تدريس خصوصي
راهکارهایی عالی برای آموزش صحیح زبان انگلیسی
راهکارهایی عالی برای آموزش صحیح زبان انگلیسی در این پست مورد بررسی قرار می گیرد.

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی بسیار زیاد است. یک کودک زبان مادری را بدون خواندن قواعد و رفتن کلاس و فقط با گوش دادن یاد می گیرد.

شما نیز اگر می خواهید زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگری را به خوبی یاد بگیرید، باید مهارت گوش دادن خود را تقویت نمائید. حین گوش دادن اگر لغت جدیدی را در یک جمله بشنوید، معنی آن را حدس خواهید زد و به این ترتیب کم کم دایره ی لغاتتان افزایش خواهد یافت. در ضمن، حین گوش دادن ذهن انسان کم کم با ساختار جملات آشنا خواهد شد و به صورت اتوماتیک قواعد زبان انگلیسی را هم یاد خواهید گرفت.

البته خواندن لغات جدید و یا قواعد و گرامر زبان انگلیسی به صورت مجزا می تواند مفید باشد ولی اصل مطلب این است که برای یادگیری زبان انگلیسی یکیاز مهمترین مهارتها که برای سایر جنبه های آموزش زبان نیز مفید است، گوش دادن می باشد.


چگونه زبان انگلیسی را صحیح یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی یکی از دروس مهم دوران دبیرستان و دانشگاه است. یادگیری صحیح زبان انگلیسی در مقاطع تحصیلی بالاتر کمک بسیار زیادی به دانش آموزان خواهد کرد.

اگر زبان انگلیسی خوب فراگرفته شود در آزمون کنکور نیز یک مزیت به حسابخواهد آمد. چون اگر شما زبان انگلیسی تان قوی باشد فرصت و زمان بیشتری برای مطالعه سایر دروس عمومی باقی می ماند.

برای یادگیری صحیح زبان انگلیسی باید به صورت مرتب و مداوم در کلاسهای تدریس زبان مدرسه و یا لزوما کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا کلاسهای آموزش زبانی که در آموزشگاهها برگزار می گردد حاضر شد. در کنار شرکت در کلاسهای تدریسزبان انگلیسی، باید به آموزش و یادگیری ان علاقه نشان داد. به سی دی ها نوارهای آموزشی گوش داده و گرامر و قواعد درسهایی را که ارائه می شود مرتبامرور کرد.

برای آموزش صحیح زبان انگلیسی می توان در کلاسهای "بحث آزاد" شرکت کرد و یا حتی در بسیاری از موارد سعی کنید با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. دیدن فیلم و اخبار به زبان انگلیسی در طول روز هم می تواند مفید باشد. مثلا، هر روز 15 دقیقه تا 30 دقیقه فیلم یا اخبار انگلیسیگوش دهید.


سه راهکار مفید برای آموزش صحیح زبان انگلیسی

موارد مختلفی در آموزش صحیح و سریع زبان انگلیسی موثر هستند. سه راهکار مفید برای آموزش صحیح زبان انگلیسی به صورت زیر است:

1- هر روز 15 دقیقه تا 30 دقیقه فیلم یا اخبار انگلیسی گوش دهید: همانطور که در مباحث قبلی گفته شد، یکی از مهمترین مهارتها که به تقویت سایر مهارتهای آموزش زبان شما بسیار کمک می کند، کسب مهارت گوش دادن است. گوش دادن به اخبار، فیلم و برنامه هایی که به زبان انگلیسی هستند به یادگیری زبان شما بسیار کمک می کند.

2- در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مداومت داشته باشید: آموزش زبان رابه صورت پیوسته پیگیری کنید. اگر آموزش قطع شود افت می کنید و دفعه بعد دوباره باید از اول شروع کرد. حتی اگر در بازه ای از زمان سرتان خیلی شلوغ شد، زمان یادگیری را می توانید کاهش دهید ولی آن را قطع نکنید.

3- لغات و کلمات و ... جدید را به صورت کاربردی یاد بگیرید: لغات جدید واصطلاحات جدید را در جمله یاد بگیرید و آنها را به کار ببرید. اگر به مطلبی به زبان انگلیسی گوش می دهید، سعی کنید لغات و گرامر جدیدی را که یادگرفته اید در آن تشخیص دهید.

