
....

بازدید: 75

با استفاده از این 10 نکته معدل خودتان را افزایش دهید!

همانطورکه می دانید در حال حاضر معدل هم در مقطع دبیرستان و هم در مقطع دانشگاه اهمیت زیادی دارد. در مقطع دبیرستان داشتن یک معدل خوب علاوه بر اینکه نشانمی دهد درسها را خوب یاد گرفته اید، در کنکور و رتبه کنکور هم تاثیر دارد.در مقطع دانشگاهی هم بعد از فارغ التحصیلی هر جا برای استخدامی اقدام کنید، معدل را از شما خواهند پرسید. برای داشتن معدل خوب و یا افزایش معدلتان موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 71

چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب بیشترین درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

....
بازدید: 124

آموزش و یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

آموزشو یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی به خوبی می تواند اتفاق بیاقتد. کلاسها و جلسات تدریس خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند برای یادگیری بهتر موثر و مفید باشد.
....

بازدید: 65

5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس و تدریس خصوصی

در این مقاله 5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس گروهیو کلاسهای تدریس خصوصی ارائه می گردد. در بخشهای دیگر همین سایت مقالات متعددی در زمینه موفقیت در تدریس و ویژگی های مدرسین موفق ارائه شده است. تعدادی از مقالات مزبور به صورت زیر است. بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.
....

بازدید: 108

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه + قیمت تدریس

اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ....
....

بازدید: 100

تدریس خصوصی و موفقیت در کنکور

تدریس خصوصی می تواند به موفقیت شما در کنکور کمک کند. اگر در بعضی از درسهایی که برای کنکور مهم است اشکال دارید می توانید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور اشکالات خودتان را برطرف نمائید.
....

بازدید: 79دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل

دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل - از علاقه مندان به تدریس اکسل در سطوح مقدماتی و پیشرفته دعوت به همکاری می گردد.
....

بازدید: 51

تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران، کرج، اصفهان و شیراز

اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران، کرج، اصفهان و شیراز به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 121

مهمترین و کلیدی ترین نکات لازم برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی

اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 91

فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

تدریس خصوصیدر بسیاری از مواقع برای پیشرفت در تحصیل و موفقیت تحصیلی می تواند موثر ومفید باشد. تدریس خصوصی برای افزایش معدل و کسب درصد بالا در کنکورهم می تواند تاثیرگذار باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی مزیتهایی دارد که در این مقاله تعدادی از آنها بیان می گردد.

....
بازدید: 162

تدریس خصوصی تافل و آیلتس تضمینی در تهران

اگر در زمینه تدریس خصوصی تافل تضمینی بدون آزمون به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 130

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 261

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 180

چرا در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کنیم؟

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای درج اگهی تدریس و تدریس خصوصی است. با درج اگهی تدریس در این وب سایت، تبلیغ شما در معرض هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد.
....

بازدید: 193

تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم، نهم و ریاضی دانشگاه

اگردر زمینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم، نهم و ریاضی دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید و می خواهید با مشاهده لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی ریاضی مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید ....
....

بازدید: 124


پربازدیدترین و معتبرترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...
....

بازدید: 161

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک + آموزش ریاضیات و فیزیک

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید و می خواهید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات را بدانید ...
....

بازدید: 357

بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی با بازدید بالا

اگر در جستجوی بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی با بازدید بالا هستید، وب سایت حاضر (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است. سایت ایران مدرس پربازدیدترین، معتبرترین و بزرگترین سایت تدریسایران است. بازدید روزانه سایت ایران مدرس که به صورت اختصاصی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد از هر سایت تدریس دیگری در ایران بیشتر است. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا آموزشگاه تدریس خصوصی دارید، با درج تبلیغ در ایران مدرس احتمال جذب شاگرد خودتان را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهید داد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. با ثبت تبلیغات تدریس در این وب سایت آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار خواهد گرفت. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی ایران مدرس مشاهده می کند و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارهاتمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است. در این مدرس آگهی تدریس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید.

....
بازدید: 188

آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم و آقا

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم و آقا ارائه شده است. در این وب سایت تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریسزبان و سایر دروس فعالیت دارند. اگر به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید به راحتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت بیابید.
....

