تدريس خصوصي
مزایای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه
مزایای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. برای مطالعه در زمینه مزایای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

در این بخش مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل ارائه می گردد:
....


تدریس خصوصی و مزایای آن برای دانش آموزان و دانشجویان

هدفاز تدریس خصوصی ، کمک به دانش آموزان است تا به خودشان کمک کنند و به آنهاکمک شود یا آنها را هدایت کنیم تا به نقطه ای برسند که یادگیرندگان مستقل وموفق شوند. ....مزایای تدریس خصوصی نسبت به تدریس گروهی کدام است؟

آموزشبه دو صورت خصوصی و گروهی می تواند انجام شود. تدریس خصوصی به نسبت تدریس گروهی مزیتهایی دارد که تعدادی از آنها در اینجا ارائه می گردد: ....برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید.
(0) نظر
برچسب ها : مزایای تدریس خصوصی
راهکارهای عالی برای آموزش و تدریس بهتر درس ریاضی
راهکارهای عالی برای آموزش و تدریس بهتر درس ریاضی در این بخش ارائه می گردد. در این بخش روشهای کاربردی برای موفقیت در آموزش ریاضی دبیرستان و دانشگاه ارائه می گردد.

1- در کلاسهای تدریس و در صورت لزوم تدریس خصوصی ریاضی حاضر باشید و از غیبت اجتناب کنید. در کلاس تدریس ریاضی فعال باشید و سوال بپرسید. خودتان جزوه بنویسید و مطالبی که به نظرتان مهم است را یادداشت نمائید.

2- اگر مطلبی را متوجه نشدید یادداشت کنید و در پایان کلاس از معلم و مدرس ریاضی خودتان بپرسید. از سوال پرسیدن نترسید و هر موضوعی را که متوجه نشدید بپرسید.

3- حتما بعد از کلاس تدریس ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی ریاضیدرس را مرور کنید. نگذارید مطالبی که خوانده شده است روی هم انباشت گردد. با مرور بعد از جلسات تدریس ریاضی درس را در طول ترم یاد می گیرید و در ایام امتحانات هم خیالتان راحت خواهد بود.

ممکن است شما مبحثی راکه می خواهید تدریس کنید بلد باشید. ولی به هر حال، بلد بودن با تسلط داشتن متفاوت است. وقتی که بر مبحث مسلط هستید، مطالب را روانتر هم ارائه می کنید.

در مرحله بعد سعی کنید مطالبی را که در جلسات تدریس می خواهید ارائه کنید برنامه ریزی کنید. اینکه چه بخشی از کلاس را می خواهید درس بدهید و چه سهمی از آن را می خواهید تمرین حل کنید.

البته برای جلسات تدریس خصوصی ریاضیو تدریس فیزیک شاید خیلی برنامه ریزی دست شما نباشد و جزوه کلاسی باید گفته شود. ولی به هر حال سعی کنید که کلاس متنوعی داشته باشید و با گنجاندنبخشهای مختلف در آن کلاس را از خسته کننده بودن نجات دهید.

حین تدریس ریاضی شاید یک روند خوب این باشد که ابتدا متن درس را ارائه دهید و مرحله به مرحله تمرین حل کنید. هر فرمول جدیدی که گفته شد از ان تمرین و مثال حل کنید. سوال بپرسید و ببینید که شاگردتان مباحث قبلی را که برای یاد گرفتن مبحث فعلی لازم می باشد بلد است. اگر بلد نیست، گریزی به آنمباحث هم بزنید. در نهایت شاگرد شما باید نتیجه بگیرد و شما باید تشخیص دهید که اشکال کار کجاست.

در جلسات تدریس و تدریس خصوصی فیزیکعلاوه بر آموزش روابط و فرمولها ارتباط آنها با فیزیک مسئله را هم تشریح کنید. فیزیک یک درس مفهومی است و سعی کنید به صورت مفهومی توجیه کنید که مثلا فلان رابطه چرا می تواند این مسئله را تشریح کند. در نهایت حل مسئله وتوضیح مفهومی آنها هم به درک درس کمک زیادی می کند.
آموزش صحیح ریاضی در جلسات تدریس خصوصی ریاضی ممکن و میسر است.

ریاضی یکی از دروس پایه ای و مهم از دوران ابتدایی تا دانشگاه است. یادگیری درست ریاضی علاوه بر آنکه برای قبولی در این درس در هر مقطعی مهم است، به صورت غیر مستقیم در یادگیری و آموزش سایر دروس هم اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر دانش آموز یا دانشجویی ریاضی را به خوبی بلد نباشد، حین حلیک مسئله فیزیک ممکن است در به کار بردن روابط و انجام حساب و کتابهای مرتبط با آن مسئله دچار اشکال شود. بنابراین یادگیری ریاضی برای آموزش صحیحسایر دروس هم مهم است.

