تدريس خصوصي
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی - زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در ایران مدرس می توانید پیدا کنید. در وب سایت ایران مدرس بیش از 17000 مدرس در زمینه تدریس خصوصی زبانو سایر دروس ثبت نام کرده اند. وب سایت ایران مدرس بیشترین مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس دارد. این وب سایت به صورت اختصاصی به بحثتدریس خصوصی زبان و سایر دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاه پرداخته است. البته در وب سایت ایران مدرس در زمینه های دیگر از جمله تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس موسیقی و ... نیز می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلسات تدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.
در ایران مدرس اساتید و مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس ثبت نام کرده و فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسان مزبور به ترتیب بر روی لینکهای تدریس زبان انگلیسی، تدریس تافل و تدریس آیلتس کلیک کنید.
هزینه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی حدودا در سال 96 جلسه ای بین 20 تا 80 هزار تومان است. تعداد زیادی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و احتمالا درهمین بازه قیمت مد نظرشان است. بعضی از مدرسین هم جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند. برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی در سال 96 و 97 و یا هر زمان دیگری بر روی عبارت تدریس خصوصی زبانکلیک نمائید تا لیست کامل مدرسین زبان انگلیسی و هزینه ای که هر مدرس برایکلاسهای خصوصی مد نظر دارد را ببینید. همانطور که گفته شد، قیمت درخواست هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار رزومه و سابقه کاری ایشان ببینید و در نهایت سعی کنید بهترین مدرس که بتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند را انتخاب نمائید. اگر قیمت کلاسها کمی بالاتر هم بود ایرادی ندارد.مهم نتیجه گرفتن شماست.
مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی:شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای اموزشگاهها و حتی کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهایی زیادی دارد. اگر می خواهید زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید و در امتحان زبان، کنکور زبان و یا المپیاد زبان رتبه خوبی بدست آورید، شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی می تواند راه حل خوبی باشد. برای آموزش سریعتر مکالمه زبان هم می توانید روی جلسات خصوصی تدریس زبان انگلیسی حساب کنید. در کلاسهای خصوصی فرصت بیشتری برای سوال پرسیدن، مکالمه، رفع اشکال و یادگیری گرامر و دستور زبانو ... وجود دارد و درس را بهتر یاد می گیرید. تعداد جلسات خصوصی را خودتانتعیین می کنید و مدرس زبان را هم خودتان انتخاب می نمائید. کلاسهای تدریس خصوصی برای آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس بسیار مفید و موثر است. کافی است تلاش و پشتکار خودتان را به آن اضافه کنید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسهو ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعف پایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواند راهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید و در قالب جمله از کلمات جدید استفادهکنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینید و تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید.
اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهای خارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.
در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.
اگر می خواهید پایه ی زبان انگلیسی خودتان را کاملا قوی کنید، در فصل تابستان هم اموزش و یادگیریزبان را کنار نگذارید. اتفاقا در فصل تابستان فرصت بسیار خوبی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. در کنار تفریح و استراحت از وقت خودتان بهترین استفاده را ببرید و پایه زبان خودتان را قوی کنید.
مهمترین عامل برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی و موفقیت در امتحان و گرفتن نمره خوب در امتحان زباناین است که برای آن وقت بگذارید و در طول ترم زبان را بخوانید. همانطور کهگفته شد پیوسته خواندن این درس و قطع نکردن مطالعه آن به مدت طولانی راهکار بسیار خوبی برای آموزش زبان است.
کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست.
اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد.
اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر و در زمان کمتری آموزش ببینید و بر آن مسلط شوید، علاوه بر استفاده از خدمات تدریسخصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم و آقا در تهران و کرج و .... خودتان هم باید با تمرین مکالمه و استفاده از هر فرصت برای حرف زدن به زبان انگلیسی، گوش دادن فراوان به فیلم های زبان اصلی، موسیقی انگلیسی، رادیو و .... و در نهایت مطالعه قواعد و گرامر زبان انگلیسی سرعت یادگیری خودتان راافزایش دهید و مکالمه را سریعتر و بهتر آموزش ببینید. دقت کنید زبان انگلیسی را باید به صورت مداوم مطالعه کنید و تمرین و کلاس رفتن و .... شما به صورت مقطعی نباشد. حتی اگر وقت نداشتید زمان تمرین ها را کاهش دهید ولی قطع نکنید.
چگونه در زمینه آموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت کنیم؟ اگرمدرس زبان هستید و قصد دارید در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی وآموزش زبان فعالیت داشته باشید، بهترین راهکاری که برای جذب شاگرد وجود دارد این است که در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است، آگهی تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در زمینه آموزش مکالمه زبان و یا هر زمینه دیگری در بالایهمین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نمائید. ایران مدرس تا پاییر 96 بیش از 17000 مدرس تدریس خصوصی ثبت نامی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس دارد. بیشترین تعداد مدرس ثبت نامی به نسبتهر سایت دیگری را در سایت ایران مدرس می توانید مشاهده کنید. ایران مدرس پربیننده ترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی و آموزش ایران هم می باشد. در طول ترم بازدید متوسط ان حدود 15000 بازدید در روز است و در ایام امتحانات به نزدیک 30000 بازدید در روز هم می رسد. به این ترتیب اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و یا هر زمینه دیگری در این وب سایت آگهی ثبت کنید، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم کرده است و در آن بیش از 10000 مطلبآموزشی، سوال امتحانی، جزوات آموزش گرامر زبان، تست کنکور زبان و .... ارائه شده است. اگر می خواهید در زمینه اموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت داشته باشید فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید (مطالعه کنید: ثبت تبلیغ تدریس خصوصی و کسب درامد از کار تدریس). در عین حال برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی و .... می توانید این مقاله را مطالعه نمائید. تعداد زیادی از مدرسینخصوصی زبان قیمت ساعتی کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت توافقی ثبت نموده اند. این بدان معنی است که سر قیمت کلاسهای با شما به توافق خواهند رسید و از این بابت نباید نگران باشید. بنابراین اگر رزومه و سوابق کاری یکی از مدرسین را پسندیدید، و در بخش هزینه آگهی عبارت توافقی را ذکر کرده بودند، برای اطلاع دقیق از قیمت کلاس باید با ایشان تماس بگیرید. البته مدرسینی کهعبارت توافقی را ذکر نموده اند هم قیمت مشخصی را در نظر دارند ولی به هر حال سر هزینه کلاسهای خصوصی با شما کتار خواهند آمد. به صورت کلی مدرسینی که به صورت جدی تری کار تدریس انجام می دهند معمولا قیمت تدریس را توافقی اعلام می کنند و سر هزینه کلاسها با شما راه خواهند آمد و تخفیف هم می دهند.
اگر در جستجوی سایت مدرسین زبان انگلیسی (خصوصی و نیمه خصوصی - خانم و آقا) هستید، در سایت (ایران مدرس)لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی را می توانید مشاهده نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب هم نشان داده شدهاند. کلاسهای تدریس خصوصی زبان به نسبت کلاسهایگروهی، کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای آموزش زبان در آموزشگاهها مزیتهای زیادی دارد و با شرکت در این کلاسها می توانید زبان انگلیسی و سایرزبان های خارجی را هم بهتر و هم در زمان کمتری یاد بگیرید.
عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، سایت مدرسین زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96 و 97 چقدر است؟
اگر سوال قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96 و 97 چقدر است؟ برای شما هم مطرح می باشد، در ادامه در این زمینه توضیحات کاملی ارائه می گردد.
قیمت تدریس خصوصی زیست: قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی دبیرستان و کنکور از 20 هزار تومان برای هر جلسه تا 200 یا 300 هزار تومانبرای هر جلسه و بیشتر هم می تواند باشد. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور سالهای سال است فعالیت دارند و در این زمینه تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، برای کلاسهای خصوصی زیست قیمتهای بسیار بالایی در نظر می گیرند که حتی ممکن است قابل باور نباشد. راهکار خوبی برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق کلاسهای تدریس خصوصی زیست وجود دارد. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زیست دبیرستان و کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زیست بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسیکلیک کنید. بعد از کلیک بر روی عبارت ارائه شده، بر روی آگهی تک تک مدرسینکلیک کنید و در جزئیات آگهی هر کدام از مدرسین زیست هزینه ای که مدرس برایکلاسهای خصوصی درج نموده است را مشاهده نمائید.
به صورت کلی قیمت جلسات تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی ندارد. قیمت کلاسهای خصوصی بهعوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله به صورت مختصر بررسی می گردد و درمقالات قبلی ارائه شده در ایران مدرس هم بررسی شده است. به صورت کلی قیمت کلاس خصوصی برای دروس ابتدایی بین 20 تا 60 یا 70 هزار تومان برای یک جلسه،دروس دبیرستان هم 30 تا 80 هزار تومان است. البته این قیمتها حدودی  و تقریبی است و یک مدرس با تجربه و دبیر رسمی با سابقه و .... شاید هزینه بالاتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی درخواست نماید و یا مدرسینی که به تازگی کار تدریس خصوصی را شروع کرده اند شاید با جلسه ای 10 یا 15 هزار تومان هم کلاسهای خصوصی را برگزار نمایند. برای دروس دانشگاهی هم حدودا 40 تا 100 هزار تومان را در نظر داشته باشید. البته این قیمتها برای تیر 96 است و ممکن است در زمانهای بعد قیمتها افزایش پیدا کند. قیمت تدریس خصوصی دروس کنکوری برای یک جلسه بالاتر از قیمتهای ارائه شده است. البته شاید با 50 تا 60 هزار تومان برای یک جلسه هم بتوان مدرس کنکور نسبتا خوب پیدا کنیدولی مدرسینی که به صورت تخصصی در زمینه آموزش خصوصی کنکور فعالیت دارند قیمتهای خودشان را به شما خواهند گفت. مدرسینی که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کنکور مشهور و معروف شده اند شاید قیمتهای خیلی بالایی را درخواست نمایند (برای مشاهده مدرسین تدریس خصوصی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید).
چگونگی هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان قیمت:اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت مناسب استفاده کنید و دوست دارید کلاسهای خصوصی را با قیمت ارزان برگزار نمائید باید با راهکارهای آن آشنا باشید. در مرحله اول سعی کنید برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات واگذار نکنید. در ایام امتحانات قیمت کلاسهای تدریس خصوصی بالاتر است. در ضمن پیدا کردن مدرس خوب هم مشکل است. یعنی اگر شما حاضر باشید قیمت بالا راهم پرداخت کنید، در ایام امتحانات مدرسین خوب و مجرب وقتشان پر است. پس ازهمان اوایل و یا اواسط ترم به فکر کلاسهای خصوصی باشید تا هم برای شما ارزانتر و با قیمت پایینتر بیافتد و هم مدرسین خوبی را بتوانید هماهنگ کنیدو هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر باشید. چون برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای موکول کردن آن به ایام امتحانات، مانند درس خواندن در طول ترم احتمال نتیجه گرفتن شما را افزایش می دهد. اگر می خواهیدکلاسهای خصوصی با قیمت پایینتری برای شما تمام شود با یکی از دوستانتان هماهنگ کنید و دو نفره در کلاسها شرکت نمائید و هزینه را با هم پرداخت کنید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که خودتان در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت نمائید به نحوی که تعداد جلسات کمتری لازم داشته باشید و در نهایت هزینه پایینتری بپردازید. به مدرس تدریس خصوصی خودتان دوستانتان و شاگردهای دیگری معرفی کنید و از ایشان تخفیف بخواهید تا کلاسها را با قیمت کمتری برای شما برگزارکند. مطمئن باشید موافقت خواهند کرد. اگر کلاسهای خصوصی در محلی که مدرس تعیین می کند برگزار گرددو برای ایشان نزدیک باشد هم با قیمت های پایینتر برای کلاسهای خصوصی موافقت خواهند کرد.
قیمت تدریس خصوصی ریاضی: اگردر زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید، در  سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه هزینه و نرخ کلاسهای خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال این مقالهرا در این زمینه مطالعه کنید. قیمت کلاس خصوصی ریاضی و سایر دروس به سابقهمدرس، شهر محل تدریس، مکان تدریس (منزل یا آموزشگاه)، تعداد جلسات خصوصی ریاضی، مقطع تحصیلی دانشجو یا دانش آموز و .... بستگی دارد. اگر می خواهید در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی اطلاعات خوبی کسب کنید، بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید تا لیست مدرسین را ببینید و در ادامه در جزئیات آگهی مدرسین قیمتی که هر مدرس برای کلاس خصوصی در نظر گرفته است را مشاهده نمائید. به این ترتیب به صورت حدودی از قیمت کلاسها اطلاع خواهید داشت.
قیمت تدریس خصوصی شیمی:
مانند تمامی دروس دیگر، قیمت تدریس خصوصی شیمی هم به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه بخواهیدتمامی مدرسین قیمت یکسانی را برای کلاسهای خصوصی شیمی به شما بگویند، اینطور نیست. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارند. در ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش شیمی و سایر دروس فعالیت می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین شیمی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی شیمیکلیک نمائید. راهکار بسیار خوبی برای اطلاع از قیمت کلاسهای خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانگشاه وجود دارد که هم دقیق است و هم همیشه به روز می باشد.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی: قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهای ارائه شده توسطمدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظرخودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت مورد نظر شما می باشد را انتخاب نمائید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین و لیست کامل قیمت کلاسهای خصوصی زبان حتما بر روی عبارت مدرسین خصوصی زبانکلیک کنید. به این ترتیب هم رزومه و سابقه کاری هر مدرس و مشخصات کامل هر مدرس زبان را می توانید مشاهده کنید و هم در جزئیات اگهی تدریس هر مدرس می توانید قیمتی که ان مدرس برای کلاس خصوصی زبان در نظر گرفته است را مشاهده نمائید.
برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس در منزل با قیمت کمتر می توانید از جلسات نیمه خصوصی استفادهنمائید. با یکی از دوستان و یا همکلاسی هایتان که سطح درسی و تحصیلی شما تقریبا مشابه است به صورت مشترک در کلاس شرکت کنید و در عوض هزینه را با همپرداخت نمائید. کلاسهای نیمه خصوصی هم برای مدرس درامد بهتری دارد و از آناستقبال خواهد کرد و هم برای شما هزینه پایینتری دارد. با توجه به مطالب ارائه شده، برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینهپایین سعی کنید شرکت در کلاسهای خصوصی را از اوایل و یا حداقل اواسط ترم شروع نمائید. خصوصا اوایل ترم که تقاضا برای تدریس خصوصی کمتر است با قیمتهای خیلی مناسبی می توانید این کلاسها را هماهنگ کنید. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و کلاسها را با واسطه هماهنگ نکنید. دروس مختلفی که دارید را با یک مدرس هماهنگ کنید تا تعداد جلسات تدریس بیشتر شود بتوانید تخفیف بگیرید. حتی می توانید از دوستان و همکلاسی هایتانبه مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید.شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید.
اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصیرا با بهترین قیمت هماهنگ کنید و در کنار آن خودتان هم نتیجه مطلوب را بگیرید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. در اوایل و اواسطترم به نسبت ایام امتحانات کلاسهای خصوصی را با قیمت کمتری می توانید هماهنگ کنید و در ضمن اگر کلاسها را زودتر شروع کنید احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد بود. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد. هر میزان که قصد داریدبرای کلاسهای خصوصی هزینه کنید و هر قیمتی که از تظر شما مناسب است، در کنار آن باید نکته مهم دیگری را در نظر داشته باشید. کلاسهای خصوصی ریاضی وقتی موثر است که در کنار آن خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی ریاضی با مدرسین با تجربه و موفق احتمال موفقیت شما در امتحان ریاضی را افزایش می دهد به شرطی که خودتان هم همکاری کنید و درس بخوانید.
با توجه به مطالب ارائه شده و به عنوان جمع بندی می توان گفت به جای آنکه در جستجوی بهترین قیمت کلاسهایتدریس خصوصی ریاضی باشید، بهتر است در جستجوی بهترین مدرس خصوصی ریاضی باشید که احتمال نتیجه گرفتن شما در امتحان را افزایش داده و پول و زمان شما هدر نرود.
