تدريس خصوصي
تدریس خصوصی فیزیک و موفقیت در تدریس و آموزش فیزیک + دانلود سوال و جزوه

چگونه فیزیک را خوب تدریس کنیم و مدرس موفق فیزیک باشیم؟

در این بخش سعی شده است به سوال ( چگونه فیزیک را خوب تدریس کنیم و مدرس موفق فیزیک باشیم؟ ) پاسخ بدهیم. برای موفقیت در تدریس درس فیزیک باید در مرحله اول بر درس مسلطباشید. باید خودتان روابط را خوب درک کرده باشید. فقط فرمولی با قضیه و باسوالات برخورد نکنید. برای موفقیت در تدریس فیزیکباید به فیزیک و مسائل فیزیک علاقه مند باشید. برای اینکه شاگردان شما نتیجه مطلوب را بگیرند باید معنی فیزیک روابط را برای آنها تشریح کنید. برای موفقیت در تدریس فیزیک موارد زیر را هم مد نظر داشته باشید.

اگر می خواهید یک مدرس خصوصی فیزیک خوب باشید و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فیزیک به صورت موفق آمیزی عمل کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- خودتان مسائل فیزیک را به خوبی درک کنیدو روند حل آنها را به صورت مفهومی برای شاگردانتان توضیح دهید. همانطور کهمی دانید، درس فیزیک چون در واقع با مسائل فیزیکی در ارتباط است فقط با حفظ کردن فرمولها یاد گرفته نمی شود.

2- راههای مختلفی که برای حل یک مسئله وجود دارد را به شاگردتان بگوئید. بعضی از مسائل فیزیک را با چند روش می توان حل کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیککه نسبت به کلاسهای مدرسه زمان بیشتری در اختیار مدرس قرار دارد می توان روی این روشهای مختلف کار کرد. به این ترتیب دانشجو یا دانش آموز با دید بازتری با مسائل برخورد کرده و به جای اینکه یک راه حل مشخصی را حفظ کند میفهمد که اگر راه حلی را به یاد نداشت می تواند راه حل دیگری را پیدا کند.

3- در کلاسهای تدریس فیزیک هم درس بدهید و هم مسئله حل کنید.هر بحثی که مطرح شد بلافاصله بعد از آن مثالش را حل کنید. تمرینات اضافه تر را به عمده خود شاگردتان بذارید و در جلسات بعدی تدریس فیزیک حل تمرینهارا از او بخواهید و با هم رفع اشکال کنید.

4- از شاگردهایتان توضیح بخواهید: حین تدریس خصوصی فیزیکو یا هر درس دیگری از شاگردهایتان بخواهید که درس را به زبان خودشان توضیحدهند. به این ترتیب هم مبحث برای خودشان بهتر جا می افتد و هم شما متوجه می شوید که درس را یاد گرفته اند یا نه. اگر حین تدریس فیزیک و یا حل مسائلفیزیک از فرمول خاصی استفاده می کنید، دلیل استفاده از رابطه مزبور را از آنها بپرسید. یا بپرسید که آیا به نظر آنها می تواند مسئله را از راه دیگریحل کرد یا نه؟

5- نمونه سوال امتحانی حل کنید: برای جا افتادن بهتر مطلب در جلسات تدریس فیزیک نزدیک به امتحان سوالهای امتحانی حل کنید تا شاگردانتان با نحوه مطرح شدن سوالات آشنا گردند. البته در طول ترم هم می توانید حین تدریس مباحث مختلف سوالهای امتحانی مرتبط با هر مبحث را حل کنید. برای دانلود رایگان سوالات امتحانی فیزیک و سایر دروس بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 


 

 

 

 

 

 

 
6- خودتان خوب مطالب را درک کنید:برای اینکه در کار تدریس فیزیک موفق باشید و بتوانید فیزیک را مفهومی تدریس نمائید و مطالب را برای شاگردانتان خوب جا بیاندازید، در مرحله اول باید خودتان خوب مطالب را درک کرده باشید. حین مطالعه فیزیک و هنگامی که میخواهید برای تدریس آماده شوید، روی مسائل مختلف فکر کنید و راه حلهای مختلف حل یک مسئله را امتحان نمائید. هر چه تسلط خودتان بر مطلب بیشتر باشدکلاسهای شما برای شاگردانتان مفید تر خواهد بود.

7- تمرین بدهید و حل آن را بخواهید:یکی از بهترین راهکارها برای موفق شدن و نتیجه گرفتن شاگردانتان این است که به آنها تمرین بدهید تا در فاصله زمانی بین جلسات تدریس فیزیک آنها را حل کنند. حل تمرین و مسئله برای یادگیری دروسی مانند ریاضی و فیزیک واقعا لازم و مفید است. مدرسانی که ریاضی و فیزیک تدریس می کنند و جلسات تدریس خصوصی ریاضیو فیزیک برگزار می نمایند حتما تمرین و مسئله را باید به عنوان بخشی از کلاس در نظر بگیرند. تمریناتی را که شاگردانتان حل کرده اند بررسی کنیدو اشکالات آنها را برطرف نمائید.

 


برچسب‌ها: فیزیک, مدرس موفق فیزیک, تدریس فیزیک, آموزش موفق فیزیک, موفقیت در تدریس فیزیک
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۵ساعت 10:23  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

آموزش و تدریس فیزیک و موفقیت در کنکور فیزیک

در این بخش مطالب مفیدی در زمینه آموزش و تدریس فیزیک و موفقیت در کنکور فیزیک ارائه می گردد. برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوهبر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالایکنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.

با کسانی که خودشان قبلا درصد بالایی در فیزیک زده اند مشورت کنید (مثلا اگر مدرس یا دبیر خصوصی فیزیکدارید ممکن است خودش درصد بالایی زده باشد). از آنها بپرسید که چه کتابهایی خوانده اند، چه برنامه ای داشته اند و روند مطالعه فیزیک آنها چگونه بوده است. در نهایت برای رفع اشکال می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید.

همانطورکه می دانید، برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالا در درس فیزیک علاوه برفهمیدن درس و حل مسئله و تمرین آشنایی با تکنیک های تست زنی بسیار مهم است. افراد زیادی با وجود اینکه در درس فیزیک نمره خوبی گرفته اند نتوانستهاند در درس فیزیک درصد بالایی در کنکور کسب نمایند. این امر به دلیل کمبوداطلاعات آنها نبوده و بلکه تنها به این دلیل بوده است که با تکنیک های تستزنی فیزیک کنکور آشنا نبوده اند.

به هر حال، قبل از شروع به تست زنی متن درس فیزیک را خوب بخوانید، تمرین و مثال حل کنید، در کلاسهای مدرسهشرکت کنید و در صورت نیاز از مدرسان خصوصی فیزیک هم کمک بگیرید. در ادامه به صورت زیر عمل نمائید.

1-ابتدا بدون در نظر گرفتن زمان، سعی کنید 20 تست را از مبحث مورد نظر حل کنید. به اندازه کافی به خودتان زمان بدهید و تا جایی که می توانید سعی کنید سوالات و تست های موجود را حل کنید. سپس حل آنها را نگاه کرده و اشکالات خود را یادداشت کنید. نکاتی که از تست های فیزیک یاد می گیرید را به صورت خلاصه بنویسید.

2- دو یا سه سری از تست های فیزیک مبحث مورد نظر را به همین ترتیب حل کنید.

3- سری های بعدی تست های فیزیک از همان مبحث را با در نظر گرفتن زمان استاندارد آن حل کنید.

4-بعد از آن که چند مبحث را به همین ترتیب تست زدید، تست های فیزیک این چند مبحث را در یک مجموعه از تست ها حل کنید. حل کردن تست های فیزیک یک مبحث درمجموعه ای از تست ها باعث می شود که تست های مربوط به آن مبحث را در بین تست های دیگر تشخیص دهید.

در صورتیکه در زمینه آموزش و یادگیری فیزیک کنکور به مدرس خصوصی فیزیک نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کنکور کلیک نمائید.

 

برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و فیزیک کنکور بر روی عبارت آموزش خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

در وب سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس در زمینه آموزش خصوصی فیزیک و سایر دروس ثبت نام کرده و در حال فعالیت هستند. بسیاری از مدرسین تدریس خصوصی فیزیکجزوات و تست های کنکوری هم ارائه کرده اند که با مطالعه آنها، علاوه بر اینکه از جزوه مدرس استفاده کرده اید، می توانید شناخت بهتری نسبت به او پیدا کنید.

با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصیفیزیک، بر روی عکس هر مدرس کلیک کنید تا جزئیات بیشتری نشان داده شود. در نهایت با توجه به دانشگاه محل تحصیل مدرس، سوابق کاری و رزومه ای که ارائه کرده است، مدرس خصوصی فیزیک خودتان را انتخاب نمائید. کاملترین لیست مدرسین فیزیک و سایر دروس را در همین وب سایت (ایران مدرس) می توانید پیدا کنید.

