تدريس خصوصي
ویژگیهای یک مدرس خوب و معلم موفق

ویژگیهای یک مدرس خوب و معلم موفق در این بخش ارائه شده است. یکمدرس خوب کاملا بر درس مسلط است و مبحث تدریسی مورد نظرش را به صورت کامل بلد است. اگر می خواهید در تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید در مرحله اول بردرس تدریس خودتان مسلط باشید. یک مدرس خوب چون کاملا بر درس مسلط است و تمامی زوایای آن را می بیند، فن بیان خوبی دارد. اگر می خواهید مدرس خوبی باشید در مرحله اول خودتان یادگیری را فراموش نکنید. سعی کنید روز به روز مباحث را بهتر بلد باشید. بهتر است چند درس محدود را تدریسکنید و بر انها مسلط باشید. شاید حتی فقط تدریس یک درس کافی باشد. اگر می خواهید در تدریس موفق باشید باید کلاسهای تدریس خوب و بلکه عالی ای داشته باشید. کلاس تدریس شما برای دانشجو یا دانش آموز باید واقعا مفید باشد. مدرسی که بر مبحث تدریسی مورد نظرش کاملا مسلط است در کمترین زمان ممکن بهترین مطالب را ارائه می دهد. خوب درس را جمع بندی می کند و مثالهایی کاملو جامع حل می نماید. اگر می خواهید در کار تدریس کاملا موفق باشید باید شاگردهای شما کاملا راضی باشند. برای موفقیت در تدریسهوای شاگردهایتان را داشته باشید. در طول جلسات تدریس پشتیبان انها باشید.در ایام امتحانات هم حامی انها بوده و بهترین برنامه ریزی را برای آنها درنظر بگیرید. توصیه می شود که حتما یک روز قبل از امتحان یک جلسه تدریس رفعاشکالی در نظر بگیرید. تنها این یک جلسه در بسیاری از اوقات تعیین کننده است. در جلسه آخر تدریس می توانید مباحث را به صورت کامل جمع بندی کنید. اگر می خواهید مدرس موفقی باشید و از کار تدریس درآمد بالایی کسب کنید نباید به صورت رفع تکلیفی تدریس کنید. حمایت روحی در کنار جلسات تدریس واقعا مفید و کارساز است.

علاوه بر موارد ذکر شده نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که در جلسات تدریس خصوصیباید اشکال اساسی دانشجو یا دانش آموز را تشخیص دهید. مثلا اگر درس ریاضی را تدریس می کنید و در حال برگزاری جلسات تدریس خصوصی ریاضی هستید، ممکن است دانشجو یا دانش آموز شما اشکالی که دارد مربوط به پایه های قبلی او باشد. فقط با توجه به دیدی که خودتان دارید شروع به تدریس نکنید. ممکن است مطالبی که در جلسه تدریس ارائه می کنید را خیلی خوب هم تدریس کنید ولی اگر مطالبی نباشد که مشکل شاگرد شما را حل کند، در نهایت او راضی نبود و کلاسهای تدریس خصوصی ادامه پیدا نخواهد کرد. در جلسه اول خیلی خوب تدریس کنید تا شاگرد شما دید خوبی نسبت به شما پیدا کند. در کنار این، مرتب سوال بپرسید. ببینید اشکال شاگرد شما کجاست. آیا اصلا مباحثی را که توضیح می دهید می فهم؟. آیا کلاس با این روندی که شما پیش گرفته اید برای شاگرد شما مفید است؟
همانطور که در بخشها و مقالات دیگر در زمینه تدریس خصوصی موفق و تدریس موفقنیز گفته شده است، اولین قدم برای موفقیت در تدریس این است که شما به تدریس و تدریس خصوصی علاقه داشته باشید و یا حداقل تدریس را از سر اجبار انجام ندهید و از آن بدتان نیاید. اگر شما که تدریس خصوصی را به عنوان کار پاره وقت یا تمام وقت انتخاب نموده اید، به این کار علاقه هم داشته باشید، هم درآمد کسب می کنید و هم از کارتان لذت خواهید برد. در ضمن، امکان موفقت شما بالاتر است. وقتی شما به تدریس علاقه داشته باشید برای آن وقت بیشتری در نظر می گیرید و این علاقه به شاگردانتان هم منتقل می شود و این امر را درک خواهند کرد. در تمامی کتابهایی که در زمینه موفقیت شغلی و موفقیت در زندگی و ... نوشته شده است، گفته شده که به کاری بپردازید که به آن علاقه دارید.
در مرحله بعد، برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و برای تبدیل شدن به یک مدرس موفق تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و .... باید بر مطالبی که ارائه می کنید مسلط باشید. همانطور که در مطالب قبلی در زمینه موفقیت در تدریسو تدریس خصوصی گفته شد، اینکه تنها مطلب را بلد باشید کافی نیست. بلکه باید بر مطلب مسلط باشید. وقتی بر درسی تسلط دارید و آن را تدریس می کنید، خودتان مطالب را از بالا می بینید و به گونه ای درس را ارائه خواهید کرد کهدر زمان کمتر مطالب بیشتری را تدریس کنید. در ضمن حین تدریسبیان روانتری هم خواهید داشت و فن بیان شما بهتر و بهتر خواهد شد. مطالعه قبل از جلسات تدریس می تواند به مسلط شدن شما بر مطلب کمک زیادی بکند. 

اشراف معلم و مدرس بر محتوا و موفقیت در تدریسارتباط تنگاتنگی با هم دارند. از بین عوامل مهم در موفقیت در تدریس اشراف معلم و مدرس بر محتوا اگر مهمترین پارامتر نباشد، یکی از مهمترین پارامترهاست.
درست است که مثلا می گویند فلانی فن بیان خوبی دارد و .... ولی به هر حال اگر کسی کاملا مطلب را بلد باشد و صد در صد بر آن مسلط باشد به گونه ایکه کل محتوای درس را از بالا ببیند و اول  آخر مبحث را بداند، نحوه بیان درسش هم روان خواهد بود.
اگر شما خودتان یک جاهایی گیر داشته باشید و در را نصفه نیمه بلد باشیدحین تدریس و بیان مطالب این امر خودش را نشان خواهد داد. حتی اگر بخواهید ان را پنهان کنید وسط حرفاتون مشخص خواهد شد. یا ممکن است سوال از شما پرسیده شود و آن موقع مشخص گردد که بلد نیستید.
به هر حال، اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس خصوصی و گروهی موفق باشید و درآمد شما از تدریس روز به روز بیشتر گردد و در عین حالهمه شاگردان شما نتیجه خوبی بگیرند، در قدم اول اشراف معلم و مدرس بر محتوا  را فراموش نکنید.

