تدريس خصوصي
معتبرترین سایت تبلیغات اینترنتی رایگان
اگر در جستجوی معتبرترین سایت تبلیغات اینترنتی رایگانهستید، به سایت سودایران مراجعه کنید.

سایت ثبت آگهی رایگان در اینترنت - با ثبت آگهی و تبلیغ خودتان در یک سایت ثبت آگهی رایگان در اینترنت، مانند سودایران، به راحتی می توانید کسب و کارتان را بهبود ببخشید، درآمدتان را افزایش دهید و کالا و خدمات خودتان را به فروش برسانید.

یکی از بهترین وب سایتهایی که می توانید آگهی و تبلیغات خودتان را در آن ثبت کنید، سود ایران www.soodiran.com است. سودایران از نظر گوگل کاملا بهینه است. بازدید روزانه بالایی دارد و تمامی شهرهای ایران را پوشش داده است.

گروه بندی متنوعی در سایت سودایران برای ثبت آگهی در نظر گرفته شده است. این وب سایت برای رونق کسب و کار شما می تواند کاملا موثر باشد. برای درج آگهی رایگان در سایتسودایران بر روی عبارت سایت آگهی رایگان کلیک نمائید. برای ثبت آگهی در زمینه تدریس خصوصی نیز بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید.


بهترین سایت آگهی رایگان در اینترنت

هزاران آگهی ثبت شده

کاملا بهینه از نظر گوگل

بازدید روزانه بالا

برترین سایت ثبت آگهی رایگان: سودایران

برای درج تبلیغ در سایت سودایران بر روی عبارت زیر کلیک کنید.

سایت تبلیغات رایگان اینترنتی
(0) نظر
برچسب ها : سایت آگهی
بهترین راهکارها برای ثبت تبلیغات رایگان مفید و موثر در اینترنت
بهترین راهکارها برای ثبت تبلیغات رایگان مفید و موثر در اینترنت در این بخش ارائه شده است. ادامه این مطلب را بخوانید.
درج آگهی و تبلیغ رایگان درتمامی زمینه ها - در وب سایت سودایران آگهی و تبلیغ رایگان خودتان را در تمامی زمینه ها می توانید درج کنید. برای ثبت آگهی رایگان بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" در بالای همین صفحه سمت راست کلیک نمائید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مواردزیر را مطالعه نمائید.

سایت درج آگهی رایگان استخدامی و جذب نیرو - در صورتیکه بدنبال یک سایتعالی برای درج آگهی استخدامی به صورت رایگان هستید، وب سایت سودایران یک سایت بسیار مناسب برای درج آگهی رایگان استخدامی و جذب نیرو است. در سایت مزبور، گروه بندی متنوعی برای ثبت آگهی استخدامی در نظر گرفته شده است.
برای ثبت آگهی استخدامی و جذب نیرو در هر کدام از زمینه های زیر، بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید. پس از کلیک بر روی هر کدام از گزینه های پایین، در صفحه ای که باز می شود بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" کلیک نموده و در ادامه آگهی استخدامی خود را به صورت رایگان ثبت کنید.

ثبت آگهی و تبلیغاتفروش خودرو در اینترنت - به منظور ثبت آگهی و تبلیغات فروش خودرو در اینترنت، در همین وب سایت و در بالای همین صفحه بر روی عبارت درج آگهی رایگان کلیک کنید، فرم ثبت نام را تکمیل نمائید، وارد کنترل پنل شوید و آگهی فروش خودروی خود را به راحتی درج کنید.

برترین سایت تبلیغات در اینترنت - وب سایت (سودایران) یکی از برترین سایتهای تبیلغات در اینترنت است.
وب سایت حاضر به صورت روزانه بازدید بالایی دارد و به بهترین وجه متقاضیان کالا و خدمات را به سمت آگهی شما هدایت می کند.
وب سایت سودایران از نظر موتورهای جستجو همچون گوگل کاملا بهینه بوده وبا درج آگهی در آن، آگهی شما در صفحه اول موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

--- www.soodiran.com ---

شما نیز به منظور رونق دادن به کسب و کار خود و افزایش تعداد مشریانتان، فرصت درج آگهی در وب سایت سودایران را از دست ندهید.
تعداد آگهی هایی که می توانید در این وب سایت ثبت کنید نا محدود است.
به منظور درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی در وب سایت سودایران، بر روی عبارت درج آگهی رایگان در بالای همین صفحه کلیک نموده و آگهی خود را ثبت نمائید.

