تدريس خصوصي
کسب درآمد از تدریس خصوصی زبان و فیزیک و آموزش خصوصی
کسب درآمد از تدریس خصوصی زبان و فیزیک و آموزش خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

راهکارهایی برای کسب موفقیت در فیزیک کنکور

راهکارهایی برای کسب موفقیت در فیزیک کنکور در این بخش ارائه شده است. برای موفق شدن در فیزیک کنکور موارد زیر را در نظر داشته باشید:
1-در کلاسهای تدریس فیزیکمدرسه به صورت کامل حاضر شوید. با بحثها و سوالهایی که در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه مطرح می شود، مطالب را بسیار خوب یاد خواهید گرفت.
2- درس فیزیک را به صورت عمقی و مفهومی بخوانید. برای پاسخ دادن به سوالات فیزیک باید در مرحله اول درس را خوب یاد بگیرید. سوالات کنکور در سالهای اخیر مفهومش شده است و تنها با حفظ کردن فرمول نمی توان به آنها پاسخ داد.
3-تمرین و مسئله حل کنید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را تنها با خواندن مفهومی و حل تمرین و مسئله می توان یاد گرفت. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید درس را بهتر یاد خواهید گرفت.
4- در برنامه درسی خودتان مرور را در نظر بگیرید. بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی فیزیک و بعد از هر کلاس فیزیک درس را مرور کنید. نکات مهم را در یک دفترچه یادداشت کنید و اگر سوال برای شما حین مرور پیش آمد یادداشت نمائید تا بعدابپرسید. مرور هفتگی و ماهانه هم در نظر بگیرید. دقت کنید که شما حجم زیادیاز مطالب را برای کنکور مطالعه می کنید. اگر بخواهید در جلسه کنکور کاراییو بازدهی خوبی داشته باشید باید حضور ذهن خوبی سرجلسه داشته باشید. اگر فقط درسها را بخوانید و مرور نکنید، سر جلسه کنکور خواهید دید که همه ی سوالها آشنا هستند ولی نمی توانید پاسخ دهید. بنابراین برای کسب درصد بالا در فیزیک کنکور و سایر دروس حتما مرور را در برنامه درسی خودتان بگنجانید. شما در جلسه کنکور به سوالاتی می توانید پاسخ دهید که بر آنها کاملا مسلط باشید و خوب مطلب را یاد گرفته باشید. با مرورهای منظم هم در جلسه کنکور حضور ذهن خواهید داشت و هم بر مطلب مسلط تر خواهید شد.
5-در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی و ... شرکت کنید. برای موفقیت در کنکور و فیزیک کنکور استفاده از کلاسهای خصوصی هم می تواند گزینه خوبی باشد. در کلاسهای خصوصی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نمائید و تمرین، مسئله و تست های کنکور بیشتری حل کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان و سایر دروس به سایت اول تدریس ایران (ایران مدرس) که تا مرداد 95 بیش از 14000 مدرس خصوصی دارد مراجعه کنید. بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
6-بعد از شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک، مطالعه کامل و مفهومی کتاب درسی و حلتمرین و مسئله نوبت به حل تست ها و سوالات کنکور فیزیک می رسد. حل تست هایکنکور فیزیک هم برای موفقیت در کنکور فیزیک مهم و حیاتی است. سعی کنید تستهای کنکور معتبر حل کنید. تست های کنکور سالهای قبل می تواند بسیار مفید وموثر باشد. برای دانلود رایگان تستهای کنکور فیزیک بر روی لینک تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکور فیزیک کلیک کنید.
منبع: ایران مدرس


برچسب‌ها: فیزیک کنکور, موفقیت در فیزیک کنکور, درصد بالای فیزیک کنکور, آموزش فیزیک کنکور, نحوه خواندن فیزیک کنکور
+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم شهریور ۱۳۹۵ساعت 20:25  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری

موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. همانطورکه می دانیم، درس فیزیک یکی از دروس اساسی رشته های ریاضی و تجربی است. مسلما، کسب درصد بالا در درس فیزیک می تواند تاثیر مهمی در کسب رتبه نهایی عالی برای کنکور داشته باشد.

برای کسب درصد بالا در درس فیزیک باید مطالعه عمیق و مفهومی داشته باشید، در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک یا کلاسهای آموزش کنکور فیزیک شرکت داشته باشید و به اندازه کافی مسئله، تمرین و تست های کنکور را حل کنید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک پایه و کنکور کلیک کنید.

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوهبر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالایکنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.

با کسانی که خودشان قبلا درصد بالایی در فیزیک زده اند مشورت کنید (مثلا اگر مدرس یا دبیر خصوصی فیزیکدارید ممکن است خودش درصد بالایی زده باشد). از آنها بپرسید که چه کتابهایی خوانده اند، چه برنامه ای داشته اند و روند مطالعه فیزیک آنها چگونه بوده است. در نهایت برای رفع اشکال می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید.

شماهم اگر در زمینه مطالعه فیزیک کنکور نظر یا پیشنهادی دارید، در پایین همینمطلب و در قسمت نظرات آن را بنویسید. اگر راهنمایی ای دارید که می دانید به درد کنکوری ها می خورد در پایین همین مطلب اضافه کنید.


استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه شهریور و مهر 95

اگر برای فعالیت در زمینه تدریس و آموزش زبان در جستجوی آگهی های استخدامی مرتبط با استخدام مدرس زبان انگلیسی و استخدام مدرس زبان فرانسه شهریور و مهر 95 هستید ....
اگرقصد دارید با جستجو در اینترنت، جستجو در روزنامه ها و بررسی آگهی های مرتبط با استخدام مدرس زبان انگلیسی و فرانسه شهریور و مهر 95 از تدریس زبان درآمد کسب نمائید ....
اگر راهکارهای زیادی را برای جذب شاگرد و شروع فعالیت در زمینه تدریس و آموزش زبان امتحان کرده اید و با اموزشگاههایزیادی تماس گرفته اید ولی در گرفتن شاگرد موفق نبوده اید ...
در هر صورت، راهکار بهتری برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی و فرانسه و کسب درآمد از تدریس زبان وحود دارد.
برای فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی و فرانسه در شهریور و مهر95به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و بعد از عضویت در سایت و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را به صورت "کاملا رایگان" درج نمائید.
سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا شهریور95 بیش از 14200 مدرس خصوصی ثبت نام کردهاند. برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی زبان (مانند تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی زبان فرانسه)سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول نتایج قرار دارد. بازدید سایت ایران مدرس در یاام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هممی رسد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان و ... فرصت درج آگهی رایگان تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. در صورت تمایل می توانید آگهیتدریس خودتان را ویژه کنید. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهی ویژه دارند آگهی تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند.
درج اگهی تدریس زبان و سایر دروس در ایران مدرسپربازده و مفید و موثر است. با ثبت آگهی و تبلیغات تدریس در سایت ایران مدرس، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. سایت ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی دارد و برای درج تبلیغات تدریس خصوصی زبان بهترین گزینه است. برای مشاهده صفحه اصلی سایت ایران مدرسبر روی عبارت ایران مدرسکلیک نمائید. در ادامه در بالای صفحه اصلی سایت ایران مدرس بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل، آگهی تدریس خودتان را درج کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسان تدریس خصوصی کلیک نمائید.


