تدريس خصوصي
آموزش و تدریس ریاضی ششم، هفتم، هشتم و نهم
در وب سایت (ایران مدرس) مدرسان زیادی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان و ریاضی ابتدایی فعالیت دارند.
در این وب سایت مدرسان خوبی در زمینه ریاضیات تیزهوشان - تدریس ریاضیاتششم و هفتم وهشتم به فعالیت مشغول هستند. اگر شما نیز در زمینه آموزش خصوصی ریاضی ابتدایی و تدریس خصوصی ریاضیات در منزل به ارائه خدمات نیاز دارید، مدرس مورد نظر خودتان را به راحتی از بین 16000 مدرس ثبت نامی در ایران مدرس می توانید بیابید.
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان و ریاضی ابتدایی و تدریس ریاضیات ششم و هفتم وهشتم به مدرس خصوصی نیاز دارید، به صورت زیر عمل کنید:
  بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک کنید.
دانلود رایگان فرمولهای مهم حد و مشتق و قواعد محاسبه حد در ریاضی

همانطور که گفته شد، خوبی کلاسهای تدریس و آموزش ریاضی و سایر دروس این است که در کلاس بحثها مورد بررسی قرار می گیرد و با سوالاتی که پرسیده می شود، اصطلاحا خوب شخم زده خواهد شد. این امر باعث می شود که فهم عمیقتری از مطالب پیدا کنید و درس را بهتر یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضیممکن است سوالاتی مطرح گردد که وقتی خودتان درس ریاضی را مطالعه می کنید، به نظرتان نرسد و نکات مربوط به همین سوالات در تستهای کنکور ریاضی استفادهشود. گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس ریاضی با تمرکز کامل می تواند در یادگیری بهتر درس ریاضیو موفقیت شما در درس ریاضی مفید و موثر باشد. فقط حضور در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کافی نیست. باید با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید و تا جاییکه می توانید تمرکز داشته باشید. یادداشت کردن جزوه به افزایش تمرکز شما کمک می کند.

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....
اگر می خواهید لیست کاملی از مدرسین تدریس ریاضی را مشاهده نموده و قیمت تدریس خصوصی ریاضی را بپرسید ...
اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان نیاز دارید .....
اگر ساکن اصفهان هستید و برای کسب نمره بالاتر در درس ریاضی قصد دارید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید ...
اگر می خواهید لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی مهندسی را مشاهده کنید ...
چنانچه در آموزش و یادگیری درس فیزیک اشکال دارید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک قصد دارید در این درس نمره خوبی بگیرید ...
در صورتیکه در درس حسابان اشکالات پایه ای دارید و برای موفقیت در تحصیل، کسب نمره بالا و موفقیت در کنکور می خواهید از جلسات تدریس خصوصی و کلاسهای تدریس خصوصی حسابان استفاده کنید ...
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، ، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، تدریس ریاضی در تهران و ... به ارائه خدمات نیاز دارید ....
در هر صورت ...
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس حسابان بر روی عبارت تدریس خصوصی حسابان کلیک نمائید.

عبارتهایکلیدی: قیمت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تدریس خصوصیریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، ریاضی
موفقیت در تدریس زبان، زیست، ریاضی، حسابداری، اکسل

یکیاز بهترین راهکارها برای کسب نمره خوب در امتحان ریاضی هشتم و سایر مقاطع وهمچنین برای کسب نمره عالی در سایر دروس دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوالات امتحانی ریاضی هشتم و استفاده از آنها است. خصوصا نمونه سوالهای امتحانی ریاضی پایه هشتم می تواند دید خوبی به شما بدهد و با نحوه مطرح شدنسوالات امتحان به صورت کامل شما را آشنا کند. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای یادگیری و آموزش ریاضیات پایه هشتم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوالات امتحانی ریاضی هشتم بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.به منظور فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی هشتم و سایر مقاطع می توانید در همین سایت (ایران مدرس)عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیات و ریاضی پایه هشتم و سایر دروس کاملابهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس فعالیت دارند. برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی 8 ریاضیات پایه هشتم و ریاضیات سایر مقاطع و سایر دروس فرصت درج آگهیتدریس در ایران مدرس را از دست ندهید.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی زیست و دانلود رایگان تست کنکور و سوال امتحانی زیست شناسی
در این بخش مطالب مهم و مفیدی در زمینه تدریس خصوصی زیست و دانلود رایگان تست کنکور و سوال امتحانی زیست شناسی و ... ارائه شده است. راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:
1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.
2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر کهاز این زمان استفاده کاملا را ببرید.
3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.
4- قبل از مطالعه کتابهای کمک آموزشی و زدن تست کنکور زیست، کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر موارد مهم خط بکشید و نکات خیلی مهم را در همان جزوه کلاسی یادداشت نمائید.
5- در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت مدرس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید.
منبع: سایت کنکور ایران مدرس

