تدريس خصوصي
درآمد تدریس خصوصی و کار و شغل تدریس

چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- خوب تدریس کنید. برای موفقیت در کار تدریس مهمترینعامل این ست که خوب تدریس کنید. اگر همان جلسه اول تدریس نشان دهید که در کار تدریس حرفه ای هستید، جلسات تدریس ادامه پیدا می کند. در غیر اینصورت، جلسات تدریس شما به همان یک جلسه اول ختم می گردد. قبل از جلسه تدریس در خودتان آمادگی لازم را ایجاد کنید. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهایی که این ترم داشته اید، ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. ضمنا شما را به آشناهای خودشان هم معرفی خواهند کرد.

2- پشتیبان شاگردهای خودتان باشید. در هر زمینه ای کهلازم است از شاگردهای خودتان حمایت کنید. در ایام امتحانات خصوصا حمایت بیشتری لازم است. به نتیجه گرفتن شاگردانتان علاقه مند بوده و پیگیر آن باشید. اگر شاگردهای شما حس کنند که شما واقعا برایتان نتیجه گرفتن انها مهم است و در این راه تلاش می کنید، به سختی مدرس دیگری را جایگزین شما خواهند کرد.

3- به کار تدریس متعهد باشید. دلسوزانه تدریس کنید.از شاگردانتان کار بکشید. به هر روشی که بلدید جلسات تدریس را در جهتی پیشببرید که منجر به نتیجه گرفتن شاگردانتان بشود و در این زمینه تلاش کنید. حتی اگر تضمینی برای نتیجه گرفتن شاگردانتان نداده اید، طوری تدریس کنید کهانگار اگر شاگرد شما نتیجه نگیرید مبلغی به شما پرداخت نمی شود.

4- کار اضافه انجام دهید. از انتظارات شاگردانتان بالاتر بروید. کمی اضافه تر بمانید. کتابی به آنها هدیه بدهید. برایشان جزوات مفید و نمونه سوال امتحانی ببرید. به این ترتیب در خاطر آنها می مانید و مطمئن باشید که شما را به دیگران هم معرفی خواهند کرد.

5- خوب تبلیغ کنید. برای موفقیت در هر کاری باید بتوانید توانائی های خودتان را در معرض دید افرادی که به آن نیاز دارند قرار دهید. برای موفقیت در تدریس هم باید بتوانید در محل یا سایت مناسبی تبلیغات تدریسخودتان را ارائه دهید تا متقاضیان تدریس آگهی شما را دیده و با شما تماس بگیرند. در حال حاضر، بهترین سایتی که می توانید آگهی تدریس خودتان را در آن ثبت کنید، همین وب سایت (ایران مدرس) است. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین (بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) سایت تدریس ایران است. این وب سایت تا سال 95 بیش از 12900 مدرسثبت نامی دارد. برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس، در بالای همین صفحه برروی عبارت "عضویت در سایت" کلیک کنید. در ادامه، پس از ثبت نام وارد کنترلپنل شده و آگهی تدریس خودتان را درج نمائید. در صورت تمایل آگهیتدریس خودتان را ویژه نموده و بازدهی آن را افزایش دهید. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشانرا بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهیتدریس در ایران مدرس است.

6- با شاگردهای خودتان در تماس باشید. همانطور که گفته شده پشتیبانی و حمایت شما از شاگردانتان یکی از عوامل مهم موفقیت در کار تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی است. در ایام امتحانات با شاگردهای خودتان در تماس باشید و پیگیر امتحانات آنها باشید. بعد از امتحانات هم نتیجه امتحان را پیگیری کنید.

7- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس و تدریس خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد که از آن جمله می توان به درج اگهی در اینترنت، تراکت، تماس با آموزشگاهها و... اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیکنمائید.


 8- کیفیت جلسات تدریس را به صورت مداوم بالا ببرید.به صورت مداوم اطلاعات خودتان در زمینه دروس تدریسیتان را بالاتر ببرید. کیفیت جلسات تدریس و تدریس خصوصی خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. در زمینه راهکارهای تدریس موفق و موفقیت در تدریس مطالعه کنید و بازدهی کلاسهای خودتان را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیرکلیک کنید.

 9- همواره در حال یادگیری باشید.همانطور که گفته شد، برای بهبود جلسات تدریس خودتان سعی کنید که مطالعه و یادگیری خودتان را متوقف نکنید. خودتان هم مطالعه داشته باشید. ممکن است برای حا همان مسائلی که قبلا با روشهای پیچیده ای حل می کردید راه حلهای راحتتری هم وجود داشته باشد. با مطالعه بیشتر، تسلط شما بر دروس تدریسیتان بیشتر شده و کیفیت جلسات تدریس شما افزایش می یابد. این امر به صورت مستقیمبر روی افزایش درامد شما از تدریس خصوصی تاثیر می گذارد.

