تدريس خصوصي
چگونه در تحصیل موفق موفق شویم؟
چگونه در تحصیل موفق موفق شویم؟

موفقیت تحصیلی


رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور

در این مقاله رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور مورد بررسی قرار می گیرد. برای موفقیت در تحصیل و به منظور کسب رتبه عالی در کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 1

تدریس خصوصی، نمره 20 و موفقیت در تحصیل

اگر می خواهید در تحصیل و مدرسه موفق باشید و نمره 20 بگیرید یکی از راهکارهایی که می تواند مد نظر شما قرار بگیرد استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی است. کلاسها و جلسات تدریس خصوصی اگر با مطالعه و حل مسئله و تمرین همراه باشد، به کسب موفقیت تحصیلی و گرفتن نمره 20 در دروس مختلف می تواند کمک زیادی بکند.
....

بازدید: 23

راز موفقیت در تحصیل و راز های موفقیت در کنکور

در این بخش مطالبی در رابطه راز موفقیت در تحصیل و راز های موفقیت در کنکور ارائه می گردد.
....

بازدید: 36

20 نکته مهم برای نمره 20 گرفتن در امتحانات و موفقیت در تحصیل

در این بخش 20 نکته مهم برای نمره 20 گرفتن در امتحانات و موفقیت در تحصیل ارائه می گردد. برای موفق شدن در تحصیل موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 38

چگونه مفهومی درس بخوانیم و در تحصیل موفق شویم؟

اگر می خواهید مفهومی درس بخوانید و در تحصیل موفق شوید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 49

چگونه درس بخوانیم تا موفق شویم؟

در این بخش در پاسخ به سوال (چگونه درس بخوانیم تا موفق شویم؟) راهکارهایی برای مطالعه و درس خواندن صحیح برای موفق شدن و موفقیت در تحصیل ارائه شده است. برای موفق شدن در درس خواندن و تحصیل موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 49

چگونه درس را سریع حفظ کنیم و 20 بگیریم؟

اگر می خواهید درس را سریع حفظ کنید و 20 بگیرید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 62

چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک و کسب نمره بالا

در این بخش در رابطه با چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک وکسب نمره بالا در این دو درس مطالبی ارائه می گردد. برای حل اصولی و صحیح مسائل فیزیک و ریاضی و کسب نمره بالا در این دو درس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 59

مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک

در این مقاله مطالبی در زمینه مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 113

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

بهترین زمان استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو آموزش در منزل برای موفقیت تحصیلی در طول ترم تحصیلی است و نه ایام امتحانات. اگر برای درسی به کلاسهای خصوصی نیاز دارید سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید.
....

بازدید: 124

با استفاده از این 10 نکته معدل خودتان را افزایش دهید!

همانطورکه می دانید در حال حاضر معدل هم در مقطع دبیرستان و هم در مقطع دانشگاه اهمیت زیادی دارد. در مقطع دبیرستان داشتن یک معدل خوب علاوه بر اینکه نشانمی دهد درسها را خوب یاد گرفته اید، در کنکور و رتبه کنکور هم تاثیر دارد.در مقطع دانشگاهی هم بعد از فارغ التحصیلی هر جا برای استخدامی اقدام کنید، معدل را از شما خواهند پرسید. برای داشتن معدل خوب و یا افزایش معدلتان موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 106

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور

میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 241

چگونه برای امتحانات نهایی برنامه ریزی کنیم

به منظور برنامه ریزی برای امتحانات نهایی نکات زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 123

برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی

اگر قصد برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 212

برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95

اگر در جستجوی یک برنامه خوب و نحوه برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95 هستید ....
....

بازدید: 211


موفقیت تحصیلی


10 نکته مهم برای موفقیت در امتحان نهایی

برای موفقیت در امتحان نهایی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 149

برنامه ریزی امتحان نهایی

در این بخش مطالب در رابطه با برنامه ریزی برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی ارائه می گردد.
....

بازدید: 106

چگونه در امتحانات نهایی 20 بگیریم

اگر می خواهید در امتحانات نهایی 20 بگیرید و موفقیت خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 318

چگونه در امتحانات نهایی موفق شویم

اگر می خواهید در امتحانات نهایی موفق شوید ...
....

بازدید: 313

چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم

اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید در مرحله اول کلاسهای تدریس ریاضیرا جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث درسی به صورت کاملا ارائه میگردد. درادامه تمرین و مثال حل می شود. تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل می شود برای یادگیری بسیار موثر است.
....

بازدید: 143

چگونه در امتحان تیزهوشان قبول شویم

در این بخش مطالبی در رابطه با سوال "چگونه در امتحان تیزهوشان قبول شویم" ارائه شده است. برای قبول شدن در امتحان تیزهوشان موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 165

چگونه در امتحان ریاضی 20 بگیریم

اگر می خواهید در امتحان ریاضی 20 بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 230

چگونه امتحان ریاضی را خوب بدهیم

اگر می خواهید امتحان ریاضی راخوب بدهید سعی کنید در طول ترم ریاضی را بخوانید. اگر می خواهید در امتحانریاضی نمره خوبی بگیرید و معدلتان بهتر و بهتر شود باید به صورت پیوسته و در طول ترم درس بخوانید. برای موفقیت در امتحان ریاضی و یا هر درس دیگری باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید. ریاضی را باید در کنار سایر دروس بخوانید. یعنی یک برنامه ریزی خوب برای خودتان در نظر بگیرید و در آن هم بهدرس ریاضی بها بدهید و هم برای سایر دروس وقت بذارید.
....

