تدريس خصوصي
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور و دبیرستان
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کنکور و دبیرستان -اگر در جستجوی بهترین شیوه های تدریس فیزیک دبیرستان و کنکوری و دانشگاه هستید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از حضور در جلسات تدریس و تدریس خصوصی فیزیک مطلبی را که می خواهید درس بدهید مرور نمائید.
2-حتی اگر بر مطالبی که می خواهید آموزش دهید مسلط هستید، قبل از کلاس خصوصیفیزیک و یا کلاس فیزیک دبیرستان و دانشگاه درس را مرور کنید.
3- برای کل ساعت کاری کلاس تدریس فیزیک برنامه داشته باشید. مشخص کنید که چه تمریناتی می خواهید حل کنید. چه بخشی را می خواهید درس بدهید و ...
4- در کلاس تدریس فیزیک مفهومی تدریس نمائید. اینکه فقط فرمولها را ارائه کنیدفایده ندارد. سعی کنید شاگردانتان را متوجه معنی فیزیکی فرمولها هم بکنید.
5- در کلاسهای تدریس خصویصی و گروهی فیزیک به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک، حل تمرین و مسئله ضروری است.
6-از شاگردانتان حین تدریس فیزیک سوال بپرسید. کار کنید تا با درس درگیر شوند و در بحث ها شرکت کنند. به این ترتیب حواسشان را جمعتر خواهند کرد.
7- فیزیک درس شیرینی است. اگر به فیزیک علاقه دارید به تدریس آن بپردازید.
8- به شاگردانتان تمرین و مسئله برای حل در منزل بدهید. کار تدریس را جدی بگیرید تا شاگردانتان هم با جدیت آموزش ان را دنبال کنند.
9- در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک از جزوه خود شاگردانتان استفاده نمائید.
10- برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک به بزرگترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید. بر روی لینک سایت تدریس خصوصی کلیک نمائید.
منبع: ایران مدرس


برچسب‌ها: تدریس فیزیک, تدریس فیزیک کنکور, تدریس فیزیک دبیرستان, تدریس فیزیک دانشگاه, بهترین روش تدریس فیزیک


لیست مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان، کنکور، دانشگاه

اگر می خواهید لیست مدرسین تدریس و آموزش فیزیک دبیرستان را به صورت یکجا مشاهده نمائید ....

اگر برای کسب درصد بالای فیزیک کنکور در جستجوی لیست مدرسین تدریس فیزیک کنکور می باشید ....

در صورتیکه برای یادگیری بهتر فیزیک دانشگاهی، فیزیک هالیدی، فیزیک عمومی 1 و  2 و دروس اختصاصی رشته فیزیک قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی فیزیک استفاده نمائید ...

اگر در ترمی که پیش رو دارید برای موفقیت در درس فیزیک تصمیم دارید در کنار جلسات تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاه از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده نمائید ...

برای مشاهده جزوات آموزشی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  جزوه فیزیک

برای مشاهده نمونه سوال امتحانی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  سوال فیزیک

برای مشاهده تست کنکور فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  تست کنکور فیزیک

برای مشاهده مقالات در زمینه نحوه مطالعه فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  فیزیک

 

وب سایت ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس فعالیت داشته و مدرسین فیزیک دبیرستان و دانشگاهی در این وب سایت معرفی شده اند.

اگر در زمینه تدریس خصوصی فیزیک به یک مدرس خوب نیاز دارید با مشاهده لیست مدرسین فیزیک فعال در ایران مدرس می توانید مدرس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس از هر وب سایت دیگری بیشتر بوده و بنابراین با جستجو در این سایت تعداد زیادی مدرس فیزیک دبیرستان و دانشگاه را مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر لیست مدرسین فیزیک، جزوات زیادی در زمینه آموزش فیزیک نیز در این وب سایت برای دانلود وجود دارد.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی و گروهی فیزیک بر روی عبارت لیست مدرسین خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

اگر می خواهید جزوات فیزیک را دانلود نمائید، بر روی عبارت دانلود جزوه کلیک نموده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود، کلمه فیزیک را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک کنید.

 

 


برچسب‌ها: آموزش فیزیک, آموزش فیزیک کنکور, آموزش فیزیک دبیرستان, تدریس فیزیک کنکور, جزوه آموزشی فیزیک


آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان، کنکور و دانشگاه

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان، کنکور و دانشگاه به ارائه خدمات نیاز دارید ...
اگر می خواهید در دروس ریاضی و فیزیک نمره خوبی بگیرید و معدل این ترم خودتان را افزایش دهید ...
اگر قصد دارید در کنکور درصد بالایی برای دروس ریاضی و فیزیک کسب نمائید ...
در هر صورت، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- آموزش و تدریس خصوصی فیزیک:فیزیک یکی از دروس مهم دبیرستان، دانشگاه و کنکور است. برای یادگیری و آموزش صحیح درس فیزیک باید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت نموده و در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
اگرمی خواهید درس فیزیک را خوب یاد بگیرید، علاوه بر به خاطر سپردن روابط آن،تلاش کنید معنی فیزیک روابط را هم یاد بگیرید. با راهکارهای مختلف حل مسائل آشنا شده و تمرینهای زیادی حل نمائید. حل تمرین و مسئله برای یادگیریفیزیک بسیار مهم است. بعضا یک مسئله فیزیک را می توان از چند راه حل ، حل نمود. سعی کنید روشهای مختلف حل مسائل فیزیک را یاد بگیرید. به منظور دانلود مطالب آموزشی درس فیزیک بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


2- آموزش و تدریس خصوصی ریاضی:ریاضی نیز یکی از مهمترین دروس دبیرستان و دانشگاه است. در کنکور هم برای کسب رتبه مناسب در رشته های ریاضی و تجربی، کسب درصد بالا در درس ریاضی مهماست. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی لینک تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.


برچسب‌ها: تدریس خصوصی فیزیک, آموزش خصوصی فیزیک, تدریس فیزیک کنکور, آموزش فیزیک کنکور, تدریس خصوصی ریاضی


موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری

موفقیت در فیزیک کنکور و تدریس فیزیک کنکوری در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. همانطورکه می دانیم، درس فیزیک یکی از دروس اساسی رشته های ریاضی و تجربی است. مسلما، کسب درصد بالا در درس فیزیک می تواند تاثیر مهمی در کسب رتبه نهایی عالی برای کنکور داشته باشد.

