تدريس خصوصي
راهکارهایی برای افزایش بازدهی تدریس و آگهی تدریس خصوصی
راهکارهایی برای افزایش بازدهی تدریس و آگهی تدریس خصوصی در این بخش ارائه شده است.

چگونه بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی خودمان را افزایش دهیم؟

برای افزایش بازدهی کلاسهای آموزش در منزل و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- تسلط خودتان بر مطالب تدریسی را افزایش دهید. برای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصیباید خودتان به صورت کامل بر مطالب تدریسی مسلط باشید. هر چه تسلط شما بیشتر باشد بهتر تدریس می کنید. هر چه مسلط تر باشید بیان شما متفاوت تر و بهتر خواهد بود. اگر خودتان مطلب را خوب درک کرده باشید با بیان متفاوتی مطالب را ارائه می کنید و شاگرد یا شاگردان شما بهتر درس را می فهمند.

2-سوال بپرسید. برای اینکه کلاسهای تدریس شما بازدهی خوبی داشته باشد باید با پرسیدن سوال و پرسش در کلاسهای خصوصی شناخت خوبی از شاگردانتان پیدا کنید. هر چه شاگردانتان را بهتر بشناسید و نقاط ضعف و قوت آنها را بهتر شناسایی کنید مطالب مفیدتری را هم به آنها ارائه خواهید کرد. ممکن است شما مطلبی را خیلی خوب بیان کنید ولی برای شاگرد یا شاگردانتان مفید نباشد. دلیل این امر این است که شاید مطلبی را که شما ارائه می کنید برای شاگردانتان لازم نباشد یا اصلا اشکال آنها نباشد. برای گرفتن بهترین بازدهیاز تدریس و تدریس خصوصی باید مطالبی که مورد نیاز شاگردانتان است را خوب تدریس کنید نه مطالبی را که خودتان فکر می کنید خوب است.


راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد

در این بخش راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد ارائه شده است.

همانطور که قبلا نیز گفته شده است، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصیدر صفحه اول گوگل و در جایگاه اول تا سوم صفحه اول قرار دارد. پس چرا تعدادی از مدرسین ممکن است از درج آگهی تدریس در ایران مدرس نتیجه نگیرند؟!

وب سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. این وب سایت هزاران مطلب آموزشی دارد و در کنار همه ی آنها تبلیغات مدرسین هم نمایش داده می شود. با این وجود، چرا بعضی از مدرسان بیش از 10 بار آگهی خودشان را تمدید کرده اند و بعضی دیگر نتوانسته اند با درج آگهی تدریس در ایران مدرس نتیجه بگیرند؟

به نظر می رسد اشکال کار برای مدرسانی که نمی توانند شاگرد جذب نمایند در آگهی ثبت شده توسط آنها باشد. موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

1- عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.

به عبارت دیگر عکس شما کمی دانشجویی باشد. یعنی یک عکس مرتب و که یک دانشجو یا مدرس که اهل درس است را نشان می دهد. خیلی ها یک عکس از خودشان که تمام قد است و مثلا در شمال چنین عکسی گرفته اند را قرار می دهند. شما در این عکس ممکن است خوش تیپ افتاده باشید ولی این عکس برای آگهی تدریس مناسب نیست. یا بعضا مشاهده شده که مدرسی یک عکس بسیار نامرتب و با موهای ژولیده از خودش گذاشته است. آیا اگر شما به جای والدین دانش آموز یا دانشجوباشید با چنین کسی تماس می گیرید؟ مسلما نه!

بنابراین، عکس آگهی در جلب اعتماد بسیار مهم است. اگر مدرس خصوصیخانم هستید، یک عکس از چهره شما با مقعنه (عکس پرسنلی - عکس دانشجویی) می تواند بهترین گزینه باشد. دوباره تاکید می شود یک عکس مرتب از خودتان در جلب اعتماد بسیار موثر است.

2- عنوان آگهی تدریس:بیش از 80 درصد کاربران فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید باعث ترغیب کاربر شده و بر روی آگهی شما کلیک می کند. در غیر اینصورت، 80 تا 90 درصد متقاضیان تدریس را از دست داده اید.عنوان آگهی را جذاب و گیرا بنویسید. اگر ویژگی یا افتخاری خاصی دارید آن را در عنوان بیاورید. یک عنوان خوب واقعا در جذب شاگرد به شما کمک بساری خواهد کرد.

سه راهکار ساده برای افزایش بازدهی تدریس

عوامل زیادی در افزایش بازدهی تدریس خصوصی و گروهی نقش دارد که در اینجا به سه مورد از آنها پرداخته می شود:

1- مطالعه قبل از جلسه تدریس: همانطور که در مطالب قبلی نیز گفته شد، مطالعه قبل از جلسات تدریسبرای افزایش بازدهی تدریس بسیار موثر است. حتی اگر بر درس مسلط هستید، می توانید مثالهای اضافه تری اماده کنید و یا مطالب جالبی تهیه کنید که بر جذابیت کلاس بیفزاید.

2- استراحت های کوتاه هنگام تدریس: هنگام تدریس هر ازچند گاهی استراحت یکی دو دقیقه ای در نظر بگیرید. جوکی تعریف کنید. مطلب خنده داری بگوئید و یا بحث را عوض کنید. می توانید به شاگردتان بگوئید دو دقیقه می تواند از کلاس بیرون برود و هوایی بخورد. این استراحت های کوتاه از خسته کننده بودن کلاس جلوگیری می کند.

3- اجتناب از جلسات تدریس بسیار طولانی: حتی المکان از جلسات تدریسبسیار طولانی اجتناب کنید و جلسات تدریس را به همان 1 ساعت و نیم محدود نمائید. اگر در ایام امتحانات مجبور شدید جلسات تدریس طولانی در نظر بگیرید، حتما بین جلسات استراحت کافی داشته باشید تا بازدهی کلاس کم نشود.

منبع: ایران مدرس

اگر آگهی تدریس بازدهی نداشت چکار کنم؟

وب سایت ایران مدرس برترین سایت آگهی تدریس است. این وب سایت تقریبا برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل، در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول حضور دارد. وب سایت ایران مدرس پربازدیدترین وب سایت تدریس است. بنابراین اگر آگهی تدریس شما بازدهی نداشت باید دلیل آن را در جای دیگری جستجو کرد.

بسیاری از مدرسینآگهی ویژه ی خود را بارها و بارها تمدید کرده اند. بازدید صفحه تدریس بسیاری از مدرسین بیش از 10000 و 20000 است. پس چرا برای تعدادی دیگر از مدرسین درج آگهی تدریس بازدهی ندارد؟!

تعدادی از دلایل عدم بازدهی آگهی های تدریس می تواند به صورت زیر باشد:

1- انتخاب عکس نامناسب: بسیاری از مدرسین عکس نامناسبی از خودشان را برای آگهی تدریس خود ثبت می کنند. با توجه به آگهی های قبلی مشاهده شده است که بعضی از مدرسین یک عکس نامناسب و حتی با موهای نامرتب از خودشان ثبت می کنند. شما اگر خودتان را جای کسی که آگهی شما را می بینید بگذارید، آیا با چنین مدرسی تماس می گیرید. مطمئنا عکس آگهی شما تاثیر بسیار زیادی دارد. توصیه می شود یک عکس مرتب و مناسب را برای آگهی درنظر بگیرید. اگر آگهی تدریس شما بازدهی نداشته است ممکن است به علت عکس نامناسب باشد.

2- انتخاب عنوان نامناسب: در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها اجازه می دهد، عنوان کاملی بنویسید که تمامی دروس مورد نظرشما را پوشش دهد. عنوان را جذاب و متمایز بنویسید تا بر روی آگهی شما کلیککنند. اگر تضمینی کار می کنید، کلمه تضمینی را در عنوان آگهی بیاورید. اگرویژگی و مدرک خاص یا ویژه ای دارید، آن را به صورت کوتاه در عنوان بیاورید. مثلا: تدریس توسط رتبه 200 کنکور

3- ثبت متن ناکافی و نامناسب برای آگهی تدریس: متن اگهی را متقاعد کننده بنویسید. تمامی سوابق کاری خودتان را در متن آگهی تدریس بیاورید. نظرات دانش آموزان و دانشجویان را در متن اگهی بیاورید. اگرقبلا دانش آموزان و دانشجویان شما نتیجه خوبی گرفته اند آن را ذکر کنید. اگر متن اگهی تدریس شما متقاعد کننده نباشد، بر روی آگهی شما کلیک می کنند ولی با شما تماس نمی گیرند.

4- زمان ثبت اگهی تدریس: به هر حال بازدهی آگهی های تدریس در ایام امتحانات و ایام نزدیک به امتحانات بیشتر است. اگر در سایر ایام سال آگهی تدریس ثبت می کنید، آگهی با ستاره کمتری ثبت کنید تا به نسبتهزینه ای که می پردازید، بازدهی مناسبی از آن بگیرید. اگر بار اول است که آگهی تدریس ثبت می کنید، از تعداد ستاره پایین شروع کنید و کم کم آن را افزایش دهید.

منبع: ایران مدرس

درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی

وبسایت ایران مدرس (همین وب سایت) برترین سایت آگهی تدریس ایران است. این وبسایت بازدید روزانه بالایی داشته و از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است. درج آگهی تدریسدر ایران مدرس موثر و پربازده است. البته برای حصول بیشترین بازدهی باید آگهی تدریس خوب و مناسبی هم ثبت کرد. ممکن است عکس نامناسبی برای آگهی انتخاب نمائید و یا توضیحاتی که در اگهی ثبت می کنید برای متقاعد کردن متقاضیان تدریس کافی یا مناسب نباشد. در این صورت بازدهی آگهی تدریس شما کمخواهد بود. برای بدست آوردن بیشترین بازدهی از آگهی تدریس خود موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای آگهی تدریس خود عکس مناسبی انتخاب نمائید. هراز چند گاهی عکس آگهی خود را تغییر دهید. ممکن است با تغییر عکس تعداد زنگخورهای شما بیشتر گردد.

2- توضیحات کاملی در شرح آگهی ارائه دهید. تمامی سوابق کاری و سوابق تدریس و افتخارات و ... را ارائه کنید. اگر دانشجویان یا دانش آموزان قبلی شما درباره نحوه تدریس شما نظری داده اند آن را هم ارائه نمائید.

3- کلمات کلیدی مناسبی برای آگهی تدریس خود انتخاب کنید.وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصیاز نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل کاملا بهینه است. پس آگهی شما دیده میشود. اگر تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود کم است، به احتمال زیاد مشکل از آگهی شماست. پس آگهی خودتان را به بهترین شکل ثبت کنید تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.
(0) نظر
برچسب ها :
سایت درج آگهی تدریس و تبلیغات تدریس خصوصی پربازدید

با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس دروس مهندسی برق، نرم افزارهای برق و برق صنعتی، تدریس دروس مهندسی مکانیک، صنایع، عمران، تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی و ... فعالیت دارید و با ثبت آگهی تدریس می خواهید در سال 95 تعداد شاگردها و در نتیجه درآمدتان را بیشتر کنید، در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. با درج اگهی رایگان تدریسدر ایران مدرس تبلیغ تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. البته اگر آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، مطمئنا بازدهی آن بیشتر شده و احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس مفید و پربازده است. مدرسینی که الان در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس دارند، آگهی خودشان را بارها وبارها تمدید نموده اند. اگر آگهی خودتان را قانع کننده بنویسید و رزومه خوبی ارائه دهید و در کنار آن عکس خوبی برای آگهی تدریس خودتان ثبت نمائید،مطمئنا و به احتمال بسیار زیاد شاگرد جذب خواهید کرد. اگر خوب تدریس کنید کلاسهای شما ادامه پیدا کرده و از تدریس خصوصی درآمد زیادی کسب می کنید.


سایت ایران مدرس:-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.- قدیمی ترین سایت آگهی تدریس ایران است --- تا سال 95 نزدیک به 7 سال از عمر این وب سایت می گذرد و هر سال بازدید و تعداد مدرسین آن بیشتر و بیشتر شده است.- ...موارد بالا را خودتان تحقیق کنید. ایران مدرس بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل، تدریس نیمه خصوصی و تدریس گروهی است.درسایت ایران مدرس بخش کنکور هم وجود دارد که در آن تست های کنکور، جزوات کنکوری، نکات مهم در زمینه موفقیت در کنکور و ... ارائه شده است. اگر در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوریهم فعالیت دارید باز هم سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج آگهی و تبلیغ تدریس کنکور شما است. با درج تبلیغ در زمینه تدریس کنکور، علاوه بر اینکه آگهی شما در صفحه اصلی و بخش تدریس خصوصی سایت و در کنار تمامی جزوات و مطالب آموزشی نشان داده می شود، تبلیغ تدریس کنکور شما در بخش کنکور هم نمایش داده خواهد شد. اصلا همین الان عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی فیزیک کنکور و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صدر نتایج جستجویگوگل قرار دارد. و این یعنی جذب شاگرد بیشتر برای شما.

خودتان در گوگل عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا هر عبارت مشابه دیگری را در گوگلجستجوی نمائید. می بینید که برای تمامی این عبارتها ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس، کاربران به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، فرصت درج تبلیغ تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.اگرقصد دارید در زمینه تدریس و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشسید در مرحله اولباید سعی کنید با استفاده از تبلیغات مناسب شاگرد جذب کنید. اگر بتوانید با ثبت آگهی و تبلیغ خوب به اندازه کافی شاگرد جذب نمائید، درآمد شما هم ازتدریس خصوصی بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای ثبت تبلیغ خوب در زمینه تدریس خصوصی در ابتدای کار باید در جستجوی یک سایت خوب و مناسب برای آگهی و تبلیغات تدریس باشید. وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) به دلایل زیر بهترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی است:

1- سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغتدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت.

2- سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. به این معنی که مثلا اگر شما عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیکو ... را در گوگل جستجوی کنید، ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه 1 تا 3 خواهید دید. در نتیجه، متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی به سمت تبلیغ تدریس شما هدایت می شوند. دقت کنید این ویژگی برای یک وبسایت آگهی و تبلیغ خیلی مهم بوده و در جذب شاگرد شما کاملا موثر است.

3- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی ، تست کنکور و ... ارائه شده است و اگر تبلیغ تدریس خودتان در این سایت را ویژه کنید، آگهی تدریس شما را در کنار جزوات هم نمایش خواهیم داد و به این ترتیب احتمال جذبشاگرد شما بالاتر خواهد رفت. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده و در نتیجه ثبت تبلیغات تدریس در آن به نسبت هر سایت آگهی دیگری بازدهیبالاتری دارد.

4- در ایران مدرس بسیاری از مدرسینی که همین الان در صفحه اصلی سایت میبینید و آگهی ویژه دارند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان می دهد که ثبت تبلیغ تدریس در ایران مدرس موثر و مفید است.سایت ایران مدرس تا تیر 95 بیش از  13500 مدرس ثبت نامی دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به نزدیک 14000 مدرس هم خواهد رسید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدیددر روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایرانمدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی زیست شناسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. این امر باعث می شود تا متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و به راحتی شاگرد جذب کنید.

درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس پربازده، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس هزاران نمونه سوال امتحانی، مقالات آموزشی، جزوه، کتاب درسی، تست کنکور، جزوات درسی و کنکوری و ... ارائه شده است. در کنار مطالب مذکور آگهی تدریس شما هم نمایش داده خواهد شد. تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت نموده اند، تبلیغات تدریسخودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است. آگهی های تدریس ویژه در صفحه اصلی سایت وبالاتر از اگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی آنها بالاتر است. سایتایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. با درج تبلیغات رایگان تدریس در این وب سایت، آگهی شما در معرض هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار می گیرد.

برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردانتان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهیتدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی درزمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد. برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید. پس از ثبت نام واردکنترل پنل شده و آگهی تدریس خودتان را درج نمائید.درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی


تبلیغات تدریس


درج آگهی تدریس در پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس و آموزش خصوصی

با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.
....

بازدید: 1

پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس و تدریس خصوصی

اگر در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی هستید ...
....

بازدید: 91

تخفیف تابستانی ایران مدرس برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی

به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مدت 3 روز (1 تیر تا 3 تیر 95)تخفیف 20 درصدی برای ثبت آگهی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت ایران مدرس اعمال شده است. به این معنیکه اگر همین الان برای ثبت آگهی ویژه اقدام کنید، خواهید دید که هزینه هایی که حین پرداخت به شما نشان داده می شود به نسبت جدول تعرفه 20 درصد تخفیف را دارد. در ضمن مدرسینی که قبلا آگهی ثبت نموده اند، تخفیف های ویژهخودشان را هم دارند (مثلا اگر مدرسی بیش از چهار بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده باشد، تخفیف 25 درصدی قبلی خودش را دارد و تخفیف حاضر هم اضافه خواهد شد). مطلب دیگر اینکه، مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهیویژه دارند هم می توانند از این تخفیف استفاده کرده و در صورتیکه در این سه روز هزینه آگهی را پرداخت کنند، پس از انقضای آگهی فعلی آنها، آگهی بعدیبرای ایشان ثبت خواهد شد. یادآور می شود مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب روز پنجشنبه 3 تیر 95 است.

....
بازدید: 144

پربازدیدترین و معتبرترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...
....

بازدید: 190

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و برای فعالیت در زمینه تدریس و تدریس خصوصی قصد دارید در اینترنت تبلیغ کنید، برای آشنایی با چگونه ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 379

بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 231

سایت برتر تدریس و تدریس خصوصی سال 95

سایت ایران مدرس (همین وب سایت) سایت برتر تدریس و تدریس خصوصی سال 95 است. اگر در سال 95 قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید ... اگر در سال 95 قصد دارید با درج تبلیغات رایگانو یا آگهی ویژه در اینترنت شاگرد جذب نموده و از تدریس خصوصی درآمد کسب کنید.... اگر قصد دارید تبلیغ تدریس خودتان را در بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران ثبت نمائید ... در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت، ایران مدرس، درج کنید.
....

بازدید: 255

کسب درآمد از تدریس خصوصی در سال 95 با درج آگهی تدریس در ایران مدرس

با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.
....

بازدید: 383

بهترین وب سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی

بهترین وب سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی همین وب سایت (ایران مدرس) است. در وب سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند.
....

بازدید: 513

تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه

دروب سایت حاضر، ایران مدرس، تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه ارائه می گردد. در این وب سایت هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه و آلمانی، تدریس خصوصی دروس عمومی و تخصصی دانشگاهی و ... فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس خصوصیدارد. در سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی در زمینه تدریس و آموزش دروس مختلف ثبت نام کرده و به کار تدریس مشغول هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی از جمله تست کنکور، جزوات کنکوری و درسی، نمونه سوالات امتحانی، مقالات اموزشی و ... نیز ارائه شده است. اگر شما نیز در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا میخواهید فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش را شروع کنید، اگهی خودتان رادر همین وب سایت ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی فرم عضویت در سایت کلیک نموده و تبلیغات رایگانتدریس خودتان را درج نمائید. سایت ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و به بهترین شکل متقاضیان تدریس و آموزش را به سمت اگهی تدریس شما میل می دهد. این وب سایت از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. به عنوان مثال، همین الان عبارتهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی زیست شناسی، مدرس خصوصی و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه اول یا یکی از سه جایگاه اول نمایش داده خواهد شد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی وجذب شاگرد، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداختهاست و بنابراین آگهی تدریس شما در بین آگهی های با موضوعات مختلف گم نخواهد شد. اگر می خواهید تاثیر گذاری آگهی تدریس خودتان را افزایش دهید، آگهی خودتان را به صورت ویژه درج نمائید. تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند و هم اکنون در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند، بارها و بارها آگهی خودشان را در سایت ایران مدرس تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده تاثیر و بازدهی درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس است. چرا اگر این مدرسین با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی تدریس خودشان را تمدید نمی کردند.

بازدید: 156

دلایلی برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس

به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پربازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 12300 مدرس و 45000 عضو ثبت نامی دارد (تا بهمن 94). در سایت ایران مدرس بیش از 7000 جزوه، نمونه سوال امتحانی، مقالات آموزشی و ... ارائه شده است و تبلیغ ویژه شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد.

....
بازدید: 121

سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور

اگر در جستجوی سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور هستید ....
....

بازدید: 246

بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی آذر و دی 94

اگرمی خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با جذب شاگرد درآمد کسب کنید، بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی آذر و دی 94 است.
....

بازدید: 227

اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ...

اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ... اگر مدرس خصوصی زیست کنکور هستید و می خواهید با ثبت آگهی و تبلیغ تعداد شاگردها و درامد خودتان را افزایش دهید ... اگر به آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور علاقه دارید ولی هنوز در این زمینه آغاز به کار نکرده اید ...
....

بازدید: 245

برای درج تبلیغ تدریس فیزیک کنکور بهترین سایت کدام است؟

اگر در زمینه تدریس فیزیک کنکور فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای درج آگهی و تبلیغ شماست.
....

بازدید: 765


تبلیغات تدریس


بهترین و پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک همین وب سایت (ایران مدرس) است. اگر می خواهید دلیل این امر را بدانید ادامه این مطلب را بخوانید:
....

بازدید: 223

چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیاست. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 11500 مدرس تا آذر 94). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( حدود 15000 بازدید روزانه).
....

بازدید: 157

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس در این بخش ارائه می گردد.
....

بازدید: 125

چرا در ایران مدرس تبلیغ تدریس ثبت کنم؟

اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را شروع کنید و یا قبلا در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته و می خواهید تعداد شاگردها و یا درآمد خودتان از تدریس خصوصی را افزایش دهید، آگهی و تبلیغ تدریس خودتان را در ایران مدرس (همین سایت) ثبت نمائید.
....

بازدید: 182

جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در آبان 94 با ثبت آگهی رایگان تدریس

با ثبت آگهی رایگان تدریس در آبان 94 می توانید به راحتی شاگرد جذب کنید و از تدریس درآمد کسب نمائید.
....

بازدید: 239

بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل

سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل است. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد.
....

بازدید: 814

دلایلی که ثبت آگهی و تبلیغ تدریس در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی تبلیغ و آگهی رایگان اینترنتی درج کنید، بهترین گزینه برای ثبت آگهی و تبلیغ تدریس شما سایت ایران مدرس(همین وب سایت) است. البته برای ثبت یک تبلیغ با بازدهی بالا باید مواردی را مد نظر داشته باشید که با کلیک بر روی لینکهای زیر تعدادی از آنها را میتوانید مطالعه کنید.
....

بازدید: 209

عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازده

همانطورکه می دانیم مثل هر کار دیگری برای درج یک آگهی تدریس مناسب و موثر نیز عوامل مختلفی می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله عواملی که کمک می کند آگهیتدریسی را که به صورت رایگان یا ویژه در ایران مدرس درج می کنید موثر باشدمی توان به موارد زیر اشاره کرد: ....

بازدید: 2037

(0) نظر
برچسب ها :
دانلود رایگان تست های کنکور

دانلود رایگان تست های کنکور دکتری و کنکور سراسری و معرفی رشته در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده و دانلود رایگان تست های کنکور دکتری و کنکور سراسری و معرفی رشته بر روی لینکهای زری کلیک کنید.


معرفی رشته مهندسی حمل و نقل

معرفی رشته مهندسی حمل و نقل برای انتخاب رشته ی کنکوری آسانمعرفی رشته:مهندسی حمل و نقل گرایشی از رشته مهندسی عمران است که از تکنیک‌های ......
بازدید: 11

نکات کنکوری حرکت مورچه ها در زیست 1

نکات کنکوری حرکت مورچه ها در زیست 1

دانلود نکات کنکوری حرکت مورچه ها در زیست شناسی دوم تجربی در این بخش ارائه شده است .  برای دانلود نکات کنکوری حرکت ......
بازدید: 8

نکات کنکوری ماهیچه های اسکلتی  زیست دوم تجربی

نکات کنکوری ماهیچه های اسکلتی زیست دوم تجربی

دانلود نکات کنکوری ماهیچه های اسکلتی  زیست دوم تجربی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود نکات کنکوری ماهیچه های ......
بازدید: 9

نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1

نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1

دانلود نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1 در این بخش ارائه شده است . برای دانلود نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1 بر ......
بازدید: 7

دانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی

دانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی

دانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی در این قسمت ارائه شده است .برای دانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی بر روی لینک زیر ......
بازدید: 5

دانلود تست های کنکوری واژگان ادبیات فارسی با پاسخ

دانلود تست های کنکوری واژگان ادبیات فارسی با پاسخ

دانلود تست های کنکوری واژگان ادبیات فارسی با پاسخ در این بخش ارائه شده است. برای دانلود تست های کنکوری واژگان ادبیات ......
بازدید: 5

تست های کنکوری املای ادبیات فارسی با پاسخ

تست های کنکوری املای ادبیات فارسی با پاسخ

تست های کنکوری املای ادبیات فارسی با پاسخ در این بخش ارائه شده است . برای دانلود تست های کنکوری املای ادبیات فارسی با ......
بازدید: 6

معرفی رشته روابط عمومی

معرفی رشته روابط عمومی

معرفی رشته روابط عمومی برای انتخاب رشته ی کنکوریدروس تخصصی:اصول روابط عمومی، مدیریت و روابط عمومی، روابط عمومی عملی، تکنیکهای روابط ......
بازدید: 8

معرفی رشته ی ریاضی

معرفی رشته ی ریاضی

معرفی رشته ی ریاضی برای آسان تر کردن انتخاب رشته کنکوریگرایش‌های مختلف این رشته و اهداف آنها عبارتند از:ریاضی کاربردی: هدف از این شاخه ......
بازدید: 13

معرفی رشته پرستاری

معرفی رشته پرستاری

معرفی رشته ی پرستاری برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های لازم:پرستار باید از سلامت کامل جسمی و ذهنی و روحی برخوردار باشد و ......
بازدید: 10

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریگرایش‌های عربی:این رشته در مقطع کاردانی به نام «دینی ـ عربی» شناخته ......
بازدید: 5

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریعلوم آزمایشگاهی یکی از شاخه‌های علوم پزشکی است و بیشتر با آنالیز ......
بازدید: 12

آغاز توزیع کارت آزمون Ph.D پزشکی (دکتری تخصصی)

آغاز توزیع کارت آزمون Ph.D پزشکی (دکتری تخصصی)

 رییسمرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون پی اچ دی پزشکی و دستیاری دندانپزشکی سال 95 از فردا (دوشنبه) چهارم تا هفتم مرداد ماه ......
بازدید: 14

نتایج آزمون دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

نتایج آزمون دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از اعلام نتایج کنکور دکتری این دانشگاه خبر داد.دانشجویانی که جزو پذیرفته شدگان مشروط قرار ......
بازدید: 8

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری برای کمک به انتخاب رشته ای آسان در کنکوربازار کار رشته ی مدیریت بازرگانی:فارغ التحصیلان این ......
بازدید: 14

معرفی رشته ی میکروبیولوژی

معرفی رشته ی میکروبیولوژی

معرفی رشته ی میکروبیولوژی برای کمک به انتخاب رشته ی بهتر کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:قوه ی حافظه ی خوب ،توانایی در مقایسه مباحث مختلف با هم ......
بازدید: 9

معرفی رشته مدیریت امور بانکی

معرفی رشته مدیریت امور بانکی

معرفی رشته مدیریت امور بانکی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:فرد باید دارای حسن خلق و برخورد مناسب و روابط اجتماعی ......
بازدید: 8

معرفی رشته مهندسی شهر سازی

معرفی رشته مهندسی شهر سازی

معرفی رشته مهندسی شهر سازی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های مورد نیاز این رشته:دانشجوی این رشته باید با طراحی و مفاهیم هنری مثل ......
بازدید: 7