شاید بتوان گفت، به صورت متوسط قیمت کلاسهای تدریس خصوصی که تعداد بیشتری از مدرسین برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند در سال تحصیلی 96-97 حدود 50000 تومان برای یک جلسه است. تعداد بسیار کمی از مدرسین قیمتهای بالای 100000 توامن را در نظر دارند.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در همان قیمت های ارائه شده در بالا هم مدرسین شرایطی را ذکر کرده اند. به عنوان مثال قیمت کلاسها را مشروط به تعداد جلسات کرده اند. هر چه تعداد جلسات بالاتر باشد قیمت کلاسها پایینتر خواهد بود. یا نسبت به مقطع تحصیلی قیمت کلاسها متفاوت خواهد بود. قیمت کلاسهای کنکوری و تدریس تضمینی بالاتر است. مدرسین با سابقه بالاتر قیمتهای بالاتری درخواست می کنند و .....
برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، شیمی، تدریس زبان، زیست، تدریس خصوصی عربی، دروس دانشگاهی، قیمت کلاسهای خصوصی ابتدایی و .... و عوامل و پارامترهای موثر بر قیمت کلاسها این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
جواب و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتم
جزوه آموزشی و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتمکاملا تشریحی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود کاملا رایگان جزوه آموزشی و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتم کاملا تشریحی بر رویلینکهای زیر کلیک نمائید. اگر برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی هشتم و یا ریاضی سایر مقاطع و همچنین حل مسائل و تمرینات ریاضی8 و توضیح کامل آنها به مدرس تدریس خصوصی نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای دانلود رایگان سایر جزوات و سوالهای امتحانی، حل تمرینات و جواب مسائل سایر فصلهای ریاضی 8 و ... ریاضی هشتم بر روی عبارت جزوه و سوال ریاضی هشتم کلیک کنید.
کلمات کلیدی: ریاضی هشتم، پاسخ تمرینات ریاضی هشتم، ریاضی 8، جواب مسائل ریاضی 8، جواب تمرینات فصل هشتم ریاضی 8، حل مسائل فصل هشتم ریاضی هشتم، فصل هشتم ریاضی هشتم
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک و آموزش عمقی درس فیزیک
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و آموزش عمقی درس فیزیک ارائه می گردد. در ایام امتحانات برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک در منزل برای دانشجو و دانش آموز فواید زیادی دارد. در این ایام به دلیل حجم بالای مطالبی که باید خوانده شود، صرفه جویی در وقت و زمان برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مهم می باشد. بنابراین به جای شرکت در کلاسهای جبرانی و رفع اشکال فیزیک در آموزشگاهها و مدارس، برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک در منزل بسیار مفید تر است. حضور در کلاسهای خصوصی و گروهی فیزیک: مشارکت در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و یا جلسات تدریس خصوصی فیزیک یکی از اولین موارد برای شروع یادگیری فیزیک است. با شرکت در کلاسهای فیزیک و توجه کافی به تدریس مدرس یا دبیر فیزیک خود، بسیاری از مطالبی که خودتان به سختی یاد می گرفتید را به آسانی می توانید بیاموزید.
برای یادگیری دروس مانند ریاضی و فیزیک داشتن تمرکز بسیار مهم است.گوش دادن به درس در کلاسهای ریاضی و فیزیک (یا جلسات تدریس خصوصی ریاضی و تدریس فیزیک در منزل)با تمرکز بالا، مطالع ریاضی و فیزیک با تمرکز زیاد و حتی داشتن تمرکز حین حل سوالات و مسائل ریاضی و فیزیک در گرفتن نمره خوب و یا کسب درصد بالا در کنکور بسیار تاثیر گذار است.
برای مشاهده جزوات آموزشی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  جزوه فیزیک
برای مشاهده نمونه سوال امتحانی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  سوال فیزیک
برای مشاهده تست کنکور فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  تست کنکور فیزیک
برای مشاهده مقالات در زمینه نحوه مطالعه فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  فیزیک
در کلاس فیزیک با تمرکز کامل به مطالبی که ارائه می شوید گوش دهید. سعی کنید با انگیزه بالا درس را گوش دهید. اگر در منزل نیم نگاهی به کتاب انداخته باشید، در کلاس درس هم با اشتیاق بیشتری به مطالب گوش خواهید داد.
در کلاسهای آموزش فیزیک در مدرسه و دانشگاه در ردیف های اول کلاس بنشینید و با دانش آموزان یا دانشجویان زرنگ نشست و برخاست داشته باشید. با نشستن در اخر کلاس چیزی را متوجه نخواهید شد.اگر در مقطع اول دبیرستان مشغول به تحصیل هستید و در کلاسهای تدریس فیزیک 1 مشارکت می کنید،حساسیت کار کمی هم بالاتر می رود. اگر در این مقطع فیزیک را خوب یاد بگیرید پایه را محکم گذاشته اید و کلا به درس فیزیک علاقه مند می گردید.
همانطور که می دانید، برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالا در درس فیزیک علاوه بر فهمیدن درس و حل مسئله و تمرین آشنایی با تکنیک های تست زنی بسیار مهم است. افراد زیادی با وجود اینکه در درس فیزیک نمره خوبی گرفته اند نتوانسته اند در درس فیزیکدرصد بالایی در کنکور کسب نمایند. این امر به دلیل کمبود اطلاعات آنها نبوده و بلکه تنها به این دلیل بوده است که با تکنیک های تست زنی فیزیک کنکور آشنا نبوده اند.
کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهای زیادی دارد. در کلاسهای خصوصی فیزیک می توانید درس را به صورت پایه ای یاد بگیرید. در این کلاسها زمان کافی برای رفع اشکال وجود دارد. ممکن است در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هر سوالی را نتوانید بپرسید ولی در کلاسهای خصوصی فیزیک حتی اشکالات مرتبط با پایه های قبل را هم می توانید رفع کنید. در ایام امتحانات هم که به مدرسو استاد فیزیک خودتان دسترسی ندارید استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک می تواند کاملا مفید باشد. در این ایام با کمک مدرس خصوصی فیزیک خودتان می توانید نمونه سوالات امتحانی سالهای قبل را حل کنید و برای امتحانات نهایی آماده تر شوید. در همین سایت مطالب و مقالات زیادی در زمینه موفقیت در درس فیزیک، آموزش صحیح فیزیک، موفقیت در کنکور فیزیک و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 10 عامل موفقیت در کسب درصد بالای فیزیک کنکور یا 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیکرا مطالعه نمائید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک، فرصت شرکت در کلاسهای خصوصی را از دست ندهید. اگر می خواهید در کنکور هم فیزیک را خوب بزنید و درصد بالایی برای آن کسب نمائید، باز هم استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک میتواند مفید باشد. برای دانلود رایگان تست کنکور فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک نمائید.
درس فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. در درس فیزیکروابط و فرمولهایی که ارائه می شود توصیف کننده اتفاقات و مسائلی است که به صورت طبیعی اتفاق می افتد. بنابراین مانند درس ریاضی نمی توان با درس فیزیک برخورد کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیکبا بررسی دقیق مطالب ارائه شده در کتاب درسی، حل تمرینات و مسائل بیشتر، حل نمونه سوالات امتحانی و ... می توان درس فیزیم را بسیار بهتر آموزش دید.کلاسهای تدریس خصوصیفیزیک برای موفقیت در امتحان فیزیک و تسلط بر مطالب کاملا مفید است. در ریاضی، بسیاری از روابط را باید یاد بگیرید و در مسائلی استفاده کنید که لزوما معنی فیزیکی ندارند. هر چند در ریاضی هم می توان مثالهای فیزیکی زد. به عنوان مثال در درس ریاضی ممکن است یک تابع به شما بدهند و بدست آوردن مشتق آن خواسته شود. در این حالت شما فقط باید فرمولهای مشتق گیری را خوب بلد باشید و بتوانید مشتق را محاسبه کنید. اینکه تابعی که به شما داده شده است مربوط به چه مسئله فیزیک است در این سوال اصلا مطرح نیست و شما فقط مشتق گیری را انجام می دهید تا نشان دهید که بحث مشتقرا بلد هستید. البته تابعی که به شما می دهند هم لزوما مربوط به یک مسئله فیزیکی ممکن است نباشد و یک تابع دلخواه باشد. ولی در درس فیزیک همین مشتق گیری متفاوت است. به عنوان مثال در فیزیک مکانیک وقتی معادله مکان جابه جایی به شما داده می شود، مشتق آن معنی سرعت در هر لحظه را می دهد و مشتق سرعت در هر لحظه هم همان شتاب است. بنابراین در درس فیزیک همین مشتق گیری خودش معنی دار است و باید مفهوم آن را درک کنید (مطالعه کنید: چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک).
در این مقاله تاکید زیادی روی آموزش پایه ای و مفهومی فیزیک وجود دارد. اگر فیزیک را خوب یاد بگیرید هم می توانید در امتحان نمره خوبی بگیرید و هم در کنکور هم درصد بالایی برای این درس کسب نمائید. اگر فقط به حفظ کردن و از بر کردن روابط فیزیک اکتفا کنید، ممکن است در امتحان فیزیک که مثالها مشابه جزوه است بتوانید خوب عمل کنید ولی در کنکور که سوالات مفهومی است کاری از پیش نمی برید. در همان امتحان فیزیک هم اگر استاد و یا معلم شما سوالات را کمی متفاوت بدهد، دانش آموزان و دانشجویانی در امتحان موفق خواهند بود که این درس را به صورت پایه ای یاد گرفته باشند و فقط به حفظ کردن روابط اکتفا نکنند. قشنگی درس فیزیک به این است که همه روابط و فرمولهایی که در این درسارائه می شود معنی دارد. به عنوان مثال در فیزیک مکانیک مفاهیمی مانند سرعت، شتاب و تغییر مکان را خواهید دید و مسائل هم از همین مفاهیم مطرح خواهد شد. در این درس وقتی سوالی را حل می کنید هم صورت سوال و هم جوابی کهشما بدست می آوردی را می توان توضیح داد و تصور کردو حتی در آزمایشگاه فیزیک به صورت عملی نتیجه حل سوال را خواهید دید.  باز هم یادآور می شویمکه مطالعه کل درس فیزیک را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. اگر بخشهای کوچکی از آن باقی مانده باشد ایرادی ندارد. یا اگر اشکالات و سوالاتی باقی مانده باشد باز هم قابل حل است ولی در طول ترم کار اصلی باید انجام شده باشد.
در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه و در کنار کلاسهای خصوصی فیزیک، برای یادگیری بهتر ان باید خودتان هم خوب درس بخوانید. هیچ چیزی نمی تواند جای درس خواندن خودتان را بگیرد. اگر فکر می کنید به جای مطالعه خودتان بهتر است کلاسهای خصوصی بیشتری داشته باشید، این فکر اشتباه است. کلاسهای خصوصی مفیدو موثر است به شرطی که خودتان هم درس بخوانید. تمرین و مسئله حل کنید و مسائل را تحلیل کنید. وقتی یک مسئله جدید فیزیک را می خواهید حل کنید و راهحل آن را بلد نیستید سریع سراغ جواب آن نروید. خودتان کمی فکر کنید و راه حلی بنویسید. راه حل درست هم نبود ایرادی ندارد. مهم این است که به حل مسئله فکر کرده باشید. به این ترتیب ذهن شما قوی تر شده و فکر کردن به راه حلها را یاد می گیرید. اگر راه حل اشتباه بود با دیدن حل درست سوال اصلاحش کنید و نکته ای یاد بگیرید. اگر درست بود که چه بهتر. مطالعه کنید: راهکارهای رفع اشکال درس فیزیک

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک و نمره قبولی بالا در امتحان فیزیکمی تواند با هم مرتبط باشد. البته به این معنی نیست که تمامی افراد برای قبولی در امتحان فیزیک لازم است در کلاسهای خصوصی فیزیک شرکت نمایند ولی بههر حال هر شخصی برای یادگیری بهتر و عمیق تر این درس می تواند از کلاسهای خصوصی استفاده کند. اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای گرفتن نمره خوب در این درس استفاده کنید، سعی کنید این کلاسها را در طول ترم داشته باشید و به ایام امتحانات موکول نکنید. البته اگر خودتان درس را بلد هستید و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه حاضر بوده اید و در طول ترم درس فیزیک را خوب خوانده اید و فقط در حد رفع اشکال لازم است از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید، در این حالت موکول کردن کلاسهای خصوصی فیزیک به ایام امتحانات اشکالی ندارد. اتفاقا در این حالت استفاده از جلسات تدریس خصوصیبرای جمع بندی و رفع اشکال بسیار مفید بوده و می تواند نتیجه امتحان را درجهت مثبت آن بسیار تغییر دهد. اما اگر در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید، در ترمهای قبل در امتحان فیزیک عملکرد خوبی نداشته اید، در کلاسهای اصلی خودتان تدریس مدرس و یا استاد خودتان را خوب متوجه نمی شوید و .... دراین حالت، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک را زودتر شروع کنید و به ایام امتحانات موکول ننمائید.
اگر می خواهید در درس فیزیک نمره 20 بگیرید و فیزیک را به صورت پایه ای و صحیح آموزش ببینید در مرحله اول سعی کنید به صورت کامل در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه یا دانشگاه شرکت کنید. حضو در کلاس فیزیک دریادگیری موثر و عمقی آن خیلی مهم است. در کلاس فیزیک هم حضور فعال داشته باشید. فقط اینکه در کلاس حاضر باشید کافی نیست. متاسفانه تعداد زیادی از دانش اموزان تنها از ترس والدین و یا به خاطر بحث حضور و غیاب توسط استاد در کلاسها شرکت می کنند. اگر در کلاس درس را یاد نگیرید علاوه بر از دست دادن مباحث کلاس، زمان خودتان را هم از دست داده اید. به این ترتیب دو ضرر متوجه شما خواهد شد. اگر حضور شما در کلاس مفید نباشد همان بهتر که در منزلفیزیک را بخوانید. بنابراین در کلاس حاضر باشید و گوش دهید و جزوه بنویسید. اتفاقا برای استفاده مفید از کلاس فیزیک نوشتن جزوه بسیار خوب است. چون اگر بخواهید جزوه بنویسید تمرکز بیشتری هم خواهید داشت. با توجه به مطالب ارائه شده، برای آموزش و یادگیری عمقی و مفهومی درس فیزیک استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. البته در کنار شرکت در کلاسهای خصوصی تلاش و کوشش و مطالعه خودتان هم لازم است. برای موفقیت در امتحان فیزیک و فیزیک کنکور سعی کنید این درس مهم را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید و معنای فیزیک روابط ارائه شده در آن و روند حل مسائل را به درستی یاد بگیرید و درک کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین نکات در مورد کسب درآمد از تدریس خصوصی
مهمترین نکات در مورد کسب درآمد از تدریس خصوصی، میزان درآمد مدرسین، درآمد تدریس زبان، ریاضی، شیمی، فیزیک، چگونگی موفقیت در تدریس ریاضی و سایر دروس و کسب درامد بالا از کار تدریس و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. کار تدریس خصوصی کار خوب و پردرآمدی است. تدریس خصوصیبه نسبت زمانی که از شما می گیرد درآمد بالایی دارد. البته همانطور که می دانید در هر کاری بعضی از افراد درامدهای بسیار خوبی دارند و افراد دیگری هم در همان حرفه از شرایط و اوضاع بد کاری می نالند. بنابراین درامد تدریس خصوصی به خود مدرس هم بستگی دارد. در همین سایت مقالات زیادی در زمینه نحوهجذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی، کسب درامد و افزایش درامد از کار تدریس ، راهکارهای موفقیت در تدریس خصوصی و تبدیل شدن به یک مدرس موفق و .... ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق تر عمل کنیم؟ برای مطالعه در زمینه چگونگی ثبت آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده به منظور مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی و برای مطالعه در زمینه درآمد مدرسین و نحوه کسب و افزایش درآمد از تدریس خصوصی مقاله بازارکار شغل و کار تدریس خصوصی + درآمد مدرسین را مطالعه نمائید.