برای آموزش درست و اصولی ریاضی، علاوه بر شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، مرور و حل تمرین و ... می توان از جلسات تدریس خصوصی ریاضیهم استفاده کرد. جلسات تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری اگر به درستی مورد استفاده قرار گیر می تواند در موفقیت تحصیلی دانشجو و دانش آموز نقش مهمی داشته باشد.  البته نباید از جلسات تدریس خصوصی انتظار خیلی زیادی داشت. در کنار جلسات تدریس خصوصی ریاضی حتما باید حل تمرین و مسئله، مطالعه و مرور هم وجود داشته باشد

اگر در جستجوی اساتید آموزش و تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی هستید ...

اگر برای یادگیری بهتر ریاضی 1 دانشگاه و مباحث حد و مشتق و انتگرال و تکنیکهای انتگرال گیری به کلاسهای خصوصی نیاز دارید ....

در صورتیکه در یادگیری انتگرالهای دوگانه و چندگانه و انتگرال سطح  و حجم به مشکل خودره اید و قصد هماهنگی با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب را دارید ...

اگر می خواهید در ترم حاضر ریاضی را بهتر یاد بگیرید و نمره خوبی در ریاضیات عمومی دانشگاهی، ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل کسب کنید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات کلیک کنید. تعدادی از مدرسین ریاضی در پایین همین مطلب هم نشان داده شده اند.

در ضمن، اگر برای یادگیری بهتر ریاضی دانشگاهی به سوالات امتحانی، جزوه و ... نیاز دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید.


 
دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی ریاضی دانشگاه
دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی معادلات دیفرانسیل
دانلود مطالب و جزوات آموزشی و فرمولهای انتگرال، حد و مشتق
دانلود 121 فرمول انتگرال گیری


(0) نظر
برچسب ها : ریاضیات
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و متوسطه به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید ...

اگر در طول ترم به هر دلیل موفق نشده اید ریاضی دبیرستان و متوسطه را خوب بخوانید و یا اینکه درس را خوانده اید و در حل مسائل و تمرینات مشکل دارید ....

در صورتیکه تصمیم گرفته اید این ترم در زمینه ریاضیات دبیرستان بهترین نتیجه را در مقایسه با ترم های قبل بگیرید و علاوه بر آن با آموزش صحیح ریاضی در کنکور نیز موفق شوید ...
برای مشاهده لیست کاملتر مدرسین ریاضی دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی دبیرستان کلیک کنید.

دانلود 35 نمونه سوالات امتحانی ریاضی 1 (ریاضی اول دبیرستان) همراه با پاسخ تشریحی

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی اول دبیرستان و مدرسین ریاضی سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان کلیک نمائید.

تدریس خصوصی ریاضی 1 و 2 دانشگاه (ریاضیات عمومی دانشگاه) در کنار آموزش و تدریس خصوصی سایر دروس در سایت ایران مدرس ارائه شده است.

ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاهی در ترمهای اول و دوم ارائه می گردد. اگر دانشجو در این دو ترم اول بتواند به خوبی خودش را با محیط دانشگاه که به نسبت دبیرستان متفاوت است وفق بدهد، در ترمهای بعد هم موفق تر خواهد بود. بسیاری از دانشجویان در ترمهای اول به دلیل اینکه به جوموجود در دانشگاه و خوابگاه عادت ندارند، در درس خواندن به مشکل می خورند.

بنابراین در یکی دو ترم اول سعی کنید روی درسها متمرکز باشید. اگر براییادگیری ریاضی 1 و ریاضی 2 دانشگاه هم مشکل داشتید و خواستید با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب هماهنگ کنید، به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید (بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاهکلیک نمائید) و از بین مدرسینی که مشاهده می کنید، با توجه به رزومه، سابقه کار، دانشگاه محل تحصیل و ... مدرس، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در سایت ایران مدرس جزواتی در زمینه آموزش ریاضی دبیرستان و دانشگاه هم ارائه شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

 

دانلود رایگان فرمولهای مهم حد و مشتق و قواعد محاسبه حد در ریاضی


دانلود روابط و فرمولهای پایه ای مشتق


دانلود جزوه کاربرد مشتق

دانلود نمونه سوالات امتحانی ریاضی سوم تجربی همراه با پاسخ تشریحی - مبحث مشتق

دانلود کل فرمولهای پایه انتگرال گیری و مشتق گیری(0) نظر
برچسب ها : ریاضی - ریاضیات - تدریس - خصوصی
راهکارهایی عالی برای آموزش و تدریس اصولی ریاضی و فیزیک
راهکارهایی عالی برای آموزش و تدریس اصولی ریاضی و فیزیک در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده و مطالعه راهکارهایی عالی برای آموزش و تدریس اصولی ریاضی و فیزیک ادامه این مطلب را بخوانید.