برای کسب درصد بالا در درس فیزیک باید مطالعه عمیق و مفهومی داشته باشید، در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک یا کلاسهای آموزش کنکور فیزیک شرکت داشته باشید و به اندازه کافی مسئله، تمرین و تست های کنکور را حل کنید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک پایه و کنکور کلیک کنید.

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوهبر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالایکنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.

با کسانی که خودشان قبلا درصد بالایی در فیزیک زده اند مشورت کنید (مثلا اگر مدرس یا دبیر خصوصی فیزیکدارید ممکن است خودش درصد بالایی زده باشد). از آنها بپرسید که چه کتابهایی خوانده اند، چه برنامه ای داشته اند و روند مطالعه فیزیک آنها چگونه بوده است. در نهایت برای رفع اشکال می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید.

شماهم اگر در زمینه مطالعه فیزیک کنکور نظر یا پیشنهادی دارید، در پایین همینمطلب و در قسمت نظرات آن را بنویسید. اگر راهنمایی ای دارید که می دانید به درد کنکوری ها می خورد در پایین همین مطلب اضافه کنید.

 

نحوه مطالعه درس فیزیک برای آمادگی کنکور

فیزیکهم جزء دروس مهم رشته تجربی و ریاضی است. در درس فیزیک باید مفاهیم کلی رایاد گرفت بر عکس در زیست که باید مطالب ریز را هم خواند اگر کسی می‌خواهد فیزیک خوبی داشته باشد باید ریاضیات خوبی و با پایه قوی داشته باشد. آن دسته از دانش‌آموزان که پایه درس ریاضیاتشان ضعیف است در درس فیزیک دچار مشکل هستند.

داوطلبین فارغ التحصیل:

این داوطلبان با توجه به وقت زیادی که دارند می‌توانند در برنامه هفتگی خود 4 روز را به درسفیزیک اختصاص دهند و هر بار 2 - 5/1 ساعت مطالعه کنند، که از مجموع دو روزبه خواندن مطالب جدید و دو روز دیگر به تکرار تست زنی با استفاده از اصل برگشت پذیری بپردازند.

دانش‌آموزان دوره پیش یا سال چهارم:

ایندانش‌آموزان 3 روز در هفته می‌توانند به درس فیزیک اختصاص دهند 2 روز به پیشروی مباحث جدید و یک روز به تست زنی مباحث گذشته باز هم از اصل برگشت پذیری هر روز 2- 5/1 ساعت استفاده شود.

منبع:entrance.ir

کلماتکلیدی: نحوه مطالعه درس فیزیک، نحوه مطالعه درس فیزیک کنکور، برای کنکور چگونه فیزیک بخوانیم، روش صحیح مطالعه فیزیک کنکور، فیزیک در کنکور، تاثیر فیزیک در قبولی کنکور، چقدر فیزیک بخوانیم برای کنکور، تاثیر فیزیک در موفقیت در کنکور


چگونه درس بخوانیم برای کنکور و فیزیک کنکور- اگر می خواهید در کنکور برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید در مرحله اول باید این درس را خوب یاد بگیرید. باید فرمولها و روابط آن را بفهمید و درک کنید. در بخشهای دیگر همین وبلاگ هم توضیح داده شده است که فیزیک درسی مفهومی است و اگر می خواهید در کنکور در آن موفق شوید نکته ای کار نکنید. بلکه درس را بفهمید و درک کنید. بعد از کلاسهای تدریس فیزیکدرس را برای خودتان شرح دهید و توضیح دهید. معنی فیزیکی فرمولها را درک کنید و بفهمید. به این ترتیب برای حل هر تست کنکور فیزیک ممکن است بیش از یک راه حل هم به نظرتان برسد. اگر فقط نکته حفظ کنید، برای یک تست جدید ممکن است نتوانید نکته مناسب را بیابید. البته فرمولهای خلاصه و خلاصه نویسی و ... بد نیست ولی در نهایت سعی کنید قبل از پرداختن به این موارد حتما درس را فهمیده باشید. اگر برای آموزش فیزیک به مدرس خصوصی فیزیک نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیککلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در کنکور و فیزیک کنکور بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 

نکته کلیدی برای موفقیت 100 درصد در کنکور سراسری و آزاد

راهکارهایی عالی برای موفقیت در کنکور

در این بخش تست کنکور و جزوات آموزشی فیزیک کنکورارائه شده است. همانطور که می دانید برای کسب درصد بالای فیزیک کنکور یکی از مهمترین پارامترها تست زنی و حل سوالات کنکور فیزیک سالهای گذشته است. در جلسه کنکور تنها کاری که باید به درستی انجام دهید تست زنی صحیح است. اگر به اندازه کافی تست زنی فیزیک را تمرین کرده باشید، در جلسه کنکور هم سوالات فیزیک کنکور را خوب پاسخ خواهید داد. برای دانلود رایگان تست کنکور فیزیک بر روی عبارت دانلود تست کنکور فیزیک کلیک کنید.
دانلودجزوات آموزشی فیزیک کنکور هم می تواند به کسب درصد بالای فیزیک کنکور کمک شایانی بکند. البته قبل از استفاده از جزوات آموزشی فیزیک کنکور و تست زنی،کتاب درسی را خوب بخوانید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی فیزیک بر روی عبارت جزوه فیزیک و برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
(0) نظر
برچسب ها :
پاسخ تمرینات کتاب ریاضی 7 پایه هفتم
پاسخ تمرینات کتاب ریاضی پایه هفتم در این بخش ارائه شده است.پاسخ تمرینات و جواب تشریحی مسائل کتاب ریاضی هفتم در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان پاسخ تمرینات و جواب تشریحی مسائل کتاب ریاضی هفتم بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی هفتم و سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. جزوات آموزشی فصول دیگر ریاضی هفتم در همین سایت موجود است.

