تدريس خصوصي
بهترین مطالب آموزش زبان و سایت مدرسین زبان انگلیسی

بهترین مطالب و منابع آموزشی زبان انگلیسی

بهترین مطالب و منابع آموزشی زبان انگلیسی در این بخش معرفی می گردد. برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی موارد بسیاری می تواند کمک کننده باشد که تعدادی از آنها به صورت زیر است:

1- کلاسهای آموزش زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه: شرکت در کلاسهای تدریس دبیرستان و دانشگاه و مشارکت در بحثهای مطرح شده در کلاس به آموزش زبان انگلیسی کمک زیادی می کند.

2- کلاسهای آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاهها: در ایام تابستان و سایر ایام سال شرکت در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاهها می تواند به آموزش زبان شما کمک بسیاری می کند.

3- کلاسهای رایگان بحث آزاد زبان انگلیسی: در بسیاری از آموزشگاهها هفته ای یک یا دو جلسه کلاسهای رایگان بحث آزاد زبان انگلیسی برگزار می گردد. شرکت در این کلاسها می تواند مفید باشد.

4- جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی: یکی از راهکارهای عالی برای آموزش زبان شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی است. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.

5- جزوات و کتابهای زبان انگلیسی موجود در اینترنت: در همین وب سایت دربخش دانلود عبارت "زبان انگلیسی" را جستجو کنید تا جزوات و نمونه سوالات زبان انگلیسی نمایش داده شود.

6- فیلم ها و اخبار زبان انگلیسی: برای آموزش زبان انگلیسی فیلم ها و اخبار زبان انگلیسی می تواند کمک کننده باشد. گوش دادن یکی از بهترین راهکارهای آموزش زبان است.سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی برای تدریس در زمینه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و به فعالیت در این زمینه مشغولند. تعدادیاز مدرسین برای دروس تدریسی خود جزوه نیز ثبت کرده اند.

اگر در یادگیری درس زبان انگلیسی مشکل دارید، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، لیست مدرسین زبان انگلیسی نشان داده خواهد شد.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس - تدریس زبان
راهکارهای موثر برای تقویت مکالمه و کم کردن لهجه زبان انگلیسی
راهکارهای موثر برای تقویت مکالمه و کم کردن لهجه زبان انگلیسی در این بخش ارائه می شود.

چگونه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

چگونه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

برای اینکه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و بتوانید بهتر حرف بزنید راهکارهای زیادی وجود دارد که در این بخش تعدادی از انها ارائه می شود.

در مرحله اول باید خودتان را عادت دهید تا به صورت مرتب به فیلم ها، اخبار و مطالبی که به زبان انگلیسی ارائه می شود، گوش دهید. گوش دادن یکی از بهترین راهکارها برای تقویت مکالمه است.

در مرحله بعد در کلاسهای مدرسه و یا آموزشگاه که شرکت می کنید سعی کنیددر مباحث شرکت کرده و حرف بزنید. از اینکه کلمه یا جمله ای را اشتباه بگوئید نترسید و راحت حرف بزنید. در این کلاسها فقط به گوش دادن اکتفا نکرده و در بحث هم شرکت کنید و حرف بزنید.

در کلاسهای بحث آزاد شرکت کنید و اگر با دوستانتان در کلاسهای آموزش زبان شرکت می کنید، سعی کنید با آنها در طول راه و یا هر وقت که همدیگر را دیدید انگلیسی صحبت کنید.

اگر لازم دیدید می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی نیز استفاده کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به علت تعداد افراد کمتری که در کلاس حضور دارند، به صورت راحتتری می توانید حرف بزنید و فرصت بیشتری هم برای حرف زدن دارید.

برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان و مدرسین مکالمه زبان انگلیسی بر روی لینک تدریس زبان کلیک نمائید.


۴ دلیل ناتوانی دانش‌آموزان در مکالمه زبان انگلیسی

معاونوزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه درسی شامل تولید محتوا، توانمندسازی معلمان، شیوه‌های ارزشیابی و روش‌های یاددهی و یادگیری است و نبود هر کدام از اینها به ناتوانی دانش‌آموزان در زبان انگلیسی می‌انجامد.

ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که «چرا به رغم گستردگی دایره لغات در دروس زبان انگلیسی اما اغلب دانش‌آموزان در استفاده عملی از آن با مشکل مواجه هستند؟»، اظهار داشت: علاوه بر توجه ویژه به محتوای کتاب‌های درسی باید به توانمندی معلمان و استفاده از روش‌های نوین یاددهی و یادگیری توجه کرد.

