تدريس خصوصي
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی در این بخش معرفی می گردد. سایت ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و آموزش در منزل است. وب سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد. اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس دروس مهندسی برق، نرم افزارهای برق و برق صنعتی، تدریس دروس مهندسی مکانیک، صنایع، عمران، تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی و ... فعالیت دارید و با ثبت آگهی تدریس می خواهید در سال 95 تعداد شاگردها و در نتیجه درآمدتان را بیشتر کنید، در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. با درج اگهی رایگان تدریسدر ایران مدرس تبلیغ تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. البته اگر آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، مطمئنا بازدهی آن بیشتر شده و احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس مفید و پربازده است. مدرسینی که الان در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی تدریس دارند، آگهی خودشان را بارها وبارها تمدید نموده اند. اگر آگهی خودتان را قانع کننده بنویسید و رزومه خوبی ارائه دهید و در کنار آن عکس خوبی برای آگهی تدریس خودتان ثبت نمائید،مطمئنا و به احتمال بسیار زیاد شاگرد جذب خواهید کرد. اگر خوب تدریس کنید کلاسهای شما ادامه پیدا کرده و از تدریس خصوصی درآمد زیادی کسب می کنید. برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردانتان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به25000 بازدید در روز هم می رسد. بنابراین، با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. در ضمن، ایران مدرس بهترین رتبه الکسا را در بین سایتهای تدریس دارد.

ایران مدرس به صورت اختصاصی در زمینه آگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد. بهاین ترتیب، ثبت آگهی در آن به نسبت سایتهای آگهی دیگر که در زمینه های مختلف تبلیغات قبول می کنند پربازده تر است.
اگر در زمینه تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی مدار،تدریس خصوصی ماشین، تدریس خصوصی سیستم های قدرت، تدریس خصوصی زبان تخصصی مهندسی برق، تدریس خصوصی کنترل خطی و .... قصد ثبت آگهی رایگان دارید ....

چنانچه در زمینه آموزش و تدریس دروس مهندسی کامپیوتر (تدریس خصوصی ساختمان گسسته، تدریس خصوصی کامپایلر، تدریس خصوصی نظریه زبان ها، تدریس خصوصی شی گرایی، تدریس خصوصی طراحی الگوریتم و ...) فعالیت دارید ....

اگرقصد دارید از تدریس دروس مهندسی صنایع همچون (تدریس خصوصی طرح ریزی واحدهای صنعتی، تدریس خصوصی آمار و احتمال، تدریس خصوصی کنترل موجودی، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی اقتصاد مهندسی، تدریس خصوصی کنترل پروژه و ....) درآمد کسب نمائید ....

در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج کنید.
در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.

1- توضیحات آگهی تون می تونه کاملتر باشه. اگر نظرات دانش آموزان قبلیتون که موفق شدن و رتبه آوردن رو بذارید می تونه مفید باشه. متن آگهی خودتون رو تا جایی که ممکنه کامل بنویسید. رزومه کاملی از خودتون ارائه بدید.

2-به عنوان مثال، اگر فیزیک کنکورتدریس می کنید، تو عنوان آگهی و متن آگهی تدریس فیزیک دبیرستان رو هم بذارید. کسانی که برای فیزیک دبیرستان با شما تماس می گیرن ممکنه بعدا تدریس فیزیککنکور رو هم ازتون بخوان. به صورت کلی در عنوان آگهی مهمترین دروسی که تدریس می کنید رو بیارید و در متن آگهی اسم همه ی درسهایی که می تونید تدریس بکنید رو بیارید.
وب سایت ایران مدرس به دلایل زیر بهترین گزینه برای درج تبلیغ تدریس خصوصی است:

1- سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 20000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغتدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت.

2- سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. به این معنی که مثلا اگر شما عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیکو ... را در گوگل جستجوی کنید، ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در جایگاه 1 تا 3 خواهید دید. در نتیجه، متقاضیان تدریس خصوصی به خوبی به سمت تبلیغ تدریس شما هدایت می شوند. دقت کنید این ویژگی برای یک وبسایت آگهی و تبلیغ خیلی مهم بوده و در جذب شاگرد شما کاملا موثر است.

3- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی ، تست کنکور و ... ارائه شده است و اگر تبلیغ تدریس خودتان در این سایت را ویژه کنید، آگهی تدریس شما را در کنار جزوات هم نمایش خواهیم داد و به این ترتیب احتمال جذبشاگرد شما بالاتر خواهد رفت. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده و در نتیجه ثبت تبلیغات تدریس در آن به نسبت هر سایت آگهی دیگری بازدهیبالاتری دارد.

سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است.خودتان در گوگل عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا هر عبارت مشابه دیگری را در گوگلجستجوی نمائید. می بینید که برای تمامی این عبارتها ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس، کاربران به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، فرصت درج تبلیغ تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.
در سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته شده است. بنابراین با درج آگهی تدریسدر ایران مدرس، آگهی شما در بین انواع سایر آگهی هایی که موضوعات مختلف دارند گم نخواهد شد. درج آگهی تدریس در ایران مدرس پربازده و به صرفه است. تعداد زیادی از مدرسینی که هم اکنون در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید و آگهی ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس است.

بهترین سایت ثبت آگهی تدریس فیزیک وب سایت (ایران مدرس) است. اگر می خواهید دلیل این امر را بدانید ادامه این مطلب را بخوانید:

1- با جستجوی عبارتهایی همچون "تدریس خصوصی فیزیک" -"تدریس خصوصی فیزیک کنکور" - "مدرس خصوصی فیزیک کنکور" و ... در گوگل، اولین وب سایت یا یکی از اولین وب سایتهایی که گوگل به شما پیشنهاد می کند ایران مدرس است. سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی فیزیک از نظر گوگل کاملا بهینه است.
تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند بارها و بارها آگهی خودشان را تمدید کرده اند.
فرض کنید دانشجو یا دانش آموزی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و آموزش فیزیک به ارائه خدمات نیاز دارد. این دانشجو یا دانش آموز با عبارتهایی همچون تدریس فیزیک - تدریس خصوصی فیزیک - مدرس خصوصی فیزیک و ... در گوگل بدنبال مدرس مورد نظرش خواهد گشت. و چون وب سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای این عبارتها در جایگاه نخست قرار دارد، بنابراین، متقاضی تدریس فیزیک به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهد شد.

2- در وب سایت ایران مدرس هزاران جزوه، تست کنکور و نمونه سوال امتحانی فیزیک و سایر دروس به صورت رایگان ارائه شده است. اگر در ایران مدرس آگهی تدریس فیزیکثبت نمائید، آگهی شما در کنار این مطالب دانلودی و آموزشی فیزیک هم نشان داده خواهد شد. بنابراین متقاضیان تدریس و آموزش فیزیک از این راه هم ممکن است آگهی شما را مشاهده کرده و بر روی آن کلیک کنند.
در سایت ایران مدرس هزاران مطلب دانلودیو نمونه سوال امتحانی ارائه شده است و در کنار آنها نیز تبلیغ مدرسان سایتنمایش داده می شود و این به جذب شاگرد بیشتر مدرسان کمک می کند. وب سایت ایران مدرس یک بخش با نام "سایت کنکور ایران مدرس" دارد که در آن قسمت نیز تبلیغ مدرسان نشان داده می شود. پس اگر علاوه بر دروس دبیرستان و دانشگاه و ... در زمینه کنکور نیز فعالیت دارد، باز هم با درج آگهی تدریس در ایران مدرس می توانید شاگرد جذب کنید. به عنوان مثال در گوگل عبارت "تدریس خصوصی فیزیک کنکور"را جستجو کنید (یا هر درس دیگری را) و خودتان خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج گوگل نمایش داده می شود ایران مدرس است. کاربران در گوگل بدنبال پیدا کردن یک مدرس خصوصی خوب در گوگل جستجو می کنند و با مشاهده ایران مدرس در صدر نتایج جستجو، به سمت آگهی شما هدایت می شوند.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی ریاضی گسسته، هندسه تحلیلی، ریاضی، فیزیک و شیمی
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.

ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی جزو دروس مهم رشته ریاضی فیزیک بوده و یادگیری بهتر آنها هم در ارتقای معدل و هم در کسب رتبه خوب در کنکور موثر است. برای سادگیری بهتر این دو درسهم در کلاسهای مدرسه به صورت کامل شرکت کنید و هم در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
همانطور که در مطالب قبلی در رابطه با تدریس فیزیک و تدریس خصوصی ریاضی گفته شد، نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی به عوامل مختلفی از جمله سابقه کاری مدرس، شهر محل تدریس، مقطع تحصیلی، محل برگزاری کلاس و ... بستگی دارد.