اگر برای آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید تا لیست مدرسان زبان انگلیسی نمایش داده شود.آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی

یکیاز جنبه های مهم در آموزش زبان انگلیسی یادگیری صحیح قواعد و گرامر زبان انگلیسی است. برای آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی، قواعد ارائه شده در آخر هر درس را با دقت خوانده و تمرینهای مربوطه را انجام دهید. هر جایی که مشکل داشتید از معلم زبان انگلیسی در مدرسه و یا مدرس خصوصی زبان انگلیسی خود بپرسید.

2- در کلاسهای مدرسه به توضیحات معلم و دبیر خود با دقت گوش دهید. در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی استفاده نمائید (برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی عبارت تدریس زبان کلیک کنید).

3- از جزوات آموزشی و کتابهای آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی در اینترنت استفاده نمائید. برای دانلود کتاب و جزوه آموزش زبان انگلیسی در این وب سایت بر روی عبارت دانلود جزوه گرامر زبان کلیک نمائید.


کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی

کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی در آموزش زبان انگلیسی و تقویت آن در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد.

در صورتیکه در حال آماده شدن برای یک سفر خارجی هستید و یا برای تجارتتان با افرادی از سایر کشورها سروکار دارید ...

در صورتیکه در حال آماده شدن برای یکی از آزمونهای زبان انگلیسی هستید و در آموزش بعضی از قواعد زبان مشکل دارید ...

اگر برای امتحانات مدرسه و دانشگاه در حال مطالعه بوده و برای آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید ....

در هر صورت، بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک نمائید تا لیست مدرسان زبان انگلیسی نمایش داده شود.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس - زبان - زبان انگلیسی - آموزش زبان
برترین سایت تدریس زبان انگلیسی و تدریس دروس دبیرستان
در این بخش برترین سایت تدریس زبان انگلیسی و تدریس دروس دبیرستان معرفی خواهد شد.

بهترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی

وب سایت حاضر (ایران مدرس) بهترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسیو سایر زبانهای خارجی است. در وب سایت حاضر موارد آموزشی زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی توسط دانشجویان و دانش آموزان به صورت زیر در نظر گرفته شده است:ا- مدرسین خصوصی زبان انگلیسی: در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زبان انگلیسی و سایر دروس به تعداد زیادی ثبت نام نموده و به فعالیت مشغولند. برای مشاهده لیست مدرسان زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.2- دانلو جزوه و نمونه سوال امتحانی زبان انگلیسی: جزوه، کتاب و نمونه سوالات امتحانی زیادی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در این وب سایت قرار دارد. به عنوان مثال، برای دانلود چند کتاب و جزوه گرامر زبان انگلیسی بر روی عبارت دانلود کتاب قواعد زبان انگلیسی کلیک کنید. جزوات زبان انگلیسی ای هم توسط مدرسین زبان در این وب سایت ثبت شده است.3- مقالات آموزشی زبان انگلیسی: مقالات زیادی هم در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی، تدریس زبان و مدرسینزبان انگلیسی، نحوه تدریس و آموزش زبان انگلیسی، موفقیت در آموزش زبان انگلیسی و .... نیز در این وب سایت ارائه شده است. برای مطالعه مقالاتی در زمینه آموزش زبان انگلیسی بر روی عبارت آموزش زبان انگلیسی کلیک نمائید.در ضمن، تعدادی از مدرسین زبان انگلیسی در سمت چپ همین مطلب نشان داده شده اند که برای آموزش و یادگیری زبان در منزل و آموزشگاه می توانید با آنها هماهنگ کنید.


سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریس در زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادیاز مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

اگر در یادگیری درس زبان انگلیسی مشکل دارید، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، لیست مدرسین زبان انگلیسی نشان داده خواهد شد.سایت تدریس دروس دبیرستان

در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در همین وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.

وب سایت حاضر، برترین وب سایت تدریس ایران بوده و بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس دارد. در وب سایت ایران مدرس، تا فروردین 94 بیش از 8700 مدرس ثبت نام کرده اند.

علاوه بر دروس ذکر شده در بالا، برای ارائه خدمات در زمینه تدریس زیست، تدریس عربی، تدریس زبان و سایر دروس نیز می توانید به بخش تدریس خصوصی مراجعه کنید.

در وب سایت ایران مدرس مدرسین زیادی در زمینه تدریس دروس دبیرستان و دانشگاه فعالیت دارند.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس - زبان - دبیرستان
بهترین زمان آموزش زبان و زمان لازم برای یادگیری زبان

تابستان، بهترین فرصت برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی ضعف یا مشکلی دارید، تابستان، بهترین فرصت برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی است.

