تدريس خصوصي
آموزش و تدریس، جزوه کنکوری و تست کنکور زیست شناسی
آموزش و تدریس، جزوه کنکوری و تست کنکور زیست شناسی در این بخش ارائه شده است.دانلود رایگان تست های کنکور زیست 1 و 2 دبیرستان در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست های کنکور زیست 1 و 2 دبیرستان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برایدانلود رایگان نکات کنکوری مهم زیست شناسی تجربی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. اگر در زمینه آموزش و یادگیری زیست اشکال دارید و یا می خواهید درصد بالایی برای درس زیست شناسی در کنکور بزنید، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس زیست شناسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک نمائید.

تست های کنکوری زیست 1دانلود تست های کنکوری زیست 1 به تفکیک فصل

در این قسمت دانلود تست های کنکوری زیست 1 به تفکیک فصل قرار داده شده است .برای دانلود تست های کنکوری زیست 1 به تفکیک فصل بر روی لینک کلیک ......


دانلود رایگان تست های کنکوری فصل 5 زیست 1

در این قسمت دانلود رایگان تست های کنکوری فصل 5 زیست 1 قرار داده شده است.برای دانلود رایگان تست های کنکوری فصل 5 زیست 1 بر روی لینک کلیک ......(0) نظر
برچسب ها :
چگونه خوب تدریس کنیم؟

چگونه خوب تدریس کنیم؟ -موارد زیادی برای خوب تدریس کردن باید در نظر گرفته شود که در این مقاله به تعدادی از آنها پرداخته می شود.


یکی از مهمترین موارد برای داشتن تدریس عالی و خوب تدریس کردن، داشتن علاقه به تدریساست. در صورتیکه به تدریس علاقه دارید، به کار تدریس بپردازید. همانطور کهمی دانیم، هر شخص بیشترین بادهی را در کاری دارد که به ان کار علاقه داشتهباشد.

یک عامل مهم دیگر در داشتن جلسات تدریس موفق و ارائه یک تدریس خوب، مطالعه پیش از جلسات تدریس است. اگر به درسی واقعا مسلط هستید، ممکن است نیاز به مطالعه نباشد. ولی اگر درسی را زیاد تدریس نکرده اید، مطالعه قبل از جلسات تدریس را از یاد نبرید.

برای داشتن تدریس خصوصیخوب و عالی، در کلاس تدریس جدی باشد طوری که دانش آموز و دانشجوی شما از شما حساب ببرد. در عین حال سعی کنید کلاس خشکی نداشته باشید و با در نظر گرفتن استراحت های کوتاه و ... کلاس جذابی را برای شاگردانتان فراهم نمائید.

نکته پایانی اینکه، تنها به دنبال این نباشید که کلاسی را برگزار کرده ومبلغی دریافت کنید، بلکه نتیجه گرفتن دانشجو و دانش آموز برای شما مهم باشد. با برگزاری جلسات تدریس خوب و مفید نتیجه گرفتن شاگرد شما تضمین شده وکار شما نیز رونق خواهد گرفت.

منبع: ایران مدرس

چگونه خوب تدریس کنیم و در تدریس خصوصی موفق باشیم؟

اگر می خواهید خوب تدریس کنید و در تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- اگر واقعا به تدریس علاقه دارید به کار تدریس بپردازید. شیاد بارها وبارها این مطلب را شنیده باشید که شما در کاری موفق می شوید که به آن علاقه داشته باشید. اگر به تدریس علاقه ندارید، مسلما کار دیگری هست که شمابه خوبی از پس آن بربیائید و در عین حال از انجام ان لذت ببرید. مدرسین موفق کسانی هستند که به تدریس علاقه مندند.

2- قبل از جلسات تدریس در خودتان آمادگی کافی ایجاد کنید. سعی کنید همواره بر مطلب مسلط باشید. تنها بلد بودن کافی نیست بلکه باید بر مطالبیب که می خواهید ارائه کنید مسلط باشید. در ضمن، قبل از جلسات تدریس برای کل زمان تدریس برنامه داشته باشید. مطالبی را که می خواهید ارائه کنید از قبل آماده نمائید.

3- با ایجاد تنوع در کلاس تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید کلاس درس را ازحالت خسته کننده بودن خارج کنید. بخشی از کلاس را تدریس کنید و در قسمت دیگری از کلاس تدریس تمرین حل کنید. هر از چند گاهی استراحت کوتاهی به شاگردتان بدهید. گاها خودکار را به خود او بدهید که مثال یا تمرینی حل کند.می توانید گاها جوکی تعریف کنید. خلاصه کلاسی داشته باشید که در عین حال که مفید است جذاب نیز باشد.

4- جلسات تدریس را خیلی طولانی برگزار نکنید. اگر در ایام امتحانات مجبور شدید این کار را انجام دهید حتما هر یک ساعت یکبار استراحت کوتاهی بهخودتان بدهید. جلسات تدریس بسیار طولانی بازدهی کمی دارد. به شاگردانتان بگویید که برگزاری جلسات تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنند تا مجبور نشوید جلسات تدریس بسیار طولانی و فشرده برگزار کنید.