نرخ کلاسهای تدریس ریاضیاز ساعتی 10 هزار تومان شروع شده و بسته به مقطع تحصیلی و شهر محل تدریس می تواند تا ساعتی 50 هزار تومان و یا بیشتر باشد. در واقع هزینه جلسات تدریس ریاضی، فیزیک و کلاسهای خصوصی شیمی توافقی بوده و مقدار ثابتی ندارد.
{به منظور مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس تمامی دروس (کل مدرسین ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس و به منظور مشاهده مدرسین خصوصی فعال در زمینه تدریس فصیرک نیز بر روی عبارت تدریس فیزیک در تمامی مقاطع کلیک نمائید.}
درس ریاضی یکی از دروسی است که معمولا دانشجویان و دانش آموزان زیادی با یادگیری آن مشکل داشته و روشهای مختلفی را برای آموزش ریاضیو رفع اشکال آن امتحان می کنند. یکی از راههای یادگیری و آموزش ریاضی، علاوه بر حضور در کلاسهای تدریس ریاضی در مدرسه، استفاده از جلسات و کلاسهای خصوصی ریاضی است.

عبارات کلیدی: مدرسین ریاضی، ریاضی، تدریس ریاضی، ریاضیات، تدریس خصوصی ریاضی، مدرس ریاضی، مدرس خوب ریاضی

برچسب‌ها: کلاسهای خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی، مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، آموزش خصوصی ریاضی، کلاس خصوصی ریاضیات، معلم خصوصی ریاضی

برای موفقت در درس ریاضی: ابتدا نمره ای را که قصد دارید در درس ریاضی بگیرید مشخص نمایید. دوست دارید چه نمره ای بگیرید،13، 15، 17 یا 20. به هر حال ابتدا باید تصمیم بگیرید. این مرحله را دست کم نگیرید چون حتما تصمیمی که در این مرحله می گیرید به وقوع خواهد پیوست. بعد از آنکه تصمیمتان را گرفتید آن را "به زبان شخصی، به صورتی مثبت و به زمان حال" بنویسید و روی دفترتان یا جایی که همیشه در معرض دیدتان قرار دارد بچسپانید. بلند پرواز باشید نمره زیر 17 یا 18 برای خودتان در نظر نگیرید. تصمیمتان را به شکلی بنویسید که انگار الان اتفاق افتاده است و آن را مرتب مرور کنید. با این کار ضمیر ناخودآگاهتان نیز در کنار پشتکار و روشکار درستتان به کمک شما می آید و حتما به هدفی که دارید می رسید. من خودم بارها و بارها این را امتحان کرده ام و نتیجه گرفته ام. یک مثال برای انتخاب هدف یا تصمیم به صورت مقابل است: "خدا را شکر می کنم که این ترم نمره ریاضی من 18 شد." یا " من مطمئنم که نمره ریاضی من این ترم بالای 18 است." (راستی این روش را برای رسیدن به هر هدف دیگری نیز می توانید به کار ببرید از جمله افزایش معدلتان تا نمره خاصی که مد نظرتان است، قبولی در کنکور و کسب رتبه دلخواهتان و یا ...).

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مقالات در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی
بهترین مقالات در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده و مطالعه بهترین مقالات در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

زبان انگلیسی


آموزش صحیح لغات جدید در زبان انگلیسی

آموزش صحیح لغات جدید در زبان انگلیسی

آموزشصحیح لغات جدید در زبان انگلیسی یکی از موارد مهم در یادگیری صحیح زبان انگلیسی است. لغات جدید در زبان انگلیسی را باید به صورت کاربردی یاد بگیرید.
....

بازدید: 9

آموزش و یادگیری قواعد زبان انگلیسی

آموزش و یادگیری قواعد زبان انگلیسی

آموزشو یادگیری قواعد زبان انگلیسی یکی از بخشهای اصلی در فراگرفتن زبان است. برای آموزش و یادگیری قواعد زبان انگلیسی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
....

بازدید: 9

برنامه ریزی صحیح زبان کنکور

برنامه ریزی صحیح زبان کنکور

یکی از دروس مهم در کنکور سراسری و آزاد زبان انگلیسی است. در بین دروس عمومی شاید مهمترین درس زبان انگلیسی باشد.
....

بازدید: 7

تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه

تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه

وب سایت ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی دروس دبیرستان و دانشگاه، تدریس خصوصی زبانهای خارجی، تدریس کامپیوتر و نرم افزار و تدریس زبان انگلیسی دبیرستان و دانشگاه فعالیت دارد.
....

بازدید: 11

تدریس زبان در منزل و آموزشگاه

تدریس زبان در منزل و آموزشگاه

در صورتیکه برای تدریس زبان در منزل و آموزشگاه به مدرس خصوصی زبان انگلیسی نیاز دارید مدرس مورد نیاز خود را به راحتی در همین وب سایت (ایران مدرس) می توانید پیدا کنید. ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است. در این وب سایت حدود 10000 مدرس (تا تیر 94) ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی مشغولند.

....
بازدید: 13

بهترین مطالب و منابع آموزشی زبان انگلیسی

بهترین مطالب و منابع آموزشی زبان انگلیسی

بهترین مطالب و منابع آموزشی زبان انگلیسی در این بخش معرفی می گردد. برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی موارد بسیاری می تواند کمک کننده باشد که تعدادی از آنها به صورت زیر است:
....

بازدید: 10

ویژگی های یک دیکشنری خوب

ویژگی های یک دیکشنری خوب

بهترین دیکشنری برای زبان‌آموزها، دیکشنری تک‌زبانه یا انگلیسیبه انگلیسی است. البته منظور ما این نیست که نباید از دیکشنری انگلیسی به فارسی استفاده کنید، بلکه منظور این است که تأکید اصلی شما باید روی دیکشنری انگلیسی به انگلیسی باشد در اینجا به بیان ویژگی‌های یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی می‌پردازیم.
....

بازدید: 13

چگونه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

چگونه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟

برای اینکه مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و بتوانید بهتر حرف بزنید راهکارهای زیادی وجود دارد که در این بخش تعدادی از انها ارائه می شود.
....

بازدید: 23

چگونه در یادگیری زبان لهجه خود را کاهش دهیم

بسیاری از مشکلاتی تلفظی که زبان‌آموزان با آنها مواجه هستند در نتیجه استفاده غلط از اصواتی است که در زبانمادری خود به کار می‌برند. بنابراین مشکلات تلفظی که شما از آن رنج می‌برید احتمالاً مشابه مشکلاتی است که دیگر زبان‌آموزان «هم زبان» شما هم با آن مواجه هستند. وقتی یک انگلیسی‌زبان بومی (native) به شما می‌گوید که شما (بعنوان مثال) لهجه روسی یا چینی دارید، در واقع این نکته را تأیید می‌کند. بسیاری از برنامه‌های کاهش لهجه بر اساس تحقیقاتی است که اصوات خاصی را که هر گروه زبانی (مثلاً فرانسوی، چینی، اسپانیایی، ژاپنی و ...) موقع ادای کلمات انگلیسی دارد، مشخص می‌کنند. بعنوان مثال 70% اسپانیایی‌ زبانها در تلفظ صدای /st/ در کلمه stick مشکل دارند در حالیکه چینی زبانها هیچ مشکلی در تلفظ آن ندارند. نکته‌های زیر به شما کمک می‌کنند که تأثیر زبان مادری خود بر انگلیسی‌تان را کاهش دهید.
....

بازدید: 9

مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی

مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی

مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) ثبت نام کرده و به فعالیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی مشغولند.
....

بازدید: 10

تدریس و آموزش زبان انگلیسی در منزل

تدریس و آموزش زبان انگلیسی در منزل

تدریس زبان انگلیسی در منزل در حال حاضر یکی از برترین راهکارهای آموزش زبان انگلیسی است. اگر شما نیز به مدرس زبان انگلیسی جهت تدریس زبان انگلیسی در منزل نیاز دارید مدرس زبان خودتان را از همین وب سایت می توانید انتخاب نمائید.
....

بازدید: 9

نکاتی مفید برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان نیازمند چهار اصل مهم است:
....

بازدید: 13

اهمیت زبان انگلیسی در کنکور و نحوه مطالعه آن

اهمیت زبان انگلیسی در کنکور و نحوه مطالعه آن

از بین دروس عمومی که برای کنکور خوانده می شود، زبان انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
....