در این بخش ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق که در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و یا تدریس گروهی فعالیت دارد به صورت تیتروار ارائه می گردد. ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق به صورت زیر است:

1- اشراف معلم و مدرس بر محتوا

2- توجه کردن به نیازهای عاطفی و عقلی دانش آموزان و دانشجویان

3- تعیین تکالیف متنوع و مختلف برای دانش آموزان و دانشجویان

4- داشتن طرح درس در ذهن و یا به صورت مکتوب

5- استفاده از ارزیابی چندگانه برای بررسی پیشرفت

6- ایجاد محیط آموزشی مناسب: احترام متقابل

7- اصلاح و تطبیق آموزش با امکانات

8- استفاده از تعامل موثر: متکلم وحده نبودن مدرس در کلاس درس

9- داشتن ارتباط با شبکه ای از گروههای آموزشی

10- شرکت همیشگی و دائمی در کلاسهای یادگیری تدریس

برای داشتن یک جلسه تدریس یا تدریس خصوصیخوب و عالی قبل از هر چیزی باید آمادگی کاملی برای تدریس داشته باشید. تسلط بر درس و خوب بلد بودن آن شرط لازم برای ارائه یک تدریس خوب است.

ممکن است فن بیان شما بسیار عالی نباشد، ولی اگر بر درس کاملا مسلط باشید، به هر ترتیب می توانید مطلب را برسانید. بلد بودن شما در حرف زدنتانخودش را نشان می دهد. اگر بر درس تسلط هم نداشته باشید، یک جای کار مشخص می شود.

مطلب دیگر اینکه میزان بلد بودن هم در نحوه تدریستفاوت ایجاد می کند. حتما خودتان فهمیده اید که وقتی درسی را برای بار دومو سوم درس می دهد با دفعات قبل فرق می کند. منظور اینکه، میزان تسلط با نحوه تدریس ارتباط مستقیم دارد. هر چه تسلط شما بالاتر باشد، نحوه بیان و ارائه مطالب هم بهتر می شود.

بنابراین، برای موفقیت در تدریس در مرحله اول باید خودتان مطلب را خوب بلد باشید. برای موفقیت بیشتر در تدریس میزان تسلطتان بر بحث را بالاتر ببرید. بیشتر مطالعه کنید و روی نحوه بیان خودتان هم دقت کنید. مطلب را از دید شاگردتان ببینید و وسط کلاس به صورت مرتب از او بخواهید توضیح دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا مطلب را خوب فهمیده است یا نه.

منبع: ایران مدرس

8 نکته کلیدی برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی - برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از کلاس اگر بر مطلب تسلط ندارید آن را مطالعه کنید.

2- سر وقت در کلاس حاضر باشید.

3- در کلاس جدی باشید و در عین حال سعی کنید کلاس خسته کننده ای نباشد.

4- حین توضیح درس از شاگردتان سوال بپرسید و او را هم در مباحث و توضیحات دخیل کنید.

5- برای جلسات تدریس بعد سوال و تمرین داده و با جدیت حل آنها را بخواهید.

6- کمی بیشتر در کلاس درس بمانید (به نسبت آنچه از قبل تعیین کرده بودید).

7- درس را از دید دانشجو و دانش آموز دیده و طوری توضیح دهید که کامل متوجه شود.

8- در کلاس درس به اندازه کافی تمرین و مثال حل کنید.

در این بخش مهمترین عوامل موفقیت در تدریس به صورت موردی ارائه شده و توضیحات کافی در ارتباط با هر مورد در بخشهای بعد ارائه می گردد. موارد ارائه شده هم برای جلسات تدریس گروهی و هم برای جلسات تدریس خصوصی و تدریس در منزل می تواند مفید باشد. مهمترین عوامل موفقیت در تدریس را به صورت زیر می توان در نظر گرفت:

1- داشتن علاقه به تدریس

2- داشتن هدف و انگیزه

3- مطالعه مطالبی که قرار است در جلسه تدریس ارائه گردد

4- تسلط بر مطالب قبل از شروع جلسه تدریس

5- داشتن برنامه برای جلسات تدریس

6- حل تمرین و مثال کافی در جلسات تدریس

7- ارائه مطالب در جلسات تدریس با زبانی روان

8- دیدن مسائل از دید دانشجو یا دانش آموز

9- استراحت های کوتاه در بین جلسات تدریس

10- دادن تمرین و خواستن آن در جلسات بعدی

11- جهت دادن به دانشجو یا دانش آموز

12- پشتیبانی کامل از دانشجو یا دانش آموز

13- کمی بیشتر ماندن به نسبت وقت تعیین شده

14- جدی بودن در کلاس درس

15- خارج کردن کلاس از حالت خشکی و بی روحی

منبع: ایران مدرس

حل تمرین و مسئله در جلسه تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیهم با هم رابطه مستقیم دارند. حتی اگر خیلی وقت کمی هم برای آمادگی تا امتحانات دارید، بدون حل تمرین و مسئله جلسات تدریس بازدهی زیادی نخواهد داشت.

توصیه می شود به جای آنکه کل مباحث را تدریس کنید و در آخر تمرین حل نمائید، بعد از هر مبحثی که در جلسات تدریس ارائه می کنید، برای آن مبحث تمرین و مسئله حل کنید. تمرین و مسئله کاربرد مطالبی را که ارائه می کنید به صورت عملی نشان می دهد. بنابراین همواره مطالب تدریسی حین حل تمرین و مسئله بهتر جا می افتد.

هم در جلسات تدریس خصوصی تمرین حل کنید و هم به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید تا در بین جلسات تدریسحل کنند. در ادامه تمرینات حل شده توسط شاگردانتان را بررسی نموده و اشکالات آنها را برطرف نمائید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی و ... حل تمرین و مسئله حیاتی است. بنابراین برای این درسها وقت بیشتری را بهحل تمرین و مسئله اختصاص دهید.

