تدريس خصوصي
آموزش و تدریس خصوصی در تهران
اگر در جستجوی آموزشگاه و موسسه تدریس خصوصی در تهران هستید ....
اگر می خواهید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی که در آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی تهران فعالیت دارند و یا به صورت مستقل در زمینه تدریس خصوصی فعال هستند را مشاهده نمائید ... در هر صورت، به منظور مشاهده بزرگترین لیست مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین و اساتید تدریس خصوصیکلیک نمائید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس تهران و ایران است و آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی و گروههای آموزشی و مدرسین در تهران و کل ایران در این وب سایت ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. در سایت ایران مدرس تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس تدریس خصوصی و آموزشگاه وموسسه و ثبت نام کرده اند. در همین سایت در رابطه با قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در تهران هم توضیحات کاملی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله تدریس خصوصی با چه قیمتی مناسب است؟را در این زمینه مطالعه کنید. البته همانطور که گفته شد، مدرسین و اساتید تدریس خصوصی و همچنین آموزشگاهها و موسسه های تدریس خصوصی که در همین سایت آگهی تدریس خودشان را ثبت نموده اند، در متن آگهی قیمت کلاسهای تدریس خصوصیکه مد نظر خودشان است را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین و اساتید تدریسخصوصی به صورت توافقی هم کار می کنند.
لیست اساتید و مدرسین تدریس خصوصی در تهران
برای آنکه بتوانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری در تهران هماهنگ کنید سعی کنید کلاسها را با مدرسینی هماهنگ نمائید که نزدیک به خودتان هستند. به این معنیکه اگر ساکن شرق تهران هستید با مدرسینی که خودشان ساکن غرب تهران هستند کلاس برندارید. هم برای مدرس دردسر خواهد شد (ترافیک همت و حکیم) و هم چون در مسیر زمان زیادی را از دست می دهند، مبلغ بالاتری را برای کلاسها مطالبهمی کنند. نکته دیگر اینکه اگر می خواهید در تهران ازکلاسهای تدریس خصوصی ارزانتری استفاده کنید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. هم در ایام امتحانات یادگیری درس سختتر است و ریسک قبول نشدن بالاتر می باشد و هم اینکه در ایام امتحانات مدرس خوب نمی توانیدپیدا کنید. مدرسین خوب در ایام امتحانات وقتشان پر است. اگر هم بتوانید مدرس خوب پیدا کنید هزینه های بالاتری را به شما خواهند گفت.
هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از خدمات تدریس خصوصی می توانید در امتحانات بهتر از قیل عمل کرده، قبول شوید و حتی نمرات عالی بگیرید. کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در امتحانات و کنکور، ارتقای معدل، شاگرد اول شدن و 20 گرفتن و یا هر هدف دیگری که شما در راستای موفقیت در تحصیل دارید می تواند مفید و موثرباشد. مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی در تهران در زمینه آموزش تمامی دروس مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، ادبیات، دروس تخصصی دانشگاهی، زبانو کامپیوتر، موسیقی و هنر و رشته های ورزشی و ..... فعالیت دارند. در هر رشته و زمینه ای و در هر مقطع تحصیلی ای که به خدمات تدریس خصوصی نیاز دارید می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در سایت ایران مدرس پیدا کنید.

تدریس خصوصی در تهران:اگر در تهران به ارائه خدمات تدریس خصوصی نیاز دارید ... اگر در جستجوی مدرسین تهران، گروههای آموزشی فعال در زمینه تدریس در تهران، موسسه های تدریس خصوصی در تهران و آموزشگاهها هستید ....  در هر صورت، در همین سایت مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، دروس ابتدایی، کنکوری، دروس دانشگاهی و .... در تهران فعالیت دارند. برای مشاهدهمدرسین تدریس خصوصی فعال در تهران و استان تهران بر روی عبارت تدریس خصوصی در تهرانکلیک کنید. هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با مشاهده لیست مدرسین و رزومه کاری و سوابق تدریسی که از خودشان ارائه نموده اند مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک: اگردر زمینه تدریس خصوصی دبیرستان، تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان و متوسطه، تدریس ریاضی و فیزیک دانشگاهی، تدریس معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی و ... به ارائه خدمات نیاز دارید ... اگر در دروس ریاضی و فیزیک که جزو دروس پایه ای هستند قصد دارید نمرات عالی کسب کنید .... اگر در درس ریاضی اشکال دارید و یا فرمولهای فیزیک را خوب درک نمی کنید ... در هر صورت، بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. برای آموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی مطالعه مقاله 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی ! مفید است.

مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در زمینه آموزش و تدریس دروس مختلف (ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، تدریس شیمی، زیست، عربی، تدریس دروس ابتدایی تا دانشگاه، ریاضی ششم تا نهم، ریاضیات دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی،تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و دروس فنی و مهندسی، تدریس دروس مهندسی برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، تدریس خصوصی انواع نرم افزارها و .... ) و در تمامی پایه های (ابتدایی، متوسطه، دانشگاهی، کنکور و ...) فعالیت دارند. درسایت ایران مدرس کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی در تهران و کل کشور را می توانید مشاهده نمائید. هر کدام از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری خودشان، سوابق تحصیلی و سوابق تدریس خودشان، دانشگاه محل تحصیل، مدرک تحصیلی، هزینه تدریس دروس مختلف، درسهایی که می توانند تدریس کنند و ... ارائه نموده اند. با مشاهده آگهی تدریس مدرسین می توانید به آسانی مدرس مد نظر خودتان را انتخاب نمائید. هر جای تهران و استان تهرانکه ساکن هستید، با مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس، به راحتی می توانید از خدمات تدریس خصوصی استفاده کنید و در تحصیل و کنکور و آزمونهای مختلف موفق باشید.


تدریس خصوصی زبان در تهران:زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و در کل زبانهای خارجی پرمتقاضی ترین و یا جزوه دروس و مباحث پرمتقاضی تدریس خصوصی در تهران و کل کشور است. نیاز به آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی را همه ی افراد درک می کنند و برای یادگیری بهتر و سریعتر زبان ترجیح می دهند از کلاسهای خصوصی زبان در تهرانو یا هر جای ایران استفاده نمایند. در سایت ایران مدرس (همین سایت) خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرسین خانم و آقای ثبت نامی در این سایت ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش زبان انگلیسی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبانکلیک نمائید. اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی، خدمات آموزش خصوصی زبان در منزل توسط آقا و .... نیاز دارید،با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان ثبت نامی در ایران مدرس به راحتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. علاوه بر خدمات تدریس خصوصی زبان، در زمینه قیمت و نرخ آموزش زبان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان، دانشگاه، مکالمه زبان، آیلتس و تافل و .... نیز در همین سایت توضیحات مفصلی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل را مطالعه کنید.

مدرسین ثبت نامی در این سایت برای دروس تدریسی خودشان در جزئیات آگهی ثبت کرده اند که هر جلسه تدریس خصوصی را با چه قیمتی برگزار می کنند. قیمت کلاسهای خصوصی از 10 هزارتومان برای هر جلسه تا 150 هزار تومان برای هر جلسه و حتی بیشتر متغیر است. ولی به هر حال بهترین راهکار همین است که آگهی مدرسین را مشاهده کنید وبیینید که مدرسین مختلف چه هزینه ای را برای کلاسهای خصوصی خودشان ثبت نموده اند. با مشاهده آگهی چند مدرس، به صورت کلی دیدی به نسبت قیمت کلاسهای تدریس خصوصیپیدا خواهید کرد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و با شما راهخواهند آمد. این مدرسین در جزئیات آگهی تدریس خصوصی خودشان و در بخش هزینهآگهی عبارت توافقی را ثبت کرده اند. حتی تعدادی از مدرسین جلسه اول را به صورت نیم بها و یا رایگان کار می کنند. برگزاری کلاسهای خصوصی با این مدرسین هیچ ریسکی ندارد. اگر کلاس برای شما مفید بود، هزینه را پرداخت کردهو کلاسهای تدریس خصوصی را ادامه خواهید داد. در غیر اینصورت با مدرس دیگریهماهنگ می کنید. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که قیمتی که هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی ارائه کرده است را با رزومه و سوابق کاریمدرس مقایسه و ارزیابی کنید. اگر مدرسی سابقه کار بالایی دارد و در دانشگاه معتبر تحصیل کرده است و در کل رزومه خوبی دارد، ارزشش را دارد که قیمت بالاتری برای کلاسهای تدریس خصوصی ایشان پرداخت نمائید. موارد دیگری نیز ممکن است در تعیین هزینه تدریس خصوصی موثر باشد. به هر حالمسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است که مبلغ بیشتری را برای تدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجه خواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریس نمی کند.
هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید دروس را بهخوبی یاد بگیرید و در امتحانات موفق باشید. همانطور که می دانید در سالهایاخیر داشتن معدل بالا مهم و مهم تر شده است. به این دلیل که اگر معدل شما بالاتر باشد، به صورت مستقیم در رتبه کنکور شما هم موثر است و اگر معدل بالایی داشته باشید، نشان می دهد که دروس را خوب یاد گرفته اید و همان دروسرا هم در کنکور بالاتر می زنید. بنابراین با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی وارتقای معدل خودتان، در راه موفقیت در تحصیل قدم می گذارید. اگر دانشجو هستید و در مقطع دانشگاهی هم تحصیل می کنید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در تهرانو استفاده از مشاوره و راهنمایی مدرسین مجرب تدریس خصوصی خانم و آقا در تهران می توانید دروس را با موفقیت پاس کنید و معدل خوبی هم داشته باشید. همانطور که می دانید در مصاحبه های شغلی و یا در مصاحبه های مرتبط با ادامهتحصیل در مقاطع بالاتر (ارشد و دکتری) هم داشتن معدل بالا مهم و موثر است.کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور می تواند موثر و مفید باشد. کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در زمان مناسب برگزار شود و به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقای معدل و گرفتن نمرات خوب می تواند بسیار کمک کننده باشد. هر جای تهران و کرج که ساکن هستید، برای رفع اشکال و حل تمرینات اضافه، جبران غیبت هایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته اید، برای پیشرفت به نسبت ترمهای گذشته در درس و تحصیل و ... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. در همین سایت مطالب خیلی زیادی در زمینهاستفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی، مزایا و فواید جلسات تدریس خصوصی، قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در تهران و کرج و .... ارائه شده است. به عنوان مثال، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت تدریس و هزینه کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی در تهران و کرج می توانید مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.