برچسب‌ها: استخدام مدرس زبان, استخدام مدرس زبان مهر 95, استخدام مدرس زبان شهریور 95, استخدام مدرس زبان انگلیسی, استخدام مدرس زبان فرانسه
+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم شهریور ۱۳۹۵ساعت 20:31  توسط مدرس خصوصی زبان |  نظر بدهید

آموزش سریع زبان انگلیسی توسط مدرس و معلمین تدریس خصوصی زبان

در این بخش توضیحاتی در رابطه با آموزش سریع زبان انگلیسی توسط مدرس و معلمین تدریس خصوصی زبان ارائه می گردد. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. در پایین همین مطلب نیز تعدادی از مدرسین زبان انگلیسی نشان داده شده اند که برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی زبان در منزل و یا آموزشگاه می توانید با آنها هماهنگ کنید.

در وب سایت ایران مدرس بیش از 10000 مدرس در زمینه تدریس خصوصی زبانو سایر دروس ثبت نام کرده اند. وب سایت ایران مدرس بیشترین مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس دارد. این وب سایت به صورت اختصاصی به بحثتدریس خصوصی زبان و سایر دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاه پرداخته است. البته در وب سایت ایران مدرس در زمینه های دیگر از جمله تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس موسیقی و ... نیز می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید.

درزمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، در این وب سایت مدرسین خانم و آقا ثبت نام کرده و همانطور که در بالا گفته شد، برای برگزاری جلسات تدریس می توانید با آنها هماهنگ کنید. برای دانلود جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی در زمینه زبان انگلیسی و سایر دروس نیز بر روی عبارت دانلود سوال و جزوات درسی کلیک کنید.

در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توان زبان انگلیسی راسریع تر آموخت. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای افرادی که قصد دارند در مدتزمان کوتاهتری زبان انگلیسی را یاد بگیرند می تواند مفید و موثر باشد.

درکلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلساتتدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.

در کلاسهای تدریس خصوصی زبان زمان بیشتری برای مکالمه وجود دارد. در یک کلاس گروهی برای هر فرد زمان بسیار کمی برای حرف زدن وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید مکالمه زبان را یاد بگیرید، در کلاسهای تدریس خصوصی با بازدهی و سرعت بالاتری می توانید به این هدفتان برسید.

در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان به پایین همین مطلب مراجعه کنید و یا بر روی لینک آموزش خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.


کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی

در این بخش روشها مختلف برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی مورد بررسی قرا می گیرد و چگونگی افزایش درامد از تدریس و تدریس خصوصی ارائه می شود.

برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید برای خودتان و توانائیهای خودتان خوب تبلیغ کنید تا بتوانید شاگرد جذبنمائید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) این امکان به خوبیفراهم شده است. در این وب سایت می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد.

ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. البته می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. با ثبت آگهی تدریس در اینوب سایت تبلیغات شما در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. سعی کنید آگهی خودتان را کامل و جامع بنویسید. عنوان مناسبی اتخاب نمائید و تا جایی که می توانید متن آگهی را کامل بنویسید.

برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدمات شما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند.

اگر می خواهید از کار تدریس پول خوبی در بیاورید، راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. به عنوان مثال، علاوه بر ثبت آگهی تدریس در این وب سایت (ایران مدرس)،می توانید تراکت چاپ نموده و پخش کنید، در روزنامه آگهی بدهید، با آموزشگاهها تماس بگیرید، به مدرسان دیگر بسپارید که شاگرد به شما معرفی کنند و ....


موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصی

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، درسها را با موفقیت پاس کنید، نمرات خوبی بگیرید و در کنکور موفق شوید، کلاسهای تدریس خصوصی رابه عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید.

کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و ارتقای سطح دانسته های شما مفید وموثر است. در جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی که مد نظر خودتان است را می توانید بپرسید. البته جلسات تدریس خصوصی را نباید به ایام امتحانات موکول کنید. اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید هر چه سریعتر شروع کنید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مطالعه و حل تمرین و مسئله را هم در نظربگیرید.

اگر در کلاسهای تدریس مدرسه غائب بوده اید، جلسات تدریس خصوصی گزینه خوبی برای جبران غیبتها است. البته نباید به هوای شرکت در کلاسهای خصوصی عمدا غیبت کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی هر اشکال و سوالی که از سالهای قبلبرایتان باقی مانده است را هم می توانید بپرسید. این خود یکی از مزیتهای کلاسهای خصوصی است.

اگر می خواهید در امتحانات پایان ترم موفق شوید و نمرات خوبی کسب نمائید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی کمک خوبی می تواند به شما بکند. حتی با شرکت در کلاسهای خصوصی می توانید به نمره 20 هم برسید. البته همانطور کهقبلا هم گفته شده است، کلاسهای تدریس خصوصی نمی تواند جایگزین کلاسهای مدرسه و مطالعه و حل تمرین و ... باشد. در کنار موارد گفته شده است که می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

برای موفقیت در کنکور هم می توانید از کلاسهای خصوصی کنکور استفاده نمائید. در همین سایت (ایران مدرس) مدرسین زیاید ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس دروس ابتدایی، متوسطه، دانشگاهی و کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی لینک تدریس خصوصی کلیک کنید.

برای موفقیت در تحصیل و استفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی این کلاسها را به ایام امتحانات موکول ننموده و در طول ترم برگزار کنید. کلاسهای تدریس خصوصی را مانند کلاسهای مدرسه یا دانشگاه جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی حواستان را جمع کنید و با تمرکز کامل به مباحث ارائه شده گوش دهید. بعد از جلسات تدریس خصوصی درس را مرور کنید و اگر سوال و مسئله ای به شما داده شده است آن را حل کنید. در بین جلسات تدریس مسئله و تمرین حل نموده و درس را مرور نمائید. هر اشکالی داشتید یادداشت کنید و جلسه بعد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.


چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصی

در این بخش مقالات مرتبط با چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصیارائه شده است. اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید ...اگر قصد دارید در زمینه میزان درآمد کار تدریس و نحوه افزایش درامد خودتاناز تدریس خصوصی اطلاعات جامعی کسب نمائید ... اگر به کارتدریس علاقه دارید و قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید ... در هرصورت، برای کسب اطلاعات در زمینه تدریس و درآمد تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه کنید. 
چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری
چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر
بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟
هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟
چگونگی افزایش درآمد از تدریس خصوصی
دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟
چگونگی کسب درآمد از تدریس خصوصی
12 مزیت درج آگهی تدریس در ایران مدرس
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با ثبت آگهی تدریس
بدون واسطه شاگرد جذب کنید!
ثبت آگهی تدریس و کسب درآمد از تدریس خصوصی
درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید
راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟
چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟
پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش
7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95
درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی
چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت
چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
موفقیت در کار تدریس و درآمد کار و شغل تدریس خصوصی

(0) نظر
برچسب ها :
بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی
برای کسب اطلاع در مورد بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

سایت تدریس خصوصی


ایران مدرس: برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس (همین وب سایت) برترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران و معتبرترین سایت تدریس خصوصی ایران است. اگر قصد دارید برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیآگهی اینترنتی درج کنید، سایت ایران مدرس بهترین گزینه است. برای درج آگهیتدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام وارد کنترل پنل شوید. در ادامه آگهی تدریسخودتان را درج کنید. دلایل زیر نشان می دهد که چرا سایت ایران مدرس بهترینگزینه برای درج اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی است.

....
بازدید: 97


پربازدیدترین و معتبرترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...
....

بازدید: 216

بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی با بازدید بالا

اگر در جستجوی بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی با بازدید بالا هستید، وب سایت حاضر (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است. سایت ایران مدرس پربازدیدترین، معتبرترین و بزرگترین سایت تدریسایران است. بازدید روزانه سایت ایران مدرس که به صورت اختصاصی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد از هر سایت تدریس دیگری در ایران بیشتر است. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا آموزشگاه تدریس خصوصی دارید، با درج تبلیغ در ایران مدرس احتمال جذب شاگرد خودتان را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهید داد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. با ثبت تبلیغات تدریس در این وب سایت آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار خواهد گرفت. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی ایران مدرس مشاهده می کند و آگهی تدریس ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارهاتمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است. در این مدرس آگهی تدریس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید.

....
بازدید: 303

ایران مدرس، تدریس خصوصی و گوگل

ایران مدرس برترین سایت تدریس خصوصی ایران و بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است.
....

بازدید: 176

بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 251

موارد لزوم جلسات تدریس خصوصی

در این مقاله موارد لزوم جلسات تدریس خصوصیمورد بررسی قرار می گیرد. همانطور که در مقالات قبلی و در سایر بخشهای همین وب سایت گفته شد، جلسات تدریس خصوصی و کلاسهای خصوصی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار بگیرند می توانند مفید، موثر و در موفقیت تحصیلی کمک کننده باشند. کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی فقط مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و یا سطح پایین نیست و ممکن است هر کس از این جلسات استفاده نماید.
....

بازدید: 276

سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان

اگر در جستجوی تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان هستید ....
....

بازدید: 466

تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه

دروب سایت حاضر، ایران مدرس، تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه ارائه می گردد. در این وب سایت هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه و آلمانی، تدریس خصوصی دروس عمومی و تخصصی دانشگاهی و ... فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین را در بین سایتهای تدریس خصوصیدارد. در سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی در زمینه تدریس و آموزش دروس مختلف ثبت نام کرده و به کار تدریس مشغول هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی از جمله تست کنکور، جزوات کنکوری و درسی، نمونه سوالات امتحانی، مقالات اموزشی و ... نیز ارائه شده است. اگر شما نیز در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و یا میخواهید فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش را شروع کنید، اگهی خودتان رادر همین وب سایت ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی فرم عضویت در سایت کلیک نموده و تبلیغات رایگانتدریس خودتان را درج نمائید. سایت ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و به بهترین شکل متقاضیان تدریس و آموزش را به سمت اگهی تدریس شما میل می دهد. این وب سایت از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. به عنوان مثال، همین الان عبارتهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی زیست شناسی، مدرس خصوصی و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه اول یا یکی از سه جایگاه اول نمایش داده خواهد شد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی وجذب شاگرد، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداختهاست و بنابراین آگهی تدریس شما در بین آگهی های با موضوعات مختلف گم نخواهد شد. اگر می خواهید تاثیر گذاری آگهی تدریس خودتان را افزایش دهید، آگهی خودتان را به صورت ویژه درج نمائید. تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند و هم اکنون در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند، بارها و بارها آگهی خودشان را در سایت ایران مدرس تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده تاثیر و بازدهی درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس است. چرا اگر این مدرسین با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی تدریس خودشان را تمدید نمی کردند.

بازدید: 174

ایام امتحانات و جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

هر چند که در مقالات قبلی هم گفته شده است که تا جایی که می توانید، اگر لازم است از جلسات تدریس خصوصیاستفاده نمائید، برگزاری جلسات را در طول ترم انجام دهید و به ایام امتحانات موکول نکنید؛ ولی به هر حال، اگر در ایام امتحانات کلاسهای خصوصی را برگزار کردید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 159

مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

در این بخش مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل ارائه می گردد:
....

بازدید: 143

سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور

اگر در جستجوی سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور هستید ....
....

بازدید: 259

بهترین سایت تدریس خصوصی و دانلود رایگان مطالب آموزشی زبان انگلیسی

بهترین سایت تدریس خصوصی و دانلود رایگان مطالب آموزشی زبان انگلیسی همین وب سایت (ایران مدرس) است.
....

بازدید: 280

سایت تدریس خصوصی ریاضی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی)

اگر در جستجوی سایت تدریس خصوصی ریاضی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) هستید، ایران مدرس (همین سایت) بهترین گزینه ای است که در آن هم می توانید مدرس ریاضی مورد نظرتان را بیابید و هم مطالب آموزشی زیادی به صورت رایگان دانلود نمائید.
....

بازدید: 803

سایت تدریس خصوصی و آموزش استاتیک، مقاومت مصالح و دینامیک

اگر در جستجوی سایت تدریس و آموزش استاتیک، مقاومت مصالح و دینامیک هستید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین وب سایتی است که در این زمینه می توانید پیدا کنید.
....