در حقیقت درامد مدرسینتدریس خصوصی می تواند در زمره شغلهای پردرآمد ایران قرار بگیرد. در تهران وشهرهای بزرگ مدرسین تدریس خصوصی به خوبی از کار تدریس خصوصی پول در می آورند. بعضی از مدرسین که معروف شده اند و در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری (تدریس ریاضی کنکور، تدریس زیست کنکور،تدریس فیزیک کنکور و ....) فعالیت دارند ممکن است برای هر جلسه تدریس مبلغ300000 تومان و حتی بیشتر هم دریافت کنند. اگر در روز به صورت متوسط سه کلاس داشته باشند، می توان گفت که درامد ماهانه آنها می تواند به 30 میلیونتومان هم برسد. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصیباید دروسی که می خواهید تدریس کنید را انتخاب نمائید. دروسی را انتخاب کنید که در مرحله اول خودتان بر آنها مسلط هستید و آن دروس را به صورت عالیبلد هستید. در ضمن، از بین دروسی که به انها علاقه دارید دروسی را برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی انتخاب نمائید که متقاضی بیشتری دارند. دروسی مانند ریاضی، زبان، فیزیک و دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی برای تدریس خصوصی متقاضان زیادی دارند. همچنین، اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی دروس کنکوری و ریاضی و فیزیک کنکور فعالیت داشته باشید، می توانید درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید. تدریس خصوصی زباندر صدر نتایج قرار دارد و اگر در زمینه آموزش زبان فعالیت داشته باشید و خوب تدریس کنید می توانید درامد خوبی بدست اورید. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی بهتر است دروسی را تدریس کنید که کاملا بر آنها تسلط دارید.
در شروع کار ممکن است درامد بالایی از کار تدریس خصوصی نداشته باشید. اگر می خواهید کار تدریس خصوصی را شروع کنید و هنوز در این زمینه فعالیت نداشته اید مطالعه مقاله چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم + درامد تدریسمی تواند برای شما مفید باشد. در شروع کار تدریس برای جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان می توانید قیمت کلاسهای خصوصی را به نسبت سایر مدرسین و آموزشگاهها کمی پایینتر در نظر بگیرید. اگر خودتان به صورت مستقل کار کنید چون درصدی به آموزشگاهها پرداخت نمی کنید می توانید قیمتها را به صورت رقابتی پایین بیاورید و هنوز درآمد خوبی هم داشته باشید. درآمد کار تدریس خصوصی می توانید بسیار خوب باشد ولی در ابتدای کار باید کمی حوصله به خرج دهید و اگر چند ماه اول یا حتی یکی دو سال اول درآمد در حد متوسط بود با انگیزه و علاقه ادامه دهید. اگر در شروع کار و آغاز راه هستید، باید تمرکز خودتان را روی خوب تدریس کردن و خوب نتیجه گرفتن شاگردهایتان بذارید تا به تدریج درامد شما افزایش یابد.
برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی در مرحله اول باید با روشهای مختلف، ثبت آگهی تدریس، تماس با آموزشگاهها، ایجاد وبلاگ تدریس خصوصی، تبلیغات در روزنامه، تراکت، همکاری با سایر مدرسان، توزیع تراکت در دانشگاهها و .... سعی کنید شاگردهایبسیاری جذب کنید. در ادامه باید بر روی نحوه تدریس خودتان متمرکز باشید. اگر می خواهید به صورت بلند مدت درامد خوبی از کار تدریس و تدریس خصوصی داشته باشید، باید خوب تدریس کنید و رضایت شاگردهایتان را جلب کنید. هر تعداد شاگرد که جذب نمائید، اگر تدریس شما خوب نباشد، در نهایت کلاسها ادامه پیدا نکرده و نمی توانید از کار تدریس درآمد خوبی داشته باشید. بنابراین باید روی توانایی های خودتان تمرکز کنید و نحوه تدریس خودتان را به سمتی ببرید که شاگردهای شما واقعا نتیجه خوبی بگیرند و جایگزین کردن شمابرای آنها سخت باشد. برای کسب درآمد خوب و بالا از کار تدریس مورد دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است ارتباط نزدیکی با شاگردهایتان برقرار کنید. باید حامی و پشتیبان آنها باشید و در کنار کلاسهای تدریس خصوصی با شاگردانتان مشاوره بدهید و به گونه ای آنها را هدایت کنید که به سمت موفقیت حرکت کنند.
- موفقیت در تدریس خصوصی و انتخاب دروس مناسب برای تدریس:همانطور که در بخشهای قبل گفته شد، حداقل کاری که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس می توانید انجام دهید این است که دروسی را تدریس کنید که به انها علاقه دارید. البته ممکن است دروسی که شما به انها علاقه مند هستید، متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی نداشته باشد. بعضی از دروس را افراد خودشان می توانند مطالعه کنند و به کلاس خصوصینیازی ندراند. باید تلاش کنید از بین دروس پرمتقاضی برای تدریس خصوصی دروسی را انتخاب نمائید که به آنها بیشتر علاقه مندید. به عنوان مثال دروسیمانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، عربی ، زیست، دروس تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی، نرم افزارها و ...  متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی دارند.
- کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی و قیمت کلاسهای خصوصی:ممکن است یکی از راهکارهایی که برای افزایش درآمد از کار تدریس و تدریس خصوصی به نظرتان برسد این باشد که برای کلاسهای تدریس خصوصی قیمت بالایی درنظر بگیرید. همانطور که می دانید در کار تدریس مانند بسیاری از کارهای دیگر رقابت زیادی وجود دارد و بسیاری از مدرسین با قیمتهای پایین کار می کنند. اگر می خواهید کار تدریس را شروع کنید باید از قیمتهای پایین شروع کنید و به تدریج که تعداد شاگردهایتان بیشتر شد و سابقه کاری خودتان هم افزایش یافت، می توانید قیمتهای بالاتری را برای کلاسهای خصوصی درخواست کنید و درآمد بالاتری داشته باشید. بنابراین در همان اوایل کار قیمتهای بالایی برای کلاسها در نظر نگیرید. برای مطالعه در زمینه درآمد تدریس خصوصی مقاله درآمد تدریس خصوصی، درآمد مدرسین و معلمان خصوصی و برای مطالعه در زمینه عوامل موثر بر قیمتهای کلاسهای خصوصی مقاله بهترین قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید باید به صورت جدی در این زمینه فعالیت داشته باشید و سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه بگیرند. هر چه میزان نتیجهگرفتن شاگردهایتان بیشتر باشد، درآمد شما هم از تدریس خصوصی افزایش می یابد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی به تدریج که تعداد شاگردهای بیشتری جذب کردید و تجربه و سابقه کار شما هم بیشتر شد، می توانید هزینه کلاسها را بالا برده و درامد خودتان را افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید و به کار تدریس متعهد باشید و پشتیبان و حامی شاگردهایتانباشید، شاگردهای شما با پرداخت هزینه بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت و درآمد شما هم افزایش می یابد. راهکار دیگری که برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد تشکیل کلاسهای نیمه خصوصی است که هم برای شاگردهای شما به صرفه تر است و هم درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت. در ایران مدرس بیش از 10000 جزوهآموزشی، نمونه سوال امتحانی، حل تمرینات کتابهای درسی، تست کنکور، مقالات آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل و .... ارائه شده و آگهی های تدریس خصوصی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. برای مشاهده جزوات آموزشی ونمونه سوالات امتحانی ارائه شده در این وب سایت بر روی عبارت دانلود سوال و جزوه و برای مشاهده مقالات ارائه شده در زمینه موفقیت در تحصیل و موفقیت در تدریس و ... بر روی عبارت مقالات آموزشی کلیک کنید.
بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی درج نموده اند بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید نموده اند (بعضی از مدرسین بیش از 20 بار آگهی تدریس خصوصی خودشان را تمدید نموده و برای تمدید آن هزینه پرداخت نموده اند. اگر این مدرسین نتیجه نمی گرفتند و شاگرد جذب نمی کردند، به نظرشما برای تمدید مجدد آگهی تدریس خصوصی خودشان هزینه می کردند؟!). این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است.
همین الان در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصیریاضی کنکور، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابانو .... را جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجویگوگل و در صدر نتایج (جایگاه اول تا سوم) قرار دارد. همین امر باعث می شودمتقاضیان تدریس خصوصی آگهی تدریس شما در زمینه آموزش ریاضی و یا سایر دروسرا به راحتی پیدا کنند و با شما تماس بگیرند. با توجه به مطالب گفته شده، ایران مدرس بهترین سایت برای درج تبلیغات تدریسریاضی و یا هر درس دیگری است. هر جای ایران که ساکن هستید، برای کسب درامداز تدریس خصوصی ریاضی فرصت ثبت تبلیغات در ایران مدرس، به عنوان تخصصی ترین سایت آگهی تدریس خصوصی را از دست ندهید.برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس باید جنبه های مختلفی را در نظربگیرید. در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی وجود دارد. برای مطالعه در زمینه روش های جذب شاگرد مقاله نحوه جذب شاگرد خصوصی و یا مقاله بهترین روش پیدا کردن شاگرد خصوصیرا مطالعه نمائید. ممکن است برای شما هر کدام از روشهای ذکر شده در مقالاتموثر باشد. در شهرهای بزرگ ممکن است یک روش بهتر جواب دهد و در شهرهای کوچکتر روش دیگری شاید موثرتر باشد. مقالات ارائه شده را با دقت بخوانید و روش مناسب خودتان را پیدا کنید. البته می توانید ترکیبی از روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و از همه ی روشها به صورت موازی استفاده نمائید.
حقوق مدرس زبان و اساتید زبان انگلیسی در آموزشگاهها معمولا خیلی بالا نخواهد بود. به هر حالهزینه ای که توسط دانش آموزان و دانشجویان پرداخت می شود، سهمی از ان را آموزشگاه بر می دارد. بنابراین مقدار درامد مدرس زبان کم خواهد بود. اگر میخواهید از تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانای خارجی درامد بالایی داشته باشید، راهکار خوبی که وجود دارد این است که خودتان به صورت مستقل در زمینهآموزش خصوصی زبان و تدریس زبان در منزل فعالیت کنید. برای این منظور، می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در ایران مدرس که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است ثبت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان که در ایران مدرس اگهی ثبت نموده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید. شما نیز با درج آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه، تدریس خصوصی آلمانی و یا سایر زبانهای خارجی در ایران مدرس می توانید به صورت مستقیم شاگرد جذب نموده و درامد خوبی کسب کنید.
اگر نحوه تدریس شما و برنامه ریزی ای که برای شاگردهایتان انجام می دهید و همچنین مشاوره هایی کهدر کلاسهای خصوصی به آنها می دهید باعث نتیجه گرفتن شاگردانتان شود، ترمهای بعد هم با شما تماس می گیرند و درامد شما از تدریس افزایش می یابد. تنها یک هدف داشته باشید و آن هم نتیجه گرفتن شاگردهایتان به هر نحو و به هر صورت ممکن باشد.
برای کسب درامد از تدریس و یا افزایش درامد خودتاناز کار تدریس خصوصی باید به کار تدریس متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان در اولویت اول باشد. با موفق شدن شاگردهایتان شما هم در تدریس موفق خواهید بود.
به گونه ای در زمینه تدریس فعالیت کنید که انگار به شاگردهایتان تضمین قبولی داده اید. حتی اگر در واقع به آنها تضمین ندادهاید پیش خودتان این ذهنیت را داشته باشید و عالی تدریس کنید. تعدادی از مدرسین از همان ابتدای کار قول تضمینی بودن کلاسها را می دهند و اگر شاگرد انها نتیجه نگیرد مبلغی دریافت نمی کنند. ممکن است شما هم این کار را انجامدهید و یا نه. در هر صورت، پیش خودتان فرض کنید که کلاسهای شما تضمینی هستند و با تمام وجود برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید.
تدریس خصوصیبه عنوان یک کار پاره وقت هم گزینه خوب و جذابی است. اگر شما دانشجو، کارمند و .... هستید و کار اصلی خودتان را دارید به عنوان شغل دوم می توانید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و چه بسا درآمد تدریس خصوصی به عنوان شغل دوم شما از شغل اولتان بیشتر هم گردد. تدریس خصوصی را به عنوان یک کار دانشجویی می توانید ببینید. اگر درسهای خودتان را خوب یاد گرفته اید از همان ایام دانشجویی می توانید کار تدریس خصوصی انجام دهید و همزمان با درس و تحصیل خودتان درامد هم کسب نمائید. تدریس خصوصی به لحاظ زمانی بسیار منعطف است و زمان کلاسها را می توانید در هر وقتی از روز با شاگردهایتان هماهنگ کنید به نحوی که به کار اصلی خودتان لطمه ای وارد نشود.این حالت را با کار در شرکتهای خصوصی و دولتی به صورت پاره وقت مقایسه نمائید. اولا که محدودیت زمانی دارند و حداقل باید ساعت مشخصی را در این شرکتها کار کنید (در یک ماه مد نظر است) و ثانیا در ساعتهای تعیین شده ای باید در شرکت حضور داشته باشید که ممکن است با کار اصلی خودتان هماهنگ نشود. بنابراین اگر در جستجوی شغل دومی هستید، کار تدریس خصوصیبسیار مناسب و خوب است و درامد بالایی هم دارد. تدریس حصوصی را البته به عنوان کار اصلی خودتان هم می توانید در نظر بگیرید. در حال حاضر تعدادی از مدرسین تدریس خصوصی دروس کنکوری درآمدهایی کسب می کنند که شاید بسیاری از پزشکان و مهندسان هم کسب نکنند. بنابراین اگر در زمینه تدریس خصوصی خوب عملکنید و به آن عشق و علاقه داشته باشید و به صورت اصولی و تصاعدی پیشرفت کنید، به درآمدهای خوبی خواهید رسید. در این زمینه مقاله موفقیت در تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
عالی و غیرقابل جایگزین تدریس کنید:مهمترین نکته برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس خصوصیهمین نکته است. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس خصوصی داشته باشید بایدآنقدر خوب تدریس کنید که شاگردهایتان فکر جایگزینی شما هیچ وقت به سرشان هم نزد و حتی ترمهای بعد و سالهای بعد هم برای دروس دیگرشان با شما تماس بگیرند. شاگردهایتان را به موفقیت برسانید تا در تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی کسب کنید.
دروس پرمتقاضی را تدریس کنید: دروسی مانند ریاضیو فیزیک و زبان و ... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست آورید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید. به این ترتیب همیشه به تعداد کافی شاگرد خواهید داشت و می توانید رویدرآمد ثابت تدریس حساب کنید. دروس تخصصی رشته های دانشگاهی مختلف هم متقاضی خوبی برای تدریس خصوصی دارد. البته در ایام تابستان ریاضی و زبان تقاضای بیشتری دارد.
اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کرده و درآمد کسب کنید، فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم با شما در تماس خواهند بود. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در زمینه آموزش ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، انواع نرم افزارها، کامپیوتر، دروس تخصصی دانشگاه، ریاضی و فیزیک دانشگاه، ریاضی مهندسیو معادلات دیفرانسیل، ریاضی 1 و 2 عمومی دانشگاه، محاسبات عددی، آیلتس و تافل و .... در ایران مدرس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. برای مطالعه در زمینه نحوه درج آگهی تدریس موثر و موفق مقاله آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه نمائید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و .... به زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی هم بستگی دارد. معمولا در ایام تابستان و اوایل ترم که متقاضی برای تدریس و تدریس خصوصی کمتر است، مدرسین قیمتهای پایینتری را پیشنهاد میدهند و به کسب درآمد پایینتر از کار تدریس هم راضی هستند. در ایام امتحانات درآمد مدرسین تدریس خصوصی به شدت افزایش پیدا می کند و حتی بعضا کلاسهای بیشتر را نمی پذیرند. درآمد مدرسین به سابقه کار و مدرک تحصیلی مدرس و دانشگاه محل تحصیل ایشان هم بستگی دارد. دبیران و معلمان رسمی هم معمولا قیمتهای بالاتری را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند و والدین همچون به آنها بیشتر اعتماد می کنند مبالغ بالاتری می پردازند. در نتیجه دبیران رسمی و معلمان آموزش و پرورش در کنار کلاسهای اصلی خودشان از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی می توانند بدست بیاورند. درآمد تدریس خصوصی دروس کنکوری (اگر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید و اعتماد والدین دانش اموزانرا جلب کنید که فرزندانشان را برای قبولی به شما بسپارند) به نسبت تدریس دروس متوسطه و ابتدایی و دانشگاهی خیلی بالاتر است ولی کار کردن و جذب شاگرد در این زمینه هم سخت تر می باشد. هر چه میزان تسلط شما بر دروس تدریسی خودتان بیشتر باشد، در کار تدریس موفق تر خواهید بود و فن بیان شما هم بهتر خواهد شد. چون به جای اینکه حین تدریس ریاضیخودتان درگیر فهمیدن مطلب باشید، کلمات و اصطلاحات مناسبتری را انتخاب می کنید و مطالب را بهتر و در زمان کمتری ارائه خواهید کرد. در مرحله بعد، اگرمی خواهید شاگردهای زیادی داشته باشید و واقعا از تدریس ریاضی درامد بالایی بدست آورید باید نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. سعی کنید روند برگزاری کلاسها، مطالبی که ارائه می کنید، تمریناتی کهبه شاگرداهایتان میدهید و راهنمایی ها و مشاوره های شما به گونه ای باشد که در نهایت شاگردهایتان نتیجه بگیرند و در امتحان ریاضی و یا کنکور ریاضیبهترین نتیجه را بگیرند. به این ترتیب هم ترمهای بعد برای تدریس سایر دروسشان با شما تماس می گیرند و هم شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی خواهند کرد. برای موفقیت در تدریس ریاضی، تلاش کنید شاگردهایتان موفق شوند.
