تدريس خصوصي
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در این بخش ارائه شده است.
در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دوره ابتدایی فعالیتدارند. در ایران مدرس تا شهریور 94 حدود 10500 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دوره ابتدایی و سایر دروس فعالیت دارند.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دوره ابتدایی و ریاضیات سایر مقاطع بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین ریاضی هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.


ریاضیمتوسطه و دبیرستان شامل دروسی همچون ریاضی 1 و 2، حسابان، آمار، حساب دیفرانسیل، هندسه 1 و 2، هندسه تحلیلی، جبر و احتمال و ... است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دوره متوسطه و دبیرستان و ریاضیات سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک نمائید.

علاوه بر تدریس خصوصیریاضی متوسطه و دبیرستان، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات زیادی برایدانلود قرار داده شده است. برای دانلود رایگان جزوه و سوالات امتحانی بر روی عبارت های زیر کلیک نمائید.


اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی به مدرس نیاز دارید بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات کلیک کنید. تعدادی از مدرسین ریاضی هم در زیر همین مطلب نشان داده شده اند.

علاوه بر تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی، در وب سایت حاضر جزوات اموزش و نمونه سوالات زیادی برای دانلود موجود است. برای ورود به بخش دانلود ایران مدرس بر روی عبارت دانلود رایگان جزوات درسی کلیک کنید.


1- مدرسین خصوصی ریاضی: در این وب سایت بیش از 10500 مدرس خصوصی ریاضی و سایر دروس ثبت نام کرده و به تدریس می پردازند. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید و یا به پایین همین مطلب مراجعه نمائید.

2- مقالات آموزشی ریاضی:مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه ریاضی، موفقیت در یادگیری ریاضی و ...در این وب سایت ارائه شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.


 


(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی
جملات پر کاربرد زبان انگلیسی
برای مشاهده جملات پر کاربرد زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

جملات کاربردی زبان انگلیسی در تاکسی

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در تاکسی مورد استفاده قرار می گیرد، ارائه شده است. ....

بازدید: 83

جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد سن – قد – وزن

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در مورد سن – قد و وزن کاربرد دارد عنوان شده است. ....

بازدید: 116

جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد خداوند و مذهب

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که برای مکالمات مربوط به مذهب و خداوند به کار می رود، ارائه شده است. ....

بازدید: 103

جملات رایج زبان انگلیسی در آرایشگاه

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که در آرایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. ....

بازدید: 80

جملات رایج زبان انگلیسی در اداره پست

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که در اداره پست مورد استفاده قرار می گیرد، در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. ....

بازدید: 66


سایت مدرسین خصوصی و اساتید زبان انگلیسی

اگردر جستجوی سایت مدرسین خصوصی و اساتید زبان انگلیسی هستید، در وب سایت حاضر (ایران مدرس) می توانید تعداد زیادی از مدرسین خصوصی و اساتید زبان انگلیسی و سایر دروس را مشاهده نمائید.
....

بازدید: 39

سایت برتر تدریس زبان های خارجی (انگلیسی، فرانسه و آلمانی)

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) سایت برتر تدریس زبان های خارجی(انگلیسی، فرانسه و آلمانی) است. در این وب سایت مدرسین زیادی آگهی تدریس درج نموده و در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی فرانسه و آموزش خصوصی آلمانی فعالیت دارند.
....

بازدید: 48

تافل و آیلتس

تافلآزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و موسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند. مدرک تافل تنها دو سال اعتبار دارد.
....

بازدید: 44

آموزش و تدریس خصوصی آیلتس

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی آیلتس، تدریس تافل، آموزش خصوصی زبان انگلیسیو ... به مدرس و استاد نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین آیلتس و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آموزش آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان و یا آموزش خصوصی آیلتس کلیک نمائید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بیش از 10000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند.
....