5- در جلسات تدریس خصوصی به شاگردتان تمرین بدهید و انجام تمرینات را در جلسات بعدی تدریس با جدیت پیگیری کنید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان فکر می کنند همین که در جلسات تدریس خصوصیشرکت کردند کافی است و نیازی به مطالعه و حل تمرین ندارند. در حالیکه واقعا اینطور نیست. شما علاوه بر ارائه درس در جلسات تدریس باید شاگردتان را در مسیر صحیحی هم هدایت کنید. حل تمرینات را با جدیت بخواهید و به این ترتیب حین برگزاری جلسات تدریس می توانید میزان یادگیری شاگردتان را ارزیابی کنید.

6- به صورت مفهومی تدریس کنید. به نحوی روابط و فرمولها را ارائه کنید که در سالهای بعد هم شاگردتان بتواند از آن استفاده کند. از ارائه کردن روابط خلاصه و من درآوردی که پایه علمی ندارد پرهیز کنید. مطالب را در جلسات تدریس خصوصی مطابق جزوه کلاسی مدرسه یا دانشگاه ارائه کنید.

7- در نهایت نتیجه گرفتن شاگردتان برایتان مهم باشد. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. به هر شکلی که بلدید باید شاگردتان را در مسیری هدایت کنید که در نهایت نتیجه بگیرد. هر جا که لازم شد سخت گیری و جدیت به خرج دهید تا نهایتا نتیجه لازم حاصل شود.

برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل، تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و ... تدریس دروس ابتدایی، دبیرستان، دانشگاهی و .... آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. برای درج آگهی تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید. ایران مدرس بزگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است.

چگونه خوب تدریس کنیم و مدرس موفقی باشیم؟

در بخشهای دیگر سایت (ایران مدرس) و در بخش مقالات مطالب زیادی در زمینه تدریس موفق، موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی و اینکه چگونه یک مدرس خصوصی و مدرس موفق باشیم ارائه شده است. دراین قسمت به صورت خلاصه مهمترین نکاتی که برای موفقیت در تدریس لازم است همراه با نکات اضافه تری ارائه می گردد.

همانطور که در بخشها و مقالات دیگر در زمینه تدریس خصوصی موفق و تدریس موفقنیز گفته شده است، اولین قدم برای موفقیت در تدریس این است که شما به تدریس و تدریس خصوصی علاقه داشته باشید و یا حداقل تدریس را از سر اجبار انجام ندهید و از آن بدتان نیاید. اگر شما که تدریس خصوصی را به عنوان کار پاره وقت یا تمام وقت انتخاب نموده اید، به این کار علاقه هم داشته باشید، هم درآمد کسب می کنید و هم از کارتان لذت خواهید برد. در ضمن، امکان موفقت شما بالاتر است. وقتی شما به تدریس علاقه داشته باشید برای آن وقت بیشتری در نظر می گیرید و این علاقه به شاگردانتان هم منتقل می شود و این امر را درک خواهند کرد. در تمامی کتابهایی که در زمینه موفقیت شغلی و موفقیت در زندگی و ... نوشته شده است، گفته شده که به کاری بپردازید که به آن علاقه دارید.

در مرحله بعد، برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و برای تبدیل شدن به یک مدرس موفق تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و .... باید بر مطالبی که ارائه می کنید مسلط باشید. همانطور که در مطالب قبلی در زمینه موفقیت در تدریسو تدریس خصوصی گفته شد، اینکه تنها مطلب را بلد باشید کافی نیست. بلکه باید بر مطلب مسلط باشید. وقتی بر درسی تسلط دارید و آن را تدریس می کنید، خودتان مطالب را از بالا می بینید و به گونه ای درس را ارائه خواهید کرد کهدر زمان کمتر مطالب بیشتری را تدریس کنید. در ضمن حین تدریسبیان روانتری هم خواهید داشت و فن بیان شما بهتر و بهتر خواهد شد. مطالعه قبل از جلسات تدریس می تواند به مسلط شدن شما بر مطلب کمک زیادی بکند.

برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مطالعه موارد زیر نیز می تواند مفید و موثر باشد. بر روی لینکهای زیر کلیک نموده وآنها را مطالعه کنید.


 


چگونه تدریس موفق و خوبی داشته باشیم ؟

اگر می خواهید تدریس خوب و موفقی داشته باشید، در مرحله اول باید وقتی کار تدریسرا شروع می کنید و می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید واقعا از سرعلاقه باشد. اگر واقعا به کار تدریس، هر چند کم، علاقه دارید این کار را شروع نمائید. نه تنها در مورد تدریس و تدریس خصوصی،بلکه در مورد هر کار دیگری هم این قاعده درست است که اگر به کاری علاقه داشته باشید آن را بهتر انجام می دهید. بنابراین از سر اجبار به تدریس روی نیاورید.نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.حالاگر با علاقه به تدریس روی آورده اید و دروس محدود و مناسبی را برای تدریسانتخاب کرده اید کار شما به نسبت بسیاری از افراد راحت تر و آسان تر است. در مرحله بعد سعی کنید برای ارئه تدریس خوب و موفق تا جایی که می توانید بردروس تدریسی خودتان مسلط شوید. به مرور زمان و حتی حین برگزاری کلاسهای تدریس، مطالعه و یادگیری را قطع نکنید. سعی کنید روز به روز بر دروسی تدریسی خودتان مسلط تر شوید. دقت کنید که به هر میزان جایگزین کردن شما سختتر باشد، درآمد شما هم بالاتر خواهد رفت. بنابراین آنقدر بر دروس تدریسی خودتان مسلط شوید که شاگردهای شما به ذهنشان هم خطور نکند که مدرس دیگری میتواند جایگزین شما شود. برای موفقیت در تدریس مطالعه موارد زیر هم خالی از لطف نیست.