منبع: ایران مدرس


تدریس ریاضی کنکور و راهکارهای موفقیت در ریاضی کنکور در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. ریاضی کنکوریکی از دروسی است که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته های تجربی و ریاضی بسیار مهم بوده و کسب درصد بالا در درس ریاضی کنکور می تواند به مقدار زیادی بر روی رتبه نهایی کنکور تاثیر بگذارد.

برای رشته انسانی هم ریاضی کنکور تا حدی مهم است. در صورتیکه در بخشهایی از درس ریاضی اشکالات پایه ای دارید و یا برای کسب درصد بالا در آنروشهای تست زنی و مطالعه را بلد نیستید، مشاوره با مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی کنکور می تواند مفید باشد.
در صورتیکه برای کسب درصد بالا در ریاضی کنکور با مدرس خاصی هماهنگ کردید و در کلاسهای خصوصی شرکت نمودید، مطالعه و تست زنی خودتان را نباید فراموش کرده و از کلاسهای کنکور فقط به عنوان پشتیبانی استفاده نمائید.
به منظور مشاهده لیستی از مدرسین ریاضی فعال در زمینه تدریس ریاضیات کنکور، دبیرستان و دانشگاه بر روی لینک تدریس خصوصی ریاضی کنکور کلیک نمائید.

نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکوربا چگونگی مطالعه ریاضی برای امتحانات تفاوت دارد. هر چند که در هر دو حالت قدم اول یادگیری کامل درس و حل تمرین و مسئله برای تسلط بر مطلب است. در حالت کلی برای یادگیری یک مبحث از درس ریاضی و تسلط بر آن به منظور پاسخگویی به سوالات کنکور در آن مبحث، روند زیر می تواند مفید باشد.

1- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه با دقت و تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش داده و جزوه مناسبی یادداشت کنید (در صورت لزوم می توانید در کلاسهای تدریس ریاضی کنکور به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی شرکت کنید).
2- بعد از برگزاری کلاسهای تدریس ریاضی برای مطالب ارائه شده مرورهای منظمی در نظر بگیرید.
3- تمرینها و مسائل حل شده توسط مدرس ریاضی یا معلم ریاضی خود را یک بار دیگر حل کنید.
4- برای هر مبحث، چند تمرین و مسئله اضافی حل کنید (به تناسب وقتی که دارید).
5- تست های کنکور سالهای گذشته را حل کنید.
6- با حل تست های کنکور و مسائل بیشتر تسلط خود را افزایش دهید. حین تست زنی نکات مهم تست ها را برای مرورهای بعدی یادداشت کنید.
7- اگر در بخش هایی از درس ریاضی اشکال دارید می توانید از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسان فعال در زمینه تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک نمائید.

روند ارائه شده برای مطالعه سایر دروس همچون شیمی و فیزیک هم کمابیش صادق است. در این زمینه می توانید از مدرس شیمی یا معلم فیزیک خود کمک بگیرید.

همانطورکه می دانیم شیوه مطالعه هر درس با درسهای دیگر متفاوت است و با اتخاذ یک روش مناسب و درست برای مطالعه هر درس می توان کارایی و میزان یادگیری خود در آن درس را به میزان قابل توجهی افزایش داد. به عنوان مثال نحوه مطالعه درس ریاضی با درس فیزیک که شاید تا حدودی شبیه به هم به نظر برسند باید متفاوت باشد. در اینجا قصد داریم نحوه صحیح مطالعه درس ریاضی را توضیح دهیم. ریاضی جز آن دسته از دروسی است که تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در یادگیری آن مشکل دارند و تقریبا می توان گفت کهدرس ریاضی درسی است که بیشترین تقاضای مدرس خصوصی برای آن وجود دارد. در کنار داشتن یک مدرس خصوصی خوب و استفاده از مزایای تدریس خصوصی با مطالعه صحیح درس ریاضی می توان میزان یادگیری را به مقدار زیادی افزایش داد. به منظور یادگیری بهتر این درس مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا نمره ای را که قصد دارید در درس ریاضی بگیرید مشخص نمایید. دوست دارید چه نمره ای بگیرید،13، 15، 17 یا 20. به هر حال ابتدا باید تصمیم بگیرید. این مرحله را دست کم نگیرید چون حتما تصمیمی که در این مرحله می گیرید به وقوع خواهد پیوست. بعد از آنکه تصمیمتان را گرفتید آن را "به زبان شخصی، به صورتی مثبت و به زمان حال" بنویسید و روی دفترتان یا جایی که همیشه در معرض دیدتان قرار دارد بچسپانید. بلند پرواز باشید نمره زیر 17 یا 18 برای خودتان در نظر نگیرید. تصمیمتان را به شکلی بنویسید که انگار الان اتفاق افتاده است و آن را مرتب مرور کنید. با این کار ضمیر ناخودآگاهتان نیز در کنار پشتکار و روشکار درستتان به کمک شما می آید و حتما به هدفی که دارید می رسید. من خودم بارها و بارها این را امتحان کرده ام و نتیجه گرفته ام. یک مثال برای انتخاب هدف یا تصمیم به صورت مقابل است: "خدا را شکر می کنم که این ترم نمره ریاضی من 18 شد." یا " من مطمئنم که نمره ریاضی من این ترم بالای 18 است." (راستی این روش را برای رسیدن به هر هدف دیگری نیز می توانید به کار ببرید از جمله افزایش معدلتان تا نمره خاصی که مد نظرتان است، قبولی در کنکور و کسب رتبه دلخواهتان و یا ...).