اگر ساکن تهران هستید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید هم می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نمائید. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و پربازدیدترین سایت تدریس تهران و کل ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هم بر روی لینک بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران کلیک کنید.
عبارتهای کلیدی: تدریسخصوصی در تهران و استان تهران، بهترین سایت تدریس و سایت معتبر و پربازدیدتدریس خصوصی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، گروه آموزشی، آموزشگاه و یا یک موسسه تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه


بسیاری از مدرسین به صورت توافقی هم کلاسهای خصوصی را برگزار نموده و حین تماس با آنها می توانید در زمینه قیمت کلاسها صحبت نموده و کلاسهای خصوصی را با قیمت پایینتری هماهنگ کنید. اگر می خواهید کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی رابا قیمت مناسبتر و پایینتری هماهنگ کنید، برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات چون مدرسین کلاسهای زیادی به انها پیشنهاد می گردد و سرشان شلوق تر خواهد بود با هزینه پایین تدریس نمی کنند. بنابراین با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، چون هم فرصت بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله و .... دارید، هم بهتر نتیجه میگیرید و مطمئن تر خواهید بود که امتحانات را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و هم می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید. کلا برای موفقیت در تحصیل و برای کسب نمرات خوب در امتحانات و افزایشمعدل و .... درس خواندن و حل تمرین و مسئله و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصیدر طول ترم به نسبت موکول کردن مطالعه و حل تمرین و .... به ایام امتحاناتبسیار مناسبتر بوده و خیال خودتان هم از بابت نتیجه گرفتن و کسب نمرات بهتر راحت تر خواهد بود.

توصیه: اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید، برگزاری این کلاسهای را به پایان ترمموکول ننمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم بازدهی بالاتری دارد. می توانید همزمان و پابه پای کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه کلاسهایتدریس خصوصی خودتان را برگزار کنید. کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و با تمرکز و حواس جمع گوش دهید. در ضمن به بهانه کلاسهای خصوصی در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. هر دوی اینها را در کنار هم داشته باشیدتا نتیجه خوبی بگیرید. کلاسهای تدریس خصوصی اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند مفید و موثر باشد. مطلب دیگر اینکه فکر نکنید که اگر درکلاسهای خصوصی شرکت کردید دیگر مطالعه و درس خواندن و حل تمرین و مسئله لازم نیست. بلکه هر کدام از این موارد جای خود را دارد. از کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان کمک و کلاسهای تقویتی استفاده نمائید. با ترکیبی از شرکت درکلاسها و تلاش و پشتکار خودتان بهترین نتیجه را خواهید گرفت. باز هم توصیهمی کنیم مطالعه و درس خواندن و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترمداشته باشید و این موارد را به شب امتحان موکول نکنید.

در وب سایت ایران مدرس ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه در تهران و سراسر کشور و همچنین تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انجام می پذیرد. همچنین اسامی مدرسین زیادی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی وفیزیک دبیرستان، کنکور و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مشغول به فعالیت هستنددر ایران مدرس ارائه شده است. مطلب دیگر اینکه، تعداد زیادی از مدرسین دیگر که در زمینه های تدریس خصوصی شیمی، زیست، عربی و سایر دروس دانشگاهی ودبیرستانی فعالیت می کنند نیز در این وب سایت معرفی شده اند. با توجه به تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس به جرات می توان گفت که وب سایت ایرانمدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی بوده و محل مناسبی برایدرج آگهی تدریس خصوصی مدرسین و آموزشگاههای فعال در زمینه تدریس خصوصی است. وب سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی همچون تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاهی،تدریس خصوصی ریاضی و همچنین تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و ... در موتورهای جستجو از جمله google بهینه بوده و به بهترین شکل در صفحه اول نتایج دیده می شود. با توجه به مطالب ارائه شده، در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول هستید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی شما خواهد بود. علاوه بر بحث تدریس خصوصی، وب سایت ایران مدرس قسمتهای دیگری همچون دانلود نمونه سوال امتحانی، دانلود تست های کنکور، دانلود جزوات کنکوری و امتحانی، آگهی های جدید استخدامی، معرفی کتاب، اخبار دانشگاهی، مقالات آموزشی و ... را نیز شامل می شود. مطلب پایانی اینکه، از تمامی قسمتهای ذکر شده، که اکثرا مرتبط با بحث آموزش می باشند، به بخش تدریس خصوصی لینک داده شده است و این می تواند در جذب شاگرد آگهی دهنده های تدریسخصوصی موثر باشد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و بیشترین درآمد مدرسین
در این بخش در رابطه با نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و بیشترین درآمد مدرسین مطالبی ارائه می گردد.

اگرمی خواهید در کار تدریس درآمد بسیار بالایی داشته باشید باید دروسی را تدریس کنید که به انها علاقه دارید و از تدریس آنها لذت ببرید. اگر اینطور باشد، شاگرد شما هم از گوش دادن به شما لذت می برد. راه حلهای ابتکاری برایحل مسائل ارائه دهید و روش تدریس و روش حل مسائل را مرتبا به روز و مفید تر و بهینه تر کنید. اگر می خواهید در بیرون اتفاقات خوب بیفتد و درامد شمااز تدریس عالی باشد، باید ابتدا درون را اصلاح کنید و خودتان در تدریس عالی باشید.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد.
آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت تبلیغات تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نمائید.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید.
2- با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید. برای جذبشاگرد می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس گرفته و برای ارائه تدریس اعلام آمادگی کنید. در اینترنت و روزنامه می توانید آگهی آموزشگاههایی که به مدرس خصوصی نیاز دارند را پیدا کنید.


درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد.


iranmodares


نکته دیگری که برای افزایش درآمد خودتان از کار تدریس و برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی مدنظر داشته باشید، خوب تدریس کردن است. با خوب تدریس کردن است که می توانیدکار تدریس را ادامه دهید و به داشتن درامد خوب در این زمینه امیدوار باشید. اگر خوب تدریس کنید شاگردهای شما در ترم های آینده هم دوباره برای دروس دیگرشان با شما تماس خواهند گرفت و شما را به دوستان و آشنایانشان هم معرفی خواهند کرد. اگر خوب تدریس کنید شاگردهای شما با افزایش تدریجی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی شما مشکلی نخواهند داشت. بنابراین کم کم درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر خوب تدریس کنید متقاضیان کلاسهای تدریس خصوصی شما بیشتر و بیشتر شده و شما فقط کلاسهایی را خواهید رفت که حاضر باشند هزینه مورد نظر شما را پرداخت کنند.
اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد.
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مزایای زیادی دارد. در مرحله اول زمان کلاسهای خصوصی را خودتان با شاگردهایتان هماهنگ می کنید و می توانید در کنار کار تدریس به کارهای دیگرتان هم بپردازید. به عنوان مثال، اگر دانشجو هستید، کلاسهای تدریس خصوصی را می توانید در زمانهایی برگزار نمائید که به کلاسهای خودتان هم برسید. یا اگر کارمند هستید هم در زمانهای غیر از زمانهای رسمی کار اصلیخودتان می توانید در زمینه تدریس فعالیت داشته باشید. اگر در شرکتها کار پاره وقت انجام دهید حتما زمان مشخصی برای حضور در محل کار را از شما می خواهند و کارهای دیگر انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی را ندارند. بنابراین انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی یک مزیت برای آن به حساب می آید. خوبی دیگری که کار و شغل تدریس خصوصی دارد این است که به نسبت زمانی که برای آن در نظرمی گیرید و به نسبت وقتی که می ذارید، درآمد خوبی دارد. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید و بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردانتان با پرداخت هزینه های بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت.
اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی پیشرفت کنید دروسی را تدریس کنید که خودتان به انها علاقه دارید. اگر به دروس تدریسی خودتان علاقه داشته باشید، آن دروس را بهتر تدریس می کنید و احتمال نتیجه گرفتن شاگردهایتان هم افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر فیزیک را به نسبت درس ریاضی بیشتر دوست دارید و از تدریس آن بیشتر لذت می برد، در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت خودتان را بیشتر کنید.
راهکار دیگری که برای پیشرفت در کار تدریس وجود دارد این است که جزوات خلاصه ای از دروس مختلف بااسم خودتان تهیه کنید و در اینترنت پخش نمائید. به این ترتیب، اگر جزوات خوبی داشته باشید و در جزوات هم شماره تماس خودتان و رزومه خودتان را ذکر کرده باشید، دانش آموزان و دانشجویان با شما آشنا شده و برای تدریس با شما تماس خواهند گرفت. در همین سایت، بعد از عضویت در سایت و ورود به کنترل پنل، برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه ثبت نمائید. جزوات ثبت شده شما،بعد از تایید مدیریت سایت، در کنار آگهی تدریس شما به متقاضیان تدریس خصوصی نشان داده خواهد شد.
وب تدریس کنید و عالی تدریس کنید. شاید تعجب کنید که چرا خوب تدریس کردن را به عنوان یکی از روشهای جذب شاگرد ارائه کرده ایم. ولی اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، ترمهای بعد هم با شما کلاسهایشان را هماهنگ می کنند. به این ترتیب شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. آنقدر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سخت باشد.
برای کسب درآمد بالا از کار تدریسخصوصی موارد دیگری هم موثر و مهم است. باید کیفیت جلسات تدریس شما بالا باشد. به نحوی که شاگردهای شما علاوه بر اینکه کلاسهای این ترم خودشان را با شما ادامه دهند و مدرس خودشان را عوض نکنند، در ترمهای بعدی نیز برای سایر دروس خودشان دوباره با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس روز به روز افزایش یابد، باید خوب تدریس کنید و به نحوی برنامه ریزی کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به کار تدریس متعهد باشید و نتیجهگرفتن شاگردهایتان و آموزش اصولی دروس برایتان مهم باشد. تدریس خصوصی یکی از کارهای پردرآمد و یا حداقل با درآمد خوب ایران است. اگر کیفیت کلاسهای خودتان را در سطح استانداردهای بالا نگه دارید و تلاش کنید شاگردانتان نتیجه خوبی بگیرند، می توانید در زمینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا موفق باشید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه تدریس خوب و موفق با درآمد بالا داشته باشیم ؟ را مطالعه کنید.
کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای پشت سر هم هماهنگ کنید.به عنوان مثال اگر در یک روز 4 جلسه کلاس تدریس خصوصی دارید و هر کدام از آنها در نقطه ای از شهر است، کلاسهایی که در شمال شهر است و نزدیک به هم است را برای تدریس در صبح هماهنگ کنید و 2 کلاس دیگر را به بعد از ظهر موکول نمائید. به این ترتیب وقت شما کمتر تلف شده و در نهایت درآمد شما از کار تدریس خصوصی افزایش پیدا می کند. همین یک مورد می تواند باعث شود که مثلا به جای 4 جلسه تدریس خصوصی در روز، 5 کلاس برگزار نمائید و پول بیشتریدر بیاورید.
کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید. برای گسترشکار خودتان در زمینه تدریس خصوصی و افزایش تعداد شاگردهایتان و افزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی، کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید و از آنها بخواهید در صورتیکه یکی از فامیلها، آشنایان و یا دوستانشان به خدمات تدریس خصوصی نیاز داشتند کارت را به ایشان بدهند. البته در صورتیکه کار شماو کیفیت جلسات تدریس خصوصی شما خوب باشد، این اتفاق به صورت اتوماتیک می افتد ولی به هر حال ممکن است شماره تماس شما فراموش شود و با دادان کارت خودتان می توانید شاگردهای بیشتری جذب کنید. حتی می توانید بعضی از تمرینهاو خلاصه نویسیهای مهم را در برگه هایی به شاگردانتان بدهید که در سربرگ آنشماره تماس و اطلاعات تماس خودتان ثبت شده است.