برچسب‌ها: ریاضی هفتم، جواب تمرینات ریاضی هفتم، پاسخ مسائل ریاضی هفتم، جواب تمرینهای کتاب ریاضی هفتم، پاسخ سوالات کتاب ریاضی هفتم، حل المسائل ریاضی هفتم، پاسخ تشریحی ریاضی هفتم، ریاضی پایه هفتم

ریاضی هفتم


جزوه درس ریاضی هفتم - کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

نمونه سوالات تشریحی و سوالات و نکته های تستی

بازدید: 6154

دانلود بارم بندی ریاضی هفتم و هشتم

بارم بندی ریاضی هفتم و هشتم در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. تعدادی از

بازدید: 321

دانلود پاسخنامه سوالات مسابقه علمی ریاضی پایه هفتم مرحله استانی

در این بخش پاسخنامه سوالات مسابقه علمی ریاضی پایه هفتم مرحله استانی برای دانلود...

بازدید: 1961

دانلود سوالات مسابقه علمی ریاضی پایه هفتم مرحله استانی

در این بخش سوالات مسابقه علمی ریاضی پایه هفتم مرحله استانی برای


(0) نظر
برچسب ها : ریاضی هفتم
درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران
درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در تهران -

اگر در جستجوی سایت اگهی مدرسین تدریس ریاضی و فیزیک در تهران هستید ...

اگر در تهران قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاهی، ریاضی ابتدایی و کنکور  .... فعالیت داشته باشید ...

اگر در زمینه تدریس ریاضی سابقه کار دارید و یا حتی می خواهید کار تدریس ریاضی را شروع کنید ...

اگر به کار تدریس خصوصی در تهران علاقه مند هستید و با درج تبلیغات در یک سایت پربازدید می خواهید شاگرد جذب نمائید ...

اگر در زمینه تدریس خصوصی فیزیک سابقه کار دارید ...

اگردر تهران آموزشگاه تدریس خصوصی دارید و می خواهید با ثبت آگهی در سایت تبلیغات تدریس پربیننده تعداد شاگردانتان را افزایش دهید ...

در هر صورت، به پربازدیدترین سایت آگهی تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نمائید. ایران مدرس تا آذر 95 بیش از 15000 مدرس ثبت نامی دارد. هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید،  برای درج اگهی تدریس ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری در ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک کنید.


سایت آگهی تدریس خصوصی


iranmodaresسایت تبلیغات رایگان تدریس ریاضی تهران

اگر در جستجوی سایت تبلیغات رایگان تدریس ریاضی تهران هستید، به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. سایت ایران مدرس بیش از 12400 مدرس خصوصی ریاضی و مدرس در زمینه تدریس سایر دروس دارد. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران و تهران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. برای درج تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی در تهران و در سایت ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک کنید. در سایت ایران مدرس هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی هم ثبت شده است.


تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی


سایت آگهی رایگان تدریس ریاضی و فیزیک در تهران


اگر در جستجوی سایت آگهی رایگان تدریس ریاضی و فیزیک در تهران هستید ....

اگر می خواهید در تهران و یا هر شهر دیگری از استان تهران در زمینه آموزش خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان و متوسطه، کنکور و دانشگاهی فعالیت داشته باشید ...

اگر به تدریس فیزیک علاقه دارید و یا در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دارای سابقه کار هستید و با درج آگهی رایگان در زمینه آموزش فیزیک در تهران می خواهید شاگرد جذب کنید ....

اگرمی خواهید با معتبرترین سایت تدریس ایران که بیشترین بازدید روزانه و بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد آشنا شوید ...

در هر صورت، هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، برای درج تبلیغات رایگان تدریس ریاضی و فیزیک و یا هر درس دیگری، به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. 

سایت ایران مدرس معتبرترین سایت تدریس ایران است. این وب سایت تا سال 95 بیش از 12500 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد. ایران مدرس در ایام امتحانات بازدید روزانه بیش از 20000 بازدید در روز را تجربه می کند.
هرجای تهران و استان تهران که ساکن هستید، فرصت درج تبلیغات رایگان تدریس درایران مدرس را از دست ندهید. بر روی لینک زیر کلیک کنید.


سایت تدریس خصوصیسایت تبلیغ رایگان تدریس ریاضی تهران


اگر در جستجوی سایت تبلیغ رایگان تدریس ریاضی تهران هستید ...

اگر در تهران می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید ...
اگر با درج تبلیغ رایگان یا ویژه می خواهید در تهران از آموزش خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاهی و ... درآمد کسب کنید ...
اگر دانشجو هستید و به عنوان یک کار پاره وقت دانشجویی می خواهید در کنار درسهای خودتان در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در تهران فعالیت کنید ...
در هر صورت، به بزرگترین، معتبرترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نموده و تبلیغات رایگان تدریس خودتان را ثبت کنید.
ایران مدرس در ایام امتحانات بازدید روزانه بیش از 20000 و بیش از 12200 معلم خصوصی در زمینه تدریس ریاضی و سایر دروس دارد.
هر جای تهران که ساکن هستید، برای کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی رایگان تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید.
برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس و کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.


راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی دروس دانشگاه و ریاضی و فیزیک دانشگاهی
تدریس خصوصی دروس دانشگاه و ریاضی و فیزیک دانشگاهی در این بخش ارائه شده است. تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در ایران مدرس به صورت کامل پوشش داده شده است. در وب سایت ایران مدرس برای تمامی رشته ها و دروس دانشگاهی مدرس خصوصی وجود دارد.

اگر در جستجوی مدرس خصوصی دروس دانشگاهی هستید و یا در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت دارید، در وب سایت ایران مدرس هم می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید و هم برای تدریس خصوصی ثبت نام کنید.

وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. این وب سایت حدود 11000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به مرز 20000 بازدید در روز می رسد.

اگر در زمینه دروس دبیرستان و دانشگاهی فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی تدریس شماست. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول قراردارد. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و ... و تدریس خصوصی دروس اختصاصی رشته های مهندسی (مانند تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ...) سایت ایران مدرس را در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول خواهید دید و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.

تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ثبت نموده اند، آگهی خودرا بارها و بارها تمدید کرده اند. برای افزایش درآمدتان از تدریس خصوصی، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.

