تدريس خصوصي
آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، المانی، فرانسه + جزوه

اگر در جستجوی سایت آموزش زبان و مدرسین زبان انگلیسی هستید، ایران مدرس بهترین گزینه است. در این وب سایت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی موارد زیر را می توانید بیابید.


1- مدرسین خصوصی زبان: برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی لینک تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید و یا به پایین همین مطالب مراجعه کنید.

2- نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی: تعدادی از نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی در ادامه ارائه شده است.

 


دانلود سوالات امتحان نهایی زبان فرانسه 3 سوم متوسطه شهریور 94 همراه با پاسخنامه


برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم بخوانید و یادگیری آن را قطع نکنید.

2- تا جایی که می توانید به اخبار و داستانهای انگلیسی گوش دهید و فیلم انگلیسی ببینید.

3- جوی را برای خودتان فراهم کنید که همه چی به زبان انگلیسی باشد. در ماشین هم به مطالب آموزشی انگلیسی گوش دهید.

4- در کلاسهای زبان انگلیسی و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید. برای مشاهده مدرسین زبان انگلیسی به پایین همین مطلب مراجعه نمائید یا بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان کلیک کنید.

برای آموزش زبان انگلیسیدر مدت زمان کوتاه باید بر روی یادگیری زبان تمرکز کنید. به این معنی که در تمام طول روز سعی کنید به شیوه های مختلف با آموزش زبان درگیر باشید.

حین رانندگی می توانید به نوار آموزش زبان انگلیسی گوش دهید و یا به کانالی از رادیو گوش دهید که مطالبش را به زبان انگلیسی ارائه می کند. اگر با دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان انگلیسی می روید از هر فرصتی استفاده نموده و به انگلیسی حرف بزنید.

حتی اگر به یکدیگر اس ام اس می دهید نیز سعی کنید اس ام  اس را به زبان انگلیسیبنویسید. راهکار بعدی ای که وجود دارد شرکت در کلاسهای بحث آزاد است که درآنها موضوعی انتخاب شده و در رابطه با آن به زبان انگلیسی حرف زده می شود.بسیاری از آموزشگاهها در کنار کلاسهای معمولی آموزش زبان چنین کلاسهایی رانیز برگزار می کنند.

اگر می خواهید لیست مدرسین زبان انگلیسی را مشاهده کنید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. برای مشاهده مدرسین فرانسه و آلمانی نیز بر روی عبارت تدریس خصوصی فرانسه و تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

در این وب سایت جزوات زیادی در زمینه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسینیز ارائه شده است. تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.


 


در صورتیکه در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده مدرسین فرانسه و آلمانی هم بر روی عبارتهای تدریس خصوصی زبان فرانسه و تدریس خصوصی آلمانی کلیک نمائید.

اگر برای یادگیری زبان انگلیسی به جزوه زبان انگلیسی نیاز دارید بر روی عبارت جزوه زبان انگلیسی کلیک کنید و در صورتیکه برای آمادگی کنکور زبان به تست کنکور زبان انگلیسی نیاز دارید بر روی عبارت تست کنکور زبان انگلیسی کلیک کنید.
(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان - آموزش زبان
جذب مدرس تدریس خصوصی سال 95
جذب مدرس تدریس خصوصی سال 95  -اگر در سال 95 قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید ...
اگر در سال 95 با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی می خواهید درآمد کسب کنید ...
اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زیست و ... سابقه کار دارید و با درج اگهی رایگان در پربازدیدترین و بزرگترین سایت تدریس ایران در سال 95 می خواهید تعداد شاگردانتان را افزایش دهید ....
در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد در سال 95 به سایت ایران مدرس مراجعه نموده و با درج آگهی رایگان تدریس شاگرد جذب کنید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران بوده و بازدید آن در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدیددر روز می رسد. این وب سایت بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهایتدریس را دارد. تا سال 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به بیش از 12700 مدرس می رسد.جهت فعالیت در زمینه تدریس در سال 95 و درج آگهی رایگان تدریس و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک کیند.


(0) نظر
برچسب ها : استخدام مدرس تدریس خصوصی 95 - دعوت به همکاری تدریس 95
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در بسیاری از موارد برای رفع اشکال و گرفتن نمره خوب می تواند مفید و موثر باشد. جلسات تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه، در صورت لزوم بهتر است که از اوایل ترم شروع شده و به ایام امتحانات موکول نگردد. در حالتی که دانشجو یا دانش آموز نتوانسته است در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کند، استفاده از جلسات تدریس خصوصی مفید و موثر است. یا اگر در کلاسهای تدریس مدرسه  و دانشگاه شرکت نموده و درس را به خوبی متوجه نشده است نیز برای رفع اشکال می تواند از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نماید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه به مدرس خصوصی نیاز دارید، به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و مدرس خصوصی ریاضی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی در زمینه های مختلف ثبت نام کرده اند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه ثبت نامی در ایران مدرس که آگهی خودشان را در این سایت ثبت کرده اند، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