در ایام تابستان، دانشجویان و دانش آموزان فارغ از درس و امتحانات مدرسه با خیال راحت می توانند زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند. در این راستا می توانید در کلاسهای آموزش زبان شرکت کنید و در منزل نیز تمرینات لازمه را انجام دهید.

نکته قابل تامل در آموزش زبان مداومت و قطع نکردن آموزش زبان انگلیسی است. هر چند که در تابستان وقت بیشتری برای آموزش زبان وجود دارد، با این حال در صورتیکه هدفتان یادگیری درست و پایدار زبان انگلیسی است، در ایام مدرسه نیز مطالعه و یادگیری آن را قطع نکنید.

اگر برای آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی زبان یا مدرس مکالمه زبان انگلیسی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در سمت چپ همین مطلب هم نشان داده شده اند.یادگیری هر زبان جدید چقدر زمان می‌خواهد؟

یک پژوهش جدید در میان 23 زبان دنیا نشان می‌دهد برای انگلیسی زبان‌ها، یادگیری عربی و سه زبان شرقی نسبت به یادگیری دیگر زبان‌ها سخت‌تر است. در این پژوهش البته زبان فارسی مورد بررسی قرار نگرفته است.
صراط: یک پژوهش جدید در میان 23 زبان دنیا نشان می‌دهد برای انگلیسی زبان‌ها، یادگیری عربی و سه زبان شرقی نسبت به یادگیری دیگر زبان‌ها سخت‌تراست.

به گزارش گروه فرهنگی صراط، سرویس زبان های خارجه وزارت کشور آمریکا تحقیقاتی را در خصوص زمان موردنیاز برای یادگیری هر زبان خارجی انجام داده که بر اساس آن، عربی، ژاپنی، کره ای و چینی سخت ترین زبان ها به شمار می روند.

در پژوهش انجام شده، 9 زبان هلندی، اسپانیایی، سوئدی، پرتغالی، آفریقایی، فرانسوی، نروژی، ایتالیایی و رمانیایی در دسته زبان های آسان قرار گرفته اند که یادگیری آنها در حد رسیدن به مهارت به 23 تا 24 هفته زمان و 575 تا 600 ساعت کلاس آموزشی نیاز دارد.

تحقیق مذکور تاکید کرده است که زمان مشخص شده برای آموزش هر زبان به 5 عامل "زمانی که هر هفته به یادگیری اختصاص داده می شود"، میزان دسترسی به منابع آموزشی، میزان انگیزه، نزدیکی به زبان مادری و میزان پیچیدگی بستگی دارد. همچنین تصریح شده است که شرایط آموزش ممکن است برای افراد اندکی متفاوت باشد.

بر اساس این پژوهش، 10 زبان تایلندی، هندی، صربی، روسی، یونانی، ویتنامی، عبری، ترکی، فنلاندی و لهستانی در زمره زبان های متوسط قرار دارندکه 44 هفته زمان و هزار و 110 ساعت آموزش برای یادگیری آنها مورد نیاز است.

4 زبان ژاپنی،عربی، چینی و کره ای هم زبان های سخت را تشکیل می دهند کهبه 88 هفته زمان و 2200 ساعت کلاس آموزشی برای دستیابی به مهارت احتیاج دارند.

علت سختی عربی، تعداد کم کلمات مشابه با زبان های اروپایی و عدم استفاده از حروف صدادار در نگارش عنوان شده است. ژاپنی نیز به دلیل استفادهاز سه سیستم نگارش و دو سیستم هجی در این دسته قرار گرفته. سختی زبان چینینیز به الفبای دشوار آن و نیز تاثیر معانی کلمات از آهنگ صداها عنوان شده وزبان کره ای هم به دلیلی استفاده از بسیاری کارکترهای چینی در نگارش و نیزجمله بندی های متفاوت و ترکیب افعال با یکدیگر در این زمره دسته بندی شده است.

بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی

بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی در طول روز بسته به عادت و شخصیت هر فرد می تواند متفاوت باشد.

بعضی از افراد علاقه مند به مطالعه زبان انگلیسی در اول صبح هستند و برخی از افراد یادگیری زبان انگلیسیرا در طول شب دوست دارند. به نظر می رسد، برای مباحث مرتبط با درک مطلب و یادگیری لغات و قواعد زبان انگلیسی اول صبح زمان مناسبتری باشد. چرا که در اول صبح با یک مغز استراحت کرده می توان درک بهتری از مطالب داشته و لغات وکلمات را در داخل جمله بهتر یاد گرفت.