وی با بیان اینکه ما باید روی برنامه درسی متمرکز شویم، گفت: برنامه درسی شامل تولید محتوا، توانمندسازی معلمان، شیوه‌های ارزشیابی و روش‌های یاددهی و یادگیری است؛ اینها مثل حلقه‌های زنجیر به هم متصل است.

* روش‌های کهنه را کنار بگذاریم

سحرخیز با بیان اینکه لازمه توانمندسازی، آموزش خوب به معلمان زبان است، ادامه داد: معلمان زبان باید در مکالمه توانمند باشند و در رشته زبان‌های خارجی شامل عربی و انگلیسی تخصص گرفته باشند.

وی با بیان اینکه دبیران زبان انگلیسی باید صلاحیت‌های حرفه‌ای لازم رابرای تدریس دارا باشند، افزود: باید برای تدریس روش‌های نوین را به کار گیریم و روش‌های کهنه را کنار بگذاریم؛ به عنوان مثال از امکاناتی مثل لابراتوار زبان، فیلم و اسلاید استفاده کنیم.

* سنجش مکالمه زبان با امتحان کتبی

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش به نحوه ارزشیابی از امتحانات دانش‌آموزان اشاره کرد و ادامه داد: متأسفانه مکالمه دانش‌آموزان را با امتحانات کتبی می‌سنجیم که این غلط است زیرا امتحان کتبی نمی‌تواند تعیین کننده توانمندی یک دانش‌آموز در درس آموزش زبان باشد.

وی با بیان اینکه نباید تنها روی گرامر زبان متمرکز شد، اظهار داشت: دانش‌آموز با حفظ کردن نکات گرامری، نمره می‌گیرد اما در مکالمه، دو جمله را نمی‌تواند تشخیص دهد.

سحرخیز تصریح کرد: ممکن است بهترین محتوا را داشته باشیم اما وقتی معلمتوانمندی لازم را برای تدریس ندارد یا از ابزارها و شیوه‌های نوین استفادهنمی‌‌شود و ارزشیابی قدیمی و کهن است، خیلی توفیق کسب نمی‌کنیم.
منبع: میگنا

تدریس زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی در ایران مدرس

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زیادی برای تدریس زبان انگلیسیو مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کرده اند. مدرسین مزبور در زمینه های مختلفی از آموزش زبان از جمله تدریس زبان انگلیسی دبیرستان, تدریس زبان انگلیسی کنکور, تدریس زبان انگلیسی دانشگاه, مکالمه انگلیسی, ترجمه متون, آیلتس, تافل, تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی, TOEFL, تدریس مکالمه انگلیسی و .... فعالیت دارند.

اگر در زمینه تدریس زبان انگلیسی به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید بر روی لینک مدرسین زبانکلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور تعدادی از مدرسان زبان انگلیسی رامشاهده خواهید کرد. در پایین همین مطلب نیز تعدادی از مدرسین زبان انگلیسیو مکالمه زبان نشان داده شده اند که برای هماهنگی جلسات تدریس خصوصی زبان می توانید با آنها در تماس باشید.عباراتکلیدی: تدریس زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان، مکالمه، تدریس مکالمه زبان انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، مدرسمکالمه زبان انگلیسی


(0) نظر
برچسب ها : مکالمه زبان - زبان
لیست مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی

لیست مدرسین زبان انگلیسی

اگر برای آموزش زبان انگلیسی در منزل و یادگیری کامل زبان انگلیسی بدنبال لیست کاملی از مدرسین زبان انگلیسی هستید، تعداد زیادی از مدرسین زبان انگلیسی را در همین وب سایت ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می کنند.

در صورتیکه برای آموزش زبان انگلیسی به یک مدرس خوب زیان انگلیسی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس زبان کلیک نمائید تا لیست کامل مدرسین زبان را مشاهده کنید. تعدادی از مدرسین زبان در سمت چپ همین مطلب نشان داده شده اند.

در وب سایت ایران مدرس تعدادی از مدرسین زبان آگهی تدریسرایگان ثبت کرده اند که با آنها از طریق ایمیل می توانید در ارتباط باشید.شماره تماس مدرسینی که آگهی ویژه ثبت نموده اند در این وب سایت نشان داده شده و می توانید با آنها تماس بگیرید.