درآمد مدرسین تدریس خصوصی:همانطور که گفته شد، درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزارتومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توانمالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل ودروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و در ابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است. اگر بخواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید، باید عالی تدریس کنید، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروسی را تدریس کنید که هزینه تدریس آنها بالاتر است و در حفظشاگردهایتان و به نتیجه رساندن آنها تلاش کنید. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری درامد بسیار خوبی دارد. البته دانش آموزان و دانشجویان ووالدین انها بسیار سخت اعتماد می کنند. چون نتیجه گرفتن در کنکور برای افراد بسیار مهم است و به نسبت قبولی در امتحانات تاثیر بسیار بیشتری در زندگی افراد دارد، بنابراین در انتخاب مدرس تدریس خصوصی کنکور بسیار دقت و وسواس وجود دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد بسیار بالایی کسب کنید باید متمایز وعالی باشید و در رزومه خودتان مواردی را ارائه دهید که دانش اموزان و دانشجویان و یا والدین آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. اگر در کار تدریس وتدریس خصوصی خوب عمل کنید، در هر زمینه ای که فعالیت دارید و هر درس و رشته ای را که تدریس می کنید می توانید درآمد بالایی کسب نمائید. اگر به کار خودتان تعهد داشته باشید و برای نتیجه گرفتن و آموزش شاگردهایتان با جدیت تلاش کنید، مطمئنا درآمد شما روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد. درآمد مدرسین تدریس خصوصی، بیشتر از هر عامل دیگری به خود مدرس بستگی دارد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96
استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96 - از دانشجویان علاقه مند به تدریس خصوصی و تمامی مدرسان و دبیران و معلمان در تمامی رشته ها و در کل کشور در مرداد96 و شهریور96 و همچنین مهر96 دعوت به همکاری می گردد.
اگر می خواهید به راحتی شاگرد جذب کنید و با متقاضیان تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی، شیمی، زبان، زیست، عربی، دروس دانشگاهی، ریاضیات و فیزیک دانشگاه، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، نرم افزار و کامپیوتر، هنر و ورزش و ... به صورت مستقیم در ارتباط باشید ....
اگر می خواهید با پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد از کار تدریس و تدریس خصوصی به صورت پاره وقت و یا تمام وقت در تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، اهواز، سنندج، رشت، ساری و یا هر جای دیگر ایران درآمد کسب نمائید ....
چنانچه در جستجوی جدیدترین آگهی های استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96 و .... با تمامی آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی و گروههای آموزشی تماس گرفته اید ولی موفق به جذب شاگرد نشده اید ....
در هر صورت، راهکار بسیار بهتری برای جذب شاگرد وجود دارد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در تابستان و پاییز 96 به بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس) که تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نامی دارد مراجعه کنید، در سایت عضو شوید و با ثبت آگهی رایگان تدریس خصوصی و ارتباط مستقیم با متقاضیان تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، دروس دانشگاهی، زیست، شیمی، عربی و .... به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است. به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدام مدرس و معلم و تماس های بیشتر با آموزشگاههای تدریس خصوصی و آموزشگاههای زبان در مرداد و شهریور و مهر 96 با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس به صورت مستقیم و بدون واسطه با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید.
برای مشاهده لیست مدرسینی که آگهی تدریس خصوصی خودشان را در سایت ایران مدرس ثبت نموده اند و ثبت اگهی تدریس خصوصی به صورت رایگان و یا ویژه در این وب سایت بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک کنید. مطالعه مقالات زیر هم در این زمینه مفید است.

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک و آموزش بهتر درس فیزیک
اگر می خواهید درس فیزیک را بهتر یاد بگیرید راهکار خوبی که وجود دارد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک است.
فیزیک یکی از دروس مهم در دوران متوسطه و دانشگاه است. البته برای رشته ریاضی این درس خیلی مهم است و برای رشته تجربی هم جزو دروس مهم می باشد. اگر در کنکور ریاضی و تجربی درس فیزیک را خوب بزنید، خیلی روی رتبه شما تاثیر گذار خواهد بود. در دوران دبیرستان هم با یادگیری بهتر درس فیزیک می توانید در این درس نمره خوبی بگیرید و معدل خودتان را هم ارتقا دهید. در دوران دانشگاه هم بسیاری از رشته ها حداقل فیزیک عمومی 1 و 2و فیزیک هالیدی را دارند. اگر می خواهید در درس فیزیک نمره خوبی بگیرید، راهکار خوبی که وجود دارد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک است. در بسیاری از موارد کلاسهای خصوصی کارساز و مفید است. به عنوان مثال اگر نتوانسته اید در کلاس فیزیک مدرسه یا دانشگاه حاضر باشید و یا در کلاس فیزیک درس را خوب یاد نگرفته اید و اشکال دارید در هر صورت، استفاده از جلسات تدریس خصوصی فیزیک مفید و موثر است. برای گرفتن نمره خوب در امتحان فیزیک، زدن درصد بالا در فیزیک کنکور، گرفتن نمره اول در کلاس، آموزش پایه ای، مفهومی و عمقی فیزیک و .... استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک مفید و موثر است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، فیزیک کنکور و دانشگاهی، دروس تخصصی رشته فیزیک، فیزیک 1 و 2 دانشگاهی و فیزیک هالیدی بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید. در کنار شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی فیزیک خودتان هم درس بخوانید و سعی کنید روابط و فرمولهای درس فیزیک را به صورت مفهومی یاد بگیرید. حین حل مسائل فیزیک دلیل استفاده از هر رابطه را یاد بگیرید. مطالعه مقالات زیر هم در زمینه موفقیت در فیزیک مفید است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟

(0) نظر
برچسب ها :
موفقت در تحصیل و امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه نحوه موفقت در تحصیل و امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی مطالب ارائه می شود. ممکن است نسبت به درس خواندن و تحصیل بی انگیزه شده باشید ... شاید در کلاس درس که حضور دارید مطالب را متوجه نمی شوید و احساس می کنید که اصلا درس را نمی فهمید .... ممکن است در ترمهای گذشته از نتایج و نمراتی که گرفته اید اصلا راضی نیستید.... اگر در ترمهای قبل نمرات خوبی نگرفته اید و کلا به فکر ترک تحصیل افتاده اید ... اگر آنقدرها هم اوضاع خراب نیست و نتایج متوسطی در ترمهای قبل گرفته اید ولی می خواهید عالی باشید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصیو استفاده از تجربه مدرسین خصوصی می تواند به شما بسیار کمک کند. اگر از درس ها عقب افتاده اید و سرکلاس که حاضر می شوید از درسهای جدید هم سر در نمی آورید، در این حالت بازگشت شما به شرایط عادی نیازمند شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی است. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید ضعفها را برطرف نموده و عقب افتادگی ها را جبران کنید.
در مقطع دانشگاه هم بسیاری از دروس پیش نیاز درسهای دیگر هستند. مثلا در رشته مهندسی مکانیک درس استاتیک پیش نیاز مقاومت مصالح است. اگر دانشجویی استاتیک را خوب بلد نباشد، در مقاومت مصالحهم به مشکل می خورد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان این اشکالات را برطرفکرد. شاید خودتان اصلا تشخیص ندهید که اشکالاتی که مثلا در درس مقاومت مصالح دارید ممکن است به استاتیک برگردد. یک مدرس خصوصی خوب با پرسیدن سوالاز شما در کلاس خصوصی اشکال شما را تشخیص داده و آن را برطرف می کند.