برای گوش دادن به مکالمات زبان انگلیسی و تقویت مهارت شنیداری زبان، آخر شب هم می تواند زمان مناسبی باشد. اگر می خواهید زبان را خوب یاد بگیرید توصیه می شود در کنار آموزش لغات و قواعد و ... حتما اخبار یا داستانهای به زبان انگلیسی را گوش دهید.

اگر شما نیز در مورد بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی نظری دارید، در زیر همین مطلب اضافه نمائید. برای مشاهده لیست مدرسان زبان انگلیسی، بر روی لینک تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید.

در صورتیکه برای آموزش زبان انگلیسی به کتاب، جزوه و نمونه سوال امتحانی و ... احتیاج دارید بر روی دانلود جزوه و کتاب کلیک نموده و در صفحه ای که باز می شود، در قسمت جستجو عبارت "زبان انگلیسی" را وارد نمائید.


(0) نظر
برچسب ها : زبان - زبان انگلیسی
بهترین روشهای آموزش زبان انگلیسی در وب سایت تدریس زبان انگلیسی
برای مطالعه در زمینه بهترین روشهای آموزش زبان انگلیسی در وب سایت تدریس زبان انگلیسی اداه این مطلب را بخوانید.

یادگیری، تدریس و آموزش لغات جدید زبان انگلیسی

دایرهلغات و کلماتی که هر شخص بلد است بر روی نحوه مکالمه زبان او و همچنین بر روی میزان درک مطلب او حین مطالعه یک متن انگلیسی موثر است. هر چند که در بسیاری از اوقات اگر شما معنی یک لغت را بلد نباشید، با استفاده از معنی کلمات اطراف آن و معنی کلی جمله می توانید معنی آن لغت را هم تشخیص دهید.

به هر حال، در یادگیری زبان انگلیسی آموزش و به خاطر سپردن لغات جدید نقش مهمی در یادگیری این زبان دارد. مهمترین نکته ای که در مورد لغات جدید زبان انگلیسیمی توان به آن اشاره کرد این است که لغات را باید در متن یاد گرفت. اگر شما فقط معنی ظاهری یک کلمه جدید را یاد بگیرید، هم به زودی آن را فراموش می کنید و هم حین مکالمه از آن نمی توانید استفاده نمائید. پس لغات جدید رادر متن بیاموزید و کاربرد آنها را هم یاد بگیرید.

در صورتیکه برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.


تدریس و آموزش قواعد زبان انگلیسی

یکیاز جنبه های مهم در اموزش و یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری قواعد و گرامر این زبان است. نحوه چینش جمله، کاربرد اسم و صفت و فعل و ... در زبان انگلیسی با زبان فارسی متفاوت است. با مطالعه و آموزش قواعد زبان انگلیسی، نحوه ساخت صحیح جملات و کاربرد صحیح کلمات در جمله را آموزش خواهیم دید.

در بسیاری از موارد، با گوش دادن و شرکت در کلاسهای بحث آزاد و همچنین مطالعه متون زبان انگلیسی به صورت اتوماتیک قواعد و گرامر زبان را یاد خواهیم گرفت. ولی به هر حال، آموزش جداگانه قواعد زبان هم می تواند کمک کننده باشد.

در صورتیکه برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و قواعد و گرامر زبان انگلیسی به مدرس خصوصی زبان انگلیسی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک نمائید.


سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریس در زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادیاز مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

اگر در یادگیری درس زبان انگلیسی مشکل دارید، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، لیست مدرسین زبان انگلیسی نشان داده خواهد شد.


تدریس زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی در ایران مدرس

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زیادی برای تدریس زبان انگلیسیو مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کرده اند. مدرسین مزبور در زمینه های مختلفی از آموزش زبان از جمله تدریس زبان انگلیسی دبیرستان, تدریس زبان انگلیسی کنکور, تدریس زبان انگلیسی دانشگاه, مکالمه انگلیسی, ترجمه متون, آیلتس, تافل, تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی, TOEFL, تدریس مکالمه انگلیسی و .... فعالیت دارند.

