تدريس خصوصي
قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان، ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی
قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان، ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی و سایر دروس در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است.
اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و کنکور را بدانید ....

اگر برای آموزش ریاضی ابتدایی می خواهید هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی را از مدرسین ریاضی بپرسید ....

در صورتیکه قصد دارید از کلاسهای اموزش زبان در منزل استفاده کنید و به این منظور می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان را بدانید ...

اگر در زمینه هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی، قیمت تدریس خصوصی شیمی، هزینه تدریس خصوصی عربی، نرخ تدریس خصوصی عربی دبیرستان و ... سوال دارید ....
در هر صورت، برای اطلاع از قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان، ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.

iranmodares

هزینه تدریس


قیمت تدریس خصوصی

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی سوال دارید ....
....

بازدید: 1

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه + قیمت تدریس

اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ....
....

بازدید: 118

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 328

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 602

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.
....

بازدید: 384

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.
....

بازدید: 405

تدریس خصوصی ساعتی چند؟

اگر می خواهید بدانید تدریس خصوصی ساعتی چند؟، ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 748

هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان

هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان به نسبت هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و هزینه تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی پایین تر است. دلیل این امر آن است که دروس ریاضی دبیرستان را مدرسان بیشتری می توانند تدریس کنند.
....

بازدید: 462

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی نیز مانند سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. به صورت یک تخمین سرانگشتی می توان گفت که هزینه یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی ابتداییبین 20 تا 50 هزار تومان متغییر است. البته ممکن است مدرس یا دبیری که در مدارس به صورت رسمی تدریس می کند هزینه ای معادل 100 هزار تومان یا بیشتر مطالبه کند.
....

بازدید: 727

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.
....

بازدید: 1112

هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟

هزینه کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل زیادی بستگی دارد که در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می شود.
....

بازدید: 815

قیمت کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی ریاضیات

همانطور که در مطالب قبلی برای آموزش خصوصی فیزیکگفته شد، نرخ تدریس خصوصی ریاضیات نیز به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس، شهر محل تدریس، تعداد جلسات تدریس، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر بستگیدارد.
....

بازدید: 4741

هزینه جلسات تدریس خصوصی ریاضی

همانطور که در مطالب قبلی برای جلسات تدریس خصوصی فیزیک گفته شد، نرخ تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاه نیز به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس، شهر محل تدریس، تعداد جلسات تدریس، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر بستگی دارد.
....

بازدید: 794

هزینه تدریس خصوصی فیزیک

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه تدریس فیزیکبه عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزارتومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد. البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند.
....

بازدید: 1450

هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک

همانطورکه در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک وسایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود.
....

بازدید: 991

iranmodares

هزینه تدریس


نرخ تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه

نرخ تدریس خصوصی فیزیک با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر و همچنین سابقه و مدرک تحصیلی مدرس فیزیک تعیین می گردد. به عنوان مثال، هزینه و نرخ تدریس فیزیکدانشگاه به نسبت فیزیک دبیرستان بالاتر است. هزینه ای که مدرسان برای تدریس دروس اختصاصی رشته فیزیک مطالبه می کنند به نسبت فیزیک عمومی دانشگاههم بالاتر است. و در نهایت، نرخ تدریس فیزیک کنکوربه نسبت همه ی موارد ذکر شده می تواند بالاتر باشد. البته موارد ذکر شده همواره به شکلی که گفته شد نمی باشد و فقط یک معیار کلی ارائه گشته است. ممکن است قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان یک مدرس به نسبت مدرس دیگری که فیزیک کنکور درس می دهد بالاتر باشد.
....

بازدید: 1386

هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟

دررابطه با تدریس خصوصی هزینه ثابتی را نمی توان تعیین کرد. با توجه به اینکه کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کار می کنند برای امر تدریس وقت می ذارن و برای زمان هم نمی توان قیمتی تعیین کرد، بنابراین نباید انتظار داشتکه هزینه تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی باشد. ....