راهکارهایی برای کسب درصد بالای 80 در فیزیک کنکور

در این بخش راهکارهایی برای کسب درصد بالای 80 در فیزیک کنکور ارائه می گردد.

1- کتاب درسی را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید و مطالب را درک کنید.

2- در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور شرکت نمائید.

3- در کلاسهای تدریس فیزیک، به مطالب به صورت کامل گوش دهید و حضور فعال داشته باشید. جزوه یادداشت کنید

4- از زمانتان استفاده بهینه کنید و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.


در این بخش مطلبی در رابطه با برنامه ریزی صحیح کسب درصد بالای ریاضی در کنکور ارائه می گردد.

اگر می خواهید برای درس ریاضی یا هر درس دیگری در کنکور درصد بالایی کسب کنید و در کل در کنکور موفق باشید، باید علاوه بر اینکه برای درس خواندن وقت بذارید، وقتی را که به مطالعه اختصاص می دهید خوب مدیریت کنید. به این معنی که باید یک برنامه ریزی صحیح داشته باشید و به هر بحثی وقت مناسب اختصاص دهید.

بعضی از افراد در ایام کنکور زمان بسیار زیادی را به مطالعه اختصاص می دهند و درس هم می خوانند. ولی چون برنامه ریزی صحیحی برای استفاده از وقتشان نداشته اند در نهایت نتیجه نمی گیرند. زمانی را که برای درس خواندن در ایام کنکور در اختیار دارید باید به درستی مصرف کنید.

روش های موثر آموزش بهتر درس ریاضی

تعدادی از روش های موثر آموزش بهتر درس ریاضی به صورت زیر است:

1- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی ریاضی شرکت کنید.

بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک نمائید تا لیست مدرسین ریاضی را مشاهده کنید.

2- تمرین حل کنید و تمرین حل کنید. کلید یادگیری ریاضی حل تمرین است.

3- بعد از کلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور کنید. مهمترین نکات هر جلسه را در جزوه ای یادداشت نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی و فیزیک به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.

-----------------------------------------------
برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی و کسب نمره ی بالا در درس ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- برای کسب نمره خوب در درس ریاضی هدف مشخصی داشته باشید.

2- نمره ای که در درس ریاضی می خواهید این ترم کسب کنید را به وضوح برای خودتان مشخص کنید.

3- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه حاضر باشید.

4- درس ریاضی را در طول ترم بخوانید و به شب امتحان موکول نکنید.

5- در کلاسهای تدریس ریاضی تمرکز داشته باشید.

6- کتاب درسی ریاضی منبع اصلی مطالعه شما باشد.

7- در کلاس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید.

8- در کلاسهای تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید.
----------------------------------------
برای آموزش پایه ای و صحیح ریاضی و فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- در کلاسهای تدریس ریاضی و تدریس فیزیک حضور منظم داشته باشید. در بسیاری از موارد، از کل کتاب مباحثی را خوب فرا نمی گیرید که در کلاس درس آن حاضر نبوده اید.

2- در طول ترم درس بخوانید. مطالبی که در مدت زمان کوتاه و در شب امتحان یاد گرفته می شوند در مدت زمان کوتاهی هم فراموش خواهند شد.

3- در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی و فیزیک بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید).

4- مطالب را به صورت مفهومی بخوانید. از مطالعه سطحی پزهیز کنید. سوالات و تمرینات را برای خودتان تشریح کنید. اگر در طول ترم درس بخوانید به  اندازه کافی وقت خواهید داشت که این کار را انجام دهید ولی اگر مطالعه دروس را به ایام امتحانات موکول کنید، مجبورید سطحی درس را یاد بگیرید. چونوقت کافی نخواهید داشت.

5- به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را با مطالعه عمیق و حل تمرین و مسئله می توان به خوبی یاد گرفت. حین حل تمرین و مسئله، نکات مهم تمرینات را در یک جزوه یادداشت نمائید.
------------------------------------------
در این بخش روشهای کاربردی برای موفقیت در آموزش ریاضی دبیرستان و دانشگاه ارائه می گردد.