اگر در زمینه تدریس زبان انگلیسی به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید بر روی لینک مدرسین زبانکلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور تعدادی از مدرسان زبان انگلیسی رامشاهده خواهید کرد. در پایین همین مطلب نیز تعدادی از مدرسین زبان انگلیسیو مکالمه زبان نشان داده شده اند که برای هماهنگی جلسات تدریس خصوصی زبان می توانید با آنها در تماس باشید.عباراتکلیدی: تدریس زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان، مکالمه، تدریس مکالمه زبان انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، مدرسمکالمه زبان انگلیسی


(0) نظر
برچسب ها : زبان - زبان انگلیسی - آموزش زبان
راهکار عالی آموزش زبان و برترین سایت زبان انگلیسی

تدریس، یادگیری و آموزش بهتر زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی یکی از مهمترین درسها در دوران دبیرستان و دانشگاه است.

علاوه براینکه این درس در دوران تحصیل اهمیت ویژه ای دارد، حتی برای بسیاری از افراد یادگیری زبان انگلیسی برای کار و تجارتی که به آن مشغولند لازم می باشد. بنابراین آموزش و یادگیری صحیح درس زبان انگلیسی بسیار مهم است.

یادگیری زبان انگلیسی جنبه های مختلفی دارد. برای آموزش کامل زبان انگلیسی باید مهارتهای گوش دادن، مکالمه، نوشتن و .... تقویت شود. مهمترین عامل در یادگیری زبان انگلیسی گوش دادن است.

درست است که آموزش قواعد و لغات ضروری به نظر می رسد، ولی اگر دقت کردهباشید یک کودک تنها با گوش دادن زبان جدیدی را یاد می گیرد. بنابراین برایآموزش صحیح و سریع زبان انگلیسی، در کنار تقویت سایر مهارتها، باید مهارت گوش دادن خود را نیز تقویت نمائید.

در صورتیکه برای آموزش صحیح زبان انگلیسی به مدرس زبان نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین زبان، بر روی لینک تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید.


سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریس در زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادیاز مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

اگر در یادگیری درس زبان انگلیسی مشکل دارید، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، لیست مدرسین زبان انگلیسی نشان داده خواهد شد.

(0) نظر
برچسب ها : زبان - زبان انگلیسی
تدریس و آموزش زبان انگلیسی - تدریس آیلتس IELTS

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

در صورتیکه در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستید .....

اگر قصد دارید در آزمون آیلتس IELTS شرکت و نمره بالایی کسب نمائید ....

چنانچه برای تدریس زبان انگلیسی و یا آمادگی برای آزمون آیلتس در حال مطالعه می باشید ...

و بالاخره اگر برای آزمون آیلتس به یک مدرس خوب زبان نیاز دارید ....

به منظور مشاهده لیست مدرسین آیلتس بر روی تدریس آیلتس یا مدرسین IELTS کلیک نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسینی که به صورت کلی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارند، بر روی عبارت تدریس زبان کلیک نمائید.


تدریس زبان انگلیسی توسط مدرسین مجرب

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین مجرب و با سابقه ای برای تدریس زبان انگلیسی ثبت نام کرده و در این زمینه فعالیت دارند.

اگر شما نیز مدرس زبان انگلیسی هستید و قصد دارید به تدریس زبان انگلیسی بپردازید، در ایران مدرس عضو شده و آگهی تدریس خود را درج نمائید.

در صورتیکه متقاضی تدریس خصوصی زبان هستید، برای مشاهده لیست مدرسین زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید.

در وب سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی نیز قرار داده شده است. برای دسترسی به این مطالب بر روی لینک دانلود کلیک نمائید.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس - زبان - آیلتس
اطلاعت کامل و مفید در مورد آزمون آیلتس
برای بدست آوردن اطلاعت کامل و مفید در مورد آزمون آیلتس این مطلب را بخوانید.