10- با همکاران دیگر خودتان در ارتباط باشید. اگر شما ریاضی درس می دهید و یکی از همکارانتان زبان انگلیسی، ممکن است شاگرد ایشان مدرس ریاضی لازم داشته باشد و یا شاگرد شما به کلاسهای تدریس خصوصی زباننیاز داشته باشد. بنابراین با داشتن ارتباط با همکارانتان می توانید شاگردهای خودتان را به همدیگر معرفی نموده و به این ترتیب تعداد جلسات تدریس و در نتیجه درآمدتان از تدریس و تدریس خصوصی را افزایش دهید.

منبع: ایران مدرس


کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

همانطورکه می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش می یابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.

1- تدریس خصوصی زبان انگلیسی:اگر مدرس زبان هستید و در طول سال تحصیلی هم در زمینه آموزش و تدریس زبان فعالیت داشته اید، به احتمال زیاد در ایام تابستان هم برای برگزاری کلاسهایتدریس خصوصی و جذب شاگرد مشکلی ندارید. چون به هر حال در ایام تابستان تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به ارائه خدمات نیاز دارند. اگر در طول ترم در زمینه تدریس سایر دروس فعالیت می کردید در ایام تابستان می توانید زبان انگلیسی را برای پایه های پایینتر که توانایی تدریس به آنها را دارید تدریس کنید.

2- تدریس خصوصی ریاضی به صورت تقویتی: در ایام تابستان می توانید برای شاگردهای قبلی خودتان کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیرا به صورت تقویتی برگزار کنید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در درسریاضی اشکال دارند و اگر به آنها پیشنهاد بدهید که در ایام تابستان هفته ای یک یا دو جلسه کلاس ریاضی برای آنها برگزار کنید و پایه ریاضی آنها را تقویت کنید از این پیشنهاد استقبال می کنند. می توانید با شاگرد خودتان درسریاضی سال بعد را شروع کنید تا در ترم بعد در اموزش و یادگیری آن موفقتر باشد.

3- تدریس خصوصی امتحانات شهریور ماه: بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که موفق به پاس کردن درسهای خودشان نشده اند در ترم تابستان و در شهریور ماه دوباره امتحان می دهند. شما اگر در همین سایت (ایران مدرس)آگهی تدریس دارید می توانید در آگهی تدریس خودتان امحتانات شهریور ماه را ذکر کنید و در این زمینه فعالیت داشته باشید. بسیاری از دانشجویان دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و حتی دانشجویان دانشگاههای دولتی ترم تابستانی بر می دارند و می توانید خدمات تدریس خصوصی را به آنها ارائه دهید.

4- تدریس خصوصی دروس کنکوری: در ایام تابستان می توانید در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوری هم فعالیت داشته باشید. دروس کنکوری تابستان و غیر تابستان نمی شناسد. دانش آموزانی که برای کنکور مطالعه می کنند حتی در ایام تابستان نیز مطالعه خودشان را قطع نمی کنند. بنابراین در ایام تابستان می توانید خدمات تدریس خصوصی را در زمینه کنکور هم ارائه دهید. نکته جال توجه این است که وقتی در گوگل عبارت "تدریس خصوصی کنکور"را جستجوی می کنید اولین سایتی که به شما پیشنهاد داده می شود ایران مدرس است. بنابراین با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت می توانید به راحتی در زمینه کنکور شاگرد جذب کنید و اگهی تدریس کنکور شما در معرض دید متقاضیان تدریس دروس کنکوری قرار خواهد گرفت.

5- تدریس خصوصی رشته های ورزشی و موسیقی: فعالیتهای ورزشی و فوق برنامه در ایام تابستان به اوج خود می رسد. اگر می توانید یکی از رشته های ورزشی را آموزش دهید در ایام تابستان می توانید در این زمینه فعالیت داشته باشید. آموزش و تدریس موسیقی هم در این ایام با اقبال خوبی روبه رو است. دانش آموزان و دانشجویانی که در طول سال تحصیلی نتوانسته اند در این زمینه ها فعالیت داشته باشند در تابستان به یادگیری و آموزش رشته ورزشی و موسیقی مورد علاقه اشان روی می آورند. در این ایام شما می توانید در زمینه اموزش و تدریس ورزش و موسیقی فعالیت داشته باشید و درآمد کسب نمائید.

برای کسب درامد از تدریس خصوصی و آموزش و تدریس در تابستان علاوه بر موارد گفته شده باید خوب تبلیغ و بازاریابی کنید. یکی از بهترین راهکارها درج آگهی تدریس در همین سایت (ایران مدرس)است. سایت ایران مدرس تا تیر 95 بیش از  13500 مدرس ثبت نامی دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به نزدیک 14000 مدرس هم خواهد رسید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد.

برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه مناسبی آگهی خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید.

منبع: ایران مدرستدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت

تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقتمی تواند درامد خوبی برای شما داشته باشد. کار تدریس و تدریس خصوصی در مقایسه با بسیاری از انواع کارهای دیگر درامد بهتری داشته و به عنوان یک شغل پاره وقت می توانید روی آن حساب کنید.

اگر دانشجو هستید و می خواهید در کنار درس و تحصیل خودتان درآمد زایی داشته باشید ....