بازدید: 2041

موقعیت وب سایت ایران مدرس در موتورهای جستجو برای عبارات شامل تدریس خصوصی فروردین 93

وبسایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی در ایران است. وب سایت مزبور در ایام امتحانات بیش از 10000 بازدید به صورت روزانه داشته و برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی برای موتورهای جستجو از جمله گوگل، یاهو و بینگ بهینه می باشد. ....

بازدید: 439

(0) نظر
برچسب ها : هزینه تدریس- نرخ تدریس خصوصی
تدریس خصوصی حسابان و حساب دیفرانسیل
مطالب مرتبط با تدریس خصوصی حسابان و حساب دیفرانسیل و تدریس ریاضی در این بخش ارائه می گردد.
حساب دیفرانسیل یکی از دروس اصلی دانش آموزان رشته ریاضی است و مباحث مشترک زیادی با درس حسابان دارد. در درس حساب دیفرانسیل مباحث ارائه شده در درس حسابان تکمیل شده و مطالب جدیدی هم ارائه می شود.

مطالبی از جمله مشتق، حد، دنباله و سری و .... در درس حساب دیفرانسیل مطرح می شود. اگر در زمینه تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا تدریس و آموزش حسابان به مدرس خصوصی احتیاج دارید بر روی عبارت مدرسین حساب دیفرانسیل و یا مدرسین خصوصی حسابان کلیک نمائید.

با کلیک بر روی لینکهای ارائه شده لیست مدرسین خصوصی حسابان و مدرسان حساب دیفرانسیلنشان داده می شود. دروس حساب دیفرانسیل و حسابان جزو دروس اصلی رشته ریاضیبوده و با استفاده از جلسات تدریس خصوصی می توانید نمره اکتسابی خود را دراین دروس بالا برده و یا درصد بالایی در کنکور کسب نمائید.
حسابان یکی از دروس اصلی رشته ریاضی فیزیک است. در درس حسابان مطالبی همچون حد، مشتق، انتگرال و ... ارائه می گردد.

مطالبی که در درس حسابان ارائه می شود، در درس دیگری به اسم حساب دیفرانسیل به صورت کامل تر ارائه می شود.

دروس حسابان دروس مهمی بوده و یادگیری عمیق آنها به کسب نمره خوب در امتحانات و کسب رتبه خوب در کنکور کمک می کند.

در صورتیکه برای درس حسابان و حساب دیفرانسیل به مدرس خصوصی احتیاج دارید، بر روی لینک تدریس حسابان و یا تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید تا لیست مدرسین این دروس نشان داده شوند.

در وب سایت ایران مدرس مطالب زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی حسابان ارائه شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه تدریس حسابان و تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل فعالیت دارند.

علاوه بر تدریس خصوصی حسابان و مدرس خصوصی حسابان، مطالب آموزشی زیادی برای آموزش حسابان ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی حسابان و مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی حسابان کلیک کنید.

در این وب سایت مطالب و جزوات اموزش زیادی در زمینه حسابان قرار داده شده است که در ادامه تعدادی از آنها را مشاهده می کنید.


 تعدادی از مدرسین ریاضی و حسابان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند که جهت برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی می توانید با آنها تماس بگیرید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضیات به ارائه خدمات نیاز دارید ...

اگر می خواهید برای دروس حسابان و حساب دیفرانسیل مدرس خصوصی داشته باشید ...

در صورتیکه در یادگیری جبر و احتمال و ریاضیات گسسته به مشکل خورده اید ...

اگر برای یاد گیری بهتر دروس هندسه 1، هندسه 2، و هندسه تحلیلی می خواهید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید ...

در هر صورت ...

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حسابان بر روی عبارت مدرس خصوصی حسابان کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل بر روی عبارت مدرس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی جبر و احتمال بر روی عبارت مدرس خصوصی جبر و احتمال کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه 1 و آموزش خصوصی هندسه 2 بر روی عبارت مدرس خصوصی هندسه کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت مدرس خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

آموزش و تدریس خصوصی حسابان دبیرستان مانند سایر دروس در این وب سایت (ایران مدرس) مورد توجه قرار گرفته است. در این وب سایت جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور و مدرسین خصوصی حسابان همه در جهت آموزش و یادگیری بهتر حسابان معرفی شده است.