بازدید: 758


سایت تدریس خصوصی


استفاده صحیح از جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل

استفاده صحیح از جلسات تدریس خصوصی باعث می شود تا بهره لازم را از این نوع جلسات تدریس برده و در امتحانات و کنکور موفق شوید.
....

بازدید: 113

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس

دلایل ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس در این بخش ارائه می گردد.
....

بازدید: 134

چرا سایت ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت آگهی تدریس خصوصی است؟

دراین مقاله به سوالاتی همچون "چرا در ایران مدرس آگهی ثبت کنم؟"، "چرا سایتایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت آگهی تدریس خصوصی است؟" و ... پاسخ دادهشده و ویژگیهای برتر سایت ایران مدرس به عنوان برترین سایت درج آگهی تدریس ارائه می گردد.

....
بازدید: 174

چرا از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنیم؟

استفاده از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی در بسیاری از موارد اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد می تواند بسیار مفید، موثر و کمک کننده باشد.
....

بازدید: 233

موقعیت ایران مدرس برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی فیزیک" در نتایج جستجوی گوگل مهر 94

همانطور که در مقالات قبلی نیز گفته شده است، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی فیزیک، مدرس خصوصی ریاضی و ...) از نظر گوگل کاملا بهینه است.
....

بازدید: 282

سایت تدریس خصوصی و آموزش ریاضیات دبیرستان و دانشگاه

اگر در جستجوی یک سایت تدریس خصوصی و آموزش ریاضیات دبیرستان و دانشگاه، ریاضی ابتدایی، ریاضی کنکور و ... هستید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای شما است. در وب سایت ایران مدرس در زمینه آموزش ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را می توانید مشاهده کنید.
....

بازدید: 175

مزیتهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل

تدریسخصوصی و آموزش در منزل به نسبت کلاسهای گروهی مزیتهای زیادی دارد. البته این مطلب به این معنا نیست که شرکت در کلاسهای مدرسه و کلاسهای گروهی مفید نیست. کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل باید در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد.
....

بازدید: 225

برترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی

وبسایت ایران مدرس (همین وب سایت) برترین سایت درج آگهی تدریس خصوصی است. این وب سایت ویژگیهایی دارد که آن را از تمامی وب سایتهای درج آگهی تدریس وآموزش متمایز می کند. از ویژگیهای برتر ایران مدرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
....

بازدید: 236

تدریس خصوصی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

اگر برای موفقیت در تحصیلو افزایش معدل قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی با کیفیت بالا و قیمت مناسباستفاده کنید، با جستجو در سایت ایران مدرس (همین وب سایت) و مشاهده رزومهمدرسین ثبت نامی، به احتمال زیاد می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید.
....

بازدید: 313

سایت پربازدید تدریس خصوصی

اگر در جستجوی یک سایت پربازدید تدریس خصوصی هستید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای شما است. در وب سایت ایران مدرس:
....

بازدید: 244

بهترین سایت تدریس خصوصی و آموزش در منزل

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تدریس خصوصیو آموزش در منزل است. در این وب سایت مدرسین زیادی ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی مشغولند. در وب سایت حاضر هزاران مطلب آموزشی، جزوه، نمونه سوال امتحانی، کتاب و ... برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 663

بهترین سایت تدریس خصوصی و گروهی دروس مهندسی مکانیک

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین سایت تدریس خصوصی و گروهی دروس مهندسی مکانیکاست. در وب سایت ایران مدرس جزوات زیادی در زمینه آموزش دروس مهندسی مکانیک ارائه شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس دروس مهندسی مکانیک ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت کرده اند. بهینه ترین وب سایت تدریس در ایران از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل برای دروس مهندسی مکانیک، وب سایت ایران مدرس است.
....

بازدید: 703

برترین سایت تدریس خصوصی و آموزش شیمی

وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) یکی از برترین سایتهای تدریس خصوصی و آموزش شیمی است. در وب سایت حاضر بخشهای مختلفی در زمینه تدریس و آموزش شیمی در نظر گرفته شده است.
....

بازدید: 285

وضعیت وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی

وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل وضعیت بسیار مناسبی برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی دارد.
....

بازدید: 296

تدریس خصوصی دبیرستان و دانشگاه

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته شده و تعداد زیادی مدرس خصوصی و معلم خصوصی در آن ثبت نام کرده و به بحث آموزش خصوصی مشغول هستند.
....

بازدید: 313سایت تدریس خصوصی


فواید جلسات تدریس خصوصی فیزیک

جلسات تدریس خصوصی فیزیک در کنار جلسات تدریس مدرسه می تواند برای یادگیری سریعتر و موثرتر بسیار مفید واقع شود. البته استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک به معنی بی توجهی به کلاسهای فیزیک مدرسه نبوده و می تواند یک مکمل خوب برای آنها باشد.
....

بازدید: 280

وب سایت تدریس خصوصی فیزیک

اگر در زمینه یادگیری درس فیزیک با اشکال مواجه شده اید و قصد دارید از کلاسهای خصوصی فیزیک و راهنمایی مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک بهره بگیرید ...
....

بازدید: 184

بهینه ترین سایت تدریس خصوصی ریاضی

همانطورکه می دانید اکثر جستجوهای انجام شده در اینترنت از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می پذیرد و اگر وب سایتی برای یک عبارت مشخص در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گیرد، برای آن عبارت بازدید بیشتری خواهد گرفت. وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی بهینه ترین وب سایت از نظر موتور جستجوی گوگل است و بنابراین با درج آگهی تدریس ریاضی می توانید به راحتی با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.
....

بازدید: 233

بهترین سایت درج آگهی تدریس

بهجرات می توان گفت که بهترین سایت درج آگهی تدریس وب سایت ایران مدرس است. بر طبق دلایل ارائه شده در زیر واضح است که بهترین وب سایت برای درج آگهی تدریس و جذب شاگرد در ایران وب سایت ایران مدرس است: ....

بازدید: 541

آگهی تدریس و امتحانات میان ترم

همانطورکه می دانیم، امتحانات میان ترم دبیرستانها و دانشگاهها حدودا از 15 آبان شروع شده و بنابراین فاصله زمانی اول تا 15 آبان زمان مناسبی برای درج آگهیتدریس است. ....

بازدید: 530

30 عبارت برتر تدریس خصوصی در ایران مدرس

همانطورکه در مطالب ارائه شده قبلی نیز گفته شده است، وب سایت ایران مدرس از دید موتورهای جستجو، خصوصا گوگل، کاملا بهینه بوده و به بهترین شکل می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی های تدریس درج شده مدرسین ارجاع دهد. ....