از حد انتظار شاگردانتان بالاتر بروید. یکیاز مهمترین نکات دیگری که در آغاز و شروع کار تدریس خصوصی باید به آن توجهداشته باشید این است که از حد انتظار شاگردهایتان بالاتر بروید. جهان پر از آدمهای معمولی است که هر کاری را به انها بدهید به صورت معمولی انجامش می دهند و سعی می کنند از سر و ته آن بزنند و از زیر کار در بروند. اگر شمامی خواهید در کار تدریس بسیار موفق باشید و از سیل افراد و مدرسین معمولی جدا شوید باید متمایز عمل کنید. اگر کلاسها را از اول یک ساعت و ربع هماهنگکرده اید یک ساعت و نیم در کلاس بمانید. این روند کاری را در کل سالهای فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی سر لوحه کار قرار دهید. سعی کنید بیشتراز آنچه از شما انتظار می رود فعالیت داشته باشید. به این ترتیب منحصر به فرد و غیر قابل جایگزین خواهید شد. متقاضیان تدریس خصوصی بسیار زیاد هستند.اگر شما می خواهید به گونه ای عمل کنید که شاگردهایتان حتی با افزایش قیمتکلاسها توسط شما حاضر نشوند شما را با مدرس دیگری جایگزین کنند، باید از انتظار آنها قراتر بروید. این موارد اگر بسیار کوچک هم باشد در ذهن شاگردهایتان و والدین آنها باقی می ماند و تعهد شما را به تدریس خصوصی نشانمی دهد. برای شاگردهایتان سوال امتحانی ببرید. کتاب کمک آموزشی که فکر می کنید واقعا می تواند برای آنها مفید باشد به انها هدیه بدهید. در ایام امتحانات با آنها در تماس باشید و به انها روحیه مثبت تزریق کنید. حتی بعد از امتحانات هم پیگیری نتیجه گرفتن آنها باشید.
چگونه تعداد شاگردهای خودم را افزایش دهم؟ درمورد روشهای مختلف جذب شاگرد توضیحات کافی ارائه شد و در مقالاتی که در همین سایت ارائه شده است هم می توانید در این زمینه بیشتر مطالعه کنید. اگردر حال حاضر تعداد مشخصی شاگرد خصوصی دارید، برای افزایش تعداد شاگردهایتان می توانید راهکارهای مختلفی را پیش بگیرید. مطمئن ترین راهکار برای افزایش تعداد شاگردها و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی "خوب تدریس کردن"است. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را به نتیجه ای که مد نظر دارند برسانید، هم همین شاگردها دوباره برای سایر درسهایشان با شما تماس می گیرندو هم دوستان، همکلاسی ها و آشنایانشان را به شما معرفی خواهند کرد. اگر بهکار تدریس و تدریس خصوصی متعهد باشید و تنها دغدغه شما نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشد به تدریج شاگردهای بیشتر و بیشتری خواهید داشت. روشهای دیگری هم برای افزایش تعداد شاگردهایتان وجود دارد. بیشتر و بهتر تبلیغ کنید. در همین سایت تبلیغ تدریس خصوصی خودتان را ویژه کنید. کارت خودتان رابه شاگردهای فعلیتان بدهید و از آنها بخواهید به دوستانشان بدهند. ایمیل دوستان شاگردهایتان را از آنها بگیرید و ایمیل برای جذب شاگرد ارسال کنید و..... .
کسب درآمد و پول درآوردن از کار تدریس خصوصی: برایکسب درآمد و پول درآوردن از تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. با همکارانتان در ارتباط باشید. برای جذب شاگرد تبلیغ کنید. کلاسهای خصوصی خودتان را با کیفیت بالایی برگزار نمائید تا همین شاگردهایی که دارید شما را به دیگران معرفی کنند.
حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟ در همن سایت مقاله ای در همین زمینه ارائه شده است. برای مطالعه مقاله در زمینه حداکثر درآمد مدرسین بر روی این لینککلیک کنید. کار تدریس خصوصی کار خوب و پردرآمدی است. اگر شما 4 جلسه کلاس در روز داشته باشید و هزینه هر جلسه کلاس خصوصی را 50 هزار تومان در نظر بگیریم درآمد 5 تا 6 میلیون در ماه را می توانید بدست بیاورید. بسیاری از مدرسین درآمد خیلی بالاتری به نسبت این مبلغ هم بدست می آورند.
آیا در شهرهای کوچک هم می توان از تدریس خصوصی درآمد کسب کرد؟در هر جای ایران بالاخره برای تدریس خصوصی متقاضیانی وجود دارد. در شهرهایبزرگ مانند تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و ... متقاضی تدریس خصوصی بیشتر است. ولی در شهرهای کوچک هم می توان در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشت و درامد کسب کرد. البته باید بدانید و بررسی کنید که در شهر محل زندگی شما بهترین روش جذب شاگرد کدام است. یک راهکار خوب این است که درهمین سایت آگهی تدریس خودتان را درج کنید و در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را هم ارائه نمائید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی چقدر می تواند باشد؟ درآمدتدریس خصوصی ریاضی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، مدرسینی که در شهرهای بزرگ مانند تهران و تبریز و مشهد و .... فعالیتدارند به احتمال زیاد درآمد بیشتری از تدریس ریاضی کسب می کنند. البته استثناهایی هم وجود دارد. به هر حال در شهرهای بزرگ متقاضی برای تدریس خصوصی و کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس بیشتر است و به صورت کلی اوضاع مالی مردم هم بهتر می باشد. در نتیجه مدرسین ریاضی در شهرهای بزرگ هم می توانند تعداد جلسات بیشتری داشته باشند و هم اینکه برای هر جلسه مبلغ بالاتری را دریافت کنند. درآمد تدریس خصوصی ریاضی به درسی که تدریس می شود هم بستگی دارد. واضح است که برای تدریس ریاضی مهندسی به نسبت تدریس خصوصی ریاضی نهمباید هزینه بیشتری پرداخت کرد و در نتیجه مدرسینی که در زمین تدریس ریاضی دانشگاهی و تدریس ریاضی مهندسی فعالیت دارند درامد بیشتری هم کسب می کنند. به احتمال زیاد، مدرسین و اساتیدی که در زمینه آموزش ریاضی کنکور فعالیت دارند بیشترین درآمد را کسب می کنند. البته فعالیت در زمینه آموزش ریاضی کنکور راحت نیست. باید در مرحله اول واقعا خودتان آنقدر در این زمینه خوب کار کرده باشید و تست های مختلف و نکات کنکوری و ... را بررسی کرده باشید که با اطمینان و با یک برنامه ریزی منسجم بتوانید شاگرد یا شاگردهایتان را به نتیجه برسانید. فعالیت در زمینه تدریس ریاضی کنکور مستلزم آن است که بتوانید اطمینان والدین دانش اموزان را جلب کنید و در نتیجه جذب شاگرد در این زمینه کمی سخت تر است.
اینکه آیا کار تدریس خصوصی بازارکار خوبی داردو می توانید روی آن به عنوان یک شغل پاره وقت و یا حتی تمام وقت حساب کنیدبه خودتان بستگی دارد و به کارهایی که انجام می دهید. درامدی که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی بدست می آورند به عوامل زیادی بستگی دارد. در مرحله اول ذهنیتی که خودتان دارید مهم است. شاید شما هم در مورد قانون باورها شنیده باشید. اگر شما سقف مشخصی برای درآمد خودتان در ذهن دارید در نهایت به همان سقف درآمد خواهید رسید. اگر باور دارید که درامد 3 میلیون تومان درماه رویایی است و این سقف را برای خودتان در نظر گرفته اید، در نهایت پس از تلاش و کوشش زیاد به همین رقم خواهید رسید. کار خوبی که می توانید انجامدهید این است که همین مبلغی که الان در ذهن دارید و حدس می زنید برای شما قابل دستیابی است را فعلا به عنوان هدف خودتان در نظر بگیرید و بعد که به آن رسیدید هدف خودتان را بالاتر ببرید. پس همانطور که گفته شد، در مرحله اول میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کاردیگری به ذهنیت شما بستگی دارد. فکر می کنید چقدر می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای این ترم و یا ترم بعد آن را بر روی کاغذ بیاورید (مثلا: درآمد این ترم من از تدریس خصوصی در مجموع 6 ماه 20 میلیون تومان است) و برای رسیدن به آن تلاش کنید. برای ترمهای بعد می توانید این رقم را افزایش دهید. مثلا 25 درصد میزان درآمد خودتان را افزایش دهید. توجه کنید میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کار دیگری بیشتر به ذهنیت و درون شما بستگی دارد تا عوامل بیرونی.
اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید این کار را انجام دهید. برای موفقیت در هر کاری باید به آن کار علاقه داشته باشید. اگر ریاضی را دوست ندارید و مثلا از تدریس فیزیکبیشتر لذت می برید، فیزیک را تدریس کنید. عشق و علاقه به کار در بلند مدت باعث موفقیت شما خواهد شد.
به کار تدریس ریاضی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد. هر چه بهتر تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان به صورت صادقانه تری تلاش کنید، شاگردهای شما بیشتر قدردان شماخواهند بود و علاوه بر مراجعه دوباره خودشان افراد دیگری را هم به شما معرفی می کنند.
هر چه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید بهتر است. اما اگر این شاگردها را از دست بدهید فایده ای ندارد. باید شاگردهایتان را حفظ کنید تا پول زیادی در بیاورید. خصوصا در جلسه اول عالی عمل کنید. بسیاری از کلاسهای خصوصی به علت تدریس ناموفق مدرس، فقط یک جلسه طول می کشد!
- روی نحوه حرف زدن خودتان وقتی برای کلاسهای خصوصی با شما تماس گرفته می شود کار کنید. با اطمینان و اعتماد به نفس حرف بزنید. البته اگر قبلا آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، وقتی تماسی با شما گرفته می شود، چون به خودتان و نحوه تدریس و میزان معلومات خودتان اعتماد دارید، این اطمینان و اعتماد به نفس در حرفهای شما خودش را نشان خواهد داد و باعث می شود در جلب اطمینان دانش آموزان و دانجویان و یا والدین آنها موفق تر عمل کنید و راحت تر شاگرد جذب نمائید. پس قبل از آنکه بخواهید برای تدریس ریاضی تبلیغ کنید و یا اقدامی انجام دهید از تسلط خودتان بر درس مطمئن باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی بیشتر پول دربیاوریم؟
اگر واقعا برای فعالیتدر زمینه آموزش و تدریس خصوصی جدی هستید، ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهعنوان بهترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از عضویت واردکنترل پنل شده و تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید. مزیت دیگری که تبلیغات تدریس خصوصی به نسبت تبلیغات روزنامه و تراکت و ... دارد این است که می توانید برای آگهی خودتان عکس مناسب انتخاب نمائید . متن آگهی خودتان را کامل و قانع کننده بنویسید. در تبلیغات روزنامه و تراکت و ... فضای محدود و تعداد کاراکترهای محدودی برای ثبت توضیحات در اختیار دارید. هر چه توضیحات آگهی تدریس شما کاملتر و قانع کننده تر باشد بازدهی آن هم بالاتر خواهد رفت.
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش ریاضی ، مدرسین موفق ریاضیات
در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش ریاضی ، مدرسین موفق ریاضیات ارائه می گردد. برای کسب موفقیت بالاتر در تدریس ریاضی و جذب شاگرد بیشتر آگهی تدریس خودتان را خوب و موثر بنویسید. برای مطالعه در زمینه نحوه درج آگهی تدریس موثر مقاله چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم را مطالعه نمائید.
کلاسهای ریاضی را به گونه ای برگزار نمائید که خسته کننده نباشد. کلاسها را متنوع برگزار نمائید. درس بدهید، تمرین حل کنید، از خود شاگردانتان بخواهید تا در برگزاری کلاس ریاضی مشارکت کنند و بعضا خودشان تمرین حل کنند. برای مشاهده اگهی های تدریس ریاضی ثبت شده بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. کلاسهای تدریسریاضی خودتان را با کیفیت بالا برگزار نمائید. در کلاسهای تدریس ریاضی تنوع ایجاد کنید. نحوه تدریس را به گونه ای تنظیم کنید که کلاس خسته کننده نباشد. هم درس بدهید و هم تمرین حل کنید. بعضا از خود شاگردتان بخواهید تمرین یا مثالی را حل کند.
برای یادگیری ریاضی حل تمرین و مسئله بسیار مهم است. باید شاگردهایتان را به هر روشی که شده وادار کنید در بین کلاسها و جلسات تدریس خصوصی ریاضی تمرین حل کنند و نتایج حل تمرین آنها را ارزیابی نمائید.
به منظور موفقیت در تدریس ریاضی، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید و شاگردهایتان را حفظ کنید. پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و آنهای را پشتیبانی نمائید.
برای حصول بازدهی بیشتر آگهی تدریس ریاضی خودتان را در همین سایت ویژه کنید. برای ثبت آگهی ویژه باید هزینه پرداخت شود. آگهی های ویژه بالاتر نمایش داده شده و بازدهیبیشتری دارند. برای موفق شدن در آموزش ریاضی به موفق شدن شاگردهایتان و نتیجه گرفتن آنها کمک کنید. شاگردهایتان را تا شب امتحان حمایت کنید.
به دانش آموز یا دانشجوی خودتان تمرین بدهید و برای جلسات بعدی تدریس ریاضی حل تمرین را از او بخواهید. کلاسها را با جدیت پیگیری کنید و در حل تمرینها و پیگری حل آن توسط شاگردتان سخت گیر باشید.
همیشه سعی کنید اولین جلسه ای که برای هر کدام از شاگرهایتان برگزار می کنید بهترین جلسه تدریس ریاضیشما باشد. چون به این ترتیب هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم شاگرد شما دید خوبی نسبت به شما پیدا کرده و ممکن است شما را به دیگران معرفی کند. دقت کنید در کار تدریس خصوصی اگر می خواهید موفق باشید باید کیفیت را حفظ کنید.
دانشجو یا دانش آموز را به بحث بکشاند تا هم از یادگیری او مطمئن شود و هم تمرکز افزایش یابد.
بین ارائه درس و حل تمرین تناسب برقرار کند.
در بعضی مواقع اجازه دهد خود دانشجو یا دانش آموز تمرینات را حل کند.
به اندازه کافی تمرین و سوال به دانشجو یا دانش آموز داده و حل آنها را برای جلسه بعد از او بخواهد.
به اندازه کافی سخت گیر باشد.
 در کلاس تدریس ریاضی جدی باشید: تدریس ریاضیرا جدی بگیرید تا شاگرد یا شاگردان شما هم آن را جدی بگیرند. در کلاس درس در عین حال که جدی هستید و مطالب را تا جایی که می توانید به بهترین شکل ارائه می کنید، استراحت و شوخی را هم در نظر بگیرید. جدی بودن کلاس تدریس به معنی خشک و بی روح بودن آن نیست. در کلاس تدریس خود درس را جدی بگیرید ومطالب را عالی ارائه کنید. تمرین بدهید و تمرینات را با جدیت در جلسات بعدی تدریس ریاضی بخواهید.
سعی کنید ملاک کلاس راجزوه درسی خود دانش آموز یا دانشجو قرار دهید. حل تمرینات و مثالهای اضافهتر اشکالی ندارد. ئلی در نهایت چون امتحان از جزوه کلاسی گرفته می شود شماهم باید سعی کنید جزوه مزبور را تدریس کنید و به صورت سلیقه ای و یا از روی جزوه خودتان تدریس نکنید.
منبع: ایران مدرس
مدرسین موفق فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و مدرسین و اساتید موفق تدریس ریاضی در مدرسه و دانشگاه ویژگیهایی به صورت زیر دارند.
1- مدرسین، معلمین و اساتید موفق ریاضی به صورت کامل بر درس ریاضی مسلط هستند و قبل از حضور در کلاس ریاضی از بلد بودن کامل درس توسط خودشان مطمئن هستند.