بازدید: 9

لیست مدرسین زبان انگلیسی

لیست مدرسین زبان انگلیسی

اگر برای آموزش زبان انگلیسی در منزل و یادگیری کامل زبان انگلیسی بدنبال لیست کاملی از مدرسین زبان انگلیسی هستید، تعداد زیادی از مدرسین زبان انگلیسی را در همین وب سایت ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می کنند.
....

بازدید: 12

کلاسهای تدریس خصوصی زبان در منزل

کلاسهای تدریس خصوصی زبان در منزل

زبانانگلیسی یکی از دروس مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. یادگیری صحیح ودرست این درس، در دوران دبیرستان و کنکور باعث گرفتن نمرات خوب و در دوراندانشگاه موجب پیشرفت و ترقی بیشتر می گردد.
....

بازدید: 19


زبان انگلیسی


سایت دانلود جزوات آموزشی و سوال امتحانی زبان انگلیسی

سایت دانلود جزوات آموزشی و سوال امتحانی زبان انگلیسی

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) جزوات آموزشی و سوالهای امتحانی زبان انگلیسی زیادی برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 7

معلم خصوصی زبان انگلیسی

معلم خصوصی زبان انگلیسی

اگر برای آموزش زبان انگلیسی بدنبال یک معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب هستید ....
....

بازدید: 8

مدرسین برتر زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی

مدرسین برتر زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین برتر زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی ثبت نام کرده و به فعالیت مشغولند.
....

بازدید: 12

جزوه و نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی

جزوه و نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) جزوه و نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی زیادی برای دانلود قرار داده شده است.
....

بازدید: 7

آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی

آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی

یکیاز جنبه های مهم در آموزش زبان انگلیسی یادگیری صحیح قواعد و گرامر زبان انگلیسی است. برای آموزش و یادگیری صحیح قواعد زبان انگلیسی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 9

کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی

کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی

کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی در آموزش زبان انگلیسی و تقویت آن در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد.
....

بازدید: 11

سه راهکار مفید برای آموزش صحیح زبان انگلیسی

سه راهکار مفید برای آموزش صحیح زبان انگلیسی

موارد مختلفی در آموزش صحیح و سریع زبان انگلیسی موثر هستند. سه راهکار مفید برای آموزش صحیح زبان انگلیسی به صورت زیر است:
....

بازدید: 13

چگونه زبان انگلیسی را صحیح یاد بگیریم؟

چگونه زبان انگلیسی را صحیح یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی یکی از دروس مهم دوران دبیرستان و دانشگاه است. یادگیری صحیح زبان انگلیسی در مقاطع تحصیلی بالاتر کمک بسیار زیادی به دانش آموزان خواهد کرد.
....

بازدید: 9

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی

تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، تاثیر گوش دادن در آموزش سریع زبان انگلیسی بسیار زیاد است. یک کودک زبان مادری را بدون خواندن قواعد و رفتن کلاس و فقط با گوش دادن یاد می گیرد.
....

بازدید: 7

بهترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی

بهترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی

وب سایت حاضر (ایران مدرس) بهترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسیو سایر زبانهای خارجی است. در وب سایت حاضر موارد آموزشی زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی توسط دانشجویان و دانش آموزان به صورت زیر در نظر گرفته شده است:

....
بازدید: 9

بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی

بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی

بهترین زمان برای آموزش زبان انگلیسی در طول روز بسته به عادت و شخصیت هر فرد می تواند متفاوت باشد.
....

بازدید: 18

تابستان، بهترین فرصت برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

تابستان، بهترین فرصت برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی ضعف یا مشکلی دارید، تابستان، بهترین فرصت برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی است.
....

بازدید: 7

یادگیری، تدریس و آموزش لغات جدید زبان انگلیسی

یادگیری، تدریس و آموزش لغات جدید زبان انگلیسی

دایرهلغات و کلماتی که هر شخص بلد است بر روی نحوه مکالمه زبان او و همچنین بر روی میزان درک مطلب او حین مطالعه یک متن انگلیسی موثر است. هر چند که در بسیاری از اوقات اگر شما معنی یک لغت را بلد نباشید، با استفاده از معنی کلمات اطراف آن و معنی کلی جمله می توانید معنی آن لغت را هم تشخیص دهید.
....

بازدید: 8

تدریس و آموزش قواعد زبان انگلیسی

تدریس و آموزش قواعد زبان انگلیسی

یکیاز جنبه های مهم در اموزش و یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری قواعد و گرامر این زبان است. نحوه چینش جمله، کاربرد اسم و صفت و فعل و ... در زبان انگلیسی با زبان فارسی متفاوت است. با مطالعه و آموزش قواعد زبان انگلیسی، نحوه ساخت صحیح جملات و کاربرد صحیح کلمات در جمله را آموزش خواهیم دید.
....

بازدید: 11

تدریس و آموزش مکالمه زبان انگلیسی

تدریس و آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از مهارتهای اصلی در تدریسو آموزش زبان انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی است. تعداد زیادی از افراد زبانانگلیسی را به منظور کسب توانایی در مکالمه زبان مطالعه می کنند و به همینمنظور در کلاسهای تدریس زبان شرکت می کنند.
....

بازدید: 7


زبان انگلیسی


تدریس، یادگیری و آموزش بهتر زبان انگلیسی

تدریس، یادگیری و آموزش بهتر زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی یکی از مهمترین درسها در دوران دبیرستان و دانشگاه است.
....

بازدید: 9

برترین سایت تدریس زبان انگلیسی و زبانهای خارجی

برترین سایت تدریس زبان انگلیسی و زبانهای خارجی

وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس زبان انگلیسی و زبانهای خارجی در ایران است.
....

بازدید: 9

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، مکالمه زبان، تولیمو، تافل و آیلتس

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، مکالمه زبان، تولیمو، تافل و آیلتس

اگر برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید ....
....

بازدید: 13

تولیمو، تافل و آیلتس چه تفاوتی با هم دارند؟

تولیمو آزمون زبان انگلیسیپیشرفته سازمان سنجش کشور ایران برای دوره های فوق لیسانس و دکتری می باشد. این آزمون شامل 140 سوال چهارگزینه‌ای و یک سوال در بخش نوشتاری در حیطه‌های زبانی نوشتاری (یک سوال و مدت پاسخگویی 30دقیقه)، ساختار و نوشتارزبانی (40 سوال و مدت پاسخگویی 30 دقیقه)، خواندن و درک مطلب (50 سوال و مدت پاسخگویی 55 دقیقه) و درک مطلب شفاهی (50 سوال و مدت پاسخگویی 35 دقیقه) است. گفتنی است، نمره هر قسمت آزمون در مقیاس معمول محاسبه و ده برابر میانگین این نمرات به عنوان نمره کل منظور می‌شود. دامنه نمره کل از 310 تا 677 است. نمره بالاتر از 600 عالی، بین 520 تا 599 خوب، بین 480 تا 519 متوسط و کمتر از 479 ضعیف تلقی می شود. لازم به ذکر است که بخش نوشتارینمره جداگانه دارد و نمره آن بین 1 الی 6 می‌باشد که در کنار نمره کل در کارنامه درج می‌شود.
....
بازدید: 14

تدریس زبان انگلیسی توسط مدرسین مجرب

تدریس زبان انگلیسی توسط مدرسین مجرب

در وب سایت ایران مدرس، مدرسین مجرب و با سابقه ای برای تدریس زبان انگلیسی ثبت نام کرده و در این زمینه فعالیت دارند.
....

بازدید: 11

لیست مدرسین و معلمین زبان انگلیسی

لیست مدرسین و معلمین زبان انگلیسی

در وب سایت ایران مدرس برای تمامی دروس ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه مدرسین زیادی ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی مشغولند. همچنین، تعداد زیادی مدرس زبان انگلیسیدر تمامی مقاطع تحصیلی، مدرسین مکالمه زبان و همچنین مدرسینی که در زمینه آزمونهای رسمی زبان فعالیت دارند نیز در این وب سایت ثبت نام کرده اند.
....

بازدید: 7


آزمون تافل ( TOEFL)

آزمون تافل ( TOEFL) (Testof English as a Foreign Language) TOEFL به معنای آزمون انگلیسی به عنوانزبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراریارتباط به زبان انگلیسیدر سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای‌تی‌اس(ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و موسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.
....
بازدید: 12

تدریس و آموزش خصوصی زبان های خارجی

تدریس و آموزش خصوصی زبان های خارجی

آموزش خصوصی زبان در منزل - اگر برای آموزش خصوصی زبان در منزل بدنبال یک مذرس خوب هستید ...
....