اگر برای آموزش و یادگیری فیزیک دبیرستان و کنکور به جزوه نیاز دارید، بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
 

 

راهکارهایی برای کسب درصد بالای 80 در فیزیک کنکور

در این بخش راهکارهایی برای کسب درصد بالای 80 در فیزیک کنکور ارائه می گردد.

1- کتاب درسی را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید و مطالب را درک کنید.

2- در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور شرکت نمائید.

3- در کلاسهای تدریس فیزیک، به مطالب به صورت کامل گوش دهید و حضور فعال داشته باشید. جزوه یادداشت کنید

4- از زمانتان استفاده بهینه کنید و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.

5- تمرین و مسئله به اندازه کافی حل کنید. مسائل را برای خودتان توضیح دهید. سرعت و دقت را با هم داشته باشید.

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان، کنکور و فیزیک دانشگاهی هستید ....

اگر می خواهید لیست مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان را به صورت یکجا مشاهده نمائید ....

اگر برای کسب درصد بالای فیزیک کنکور در جستجوی لیست مدرسین تدریس فیزیک کنکور می باشید ....

در صورتیکه برای یادگیری بهتر فیزیک دانشگاهی، فیزیک هالیدی، فیزیک عمومی 1 و  2 و دروس اختصاصی رشته فیزیک قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی فیزیک استفاده نمائید ...

اگر در ترمی که پیش رو دارید برای موفقیت در درس فیزیک تصمیم دارید در کنار جلسات تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاه از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده نمائید ...

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. تعدادی از مدرسین فیزیک را در پایین همین مطلب هم مشاهده می کنید.

تعدادی جزوه و نمونه سوال امتحانی فیزیک دانشگاهی هم در ادامه ارائه شده است.عبارتهایکلیدی: فیزیک، مدرسین فیزیک، تدریس فیزیک، فیزیک دبیرستان، فیزیک کنکور، فیزیک دانشگاهی، آموزش فیزیک، تدریس خصوصی درس فیزیک

 


برچسب‌ها: فیزیک, آموزش فیزیک, تدریس فیزیک, فیزیک کنکور, موفقیت در فیزیک کنکور
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۵ساعت 20:30  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

استخدام مدرس فیزیک و ریاضی کنکور، دبیرستان و دانشگاه مهر و آبان 95

استخدام مدرس فیزیک و ریاضی کنکور، دبیرستان و دانشگاه مهر و آبان 95 - اگر برای فعالیت در زمینه تدریس فیزیک و تدریس ریاضیدر مهر 95 و آبان 95 در جستجوی آگهی های استخدامی مرتبط با استخدام مدرس فیزیک و ریاضی کنکور، دبیرستان و دانشگاه مهر و آبان 95 هستید ...
اگر در مهر95 و آبان95 با فعالیت در زمینه تدریس فیزیک کنکور و ریاضی کنکور و یا ریاضیات و فیزیک دبیرستان، متوسطه و دانشگاه قصد دارید از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید ...
اگر به تدریس دروس کنکوری علاقه دارید و در رشته های مهندسی برق، مکانیک، صنایع، ریاضی، فیزیک و یا هر رشته دیگری تحصیل کرده اید و توانایی خوبی برای تدریس خصوصی دارید ...
در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی و فیزیک به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) که تا مهر 95 بیش از 14500 مدرس ثبت نامی دارد مراجعه نموده و بعد از عضویت در سایت آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج کنید.
سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول نتایج قرار دارد. بازدید سایت ایران مدرس در یاام امتحانات به بیش از 25000بازدید در روز هم می رسد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیکو ... فرصت درج آگهی رایگان تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. در صورتتمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهی ویژه دارند آگهی تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند.
برای ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس در مهر و ابان 95 بر روی عبارت ایران مدرس و یا آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.


برچسب‌ها: استخدام مدرس فیزیک مهر 95, استخدام مدرس فیزیک آبان 95, استخدام مدرس فیزیک 95, استخدام مدرس ریاضی مهر 95, استخدام مدرس ریاضی آبان 95
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۵ساعت 8:12  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

مقالات تدریس خصوصی فیزیک

تدریس فیزیک


گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی ممکن است. البته برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری تنها به جلسات تدریس خصوصی بستگی ندارد ولی به هر حال، شرکت در جلسات تدریس خصوصی می تواند به موفقیت تحصیلی و کسب نمره بالا در این دروس کمک زیادی بکند.
....

بازدید: 118

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 153

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 252

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...
....

بازدید: 390

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید و می خواهید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات را بدانید ...
....

بازدید: 730

در این بخش راهکارهایی برای کسب نمره بهتر در درسهای ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 215

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان، کنکور و فیزیک دانشگاهی هستید ....
....

بازدید: 284

برای موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه در مرحله اول سعی کنید تسلط خودتان را بر مطلب تدریسی بالا ببرید.
....

بازدید: 198

برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و فیزیک کنکور بر روی عبارت آموزش خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 219

اگر در جستجوی برترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی هستید، تبلیغات تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
....

بازدید: 487

کسب نمره عالی و نمره بالا در درس فیزیک با جلسات تدریس خصوصی فیزیک ممکن است.
....

بازدید: 559

تدریس خصوصی و آموزش ریاضی و فیزیک دانشگاهی در وب سایت حاضر (ایران مدرس) در کنار سایر دروس و رشته ها ارائه شده است.
....

بازدید: 234

آموزش و تدریس خصوصی فیزیک، جزوات رایگان و نمونه سوالات امتحانی فیزیک در وب سایت حاضر (ایران مدرس) ارائه شده است.
....

بازدید: 623

اگر در زمینه تدریس فیزیک کنکور فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برایشماست.
....

بازدید: 914

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک همین وب سایت (ایران مدرس) است. اگر می خواهید دلیل این امر را بدانید ادامه این مطلب را بخوانید:
....

بازدید: 240
 

تدریس فیزیک


آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه همانند آموزش و تدریس خصوصی سایر دروس دبیرستان و دانشگاه و سایر دروس ابتدایی و دروس کنکور در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) ارائه شده است.
....

بازدید: 145

اگردر زمینه تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارید آگهی خودتان را در همین وب سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ایران مدرس بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک و شیمی است.
....

بازدید: 366

فیزیکیکی از دروس مهم دبیرستان و دانشگاه است. این درس در کسب رتبه خوب کنکور سراسری نیز مهم است. 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک به صورت زیر است.
....

بازدید: 251

اگر ساکن تهران هستید و برای یادگیری بهتر درس فیزیک به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی فیزیک در تهران نیاز دارید ....
....

بازدید: 375

اگر در جستجوی سایت مدرسین و اساتید فیزیک دبیرستان و دانشگاه هستید، در وب سایت حاضر (ایران مدرس) کاملترین لیست اساتید و مدرسین فیزیک را می توانید مشاهده کنید.
....

بازدید: 567

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) تعدادی از بهترین مدرسین خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند.
....

بازدید: 588

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مطالب زیادی در زمینه تدریس، آموزش، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور فیزیک ارائه شده است. برای مشاهده مطالب مذکور موارد زیر را مشاهده کنید:
....

بازدید: 237

فیزیک هالیدی یکی از دروس اصلی فیزیک عمومی دانشگاه است. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و سایر دروس فیزیک دبیرستان و دانشگاه فعالیت دارند.
....

بازدید: 326

فیزیک 2 دانشگاه یکی از دروس مهم دانشگاهی است که بسیاری از دانشجویان به راحتی آن را پاس نمی کنند. درس فیزیک 2 دانشگاه یکی از دروس سخت به شمار می آید.
....

بازدید: 1017

آموزشو تدریس خصوصی فیزیک 2 دوم دبیرستان در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت)مانند سایر دروس فیزیک دبیرستان ارائه شده است. برای آموزش و تدریس خصوصی فیزیک 2 دوم دبیرستان می توانید از خدمات آموزش خصوصی فیزیک استفاده کنید.
....

بازدید: 657

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مطالب متنوعی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک 1 اول دبیرستان ارائه شده است. برای یادگیری فیزیک 1 اول دبیرستان موارد زیر می تواند مفید باشد:
....

بازدید: 148

آموزش و تدریس خصوصی فیزیک 1 اول دبیرستان در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) پوشش داده شده است. برای آموزش و تدریس خصوصی فیزیک1 اول دبیرستان مطالب آموزشی زیادی در همین وب سایت در نظر گرفته شده و مدرسین زیادی هم در زمینه تدریس خصوصی فیزیک 1 به فعالیت مشغول هستند.
....

