تدريس خصوصي
افزایش معدل، تقویت پایه تحصیلی، موفقیت در تحصیل و کسب رتبه خوب در کنکور
افزایش معدل، تقویت پایه تحصیلی، موفقیت در تحصیل و کسب رتبه خوب در کنکور در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. برای افزایش معدل، تقویت پایه تحصیلی، موفقیت در تحصیل و کسب رتبه خوب در کنکور یک برنامه ریزی صحیح، مطالعه با تمرکز بالا، پشتکار و استفاده از مشاوره افراد موفق لازم است. برای گرفتن مشاوره و تقویت بنیه علمی و افزایش معدل استفاده از جلسات تدریس خصوصی و آموزش خصوصی در منزل می تواند مفید باشد. به منظور مطالعه در زمینه ارتباط تدریس خصوصی با موفقیت در تحصیل بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در تحصیل
دانلود ویرایش جدید کتابهای درسی ابتدایی، دبستان و متوسطه
دانلود ویرایش جدید کتابهای درسی ابتدایی، دبستان و متوسطه در این بخش ارائه شده است. امکان دانلود ویرایش جدید کتابهای درسی ابتدایی، دبستان و متوسطه در وب سایت ایران مدرس که در زمینه تدریس خصوصی و آموزش و جزوه و کتاب فعالیت دارد فراهم شده است. برای دانلود ویرایش جدید کتابهای درسی ابتدایی، دبستان و متوسطه بر روی لینکهای ارائه شده در زیر همین مطلب کلیک نمائید.


(0) نظر
برچسب ها : کتاب - کتاب درسی
تدریس خصوصی موفق و مفید

آیا استفاده از جلسات تدریس خصوصی مفید است؟

تدریس خصوصی در حالت کلی اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند در جهت تقویت و آموزش دروس بسیار مفید و موثر باشد.

کلاسهای تدریس خصوصی را نباید جایگزین کلاسهای تدریسمدرسه و یا جایگزین مطالعه و حل مثال و تمرین دانست. تدریس و آموزش خصوصی در کنار کلاسهای مدرسه و در کنار مطالعه و حل مثال و تمرین می تواند بسیار کمک کننده بوده و به یادگیری بهتر و گرفتن نتیجه بهتر در امتحانات و کنکور کمک کند.

بهترین استفاده از کلاسهای خصوصیدر طول ترم حاصل می شود. اگر در طول ترم و در کنار کلاسهای مدرسه بتوانید جلسات تدریس خصوصی را برگزار نمائید، به نسبت برگزار جلسات تدریس خصوصی در ایام امتحانات، بسیار مفیدتر است. یادگیری ای که به مرور اتفاق بیافتد ماندگاری بیشتری دارد و نتیجه بهتری را هم بدست می دهد.

البته در بعضی ار حالتها استفاده از جلسات تدریس خصوصیدر ایام امتحانات نیز می تواند مفید باشد. به عنوان مثال، ممکن است در طولترم برای کسی مشکلی پیش آمده و درسی را نتواند بخواند. در این حالت استفاده از جلسات تدریس خصوصی در ایام امتحانات می تواند کمک کننده باشد. ولی باز تاکید می شود که به صورت عمد برگزاری جلسات تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید.

در حالت دیگر ممکن است شما بخش زیادی از درس را خوانده باشید و در بعضیاز مباحث اشکال داشته باشید و یا در حل تمرین و مثال در بعضی از قسمتها بهمشکل برخورده باشید. در این حالت نیز استفاده از جلسات تدریس خصوصی می تواند به رفع اشکال و حصول نتیجه بهتر در امتحانات و کنکور کمک شایانی بکند.

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بیش از 10300 مدرس ثبت نام کرده (این آمار مربوط به مرداد 94 است) و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی و انتخاب مدرس مورد نظرتان بر روی عبارت تدریس و آموزش خصوصی کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس


میزان تاثیر حل مثال و تمرین در داشتن جلسه تدریس خصوصی موفق

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، در یک جلسه تدریس خصوصی موفق، علاوه بر تدریس مفهومی، عمیق و روان، حل مثال و تمرین نیز در یادگیری بهتر می تواند بسیار موثر باشد.

در بسیاری از موارد، به دلیل محدود بودن تعداد جلسات تدریس و نزدیک بودن به ایام امتحانات، ممکن است وقت کافی برای حل مثال و تمرین در خود جلسات تدریسوجود نداشته باشد. در چنین مواردی نیز تا جایی که ممکن است حل مثال کافی را فراموش نکنید. در این حالت می توانید تمرینها و مثالهایی را به شاگردتانبدهید تا در بین جلسات تدریس خصوصی حل کرده و در جلسات بعد رفع اشکال کنید.

برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و ... همچنین دروس دانشگاهی حل تمرین و مثال در جلسات تدریس ضروری است. حل مثال و تمرین کافی به جا انداختن درس بسیار کمک می کند.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس - تدریس موفق - تدریس مفید
مهترین نکات در آموزش صحیح زبان انگلیسی
در این بخش مهترین نکات در آموزش صحیح زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد.برای آموزش صحیح زبان انگلیسی باید لغات جدید را به درستی آموزش دید و آموزش آهسته و پیوسته را سرلوحه کار قرار داد. استفاده از کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی و داشتن مدرس خصوصی زبان هم می تواد به یادگیری بهتر کمک کند. به منظور مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان - آموزش زبان
برترین سایت تدریس زبان و مدرسین زبان انگلیسی
برترین سایت تدریس زبان و مدرسین زبان انگلیسی در این بخش معرفی می گردد. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس زبان و مدرسین زبان انگلیسی و همچنین سایت عالی تدریس خصوصی در تمامی زمینه های دیگر است. در وب سایت ایران مدرس در حدود 10500 مدرس ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی مشغولند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