سایت آگهی خرید و فروش موتورسیکلت - اگر در زمینه خرید و فروش موتورسیکلت فعال هستید و یا قصد دارید موتور خود را برای فروش آگهی کنید و یا حتی اگر در زمینه خرید و فروش لوازم ظاهری و یدکی موتور مشغول به فعالیتهستید، برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه موتور، این وب سایت (سودایران) بهترین گزینه است.
در وب سایت حاضر صدها آگهی در زمینه موتورسکیلت ثبت شده است و بخش جداگانه ای برای درج آگهی موتور در نظر گرفته شده است.

نحوه تبلیغات در اینترنت - آگهی ویژه

درج آگهی و تبلیغ در بسیاری از وب سایتهای آگهی و همچنین همین وب سایت (سودایران) رایگان است. تنها در صورت تمایل، اگر بخواهید تاثیر گذاری و بازدهی آگهی و تبلیغ خودتان را افزایش دهید، با پرداخت مبلغ مناسبی می توانید آگهی خود را به صورت آگهی ویژه ثبت نمائید.
آگهی های ویژه همواره در صفحه اصلی سایت نشان داده می شوند. این آگهی ها، به نسبت آگهی های رایگان بیشتر به چشم آمده و تاثیرگذاری بیشتری دارند.آگهی های ویژه در صفحه اصلی سایت و همچنین در صفحات داخلی سایت بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده می شود. در حالتی که بر روی یک آگهی رایگان کلیک شود، آگهی ویژه مرتبط با آن آگهی رایگان، در سمت چپ صفحه نمایش داده خواهد شد.
برای ثبت آگهی ویژه در همین وب سایت (سودایران)، به صورت زیر عمل کنید:
1- ابتدا آگهی رایگان خود را ثبت نمائید.
2- در کنترل پنل بر روی پرداخت هزینه اگهی ویژه کلیک کنید و بسته به تعداد ماه و تعداد ستاره مد نظرتان برای آگهی ویژه، مبلیغ هزینه آگهی را بهصورت آنلاین پرداخت نمائید. به عنوان مثال، با توجه به جدول تعرفه، هزینه درج آگهی ویژه 1 ماهه صفر ستاره در حال حاضر (تیر 94) برابر 15000 تومان است. دقت کنید که این هزینه از هزینه درج آگهی یک روزه در روزنامه کمتر است.
جدول تعرفه در کنترل پنل ارائه شده است و با توجه به آن هزینه آگهی با تعداد ستاره های بیشتر و تعداد ماههای بیشتر را می توانید مشاهده نمائید. دقت کنید هر چه تعداد ستاره های انتخابی بیشتر باشد، آگهی شما در صفحه اصلیسایت و سایر صفحات داخلی بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده می شود. آگهی های 7 ستاره از همه آگهی های دیگر بالاتر نمایش داده می شوند.
3- بعد از پرداخت هزینه آگهی ویژه، مقدار هزینه واریزی در حساب کاربری شما ثبت می شود. حالا بر روی لیست آگهی ها کلیک نموده و در مقابل آگهی موردنظرتان که می خواهید ویژه شود، بر روی ویرایش آگهی کلیک کنید.
4- مربع کوچکی که در پایین آگهی نشان داده شده است را تیک دار کرده و آگهی خود را ویژه نمائید (تعداد ماه و ستاره را اینجا نیز باید انتخاب کنید).
5- منتظر تایید مدیریت سایت بمانید. پس از تایید مدیریت سایت آگهی ویژه شما نمایش داده خواهد شد.