در ایران مدرس هزاران جزوه آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، مقالات در زمینه موفقیت در تحصیل، اخبار دانشگاهی و ... قرار دارد. با درج آگهی تدریس در یک محیط کاملا آموزشی، ارتباط خودتان با متقاضیان تدریس را حفظ کنید. برای درج آگهی در زمینه تدریسخصوصی دروس دانشگاهی و دبیرستان، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید.

تدریس خصوصی و آموزش ریاضی و فیزیک دانشگاهی در وب سایت (ایران مدرس) در کنار سایر دروس و رشته ها ارائه شده است.

در وب سایت ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس و آموزش خصوصی ریاضی دانشگاه و تدریس خصوصی فیزیک دانشگاهی فعالیت دارند.

علاوه بر آن در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای ریاضی دانشگاهی، فیزیک دانشگاه، فیزیک هالیدی، معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی و .... ارائه شده است. با مراجعه به بخش دانلود همین سایت می توانید این موارد را دانلود نمائید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین ریاضی و فیزیک دانشگاهی به ترتیب بر روی عبارتهای مدرس خصوصی ریاضی دانشگاه و مدرس خصوصی فیزیک دانشگاه کلیک کنید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دانشگاهی هم فعالیت دارید، با درج آگهی و تبلیغ خودتان در همین سایت به راحتی شاگرد جذب کنید.

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی تدریس دروس دانشگاهی هستید، وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است.

وب سایت ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به 20000 در روز نزدیک شده و حتی در بعضی از روزها بیشتر از 20000 در روز خواهد بود.

سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است.

اکثر مدرسهایی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید، بارها و بارها آگهی تدریس خودشان را تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است. برای حصول بازدهی بیشتر، آگهی تدریس خودتان را به صورت ویژه و با پرداخت هزینه مناسبی می توانید ثبت کنید.

در سایت ایران مدرس هزاران جزوه آموزشی و نمونه سوال امتحانی برای دروسدبیرستان و دانشگاهی ارائه شده است. در کنار جزوات آموزشی، تبلیغ تدریس مدرسان هم نمایش داده خواهد شد و این امر نیز به جذب شاگرد شما کمک می کند.
جلسه اول تدریس در دانشگاه و جلسه اول تدریس دروس دانشگاهیو حتی دروس دبیرستان و کنکور می تواند کمی استرس زا باشد. اگر تا به حال دروس دانشگاهی را تدریس نکرده اید و برای بار اول است که می خواهید در یک کلاس دانشگاه تدریس کنید باید تلاش کنید آمادگی کامل را برای تدریس در خودتان ایجاد کنید. هر چه تسلط شما بر مطلب تدریسی بیشتر باشد،اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و استرس کمتری خواهید داشت.
(0) نظر
برچسب ها : تدریس دانشگاهی
تست های کنکور و جزوات کنکوری زیست شناسی
دانلود رایگان تست های کنکور و جزوات کنکوری زیست شناسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست های کنکور و جزوات کنکوری زیست شناسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور و دبیرستان بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست کلیک کنید.

دانلود جزوه ی کنکوری میوز در زیست شناسی


برترین نکات کنکوری میتوز در زیست شناسی


دانلود رایگان تست های کنکوری ماده ی ژنتیک


دانلود رایگان تست های کنکوری فصل 5 زیست 1


دانلود نکات کنکوری بخش تنفس زیست 1


نکات کنکوری روش های تنفسی در جانداران


دانلود تست های کنکوری زیست 1 به تفکیک فصل(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی در این بخش معرفی می گردد.

اگر در جستجوی سایت پربازدید و معتبر تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل هستید، به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید. سایت ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس و آگهی تدریس ایران است.

اگر در ترم پیش رو قصد دارید با استفاده از خدمات تدریس خصوصی در اصفهان و تهران و یا هر جای دیگر ایران نمرات بهتری کسب نموده و در تحصیل خودتان موفق و موفق تر باشید ...

اگر در حال مطالعه و آمادگی برای کنکورهستید و در بعضی از دروس اشکال دارید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیمی خواهید رفع اشکال کرده و درصد بالایی در دروس مورد نظرتان کسب نمائید ....

در هر صورت؛ برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در تهران و اصفهان به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی در تهران و تدریس خصوصی در اصفهان کلیک کنید.

در وب سایت (ایران مدرس)لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی وجود دارد. سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا آبان95 بیش از 15000 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.  بازدید این وب سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.


iranmodares


اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و برای فعالیت در زمینه تدریس و تدریس خصوصی قصد دارید در اینترنت تبلیغ کنید، برای آشنایی با چگونه ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ادامه این مطلب را بخوانید.

اگر قصد دارید در زمینه تدریس و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشسید در مرحله اول باید سعی کنید با استفاده از تبلیغات مناسب شاگرد جذب کنید. اگر بتوانید با ثبت آگهی و تبلیغ خوب به اندازه کافی شاگرد جذب نمائید، درآمد شما هم از تدریس خصوصی بیشتر و بیشتر خواهد شد. برای ثبت تبلیغ خوب در زمینه تدریس خصوصی در ابتدای کار باید در جستجوی یک سایت خوب و مناسب برای آگهی و تبلیغات تدریس باشید. وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) به دلایل زیر بهترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی است:

1- سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغتدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت.

2- سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. به این معنی که مثلا اگر شما عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیکو ... را در گوگل جستجوی کنید، ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه 1 تا 3 خواهید دید. در نتیجه، متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی به سمت تبلیغ تدریس شما هدایت می شوند. دقت کنید این ویژگی برای یک وبسایت آگهی و تبلیغ خیلی مهم بوده و در جذب شاگرد شما کاملا موثر است.

3- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی ، تست کنکور و ... ارائه شده است و اگر تبلیغ تدریس خودتان در این سایت را ویژه کنید، آگهی تدریس شما را در کنار جزوات هم نمایش خواهیم داد و به این ترتیب احتمال جذبشاگرد شما بالاتر خواهد رفت. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده و در نتیجه ثبت تبلیغات تدریس در آن به نسبت هر سایت آگهی دیگری بازدهیبالاتری دارد.