دانلود رایگان تست کنکوری مولکول های زیستی

دانلود تست کنکوری فصل 2 زیست (سفری به درون سلول)

برای دانلود مطالب آموزشی، جزوات و کتابهای زیست کنکور و سوالات امتحانی و تست های کنکور زیست بر روی عبارت دانلود جزوه و سوالکلیک نموده و در صفحه ای که باز می شود، در بخش جستجو، عبارت مورد نظر را وارد نمائید. مثلا می توانید عبارت "تست کنکور زیست" را جستجو کنید تا تست های کنکور درس زیست به شما نشان داده شود.

دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت دارید ... اگر مدرس خصوصی زیست کنکور هستید و می خواهید با ثبت آگهی و تبلیغ تعداد شاگردها و درامد خودتان را افزایش دهید ... اگر به آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور علاقه دارید ولی هنوز در این زمینه آغاز به کار نکرده اید ...
در هر صورت، برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زیست کنکور و جذب شاگرد در این زمینه آگهی خودتان را در سایت (ایران مدرس) به صورت رایگان ثبت نمائید.
ثبت آگهی در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور و سایر زمینه ها در سایت ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل با پرداخت مبلغ مناسبی می توانید آگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت کنید.
سایت ایران مدرس برای ثبت آگهی تدریس خصوصی زیست کنکور بهترین گزینه است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهای تدریس خصوصی زیست کنکور، مدرس خصوصی زیست کنکورو ... را جستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی کهدر نتایج جستجوی گوگل به شما نشان داده می شود ایران مدرس است. به این ترتیب، متقاضیان تدریس خصوصی زیست کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.


عوامل موثر و مهم برای موفقیت در کنکور ، زیست کنکور و کسب رتبه برتر کنکور در این بخش ارائه می گردد.
1- داشتن انگیزه و هدف مشخص: برای موفقیت در کنکورباید انگیزه قوی ای داشته باشید. اگر در این راه سختی دیدید نباید تسلیم شوید. هدف مشخصی برای خودتان در نظر بگیرید و برای آن تلاش کنید.
2- داشتن اعتماد به نفس: به خودتان اعتماد داشته باشید. هر رشته و دانشگاهی که بخواهید می توانید قبول شوید. مرتب به خودتانیادآور ی کنید که شما باهوش هستید و می توانید.
3- شرکت در کلاسهای مدرسه: به صورت منظم در کلاسهای مدرسه شرکت کنید. اگر لازم شد از جلسات تدریس خصوصی هم استفاده کنید.

عبارتهای کلیدی: هزینه تدریس خصوصی زیست شناسی، تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور در تهران، استخدام مدرس زیست شناسی، تدریس زیست دوم دبیرستان، فیلم آموزشی زیست شناسی سوم دبیرستان، فیلم اموزشی زیست شناسی پیش دانشگاهی، دانلود فیلم آموزشی زیست شناسی کنکور، قیمت تدریس خصوصی زیست - تدریس خصوصی زیست

(0) نظر
برچسب ها : تدریس زیست کنکور
آموزشی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی

دانلود مطالب آموزشی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه در وب سایت (ایران مدرس) ارائه شده است. در سایت ایران مدرس، هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصیسایر زبانهای خارجی و سایر دروس و رشته ها فعالیت دارند. علاوه بر تدریس وآموزش زبانهای خارجی و دروس ابتدایی، دبیرستان، دانشگاهی و کنکوری، در اینوب سایت مطالب آموزشی و جزوه و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دانلود رایگان ارائه شده است.
همانطور که گفته شد در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی و فرانسه، آموزش در زمینه آزمونهای DELF ,TCF ,TEF ,TEFAQ ,TCFQ،آمادگی کنکور ارشد و دکتری زبان فرانسه، آمادگی آزمونهای آیلتس و تافل و ... فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان فرانسه و انگلیسی بهترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی زبان فرانسه و تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه و انگلیسیهم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای دانلود رایگان سوالات امتحانی زبان فرانسه، آلمانی و انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 