iranmodares

اگر در ریاضی پایه هایقبل اشکالات اساسی دارید و درس ریاضی را در ترمها و سالهای قبل خوب و با نمرات بالا پاس نکرده اید، روی مسائل پایه ای متمرکز شوید و مطالب ترمهای قبلی را بخوانید و به صورت مفهومی تر و عمقی تر یاد بگیرید. چون اگر در همان مباحث ترمهای قبل اشکال داشته باشید، ترمها و سالهای آینده هم در درس ریاضی به مشکل می خورید. به عنوان مثال اگر در مبحث انتگرال گیری اشکالات پایه ای داشته باشید ( دانلود رایگان : دانلود 121 فرمول انتگرال گیری)در ترمهای آینده و سالهای آینده کلا با این مشکل دست به گریبان خواهید بود. حتی در دوران دانشجویی هم هر جا انتگرالی ببینید نمی دانید روش حل آن به چه صورتی است. اگر رشته شما ریاضی فیزیک است و یا دانشجو هستید و در رشته های فنی مهندسی مشغول تحصیل می باشید، در سایر دروس (علاوه بر خود دروس مرتبط با ریاضی) هم به مفاهیمی چون انتگرال و مشتق (دانلود روابط و فرمولهای پایه ای مشتق)نیاز دارید و اگر این مباحث را خوب بلد نباشید، تا آخر فارغ التحصیلی این مشکل باقی می ماند. اگر ترمهای قبل درس ریاضی را خوب پاس کرده اید و با نمره ی خوبی قبول شده اید، می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی تابستان بر روی مباحث ریاضی در ترمهای آینده متمرکز شوید و از همکلاسی هایتان در امتحان ریاضی و از رقبایتان در کنکور ریاضی پیش بیافتید.
در وب سایت (ایران مدرس)مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی درس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی و برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
- آموزش مکالمه و گرامر زبان با کلاسهای خصوصی:اگر می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید ... اگر در طول ترم و یا در تابستان قصد دارید زبان خودتان را تقویت کنید .... اگر در یادگیری زبان مدرسه و یا زبان عمومی و تخصصی دانشگاه اشکال دارید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند کاملا موثر و خوب باشد. در کلاسهای خصوصی زبان مکالمه زبان را سریعتر آموزش می بینید. می توانید گرامر یاد بگیرید و در درس زبان پیشرفت کنید. در این سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارند. بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
- موفقیت در آزمونهای زبان انگلیسی با تدریس خصوصی:اگر قصد شرکت درآزمونهای زبان انگلیسی را دارید ... اگر می خواهید در تافلو ایلتس شرکت کنید ... اگر می خواهید در المپیاد زبان شرکت کنید و یا در کنکور زبان شرکت نموده و رتبه خوبی بدست آورید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای مشاهدهمدرسین فعال در زمینه آموزش زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان ، تدریس خصوصی تافل و یا تدریس خصوصی آیلتس کلیک نمائید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان و استفاده از تجربه مدرسین زبان در آزمونهای زبان موفق شوید.
- رتبه برتر المپیاد با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی:چنانچه قصد دارید در المپیادهای دانشجویی و یا دانش آموزی شرکت کنید .... اگر می خواهید در المپیاد ریاضی، المپیاد فیزیک، المپیاد کامپیوتر و ... رتبه خوبی بدست آورید ... در هر صورت، شرکت در کلاسهای خصوصی المپیاد می تواند موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی المپیاد بر روی عبارت تدریس خصوصی المپیادکلیک کنید. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس المپیاد فعالیت دارند. برای دانلود رایگان سوالات مرتبط با المپیاد ریاضی بر روی عبارت المپیاد ریاضی کلیک کنید. در همین سایت نمونه سوالات دیگری هم برای المپیاد وجود دارد.
در کلاسهای تدریس خصوصیهم زمان کافی برای حل تمرین و مسئله و رفع اشکال دارید و هم مدرس را خودتان انتخاب می کنید. در کلاسهای خصوصی اگر مدرس شما خوب تدریس نکند می توانید مدرس دیگری را جایگزین ایشان کنید (مطالعه کنید: برای موفقیت در کنکور چند ساعت مطالعه لازم است؟).در کلاسهای مدرسه و دانشگاه چنین امکانی وجود ندارد. در بسیاری از مواقع مدرس و یا استادی که در مدرسه و دانشگاه تدریس می کند، بر درس مسلط نیست و یا به هر حال مطالبی که ارائه می کند را همه نمی توانند درک کنند. در این حالت برای جبران این ضعف، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است.اگر می خواهید به عنوان مثال در درس ریاضی نمره بسیار خوبی بگیرید، باید در طول ترم برای آن برنامه ریزی داشته باشید. سعی کنید از تمام زمانی که در طول ترم در اختیار دارید استفاده نمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیو مطالعه و خواندن درس را به ایام امتحانات موکول نکنید. برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم می تواند بسیار مفید و موثر باشد. در کلاسهای خصوصی ریاضیو سایر دروس می توانید هر اشکالی که داشته باشید برطرف کنید. به این کلاسها به عنوان یک فرصت خوب و عالی نگاه کنید و در طول ترم و یا سر کلاس مدرسه و دانشگاه و یا حتی حین درس خواندن هر اشکالی که داشتید را یادداشت نمائید و از مدرس خصوصی خودتان بپرسید. تدریس خصوصی راهکاری عالی برای موفقیت در امتحان و کنکور است.


iranmodares


کلاسهای تدریس خصوصی اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد و در کنار آن خود دانشجو و دانش آموزدرس بخواند، در پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تحصیل می تواند موثر و مفید باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند بازدهی بالاتری داشته باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی دروس به صورت مفهومی ترو پایه تر تدریس می شود، در این کلاسها چون اشکالات هر شخص به صورت تخصصی بررسی می شود یادگیری بهتر اتفاق می افتد. در کلاسهای تدریس خصوصی زمان بیشتری برای یادگیری و حل تمرین وجود دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی علاوه بر حل تمرین و مسئله می توان نمونه سوالات امتحانی و یا تست های کنکور سالهای قبل را حل کرد و بر درس مسلط تر شد.
در زمانهایی مانند ایام امتحانات، ایام کنکور و یا وقتهایی که در حال آمادگی برای یک آزمون خاص، المپیاد و .... هستید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. به عنوان مثال، در ایام امتحانات زمان برای درس خواندن به نسبت حجم مطالب درسی کم است. در ضمن ممکن است شما در بخشهاییاز درس اشکال داشته باشید. اگر خودتان بخواهید درس را تمام کنید و یا رفع اشکال نمائید، زمان زیادی از شما می گیرد و شاید برای برطرف کردن اشکالی کهدر یک سوال یا مسئله دارید، زمان زیادی را صرف کنید. در ضمن همه ی اشکالاترا خودتان نمی توانید برطرف نمائید و کمک گرفتن از دوستانتان هم خیلی موثرنیست. چون هم مطمئن نیستید که جوابی که دوستتان ارائه می دهد درست باشد و هم ممکن است دوست شما خودش درس داشته باشد و وقت نکند به شما در رفع اشکال کمک نماید. مدرس یا استاد اصلی خودتان هم که در ایام امتحانات در دسترس نیست. در این ایام استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از تجربه و سابقه یک مدرس خوب و مجرب می تواند بسیار کمک کننده باشد.
کلاسهای تدریس خصوصی مزایای زیادی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصیچون زمان کافی برای تدریس و حل تمرین وجود دارد و کلاس جو راحت تری دارد یادگیری بسیار بهتر اتفاق می افتد. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان که در آستانه ترک تحصیل بوده اند، با شرکت در کلاسهای خصوصی به درس و تحصیل باز گشته اند و در زمره افراد موفق در تحصیل قرار گرفته اند. در بسیاری از موارد دانش آموز یا دانشجویی که از بهره هوشی بالایی هم برخوردار است، به دلیل قرار گرفتن در معرض آموزشهای نادرست و محیط آموزشی نامناسب و یا به دلیل تنبلی خودش در مقطعی از زمان و یا به دلیل مشکلات خانوادگی از درس و تحصیل عقب می افتد. با استفاده از کلاسهای خصوصی چنین افرادی می توانند به درس و تحصیل برگردند و خیلی هم موفق باشند. در حالت دیگر بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که می توانند جزو نفرات برتر کلاس باشند، به دلیل داشتن اشکالات پایه ای در بعضی از مباحث نمی توانند نمرات خوبی که شایستگی آن را دارند بگیرند و در حد متوسط باقی می مانند. با شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی این اشکالات پایه ای هم می تواند تشخیص داده شده و برطرف گردد. کلاسهای خصوصی برای موفقیت در تحصیل و ارتقای معدل می تواند کاملا مفید و موثر باشد.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار نموده و به ایام امتحاناتموکول ننمائید. در طول ترم فرصت بیشتری برای یادگیری، حل تمرین و مسئله، رفع اشکال و .... وجود دارد.
2- کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته باشید و نه به جای آنها. به بهانه شرکت در کلاسهای خصوصی در مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
3- حتما در کنار کلاسها و جلسات تدریس خصوصی خودتان هم درس بخوانید. مطالعه و حل تمرین و مسئله و مرور و .... برای موفقیت در تحصیل لازم و ضروری است. برای دروسی مانند ریاضیات و فیزیک حل تمرین و مسئله بسیار لازم است.
4- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول روز در زمانهایی برگزار کنید که بازدهی بالاتری دارید و بسته به عادات شخصی خودتان درس را بهتر می توانید یاد بگیرید.
5- در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل سوالات امتحانی و جمع بندی میتوانید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. در طول ترم مطالعه دروس را به پایان برسانید.
علاوه بر زبان و ریاضی می توانید برای تقویت پایه درسی خودتان در سایر دروس مانند فیزیک، شیمی، زیست، عربیو .... هم از کلاسهای خصوصی در فصل تابستان استفاده نمائید. درس فیزیک هم یکی از دروس مهم در مقطع دبیرستان برای رشته های ریاضی و تجربی می باشد و در مقطع دانشگاه هم تقریبا اکثر رشته ها حداقل درس فیزیک عمومی را دارند. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه آموزش فیزیک، شیمی و زیست هم به ترتیب برروی عبارت تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید. برای یادگیری بهتر هر کدام از این دروس در فصل تابستان فرصت و زمان مناسبی برای یادگیری وجود دارد.


iranmodares


استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر دروس، تقویت پایه ریاضی و فیزیک، آموزش بهترزبان انگلیسی و شیمی، موفق شدن در امتحان زیست و عربی و .... در فصل تابستان می تواند مفید و موثر باشد. در فصل تابستان می توانید زبان خودتان را تقویت کنید، نرم افزار جدیدی یاد بگیرید، در کلاس تدریس خصوصی کامپیوترشرکت کنید و اطلاعات خودتان را در زمینه کامپیوتر افزایش دهید، نقاشی و یارشته های ورزشی را بهتر یاد بگیرید و در کل هم از وقت خودتان بهتر استفادهنمائید و هم به تفریح و ورزش بپردازید. استفاده از جلسات تدریس خصوصی فرصتمناسبی برای یادگیری و آموزش بهتر دروس است.
کلاسهای خصوصی ریاضی در کنار کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و سعی نکنید به جای شرکت در کلاسهای اصلی خودتان در کلاسهای خصوصی ریاضی شرکت کنید. اگر دردرس ریاضی اشکال پایه دارید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند مفید باشد. یا اگر در درس ریاضی در سطح متوسطی قرار دارید و می خواهید در این ردس نمره بسیار خوب و حتی نمره 20 بگیرید، در کنار کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه می توانید در کلاسهای خصوصی هم شرکت نمائید. در حالت دیگر اگر به دلایل موجهی در کلاسهایمدرسه و دانشگاه غایب بوده اید برای جبران غیبت ها و یادگیری بهتر درس بازهم می توانید از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای موفقیت در کنکور، رفع اشکال درس ریاضی، موفقیت و کسب نمره بهتر در امتحان ریاضی، موفقیت در المپیاد ریاضی و .... می توانید در کلاسهای خصوصی ریاضی شرکت کنید.
برای دانش آموزان و دانشجویانی که در ترمهای قبل در دروس مختلف نمرات پایینی گرفته اند و حتی در معرض ترک تحصیل قرار دارند، در کنار داشتن یک مدرس خصوصی خوب می تواند باعث شود به درس بازگردند و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشند. در بسیاری از دروس و رشته ها دروس مختلف برای یادگیری پیش نیازهایی دارند. اگر دانش آموز یا دانشجویی ترمهای قبل عملکرد خوبی نداشته باشد و خودش تصمیم گرفته باشد که این ترم به صورت کامل در کلاسها حضور داشته باشد و درس بخواند باز یک مشکل سر راه این دانشجو یا دانش آموز قرار دارد. چون در ترمهای قبل دروسرا خوب نخوانده است و درسهای پیش نیاز را یاد نگرفته است، این ترم هم در کلاس های مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نخواهد شد. در این حالت کلاسهایتدریس خصوصی می تواند کاملا کارساز باشد. در کلاسهای تدریس خصوصیبا برگزاری جلسات اضافه می توان ضعف ها و اشکالاتی که وجود دارد را برطرف نمود و دانشجو و دانش اموز را به مسیر صحیح درس خواندن بازگرداند.
در طول ترم درس ریاضی را بخوانید:یکی از مهمترین نکاتی که برای موفقیت در درس ریاضی و یادگیری بهتر آن مد نظر داشته باشید این است که ریاضی را در طول ترم بخوانید و مطالعه آن را فقط به ایام امتحانات موکول ننمائید. با مطالعه ریاضی در طول ترم فرصت کافیبرای یادگیری بهتر، حل تمرین و مسئله، حل تمرینات بیشتر، رفع اشکال و ... خواهید داشت. برای آموزش ریاضی و قوی شدن در درس ریاضی در طول ترم برای آن وقت بذارید و درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی زیست کنکور و دبیرستان +قیمت تدریس زیست
تدریس خصوصی زیست کنکور و دبیرستان +قیمت تدریس زیست در این بخش ارائه شده است.

دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:
1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.
2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر کهاز این زمان استفاده کاملا را ببرید.
3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.
4- قبل از مطالعه کتابهای کمک آموزشی و زدن تست کنکور زیست، کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر موارد مهم خط بکشید و نکات خیلی مهم را در همان جزوه کلاسی یادداشت نمائید.
5- در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت مدرس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید.

سایت ایران مدرس برای ثبت آگهی تدریس خصوصی زیست کنکور بهترین گزینه است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهای تدریس خصوصی زیست کنکور، مدرس خصوصی زیست کنکورو ... را جستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی کهدر نتایج جستجوی گوگل به شما نشان داده می شود ایران مدرس است. به این ترتیب، متقاضیان تدریس خصوصی زیست کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.


iranmodares


از مطالب خلاصه‌بردای کنید. می‌توانید مطالب مهم را به‌صورت نکات جداگانه درون دفتر یا فیش‌هایی بنویسید. اما بهترین روش برای خلاصه‌برداری، نوشتن مطالب مهم به‌صورت نمودارهای درختی، شبکه‌ای، جدول‌ها، شکل و.... می‌باشد. یعنی مطالبی را که یاد گرفته‌اید به شکلی که ذهنتان آن را خلق می‌کند بازنویسی کنید. در کل قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور بالا می باشد و به دلیل اهمیت آن بسیاری از افراد حاضر هستند این مبالغ را بپردازند. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی دبیرستان و کنکور از 20 هزار تومان برای هر جلسه تا 200 یا 300 هزار تومانبرای هر جلسه و بیشتر هم می تواند باشد. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور سالهای سال است فعالیت دارند و در این زمینه تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، برای کلاسهای خصوصی زیست قیمتهای بسیار بالایی در نظر می گیرند که حتی ممکن است قابل باور نباشد.
بسیاری از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند ولی به هر حال قیمتهای متنوعی برای کلاسهای خصوصی زیست از 12 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومانارائه شده است. در این حالت باید خودتان آگهی مدرسین زیست را مشاهده کنید وبا توجه به رزومه کاری و سوابق تدریس مدرسین و همچنین با توجه به قیمت و هزینه ای که هر مدرس ارائه کرده است، مدرس و معلم خصوصی مورد نظرتان را انتخاب نمائید. در حالتهای خاص، مدرسینی که معروف هستند و مثلا در صدا و سیما تدریس می کنند و یا کتابهای تالیفی دارند و همه آنها را برای نتایج درخشانشنان می شناسند، ممکن است نسبت به قیمتهای ارائه شده در این بخش هزینه های خیلی بالاتری را برای کلاسهای خصوصی زیست درخواست نمایند.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور ممکن و راحت تر است. در این بخش در رابطه با موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور مطالبی ارائه می گردد.  برای موفقیت در کنکور فقط شرکت در کلاسهای خصوصی کنکورکافی نیست. در وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه نحوه مطالعه برای کنکور، برنامه ریزی کنکوری، چگونگی کسب درصد بالا و حتی درصد 100 در ریاضی و فیزیک کنکور و .... ارائه شده است. به عنوان مثال، مقاله چگونه درس بخوانیم برای کنکور یا مهمترین عوامل موفقیت در کنکور سراسری و آزادرا مطالعه نمائید. برای موفق شدن در کنکور و کسب رتبه عالی، باید در کنار کلاسهای خصوصی خودتان هم دروس را مطالعه نموده و از زمان خودتان بهترین استفاده را داشته باشید. باید در ایام کنکور با یک برنامه ریزی خوب پیش بروید (مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟را در این زمینه مطالعه نمائید). در مرحله اول کتاب درسی را برای خودتان در اولویت قرار داده و به قول معروف آن را شخم بزنید و خوب خوب بخوانید. درادامه تمرین و مسئله حل کنید تا مطلب را درک نمائید. خیلی سریع و بودن مطالعه کتاب درسی سراغ نکته و تست نروید. بعد از مطالعه کتاب درسی و حل تمرین و مسئله سراغ تست زنی بروید. هر اشکال در متن درس و یا در تمرینات و تست ها را یادداشت نموده و از مدرس خصوصی کنکور خودتان بپرسید. در برنامه خودتان مرور را هم در نظر بگیرید. بعضی از فرمولها و روابط زود فراموش می شوند و لازم است به صورت مداوم مرور شوند. با انگیزه و انرژی بالا درس بخوانید و با استفاده از تلاش و پشتکار خودتان و مشاوره و راهنمایی مدرس و استاد خودتان به سمت موفقیت حرکت کنید. برای دانلود رایگان تست های کنکوری و سوالات کنکور بر روی عبارت دانلود تست کنکور یا تست کنکور سراسری و آزاد کلیک کنید. یک مطلب بسیار مهم که وجود دارد این است که شما در نهایت به هر شکلی که مطالعه کرده اید و هر کلاسی که رفته اید و یا هر کتابی که مطالعه کرده اید، چیزی که از شما در جلسه کنکور خواسته می شود این است که به تست های کنکور پاسخ دهید. درس را مفهومی بخوانید، تمرین حل کنید، کلاس بروید و ... ولی در نهایت باید توانایی تست زنی خودتان را افزایش دهید. این مهمترین مهارتی است که در کنکور از شما خواسته می شود.
تدریس خصوصی در کنار کمک به افزایش معدل و گرفتن نمرات بالاتر می تواند به کسب رتبه خوب در کنکور سراسری توسط شما نیز کمک کند.
اگر در درس خاصی اشکال دارید می توانید با تماس با مدرسین خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس و برگزاری جلسات تدریس خصوصی اشکال خودتان را رفع کنید. پس از رفع اشکال در درس یا مبحث مورد نظر با مرور و تست زنی صحیح می توانید در ان درس یا مبحث درصد خوبی را در کنکور سراسری کسب کنید. اگر خود درس را می فهمید و در آن اشکالی ندارید و فقط با نحوه تست زنی آن مشکل دارید نیز می توانید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی این اشکال را هم رفع کنید. در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.
عوامل زیادی در کسب رتبه خوب در کنکور موثر است. یکی از پارامترهایی که در سالهای اخیر موثر شده است، معدل دوره دبیرستان می باشد. اگر در طول دوره دبیرستان خوب تلاش کرده باشید و در صورت لزوم برای توقیت دروس و افزایش معدل از جلسات تدریس خصوصی استفاده کرده باشید، این پارامتر را به خوبی برای خودتان لحاظ کرده اید. علاوه بر این، در خود ایام کنکور هم برای تقویت مهارتهای تست زنی، یادگیری بعضی از مباحثی که در آنها اشکال دارید، مشاوره برای نحوه برنامه ریزی در ایام کنکور و ... می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید. البته در انتخاب مدرس خصوصی کنکور خود باید دقت کنید. حتی الامکان کلاسهای تدریس خصوصی را با کسی هماهنگ کنید که خودش در کنکور رتبه خوبی کسب کرده باشد.