بازدید: 12

برترین سایت تدریس و آموزش زبان

برترین سایت تدریس و آموزش زبان

وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران و همچنین برترین سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی و آموزش سایر زبانهای خارجی است.
....

بازدید: 5

مدرسین زبان انگلیسی خانم و آقا

مدرسین زبان انگلیسی خانم و آقا

در وب سایت ایران مدرس تعداد زیادی مدرس زبان انگلیسی خانم و آقا ثبت نام کرده و به کار تدریس و آموزش خصوصی و گروهی زبان مشغولند.
....

بازدید: 11

آموزش خصوصی زبان در منزل

آموزش خصوصی زبان در منزل

اگر برای آموزش خصوصی زبان در منزل بدنبال یک مدرس خوب هستید ...
....

بازدید: 11

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS

سایت تدریس و آموزش زبان انگلیسی - آیلتس IELTS
....

بازدید: 21

آزمون آیلتس

آیلتس (International English Language Testing System: IELTS)به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسطدانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

....
بازدید: 20

آموزش زبان انگلیسی - لغت و درک مطلب

آموزش زبان انگلیسی - لغت و درک مطلب

حین مطالعه زبان و یادگیری زبان انگلیسیدر دوران دبیرستان و دانشگاه، در هر درس لغات جدیدی ارائه می شود. اگر بخواهید در آموزش زبان موفق باشید، باید این لغات را به خوبی یاد بگیرید و کاربرد آنها در متن را هم بلد باشید.
....

بازدید: 5


زبان انگلیسی


آموزش زبان انگلیسی - گرامر و حل تمرین

آموزش زبان انگلیسی - گرامر و حل تمرین

یکی از بخشهای مهم زبان انگلیسی در دوران دبیرستان و دانشگاه گرامر، قواعد و حل تمرینات هر درس است.
....

بازدید: 8

تدریس زبان انگلیسی در تهران

تدریس زبان انگلیسی در تهران

اگر ساکن تهران هستید و برای آموزش و تدریس زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید ....
....

بازدید: 7

آزمون GREآزمونجی آر ای یا همان GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می‌باشد. هدف آن سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان می‌باشد. این آزمون معمولاً برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز است. دانشگاه‌های آمریکایی و کانادایی معمولاً داشتن نمرهٔ بالا در این آزمون رایکی از شرایط پذیرش به مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا قرار می‌دهند.
....
بازدید: 11


تدریس زبان آلمانی در منزل

تدریس زبان آلمانی در منزل

زبان المانی یکی از زبانهای خارجی پر طرفدار در ایران است. در صورتیکه برای آموزش زبان آلمانی قصد هماهنگی با مدرسین زبان آلمانی را دارید ....
....

بازدید: 10

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه در منزل

اگر برای تدریس خصوصی زبان فرانسه یا تدریس زبان انگلیسی در منزل به مدرس خصوصی زبان فرانسه یا انگلیسی نیاز دارید ....
....

بازدید: 15

تدریس زبان در منزل توسط بهترین مدرسان

تدریس زبان در منزل توسط بهترین مدرسان

زبان انگلیسییکی از مهمترین دروس در مقطع دبیرستان و دانشگاه است. یادگیری بهتر زبان انگلیسی به موفقیت تحصیلی و پیشرفت دانشجو و دانش آموز در مقاطع تحصیلی بالاتر نیز کمک شایانی می کند.
....

بازدید: 25

آموزش صحیح زبان کنکور و مکالمه زبان انگلیسی

آموزش صحیح زبان کنکور و مکالمه زبان انگلیسی

آموزش صحیح زبان انگلیسی - برای یادگیری و آموزش درست زبان انگلیسی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
....

بازدید: 18

آموزش خصوصی زبان در منزل توسط مدرس خانم

آموزش خصوصی زبان در منزل توسط مدرس خانم

اگر قصد دارید برای آموزش زبان در منزل، مدرس خانم (ویژه بانوان) داشته باشید ....
....

بازدید: 27

تدریس و آموزش خصوصی زبان انگلیسی

در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی ارائه شده است.

....
بازدید: 27

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (زبان تخصصی)

در مقطع کارشناسی تمامی رشته های دانشگاهی علاوه بر زبان انگلیسی عمومی درسی با عنوان زبان انگلیسی تخصصی نیز گنجانده شده است.
....

بازدید: 28

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (مکالمه)

اگر برای تجارت به آموزش مکالمه انگلیسی نیاز دارید ...
....

بازدید: 23

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (دانشگاه)

در صورتیکه در مقطع دانشگاهی به تحصیل مشغولید و برای آموزش زبان انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید ...
....

بازدید: 14

تدریس خصوصی زبان انگلیسی (دبیرستان)

اگر در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مقطع دبیرستان مشکل دارید ...
....

بازدید: 22

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در ایران مدرس خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسیتوسط لیستی از اساتید برتر زبان برای تمامی سنین از مبتدی تا پیشرفته و تمام مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و دروس دانشگاهی رشته زبان انگلیسی انجام می گیرد. ....

بازدید: 29

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی + جزوات رایگان زبان
آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی + جزوات رایگان زبان در این بخش ارائه شده است.
1- در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید و از تجربیات یک مدرس خصوصی زبان بهره بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک کنید یا به پایین همین مطلب مراجعه نمائید.

2-میزان مطالعه روزانه خود برای یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهید. از هرفرصتی برای یادگیری استفاده کنید. فلش کارتهایی همراه خود داشته باشید تا در اتوبوس و مترو و ... لغات جدید را مرور نمائید.

3- هر چه بیشتر به اخبار، فیلم و ... زبان انگلیسی گوش دهید. در گوشی موبایل خود مطالب صوتی آموزش زبان انگلیسی داشته باشید و هر جا که فرصت شد به آن گوش دهید.

4- در کلاسهای زبان انگلیسی و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید. برای مشاهده مدرسین زبان انگلیسی به پایین همین مطلب مراجعه نمائید یا بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان کلیک کنید.


روش های موثر و کاربردری برای آموزش سریع زبان انگلیسی و گرامر زبان

روش های موثر و کاربردری برای آموزش سریع زبان انگلیسی و گرامر زبان در این بخش ارائه شده است. در این بخش راهکارهایی برای آموزش و یادگیری سریع زبان انگلیسی ارائه می گردد.

1- در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید و از تجربیات یک مدرس خصوصی زبان بهره بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک کنید یا به پایین همین مطلب مراجعه نمائید.

2-میزان مطالعه روزانه خود برای یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهید. از هرفرصتی برای یادگیری استفاده کنید. فلش کارتهایی همراه خود داشته باشید تا در اتوبوس و مترو و ... لغات جدید را مرور نمائید.

3- هر چه بیشتر به اخبار، فیلم و ... زبان انگلیسی گوش دهید. در گوشی موبایل خود مطالب صوتی آموزش زبان انگلیسی داشته باشید و هر جا که فرصت شد به آن گوش دهید.

4- در کلاسهای زبان انگلیسی و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید. برای مشاهده مدرسین زبان انگلیسی به پایین همین مطلب مراجعه نمائید یا بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان کلیک کنید.

5- در گفتگو با همکلاسی هایتان کاملا به زبان انگلیسی حرف بزنید. سعی کنید از لغات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

6- با دوستانتان مکالمه زبان و استفاده از لغات جدید را تمرین کنید.

7- حین تدریس زبان در کلاس مدرسه یا جلسات تدریس خصوصی زبان به مدرس زبان یا معلم زبان خودتان به دقت گوش دهید و جزوه بردارید. هر سوالی که برایتان پیش آمد بپرسید و از کلاس درس نهایت استفاده را ببرید.


راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان

راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان در این بخش ارائه می گردد.

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسیرا خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.

2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگربا دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید.گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.


4-یادگیری زبان انگلیسی را ترک نکنید.

5- در صورت لزوم در کلاسهای تدریس خصوصی زبان شرکت کنید.

6- گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی است.

 

اگر قصد دارید گرامر و قواعد زبان انگلیسی را در مدت زمان کمی یاد بگیرید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- درمرحله اول برای یاد گرفتن یک قاعده و یک بحث گرامری جدید نحوه استفاده کلیآن را یاد بگیرید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید. مثلا در یک جمله منفی یا سوالی از قاعده جدید چگونه استفاده می شود. در حالت کلی کجاها کاربرد دارد. ساختار کلی جمله با در نظر گرفتن بحث گرامری جدید که یاد گرفته اید چگونه است و ....