همچنین، برای دانلود رایگان مطالب آموزشی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل
در وب سایت (ایران مدرس) اساتید و مدرسان خصوصی زبان فرانسه ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش زبان فرانسه و آزمونهای مرتبط با زبان فرانسه فعالیت دارند.

مدرسین زبان فرانسه ثبت نامی در ایران مدرس در زمینه برگزاری کلاس های آزمون های TCFQ-TEFAQ و همچنین برگزاری کلاس های مکالمه و تقویت شنیداری و مصاحبه کبک فعالیت دارند. در وب سایت ایران مدرس بیش از 10500 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه، آموزش خصوصی زبان انگلیسی و تدریس و آموزش خصوصی سایر زبانهای خارجی فعالیت دارند. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت مدرس خصوصی فرانسه کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

وب سایت ایران مدرس سایت برتر تدریس زبان های خارجی(انگلیسی، فرانسه و آلمانی) است. در این وب سایت مدرسین زیادی آگهی تدریس درج نموده و در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، تدریس خصوصی فرانسه و آموزش خصوصی آلمانی فعالیت دارند.

در این وب سایت در حدود 10500 مدرس ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، فرانسه و آلمانی بر روی عبارتهای تدریس خصوصی فرانسه، آموزش خصوصی انگلیسی و مدرس خصوصی زبان آلمانی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبانهای خارجی نشان داده شده اند.

با جستجوی عبارتهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا تدریس خصوصی آلمانی در گوگل یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده خواهید کرد وب سایت ایران مدرس است. بنابراین با درج آگهی تدریس زبانهای خارجی در این وب سایت به راحتی در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهید گرفت.

علاوه بر بحث تدریس خصوصی، در وب سایت ایران مدرس مطالب زیادی در زمینهآموزش و تدریس زبان انگلیسی در بخش دانلود قرار داده شده است. برای دانلودکتابهای گرامر زبان انگلیسی در این سایت بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، ثبت آگهی تدریس، انتخاب مدرس خصوصی و ... وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه است.


در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زبان فرانسه،مدرسین آزمون دلف DELF و مدرسینی که در زمینه مکالمه زبان فرانسه و سایر زبانهای خارجی فعالیت دارند ثبت نام کرده و اگهی تدریس درج نموده اند.

DELF (که مخفف کلمه‌های Diplôme d'études en langue française می باشد،) یک گواهی مدرک زبان فرانسوی است که پس از امتحان رسمی آن (که در ایران نیز برگزار می‌گردد) از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) که زیرمجموعه‌ی وزارت آموزش فرانسه است، به دانشجویان زبان اهدا می‌گردد و نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های زبان‌آموز در زبان فرانسه است.

تعدادی از مدرسین زبان فرانسه در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. به منظور مشاهده لیست کامل مدرسین خصوصی زبان فرانسه و همچنین مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی سایر زبانهای خارجی و سایر دروس بر روی عبارت آموزش خصوصی کلیک نمائید.


وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل از جایگاه خوبی برخوردار بوده و برای تعداد زیادی از عبارتهای شامل و یا مشابه تدریس خصوصیزبان فرانسه در صفحه اول نتایج جستجو و در چند جایگاه اول نشان داده می شود. به این ترتیب، با درج آگهی ویژه در ایران مدرس شانس جذب شاگرد خود را به شدت افزایش می دهید.
به عنوان مثال تعدادی از عبارتهایی که ممکن است متقاضیان تدریس خصوصی زبان فرانسه با چنین عباراتی بدنبال پیدا کردن مدرس مورد نظرشان باشند را در گوگل جستجو نموده و نتایج زیر بدست آمد.
اعداد نشان داده شده در ستون اول شماره صفحه ای از نتایج گوگل را نشان می دهد که وب سایت ایران مدرس برای آن نشان داده شده است و ستون دوم جایگاهایران مدرس در صفحه مزبور است.
به عنوان مثال، اگر در گوگل برای عبارت "تدریس خصوصی فرانسه" جستجو انجام دهید، وب سایت ایران مدرس در صفحه 1 و جایگاه 2 از همان صفحه مشاهده خواهد شد. نتایج بدست آمده مربوط به شهریور 93 است.