2- مدرسین و اساتید موفق ریاضی به صورت مداوم در حال یادگیری هستند. این افراد حتی اگر درس را خوب بلد باشند باز هم در جستجوی روشهای جدید تدریس موثر هستند.
کلاس ریاضیرا متنوع برگزار کنید. هم درس را ارائه دهید، هم تمرین و مسئله حل کنید و در بخشی از کلاس از خود شاگردانتان بخواهید که تمرین حل کنند. برای یادگیریدرس ریاضی توسط شاگردانتام حل تمرین، مثال و مسئله بسیار مهم است. شاید بتوان گفت که درس ریاضی را بدون حل تمرین و مسئله نمی توان آموزش دید. در کلاسهای آموزش ریاضی خودتان به اندازه کافی تمرین حل کنید. هر بحثی که ارائه شد تمرین یا مثالی برای آن حل کنید. درس ریاضی از طریق مثال و تمرین خیلی بهتر آموزش دیده خواهد شد. بعضا در همان کلاس درس خودکار را به شاگردتان بدهید تا تمرین حل کند. برای زمانهای بین کلاسها هم به شاگرد یا شاگردانتان تمرین بدهید. در کلاسهای تدریس ریاضی برای هر بحث جدید به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید تا درس خوب جا بیفتد.
 به شاگردانتان تمرین بدهید تا بین جلسات و کلاسهای ریاضی آن را حل کنند. بدون به فعالیت وا داشتن شاگردهایتان، کلاسهای شما مفید نخواهد بود.
منبع: سایت تدریس ریاضی
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مطالبی ارائه شده است. کلاسهای خصوصی ریاضی بهتر است یا نیمه خصوصی؟برای بدست آوردن بهترین نتیجه، مسلما شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی به نسبتکلاسهای نیمه خصوصی بهتر و موثر تر است. اگر قیمت کلاسها خیلی برای شما مهم نیست و از پس هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی بر می آئید، شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی به نسبت جلسات نیمه خصوصی بهتر است. کلاسهای نیمه خصوصی تنها مزیتی که دارد این است که هزینه آن پایینتر می باشد. فرض کنید یک مدرس ریاضی کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه 70 هزار توامن به ازای یک جلسه برگزار کند. شما می توانید با یکی از دوستان خودتان در کلاس ایشان به صورت نیمه خصوصی شرکت کنید و مبلغ 80 هزار تومان پرداخت نمائید. به این ترتیب برای مدرس هم بهتر است و به جای 70 هزار تومان مبلغ 80 هزار تومان را دریافت می کند. از طرف دیگر شما با دوست یا همکلاسیتان به ازای هر جلسه هر کدام 40 هزار تومان (به جای 70 هزار تومان) پرداخت می کنید. این مزیت کلاسهای نیمه خصوصی ریاضی است که برای شما با قیمت پایینتری برگزار خواهد شد. اما در این کلاسهای نیمه خصوصی مطالبی که ارائه می شود ممکن است همیشه دقیقا منطبق بر مواردی که شما می خواهید نباشد. ممکن است دوست شما سوالی بپرسد و یا در بخشی از یک تمرین اشکال داشته باشد که آن سوال یا اشکال قبلابرای شما حل شده باشد. بنابراین ممکن است در کلاسهای نیمه خصوصی بخشی از زمان کلاس به صورت کامل برای شما مفید نباشد و همیشه مطالب ارائه شده منطبقبر اشکالات شما نباشد. از طرفی هزینه کلاسهای نیمه خصوصی پایینتر است. در جلسات تدریس خصوصی ریاضیکمی قیمتها بالاتر است و در عوض مطالب ارائه شده به صورت 100 درصدی می تواند برای شما مفید باشد. انتخاب با خود شما است و می توانید از هر کدام از این کلاسها استفاده کنید. اگر سطح درسی و تحصیلی دوست شما به شما نزدیک باشد، کلاسهای نیمه خصوصی هم می تواند مفید و موثر باشد.
برای آنکه در درس ریاضی حرفی برای گفتن داشته باشید باید با ایجاد تمایز مثبت خودتان را از تعداد زیاد مدرسین عادی ریاضی جدا کنید. به عنوان مثال می توانید جزوه تخصصی خودتان را داشته باشید. یا در برگه هایی که فقط یک صفحه است کل ریاضییک پایه را خلاصه کنید و به شاگردتان بدهید.
برای آنکه در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید در یکی دو جلسه اول تدریس ریاضیخیلی عالی عمل کنید. جلسات اول تدریس بسیار مهم است. عملکرد عالی در جلسه اول تدریس باعث می شود در باقی جلسات هم شاگردتان دید مثبتی نسبت به شما داشته باشد.
اگر تسلط شما بر درس ریاضی خیلیزیاد نیست از ریاضیات ابتدایی و متوسطه شروع کنید. برای فعالیت در زمینه ریاضی کنکور و ریاضیات دانشگاهی باید بیشتر مطالعه کنید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. تا وقتی که مسلط نیستید کلاس را قبول نکنید.
برای اینکه شاگردهایتان متعهد بودن شما به کار تدریس را احساس کنند در کلاسهای خصوصی ریاضی از هر تلاشی برای پیشرفت آنها فروگذار نکنید. مشاوره بدهید. برای شاگردهایتان برنامه ریزی کنید و به گونهای برخورد کنید که انگار کلاسها تضمینی است.
اگر می خواهید از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی ریاضی بهترین استفاده را داشته باشید، از این کلاسها در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه استفاده کنید و نه به جای انها. البته اگر در طول ترم چند جلسه در کلاسهای اصلی خودتان غایب بوده اید می توانید برای جبران آن از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده نمائید. در کلاسهای اصلی خودتان جزوه یادداشت کنید و حضور فعال داشته باشید. جزوه کلاس اصلی منبع بسیار خوبی برای کلاس خصوصی ریاضی است. نکته دیگری که برای استفاده بهتر از کلاسهای خصوصی ریاضی مدنظر داشته باشید این است که کلاسهای خصوصی ریاضی را در طول ترم استفاده کنید. با برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم فرصت بیشتری برای حل تمرین و مسئله دارید و درس را بهتر درک خواهید کرد. مطلبی که به تدریج و در طول زمان یاد گرفته شود بهتر جا می افتد و در امتحان هم بهتر می توانید از آن استفاده نمائید. با زمان بسیار کمی که در ایام امتحانات دارید درس را عمقی نمی توانید آموزش ببینید. در کلاسهای تدریس خصوصی بهتر از کلاسهای مدرسه و دانشگاه می توان درس را یاد گرفت؟ مسلماکلاس های خصوصی برای یادگیری و اموزش بهتر دروس از کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفید تر است. در کلاسهای خصوصی هر سوال و اشکالی را می توان پرسید.در کلاسهای مدرسه و دانشگاه سوالات خارج از بحث مطرح شده در کلاس را نمی توان پرسید. یعنی در اصل فرصت برای پاسخ به چنین سوالاتی وجود ندارد. اگر شما مثلا در درس ریاضی اشکالی که دارید به پایه های قبل بر گردد، در کلاس مدرسه یا دانشگاه این اشکال را بپرسید معلم یا استاد شما به شما خواهد گفت که این بحث را باید قبلا یاد می گرفتید. البته ایشان هم حق دارند. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه سرفصلهایی تعیین شده است و باید به پایان برسد. تعداد جلسات کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و بنابراین از لحاظ زمان کلاس محدودیتی ندارید. البته بهتر است برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید (مثلا برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و ... که برای یادگیری بهتر باید تمرین حل کرد، در ایام امتحانات نمی توان به خوبی تمامی مطالب را پوشش داد).
 اگر می خواهید در ایامامتحانات بیشترین بازدهی را از کلاسهای تدریس خصوصی داشته باشید، سعی کنیدحداقل از ایام فرجه ها و یکی دو هفته قبل از امتحانات در این کلاسها شرکت کنید. اگر در طول ترم درس نخوانده اید و یا کمتر درس خوانده اید، در این ایام باید به خودتان نظم بدهید و با برنامه ریزی درس بخوانید. اگر بعضی از دروس را بهتر بلد هستید خودتان شروع به خواندن آنها بکنید. این درسها را میتوانید خودتان بخوانید و به عنوان رفع اشکال برای انها از کلاسهای خصوصی استفادهنمائید. شرکت در کلاسهای خصوصی هم مانند خود درس خواندن زمان بر است. یعنیبرای تمام دروس نمی توانید در ایام امتحانات کلاس خصوصی داشته باشید و در حقیقت لازم هم نیست. بعضی از درسها را باید خودتان بخوانید. در این درسها ممکن است اشکالاتی داشته باشید. کاری که باید انجام دهید این است که حین مطالعه این دروس اشکالات را در برگه هایی یادداشت کنید و با یکی دو جلسه رفع اشکال پرونده این درسها را ببندید. حتی شب امتحان این دروس می توانید یک جلسه به عنوان جمع بندی داشته باشید. برای بعضی دیگر از دروس شاید لازم باشد تعداد جلسات تدریس خصوصی بیشتری برگزار نمائید.
در کلاسهای خصوصی فیزیک مثالهای عملی و مملوس بزنید. مثلا وقتی فیزیک مکانیک را تدریس می کنید، می توانید بحث پرتابه را با پرتاب کردن یک تیله مملوس تر کنید. نقطه اوج و برد و .... را می توانید به صورت عملی به شاگردهایتان نشان دهید.
با امادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک حاضرشوید. اگر در کلاس فیزیک مسلط بر درس باشید، در زمان کمتر حجم بیشتری از مطالب را تدریس می کنید و کلاسهای شما در کل بازدهی و تاثیر بیشتری برای شاگردهایتان خواهد داشت.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.
برای اینکه کلاسهای خصوصی شما در کل مفیدتر باشد و برای موفقیت شاگردهایتان در امتحانات و کنکور و .... موثرتر، موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1- قبل از حضور در کلاسهای تدریس خصوصی آمادگی کامل را در خودتان ایجاد کنید. هر چه بر درس مسلط تر باشید کلاس خصوصی شما مفیدتر خواهد بود.
2- بین بلد بودن درسی که تدریس می کنید و تسلط بر آن تفاوت وجود دارد. درس را بلد باشید هم می توانید تدریس کنید ولی تنها وقتی عالی تدریس می کنید که بر درس مسلط باشید.
3- حتی اگر درس را بلد هستید سعی کنید قبل از حضور درکلاس نیم نگاهی به آن بیندازید. به این ترتیب مطالب در ذهن شما مرور شده وعملکرد بهتری در کلاس خواهید داشت.
4- اگر درسی که تدریس می کنید خیلی درس ساده ای نیست،یک کپی از جزوه کلاسی شاگردتان تهیه کنید و قبل از شروع کلاسهای خصوصی آن را مطالعه نمائید.
5- سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی شما متنوع و جذاب باشد. به صورت یکنواخت و خسته کننده تدریس نکنید. از شاگردتان سوال بپرسید تا خودش هم در کلاس فعالیت داشته باشد.
در نهایت، با توجه به مطالب ارائه شده، برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ وهزینه پایین سعی کنید شرکت در کلاسهای خصوصی را از اوایل و یا حداقل اواسطترم شروع نمائید. خصوصا اوایل ترم که تقاضا برای تدریس خصوصی کمتر است با قیمتهای خیلی مناسبی می توانید این کلاسها را هماهنگ کنید. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و کلاسها را با واسطه هماهنگ نکنید. دروس مختلفی که دارید را با یک مدرس هماهنگ کنید تا تعداد جلسات تدریس بیشتر شود بتوانید تخفیف بگیرید. حتی می توانید از دوستان و همکلاسی هایتانبه مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید.شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید. در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی، نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان، عوامل موثر بر هزینه کلاسهای خصوصی و .... ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین یا تدریس خصوصی ساعتی چند؟را مطالعه نمائید. مدرسین با تجربه تر معمولا قیمت های بالاتری برای کلاسها دریافت می کنند. شهر محل تدریس، تعداد جلسات، درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر هم بر قیمت و نرخ کلاسهای خصوصی تاثیر میگذارد. از بین مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توصیه می شود کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین ویژه که رنگ پس زمینه آگهی آنها طلایی و یا نقره ای استهماهنگ کنید. مدرسین ویژه حاضر شده اند برای ثبت آگهی تدریس هزینه پرداخت کنند و بنابراین به صورت جدی تری کار تدریس را دنبال می کنند. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد.
- قبل از شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی درس را مرور نمائید. حتی اگر درس را بلد هستید به صورت سطحی نگاهی به آن بیندازید.

- جزوه کلاسی شاگردهایتان را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت اول قرار دهید. بلاخره قرار است از همان جزوه امتحان گرفته شود.

- کلاسهای خودتان را متنوع برگزار نمائید. هر از چند گاهی استراحت کوتاهی بدهید. گاها به شاگردتان اجازه دهید خودش سوال حل کند یا درس را توضیح دهد.

- جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. کلاسهای طولانی خستهکننده خواهد بود. اگر لازم است کلاس را چند قسمت کنید و استراحت بدهید.

- به تناسب وضعیت تحصیلی و میزان بلد بودن درس، برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید. برای همه نسخه یکسانی نپیچید.
- روند پیشرفت کلاسهای خصوصی را ارزیابی نمائید:نتیجه نهایی ای که از کلاسهای خصوصی شما انتظار می رود این است که شاگردهای شما نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند یعنی بازدهی کلاسهای شما عالی بوده است. برای اینکه از نتیجه گرفتن شاگردهایتان در امتحان و یا کنکور مطمئن شوید باید حین برگزاری کلاسها به صورت مداوم آنها را ارزیابی کنید و اگر روند یادگیری مناسب نبود روند تدریسخودتان، تمریناتی که می دهید و .... را تغییر دهید.

- برای زمانهای بین کلاسها برنامه داشته باشید: مسلمابدون درس خواندن و حل تمرین و مسئله و مرور درس توسط شاگردهایتان کلاسهای خصوصی شما هم به نتیجه مورد نظر خودش نخواهد رسید. همانطور که گفته شد، یک معیار مهم و مهمترین معیار برای بررسی اینکه کلاسهای خصوصی شما بازدهی خوبیدارد یا نه این است که آیا شاگردهای شما نتیجه می گیرند یا نه. برای نتیجهگرفتن در امتحان و کنکور خود شاگردهایتان هم باید درس بخوانند. شما باید به آنها تمرین و مسئله بدهید و در جهتی شاگردهایتان را هدایت نمائید که درسبخوانند. مطالعه کنید: 12 راهکار برای افزایش بهره وری جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
ایران مدرس: بهترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی
در این بخش توضیحاتی در رابطه با سایت ایران مدرس: بهترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ارائه می گردد. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در طول ترم و در روزهای عادی هفته بازدید ایران مدرس به بیش از 15000 در روز می رسد و در ایام امتحانات بازدید این وب سایت نزدیک به 30000 بازدیددر روز خواهد بود. هیچ سایت تدریس دیگری در ایران چنین بازدید بالایی ندارد. حتی سایتهای تدریس خصوصی رقیب ایران مدرس بازدید را نمایش نمی دهند تا این اختلاف مشخص نشود. بازدید ورودی ایران مدرس یا برای بخش تدریس خصوصیاست و یا برای مطالب آموزشی و دانلود که در کنار این مطالب هم آگهی های تدریس خصوصی مدرسین نمایش داده می شود. بنابراین، با ثبت تبلیغات تدریس خصوصیدر ایران مدرس، به علت بازدید بالای این وب سایت، آگهی شما در معرض هزارانبازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی، دانش آموزان و دانشجویان و والدین آنها قرار می گیرد. به این ترتیب می توانید به راحتی شاگرد جذب کنید. در ایران مدرس آگهی تدریس خصوصی شما دیده توسط متقاضیان واقعی تدریس خصوصی و افرادی که در جستجوی مدرس هستند دیده خواهد شد. برای جذب شاگردکافی است آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید. اگر می خواهید در نوشتن آگهی وتبلیغات تدریس خصوصی موفق باشید و آگهی شما برای جذب شاگرد موثر باشد، حتما این مقاله را بخوانید. سایت ایران مدرس از نظر گوگل بهینه است. به این معنی که وقتی کاربران در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس ریاضی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی حسابان و ... را وارد می کنند، سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهند دید.
- ایران مدرس برای ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی کنکورهم کاملا موثر و پربازده است. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و تدریس خصوصی فیزیک کنکور در گوگل، ایران مدرس را در صدر نتایج خواهید دید.
کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی در گوگل عبارتهای مذکور و یا عبارتهای مشابه آنها را جستجوی می کنند و سایت ایران مدرس را مشاهده می نمایند. در نتیجه به صورت مستقیم به سمت اگهی و تبلیغ تدریس ریاضی شما هدایت می شوند. اگر آگهی خودتان را ویژه کرده باشید، با ورود متقاضیان تدریس به ایران مدرس در ابتدای صفحه آگهی شما را خواهند دید.
اگر در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی هستید و می خواهید از فعالیت در این زمینه درآمد خوبی بدستآورید، فرصت درج تبلیغات در بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی تهران، کرج و کل ایران را از دست ندهید. ایران مدرس یکی از قدیمی ترین سایتهای فعال در زمینه اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی است و مناسبترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس است. تعدادی از مدرسینی که به صورت جدی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند و آگهی تدریس ریاضی خودشان را در این وب سایت ویژه کرده اند، بیش از 20 بار آگهی خودشان را تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در ایران مدرس است.
برای کسب اطلاعات در زمینه هزینه و تعرفه ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ویژه بر روی عبارت هزینه تبلیغات تدریس خصوصیکلیک نمائید. آگهی های تدریس خصوصی ویژه بدون نیاز به به روز رسانی هموارهدر صفحه اصلی سایت ایران مدرس نمایش داده می شوند و در صفحات داخلی سایت هم همواره آگهی های ویژه بالاتر اط آگهی های تدریس رایگان نمایش داده خواهند شد. در کنار 10000 جزوه آموزشی، مقالات آموزشی، سوالات امتحانی، تست کنکور و .... نیز آگهی های تدریس خصوصی ویژه نمایش داده خواهند شد. ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس چه به صورت رایگان وچه به صورت ویژه مفید و موثر است و از این طریق می توانید شاگرد جذب نمائید. ولی به هر حال، متقاضیان تدریس خصوصی به مدرسینی که تبلیغات تدریس خصوصی خودشان را ویژه نموده اند و در کار تدریس جدی تر هستند بیشتر اعتماد می کنند. در بخش کنکور ایران مدرس هم آگهی های تدریس خصوصی ویژه نمایش داده خواهد شد.
ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس و جذب شاگرد از طریق ان به نسبت توزیع تراکت برای پیداکردن شاگرد خصوصی هم مزایای فراوانی دارد. اولا هزینه چاپ تراکت و توزیع آن بالا است و اصلا قابل مقایسه با هزینه ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس نیست (در ایران مدرس حتی می توانید به صورت رایگان تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید). ثانیا، با توزیع تراکت فقط محدوده بسیار کمی را می توانید پوشش دهید و احتمال جذب شاگرد بسیار کمتر است. در کل تراکت برای جذبشاگرد خیلی مناسب نیست. هر چند بسیاری از آموزشگاههای تدریس خصوصی در محلات بالای شهر از این روش استفاده می کنند.
درج آگهی تدریس خصوصی در سایت اگهی و تبلیغات تدریس (ایران مدرس) به نسبت جستجوی آگهی های استخدامی تدریس و استخدام مدرس و همکاری با آموزشگاهها پربازده تر و به صرفه تر است. اگر شما به عنوان یک مدرس و معلم در آموزشگاه و موسسات تدریس خصوصی در کرج و تهران و یا هر جای دیگر ایران استخدام شوید، هر جلسه باید 30 یا 40 درصد پولی که دریافت می کنید را به آموزشگاه پرداخت نمائید. یعنی اگر 20 جلسه تدریس کنید و هر جلسه 50 هزار تومان دریافت نمائید، 300 یا 400هزار تومان آن را باید به آموزشگاه پرداخت کنید. در ایران مدرس با هزینه بسیار پایین تر می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و نه تنها یک شاگرد بلکه شاگردهای زیادی را جذب کنید. در ضمن، کل مبلغ تدریس را برای خودتان بر می دارید. به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدام مدرس در آموزشگاه تهران و کرج و آگهی های استخدامی تدریس خصوصی در هر جای ایران، درهمین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید و از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی که در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.
سایت ایران مدرس هزاران مقاله آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل، موفقیت در کنکور، نحوه مطالعه صحیح و ... دارد و آگهی تدریس خصوصی مدرسین در کنار این مقالات اموزشی هم نمایش داده می شود. علاوه بر مطالب دانلودی، مقالات آموزشی زیادیدر زمینه موفقیت در کنکور، نحوه مطالعه برای کنکور، چگونگی موفقیت در تحصیل، نحوه مطالعه دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و .... ، نحوه مطالعه دروس برای امتحانات نهایی و .... در ایران مدرس ارائه شده است. در ایام امتحانات و یا قبل از ایام امتحانات که دانش آموزان و دانشجویان در زمینه موفقیت در تحصیل و چگونگی مطالعه دروس مختلف در اینترنت جستجو می کنند، مقالات ایران مدرس و در کنار آن آگهی تدریس خصوصی مدرسین را مشاهده نموده وبه این ترتیب باز ههم بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین افزایش می یابد.
برای دروس کنکوری و دروس دانشگاهی هم سایت ایران مدرس از نظر گوگل بهینه است. به عنوان مثال باجستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی زیست کنکور،تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی کنترل،تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ... هم سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج مشاهده خواهید کرد و این یعنی بازدید بالاتر آگهی های تدریس شما.
اگر در جستجوی سایت معتبر و پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی برای جذب شاگرد هستید، فرصت درج اگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مطالعه در زمینه جذب شاگرد مطالعه مقاله راهکارهایی برای جذب شاگرد بیشتر و چگونه به صورت موفقیت آمیزی شاگرد جذب کنیم؟ می تواند مفید باشد.
اگر مدرس ریاضی، فیزیکو یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیت می کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگردو کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را بهصورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهایشامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس دروس مهندسی برق، نرم افزارهای برق و برق صنعتی، تدریس دروس مهندسی مکانیک، صنایع، عمران، تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی و ... فعالیت دارید و با ثبت آگهی تدریس می خواهید در سال 95 تعداد شاگردها و در نتیجه درآمدتان را بیشتر کنید، در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید.
سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. مثلا اگر عبارت تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمیو ... را در گوگل جستجو کنید، اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج جستجوی گوگل می بینید ایران مدرس است. برای عبارتهای مرتبط با دروس مهندسی مکانیک و عمران حتی به نسبت عبارتهای قبلی ایران مدرس بهینه تر هم می باشد. مثلا همین الان خودتان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مقاومت مصالح، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی تحلیل سازهو ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صدر نتایج نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب، اگر شما در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کنید، کاربرانی که در جستجوی مدرس دروس مهندسی مکانیک و مهندسی عمران هستند، به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. این گزینه را خودتان امتحان کنید. خواهید دید که در نتایج جستجوی گوگل هیچ سایت دیگری موقعیت ایران مدرس را ندارد.
بازدید تبلیغ آگهی دهندگان:برای مدرسین قبلی که در سایت ایران مدرس آگهی ثبت نموده اند و هنوز هم آگهی دارند، بازدید آگهی آنها نمایش داده می شود. همین الان به تعداد بازدید آگهی مدرسین ایران مدرس نگاه کنید. بر روی آگهی مدرسین کلیک نمائید وببینید که هر مدرس چقدر بازدید داشته است. برای بعضی از مدرسین بازدید آگهی حتی به بیش از 30000 بازدید رسیده است. همانطور که گفته شد، با درج تبلیغ تدریس در ایران مدرس، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرارخواهد گرفت.
سایت ایران مدرس بازدید بالایی دارد. بنابراین اگر آگهی تدریس خودتان را در این وب سایت ثبتکنید، تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. این وبسایت به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. بنابراین با درج تبلیغ در ایران مدرس آگهی شما بین هزاران آگهی با موضوعات مختلف گم نشده و به راحتی دیده خواهد شد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته واز تدریس درآمد کسب کنید، ایران مدرس بهترین گزینه برای درج تبلیغ شماست.
سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است. سایت ایران مدرس برای ثبت آگهی تدریس خصوصی زیست کنکور بهترین گزینه است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهای تدریس خصوصی زیست کنکور، مدرس خصوصی زیست کنکورو ... را جستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی کهدر نتایج جستجوی گوگل به شما نشان داده می شود ایران مدرس است. به این ترتیب، متقاضیان تدریس خصوصی زیست کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.
فرض کنید دانشجو یا دانش آموزی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و آموزش فیزیک به ارائه خدمات نیاز دارد. این دانشجو یا دانش آموز با عبارتهایی همچون تدریس فیزیک - تدریس خصوصی فیزیک - مدرس خصوصی فیزیک و ... در گوگل بدنبال مدرس مورد نظرش خواهدگشت. و چون وب سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای این عبارتها در جایگاه نخست قرار دارد، بنابراین، متقاضی تدریس فیزیک به راحتی به سمت آگهیشما هدایت خواهد شد.

در سایت ایران مدرس هزاران مطلب دانلودیو نمونه سوال امتحانی ارائه شده است و در کنار آنها نیز تبلیغ مدرسان سایتنمایش داده می شود و این به جذب شاگرد بیشتر مدرسان کمک می کند. وب سایت ایران مدرس یک بخش با نام "سایت کنکور ایران مدرس" دارد که در آن قسمت نیز تبلیغ مدرسان نشان داده می شود. پس اگر علاوه بر دروس دبیرستان و دانشگاه و ... در زمینه کنکور نیز فعالیت دارد، باز هم با درج آگهی تدریس در ایران مدرس می توانید شاگرد جذب کنید. به عنوان مثال در گوگل عبارت "تدریس خصوصی فیزیک کنکور"را جستجو کنید (یا هر درس دیگری را) و خودتان خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج گوگل نمایش داده می شود ایران مدرس است. کاربران در گوگل بدنبال پیدا کردن یک مدرس خصوصی خوب در گوگل جستجو می کنند و با مشاهده ایران مدرس در صدر نتایج جستجو، به سمت آگهی شما هدایت می شوند.

سوابق کاری خود را به صورت کامل در متن آگهی بنویسید. هر چه طولانی تر، بهتر. اصلا مزیت آگهی اینترنتی به نسبت آگهی روزنامه و ... این است که محدودیتی برای توضیح در مورد توانائی هایتان ندارید. برجسته ترین ویژگیهای خودتان را در چند خط اولبنویسید و مواردی که اهمیت کمتری دارد را در آخر توضیحات آگهی بیاورید. فقط، صداقت را رعایت کنید. اگر دانشگاهی درس خوانده اید که نمی خواهید بنویسید، ننویسید ولی دیگر به جای آن دانشگاه دیگری را ننویسید. این موارد در نهایت مشخص شده و به این ترتیب راه به جایی نخواهید برد.
آگهی تدریس خود را منحصر به فرد و به روش خودتان بنویسید. آگهی های تدریس مدرساندیگر را کپی نکنید. چون علاوه بر اینکه ممکن است برای شما مناسب نباشد، آگهی های کپی شده از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل ارزشی ندارد و در انتهای نتایج آن نشان داده می شود. آگهی تدریس را به روش خودتان و با زبان خودتان بنویسید.


منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی ریاضی، یادگیری بهتر ریاضی
در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی، یادگیری بهتر ریاضی، موفقیت در امتحان و کنکور ریاضی، موفقیت در تدریس ریاضی و ... ارائه می گردد.  روش بهتر برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی:با توجه به مطالب ارائه شده، باید روش بهتری برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی وجود داشته باشد. به این ترتیب بخواهید کار کنید هیچ وقتدرآمد بالایی نخواهید داشت. در ضمن، وقتی با آموزشگاههای تدریس خصوصی کار می کنید سقف درامد شما از کار تدریس همواره توسط آموزشگاه تعیین می شود. هرآموزشگاهی سیاست های خودش را دارد. آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی هر چهتعداد شاگرد بیشتری جذب کنند در نهایت درآمد بالاتری خواهند داشت. یکی از بهترین راهکارها برای آموزشگاهها به منظور جذب تعداد شاگرد بیشتر این است که قیمتها را رقابتی و پایین نگه دارند. این کار به نفع آموزشگاه است ولی به نفع مدرسین نیست. نکته دیگری که وجود دارد این است که طرف حساب شاگردهایشما خودتان نیستید و آموزشگاه است. اگر شاگردهای شما راضی باشند، ترم بعد هم به همان آموزشگاه برای مدرس ریاضی تماس می گیرند و این بار ممکن است آموزشگاه معلم دیگری را معرفی نماید. در کل اگر می خواهید شاگرد جذب کنید ودر زمینه اموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت داشته باشید باید بدایند که از طریق همکاری با آموزشگاهها می توانید شاگرد جذب کنید و درامد مختصری داشته باشید ولی به درآمدهای بالا نخواهید رسید.
ریاضی و فیزیک جزوهدروس اصلی و پایه ای برای بسیاری از رشته ها هستند. در مقطع دبیرستان برایرشته ریاضی فیزیک این دو درس اصلی ترین دروس هستند و برای رشته تجربی هم از مهمترین دروس می باشد. برای رشته های دیگر مانند رشته های فنی و حرفه ایو کار و دانش و رشته های انسانی و .... هم تا حدی مهم می باشند ولی اهمیت آنها به اندازه رشته های ریاضی و تجربی نیست. اگر در مقطع دبیرستان یا متوسطه مشغول به تحصیل هستید، کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیکبرای یادگیری بهتر دروس، گرفتن نمره خوب در امتحانات و کسب درصد بالا در کنکور می تواند کاملا مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
توصیه هایی برای آموزش و یادگیری بهتر و کسب نمرات بالاتر ریاضی و فیزیک
برایموفقیت در امتحانات این دو درس و برای موفقیت در تحصیل به صورت کلی سعی کنید دروس را مفهومی بخوانید. فقط فرمول و رابطه حفظ نکنید. دلیل استفاده از روابط و جایگاه کاربرد انها را یاد بگیرید. به گونه ای درس بخوانید که اگر سوال جدیدی که قبلا ندیده اید به شما داده شد بتوانید حل کنید و نه اینکه فقط مسائل دیده شده قبلی را حفظ کنید.
راهکار خوبی که برای اموزش و یادگیری مفهمی ریاضی و فیزیکوجود دارد این است که بعد از شرکت در کلاسها و خواندن کتاب درسی و .... بهاندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید و روی تمرینات فکر کنید. برای هر سوال 10 دقیقه زمان در نظر بگیرید و در ان 10 دقیقه راه حلی بنویسید.
اگر تمرین یا سوالی را بلد نبودید نا امید نشوید.اجازه دهید ذهن شما کار خودش را انجام دهد. به آن زمان بدهید. روی یک کاغذدر مدت 10 دقیقه یا یک ربع هر راه حلی که به نظرتان می رسد را بنویسید. همین راه حل که با تفکر به دست آمده است اگر درس هم نباشد ارزشمند است. مهماین است یاد بگیرید روی مسائل فکر کنید.
نمره ای که می خواهید در امتحان ریاضی بگیرید را از قبل مشخص کنید. مثلا به خودتان قول دهید نمرهریاضی شما این ترم بیشتر از 18 باشد. کتاب درسی را در اولویت مطالعه قرار دهید. خیلی به کتابهای کمک آموزشی تکیه نکنید. خود کتاب ریاضی بهترین منبع برای مطالعه است. بعد از کلاسهای ریاضی در منزل یا خوابگاه مثالها و تمریناتی که در کلاس حل شده است را دوباره بررسی نمائید. آیا نکته ای وجود دارد که خوب یاد نگرفته باشید؟ آیا راه حل را خوب می فهمید؟ سعی کنید خودتان دوباره تمرینات و مثالها را حل کنید. اگر همان روز خسته بودید، ایرادی ندارد روز بعد این کار را انجام دهید ولی اجازه ندهید فاصله زیادی بیفتد. هر سوال یا اشکالی از تمرینات حل شده داشتید یادداشت کنید تا جلسه بعد بپرسید. در حقیقت درس ریاضی به زمان مناسبی برای یادگیری نیاز دارد. معمولا وقتی می خواهید ریاضی را سریع یاد بگیرید که ایام امتحانات فرا رسیده است و زمان کمی برای یادگیری دارید. اگر در طول ترم درس بخوانید در زمان مناسب و بدون عجله می توانید درس ریاضی را به صورت مفهومی و عمقی یاد بگیرید و در امتحان هم با نمره خوبی قبول شوید.
برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی ششم بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی ششم کلیک کنید. برای موفقیت در ریاضی ششم و قبولی در امتحان ریاضی 6 با نمره خوب چکار باید کرد؟دانش اموز اگر بخواهد در درس ریاضی ششم نمره خوبی بگیرد و در امتحان بدون مشکل نمره قبولی بیاورد در مرحله اول باید به صورت منظم در کلاسهای مدرسه شرکت کند. حضور مرتب در کلاسهای مدرسه برای اموزش و یادگیری بهتر ریاضی کاملا مهم است. دانش آموز باید استراحت کافی داشته باشد و والدین بر ساعت خواب ایشان نظارت دقیق داشته باشند تا در کلاس درس به علت خواب آلودگی از فهم درس باز نماند. باید به دانش آموز توصیه کرد که در کلاس ریاضی ششم برای خودش جزوه ای بنویسد.  در حقیقت درس ریاضی بهزمان مناسبی برای یادگیری نیاز دارد. معمولا وقتی می خواهید ریاضی را سریعیاد بگیرید که ایام امتحانات فرا رسیده است و زمان کمی برای یادگیری دارید. اگر در طول ترم درس بخوانید در زمان مناسب و بدون عجله می توانید درس ریاضی را به صورت مفهومی و عمقی یاد بگیرید و در امتحان هم با نمره خوبی قبول شوید.
برای آموزش ریاضی در زمان کمتر در زمانهای این درسرا بخوانید که خودتان سر حال تر هستید و برای درس خواندن امادگی بشتری دارید. بسیاری از افراد صبح زود انرژی بیشتری برای مطالعه و درس خواندن دارند. تعدادی دیگر صبح زود کسل و خواب آلود هستند و ترجیح می دهند بعد از ظهر درس ریاضی را بخوانند. با توجه به عادت خودتان زمان مناسب را انتخاب نمائید.
اگر می خواهید ریاضی و یا هر درس دیگری را سریعتر آموزش ببینید، مکانی را برای درس خواندن انتخاب نمائید که آرام و بدون سر وصدا باشد. معمولا توصیه می شود همیشه از یک مکان ثابت برای درس خواندن استفاده کنید. مثلا همیشه در سالن مطالعه و یا در اتاق خودتان درس بخوانید.به این ترتیب تمرکز بالاتری خواهید داشت و سریعتر پیش می روید.
آموزش و تدریس خصوصی ریاضیات کنکور:ریاضیات کنکور برای کسب رتبه خوب و رتبه برتر کنکور بسیار مهم است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی کسب درصد بالا در ریاضیات کنکور خیلی مهم می باشد. برای بدست آوردن درصد بالا در ریاضی کنکور در مرحله اول درس ریاضی باید به صورت پایه ای و مفهومی خوانده شود. در کلاسهای ریاضی مدرسه به صورتکامل شرکت کنید. درس ریاضی را به صورت جدی در طول ترم بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. اگر بخواهید در ریاضی کنکور موفقعمل کنید باید پایه درس را قوی بگذارید. باید در مرحله اول از پس سوالات وتمرینات و مسائل به خوبی بربیائید. قبل از آنکه سراغ تست های کنکور مختلف وکتاب های کنکور و کمک آموزشی و یا آزمونهای آزمایشی بروید، باید خود درس ریاضی را خوب بلد باشید. شرکت در کلاسهای خصوصی هم برای کسب درصد بالا در ریاضی کنکور مفید است. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی کنکور و سایر دروس کنکوری بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکورکلیک کنید. بعد از مطالعه پایه ای درس و حل تمرین و مسئله نوبت به تست زنیو خواندن نکات کنکوری می رسد. در همان کلاسهای خصوصی ریاضی کنکور سعی کنیداز مدرس خصوصی خودتان راهنمایی بگیرید و تکنیکهای تست زنی را آموزش ببینید. یاد بگیرید که تست هایی که بلد هستید را سریع پاسخ دهید و تست هاییکه بلد هستید و وقت گیر هستند را علامت بزنید تا بعدا در دور دوم پاسخ دهید. برای مطالعه در زمینه نحوه کسب درصد بالا در ریاضی کنکور این مقاله را بخوانید.
دلایل زیر نشان می دهد که سایت ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات و ثبت آگهی تدریس خصوصی ریاضی و بهترین سایت برای درج تبلیغ در زمینه آموزش و تدریس است.

1- ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. بازدید این وب سایت در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدیددر روز می باشد. بنابراین اگر آگهی تدریس خودتان را در این وب سایت ثبت کنید، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و می توانیدشاگرد جذب کنید.
2- در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است. تمامی بازدید کنندگان این سایت برای مشاهده مطالب آموزشی، جزوه، سوال،لیست مدرسین و .... از ایران مدرس بازدید می کنند. بنابراین چون این وب سایت به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس و آموزش فعالیت دارد، ثبت آگهی در آن به نسبت سایتهای عمومی تبلیغاتی برای جذب شاگرد موثرتر است.
3- ایران مدرس فقط در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد. بنابراین آگهی و تبلیغات شما در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در بین هزاران آگهی با موضوعات غیر مرتبط گم نخواهد شد. اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی فعالیت داشته باشید ایران مدرس بهترین گزینه برای شما است.
4- سایت ایران مدرس از نظر گوگل بهینه است. به این معنی که وقتی کاربران در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس ریاضی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی حسابان و ... را وارد می کنند، سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهند دید.
برای موفقیت در ریاضی کنکورباید روش صحیح مطالعه ریاضی را بدانید. ریاضی را مفهومی بخوانید و مسائل وتمرینات را برای خودتان تشریح نمائید. در کلاسهای ریاضی حاضر باشید و جزوهبنویسید. بعد از کلاسها درس را مرور نمائید و تمرین و مسئله حل کنید. بهترین منبع برای مطالعه ریاضی کنکور کتاب درسی است. قبل از مطالعه هر کتابدیگری بر کتاب درسی مسلط شوید. تکنیکهای تست زنی صحیح را یاد بگیرید و تستهای استاندارد کار کنید. در نهایت برای رفع اشکال، جمع بندی درس، آشنایی با نحوه تست زنی صحیح و .... می توانید از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده نمائید.
ریاضییکی از دروسی است که متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی دارد و در صورتیکه در این زمینه بتوانید به صورت موفقیت آمیزی فعالیت کنید، درآمد بالایی در انتظار شما خواهد بود و می توانید پول زیادی دربیاورید. برای کسب درامد بالاتر از تدریس ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1- کیفیت کلاسهای ریاضی خودتان را روز به روز افزایش دهید و در کنار آن قیمتهای بالاتری برای کلاسها درخواست کنید. اگر کلاسهای شما مفید و موثر باشد و شاگردهای شما نتیجه مورد نظرشان را بگیرند حاضر خواهند بود قیمتهای بالاتری هم پرداخت نمایند (مطالعه کنید: قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور))
2- از تدریس ریاضی ابتدایی و متوسطه شروع کنید و به تدریج با افزایش سابقه کاری و تجربه خودتان به سمت تدریس ریاضی دانشگاهی و ریاضیات کنکور که درآمد های بالاتری دارد حرکت کنید. دروس سخت تر و سطح بالاتر را تدریس کنید و درآمد بیشتری بدست آورید.
3- سعی کنید با هماهنگ کردن کلاسهایی که نزدیک به هم می باشند در طول روز تعداد کلاسهای بیشتری داشته باشید و در نتیجه درامد بالاتری از تدریس ریاضی بدست آورید. در صورت رضایت شاگردهایتان، می توانید هر بار دو جلسه برگزار کنید و وقت شما در مسیر کمتر تلف شود.
4- اگر می خواهید زمان کمتری را در مسیر رسیدن به کلاسها از دست بدهید می توانید به شاگردهایتان پیشنهاد کلاسهای خصوصی آنلاین را بدهید. در کلاسهای خصوصی آنلاین از طریق اینترنت و نرم افزارهای موجود تدریس را انجام می دهید و زمانی را در مسیر از دست نمی دهید. متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی:برای درس ریاضی هم مانند سایر دروس متن آگهی تدریس خصوصی را کامل و خوب بنویسید. در متن اگهی تدریس ریاضی اگر در آموزشگاههای تدریس خصوصی، مدارس ویا دانشگاههای مختلف سابقه تدریس دارید آن را بنویسید. نکته بسیار مهمی کهوجود دارد این است که اسم تمامی دروس ریاضی را با جزئیات کامل در متن اگهیبنویسید. مثلا اگر ریاضی ششم تدریس می کنید حتما عبارت تدریس خصوصی ریاضی ششم را در متن آگهی بنویسید. یا اگر در زمینه آموزش و تدریس هر کدام از دروس هندسه1 و هندسه 2 ، ریاضیات گسسته، جبر و احتمال، ریاضیات دانشگاهی، محاسبات عددی، امار و احتمال و .... فعالیت دارید و می خواهید در هر کدام از این زمینه ها شاگرد جذب کنید، در متن اگهی اسم تمامی این دروس را هم بنویسید. در وب سایت (ایران مدرس) محدودیتی برای تعداد کاراکترهای متن آگهی تدریس وجود ندارد و توضیحات شما هر چه کاملتر باشد بهتر است. نکته دیگر اینکه در همین سایت، بعد از ورود به کنترل پنل برای درس ریاضی و یا هر درس دیگری می توانید خلاصه جزوه ثبت نموده و بازدید صفحه آگهی خودتان و در نتیجه جذب شاگرد خودتان را افزایش دهید. به عنوان مثال می توانید برای مباحثی مانند انتگرال و مشتق، حد و رفع ابهام حد، فرمولهای انتگرال گیری، نسبت های مثلثاتی و .... جزوه های خلاصه ای تهیه کنید، شماره تماس خودتان را در آن ثبت نمائید و در همین سایت به اسم خودتان درج نمائید.
فقط با شرکت در کلاسهای خصوصی در ایام امتحانات می توان نتیجه گرفت؟ بهاین سوال تا حدی در بالا جواب داده شده است ولی به دلیل اهمیت آن دوباره در این بخش توضیح داده خواهد شد. فقط با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی نمی توان در امتحان ریاضی و کنکور ریاضی نتیجه خوبی گرفت. اگر خودتان درس نخوانید هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند و 1000 جلسه کلاس خصوصی هم موثر نخواهد بود. در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید رفع اشکال کنید و تمرین و مسئله های اضافی حل کنید و یا به تدریس مطالب جدید گوش دهید. ولی به هر حال، وقتی درس را یاد می گیرد و وقتی مشخص می شود در کدام مباحث اشکال دارید تا بخواهید در کلاسهای خصوصی رفع اشکال کنید که خودتان درس بخوانید.
بهترین مکان برای برگزاری کلاسهای خصوصی ریاضی کجا است؟بهترین مکان برای برگزاری کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی ریاضی منزل دانش آموز و دانشجو است. برگزاری کلاسهای خصوصی در منزل به علت جو راحت تریکه دارد و امکان پذیرایی مختصری که معمولا فراهم است بازدهی بالاتری دارد.در منزل خود دانش آموز و دانشجو لباسهای راحت تری می پوشد و شرکت در کلاس مفید تر است. در ضمن، در ایام امتحانات و یا در دوران کنکور اگر کلاسهای خصوصی در منزل برگزار شود وقت دانشجو یا دانش آموز در مسیر رسیدن به کلاس تلف نشده و در نتیجه زمان بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله خواهدداشت. بنابراین، به نسبت برگزاری کلاس در آموزشگاه، برگزاری کلاس در منزل بهتر و مناسب تر است.
جلسات تدریس خصوصی ریاضی چند ساعته باشد خوب است؟ بهصورت کلی می توان گفت بهتر است زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی خیلی طولانی نباشد. در حالتی که جلسات تدریس ریاضی در مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای تدریس خصوصی خیلی طولانی می شود، بازدهی دانش آموزان و دانشجویان کم تر شده و یادگیری خیلی خوب اتفاق نمی افتد. جلسات تدریس خصوصی ریاضی 1 ساعت و ربع و یا یک ساعت و نیم باشد خوب است. اگر در ایام نزیدک امتحان لازم شد جلسات طولانی تری داشته باشید، سعی کنید اگر مثلا می خواهید کلاس 2ساعته داشته باشید، کلاس را به دو بخش 1 ساعته تقسیم بندی کنید و در بین این دو بخش به اندازه کافی استراحت کنید.
با توجه به مطالب ارائه شده و به عنوان جمع بندی می توان گفت شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی برای موفقیت در امتحان ریاضی و کنکور ریاضی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. در کنار شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای خصوصی ریاضی خودتان هم درس بخوانید و با تلاش و پشتکار ریاضی را به صورت مفهومی و عمقی آموزش ببینید و در امتحان و کنکور ریاضی موفق باشید.

منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به ایران مدرس مجاز است)

(0) نظر
برچسب ها :
درآمد تدریس خصوصی - درآمد مدرسین خصوصی
درآمد تدریس خصوصی - درآمد مدرسین خصوصی- اگر می خواهید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید باید به صورت جدی در این زمینه فعالیت داشته باشید و سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه بگیرند. هر چه میزان نتیجهگرفتن شاگردهایتان بیشتر باشد، درآمد شما هم از تدریس خصوصی افزایش می یابد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی به تدریج که تعداد شاگردهای بیشتری جذب کردید و تجربه و سابقه کار شما هم بیشتر شد، می توانید هزینه کلاسها را بالا برده و درامد خودتان را افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید و به کار تدریس متعهد باشید و پشتیبان و حامی شاگردهایتانباشید، شاگردهای شما با پرداخت هزینه بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت و درآمد شما هم افزایش می یابد. راهکار دیگری که برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد تشکیل کلاسهای نیمه خصوصی است که هم برای شاگردهای شما به صرفه تر است و هم درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت. یک راهکار عالی برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس است.
مقالات زیادی در زمینه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی پربازده و موثر در ایران مدرس درج شده است. به عنوان مثال مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه نمائید. در ایران مدرس مدرسین برای جذب شاگرد پشتیبانی می شوند.
ایرانمدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. بازدید روزانه متوسط ایرانمدرس بیش از 15000 در روز بوده و این بازدید در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم می رسد. برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصیباید در زمینه های مختلفی خوب عمل کنید. در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب نمائید. باید روشهای مختلف جذب و پیدا کردن شاگرد خصوصی را امتحان کنید و تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در ادامه باید بتوانید شاگردهای خودتان را حفظ کنید. باید در زمینه تدریس خصوصی آنقدر خوب عمل کنید که شاگردهایتان مدرس دیگری را جایگزین شما نکنند. قیمتهای کلاسهای خصوصی را باید مناسب انتخاب کنید که هم در نهایت درآمد خوبی از کار تدریس خصوصیداشته باشید و هم با قیمتی که تعیین کرده اید به اندازه کافی بتوانید شاگرد جذب نمائید. در نهایت باید بتوانید شاگردهای خودتان را به نتیجه برسانید تا ترمهای بعد دوباره سراغ شما بیایند و برای سایر دروس خودشان با شما تماس بگیرند. انتخاب دروسی که تدریس می کنید در موفقیت شما در تدریس خصوصی و کسب درآمد بالای شما از تدریس خصوصی موثر است. دروسی را انتخاب نمائید که خودتان هم به آنها علاقه مند هستید و از تدریس آن لذت می برید و در عین حال متقاضی برای تدریس خصوصی ان دروس زیاد باشد. دروسی مانند ریاضی،زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، شیمی ، فیزیک،آیلتس و .... متقاضی بالایی برای تدریس خصوصی دارند. در همان مجموعه تدریسخصوصی ریاضی ممکن است شما تدریس درس هندسه را بیشتر از جبر و احتمال دوست داشته باشید (به عنوان مثال). در این حالت بیشتر در زمینه تدریس هندسهفعالیت داشته باشید. اگر در زمینه آموزش کنکور و دروس کنکوری بتوانید فعالیت کنید، در این حالت هم درآمد خوبی از تدریس خصوصی می توانید داشته باشید. البته فعالیت در زمینه تدریس دروس کنکوری راحت نیست و برای کسب اعتماد والدین شاگردهایتان باید سابقه کاری بالایی داشته باشید و ثابت کنیدکه کلاسهای شما مفید خواهد بود.