بازدید: 180

برایموفقیت در آموزش و یادگیری فیزیک موارد زیر را در نظر بگیرید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک می توانید از مطالب موجود در اینترنت برای یادگیری نحوه مطالعه فیزیک، جزوات و نمونه سوالات امتحانی موجود در اینترنت برای یادگیری فیزیک، کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک و ... استفاده نمائید.
....

بازدید: 870

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران به ارائه خدمات نیاز دارید ...
....

بازدید: 234

اگر در جستجوی یک سایت عالی تدریس و آموزش فیزیک هستید، اگر برای آموزش فیزیک به مدرس خصوصیفیزیک نیاز دارید، اگر مدرس خصوصی فیزیک هستید و می خواهید برای جذب شاگرددر زمینه تدریس فیزیک در یک سایت عالی و درجه یک تدریس آگهی رایگان در زمینه تدریس خصوصی فیزیک ثبت نمائید، اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود نمونه سوال امتحانی و جزوات اموزشی فیزیک می باشید، به وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مراجعه نمائید.
....

بازدید: 860
 

تدریس فیزیک


اگر بدنبال یک سایت عالی برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک دبیرستان و فیزیک دانشگاهی هستید، در همین وب سایت بمانید.
....

بازدید: 1380

اگر در زمینه فیزیک دبیرستان و دانشگاه به مدرس خصوصی فیزیک احتیاج دارید ...
....

بازدید: 653

در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در همین وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.
....

بازدید: 1091

اگر در زمینه ریاضی و فیزیک دبیرستان به مدرس خصوصی ریاضی و یا معلم خصوصی فیزیک احتیاج دارید ....
....

بازدید: 1055

در حالت کلی در هر درسی که ضعف و اشکال پایه ای وجود داشته باشد جلسات تدریس خصوصی و استفاده از کلاسهای آموزش خصوصی در منزل لازم بوده و می تواند مفید باشد.
....

بازدید: 678

در بسیاری از اوقات استفاده از کلاسهای آموزش خصوصی ریاضیات، کلاسهای تدریس فیزیک و همچنین استفاده از معلم خصوصی شیمی و سایر دروس لازم است.
....

بازدید: 397

دروسریاضی، فیزیک و شیمی جزو دروس سخت به حساب آمده و در بسیاری از موارد دانشآموزان در همه ی این دروس یا در یکی از آنها مشکل دارند.
....

بازدید: 333

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) مطالب آموزشی متنوعی برای درس فیزیک قرار داده شده است. از مطالب آموزشی قرار داده شده در زمینه فیزیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
....

بازدید: 224

وب سایت ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس فعالیت داشته و مدرسین فیزیک دبیرستان و دانشگاهی در این وب سایت معرفی شده اند.
....

بازدید: 214

یکی از برترین سایت های تدریس فیزیکوب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) است. در وب سایت حاضر تعداد زیادی جزوهدر زمینه آموزش فیزیک، نمونه سوالات امتحانی فیزیک و مطالب آموزشی دیگری در زمینه فیزیک نیز وجود دارد. کتابهای درسی فیزیک نیز برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 238

درایام امتحانات برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک در منزل برای دانشجو و دانش آموز فواید زیادی دارد. در این ایام به دلیل حجم بالای مطالبی که بایدخوانده شود، صرفه جویی در وقت و زمان برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مهم می باشد. بنابراین به جای شرکت در کلاسهای جبرانی و رفع اشکال فیزیک درآموزشگاهها و مدارس، برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک در منزل بسیار مفید تر است.
....

بازدید: 281

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه تدریس فیزیکبه عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزارتومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد. البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند.
....

بازدید: 1842

فیزیکیکی از دروس اصلی و اساسی برای رشته های تجربی و ریاضی در کنکور است. در بسیاری از اوقات برای مسلط شدن بر مفاهیم و مسائل فیزیک علاوه بر کلاسهای مدرسه استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک نیز لازم است.
....

بازدید: 551

در حالتی که در درس فیزیک اشکال پایه ای دارید و یا خودتان درس را مطالعه کرده و می خواهید رفع اشکال کنید، کلاسهای خصوصی فیزیک می تواند مفید واقع شود.
....

بازدید: 264

اگر در زمینه تدریس خصوصی و گروهی فیزیک به مدرس نیاز دارید، در وب سایت حاضر (ایران مدرس) تعداد زیادی مدرس فیزیک ثبت نام کرده و به کار تدریس فیزیک مشغول هستند.
....

بازدید: 216
 

تدریس فیزیک


دربسیاری از موارد والدین دانش آموزان دختر و یا خود دانشجویان خانم ترجیح می دهند برای آموزش و یادگیری درس فیزیک با مدرسین خانم هماهنگ کنند.
....

بازدید: 805

درس فیزیک یکی از دروسی است که معمولا دانشجویان و دانش آموزان در آن اشکال داشته و بنابراین جلسات تدریس خصوصی فیزیک در ایام امتحانات و بعضا در ایام دیگر برگزار می گردد.
....

بازدید: 188

همانطورکه در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک وسایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود.
....

بازدید: 1323

جلسات تدریس خصوصی فیزیک در کنار جلسات تدریس مدرسه می تواند برای یادگیری سریعتر و موثرتر بسیار مفید واقع شود. البته استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک به معنی بی توجهی به کلاسهای فیزیک مدرسه نبوده و می تواند یک مکمل خوب برای آنها باشد.
....

بازدید: 287

درحالتی که در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید و باحضور در کلاسهای فیزیک مدرسه، مطالعه خودتان و حتی استفاده از کتابهای کمک آموزشی نمی توانید این اشکالات را برطرف نمائید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک لازم بوده و می تواند مفید واقع گردد.
....

بازدید: 246

اگر برای یادگیری و رفع اشکال درس فیزیک دبیرستان و دانشگاه و به منظور برگزاری کلاس خصوصی فیزیک بدنبال پیدا کردن بهترین مدرسان فیزیک هستید، تعدادی از مدرسان با سابقه فیزیک را می توانید در همین وب سایت (ایران مدرس) مشاهده نمائید.
....

بازدید: 929

اگر در زمینه تدریس و آموزش فیزیک به مدرس نیاز دارید، وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) بهترین و برترین وب سایت تدریس فیزیک بوده و مدرس مورد نظر خود را به راحتی در این وب سایت می توانید پیدا کنید.
....

بازدید: 429

اگر در زمینه یادگیری درس فیزیک با اشکال مواجه شده اید و قصد دارید از کلاسهای خصوصی فیزیک و راهنمایی مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک بهره بگیرید ...
....

بازدید: 187

به منظور یادگیری درست درس فیزیک موارد مهمی وجود دارد که باید مد نظر قرار بگیرد.
....

بازدید: 263

حین آموزش و یادگیری فیزیک به موارد زیر توجه کنید:
....

بازدید: 179

اگر در زمینه تدریس و آموزش خصوص فیزیکبه ارائه خدمات نیاز دارد و یا به عبارت دیگر برای یادگیری فیزیک قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی فیزیک بهره بگیرید، در همین وب سایت و در بالایهمین صفحه بر روی تدریس خصوصی کلیک نموده و در قسمت جستجو تدریس فیزیک، معلم خصوصی فیزیک، یا مدرس فیزیک را جستجو کنید تا لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی فیزیک نمایش داده شود.

بازدید: 123

سرفصلهای جلسات تدریس خصوصی و منابع فیزیک 1 دانشگاه به صورت زیر می باشد: ....

بازدید: 3300

تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس ....

بازدید: 1513
 
درس فیزیک یکی از دروسی است که معمولا دانشجویان و دانش آموزان در آن اشکال داشته و بنابراین جلسات تدریس خصوصی فیزیک در ایام امتحانات و بعضا در ایام دیگر برگزار می گردد.

در جلسات تدریس خصوصی فیزیک، مدرس سعی می کند مطالبی که دانشجو یا دانش آموز در آن اشکال دارد را تشخیص داده و برطرف نماید.

اگر شما هم در درس فیزیک اشکال دارید و یا برای تقویت پایه درسی و افزایش معدل قصد دارید با یک مدرس خصوصی فیزیک خوب هماهنگ کنید، بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید تا لیستی از بهترین مدرسان فیزیک را مشاهده نمائید.