در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.

1- توضیحات آگهی تون می تونه کاملتر باشه. اگر نظرات دانش آموزان قبلیتون که موفق شدن و رتبه آوردن رو بذارید می تونه مفید باشه. متن آگهی خودتون رو تا جایی که ممکنه کامل بنویسید. رزومه کاملی از خودتون ارائه بدید.

2-به عنوان مثال، اگر فیزیک کنکورتدریس می کنید، تو عنوان آگهی و متن آگهی تدریس فیزیک دبیرستان رو هم بذارید. کسانی که برای فیزیک دبیرستان با شما تماس می گیرن ممکنه بعدا تدریس فیزیککنکور رو هم ازتون بخوان. به صورت کلی در عنوان آگهی مهمترین دروسی که تدریس می کنید رو بیارید و در متن آگهی اسم همه ی درسهایی که می تونید تدریس بکنید رو بیارید.

3-اگر آگهی شما در ایران مدرس کمتر از 7 ستاره هستش (مثلا آگهی 1 ستارهدارید)، یک هفته مونده به انقضای آگهی، آگهی تون رو 7 ستاره کنید. به هموننسبت یک هفته براتون حساب میشه. شاید چون از بالا شروع می کنن به تماس گرفتن و شما پایین تر قرار دارید، با شما تماس نمیگیرن.


iranmodares


بهترین سایت ثبت آگهی اینترنتی تدریس دروس مهندسی مکانیک و عمران، بدون تردید، سایت ایران مدرس است. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک و دروس مهندسی عمران فعالیت داشته باشید، برای جذب شاگرد و ثبت آگهی تدریس، ایران مدرس بهترین گزینه است. دلایل این ادعا در ادامه ارائه می گردد.

1- بهینه بودن از نظر گوگل: سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. مثلا اگر عبارت تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمیو ... را در گوگل جستجو کنید، اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج جستجوی گوگل می بینید ایران مدرس است. برای عبارتهای مرتبط با دروس مهندسی مکانیک و عمران حتی به نسبت عبارتهای قبلی ایران مدرس بهینه تر هم می باشد. مثلا همین الان خودتان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مقاومت مصالح، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی تحلیل سازهو ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صدر نتایج نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب، اگر شما در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کنید، کاربرانی که در جستجوی مدرس دروس مهندسی مکانیک و مهندسی عمران هستند، به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. این گزینه را خودتان امتحان کنید. خواهید دید که در نتایج جستجوی گوگل هیچ سایت دیگری موقعیت ایران مدرس را ندارد.

2- بازدید بالا: سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. اگر سایتهای تدریس دیگری را می شناسید بازدید آنها را با ایران مدرس مقایسه کنید. البته سایتهای تدریس دیگر، چون بازدیدشان به نسبت ایران مدرس پایینتر است، معمولا بازدید را ارائه نمی کنند. البته می توانیدبه سایت www.Alexa.com مراجعه کنید و رتبه کشوری سایتهای تدریسدیگر را با ایران مدرس مقایسه نمائید. خواهید دید که رتبه الکسای ایران مدرس از همه ی سایتهای دیگری که آنها هم به صورت اختصاصی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند بهتر است. با درج آگهی تدریس در ایران مدرس در زمینه آموزش دروس مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و یا هر زمینه دیگری، آگهی تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد.

3- بازگشت آگهی دهندگان قبلی: تعداد زیادی از مدرسینی که در حال حاضر در صفحه اصلی سایت ایران مدرسمشاهده می کنید و هم اکنون آگهی ویژه دارند، تبلیغات تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس است.

4- ارائه جزوات آموزشی مکانیک و عمران: در سایت ایرانمدرس جزوات آموزشی زیادی در زمینه آموزش و تدریس دروس مهندسی مکانیک و عمران ارائه شده است. در صورتیکه در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نمائید، آگهیشما در کنار این جزوات هم نمایش داده می شود. این امر باعث می گردد که بازدید آگهی شما بالاتر رفته و احتمال جذب شاگردتان هم بیشتر شود.

5- محیط کاملا آموزشی: سایت ایران مدرس یک محیز کاملاآموزشی دارد. ثبت آگهی تدریس و تدریس خصوصی در این سایت به نسبت سایتهای نیازمندی که در هر زمینه ای آگهی قبول می کنند، مناسبتر و پربازده تر است. با درج آگهی تدریس در ایران مدرس، تبلیغ شما در بین صدها آگهی با موضوعات مختلف گم نمی شود. اگر آگهی خودتان را خوب بنویسید و رزومه خوبی از خودتان در آگهی تدریس ارائه کنید، مطمئنا از ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس راضی خواهید بود.


iranmodares


اگر در زمینه تدریس خصوصی در تهران، کرج، قم، قزوین، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، سنندج و .... فعالیت دارید ...

اگر کار تدریس خصوصی ریاضی، ریاضی مهندسی، تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش خصوصی دروس ابتدایی، کنکور، دانشگاهی و ... را انجام می دهید ...

در صورتیکه در جستجوی آگهی های مرتبط با استخدام تدریس خصوصی هستید و قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت خودتان را شروع کنید ....

اگر می خواهید در موسسه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و از کار تدریسدرامد بالایی کسب کنید و تا به حال با موسسات زیادی تماس گرفته اید ....

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی و میزان درآمد کار تدریس اطلاعی ندارید ونمی دانید که با فعالیت در زمینه تدریس می توان درآمد خوبی کسب کرد ....

اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی در اصفهان و استان اصفهان، تدریس خصوصی در مشهد و خراسان رضوی، تدریس در تهران و استان تهران و ... فعالیت داشته باشید ....


اگر در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی هستید ...

اگر می خواهید در برترین سایت تدریس ایران آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید ....

اگر قصد دارید با ثبت تبلیغات تدریس در پربیننده ترین سایت تدریس ایرانبا متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و از تدریس خصوصی درآمد کسب کنید ....

اگر از کار کردن با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی خسته شده اید و می خواهید به صورت مستقل کار تدریس را انجام دهید و از تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب نمائید ....