بازدید: 59

آموزش و تدریس خصوصی تافل

اگر در زمینه تدریس خصوصی تافل فعالیت دارید، اگر می خواهید تدریسدر زمینه آموزش تافل را شروع کنید، اگر مدرس زبان هستید و توانایی برگزاریکلاس خصوصی در زمینه آموزش تافل را دارید، در هر صورت، آگهی تدریس خود در زمینه آموزش تافل را در همین وب سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 53

نکات کلیدی در آموزش و یادگیری صحیح زبان انگلیسی

در این بخش نکات کلیدی در آموزش صحیح زبان انگلیسی و یادگیری زبان ارائه می گردد. برای آموزش صحیح زبان انگلیسی موارد زیر مهم است:
....

بازدید: 65

سایت عالی آموزش و تدریس زبان انگلیسی

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) یک سایت عالی آموزش و تدریس زبان انگلیسیاست که در آن مدرسین زیادی در زمینه تدریس زبان های خارجی و آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند. در این وب سایت بیش از ده هزار مدرس در زمینه های مختلف ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی در این وب سایت می توانید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید.
....

بازدید: 65

سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.
....

بازدید: 319

تدریس زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی در ایران مدرس

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زیادی برای تدریس زبان انگلیسیو مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کرده اند. مدرسین مزبور در زمینه های مختلفی از آموزش زبان از جمله تدریس زبان انگلیسی دبیرستان, تدریس زبان انگلیسی کنکور, تدریس زبان انگلیسی دانشگاه, مکالمه انگلیسی, ترجمه متون, آیلتس, تافل, تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی, TOEFL, تدریس مکالمه انگلیسی و .... فعالیت دارند.
....

بازدید: 163

برنامه‌های مفید برای تقویت زبان دانشجویان بین‌المللی

عدمتسلط به زبان‌های خارجی از موانع جدی برای دانشجویان بین المللی علاقه‌مندبه تحصیل در خارج از وطن است اما نرم افزارهایی که به راحتی در دسترس هستند می‌توانند کمک بزرگی در این زمینه باشند. ....

بازدید: 226


چگونه انگلیسی را به سرعت یاد بگیریم

یادگیریزبان انگلیسی به دلیل وجود قوانین متنوع و استثنائات آن یک مبارزه طلبی یاچالش است. بهترین راه برای یادگیری انگلیسی این است که به آن گوش کنید و کلماتی که می شنوید را تکرار کنید. تکرار مداوم،کلید به خاطر سپردن کلمات در زبان انگلیسی است. شما خواهید آموخت که چگونه انگلیسی را به منظور یادگیری مکالمه سریع آن بخشی از کار روزانه خود قرار دهید. ....

بازدید: 500

چگونه انگلیسی یاد بگیریم؟ (8 روش یادگیری انگلیسی)

سلامیویژه خدمت تک تک دوستان گلم، به قول انگلیسی ها هاو آر یو؟ خدارو شکر اگه گود هست! خوب این مقاله همه از سایت EnglishClub.com گرفتمو ترجمه کردم، اگه از ترجمه راضی نبودید به همون سایت یه سر بزنید، مقاله ی اصلیش اونجاست. ....

بازدید: 528


راهکارهای ارتقای یادگیری زبان در کودکان

محققاندانشگاه شیکاگو به تازگی مطالعه ای در مورد عوامل موثر بر یادگیری مهارت های گفتاری و شناختی در کودکان و روش های تشخیص کودکانی که در معرض خطر تاخیر در گفتار هستند، انجام داده اند که به نتایج جالبی رسیدند. گزارش اینتحقیق ۴ساله در ادامه آمده است. ....

بازدید: 227

(0) نظر
برچسب ها : زبان انگلیسی - دانلود زبان انگلیسی - جملات زبان انگلیسی
موفقیت در تدریس در سال تحصیلی جدید و بهترین مدرسان تهران
در این بخش مطلبی در باره موفقیت در تدریس در سال تحصیلی جدید و بهترین مدرسان تهران ارائه می گردد. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تدریس در سال تحصیلی جدید و بهترین مدرسان تهران بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. در ایران مدرس تا مهر 94 حدود 11000 مدرس ثبت نام کرده و به کار تدریس خصوصیمشغولند. بیشترین تعداد مدرس ثبت نامی را به نسبت هر سایت دیگری در ایران مدرس خواهید دید. بنابراین در ایران مدرس با اطمینان خاطر و با مشاهده مشخصات بیشترین تعداد مدرس می توانید مدرس خصوصی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تدریس بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 