بازدید: 272

چگونه برای امتحانات نهایی برنامه ریزی کنیم

به منظور برنامه ریزی برای امتحانات نهایی نکات زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 98


مقالات خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی، ژنراتورهای سنکرون

مقالات خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی، توان و گشتاور ژنراتورهای سنکرون، چگونگی ساخت ژنراتور سنکرون،تفاوت ماشین سنکرون و القایی، تست آی سی روی مدار، چگونگی تست دیود و ترانزیستور روی مدار، تست سیم پیچ، بوبین، چوک و ترانس روی مدار، نشتی خازنها و علائم آن، چگونگی تست خازن ها روی مدار، تست لامپهای الکترونی در اینبخش ارائه شده است. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

....
بازدید: 52

تدریس خصوصی ریاضی هفتم (ریاضی 7)

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم (ریاضی 7) به ارائه خدمات نیاز دارید ....
....

بازدید: 214

برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی

اگر قصد برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 187

برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95

اگر در جستجوی یک برنامه خوب و نحوه برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95 هستید ....
....

بازدید: 190

10 نکته مهم برای موفقیت در امتحان نهایی

برای موفقیت در امتحان نهایی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 131

برنامه ریزی امتحان نهایی

در این بخش مطالب در رابطه با برنامه ریزی برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی ارائه می گردد.
....

بازدید: 91

چگونه در امتحانات نهایی 20 بگیریم

اگر می خواهید در امتحانات نهایی 20 بگیرید و موفقیت خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 253

چگونه در امتحانات نهایی موفق شویم

اگر می خواهید در امتحانات نهایی موفق شوید ...
....

بازدید: 269

چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم

اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید در مرحله اول کلاسهای تدریس ریاضیرا جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث درسی به صورت کاملا ارائه میگردد. درادامه تمرین و مثال حل می شود. تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل می شود برای یادگیری بسیار موثر است.
....

بازدید: 123

چگونه در امتحان تیزهوشان قبول شویم

در این بخش مطالبی در رابطه با سوال "چگونه در امتحان تیزهوشان قبول شویم" ارائه شده است. برای قبول شدن در امتحان تیزهوشان موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 140

چگونه در امتحان ریاضی 20 بگیریم

اگر می خواهید در امتحان ریاضی 20 بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 195

جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس در اردیبهشت، خرداد و تیر 95

برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریسدر اردیبهشت 95، خرداد و تیر 95 آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایرانمدرس) درج نمائید. همانطور که می دانید، اردیبهشت، خرداد و تیر 95 مصادف با ایام امتحانات بوده و کار تدریس در این ایام درآمد خوبی دارد. تقاضا برای تدریس خصوصی در این ایام بسیار بالا است. برای کسب درآمد از تدریس فرصت درج آگهی در این ایام را از دست ندهید.
....

بازدید: 225

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 529

چگونه امتحان ریاضی را خوب بدهیم

اگر می خواهید امتحان ریاضی راخوب بدهید سعی کنید در طول ترم ریاضی را بخوانید. اگر می خواهید در امتحانریاضی نمره خوبی بگیرید و معدلتان بهتر و بهتر شود باید به صورت پیوسته و در طول ترم درس بخوانید. برای موفقیت در امتحان ریاضی و یا هر درس دیگری باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید. ریاضی را باید در کنار سایر دروس بخوانید. یعنی یک برنامه ریزی خوب برای خودتان در نظر بگیرید و در آن هم بهدرس ریاضی بها بدهید و هم برای سایر دروس وقت بذارید.
....

بازدید: 256

چگونه در ریاضی نابغه شویم

اگر می خواهید در ریاضی نابغه شوید و ریاضی را خوب یاد بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 457چگونه در درس ریاضی موفق شویم

اگر می خواهید در درس ریاضی موفق شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 306

چگونه درس خواندن را شروع کنیم

اگر در این ترم و تا به حال درسها را نخوانده اید هر چه سریعتر باید شروع کنید به مطالعه و درس خواندن. برای شروع مطالعه و درس خواندن موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 176

چگونه درس حفظ کنیم

در این بخش در رابطه با سوال چگونه درس حفظ کنیم و اینکه چگونه درسها را خوب به خاطر بسپاریم توضیحاتی ارائه شده است. برای حفظ کردن دروس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 146

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم نیاز دارید ...
....

