تدريس خصوصي
برترین سایت تدریس و آموزش مهندسی عمران و مهندسی مکانیک
وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس و آموزش مهندسی عمران و مهندسی مکانیک است. در وب سایت ایران مدرس، بیش از 10500 مدرس در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی مهندسی عمران، مهندسی مکانیک و سایر رشته ها فعالیت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود جزوه و نمونه سوال امتحانی در مورد رشته های عمران و مکانیک بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس مکانیک - تدریس عمران
بهترین سایت تدریس خصوصی و آموزش خصوصی در منزل
بهترین سایت تدریس خصوصی و آموزش خصوصی در منزل در این بخش معرفی می گردد.
وب سایت ایران مدرس بهترین سایت تدریس خصوصیو آموزش در منزل است. در این وب سایت مدرسین زیادی ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی مشغولند. در وب سایت حاضر هزاران مطلب آموزشی، جزوه، نمونه سوال امتحانی، کتاب و ... برای دانلود قرار داده شده است.

وب سایت ایران مدرس بزرگترین تعداد مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس خصوصی و آموزش دارد. تعداد مدرسین ثبت نامی در این سایت تا مرداد 94 حدود 10500 مدرس است. تعداد زیادی از مدرسینی که آگهی تدریسخود را در این سایت به صورت ویژه ثبت نموده اند بارها و بارها آگهی خود راتمدید نموده اند و این نشان دهنده تاثیر گذاری درج آگهی در ایران مدرس است. برای مشاهده لیست مدرسین بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس علاوه بر بحث تدریس خصوصی مطالب آموزشی، جزوات درسی و خلاصه جزوات، کتابهای آموزشی و درسی، کتابهای راهنمای تدریس، نمونه سوالات امتحانی، جزوات و تست های کنکوری و ... برای دانلود رایگان قرار داده شده است. در کنار موراد ذکر شده آگهی مدرسین نیز نمایش داده می شود و این به جذب شاگرد توسط مدرسان ویژه کمک بسیاری می کند.

وب سایت ایران مدرس از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است و به بهترین شکل متقاضیان تدریس و آموزش خصوصی را به سمت آگهی مدرسین میل می دهد. با جستجوی عبارتهای شامل تدریس خصوصی از جمله تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زیست و ... در گوگل، یکی از اولین وب سایتهاییی که در نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد ایران مدرس است.

به منظور ثبت آگهی تدریس در وب سایت ایران مدرس، در بالای همین صفحه برروی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده میشود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید.


کلاسهای تدریس خصوصی برای دروسی همچون زبان، ریاضی، فیزیک، عربی، زیست و شیمی متقاضی بیشتری دارد. این دروس به نسبت سایر درسهای دیگر کمی سخت تر بوده و اکثر دانش آموزان با یادگیری آنها مشکل دارند. به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی ایندروس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس زبان، تدریس خصوصی ریاضی، مدرس خصوصی فیزیک، معلم خصوصی عربی، مدرسین خصوصی زیست و تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

اگر برای درسی غیر از دروس ذکر شده به مدرس خصوصی احتیاج دارید، بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نموده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود درس مورد نظر خود را وارد نمائید تا لیست مدرسین آن درس نشان داده شود.

اغلب دانشجویان رشته های مختلف نیز برای دروس اختصاصی خود به معلم خصوصی احتیاج دارند. به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی درس دانشگاهی مورد نظرتان بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نموده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود درس مورد نظر خود را وارد نمائید تا لیست مدرسین آن درس نشان داده شود.
تدریس خصوصی فقط مخصوصدانش آموزان یا دانشجویانی که سطح درسی پایینی دارند نیست. در بسیاری از موارد ممکن است دانش آموز یا دانشجویی در یک درس خاص ضعف داشته باشد و برایآن درس از کلاسهای خصوصی استفاده کند. در حالیکه در سایر دروس خودش به تنهایی و تنها با حضور در کلاسهای مدرسه و دانشگاه نمرات بسیار خوبی کسب کند.