اگر شغل ثابتی دارید و درآمد آن کفاف مخارج زندگیتان را نمی کند و قصد دارید کار دومی را انتخاب کنید ....

اگر می خواهید با در نظر گرفتن زمان مناسبی درآمد خوبی داشته باشید ....

در هر صورت، کار تدریس خصوصی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. کار تدریس خصوصیانعطاف زمانی خوبی دارد. به این معنی که چون زمان برگزاری کلاسها دست خودتان است به راحتی با کارهای دیگری شما هماهنگ می شود. می توانید با شاگردتان هماهنگ کنید و جلسات تدریس خصوصی را در زمانی برگزار نمائید که بهکار و یا درس شما لطمه ای وارد نگردد. هر کار دیگری به جز تدریس که داشته باشید، زمان انجام کار برای شما تعیین شده و مجبور خواهید شد در زمانهای خاصی سر کار حاضر شوید.

در آمد کار تدریس خصوصی هم به نسبت بسیاری از انواع کارهای پاره وقت و تمام وقت هم بیشتر است. در ابتدای کار تا وقتی که به تعداد کافی شاگرد جذب می کنید می توانید با قیمت پایین کار کنید. در ادامه با افزایش کیفیت کارتان می توانید هزینه جلسات تدریس خصوصی و در تیجه درآمدتان را هم بیشتر کنید. در ضمن اگر کار تدریس را خوب انجام دهید شاگردهای خود شما افراد دیگری را به شما معرفی می کنند و بنابراین درآمدتان از تدریس خصوصی به این شکل هم می تواند بیشتر شود.

در ایام امتحانات که تقاضا برای تدریس خصوصی بیشتر است حتی درامدتان میتواند خیلی افزایش یابد. در سایر ایام سال هم می توانید از تدریس درآد داشته باشید ولی در ایام امتحانات درآمدخیلی خوبی خواهید داشت. تنها نکته ای که باید برای موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی در نظر بگیرید این است که سعی کنید کیفیت جلسات تدریسشما بالا باشد. اگر خوب درس ندهید همان جلسه اول کلاسها کنسل می شود. مثلاشاگرد شما بهانه ای می آورد و می گوید که دیگر نمی تواند کلاس داشته باشد.بنابراین اگر می خواهید روی کار تدریس حساب کنید و از تدریس درامد ثابتی داشته باشید سعی کنید خوب درس بدهید و به شاگردانتان کمک کنید که به نتیجه مورد نظرشان برسند.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با توجه به موارد ذکر شده از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید، در مرحلهاول باید به فکر جذب شاگرد باشید. یکی از بهترین راهکارها برای جذب شاگرد وکسب درآمد از تدریس ثبت آگهی رایگان تدریس خصوصی در پربازدیدترین سایت تدریس ایران (همین سایت - ایران مدرس) است. با درج آگهی تدریس در این وب سایت آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس و تدریس خصوصی قرار می گیرد.

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی رایگان تدریس خصوصی است. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 14000 مدرس تا مرداد 95). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( بیش از 25000 بازدیدروزانه در ایام امتحانات). بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل نیز ایران مدرس است. برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ایران مدرس در جایگاهاول یا جایگاههای اول تا سوم صفحه اول گوگل قرار دارد (همین الان خودتان امتحان کنید). به این ترتیب با درج آگهی در ایران مدرس ،کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل به راحتی آگهی شما را پیدا خواهند کرد.

تعداد زیادی از مدرسانی که در صفحه اصلی سایت ایران مدرس هم اکنون آگهیدارند، بارها و بارها آگهی ویژه خودشان را تمدید نموده اند. مطمئن باشید که اگر ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس برایشان مفید نبود این کار را انجام نمی دادند. با درج آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی در ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و درامد کسب کنید. برای ثبت آگهی رایگان یا آگهی ویژه تدریس خصوصیدر سایت ایران مدرس بر روی عبارت عضویت در سایت (که در بالای همین صفحه نمایش داده شده است) کلیک کنید. در ادامه فرم عضویت در سایت را تکمیل نمودهو وارد کنترل پنل شوید. سپس آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و نحوه ثبت اگهی تدریس موثر و مفید بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

....