آزمون آیلتس

آیلتس (International English Language Testing System: IELTS)به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسطدانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.آزمون آیلتسنمرهبندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج،دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس باحداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.آزمونآیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.IELTSیک امتحان زبان انگلیسی است و از اعتباری بین‌المللی برخوردار می‌باشد. این امتحان معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند، کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت نمایند. امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDPاسترالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهایبین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاهها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTSبه طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمرهٔ کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌شود.هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را مشخص می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را می‌خواهند بطوریکه نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد). به عنوان مثالی دیگر، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان IELTS حداقل نمره ۷ بگیرید.در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. داوطلبانی که از شهرهای دیگر به تهران می‌آیند، برای امتحان Speakingدر اولویت هستند و باید در هنگام ثبت نام، اسم خود را در لیستی جداگانه بهثبت برسانند. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.نتایج امتحان IELTS دو هفته پس از پایان یافتن آزمون Speaking اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود و از طریق تلفن، فکس و یا email قابل در یافت نیست.تا ۵کارنامه برای دانشگاهها و موسسات مورد در خواست شما بصورت رایگان توسط دفاتر برگزار کننده امتحان ارسال می‌گردد، بشرطی که از تار یخ امتحان شما یکماه نگذشته باشد. اگر بیشتر از یکماه از تاریخ امتحانتان سپری شود و یا بیشتر از ۵ کارنامه بخواهید برایتان ارسال بشود، به ازای هر کارنامه باید مبلغی را بپردازید. اکثر دانشگاهها کارنامه IELTS را که بیشتر از دو سال از تاریخ آن گذشته باشد، قبول ندارند.امتحان IELTS در دو نوع Academic و General Training برگزار می‌شود. امتحان Academic مخصوص کسانی است که می‌خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند در حالیکه امتحان General Training مخصوص کسانی است که می‌خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا و یا نیوزلند مهاجرت کنند.همانطور که گفته شد، در امتحان IELTS، توانائیهای Writing،Reading،Listening و Speaking در چهار قسمت جداگانه سنجیده می‌شوند. در حالیکه قسمتهای Listening و Speaking برای داوطلبان Academic و General Training به روش کاملا مشابهی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، هر یک از این دو گروه سوالات جداگانه‌ای در قسمتهای Reading و Writingدریافت می‌کنند. مسولیت نوع امتحانی که می‌خواهید در آن شرکت نمائید بر عهده شماست و باید در هنگام ثبت نام، نوع امتحان مورد نظرتان را در فرم ثبتنام قید کنید.بخشهای مختلف آزمون IELTSبخش Listeningزمان: حدودا ۳۰ دقیقهتعداد سوال: دفترچه‌ای حاوی چهل سوال در ۴ بخشنوار امتحان Listening فقط یکبار پخش می‌شود.قبل از پخش نوار فرصت دارید تا سوالها را مرور کنید.پس از پایان یافتن هر بخش، فرصت دارید تا جوابهای خود را بازبینی نمایید.پاسخها باید در دفترچه سوالات نوشته شود.با پایان گرفتن نوار ده دقیقه فرصت دارید تا جوابها را از دفترچه سوالات به پاسخنامه منتقل نمایید.دو بخش اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد.دو بخش دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی است. یک مکالمه حداکثر چهار نفره و یک کنفرانس، تشکیل دهنده این بخشها هستند.بخش General Training Readingزمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سوالدفترچه حاوی متون که جمعا ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.بخش اول در مورد امور روزمره اجتماعی است.بخش دوم در مورد جزوات آموزشی واحتیاجات رفاهی است.بخش سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.بخش Academic Readingزمان: ۶۰ دقیقه برای ۴۰ سوالدفترچه حاوی ۳ متن که جمعا ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه دارند به داوطلب داده می‌شود.بر خلاف بخش Listening، زمان اضافه‌ای جهت انتقال جوابها از دفترچه سوالات به پاسخنامه به شما داده نمی‌شود.