بازدید: 407

نکاتی در رابطه با درج آگهی تدریس در ایران مدرس

1-آگهی های تدریس به دو صورت رایگان و ویژه در وب سایت ایران مدرس نشان دادهمی شود. برای آگهی های رایگان فقط ایمیل و برای آگهی های ویژه مشخصات کاملمدرس ارائه می گردد. ....

بازدید: 275

آیا درج آگهی تدریس در ایران مدرس برای من مفید است؟

در این مقاله کوتاه راهکاری برای تشخیص مفید یا غیر مفید بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس ارائه می گردد. ....

بازدید: 249

مزیتهای تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت

دراین مقاله مزیتهای تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مورد بررسی قرار می گیرد. از جمله برتری های تدریس خصوصی به نسبت سایر کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد: ....

بازدید: 632

میزان بهینه بودن وب سایت ایران مدرس برای عبارات شامل تدریس خصوصی ریاضی

وبسایت ایران مدرس برای تعداد زیادی از عبارات شامل تدریس خصوصی از جمله تدریس خصوصی ریاضی از دید موتورهای جستجو همچون گوگل بهینه بوده و در نتایججستجوی آن در صفحه اول نمایش داده می شود. ....

بازدید: 382

میزان بهینه بودن وب سایت ایران مدرس برای عبارات شامل تدریس خصوصی از دید گوگل

وبسایت ایران مدرس برای عبارات شامل تدریس خصوصی از نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل بسیار بهینه بوده و به بهترین وجه می تواند متقاضیان تدریس را بهسمت آگهی مدرسین ارجاع دهد. در ادامه موقعیت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل برای تعدادی از عبارات با جستجوی بالای شامل تدریس خصوصی ارائه شده است. همانطور که مشاهده می شود برای تعداد زیادی از عبارتهای شامل تدریس وبسایت ایران مدرس در صفحه اول گوگل و در جایگاهی بین 1 تا 5 قرار دارد. ....

بازدید: 351

12 مزیت درج آگهی تدریس در ایران مدرس

درج آگهی تدریس در ایران مدرس به دلایل زیر مفید و موثر است: ....

بازدید: 530

دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟

دلایل زیر نشان می دهد که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس (www.iranmodares.com) مفید و موثر است: ....

بازدید: 672

چگونه شاگرد جذب کنم؟

راهکارهای مختلفی به منظور جذب شاگرد وجود دارد که تعدادی از آنها در اینجا توضیح داده خواهد شد. ....

بازدید: 5368

موقعیت وب سایت ایران مدرس در موتورهای جستجو برای عبارات شامل تدریس خصوصی فروردین 93

وبسایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی در ایران است. وب سایت مزبور در ایام امتحانات بیش از 10000 بازدید به صورت روزانه داشته و برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی برای موتورهای جستجو از جمله گوگل، یاهو و بینگ بهینه می باشد. ....

بازدید: 461


سایت تدریس خصوصی


برنامه ویژه سال جدید جهت درج آگهی در وب سایت ایران مدرس

احترامابه اطلاع می رساند مدیریت وب سایت ایران مدرس در نظر دارد به مناسبت سال جدید برنامه ویژه ای را در راستای ارائه تخفیف درج آگهی به صورت زیر اجرا نماید. ....

بازدید: 245

موقعیت وب سایت ایران مدرس در موتورهای جستجو برای عبارات شامل تدریس خصوصی (اسفند 92)

بهجرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس بهینه ترین وب سایت در زمینه تدریس خصوصی برای موتورهای جستجو بوده و به بهترین شکل می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی های مرتبط با تدریس سوق دهد. ....

بازدید: 342

چگونه در لیست مدرسین ایران مدرس قرار بگیرم؟

به منظور قرار گرفتن در لیست مدرسین ایران مدرس مراحل زیر را انجام دهید: ....

بازدید: 2857

چرا در ایران مدرس آگهی درج کنم؟

بهجرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پر بازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 4700 مدرس و 28000 عضو ثبت نامی دارد (البته این آمار برای مهرماه سال 92 بوده و تعداد مدرسین و اعضای ثبت نامی ایران مدرس به سرعت در حال افزایش است). ....

بازدید: 4163

به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس در حال حاضر بزرگترین و پر بازدیدترین وب سایتی است که به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. این وب سایت بیش از 4700 مدرس و 28000 عضو ثبت نامی دارد (البته این آمار برای مهرماه سال 92 بوده و تعداد مدرسین و اعضای ثبت نامی ایران مدرس به سرعت در حال افزایش است).

وب سایت ایران مدرس به صورت روزانه بین 10000 تا 15000 بازدید داشته و برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ازجمله "تدریس خصوصی ریاضی"، "تدریس خصوصی شیمی"، "تدریس خصوصی فیزیک" و .... درصفحه اول موتورهای جستجو، ازجمله گوگل نمایش داده می شود. به عبارت دیگر، این وب سایت تقریبا برای تمامی عبارات شامل تدریس خصوصی از نظر موتورهای جستجو بهینه بوده و به بهترین وجه می تواند متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما هدایت نماید.


موقعیت وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل (www.google.com)

همانطورکه میدانید محبوبترین و پراستفاده ترین موتور جستجو نزد کاربرانایرانی، گوگل است. موقعیت وبسایت ایران مدرس درنتایج جستجوی گوگل برای تعدادی از عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی که کاربران ممکن است با چنین عباراتی به دنبال پیداکردن مدرس مورد نظرشان باشند، در زیر ارائه شده است.

عبارت مورد جستجو – موقعیت وب سایت در صفحات نتایج گوگل – موقعیت مکانی وب سایت در صفحه مورد نظر

تدریس خصوصی ریاضی صفحه: 1 ردیف: 6

تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی ریاضی درتهران صفحه: 1 ردیف: 6

تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه صفحه: 1 ردیف: 4

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی ریاضیات صفحه: 1 ردیف: 4

تدریس خصوصی ریاضیات گسسته صفحه: 1 ردیف: 3

تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل صفحه: 1 ردیف: 1

مدرس خصوصی ریاضی صفحه: 1 ردیف: 2

تدریس خصوصی فیزیک صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی فیزیک هالیدی صفحه: 1 ردیف: 2