iranmodares


اگر در جستجوی سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور هستید ....
اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت داشته باشید ....
در صورتیکه چندین سال است که در زمینه کنکور فعالیت دارید و با ثبت تبلیغات تدریس در سایتهای پربازدید می خواهید تعداد شاگردهای خودتا را بیشتر کنید ...
در هر صورت، آگهی تدریس کنکور خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. سایت ایران مدرس بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران است و تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نامی دارد. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ... را در گوگلجستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول یا یکی از چند جایگاه اول قرار دارد. بنابراین با درج تبلیغ تدریس کنکور درایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و با شما تماس خواهند گرفت.
اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و در این زمینه موفق گردید، برای جذب شاگرد می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نمائید. برای درج آگهی تدریس در زمینه کنکور و یا هر زمینه دیگری در ایران مدرس که بزرگترین و پربازدید ترین سایت تدریس ایران است در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک کنید. ایران مدرس تا مرداد 96بیش از 16500 مدرس ثبت نامی در زمینه تدریس کنکور، تدریس ریاضی، فیزیک، تدریس زبان انگلیسی و .... دارد. همین الان در گوگل عبارت "تدریس خصوصی کنکور"را جستجو کنید. ایران مدرس اولین سایت و یا یکی از اولین سایتهایی است که در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد. بنابراین، اگر آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، متقاضیان تدریس خصوصی کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. در ادامه اگر با توجه به مطالب قبلی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و در متن آکهی تدریس خودتان هم در رابطه با توانایی های خودتان و برنامه هایی که دارید و جزواتی که تهیه کرده اید و ... توضیحات کافی ارائه کرده باشید، به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد. برای موفق شدن در تدریس خصوصی کنکوردر مرحله اول باید آمادگی و توانایی لازم را در خودتان ایجاد نمائید و در ادامه روشهای مختلف را برای جذب شاگرد در زمینه تدریس کنکور امتحان کنید. یکی از این روشهای جذب شاگرد و شاید بهترین انها، ثبت آگهی تدریس در همین سایت است. در ادامه بعد از جذب شاگرد تلاش کنید تا حتما اعتماد شاگردهایتانرا پاسخگو باشید و برای موفقیت انها در کنکور از هر کاری دریغ نکنید. اگر می خواهید در تدریس کنکور و تدریس خصوصی دروس کنکوری موفق باشید، سعی کنید شاگردهایتان را در کنکور به موفقیت برسانید.
به جرات می توان گفت که ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس کنکور است. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصیفیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی زیست کنکور و ... را درگوگل جستجو نمائید. با جستجوی عبارتهای مزبور در گوگل خواهید دید که در صفحه اول نتایج جستجو و در جایگاه اول تا سوم سایت ایران مدرس قرار دارد. بنابراین، متقاضیان تدریس دروس کنکوری به راحتی آگهی تدریس شما را پیدا کرده و به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد.
 منبع: سایت کنکور ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس و آموزش خصوصی ریاضی و فیزیک
موفقیت در تدریس ریاضی و فیزیک در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. برای موفق شدن در تدریس ریاضی و فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در مرحله اول سعی کنید بر مباحث تدریسی خودتان تسلط داشته باشید.
2- حین تدریس ریاضی، هر مبحثی را که تدریس می کنید، یکی دو تمرین و مثال برای آن حل کنید.
3- حین تدریس ریاضی و حین حل تمرینها و مسائل به صورتمداوم از شاگردانتان سوال بپرسید تا مطمئن شوید که با مسئله و تمرین درگیرشده اند و روند حل را یاد گرفته اند.
4- کلاس ریاضی را متنوع برگزار کنید. هم درس را ارائه دهید، هم تمرین و مسئله حل کنید و در بخشی از کلاس از خود شاگردانتان بخواهید که تمرین حل کنند. همیشه سعی کنید اولین جلسه ای که برای هر کدام از شاگرهایتان برگزار می کنید بهترین جلسه تدریس ریاضیشما باشد. چون به این ترتیب هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم شاگرد شما دید خوبی نسبت به شما پیدا کرده و ممکن است شما را به دیگران معرفی کند. دقت کنید در کار تدریس خصوصی اگر می خواهید موفق باشید باید کیفیت را حفظ کنید. در کلاس درس فقط تند تند درس ندهید. تمرین و مسئله هم حل کنید. از شاگردتان سوال بپرسید. ببینیدکه آیا درس را فهمیده است یا نه. از او بخواهید به زبان خودش درس را توضیحدهد. هر از چند گاهی در همان کلاس تدریس ریاضی به شاگردتان مسئله بدهید تادر حضور خود شما ان را حل کند.
برای فعالیت مداوم و عالی در زمینه کار تدریس ریاضی باید در ابتدای کار بتوانید به اندازه کافی شاگرد جذب کنید (مطالعه کنید: نحوه جذب شاگرد خصوصی + کسب درآمد از تدریس خصوصی).اگر شاگردی نداشته باشید و یا تعداد شاگردهای شما کم باشد درآمد شما از کار تدریس ریاضی و یا سایر دروس خیلی بالا نخواهد بود. به منظور جذب شاگرد وکسب درآمد بالای تدریس یک راهکار خوب ثبت آگهی تدریس در همین سایت (ایران مدرس) است (مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید). درج اگهی تدریس ریاضی در سایت ایران مدرس کاملا رایگاناست و تنها در صورت تمایل با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژ کنید. به دلایل زیر سایت ایران مدرس بهترین سایت و بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات تدریس ریاضی و یا سایر دروس است.
در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی از شاگردانتان توضیح بخواهید. بعضا سوال بپرسید و روند پیشرفت آنها را پیگیری کنید. از شاگردتان بخواهید مطلب را خودش توضیح دهد. به این ترتیب می توانید میزان یادگیری او را بسنجید.
اگر به اندازه کافی فرصت دارید و جلسات تدریس خصوصی ریاضی به اندازه کافی ادامه پیدا می کند، در کلاسهای خصوصی سوالات امتحانی هم حل کنید. برای دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی ریاضی بر روی عبارت جزوه و سوال ریاضی کلیک کنید.

iranmodares

به کار تدریس و تدریس خصوصی متعهد باشید. به گونهای تدریس کنید که مطمئن باشید شاگرد یا شاگردهای شما نتیجه می گیرند. برنامه ریزی کنید و مشاوره بدهید. جدی باشید و در طول ترم از شاگردانتان کار بکشید. هر کاری که منجر به نتیجه گرفتن آنها می شود را انجام دهید.
در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی از جزوه کلاسی خود دانشجو و دانش آموز استفاده نمائید. به هر حال سوالات امتحان از همان جزوه مطرح خواهد شد و اگر مطالب دیگری را در کلاسهای خصوصی تدریس کنید موثر نخواهد بود.
حین تدریس ریاضی شاید یک روند خوب این باشد که ابتدا متن درس را ارائه دهید و مرحله به مرحله تمرین حل کنید. هر فرمول جدیدی که گفته شد از ان تمرین و مثال حل کنید. سوال بپرسید و ببینید که شاگردتان مباحث قبلی را که برای یاد گرفتن مبحث فعلی لازم می باشد بلد است. اگر بلد نیست، گریزی به آن مباحث هم بزنید. در نهایت شاگرد شما باید نتیجه بگیرد و شما باید تشخیص دهید که اشکال کار کجاست.

تمرین و مسئله پایه یادگیری ریاضی است: در کلاسهای تدریس ریاضی علاوه بر ارائه درس تا جایی که وقت به شما اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کنید. حل تمرین و مسئله مطلب را بهتر جا می اندازد و به فهم کاملتر ان کمک زیادی می کند. همانطور که گفته شد به شاگردانتان هم تمرین و مسئله برای حل در بین جلسات تدریس بدهید و در جلسات بعدی تدریس ریاضی حل تمارین را با جدیت از آنها بخواهید. در خود کلاسهای تدریس ریاضی هم به شاگردانتان مسئله بدهید تا حل کنند و روش حل آنها را ارزیابی کنید.
اگر می خواهید یک مدرس خصوصی فیزیک خوب باشید و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فیزیک به صورت موفق آمیزی عمل کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- خودتان مسائل فیزیک را به خوبی درک کنید و روند حل آنها را به صورت مفهومی برای شاگردانتان توضیح دهید. همانطور که می دانید، درس فیزیک چون درواقع با مسائل فیزیکی در ارتباط است فقط با حفظ کردن فرمولها یاد گرفته نمی شود.

2- راههای مختلفی که برای حل یک مسئله وجود دارد را به شاگردتان بگوئید. بعضی از مسائل فیزیک را با چند روش می توان حل کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیککه نسبت به کلاسهای مدرسه زمان بیشتری در اختیار مدرس قرار دارد می توان روی این روشهای مختلف کار کرد. به این ترتیب دانشجو یا دانش آموز با دید بازتری با مسائل برخورد کرده و به جای اینکه یک راه حل مشخصی را حفظ کند میفهمد که اگر راه حلی را به یاد نداشت می تواند راه حل دیگری را پیدا کند.
3- راه حلهای مختلف حل مسائل را بگوئید:اگر فیزیک را مفهومی تدریس کنید و فهمیدن و درک سوالات را به شاگردانتان یاد دهید، ممکن است خود شاگردانتان برای حل یک مسئله راه حلهای مختلفی را ارائه دهند. مثلا در بحث حرکت پرتابی یک سوال مشخص را ممکن است بتوان از چند راه حل کرد. اگر کسی سوال را خوب فهمیده باشد راه حلهای مختلفی هم به ذهنش می رسد. در کلاسهای تدریس فیزیک شاگردانتان را محدود به یک فرمول و راه حل خاص نکنید. اگر کاری کنید که درس را خوب درک کنند، خودشان راه حل ارائه می دهند. مسلما اول کار باید به انها کمک کنید. ولی حین تدریس به آنها یادآوری کنید که ذهنشان را به کار بیندازند و در جستجوی راه حلهای ساده تر و بهتری برای حل سوالات باشند.
4- از شاگردهایتان توضیح بخواهید: حین تدریس خصوصی فیزیکو یا هر درس دیگری از شاگردهایتان بخواهید که درس را به زبان خودشان توضیحدهند. به این ترتیب هم مبحث برای خودشان بهتر جا می افتد و هم شما متوجه می شوید که درس را یاد گرفته اند یا نه. اگر حین تدریس فیزیک و یا حل مسائلفیزیک از فرمول خاصی استفاده می کنید، دلیل استفاده از رابطه مزبور را از آنها بپرسید. یا بپرسید که آیا به نظر آنها می تواند مسئله را از راه دیگریحل کرد یا نه؟
5- نمونه سوال امتحانی حل کنید: برای جا افتادن بهتر مطلب در جلسات تدریس فیزیک نزدیک به امتحان سوالهای امتحانی حل کنید تا شاگردانتان با نحوه مطرح شدن سوالات آشنا گردند. البته در طول ترم هم می توانید حین تدریس مباحث مختلف سوالهای امتحانی مرتبط با هر مبحث را حل کنید. 

مدرسانموفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.


iranmodares


نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.
عبارتهای کلیدی:
ریاضیات گسسته-فیزیک-تدریس خصوصی-
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس خصوصی زبان، درآمد و قیمت تدریس زبان
در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی زبان، درآمد و قیمت تدریس زبان و .... ارائه می گردد. اگر می خواهید در تدریس خصوصی زبان موفق باشید و درامد بالایی از کار تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبانهای خارجی کسب کنید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در مرحله اول باید راهکارهای مختلف را برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی زبان امتحان کنید. می توانید آگهی تدریس زبان خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نموده و شاگرد جذب کنید. برای افزایش بازدهی آگهی تدریس خودتان، آن راویژه کنید. راهکار دیگر تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی زبان و اعلام آمادگی برای تدریس است. یا می توانید برای خودتان وبلاگی داشته باشید و در زمینه تدریس زبان در آن تبلیغ کنید. 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی
2-در مرحله بعد باید بعد از این که با شما تماس گرفته شد و جلسه اول تدریس زبان را هماهنگ کردید، در جلسه اول تدریس بسیار عالی عمل کنید. دیدی که شاگرد شما نسبت به شما در جلسه اول تدریس پیدا می کند، تا آخر جلسات تدریس باقی می ماند. اگر جلسه اول تدریس خصوصی زبان خوب عمل کرده باشید، جلسات تدریس ادامه پیدا می کند و ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. حتی شاگرد شما، شما را به دوستان و آشنایانش معرفی خواهد کرد. اگر جلسه اول تدریس خوب عمل نکنید، همین شاگرد را هم ممکن است از دست دهید و جلسات تدریسخصوصی که با زحمت بدست آمده است هم ممکن است ادامه پیدا نکند. بنابراین درجلسه اول تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر دروس هم عالی عمل کنید. اگر می خواهید قیمت جلسات تدریس خصوصی زبان در تهران یا هر جای دیگر ایران را بدانید ...
در صورتیکه در جستجوی کسب اطلاعات کامل در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی زبان هستید و قصد دارید با ارزانترین قیمت ممکن کلاس خصوصی زبان داشته باشید ...
 برای کسب اطلاعات کامل در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان مقاله قیمت تدریس زبان انگلیسی، موفقیت در آموزش و تدریس زبان انگلیسی و آیلتس در زمان کم یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. قیمت کلاسهای خصوصی زبان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در مقالات ذکر شده در زمینه این عوامل توضیحات کاملی ارائه شده است.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان فرانسه ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان عربی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان عربی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان آلمانی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.
قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید.
تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای تدریس زبان در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند در ادامه ارائه شده است.