(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در تدریس - تدریس موفق
سایت تبلیغ و آگهی تدریس خصوصی مشهد

در این بخش بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی مشهد معرفی می گردد. وب سایت ایران مدرس بازدید بالایی دارد و حدود 11000 مدرس در آن ثبت نام کرده اند. برای درج تبلیغ رایگاندر ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین و معلمان ریاضی و فیزیک در ایران مدرس بر روی عبارتهای معلم خصوصی ریاضی یا معلم خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و مشاهده لیست مدرسین خصوصی ثبت نامی در این وب سایت (ایران مدرس) بر روی لینکمدرس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. مطالعه موارد زیر نیز خالی از لطف نیست.


اگر در جستجوی سایت آگهی و تبلیغ مدرسین خصوصی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی مشهدهستید و با درج آگهی رایگان در یک سایت آگهی رایگان که به صورت اختصاصی به تدریس و آموزش پرداخته باشد قصد جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس در مشهد را دارید، به سایت www.IranModares.com مراجعه نمائید. سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت آگهی و تبلیغ رایگان تدریس خصوصی و گروهی و آموزش در مشهد و کل کشور است. این سایت بیش از 10700 مدرس ثبت نامی دارد (تا مهر 94). برای درج آگهی تدریس در ایران مدرس بر روی عبارت سایت تدریس و آموزش خصوصی کلیک کنید. برای درج آگهی رایگان در سایر زمینه ها در مشهد بر روی عبارت سایت تبلیغات رایگان کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها : تدریس - آگهی تدریس
آموزش و تقویت ریاضی با کمک مدرسین خصوصی ریاضی

برای تقویت ریاضی دبیرستان و دانشگاه راهکارهای زیر می تواند مفصد و موثر باشد:

1- حضور مرتب در کلاسهای مدرسه و دانشگاه: به صورت مرتب در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. مطلبی را که در کلاسهای درس می توانید یاد بگیرید، اگر در کلاسها شرکت نکنید، در زمانهای بعد باید وقت بسیار بیشتری بذارید و یاد بگیرید.

2- حل مسئله و تمرین کافی: برای یادگرفتن درس ریاضی حل مسئله و تمرین کاملا لازم و ضروری است. با حل تمرین و ریاضی تسلط شما بر مطلب افزایش می یابد.

3- استفاده از جزوات و نمونه سوالهای امتحانی موجود در سایتهای اینترنتی: برای دانلود نمونه سوال و جزوات ریاضی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 
4-استفاده از مطالب آموزشی موجود در اینترنت در مورد نحوه مطالعه ریاضی: برای مطالعه در مورد یادگیری نحوه مطالعه ریاضی، برنامه ریزی صحیح مطالعه ریاضی، کسب نمره خوب در درس ریاضی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 


مهمترین عوامل در یادگیری و آموزش صحیح درس ریاضی
5- استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی:  در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین ریاضی بر روی لینک مدرس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.ریاضییکی از مهمترین دروس دبستان، دبیرستان و دانشگاه است. این درس هم به خودی خود مهم است و هم در بسیاری از اوقات فهم صحیح آن و بلد بودن آن در یادگیریدروس دیگر اهمیت دارد.

برای یادگیری درست درس ریاضی باید عوامل مختلفی در نظر گرفته شود. شرکتدر کلاسهای مدرسه و دانشگاه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی، حل تمرین ومسئله، داشتن پشتکار و ... در یادگیری ریاضی مهم است. برای مطالعه در زمینه موفقیت در یادگیری ریاضی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 علاوه بر موارد ذکر شده مطالعه خود کتابهای درسی، کتابهای کمک درسی، جزوات و نمونه سوالات امتحانی موجود در اینترنت و ... در یادگیری ریاضی مهم است. در وب سایت ایران مدرس، تعداد زیادی جزوه و نمونه سوال امتحانی برای دانلود رایگان ارائه شده است. تعدادی از سوالات و جزوات، به عنوان نمونه، در ادامه ارائه شده است.

  تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی - تدریس خصوصی ریاضی
بهترین مدرسین خصوصی مهندسی برق، بازارکار برق و ...
بهترین مدرسین خصوصی مهندسی برق، بازارکار برق و ... در این بخش ارائه شده است. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

برق


بهترین مدرسین رشته مهندسی برق

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) تعدادی از بهترین مدرسین رشته مهندسی برق ثبت نام کرده و آگهی تدریس خصوصی ثبت کرده اند. تعدادی از مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی برق فعالیت دارند در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.
....

بازدید: 44

معرفی، آینده شغلی و بازارکار مهندسی برق

در این مقاله سعی می شود آینده شغلی و بازارکار مهندسی برق مورد بررسی قرار گیرد. ....

بازدید: 325

چرا پرنده‌ها دچار برق گرفتگی نمی‌شوند؟

بی‌شکهنگام عبور از خیابان، پرندگانی را دیده‌اید که در حین پرواز، ناگهان روی سیم‌های انتقال برق فرود می‌آیند و احتمالا این سوال برای شما مطرح شده استکه به رغم وجود جریانی با ولتاژ بالا در این سیم‌ها چرا این پرندگان دچار برق گرفتگی نمی‌شوند؟ ....

بازدید: 365


معرفی، بازارکار و آینده شغلی رشته مهندسی برق

در این بخش بازارکار و آینده شغلی رشته مهندسی برق توضیح داده می شود. ....

بازدید: 12325

تولید برق با بادبادک‌های زیرآبی

یک محقق آمریکایی مدعی است که بادبادک‌های زیردریایی بزودی می‌توانند برق مورد نیاز خانه‌های سراسر جهان را تامین کنند. ....

بازدید: 181

مصاحبه با رتبه 91 کنترل کنکور کارشناسی ارشد 92

با سلام لطفا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و بفرمایید در کنکور کارشناسی ارشد چه رتبه ای را کسب نموده اید? ....

بازدید: 314

مصاحبه با حسن سلامی رتبه 10 کنکور ارشد رشته مهندسی برق

ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی بابت حضور مجددتان در مجموعه نصیر لطفا خودتان را به طور کامل معرفی نمایید. ....

بازدید: 809

منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق

در این مقاله منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق معرفی می شود. ....

بازدید: 11765

معرفی دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور

دانشگاه صنعت آب و برق تهران در یک نگاه: ....

بازدید: 5237

چگونگی کاهش برق مصرفی یخچال

ترفند برای کاهش برق مصرفی یخچال ....

بازدید: 474

معرفی رشته مهندسی برق

معرفی رشته مهندسی برق ....

بازدید: 445

برای دانلود مطالب جالب در زمینه برق و مهندسی برق هم بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

برق


دانلود سوالات امتحان ماشین های الکتریکی DC رشته الکتروتکنیک شهریور 94 همراه با پاسخنامه

سوالات امتحان نهایی ماشین های الکتریکی DC رشته الکتروتکنیک شهریور 94 همراه با پاسخنامه در این بخش جهت دانلود ارائه شده است. برای دانلود سوالات امتحان ماشین های الکتریکی DC رشته الکتروتکنیک شهریور 94 بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 31

دانلود سوالات امتحان نهایی مبانی برق 2 سوم دبیرستان شهریور 94 همراه با پاسخنامه

برای دانلود سوالات امتحان نهایی مبانی برق 2 سوم دبیرستان شهریور 94 همراه با پاسخنامه بر روی لینک ارائه شده در زیر همین مطلب کلیک کنید.
....

بازدید: 35

دانلود نمونه سوال امتحانی plc درجه 2

نمونه سوال امتحانی plc درجه 2 در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. به منظور دانلود نمونه سوال امتحانی plc درجه 2 بر روی لینک زیر کلیک کنید.
....