(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین ویژگیهای مدرسین موفق تدریس خصوصی
برای اینکه مدرس موفقی باشیم باید از سر علاقه تدریس کنیم. باید تدریس را دوست داشته باشیم و علاوه بر کسب درآمد از تدریس و تدریس خصوصی، از انجام آن لذت هم ببریم.

iranmodares

برای اینکه مدرس خوب و موفقی باشیم باید در جلسات تدریس خصوصیو گروهی مطلب را از دید شاگرد یا اگردان ببینیم. باید مطلب را به زبان خودآنها توضیح دهیم و با پرسیدن سوال یا سوالاتی در حین تدریس از مفهوم بودن وواضح بودن مطالبی که ارائه می دهیم مطمئن شویم.
برای اینکه مدرس و مدرس خصوصی خوبی باشیم و از کلاسهای تدریسما لذت ببرند باید درس را تا حد بسیار خوبی بلد باشیم. باید بر درس مسلط بوده و از جنبه های مختلف و زوایای مختلفی بتوانیم آن را برای شاگردانمان توضیح دهیم. اگر خودمان مطلب را بسیار خوب بلد باشیم، با در نظر گرفتن سایرپارامترها، آن را به خوبی هم می توانیم توضیح دهیم.
برای موفقیت در تدریس:
1- باید بر مبحثی که تدریس می کنید مسلط باشید. هر چه میزان تسلط شما بیشتر باشد بیان روان تری خواهید داشت.
2- در کلاس درس مطالبی را که ارائه می کنید به صورت متنوع بیان نمائید.در بخشی از کلاس درس را ارائه کنید. در بخش دیگری سوال بپرسید. تمرین حل کنید. استراحت بدهید و ...
3- به دانشجو و دانش آموز تمرین بدهید و میزان یادگیری او را ارزیابی نمائید. جوری نباشد که فقط درس را ارائه کنید و از میزان یادگیری شاگردتان یا میزان مفید بودن کلاس غافل باشید.
در این بخش ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق که در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و یا تدریس گروهی فعالیت دارد به صورت تیتروار ارائه می گردد. ویژگیهای یک معلم و مدرس موفق به صورت زیر است:

1- اشراف معلم و مدرس بر محتوا

2- توجه کردن به نیازهای عاطفی و عقلی دانش آموزان و دانشجویان

3- تعیین تکالیف متنوع و مختلف برای دانش آموزان و دانشجویان

4- داشتن طرح درس در ذهن و یا به صورت مکتوب

5- استفاده از ارزیابی چندگانه برای بررسی پیشرفت

6- ایجاد محیط آموزشی مناسب: احترام متقابل

7- اصلاح و تطبیق آموزش با امکانات
برای اینکه مدرس خوبی باشید و در کار تدریس موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- کیفیت تدریس خودتان را بالا ببرید. در جلسات تدریس خصوصیبهترین ارائه خودتان را داشته باشید. هر بار 5 دقیقه قبل از کلاس به خودتان بگویید که این جلسه یکی از بهترین جلسات تدریس من خواهد بود.

2- نتیجه گرفتن دانشجو و یا دانش آموز برایتان مهم باشد. پیگیر این باشید که آیا تمرین ها را حل می کند یا نه و در صورت لزوم به والدین گزرش دهید. بعد از امتحانات نیز بپرسید و پیگیر باشد که آیا شاگرد شما نتیجه مطلوب را گرفته است یا نه. اگر به این شکل عمل کنید، شاگردهای هر ترم شما برای ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.

3-در کلاس درس به صورت متنوع تدریس نمائید. درس را توضیح دهید، تمرین حل کنید. از شاگرد خودتان بخواهید که با زبان خودش درس را برای شما توضیح دهد. هر از چند گاهی هم استراحت کنید.

4- در کلاس درس جدی باشید و در عین حال سعی کنید که کلاس خشکی نداشته باشید. تمرینات و مسائلی را که برای جلسات بعد تعیین می کنید به صورت جدی از شاگردتان بخواهید.
حین تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- برای هر دانشجو و دانش آموز جدیدی که دارید، بررسی کنید که اشکال اساسی او چه چیزی است. آیا در بحث های مربوط به مقاطع قبلی اشکال دارد و یااشکال او تنها به مقطع حاضر بر می گردد. این مطلب را با پرسش سوال حین تدریس می توان تشخیص داد. اگر شاگرد شما در ریاضیات مقطعهای قبلی اشکال دارد می توان در یک جلسه اختصاصی به ان پرداخت و یا در بین مباحث جدید و مباحث ریاضی مقطع فعلی او می توان کم کم اشکالات قبلی را هم پوشش داد.

2- قبل از جلسات تدریس ریاضیسعی کنید که خودتان حتما بر مطلب مسلط باشید. اگر به جای بلد بودن مبحث برآن مسلط باشید، در زمان کمتر مطلب بیشتری را با کیفیت بالاتر ارائه خواهیدداد. به نظر می رسد که بهتر است بر روی چند درس متمرکز شوید و در انها به تسلط برسید. کسانی که تعداد زیادی درس را تدریس می کنند معمولا نمی توانند بر همه ی آنها مسلط شوند.

3- در جلسات تدریس و تدریس خصوصی تمرکز کافی داشته باشید. از هر عاملی که حواس شما را پرت می کند پرهیز نمائید.

4- در جلسات تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید. هیچ جزوه ای مثل جزوه خود شما نخواهد شد. جزوه ی خودتانرا بعدا بهتر خواهید فهمید.

5- در کلاس درس هر سوالی که برایتان پیش آمد بپرسید. نگذارید که سوالی در ذهنتان باقی بماند.

6- به سوالات دیگر دانش اموزان گوش دهید. ممکن است سوال شما هم باشد. این سوال ممکن است در مراحل بعد برای شما مطرح شود.

7- بعد از جلسات تدریس درس را مرور کنید. مرور بعد از جلسات تدریس باعث می شود دیرتر مباحث را فراموش کنید.

8- برای انجام تمرینات و مسائل در کلاس درس داوطب شوید.
از بین عوامل مذکور شاید دو عامل زیر مهمترین عوامل باشند.

1- تسلط بر درس و مبحث تدریسی: در مقالات دیگر هم گفته شده است که تسلط بر درس واقعا مهم است. هر چه تسلط شما بر درسی که تدریس می کنید بیشتر باشد بیان شما روانتر خواهد بود. هر چه مطلب برای شما بیشتر جا افتاده باشد در انتقال آن به شاگردتان موفق تر عمل خواهید کرد. تسلط بیشتر بر درس تدریسی باعث می شود که در انتخاب کلمات، برنامه ریزی کلاس و حتی انتخاب مسائلی که در مدت زمان موجود حل می کنید بهتر عمل نمائید.