علاوه بر موارد گفته شده، برای ارائه تدریس خوب و موفقو موفقیت در کار تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا، باید بتوانید خوب شاگرد جذب نموده و شاگردهایتان را با ارائه تدریس عالی حفظ کنید. برای جذب شاگرد یک راهکار خوب که وجود دارد درج آگهی تدریس در همین سایت است. اگر در زمینهتدریس خصوصی فعالیت دارید و یا می خواهید فعالیت در این زمینه را شروع کنید، آگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان در سایت پربازدید ایران مدرس درج کنید. سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا شهریور95 بیش از 14300 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند. برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول نتایج قرار دارد. بازدید سایت ایران مدرس دریاام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضیو فیزیک و ... فرصت درج آگهی رایگان تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید.در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در ایران مدرس آگهی ویژه دارند آگهی تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند.برای درج آگهیتدریس در این وب سایت، در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج نمائید.مهمتریننکته برای موفقیت در تدریس توجه به این نکته است که شما برای برگزاری تعداد محدودی جلسات تدریس یا تدریس خصوصی از شاگردانتان پول نمی گیرید. بلکه شما برای رساندن آنها به نتیجه مطلوب مورد نظرشان است که مبلغ را دریافت می نمائید. بنابراین با این دید در کلاسهای تدریس خصوصیو یا کلاسهای تدریس نیمه خصوصی و گروهی حاضر شوید. تلاش کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند و به این ترتیب درآمد خودتان از کار تدریس را هم روز به روز افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهای شما ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت و حتی شما را به دوستان، آشنایان و فامیلهایشان معرفی خواهند کرد.منبع: ایران مدرس


چگونه خوب تدریس کنیم و در تدریس خصوصی و آموزش موفق باشیم؟

برای ارائه یک تدریس خوب و مناسب و به منظور موفقیت در تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از شرکت در کلاس تدریس و تدریس خصوصی درس مورد نظر را مطالعه کنید. با مطالعه دروس تدریسی می توانید بر درس مورد نظر خودتان مسلط شده و در کلاس تدریس و تدریس خصوصیبه بهترین وجه مطلب را ارائه کنید. با بالا بردن تسلط خودتان بر مطالب تدریسی، به شکل بهتری هم می توانید مطالب را بیان کنید و مطالب به دردبخورتر را هم ارائه خواهید کرد. اگر می خواهید روز به روز در کار تدریس موفق تر باشید و درآمد بالاتری کسب کنید بدنبال راهکارهایی باشید که درسهایمورد نظرتان را بهتر ارائه کنید و برای شاگردانتان کلاسهای مفیدتری برگزارنمائید.

2- دروسی را تدریس کنید که به آن علاقه دارید. درسهاییرا تدریس کنید که خودتان هم از تدریس انها لذت می برید. به عنوان مثال اگربه تدریس ریاضی علاقه دارید، کلاسهایی را قبول کنید که در زمینه آموزش و تدریس ریاضی باشد. اگر خودتان به دروس تدریسی علاقه داشته باشید در تدریس و آموزش انها موفق تر هم عمل خواهید کرد.

3- در کلاسهای تدریس هم درس بدهید و هم مسئله حل کنید. در کلاسهای تدریس گروهی یا تدریس خصوصیبه صورت ترکیبی عمل کنید. هم درس را ارائه کنید و هم تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب شاگردهای شما هم درس را بهتر یاد می گیرند و هم کلاسهایمتنوع و جذابتری خواهید داشت. بسیاری از اوقات شاگردان شما خود درس را یادنمی گیرند ولی با حل تمرین و یکی دو مثال می توانند در آموزش آن موفق باشند.

4- برای زمانهای بین جلسات تدریس و تدریس خصوصی به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید. برایبسیاری از دروس مانند ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله ضروری است. به دانش آموزانتان تمرین و مسئله بدهید و از آنها بخواهید در زمانهای بین جلسات تدریس تمرینات را حل کنید. خودتان تمرینات را بررسی نموده و راه حل صحیح آنرا ارائه دهید. برای دروس دیگر مانند زبان و عربی و زیست هم در بین جلسات تدریس از شاگردانتان بخواهید که دروس را مرور نمایند.


(0) نظر
برچسب ها :
دانلود رایگان تست های کنکور ادبیات فارسی

دانلود رایگان تست های کنکور ادبیات فارسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست های کنکور ادبیات فارسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ادبیات بر روی عبارت تدریس ادبیات کلیک نمائید.

دانلود تست های کنکوری ادبیاتدانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی در این قسمت ارائه شده است . برای دانلود تست های کنکوری ادبیات فارسی بر روی لینک زیر ......


دانلود تست های کنکوری  ادبیات فارسی رشته ی انسانی با پاسخ در این قسمت ارائه شده است. برای دانلود تست های کنکوری  ......