حسابان یکی از دروس مهم رشته ریاضی است. در این درس مباحث حد و مشتق و انتگرال،که جزوه مباحث مهم ریاضی هستند، به صورت مفصل مورد بررسی قرار می گیرد. درس حسابان پیش نیاز درس حساب دیفرانسیل است. مباحثی که در درس حسابان مطرحمی شود، بعدا در درس حساب دیفرانسیل به صورت مفصل تری ارائه می شود. البتهدر درس حساب دیفرانسیل مباحث جدید نیز ارائه می گردد.

برای آموزش بهتر دروس حسابان و حساب دیفرانسیل در کلاسهای مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. سعی کنید درسها را در طول ترم بخوانید. تمرین و مسائلحل شده در کلاس درس را یکبار دیگر حل کنید. در نهایت حل تمرینات و مسائل اضافه تر و مرور را از یاد نبرید. حسابان و حساب دیفرانسیل جزو مهمترین دروس رشته ریاضی بوده و در کنکور هم سوالات زیادی از این دو درس مطرح می گردد.

یکی از راهکارها برای آموزش و یادگیری بهتر حسابان و حساب دیفرانسیل استفاده از جلسات تدریس خصوصی حسابان و جلسات تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل است. در وب سایت ایران مدرس  (همین وب سایت) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس حسابان و حساب دیفرانسیل فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسین این دو درس به پایین همین مطلب مراجعه کنید و یا به صورت زیر عمل نمائید:

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حسابان بر روی عبارت مدرس خصوصی حسابان کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل بر روی عبارت مدرس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی وتست های کنکور زیادی برای حسابان و حساب دیفرانسیل ارائه شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

دانلود فایل آموزشی مثلثات مبحث دوره تناوب - حسابان (انتشارات خیلی سبز)دانلود نمونه سوالات نامعادلات حسابان (انتشارات خیلی سبز)
دانلود نمونه سوال امتحانی حسابان دبیرستان شهید رجایی
دانلود نمونه سوال امتحانی حسابان مجتمع آموزشی شهید چمران
دانلود نمونه سوال امتحانی حسابان رشته ریاضی خرداد 90
دانلود نمونه سوالات امتحانی حسابان همراه با پاسخ تشریحی شهریور 92
دانلود نمونه سوالات امتحانی حسابان همراه با پاسخ تشریحی خرداد 91
دانلود سوالات امتحانی حسابان خرداد 92
دانلود نمونه سوالات امتحانی حسابان سال سوم رشته ریاضی
دانلود جزوه آموزشی حسابان بخش تابع
دانلود جزوه ی حسابان
دانلود جزوه بسیار عالی درس حسابان مبحث معادلات و نامعادلات همراه با تستهای کنکور
دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی درس حسابان رشته ریاضی شهریور 90 همراه با پاسخ تشریحی


اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....

اگر می خواهید لیست کاملی از مدرسین تدریس ریاضی را مشاهده نموده و قیمت تدریس خصوصی ریاضی را بپرسید ...

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان نیاز دارید .....

اگر ساکن اصفهان هستید و برای کسب نمره بالاتر در درس ریاضی قصد دارید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید ...

اگر می خواهید لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی مهندسی را مشاهده کنید ...

چنانچه در آموزش و یادگیری درس فیزیک اشکال دارید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک قصد دارید در این درس نمره خوبی بگیرید ...

در صورتیکه در درس حسابان اشکالات پایه ای دارید و برای موفقیت در تحصیل، کسب نمره بالا و موفقیت در کنکور می خواهید از جلسات تدریس خصوصی و کلاسهای تدریس خصوصی حسابان استفاده کنید ...

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، ، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، تدریس ریاضی در تهران و ... به ارائه خدمات نیاز دارید ....

در هر صورت ...

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس حسابان بر روی عبارت تدریس خصوصی حسابان کلیک نمائید.عبارتهایکلیدی: قیمت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تدریس خصوصیریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ریاضیاگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تهران، مشهد، رشت، سنندج، شیراز، یزد، اهواز، کرج، قزوین و ... نیاز دارید ....