هزینه تدریس: 40000 تومان هر جلسه

هزینه تدریس: جلسه ای ۱۲۰۰۰۰

هزینه تدریس: توافقی

هزینه تدریس: 30 جلسه 3 میلیون تومان

هزینه تدریس: هزینه هرساعت 40هزار تومان

هزینه تدریس: از ساعتی 30000 تومان

هزینه تدریس: توافقی

........

همانطور که مشاهده می کنید، تعدادی از مدرسین در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند که می توانید با آنها تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی زبان به توافق برسید.
پس از آنکه شاگرد جذب کردید با ارائه تدریس خوب و با کیفیت بالا باید شاگردهایخودتان را حفظ کنید. در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همان جلسه اول مشخص کنید که شاگرد شما چه انتظاری از کلاسهای تدریس خصوصی دارد و هدف او از برگزاری این کلاسها چیست. زبان انگلیسی یکی از دروس مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. برای موفقیت در تدریس زبان باید کلاسشما هماهنگ با هدفهای شاگردتان باشد. در جلسه اول به وضوح هدف برگزاری کلاس را مشخص کنید. در ضمن همانطور که در مقالات قبلی در زمینه موفقیت در تدریس هم گفته شده است، در جلسه اول بهترین ارائه خودتان را داشته باشید تاکلاسهای ادامه پیدا کند. درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید.
هدف از تشکیل کلاس تدریس خصوصی زبان یا کلاس گروهی تدریس زبان انگلیسی را خوب متوجه شوید:بسیاری از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مدرسین زبان خیلی خوب و پر انرژِ تدریس می کنند ولی چون مطالبی که ارائه می کنند در جهت اهداف کلاس نیست در نهایت شاگردهای راضی ای ندارند. به عنوان مثال اگر شما کلاس تدریس خصوصی زبان را برگزار می کنید و شاگرد شما می خواهد در امتحان نمره 20 بگیرد و یا نمره خیلی خوبی بگیرد، باید فقط در این جهت کار کنید و جزوه کلاسی او را مد نظر قرار دهید. کار کردن مکالمه در این کلاس، به عنوان مثال، برای رسیدن به هدف آن مفید نخواهد بود.

با پرسیدن سوال ضعف شاگرد یا شاگرهایتان را خوب تشخیص دهید:سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی و تدریس گروهی زبان انگلیسی را که برگزار میکنید، حالت دو طرفه داشته باشد. یعنی شما متکلم وحده نباشید. این کار دو فایده دارد. هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شاگرد یا شاگردهای شما که حرف می زنند و می خواهند مطلبی را توضیح دهند شما از میزان یادگیری آنها و اشکالاتی که دارند اطلاع حاصل خواهید کرد. عمدا سوالاتی را بپرسید که از طریق آنها بتوانید میزان یادگیری شاگردهای خودتان را بسنجید.

اگر کلاس تدریس خصوصی زبان برگزار می کنید، از جزوات مدرسه و دانشگاه استفاده نمائید:در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی این امر مهم است. چون کلاسهای خصوصی زبان قرار است به موفقیت دانش آموز یا دانشجو در کلاسهای مدرسه کمک کند، بنابراین باید مدرس زبان در کلاسهای خصوصی از همان جزوه های کلاسی مدرسه و دانشگاه استفاده نموده و آن جزوات را برای خود در اولویت قرار دهد. حتی اگرمدرس خودش جزوات بهتری داشته باشد، به هر حال در امتحان از جزوات کلاسی مدرسه و دانشگاه سوال مطرح می شود و این جزوات در اولویت قرار دارند.
اگر مدرس زبان انگلیسیهستید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی لغات، گرامر و مکالمه زبان انگلیسی فعالیت داشته باشید و یا در مقطع دبیرستان و دانشگاه و یا برای کنکور زبان خدمات تدریس خصوصی ارائه دهید، در هر صورت، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس زبان و سایر دروس در کل ایران است و تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نامی دارد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس گرامر، مکالمه و لغات زبان در کلاسهای خصوصی بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک نموده و آگهی تدریس خودتان را درج نمائید. مطالعه مقالات زیر در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی زبان انگلیسی هم می تواند مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین آموزش زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین راهکارها برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر کنکور
بهترین راهکارها برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر کنکور در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید در کنکور موفق باشید، ادامه این مطلب را بخوانید. راهکارهای مطالعه شیمی، زیست، ریاضی، فیزیک و ... برای موفقیت در کنکور ارائه شده است.

بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور

اگر در جستجوی بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور هستید ...

اگر می خواهید با کسب اطلاع از بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور در شیمی کنکور 100 بزنید ...

اگر در حال مطالعه برای کنکور هستید و در زمینه روش خواندن درس شیمی سوال دارید ...

در هر صورت، برای مطالعه در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی و بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور در سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی ارائه شده است.

به عنوان مثال می توانید در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی برای کنکور مقاله نحوه مطالعه شیمی برای کنکور یا چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم را مطالعه نمائید.
اگر در درس شیمی اشکالدارید و یا بعضی از فصول را خوب متوجه نمی شوید می توانید از کلاسهای خصوصی شیمی استفاده نمائید (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش وتدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمیکلیک نمائید). کتاب درسی را برای خودتان ملاک قرار دهید و برای مطالعه درسشیمی از آن استفاده کنید. از کتابهای کمک آموزشی معتبر استفاده کنید. بهترین تست هایی که برای درس شیمی و سایر دروس می توانید بزنید، تست های کنکورهای سراسری گذشته و کنکور آزاد است. اگر این تست ها را زدید بعد می توانید بروید سراغ تست های تالیفی.

iranmodares

تدریس خصوصی ریاضی کنکور و 100 درصد زدن ریاضی کنکور

اگر می خواهید در ریاضی کنکور 100 درصد بزنید، در کنار تلاش و کوشش خودتان، به عنوان یک عامل خوب، موثر و کمک کننده می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور استفاده نمائید.

کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور و حتی 100 درصد زدن ریاضی کنکور می تواند مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیستمدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش ریاضی کنکور، مدرسین فعال در زمینه ریاضیات از ابتدایی تا دانشگاه و ... بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید. اگر بخواهید در کنکور ریاضی را خوب بزنید باید مطالب را به صورت عمقی و پایه ای یاد بگیرید. باید در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیشرکت کنید. برای موفقیت در ریاضی کنکور باید درس را خوب مرور نمائید، تمرین و مسئله حل کنید و بر مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس ریاضی مسلط شوید. برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور باید خوب تست کار کنید و تست ها را با در نظر گرفتن زمان استاندارد بتوانید بزنید.

چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم

اگر سوال چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم برای شما هم مطرح است و می خواهید در کنکور تجربی زیست را خوب بزنید و درصد بالایی برای آن کسب نمائید موارد زیر را رعایت کنید.

1- در کلاسهای تدریس زیست به صورت کامل شرکت کنید و به مباحثی که ارائه می گردد با دقت گوش دهید. در کلاس جزوه یادداشت کنید و نکات مهم و کنکوری را یادداشت نمائید. برای 100 درصد زدن زیست باید کوچکترین نکات را هم مد نظر داشته باشید و همه را یادداشت کنید.

2- زیست را به عنوان درسی که باید فهمیده شود و نه یکدرس حفظ کردنی نگاه کنید. در کلاسهای تدریس زیست هم سعی کنید درس را خوب بفهمید و به سوالاتی که سایر همکلاسی هایتان می پرسند گوش دهید. سوالهای آنها را پیش خودتان تحلیل کنید و به جواب مدرس زیست خودتان دقت نمائید.مشاهده کنید: دانلود رایگان تست های کنکور زیست شناسی سال دوم دبیرستان

3- یادداشت کردن یک جزوه خوب حین تدریس زیست، مطالعه درس زیست، تست زنی و ... بسیار مهم است. یک جزوه داشته باشید که تمام نکاتیکه در طول تحصیل در زمینه زیست شناسی یاد می گیرید را در ان یادداشت نمائید. اگر می خواهید زیست کنکور را 100 درصد بزنید باید در طول تحصیل و در ایام کنکور یک جزوه خوب یادداشت کنید و در ایام جمع بندی و نزدیک کنکور آن را مطالعه نمائید.
اگرمی خواهید در زیست کنکور موفق باشید باید در ایام تحصیل و ایام کنکور با برنامه ریزی و پشتکار درس بخوانید. از وقت خودتان به بهترین شکل استفاده نمائید و به صورت صد در صدی بر کتاب درسی زیست مسلط باشید. با افرادی که زیست کنکور را 100 درصد زده اند مشورت کنید و مهمترین بخشهای کتاب که سوالات بیشتر از آنها مطرح می شود را بپرسید. خوب درس بخوانید و مفهومی درس بخوانید. درس را برای خودتان تشریح کنید و جزوات خوب وخلاصه ای یادداشت نمائید تا بعدا در ایام جمع بندی از آنها استفاده نمائید. بعضی از افراد در امتحان زیست خوب عمل می کنند ولی وقتی نوبت به تست زنی می رسد عملکرد خوبی ندارند. تست زنی زیست شناسی را تمرین کنید و بر آن مسلط شوید.