منبع: ایران مدرس


چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- خوب تبلیغ و بازاریابی کنید: برای موفقیت در کار تدریسو هر کار دیگری در مرحله اول باید خوب تبلیغ و بازاریابی کنید تا متقاضی یا متقاضیانی برای خدمات خودتان پیدا کنید. در کار تدریس باید خوب تبلیغ کنید تا متقاضیان تدریس خصوصی با شما آشنا شده و بتوانید شاگرد جذب نمائید.یکی از بهترین راهکارها برای تبلیغدر زمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد درج اگهی رایگان تدریس در همین سایت (ایران مدرس) است. سایت ایران مدرس تا تیر 95 بیش از  13500 مدرس ثبت نامی دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسین ایران مدرس به نزدیک 14000 مدرس هم خواهد رسید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدیددر روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایرانمدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس در تهران و کل کشور قرار گرفته وبه این ترتیب شاگرد جذب خواهید کرد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. حتی اگر بخواهید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، هزینه ای که به نسبت هزینه تبلیغات تراکت و تبلیغات در روزنامه پرداخت می کنید بسیار کمتر خواهد بود. البته برای جذب شاگرد می توانید با آموزشگاهها هم تماس بگیرید ولی به هر حال 30 ، 40 و یا حتی بعضا 50 درصد از مبلغ حق التدریس راباید به آنها پرداخت نمائید. در ضمن هزینه جلسات تدریس را هم خودتان تعییننمی کنید. در بسیاری از موارد رزومه خودتان را به آموزشگاهها مختلف هم خواهید داد ولی تماسی با شما گرفته نمی شود. بنابراین بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی درج اگهی تدریس در اینترنت و خصوصا در وب سایت حاضر (ایران مدرس)است. تبلیغات در اینترنت گسترده است و به صورت 24 ساعته برای شما کار می کند. در ایران مدرس هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی و تست کنکور و ... همارائه شده است و تبلیغ تدریس شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. برای درج آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید.

2- خوب تدریس کنید: مطلب مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که برای موفقیت در تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی تنها اینکه خوب تبلیغ کنید مهم نیست. بلکه باید خوب هم تدریس کنید. در بسیاری از اوقات جلسات تدریس خصوصیبیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. دلیل آن هم این است که شاگرد نحوه تدریس مدرس را نپسندیده است. بنابراین در جلسه اول تدریس باید عالی عمل کنید. در جلسه اول تدریس بهترین تدریس خودتان را داشته باشید و در جلسات بعدی هم خیلی خوب عمل کنید. از انتظار فراتر روید و با تسلط کامل در جلسات تدریس خصوصی حضور داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای شما، شما را به دوستان و فامیل هایشان معرفی خواهند کرد. اگر می خواهید در آمد شما از تدریس خصوصی ادامه دار و مداوم و همچنین افزایشی باشد سعی کنید در کار تدریس عالی عمل کنید.

3- خوب نتیجه بگیرید: هدف نهایی شما از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی باید این باشد که شاگرد شما نتیجه خوبی بگیرد. به صورترفع تکلیفی تدریس نکنید. فقط به دنبال این نباشید که پول خودتان را بگیریدو بروید بلکه سعی کنید به هر ترتیبی که شده در طول ترم شاگرد یا شاگردهایتان را به گونه ای هدایت و راهنمایی کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرند. در جلسات تدریس و

هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟

در رابطه با تدریس خصوصی هزینه ثابتی را نمی توان تعیین کرد. با توجه به اینکه کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کار می کنند برای امر تدریس وقت می ذارن و برای زمان هم نمی توان قیمتی تعیین کرد، بنابراین نباید انتظار داشت که هزینه تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی باشد.

هر آموزشگاه و یا مدرسی برای وقتی که صرف تدریس می کند هزینه ای را مد نظر قرار می دهد.

هزینه تدریس خصوصی با توجه به موارد زیر قابل تغییر است:

1- در شهرهای مختلف هزینه تدریس متفاوت است و معمولا در شهرهای بزرگ بیشتر می باشد.

2- هزینه تدریس دروس دانشگاهی به نسبت دبیرستان بالاتر بوده و همچنین مدرسین برای تدریس دروس کنکور به نسبت دبیرستان هزینه بالاتری را مطالبه میکنند.

3- هر چه سابقه کاری و مدرک تحصیلی مدرسی بالاتر باشد هزینه بیشتری را برای تدریس در نظر می گیرد.

موارد دیگری نیز ممکن است در تعیین هزینه تدریس خصوصی موثر باشد. به هرحال مسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است کهمبلغ بیشتری را برای تدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجهخواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریس نمی کند.

به منظور انتخاب مدرس مورد نظرتان با هر هزینه ای که مد نظر دارید به صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) مراجعه نمایید.

چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر

در صورتی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت می کنید و قصد دارید با درج آگهی شاگرد جذب نمائید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس خصوصی: عنوان آگهی باید به صورتخلاصه و مفید کل محتوای آگهی و موضوع آن را به خوبی نشان دهد. عنوان مناسبباعث می شود از بین آگهی های مختلف بر روی آگهی شما کلیک کنند.

2- درج آگهی تدریس در وب سایت مناسب و مرتبط: آگهی خود را در وب سایتی درج کنید که مرتبط با موضوع مد نظرتان باشد و وب سایت مد نظر برای موتورهایجستجو کاملا بهینه باشد. در زمینه تدریس خصوصی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) به دلیل بازدید بالا و بهینه بودن از نظر موتورهای جستجو بهترین گزینه است.

3- استفاده از تصویر مناسب و تاثیر گذار: تصویر مناسب برای آگهی مانند عنوان مناسب در متمایز کردن و بالا بردن احتمال کلیک بر روی آن کاملا موثر است.