دانلود رایگان تست های کنکوری ادبیات (املا) در این بخش ارائه می شود. برای دانلود رایگان تست های کنکوری ادبیات (املا) بر روی لینک کنکور کلیک ......


دانلود رایگان تست های کنکوری ادبیات پیش  دانشگاهی 1(لغت) در این بخش ارائه شده است.  برای دانلود رایگان تست های کنکوری ادبیات پیش  ......


برچسب‌ها: ادبیات فارسی, سوالات کنکور ادبیات فارسی, تست کنکور ادبیات فارسی, کنکور ادبیات فارسی, آموزش ادبیات فارسی

ادبیات


دانلود رایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست

دانلودرایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس کنکور بر روی عبارت تدریس کنکور کلیک کنید.

....
بازدید: 648

مصاحبه رتبه های برتر کنکور، تاریخ ادبیات کنکور و اخبار کنکوری

مصاحبه رتبه های برتر کنکور، تاریخ ادبیات کنکور و اخبار کنکوری

مصاحبه رتبه های برتر کنکور، تاریخ ادبیات کنکورو اخبار کنکوری در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده مطالب مرتبط با مصاحبه رتبه های برتر کنکور، تاریخ ادبیات کنکور و اخبار کنکوری (دانلود خلاصه ی کنکوری تاریخ ادبیات سال2و3 (بخش اول)، دانلودخلاصه ی کنکوری تاربخ ادبیات سال2و3 (بخش دوم)، دانلود رایگان تست های کنکوری ادبیات فارسی، دانلود رایگان 55تست کنکوری زیان فازسی سال سوم، دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور تجربی سال94،دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 3 کنکور تجربی سال94، اخبار کنکور ارشد 96 و ...) بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

....
بازدید: 298

دانلود رایگان تست کنکور دکتری سراسری سال 95 رشته زبان و ادبیات عرب

دانلود رایگان تست کنکور دکتری سراسری سال 95 رشته زبان و ادبیات عرب در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور دکتری سراسری سال 95 رشته زبان و ادبیات عرب بر روی لینک زیر کلیک کنید.
....

بازدید: 264

دانلود رایگان تست کنکور دکتری 95 رشته زبان و ادبیات فارسی

برای دانلود رایگان تست کنکور دکتری 95 رشته زبان و ادبیات فارسی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 813

دانلود رایگان تست کنکور ادبیات فارسی - سری دوم

دانلود رایگان تست کنکور ادبیات فارسی - سری دوم

در این بخش سری دوم تست کنکور ادبیات فارسی به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 465

دانلود رایگان تست کنکور ادبیات فارسی - سری اول

دانلود رایگان تست کنکور ادبیات فارسی - سری اول

در این بخش سری اول تست کنکور ادبیات فارسی به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است. برای مشاهده لیست مدرسین ادبیات فارسی و سایر دروس دبیرستان و کنکور نیز بر روی عبارت تدریس کلیک نمائید.

....
بازدید: 1112

نحوه مطالعه دروس عمومی برای کنکور

نحوه مطالعه دروس عمومی برای کنکور

دروس عمومی را برای کنکور باید به صورت آهسته و پیوسته و با یک برنامه ریزی منظم و مداوم مطالعه کرد.
....

بازدید: 1160

دانلود تست های کنکور ادبیات فارسی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) همراه با کلید پاسخ

دانلود تست های کنکور ادبیات فارسی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) همراه با کلید پاسخ

دراین بخش تست های کنکور ادبیات فارسی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) همراه با کلید پاسخ آنها را می توانید دانلود کنید. برای دانلود تست های کنکور ادبیات فارسی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) بر روی لینک زیر کلیک نمائید.


(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در آموزش، تدریس و یادگیری ریاضی دبیرستان و دانشگاه
در این بخش مطالب مفید در زمینه موفقیت در آموزش، تدریس و یادگیری ریاضی دبیرستان و دانشگاه ارائه می گردد. در این بخش روشهای کاربردی برای موفقیت در آموزش ریاضی دبیرستان و دانشگاه ارائه می گردد.

1- در کلاسهای تدریس و در صورت لزوم تدریس خصوصی ریاضی حاضر باشید و از غیبت اجتناب کنید. در کلاس تدریس ریاضی فعال باشید و سوال بپرسید. خودتان جزوه بنویسید و مطالبی که به نظرتان مهم است را یادداشت نمائید.

2- اگر مطلبی را متوجه نشدید یادداشت کنید و در پایان کلاس از معلم و مدرس ریاضی خودتان بپرسید. از سوال پرسیدن نترسید و هر موضوعی را که متوجه نشدید بپرسید.

3- حتما بعد از کلاس تدریس ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی ریاضیدرس را مرور کنید. نگذارید مطالبی که خوانده شده است روی هم انباشت گردد. با مرور بعد از جلسات تدریس ریاضی درس را در طول ترم یاد می گیرید و در ایام امتحانات هم خیالتان راحت خواهد بود.

4- به هیچ عنوان خواندن درس ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. ریاضی درس شب امتحانی نیست. خواندن و یاد گرفتن ریاضی در ایام امتحانات واقعا سخت است. اگر هم بتوانید به این ترتیب درس را پاس کنید، در مقاطع بعدی به مشکل خواهید خورد.