بازدید: 110

دانلود سوالات امتحانی مونتاژکار و نصاب تابلوهای برق رشته برق صنعتی سال سوم کاردانش

سوالات امتحانی مونتاژکار و نصاب تابلوهای برق رشته برق صنعتی سال سوم کاردانش در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. جهت دانلود سوالات امتحانی مونتاژکار و نصاب تابلوهای برق رشته برق صنعتی سال سوم کاردانش بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 104

دانلود ویرایش جدید تمامی کتاب های رشته برق دبیرستان (الکترونیک)

در این بخش می توانید جدیدترین ویرایش تمامی کتاب های رشته برق دبیرستان (الکترونیک) (سال تحصیلی 93-94) را دانلود کنید. برای دانلود هر کدام از کتاب های رشته برق دبیرستان (الکترونیک) بر روی عکس آن کلیک کنید.

....
بازدید: 473

دانلود ویرایش جدید تمامی کتاب های رشته برق دبیرستان (الکتروتکنیک)

در این بخش می توانید جدیدترین ویرایش تمامی کتاب های رشته برق دبیرستان (الکتروتکنیک) (سال تحصیلی 93-94) را دانلود کنید. برای دانلود هر کدام از کتاب های رشته برق دبیرستان (الکتروتکنیک) بر روی عکس آن کلیک کنید.

....
بازدید: 432

دانلود لیست دروس رشته مهندسی برق قدرت - دانشگاه آزاد واحد شبستر

در این بخش می توانید لیست ترم بندی دروس مهندسی برق قدرت را دانلود نمائید.

بازدید: 198

دانلود لیست ترم بندی دروس مهندسی برق الکترونیک

در این بخش می توانید لیست ترم بندی دروس مهندسی برق الکترونیک را دانلود نمائید.

بازدید: 110

دانلود لیست ترم بندی دروس مهندسی برق قدرت

در این بخش می توانید لیست ترم بندی دروس مهندسی برق قدرت را دانلود نمائید.

بازدید: 116

دانلود فهرست دروس کارشناسی مهندسی برق

در این بخش می توانید فهرست دروس کارشناسی مهندسی برق را دانلود نمائید.

بازدید: 98

دانلود نمونه سؤالات آزمونهای حرفه‌ای مهندسان رشته های مختلف

به منظور دانلود نمونه سؤالات آزمونهای حرفه‌ای مهندسان رشته های مختلف بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بازدید: 224


(0) نظر
برچسب ها : برق - مهندسی برق - تدریس برق - تدریس خصوصی دروس برق
تدریس خصوصی طراحی اجزاء، ترمو، استاتیک و مقاومت مصالح
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی طراحی اجزاء بر روی عبارت مدرس خصوصی طراحی اجزا کلیک نمائید. از مباحث مهم درس طراحی اجزاء می توان به طراحی استاتیک و خستگی، فنرها، چرخدنده ها، یاتاقانها و ... اشاره کرد.
از مباحث مهم درس مقاومت مصالح می توان به تحلیل تنش، تنش بر اثر گشتاور خمشی، تنش بر اثر گشتاور پیچشی، بارهای ترکیبی و ... اشاره کرد. برای حل مسائل درس مقاومت مصالح در بسیاری از اوقات بلد بودن استاتیک لازم است.

اگر برای آموزش درس مقاومت مصالح به مدرس نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی مقاومت مصالح کلیک نمائید.
استاتیک یکی از دروس مهم و پایه ای مهندسی مکانیک و بسیاری از رشته های مهندسی است. درس استاتیک بسیار درس مهمی بوده و برای تعداد زیادی از دروس دیگر پیش نیاز است.

یادگیری درست درس استاتیک به آموزش صحیح دروس دیگری همچون مقاومت مصالح کمک بسیاری می کند. در اصل، برای حل کردن بسیاری از مسائل مقاومت مصالح بلد بودن استاتیک لازم است.

اگر برای آموزش استاتیک به مدرس خصوصی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی استاتیک یا مدرس خصوصی ایستایی کلیک نمائید.
اگر برای آموزش درس ترمودینامیک (ترمودینامیک 1 یا 2) به مدرس خصوصی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی ترمودینامیک کلیک کنید.
 