برچسب‌ها: تدریس خصوصی فیزیک
+ نوشته شده در  شنبه بیستم شهریور ۱۳۹۵ساعت 17:57  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

راهکارهایی برای کسب موفقیت در فیزیک کنکور

راهکارهایی برای کسب موفقیت در فیزیک کنکور در این بخش ارائه شده است. برای موفق شدن در فیزیک کنکور موارد زیر را در نظر داشته باشید:
1-در کلاسهای تدریس فیزیکمدرسه به صورت کامل حاضر شوید. با بحثها و سوالهایی که در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه مطرح می شود، مطالب را بسیار خوب یاد خواهید گرفت.
2- درس فیزیک را به صورت عمقی و مفهومی بخوانید. برای پاسخ دادن به سوالات فیزیک باید در مرحله اول درس را خوب یاد بگیرید. سوالات کنکور در سالهای اخیر مفهومش شده است و تنها با حفظ کردن فرمول نمی توان به آنها پاسخ داد.
3-تمرین و مسئله حل کنید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را تنها با خواندن مفهومی و حل تمرین و مسئله می توان یاد گرفت. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید درس را بهتر یاد خواهید گرفت.
4- در برنامه درسی خودتان مرور را در نظر بگیرید. بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی فیزیک و بعد از هر کلاس فیزیک درس را مرور کنید. نکات مهم را در یک دفترچه یادداشت کنید و اگر سوال برای شما حین مرور پیش آمد یادداشت نمائید تا بعدابپرسید. مرور هفتگی و ماهانه هم در نظر بگیرید. دقت کنید که شما حجم زیادیاز مطالب را برای کنکور مطالعه می کنید. اگر بخواهید در جلسه کنکور کاراییو بازدهی خوبی داشته باشید باید حضور ذهن خوبی سرجلسه داشته باشید. اگر فقط درسها را بخوانید و مرور نکنید، سر جلسه کنکور خواهید دید که همه ی سوالها آشنا هستند ولی نمی توانید پاسخ دهید. بنابراین برای کسب درصد بالا در فیزیک کنکور و سایر دروس حتما مرور را در برنامه درسی خودتان بگنجانید. شما در جلسه کنکور به سوالاتی می توانید پاسخ دهید که بر آنها کاملا مسلط باشید و خوب مطلب را یاد گرفته باشید. با مرورهای منظم هم در جلسه کنکور حضور ذهن خواهید داشت و هم بر مطلب مسلط تر خواهید شد.
5-در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی و ... شرکت کنید. برای موفقیت در کنکور و فیزیک کنکور استفاده از کلاسهای خصوصی هم می تواند گزینه خوبی باشد. در کلاسهای خصوصی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نمائید و تمرین، مسئله و تست های کنکور بیشتری حل کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان و سایر دروس به سایت اول تدریس ایران (ایران مدرس) که تا مرداد 95 بیش از 14000 مدرس خصوصی دارد مراجعه کنید. بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
6-بعد از شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک، مطالعه کامل و مفهومی کتاب درسی و حلتمرین و مسئله نوبت به حل تست ها و سوالات کنکور فیزیک می رسد. حل تست هایکنکور فیزیک هم برای موفقیت در کنکور فیزیک مهم و حیاتی است. سعی کنید تستهای کنکور معتبر حل کنید. تست های کنکور سالهای قبل می تواند بسیار مفید وموثر باشد. برای دانلود رایگان تستهای کنکور فیزیک بر روی لینک تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکور فیزیک کلیک کنید.
منبع: ایران مدرس


برچسب‌ها: فیزیک کنکور, موفقیت در فیزیک کنکور, درصد بالای فیزیک کنکور, آموزش فیزیک کنکور, نحوه خواندن فیزیک کنکور
+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم شهریور ۱۳۹۵ساعت 20:25  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری

موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. همانطورکه می دانیم، درس فیزیک یکی از دروس اساسی رشته های ریاضی و تجربی است. مسلما، کسب درصد بالا در درس فیزیک می تواند تاثیر مهمی در کسب رتبه نهایی عالی برای کنکور داشته باشد.

برای کسب درصد بالا در درس فیزیک باید مطالعه عمیق و مفهومی داشته باشید، در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک یا کلاسهای آموزش کنکور فیزیک شرکت داشته باشید و به اندازه کافی مسئله، تمرین و تست های کنکور را حل کنید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک پایه و کنکور کلیک کنید.

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوهبر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالایکنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.

با کسانی که خودشان قبلا درصد بالایی در فیزیک زده اند مشورت کنید (مثلا اگر مدرس یا دبیر خصوصی فیزیکدارید ممکن است خودش درصد بالایی زده باشد). از آنها بپرسید که چه کتابهایی خوانده اند، چه برنامه ای داشته اند و روند مطالعه فیزیک آنها چگونه بوده است. در نهایت برای رفع اشکال می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید.

شماهم اگر در زمینه مطالعه فیزیک کنکور نظر یا پیشنهادی دارید، در پایین همینمطلب و در قسمت نظرات آن را بنویسید. اگر راهنمایی ای دارید که می دانید به درد کنکوری ها می خورد در پایین همین مطلب اضافه کنید.

 

نحوه مطالعه درس فیزیک برای آمادگی کنکور

فیزیکهم جزء دروس مهم رشته تجربی و ریاضی است. در درس فیزیک باید مفاهیم کلی رایاد گرفت بر عکس در زیست که باید مطالب ریز را هم خواند اگر کسی می‌خواهد فیزیک خوبی داشته باشد باید ریاضیات خوبی و با پایه قوی داشته باشد. آن دسته از دانش‌آموزان که پایه درس ریاضیاتشان ضعیف است در درس فیزیک دچار مشکل هستند.

داوطلبین فارغ التحصیل:

این داوطلبان با توجه به وقت زیادی که دارند می‌توانند در برنامه هفتگی خود 4 روز را به درسفیزیک اختصاص دهند و هر بار 2 - 5/1 ساعت مطالعه کنند، که از مجموع دو روزبه خواندن مطالب جدید و دو روز دیگر به تکرار تست زنی با استفاده از اصل برگشت پذیری بپردازند.

دانش‌آموزان دوره پیش یا سال چهارم:

ایندانش‌آموزان 3 روز در هفته می‌توانند به درس فیزیک اختصاص دهند 2 روز به پیشروی مباحث جدید و یک روز به تست زنی مباحث گذشته باز هم از اصل برگشت پذیری هر روز 2- 5/1 ساعت استفاده شود.

منبع:entrance.ir

کلماتکلیدی: نحوه مطالعه درس فیزیک، نحوه مطالعه درس فیزیک کنکور، برای کنکور چگونه فیزیک بخوانیم، روش صحیح مطالعه فیزیک کنکور، فیزیک در کنکور، تاثیر فیزیک در قبولی کنکور، چقدر فیزیک بخوانیم برای کنکور، تاثیر فیزیک در موفقیت در کنکور

 

فیزیک کنکور

 


 

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان، کنکور و فیزیک دانشگاهی هستید ....
....

بازدید: 273

 


 

چند راهکار عالی برای کسب نمره بالا و درصد بالای کنکور ریاضی و فیزیکدر این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه چند راهکار عالی برای کسبنمره بالا و درصد بالای کنکور ریاضی و فیزیک ادامه این مطلب را بخوانید.

....
بازدید: 358

 


 

برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و فیزیک کنکور بر روی عبارت آموزش خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 209

 


 

 


 

در این مقاله با عنوان "راهکارهایی برای موفقیت در ریاضی و فیزیک کنکور و کسب رتبه برتر کنکور" در سه بخش مجزا، نکاتی برای موفقیت در ریاضی کنکور، نحوه تست زنی صحیح فیزیک در کنکور و همچنین راهکارهایی برای موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری ارائه شده است.

....
بازدید: 1614

 


 

همانطورکه می دانیم، درس فیزیک یکی از دروس اساسی رشته های ریاضی و تجربی است. مسلما، کسب درصد بالا در درس فیزیک می تواند تاثیر مهمی در کسب رتبه نهایی عالی برای کنکور داشته باشد.
....

بازدید: 1146

 


 

فیزیکیکی از دروس اصلی و اساسی برای رشته های تجربی و ریاضی در کنکور است. در بسیاری از اوقات برای مسلط شدن بر مفاهیم و مسائل فیزیک علاوه بر کلاسهای مدرسه استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک نیز لازم است.
....

بازدید: 540

 


 

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.
....

بازدید: 876

 


 

فیزیک هم جزء دروس مهم رشته تجربی و ریاضی است. در درس فیزیک باید مفاهیم کلی را یاد گرفت بر عکس در زیست که باید مطالب ریز را همخواند اگر کسی می‌خواهد فیزیک خوبی داشته باشد باید ریاضیات خوبی و با پایه قوی داشته باشد. آن دسته از دانش‌آموزان که پایه درس ریاضیاتشان ضعیف است در درس فیزیک دچار مشکل هستند. ....