تدریس خصوصی فیزیک کنکور صفحه: 1 ردیف: 4

مدرس خصوصی فیزیک: صفحه 1 ردیفهای 1 و 2 و 3

تدریس خصوصی شیمی صفحه: 1 ردیفهای: 2 و 3

تدریس خصوصی شیمی دبیرستان صفحه: 1 ردیفهای: 1 و 2

تدریس خصوصی شیمی دانشگاه صفحه: 1 ردیفهای: 1و 2و3

تدریس خصوصی شیمی کنکورصفحه: 1 ردیفهای: 1 و 2

تدریس خصوصی زیست صفحه: 1 ردیفهای: 2 و 3

تدریس خصوصی زیست کنکور صفحه: 1 ردیفهای: 2 و 3

تدریس خصوصی زیست در تهران صفحه: 1 ردیفهای: 1 و 2

تدریس خصوصی عربی صفحه: 1 ردیف: 1

تدریس خصوصی عربی در تهران صفحه: 1 ردیف: 3

تدریس خصوصی عربی کنکور صفحه: 1 ردیف: 2

تدریس خصوصی حسابان صفحه: 1 ردیف: 2

تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل صفحه: 1 ردیفهای 1و 2

تدریس خصوصی هندسه صفحه: 1 ردیفهای: 1 و 2

تدریس خصوصی هندسه تحلیلی صفحه: 1 ردیفهای: 1 و 2

تدریس خصوصی زبان فرانسه صفحه: 1 ردیف: 1
(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد با درج آگهی تدریس

جذب شاگرد با درج آگهی تدریس در پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین (بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) سایت تدریسایران است. این وب سایت بازدید روزانه بالایی دارد و با درج تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کنندهقرار خواهد گرفت. بنابراین، اگر می خواهید در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار بگیرید، سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج تبلیغ تدریس شما است.

سایت ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس ایران است. این وب سایت تا سال 95 بیش از 12900 مدرسثبت نامی دارد. در هیچ وب سایت تدریس دیگری این تعداد مدرس تدریس خصوصی رابه صورت یکجا مشاهده نخواهید کرد. علاوه براین، در ایران مدرس هزاران نمونه سوال امتحانی، تست کنکور و جزوه آموزشی ارائه شده است. با درج تبلیغ ویژه در این وب سایت، آگهی شما را در کنار تمامی مطالب آموزشی هم نشان خواهیم داد. به این ترتیب احتمال جذب شاگرد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

در سایت ایران مدرس بخش کنکور هم وجود دارد که در آن تست های کنکور، جزوات کنکوری، نکات مهم در زمینه موفقیت در کنکور و ... ارائه شده است. اگردر زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوریهم فعالیت دارید باز هم سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج آگهی و تبلیغ تدریس کنکور شما است. با درج تبلیغ در زمینه تدریس کنکور، علاوه بر اینکه آگهی شما در صفحه اصلی و بخش تدریس خصوصی سایت و در کنار تمامی جزوات و مطالب آموزشی نشان داده می شود، تبلیغ تدریس کنکور شما در بخش کنکور هم نمایش داده خواهد شد. اصلا همین الان عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی فیزیک کنکور و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صدر نتایج جستجویگوگل قرار دارد. و این یعنی جذب شاگرد بیشتر برای شما.

خودتان در گوگل عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا هر عبارت مشابه دیگری را در گوگلجستجوی نمائید. می بینید که برای تمامی این عبارتها ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس، کاربران به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، فرصت درج تبلیغ تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.

برای جذب شاگرد، کسب درآمد از تدریس خصوصی و یا افزایش درآمدتان ار کارتدریس، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس: - تا سال 95 بیش از 12900 مدرس ثبت نامی دارد و از نظر گوگل کاملا بهینه است.اگر می خواهید از آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس بیشترین نتیجه را بگیرید، عنوان آگهی خوب و جذابی انتخاب کنید. در ادامه در متن آگهی شرح کاملی از رزومه خودتان در مورد کارهای علمی ای که انجام داده اید و سوابق تدریسی که دارید ارائه کنید به نحوی که بازدید کنندگان آگهی تدریس شما متقاعد شوند که با شما تماس بگیرند.

برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک کنید. در ادامه، پس از ثبت نام وارد کنترل پنل شده و آگهی تدریس خودتان را درج نمائید. در صورت تمایل آگهیتدریس خودتان را ویژه نموده و بازدهی آن را افزایش دهید. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشانرا بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهیتدریس در ایران مدرس است.


چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.

1- توضیحات آگهی تون می تونه کاملتر باشه. اگر نظرات دانش آموزان قبلیتون که موفق شدن و رتبه آوردن رو بذارید می تونه مفید باشه. متن آگهی خودتون رو تا جایی که ممکنه کامل بنویسید. رزومه کاملی از خودتون ارائه بدید.

2-به عنوان مثال، اگر فیزیک کنکورتدریس می کنید، تو عنوان آگهی و متن آگهی تدریس فیزیک دبیرستان رو هم بذارید. کسانی که برای فیزیک دبیرستان با شما تماس می گیرن ممکنه بعدا تدریس فیزیککنکور رو هم ازتون بخوان. به صورت کلی در عنوان آگهی مهمترین دروسی که تدریس می کنید رو بیارید و در متن آگهی اسم همه ی درسهایی که می تونید تدریس بکنید رو بیارید.

3-اگر آگهی شما در ایران مدرس کمتر از 7 ستاره هستش (مثلا آگهی 1 ستارهدارید)، یک هفته مونده به انقضای آگهی، آگهی تون رو 7 ستاره کنید. به هموننسبت یک هفته براتون حساب میشه. شاید چون از بالا شروع می کنن به تماس گرفتن و شما پایین تر قرار دارید، با شما تماس نمیگیرن.

4- یکی دو تا جزوه نمونه خودتون رو همینجا تو ایران مدرس بذارید و شماره تماس هم تو اونا قرار بدید. جزوه بازدید آگهی تون رو افزایش می ده. اگر جزوات خوبی ارائه بدید دانش آموزان و دانشجویان برای بحث تدریس بعدا ممکنه باهاتون تماس هم بگیرن.

5- برای فیزیک کنکور و دروس کنکوری در حالت کلی شاگردها و والدین آنها سخت اعتماد میکنن. مطمئن باشید آگهی تون رو دیدن ولی تماس نگرفتن. تا جایی که ممکنه متن رو کامل بنویسید.