4- ارائه توضیحات کامل، جامع و به اندازه کافی قانع کننده در رابطه با توانائیها و سوابق کاری: هر توضیح و یا مطلبی که در معرفی بهتر شما به بازدید کننده و متقاعد کردن او برای تماس با شما موثر است را در آگهی خود بگنجانید. یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی این است که محدودیتی در ارائه مطلبوجود نداشته و به صورت کامل و جامع می توانید خودتان را معرفی کنید.

5- درخواست هزینه مناسب: می توانید در قسمت تعرفه از اصطلاح "توافقی" هم استفاده کنید.

6- ارائه تضمین کیفیت کار: در صورتی که به شکلی بتوانید کیفیت کار خود را تضمین کنید تاثیر آگهی شما بالاتر خواهد رفت. تعدادی از مدرسین از عبارت"جلسه اول رایگان" استفاده می کنند.

چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی حسابداری و دروس تخصصی حسابداری به فعالیت مشغول هستید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

یکی از وب سایتهایی که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته و بیش از 5000 مدرس ثبت نامی دارد، وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com)می باشد.

وب سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی حسابداری از جمله "تدریس خصوصی حسابداری صنعتی"، "تدریس خصوصی دروس حسابداری"، "تدریس خصوصی حسابداری مالی" و .... در صفحه اول موتورهای جستجو، از جمله گوگل، قرار داشته و بازدید روزانه حدود 10000 را دارد. به عنوان مثال، نتایج جستجوی گوگل برای تعدادی از عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی حسابداری را در زیر مشاهده می کنید. ستون اول عبارت مورد جستجو و ستونهای دوم و سوم صفحه وجایگاه وب سایت ایران مدرس در نتایج جستجو را نشان می دهد.

تدریس خصوصی حسابداری صفحه:1 جایگاه: 9

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی صفحه:1 جایگاه: 3

تدریس خصوصی دروس حسابداری صفحه:1 جایگاه: 4

تدریس خصوصی دروس حسابداری صفحه:1 جایگاه: 7 و 8

تدریس خصوصی حسابداری در تهران صفحه:1 جایگاه: 1 و 2 و 3

آموزش خصوصی حسابداری صفحه:1 جایگاه: 5 و 6

تدریس خصوصی اصول حسابداری صفحه:1 جایگاه: 3

تدریس خصوصی حسابداری دولتی صفحه:1 جایگاه: 3 و 4 و 5

تدریس خصوصی حسابداری دانشگاهی صفحه:1 جایگاه:1

تدریس خصوصی حسابداری مالی صفحه: 1 جایگاه: 3

مدرس خصوصی حسابداری صفحه: 1 جایگاه: 1 و 2

همانطور که مشاهده می کنید، برای همه ی عبارتهای ارائه شده، وب سایت ایران مدرس در صفحه اول گوگل قرار دارد (این امر را خودتان می توانید امتحان کنید) و اگر شما در زمینه تدریس خصوصی حسابداری به فعالیت مشغول هستید، با درج آگهی در ایران مدرس کاملا در معرض دید متقاضیان تدریس حسابداری خواهید بود. برای بعضی از عبارتها که رقابت بین وب سایتهای مختلف برای کسب حتی یک جایگاه در صفحه اول گوگل بسیار شدید است وب سایت ایران مدرس 2 و یا 3 بار نمایش داده می شود و این نشان دهنده بهینه بودن این وب سایت از نظر موتورهای جستجو است.

درج آگهی در وب سایت ایران مدرس کاملا مفید،پر بازده و پاسخگو خواهد بود. تعداد زیادی از مدرسینی که در وب سایت ایران مدرس آگهی درج کرده اند، برای بار دوم، سوم و حتی چهارم است که آگهی خود را تمدید می کنند.

در وب سایت ایران مدرس، با پرداخت مبلغ مناسبی، مشخصات ارتباطی شما (شماره همراه و ایمیل) در صفحه اصلی وب سایت، بخش تدریس خصوصی، نتایج جستجوهای انجام شده در وب سایت و همچنین در صدر لیست مدرسین در دروس تدریسیانتخابیتان نشان داده خواهد شد و متقاضیان تدریس خصوصی حسابداری به صورت مستقیم می توانند با شما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مقدار تعرفه و همچنین نحوه قرار گرفتن در لیست مدرسین ویژه ایران مدرس به بخش تعرفه مراجعه نمایید.


تضمین جذب شاگرد

ما جذب شاگرد توسط شما با درج آگهی در وب سایت ایران مدرس را تضمین می کنیم. در صورتیکه تا پایان مهلت درج آگهی شاگرد جذب نکردید، آگهی شما را برای یک دوره دیگر تمدید می کنیم.