2- تمریناتی که مرتبط با بحث گرامری جدید ارائه شده است را حل کنید. قواعد و گرامرهای جدیدرا در قالب حل تمرین خیلی بهتر می توان یاد گرفت. تمرینات همان مبحث را حلکنید و از قاعده و گرامر جدید به درستی در انها استفاده نمائید.

3- خودتان چند جمله دلخواه به زبان انگلیسی بنویسید و سعی کنید از گرامر و قاعده جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

 

 


برچسب‌ها: آموزش سریع زبان انگلیسی, آموزش گرامر زبان, آموزش انگلیسی, یادگیری انگلیسی, اموزش انگلیسی
+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۵ساعت 9:48  توسط مدرس خصوصی زبان |  نظر بدهید

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی مدرس خانم و آقا

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی مدرس خانم و آقا در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.

1- تجربه مدرس زبان:هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا درتعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.

2- شهر محل تدریس:همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح است و در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایر خدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریسزبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.


روش های موثر و کاربردری برای آموزش سریع زبان انگلیسی و گرامر زبان

روش های موثر و کاربردری برای آموزش سریع زبان انگلیسی و گرامر زبان در این بخش ارائه شده است. در این بخش راهکارهایی برای آموزش و یادگیری سریع زبان انگلیسی ارائه می گردد.

1- در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید و از تجربیات یک مدرس خصوصی زبان بهره بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک کنید یا به پایین همین مطلب مراجعه نمائید.

2-میزان مطالعه روزانه خود برای یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهید. از هرفرصتی برای یادگیری استفاده کنید. فلش کارتهایی همراه خود داشته باشید تا در اتوبوس و مترو و ... لغات جدید را مرور نمائید.

3- هر چه بیشتر به اخبار، فیلم و ... زبان انگلیسی گوش دهید. در گوشی موبایل خود مطالب صوتی آموزش زبان انگلیسی داشته باشید و هر جا که فرصت شد به آن گوش دهید.

4- در کلاسهای زبان انگلیسی و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید. برای مشاهده مدرسین زبان انگلیسی به پایین همین مطلب مراجعه نمائید یا بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان کلیک کنید.

5- در گفتگو با همکلاسی هایتان کاملا به زبان انگلیسی حرف بزنید. سعی کنید از لغات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

6- با دوستانتان مکالمه زبان و استفاده از لغات جدید را تمرین کنید.

7- حین تدریس زبان در کلاس مدرسه یا جلسات تدریس خصوصی زبان به مدرس زبان یا معلم زبان خودتان به دقت گوش دهید و جزوه بردارید. هر سوالی که برایتان پیش آمد بپرسید و از کلاس درس نهایت استفاده را ببرید.


راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان

راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان در این بخش ارائه می گردد.

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسیرا خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.

2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگربا دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید.گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.


4-یادگیری زبان انگلیسی را ترک نکنید.

5- در صورت لزوم در کلاسهای تدریس خصوصی زبان شرکت کنید.

6- گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی است.

 

اگر قصد دارید گرامر و قواعد زبان انگلیسی را در مدت زمان کمی یاد بگیرید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- درمرحله اول برای یاد گرفتن یک قاعده و یک بحث گرامری جدید نحوه استفاده کلیآن را یاد بگیرید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید. مثلا در یک جمله منفی یا سوالی از قاعده جدید چگونه استفاده می شود. در حالت کلی کجاها کاربرد دارد. ساختار کلی جمله با در نظر گرفتن بحث گرامری جدید که یاد گرفته اید چگونه است و ....

2- تمریناتی که مرتبط با بحث گرامری جدید ارائه شده است را حل کنید. قواعد و گرامرهای جدیدرا در قالب حل تمرین خیلی بهتر می توان یاد گرفت. تمرینات همان مبحث را حلکنید و از قاعده و گرامر جدید به درستی در انها استفاده نمائید.

3- خودتان چند جمله دلخواه به زبان انگلیسی بنویسید و سعی کنید از گرامر و قاعده جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

 

 


برچسب‌ها: آموزش سریع زبان انگلیسی, آموزش گرامر زبان, آموزش انگلیسی, یادگیری انگلیسی, اموزش انگلیسی
+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آذر ۱۳۹۵ساعت 9:48  توسط مدرس خصوصی زبان |  نظر بدهید

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی مدرس خانم و آقا

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی مدرس خانم و آقا در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.

1- تجربه مدرس زبان:هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا درتعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.

2- شهر محل تدریس:همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح است و در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایر خدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریسزبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.

اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی و ... را بدانید ...
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.

درحالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم، آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و ... نیاز دارید ...

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

 

 

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: تدریس خصوصی زبان انگلیسی, هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی, نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی, قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی, مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی
+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم آذر ۱۳۹۵ساعت 7:54  توسط مدرس خصوصی زبان |  نظر بدهید

راهکارهای عالی برای آموزش سریع زبان انگلیسی در زمان کم

در نگاه نخست زبان انگلیسی را باید بدون تفکر و به صورت اتوماتیک صحبت کرد . با این روش کلمات به آسانی...
«بدون برنامه ریزی یادگیری زبان انگلیسی نوعی اتلاف وقت است»
در نگاه نخست زبان انگلیسی را باید بدون تفکر و به صورت اتوماتیک صحبت کرد. با این روش کلمات به آسانی و به صورت خودکار در ذهن و دهان شما شکل میگیرند.
برای این منظور شما باید روش مطالعه زبان انگلیسی را تغییر دهید. اقدام اول متوقف کردن مطالعه لغات است.

چگونه انگلیسی یاد بگیریم؟
راه ها و روش هایی برای یادگیری راحت و سریع زبان انگلیسی:
1. شما یک بچه ی هستید،
بچه ها زبان مادری را خیلی آرام یاد میگیرند، اول فقط "گوش میدهند" بعد "حرف میزنند" و در آخر میتوانند "بخوانند" و "بنویسند".
2.هرروز به انگلیسی گوش دهید،
به رادیوهای انگلیسی و تلوزیون انگلیسی گوش کنید، فیلم های انگلیسی ببینید، از دروس اینترنتی استفاده کنید.
3. یک دوست زبان آموز در سطح خود انتخاب کنید،
با دوست خود، صحبت کنید، مکالمه تمرین کنید و از کتاب تمرین مبتدی استفاده کنید.

الفبای انگلیسی را یاد بگیرید. از دوستتانبخواهید تا شما را در نوشتن حروف انگلیسی روی کارت های شاخص یاری کند. شماباید هر حرف را روی یک کارت بنویسید. کارت ها را قاطی کنید و حروف را نام ببرید و از دوستتان بخواهید تا در تلفظ حروف کمکتان کند و از شما امتحان بگیرد.

از فیلم های آموزشی برای یادگیری زبان استفاده کنید. می توانید به صورت رایگان فیلم های آموزشی زبان را در یوتیوبمشاهده کنید. فیلم های آموزشی از ساده برای مبتدی ها تا پیشرفته سطح بندی شده اند.

گفته می شود بهتر است برای یادگیری زبان خارجی همان ترتیب یادگیری زبان اول را رعایت کنیم یعنی:

گوش دادن (listening)

صحبت کردن (speaking)

خواندن (reading)

نوشتن (writing)

تاحدودی این توصیه درست است اما اگر قرار باشد زبان خارجی را هم مثل زبان اول در طول چندین سال یادبگیریم ممکن است سرخورده شویم و بعد از صرف وقت و عمر و انرژی و هزینه زیاد از یادگیری زبان دوم صرف نظر کنیم.بنابر این بهتراست یک برنامه مدون داشته باشیم و تکنیکهایی را بیاموزیم که در مدت بسیار کوتاهی به این هدف نایل شویم.اصل مهم و اصولی در آموزش زبان مداومت است. اما باید بدانیم که مهارتهای چهارگانه زبان را چگونه بهتر و سریعتر و با جذابیت بیشتر فرابگیریم.

برای آموزش صحیح زبان انگلیسی موارد زیر مهم است:

1-لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و در متن یاد بگیرید. هر لغت جدیدی را که یاد گرفتید نحوه کاربرد و استفاده آن را در جمله بررسی نمائید و یاد بگیرید. لغات جدید را همواره مرور کنید و در مکالماتتان از انها استفاده نمائید. حین گوش دادن به اخبار و داستانهای انگلیسی دقت کنید که لغات جدید را تشخیص دهید.