اگر شما هم در درس خاصی ضعف دارید و یا می خواهید در درس خاصی نمره بسیار خوبی گرفته و معدلتان را بالا ببرید و یا ... برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی در زمینه های مختلف بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای دانلود رایگان سوالهای امتحانی و جزوات درسی نیز بر روی عبارت دانلود نمونه سوال و جزوه رایگان کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس خصوصی - آموزش خصوصی
سایت عالی آموزش و تدریس زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، تافل و آیلتس
اگر در جستجوی یک سایت عالی آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تافل و آیلتس هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.
وب سایت ایران مدرس سایت برتر تدریس زبان های خارجی(انگلیسی، فرانسه و آلمانی) است. در این وب سایت مدرسین زیادی آگهی تدریس درج نموده و در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی فرانسه و آموزش خصوصی آلمانی فعالیت دارند.

در این وب سایت در حدود 10500 مدرس ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، فرانسه و آلمانی بر روی عبارتهای تدریس خصوصی فرانسه، آموزش خصوصی انگلیسی و مدرس خصوصی زبان آلمانی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبانهای خارجی نشان داده شده اند.

برای دانلود کتابهای گرامر زبان انگلیسی در این سایت بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
 
در ایران مدرس مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آیلتس و تافل فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی تافل و یا تدریس خصوصی آیلتس کلیک کنید. 
(0) نظر
برچسب ها :
آگهی استخدام جدید شهریور 94
آگهی استخدام جدید شهریور 94 ، استخدام تهران و کرج در شهریور 94، استخدام بانک در شهریور 94، استخدام تدریس خصوصی و معلم خصوصی در شهریور 94 و ... در این بخش ارائه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آگهی استخدام جدید شهریور 94 بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :استخدام شهریور 94
سایت برتر تدریس زبان انگلیسی، تافل و آیلتس
اگر در جستجوی سایت برتر تدریس زبان انگلیسی، تافل و آیلتس هستید به وب سایت ایران مدرس مراجعه کنید. در وب سایت  (ایران مدرس) بیش از 10000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند.
در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی آیلتس، تدریس تافل، آموزش خصوصی زبان انگلیسیو ... به مدرس و استاد نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین آیلتس و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آموزش آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان و یا آموزش خصوصی آیلتس کلیک نمائید.
در صورتیکه به مدرس خصوصی تافل نیاز دارید نیز می توانید مدرس مورد نظر خود را در این وب سایت بیابید. تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی تافل و آیلتس و مکالمه زبان و ... در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت آموزش خصوصی زبان و برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس و آموزش تافل بر روی عبارت مدرس خصوصی تافل کلیک کنید.
(0) نظر
برچسب ها : زبان - تافل- آیلتس
راهکارهایی عالی برای کسب نمره خوب
در این بخش راهکارهایی عالی برای کسب نمره خوب مورد بررسی قرار می گیرد. برای مطالعه در زمینه راهکارهایی عالی برای کسب نمره خوب ادامه این مطلب را بخوانید.

7 نکته طلایی برای کسب نمره خوب در درس ریاضی

درسریاضی یکی از دروسی است که اغلب دانش آموزان و دانشجویان با یادگیری آن مشکل دارند. این درس معمولا برای بسیاری از دروس دیگر درس پایه بوده و کسی که مثلا در انتگرال گیری مشکل دارد، در دروس دیگر نیز هر جا لازم باشد برایحل مسائل آن درس ها انتگرالی بگیرد به مشکل برخورد می کند. بنابراین یادگیری صحیح درس ریاضی اهمیت بالایی دارد. برای آنکه در درس ریاضی نمره خوبی بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- حاضر شدن در کلاسهای درس به صورت منظم و استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در صورت لزوم (برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک نمائید).

2- مرور مختصر درس ریاضی پس از حضور در کلاسهای درس در همان روز برگزاری کلاس و یا روز بعد

3- در صورت امکان، قبل از حضور در کلاس درس ریاضی،مبحثی که معلم یا استاد شما قرار است تدریس کند را به صورت خلاصه مطالعه نمائید. اگر کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در منزل را دارید، می توانید برگزاری کلاسها را به گونه ای هماهنگ
کنید که از کلاسهای تدریس ریاضی مسئله جلو افتاده و با آمادگی بیشتر در کلاسهای مدرسه حاضر شوید.