بازدید: 2321
 

 


 

تست کنکور فیزیک


دانلود سوالات فیزیک 3 کنکور 93 رشته ریاضی

سوالات فیزیک 3 کنکور 93رشته ریاضی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالاتفیزیک 3 کنکور 93 رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 295

دانلود سوالات فیزیک 2 کنکور 93 رشته ریاضی

سوالات فیزیک 2 کنکور 93 رشته ریاضی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالات فیزیک 2 کنکور 93 رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 405

دانلود سوالات فیزیک 1 کنکور 93 رشته ریاضی

سوالاتفیزیک 1 کنکور 93 رشته ریاضی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالات فیزیک 1 کنکور 93 رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 175

دانلود سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) رشته تجربی

دراین بخش سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) رشته تجربی برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 1074

دانلود سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) رشته ریاضی

دراین بخش سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) رشته ریاضی برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود سوالات کنکور 93 فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 829


برچسب‌ها: فیزیک کنکور, موفقیت در فیزیک کنکور, تدریس فیزیک کنکور, مدرس فیزیک کنکور, معلم فیزیک کنکور
+ نوشته شده در  شنبه ششم شهریور ۱۳۹۵ساعت 21:41  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

تدریس و آموزش فیزیک و موفقیت در درس فیزیک کنکور و دبیرستان و دانشگاه

اگر در زمینه تدریس و آموزش فیزیک به مدرس نیاز دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین و برترین وب سایت تدریس فیزیک بوده و مدرس مورد نظر خود را به راحتی در این وب سایت می توانید پیدا کنید.

در وب سایت ایران مدرس بیش از 14000 مدرس در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس ثبت نام کرده و به فعالیت در زمینه تدریس مشغول هستند. تعداد زیادی از مدرسین فیزیکبرای دروس تدریسشان جزوه نیز ثبت نموده و با دانلود جزوات مزبور هم با روند تدریس مدرس مربوطه آشنا شده و هم می توانید از خود جزوات استفاده کنید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی فعال در زمینه تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاه بر روی لینک مقابل کلیک نمائید: تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه

درس فیزیک یکی از دروسی است که معمولا دانشجویان و دانش آموزان در آن اشکال داشته و بنابراین جلسات تدریس خصوصی فیزیک در ایام امتحانات و بعضا در ایام دیگر برگزار می گردد.

در جلسات تدریس خصوصی فیزیک، مدرس سعی می کند مطالبی که دانشجو یا دانش آموز در آن اشکال دارد را تشخیص داده و برطرف نماید.

اگر شما هم در درس فیزیک اشکال دارید و یا برای تقویت پایه درسی و افزایش معدل قصد دارید با یک مدرس خصوصی فیزیک خوب هماهنگ کنید، بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید تا لیستی از بهترین مدرسان فیزیک را مشاهده نمائید.

 

برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و فیزیک کنکور بر روی عبارت آموزش خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

در وب سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس در زمینه آموزش خصوصی فیزیک و سایر دروس ثبت نام کرده و در حال فعالیت هستند. بسیاری از مدرسین تدریس خصوصی فیزیکجزوات و تست های کنکوری هم ارائه کرده اند که با مطالعه آنها، علاوه بر اینکه از جزوه مدرس استفاده کرده اید، می توانید شناخت بهتری نسبت به او پیدا کنید.

با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصیفیزیک، بر روی عکس هر مدرس کلیک کنید تا جزئیات بیشتری نشان داده شود. در نهایت با توجه به دانشگاه محل تحصیل مدرس، سوابق کاری و رزومه ای که ارائه کرده است، مدرس خصوصی فیزیک خودتان را انتخاب نمائید. کاملترین لیست مدرسین فیزیک و سایر دروس را در وب سایت (ایران مدرس) می توانید پیدا کنید.

اگر برای آموزش و یادگیری فیزیک دبیرستان و کنکور به جزوه نیاز دارید، بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

دانلود جزوه درسی دبیرستان

برای کسب نمره بالا در درس فیزیک موارد زیر می تواند کمک کننده باشد:

1- تمرکز در کلاس درس: در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و یا کلاسهای خصوصی فیزیک با تمرکز کامل به مطالب گوش دهید.

2- مرور بعد از کلاس درس: بعد از کلاس درس سعی کنید در حد یک ربع مرور مختصری داشته باشید.

3- حل تمرین و سوال کافی: سوالات و تمرینات حل شده در کلاس درس را خودتان یکبار دیگر حل کنید.

4- مرورهای دوره ای: در بازه های زمانی مختلف (میان ترم و ...) درس را مرور کنید.

5- حل مسائل اضافی: مسائل اضافی که در کتابهای کمک آموزشی وجود دارد، یا استاد و معلم فیزیک به شما داده است را حل نمائید.

6- پشتکار و دوام: اگر بعضی اوقات خسته شدید، با دوام  و پشتکار ادامه دهید.

7- داشتن انگیزه: انگیزه برای گرفتن نمره بالا در فیزیک باید از درون خودتان باشد و کسی از بیرون شما را مجبور نکند.

8- برنامه ریزی صحیح: برای مطالعه فیزیک و شرکت در کلاسهای خصوصی و گروهی فیزیک و مرور آن برنامه داشته باشید.

9- استفاده از تجربه دیگران: نحوه مطالعه و مرور درس فیزیک را از کسانی که قبلا نمره خوبی گرفته اند جویا شوید.

10-مطالعه عمقی و مفهومی: فیزیک را باید بفهمید. علاوه بر روند حل سوال باید برای کلیه قدمهایی که حین حل بر می دارید دلیل داشته باشید.

 


برچسب‌ها: فیزیک, موفقیت در فیزیک, نمره بالای فیزیک, تدریس فیزیک, آموزش فیزیک
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم شهریور ۱۳۹۵ساعت 21:16  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

راهکارهایی برای موفقیت در تدریس فیزیک و ریاضی کنکور، دبیرستان و دانشگاه

در این مقاله راهکارهایی برای موفقیت در تدریس فیزیک کنکور و ریاضی کنکور،دبیرستان و دانشگاه ارائه شده است. برای موفقیت در تدریس فیزیک و ریاضی کنکور، دبیرستان و دانشگاه در مرحله اول باید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. مثلا اگر فیزیک کنکور تدریس می کنید، باید بر خود مطالب درسی، تستهای کنکوری سالهای گذشته فیزیک و ... تسلط کامل داشته باشید. اگر می خواهید فیزیک کنکور تدریس کنید باید اشراف کامل بر مطالب داشته باشید به نحوی که برای موفقیت در فیزیک کنکور شاگردتان یک برنامه ریزی خوب و کامل ارائه دهید. در کلاسهای تدریس ریاضی و تدریس فیزیک باید مهمترین مطالب را به بهترین شکل ارائه کنید.

برایموفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید و بتوانید شاگرد جذب کنید. تا وقتی که شاگرد جذب نکرده اید، موفقیت در تدریس هم معنی ندارد. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس، همانطور که گفته شد، درج آگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. البته برای جذب شاگرد راهکارهای دیگری هم وجود دارد. مثلا می توان با آموزشگاهها هماهنگ کرد، در روزنامه آگهی بدید، تراکت چاپ کنید و ... . برایمطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیبر روی لینک زیر کلیک نموده و آن را مطالعه کنید. در مقاله زیر انواع روشهای جذب شاگرد و مزایا و معایب هر کدام توضیح داده شده است. اگر می خواهید شاگر جذب نموده و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، فرصت مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید. 


راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

 

اگر می خواهید در کار تدریس ریاضی  و تدریس فیزیک و سایر دروس موفق شوید، مطالعه مطالب زیر هم می تواند مفید و موثر باشد.

 

 


برچسب‌ها: تدریس فیزیک, تدریس فیزیک کنکور, موفقیت در تدریس فیزیک, تدریس ریاضی, موفقیت در تدریس
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۵ساعت 8:33  توسط مهندس محمدی |  نظر بدهید

دانلود رایگان تست کنکور، سوال امتحانی و جزوه فیزیک

دانلود رایگان تست کنکور، سوال امتحانی و جزوه فیزیک دراین بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور، سوال امتحانی و جزوه فیزیک بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

تست کنکور فیزیک


دانلودرایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس کنکور بر روی عبارت تدریس کنکور کلیک کنید.

....
بازدید: 265


اینکهبرای مسلط شدن بر فیزیک باید چند تست کنکور کار کنید قاعده خاصی ندارد. البته مسلما هر چه تعداد تست کنکور بیشتری کار کنید بهتر است.
....

بازدید: 318


بخش دوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود بخش دوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 1384


بخش اول سوالات کنکور94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی در این بخش برای دانلود قرار داده شدهاست. برای دانلود بخش اول سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 1111


بخشدوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود بخش دوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی لینک تدریس فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 475


بخشاول سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود بخش اول سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی لینک تدریس فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 935


برای دانلود تست کنکور فیزیک 2 دوم دبیرستان رشته ریاضی کنکور 94 بر روی لینک ارائه شده در زیر همین متن کلیک نمائید.
....

بازدید: 1292


برای دانلود تست کنکور فیزیک 2 دوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94 بر روی لینک ارائه شده در زیر همین متن کلیک نمائید.
....

بازدید: 1691


تستهای کنکور فیزیک 3 سوم دبیرستان رشته ریاضی کنکور 94 برای دانلود در این بخش ارائه شده است. تست های کنکور فیزیک سایر مقاطع دبیرستان نیز در همین سایت موجود است.
....