1- در کلاسهای تدریس و در صورت لزوم تدریس خصوصی ریاضی حاضر باشید و از غیبت اجتناب کنید. در کلاس تدریس ریاضی فعال باشید و سوال بپرسید. خودتان جزوه بنویسید و مطالبی که به نظرتان مهم است را یادداشت نمائید.

2- اگر مطلبی را متوجه نشدید یادداشت کنید و در پایان کلاس از معلم و مدرس ریاضی خودتان بپرسید. از سوال پرسیدن نترسید و هر موضوعی را که متوجه نشدید بپرسید.

3- حتما بعد از کلاس تدریس ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی ریاضیدرس را مرور کنید. نگذارید مطالبی که خوانده شده است روی هم انباشت گردد. با مرور بعد از جلسات تدریس ریاضی درس را در طول ترم یاد می گیرید و در ایام امتحانات هم خیالتان راحت خواهد بود.
-----------------------------------
برای آموزش دروس ریاضی و فیزیک عوامل زیادی اهمیت دارد که در این بخش مهمترین آنها ارائه می شود:

1- مطالعه ریاضی و فیزیک در طول ترم: همانطور که در مقالات قبلی گفته شده است، برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک این درسها را باید در طول ترم خواند. ریاضی و فیزیک دروسی هستند که به مطالعه وتمرین مداوم و پیوسته نیاز دارند. در ایام امتحانات نمی تواند با خیال راحت و بدور از استرس این درسها را خواند. بنابراین برای یادگیری بهتر این دو درس در طول ترم آنها را بخوانید.

2- شرکت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک:غیبت در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک را به راحتی نمی توان جبران کرد. اگردر کلاس درس حاضر نشوید، بعدا خودتان باید وقت بیشتری برای مطالعه همان مبحث باید در نظر بگیرید.

3- حل مسئله و تمرین ریاضی و فیزیک: حل تمرین و مسئلهبرای یادگیری دروس ریاضی و فیزیک واقعا حیاتی است. بعد از شرکت درکلاس و مطالعه کتاب درسی تنها کاری که باید انجام دهید حل تمرین است. هر چه بیشتر تمرین حل کنید، تسلط شما بیشتر می شود.
------------------------------
آموزش صحیح ریاضی در جلسات تدریس خصوصی ریاضی ممکن و میسر است.

ریاضی یکی از دروس پایه ای و مهم از دوران ابتدایی تا دانشگاه است. یادگیری درست ریاضی علاوه بر آنکه برای قبولی در این درس در هر مقطعی مهم است، به صورت غیر مستقیم در یادگیری و آموزش سایر دروس هم اهمیت دارد. به عنوان مثال، اگر دانش آموز یا دانشجویی ریاضی را به خوبی بلد نباشد، حین حلیک مسئله فیزیک ممکن است در به کار بردن روابط و انجام حساب و کتابهای مرتبط با آن مسئله دچار اشکال شود. بنابراین یادگیری ریاضی برای آموزش صحیحسایر دروس هم مهم است.

برای آموزش درست و اصولی ریاضی، علاوه بر شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، مرور و حل تمرین و ... می توان از جلسات تدریس خصوصی ریاضیهم استفاده کرد. جلسات تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری اگر به درستی مورد استفاده قرار گیر می تواند در موفقیت تحصیلی دانشجو و دانش آموز نقش مهمی داشته باشد.  البته نباید از جلسات تدریس خصوصی انتظار خیلی زیادی داشت. در کنار جلسات تدریس خصوصی ریاضی حتما باید حل تمرین و مسئله، مطالعه و مرور هم وجود داشته باشد.
--------------------------------
اگر می خواهید تمرینات و مسائل ریاضی را بهتر و راحتتر حل کنید، روشهای زیر می تواند مفید باشد:

1- در کلاس تدریس ریاضی به مطالب ارائه شده با دقت گوش دهید: اگر به مطالبی که در کلاس تدریس ریاضیارائه می شود با دقت گوش دهید و درس را خوب یاد بگیرید، اگر مثالهایی که در کلاس تدریس ریاضی حل می شود را با دقت دنبال کنید، بعدا مسائل و تمریناتریاضی را راحتتر می توانید حل کنید.

2- مثالهای حل شده در کلاس تدریسریاضی را دوباره حل کنید: اولین کاری که قبل از حل تمرینات جدید باید انجام دهید، حل مثالها و تمرینات حل شده در کلاس تدریس ریاضی است. مثالها را خودتان یکبار دیگر حل کنید و از بلد بودن آنها مطمئن شوید.

3- از معلم و مدرس ریاضی خودتان سوال بپرسید: هر بار که سوال یا تمرینی را حل کردید و حل آن را بلد نبودید، از معلم ریاضی و یا مدرس خصوصی ریاضیخودتان بپرسید. اجازه ندهید که اشکالی در حل تمرینات برای شما باقی بماند.یک اشکال کوچک ممکن است در امتحان پایانی و کنکور دردسر ساز شود.