2- پیگیری نتیجه گرفتن شاگردانتان: هر چند عوامل زیاد دیگری برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیوجود دارند ولی به نظر می رسد متعهد بودن به کارتان و اینکه نتیجه گرفتن شاگردانتان برایتان مهم باشد یکی از موثرترین عوامل است. در طول ترم که جلسات تدریس را برگزار می کنید به مرور وضعیت تحصیلی شاگرد یا شاگردانتان را ارزیابی نمائید. به او تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حین تدریس از مباحث جلسات قبل سوال بپرسید. به صورت مداوم بررسی کنید که آیا با برگزاری جلسات تدریس پیشرفتی در وضعیت تحصیلی شاگردانتان اتفاق میافتد یا نه. به هر روشی که بلد هستید، کاری کنید که شاگردانتان درس را یادبگیرند و در نهایت نتیجه و نمره مورد نظر را کسب نمایند.

منبع: ایران مدرس
پارامترهای کلیدی موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در این بخش به صورت تیتروار ارائه می گردد. در همین وب سایت (ایران مدرس) مطالب زیادی در زمینه موفقیت در تدریس، راهکارهای تدریس خصوصیموفق، افزایش درآمد از تدریس خصوصی، راهکارهای افزایش جذب شاگرد، نحوه درجآگهی تدریس موثر و پربازده و ... ارائه شده است. در این مقاله موارد مزبوربه صورت موثر ارائه نمی شود. بلکه راهکارهای موفقیت در تدریس فقط به صورت تیتروار ارائه می شود:

1- برای موفقیت در تدریس تسلط خودتان بر مطالب تدریسی را افزایش دهید.

2- سر وقت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی حاضر شوید.

3- کمی کار اضافه انجام دهید. به عنوان مثال اگر زمان تدریس را یک ساعت و نیم تعیین کرده اید یک ساعت و 40 دقیقه در کلاس بمانید.

4- در کلاسهای تدریس ارزیابی را فراموش نکنید. امتحان بگیرید و تمرین هایی که برای حل کردن داده اید را بررسی کنید.

5- هر جلسه تدریس برای جلسه بعد حل تمرین و مسئله توسط شاگردتان را در نظر بگیرید.

6- پشتیبان و مشاور شاگردتان باشید و هدف از برگزاری جلسات تدریس خصوصی را فقط نتیجه گرفتن شاگردتان در نظر بگیرید.

7- در جلسات تدریس، مطالب را از دید شاگردتان ببینید وبا سوال پرسیدن از او تشخیص دهید که اشکال اصلی شاگردتان چیست و بر روی حلاشکالات متمرکز شوید.

منبع: ایران مدرس
در این بخش نکاتی برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی ارائه می گردد:

1- در مرحله اول سعی کنید بر مباحث تدریسی خودتان تسلط داشته باشید.

2- حین تدریس ریاضی، هر مبحثی را که تدریس می کنید، یکی دو تمرین و مثال برای آن حل کنید.

3- حین تدریس ریاضی و حین حل تمرینها و مسائل به صورتمداوم از شاگردانتان سوال بپرسید تا مطمئن شوید که با مسئله و تمرین درگیرشده اند و روند حل را یاد گرفته اند.

4- کلاس ریاضی را متنوع برگزار کنید. هم درس را ارائه دهید، هم تمرین و مسئله حل کنید و در بخشی از کلاس از خود شاگردانتان بخواهید که تمرین حل کنند.

5- به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعد تدریس ریاضی حل آنها را بخواهید.

6- هر چند جلسه یکبار امتحان یا کوئیزی برگزار نمائید.

7- در کلاس تدریس ریاضی جدی باشید و با جدیت یادگیری و آموزش شاگردانتان را پیگیری کنید.

8- اگر جلسات تدریس ریاضی ای که برگزار می کندی طولانی است، هر 40 دقیقه یکبار استراحت کوتاهی به شاگردانتان بدهید.

9- جلسات تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید و با برگزاری این جلسات در طول ترم بازدهی آنها را افزایش دهید.

10- حل تمرین و مسئله برای یادگیری ریاضی عامل اساسی وموثر در یادگیری این درس است. تا جایی که زمان به شما اجازه می دهید تمرینو مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس
اگر می خواهید مدرس خوبی باشید و در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- سر وقت در کلاس تدریس مدرسه و دانشگاه و یا جلسات تدریس خصوصی حاضر شوید.

2- جلسات تدریس خصوصی را در زمانی برگزار کنید که هم برای شما و هم شاگردتان مناسب باشد.

3- جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. در ایام امتحانات که مجبورید این کار را انجام دهید بین جلسات تدریس استراحت کافی در نظر بگیرید.

4- تا جایی که ممکن است کلاسهای تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. قبل از رسیدن به ایام امتحانات درس را تمام کنید.

5- تسلط خودتان بر دروس تدریسی را بالاتر ببرید. هر چه مسلط تر باشید بیان روانتری هم خواهید داشت.

مدرسانموفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.

کسانی که در کار تدریس موفق هستند خوب درس می دهند. فن بیان قوی ای دارند و مطالب را از دیدشاگردشان می بینند. شما هم اگر می خواهید در تدریس موفق باشید باید حین تدریس از شاگرد خودتان سوال بپرسید و تشخیص دهید که نقطه ضعف آنها کجاست؟ هر کدام از شاگردهای شما ممکن است در بخشی از درس اشکال داشته باشند و این جز با سوال پرسیدن مشخص نخواهد شد. شما باید خوب تشخیص دهید که شاگرد شما چه اشکال اساسی ای دارد و چه روندی را باید پیش گرفت تا در تحصیل موفق شود.باید جلسات تدریس خصوصیرا به گونه ای پی ببرید که موفقیت شاگرانتان حتمی باشد. به شاگردهای خودتان مشاوره بدهید و در طول ترم و تا شب امتحان پشتیبان آنها باشید.

تدریس و آموزش زبان-تدریس خصوصی-تدریس-جلسه اول رایگان-معلم ریاضیات دبیرستان-مدرس شیمی خانم-داده های پژوهشی-Etabs-کارگاه-مدرس استاتیک-راهکارهای سرمایه گذاری در بورس-دبیر زیست شناسی-تدریس عربی در تهران-تدریس خصوصی در شیراز-شیمی 3-کار تدریس-مهندسی-تدریس فیزیک دبیرستان در تبریز-ریاضی-


برای کسب نتیجه خوب در تدریس فیزیک و تبدیل شدن به یک مدرس موفق فیزیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید: فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند.