2- گرامرهای جدید را که مطالعه میکنید از طریق حل تمرین و مثال تسلط خودتان بر آنها را افزایش دهید. حین مکالمه نیز سعی کنید که قواعد جدید را به کار برده و استفاده نمائید. البتهاگر مهارت گوش دادن را به خوبی تقویت کرده و تمرین کنید، قواعد و گرامر راخود به خود اموزش می بینید.

3- در طول روز حداقل 30 دقیقه به اخبار، داستان و یا مکالمات انگلیسی گوش دهید. گوش دادن مادر یادگیری هر زبان جدیدی است

برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در زمان کم موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم بخوانید و یادگیری آن را قطع نکنید.

2- تا جایی که می توانید به اخبار و داستانهای انگلیسی گوش دهید و فیلم انگلیسی ببینید.

3- جوی را برای خودتان فراهم کنید که همه چی به زبان انگلیسی باشد. در ماشین هم به مطالب آموزشی انگلیسی گوش دهید.

آموزش بهتر گرامر و قواعد زبان انگلیسی

برای آموزش بهتر گرامر و قواعد زبان انگلیسی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- در ابتدای کار گرامر و قاعده جدید را با دقت بخوانید. سعی کنید به صورت خلاصه جزوه ای از آن بردارید.

2- مثالهایی که برای آموزش قواعد جدید ارائه شده است را با دقت بررسی کنید.

3- برای یادگیری قاعده جدید چند تمرین از مبحث مربوطه حل کنید و سعی کنید قاعده جدید را به کار ببرید.

4- در متن هایی که در ادامه می خوانید تلاش کنید تا نحوه استفاده از قاعده و گرامر جدید را تشخیص دهید.

5- حین رانندگی به رادیو زبان انگلیسی گوش دهید.یکی از بهترین اوقاتی که برای یادگیری در حالت کلی و برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید از آن استفاده کنید حین رانندگی است. با گوش دادن به کانال زبان انگلیسی رادیو می توانید از وقتی که برای رانندگی صرف می کنید هم نهایت استفاده راببرید.
دانلود تست کنکور
تدریس خصوصی آیلتس
تدریس خصوصی
درج آگهی رایگان
دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی
سایت برق صنعتی
سایت آگهی پزشکی
تدریس خصوصی ریاضی
آگهی رایگان همشهری
تبلیغات مواد شیمیایی
آگهی رایگان اهواز
سایت تعمیر
برق صنعتی
آگهی رایگان تهران
تبلیغ رایگان قم
آگهی رایگان شیراز
آگهی رایگان کرج
تور سال 95
دیوار تهران
تدریس آیلتس
سایت آگهی تبریز
آگهی اصفهان
تبلیغات رایگان مشهد
استخدام جدید
استخدام و دانلود
ایران کنکور
تدریس ریاضی
برچسب‌ها: قواعد زبان, آموزش قواعد زبان, تدریس زبان, هزینه کلاس زبان, قیمت تدریس زبان انگلیسی
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسی فعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان را هم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی که تدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.
درحالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.
استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان مدرس شما می تواند در زمان کمتری مباحث بیشتری را ارائه نماید. در این کلاسها اگر اشکالی داشته باشید می توانید با راحتی برطرف نمائید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توانید تمرینهای کتابهای درسی را حل کنید و تست کنکور هم بزنید. البته در صورتیکه تصمیم گرفتید از کلاسهای تدریس خصوصی زبان استفاده نمائیدباید تلاش و کوشش و پشتکار خودتان را هم ضمیمه کنید. برای موفقیت در کنکورو زبان کنکور حتما مطالعه، مرور و تست زنی لازم است. کلاسهای تدریس خصوصی زبان به عنوان یک عامل خوب و موثر به شما می تواند کمک کند ولی در نهایت تلاش و کوشش خودتان هم لازم است.

در سایت ایران مدرس، مدرسین ثبت نامی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی فرانسه و .... و تدریس خصوصیسایر دروس و رشته ها فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت های زیرکلیک نمائید.
 
تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

 

 

درکلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلساتتدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.

در کلاسهای تدریس خصوصی زبان زمان بیشتری برای مکالمه وجود دارد. در یک کلاس گروهی برای هر فرد زمان بسیار کمی برای حرف زدن وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید مکالمه زبان را یاد بگیرید، در کلاسهای تدریس خصوصی با بازدهی و سرعت بالاتری می توانید به این هدفتان برسید.


(0) نظر
برچسب ها :
جزوات عالی زیست شناسی کنکور

برای دانلود رایگان جزوات عالی زیست شناسی کنکور + نکات کنکوری بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیستمدرسین تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور و دبیرستان بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست کلیک کنید.


دانلود جزوه ی کنکوری میوز در زیست شناسی


برترین نکات کنکوری میتوز در زیست شناسی


دانلود رایگان تست های کنکوری ماده ی ژنتیک


دانلود رایگان تست های کنکوری فصل 5 زیست 1


دانلود نکات کنکوری بخش تنفس زیست 1


نکات کنکوری روش های تنفسی در جانداران


دانلود تست های کنکوری زیست 1 به تفکیک فصلسایت آموزش و تدریس زیست کنکور

دانلود رایگان نکات کنکوری زیستنکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2

دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه و گوارش زیست 2 در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان فایل نکات کنکوری تغذیه ......


دانلود رایگان 40نکته ی کنکوری زیست 2

دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2(فصل چهرم) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان  40نکته ی کنکوری زیست 2 بر ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل 3

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل 3(سازمان بندی سلول ها)  در این بخش ارائه مس گردد.برای دانلود دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1 فصل ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست سفری به درون سلول

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست سفری به درون سلول زیست شناسی 1 فصل دوم بخش دستگاه غشای درونی در این بخش ارائه شده استبرای دانلود رایگان نکات ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست 1(انواع سلول ها)

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست1(انواع سلول ها) در این بخش ارائه می گردد.برای دانلود رایگان نکات کنکوری زیست1(انواع سلول ها) بر روی لینک کنکور ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(سفری به درون سلول)

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(سفری به درون سلول) مربوط به موضوعات تریکودینا و میکروسکوپ در این بخش ارائه می شود.برای دانلود رایگان نکات ......


دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(مولوکول های زیستی)

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(مولوکول های زیستی) در این بخش ارائه می شود.برای دانلود رایگان نکات کنکوری زیست(مولوکول های زیستی) بر روی لینک ......


نکات کنکوری زیست شناسینکات کنکوری فصل 7 زیست شناسی

در این قسمت دانلود رایگان برترین نکات کنکوری فصل 7 زیست شناسی(میتوز و میوز) قرار داده شده است.برای دانلود رایگان برترین نکات کنکوری فصل 7 زیست ......


دانلود جزوه ی کنکوری میوز در زیست شناسی

در این قسمت دانلود جزوه ی کنکوری میوز و برترین نکات کنکوری بخش میوز در زیست شناسی قرار گرفته شده استبرای دانلود جزوه ی کنکوری میوز در ریست ......


برترین نکات کنکوری میتوز در زیست شناسی

در این قسمت برترین نکات کنکوری میتوز در زیست شناسی قرار داده شده است.برای دانلود برترین نکات کنکوری میتوز در زیست شناسی بر روی لینک کلیک ......


دانلود نکات کنکوری زیست 1 غشای درون سلولی

دانلود نکات کنکوری زیست 1 فصل دوم سفری به درون سلول قسمت غشای درون سلولی در این بخش ارائه شده است.برای دانلود نکات کنکوری زیست 1 فصل دوم ......


دانلود رایگان جزوه ی کنکوری زیست شناسی بخش هسته

دانلود رایگان جزوه ی کنکوری زیست شناسی 1 فصل دوم سفری به درون سلول( بخش هسته)در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان جزوه ی کنکوری زیست ......


دانلود نکات کنکوری زیست شناسی1 سفری به درون سلول

دانلود رایگان نکات کنکوری زیست شناسی1 سفری به درون سلول(شکل سلول ها) در این بخش ارائه شده است.برای دانلود  رایگان نکات کنکوری زیست شناسی1 ......

(0) نظر
برچسب ها :
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک
درس ریاضی یکی از دروسی است که معمولا دانشجویان و دانش آموزان زیادی با یادگیری آن مشکل داشته و روشهای مختلفی را برای آموزش ریاضیو رفع اشکال آن امتحان می کنند. یکی از راههای یادگیری و آموزش ریاضی، علاوه بر حضور در کلاسهای تدریس ریاضی در مدرسه، استفاده از جلسات و کلاسهای خصوصی ریاضی است.