سایت مدرسین زبان در تمامی مقاطع تحصیلی


(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان - سایت تدریس زبان - مدرسین زبان
راهکارهای عالی آموزش و تدریس زبان به کوکان
در این بخش راهکارهای عالی آموزش و تدریس زبان به کوکان ارائه می گردد. همانطور که می دانید، آموزش و تدریس زبان به کوکان روشها و راهکارهایی دارد که با آموزش و تدریس زبان به بزرگسالان متفاوت است و ملاحظات خاص خودش را دارد. اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس زبان به کوکان مطالعه کنید و مطالب جالبی را بخوانید بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

چگونگی آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بهترین سن برای یادگیری زبان دوم برای کودکان؟


(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان - آموزش زبان - زبان کودکان
بهترین سایت تدریس ایران
بهترین سایت تدریس ایران، وب سایت ایران مدرس است. وب سایت ایران مدرس بیش از 10300 مدرس ثبت نامی دارد. این وب سایت از نظر موتورهای جستجو از حمله گوگل کاملا بهینه است. برای ثبت آگهی تدریس در برترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
(0) نظر
برچسب ها : تدریس - سایت تدریس
راهکارهایی عالی برای موفقیت در تدریس

سه راهکار ساده برای افزایش بازدهی تدریس

عوامل زیادی در افزایش بازدهی تدریس خصوصی و گروهی نقش دارد که در اینجا به سه مورد از آنها پرداخته می شود:

1- مطالعه قبل از جلسه تدریس: همانطور که در مطالب قبلی نیز گفته شد، مطالعه قبل از جلسات تدریسبرای افزایش بازدهی تدریس بسیار موثر است. حتی اگر بر درس مسلط هستید، می توانید مثالهای اضافه تری اماده کنید و یا مطالب جالبی تهیه کنید که بر جذابیت کلاس بیفزاید.

2- استراحت های کوتاه هنگام تدریس: هنگام تدریس هر ازچند گاهی استراحت یکی دو دقیقه ای در نظر بگیرید. جوکی تعریف کنید. مطلب خنده داری بگوئید و یا بحث را عوض کنید. می توانید به شاگردتان بگوئید دو دقیقه می تواند از کلاس بیرون برود و هوایی بخورد. این استراحت های کوتاه از خسته کننده بودن کلاس جلوگیری می کند.

3- اجتناب از جلسات تدریس بسیار طولانی: حتی المکان از جلسات تدریسبسیار طولانی اجتناب کنید و جلسات تدریس را به همان 1 ساعت و نیم محدود نمائید. اگر در ایام امتحانات مجبور شدید جلسات تدریس طولانی در نظر بگیرید، حتما بین جلسات استراحت کافی داشته باشید تا بازدهی کلاس کم نشود.

منبع: ایران مدرس


سه نکته کلیدی برای تدریس موفق

برای داشتن یک جلسه تدریس موفق پارامترهای زیادی تاثیر دارد. سه نکته کلیدی برای تدریس موفق به صورت زیر است.

1- علاقه به تدریس: مدرسانی که به تدریس علاقه دارند و از تدریس لذت میبرند، در کار تدریس موفق تر هستند. اگر واقعا به تدریس علاقه ندارید به کار دیگری بپردازید.

2- تسلط بر درس: تعداد زیادی از مدرسین سعی می کنند هر درسی را تدریس نمایند. اگر کارتان را به چند درس که تسلط بیشتری بر آنها دارید محدود کنید، در کار تدریس موفق تر خواهید بود.

3- بیان روان و دقیق: در جلسات تدریس و تدریس خصوصیمطلب را از دید دانشجو ببینید. به زبان خود او مطلب را توضیح دهید. حین تدریس از دانشجو یا دانش آموز سوالاتی بپرسید تا متوجه شوید که آیا مطلب رامتوجه شده است یا نه.چگونه خوب تدریس کنیم؟

موارد زیادی برای خوب تدریس کردن باید در نظر گرفته شود که در این مقاله به تعدادی از آنها پرداخته می شود.

یکی از مهمترین موارد برای داشتن تدریس عالی و خوب تدریس کردن، داشتن علاقه به تدریساست. در صورتیکه به تدریس علاقه دارید، به کار تدریس بپردازید. همانطور کهمی دانیم، هر شخص بیشترین بادهی را در کاری دارد که به ان کار علاقه داشتهباشد.

یک عامل مهم دیگر در داشتن جلسات تدریس موفق و ارائه یک تدریس خوب، مطالعه پیش از جلسات تدریس است. اگر به درسی واقعا مسلط هستید، ممکن است نیاز به مطالعه نباشد. ولی اگر درسی را زیاد تدریس نکرده اید، مطالعه قبل از جلسات تدریس را از یاد نبرید.

برای داشتن تدریس خصوصیخوب و عالی، در کلاس تدریس جدی باشد طوری که دانش آموز و دانشجوی شما از شما حساب ببرد. در عین حال سعی کنید کلاس خشکی نداشته باشید و با در نظر گرفتن استراحت های کوتاه و ... کلاس جذابی را برای شاگردانتان فراهم نمائید.

نکته پایانی اینکه، تنها به دنبال این نباشید که کلاسی را برگزار کرده ومبلغی دریافت کنید، بلکه نتیجه گرفتن دانشجو و دانش آموز برای شما مهم باشد. با برگزاری جلسات تدریس خوب و مفید نتیجه گرفتن شاگرد شما تضمین شده وکار شما نیز رونق خواهد گرفت.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در تدریس
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210867
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X