2- فیزیک را مفهومی تدریس نمائید: فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. در کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی فیزیک هم این نکته را مد نظر داشته باشید. فقط فرمول ندهید ونگوئید که با این فرمول مسئله حل می شود. معنی روابط فیزیکی مختلف و دلیل کاربرد آنها در مسائل را توضیح دهید. سعی کنید شاگردانتان مفهوم روابط را درک کنند و بفمهند.

3- راه حلهای مختلف حل مسائل را بگوئید: اگر فیزیک رامفهومی تدریس کنید و فهمیدن و درک سوالات را به شاگردانتان یاد دهید، ممکناست خود شاگردانتان برای حل یک مسئله راه حلهای مختلفی را ارائه دهند. مثلا در بحث حرکت پرتابی یک سوال مشخص را ممکن است بتوان از چند راه حل کرد. اگر کسی سوال را خوب فهمیده باشد راه حلهای مختلفی هم به ذهنش می رسد.در کلاسهای تدریس فیزیک شاگردانتان را محدود به یک فرمول و راه حل خاص نکنید. اگر کاری کنید که درس را خوب درک کنند، خودشان راه حل ارائه می دهند. مسلما اول کار باید به انها کمک کنید. ولی حین تدریس به آنها یادآوریکنید که ذهنشان را به کار بیندازند و در جستجوی راه حلهای ساده تر و بهتریبرای حل سوالات باشند.

4- از شاگردهایتان توضیح بخواهید: حین تدریس خصوصی فیزیکو یا هر درس دیگری از شاگردهایتان بخواهید که درس را به زبان خودشان توضیحدهند. به این ترتیب هم مبحث برای خودشان بهتر جا می افتد و هم شما متوجه می شوید که درس را یاد گرفته اند یا نه. اگر حین تدریس فیزیک و یا حل مسائلفیزیک از فرمول خاصی استفاده می کنید، دلیل استفاده از رابطه مزبور را از آنها بپرسید. یا بپرسید که آیا به نظر آنها می تواند مسئله را از راه دیگریحل کرد یا نه؟


نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.

برای بسیاری از دروس مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و ... حل تمرین و مسئله حتی شاید از خود درس مهمتر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس شیمی، تدریس خصوصی فیزیک و دروس مشابه اینها، حل تمرین و مسئله را فراموش نکنید. حتی مثلا حین آموزش زبان و در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یادگیری هر چه بهتر قواعد و گرامرو مکالمه و ... انجام تمرین بسیار مهم است. تمرین مادر یادگیری است. با تمرین می توان بر هر مطلبی مسلط شد. در کلاسهای تدریس خصوصی در مرحله اول درس را ارائه کنید. به نظر می رسد بهتر باشد بعد از ارائه هر مبحث تمرینی یا مثالی از آن حل شود. به نسبت حالتی که بخواهید همه ی مباحث را درس بدهیدو بعد از آن تمرین حل کنید، حل مثال بعد از هر مبحث بهتر است. بنابراین درکلاسهای تدریس خصوصی به اندازه کافی تمرین و مثال و مسئله حل کنید. یکی ازمزیتهای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم و اینکه این کلاسها به ایام امتحانات موکول نشود همین است. اگر کلاسهای تدریس خصوصیدر طول ترم برگزار گردد، به اندازه کافی برای حل سوال و مسئله و تمرین وقتخواهید داشت. علاوه بر حل تمرین و مسئله توسط خود مدرس در کلاسهای تدریس خصوصی،گاها در همین کلاسها خود شاگردان هم باید مثال و تمرین حل کنند. هر از چندگاهی مثالی یا مسئله ای به شاگردتان بدهید تا حل کند. به این ترتیب هم خودشاگرد شما و هم خود شما میزان یادگیری را پایش می کنید. اصلا یکی از فوایدحل تمرین و مسئله، علاوه بر افزایش تسلط، این است که می فهمید کلاسهای تدریس خصوصی تا چه میزان مفید بوده است و اگر اشکالی وجود دارد هر چه سریعتر برطرف گردد. در نهایت برای زمانهایی که بین کلاسها و جلسات تدریس و تدریس خصوصی وجود دارد به شاگردتان تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حل آن را به شما برگرداند. این کار هم چند مزیت دارد. در مرحله اول شاگرد یا شاگردان شما برای آن که بتوانند تمارین را حل کنند باید درس را بخوانند و مرور نمایند و بنابراین درس خوانده می شود و این بسیار مفید است. در مرحله بعد بعد از انکه حل تمرین به شما ارائه گردید می فهمید که آیا مطلب مورد نظر شما را شاگردتان یاد گرفته است یا نه. در نهایت شاگرد شما با حل تمرین بر مباحث ارائه شده مسلط تر هم می گردد. دقت کنید، همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، اگر می خواهید در کار تدریسموفق شوید و درآمد خوبی کسب نمائید، باید خودتان را مسئول نتیجه گرفتن یا نگرفتن شاگردانتان بدانید. با دادن تمرین و مسئله به اندازه کافی و پیگیری جدی آن متوجه خواهید شد که آیا شاگرد شما درس را یاد گرفته است و به نتیجه می رسد یا نه و در نتیجه آیا روندی که شما برای کلاسهای تدریس خصوصی پیش گرفته اید مفید است و می تواند شاگردانتان را به نتیجه برساند و یا باید تغییری ایجاد کند. همیشه به فکر نتیجه گرفتن شاگردانتان باشید تا خودتان درکار تدریس و تدریس خصوصی موفق گردید.
قبل از این کلاس تدریس خودتان را شروع کنید، درس و مبحثی که باید تدریس کنیدرا بپرسید. از شاگرد خودتان منبع درس (کتاب یا جزوه) و ... را بپرسید. در ادامه تلاش کنید تا مبحث مورد نظر را مرور کرده و مطمئن شوید که بر آن مسلطهستید. همان جلسه اول و قبل از شروع کلاسهای تدریس خصوصی از شاگرد یا شاگردانتان جزوه نخواهید. همین خودش باعث عدم اطمینان می گردد. این شک را برای شاگردتان به وجود می آورد که شما درس را بلد نیستید و می خواهید خودتان درس را بخوانید تا بلد شوید. هر چند مرور قبل از جلسات تدریس هموارهلازم است ولی از شاگرد خودتان جزوه نگیرید. البته، اگر چند جلسه از کلاس تدریس گذشت و اعتماد شاگردتان جلب شد می توانید جزوه را بگیرید و برای خودتان کپی تهیه کنید و قبل از جلسات تدریس مرور کنید. ولی قبل از جلسه اول این کار را نکنید. بسیاری از کلاسهای تدریس خصوصیبیش از یک جلسه ادامه پیدا نمی کند. دلیل این امر فقط می تواند این باشد که مدرس نتوانسته است نظر شاگردش را در همان جلسه اول جلب کند. دقت کنید هرشاگرد شما ممکن است دهها جلسه با شما داشته باشد. بنابراین هر شاگرد هم ارزشمند است. در جلسه اول تدریس خصوصی به اندازه کافی سوال بپرسید. بپرسید که شاگردتان کجاها ضعف دارد و چه نوع تدریسی را می پسندد. کمی درس ارائه کردید باز سوال بپرسید آیا به این شکل که شما تدریس می کنید خوب است؟ به هرحال به همیشه حق با مشتری است و در کلاسهای تدریس خصوصی شاگرد شما مشتری شما است. با پرسیدن سوالات اشکالاتی را که وجود دارد تشخیص دهید و با تدریسمناسب درست به هدف بزنید. خلاصه اینکه، اگر می خواهید جلسات تدریس شما ادامه پیدا کند، جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را بسیار عالی برگزار نمائید و در جلسات بعدی هم تلاش کنید همواره بهتر و بهتر شوید.
برای ارائه یک تدریس خوب و مناسب و به منظور موفقیت در تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از شرکت در کلاس تدریس و تدریس خصوصی درس مورد نظر را مطالعه کنید. با مطالعه دروس تدریسی می توانید بر درس مورد نظر خودتان مسلط شده و در کلاس تدریس و تدریس خصوصیبه بهترین وجه مطلب را ارائه کنید. با بالا بردن تسلط خودتان بر مطالب تدریسی، به شکل بهتری هم می توانید مطالب را بیان کنید و مطالب به دردبخورتر را هم ارائه خواهید کرد. اگر می خواهید روز به روز در کار تدریس موفق تر باشید و درآمد بالاتری کسب کنید بدنبال راهکارهایی باشید که درسهایمورد نظرتان را بهتر ارائه کنید و برای شاگردانتان کلاسهای مفیدتری برگزارنمائید.