بازدید: 1744


تست های کنکورفیزیک 3 سوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94 برای دانلود در این بخش ارائه شده است. تست های کنکور فیزیک سایر مقاطع دبیرستان (فیزیک1،فیزیک 2 و فیزیکپیش دانشگاهی) نیز در همین سایت موجود است.
....

بازدید: 1265


همانطورکه می دانید، برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالا در درس فیزیک علاوه برفهمیدن درس و حل مسئله و تمرین آشنایی با تکنیک های تست زنی بسیار مهم است. افراد زیادی با وجود اینکه در درس فیزیک نمره خوبی گرفته اند نتوانستهاند در درس فیزیک درصد بالایی در کنکور کسب نمایند. این امر به دلیل کمبوداطلاعات آنها نبوده و بلکه تنها به این دلیل بوده است که با تکنیک های تستزنی فیزیک کنکور آشنا نبوده اند.
....

بازدید: 1611


به منظور دریافت و دانلود تست کنکور فصل چهارم فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 83 تا 86 بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 822


سوالات و تست کنکور فصل سوم فیزیک 2 پیش دانشگاهی(چهارم دبیرستان) سال 83 تا 86 به صورت یکجا و در قالب یک فایل در این بخشبرای دانلود قرار داده شده و از طریق لینک زیر قابل دانلود است.
....

بازدید: 951


به منظور سوالات کنکور فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 89 بر روی لینک دانلود ارائه شده در پایین همین مطلب کلیک نمائید.
....

بازدید: 665


تستکنکور فصل دوم فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 83 تا 86 به صورت یکجا و در قالب یک فایل در این بخش برای دانلود ارائه شده است. به منظور دانلود فایل مزبور بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 804

دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی فیزیک هالیدی در وب سایت حاضر (ایران مدرس) ارائه شده است.
....

بازدید: 2313


فیزیک 3 دبیرستان یکی از دروس مهم فیزیک دوران دبیرستان است. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی فیزیک 3 دبیرستان و مطالب آموزشی زیادی در زمینه یادگیری فیزیک 3 سوم دبیرستان ارائه شده است.
....

بازدید: 1055

دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی فیزیک 2 دبیرستان در این وب سایت (ایران مدرس) ارائه شده است.
....

بازدید: 5851


در این بخش دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل فیزیک 1 اول دبیرستان به صورت رایگان ارائه شده است. برای دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل فیزیک 1 اول دبیرستان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 1666

در این فایل تست های کنکور سراسری سال 90 تا 94 مبحث حرکت شناسی رشته تجربی همراه با پاسخ تشریحی بیان شده است.

بازدید: 4081

برای دانلودسوالات امتحان نهایی خواص فیزیکی و مکانیکی چوب با پاسخنامه شهریور 94 بر روی لینک زیر کلیک کنید. سوالات امتحانی دروس دیگر رشته صنایع چوب و کاغذ در همین سایت ارائه شده است.
....

بازدید: 894

سقوط آزاد و پرتاب در راستای قائم ....

بازدید: 1517

دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک 2 سوم دبیرستان شهریور 94 همراه با پاسخنامه در این بخش ممکن است. جهت دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک 2 سوم دبیرستان شهریور 94 همراه با پاسخنامه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 1101

برای دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک 3 سوم دبیرستان رشته علوم تجربی شهریور 94 بر روی لینک زیر کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان هم بر روی لینک معلم خصوصی فیزیک کلیک کنید.

....
بازدید: 2203

سوالات امتحان نهایی فیزیک 3 سوم متوسطه رشته ریاضی فیزیک شهریور 94 در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. به منظور دانلود سوالات امتحان نهایی فیزیک 3 سوم متوسطه رشته ریاضی فیزیک شهریور 94 بر روی لینک زیر کلیک کنید. تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.
....

بازدید: 1156

به منظور دانلود سوالات امتحان نهایی پیش دانشگاهی درس فیزیک رشته علوم ریاضی شهریور 94 با پاسخنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 806

برای دانلود سوالات امتحان نهایی پیش دانشگاهی درس فیزیک رشته علوم تجربی شهریور 94 با پاسخنامه بر روی لینک زیر کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین خصوصی فیزیک هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.
....

بازدید: 1117

در این فایل تست های مبحث حرکت شناسی و دینامیک کنکور سراسری رشته ریاضی سال 1394 همراه با پاسخ نامه قرار داده شده است.

بازدید: 1944
برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک هالیدی بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و یا تدریس خصوصی فیزیککلیک نمائید. تعدادی از مدرسین فیزیک هم در پایین همین مطلب نشان داده شدهاند. تعدادی از نمونه سوالات امتحانی و خلاصه جزوات فیزیک هالیدی در ادامهارائه شده است:

 


دانلود نمونه سوال فیزیک هالیدی - سری اول
دانلود نمونه سوال فیزیک هالیدی - سری دوم
جزوه خلاصه فصل اول فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل دوم فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل سوم فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل چهارم فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل پنجم فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل ششم فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل هفتم فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 8 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 9 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 10 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 11 فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل 12 فیزیک هالیدی
جزوه خلاصه شده فصل 13 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 14 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 15 فیزیک هالیدی
خلاصه جزوه فصل 16 فیزیک هالیدی

گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی ممکن است. البته برای کسب نمره بالا در دروس ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری تنها به جلسات تدریس خصوصی بستگی ندارد ولی به هر حال، شرکت در جلسات تدریس خصوصی می تواند به موفقیت تحصیلی و کسب نمره بالا در این دروس کمک زیادی بکند.
....

بازدید: 15

در کلاس تدریس فیزیک (چه در خود مدرسه و چه در کلاسهای خصوصی فیزیک) باید به دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید. دبیر فیزیک و یا معلم خصوصی فیزیک شما مطالبی را که ارائه میکند حاصل سالها تجربه است و شما اگر بخواهید همان مطالب را خودتان یاد بگیرید زمان بیشتری از شما می برد.
....

بازدید: 12

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 65

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 88

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...
....

بازدید: 229

در این بخش در رابطه با چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک وکسب نمره بالا در این دو درس مطالبی ارائه می گردد. برای حل اصولی و صحیح مسائل فیزیک و ریاضی و کسب نمره بالا در این دو درس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 73

در این مقاله مطالبی در زمینه مطالعه صحیح و موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 122

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 461


اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید و می خواهید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات را بدانید ...
....

بازدید: 582

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....
....

بازدید: 353

در این بخش راهکارهایی برای کسب نمره بهتر در درسهای ریاضی و فیزیک ارائه می گردد.
....

بازدید: 201

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان، کنکور و فیزیک دانشگاهی هستید ....
....

بازدید: 261

اگر برای آموزش بهتر درس ریاضی به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید ...
....

بازدید: 162

برای موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه در مرحله اول سعی کنید تسلط خودتان را بر مطلب تدریسی بالا ببرید.
....

بازدید: 181برچسب‌ها: فیزیک, تست کنکور فیزیک, سوال امتحانی فیزیک, جزوه فیزیک, نمونه سوال فیزیک
(0) نظر
برچسب ها :
ویژگیهای مدرسین موفق و راهکارهای موفقیت در تدریس خصوصی
ویژگیهای مدرسین موفق و راهکارهای موفقیت در تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. برای مطالعه در زمینه ویژگیهای مدرسین موفق و راهکارهای موفقیت در تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. برای درج آگهی تدریس خصوصی و جذب شاگرد به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید.


مدرس موفق


تجربیات یک مدرس موفق در زمینه تدریس خصوصی

اینجانب به عنوان یک مدرس موفق و مدرسی که از کار تدریس خصوصیدرآمد بالایی کسب کردم دوست دارم تجربیاتم را در اختیار مدرسین و کاربران سایت ایران مدرس قرار بدم. شاید بگید که من از کجا میدونم که در کار تدریس موفق بوده ام و چرا به خودم میگم مدرس موفق؟ به هر حال من از تدریس و تدریسخصوصی درآمد خوبی کسب کردم و الان دیگر کار تدریس را انجام نمی دهم. در دورانی که به کار تدریس مشغول بودم اکثر دانش آموزان و دانشجویانی که به آنها درس می دادم راضی بودن و نتیجه هم گرفتن. در کنار آن خودم هم درآمد خوبی داشتم. بنابراین فکر می کنم در کار تدریس موفق بوده ام. اینکه هم شما از پولی که در میارید راضی باشید و هم شاگردهایتان راضی باشند و نتیجه بگیرند احتمالا ملاک خوبی برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی است. با توجهبه توضیحات ارائه شده می خوام عواملی که به نظر خودم باعث شد در کار تدریسموفق باشم رو در اختیار شما قرار بدم.
....