اگر در زمینه تدریس خصوصی سابقه کار دارید و یا می خواهید کار تدریس راشروع کنید و به این منظور در جستجوی پربازدیدترین و معتبرترین سایت آگهی تدریس و تدریس خصوصی ایران برای ثبت تبلیغات تدریس می باشید ...


اگر به کار اموزش و تدریس خصوصی فیزیک علاقه دارید و با فعالیت در زمینه آموزش فیزیک می خواهید درآمد کسب کنید ...

اگر در زمینه تدریس دروس دانشگاهی (تدریس خصوصی استاتیک، تدریس مدار،الکترونیک، تحقیق در عملیات، ساختمان داده، مکانیک خاک، ایستایی، محاسبات عددی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی و ....) می خواهید فعالیت داشته باشید ....

اگر در جستجوی بهترین سایت تدریس خصوصی ایران هستید و با درج تبلیغات تدریس خصوصی قصد دارید شاگرد جذب نموده و درآمد خوبی کسب نمائید ....

اگر ....

در هر صورت، آگهی رایگان تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج کنید.سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی زیست شناسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. این امر باعث می شود تا متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و به راحتی شاگرد جذب کنید.


iranmodares

راهکارهایی برای درج آگهی و تبلیغات تدریس موثر و پربازده برای جذب شاگرد


راهکارهایی برای درج آگهی و تبلیغات تدریسموثر و پربازده برای جذب شاگرد در این بخش ارائه شده است. همانطور که می دانید در حال حاضر یکی از بهترین روشها برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی درج آگهی تدریس خصوصی در اینترنت است. برای درج اگهی تدریس موثر در مرحله اول باید تبلیغات خودتان را در سایت پربازدید و تخصصی تبلیغات تدریس ثبت کنید. سایت ایران مدرس بیش از 15000 مدرسثبت نامی تا آذر 95 دارد و درج اگهی تدریس در آن موثر است. برای ثبت تبلیغات در ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. راهکارهایی برای درج آگهی و تبلیغات تدریس موثر و پربازده برایجذب شاگرد در ادامه ارائه شده است.

1- عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.

2- عنوان آگهی تدریس:بیش از 80 درصد کاربران فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید باعث ترغیب کاربر شده و بر روی آگهی شما کلیک می کند. در غیر اینصورت، 80 تا 90 درصد متقاضیان تدریس را از دست داده اید.عنوان آگهی را جذاب و گیرا بنویسید. اگر ویژگی یا افتخاری خاصی دارید آن را در عنوان بیاورید. یک عنوان خوب واقعا در جذب شاگرد به شما کمک بساری خواهد کرد.

3- متن آگهی تدریس:بعضی از مدرسان واقعا در کامل نوشتن این بخش کوتاهی می کنند. در متن آگهی شما هر توضیحی با هر تعداد کاراکتر را می توانید ارائه کنید. تعداد زیادی از مدرسان فقط در حد دو خط می نویسند. با این وضع، چرا متقاضی تدریس از بینهزاران مدرس باید با آنها تماس بگیرد؟!


موارد زیر هم می تواند مفید و موثر باشد.

1- توضیحات آگهی تون می تونه کاملتر باشه. اگر نظرات دانش آموزان قبلیتون که موفق شدن و رتبه آوردن رو بذارید می تونه مفید باشه. متن آگهی خودتون رو تا جایی که ممکنه کامل بنویسید. رزومه کاملی از خودتون ارائه بدید.
2-به عنوان مثال، اگر فیزیک کنکورتدریس می کنید، تو عنوان آگهی و متن آگهی تدریس فیزیک دبیرستان رو هم بذارید. کسانی که برای فیزیک دبیرستان با شما تماس می گیرن ممکنه بعدا تدریس فیزیککنکور رو هم ازتون بخوان. به صورت کلی در عنوان آگهی مهمترین دروسی که تدریس می کنید رو بیارید و در متن آگهی اسم همه ی درسهایی که می تونید تدریس بکنید رو بیارید.
3-اگر آگهی شما در ایران مدرس کمتر از 7 ستاره هستش (مثلا آگهی 1 ستارهدارید)، یک هفته مونده به انقضای آگهی، آگهی تون رو 7 ستاره کنید. به هموننسبت یک هفته براتون حساب میشه. شاید چون از بالا شروع می کنن به تماس گرفتن و شما پایین تر قرار دارید، با شما تماس نمیگیرن.


برای درج آگهی تدریس و تدریس خصوصی موثر راهکارهای زیر هم می تواند مفید باشد:
1- انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس: با انتخاب عنوان مناسب برای آگهی تدریس و تدریس خصوصیخودتان، باعث می شوید تا متقاضیان تدریس از بین دهها آگهی بر روی آگهی شماکلیک کنند. این امر بسیار مهم است، چون تا بر روی آگهی شما کلیک نشود با شما تماسی هم گرفته نخواهد شد.
2- نوشتن متن کامل و گیرا برای آگهی و اجتناب از کپی کردن متن: متن آگهی خود را از سایتهای دیگر کپی نکنید چون از نظر گوگل تکراری به حساب می آید. متن متقاعد کننده و پر محتوایی برای آگهی تدریس خودتان بنویسید. سوابق کاری و افتخاراتتان را به صورت کامل ذکر کنید.
3- انتخاب عکس خوب برای آگهی تدریس: عکس مرتب و مناسبی از خودتان برای آگهی بذارید. ترجیحا عکسی که فقط چهره شما را نشان دهد بهتر است. ممکن است تنها با تغییر عکس آگهی تان بتوانید بازدهی آن را بیشتر کنید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


تدریس خصوصی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

سایت پربازدید تدریس خصوصی

آیا برای جذب شاگرد درج آگهی تدریس کافی است؟

منبع: ایران مدرس

پربازدیدترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل


اگر در جستجوی پربازدیدترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل هستید ...

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس ریاضی، هندسه، جبر و احتمال، ریاضیات گسسته و ... تبلیغات اینترنتی ثبت نمائید ...

اگر در زمینه تدریس فیزیک فعالیت دارید و با درج اگهی در پربازدیدترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل می خواهید تعداد شاگردانتان را افزایش دهید ...

اگر می خواهید در زمینه اموزش و تدریس شیمی دبیرستان و دانشگاه، شیمی کنکور و ... تبلیغ کنید ...