2- دروسی را تدریس کنید که به آن علاقه دارید. درسهاییرا تدریس کنید که خودتان هم از تدریس انها لذت می برید. به عنوان مثال اگربه تدریس ریاضی علاقه دارید، کلاسهایی را قبول کنید که در زمینه آموزش و تدریس ریاضی باشد. اگر خودتان به دروس تدریسی علاقه داشته باشید در تدریس و آموزش انها موفق تر هم عمل خواهید کرد.

3- در کلاسهای تدریس هم درس بدهید و هم مسئله حل کنید. در کلاسهای تدریس گروهی یا تدریس خصوصیبه صورت ترکیبی عمل کنید. هم درس را ارائه کنید و هم تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب شاگردهای شما هم درس را بهتر یاد می گیرند و هم کلاسهایمتنوع و جذابتری خواهید داشت. بسیاری از اوقات شاگردان شما خود درس را یادنمی گیرند ولی با حل تمرین و یکی دو مثال می توانند در آموزش آن موفق باشند.

4- برای زمانهای بین جلسات تدریس و تدریس خصوصی به شاگردانتان تمرین و مسئله بدهید. برایبسیاری از دروس مانند ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله ضروری است. به دانش آموزانتان تمرین و مسئله بدهید و از آنها بخواهید در زمانهای بین جلسات تدریس تمرینات را حل کنید. خودتان تمرینات را بررسی نموده و راه حل صحیح آنرا ارائه دهید. برای دروس دیگر مانند زبان و عربی و زیست هم در بین جلسات تدریس از شاگردانتان بخواهید که دروس را مرور نمایند.
راهکارهایی برای تدریس موفق ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه در این بخش ارائه می گردد. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی ریاضی و برای موفقیت در کار تدریس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.1- اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید در این زمینه فعالیت کنید.مسلما در صورتیکه به ریاضی و تدریس ریاضی علاقه داشته باشید به صورت اتوماتیک این علاقه را به شاگردانتان منتقل کرده و در کار تدریس موفق خواهید شد.2- قبل از حضور در کلاسهای تدریس ریاضی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تسلطبر درس بسیار مهم است. اگر بر درس ریاضی مسلط باشید حتی نحوه بیان شما متفاوت خواهد شد. اگر بر درس مسلط باشید خودتان مطالب را از بالا می بینید وروانتر تدریس خواهید کرد.3- کتاب و مقطعی از ریاضیات را تدریس کنید که بر آن مسلط هستید.مثلا اگر ریاضی کنکور را خوب نمی توانید تدریس کنید و یا جزوه آماده ای برای تدریس کنکور ندارید سراغ تدریس ریاضی کنکور نروید. اگر می توانید ریاضی ابتدایی یا دبیرستان را خوب تدریس کنید در همان مقاطع به کار تدریس بپردازید.

تدریس خصوصی ریاضی تدریس ریاضی ریاضی آموزش ریاضی معلم موفق ریاضی نمره بالای ریاضی ریاضی کنکور موفقیت در تدریس ریاضی موفقیت در ریاضی آموزش موفق ریاضی تدریس موفق ریاضی نمره 20 ریاضی مدرس موفق ریاضی ریاضیات یادگیری ریاضی

4- در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث را از دید شاگردتان دیده و به تناسب وضعیت تحصیلی او تدریس کنید. هر کدام از شاگردهای شما وضعیت متفاوتی از دیگر شاگردانتان دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیدر یکی دو جلسه اول با پرسش سوالهایی وضعیت ریاضی شاگردتان را ارزیابی کرده و به تناسب آن تدریس کنید. اگر شما خیلی عالی ریاضی را تدریس کنید ولیشاگردتان چیزی متوجه نشود فایده ای ندارد.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها : مدرسین موفق تدریس خصوصی
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی تهران و کل کشور
بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی تهران و کل کشور در این بخش معرفی می گردد.اگر در جستجوی بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی و تبلیغات مدرسین در تهرانهستید ... اگر در تهران قصد دارید در زمینه تدریس و اموزش تبلیغات اینترنتی درج کنید ... اگر در تهران با ثبت تبلیغات در اینترنت قصد دارید شاگرد جذب نموده و از کار تدریس درامد خوبی کسب کنید ... در هر صورت، آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در برترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس)ثبت نمائید. درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس پربازده ، مفید و موثر است. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس، اگهی تدریس شما در معرض هزاران بازدیدکننده در تهران، استان تهران و کل کشور قرار می گیرد. ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرسثبت نامی دارد. اگر می خواهید کار تدریس را در تهران شروع کنید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و قصد دارید با درج تبلیغات در اینترنت درآمد خودتان از تدریس را افزایش دهید، در هر صورت، فرصت درج تبلیغات رایگان تدریس در بزگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. بر روی لینک ثبت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.