(0) نظر
برچسب ها : ترمو - طراحی - استاتیک
دعوت به همکاری تدریس خصوصی زبان شهریور 94 و مهر 94
از خانم های علاقه مند به تدریس خصوصی زبان خانم در شهریور 94 و مهر 94 (تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی زبان آلمانی و ...) دعوت به همکاری می گردد.
مدرسن زبان خانم و علاقه مندان به تدریس خصوصی زبان می توانند جهت فعالیت در زمینه آموزش خصوصی زبان به وب سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه نموده و به صورت رایگان آگهی تدریس خود را ثبت کنند.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی است و حدود 11000 مدرس ثبت نامی دارد.
دعوت به همکاری تدریس خصوصی زبان شهریور94 و مهر94 از علاقه مندان به تدریس خصوصی زبان در شهریور94 و مهر94 دعوت به همکاری می گردد.
در صورتیکه قصد فعالیت در زمینه تدریس خصوص زبان (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، کردی و ...) را دارید، به وب سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه نموده و به صورت رایگان آگهی و تبلیغ تدریس خود را ثبت کنید.
وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریسایران است. این وب سایت به صورت معمول روزانه بیش از 10000 بازیدد داشه و حدود 11000 مدرس ثبت نامی هم دارد. شما نیز به جمع مدرسان ایران مدرس بپیوندید.
جذب مدرس خصوصی زبان انگلیسی شهریور و مهر94 - از مدرسین خصوصی زبان در شهریور و مهر 94 دعوت به همکاری می گردد.
برای فعالیت در زمینه
تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی به وب سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه نموده و به صورت رایگان آگهی تدریس خود را ثبت کنید.
سایتایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. این وب سایت ماهانه بیش از300000 بازدید دارد. مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس از هر وب سایت تدریس دیگری بیشتر است. این وب سایت حدود یازده هزار مدرس دارد.
برای کسب درآ مد از
تدریس خصوصی زبان و جذب شاگرد در شهریور و مهر94، شما نیز به جمع مدرسان ایران مدرس بپیوندید.

(0) نظر
برچسب ها : دعوت به همکاری تدریس - استخدام مهر 94
دانلود رایگان تست کنکور زبان فارسی و زبان انگلیسی

دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی

دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی - سوالات و تست های کنکور زبان فارسی در این بخش برای دانلود رایگان قرار داده شده است. به منظور دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

منبع: ایران مدرسعبارتهایکلیدی: زبان فارسی، تست کنکور زبان فارسی، سوالات کنکور زبان فارسی،تست کنکور، دانلود کنکور زبان فارسی، کنکور زبان فارسی، تست کنکور رایگان زبان فارسی

برای دانلود فایل کلیک کنید.
----------------------------------------------------------------------------

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی - سری سوم

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی (سری سوم) در این بخش ممکن شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی بر روی لینک زیر کلیک کنید و به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید.

منبع: ایران مدرس

 

حجم فایل: 516 کیلو بایت

برای دانلود فایل کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :زبان انگلیسی - زبان فارسی - تست کنکور
آموزش و تدریس خصوصی مهندسی مکانیک

مکانیک


آموزش دروس مهندسی مکانیک - مقاومت مصالح

یکی از دروس پایه ای مهندسی مکانیک درس مقاومت مصالح است. درس مقاومت مصالح در تحلیل های مهندسی، طراحی قطعات و ... بسیار مهم است.
....

بازدید: 4

آموزش دروس مهندسی مکانیک - استاتیک

استاتیک یکی از دروس مهم و پایه ای مهندسی مکانیک و بسیاری از رشته های مهندسی است. درس استاتیک بسیار درس مهمی بوده و برای تعداد زیادی از دروس دیگر پیش نیاز است.
....

بازدید: 4

آموزش و تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران

در این بخش آموزش و تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران مورد بررسی قرار می گیرد. برای مشاهده مدرسین مهندسی عمران در بخش تدریس خصوصیسایت، دروس دانشگاهی و در ادامه مهندسی عمران را انتخاب کنید. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) بیش از 10500 مدرس ثبت نام کرده و به تدریس دروس عمران و سایر دروس مشغولند.
....

بازدید: 15

آموزش و تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک فعالیت دارند.
....

بازدید: 14

سایت مدرسین دروس مهندسی مکانیک

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مدرسین زیادی در زمینه تدریس دروس مهندسی مکانیک فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس از نظر بهینه بودن گوگل، برترین سایت برای تدریس دروس مهندسی مکانیک است.
....