4- برنامه ریزی درست برای مطالعه ریاضی: مواردی را که باید مطالعه یا مرور شود به صورت زمانبندی شده در برنامه خود ذکر کنید و هر موردی که انجامشد، آن را تیک بزنید. برنامه شما اگر صد در صد هم انجام نشود باز هم مفید بوده و تاثیر خود را خواهد
گذاشت.

5- از خودتان حین مطالعه و حل تمرینات ریاضی سوال بپرسید. به این ترتیبدر خودتان انگیزه ایجاد کرده و می توانید مطالب را به زبان خودتان تشریح کنید.

6- حل مسائل و مثالهای حل شده توسط معلم، استاد و یا مدرس خصوصی ریاضی: مسائل و مثالهای حل شده را بدون نگاه کردن به راه حل آن دوباره حل کرده و راه حل خود را با راه حل ارائه شده توسط مدرس یا استاد خود مقایسه کنید. سعی کنید مسئله را خودتان
حلنمائید. به صورت روزنامه وار خواندن سوالها و مرور سطحی فایده ای ندارد. با حل دوباره سوالها بیشتر با مسئله درگیر شده و علاوه بر اینکه به لحاظ ذهنی قویتر می شوید، یادگیری عمیق تری هم خواهید داشت. تعداد زیادی از دانشآموزان یا دانشجویان در طولترم یا ایام امتحانات تعداد زیادی مسئله حل شده را از روی کتاب یا حل المسائل نگاه می کنند تا بلکه با دیدن تعداد زیادی سوال حل شده ریاضی بتوانند از پس امتحان برآیند. ولی اینگونه حل سوال و مسئله ریاضی و این شیوه مطالعه فایده ای ندارد. اگر تعداد محدودتریسوال حل کرده باشید ولی برای حل هر سوال به اندازه کافی فکر کرده و زحمت کشیده باشید درس را بهتر یاد گرفته و از لحاظ ذهنی قویتر می شوید. ذهن ریاضی شما تنها با فکر کردن و حل مسائل توسط خودتان قوی تر می شود. خواندن درس، حضور در کلاسها، مرور و .... این موارد همه لازم است ولی عاملیکه بیشترین تاثیر در یادگیری ریاضی توسط شما را دارد، حل مسائل و تمرینها به گونه ای است که گفته شد. درست مانند ورزشکاری که با بلند کردن هر وزنه ای که مقداری وزن آناز توانایی خودش بیشتراست مقداری به حجم عضلات خود می افزاید، شما نیز با حل هر مثال و مسئله ریاضی که مقداری شما را به تفکر وادارد مقداری به توانائی های ذهنی تان می افزائید. پس در قدم اول مثالها و تمرینات حل شده را خودتان یکبار دیگر حل کنید. برای حل این تمریناتو مثالها بدون نگاه کردن به حل آنها باید فکر کنید و این مفید است. اگر نهایتا نتوانستید حل کنید به راه حل نگاه کنید. این کار ایراد ندارد ولی اینکه از همان ابتدا مستقیم بروید سراغ راه حلها این نوع مطالعه برای یادگیری ریاضی مفید نیست. در ادامه از مسائل و تمرینات سخت تر و سطح بالاتر که ذهن شما را به چالش می کشد و توانائی های شما را افزایش می دهد استقبال کنید.

7- موکول نکردن خواندن ریاضی به شب امتحان: ریاضی درس شب امتحانی نیست.آن را در طول ترم بخوانید و مرور و حل مسئله را در طول ترم در نظر داشته باشید. اگر حتی در ایام امتحانات درس را بخوانید و به هر ترتیبی که شده قبول شوید، بعد از امتحان
چیزی یادتان نمی ماند و در سالهای بعدی تحصیل مشکل خواهید داشت.نحوه کسب نمره خوب در درس ریاضی

روشهای زیر برای کسب نمره خوب در درس ریاضی می تواند موثر و مفید باشد:

1- شرکت در کلاسهای ریاضی مدرسه و جلسات تدریس خصوصی ریاضی: برای آموزش صحیح درس ریاضی در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی ریاضی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرس ریاضی کلیک نمائید.