بازدید: 374

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.
....

بازدید: 339

چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم

اگر سوال (چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم) برای شما هم مطرح است ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 467

چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟

در این مقاله سعی شده است به سوالی که ممکن است برای خیلی از دانشجویان و دانش آموزان مطرح باشد (چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟) پاسخ داده شود.
....

بازدید: 249

چگونه بچه درس خوان شویم

اگر می خواهید بچه درس خوان شوید و در تحصیل موفق باشید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 370

آموزش، تدریس خصوصی و سرفصلهای ریاضی مهندسی

آموزش و تدریس خصوصی ریاضی مهندسی در این وب سایت (ایران مدرس) ارائه شده است.
....

بازدید: 286

ایران مدرس، تدریس خصوصی و گوگل

ایران مدرس برترین سایت تدریس خصوصی ایران و بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است.
....

بازدید: 131

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس دروس مهندسی برق، کامپیوتر و صنایع

اگر در جستجوی بهترین سایت ثبت آگهی تدریس دروس مهندسی برق، کامپیوتر و صنایع هستید ...
....

بازدید: 252

سایت مدرسین تدریس ریاضی و ریاضیات مهندسی

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس ریاضی و ریاضیات مهندسی هستید ...
....

بازدید: 120

تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، ریاضی مهندسی و حسابان

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....
....

بازدید: 329

بهترین سایت ثبت آگهی اینترنتی تدریس دروس مهندسی مکانیک و عمران

بهترین سایت ثبت آگهی اینترنتی تدریس دروس مهندسی مکانیک و عمران، بدون تردید، سایت ایران مدرس (همین وب سایت) است. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک و دروس مهندسی عمران فعالیت داشته باشید، برای جذب شاگرد و ثبت آگهی تدریس، ایران مدرس بهترین گزینه است. دلایل این ادعا در ادامه ارائه می گردد.
....

بازدید: 150

سایت مدرسین تدریس خصوصی حسابداری تهران و کرج

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس خصوصی حسابداری تهران و کرج هستید ...
....

بازدید: 57چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.
....

بازدید: 127

چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟

برای موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از آن موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 157

امتحانات میان ترم و پایان ترم و تدریس خصوصی

یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در امتحانات میان ترم و پایان ترم استفاده از جلسات تدریس خصوصی است. البته همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد، اگر بتوانید کلاسهای تدریس خصوصیرا در طول ترم برگزار کنید به نسبت ایام امتحانات خیلی بهتر است. ولی به هر حال اگر در حال حاضر که مشغول مطالعه این مطلب هستید، ایام امتحانات فرارسیده است هم کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 79

مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی (برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم و کابل و ... )

در این بخش مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی(برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم و کابل و ... ) ارائه شده است. برای مشاهدهو مطالعه مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی (برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم وکابل و ... ) بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. مطالب ارائه شده از سایت ایستگاه برق گرفته شده است. برای مطالعه مقالات بیشتر بر روی عبارت مقالات برق صنعتی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.
....

بازدید: 231

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و برای فعالیت در زمینه تدریس و تدریس خصوصی قصد دارید در اینترنت تبلیغ کنید، برای آشنایی با چگونه ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 310

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.
....

بازدید: 355

چگونه مدرس خصوصی خوبی باشیم و خوب تدریس کنیم؟

اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 202

چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم

اگر تا کنون در زمینه تدریس و تدریس خصوصی فعالیت نداشته اید و می خواهید کار تدریس را شروع کنید، ادامه این مطلب را بخوانید ...
....

بازدید: 485

چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 181

جذب شاگرد با درج آگهی تدریس در پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین (بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) سایت تدریسایران است. این وب سایت بازدید روزانه بالایی دارد و با درج تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کنندهقرار خواهد گرفت. بنابراین، اگر می خواهید در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار بگیرید، سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج تبلیغ تدریس شما است.
....

بازدید: 206

5 راهکار برای کسب نمره بهتر در درسهای ریاضی و فیزیک

در این بخش راهکارهایی برای کسب نمره بهتر در درسهای ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 172

با این 10 نکته کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را افزایش دهید!