------------------------------

نحوه تبلیغات در اینترنت - کلمات کلیدی

حین ثبت آگهی اینترنتی استفاده از کلمات کلیدی به ایندکس شدن سریع آگهیشما توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل و بازدهی بیشتر آن کمک شایانی می کند.
در وب سایت سودایران (همین وب سایت) بعد از آنکه آگهی را ثبت کردید وقتی بر روی لیست آگهی های کلیک می کنید، در مقابل هر آگهی عبارت کلمات کلیدی درج شده است. با کلیک بر روی هر کدام از کلمات کلیدی نوشته شده مقابلهر کدام از آگهی های خود می توانید برای آن آگهی کلمه کلیدی ثبت نمائید.
کلمات کلیدی، عبارتها (شامل دو یا سه کلمه) و یا کلمات مرتبط با آگهی شما هستند. کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که شما فکر می کنید کاربران با استفاده از آنها ممکن است بدنبال پیدا کردن محصول یا خدمات شما، در موتورهای جستجو از جمله گوگل وارد نمایند. در بخش درج کلمات کلیدی آگهی همین وب سایت، مثالی برای نحوه درج کلمات کلیدی برای آگهی ثبت شده است.
برای افزایش بازدهی و تاثیر کذاری آگهی خودتان حتما برای تمامی آگهی هایتان 5 تا 10 کلمه یا عبارت کلیدی تعیین کنید.

-----------------------------

نحوه تبلیغات در اینترنت - عنوان آگهی

یکی از بخشهای مهم تبلیغات و آگهی اینترنتی، عنوان آگهی است. اگر برای آگهی خودتان عنوان مناسبی انتخاب نمائید، به احتمال زیاد بازدهی آن بالاتر خواهد بود.
سعی کنید در عنوان آگهی خودتان تمامی کلماتی که برای کاربر مهم است را ارائه نمائید. یا تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد، توصیف کاملی از محصول مورد فروش یا خدمات ارائه شده به کاربر بدهید.
به عنوان مثال، اگر ساکن اصفهان هستید و تدریس ریاضی دبیرستان انجام میدهید، به جای عنوان آگهی "تدریس ریاضی" عنوان "تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان" مناسبتر است. چون با عبارات بلندتر شانس بیشتری در موتورهای جستجو دارید و در ضمن واقعا کسانی به سمت آگهی و تبلیغ شما هدایت می شوند که می توانند مشتریان شما باشند.
اگر می خواهید بیشترین بازدهی را از آگهی اینترنتی داشته باشید از درج آگهی تکراری و یا آگهی های با عنوان متفاوت و متن یکسان خودداری نمائید.

(0) نظر
برچسب ها : آگهی - تبلیغ
جذب شاگرد و پول درآوردن از تدریس، کسب درآمد از تدریس با ثبت آگهی تدریس
جذب شاگرد و پول درآوردن از تدریس، کسب درآمد از تدریس با ثبت آگهی تدریس در این بخش مورد بررسی قرارمی گیرد. اگر می خواهید از تدریس پول در بیاورید و درآمد کسب کنید. اگر می خواهید تدریس را به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت دنبال کنید. در هر صورت به بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


(0) نظر
برچسب ها :کسب درآمد از تدریس - پول درآوردن از تدریس
تدریس و آموزش reading، writing و listening در زبان انگلیسی تدریس و دانلود سوال و آزمون speaking

speaking یامکالمه در زبان انگلیسی جزو مهارتهای اصلی به حساب می آید. بسیاری از افراد زبان انگلیسی را فقط برای یادگیری مکالمه زبان مطالعه می کنند. در همین وب سایت مطالب زیادی در زمینه آموزش زبان انگلیسی، آموزش سریع زبان انگلیسی و یادگیری زبان در مدت کوتاه ارائه شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

 علاوه بر موارد ذکر شده برای آموزش مکالمه زبان و تقویت speaking زبان انگلیسی خودتان می توانید با مدرسین خصوصی زبان هماهنگ کنید. مطلب دیگر اینکه، برای دانلود نمونه سوالات و آزمون speaking زبان انگلیسی می توانید بر روی لینک دانلود آموزش مکالمه زبان کلیک کنید.


همانطور که می دانید، reading، writing و listening جزو مهارتهای اصلی در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هستند. اگر می خواهید مهارتهای reading، writing و listening خودتان را تقویت کنید، راهکارهای زیر مفید به نظر می رسد.

1- برای دانلود جزواتی در زمینه آموزش reading، writing و listening بر روی عبارت دانلود سایر مطالب آموزشی زبان کلیک کنید.

2- با یک مدرس خصوصی زبان خوب هماهنگ نمائید. لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی زبان انگلیسی را با کلیک بر روی عبارت معلم خصوصی زبان انگلیسی می توانید مشاهده کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

3- مطالعه مطالب زیر در زمینه آموزش زبان ممکن است کمک کننده باشد.


 

(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210740
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X