کلمات کلیدی: تدریس خصوصی حسابداری، تدریس حسابداری، چگونه شاگرد جذب کنیم، جذب شاگرد در زمینه حسابداری، استخدام تدریس خصوصی، آموزش خصوصی حسابداری، جذب شاگرد، چگونگی جذب شاگرد، درآمد تدریس خصوصی

درآمد تدریس خصوصی


چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 193

تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت

تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقتمی تواند درامد خوبی برای شما داشته باشد. کار تدریس و تدریس خصوصی در مقایسه با بسیاری از انواع کارهای دیگر درامد بهتری داشته و به عنوان یک شغل پاره وقت می توانید روی آن حساب کنید.
....

بازدید: 131

کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

همانطورکه می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش می یابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
....

بازدید: 306

جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس در اردیبهشت، خرداد و تیر 95

برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریسدر اردیبهشت 95، خرداد و تیر 95 آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایرانمدرس) درج نمائید. همانطور که می دانید، اردیبهشت، خرداد و تیر 95 مصادف با ایام امتحانات بوده و کار تدریس در این ایام درآمد خوبی دارد. تقاضا برای تدریس خصوصی در این ایام بسیار بالا است. برای کسب درآمد از تدریس فرصت درج آگهی در این ایام را از دست ندهید.
....

بازدید: 258

چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 277

درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی

جذب شاگرد و افزایش درآمد از تدریس خصوصیبا درج آگهی تدریس در ایران مدرس به راحتی ممکن است. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است.
....

بازدید: 280

7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95

در این بخش راهکارهایی برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95 ارائه می گردد. البته در بخش های دیگر همین وب سایت (ایران مدرس) مطالبی در این زمینه ارائه شده است و در این بخش هم ترکیبی از مطالب قبلی و مطالب جدید ارائه می گردد.
....

بازدید: 360

پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش

پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریسو آموزش در این بخش ارائه می گردد. برای مشاهده و مطالعه مطالبی در زمینه پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

....
بازدید: 1520

چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟

در این بخش راهکارهایی برای افزایش درامد مدرسین از تدریس خصوصی ارائه می گردد.
....

بازدید: 253

درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید

با استفاده از راهکارهای زیر می توانید درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید.
....

بازدید: 300

تدریس خصوصی: کار پاره وقت و تمام وقت

تدریس خصوصی را به عنوان یک کار پاره وقت یا تمام وقت می توانید انجام دهید.
....

بازدید: 1640

ثبت آگهی تدریس و کسب درآمد از تدریس خصوصی

با ثبت آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) می توانید شاگرد جذب نموده و از تدریس خصوصی درآمد کسب کنید.
....

بازدید: 756

راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس

در این قسمت راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس ارائه می شود. برای کسب درآمد بیشتر از تدریس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 425

دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

دلایل زیر نشان می دهد که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس (www.iranmodares.com) مفید و موثر است: ....

بازدید: 667

چگونگی افزایش درآمد از تدریس خصوصی

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول هستید و می خواهید درآمد خود را افزایش دهید موارد زیر را مد نظر قرار دهید. ....

بازدید: 2614
(0) نظر
برچسب ها :
سایت برتر ثبت آگهی تدریس و تبلیغات تدریس خصوصی

تبلیغات تدریس


درج آگهی تدریس در پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس و آموزش خصوصی

با درج آگهی تدریس در وب سایت (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.
....

بازدید: 56

پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس و تدریس خصوصی

اگر در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی هستید ...
....

بازدید: 103

تخفیف تابستانی ایران مدرس برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی

به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مدت 3 روز (1 تیر تا 3 تیر 95)تخفیف 20 درصدی برای ثبت آگهی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت ایران مدرس اعمال شده است. به این معنیکه اگر همین الان برای ثبت آگهی ویژه اقدام کنید، خواهید دید که هزینه هایی که حین پرداخت به شما نشان داده می شود به نسبت جدول تعرفه 20 درصد تخفیف را دارد. در ضمن مدرسینی که قبلا آگهی ثبت نموده اند، تخفیف های ویژهخودشان را هم دارند (مثلا اگر مدرسی بیش از چهار بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده باشد، تخفیف 25 درصدی قبلی خودش را دارد و تخفیف حاضر هم اضافه خواهد شد). مطلب دیگر اینکه، مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهیویژه دارند هم می توانند از این تخفیف استفاده کرده و در صورتیکه در این سه روز هزینه آگهی را پرداخت کنند، پس از انقضای آگهی فعلی آنها، آگهی بعدیبرای ایشان ثبت خواهد شد. یادآور می شود مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب روز پنجشنبه 3 تیر 95 است.

....
بازدید: 152

پربازدیدترین و معتبرترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...
....

بازدید: 198

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و برای فعالیت در زمینه تدریس و تدریس خصوصی قصد دارید در اینترنت تبلیغ کنید، برای آشنایی با چگونه ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 411

بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 238

سایت برتر تدریس و تدریس خصوصی سال 95

سایت ایران مدرس (همین وب سایت) سایت برتر تدریس و تدریس خصوصی سال 95 است. اگر در سال 95 قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید ... اگر در سال 95 قصد دارید با درج تبلیغات رایگانو یا آگهی ویژه در اینترنت شاگرد جذب نموده و از تدریس خصوصی درآمد کسب کنید.... اگر قصد دارید تبلیغ تدریس خودتان را در بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران ثبت نمائید ... در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت، ایران مدرس، درج کنید.
....