آشنایی با رشته ی مطالعات خانواده

آشنایی با رشته ی مطالعات خانواده

معرفی رشته ی مطالعات خانواده برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریدر این رشته باید به مطالعه ی این بحث ها بپردازید:حق سالاری در برابر مرد یا زن ......
بازدید: 9

معرفی رشته ی مهندسی نساجی

معرفی رشته ی مهندسی نساجی

معرفی رشته ی مهندسی نساجی  برای  کمک به انتخاب رشته ی کنکور استعداد های مورد نیاز این رشته:دانشجویان این رشته برای رسیدن به کارایی ......
بازدید: 8


تست های کنکوری آمار و ریاضی کاربردی دکتری حسابداری

دانلود رایگان تست های کنکوری درس  آمارو ریاضی کاربردی دوره دکتری حسابداری  (نیمه متمرکز) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان تست ......
بازدید: 3

تست های کنکوری اصول مدیریت مالی دوره دکتری

تست های کنکوری اصول مدیریت مالی دوره دکتری

دانلود رایگان  تست های کنکوری درس اصول مدیریت مالی دوره دکتری حسابداری  (نیمه متمرکز) در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان  ......
بازدید: 3


تست های کنکوری اصول حسابداری دوره دکتری حسابداری

دانلود رایگان تست های کنکوری درس اصول حسابداری دوره دکتری حسابداری  (نیمه متمرکز) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان تست های ......
بازدید: 3

تستهای کنکوری اصول و مبانی مدیریت از دید گاه اسلام

تستهای کنکوری اصول و مبانی مدیریت از دید گاه اسلام

دانلود رایگان  تست های کنکوری درس اصول و مبانی مدیریت از دید گاه اسلام دوره دکتری (نیمه متمرکز) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود ......
بازدید: 3

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

واحدهایبین‌الملل و برون مرزی که در مهر و بهمن ماه سال 94 پذیرش خود را تکمیل نکردند موظف به برگزاری آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند.معاون ......
بازدید: 3

معرفی رشته  مهندسی اپتیک و لیزر

معرفی رشته مهندسی اپتیک و لیزر

معرفی رشته مهندسی  اپتیک و لیزر برای انتخاب رشته ی کنکور سراسریسختی های رشته: نیاز به پژوهش  های زیاد و آزمایشگاه های طولانی مدت دارد. ......
بازدید: 6

معرفی رشته گفتار درمانی

معرفی رشته گفتار درمانی

معرفی رشته گفتار درمانی برای راحت تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریتعدادی از خدمات یک گفتار درمانگر ـ درمان لکنت زبان ـ اختلالات تلفظی ـ تأخیر در ......
بازدید: 4

بازار کار  رشته باستان شناسی

بازار کار رشته باستان شناسی

معرفی رشته باستان شناسی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوری آسانمهارت های مورد نیازذهنی پویا و کاوشگر همراه با قدرت تجسم خوبدقت و توجه به ......
بازدید: 5

اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵

اسامی پذیرفته شدگان مشروط آزمون دکتری تخصصی سال ۹۵

 پذیرفته شدگان مشروط در دوره دکتری سال ۹۵ این دانشگاه باید تا ۱۱ مردادماه نسبت به تکمیل فرم اخذ تعهد اقدام کنند.عدم تحویل فرم تعهد در تاریخ اعلام شده به معنای ......
بازدید: 9

انتشار کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی

انتشار کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی

کلید اولیه  کنکور دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد و داوطلبان می توانند اعتراضات خود به سوالات آزمون را تا تاریخ ۱۱ مرداد از طریق سایت مرکز سنجش ......

بازدید: 6

تعداد داوطلبان کنکور  کاردانی به کارشناسی

تعداد داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی

برای شرکت در کنکور دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی برای رشته‌های با آزمون و ......

بازدید: 7

توزیع کارت و برگزاری آزمون سراسری رشته های هنری 95

توزیع کارت و برگزاری آزمون سراسری رشته های هنری 95

توزیع کارت و برگزاری کنکور سراسری رشته های هنری 95بر اساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده کارت شرکت در آزمون طراحی رشته های تحصیلی نقاشی، ......
بازدید: 8

تست های کنکوری مبانی سازمان و مدیریت دوره دکتری

تست های کنکوری مبانی سازمان و مدیریت دوره دکتری

دانلود رایگان تست های کنکوری مبانی سازمان و مدیریت دوره دکتری تخصصی در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان تست های ......
بازدید: 6

تست های کنکوری  روش تحقیق و آمار دوره دکتری

تست های کنکوری روش تحقیق و آمار دوره دکتری

دانلود رایگان تست های کنکوری درس روش تحقیق و آمار دوره دکتری در این بخش ارائه شده است . برا یدانلود رایگان تست های ......
بازدید: 6


معرفی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریطول دوره تحصیل حداقل و حداکثر تحصیل در دوره کارشناسی رشته حقوق مطابق آئین نامه آموزشی ......
بازدید: 14

معرفی رشته هوشبری

معرفی رشته هوشبری

معرفی رشته هوشبری برای انتخاب رشته ای آسان در کنکور توانایی های لازمیک هوشبر باید توانایی های انجام احیا قلبی-ریوی ، انواع بیهوشی ناحیه و ......
بازدید: 11

معرفی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری برای انتخابی آسان در کنکوراستعدادهای لازم:این رشته در سه گروه آزمایشی ریاضی- انسانی-تجربی دانشجو می پذیرد ریاضی در ......
بازدید: 6

معرفی رشته مدیریت مالی

معرفی رشته مدیریت مالی

معرفی رشته مدیریت مالی برای کمک به  انتخاب رشته ی کنکوری گرایش های رشته مدیریت مالی:«رشته مدیریت مالی» در حال حاضر فاقد گرایش می ......
بازدید: 6

معرفی رشته فیزیوتراپی

معرفی رشته فیزیوتراپی

معرفی رشته فیزیوتراپی برای اینکه انتخاب رشته ای آسان برای کنکور داشته باشیداستعداد های مورد نیاز:فرد باید علاقه مند کمک به دیگران ......
بازدید: 8


(0) نظر
برچسب ها :
نرخ، قیمت و هزینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل
در این بخش مطالبی در زمینه نرخ، قیمت و هزینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل ارائه می گردد.

قیمت تدریس خصوصی


iranmodares

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی سوال دارید ....

اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و کنکور را بدانید ....

اگر برای آموزش ریاضی ابتدایی می خواهید هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی را از مدرسین ریاضی بپرسید ....

در صورتیکه قصد دارید از کلاسهای اموزش زبان در منزل استفاده کنید و به این منظور می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان را بدانید ...

اگر در زمینه هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی، قیمت تدریس خصوصی شیمی، هزینه تدریس خصوصی عربی، نرخ تدریس خصوصی عربی دبیرستان و ... سوال دارید ....

در هر صورت موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی قیمت و هزینه کاملا مشخصی ندارد. هزینه کلاسهای تدریس خصوصی به سابقه مدرس، شهر مورد نظر، درس و مقطعتدریس و عوامل زیاد دیگری بستگی دارد.

2- مدرسینی که سابقه و مدرک تحصیلی بالاتری دارند هزینه بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی مطالبه می کنند. البته به مدرسینبا سابقه اطمینان بیشتری هم می توان کرد و احتمال نتیجه گرفتن با آنها بالاتر هم است.

3- مسلما اگر مسیری که مدرس برای تدریس به شما طی می کند خیلی طولانی باشد هزینه بیشتری را هم درخواست می کند. برای کلاسهای تدریس خصوصی با مدرسینی هماهنگ کنید که به شما نزدیکتر هستند.

4- سعی کنید از بین مدرسین تدریس خصوصی مدرسی را پیداکنید که واقعا مناسب شما باشد. حتی اگر هزینه مدرس مورد نظر شما و قیمت جلسات تدریس خصوصی ایشان کمی بالاتر باشد باز هم ارزشش را دارد. چون با کمیپرداخت هزینه بیشتر مطئمن هستید که نتیجه می گیرید.

5- قیمت جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10000 تومان تا500000 تومان متغیر است. بنابراین اصلا نمی توان مبلغ مشخصی را برای کلاسهای خصوصی در نظر گرفت. بهترین راهکار این است که با کلیک بر روی عبارتمدرسین تدریس خصوصیلیست مدرسین را مشاهده کنید و با بررسی رزومه چند مدرس ببینید که چه قیمتیرا درخواست می کنند. تعدادی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند.

6- در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بیش از هر سایت دیگری مدرس ثبت نامی که آگهی تدریس درج کرده اند را می توانید مشاهده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

توصیه: اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید، برگزاری این کلاسهای را به پایان ترم موکول ننمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم بازدهی بالاتری دارد. می توانید همزمان و پابه پای کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه کلاسهای تدریس خصوصی خودتان را برگزار کنید. کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و با تمرکز و حواس جمع گوش دهید. در ضمنبه بهانه کلاسهای خصوصی در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. هر دوی اینها را در کنار هم داشته باشید تا نتیجه خوبی بگیرید. کلاسهای تدریس خصوصی اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند مفید و موثر باشد. مطلب دیگر اینکه فکر نکنید که اگر در کلاسهای خصوصی شرکت کردید دیگر مطالعهو درس خواندن و حل تمرین و مسئله لازم نیست. بلکه هر کدام از این موارد جای خود را دارد. از کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان کمک و کلاسهای تقویتی استفاده نمائید. با ترکیبی از شرکت در کلاسها و تلاش و پشتکار خودتان بهترین نتیجه را خواهید گرفت. باز هم توصیه می کنیم مطالعه و درس خواندن و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم داشته باشید و این موارد را به شب امتحان موکول نکنید.

عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی در تهران، موسسه تدریس خصوصی، تدریس خصوصیریاضی، استخدام تدریس خصوصی، قیمت تدریس خصوصی، تدریس خصوصی دبیرستان، تدریس خصوصی در اصفهان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس در تهران

iranmodares

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.

همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عواملدیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و میتوانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طیتماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. هر جای تهران و اصفهان که ساکن هستید به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را در این وب سایت بیابید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. اگر در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در تهران و اصفهان هم فعالیت دارید می توانید با درج آگهی رایگان در همین سایت به راحتی شاگرد جذب کنید.

علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس(همین سایت) مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.

تدریس خصوصیدر صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای موفقیت در تحصیل، افزایشمعدل و موفقیت در کنکور موثر و مفید باشد. اگر در مبحثی اشکال دارید و یا چند جلسه نتوانسته اید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند برای شما مفید باشد. برای دانلود نمونه سوالهای امتحانی هم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.

- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.

- قدیمی ترین سایت آگهی تدریس ایران است --- تا سال 95 نزدیک به 7 سال از عمر این وب سایت می گذرد و هر سال بازدید و تعداد مدرسین آن بیشتر و بیشتر شده است.

- ...

موارد بالا را خودتان تحقیق کنید. ایران مدرس بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل، تدریس نیمه خصوصی و تدریس گروهی است.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی در تهران و یا هر جای دیگری ایران فعالیت داشته باشید، فرصت درج آگهی و تبلیغ در ایران مدرس را از دست ندهید.

برای درج اگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت را کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. پس از تایید مدیریت سایت، آگهی تدریس شما نمایش داده خواهد شد.

درج آگهی تدریسو تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ویژه ثبت نموده و بازدهی آن را بیشتر و بیشتر افزایش دهید.

هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از تدریس درآمد کسب نمائید. ایران مدرس سایت اول تدریس ایران است.


iranmodares

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک + آموزش ریاضیات و فیزیک

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید و می خواهید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات را بدانید ...

در صورتیکه قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تهران، کرج، مشهد، شیراز، تبریز و یا هر جای دیگر ایران استفاده کنید ...

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی مهندسی نیاز دارید و در جستجوی یک مدرس خوب برای یادگیری ریاضی مهندسی هستید ...

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی فیزیک، تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاهی، تدریس فیزیک هالیدی، تدریس دروس رشته فیزیک دانشگاهی و ... به مدرس نیاز دارید ...

اگر برای یادگیری بهتر درس حسابن قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی حسابان استفاده نمائید ....

چنانچه در پایه هشتم مشغول به تحصیل هستید و برای یادگیری بهتر درس ریاضی قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی ریاضی هشتم استفاده کنید ...

اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در کرج، استان البرز، تهران، استان تهران و ... استفاده کنید ....

اگر در جستجوی لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی ریاضی هفتم هستید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی در تمامی مقاطع تحصیلی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک در تمامی مقاطع تحصیلی بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.

ریاضی یکی از مهم ترین دروس در تمامی مقاطع تحصیلی است. با شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی به راحتی می توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. فیزیک نیز در مقطع دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین دروس است.

برای یادگیری بهتر دروس ریاضی و فیزیک لیست کاملی از مدرسین را در همین سایت (ایران مدرس) پیدا کنید.

در ایران مدرس تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس ثبت نام کرده اند. ایران مدرس پربازدیدترین سایتتدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است.

iranmodares

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.

- تجربه مدرس زبان: هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا در تعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.

- شهر محل تدریس: همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح استو در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایرخدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.

- میزان تحصیلات مدرس زبان: هزینه و نرخ جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به میزان تحصیلات مدرس زبان هم بستگی دارد. مسلما مدرسیکه دکتری دارد به نسبت تحصیلات خودش هزینه بالاتری هم برای جلسات تدریس زبان مطالبه می کند.

- مقطع تحصیلی دانش آموز یا دانشجو: هزینه تدریس زبانکنکور نسبت به زبان انگلیسی دبیرستان بالاتر است. هزینه تدریس زبان دانشگاهی و تدریس مکالمه زبان انگلیسی و آزمونهای زبان هم به نسبت زبان دبیرستان بالاتر است. البته قاعده کلی نیست ولی به هر حال هر چه حساسیت آزمون و کلاس تدریس بالاتر باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی هم بیشتر خواهد شد.