اگر قصد دارید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی مهندسی اطلاعات خودتان را در این زمینه افزایش داده و نمره خوبی برای این درس کسب کنید ...

در صورتیکه در زمینه آموزش و یادگیری درس فیزیک دبیرستان و یا فیزیک کنکور اشکال دارید و با حضور در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک می خواهید توانایی خودتان در زمینه حل مسائل فیزیک را بیشتر کنید ....

اگر در زمینه آموزش و یادگیری حسابان و حساب دیفرانسیل اشکال دارید و قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی حسابان و حساب دیفرانسیل استفاده کنید و یا برای یادگیری بهتر درس هندسه قصد دارید مدرس خصوصی داشته باشید ...

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تهران و یا هر جای ایران، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ریاضی نهم، تدریس ریاضی دبیرستان، کنکور و دانشگاهی و ... از خدمات کلاسهای خصوصی استفاده کنید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،فیزیک، حسابان، هندسه، گسسته، جبر، عربی و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. در وب سایت ایران مدرس(همین وب سایت) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. با مشاهده رزومه کاری مدرسین ثبت نامی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

در ایران مدرس تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس ثبت نام کرده اند. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس از هر سایت تدریس دیگری بیشتر است.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد.

کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه بدرستی مورد استفاده قرار گیرند و در کنار ان مطالعه، حل تمرین و مسئله و مرور وجود داشته باشد برای موفقیت در تحصیل می تواند موثر و مفید باشد.


در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.

همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عواملدیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و میتوانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طیتماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. هر جای تهران و اصفهان که ساکن هستید به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را در این وب سایت بیابید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. اگر در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در تهران و اصفهان هم فعالیت دارید می توانید با درج آگهی رایگان در همین سایت به راحتی شاگرد جذب کنید.

علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس  مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.

تدریس خصوصیدر صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای موفقیت در تحصیل، افزایشمعدل و موفقیت در کنکور موثر و مفید باشد. اگر در مبحثی اشکال دارید و یا چند جلسه نتوانسته اید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند برای شما مفید باشد. برای دانلود نمونه سوالهای امتحانی هم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 317


تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، ریاضی مهندسی و حسابان

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....
....

بازدید: 340

آموزش و تدریس خصوصی حسابان دبیرستان

آموزش و تدریس خصوصی حسابان دبیرستان مانند سایر دروس در این وب سایت (ایران مدرس) مورد توجه قرار گرفته است. در این وب سایت جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور و مدرسین خصوصی حسابان همه در جهت آموزش و یادگیری بهتر حسابان معرفی شده است.
....

بازدید: 220


آموزش و تدریس خصوصی حسابان

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مطالب زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی حسابان ارائه شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه تدریس حسابان و تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل فعالیت دارند.
....

بازدید: 192

تدریس خصوصی حسابان

حسابان یکی از دروس اصلی رشته ریاضی فیزیک است. در درس حسابان مطالبی همچون حد، مشتق، انتگرال و ... ارائه می گردد.
....

بازدید: 371

تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل

حساب دیفرانسیل یکی از دروس اصلی دانش آموزان رشته ریاضی است و مباحث مشترک زیادی با درس حسابان دارد. در درس حساب دیفرانسیل مباحث ارائه شده در درس حسابان تکمیل شده و مطالب جدیدی هم ارائه می شود.
....

بازدید: 741

تدریس خصوصی ریاضیات رشته ریاضی

در صورتیکه برای دروس ریاضی دبیرستانرشته ریاضی فیزیک (جبر و احتمال، هندسه، حسابان، هندسه تحلیلی، ریاضیات گسسته، حساب دیفرانسیل و ...) به مدرس خصوصی نیاز دارید به قسمت تدریس خصوصی همین وب سایت مراجعه کرده (لینک آن در بالای همین صفحه قرار دارد) و در بخش جستجو اسم درس مورد نظر را وارد نمائید تا لیست مدرسین آن درس نشان داده شود.

بازدید: 393

(0) نظر
برچسب ها : حسابان
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210871
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X