عبارت مورد جستجو صفحه نتایج جایگاه ایران مدرس در صفحه مزبور
تدریس خصوصی فرانسه 1 2
تدریس خصوصی زبان فرانسه 1 2
مدرس زبان فرانسه 1 8
مدرس خصوصی فرانسه 1 2
مدرس خصوصی زبان فرانسه 1 2
آموزش خصوصی زبان فرانسه 1 2
کلاس خصوصی زبان فرانسه 1 2
تدریس فرانسه 1 3

تعدادی از بهترین مدرسین خصوصی فرانسه و آلمانی در وب سایت حاضر (ایران مدرس) ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی زبان فرانسهو تدریس خصوصی آلمانی مشغولند. البته در بین مدرسین ثبت نامی در این وب سایت، باید روزمه و سوابق کاری مدرسین را بررسی نمائید تا مدرسی که مد نظرتان است را از بین بهترین مدرسین خصوصی فرانسه و آلمانی ثبت نامی در این سایت انتخاب کنید.

در وب سایت ایران مدرس، به نسبت هر وب سایت دیگری، بیشترین تعداد مدرس در زمینه آموزش خصوصی فرانسه، تدریس خصوصی زبان آلمانی، آموزش زبان انگلیسیو ... ثبت نام کرده و آگهی تدریس خصوصی درج نموده اند. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه و آلمانی نیز در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای مشاهده لیست مدرسی خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت آموزش و تدریس خصوصی فرانسه و برای مشاهده لیست مدرسین زیان آلمانی بر روی عبارت مدرسین خصوصی زبان آلمانیکلیک نمائید. اگر مدرس زبان فرانسه یا زبان آلمانی هستید نیز برای جذب شاگرد می توانید آگهی تدریس خود را در این وب سایت درج نمائید.

به منظور ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در زمینه تدریس خصوصی فرانسه، آموزش خصوصیآلمانی و ... در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نمودهو پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود رادرج نمائید.


در وب سایت ایران مدرس لیست مدرسین زبان فرانسه را می توانید مشاهده کنید. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی فرانسه، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان آلمانی و تدریس سایر زبانهای خارجی و همچنین تدریس سایر دروس و زمینه ها مشغول به فعالیت هستند.

به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس فرانسه یا مدرسین زبان فرانسه کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

اگر مدرس زبان فرانسه هستید و می خواهید در زمینه تدریس فرانسه، مکالمهفرانسه، آزمونهای زبان فرانسه و ... شاگرد جذب نمائید. وب سایت ایران مدرسبرترین سایت تدریس فرانسه و سایر زبانهای خارجی است. این وب سایت در حدود 10500 مدرس ثبت نامی دارد. با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فرانسه یا مدرسین خصوصی زبان فرانسهو یا عبارتهای مشابه در گوگل، یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده می کنیدسایت ایران مدرس است. برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد از تدریس فرانسه، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.

ثبت آگهی در زمینه تدریس و تدریس خصوصیزبان فرانسه و یا هر زمینه دیگری در ایران مدرس رایگان است. به منظور ثبت آگهی تدریس در این وب سایت، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید.


اگر در جستجوی سایت مدرسین زبان فرانسه هستید و یا برای آموزش زبان فرانسه، شرکت در آزمونهای زبان فرانسه، یادگیری مکالمه فرانسه و ... می خواهید لیست مدرسین فرانسه را در بهترین سایت مدرسین زبان فرانسه مشاهده کنید، وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است.

در وب سایت حاضر، مدرسین زبان فرانسه و سایر زبانهای خارجی آگهی تدریسخود را ثبت کرده و در زمینه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی خدمات ارائه می دهند. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیش از 10300 مدرسثبت نامی دارد.

به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی فرانسه یا مدرسین خصوصی زبان فرانسه کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.