منبع: ایران مدرس


چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصی

در این بخش مقالات مرتبط با چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصیارائه شده است. اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید ...اگر قصد دارید در زمینه میزان درآمد کار تدریس و نحوه افزایش درامد خودتاناز تدریس خصوصی اطلاعات جامعی کسب نمائید ... اگر به کارتدریس علاقه دارید و قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید ... در هرصورت، برای کسب اطلاعات در زمینه تدریس و درآمد تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه کنید. 
چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری
چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر
بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟
هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟
چگونگی افزایش درآمد از تدریس خصوصی
دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟
چگونگی کسب درآمد از تدریس خصوصی
12 مزیت درج آگهی تدریس در ایران مدرس
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با ثبت آگهی تدریس
بدون واسطه شاگرد جذب کنید!
ثبت آگهی تدریس و کسب درآمد از تدریس خصوصی
درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید
راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟
چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟
پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش
7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95
درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی
چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت
چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
موفقیت در کار تدریس و درآمد کار و شغل تدریس خصوصی


جذب شاگرد


چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصی

در این بخش مقالات مرتبط با چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصیارائه شده است. اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید ...اگر قصد دارید در زمینه میزان درآمد کار تدریس و نحوه افزایش درامد خودتاناز تدریس خصوصی اطلاعات جامعی کسب نمائید ... اگر به کارتدریس علاقه دارید و قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید ... در هرصورت، برای کسب اطلاعات در زمینه تدریس و درآمد تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه کنید.

....
بازدید: 51

شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی

در این مقاله مطالبی در زمینه شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی ارائه می گردد. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مقالات و مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس، چگونگی ثبت اگهی تدریس پربازده و موفق و نحوه جذب شاگرد، موفقیت در تدریس و نقش تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت شاگردان، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی، مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس گروهی مدرسه و دانشگاه،ویژگیهای مدرسین موفق و ... ارائه شده است. تعدادی از مقالات مرتبط با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در پایین همین مطالب و پنج مقاله هم در بالای همین مطلب ارائه شده است. علاوه بر مقاله حاضر، می توانید بر روی لینکهای ارائه شده کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. در همین وب سایت می توانید عضو شوید و آگهی تدریس خصوصی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید). درج آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) پربازده و مفید و موثر است. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 56

چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

برای کسب بیشترین درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

....
بازدید: 285

جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس در اردیبهشت، خرداد و تیر 95

برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریسدر اردیبهشت 95، خرداد و تیر 95 آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایرانمدرس) درج نمائید. همانطور که می دانید، اردیبهشت، خرداد و تیر 95 مصادف با ایام امتحانات بوده و کار تدریس در این ایام درآمد خوبی دارد. تقاضا برای تدریس خصوصی در این ایام بسیار بالا است. برای کسب درآمد از تدریس فرصت درج آگهی در این ایام را از دست ندهید.
....

بازدید: 263

چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.
....

بازدید: 193

جذب شاگرد با درج آگهی تدریس در پربازدیدترین سایت تدریس ایران

ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین (بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) سایت تدریسایران است. این وب سایت بازدید روزانه بالایی دارد و با درج تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کنندهقرار خواهد گرفت. بنابراین، اگر می خواهید در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس قرار بگیرید، سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج تبلیغ تدریس شما است.
....

بازدید: 264

جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با ایران مدرس

جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس(همین سایت) به راحتی امکان پذیر است. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در ایام عادی سال بازدید این وب سایت بین 10000 تا 15000 بازدید در روز و در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. با درج آگهی تدریسدر ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شاگرد جذب خواهید کرد. البته حتما آگهی تدریس خودتان را باید خوب وقانع کننده بنویسید. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس متقاضیان تدریس خصوصی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. حال اگر آگهی تدریس خودتان را خوب و قانع کننده نوشته باشید، متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس هم خواهند گرفت.
....

بازدید: 189

7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95

در این بخش راهکارهایی برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95 ارائه می گردد. البته در بخش های دیگر همین وب سایت (ایران مدرس) مطالبی در این زمینه ارائه شده است و در این بخش هم ترکیبی از مطالب قبلی و مطالب جدید ارائه می گردد.
....

بازدید: 369

چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟

در بسیاری از موارد مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصیفعالیت می کنند، در جذب شاگرد موفق عمل نموده ولی در ادامه کار جلسات تدریس آنها توسط متقاضی تدریس کنسل می شود. اگر می خواهید شاگردانتان را حفظ کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 208

راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

در این بخش راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ارائه می گردد. برای جذب شاگرد می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.
....

بازدید: 1607


(0) نظر
برچسب ها :
آموزش خصوصی ریاضی، هزینه تدریس ریاضی، موفقیت در ریاضی

زمان مناسب برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی چند ماه قبل از شروع امتحانات و در طول ترم است.

بارها و بارها در مقالات مختلف گفته شده است که اگر واقعا قصد دارید برای یادگیری بهتر درس ریاضی از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید، برگزاری جلسات را موکول به ایام امتحانات نکنید.

ریاضی یکی از دروسی است که برای آموزش و یادگیری صحیح آن باید در کنار کلاس درس و مدرسه و جلسات آموزش خصوصی،تمرین حل کرد و مسائل را بررسی نمود. در ایام امتحانات وقت محدودی وجود دارد. بنابراین برگزاری جلسات تدریس در ایام امتحانات بازدهی چندانی ندارد.

البته اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات است، ودر بخش هایی از درس اشکال دارید برگزاری جلسات تدریس خصوصی می تواند مفید باشد. ولی اگر کل درس را می خواهید در جلسات آموزش خصوصی ریاضییاد بگیرید بهتر است که از چند ماه قبل شروع کنید. مثلا از همان زمانی که امتحانات میان ترم شروع می شود شما هم جلسات تدریس خصوصی را شروع کرده و بهصورت پیوسته تا امتحانات پایان ترم ادامه دهید.

اگر می خواهید برای آمادگی کنکور هم از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید، چند ماه قبل از کنکور شروع کرده و به تناسب نیاز هفته ای یک جلسه و یا چند جلسه کلاس برگزار نمائید. در مورد کنکور هم برگزاری جلسات تدریس خصوصیرا به ایام نزدیک کنکور که ایام جمع بندی است موکول ننمائید. برای دانلود تست کنکور، جزوه کنکور و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 
همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس مقدار ثابتی نبوده و بسته به شهر، سابقه و تجربه مدرس و ... متغیر است.

مسلما مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و مدرک تحصیلی آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای جلسات تدریس خصوصی مطالبه می کنند. هزینه تدریس در شهرهای بزرگتر هم بیشتر است.

برای هماهنگی با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب در مرحله اول رزومه و سوابق کاری مدرسین مختلف را ببینید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید.

در ادامه با توجه به هزینه درخواستی مدرسین و بودجه ای که خودتان برای کلاسهای در نظر گرفته اید چند مدرس را در نظر گرفته و با آنها تماس بگیرید.ممکن است بعضی از آنها تخفیف هم بدهند.