بهترین راهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها را از آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.عبارتهایکلیدی: هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان در اصفهان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

iranmodares(0) نظر
برچسب ها : قیمت تدریس در منزل
تدریس خصوصی زبان انگلیسی و هزینه و قیمت تدریس و اموزش زبان
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و هزینه و قیمت تدریس و اموزش زبان ارائه می گردد. برای مطالعه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و هزینه و قیمت تدریس و اموزش زبان ادامه این مطلب را بخوانید.

در وب سایت (ایران مدرس) آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم و آقا ارائه شده است. در این وب سایت تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریسزبان و سایر دروس فعالیت دارند. اگر به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید به راحتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت بیابید.

اگر در زمینه هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی سوال دارید ..... اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم نیاز دارید .... اگر می خواهید زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید و برای این منظور می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل استفاده نمائید .... در صورتیکه در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل سوال دارید .... در هر صورت می توانید با مدرسین زبان ثبت نامی در همین وب سایت (ایرانمدرس) تماس گرفته و قیمت و هزینه کلاسهای زبان را جویا شوید و یا درخواست برگزاری کلاس زبان را بدهید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

در صورتیکه قصد دارید کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی داشته باشید .... اگر ساکن کرج یا تهران هستید و می خواهیدبا استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج و یا تهران مکالمهزبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید و یا برای آزمونها و امتحانات زبان آمادهشوید .... اگر خودتان خانم هستید و به برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی مکالمهزبان انگلیسی توسط خانم نیاز دارید و می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را هرچه سریعتر یاد بگیرید .... اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی زبان در اصفهان،مشهد، شیراز، یزد، اهواز و  .... را برگزار کنید ..... در هر صورت با مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نامی در همین سایت (ایران مدرس) تماس بگیرید.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدیددر روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. در سایت ایران مدرس بیش از هر سایت دیگری مدرس ثبت نامی وجود دارد و به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را برای آموزش زبان و یا هر درس دیگری پیدا کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارتآموزش خصوصی زبان کلیک کنید. و برای مشاهده لیست کامل مدرسین تمامی دروس و رشته ها بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.

کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی و کلاسهای تدریس خصوصی در حالت کلی در صورتیکه بدرستی مورد استفاده قرار گیرند در یادگیری و آموزش بهتر دروس بسیار موثر هستند. اگر می خواهید دروس را بهتر و سریعتر یاد بگیرید از جلسات تدریس خصوصیاستفاده نموده و در کنار آن خودتان درس را مطالعه کنید و مرور را هم فراموش ننمائید. در وب سایت حاضر، علاوه بر تدریس خصوصی مطالب آموزشی دیگریهم ارائه شده است. برای دانلود مطالب آموزشی زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یادگیری مکالمه زبان هم مفید و موثر است. در کلاسهای تدریس مکالمه خصوصی بیشتر می توانید حرف بزنید و تمرین شما به نسبتکلاسهای گروهی بسیار بیشتر است. اگر برای آزمون خاصی و یا برای تجارت قصد دارید مکالمه زبان را سریعتر یاد بگیرید از کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی استفاده نمائید.

عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، مدرس زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی،آموزش خصوصی زبان انگلیسی، مدرس زبان انگلیسی خانم، معلم زبان انگلیسی، مدرس نیتیو زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی


قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.

- تجربه مدرس زبان: هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا در تعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.

- شهر محل تدریس: همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح استو در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایرخدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.

- میزان تحصیلات مدرس زبان: هزینه و نرخ جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به میزان تحصیلات مدرس زبان هم بستگی دارد. مسلما مدرسیکه دکتری دارد به نسبت تحصیلات خودش هزینه بالاتری هم برای جلسات تدریس زبان مطالبه می کند.

- مقطع تحصیلی دانش آموز یا دانشجو: هزینه تدریس زبانکنکور نسبت به زبان انگلیسی دبیرستان بالاتر است. هزینه تدریس زبان دانشگاهی و تدریس مکالمه زبان انگلیسی و آزمونهای زبان هم به نسبت زبان دبیرستان بالاتر است. البته قاعده کلی نیست ولی به هر حال هر چه حساسیت آزمون و کلاس تدریس بالاتر باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی هم بیشتر خواهد شد.

بهترین راهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها را از آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.عبارتهایکلیدی: هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان در اصفهان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهرانقیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ممکن است به عوامل دیگری هم بستگی داشته باشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که همین الان با مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نامی درهمین سایت (ایران مدرس)تماس گرفته و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل را از چند نفر از آنها بپرسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای دانلود مطالب آموزشی، کتابهای آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.در وب سایت ایران مدرس حدود 14000 مدرس خصوصی زبان و سایر دروس و رشته ها تا دی 94 ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی زبان و سایر دروس و رشته ها فعالیت دارند.

تدریس خصوصیزبان و آزمونهای زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس در سایت ایران مدرس به صورت مفصل مورد توجه قرار گرفته است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آزمون های زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 علاوه بر موارد ذکر شده، در سایت ایران مدرس هزاران مطلب آموزشی و دانلودی به صورت رایگان ارائه شده است. برای دانلود رایگان مطالب آموزشی زبان، جزوات زبان انگلیسی، آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 با مراجعه به بخش کنکور سایت ایران مدرس هم تعداد زیادی تست کنکور زبان انگلیسی را می توانید دانلود نمائید که در ادامه تعدادی از آنها ارائه شده است.

 
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.

در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.

با توجه به آنچه گفته شد، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری مقدار مشخصی نداشته و با توجه به سابقه و تجربه مدرس و شهر محل تدریسمتفاوت است. البته بسیاری از مدرسین به صورت توافقی تدریس می کنند و برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی بر سر هزینه می توانید به توافق برسید.

در وب سایت (ایران مدرس) تا آذر 94 بیش از 11500 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان کلیک کنید.


مدرس زبان انگلیسی


آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم و آقا

در وب سایت (ایران مدرس) آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم و آقا ارائه شده است. در این وب سایت تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریسزبان و سایر دروس فعالیت دارند. اگر به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید به راحتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت بیابید.
....

بازدید: 499

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.
....

بازدید: 430

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.
....

بازدید: 455

بهترین سایت تدریس خصوصی و دانلود رایگان مطالب آموزشی زبان انگلیسی

بهترین سایت تدریس خصوصی و دانلود رایگان مطالب آموزشی زبان انگلیسی همین وب سایت (ایران مدرس) است.
....

بازدید: 256

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.
....

بازدید: 1414


آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

در وب سایت (ایران مدرس) تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و کل ایران پوشش داده شده و ارائه شده است.
....

بازدید: 239

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان

اگر ساکن اصفهان هستید و برای یادگیری زبان به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان نیاز دارید ...
....

بازدید: 192

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی در این وب سایت به صورت کامل پوشش داده شده است.
....

بازدید: 632

سایت مدرسین زبان انگلیسی و مطالب آموزشی زبان

اگر مدرس یا دانشجوی زبان انگلیسی هستید و در زمینه یادگیری زبان انگلیسی در جستجوی سایت مدرسین زبان انگلیسی و مطالب آموزشی زبان هستید، وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه است.
....

بازدید: 270

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی و گرامر زبان

اگر در جستجوی یک سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی و گرامر زبان هستید، این وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است.
....

بازدید: 475

چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟

برای آموزش زبان انگلیسیدر مدت زمان کوتاه باید بر روی یادگیری زبان تمرکز کنید. به این معنی که در تمام طول روز سعی کنید به شیوه های مختلف با آموزش زبان درگیر باشید.
....

بازدید: 448

12 راهکار مفید برای یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم

برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 462

سایت آموزش زبان و مدرسین زبان انگلیسی

اگر در جستجوی سایت آموزش زبان و مدرسین زبان انگلیسی هستید، ایران مدرس بهترین گزینه است. در این وب سایت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی موارد زیر را می توانید بیابید.

....
بازدید: 440

سایت آموزش زبان انگلیسی و تدریس خصوصی آیلتس

اگر در جستجوی یک سایت آموزش زبان انگلیسی و تدریس خصوصی آیلتس هستید و برای یادگیری زبان انگلیسی در جستجوی جزوه و سوالات امتحانی هستید یا برای آموزش خصوصی ایلتس در منزل می خواهید لیست مدرسین خصوصی آیلتس را مشاهده کنید، در این وب سایت همه این موارد را می توانید مشاهده کنید.
....

بازدید: 219


مدرس زبان انگلیسی


سایت مدرسین خصوصی آیلتس

اگر برای آموزش و یادگیری آیلتس در جستجوی سایت مدرسین خصوصی آیلتس هستید، وب سایت ایران مدرس  تعداد زیادی مدرس ثبت نامی فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی ایلتس دارد.
....

بازدید: 240

راهکارهایی برای آموزش سریعتر و بهتر زبان انگلیسی

در این بخش راهکارهایی برای آموزش سریعتر و بهتر زبان انگلیسی ارائه می گردد. برای آموزش بهتر زبان انگلیسی موارد زیر می توان موثر باشد.
....

بازدید: 681

آموزش سریع زبان انگلیسی در کلاسهای تدریس خصوصی زبان

در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توان زبان انگلیسی راسریع تر آموخت. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای افرادی که قصد دارند در مدتزمان کوتاهتری زبان انگلیسی را یاد بگیرند می تواند مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 193

سایت آموزش خصوصی زبان

اگر در جستجوی یک سایت آموزش خصوصی زبان هستید، وب سایت (ایران مدرس) یکی از بهترین گزینه ها برای شما است. در این وب سایت موارد زیر جهت آموزش زبان در نظر گرفته شده است:
....

بازدید: 200

اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران زبان انگلیسی

در وب سایت ایران مدرس  لیست کاملی از اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران زبان انگلیسی را می توانید مشاهده کنید. در ایران مدرس مدرسین زبان انگلیسی خانم و آقا ثبت نام کرده و به تدریس و آموزش خصوصی در منزل و آموزشگاه مشغولند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید بر روی لینک آموزش خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
....

بازدید: 484

سایت تدریس زبان فرانسه و انگلیسی

اگردر جستجوی یک سایت تدریس زبان فرانسه و انگلیسی عالی هستید، وب سایت ایرانمدرس  بهترین گزینه برای شما است. در وب سایت حاضر در حدود 10500 مدرس در زمینه تدریس خصوصی فرانسه و آموزش خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی سایر دروس ثبت نام کرده و آگهی تدریس درج نموده اند.
....

بازدید: 218

لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی

برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. در پایین همین مطلب نیز تعدادی از مدرسین زبان انگلیسی نشان داده شده اند که برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی زبان در منزل و یا آموزشگاه می توانید با آنها هماهنگ کنید.
....

بازدید: 509

سایت تدریس و آموزش خصوصی زبانهای خارجی

اگر در جستجوی یک سایت تدریسو آموزش خصوصی زبانهای خارجی (انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی و ...) هستید، وب سایت ایران مدرس یکی از برترین سایتهای تدریس و اموزش زبان و سایر دروس است.
....

بازدید: 189

سایت مدرسین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در همین وب سایت می توانید پیدا کنید.
....

بازدید: 592


(0) نظر
برچسب ها : تدریس زبان - مدرس خصوصی زبان - آموزش زبان
تدریس خصوصی شیمی و فیزیک و دروس دبیرستان
در این بخش مطالبی در باره تدریس خصوصی شیمی و فیزیک و دروس دبیرستان ارائه می گردد. در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.

وب سایت حاضر، برترین وب سایت تدریس ایران بوده و بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس دارد. در وب سایت ایران مدرس، تا فروردین 94 بیش از 8700 مدرس ثبت نام کرده اند.

علاوه بر دروس ذکر شده در بالا، برای ارائه خدمات در زمینه تدریس زیست، تدریس عربی، تدریس زبان و سایر دروس نیز می توانید به بخش تدریس خصوصی مراجعه کنید.

در وب سایت ایران مدرس مدرسین زیادی در زمینه تدریس دروس دبیرستان و دانشگاه فعالیت دارند.

در وب سایت ایران مدرس  مطالب زیادی در زمینه تدریس شیمی، جزوات شیمی، نمونه سوال امتحانی شیمی، تست کنکور شیمی، راههای صحیح مطالعه درس شیمی و ... ارائه شده است.

اگر در زمینه تدریس شیمی و تدریس خصوصی شیمی به ارائه خدمات نیاز دارید به پایین همین مطلب مراجعه کنید تا لیست مدرسین شیمی را ببینید و یا بر روی عبارت مدرس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

اگر برای یادگیری بهتر درس شیمی به جزوات آموزشی شیمی و خلاصه جزوات شیمی نیاز دارید بر روی عبارتهای زیر کلیک نمائید. در بخش دانلود سایت جزوات بیشتری هم وجود دارد.


 در صورتیکه برای آمادگی امتحانات شیمی به نمونه سوالات امتحانی شیمی نیاز دارید بر روی عبارتهای زیر کلیک نمائید. در بخش دانلود سایت نمونه سوالات امتحانی بیشتری هم وجود دارد.

 
دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی شیمی سوم دبیرستان شهریور 88 رشته ریاضی و تجربی
چنانچهبرای آمادگی کنکور به تست کنکور شیمی نیاز دارید نیز بر روی عبارتهای زیر کلیک کنید. برای دانلود مطالب آموزشی بیشتر در زمینه کنکور و تست کنکور بر روی عبارت کنکور کلیک نمائید.