لیست مدرسین زبان فرانسه

اگردر جستجوی یک سایت تدریس زبان فرانسه و انگلیسی عالی هستید، وب سایت ایرانمدرس (همین وب سایت) بهترین گزینه برای شما است. در وب سایت حاضر در حدود 10500 مدرس در زمینه تدریس خصوصی فرانسه و آموزش خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی سایر دروس ثبت نام کرده و آگهی تدریس درج نموده اند.

بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس و تدریس خصوصی در این وب سایت می توانید پیدا کنید. بسیاری از کسانی که در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت نموده اند آگهی خود را بارها و بارها تمدید نموده اند.ثبت آگهی تدریس در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی و فرانسه و سایر دروسدر ایران مدرس موثر و پربازده است. برای ثبت آگهی تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی خود را درج نمائید. اگر از ثبت آگهی تدریس بازخورد نگرفته اید برای پی بردن به دلایل آن مطلب زیر را بخوانید.

 سه راهکار ساده برای افزایش بازدهی تدریس


چنانچه برای آموزش و یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی و یا هر درس دیگری به مدرس نیاز دارید، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه، مدرسین خصوصی انگلیسی و یا تدریس و آموزش خصوصی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین زبان فرانسه و انگلیسی نیز در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. در ضمن، در بخش دانلود همین وب سایت جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی زبانهای خارجی مختلف را می توانید دانلود نمائید.

در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین تدریس زبان فرانسه، انگلیسی و آلمانی در کنار مدرسین سایر دروس و سایر رشته ها در زمینه آموزش خصوصی زبان فعالیت دارند.

از بین زبانهای خارجی، تقاضا برای تدریس زبانهای انگلیسی، آلمانی و فرانسه بیشتر است. در وب سایت حاضر علاوه بر تدریس خصوصی زبانهای خارجی، مطالب آموزشی و جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای یادگیری این زبانها ارائه شده است. به عنوان مثال، اگر برای آموزش بهتر زبان فرانسه دومو سوم دبیرستان به نمونه سوال امتحانی و کتاب نیاز دارید، بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 


اگر در زمینه آموزش و یادگیری زبان آلمانی سوم دبیرستان به نمونه سوال امتحانی با پاسخ تشریحی آن نیاز دارید نیز بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 


برای زبان انگلیسیمطالب کاملتر و جامعتری در همین وب سایت ارائه شده است که برای دانلود آنها می توانید بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 


اگر برای یادگیری زبانهای فرانسه، آلمانی و انگلیسی به مدرس خصوصی نیاز دارید نیز به صورت زیر عمل کنید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت مدرس خصوصی آلمانی کلیک نمائید.برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت مدرس خصوصی فرانسه کلیک نمائید. به منظور آموزش بهتر زبان انگلیسی می توانید از کلاسهای خصوصی زبان استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.


(0) نظر
برچسب ها : تدریس خصوصی زبان - تدریس خصوصی زبان انگلیسی - تدریس خصوصی زبان فرانسه - تدریس خصوصی زبان آلمانی
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
اگر قصد جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی را دارید ... اگر می خواهید درآمد خودتان از کار تدریس را افزایش دهید ... اگر به کار تدریس علاقه دارید و با فعالیت در این زمینه می خواهید درامد بالایی کسب نمائید. ... در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید. راهکارهای مختلفی به منظور جذب شاگرد وجود دارد که تعدادی از آنها در اینجا توضیح داده خواهد شد.