در صورتیکه شما نیز برای آموزش و یادگیری درس ریاضی و یا رفع اشکال آن نیاز به استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی دارید، به منظور مشاهده لیست تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضیات دبیرستان و دانشگاه، بر روی عبارت مدرسین خصوصی ریاضی کلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور، اسامی مدرسان ریاضی نمایش داده خواهد شد.

درسریاضی یکی از دروسی است که اکثر دانش آموزان و دانشجویان در یادگیری آن بامشکل مواجه هستند. در بسیاری از اوقات اشکالات پایه ای وجود دارد و در موارد دیگر نیز به دلیل پایین بودن کیفیت کلاسهای مدرسه ممکن است یادگیری به خوبی اتفاق نیافتد. در حالت دیگر ممکن است در ایام امتحانات زمان باقی مانده برای مطالعه درس ریاضی کافی نباشد.

در همه ی موارد گفته شده استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در منزل می تواند مفید باشد. در جلسات تدریس ریاضی به صورت خصوصی مدرس به منزل دانش آموز یا دانشجو رفته و کلاس در منزل خود دانشجو یا دانش آموز برگزار می گردد.

در کلاسهای خصوصی ریاضیهم به علت کم بودن تعداد نفرات و هم به دلیل داشتن وقت کافی یادگیری به نسبت کلاسهای گروهی بهتر اتفاق می افتد. البته در این حالت نیز تلاش خود دانش آموز یا دانشجو لازم است.

برگزاری کلاسهای تدریس ریاضیدر منزل مزیت دیگری که دارد این است که خصوصا در ایام امتحانات وقت دانش آموز یا دانشجو در مسیر تلف نشده و زمان بیشتری برای مطالع باقی می ماند.

اگر برای رفع اشکال درس ریاضی و یا یادگیری پایه ای آن به برگزاری جلسات تدریس ریاضی در منزل نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی دبیرستان و دانشگاهی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه کلیک نمائید.

بسیاری از مدرسین ریاضی درس فیزیک را هم تدریس می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک کلیک نمائید.


کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیاگر به درستی برگزار شده و در کنار آن مطالعه و حل تمرین خود دانشجو و دانش آموز وجود داشته باشد، می تواند به رفع اشکال، یادگیری بهتر و افزایش معدل بسیار کمک کند.

در جلسات تدریس ریاضیمطالب گفته شده در مدرسه مرور شده و تمرینات و مثالهای اضافی حل می گردد. نهایتا برای حصول نتیجه مطلوب حتما حل تمرین و مثال و مطالعه مروری توسط دانشجو یا دانش آموز لازم است.

استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی به معنی حذف جلسات تدریس مدرسه یا حذف مطالعه و حل تمرین نیست. همانطور که گفته شد، در کنار کلاسهای تدریس ریاضی در منزل، خود کلاسهای گروهی تدریس مدرسه و همچنین حل تمرین باید وجود داشته باشد.

اگر برای رفع اشکال درس ریاضی و یا یادگیری بهتر آن و ارتقاء معدل نیازمند جلسات تدریس خصوصی هستید، بر روی عبارت مدرسین خصوصی ریاضی کلیک نمائید تا لیست مدرسان نمایش داده شود.

ممکن است در کنار جلسات تدریس ریاضی به مدرس فیزیک هم نیاز داشته باشید. در اینصورت بر روی لینک مقابل کلیک نمائید: تدریس فیزیک در منزل.
اگر برای رفع اشکال در درس ریاضی دبیرستان و دانشگاه و یا یادگیری پایه ای آن به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید، در همین وب سایت می توانید لیستی از بهترین مدرسان ریاضی را مشاهده نمائید.

مدرسین ریاضی ثبت نامی در وب سایت ایران مدرس در مقاطع مختلف تدریس می کنند. به منظور مشاهده فهرست و مشخصات مدرسین ریاضی، بر روی عبارت آموزش خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

با کلیک بر روی عبارت ارائه شده در بالا، اسامی مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی را مشاهده خواهید کرد. با مشاهده لیست مدرسین و رزومه آنها به راحتی می توانید معلم خصوصی ریاضی مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

{به منظور مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس تمامی دروس (کل مدرسین ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس و به منظور مشاهده مدرسین خصوصی فعال در زمینه تدریس فصیرک نیز بر روی عبارت تدریس فیزیک در تمامی مقاطع کلیک نمائید.}


همانطور که در مطالب قبلی در رابطه با تدریس فیزیک و تدریس خصوصی ریاضی گفته شد، نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی به عوامل مختلفی از جمله سابقه کاری مدرس، شهر محل تدریس، مقطع تحصیلی، محل برگزاری کلاس و ... بستگی دارد.

نرخ کلاسهای تدریس ریاضیاز ساعتی 10 هزار تومان شروع شده و بسته به مقطع تحصیلی و شهر محل تدریس می تواند تا ساعتی 50 هزار تومان و یا بیشتر باشد. در واقع هزینه جلسات تدریس ریاضی، فیزیک و کلاسهای خصوصی شیمی توافقی بوده و مقدار ثابتی ندارد.

برای هماهنگ کردن با یک مدرس ریاضی خوب و با قیمت مناسب بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کرده و از لیست مدرسین نشان داده شده، مدرس ریاضی مورد نظر خود را انتخاب کنید.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس ریاضی - تدریس فیزیک
آموزش و تدریس ریاضی کنکور
برای مطالعه در زمینه آموزش و تدریس ریاضی کنکور بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

آموزش ریاضی


میزان تاثیر حل تمرین و مسئله در کسب درصد بالای ریاضی در کنکور

میزان تاثیر حل تمرین و مسئله در کسب درصد بالای ریاضی در کنکور

میزان تاثیر حل تمرین و مسئله در کسب درصد بالای ریاضی در کنکور بسیار زیاد است. بعد از شرکت در جلسات تدریس ریاضی و خواندن کتاب درسی، قدم بعدی حل مسئله و تمرین است.
....

بازدید: 292

میزان تاثیر شرکت در جلسات تدریس در کسب درصد بالای ریاضی کنکور

میزان تاثیر شرکت در جلسات تدریس در کسب درصد بالای ریاضی کنکور

در این مقاله میزان تاثیر شرکت در جلسات تدریس در کسب درصد بالای ریاضی کنکور مورد بررسی قرار می گیرد.
....

بازدید: 113

چگونه در ریاضی کنکور درصد بالایی بزنیم؟

چگونه در ریاضی کنکور درصد بالایی بزنیم؟

موارد زیر در کسب درصد بالای ریاضی کنکور می تواند موثر باشند:
....

بازدید: 879

تدریس خصوصی ریاضی کنکور

تدریس خصوصی ریاضی کنکور

ریاضی کنکوریکی از دروسی است که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته های تجربی و ریاضی بسیار مهم بوده و کسب درصد بالا در درس ریاضی کنکور می تواند به مقدار زیادی بر روی رتبه نهایی کنکور تاثیر بگذارد.
اگر برای کسب درصد بالای ریاضی در کنکور به کلاسهای خصوصی ریاضی نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و انتخاب مدرس مورد نظرتان بر روی عبارت آموزش خصوصی ریاضی کنکور کلیک کنید. ....

بازدید: 158

نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور

نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکوربا چگونگی مطالعه ریاضی برای امتحانات تفاوت دارد. هر چند که در هر دو حالت قدم اول یادگیری کامل درس و حل تمرین و مسئله برای تسلط بر مطلب است. در حالت کلی برای یادگیری یک مبحث از درس ریاضی و تسلط بر آن به منظور پاسخگویی به سوالات کنکور در آن مبحث، روند زیر می تواند مفید باشد.
....

بازدید: 273


(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک
برای موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه در مرحله اول سعی کنید تسلط خودتان را بر مطلب تدریسی بالا ببرید.

ممکناست شما مبحثی را که می خواهید تدریس کنید بلد باشید. ولی به هر حال، بلد بودن با تسلط داشتن متفاوت است. وقتی که بر مبحث مسلط هستید، مطالب را روانتر هم ارائه می کنید.

در مرحله بعد سعی کنید مطالبی را که در جلسات تدریس می خواهید ارائه کنید برنامه ریزی کنید. اینکه چه بخشی از کلاس را می خواهید درس بدهید و چه سهمی از آن را می خواهید تمرین حل کنید.

البته برای جلسات تدریس خصوصی ریاضی و تدریس فیزیکشاید خیلی برنامه ریزی دست شما نباشد و جزوه کلاسی باید گفته شود. ولی به هر حال سعی کنید که کلاس متنوعی داشته باشید و با گنجاندن بخشهای مختلف در آن کلاس را از خسته کننده بودن نجات دهید.