با یکی از مدرسین هماهنگ کرده و یکی دو جلسه را با او برگزار کنید. اگر راضی بودید که چه بهتر در غیر اینصورت با مدرس دیگری هماهنک کنید.

در بسیاری از موارد ارزشش رو داره که برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی یک مدرس خوب مبلغ بالاتری بپردازید. اگر برای یادگیری بهتر ریاضی و سایر دروس به جزوه نیاز دارید بر روی موارد زیر کلیک کنید.


 مطلب دیگری که باید در نظر داشت این است که اینطور نیست که فقط مدرسینی که سابقه کاری بالایی دارند خوب تدریس کنند. بسیاری از مدرسین تازه کار فن بیان قوی ای دارند.

برای مشاهده کل مدرسین ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرس خصوصی یا تدریس خصوصی کلیک کنید.


موفقیت در آموزش ریاضی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به شرکت مرتب در کلاسهای ریاضی، مطالعه و حل تمرین و پشتکار اشاره کرد.

اگر می خواهید ریاضی را خوب یاد بگیرید و در بعضی از قسمتهای آن اشکال دارید راه حل دیگری هم وجود دارد و آن استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی است. البته به هوای جلسات تدریس خصوصی نمی توان مطالعه و تمرین و کلاسهای مدرسه و دانشگاه را کنار گذاشت. ولی، جلسات آموزش خصوصی ریاضی می تواند به عنوان یک عامل کمک کننده مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک نمائید.
بهترین زمان برای استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی،نه دقیقا در ایام امتحانات و بلکه چند ماه قبل از آن است. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در طول ترم درسها را کنار گذاشته و نزدیک ایام امتحانات به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می افتند.

در ایام امتحانات استرس امتحانات وجود دارد. از طرفی معمولا کل امتحانات در طول 2 هفته برگزار می گردد. بنابراین در این ایام فرصت بسیار کمی برای یادگیری وجود دارد. ضمنا، شما کل وقتتان را برای درس ریاضی نمی توانید در نظر بگیرید و درسهای دیگری را هم باید مطالعه کنید.

بنابراین، اگر در درس ریاضی یا هر درس دیگری اشکال دارید و برای رفع اشکال و یادگیری بهتر ریاضی می خواهید با یک مدرس خصوصی ریاضیخوب هماهنگ کنید، از همین الان برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی اقدام کنید. برگزاری کلاس و خواندن درس در طول ترم هم استرس دوران امتحانات را کاهش می دهد، هم بهتر یادگیری اتفاق می افتد و هم احتمال قبولی و گرفتن نمره بالا بیشتر می شود.

اگر می خواهید ریاضی را خوب یاد بگیرید، در کلاسهای مدرسه شرکت کنید. اگر لازم شد از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. درس را در طول ترم بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. جلسات تدریس خصوصی می تواند مفید باشد اما جایگزین حل تمرین و مسئله و مطالعه شما را نمی تواند بگیرد.

با توجه به آنچه گفته شد، بهترین زمان برای استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی نه ایام امتحانات و بلکه چند ماه قبل از آن است. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک نمائید.
در ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزس و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی یا معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس تا آذر 94 بیش از 11500 مدرس ثبت نام کرده اند. ایران مدرس معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. این وب سایت در ایام امتحانات بازدید روزانه بین 15000 تا 20000 دارد.

علاوه بر تدریس خصوصی ریاضی، در ایران مدرس مطالب زیادی در زمینه نحوه مطالعه درس ریاضی و موفقیت در کسب نمره بالا در ریاضی و کسب درصد بالا در کنکور ریاضی و ... ارائه شده است. تعدادی از این مطالب در ادامه ارائه می شود.

 جزوات آموزشی ریاضی، نمونه سوال امتحانی ریاضی، جزوات کنکوری ریاضی، تست کنکور ریاضی و ... نیز در همین وب سایت ارائه شده است. تعدادی از مطالب آموزشی ریاضی که در این وب سایت برای دانلود رایگان ارائه شده است، در ادامه آمده است.

 


اگر در جستجوی سایت مدرسین، اساتید و معلمین تدریس خصوصی ریاضی هستید، در همین وب سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس، معلم و استاد تدریس و آموزش ریاضی و سایر دروس ثبت نام کرده اند.

با مراجعه به بخش تدریس خصوصی همین وب سایت و جستجوی عبارت "تدریس خصوصی ریاضی" می توانید لیست مدرسان و معلمان ریاضی را مشاهده کنید.

به صورت دیگر، اگر می خواهید مدرسان و اساتید ریاضی را مشاهده کنید بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی یا مدرس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

در ضمن، در پایین همین مطلب تعدادی از مدرسین ریاضی که در وب سایت ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده اند را می توانید مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر مدرس توضیحات بیشتری را می توانید مشاهده کنید.

سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و تا آبان 94 بیش از 11300 مدرس ثبت نامی دارد. اگر در زمینه تدریس ریاضی هم فعالیت دارید آگهی خودتان را در همین وب سایت ثبت کرده و شاگرد جذب نمائید.

به منظور درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید. درصورت تمایل می توانید آگهی خود را به صورت ویژه ثبت کنید.

تعدادی مطلب آموزشی در مورد تدریس و مطالعه ریاضی هم در ادامه ارائه شده است. با کلیک بر روی هر عنوان می توانید توضیحات مربوط به آن را مشاهده کنید.


 

دانلود رایگان تمامی کتابهای پایه هشتم (دوره اول متوسطه جدید)

اگر در جستجوی یک سایت تدریس خصوصی و آموزش ریاضیات دبیرستان و دانشگاه، ریاضی ابتدایی، ریاضی کنکور و ... هستید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای شما است. در وب سایت ایران مدرس در زمینه آموزش ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را می توانید مشاهده کنید.

1- مدرسین خصوصی ریاضی: در این وب سایت بیش از 10500 مدرس خصوصی ریاضی و سایر دروس ثبت نام کرده و به تدریس می پردازند. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید و یا به پایین همین مطلب مراجعه نمائید.

2- مقالات آموزشی ریاضی:مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه ریاضی، موفقیت در یادگیری ریاضی و ...در این وب سایت ارائه شده است که تعدادی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.


 

3- دانلود نمونه سوالات امتحانی، جزوات آموزشی و تست کنکور ریاضی: تعدادی از نمونه سوالات، جزوات و تست های کنکور ریاضی را در ادامه مشاهده می کنید.

 
(0) نظر
برچسب ها : مدرس ریاضی - معلم خصوصی ریاضی - ریاضیات
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210755
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X