بازدید: 350

چگونه در ریاضی نابغه شویم

اگر می خواهید در ریاضی نابغه شوید و ریاضی را خوب یاد بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 821

چگونه در درس ریاضی موفق شویم

اگر می خواهید در درس ریاضی موفق شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 357

چگونه درس خواندن را شروع کنیم

اگر در این ترم و تا به حال درسها را نخوانده اید هر چه سریعتر باید شروع کنید به مطالعه و درس خواندن. برای شروع مطالعه و درس خواندن موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 208

چگونه درس حفظ کنیم

در این بخش در رابطه با سوال چگونه درس حفظ کنیم و اینکه چگونه درسها را خوب به خاطر بسپاریم توضیحاتی ارائه شده است. برای حفظ کردن دروس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 186

چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم

اگر سوال (چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم) برای شما هم مطرح است ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 600

چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟

در این مقاله سعی شده است به سوالی که ممکن است برای خیلی از دانشجویان و دانش آموزان مطرح باشد (چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟) پاسخ داده شود.
....

بازدید: 353

چگونه بچه درس خوان شویم

اگر می خواهید بچه درس خوان شوید و در تحصیل موفق باشید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 437


برای موفقیت در امتحان نهایی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- برنامه ریزی داشته باشید. داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. سعی کنید متناسب با عادات مطالعه ای که خودتان دارید برنامه ریزی کنید. برنامه را خودتان برای خودتان بنویسید.

2- هدف داشته باشید. هدف واضح و مشخص به موفقیت شما کمک زیادی می کند. مثلا هدف خودتان را به این شکل تعیین کنید: معدل این ترم من بالای 18 است. هدف سوخت کوره موفقیت است.

3- به خودتان نظم بدهید. در طول ترم درس بخوانید. بعد از کلاسهای درس ،درسهای تدریس شده را مرور کنید. در کنار استراحت و تفریح با برنامه ریزی صحیح از انباشت شدن درسها جلوگیری کنید.

4- در کلاسهای تدریس مدرسه فعال باشید. با دقت گوش دهید. سوال بپرسید. در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت معلم خصوصی کلیک کنید.

5- در کلاسهای تدریس مدرسه جزوه یادداشت کنید. حین مطالعه و حین تمرین حل کردن هم خلاصه برداری کنید. این خلاصه ها را در ایام امتحانات می توانیدمرور کنید و کلی جلو بیافتید.

اگر می خواهید در امتحانات نهایی 20 بگیرید و موفقیت خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.

1- برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی در مرحله اول باید خود کتاب درسی را خوب یاد بگیرید. یعنی قبل از اینکه سراغ حل تمرین و مسئله بروید و قبل از اینکه از کتابهای کمک درسی استفاده کنید، باید متن کتاب درسی را خوب بفهمید و متوجه شوید.

2- برای خوب فهمیدن متن کتاب درسی باید به صورت مرتب در کلاسهای تدریسمدرسه حاضر شوید. غیبت نکنید و در کلاس درس جزوه یادداشت نمائید. فعال باشید و سوال بپرسید. اگر برای یک درس معلمتان خوب درس نمی دهد از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید.

(برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید)

3- در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلط خودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است.

4- سوالهای امتحانی سالهای گذشته را حل کنید. البته اول شرکت در کلاسهای تدریس مدرسه یا جلسات تدریس خصوصی، بعد مرور و مطالعه کتاب درسی و حل مثالهای حل شده در کلاس درس، سپس حل مسائل اضافه تر کتاب درسی و در نهایت حل سوالهای امتحانی سالهای گذشته. برای دانلود رایگان سوالات امتحانیدروس مختلف بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 اگر می خواهید در امتحان ریاضی 20 بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

همانطور که در مقالات قبلی همین وب سایت (ایران مدرس) هم گفته شده است، برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی شرکت در کلاسهای تدریس ریاضیمهم است. در کلاس تدریس ریاضی شما مطلب را سریعتر یاد می گیرید. در این کلاسهای مدرس و معلم شما با تسلطی که بر مبحث دارد مطالب را به بهترین شکل به شما ارائه می کند. بنابراین حتما در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه یا دانشگاه شرکت کنید و سعی کنید تا جایی که ممکن است غیبت نکنید. در کلاسهای تدریسریاضی ممکن است بقیه همکلاسی های شما سوال بپرسند و روی مسائل و تمرینها بحث هم بشود. خود این امر به یادگیری بهتر شما کمک زیادی می کند. بنابراین به سوالهای همکلاسی های خودتان و جوابی که معلم ریاضی هم می دهد گوش کنید ونکات را یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی اگر سوالی برای خودتان هم پیشآمد بپرسید. یا اگر موقعیت مناسب نیست یادداشت کنید که بعدا بپرسید. همین سوال ممکن است بعدا در امتحان مشکل ساز شود (البته اگر سوال را نپرسید). درکلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس جزوه یادداشت کنید.چون هم حین نوشتن بهتری ساد می گیرید و هم بعدا که می خواهید درس را بخوانید جزوه خودتان را بهتر می فهمید. به امید جزوه دیگران نباشید.

اگر می خواهید ریاضی را 20 بگیرید، بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصیریاضی (اگر شرکت می کنید) درس را مرور نمائید. تمرینها را دوباره حل کنید ومثالها را بررسی کنید. در این مرحله هم اگر سوالی پیش آمد یادداشت کنید کهجلسه بعد بپرسید. تمرینها را خودتان از اول حل کنید. به جواب نگاه نکنید. ببینید آیا می توانید حل کنید. تا جایی که می توانید از مغزتان کار بکشید. ذهن شما هر چه بیشتر فعالیت داشته باشد و تمرین حل کند قوی تر می شود. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید قوی تر خواهید شد. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید داشتن یک برنامه ریزی خوب است. سعی کنید در برنامه ریزی خودتانمطالعه، حل تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس، استراحت و ... را بگنجانید. برای مطالعه مقالات مرتبط با برنامه ریزی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210783
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X