2- حل دوباره مثالهای حل شده در کلاسهای ریاضی: پس از شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی، مثالهای حل شده را یکبار دیگر خودتان حل کنید تا روند حل آن برایتان جا بیافتد.

3- مرور پس از جلسات تدریس ریاضی: پس از کلاسهای تدریس ریاضی مرور را فراموش نکنید. اگر بعد از کلاس بتوانید در یک جزوه کوچک نکات مهم آن روز را یادداشت کنید برای ایام امتحانات خیلی کمک کننده خواهد بود.

4- حل مثال و تمرین کافی از درس ریاضی:از بین تمامی درسها، درس ریاضی بیشتر از همه به حل تمرین و مثال نیاز دارد. برای کسب نمره خوب در درس ریاضی حتما مثال و تمرین کافی حل کنید.

5- مطالعه ریاضی در طول ترم: با مطالعه ریاضی در طول ترم، در ایام امتحانات بر روی مطالبی کار می کنید که تسلط شما را افزایش دهد. اگر در طول ترم ریاضی را نخوانید در ایام امتحاناتفقط می توانید به صورت سطحی درس را به پایان برسانید.

منبع: ایران مدرس


چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک

اگر به درس فیزیک علاقه دارید و می خواهید در آن نمره خوبی کسب کنید، روشهای زیر می توانید راهگشا باشد:

1- فهم و درک صحیح از مسائل فیزیک:برای آموزش صحیح درس فیزیک، کسب فهم و درک صحیح از مسائل فیزیک بسیار مهم است. علاوه بر تسلط بر روابط فیزیکی و فرمولها، مسائل را باید بفهمید و بینفیزیک مسئله و روابط بتوانید ارتباط برقرار کنید.

2- شرکت در کلاسهای فیزیک مدرسه و جلسات تدریس خصوصی فیزیک: برای آموزش صحیح درس فیزیک در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی فیزیک شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی عبارت مدرس فیزیک کلیک نمائید.

3- حل مثال و تمرین به اندازه کافی از درس فیزیک: همانند درس ریاضی، در درس فیزیک نیز حل مثال و تمرین کافی به تسلط شما بر درس بسیار کمک می کند.

4- کسب درک فیزیکی از مسائل فیزیک:همانطور که گفته شد برای موفق شدن در یادگیری صحیح فیزیک باید درک درستی از مسائل داشته باشید. باید بتوانید مسائل را برای خودتان و حتی دیگران توضیح داده و دلیل استفاده از هر رابطه را بیان نمائید.

5- مطالعه درس فیزیک در طول ترم و نه فقط در ایام امتحانات:ماننددروس ریاضی و شیمی، فیزیک را هم باید در طول ترم خواند.  مطالب ارائه شده در درس فیزیک تفکر و تعمق لازم دارد و در ایام امتحاناتوقت این کار وجود ندارد.

منبع: ایران مدرس


چگونه در درس زبان انگلیسی نمره خوبی بگیریم؟

برای آموزش و کسب نمره بالا در درس زبان انگلیسی روشهای زیر را به کار ببرید:

1- حضور در کلاسهای زبان انگلیسی مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی زبان: برای آموزش صحیح درس زبان انگلیسی در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی زبان انگلیسی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس زبان انگلیسی کلیک نمائید.

2- یادگیری لغات جدید در داخل متن: لغات و کلمات جدید هر درس را در داخل متن یاد بگیرید و درک کنید. نحوه کاربرد و استفاده از لغات جدید در جمله را بیاموزید.

3- یادگیری قواعد زبان در طول ترم و حل مثال از آنها:قواعد و گرامری که در هر درس ارائه می گردد از مهمترین بخشهای هر درس بودهو با یادگیری آنها می توانید به کسب نمره خوب در زبان انگلیسی نزدیکتر شوید.

4- خواندن متن دروس زبان و ترجمه و تفسیر آن برای خود:معمولا لغات جدید هر درس در داخل متن های آن درس هم استفاده شده است. با مطالعه متن درس هم درک مطلب خود را تقویت می کنید و هم لغات جدید را می آموزید.