 و در نهایت، اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی شیمی و راهکارهای صحیح مطالعه و آموزش شیمی مطالب مفیدی بخوانید بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 
تدریس خصوصی شیمی در ایران مدرس
نحوه مطالعه درس شیمی برای کنکور
برنامه ریزی و یادگیری شیمی و نحوه تست زنی شیمی برای آمادگی در کنکور
منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
راهکارهایی برای کسب نمره بالا در درس شیمی


شیمی1 اول دبیرستان یکی از دروس مهم دوران متوسطه است. با مطالعه و یادگیری صحیح این درس پایه شیمی شما محکم بوده و در سالهای بعد نیز برای یادگیری شیمی و همچنین برای بدست آوردن درصد بالای درس شیمی در کنکور مشکلی نخواهیدداشت.

اگر برای آموزش و یادگیری درس شیمی 1 اول دبیرستان، یا کسب نمره خوب و رفع اشکال در درس شیمی 1 اول دبیرستان به مدرس خصوصی شیمی و معلم شیمی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین شیمی هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

در وب سایت حاضر، علاوه بر بحث آموزش خصوصی شیمی، مطالب آموزشی، جزوات، نمونه سوالهای امتحانی، تست کنکور و ... برای یادگیری شیمی ارائه شده است. تعدادی از این موارد در ادامه ارائه می گردد.

 


رتبه اول نتایج جستجوی گوگل تدریس خصوصی شیمی به سایت ایران مدرس تعلق دارد.

اگر در گوگل عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی شیمی کنکور، مدرس خصوصی شیمی و ... را جستجو کنید، ایران مدرس را در جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. بنابراین، با درج آگهی در زمینه تدریس خصوصی شیمی در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از تدریس شیمی درآمد کسب خواهید کرد.

تصور کنید که دانش آموز یا دانشجویی و یا والدین انها در اینترنت در جستجوی مدرس شیمی هستند. در این حالت، در گوگل با عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی شیمی کنکور،مدرس خصوصی شیمی و ... در گوگل بدنبال مدرس خواهند گشت و چون سایت ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول قرار دارد بر روی آن کلیک خواهند کرد. حال اگر شما در سایت ایران مدرس آگهی داشته باشید متقاضیان تدریس شیمی به این ترتیب با شما تماس خواهند گرفت.

ایران مدرس بزرگترین، معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. بازدید این سایت در ایام امتحانات به 15000 تا 20000 بازدید در روز می رسد. ایران مدرس تا آذر 94 بیش از 11600 مدرس خصوصی دارد.

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی شیمیفعالیت داشته باشید، به جمع مدرسان ایران مدرس بپیوندید. برای ثبت آگهی و تبلیغ در زمینه تدریس خصوصی شیمی یا هر زمینه دیگری، در بالای همین صفحه برروی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از ورود به کنترل پنل آگهی رایگان تدریس خودتان را ثبت کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده در سایت ایران مدرس هزاران مطلب دانلودی، تست کنکور، نمونه سوال امتحانی و مطالب آموزشی در زمینه شیمی ارائه شده است. تعدادی از این مطالب در ادامه آمده است.


 
دانلود سوالات امتحان نهایی درس شیمی تجزیه 1 رشته صنایع شیمیایی شهریور 94
دانلود سوالات امتحان نهایی شیمی 3 سوم دبیرستان شهریور 94 همراه با پاسخنامه
خلاصه جزوه درس شیمی عمومی 1-فصل7
دانلود اصلاحیه کتاب شیمی 3 دبیرستان
دانلود کتاب شیمی 1 سال اول دبیرستان سال تحصیلی 93 - 94
دانلود تست های کنکور شیمی 2 ( مدل های اتمی امروزی) همراه با کلید پاسخ
دانلود سوالات کنکوری شیمی 2 کنکورهای سراسری 85 تا 93 به تفکیک فصول
دانلود جزوه شیمی 2

اگر در جستجوی برترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی هستید، تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در سایت ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.

همین الان عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی،مدرس خصوصی فیزیک، مدرس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصیشیمی کنکور و یا عبارتهایی مشابه اینها را در گوگل جستجو کنید. خواهید دیدکه سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه اول قرار دارد. سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است.

سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران هم می باشد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات در بعضی از روزها به بیش از 20000 بازدید در روز هم می رسد.

برای رونق کسب و کار، جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی فیزیک و شیمی فرصت درج آگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. در سایت ایران مدرس هزاران جزوه و سوال امتحانی شیمی و فیزیک و سایر دروس هم ثبت شده است.با درج آگهی تدریس ویژه، تبلیغ تدریس شما را در کنار جزوات و سوالات امتحانی هم نمایش خواهیم داد و احتمال جذب شاگرد شما باز هم بیشتر خواهد شد.

برای ثبت آگهی رایگانتدریس فیزیک و شیمی در ایران مدرس، در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویتدر سایت کلیک کرده و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید.

تدریس شیمی


برترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی

اگر در جستجوی برترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی هستید، تبلیغات تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 468

رتبه اول نتایج جستجوی گوگل تدریس خصوصی شیمی

رتبه اول نتایج جستجوی گوگل تدریس خصوصی شیمی به سایت ایران مدرس (همین وب سایت) تعلق دارد.
....

بازدید: 161

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی در آبان 94

اگردر زمینه تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارید آگهی خودتان را در همین وب سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ایران مدرس بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی است.
....

بازدید: 347

سایت مدرسین و معلمین خصوصی شیمی در تمامی مقاطع

اگر در جستجوی سایت مدرسین و معلمین خصوصی شیمی در تمامی مقاطع هستید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تدریس شیمی است.
....

بازدید: 148

تدریس خصوصی و آموزش شیمی 1 اول دبیرستان

تدریس خصوصی و آموزش شیمی 1 اول دبیرستان ،همانند سایر دروس، در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مورد توجه قرار گرفته است.
....

بازدید: 289

موفقیت در یادگیری و آموزش درس شیمی

برای موفقیت در یادگیری و آموزش درس شیمی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 353

تدریس شیمی، جزوات شیمی، نمونه سوال امتحانی شیمی

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مطالب زیادی در زمینه تدریس شیمی، جزوات شیمی، نمونه سوال امتحانی شیمی، تست کنکور شیمی، راههای صحیح مطالعه درس شیمی و ... ارائه شده است.
....

بازدید: 340

برترین سایت تدریس خصوصی و آموزش شیمی

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) یکی از برترین سایتهای تدریس خصوصی و آموزش شیمی است. در وب سایت حاضر بخشهای مختلفی در زمینه تدریس و آموزش شیمی در نظر گرفته شده است.
....

بازدید: 277

سایت تدریس دروس دبیرستان

در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در همین وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.
....

بازدید: 936

آموزش خصوصی در منزل

در بسیاری از اوقات استفاده از کلاسهای آموزش خصوصی ریاضیات، کلاسهای تدریس فیزیک و همچنین استفاده از معلم خصوصی شیمی و سایر دروس لازم است.
....

بازدید: 377

آموزش ریاضی، فیزیک و شیمی

دروسریاضی، فیزیک و شیمی جزو دروس سخت به حساب آمده و در بسیاری از موارد دانشآموزان در همه ی این دروس یا در یکی از آنها مشکل دارند.
....

بازدید: 314

تدریس خصوصی شیمی در ایران مدرس

تدریس خصوصی شیمی در ایران مدرس ....

بازدید: 2093


(0) نظر
برچسب ها :
جدیدترین مقالات مرتبط با تدریس و تدریس خصوصی
جدیدترین مقالات مرتبط با تدریس و تدریس خصوصی در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده جدیدترین مقالات مرتبط با تدریس و تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

چگونه ریاضی تدریس کنیم؟ (10 نکته برای تدریس موفق ریاضی)

اگر سوال ( چگونه ریاضی تدریس کنیم؟ ) برای شما هم مطرح است، در این مقاله نکات مهمی در رابطه با تدریس خوب و موفق ریاضی را می توانید مطالعه کنید.
....

بازدید: 1

درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟

درآمد کار و شغل تدریس و تدریس خصوصی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در این بخش توضیحات مختصری درباره ان ارائه می گردد. درآمد تدریسبه شهر محل تدریس بستگی دارد. در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و ... که به صورت کلی وضعیت مال مردم بهتر است کسانی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند هم می توانند برای جلسات تدریس خصوصی مبالغبیشتری را درخواست کرده و در نتیجه درآمد آنها بالاتر خواهد بود. البته کار تدریس خصوصی در تهران به نسبت سایر شهرهای دیگر بازار بهتری دارد و درآمد مدرسین هم در تهران با اختلاف زیادی از دیگر شهرها بیشتر است. مسلما،درآمد یک مدرس و معلم از کار تدریسو تدریس خصوصی فقط به شهر محل سکونت او بستگی نداشته و عوامل دیگری هم موثر است. مثلا در همان شهر تهران مدرسین تدریس خصوصی از جلسه ای 10 هزار تومان تا 500 هزار تومان ممکن است درامد داشته باشند. اینکه درآمد شما در محل سکونت خودتان به چه چیزی بستگی دارد بیشتر به خودتان بر می گردد.

....
بازدید: 24

ایران مدرس: برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس (همین وب سایت) برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران و معتبرترین سایت تدریس خصوصی ایران است. اگر قصد دارید برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیآگهی اینترنتی درج کنید، سایت ایران مدرس بهترین گزینه است. برای درج آگهیتدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد کنترل پنل شوید. در ادامه آگهی تدریسخودتان را درج کنید. دلایل زیر نشان می دهد که چرا سایت ایران مدرس بهترینگزینه برای درج اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی است.

....
بازدید: 20

معرفی رشته های تحصیلی مختلف و بازارکار آنها جهت انتخاب رشته کنکور95

معرفیرشته های تحصیلی مختلف و بازارکار آنها جهت انتخاب رشته کنکور95 و جهت اشنایی با رشته های تحصیلی مختلف در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده مطالب ارائه شده در زمینه معرفی رشته های تحصیلی مختلف جهت انتخاب رشته کنکور95 بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

....
بازدید: 65

چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم؟

در این بخش جمع بندی ای از مقالات ارائه شده در همین سایت (ایران مدرس) در ارتباط با موفقیت در کار تدریس و اینکه چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم، ارائه شده است.

....
بازدید: 12

ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق

دراین بخش ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق مورد بررسی قرار می گیرد. مدرسان موفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.

....
بازدید: 28

تدریس خصوصی، نمره 20 و موفقیت در تحصیل

اگر می خواهید در تحصیل و مدرسه موفق باشید و نمره 20 بگیرید یکی از راهکارهایی که می تواند مد نظر شما قرار بگیرد استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی است. کلاسها و جلسات تدریس خصوصی اگر با مطالعه و حل مسئله و تمرین همراه باشد، به کسب موفقیت تحصیلی و گرفتن نمره 20 در دروس مختلف می تواند کمک زیادی بکند.
....

بازدید: 20

فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل

در این بخش در رابطه با فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل مطالبی ارائه می گردد. فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل به صورت زیر است.
....

بازدید: 43

راز موفقیت در تحصیل و راز های موفقیت در کنکور

در این بخش مطالبی در رابطه راز موفقیت در تحصیل و راز های موفقیت در کنکور ارائه می گردد.
....

بازدید: 24

20 نکته مهم برای نمره 20 گرفتن در امتحانات و موفقیت در تحصیل

در این بخش 20 نکته مهم برای نمره 20 گرفتن در امتحانات و موفقیت در تحصیل ارائه می گردد. برای موفق شدن در تحصیل موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 28

3 نکته برای افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی

اگر مدرس هستید و می خواهید کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را افزایش دهید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 56

چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 114

چگونه مفهومی درس بخوانیم و در تحصیل موفق شویم؟

اگر می خواهید مفهومی درس بخوانید و در تحصیل موفق شوید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 39

تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت

تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقتمی تواند درامد خوبی برای شما داشته باشد. کار تدریس و تدریس خصوصی در مقایسه با بسیاری از انواع کارهای دیگر درامد بهتری داشته و به عنوان یک شغل پاره وقت می توانید روی آن حساب کنید.
....

بازدید: 76

تدریس خصوصی و قیمت و هزینه تدریس و آموزش در منزل

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...
....

بازدید: 156


تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی و سایر دروس فعالیت دارند. از جمله دروس مهمی که برای آموزش و یادگیری بهتر آنها می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد، ریاضی، ریاضی مهندسی و حسابان است.
....

بازدید: 45

قیمت تدریس خصوصی

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی سوال دارید ....
....

بازدید: 168

چگونه درس بخوانیم تا موفق شویم؟

در این بخش در پاسخ به سوال (چگونه درس بخوانیم تا موفق شویم؟) راهکارهایی برای مطالعه و درس خواندن صحیح برای موفق شدن و موفقیت در تحصیل ارائه شده است. برای موفق شدن در درس خواندن و تحصیل موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 44

چگونه درس را سریع حفظ کنیم و 20 بگیریم؟

اگر می خواهید درس را سریع حفظ کنید و 20 بگیرید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 57

مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق

تعدادی از مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده و مطالعه مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

....
بازدید: 38

چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک و کسب نمره بالا

در این بخش در رابطه با چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک وکسب نمره بالا در این دو درس مطالبی ارائه می گردد. برای حل اصولی و صحیح مسائل فیزیک و ریاضی و کسب نمره بالا در این دو درس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 55

پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس و تدریس خصوصی

اگر در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی هستید ...
....

بازدید: 84

چه عواملی برای موفقیت در تدریس مهم است؟

علاقه به تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت در تدریسمهم است. اگر می خواهید در کار تدریس و یا هر کار دیگری موفق باشید، در مرحله اول از خودتان بپرسید که ایا به این کار علاقه دارم؟ همانطور که می دانید، اگر به کاری علاقه داشته باشید حین انجام کار اصلا فکر نمی کنید که دارید کاری انجام می دهید بلکه مانند تفریح به نظر می رسد. بنابراین در کارتدریس علاقه یکی از پارامترهای مهم است. در ضمن اگر به تدریس علاقه داشته باشید، ارتباط بهتری با دانشجویان و دانش آموزان برقرار خواهید کرد. چون بههر حال خودتان از انجام کار تدریس لذت می برید و در نتیجه حرفهای شما نفوذبیشتری در شاگردانتان خواهد داشت.