با توجه به مطالب ارائه شده می توان گفت که کسب درامد بالا از تدریس خصوصیکاملا ممکن است. تدریس خصوصی به نسبت وقت و زمانی که از شما می گیرد درامدبسیار خوبی دارد. انعطاف زمانی کار تدریس بسیار بالا است و در کنار کار اول خودتان و حتی در دوران دانشجویی و در کنار درس خودتان می توانید در زمینه تدریس خصوصی هم فعالیت داشته باشید و درآمد خوبی بدست آورید. اگر روشهای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی که در مقالات معرفی شده به تفصیلمورد بررسی قرار گرفته است را در نظر بگیرید و به کار تدریس علاقه و در کنار آن تعهد داشته باشید، درامد شما از تدریس خصوصی بسیار بالا خواهد بود. به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی که در این وب سایت تبلیغات ثبت نموده اند و در زمینه تدریس فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک نمائید. ایران مدرس معتبرترین و تخصصی ترین سایت تبلیغات تدریس خصوصیایران است و برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد. قبل از ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس حتما مقاله اگهی تدریس موفقرا مطالعه کنید. ثبت تبلیغ تدریس خصوصی در این سایت رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه مناسبی آن را ویژه کنید و بازدهی آگهی خودتان را بیشتر از قبل افزایش دهید (بر روی عبارت هزینه تبلیغات تدریس خصوصی کلیک کنید).
برای کسب درآمد خوب و درآمد عالی می توانید روی تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و یا تمام وقت حساب کنید. اگر خوب تدریس کنید و هوای شاگردهایتان را داشته باشید و تمامی تلاش خودتان را برای آموزش اصولی و مفهومی آنها و در نهایت نتیجه گرفتنشان به کار ببندید، درآمد شما از تدریس خصوصی به تدریج بیشتر شده و در نهایت به یک از مدرسین موفق فعال در زمینه تدریس خصوصی تبدیل خواهید شد.
کلاسهای دور از محل سکونت خودتان را قبول نکنید: برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیباید در طول روز بتوانید تعداد کلاسهای بیشتری داشته باشید. اگر کلاسهای با مسافت خیلی طولانی را قبول نکنید در روز می توانید 5 یا 6 جلسه کلاس خصوصی داشته باشید. در شهرهای بزرگ مانند شهر تهران قبول کردن کلاسهای خصوصی با مسافت طولانی دردسرساز خواهد شد و یک نصف روز را در ترافیک خواهیدماند. دروس پرمتقاضی را تدریس کنید: دروسی مانند ریاضیو فیزیک و زبان و ... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست آورید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید. به این ترتیب همیشه به تعداد کافی شاگرد خواهید داشت و می توانید رویدرآمد ثابت تدریس حساب کنید. دروس تخصصی رشته های دانشگاهی مختلف هم متقاضی خوبی برای تدریس خصوصی دارد. البته در ایام تابستان ریاضی و زبان تقاضای بیشتری دارد.
اگر به کار تدریس علاقه دارید می توانید از تدریس خصوصیدرآمد خوبی کسب نمائید. تدریس خصوصی را در کنار کار و شغل اصلی خودتان هم می توانید انجام دهید. اگر دانشجو هستید، در کنار تحصیل خودتان هم می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. اگر کارمند هستید و در یکی از ادارات دولتی و یا شرکتهای خصوصی فعالیت می کنید باز هم در وقت آزاد خودتانمی توانید تدریس کنید و پول دربیاورید. اگر معلم رسمی آموزش و پرورش و یا دبیر رسمی، استاد دانشگاه و .... هستید هم باز هم تدریس خصوصی به عنوان یک کار نیمه وقت گزینه خوبی برای شما است. درآمد تدریس خصوصیخوب است. حتی اگر خوب شاگرد جذب کنید و خوب تدریس کنید ممکن است درآمد تدریس خصوصی از کار اصلی خودتان هم بیشتر شود. اگر شغل دیگری ندارید روی کار تدریس خصوصی به عنوان یک کار تمام وقت هم می توانید حساب کنید. البته ممکن است در ایام امتحانات درآمد خیلی خوبی داشته باشید و در ایام تعطیلات عید و تابستان درآمد شما کمی کم شود. ولی در کل درآمد کار تدریس خوب است.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و .... به زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی هم بستگی دارد. معمولا در ایام تابستان و اوایل ترم که متقاضی برای تدریس و تدریس خصوصی کمتر است، مدرسین قیمتهای پایینتری را پیشنهاد میدهند و به کسب درآمد پایینتر از کار تدریس هم راضی هستند. در ایام امتحانات درآمد مدرسین تدریس خصوصی به شدت افزایش پیدا می کند و حتی بعضا کلاسهای بیشتر را نمی پذیرند. درآمد مدرسین به سابقه کار و مدرک تحصیلی مدرس و دانشگاه محل تحصیل ایشان هم بستگی دارد. دبیران و معلمان رسمی هم معمولا قیمتهای بالاتری را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند و والدین همچون به آنها بیشتر اعتماد می کنند مبالغ بالاتری می پردازند. در نتیجه دبیران رسمی و معلمان آموزش و پرورش در کنار کلاسهای اصلی خودشان از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی می توانند بدست بیاورند. درآمد تدریس خصوصی دروس کنکوری (اگر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید و اعتماد والدین دانش اموزانرا جلب کنید که فرزندانشان را برای قبولی به شما بسپارند) به نسبت تدریس دروس متوسطه و ابتدایی و دانشگاهی خیلی بالاتر است ولی کار کردن و جذب شاگرد در این زمینه هم سخت تر می باشد.
دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب کنید. اگرهنوز کار تدریس را شروع نکرده اید و می خواهید اولین قدم ها را بردارید، دروسی که می خواهید تدریس کنید را با دقت انتخاب نمائید. در زمینه هایی فعالیت کنید که خودتان به انها علاقه مند هستید. دروسی را تدریس کنید که هممتقاضی تدریس خصوصی بالایی داشته باشد (مانند ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، کامپیوتر، پیانو،دروس تخصصی رشته های دانشگاهی، انواع نرم افزار و ....) و هم خودتان بر آندروس مسلط باشید. دروسی را برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی انتخاب کنید که خودتان در ایام تحصیل در ان دروس نمره خوبی گرفته اید. اگر درسهایی را تدریس کنید که به آنها علاقه مند هستید، از تدریس آنها خسته نمی شوید و در کل شاگردهای راضی تری هم خواهید داشت. همانطور که می دانید موفقترین افراد در هر شغل و حرفه ای عاشق کارشان هستند. شما نیز دروسی را تدریس کنید که خودتان به انها علاقه مند هستید.
جلسه اول تدریس خصوصی عالی عمل کنید. همانطورکه گفته شد، برای موفقیت در تدریس خصوصی باید شاگردهایتان را هم حفظ کنید.جلسه اول بسیار مهم است. دیدی که شاگرد یا شاگردهای شما در جلسه اول تدریسنسبت به نحوه تدریس شما پیدا می کنند تا آخر باقی می ماند. بنابراین اگر جلسه اول عملکرد خوبی داشته باشید هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم در کارتدریس موفق خواهید بود. در جلسه اول تدریس خصوصی به نسبت حالت عادی خودتانهم بهتر عمل کنید. در همین سایت در این زمینه هم توضیحات کافی ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه این مقاله در این زمینه می تواند مفید باشد.
چه روشهای دیگری برای جذب شاگرد به جز ثبت تبلیغ تدریس خصوصی وجود دارد؟علاوه بر ثبت تبلیغ تدریس خصوصی روشهای بسیار دیگری برای جذب شاگرد وجود دارد. در این وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه نحوه پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد خصوصی ارائه شده است. به همین دلیل اگر در گوگل عبارت جذب شاگرد خصوصی را جستجو کنید خود گوگل عبارت "وب سایت ایران مدرس" را به شما پیشنهاد می دهد. برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد خصوصی مطالعه این مقالهمفید است. می توانید تراکت توزیع کنید، با آموزشگاههای تدریس خصوصی در ارتباط باشید، در دانشگاهها برای کار تدریس خودتان تبلیغ کنید، وبسایت و یاوبلاگ ثبت نمائید، در سایت (ایران مدرس) که به صورت تخصصی در زمینه آگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد تبلیغ کنید، در روزنامه و نیازمندیهای همشهریو .... خدمات تدریس خصوصی خودتان را تبلیغ نمائید و یا روشهای مختلف دیگریرا استفاده کنید. از سیال سازی ذهنی استفاده نمائید. بر روی کاغذ بنویسید چگونه می توانم شاگرد جذب کنم؟ وبرای آن 20 ، 30 و یا 50 پاسخ ارائه دهید. بعد روی همین راه حلها کار کنید. اگر مداومت داشته باشید و خوب تدریس کنید کار به جایی می رسد که دیگرنمی توانید شاگرد اضافه تر قبول کنید.
کسب درآمد و پول درآوردن از کار تدریس خصوصی: برایکسب درآمد و پول درآوردن از تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. با همکارانتان در ارتباط باشید. برای جذب شاگرد تبلیغ کنید. کلاسهای خصوصی خودتان را با کیفیت بالایی برگزار نمائید تا همین شاگردهایی که دارید شما را به دیگران معرفی کنند.
حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟ در همن سایت مقاله ای در همین زمینه ارائه شده است. برای مطالعه مقاله در زمینه حداکثر درآمد مدرسین بر روی این لینککلیک کنید. کار تدریس خصوصی کار خوب و پردرآمدی است. اگر شما 4 جلسه کلاس در روز داشته باشید و هزینه هر جلسه کلاس خصوصی را 50 هزار تومان در نظر بگیریم درآمد 5 تا 6 میلیون در ماه را می توانید بدست بیاورید. بسیاری از مدرسین درآمد خیلی بالاتری به نسبت این مبلغ هم بدست می آورند.
آیا درآمد تدریس خصوصی ریاضی پایدار است و یا به صورت مقطعی می باشد؟ بهصورت کلی درآمد تدریس ریاضی و کار تدریس خصوصی در زمانهای مختلف کم و زیادخواهد شد. به عنوان مثال در همان موردی که بررسی شد و درآمد ماهانه مدرس 4و نیم میلیون تومان بدست آمد، چنین مدرسی ممکن است در فصل امتحانات (آذر ودی و یا اردیبهشت و خرداد) درآمد ماهانه 10 میلیون تومان بدست آورد و در فصل تابستان درامد ایشان به یک و نیم میلیون تومان در ماه کاهش یابد. به هرحال درامد تدریس خصوصی مانند بسیاری از کارهای دیگری در فصل هایی از سال بهتر است و در مواقع دیگری کمتر خواهد بود. ولی در کل کار خوب و پردرآمدی است. به نسبت کارهای کارمندی که واقعا درامد پایینی دارد کار تدریس خصوصی بسیار بهتر است. البته بعضی از دروس مانند ریاضی، زبان،کامپیوتر و .... در کل طول سال متقاضیان خودش را دارد. یا مثلا اگر در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت داشته باشید، کنکور دیگر کاری به تابستان وزمستان و ... ندارد. متقاضیان کنکور در کل طول سال درس می خوانند و نیاز به استفاده از کلاسهای ریاضی کنکور همیشه وجود دارد. فعالیت در زمینه تدریسخصوصی ریاضی این مزیت را دارد که حتی در فصل تابستان هم افردی هستند که برای تقویت پایه ریاضی خودشان و یا برای شرکت در امتحانات شهریور ماه متقاضی کلاسهای خصوصی می باشند.
اینکه آیا کار تدریس خصوصی بازارکار خوبی داردو می توانید روی آن به عنوان یک شغل پاره وقت و یا حتی تمام وقت حساب کنیدبه خودتان بستگی دارد و به کارهایی که انجام می دهید. درامدی که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی بدست می آورند به عوامل زیادی بستگی دارد. در مرحله اول ذهنیتی که خودتان دارید مهم است. شاید شما هم در مورد قانون باورها شنیده باشید. اگر شما سقف مشخصی برای درآمد خودتان در ذهن دارید در نهایت به همان سقف درآمد خواهید رسید. اگر باور دارید که درامد 3 میلیون تومان درماه رویایی است و این سقف را برای خودتان در نظر گرفته اید، در نهایت پس از تلاش و کوشش زیاد به همین رقم خواهید رسید. کار خوبی که می توانید انجامدهید این است که همین مبلغی که الان در ذهن دارید و حدس می زنید برای شما قابل دستیابی است را فعلا به عنوان هدف خودتان در نظر بگیرید و بعد که به آن رسیدید هدف خودتان را بالاتر ببرید. پس همانطور که گفته شد، در مرحله اول میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کاردیگری به ذهنیت شما بستگی دارد. فکر می کنید چقدر می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای این ترم و یا ترم بعد آن را بر روی کاغذ بیاورید (مثلا: درآمد این ترم من از تدریس خصوصی در مجموع 6 ماه 20 میلیون تومان است) و برای رسیدن به آن تلاش کنید. برای ترمهای بعد می توانید این رقم را افزایش دهید. مثلا 25 درصد میزان درآمد خودتان را افزایش دهید. توجه کنید میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کار دیگری بیشتر به ذهنیت و درون شما بستگی دارد تا عوامل بیرونی. با توجه به مطالب ارائه شده می توان گفت پاسخ به سوال آیا تدریس خصوصی بازارکار و درامد خوبی داردمثبت است و اینکه شما چقدر از تدریس خصوصی درآمد بدست آورید به خود شما، روشهای مختلفی که برای جذب شاگرد امتحان می کنید، میزان تسلط شما بر دروس تدریسی، میزان تعهد شما به تدریس و به نتیجه رساندن شاگردانتان و در نهایت ذهنیت خودتان از سقف درآمد کار تدریس خصوصی بستگی دارد. برای جذب شاگرد فرصت ثبت آگهی تدریس خصوصی در بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران (سایت: ایران مدرس) را از دست ندهید.
برای موفقیت در تدریس درس فیزیکو کسب درآمد بالا از ان باید روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و تعداد شاگردهایتان را از هر طریق ممکن افزایش دهید. در کنار آن باید شاگردهایتان را حفظ کنید و با ارائه تدریس موفق و با کیفیت تلاش کنید شاگردهایتان بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. با تعهد و علاقه تدریس کنید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید. با ارائه یک تدریس منحصر به فرد و عالی و با ایجاد تمایزهای مثبت جایگزینی خودتان را برای شاگردهایتان سخت کنید. میزان درآمد شما نسبت مستقیم با این دارد که چقدر جایگزینی شما سخت باشد. در نهایت به عنوان بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک، آگهی تدریس خودتان را در  سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. جذب شاگرداز طریق ثبت آگهی تدریس به نسبت همکاری با آموزشگاهها به صرفه تر و بهتر است. در این حالت کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر می دارید و قیمت کلاسهای خصوصی زبان را هم خودتان تعیین می کنید. ایران مدرسبرای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است و آگهی و تبلیغات شما در زمینه تدریس و آموزش را در معرض دید متقاضیان تدریس خصوصی قرار می دهد. برای کسب درامد از تدریس خصوصی زبان فرصت ثبت تبلیغات تدریس در بزرگترین سایت تخصصی تبلیغات تدریس ایران که بیش از 17000 مدرس ثبت نامی تا پاییز 96 دارد را از دست ندهید.
برای شروع فعالیت و یا گسترش فعالیت خودتان در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه، تدریس آلمانی و .... و کسب درآمد بالا از تدریس زبان در ایران مدرس تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید و شاگرد جذب کنید. اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید این کار را انجام دهید. برای موفقیت در هر کاری باید به آن کار علاقه داشته باشید. اگر ریاضی را دوست ندارید و مثلا از تدریس فیزیکبیشتر لذت می برید، فیزیک را تدریس کنید. عشق و علاقه به کار در بلند مدت باعث موفقیت شما خواهد شد.
به کار تدریس ریاضی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد. هر چه بهتر تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان به صورت صادقانه تری تلاش کنید، شاگردهای شما بیشتر قدردان شماخواهند بود و علاوه بر مراجعه دوباره خودشان افراد دیگری را هم به شما معرفی می کنند.
هر چه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید بهتر است. اما اگر این شاگردها را از دست بدهید فایده ای ندارد. باید شاگردهایتان را حفظ کنید تا پول زیادی در بیاورید. خصوصا در جلسه اول عالی عمل کنید. بسیاری از کلاسهای خصوصی به علت تدریس ناموفق مدرس، فقط یک جلسه طول می کشد!
برای پول درآوردن بیشتر از تدریس ریاضی و کسب درامد بالاتر باید در مرحله اول سعی کنید خوب شاگرد جذب نمائید و در ادامه با ارائه تدریس با کیفیت و موفق شاگردهای خودتان را حفظ کنید. با عشق و تعهد ریاضی را تدریس کنید و برای نتیجه گرفتنشاگردهایتان تلاش نمائید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (509) دانلود سوال و جزوه (146) موفقیت در تحصیل (49) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (42)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 132075
تعداد نوشته ها : 671
تعداد نظرات : 14
X