بازدید: 3

چگونه تدریس موفق و خوبی داشته باشیم ؟

اگر می خواهید تدریس خوب و موفقی داشته باشید، در مرحله اول باید وقتی کار تدریسرا شروع می کنید و می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید واقعا از سرعلاقه باشد. اگر واقعا به کار تدریس، هر چند کم، علاقه دارید این کار را شروع نمائید. نه تنها در مورد تدریس و تدریس خصوصی،بلکه در مورد هر کار دیگری هم این قاعده درست است که اگر به کاری علاقه داشته باشید آن را بهتر انجام می دهید. بنابراین از سر اجبار به تدریس روی نیاورید.

....
بازدید: 11

12 راهکار برای افزایش بهره وری جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

در این بخش راهکارهایی برای افزایش بهره وری جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی ارائه شده است. برای افزایش بهره وری جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 44

شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی

در این مقاله مطالبی در زمینه شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی ارائه می گردد. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مقالات و مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس، چگونگی ثبت اگهی تدریس پربازده و موفق و نحوه جذب شاگرد، موفقیت در تدریس و نقش تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت شاگردان، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی، مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس گروهی مدرسه و دانشگاه،ویژگیهای مدرسین موفق و ... ارائه شده است. تعدادی از مقالات مرتبط با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در پایین همین مطالب و پنج مقاله هم در بالای همین مطلب ارائه شده است. علاوه بر مقاله حاضر، می توانید بر روی لینکهای ارائه شده کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. در همین وب سایت می توانید عضو شوید و آگهی تدریس خصوصی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید). درج آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) پربازده و مفید و موثر است. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 173

چگونه بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی خودمان را افزایش دهیم؟

برای افزایش بازدهی کلاسهای آموزش در منزل و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

....
بازدید: 174

موفقیت در تدریس ریاضی و فیزیک و تدریس خصوصی

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 198

چگونه فیزیک تدریس کنیم؟ (10 نکته برای تدریس موفق فیزیک)

در مقالات قبلی و بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) به صورت مفصل در رابطه با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی،نحوه تدریس ریاضی و فیزیک و سایر دروس مطالبی ارائه شده است. در این مقالهنیز به صورت اختصاصی در رابطه با نحوه تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیکمطالبی ارائه می گردد. البته مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس سایر دروس هم قابل اعمال است. ولی، در هر صورت، به صورت اختصاصی راهکارهای تدریسخوب و موفق فیزیک مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 295

چگونه ریاضی تدریس کنیم؟ (10 نکته برای تدریس موفق ریاضی)

اگر سوال ( چگونه ریاضی تدریس کنیم؟ ) برای شما هم مطرح است، در این مقاله نکات مهمی در رابطه با تدریس خوب و موفق ریاضی را می توانید مطالعه کنید.
....

بازدید: 284

چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم؟

در این بخش جمع بندی ای از مقالات ارائه شده در همین سایت (ایران مدرس) در ارتباط با موفقیت در کار تدریس و اینکه چگونه در تدریس موفق عمل کنیم و مدرس موفقی باشیم، ارائه شده است.

....
بازدید: 117

ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق

دراین بخش ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق مورد بررسی قرار می گیرد. مدرسان موفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.

....
بازدید: 146

3 نکته برای افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی

اگر مدرس هستید و می خواهید کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را افزایش دهید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 281

چه عواملی برای موفقیت در تدریس مهم است؟

علاقه به تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت در تدریسمهم است. اگر می خواهید در کار تدریس و یا هر کار دیگری موفق باشید، در مرحله اول از خودتان بپرسید که ایا به این کار علاقه دارم؟ همانطور که می دانید، اگر به کاری علاقه داشته باشید حین انجام کار اصلا فکر نمی کنید که دارید کاری انجام می دهید بلکه مانند تفریح به نظر می رسد. بنابراین در کارتدریس علاقه یکی از پارامترهای مهم است. در ضمن اگر به تدریس علاقه داشته باشید، ارتباط بهتری با دانشجویان و دانش آموزان برقرار خواهید کرد. چون بههر حال خودتان از انجام کار تدریس لذت می برید و در نتیجه حرفهای شما نفوذبیشتری در شاگردانتان خواهد داشت.

....
بازدید: 190

چگونه یک معلم خوب باشیم و در کار تدریس خصوصی موفق شویم؟

اگر می خواهید یک معلم خوب باشید و در کار تدریس موفق بوده و درآمد بالایی کسب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
....

بازدید: 494

درج اگهی تدریس در ایران مدرس و موفقیت در تدریس خصوصی

اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید و از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس)ثبت کنید. با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در حقیقت شما تبلیغات تدریس خودتان را در پربازدیدترین سایت تدریس ایران ثبت نموده اید. با درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد.
....

بازدید: 270

تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس

تدریسخصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه تدریس خصوصی، فواید و مزاید + راهکارهای موفقیت در تدریس ادامه این مطلب را بخوانید.

....
بازدید: 279چگونه خوب تدریس کنیم و مدرس موفقی باشیم؟

در بخشهای دیگر همین سایت (ایران مدرس) و در بخش مقالات مطالب زیادی در زمینه تدریس موفق، موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی و اینکه چگونه یک مدرس خصوصی و مدرس موفق باشیم ارائه شده است. دراین قسمت به صورت خلاصه مهمترین نکاتی که برای موفقیت در تدریس لازم است همراه با نکات اضافه تری ارائه می گردد.
....

بازدید: 178

دو عامل مهم برای موفقیت در آموزش، تدریس و تدریس خصوصی

همانطور که در سایر مقالات موجود در همین وب سایت (ایران مدرس) گفته شده است، برای موفقیت در تدریس و آموزش و تدریس خصوصی عوامل زیادی تاثیر دارند. از بین عوامل مذکور شاید دو عامل زیر مهمترین عوامل باشند.
....

بازدید: 157

موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی

برای موفقیت در کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی در مرحله اول به موقع در کلاس درس حاضر شوید. سعی کنید بر مباحثی که ارائه می کنید تسلط کامل داشته باشید و به تمامی سوالات شاگرد یاشاگردانتان پاسخ دهید.
....

بازدید: 112

موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه

برای موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه در مرحله اول سعی کنید تسلط خودتان را بر مطلب تدریسی بالا ببرید.
....

بازدید: 203

فن بیان قوی در تدریس و تدریس خصوصی

فن بیان قوی در تدریسو تدریس خصوصی جزو مواردی است که به موفقیت شما در تدریس کمک زیادی می کند. برای اینکه فن بیان قوی ای داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 432

چگونه خوب تدریس کنیم و در تدریس خصوصی موفق باشیم؟

اگر می خواهید خوب تدریس کنید و در تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 441

نکاتی برای تدریس برتر و موفقیت در تدریس

نکاتی برای تدریس برتر و موفقیت در تدریس در این بخش ارائه می گردد. اگر می خواهید در تدریس موفق شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 183

چگونه یک مدرس خصوصی فیزیک خوب باشیم؟

اگر می خواهید یک مدرس خصوصی فیزیک خوب باشید و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فیزیک به صورت موفق آمیزی عمل کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 782

چگونه تدریس خصوصی ریاضی را خوب انجام دهیم؟

اگر می خواهید تدریس خصوصی ریاضی را خوب انجام دهید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 887

جلسات تدریس خصوصی مفید و پربازده

اگر می خواهید جلسات تدریس خصوصی مفید و پربازده ای داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 154

چگونه مدرس خوبی باشیم و خوب تدریس کنیم؟

برای اینکه مدرس خوبی باشید و در کار تدریس موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
....

بازدید: 274

داشتن طرح درس در ذهن و یا به صورت مکتوب و موفقیت در تدریس

داشتن طرح درس در ذهن و یا به صورت مکتوب برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی یکی ار عوامل مهم و ضروری است.
....

بازدید: 236

اشراف معلم و مدرس بر محتوا و موفقیت در تدریس

اشراف معلم و مدرس بر محتوا و موفقیت در تدریسارتباط تنگاتنگی با هم دارند. از بین عوامل مهم در موفقیت در تدریس اشراف معلم و مدرس بر محتوا اگر مهمترین پارامتر نباشد، یکی از مهمترین پارامترهاست.
....

بازدید: 167

ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق کدام است؟

در این بخش ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق که در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و یا تدریس گروهی فعالیت دارد به صورت تیتروار ارائه می گردد. ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق به صورت زیر است:
....

بازدید: 869

چگونه در کلاسهای درس موفق ظاهر شویم و خوب تدریس کنیم؟

برای موفقیت در کلاسهای درس و موفقیت در تدریس خصوصی و همچنین خوب تدریس کردن موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 410


مدرس موفق


10 عامل مهم در تدریس موفق را بشناسید

1- تسلط کامل بر درس: اگر بر درسی که می خواهید تدریس کنید احاطه کامل ندارید حتما قبل از کلاس مطالعه کنید. ....