سایت تدریس خصوصی ریاضی

(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی - آموزش ریاضیات
جبران غیبت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه با جلسات تدریس خصوصی
جبران غیبت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه با جلسات تدریس خصوصی ممکن است. اگر به هر دلیل توانسته اید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید .... اگر در طول ترم کار خاصی برای شما پیش آمده و یا مشکل خاصی داشته اید .... در هر صورت استفاده از جلسات تدریس خصوصی می تواند به جبران غیبت در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه کمک کند. در صورت داشتن غیبت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسیو ... لازم است. بنابراین یکی از مواردی که می توان گفت در این مورد استفاده از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی لازم است، حالتی می باشد که در آن دانشجو یا دانش آموز به هر دلیلی نتوانسته است در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت کند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید. با کلیک بر روی عبارت ارائه شده به سایت ایران مدرس که تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد هدایت شده و مدرس مورد نظر خودتان را با اطمینان می توانید انتخاب کنید. در سایت ایران مدرس علاوه بر تدریس خصوصی هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی ارائه شده است که می توانید از آنها استفاده نمائید. اگر در زمینه تدریس خصوصی هم فعالیت دارید، آگهی رایگان تدریس خودتان را در ایران مدرس درج کنید.


(0) نظر
برچسب ها : غیبت در کلاس درس - کلاس جبرانی - تدریس
تدریس خصوصی حسابان، حساب دیفرانسیل، ریاضی گسسته و هندسه
تدریس خصوصی حسابان، حساب دیفرانسیل، ریاضی گسسته و هندسه در این بخش ارائه می گردد. اگر در زمینه تدریس خصوصی حسابان، حساب دیفرانسیل، ریاضی گسسته و هندسه به ارائه خدمات نیاز دارید، ادامه این مطلب را بخوانید.

حساب دیفرانسیل یکی از دروس اصلی دانش آموزان رشته ریاضی است و مباحث مشترک زیادی با درس حسابان دارد. در درس حساب دیفرانسیل مباحث ارائه شده در درس حسابان تکمیل شده و مطالب جدیدی هم ارائه می شود.

مطالبی از جمله مشتق، حد، دنباله و سری و .... در درس حساب دیفرانسیل مطرح می شود. اگر در زمینه تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا تدریس و آموزش حسابان به مدرس خصوصی احتیاج دارید بر روی عبارت مدرسین حساب دیفرانسیل و یا مدرسین خصوصی حسابان کلیک نمائید.

با کلیک بر روی لینکهای ارائه شده لیست مدرسین خصوصی حسابان و مدرسان حساب دیفرانسیلنشان داده می شود. دروس حساب دیفرانسیل و حسابان جزو دروس اصلی رشته ریاضیبوده و با استفاده از جلسات تدریس خصوصی می توانید نمره اکتسابی خود را دراین دروس بالا برده و یا درصد بالایی در کنکور کسب نمائید.
حسابان یکی از دروس اصلی رشته ریاضی فیزیک است. در درس حسابان مطالبی همچون حد، مشتق، انتگرال و ... ارائه می گردد.

مطالبی که در درس حسابان ارائه می شود، در درس دیگری به اسم حساب دیفرانسیل به صورت کامل تر ارائه می شود.

دروس حسابان دروس مهمی بوده و یادگیری عمیق آنها به کسب نمره خوب در امتحانات و کسب رتبه خوب در کنکور کمک می کند.

در صورتیکه برای درس حسابان و حساب دیفرانسیل به مدرس خصوصی احتیاج دارید، بر روی لینک تدریس حسابان و یا تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید تا لیست مدرسین این دروس نشان داده شوند.
اگر در جستجوی سایت تدریس خصوصی ریاضی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) هستید، ایران مدرس بهترین گزینه ای است که در آن هم می توانید مدرس ریاضی مورد نظرتان را بیابید و هم مطالب آموزشی زیادی به صورت رایگان دانلود نمائید.

ریاضی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی)، به نسبت ریاضی سایر مقاطع، مهمترین درس ریاضی ای است که باید خوانده شود. در کنکور بیشترین سوالات ریاضی از این ریاضی مطرح می شود. دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک در سال چهارم دبیرستان دروس مهمی همچون حساب دیفرانسیل، ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی دارند.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل بر روی عبارت مدرس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت مدرس خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

علاوه بر موارد ذکر شده، اگر در رشته تجربی، انسانی و ... در سال چهارم دبیرستان به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت آموزش خصوصی ریاضیات کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها : مدرس حساب دیفرانسیل - مدرس هندسه - هندسه1 - هندسه 2 - هندسه تحلیلی - ریاضیات گسسته
تدریس ریاضی دبیرستان و ریاضیات دانشگاهی تهران و کرج
اگر برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی دبیرستان در کرج به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید ...
اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی در کرج این درس را بهتر یاد بگیرید ....
در صورتیکه برای آموزش بهتر ریاضیات دانشگاهی در کرج قصد دارید با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب هماهنگ کنید ...
اگر ساکن تهران هستید و در جستجوی لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان، متوسطه و دانشگاهی می باشید ...
در هر صورت، برای مشاهده لیست معلمین، مدرسین، دبیران و ... تدریس ریاضی بر روی عبارت زیر کلیک نمائید.


(0) نظر
برچسب ها : ریاضیات - تدریس ریاضی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210878
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X