متون بکار رفته در دفترچه سوالات از مجلات، جزوات، کتابها و روزنامه‌ها انتخاب شده‌اند و مخاطب آنها خواننده غیر متخصص است.متون جنبه علمی دارند.حداقل یکی از سه متن، نوشتاری استدلالی است.در صورتی که متن حاوی لغات تخصصی و فنی باشد، واژه نامه‌ای کوتاه نیز همراه آن خواهد آمد.بخش General Training Writingزمان: ۶۰ دقیقهبرای دو موضوع باید انشاء بنویسید.در موضوع اول (Task 1)باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مساله یا مشکلی را شرح دهید. نامه شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر نامه‌ای کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوعاول اختصاص دهید.درموضوع دوم (Task 2)باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مساله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.بخش Academic Writingزمان: ۶۰ دقیقهبرای دو موضوع باید انشاء بنویسید.در موضوع اول (Task 1)باید در مورد جدول یا نموداری که به شما داده شده‌است، توضیح دهید. انشاء شما باید حداقل ۱۵۰ کلمه داشته باشد. اگر انشائی کمتر از ۱۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۲۰ دقیقه از وقت را به موضوع اول اختصاص دهید.در موضوع دوم (Task 2)باید نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مساله بیان کنید و باید حداقل ۲۵۰ کلمه در مورد آن بنویسید. اگر انشائی کمتر از ۲۵۰ کلمه داشته باشد، از آن نمره کم خواهد شد. بهتر است ۴۰ دقیقه از وقت را به موضوع دوم اختصاص دهید.بخش Speakingبخش صحبت کردن که زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه می‌باشد یک امتحان بصورت یک مصاحبه رو در رو می‌باشد و شامل سه بخش است.بخش اول ۴ تا ۵ دقیقه بطول می‌انجامد و متقاضی باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایقتان جواب دهد.در بخش دوم باید به مدت ۲ دقیقه در مورد موضوعی که به شما داده می‌شود صحبت کنید. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کنید و یادداشت بردارید. پس از پایان ۲ دقیقه، به یک یا دو سوال در مورد موضوع صحبتتان باید پاسخ دهید.در بخش سوم به مدت ۴ تا ۵ دقیقه با مصاحبه کننده صحبت خواهید کرد. محور گفتگوی شما موضوعی است که در بخش دوم به آن پرداخته‌اید.یکی از مهمترین عوامل کسب موفقیت و نمره خوب در امتحان IELTS، نحوه مطالعه برای چنین امتحانی است.  تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی آیلتس توسط مدرسین مجرب جهت کمک به متقاضیان انجام می گیرد.  مراکز مجاز برگزاری آزمون IELTS در ایرانسازمانسنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعالیت جهت برگزاری آزمون های بین المللی در ایران می باشد و فعالیت مراکزی که از این سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غیرقانونی می باشد آیلتس تهران:پایگاه اطلاع رسانی: http://www.ieltstehran.comهزینه علی الحساب: 770 هزار توماننشانی: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، نرسیده به چهارراه مطهری، پلاک 163، طبقه سومشماره تماس: 88698827 و 88698828 (پیش شماره 021) دانشگاه آزاد اسلامی:پایگاه اطلاع رسانی: http://ielts.iauset.comهزینه علی الحساب: 770 هزار توماننشانی: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از خیابان جمهوری، روبروی تالا بورس اوراق بهادار، ساختمان فرهیختگان، طبقه چهارمشماره تماس: 66348856 و 66348862(پیش شماره 021) موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش:پایگاه اطلاع رسانی: http://www.ieltsadd.irهزینه علی الحساب: 770 هزار توماننشانی: تهران، خیابان ولی عصر ، ضلع شمالی پارک ساعی،کوچه ساعی یکم، بن بست دانش،موسسه آموزش عالی عصر دین و دانششماره تماس: 88644690 و 88644691(پیش شماره 021) موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام:پایگاه اطلاع رسانی: http://ielts.irsafam.comهزینه علی الحساب: 770 هزار توماننشانی:تهران، خیابان انقلاب ، بین خیابان نجات اللهی و میدان فردوسی ، جنب کوچه براتی ، پلاک 812 ، طبقه پنجمشماره تماس: 66704373 و 66766847(10 خط) - (پیش شماره 021) موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی:هزینه علی الحساب: 770 هزار توماننشانی: تهران، خیابان میرداماد غربی، ابتدای پل میرداماد، شماره 309 توضیح:قیمتقطعی هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام می شود تا در صورت افزایش نسبت به مبلغ علی الحساب، داوطلبان مبلغ مابه التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واریز کنند و چنانچه قیمت قطعی کمتر از قیمت علی الحساب باشد، مراکزمی بایست مابه التفاوت را به ذینفعان مسترد کنند. لذا تا زمانی که سازمان سنجش اطلاعیه ای در این زمینه اعلام نکرده است هزینه آزمون، همان هزینه علیالحساب اعلام شده خواهد بودمنبع: ویکی پدیا - سازمان سنجش آموزش کشور


سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

در صورتیکه در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستید .....

اگر قصد دارید در آزمون آیلتس IELTS شرکت و نمره بالایی کسب نمائید ....

چنانچه برای تدریس زبان انگلیسی و یا آمادگی برای آزمون آیلتس در حال مطالعه می باشید ...

و بالاخره اگر برای آزمون آیلتس به یک مدرس خوب زبان نیاز دارید ....

به منظور مشاهده لیست مدرسین آیلتس بر روی تدریس آیلتس یا مدرسین IELTS کلیک نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسینی که به صورت کلی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارند، بر روی عبارت تدریس زبان کلیک نمائید.


(0) نظر
برچسب ها : آیلتس - زبان
بهترین مدرسان زبان انگلیسی

تدریس و آموزش خصوصی زبان انگلیسی

در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی ارائه شده است.سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریس در زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادیاز مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (دبیرستان)

اگر در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مقطع دبیرستان مشکل دارید ...

اگر برای یادگیری لغات و کلمات جدید زبان انگلیسی دوره دبیرستان به مشکل خورده اید ...

در صورتیکه راهکار مناسبی برای آموزش گرامر و قواعد جدید ارائه شده در دروس زبان انگلیسی دوره دبیرستان به نظرتان نمی رسد ...

چنانچه با وجود یادگیری قواعد زبان انگلیسی دوره دبیرستان، نمی توانید تمرینات و سوالات امتحانی را حل کنید ...

در هر صورت، برای آموزش و یادگیری بهتر درس زبان انگلیسی دبیرستان، با مدرسین خصوصی زبان انگلیسی ایران مدرس هماهنگ کنید.تدریس خصوصی زبان انگلیسی (دانشگاه)

در صورتیکه در مقطع دانشگاهی به تحصیل مشغولید و برای آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید ...

چنانچه برای آموزش زبان انگلیسی دانشگاه قصد برگزاری کلاسهای خصوصی در منزل را دارید ....

در هر صورت برای آموزش بهتر زبان انگلیسی دانشگاه می توانید با مدرسین زبان ثبت نامی در ایران مدرس هماهنگ کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (مکالمه)

اگر برای تجارت به آموزش مکالمه انگلیسی نیاز دارید ...

در صورتیکه علاقه دارید به صورت روان انگلیسی صحبت کنید ....

اگر مدتی است که در زمینه آموزش مکالمه زبان انگلیسی فعالیت کرده و هنوز نتیجه مناسبی نگرفته اید ...

یکی از بهترین راهکارها برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی، برگزاری کلاسهای خصوصی یادگیری مکالمه انگلیسی در منزل است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (زبان تخصصی)

در مقطع کارشناسی تمامی رشته های دانشگاهی علاوه بر زبان انگلیسی عمومی درسی با عنوان زبان انگلیسی تخصصی نیز گنجانده شده است.

اگر شما برای یادگیری درس زبان تخصصی رشته خودتان به مشکل برخورده اید وقصد دارید با یک مدرس خصوصی زبان خوب برای آموزش زبان هماهنگ کنید، لیستی از بهترین مدرسان زبان انگلیسی عمومی و تخصصی را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه و همچنین برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه آموزش زبان تخصصی فعالیت دارند، بر روی لینک تدریس زبان در منزل کلیک نمائید.تدریس زبان در منزل توسط بهترین مدرسان

زبان انگلیسییکی از مهمترین دروس در مقطع دبیرستان و دانشگاه است. یادگیری بهتر زبان انگلیسی به موفقیت تحصیلی و پیشرفت دانشجو و دانش آموز در مقاطع تحصیلی بالاتر نیز کمک شایانی می کند.

علاوه بر کلاسهای مدرسه، یکی از بهترین روشها برای یادگیری زبان انگلیسی برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان و تدریس زبان در منزل است.

اگر شما نیز قصد دارید برای آموزش بهتر زبان انگلیسی کلاسهای تدریس خصوصی زبان در منزل داشته باشید، لیستی از بهترین مدرسان زبان را در همین وب سایت (ایران مدرس) می توانید مشاهده نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی، بر روی عبارت تدریس و آموزش زبان انگلیسی کلیک نمائید.آموزش صحیح زبان انگلیسی و مدرسین زبان انگلیسی

آموزش صحیح زبان انگلیسی

برای یادگیری و آموزش درست زبان انگلیسی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- در کلاسهای تدریس زبان انگلیسی مدرسه و در صورت لزوم جلسات خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید.

2- بعد از کلاسهای مدرسه یا کلاس خصوصی زبان مطالب ارائه شده را مرور نمائید.

3- متن درسها را با دقت خوانده و برای خودتان ترجمه نمائید و به زبان فارسی برگردانید.

4- گرامر هر درس را با دقت بخوانید و تمرینات مربوطه را انجام دهید.

---------------------------------------------سایت مدرسینزبان انگلیسی - زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستانو دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریسدر زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادی از مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

اگر در یادگیری درس زبان انگلیسی مشکل دارید، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، لیست مدرسین زبان انگلیسی نشان داده خواهد شد.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس - تدریس زبان
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210761
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X