اگر در جستجوی یک سایت معتبر برای ثبت آگهی در زمینه دروس مهندسی مکانیک ، عمران، برق و صنعت برق، کامپیوتر و ... هستید ...

در هر صورت، به سایت ایران مدرس که پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس ایران است مراجعه نمائید. ایران مدرس تا آذر 95 بیش از 15000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدیددر روز می رسد. برای درج آگهی و تبلیغات رایگان در زمینه تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، ادبیات، زبان و یا هر درس و رشته دیگری در ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک کنید.


ثبت آگهی تدریس خصوصی


iranmodaresسایت معتبر و پربیننده ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی


اگر در جستجوی سایت معتبر و پربیننده ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی هستید ...

اگر می خواهید از کار تدریس درامد بالایی بدست آورید ...

اگر در زمینه تدریس خصوصی سابقه کار دارید و یا می خواهید کار تدریس را آغاز کنید ...

اگر با درج تبلیغات در اینترنت قصد دارید شاگرد جذب نمائید ...

اگر در جستجوی سایت پربازدید تبلیغات تدریس خصوصی هستید ...

در هر صورت، فرصت درج اگهی و تبلیغ در بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) را از دست ندهید.

سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا مهر95 بیش از 14500 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.  بازدید این وب سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. برای درج آگهی و تبلیغ در زمینه تدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت سایت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


iranmodares


بهترین سایت ثبت اگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی


اگر در جستجوی بهترین سایت ثبت اگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی هستید ... اگر می خواهید از تدریس خصوصیدرآمد خوبی کسب نمائید ... اگر از کار کردن با آموزشگاههای تدریس خصوصی و پرداخت بخش زیادی از حق التدریس به انها خسته شده اید و با درج اگهی در اینترنت و در پربازدیدترین سایت آگهیتدریس، قصد دارید خودتان به صورت مستقل در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشتهباشید و شاگردهایتان را خودتان جذب نمائید ... اگر می خواهید با درج تبلیغات در اینترنت در زمینه تدریس خصوصی از کار تدریس پول و درآمد زیادی بدست آورید ... در هر صورت، به برترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) که تا مهر 95 بیش از 14500 مدرس ثبت نامی دارد و در ایام امتحانات بازدید آن به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد مراجعه کنید و بعد از عضویت در سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید. برای درج اگهی تدریس در ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک کنید.


ثبت آگهی تدریس خصوصی


iranmodares(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.کلاسهای خصوصیمعمولا در منزل خود دانشجو و دانش آموز برگزار می گردد. اگر کلاسها را در آموزشگاه هم برگزار می کنید بهتر است از منزل شاگردتان خیلی دور نباشد که وقت زیادی از او نگیرد. در رابطه با زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصیهم سعی کنید کلاس را در زمانی برگزار نمائید که شاگرد شما خیلی خسته نباشدو گیرایی خوبی برای یادگیری مطالب داشته باشد. به عنوان مثال روزهایی که شاگرد شما کلاسهای زیادی در مدرسه یا دانشگاه داشته است، برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی مناسب نیست.

هر چند که برگزار کلاسها و جلسات تدریس خصوصی در منزل دانش آموز و دانشجو برای مدرسین تدریس خصوصیکمی دردسر ساز است و مدرسین ترجیح می دهند همه ی کلاسهای خودشان را در طولروز به صورت یکجا مثلا در یک آموزشگاه برگزار کنند، ولی به هر حال یکی از مزیتهای کلاسها و جلسات تدریس خصوصی این است که کلاس در منزل خود دانشجو و دانش آموز برگزار می شود.
در کار تدریس خصوصیجلسه اول بسیار مهم است. بخش عمده ای از ذهنیتی که شاگرد شما به نسبت شما پیدا می کند در جلسه اول تدریس شکل می گیرد. بنابراین تلاش کنید در جلسه اول بسیار عالی عمل کنید. البته همین روند را در جلسات بعدی هم ادامه دهید ولی به هر حال، روی جلسه اول حساب جداگانه ای باز نمائید.

قبل از این کلاس تدریس خودتان را شروع کنید، درس و مبحثی که باید تدریس کنیدرا بپرسید. از شاگرد خودتان منبع درس (کتاب یا جزوه) و ... را بپرسید. در ادامه تلاش کنید تا مبحث مورد نظر را مرور کرده و مطمئن شوید که بر آن مسلطهستید. همان جلسه اول و قبل از شروع کلاسهای تدریس خصوصی از شاگرد یا شاگردانتان جزوه نخواهید. همین خودش باعث عدم اطمینان می گردد. این شک را برای شاگردتان به وجود می آورد که شما درس را بلد نیستید و می خواهید خودتان درس را بخوانید تا بلد شوید. هر چند مرور قبل از جلسات تدریس هموارهلازم است ولی از شاگرد خودتان جزوه نگیرید. البته، اگر چند جلسه از کلاس تدریس گذشت و اعتماد شاگردتان جلب شد می توانید جزوه را بگیرید و برای خودتان کپی تهیه کنید و قبل از جلسات تدریس مرور کنید.
در این بخش راهکارهایی برای موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسیکه البته قابل تعمیم برای سایر دروس هم می باشد به صورت کاملا خلاصه ارائهمی گردد. برای موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- برای موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسیو کسب درامد بالا از تدریس زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. تا شاگردی نباشد موفقیت در تدریس هم معنی ای ندارد. برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس زبان انگلیسی یک راهکار خوب، ثبت آگهی تدریس به صورت رایگان در همین سایت (ایران مدرس) است.سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. در سایت ایران مدرس تا مهر95 بیش از 14500 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند.  بازدید این وب سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.