....
بازدید: 119

مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک

در این مقاله مطالبی در زمینه مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 108

چگونه یک معلم خوب باشیم و در کار تدریس خصوصی موفق شویم؟

اگر می خواهید یک معلم خوب باشید و در کار تدریس موفق بوده و درآمد بالایی کسب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 278

درج اگهی تدریس در ایران مدرس و موفقیت در تدریس خصوصی

اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید و از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس)ثبت کنید. با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در حقیقت شما تبلیغات تدریس خودتان را در پربازدیدترین سایت تدریس ایران ثبت نموده اید. با درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد.
....

بازدید: 220

کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

همانطورکه می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش می یابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
....

بازدید: 264


تخفیف تابستانی ایران مدرس برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی

به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مدت 3 روز (1 تیر تا 3 تیر 95)تخفیف 20 درصدی برای ثبت آگهی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت ایران مدرس اعمال شده است. به این معنیکه اگر همین الان برای ثبت آگهی ویژه اقدام کنید، خواهید دید که هزینه هایی که حین پرداخت به شما نشان داده می شود به نسبت جدول تعرفه 20 درصد تخفیف را دارد. در ضمن مدرسینی که قبلا آگهی ثبت نموده اند، تخفیف های ویژهخودشان را هم دارند (مثلا اگر مدرسی بیش از چهار بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده باشد، تخفیف 25 درصدی قبلی خودش را دارد و تخفیف حاضر هم اضافه خواهد شد). مطلب دیگر اینکه، مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهیویژه دارند هم می توانند از این تخفیف استفاده کرده و در صورتیکه در این سه روز هزینه آگهی را پرداخت کنند، پس از انقضای آگهی فعلی آنها، آگهی بعدیبرای ایشان ثبت خواهد شد. یادآور می شود مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب روز پنجشنبه 3 تیر 95 است.

....
بازدید: 138

تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس

تدریسخصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس ادامه این مطلب را بخوانید.

....
بازدید: 141


چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟

اگر این سوال که "چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟" برای شما هم مطرح است این مطلب را بخوانید. در موارد زیر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید مفید و موثرباشد:
....

بازدید: 153

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو آموزش در منزل برای موفقیت تحصیلی در طول ترم تحصیلی است و نه ایام امتحانات. اگر برای درسی به کلاسهای خصوصی نیاز دارید سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید.
....

بازدید: 122

با استفاده از این 10 نکته معدل خودتان را افزایش دهید!

همانطورکه می دانید در حال حاضر معدل هم در مقطع دبیرستان و هم در مقطع دانشگاه اهمیت زیادی دارد. در مقطع دبیرستان داشتن یک معدل خوب علاوه بر اینکه نشانمی دهد درسها را خوب یاد گرفته اید، در کنکور و رتبه کنکور هم تاثیر دارد.در مقطع دانشگاهی هم بعد از فارغ التحصیلی هر جا برای استخدامی اقدام کنید، معدل را از شما خواهند پرسید. برای داشتن معدل خوب و یا افزایش معدلتان موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 101

چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب بیشترین درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

....
بازدید: 202

آموزش و یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

آموزشو یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی به خوبی می تواند اتفاق بیاقتد. کلاسها و جلسات تدریس خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند برای یادگیری بهتر موثر و مفید باشد.
....

بازدید: 88

5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس و تدریس خصوصی

در این مقاله 5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس گروهیو کلاسهای تدریس خصوصی ارائه می گردد. در بخشهای دیگر همین سایت مقالات متعددی در زمینه موفقیت در تدریس و ویژگی های مدرسین موفق ارائه شده است. تعدادی از مقالات مزبور به صورت زیر است. بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.
....

بازدید: 171

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه + قیمت تدریس

اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ....
....

بازدید: 126

تدریس خصوصی و موفقیت در کنکور

تدریس خصوصی می تواند به موفقیت شما در کنکور کمک کند. اگر در بعضی از درسهایی که برای کنکور مهم است اشکال دارید می توانید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی کنکور اشکالات خودتان را برطرف نمائید.
....

بازدید: 106

دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل

دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل - از علاقه مندان به تدریس اکسل در سطوح مقدماتی و پیشرفته دعوت به همکاری می گردد.
....

بازدید: 83

تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران، کرج، اصفهان و شیراز

اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران، کرج، اصفهان و شیراز به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 167

مهمترین و کلیدی ترین نکات لازم برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی

اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 148

فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

تدریس خصوصیدر بسیاری از مواقع برای پیشرفت در تحصیل و موفقیت تحصیلی می تواند موثر ومفید باشد. تدریس خصوصی برای افزایش معدل و کسب درصد بالا در کنکورهم می تواند تاثیرگذار باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی مزیتهایی دارد که در این مقاله تعدادی از آنها بیان می گردد.

....
بازدید: 200

تدریس خصوصی تافل و آیلتس تضمینی در تهران

اگر در زمینه تدریس خصوصی تافل تضمینی بدون آزمون به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 183

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 412

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 238

(0) نظر
برچسب ها :
درآمد تدریس و تدریس خصوصی و نحوه افزایش درآمد از شغل تدریس
در این بخش مطالبی در رابطه با درآمد تدریس و تدریس خصوصی و نحوه افزایش درآمد از شغل تدریس ارائه می گردد. بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.

7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95

برچسب ها : شغل تدریس, میزان درآمد شغل تدریس, درامد شغل تدریس, درآمد تدریس, درآمد کار تدریس, میزان درآمد مدرسین, درآمد معلمان, پول درآوردن از تدریس,


1- خوب تدریس کنید.همانطور که در بخشهای قبلی گفته شد اگر خوب تدریس کنید، در همین ترم حاضر جلسات تدریس شما با شاگردانتان ادامه پیدا می کند و در ضمن ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین تعداد شاگردها و در نتیجه درامدتان بیشتر خواهد شد.

2- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در همین وب سایت در رابطه با راهکارهای مختلف جذب شاگرد توضیحاتی ارائه شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آن را مطالعه کنید. با امتحان کردن راهکارهای مختلف جذب شاگرد، تعداد شاگردها و در نتیجه درآمد شما از تدریس خصوصی بیشتر خواهد شد.

راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

3- در سایت حاضر (ایران مدرس) آگهی خودتان را ویژه کنید.در وب سایت ایران مدرس آگهی خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه می توانیددرج کنید. آگهی های ویژه بازدهی بالاتری دارند و احتمال جذب شاگرد انها همبیشتر است. مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده اند، آگهی خودشانرا بارها و بارها تمدید نموده اند. برای ثبت آگهی رایگانو یا آگهی ویژه در این وب سایت در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سات کلیک کنید و در ادامه بعد از ثبت نام تبلیغ خودتان را درج نمائید. مطالعه مقاله زیر هم می تواند مفید باشد.


راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد

4- حین تدریس از برگه های خودتان استفاده کنید. در صورتیکه حین تدریس و تدریس خصوصیاز برگه هایی استفاده کنید که اسم و شماره تماس خودتان روی آن تایپ شده باشد، این خودش باعث تبلیغات بیشتر برای شما خواهد شد. چون ممکن است شاگردانتان ترم های بعد شماره شما را نداشته باشند و یا اگر بخواهند شما رابه کس دیگری معرفی کنند می توانند اطلاعات تماس شما را از این برگه ها بخوانند.

5- به شاگردانتان بسپرید که اگر کسی تدریس لازم داشت به شما بگویند. ممکن است دوست شاگردتان یا فامیل او هم به تدریس نیاز داشته باشد. شاگردهای شما می توانند برای شما شاگردهای جدیدی را پیدا کنند.

6- با همکارانتان و دیگر مدرسان ارتباط داشته باشید. اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید می توانید با مدرسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می کند ارتباط برقرار کرده و اگر شاگرد شما که در حال یادگیری ریاضی با شما است به معلم زبان نیاز داشت شما همکارتان را معرفی کنید و همکار شما هم همین کار را برای شما انجام دهد.

7- در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت)جزوه ثبت کنید.بعد از ثبت اگهی در ایران مدرس می توانید برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت نموده و به این ترتیب بازدید آگهی و در نتیجه احتمال جذب شاگرد خودتان را افزایش دهید. بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل، یکی از گزینه هایی کهدر سمت راست به شما نشان داده می شود، امکان درج جزوه را برای شما فراهم کرده است.

منبع: ایران مدرس


در آگهی تدریس خودتان توضیحات کافی ارائه دهید. سوابق کاری خودتان را بگویید و ویژگیهای برتری که دارید، رتبه هایی که کسب کرده اید، نظرات مثبت شاگردهای قبلی و ... را بنویسید. اگر می خواهید اگهی تدریس شما در ایران مدرس بازدهی بالاییداشته و زنگ خورهای زیادی داشته باشید، باید متن آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که اگر کسی آن را مطالعه کرد متقاعد شود که با شما تماس بگیرد. البته متن آگهی خودتان را صادقانه بنویسید.

کسب درآمد از تدریس خصوصی با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس آسان است. سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است. متقاضیان تدریس خصوصی با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی انگلیسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد (خودتان همین الان امتحان کنید). در نتیجه به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و اگر آگهی تدریس خودتان را خوب نوشته باشید با شما تماس خواهند گرفت.

برای کسب بیشترین درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:1-در مرحله اول باید سعی کنید خوب شاگرد جذب کنید. باید راهکارهای مختلف جذبشاگرد را یاد بگیرید. با آموزشگاهها حرف بزنید. تراکت چاپ کنید. در روزنامه آگهی بدهید. تبلیغات تدریس خودتان را در اینترنت و در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. وب سایت حاضر برترین سایت تدریسایران است و با درج آگهی تدریس در آن به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد. برایمطالعه بیشتر در زمینه راهکارهای مختلف کسب درآمد از تدریس خصوصی و چگونگیجذب شاگرد بر روی لینک زیر کلیک کنید.راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی2-کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر تعداد شاگرد هم که بتوانید جذب کنید، اگر نتوانید انها را حفظ کنید فایده ای ندارد. سعی کنید کیفیت جلسات خودتان را به حد عالی برسانید. به نحوی که شما را به دیگران هم معرفیکنند. در بساری از اوقات شاگردهای شما در صورت خوب و عالی بودن کیفیت تدریستان، ترمهای بعد هم با شما تماس گرفته و دوستان و آشنایان خودشان را به شما هم معرفی می کنند. در جلسات تدریس بر درس مسلط باشید.3-هوای شاگردهایتان را داشته باشید. فقط یک مدرس خصوصی نباشید. بلکه پشتیبانشاگردهایتان هم باشید. نتیجه گرفتن آنها برایتان مهم باشد. تا روز امتحان همراه آنها باشید. در طول ترم ارزیابی از تدریس خودتان و میزان یادگیری انها داشته باشید. در کار تدریس در عین حال که با شاگردانتان دوست هستید، جدی هم باشید. هر تمرینی که به انها دادید را با جدیت بخواهید. از اهرمهای فشار استفاده کنید. اگر شاگرد شما جلسات تدریس خصوصیرا جدی نمی گیرد و درس نمی خواند با والدینش در میان بگذارید. خلاصه اینکهکاری کنید شاگردانتان نتیجه بگیرند. به هر دلیلی اگر شاگرد شما نتیجه نگیرد مسئولیتش با شماست.


برای موفقیت در کار تدریسو هر کار دیگری در مرحله اول باید خوب تبلیغ و بازاریابی کنید تا متقاضی یا متقاضیانی برای خدمات خودتان پیدا کنید. در کار تدریس باید خوب تبلیغ کنید تا متقاضیان تدریس خصوصی با شما آشنا شده و بتوانید شاگرد جذب نمائید.یکی از بهترین راهکارها برای تبلیغدر زمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد درج اگهی رایگان تدریس در سایت (ایران مدرس) است. سایت ایران مدرس تا تیر 95 بیش از  13500 مدرس ثبت نامی دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به نزدیک 14000 مدرس هم خواهد رسید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدیددر روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایرانمدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس در تهران و کل کشور قرار گرفته وبه این ترتیب شاگرد جذب خواهید کرد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. حتی اگر بخواهید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، هزینه ای که به نسبت هزینه تبلیغات تراکت و تبلیغات در روزنامه پرداخت می کنید بسیار کمتر خواهد بود. البته برای جذب شاگرد می توانید با آموزشگاهها هم تماس بگیرید ولی به هر حال 30 ، 40 و یا حتی بعضا 50 درصد از مبلغ حق التدریس راباید به آنها پرداخت نمائید. در ضمن هزینه جلسات تدریس را هم خودتان تعییننمی کنید. در بسیاری از موارد رزومه خودتان را به آموزشگاهها مختلف هم خواهید داد ولی تماسی با شما گرفته نمی شود. بنابراین بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی درج اگهی تدریس در اینترنت و خصوصا در وب سایت حاضر (ایران مدرس)است. تبلیغات در اینترنت گسترده است و به صورت 24 ساعته برای شما کار می کند. در ایران مدرس هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی و تست کنکور و ... همارائه شده است و تبلیغ تدریس شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. برای درج آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید.

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی رایگان تدریس خصوصی زبان انگلیسی،ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی  و تمامی دروس است. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 14000 مدرس تا مرداد 95). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات). بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل نیز ایران مدرس است. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.

iranmodares
(0) نظر
برچسب ها : درآمد تدریس - کسب درامد از تدریس خصوصی
بهترین مدرسان تدریس خصوصی
برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک به پایین همین مطلب مراجعه کنید و یا بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

علاوه بر تدریس خصوصی فیزیک، در وب سایت حاضر جزوات آموزشی، خلاصه جزوات فیزیک، تست کنکور فیزیک، نمونه سوال امتحانی فیزیک و ... ارائه شده است.