برای مشاهده لیستی از بهترین مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرسین خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی هندسه تحلیلی بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه تحلیلی کلیک نمائید.


درس ریاضی یکی از دروسمهم و اصلی دوره دبیرستان و متوسطه و همچنین دانشگاه به حساب می آید. یادگیری درست و اصولی درس ریاضی در دوران متوسطه و دبیرستان به آموزش بهتر این درس در دوران دانشگاه هم کمک شایانی می کند.

درس ریاضی نه تنها به خودی خود مهم است بلکه بلد بودن آن در یادگیری بهتر سایر دروس موثر است. به عنوان مثال در درس فیزیک یا درس شیمی برای حل مثالها و مسئله ها بلد بودن ریاضی لازم است.

برای یادگیری بهتر ریاضی دبیرستان و متوسطه باید در کلاسهای تدریس مدرسه به صورت کامل شرکت نموده و در کنار آن، در صورت لزوم، از جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم استفاده کرد.

البته تنها شرکت در جلسات تدریس ریاضی مدرسه و کلاسهای خصوصی ریاضی کافی نیست. برای آموزش صحیح ریاضی، مطالعه، حل تمرین و مسئله و مرور هم لازم است.

اولین جلسه تدریس و تدریس خصوصی مهمترین جلسه تدریس است. در رابطه با اولین جلسه تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در اولین جلسه تدریس و تدریس خصوصی بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید. حلسه اول تدریس و تدریس خصوصی بسیار مهم است. در جلسه اول تدریس شاگردهای شما دیدی به نسبت شما پیدا می کنند، که اگر دید خوبی باشد تا پایان ادامه پیدا می کند و اگر دید مناسبی به نسبت شما و نحوهتدریس شما پیدا نکنند، تغییر دادن آن بسیار سخت است.

2- قبل از از جلسات تدریس و تدریس خصوصی آمادگی کامل در خودتان ایجاد نمائید و قبل از اولین جلسه تدریس خصوصی از همیشه آماده ترباشید. یکی از مهمترین فاکتورها برای موفقیت در تدریسو تدریس خصوصی تسلط بر مباحث تدریس می باشد. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید و درآمد زیادی از تدریس خصوصی کسب نمائید، سعی کنید همیشه مسلط بر درس در کلاس تدریس آماده شوید. این مطلب برای جلسه اول تدریس مهمتر نیز می باشد.
برخی اوقات دانش آموزان در برخی از دروس دارای ضعف هایی هستند که در این مواقع نیز استفاده از معلم خصوصی پیشنهاد می شود. مثلا اگر در درس ریاضی یا فیزیک و یا زبان انگلیسی اشکال دارید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند به یادگیری و کسب نمره بالا در این دروس توسط شما کمک زیادی بکند.
(0) نظر
برچسب ها :
درج آگهی تدریس خصوصی ریاضی

سایتهای آگهی مدرسین تدریس ریاضیکنکور، ابتدایی، متوسطه و دانشگاه در این بخش معرفی می گردد. اگر قصد دارید برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی کنکور، ریاضیات دانشگاهی، دبیرستانو ریاضی دوره ابتدایی در سایتهای معتبر تبلیغات رایگان درج نمائید، سایتهای زیر می تواند مناسب باشد.

1- سایت ایران مدرس:پربازدیدترین و بهترین سایت تدریس ایران است. برای درج اگهی تدریس ریاضی وسایر دروس و در هر مقطعی به ایران مدرس مراجعه کنید. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی را در بین کل سایتهای تدریس و تدریس خصوصی دارد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی در هر مقطعی، فرصت درج آگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. بر روی لینک ثبت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی از نظر گوگل کاملا بهینه است. همانطور که می دانید اکثر جستجوهای انجام شده در اینترنت از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می پذیرد و اگر وب سایتی برای یک عبارت مشخص در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گیرد، برای آن عبارت بازدید بیشتری خواهد گرفت. وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی بهینه ترین وب سایتاز نظر موتور جستجوی گوگل است و بنابراین با درج آگهی تدریس ریاضی می توانید به راحتی با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.
در صورتی که در زمینه تدریس گروهی و یا خصوصی ریاضی مشغول به فعالیت هستید، وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی و بنر شما می باشد. تعداد زیادی از مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی به فعالیت مشغول هستند برای چندمین بار است که آگهی خود را تمدید می کنند و این خود نشان می دهد که درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس کاملا موثر است.


iranmodares


2- سایت ایران کنکور: اگر در زمینه تدریس ریاضی کنکور و ریاضیات کنکوریفعالیت دارید درج اگهی تدریس در سایت ایران کنکور برای شما یکی از بهترین گزینه ها می باشد. برای درج آگهی تدریس ریاضی کنکور در سایت ایران کنکور کهبه صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات کنکوری فعالیت دارد بر روی عبارت آگهی تدریس کنکور کلیک کنید. سایت ایران کنکور به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات رایگان کنکور فعالیت دارد. البته در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. در این وب سایت چون فقط آگهی های مرتبط با کنکور درج می گردد، ثبت تبلیغ در آن بازدهیبالایی دارد.
در سایت ایران کنکور مقالات آموزشی و تست کنکور و جزوه کنکور و .... نیز ارائه شده و در کنار آنها تبلیغات شما هم نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب بازدهی آگهی های کنکوری شما باز هم بالاتر خواهد رفت.


معتبرترین سایت درج آگهی رایگان تدریس ریاضی

اگر در جستجوی معتبرترین سایت درج آگهی رایگان تدریس ریاضی هستید، به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. این وب سایت تا سال 95 بیش از 12700 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی در وب سایت (ایران مدرس)  و درج آگهی رایگان تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس، بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. مطالعه موارد زیر هم خالی از لطف نیست.

تبلیغات رایگان تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر تدریس

دوشنبه 28 دی 1394 ساعت 09:56
تبلیغات رایگان تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر تدریس به جذب شاگرد و افزایش درآمد از تدریس خصوصی توسط شما کمک بسیاری خواهد کرد.
در حال حاضر یکی از بهترین راهکارهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی و یا هر درس دیگری استفاده از تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات اینترنتی ارزان، پربازده و به صرف است.
تبلیغاتاینترنتی در حالتی بهترین بازدهی را خواهد داشت که آگهی خودتان را در یک سایت معتبر ثبت کنید. برای بحث تدریس خصوصی به جرات می توان گفت که معتبرترین سایت تدریس ایران، ایران مدرس است.
ایران مدرس در ایام امتحانات بازدید روزانه بیش از 20000 و بیش از 12200 معلم خصوصی ریاضی و معلم خصوصی سایر دروس ثبت نامی دارد. ایران مدرس از نظر گوگل، برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی کاملا بهینه است. به عنوان مثال، اگر در گوگلعبارتهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و ... را جستجو کنید، سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در چند جایگاه اول نشان داده می شود. به این ترتیب متقاضیان تدریس به راحتی به سمتآگهی شما هدایت می شوند.
اگر در زمینه آموزش خصوصی ریاضی یا هر درس دیگری فعالیت دارید، فرصت درج آگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس و آموزش ریاضی ششم هفتم هشتم
تدریس و آموزش ریاضی ششم هفتم هشتم در این بخش ارائه شده است.

در این بخش مطالبی در زمینه تدریس ریاضیات ششم و هفتم + جزوات آموزشی ریاضی ارائه می گردد. اگر در زمینه تدریس ریاضیات ششم و هفتم + جزوات آموزشی ریاضی به ارائه خدمات نیاز دارید ادامه این مطلب را بخوانید.

اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید ...

اگر می خواهید ریاضی ششم و هفتم را بهتر یاد بگیرید ...

اگر در درس ریاضی اشکال دارید ...

اگر در جستجوی بهترین مدرسین تدریس ریاضی هستید ...

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی ششم و هفتم و معلمین و دبیران تدریس ریاضی سایر مقاطع و ... بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

در صورتیکه برای یادگیری بهتر و آموزش ریاضیات هفتم و هشتم در جستجوی جزوات آموزشی و ... هستید بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

مدرسین تدریس خصوصی ریاضی ششم، هفتم و هشتم

اگر در جستجوی مدرسین تدریس خصوصی ریاضی ششم، هفتم و هشتم هستید ...

اگر می خواهید برای آموزش ریاضی ششم از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید ...

اگر برای رفع اشکال و یادگیری بهتر دروس ریاضی هفتم و هشتم به کلاس خصوصی ریاضی نیاز دارید ...

در هر صورت، به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی هفتم و سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210745
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X