در این مقاله نکاتی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس ارائه شده است. برای افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 144

مدرسین تدریس خصوصی حسابداری تهران و کل کشور

اگر در جستجوی مدرسین تدریس خصوصی حسابداری تهران و کل کشور هستید ...
....

بازدید: 154

درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی

جذب شاگرد و افزایش درآمد از تدریس خصوصیبا درج آگهی تدریس در ایران مدرس به راحتی ممکن است. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است.
....

بازدید: 130

نقش تدریس خصوصی در موفقیت تحصیلی و افزایش معدل

در این مقاله جایگاه تدریس خصوصی در موفقیت تحصیلی و اینکه تدریس خصوصی چگونه می تواند در موفقیت تحصیلی و افزایش معدل موثر باشد به صورت مختصر مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 203


(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس خصوصی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی
مطالبی در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای دانلود مطالب آموزشی، کتابهای آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


مطالعه موارد زیر نیز خالی از لطف نیست.


(0) نظر
برچسب ها :
سایت آگهی رایگان املاک تهران
اگر در جستجوی سایت آگهی رایگان املاک تهران هستید، یکی از بهترین گزینه ها برای درج آگهی رایگان املاک تهران (آپارتمان، خانه، زمین، مغازه و ...) سایت سودایران است.
هر جای تهران که ساکن هستید، برای فروش آپارتمان، فروش خانه، فروش مغازه و غرفه و ... خودتان با بالاترین سود، آگهی و تبلیغ ملک را در سایت سودایران ثبت نمائید.
www.soodiran.com -------------www.soodiran.com
برای درج تبلیغ در سودایران بر روی عبارت آگهی اینترنتی رایگان کلیک کنید. 
(0) نظر
برچسب ها : املاک تهران - تبلیغات املاک تهران - آگهی املاک تهران - تبلیغ املاک تهران
آگهی رایگان تهران
آیا بدنبال سایت آگهی رایگان تهران هستید؟
آیا برای فروش کالا و خدمات خودتان در تهران می خواهید آگهی رایگان ثبت نمائید؟
آیا در جستجوی بهترین یا یکی از بهترین سایتهای ثبت آگهی رایگان تهران می باشید؟
آیا برای فروش ملک، اتومبیل یا هر وسیله دیگری در تهران می خواهید آگهی رایگان درج نمائید؟
در هر صورت، آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی خودتان را در سایت سودایران که یکی از برترین سایتهای درج آگهی رایگان تهران است ثبت نمائید.
در وب سایت سودایران کل شهرهای استان تهران و سراسر کشور پوشش داده شده است. برای ثبت آگهی رایگان در سودایران بر روی عبارت تبلیغ رایگان کلیک نمائید.
www.soodiran.com -------------www.soodiran.com

(0) نظر
برچسب ها : تهران - تبلیغات تهران - تبلیغ رایگان تهران
دیوار تهران و وب سایتهای آگهی و تبلیغات رایگان
در وبلاگ دیوار تهران وب سایتهای آگهی و تبلیغات رایگان معرفی می گردند. برای مراجعه به وبلاگ دیوار تهران بر روی عبارت دیوار تهران کلیک کنید. در وبلاگ مزبور سایتهای تبلیغات رایگان اینترنتی، راهکارهای درج تبلیغات رایگان موثر و ... ارائه می گردد.
(0) نظر
برچسب ها :دیوار تهران
سایت آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان تهران
در این بخش سایت آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان تهران معرفی می گردد. اگر ساکن تهران هستید و در جستجوی سایت آگهی و تبلیغات اینترنتی رایگان تهران می باشید، حتما درج آگهی در سایت سودایران را امتحان کنید. سودایران یکی از برترین سایتهای آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی تهران و کل ایران است. هر جای ایران و تهران که ساکن هستید، با درج آگهی رایگان در سایت سودایران سود کسب و کار خودتان را افزایش دهید.برای درج آگهی در سودایران بر روی عبارت زیر کلیک نمائید.
(1) نظر
برچسب ها : آگهی تهران - تبلیغ تهران
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (439) دانلود سوال و جزوه (143) موفقیت در تحصیل (35) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (32)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی
ویلا
ویلا شمال
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 89599
تعداد نوشته ها : 582
تعداد نظرات : 9
X