بازدید: 272

کسب درآمد از تدریس خصوصی در سال 95 با درج آگهی تدریس در ایران مدرس

با درج آگهی تدریس در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در سال 95، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شما به راحتی می توانید شاگرد جذب کرده و از تدریس خصوصیدرآمد کسب نمائید. درج آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه تدریس خصوصیبه نسبت آگهی های رایگان در جایگاه بالاتری نمایش داده می شوند. در ضمن، آگهی های ویژه تدریس بدون نیاز به به روز رسانی همواره در صفحه اصلی سایت قرار دارند. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. در ضمن آگهی های ویژه تدریس خصوصی در کنار مطالب دانلودی، تست های کنکور، سوالات امتحانی و .... نیز نمایش داده می شوند.
....

بازدید: 397

بهترین وب سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی

بهترین وب سایت درج آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی همین وب سایت (ایران مدرس) است. در وب سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند.
....

بازدید: 533

تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه

دروب سایت حاضر، ایران مدرس، تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه ارائه می گردد. در این وب سایت هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه و آلمانی، تدریس خصوصی دروس عمومی و تخصصی دانشگاهی و ... فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس خصوصیدارد. در سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی در زمینه تدریس و آموزش دروس مختلف ثبت نام کرده و به کار تدریس مشغول هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی از جمله تست کنکور، جزوات کنکوری و درسی، نمونه سوالات امتحانی، مقالات اموزشی و ... نیز ارائه شده است. اگر شما نیز در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا میخواهید فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش را شروع کنید، اگهی خودتان رادر همین وب سایت ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی فرم عضویت در سایت کلیک نموده و تبلیغات رایگانتدریس خودتان را درج نمائید. سایت ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و به بهترین شکل متقاضیان تدریس و آموزش را به سمت اگهی تدریس شما میل می دهد. این وب سایت از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. به عنوان مثال، همین الان عبارتهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی زیست شناسی، مدرس خصوصی و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه اول یا یکی از سه جایگاه اول نمایش داده خواهد شد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی وجذب شاگرد، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداختهاست و بنابراین آگهی تدریس شما در بین آگهی های با موضوعات مختلف گم نخواهد شد. اگر می خواهید تاثیر گذاری آگهی تدریس خودتان را افزایش دهید، آگهی خودتان را به صورت ویژه درج نمائید. تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند و هم اکنون در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند، بارها و بارها آگهی خودشان را در سایت ایران مدرس تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده تاثیر و بازدهی درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس است. چرا اگر این مدرسین با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی تدریس خودشان را تمدید نمی کردند.

بازدید: 162

دلایلی برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس

به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پربازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 12300 مدرس و 45000 عضو ثبت نامی دارد (تا بهمن 94). در سایت ایران مدرس بیش از 7000 جزوه، نمونه سوال امتحانی، مقالات آموزشی و ... ارائه شده است و تبلیغ ویژه شما در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد.

....
بازدید: 127

سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور

اگر در جستجوی سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور هستید ....
....

بازدید: 251

بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی آذر و دی 94

اگرمی خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با جذب شاگرد درآمد کسب کنید، بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی آذر و دی 94 است.
....

بازدید: 234

اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ...

اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ... اگر مدرس خصوصی زیست کنکور هستید و می خواهید با ثبت آگهی و تبلیغ تعداد شاگردها و درامد خودتان را افزایش دهید ... اگر به آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور علاقه دارید ولی هنوز در این زمینه آغاز به کار نکرده اید ...
....

بازدید: 256

برای درج تبلیغ تدریس فیزیک کنکور بهترین سایت کدام است؟

اگر در زمینه تدریس فیزیک کنکور فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای درج آگهی و تبلیغ شماست.
....

بازدید: 812


تبلیغات تدریس


بهترین و پربازدیدترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک همین وب سایت (ایران مدرس) است. اگر می خواهید دلیل این امر را بدانید ادامه این مطلب را بخوانید:
....

بازدید: 228

چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیاست. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 11500 مدرس تا آذر 94). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( حدود 15000 بازدید روزانه).
....

بازدید: 162

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس در این بخش ارائه می گردد.
....

بازدید: 127

چرا در ایران مدرس تبلیغ تدریس ثبت کنم؟

اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را شروع کنید و یا قبلا در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته و می خواهید تعداد شاگردها و یا درآمد خودتان از تدریس خصوصی را افزایش دهید، آگهی و تبلیغ تدریس خودتان را در ایران مدرس (همین سایت) ثبت نمائید.
....

بازدید: 188

جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در آبان 94 با ثبت آگهی رایگان تدریس

با ثبت آگهی رایگان تدریس در آبان 94 می توانید به راحتی شاگرد جذب کنید و از تدریس درآمد کسب نمائید.
....