5- مرور منظم لغات و گرامرهای جدید: حین یادگیری لغات جدید و گرامر هر درس، جزوات خلاصه ای برای خودتان یادداشت نمائید تا بعدا بتوانید آنها را مرور کنید.

منبع: ایران مدرس

راهکارهایی برای کسب نمره خوب در درس عربی

اگر می خواهید در درس عربی نمره خوبی بگیرید، از روشهای زیر استفاده نمائید:

1- حضور در کلاسهای عربی مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی عربی: برای آموزش صحیح درس عربی در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی عربی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین عربی بر روی عبارت مدرس عربی کلیک نمائید.

2- مرور و مطالعه لغات جدید هر درس: لغات جدید را به خاطر بسپارید و با یادگیری آنها در داخل متن و مرورهای منظم، حضور ذهن خود راحفظ کنید.

3- آموزش صحیح قواعد هر درس از طریق حل مثالهای متعدد: ابتدا توضیحات مربوط به قواعد هر درس عربی را بخوانید و در کلاس گوش دهید. سپس با حل مثال سعی کنید تسلط خود را افزایش دهید.

4- یادگیری لغات جدید عربی در متن درس: برای آموزش لغات جدید عربی، راهکار بهتر به نسبت حفظ کردن معنی آنها، یادگیری لغات در متن درس است.

5- بررسی مثالهای داخل کتاب و فهم کامل آنها: برای آموزش قواعد عربی و یادگیری لغات و در کل برای تسلط بر هر درس، مثالهای داخل کتاب درسی عربی را بررسی نمائید.

منبع: ایران مدرس

چگونه نمره خوب بگیریم؟

در این بخش راهکارهایی برای گرفتن نمره خوب در دروس دبیرستان و دانشگاه، افزایش معدل و موفقیت در تحصیل ارائه شده است.

1- برای خودتان هدفی در نظر بگیرید. به عنوان مثال تصمیم بگیرید که اینترم قصد دارید معدلتان چقدر باشد و یا در فلان درس چه نمره ای بگیرید. مثلا بنویسید "این ترم معدل من 19/30 است" و آن را به دیوار اتاقتان بزنید.هدف خود را به زمان حال ساده و با جمله مثبت بنویسید.

2- برنامه ریزی صحیحی برای مطالعه، استراحت، مرور، حل تمرین، شرکت در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و ... در نظر بگیرید. برای مطالعه در مورد برنامه ریزی صحیح بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 
چگونه برای موفقیت در تحصیل برنامه ریزی کنیم؟


3- اگر در درسی به صورت پایه ای اشکال دارید از خدمات تدریس خصوصی بهره بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی بر روی عبارت آموزش خصوصی کلیک نمائید.

4- از جزوات آموزشی خلاصه که در اینترنت قرار دارد و همچنین نمونه سوالهای امتحانی سالهای قبل بهره بگیرید. برای دانلود جزوه و سوالات امتحانی به صورت رایگان بر روی لینک دانلود جزوه و سوال امتحان کلیک کنید.

5- پشتکار داشته باشید. اگر مطالعه و حل تمرین و شرکت در کلاس و ... سخت به نظر می رسد باید برای رسیدن به هدفتان حاضر باشید این سختی ها را بهجان بخرید.

6- دروس را در طول ترم مطالعه نمائید و خواندن درسهای سنگین را به شب امتحان موکول نکنید. اگر درسی را نخوانده باشید در ایام امتحانات با برگزاری کلاس خصوصی و شب بیدار ماندن و ... به جایی نمی رسید.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها : نمره خوب
مهمترین عوامل در برنامه ریزی تحصیلی صحیح
در این بخش مهمترین عوامل در برنامه ریزی تحصیلی صحیح مورد بررسی قرار می گیرد. آیا می دانید ساعت کاری منطقی در برنامه ریزی صحیح مهم است، آیا می دانید در برنامه ریزی صحیح باید انعطاف داشته باشید، آیا می دانید در یک برنامه خوب باید تناسب را رعایت کنید و برای موفقیت در تحصیل باید ترکیبی از شرکت در کلاسهای تدریس، مطالعه، حل تمرین و ... را داشته باشید و ... برای مطالعه در زمینه برنامه ریزی صحیح و موفق تحصیلی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