بازدید: 861

نکاتی برای معلمان

چندیپیش مطلب جالبی با عنوان نکاتی برای معلمان دیدم.که نکات قابل تاملی رو متذکر شده بود. من قسمتی از این متن را به صورت آزاد ترجمه کردم. امیدوارم مورد استفاده همکاران قرار گیرد. ....

بازدید: 1714

(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در تدریس
تازه های دانلود جزوات کنکوری

دانلود جزوه و نکات کنکوری مثلثات و دنباله های حسابی

دانلود جزوه و نکات کنکوری مثلثات و دنباله های حسابی

دانلود جزوه و نکات کنکوری مثلثات و دنباله های حسابیدر این بخش ارائه شده است. برای دانلود نکات کنکوری نسبت های مثلثاتی، دانلود جزوه ی کنکوری کمان های نسبت های مثلثاتی، انواع معادلات مثلثاتی، عملیات ریاضی روی دنباله های حسابی و ...بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی کنکور هم بر روی لینک آموزش و تدریس کنکور کلیک نمائید.عملیات ریاضی روی دنباله های حسابیانواع معادلات مثلثاتیدانلود جزوه ی کنکوری کمان های نسبت های مثلثاتیدانلود نکات کنکوری نسبت های مثلثاتی

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و حسابان + هزینه تدریس

تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و حسابان

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید ...

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تهران، مشهد، رشت، سنندج، شیراز، یزد، اهواز، کرج، قزوین و ... نیاز دارید ....

اگر قصد دارید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی مهندسی اطلاعات خودتان را در این زمینه افزایش داده و نمره خوبی برای این درس کسب کنید ...

در صورتیکه در زمینه آموزش و یادگیری درس فیزیک دبیرستان و یا فیزیک کنکور اشکال دارید و با حضور در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک می خواهید توانایی خودتان در زمینه حل مسائل فیزیک را بیشتر کنید ....

اگر در زمینه آموزش و یادگیری حسابان و حساب دیفرانسیل اشکال دارید و قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی حسابان و حساب دیفرانسیل استفاده کنید و یا برای یادگیری بهتر درس هندسه قصد دارید مدرس خصوصی داشته باشید ...

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تهران و یا هر جای ایران، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ریاضی نهم، تدریس ریاضی دبیرستان، کنکور و دانشگاهی و ... از خدمات کلاسهای خصوصی استفاده کنید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی،فیزیک، حسابان، هندسه، گسسته، جبر، عربی و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. در وب سایت ایران مدرس(همین وب سایت) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. با مشاهده رزومه کاری مدرسین ثبت نامی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

در ایران مدرس تا خرداد 95 بیش از 13300 مدرس ثبت نام کرده اند. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس از هر سایت تدریس دیگری بیشتر است.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد.

کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه بدرستی مورد استفاده قرار گیرند و در کنار ان مطالعه، حل تمرین و مسئله و مرور وجود داشته باشد برای موفقیت در تحصیل می تواند موثر و مفید باشد.


(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی ریاضیات، گسسته، هندسه و جبر و احتمال + دانلود جزوه

قیمت تدریس خصوصی ریاضیات، گسسته، هندسه و جبر و احتمال + دانلود جزوه - قیمت کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی ریاضیات

همانطور که در مطالب قبلی برای آموزش خصوصی فیزیکگفته شد، نرخ تدریس خصوصی ریاضیات نیز به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس، شهر محل تدریس، تعداد جلسات تدریس، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر بستگیدارد.

کلاسهای خصوصی ریاضی با قیمت های متفاوتی می تواند برگزار گردد. در کل موارد زیر در تعیین هزینه جلسات تدریس ریاضیات نقش دارد:

1- با افزایش تعداد جلسات، هزینه تدریس ریاضی کاهش می یابد (به زبان ریاضی: هزینه جلسات تدریس نسبت عکس با تعداد جلسات آن دارد).

2- هر چه مدرک تحصیلی، فن بیان و سابقه مدرس بالاتر باشد هزینه ای که مدرس خصوصی ریاضی مطالبه می کند بیشتر است.

3- هزینه تدریس ریاضیات و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بالاتر است (این مطلب برای جلسات تدریس شیمی و سایر دروس هم صادق است).

4- هزینه تدریس ریاضی در مقاطع بالاتر تدریس بیشتر است و هزینه تدریس ریاضی کنکور معمولا از همه بیشتر می باشد.

البته موارد گفته شده کلی بوده و مشابه بحثهایی که برای کلاسهای خصوصی درس فیزیک مطرح شد، در مورد کلاسهای ریاضی نیز ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نکات بالا را نقض کند.

با توجه به مطالب ارائه شده، نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی به عوامل مختلفی از جمله سابقه کاری مدرس، شهر محل تدریس، مقطع تحصیلی، محل برگزاری کلاس و ... بستگی دارد.

نرخ کلاسهای تدریس ریاضیاز ساعتی 10 هزار تومان شروع شده و بسته به مقطع تحصیلی و شهر محل تدریس می تواند تا ساعتی 50 هزار تومان و یا بیشتر باشد. در واقع هزینه جلسات تدریس ریاضی، کلاسهای خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی شیمی توافقی بوده و مقدار ثابتی ندارد.

در وب سایت ایران مدرس تعداد زیادی مدرس ثبت نام کرده ومجموعه ای از بهترین مدرسان ریاضی و سایر دروس در آن معرفی شده اند. اگر برای رفع اشکال در درس ریاضی دبیرستان و دانشگاه و یا یادگیری پایه ای آن به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید، در همین وب سایت می توانید لیستی از بهترین مدرسان ریاضی را مشاهده نمائید.

مدرسین ریاضی ثبت نامی در وب سایت ایران مدرس در مقاطع مختلف تدریس می کنند. به منظور مشاهده فهرست و مشخصات مدرسین ریاضی، بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیکلیک نمائید. با کلیک بر روی عبارت ارائه شده در بالا، اسامی مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی را مشاده خواهید کرد. با مشاهده لیست مدرسین و رزومه آنها به راحتی می توانید معلم خصوصی ریاضی مورد نظر خود را انتخاب نمائید.


سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی

اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی هستید، در وب سایت حاضر (ایران مدرس) با اطمینان می توانید مدرس خودتان را از بین هزاران مدرس ثبت نامی انتخاب کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی جزو دروس مهم رشته ریاضی فیزیک بوده و یادگیری بهتر آنها هم در ارتقای معدل و هم در کسب رتبه خوب در کنکور موثر است. برای سادگیری بهتر این دو درسهم در کلاسهای مدرسه به صورت کامل شرکت کنید و هم در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

در وب سایت ایران مدرس علاوه بر آموزش خصوصی ریاضیات گسسته و آموزش خصوصی هندسه تحلیلی جزوات و نمونه سوالهایی برای این دروس ارائه شده است که در ادامه تعدادی از آنها آمده است.

آموزش و تدریس خصوصی جبر و احتمال و ریاضیات گسسته

آموزش و تدریس خصوصی جبر و احتمال و ریاضیات گسسته مانند سایر دروس در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) ارائه شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی جبر و احتمال و تدریس خصوصی ریاضیات گسسته فعالیت دارند.

برای مشاهده لیست مدرسین جبر و گسسته به دو صورت می توانید عمل کنید. 1- به پایین همین مطلب مراجعه کنید و لیست مدرسین را مشاهده نمائید. 2- بر روی عبارتهای معلم خصوصی جبر و احتمال یا مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

علاوه بر بحث تدریس خصوصی و آموزش در منزل جبر و احتمال و ریاضیات گسسته،مطالب آموزشی و نمونه سوالات امتحانی و جزوات درسی برای دانلود رایگان در این وب سایت ارائه شده است. تعدادی جزوه، نمونه سوال امتحانی و ... برای جبر و احتمال و گسسته در ادامه ارائه شده است.


 
تدریس خصوصی جبر و احتمال و گسسته

درس جبر و احتمال یکی از دروس اصلی و اساسی سال سوم رشته ریاضی فیزیک است.

در درس جبرو احتمال قوانین احتمال، اصل لانه کبوتری و ... ارائه می شود. مبحث احتمال که در درس جبر و احتمال ارائه می شود، در درس دیگری به اسم ریاضیات گسسته کاملتر خواهد شد.

در صورتیکه برای درس جبر و احتمال و یا ریاضیات گسسته به مدرس خصوصی احتیاج دارید، بر روی لینکهای تدریس جبرواحتمال و یا مدرسین ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

لیستی از مدرسین دروس جبر و احتمال و ریاضیات گسسته در پایین همین مطلب نشان داده شده است.(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210751
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X