بازدید: 249

بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل

سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل است. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد.
....

بازدید: 884

دلایلی که ثبت آگهی و تبلیغ تدریس در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی تبلیغ و آگهی رایگان اینترنتی درج کنید، بهترین گزینه برای ثبت آگهی و تبلیغ تدریس شما سایت ایران مدرس(همین وب سایت) است. البته برای ثبت یک تبلیغ با بازدهی بالا باید مواردی را مد نظر داشته باشید که با کلیک بر روی لینکهای زیر تعدادی از آنها را میتوانید مطالعه کنید.
....

بازدید: 216

عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازده

همانطورکه می دانیم مثل هر کار دیگری برای درج یک آگهی تدریس مناسب و موثر نیز عوامل مختلفی می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله عواملی که کمک می کند آگهیتدریسی را که به صورت رایگان یا ویژه در ایران مدرس درج می کنید موثر باشدمی توان به موارد زیر اشاره کرد: ....

بازدید: 2140


عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازده

همانطور کهمی دانیم مثل هر کار دیگری برای درج یک آگهی تدریس مناسب و موثر نیز عواملمختلفی می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله عواملی که کمک می کند آگهی تدریسی را که به صورت رایگان یا ویژه در ایران مدرس درج می کنید موثر باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- انتخاب عنوان و تایتل مناسب برای آگهی تدریس: دروس تدریسی را در عنوان آگهی ارائه دهید. عنوان را خیلی طولانی انتخاب نکنید.

2- انتخاب وب سایت مناسب، بهینه و پربازدید برای ثبت آگهی تدریس مورد نظر: وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی بهینه بوده و به صورت روزانه بازدید بالایی دارد.

3- درج توضیحات کافی در متن آگهی طوری که بازدید کننده را مجاب نماید: سوابق تحصیلی و رزومه خود را به صورت کامل در متن آگهی ارائه دهید. سوابق تدریس خود را نیز به صورت مفصل شرح دهید.

4- انتخاب عکس مناسب و مرتبط برای آگهی مورد نظر

5- در متن آگهی از جمله بندی مناسب و درست استفاده گردد. متن را بیش از یک بار بخوانید تا غلط های املایی نداشته باشد.

6- مناسب بودن متن آگهی از نظر بلند و کوتاه بودن آن

7- به روز رسانی مرتب آگهی (در وب سایت ایران مدرس امکان به روز رسانی آگهی تدریس از طریق فشار دادن یک کلید در کنترل پنل وجود دارد طوری که آگهیشما در صدر سایر آگهی ها قرار می گیرد)

8- ارائه قیمت مناسب و منطقی در متن آگهی تدریس

9- انتخاب کلمات کلیدی مناسب با دروس تدریسی

به منظور درج آگهی تدریس در ایران مدرس، فرم عضویت در سایت را تکمیل نموده و بعد از ورود به کنترل پنل آگهی خود را ثبت نمائید.

دلایلی که ثبت آگهی و تبلیغ تدریس در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی تبلیغ و آگهی رایگان اینترنتی درج کنید، بهترین گزینه برای ثبت آگهی و تبلیغ تدریس شما سایت ایران مدرس(همین وب سایت) است. البته برای ثبت یک تبلیغ با بازدهی بالا باید مواردی را مد نظر داشته باشید که با کلیک بر روی لینکهای زیر تعدادی از آنها را میتوانید مطالعه کنید.

 

سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس خصوصی ایران است. این وب سایت پربازدیدترین و بزرگترین سایت تدریس خصوصی است.

وب سایت ایران مدرس در ایام عادی سال حدود 15000 بازدید در روز و در ایام امتحانات نزدیک به 20000 بازدید روزانه دارد. هیچ وب سایت تدریس خصوصیدیگری این میزان بازدید را ندارد.

در ایران مدرس هزاران مطلب آموزش و جزوات درسی و کتاب و تست کنکور قرارداده شده است. در کنار همه ی این مطالب آگهی مدرسین نشان داده می شود و این منجر به افزایش بازدهی آگهی تدریس مدرسین می گردد.

در این وب سایت اخبار آموزشی، آگهی های استخدامی، معرفی کتاب، معرفی رشته و دانشگاهها و ... ارائه شده است و در مجموع یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است. در کنار تمامی این مطالب نیز آگهی مدرسین نشان داده می شود و این باعث می شود که افراد بیشتری با آگهی دهندگان تدریس خصوصی در ایران مدرس تماس بگیرند.

وب سایت ایران مدرس تا مهر 94 حدود 11000 مدرس خصوصیثبت نامی دارد. تعداد زیادی از مدرسینی که در این وب سایت آگهی تدریس خود را ویژه کرده اند، بارها و بارها آگهی خود را تمدید نموده اند. شما نیز برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی آگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس ثبت نمائید.

برای درج آگهی رایگان تدریس در این وب سایت (ایران مدرس)،در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی خود را به صورت ویژه ثبت کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210753
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X