4- از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید: اگر در حل تمرینات و سوالات ریاضی اشکال دارید، یک راکار خوب برای رفع اشکال استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی است. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت آموزش خصوصی ریاضی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.
(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در آموزش ریاضی - تدریس فیزیک
تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه و امار و فیزیک
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی آمار بر روی عبارت اموزش خصوصی آمار کلیک نمائید.
در ادامه تعدادی جزوه و ... آمار ارائه شده است.

دانلود جزوه آموزشی توابع آماری در اکسل

دانلود سوالات امتحان مفاهیم و روشهای آماری 2 رشته حسابداری بازرگانی شهریور 94 با پاسخ

دانلود رایگان تست های آمار و احتمال ویژه آزمون های استخدامی

دانلود رایگان تست های آمار و ریاضی ویژه آزمون های استخدامی


اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و دروس دبیرستان و دانشگاه هارائه خدمات نیاز دارید ...اگر می خواهید در ترم جدید موفق تر از قبل عمل کنید ... اگر بدنبال موفقیت تحصیلی هستید ... برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دروس مختلف بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل

تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی تافل، تدریس خصوصی آیلتس


برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاه و ریاضی مهندسی به سایت ایران مدرس مراجع کنید. سایت ایرانمدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا بهمن 94 بیش از 12300 مدرس ثبت نامی دارد.
به منظور مشاهده لیست مدرسین ریاضیات دانشگاه بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاه کلیک کنید.
به منظور مشاهده لیست مدرسین ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی دانشگاه کلیک کنید.
اگر شما هم در زمینه تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاه و ریاضی مهندسی فعالیت دارید آگهی رایگان تدریس خودتان را در سایت ایران مدرس ثبت کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین و اساتید ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاهی کلیک کنید.


ایران مدرس سایت اختصاصی و معتبر تدریسایران است. علاوه بر تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس هزاران جزوه رایگان ریاضی متوسطه و سایر مقاطع و سایر دروس ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی دبیرستان و متوسطه بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی متوسطه کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

برای مشاهده مدرسین خانم و آقای فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک کنید.
برای مشاهده مدرسین خصوصی ریاضی دبیرستان و متوسطه بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان کلیک کنید.
سایتایران مدرس بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس خصوصی ایران است. این وب سایتدر ایام امتحانات بازدید حدود 20000 در روز را دارد. در ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس ثبت نام کرده اند.
اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان و ریاضی هم فعالیت دارید، آگهی رایگان تدریس خودتان را در ایران مدرس ثبت کنید.

اگر در جستجوی سایت درج آگهی رایگان تدریس ریاضی و تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاه هستید ... اگر می خواهید با ثبت تبلیغات رایگاندر اینترنت در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی و فیزیک فعالیت داشتهباشید .... در صورتیکه از همین امروز می خواهید در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در منزل و به صورت خصوصی فعالیت خودتان را آغاز کنید .... اگر از پرداختن بخش عمده ای از حق التدریس کلاسهای تدریس به آموزشگاهها خسته شده اید و خودتان با درج آگهی رایگان می خواهید فعالیت در زمینه تدریس را به صورت مستقل اداکه دهید ... در هر صورت برای درج آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. ایران مدرس www.IranModares.com بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا دی 94 بیش از 12000 مدرس خصوصی دارد. ایران مدرس در ایام امتحانات بازدید روزانه نزدیک 20000 بازدید در روزرا دارد. اکثر مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی ویژه دارند، تبلیغ تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی، فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. برای درج تبلیغات رایگان یا ویژه تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت سایت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی
بهترین سایت تدریس خصوصی عمران و دروس مهندسی عمران
اگر در جستجوی بهترین سایت تدریس خصوصی عمران و دروس مهندسی عمران هستید ... اگر می خواهید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران را ببینید .... اگر در جستجوی لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی دروس مهندسی عمران هستید .... اگر در ترم جدید برای موفقیت تحصیلی و کسب نمره بالا در دروس مهندسی عمران قصد استفاده از جلسات تدریس خصوصی را دارید ...اگر در زمینه تدریس دروس عمران فعالیت دارید و در جستجوی یک سایت عالی برای درج تبلیغات رایگان می باشید ... در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


---------------------------------------(0) نظر
برچسب ها : عمران - تدریس عمران - ایستایی - مکانیک خاک - مقاومت مصالح
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210833
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X