برای مشاهده جزوات آموزشی فیزیک و دانلود رایگان آنها بر روی عبارت مقابل کلیک کنید. ------------- جزوه فیزیک

برای مشاهده نمونه سوال امتحانی فیزیک و دانلود رایگان آنها بر روی عبارت مقابل کلیک کنید. ------------- سوال فیزیک

برای مشاهده تست کنکور فیزیک و دانلود رایگان آنها بر روی عبارت مقابل کلیک کنید. ------------- تست کنکور فیزیک

برای مشاهده مقالات در زمینه نحوه مطالعه فیزیک و مطالعه آنها بر روی عبارت مقابل کلیک کنید. ------------- فیزیک

اگر در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و آموزش خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه هم فعالیت دارید، آگهی تدریس فیزیک خود را در این سایت ثبت کنید.

برای درج آگهی رایگان تدریس در این وب سایت (ایران مدرس)، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی خود را به صورت ویژه ثبت کنید.

منبع: ایران مدرس

در وب سایت (ایران مدرس) مطالب متنوعی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک 1 اول دبیرستان ارائه شده است. برای یادگیری فیزیک 1 اول دبیرستان موارد زیر می تواند مفید باشد:

1- تدریس خصوصی فیزیک 1 اول دبیرستان: برای مشاهده لیست مدرسین فعال درزمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک 1 اول دبیرستان و فیزیک سایر مقاطع بر روی عبارت مدرس خصوصی فیزیک کلیک کنید.

2- دانلود نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی فیزیک 1 اول دبیرستان: تعدادی نمونه سوال و جزوه آموزشی فیزیک 1 اول دبیرستان در ادامه ارائه شده است. برای دانلود بر روی آنها کلیک کنید.


 تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان و دانشگاه

اگر در زمینه فیزیک دبیرستان و دانشگاه به مدرس خصوصی فیزیک احتیاج دارید ...

در صورتیکه برای تدریس فیزیک دبیرستان بدنبال یک مدرس فیزیک خوب هستید ...

چنانچه برای آموزش فیزیک دانشگاه و دروس اختصاصی فیزیک در دانشگاه به یک مدرس فیزیک بسیار خوب نیاز دارید ...

برای مشاهده لیستی از بهترین مدرسین فیزیک دبیرستان و دانشگاه و مدرسین فیزیک کنکور بر روی لینک مدرس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.برترین سایت تدریس ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه

اگر در زمینه ریاضی و فیزیک دبیرستان به مدرس خصوصی ریاضی و یا معلم خصوصی فیزیک احتیاج دارید ....

اگر برای ارتقاء معدل و کسب نمره بهتر در دروس ریاضی و فیزیک به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی افتاده اید ....

اگر برای رفع اشکال درس ریاضی و یا یادگیری پایه ای آن به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید...

اگر برای ارتقاء معدل و کسب نمره خوب در درس ریاضی تصمیم گرفته اید از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کنید ...

اگر برای کسب درصد بالای کنکور در درس ریاضی قصد دارید معلم خصوصی ریاضی داشته باشید ...

اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل بوده و در درس ریاضی اشکال دارید ....

اگر چندین سال است که یادگیری دروس ریاضی و فیزیک برای شما مشکل شده است ...

اگر ....

برای مشاهده لیستی از بهترین مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرسین خصوصی ریاضی کلیک نمائید. همچنین، به منظور مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس علاوه بر تدریسریاضی و فیزیک و ارائه خدمات تدریس خصوصی جزوات آموزشی زیادی نیز برای دانلود قرار داده شده است. به منظور دانلود جزوه، دانلود نمونه سوال امتحانی، سوالات کنکور و ... بر روی عبارت دانلود جزوه و نمونه سوالکلیک کرده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود، اسم درس مورد نظر خود را وارد کنید. اگر به مطالب آموزشی و جزوات و تست های کنکور نیز نیاز دارید، بر روی عبارت تست و سوال کنکور کلیک نمائید.ایران مدرس: برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس (همین وب سایت) برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران و معتبرترین سایت تدریس خصوصی ایران است. اگر قصد دارید برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیآگهی اینترنتی درج کنید، سایت ایران مدرس بهترین گزینه است. برای درج آگهیتدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد کنترل پنل شوید. در ادامه آگهی تدریسخودتان را درج کنید. دلایل زیر نشان می دهد که چرا سایت ایران مدرس بهترینگزینه برای درج اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی است.

....
بازدید: 12

چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم؟

در این بخش جمع بندی ای از مقالات ارائه شده در همین سایت (ایران مدرس) در ارتباط با موفقیت در کار تدریس و اینکه چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم، ارائه شده است.

....
بازدید: 10

ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق

دراین بخش ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق مورد بررسی قرار می گیرد. مدرسان موفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.

....
بازدید: 23

فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل

در این بخش در رابطه با فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل مطالبی ارائه می گردد. فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل به صورت زیر است.
....

بازدید: 37

3 نکته برای افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی

اگر مدرس هستید و می خواهید کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را افزایش دهید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 51

چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 100

تدریس خصوصی و قیمت و هزینه تدریس و آموزش در منزل

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...
....

بازدید: 136

تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیات، حسابان و ریاضی مهندسی و سایر دروس فعالیت دارند. از جمله دروس مهمی که برای آموزش و یادگیری بهتر آنها می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد، ریاضی، ریاضی مهندسی و حسابان است.
....

بازدید: 43

قیمت تدریس خصوصی

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی سوال دارید ....
....

بازدید: 161

پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس و تدریس خصوصی

اگر در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی هستید ...
....

بازدید: 80

چه عواملی برای موفقیت در تدریس مهم است؟

علاقه به تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت در تدریسمهم است. اگر می خواهید در کار تدریس و یا هر کار دیگری موفق باشید، در مرحله اول از خودتان بپرسید که ایا به این کار علاقه دارم؟ همانطور که می دانید، اگر به کاری علاقه داشته باشید حین انجام کار اصلا فکر نمی کنید که دارید کاری انجام می دهید بلکه مانند تفریح به نظر می رسد. بنابراین در کارتدریس علاقه یکی از پارامترهای مهم است. در ضمن اگر به تدریس علاقه داشته باشید، ارتباط بهتری با دانشجویان و دانش آموزان برقرار خواهید کرد. چون بههر حال خودتان از انجام کار تدریس لذت می برید و در نتیجه حرفهای شما نفوذبیشتری در شاگردانتان خواهد داشت.

....
بازدید: 114

چگونه یک معلم خوب باشیم و در کار تدریس خصوصی موفق شویم؟

اگر می خواهید یک معلم خوب باشید و در کار تدریس موفق بوده و درآمد بالایی کسب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 271

درج اگهی تدریس در ایران مدرس و موفقیت در تدریس خصوصی

اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید و از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس)ثبت کنید. با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در حقیقت شما تبلیغات تدریس خودتان را در پربازدیدترین سایت تدریس ایران ثبت نموده اید. با درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد.
....

بازدید: 219

کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

همانطورکه می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش می یابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
....

بازدید: 257تخفیف تابستانی ایران مدرس برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی

به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مدت 3 روز (1 تیر تا 3 تیر 95)تخفیف 20 درصدی برای ثبت آگهی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت ایران مدرس اعمال شده است. به این معنیکه اگر همین الان برای ثبت آگهی ویژه اقدام کنید، خواهید دید که هزینه هایی که حین پرداخت به شما نشان داده می شود به نسبت جدول تعرفه 20 درصد تخفیف را دارد. در ضمن مدرسینی که قبلا آگهی ثبت نموده اند، تخفیف های ویژهخودشان را هم دارند (مثلا اگر مدرسی بیش از چهار بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده باشد، تخفیف 25 درصدی قبلی خودش را دارد و تخفیف حاضر هم اضافه خواهد شد). مطلب دیگر اینکه، مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهیویژه دارند هم می توانند از این تخفیف استفاده کرده و در صورتیکه در این سه روز هزینه آگهی را پرداخت کنند، پس از انقضای آگهی فعلی آنها، آگهی بعدیبرای ایشان ثبت خواهد شد. یادآور می شود مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب روز پنجشنبه 3 تیر 95 است.

....
بازدید: 138

تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس

تدریسخصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس ادامه این مطلب را بخوانید.

....
بازدید: 139

چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟

اگر این سوال که "چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟" برای شما هم مطرح است این مطلب را بخوانید. در موارد زیر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید مفید و موثرباشد:
....

بازدید: 150

چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب بیشترین درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

....
بازدید: 199

آموزش و یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

آموزشو یادگیری با کلاسها و جلسات تدریس خصوصی به خوبی می تواند اتفاق بیاقتد. کلاسها و جلسات تدریس خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند برای یادگیری بهتر موثر و مفید باشد.
....

بازدید: 86

5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس و تدریس خصوصی

در این مقاله 5 نکته اساسی برای افزایش کیفیت جلسات تدریس گروهیو کلاسهای تدریس خصوصی ارائه می گردد. در بخشهای دیگر همین سایت مقالات متعددی در زمینه موفقیت در تدریس و ویژگی های مدرسین موفق ارائه شده است. تعدادی از مقالات مزبور به صورت زیر است. بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.
....

بازدید: 167

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه + قیمت تدریس

اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ....
....

بازدید: 124

دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل

دعوت به همکاری مدرسین تدریس اکسل و برنامه نویسی اکسل - از علاقه مندان به تدریس اکسل در سطوح مقدماتی و پیشرفته دعوت به همکاری می گردد.
....

بازدید: 79

مهمترین و کلیدی ترین نکات لازم برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی

اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 148

فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی

تدریس خصوصیدر بسیاری از مواقع برای پیشرفت در تحصیل و موفقیت تحصیلی می تواند موثر ومفید باشد. تدریس خصوصی برای افزایش معدل و کسب درصد بالا در کنکورهم می تواند تاثیرگذار باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی مزیتهایی دارد که در این مقاله تعدادی از آنها بیان می گردد.

....
بازدید: 199

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 412

چرا در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کنیم؟

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای درج اگهی تدریس و تدریس خصوصی است. با درج اگهی تدریس در این وب سایت، تبلیغ شما در معرض هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد.
....

بازدید: 252

تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم، نهم و ریاضی دانشگاه

اگردر زمینه تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم، نهم و ریاضی دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید و می خواهید با مشاهده لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی ریاضی مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید ....
....

بازدید: 143


پربازدیدترین و معتبرترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...
....

بازدید: 184

(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی - تدریس فیزیک
راهنمایی انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95
راهنمایی انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95 در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه راهنمایی انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95 بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

انتخاب رشته کنکور، نکات مهم در انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد و همچنین کنکورهای ارشد و دکتری دراین قسمت مورد بررسی قرار می گیرد. به منظور افزایش اطلاعات خود در زمینه انتخاب رشته کنکور مطالب این بخش را دنبال کنید.

صفحه کنونی: کنکورانتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور


آشنایی با رشته های تحصیلی مختلف برای انتخاب رشته کنکور 95 و 96

آشنایی با رشته های تحصیلی مختلف برای انتخاب رشته کنکور 95 و 96

در این بخش مطالبی در زمینه آشنایی با رشته های تحصیلی مختلف برای انتخاب رشته کنکور 95 و 96 ارائه شده است. البته می توانید از این مطالب برای راهنمایی در جهت انتخاب رشته کنکور در سالهای بعد (مثلا کنکور 97 و 98) هم استفاده کنید. برای مطالعه مطالب ارائه شده در زمینه آشنایی با رشته های تحصیلی مختلف برای انتخاب رشته کنکور95 و 96 بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

....
بازدید: 44

نکات جالب و خواندنی انتخاب رشته کنکور 95 و کنکور 96

نکات جالب و خواندنی انتخاب رشته کنکور 95 و کنکور 96

نکات جالب و خواندنی انتخاب رشته کنکور 95 و کنکور 96 در این بخش ارائه شده است.
....

بازدید: 138

نکات مهم برای انتخاب رشته درست کنکور 95 و کنکور 96

نکات مهم برای انتخاب رشته درست کنکور 95 و کنکور 96

در این بخش نکات مهم برای انتخاب رشته درست کنکور 95 و کنکور 96 ارائه می گردد.

....
بازدید: 173

راهکارهایی برای انتخاب رشته صحیح کنکور 95 و کنکور 96

راهکارهایی برای انتخاب رشته صحیح کنکور 95 و کنکور 96

در این بخش راهکارهایی برای انتخاب رشته صحیح کنکور 95 و کنکور 96 ارائه شده است. حین انتخاب رشته کنکور95 و کنکور96 درمرحله اول به علاقه خودتان توجه داشته باشید. رشته ای را انتخاب کنید که واقعا به آن علاقه دارید. البته این مورد را باید از دبیرستان در نظر می گرفتید و مثلا اگر به پزشکی علاقه دارید باید رشته تجربی را انتخاب کرده باشید. به هر حال، در حال حاضر در هر رشته ای که کنکور دادهاید و هر رتبه ای را که کسب کرده اید سعی کنید رشته دانشگاهی خودتان را باعلاقه انتخاب کنید. البته مطمئنا باید نیم نگاهی هم به بازارکار رشته موردنظرتان داشته باشید. پس به عنوان یک قانون کلی سعی کنید هم علاقه خودتان وهم بازارکار رشته مورد نظرتان را در نظر بگیرید. در این زمینه می توانید به مشاورین و مدرسین تدریس کنکور مشورت کنید (برای مشاهده لیست مدرسین کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید).

....
بازدید: 182

دوعامل بسیار مهم در انتخاب رشته کنکور

دوعامل بسیار مهم در انتخاب رشته کنکور

دوعامل بسیار مهم در انتخاب رشته کنکور علاقه و بازارکار است.
....

بازدید: 154

انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95

انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95

برای انتخاب رشته صحیح و اصولی کنکور 95 موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 171

پارامترهای تاثیر گذار در انتخاب رشته دبیرستان و کنکور

پارامترهای تاثیر گذار در انتخاب رشته دبیرستان و کنکور

اگر قصد دارید برای دوره دبیرستان یا کنکور انتخاب رشته کنید، پارامترهای زیر می تواند به انتخاب رشته صحیح و اصولی و نهایتا موفقیت در کنکور و تحصیل و زندگی کمک کند.
....