2- پساز آنکه شاگرد جذب کردید با ارائه تدریس خوب و با کیفیت بالا باید شاگردهای خودتان را حفظ کنید. در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همان جلسه اول مشخص کنید که شاگرد شما چه انتظاری از کلاسهای تدریس خصوصی دارد وهدف او از برگزاری این کلاسها چیست. زبان انگلیسی یکی ازدروس مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. برای موفقیت در تدریس زبان باید کلاس شما هماهنگ با هدفهای شاگردتان باشد. در جلسه اول به وضوح هدف برگزاری کلاس را مشخص کنید. در ضمن همانطور که در مقالات قبلی در زمینه موفقیت در تدریس هم گفته شده است، در جلسه اول بهترین ارائه خودتان را داشته باشید تا کلاسهای ادامه پیدا کند. برای موفیت در تدریس زبان می توانید از جزوه های ارائه شده در همین سایت که تعدادی از آنها در ادامه ارائه شده است پرینت گرفته و به شاگردانتان بدهید.

راهکارهایی برای تدریس موفق ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در این بخش ارائه می گردد. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و برای موفقیت در کار تدریس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید در این زمینه فعالیت کنید.مسلما در صورتیکه به ریاضی و تدریس ریاضی علاقه داشته باشید به صورت اتوماتیک این علاقه را به شاگردانتان منتقل کرده و در کار تدریس موفق خواهید شد.

2- قبل از حضور در کلاسهای تدریس ریاضی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تسلطبر درس بسیار مهم است. اگر بر درس ریاضی مسلط باشید حتی نحوه بیان شما متفاوت خواهد شد. اگر بر درس مسلط باشید خودتان مطالب را از بالا می بینید وروانتر تدریس خواهید کرد.

3- کتاب و مقطعی از ریاضیات را تدریس کنید که بر آن مسلط هستید.مثلا اگر ریاضی کنکور را خوب نمی توانید تدریس کنید و یا جزوه آماده ای برای تدریس کنکور ندارید سراغ تدریس ریاضی کنکور نروید. اگر می توانید ریاضی ابتدایی یا دبیرستان را خوب تدریس کنید در همان مقاطع به کار تدریس بپردازید.

4- در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث را از دید شاگردتان دیده و به تناسب وضعیت تحصیلی او تدریس کنید. هر کدام از شاگردهای شما وضعیت متفاوتی از دیگر شاگردانتان دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیدر یکی دو جلسه اول با پرسش سوالهایی وضعیت ریاضی شاگردتان را ارزیابی کرده و به تناسب آن تدریس کنید. اگر شما خیلی عالی ریاضی را تدریس کنید ولیشاگردتان چیزی متوجه نشود فایده ای ندارد.
در کلاسهای تدریس خصوصی معلمو مدرس باید در مرحله اول کار سعی کند شناخت کاملی از شاگرد خود پیدا کند.جلسه اول تدریس خصوصی همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد بسیار مهم بودهو بر روی نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی موثر است. در جلسه اول تدریس خصوصی معلم باید از شاگرد خود، حین تدریس، سوالاتی بپرسد تا با سطح علمی او و همچنین با میزان معلومات شاگردش آشنا شده و کلاس خودش را به گونه ای با او هماهنگ کند که در نهایت شاگرد او راضیبوده و در امتحانات هم نتیجه خوبی بگیرد و در عین حال درس را هم به خوبی فرا بگیرید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم مدرس، استاد و معلم باید به صورت کلی تری این روش را در نظر بگیرند. به این معنی که در کلاس تدریسدر جلسات اول تدریس و یا در طول ترم سوالاتی پرسیده شود که سطح کلی کلاس مشخص شده و در ادامه مدرس و استاد خودش را با سطح متوسط کلاس هماهنگ کند. در کلاسهای گروهی به نسبت کلاسهای تدریس خصوصی نمی توان کاری کرد که همه راضی بوده و همه شاگردان درس را یاد بگیرند. به هر حال بعضی از دانش آموزانو دانشجویان خودشان درس نمی خوانند و به مطالب اهمیت نمی دهند. البته معلمو مدرس می تواند تا جایی که ممکن است با ایجاد یک فضای خوب در کلاس درس و جلسات تدریس و تدریس خصوصی باید کاری کند که مباحث برای همه مفید باشد.


(0) نظر
برچسب ها :
بزرگترین سایت تدریس خصوصی: ایران مدرس
بزرگترین سایت تدریس خصوصی: ایران مدرس در این بخش معرفی می گردد. در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه های تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس شیمی، آموزش خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی عربیو تدریس دروس دوره ابتدایی و همچنین تدریس خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت می کنند. علاوه بر موارد ذکر شده، در صورتیکه در زمینه های دیگری، از جمله تدریس نرم افزارهای مختلف و ...، به مدرس خصوصی و معلم احتیاج دارید، در وب سایت حاضر می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس از هر وب سایت تدریس دیگری بیشتر بوده و به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خود را در این وب سایت پیدا کنید.
مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی 1- کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بیشتری به نسبت کلاسهای تدریس گروهی و مدرسهو دانشگاه دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خودش را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاسهای بالاتر می باشد. 2- کلاسهای تدریس خصوصی جو راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می گردد. بنابراین دانشجو یا دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد.
اساتید و معلمان و دبیران در وب سایت ایران مدرس ثبت نام نموده و در زمینه خدمات تدریس خصوصی فعالیت دارند. لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایتایران مدرس را در همین صفحه می توانید مشاهده نمائید. در این وب سایت، علاوه بر تدریس خصوصی مدرسین زیادی برای دروس تدریسی خودشان جزوات آموزشی وکنکوری درج نموده اند. به عنوان مثال اگر مدرسی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارد، برای آشنایی متقاضیان تدریس خصوصی با نحوه کار خودش، برای درس فیزیک جزوه یا خلاصه جزوه هم ثبت نموده است. البته ممکن است مدرسینی که برای دروس تدریسی خودشان جزوه ثبت کرده اند در کلاسهای تدریس خصوصی از آن استفاده نکنند. این جزوات برای آشنایی با نحوه کار مدرسین و همچنین برای استفاده متقاضیان تدریس ارائه شده است. توصیه می شود که مدرسینتدریس خصوصی در کلاسهای خصوصی ای که برگزار می کنند، از جزوات خود دانش آموزان و دانشجویان استفاده نمایند. به هر حال، در نهایت امتحانات مدرسه و دانشگاه از همین جزوات خواهد بود و بنابراین در کلاسها و جلسات تدریس خصوصیباید همین جزوات ملاک بوده و مد نظر قرار بگیرد.


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210848
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X