حتما ببینید: دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

عبارتهای کلیدی: چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم، موفقیت در زیست کنکور، نحوه مطالعه زیست کنکور، زیست شناسی کنکور


چگونه برای کنکور درس بخوانیم

اگر در زمینه چگونه درس خواندن برای کنکورو نحوه درس خواندن برای قبول شدن در کنکور سوال دارید، در این بخش نکات آموزنده ای در زمینه نحوه مطالعه برای قبولی و موفقیت در کنکور ارائه شده است. برای موفقیت در کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- هدف مشخصی برای خودتان تعیین کنید.تعیین هدف برای موفقیت در هر کاری لازم است. همه ی افراد موفق در ذهن خودشان هدف واضحی برای خودشان دارند. البته بهتر است که هدف خودتان را بر روی کاغذ بیاورید. مثلا می توانید در زمینه موفقیت در کنکور هدف خودتان را به این ترتیب بنویسید: من امسال در کنکور رتبه زیر 1000 را کسب کرده ام و خدا را برای این موفقیت شکرگزارم.همین هدف گذاری و تصمیم باعث می شود تکلیف خودتان را بدانید. بعد از هدف گذاری برای خودتان واضح خواهد شد که واقعا چه می خواهید. این بسیار بسیار مهم است. همین هدف گذاری می تواند مرز بین موفقیت و شکست باشد. برای مطالعهدر زمینه اهمیت هدف گذاری برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور مقاله تاثیر هدف گذاری در موفقیت تحصیلی را بخوانید.

2- در راستای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید.حال که هدف خودتان را تعیین کردید و به وضوح برای خودتان مشخص است که چه می خواهید، باید برای رسیدن به ان و تحقق هدفتان برنامه ریزی کنید. اگر در مرحله اول هدف خودتان را تعیین نکرده باشید، در برنامه ریزی هم به مشکل برخورد خواهید کرد. در سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه برنامه ریزی صحیح ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟می تواند مفید باشد. با یک برنامه ریزی صحیح برای رسیدن برای هدف از قبل مشخص شده، نحوه درس خواندن شما برای کنکور خود به خود تنظیم شده و در هر لحظه تکلیف خودتان را می دانید. اگر برنامه ریزی خوبی نداشته باشید سر در گم خواهید بود. برنامه شما باید مختص خودتان باشد و با عادتها و ویژگیهای شخصیتی شما سازگار باشد.

3- وقت را از دست ندهید.در ایام کنکور باید خیلی روی وقت خودتان حساس باشید. هر شب برای روز بعد برنامه ریزی کنید و مشخص نمائید که در طول روز چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و چه دروسی را می خواهید مطالعه نمائید. تا جایی که می توانید درس بخوانید و از زمان خودتان بهترین استفاده را داشته باشید. البته باید به صورت همزمان کیفیت مطالعه خودتان را هم حفظ کنید و درست درس بخوانید. چیزی که مشخص است ساعت مطالعه در زمان کنکوربسیار مهم است و اگر بتوانید ساعت کاری خودتان را افزایش دهید نتیجه بهتریخواهید گرفت. همین که از شب قبل کارهای روزانه را مشخص نمائید، در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. وقت های مرده را تا جایی که می توانید کاهش دهید. با خودتان رقابت کنید و هر روز و هر هفته به نسبت روز قبل یا هفته قبل زمانمطالعه خودتان را افزایش دهید.

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم

اگر سوال چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیمبرای شما هم مطرح است و قصد دارید در زمینه نحوه مطالعه صحیح برای کنکور وبرنامه ریزی درست کنکور اطلاعاتی کسب نمائید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برنامه ریزی شما برای کنکور باید مختص خودتان باشد. می توانید از برنامه ریزی دیگران ایده بگیرید و نکات مثبتی که در برنامه ریزی دیگران وجود دارد را در برنامه خودتان هم اعمل نمائید. ولی در نهایت باید برای خودتان برنامه مخصوص خودتان را داشته باشید.


iranmodares

حتما بخوانید: 10 نکته کلیدی در برنامه ریزی صحیح درسی

2- برنامه ریزی شما برای کنکور باید مطابق با عادتها وسلیقه خودتان باشد. مثلا اگر شما صبح زود بازدهی بالاتری برای مطالعه دارید، در برنامه ریزی خودتان برای کنکور باید دروسی که سخت تر و مشکل تر هستند را در صبح زود قرار دهید.

3- برنامه ریزی برای کنکورباید متعادل باشد. به این معنی که در آن به همه دروس بر اساس اهمیت آنها زمان اختصاص داده شده باشد و در ضمن برای استراحت و کارهای دیگر هم زمان درنظر گرفته باشید. برنامه را آنقدر سخت گیرانه در نظر نگیرید که نتوانید ادامه دهید.مطالعه کنید: برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟

4- هیچ برنامه ای به صورت 100 درصد قابل اجرا نیست. چون به هر حال ممکن است اتفاقاتی پیش بیاید که قبلا پیش بینی نشده بود. اگربخش از برنامه اجرا نشد، ایرادی ندارد. برنامه را به صورت کلی کنار نگذارید و دوباره ادامه دهید.

5- ممکن است برنامه شما برای کنکور و نحوه برنامه ریزی شما در مراحل اولیه آن خیلی کارا و موثر نباشد و اجرای آن سخت باشد. باز هم ایرادی ندارد. مرحله به مرحله برنامه ریزی خودتان را اصلاح کنید تا نتیجه مطلب بدست آید.

برای دانلود رایگان سوالات کنکوری و تست های کنکور سالهای گذشته بر روی عبارت دانلود تست کنکور و یا سوالات کنکوری کلیک کنید.

چگونه در کنکور فیزیک درصد بالایی بزنیم؟

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوه بر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالای کنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.
اگر می خواهید در کنکور سراسری و آزاد برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید ترکیبی از مطالعه مفهومی و عمیق، درک کامل مطالب و تست زنی لازم است.

در ابتدای امر، در کلاسهای فیزیک مدرسه یا در جلسات تدریس خصوصی فیزیک کنکوری که دارید با صد در صد حواس جمع گوش دهید. سعی کنید مطالب را کامل بفهمید و هر جایی که سوال داشتید بپرسید.

در مرحله بعد، مطالب ارائه شده را مرور کنید و جزوات خلاصه ای به زبان خودتان یادداشت نمائید. این جزوات خلاصه در مرورهای بعدی بسیار مفید خواهند بود.

ضمنا اگر مطلبی را به زبان خودتان بنویسید این به آن معنی است که مطلب را درک کرده اید و این بسیار خوب و البته لازم است.
برای موفقیت در کنکور، عوامل مهمی تاثیر دارند. از مهمترین عواملی که برای موفقیت در کنکور لازم است به موارد زیر می توان اشاره کرد.

1- تعیین هدف: برای موفقیت در تحصیل، موفقیت در کنکورو موفقیت در هر کاری در شروع کار باید هدف واضح و مشخصی داشته باشید. ابتدا خواسته خود را به وضوح مشخص نمائید. اگر برای کنکور درس می خوانید، تعیین کنید که چه رتبه ای می خواهید در کنکور کسب نمائید. هدف خود را واضح،مشخص و به زبان حال ساده و به صورت مثبت بنویسید. به عنوان مثال: رتبه من در کنکور امسال 200 است. نوشتن هدف به صورت مقابل مناسب نیست: رتبه من در کنکور امسال 200 خواهد بود.

2- پشتکار: یکی از مهمترین پارامترها برای موفقیت در کنکور و کلا موفقیت در زندگی داشتن پشتکار است. ممکن است در مدتی که برای کنکور مطالعه می کنید مشکلاتی پیش آید. در این مواقع پشتکار داشته باشید و ادامه دهید.

3- برنامه ریزی صحیح: با یک برنامهریزی صحیح موفقیت شما در کنکور تضمین می شود. در برنامه ریزی خودتان، مطالعه عمیق و مفهومی، تست زنی، مرورهای به جا و به موقع، شرکت در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی کنکور و .... را بگنجانید. با کسانی که در زمینه برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی برای کنکور تجربه دارند مشورت کنید.

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصی

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، درسها را با موفقیت پاس کنید، نمرات خوبی بگیرید و در کنکور موفق شوید، کلاسهای تدریس خصوصی رابه عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید.

کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و ارتقای سطح دانسته های شما مفید وموثر است. در جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی که مد نظر خودتان است را می توانید بپرسید. البته جلسات تدریس خصوصی را نباید به ایام امتحانات موکول کنید. اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید هر چه سریعتر شروع کنید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مطالعه و حل تمرین و مسئله را هم در نظربگیرید.

اگر در کلاسهای تدریس مدرسه غائب بوده اید، جلسات تدریس خصوصی گزینه خوبی برای جبران غیبتها است. البته نباید به هوای شرکت در کلاسهای خصوصی عمدا غیبت کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی هر اشکال و سوالی که از سالهای قبلبرایتان باقی مانده است را هم می توانید بپرسید. این خود یکی از مزیتهای کلاسهای خصوصی است.

اگر می خواهید در امتحانات پایان ترم موفق شوید و نمرات خوبی کسب نمائید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی کمک خوبی می تواند به شما بکند. حتی با شرکت در کلاسهای خصوصی می توانید به نمره 20 هم برسید. البته همانطور کهقبلا هم گفته شده است، کلاسهای تدریس خصوصی نمی تواند جایگزین کلاسهای مدرسه و مطالعه و حل تمرین و ... باشد. در کنار موارد گفته شده است که می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
بعد از پیدا کردن یک مدرس خوب، جلسه اول کلاس خصوصی را با ایشان برگزار نموده و با مشورت مدرس خودتان تعداد جلسات تدریس در هفته و زمان برگزاری آن را مشخص نمائید. برای برنامه ریزی و راهکارهای موفقیت در کنکورهم می توانید از مدرس خودتان کمک بگیرید. کلاسهای خصوصی کنکور را به عنوانیک امکان اضافه در نظر بگیرید و در کنار آن خودتان با تلاش و پشتکار درس بخوانید. هدف مشخص و واضحی برای خودتان برای موفقیت در کنکور در نظر بگیرید(مثلا: من امسال رشته مهندسی برقدانشگاه تهران قبول شده ام) و با انگیزه ای که این هدف برای شما ایجاد می کند با پشتکار و انرژی بالا ادامه دهید. کتاب های درسی را در اولویت قرار دهید. برای موفقیت در کنکور، قبل از هر چیز دیگری، باید کتاب درسی را خوب بلد باشید. تست های استاندارد حل کنید و تکنیک های تست زنی را یاد بگیرید. هر جا سوال و اشکالی داشتید و درس را متوجه نشدید، در یک برگه کاغذ یادداشتنمائید و از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (484) دانلود سوال و جزوه (145) موفقیت در تحصیل (41) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (41)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی
ویلا
ویلا شمال
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 115052
تعداد نوشته ها : 640
تعداد نظرات : 13
X