5- تا جایی که می توانید تمرین و مسئله حل کنید. در ابتدای کار مثالهایی که در کلاس درس حل شده است را مرور کنید. سپس مسائل ساده را حل کنید و در ادامه به مسائل و تمرینات پیشرفته تر بپردازید. هر چه تمرین بیشتری حل کنید، در حل مسائل ریاضی قویتر خواهید شد.

منبع: ایران مدرس
درس ریاضی یکی از دروسمهم و اصلی دوره دبیرستان و متوسطه و همچنین دانشگاه به حساب می آید. یادگیری درست و اصولی درس ریاضی در دوران متوسطه و دبیرستان به آموزش بهتر این درس در دوران دانشگاه هم کمک شایانی می کند.

درس ریاضی نه تنها به خودی خود مهم است بلکه بلد بودن آن در یادگیری بهتر سایر دروس موثر است. به عنوان مثال در درس فیزیک یا درس شیمی برای حل مثالها و مسئله ها بلد بودن ریاضی لازم است.

برای یادگیری بهتر ریاضی دبیرستان و متوسطه باید در کلاسهای تدریس مدرسه به صورت کامل شرکت نموده و در کنار آن، در صورت لزوم، از جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم استفاده کرد.

البته تنها شرکت در جلسات تدریس ریاضی مدرسه و کلاسهای خصوصی ریاضی کافی نیست. برای آموزش صحیح ریاضی، مطالعه، حل تمرین و مسئله و مرور هم لازم است.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و متوسطه بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان کلیک کنید.
برای دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی ریاضی و سایر دروس دبیرستان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 

برای کسب نمره بالا در درس ریاضی دبیرستان موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- به صورت مرتب در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه شرکت کنید.

2- در کلاسهای تدریس و آموزش ریاضی مدرسه به صورت کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.

3- در کلاس درس هر سوال که برایتان پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید که بعدا بپرسید.

4- به سوالاتی که دیگر دانش آموزان می پرسند گوش دهید چون ممکن است همان سوال بعدا برای شما هم پیش بیاید.

5- در کلاس درس جزوه بردارید و بنویسید. به این ترتیب درس را بهتر یاد می گیرید.

6- بعد از کلاس تدریس ریاضی سعی کنید همان روز یا روز بعد درس را مرور کنید.

7- تمرینات حل شده در کلاس درس را یکبار دیگر خودتان حل کنید.

8- درس را در طول ترم بخوانید و یادگیری ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید.

9- تا جایی که وقت دارید تمرین و مسئله حل کنید. تمرین مادر یادگیری است.

10- در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید.

(برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید).هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان به نسبت هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و هزینه تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی پایین تر است. دلیل این امر آن است که دروس ریاضی دبیرستان را مدرسان بیشتری می توانند تدریس کنند.

هزینه تدریس ریاضیدبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلیمی توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییراست. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.

معمولا در ایام امتحانات چون تقاضا برای تدریس بیشتر بوده و مدرسان وقت کمتری دارند، هزینه تدریس هم بالاتر خواهد بود. تعدادی از مدرسین ریاضی در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک نمایید. برای دانلود جزوه و سوال دبیرستان بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
مصاحبه و گفتگو با برترین های کنکور تجربی 94 و 95
مصاحبه و گفتگو با برترین های کنکور تجربی 94 و 95 در این بخش ارائه شده است. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

برترین های کنکور تجربیدانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی سال94

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی سال94 در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور تجربی سال94

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور تجربی سال94 در ان بخش ارائه گردیده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور ......


دانلودرایگان مصاحبه بابرترین های کنکور تجربی سال93

دانلودرایگان مصاحبه بابرترین های کنکور تجربی سال93 در این بخش ارائه گردیده است.برای دانلودرایگان مصاحبه بابرترین های کنکور تجربی سال93 بر ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 3کنکور تجربی سال 1392

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 3کنکور تجربی سال 1392در این بخش ارائه می شود .برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 3کنکور تجربی سال 1392  بر وری لینک ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 2 کنکور تجربی سال1392

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 2 کنکور تجربی سال1392در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 2 کنکور تجربی سال1392 بر روی لینک ......


دانلود رایگان مصاحبه با برترین های کنکور تجربی92

دانلود رایگان مصاحبه با برترین های کنکور تجربی سال 1392 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با برترین های کنکور تجربی سال 1392 بر ......


کنکور تجربیاعلام نتایج کنکور سراسری 95

اعلام نتایج کنکور سراسری 95نتایج نهایی  کنکور سراسری سال ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفتنتایج نهایی چهل و ششمین آزمون ......


مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ریاضی 95

دانلود رایگان مصاحبه با برترین های ریاضی کنکور سراسری 95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با برترین های ریاضی ......


مصاحبه با رتیه 1 هنر کنکور سراسری 95

دانلود رایگان مصاحبه با رتیه 1 هنر کنکور سراسری 95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتیه 1 هنر کنکور ......


مصاحبه با رتیه 1 کنکور تجربی سال 95

دانلود رایگان مصاحبه با رتیه 1 کنکور تجربی سال 95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتیه 1 کنکور ......


دانلودکلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم تجربی95

کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی علوم  تجربی 95 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود کلید سوالات کنکور سراسری رشته ی ......


دانلود دفترچه ی سوالات اخنصاصی تجربی کنکور95

دانلود دفترچه ی تخصصی علوم تجربی کنکور95 در این بخش ارائه شده است.برای دانلود دفترچه ی تخصصی علوم تجربی کنکور95 بر روی ......


درصدهای رتبه3 رشته تجربی کنکور95

درصدهای رتبه3 رشته تجربی کنکور95 در این قسمت ارائه شده است. برای  دانلود درصدهای رتبه3 رشته تجربی کنکور95 بر روی لینک زیر کلیک کنیدداوطلبان کنکوری گرامی ......


درصدهای رتبه2 رشته تجربی کنکور95

درصدهای رتبه2 رشته تجربی کنکور95 در این قسمت ارائه شده است. برای  دانلود درصدهای رتبه2 رشته تجربی کنکور95 بر روی لینک زیر کلیک کنیدداوطلبان کنکوری گرامی ......


درصدهای رتبه1 رشته تجربی کنکور95

درصدهای رتبه1 رشته تجربی کنکور95 در این قسمت ارائه شده است. برای  دانلود درصدهای رتبه1 رشته تجربی کنکور95 بر روی لینک زیر کلیک کنیدداوطلبان کنکوری گرامی ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی سال94

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی سال94 در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه3 کنکور تجربی ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور تجربی سال94

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور تجربی سال94 در ان بخش ارائه گردیده است.برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه2 کنکور ......


کنکوریها (تا چه حد به در س زمین شناسی اهمیت دهیم؟)

مقاله ی (کنکوریها (تا چه حد به در س زمین شناسی اهمیت دهیم؟)) در این قسمت ارائه گردیده است.برای دانلود رایگان مقاله ی ( ......


دانلود فایل مقایسه درصدهای کنکوری رتبه1 تجربی94-93

دانلود فایل مقایسه درصدهای کنکوری رتبه1 تجربی94-93 در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود فایل مقایسه درصدهای کنکوری رتبه1 تجربی94-93 بر روی لینک ......


دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 1 کنکور تجربی سال 94

دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 1 کنکور تجربی سال 94 در این قسمت ارائه شده است. برای دانلود رایگان مصاحبه با رتبه 1 کنکور ......


دانلودرایگان مصاحبه با نفرات برتر کنکور تجربی 94

دانلودرایگان مصاحبه با نفرات برتر کنکور تجربی 94 در این قسمت ارائه گردیده است.برای دانلودرایگان مصاحبه با نفرات برتر ......


(0) نظر
برچسب ها :
تدریس موفق ریاضیات و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی
تدریس موفق ریاضیات و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی در این بخش مورد بررسی قرا می گیرد. راهکارهایی برای تدریس موفق ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در این بخش ارائه می گردد. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و برای موفقیت در کار تدریس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید در این زمینه فعالیت کنید.مسلما در صورتیکه به ریاضی و تدریس ریاضی علاقه داشته باشید به صورت اتوماتیک این علاقه را به شاگردانتان منتقل کرده و در کار تدریس موفق خواهید شد.

2- قبل از حضور در کلاسهای تدریس ریاضی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تسلطبر درس بسیار مهم است. اگر بر درس ریاضی مسلط باشید حتی نحوه بیان شما متفاوت خواهد شد. اگر بر درس مسلط باشید خودتان مطالب را از بالا می بینید وروانتر تدریس خواهید کرد.

3- کتاب و مقطعی از ریاضیات را تدریس کنید که بر آن مسلط هستید.مثلا اگر ریاضی کنکور را خوب نمی توانید تدریس کنید و یا جزوه آماده ای برای تدریس کنکور ندارید سراغ تدریس ریاضی کنکور نروید. اگر می توانید ریاضی ابتدایی یا دبیرستان را خوب تدریس کنید در همان مقاطع به کار تدریس بپردازید.

4-تمرین و مسئله پایه یادگیری ریاضی است: در کلاسهای تدریس ریاضی علاوه بر ارائه درس تا جایی که وقت به شما اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کنید. حل تمرین و مسئله مطلب را بهتر جا می اندازد و به فهم کاملتر ان کمک زیادی می کند. همانطور که گفته شد به شاگردانتان هم تمرین و مسئله برای حل در بین جلسات تدریس بدهید و در جلسات بعدی تدریس ریاضی حل تمارین را با جدیت از آنها بخواهید. در خود کلاسهای تدریس ریاضی هم به شاگردانتان مسئله بدهید تاحل کنند و روش حل آنها را ارزیابی کنید.

5- کوئیز یا امتحان بگیرید: برای موفقیت در تدریس ریاضی و برای اینکه خیالتان راحت باشد که شاگردان شما نتیجه خواهند گرفت، ارزیابی و امتحان گرفتن را فراموش نکنید. می توانید در تعدادی از جلسات اولجلسه یک کوئیز بگیرید و در حد 15 دقیقه وقت به آن اختصاص دهید. کوئیز و امتحان باعث می شود میزان یادگیری شاگردانتان مورد سنجش قرار گرفته و اگر خوب درس را یاد نگرفته اند روش تدریس خودتان را اصلاح کنید و یا توصیه هاییدر رابطه با روش مطالعه به آنها داشته باشید.