علاوه بر لیست مدرسین زبان انگلیسی ثبت نامی در ایرانمدرس، در وب سایت ایران مدرس، در بخش مقالات مطالب آموزشی جالبی در زمینه آموزش زبان قرار داده شده است. در بخش دانلود نیز می توانید نمونه سوالات امتحانی و جزوات و کتابهای زبان را دانلود نمائید.

در ضمن، در بخش مقالات مطالب جالبی در زمینه نحوه مطالعه زبان انگلیسی،بازارکار رشته زبان انگلیسی، گرامر و قواعد زبان انگلیسی و ....قرار داده شده است.


مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی

مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) ثبت نام کرده و به فعالیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی مشغولند.

اگر شما نیز در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارید، با ثبت نام و درج آگهی تدریس زبانرایگان در وب سایت ایران مدرس، به راحتی می توانید با متقاضیان تدریس زباندر ارتباط بوده و شاگرد جذب کنید. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس وتدریس زبان انگلیسی بوده و به بهترین وجه متقاضیان تدریس را به سمت آگهی شما میل می دهد.

وب سایت ایران مدرس برای بسیاری از عبارتهای مرتبط با تدریس و آموزش زبان (همچون تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، مدرس خصوصی زبان و ...) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد.

اگر می خواهید در زمینه تدریس و آموزش زبان در کسب و کار خود تحولی ایجاد کرده و درآمدتان را افزایش دهید، فرصت درج آگهی در وب سایت ایران مدرس را از دست ندهید. تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سمت چپ همین مطلب نشان داده شده اند.

(0) نظر
برچسب ها : مدرس زبان - تدریس زبان
اهمیت زبان انگلیسی و نکات بسیار مفید برای آموزش و یادگیری زبان

اهمیت زبان انگلیسی در کنکور و نحوه مطالعه آن

از بین دروس عمومی که برای کنکور خوانده می شود، زبان انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آموزش و یادگیری عمیق و کامل زبان انگلیسی در دوران دبیرستان به موفقیتدر کنکور کمک شایانی می کند. اگر شما زبان انگلیسی را در مدرسه و آموزشگاهها و یا در جلسات تدریس خصوصی زبان خوب یاد گرفته باشید و در کنار کلاسها و جلسات تدریسخودتان نیز مطالعه خوبی در این زمینه انجام داده بلشید، نه تنها در کنکور درصد بالایی برای زبان انگلیسی کسب می کنید، بلکه وقت بیشتری برای مطالعه سایر دروس عمومی نیز خواهد داشت و در انها نیز می توانید درصد بالایی در کنکور بزنید.

از بین دروس عمومی تنها زبان انگلیسی چنین ویژگی ای دارد. مثلا اگر ادبیات را از اول دبیرستان هم خوب بخوانید در ایام کنکور باید دوباره آن رااز اول بخوانید. چون درسی مانند ادبیات فراموش خواهد شد. ولی یادگیری زبانانگلیسی اگر عمقی و مفهومی باشد حتی در ایام کنکور و بعد از کنکور هم به یاد می ماند.

برای یادگیری خوب و مناسب زبان انگلیسی در کلاسهای زبان مدرسه شرکت کنید و از مدرس زبان و دبیر زبان خود تمامی سوالهایی را که برایتان مطرح می شود بپرسید. شرکت در کلاسهای آموزشگاهها و در صورت لزوم شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی هم می تواند کمک کننده باشد (برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان کلیک نمائید).

مطلب دیگر اینکه در دوران دبیرستان زبان را به صورت پیوسته بخوانید و آن را قطع نکنید. در ایام تابستان وقت بیشتری برای مطالعه آن در نظر بگیریدو در ایام مدرسه هم آن را قطع نکنید. شرکت در کلاسهای مکالمه زبان و کلاسهای بحث آزاد هم می تواند کمک کننده باشد.نکاتی مفید برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان نیازمند چهار اصل مهم است:

نیاز واقعی به یادگیری زبان انگلیسی

عدم نگرانی و نداشتن اضطراب در مورد یادگیری

دسترسی به روش و منبع مناسب و اعتماد به آن

تلاش، پشتکار و زمانی که برای یادگیری صرف می‌شود

هنگامی که نیاز، آرامش، منبع و پشتکار مهیا باشد؛ یادگیری زبان؛ سریع، آسان،‌ شیرین و فراموش ناشدنی خواهد بود. همچنین تجربه نشان داده است که باخواندن زبان در سطح مناسب، سریع‌تر و کامل‌تر به نتیجه می‌رسید. پس اگر سطح خود را نمی‌دانید؛ بهتر است اولین اقدام شما تعیین سطح باشد.نکاتی در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی

فکر کردن به زبان انگلیسی


شماهر وقت در طول شبانه روز چیزی را می بینید بدون شک لفظ آن به زبان مادریتان بسیار سریع از ذهنتان عبور می کند. یک نگاه به اطرافتان بیندازید از این به بعد در طول شبانه روز از صبح که از خواب بیدار می شوید و تا وقتیکه دوباره به رختخواب برمی گردید همیشه به زبان انگلیسی فکر نمایید یعنی هر اسم یا فعلی که مشاهده می نمایید را در ذهنتان لفظ انگلیسی آن را بیاورید .

ترجمه نکنید

شمانباید چیزی را ترجمه کنید یعنی شما نباید به دیوار بگویید wall بلکه باید به wall بگویید wall و باید تصور نمایید که هیچ زبان دیگری را بلد نیستید وتمرکزتان مثل یک کودک کنجکاو بر روی یادگیری و شناسایی اطرافتان باشدو از کلمات بسیار ساده هم نگذرید.

آیا هدف از این تمرین حفظ لغات است؟

هدف اصلی این تمرین به هیچ وجه حفظ کردن لغت نمی باشد. اگر چه شما پس از مدتی قطعا کلمات زیادی را یاد خواهید گرفت اما هدف اصلی این تمرین حفظ کردن کلمه نیست بلکه ایجاد محیط انگلیسی در ذهن شما است که کمک می نماید تاتصور نمایید که در یک کشور انگلیسی زبان زندگی می نمایید.


چسباندن برچسب

چسباندنبرچسب بر روی اشیاء داخل منزل و ماشین می تواند به شما یادآوری مناسبی باشد که همیشه تمرین فکر کردن به زبان انگلیسی را انجام دهید. اگر هرچند وقت هم رنگ و خط برچسب ها را تغییر دهید ذهن شما کمتر به آن عادت می نماید.

فراموشی در این تمرین برای خیلی از افراد فراموشی پیش می آید که بسیار عادی می باشد و تا حتی ۱۵ مرتبه هم جای هیچ نگرانی ندارد. این فراموشی به مرور به صفر می رسد.

 


خواب دیدن به زبان انگلیسی

معمولا زمان مورد نیاز برای این تمرین ۶ تا ۱۶ هفته می باشد که اگر زبان آموز آن را به صورت جدی انجام دهد قطعا در هفته اول خواب انگلیسی خواهد دید یعنی شما خوابی می بینید که در آن افراد با شما و یکدیگر به جای زبان مادریتان به زبان انگلیسی صحبت می نمایند.

مراجعه به فرهنگ لغت تصویری

تهیه یک فرهنگ لغت تصویری تک زبانه (Monolingual Picture Dictionary) ویا نصب نرم افزار آن برروی کامپیوتر و یا تلفن همراه کمک بسیار زیادی به شما خواهد نمود.

منبع : سلام زبان
(0) نظر
برچسب ها : زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی
بهترین سایتهای آگهی تدریس در تبریز
وب سایتهای سودایران و ایران مدرس برترین سایتهای درج آگهی رایگان تدریس در تبریز و کل کشور هستند.
هر جای تبریز که ساکن هستید با درج آگهی رایگان در وب سایتهای سودایران و ایران مدرس کسب و کار خود را رونق ببخشید و شاگرد جذب نمائید.
برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس در تبریز، فرصت درج آگهی در سودایران و ایران مدرس را از دست ندهید.

www.soodiran.com

www.IranModares.com
(0) نظر
برچسب ها : تدریس - سایت تدریس
سایتهای عالی برای درج آگهی تدریس
اگر در جستجوی سایتهای عالی برای درج آگهی تدریس هستید، دو وب سایت زیر بسیار مناسب برای درج آگهی تدریس هستند:

1- وب سایت ایران مدرس (www.IranModares.com) این وب سایت به صورت اختصاصی به بحث درج آگهی تدریس پرداخته است.

2- وب سایت سودایران (www.soodiran.com) یک وب سایت عالی برای درج آگهی در تمامی زمینه ها از جمله تدریس است.
(0) نظر
برچسب ها :تدریس - آگهی تدریس
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210788
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X