بازدید: 601


انتخاب رشته ی کنکورمعرفی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریطول دوره تحصیل حداقل و حداکثر تحصیل در دوره کارشناسی رشته حقوق مطابق آئین نامه آموزشی ......
بازدید: 2

معرفی رشته هوشبری

معرفی رشته هوشبری

معرفی رشته هوشبری برای انتخاب رشته ای آسان در کنکور توانایی های لازمیک هوشبر باید توانایی های انجام احیا قلبی-ریوی ، انواع بیهوشی ناحیه و ......
بازدید: 1

معرفی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری برای انتخابی آسان در کنکوراستعدادهای لازم:این رشته در سه گروه آزمایشی ریاضی- انسانی-تجربی دانشجو می پذیرد ریاضی در ......
بازدید: 2

معرفی رشته مدیریت مالی

معرفی رشته مدیریت مالی

معرفی رشته مدیریت مالی برای کمک به  انتخاب رشته ی کنکوری گرایش های رشته مدیریت مالی:«رشته مدیریت مالی» در حال حاضر فاقد گرایش می ......
بازدید: 0

معرفی رشته فیزیوتراپی

معرفی رشته فیزیوتراپی

معرفی رشته فیزیوتراپی برای اینکه انتخاب رشته ای آسان برای کنکور داشته باشیداستعداد های مورد نیاز:فرد باید علاقه مند کمک به دیگران ......
بازدید: 0

معرفی رشته مهندسی حمل و نقل

معرفی رشته مهندسی حمل و نقل

معرفی رشته مهندسی حمل و نقل برای انتخاب رشته ی کنکوری آسانمعرفی رشته:مهندسی حمل و نقل گرایشی از رشته مهندسی عمران است که از تکنیک‌های ......
بازدید: 1

معرفی رشته روابط عمومی

معرفی رشته روابط عمومی

معرفی رشته روابط عمومی برای انتخاب رشته ی کنکوریدروس تخصصی:اصول روابط عمومی، مدیریت و روابط عمومی، روابط عمومی عملی، تکنیکهای روابط ......
بازدید: 4

معرفی رشته ی ریاضی

معرفی رشته ی ریاضی

معرفی رشته ی ریاضی برای آسان تر کردن انتخاب رشته کنکوریگرایش‌های مختلف این رشته و اهداف آنها عبارتند از:ریاضی کاربردی: هدف از این شاخه ......
بازدید: 11

معرفی رشته پرستاری

معرفی رشته پرستاری

معرفی رشته ی پرستاری برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های لازم:پرستار باید از سلامت کامل جسمی و ذهنی و روحی برخوردار باشد و ......
بازدید: 6

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی

معرفی رشته ی زبان و ادبیات عربی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریگرایش‌های عربی:این رشته در مقطع کاردانی به نام «دینی ـ عربی» شناخته ......
بازدید: 4

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی برای آسان تر شدن انتخاب رشته ی کنکوریعلوم آزمایشگاهی یکی از شاخه‌های علوم پزشکی است و بیشتر با آنالیز ......
بازدید: 7

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری

معرفی رشته های مدیریت بازرگانی و حسابداری برای کمک به انتخاب رشته ای آسان در کنکوربازار کار رشته ی مدیریت بازرگانی:فارغ التحصیلان این ......
بازدید: 11

معرفی رشته ی میکروبیولوژی

معرفی رشته ی میکروبیولوژی

معرفی رشته ی میکروبیولوژی برای کمک به انتخاب رشته ی بهتر کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:قوه ی حافظه ی خوب ،توانایی در مقایسه مباحث مختلف با هم ......
بازدید: 7

معرفی رشته مدیریت امور بانکی

معرفی رشته مدیریت امور بانکی

معرفی رشته مدیریت امور بانکی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریاستعدادهای مورد نیاز:فرد باید دارای حسن خلق و برخورد مناسب و روابط اجتماعی ......
بازدید: 6

معرفی رشته مهندسی شهر سازی

معرفی رشته مهندسی شهر سازی

معرفی رشته مهندسی شهر سازی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریتوانایی های مورد نیاز این رشته:دانشجوی این رشته باید با طراحی و مفاهیم هنری مثل ......
بازدید: 6

آشنایی با رشته ی مطالعات خانواده

آشنایی با رشته ی مطالعات خانواده

معرفی رشته ی مطالعات خانواده برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوریدر این رشته باید به مطالعه ی این بحث ها بپردازید:حق سالاری در برابر مرد یا زن ......
بازدید: 8

معرفی رشته ی مهندسی نساجی

معرفی رشته ی مهندسی نساجی

معرفی رشته ی مهندسی نساجی  برای  کمک به انتخاب رشته ی کنکور استعداد های مورد نیاز این رشته:دانشجویان این رشته برای رسیدن به کارایی ......
بازدید: 7

آشنایی با رشته ی مهندسی برق

آشنایی با رشته ی مهندسی برق

آشنایی با رشته ی مهندسی برق(گرایش مخابرات) برای کمک به انتخاب رشته کنکور سراسری طول دوره تحصیل حداقل طول این دوره 3 نیمسال است، بدین معنی که ......
بازدید: 11

معرفی رشته ی پزشکی

معرفی رشته ی پزشکی

 معرفی رشته پزشکی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکور سراسری سختی های  رشته ی پزشکی :ورودی 86 و فارغالتحصیل 94 و در حال گذراندن طرح دو ساله ......
بازدید: 10


انتخاب رشته ی کنکور


آشنایی با رشته ی فیزیک و رشته ی  زیست شناسی

آشنایی با رشته ی فیزیک و رشته ی زیست شناسی

معرفی رشته فیزیک و زیست شناسی برای انتخاب رشته کنکور سراسری رشته ی فیزیک:  رشته ای هستش که درس های خیلی سختی دارد بازار کارشم اینطوریه که ......
بازدید: 5

آشنایی با رشته ی مامائی

آشنایی با رشته ی مامائی

معرفی رشته مامائی برای آسانتر شدن انتخاب رشته ی کنکور سراسریسختی رشته ی مامائی اینه که هر روز با تولد تعدادی نوزاد سرو کار دارید و در دوران ......
بازدید: 6

آشنایی با رشته ی روانشناسی

آشنایی با رشته ی روانشناسی

 معرفی رشته ی روانشناسی برای انتخاب رشته ی کنکور آسان ترگرایش های رشته ی روانشناسی:روانشناسی کودکان استثنائیروانشناسی ......
بازدید: 8

بازار کار مهندسی پلیمر و مهندسی معماری

بازار کار مهندسی پلیمر و مهندسی معماری

 معرفی بازار کار مهندسی پلیمر و مهندسی معماری برای انتخاب رشته ی کنکور سراسری مهندسی پلیمر:می توان در کارهای بازرگانی این حوزه ......
بازدید: 8

بازار کار و ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات

بازار کار و ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات

 بازار کار و ادامه تحصیل رشته فناوری اطلاعات در ایران برای انتخاب رشته ی کنکور بازار کار:در صورتی که به این رشته علاقه مند باشید و زرنگ ......
بازدید: 12

معرفی رشته علوم سیاسی و رشته بهداشت محیط

معرفی رشته علوم سیاسی و رشته بهداشت محیط

معرفی رشته علوم سیاسی و رشته بهداشت محیط برای انتخاب رشته کنکوریعلوم سیاسی:سختی این رشته اینه که باید تمام کتاب های تاریخ ایران و جهان را ......
بازدید: 9

بازار کار رشته مهندسی مکانیک و رشته ادبیات فارسی

بازار کار رشته مهندسی مکانیک و رشته ادبیات فارسی

ادبیاتفارسی:این رشته بیشتر مورد نیاز آموزش و پرورش است ولی در صورت کسب توانایی های لازم می توانند در فرمانداری ، استانداری- شهرداری می توانند کار کنند.مهندسی ......
بازدید: 13

آشنایی با رشته ی دندانپزشکی

آشنایی با رشته ی دندانپزشکی

 معرفی رشته ی دندان پزشکی برای انتخاب رشته ی کنکور استعدادهای مورد نیاز:زبان انگلیسی خوب-توانایی انجام کارهای علمی-دست هایی ماهر و ......
بازدید: 8

آشنایی با رشته ی علوم ارتباطات اجتماعی

آشنایی با رشته ی علوم ارتباطات اجتماعی

معرفی رشته علوم ارتباطات اجتماعی برای انتخاب رشته ی کنکور سراسریاستعداد های موردنیاز:تیزبینی- نگارش مناسب-اعتماد به نفس خوب- پیگیری- ......
بازدید: 6

آشنایی با رشته ی مهندسی عمران

آشنایی با رشته ی مهندسی عمران

 معرفی مهندس عمران برای انتخاب رشته ی کنکور سراسری  استعدادهای مورد نیاز:توانایی لازم برای کارهای عملی- علاقه مندی به تنوع زیاد ......
بازدید: 4

آشنایی با رشته ی داروسازی

آشنایی با رشته ی داروسازی

 معرفی رشته ی داروسازی برای انتخاب رشته ی کنکوراستعدادهای مورد نیاز:توانمندی در درس فیزیک،شیمی، زیست، قدرت ارتباط برقرار کردن  و ......
بازدید: 6

معرفی رشته ی هوافضا

معرفی رشته ی هوافضا

معرفی رشته ی هوافضااستعدادهای مورد نیاز:ریاضیات- فیزیک- شیمی قوی تر-بیشتر دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و باید فرد قوی و با پشتکار باشد.درس های ......
بازدید: 9

معرفی رشته ی علوم تغذیه

معرفی رشته ی علوم تغذیه

معرفی رشته ی علوم تغذیه استعداد های مورد نیاز:فرد باید روحیه ی کمک و خدمت به دیگران ،صبر و حوصله برای صحبت با بیمار و راهنمایی او را داشته باشد، علاقه به ......
بازدید: 8

معرفی رشته ی هتل داری

معرفی رشته ی هتل داری

معرفی رشته ی هتل داریاستعدادهای مورد نیاز:دانشجویان باید علاوه بر زبان انگلیسی به زبان دوم(یکی از زبان های فرانسه- آلمان)تسلط داشته باشند،فرد باید از روابط ......
بازدید: 6

معرفی رشته ی مهندسی پزشکی

معرفی رشته ی مهندسی پزشکی

مهندسی پزشکیاستعداد های مورد نیاز:میزان واحدهای غیر مهندسی این رشته بسیار محدود است و باید علاقه مند به درس ریاضی ؛فیزیک؛ الکترونیکمواد؛ مکانیک ،زیست باشید ......
بازدید: 9

معرفی رشته ی راهنمایی و مشاوره

معرفی رشته ی راهنمایی و مشاوره

ملزومات انتخاب رشته ی راهنمایی و مشاوره استعداد های مورد نیاز :توانایی خوب گوش دادن و خوب سخن گفتن دو ویژگی ضروری است ، یک مشاور باید بتواند با صبر و بردباری و ......
بازدید: 20

دشواری های انتخاب رشته در کنکور سراسری

دشواری های انتخاب رشته در کنکور سراسری

دانلود رایگان فایل (دشواری های انتخاب رشته در کنکور سراسری )در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان فایل (دشواری های انتخاب رشته در ......
بازدید: 31

سهمیه ها درانتخاب رشته ی  کنکور سراسری

سهمیه ها درانتخاب رشته ی کنکور سراسری

دانلود رایگان فایل(سهمیه ها درانتخاب رشته ی  کنکور سراسری) در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان فایل(سهمیه ها درانتخاب رشته ی  ......
بازدید: 22

رشته های تحصیلی خاص(بورسیه) در انتخاب رشته

رشته های تحصیلی خاص(بورسیه) در انتخاب رشته

 دانلود فایل (رشته های تحصیلی خاص(بورسیه) در انتخاب رشته) در این قسمت ارائه شده استبرای دانلود فایل (رشته های تحصیلی خاص(بورسیه) در انتخاب رشته)بر روی لینک زیر ......
بازدید: 30

دوره های گوناگون برای تحصیل در کنکور سراسری

دوره های گوناگون برای تحصیل در کنکور سراسری

دانلود رایگان فایل (دوره های گوناگون برای تحصیل در کنکور سراسری ) در این قسمت ارائه شده است. برای دانلود رایگان فایل (دوره های گوناگون برای ......
بازدید: 17


انتخاب رشته ی کنکور


کف قابل قبول در انتخاب رشته یعنی چه؟

کف قابل قبول در انتخاب رشته یعنی چه؟

دانلود رایگان فایل(کف قابل قبول در انتخاب رشته  ی کنکوری یعنی چه؟) در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود رایگان فایل(کف قابل قبول در انتخاب ......
بازدید: 35

تاثیر علاقه در انتخاب رشته ی کنکوری

تاثیر علاقه در انتخاب رشته ی کنکوری

دانلود رایگان فایل (پاسخ سوال" من نمی دانم به کدام رشته علاقه دارم") در این قسمت ارائه شده است.برایردانلود رایگان فایل (پاسخ سوال" من نمی دانم به کدام رشته ......
بازدید: 36

با خیال آسوده انتخاب رشته کنید

با خیال آسوده انتخاب رشته کنید

دانلود رایگان فایل(با خیال آسوده در کنکور  انتخاب رشته کنید) در این قسمت ارائه شده استبرای دانلود رایگان فایل(با خیال آسوده در ......
بازدید: 36

دو عامل اساسی در انتخاب رشته ی کنکور سراسری

دو عامل اساسی در انتخاب رشته ی کنکور سراسری

دانلود رایگان فایل (دو عامل اساسی در انتخاب رشته ی کنکور سراسری)در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان فایل (دو عامل اساسی در انتخاب رشته ......
بازدید: 36


(0) نظر
برچسب ها : کنکور95 - انتخاب رشته
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210757
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X