6- نمونه سوالهای امتحانی ریاضی سالهای گذشته را حل کنید: بعد از مطالع و تدری کتاب درسی و حل تمرینات و مثالهای کافی از خود کتاب درسی در ایام نزدیک امتحانات می توانید سوالهای امتحانی سالهای گذشته را برای شاگردانتان حل کنید تا با نحوه مطرح شدن سوالات آشنا شوند. برای دانلود رایگان سوالات امتحانی ریاضی و سایر دروس در همین وب سایت (ایران مدرس)بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 

7- در کلاس تدریس ریاضی جدی باشید و با جدیت یادگیری و آموزش شاگردانتان را پیگیری کنید.

8- اگر جلسات تدریس ریاضی ای که برگزار می کندی طولانی است، هر 40 دقیقه یکبار استراحت کوتاهی به شاگردانتان بدهید.

9- جلسات تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید و با برگزاری این جلسات در طول ترم بازدهی آنها را افزایش دهید.

10- حل تمرین و مسئله برای یادگیری ریاضی عامل اساسی وموثر در یادگیری این درس است. تا جایی که زمان به شما اجازه می دهید تمرینو مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس


برای سالها چنین تصور می شد که معلمان به ویژه معلمان ریاضی باید به آنچه تدریس می کنند مسلط باشند و بهترین راه برای انجام این کار داشتن اطلاعاتی فراتر از آن درس است .

دکتر برنت دیویس استاد آموزش ریاضی می گوید :تحقیقات این باور رایج را تائید نمی کند.

دکتر دیویس میگوید شما سعی می کنید به یک کودک جمع اعداد چند رقمی ا آموزش دهید این بسیار واضح ومشهود است اما در حیرت هستید چرا این کار مشکل به نظر می رسد ؟آنچه لزم دارید این است که یک متخصص باشید یک معلم کار آمد با سالها تجربه وتمرین . وی معتقد است که مادامی که مطالعات اخیر بر اهمییتدانش معلمان ریاضی فراتر از درس تاکید میکند این برای معلمان ریاضی ارزشمند است که در ریاضیات دانش ذاتی و ارثی داشته باشند . همچنین چالش در رقابت راهی برای تشخیص این دانش است .

برای مثال برای آموزش ضرب به دانش اموزان معلمان می تواند با به کارگیری رهیافت ها ی متفاوت برای تشریح مهارت و لطافت ریاضی از دانش ذاتی خویش استفاده نمایند .
منبع: http://riazi363.blogfa.com


(0) نظر
برچسب ها : ریاضی - تدریس ریاضی - مدرس موفق ریاضی
موفقیت در کنکور ریاضی، فیزیک و شیمی و درصد بالا

چگونه فیزیک و شیمی را در کنکور درصد بالا بزنیم؟

اگر می خواهید برای دروس شیمی و فیزیک در کنکورسراسری و آزاد درصد بالایی بزنید ... اگر می خواهید با کسب درصد بالا در دروس شیمی و فیزیک در کنکور موفق شوید ... اگر قصد دارید در کنکوررتبه خوبی کسب نمائید ... در هر صورت، برای کسب درصد بالا در دروس شیمی و فیزیک باید با برنامه ریزی منظم این دو درس را بخوانید. برای درس شیمی در مرحله اول سعی کنید متن کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر نکات مهم خط بکشید وخلاصه جزوه بردارید. مرورهای منظم هم برای کسب درصد بالا در درس شیمی ضروری و مهم است. می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی شیمی هم استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی بر روی عبارت مدرس خصوصی شیمیکلیک نمائید.) برای درس فیزیک هم موارد گفته شده مهم و ضروری است. درس فیزیک را عمقی تر بخوانید. برای کسب درصد بالا در درس فیزیک کنکور معنی و مفهوم فیزیک روابط و نحوه استفاده از فرمولهای مختلف را هم باید بدانید. تاجایی که می توانید مسئله و تمرین حل کنید. برنامه ریزی منظمی داشته باشید واز تجربیات افراد موفق در کنکور استفاده کنید. برای موفقیت در فیزیک و شیمی کنکور باید تا جایی که می توانید تست بزنید. تست ها را خوب بفهمید و در مراحل پایانی کار سرعتی تست بزنید. می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرس خصوصی فیزیککلیک کنید. مرور منظم و حل تمرین و مسئله برایکسب درصد بالا در هر درسی مهم می باشد. برای دانلود مطالب آموزشی، جزوات کنکوری فیزیک و شیمی، تست کنکور فیزیک و شیمی و سایر دروس بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


برچسب‌ها: فیزیک کنکور, شیمی کنکور, درصد بالا فیزیک کنکور, موفقیت در فیزیک کنکور, تست کنکور فیزیک