iranmodares


برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی یک راهکار بسیار خوب به شما پیشنهاد می گردد. به جای جستجوی آگهی های استخدام مدرس تدریس خصوصی در روزنامه و جستجوی عبارتهای همچون استخدام تدریس خصوصی و استخدام مدرس و معلمو دبیر و .... در اینترنت و تماس های مکرر با آموزشگاهها، فرم عضویت در سایت را در سایت (ایران مدرس) تکمیل نموده و پس از عضویت در سایت، آگهیتدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید تا متقاضیان تدریس خصوصیبا شما تماس بگیرند. به این ترتیب به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط خواهید بود و به صورت مستقل شاگرد جذب خواهید کرد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدیددر روز می رسد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس متقاضیان تدریس وآموزش در تهران و کل ایران آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت.


استخدام مدرس بهمن 95, استخدام معلم اسفند 95, استخدام دبیر سال 96, استخدام تدریس خصوصی فروردین 96, استخدامی جدید مدرس اردیبهشت 96, آگهی استخدام تدریس خصوصی, استخدام مدرس 96, تدریس تضمینی-SPSS-تدریس تا دکتری-شیمی-دروس حسابداری-مدرس ریاضیات دبیرستان-تدریس-تدریس-روانشناسی-نرم افزار رویت معماری-دانشگاه صنعتی شریف-تدریس ریاضی در تهران-ریاضی-آموزش متره و شیت بندی-لیست مدرسین ریاضی-تدریس Photo shop-دروس فیزیک-

اگر در جستجوی سایت آگهی تدریس خصوصی و تدریس کنکورتهران و کرج هستید ... اگر در کرج و تهران قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی، تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، زیست، دروس دانشگاهی، برق،مکانیک، صنایع و ... تبلیغات ثبت کنید .... اگر در تهران و کرج در زمینه آموزش و تدریس کنکور، محصولات کنکوری، مشاوره کنکور و .... فعال هستید ....
در هر صورت، برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در سایت آگهی تدریس خصوصی و تدریس کنکور تهران و کرج به سایتهای زیر مراجعه کنید.
1-  سایت ایران مدرس:اگر در زمینه تدریس خصوصی، تدریس ریاضی، فیزیک، زبان، دروس دانشگاهی، دروسکنکور، دروس ابتدایی و یا هر زمینه آموزشی دیگری فعالیت دارید،بدون اغراق بهترین سایت برای ثبت آگهی شما سایت ایران مدرس است. ایران مدرسپربازدیدترین سایت تدریس ایران است و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات از 25000 بازدید هم عبور می کند. برای ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک کنید.

iranmodares

2- سایت ایران کنکور:اگر در تهران و یا کرج زمینه فروش محصولات کنکور فعالیت دارید و یا تدریس کنکور انجام می دهید و یا به هر صورتی فعالیت شما مرتبط با کنکور است، سایتایران کنکور (www.IranKonkur.com) بهترین سایتی است که می توانید تبلیغات خودتان را در آن درج کنید. برای ثبت تبلیغ در سایت ایران کنکور بر روی عبارت سایت کنکور کلیک کنید.

برچسب‌ها: سایت آگهی تدریس، سایت آگهی تدریس تهران، سایت آگهی تدریس خصوصی تهران، تبلیغات تدریس در تهران، آگهی رایگان تدریس در تهران، ثبت آگهی تدریس در کرج، تبلیغات رایگان تدریس در کرج، سایت آگهی مدرسین تهران، تبلیغات اینترنتی تهران

اگر در جستجوی سایت ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل در تهران هستید ...

اگر در تهران قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، دروس کنکوری، دروس دانشگاهی، صنعت برق، عمران، مکانیک، زبان انگلیسی، زبان فرانسه و یا هر زمینه و رشته دیگری در یک سایت پربازدید و معتبر تبلیغات رایگان ثبت نمائید ...

اگربه کار تدریس علاقه مند هستید و در تهران، که اتفاقا به نسبت سایر شهرهای ایران تقاضا برای تدریس خصوصی بسیار بالا است، می خواهید از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید ...

اگر در جستجوی بهترین سایت تبلیغات تدریس تهران و ایران هستید ...

در هر صورت، برای درج تبلیغات در سایت ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی و آموزش در منزل در تهران به پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه نمائید. سایت ایران مدرس تا آذ ر95 بیش از 15000 مدرس ثبت نامی دارد. برای درج آگهی و تبلیغات تدریس در ایران مدرس ، هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، بر روی لینک زیر کلیک نمائید.


سایت آگهی تدریس خصوصیiranmodaresبهترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس تهران و استان تهران در این بخش معرفی می گردد. اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.

- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.برای درج آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی در بهترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس تهران و استان تهران (ایران مدرس) بر روی لینک زیر کلیک کنید.درج آگهی تدریس خصوصی


iranmodares


اگر در جستجوی سایت آگهی رایگان تدریس فیزیک در تهران هستید ... اگر در تهران در زمینه آموزش خصوصی و تدریس فیزیک دبیرستان، کنکورو دانشگاه فعالیت دارید و با درج تبلیغات رایگان می خواهید شاگرد جذب کنیدو یا تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر کنید .... اگر به تدریس خصوصی فیزیک علاقه دارید و با ثبت تبلیغ در اینترنت می خواهید در تهران به آموزش آن بپردازید ... در هر صورت، برای ثبت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک به بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید. سایت ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد. برای ثبت تبلیغات تدریس در سایت ایران مدرس و مشاهده بخش تدریس خصوصی آن بر روی عبارت آموزش خصوصی کلیک کنید. به منظور دانلود تست های کنکور فیزیک در سایت ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210873
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X