بازدید: 33

سایت عالی تدریس دروس مهندسی عمران

اگر در زمینه تدریس دروسمهندسی عمران فعالیت دارید و یا می خواهید در زمینه تدریس خصوصی و آموزش دروس مهندسی عمران فعالیت داشته باشید، بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسبدرآمد از تدریس دروس عمرانی درج آگهی تدریس رایگان در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) است.
....

بازدید: 32

بهترین سایت تدریس خصوصی و گروهی دروس مهندسی مکانیک

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تدریس خصوصی و گروهی دروس مهندسی مکانیکاست. در وب سایت ایران مدرس جزوات زیادی در زمینه آموزش دروس مهندسی مکانیک ارائه شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس دروس مهندسی مکانیک ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت کرده اند. بهینه ترین وب سایت تدریس در ایران از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل برای دروس مهندسی مکانیک، وب سایت ایران مدرس است.
....

بازدید: 54

مواد به کار رفته در ساخت فنرها و نحوه بهبود خواص آنها

یکیاز مطالب مهمی که در رابطه با طراحی فنر باید در نظر گرفته شود، انتخاب ماده مناسب است. به بیان دیگر، یکی از مراحل طراحی مفهومی شناخت جنس¬های موجود و محدودیتهای انتخاب جنس است. تعدادی از مواد رایج مورد استفاده در زیر آمده است : ....

بازدید: 777

فهرست عناوین آزمایشهای فیزیک بر اساس سرفصل های درس فیزیک

فهرست عناوین آزمایشهای فیزیک بر اساس سرفصل های درس فیزیک در این قسمت ارائه می گردد. ....

بازدید: 149

چگونه رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد مکانیک شدم؟

رشتهمکانیک یکی از محبوب‌ترین، پرمتقاضی‌ترین و در عین حال به گفته برخی از همین متقاضیان یکی از سخت‌ترین رشته‌های فنی ـ مهندسی به شمار می‌رود. این بار به سراغ رتبه یک این رشته رفته‌ایم تا از او درباره این رشته، گرایش‌هایش و چگونگی مطالعه برای آزمون ارشد بپرسیم. ....

بازدید: 415

آشنایی با کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

ازجمله رشته‌های مهندسی پرطرفدار مهندسی مکانیک می‌باشد. این رشته را در واقع می‌توان رشته‌ای مبتنی بر علم فیزیک و ریاضی دانست و اکثر افراد مهندسی مکانیک را جامع‌ترین رشته مهندسی می‌دانند (کما اینکه در سالیان دوررشته‌هایی مانند مهندسی برق، مهندسی مواد، مهندسی شیمی و هوافضا زیر مجموعه این رشته بودند) ....

بازدید: 190

معرفی رشته مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی - مقطع کارشناسی ارشد

ازآنجائیکه در برنامه کارشناس مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات، طراحی کلیه موارد و تحقیق در رشته تولید و تبدیل انرژی که به مهندسی مکانیک مربوط می شود در نظر گرفته نشده است و نیاز جامعه ایجاب میکند تا در زمینه های موتوراحتراق داخلی، نیروگاهها، تاسیسات حرارتی و ایجاد درجه حرارتهای خیلی پایین (کرابجنک) و همچنین حرکت سیال و انتقال حرارت و جرم و تاسیسات آبی و سایر زمینه های حرارت و سیالات با بکارگیری علوم و فنون پیشرفته به خودکفائی صنعتی در این زمینه های برسیم. لذا برنامه کارشناسی ارشد تبدیل انرژی تدوین گردیده است . دانشجویان این دوره با گذراندن برنامه های پیوست،بر طبق مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی به دریافت درجه کارشناسی ارشد آموزشی یا پژوهشی نائل خواهند شد. ....

بازدید: 283


منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

در این قسمت منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک معرفی می شود. ....

بازدید: 23685

معرفی رشته مکانیک سیالات

معرفی رشته مکانیک سیالات ....

بازدید: 1045

(0) نظر
برچسب ها : مکانیک - مهندسی مکانیک - تدریس
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210863
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X