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان، کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ...
اگر می خواهید در دروس ریاضی و فیزیک نمره خوبی بگیرید و معدل این ترم خودتان را افزایش دهید ...
اگر قصد دارید در کنکور درصد بالایی برای دروس ریاضی و فیزیک کسب نمائید ...
در هر صورت، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- آموزش و تدریس خصوصی فیزیک:فیزیک یکی از دروس مهم دبیرستان، دانشگاه و کنکور است. برای یادگیری و آموزش صحیح درس فیزیک باید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت نموده و در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
اگرمی خواهید درس فیزیک را خوب یاد بگیرید، علاوه بر به خاطر سپردن روابط آن،تلاش کنید معنی فیزیک روابط را هم یاد بگیرید. با راهکارهای مختلف حل مسائل آشنا شده و تمرینهای زیادی حل نمائید. حل تمرین و مسئله برای یادگیریفیزیک بسیار مهم است. بعضا یک مسئله فیزیک را می توان از چند راه حل ، حل نمود. سعی کنید روشهای مختلف حل مسائل فیزیک را یاد بگیرید. به منظور دانلود مطالب آموزشی درس فیزیک بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


2- آموزش و تدریس خصوصی ریاضی:ریاضی نیز یکی از مهمترین دروس دبیرستان و دانشگاه است. در کنکور هم برای کسب رتبه مناسب در رشته های ریاضی و تجربی، کسب درصد بالا در درس ریاضی مهماست. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی لینک تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.


برچسب‌ها: تدریس خصوصی فیزیک, آموزش خصوصی فیزیک, تدریس فیزیک کنکور, آموزش فیزیک کنکور, تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی راهکارهای عالی برای کسب نمره عالی در درس فیزیک هستید موارد زیر می تواند مفید و موثر باشد.
1- در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و دانشگاه به مباحث ارائه شده با دقت گوش دهید.
2- در کلاسهای تدریس فیزیک جزوه یادداشت کنید و سوال بپرسید.
3-به سوالاتی که همکلاسی های شما در کلاس فیزیک می پرسند گوش دهید.
4- بعد از کلاسهای تدریس فیزیک درس را مرور کنید.
5- مطالعه درس فیزیک را به ایام امتحانات موکول نکنید. در طول ترم درس بخوانید.
6-از نمونه سوالا امتحانی سالهای قبل کمک بگیرید و برای آمادگی بیشتر آنها را حل کنید. تعدادی از نمونه سوالات فیزیک در ادامه ارائه شده است.

7- از مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کمک بگیرید. برای مشاهده مدرسین تدریس فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
8- مقالات مرتبط با موفقیت در درس فیزیک که در ادامه ارائه شده است را مطالعه کنید.


9- معنی فیزیکی روابط را درک کنید. فقط روابط را حفظ نکنید بلکه آنها را بفهمید.
10- تا جایی که ممکن است تمرین و مسئله حل کنید. درس فیزیک درسی است که با مطالعه مفهومی و حل تمرین و مسئله قابل یاد گرفتن است.
11- برای دانلود تست کنکور فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک کنید.
12- در ایام امتحانات هم درس فیزیک را خوب بخوانید و مرور را فراموش نکنید.
منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 و زیست شناسی 2
دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 و زیست شناسی 2 در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 و زیست شناسی 2 بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زیست بر روی عبارت تدریس زیست شناسی کلیک نمائید.

دانلود نکات فصل دوم زیست1دانلود نکات کنکوری زیست 1 غشای درون سلولی

دانلود نکات کنکوری زیست 1 فصل دوم سفری به درون سلول قسمت غشای درون سلولی در این بخش ارائه شده است.برای دانلود نکات کنکوری زیست 1 فصل دوم ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست شناسی1 سفری به درون سلول(شکل سلول ها) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود  رایگان نکات کنکوری زیست شناسی1 ......

نکات فصل هشتم زیست دوم تجربینکات کنکوری حرکت مورچه ها در زیست 1

دانلود نکات کنکوری حرکت مورچه ها در زیست شناسی دوم تجربی در این بخش ارائه شده است .  برای دانلود نکات کنکوری حرکت ......


دانلود نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1 در این بخش ارائه شده است . برای دانلود نکات کنکوری حرکت جاندران در زیست 1 بر ......

نکات کنکوری زیست 2نکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2

دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه ......


دانلود رایگان 40نکته ی کنکوری زیست 2

دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2(فصل چهرم) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2 بر ......


دانلود رایگان  نکات  کنکوری زیست 2(فصل 3) در این قسمت ارائه شده است.برای دانلود رایگان  نکات  کنکوری زیست 2(فصل ......

دانلود رایگان نکات کنکوری زیستنکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2

دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه ......


دانلود رایگان 40نکته ی کنکوری زیست 2

دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2(فصل چهرم) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2 بر ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل 3

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل 3(سازمان بندی سلول ها)  در این بخش ارائه مس گردد.برای دانلود دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست سفری به درون سلول

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست سفری به درون سلول زیست شناسی 1 فصل دوم بخش دستگاه غشای درونی در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان نکات ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1(انواع سلول ها)

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست1(انواع سلول ها) در این بخش ارائه می گردد.برای دانلود رایگان نکات کنکوری زیست1(انواع سلول ها) بر روی لینک کنکور ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(سفری به درون سلول)

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(سفری به درون سلول) مربوط به موضوعات تریکودینا و میکروسکوپ در این بخش ارائه می شود.برای دانلود رایگان نکات ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(مولوکول های زیستی) در این بخش ارائه می شود.برای دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(مولوکول های زیستی) بر روی لینک ......

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210750
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X