چگونه برای موفقیت در تحصیل برنامه ریزی کنیم؟

لحاظ کردن استراحت کافی در برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی و تحصیلی اصولی برای موفقیت در تحصیل

شخصی سازی برنامه درسی و تحصیلی

منطقی بودن ساعت کاری برنامه ریزی درسی و تحصیلی

ساعات کاری مناسب در برنامه ریزی تحصیلی موفق

انعطاف و برنامه ریزی تحصیلی موفق


برنامه ریزی درسی اصولی و مرورهای منظم


رعایت تناسب در برنامه ریزی تحصیلی و درسی


10 نکته کلیدی در برنامه ریزی صحیح درسی


میزان تاثیر برنامه ریزی صحیح در آموزش ریاضی

(0) نظر
برچسب ها : برنامه ریزی صحیح
بهترین سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی
اگر در جستجوی بهترین سایت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.

سایت مدرسین زبان فرانسه

اگردر جستجوی سایت مدرسین زبان فرانسه هستید و یا برای آموزش زبان فرانسه، شرکت در آزمونهای زبان فرانسه، یادگیری مکالمه فرانسه و ... می خواهید لیستمدرسین فرانسه را در بهترین سایت مدرسین زبان فرانسه مشاهده کنید، وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است.

در وب سایت حاضر، مدرسین زبان فرانسه و سایر زبانهای خارجی آگهی تدریسخود را ثبت کرده و در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی خدمات ارائه می دهند. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیش از 10300 مدرسثبت نامی دارد.

به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی فرانسه یا مدرسین خصوصی زبان فرانسه کلیک کنید.

لیست مدرسین زبان فرانسه

در وب سایت ایران مدرس لیست مدرسین زبان فرانسه را می توانید مشاهده کنید. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی فرانسه، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان آلمانی و تدریس سایر زبانهای خارجی و همچنین تدریس سایر دروس و زمینه ها مشغول به فعالیت هستند.

به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس فرانسه یا مدرسین زبان فرانسه کلیک کنید.

اگر مدرس زبان فرانسه هستید و می خواهید در زمینه تدریس فرانسه، مکالمهفرانسه، آزمونهای زبان فرانسه و ... شاگرد جذب نمائید. وب سایت ایران مدرسبرترین سایت تدریس فرانسه و سایر زبانهای خارجی است. این وب سایت در حدود 10500 مدرس ثبت نامی دارد. با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فرانسه یا مدرسین خصوصی زبان فرانسهو یا عبارتهای مشابه در گوگل، یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده می کنیدسایت ایران مدرس است. برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد از تدریس فرانسه، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.


تعدادی از بهترین مدرسین خصوصی فرانسه و آلمانی در وب سایت (ایران مدرس) ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی زبان فرانسهو تدریس خصوصی آلمانی مشغولند. البته در بین مدرسین ثبت نامی در این وب سایت، باید روزمه و سوابق کاری مدرسین را بررسی نمائید تا مدرسی که مد نظرتان است را از بین بهترین مدرسین خصوصی فرانسه و آلمانی ثبت نامی در این سایت انتخاب کنید.

در وب سایت ایران مدرس، به نسبت هر وب سایت دیگری، بیشترین تعداد مدرس در زمینه آموزش خصوصی فرانسه، تدریس خصوصی زبان آلمانی، آموزش زبان انگلیسیو ... ثبت نام کرده و آگهی تدریس خصوصی درج نموده اند. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه و آلمانی نیز در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای مشاهده لیست مدرسی خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت آموزش و تدریس خصوصی فرانسه و برای مشاهده لیست مدرسین زیان آلمانی بر روی عبارت مدرسین خصوصی زبان آلمانیکلیک نمائید. اگر مدرس زبان فرانسه یا زبان آلمانی هستید نیز برای جذب شاگرد می توانید آگهی تدریس خود را در این وب سایت درج نمائید.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان -تدریس فرانسه - تدریس آلمانی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210747
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X