1- تماس با آموزشگاهها و ثبت نام به عنوان مدرس: در این حالت مقداری ازهزینه جلسات تدریس به صورت درصدی به آموزشگاه پرداخت خواهد شد.
2- چاپ تراکت و چسباندن آن در جاهای پر عبور و مرور: در این حالت به منظور جذب شاگرد تبلیغات خود را در جاهای پر رفت و آمد نصب می کنید.
3- درج آگهی در روزنامه ها: در این روش در روزنامه های دارای بخش نیازمندیها (مانند راهنمای همشهری) می توانید آگهی خود را درج نموده و به صورت مستقیم شاگرد جذب کنید. در این روش در ابتدا باید هزینه ای بپردازید ولی مزیتی که دارد این است که درصدی به آموزشگاهها پرداخت نمی کنید.
4- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای خودتان: در این حالت وبلاگی ساخته و توانمندیها و دروسی را که تدریس می کنید معرفی می نمایید. عیبی که این روش دارد این است که مدت زیادی طول می کشد تا وبلاگ شما توسط موتورهای جستجو شناخته شده و برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در نتایج اولیه آنها نشان داده شود. ضمنا اگر با اصول بهینه سازی وبلاگ آشنا نباشید ممکن است از این طریق نتوانید شاگرد جذب نمایید.
5- درج آگهی در وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی: به جرات می توان گفت وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) بهترین گزینه برای درج آگهی تدریس خصوصی است. در این حالت چون خود وب سایت ایران مدرس بهینه است به بهترین وجه شاگرد و یا متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما می کشاند. ضمنا هزینه درج آگهی در ایران مدرس در مقایسه با روزنامه بسیار کمتر است. مطلب دیگر اینکه در روزنامه کادر محدودی در اختیار شما قرار می گیرد و توضیحات چندانی در جهت جذب شاگرد نمی توانید ارائه بدهید. در حالتی که آگهیخود را در وب سایت درج کنید عکس و توضیحات مفصل را در جهت متقاعد کردن متقاضیان تدریس می توانید به آگهی خود اضافه نمائید.
تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان به علت ضعف پایه ای در دروس و یا داشتن غیبت و حاضر نشدن در کلاسهای درس به مدرس خصوصی نیاز دارند. بنابراینتعداد زیادی از مدرسین، دانشجویان و دبیران به صورت خصوصی به تدریس پرداخته و هم به متقاضیان تدریس برای یادگیری بهتر کمک می نمایند و هم از این راه کسب درآمد می کنند.
در صورتیکه شما نیز علاقه مند به تدریس هستید و از طرفی می خواهید از این راه درآمدی هم کسب نمائید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول شوید.
به منظور شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، ابتدا باید درسهای مد نظرتان را مشخص کرده و بر مطالب آنها تسلط پیدا کنید. به نحوی که بتوانید به خوبی و به صورت کامل آن را برای شاگردانتان توضیح دهید.
در ادامه با ایجاد وبلاگ، ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی، درج آگهی در روزنامه و یا وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی (مانند ایران مدرس: www.iranmodares.com) در جهت جذب شاگرد اقدام نمائید. در صورتیکه آگهی درج کرده اید ولی نمی توانید شاگرد جذب نمائید، روش درج آگهی، محل درج آگهی و یا محتوای آگهی تان را تغییر دهید.
بعد از جذب شاگرد، ادامه فعالیت شما و اینکه آیا جلسات تدریس شما ادامهپیدا کند یا نه، به کیفیت کار و نحوه تدریستان بستگی دارد. پس سعی کنید بردروس تدریسی مد نظرتان تسلط کامل داشته و فن بیان خود را تقویت کنید.
در این مقاله مزیتهای تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مورد بررسی قرار می گیرد. از جمله برتری های تدریس خصوصی به نسبت سایر کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- درآمد مناسب و خوب به نسبت وقتی که گذاشته می شود: هر چند که برای تدریس خصوصی درآمد مشخصی را نمی توان در نظر گرفت و هر مدرسی به نسبت توانایی، فن بیان و سابقه ای که دارد مبلغی را مطالبه می نماید، ولی در کل می توان گفت که درآمد تدریس خصوصی در مقایسه با بسیاری از مشاغل دیگر بالاتر است.
2- انعطاف پذیری از لحاظ در نظر گرفتن وقت تدریس: زمانی که برای تدریس خصوصی و برگزاری کلاسها در نظر گرفته می شود به تناسب وقت مدرس و دانش آموزیا دانشجو قابل تعیین است و این خود یک مزیت به حساب می آید. چون در صورتیکه دانشجو هستید و یا در محل دیگری به کار مشغول هستید زمان تدریس را به دلخواه می توانید تغییر دهید.
3- یک کار پاره وقت و دانشجویی بدون احتیاج به سرمایه اولیه: بسیاری ازمشاغل در همان ابتدای کار به سرمایه نیاز دارند. تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و دانشجویی در ابتدای کار به هیچ سرمایه ای نیاز ندارد.
4- قابلیت انجام در کنار کارها و مشاغل دیگر: در صورتی که کارمند ادارهای یا شرکتی هستید و یا در جای دیگری مشغول به کارید می توانید به تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و شغل دوم فکر کنید.

در این بخش مقالات مرتبط با چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصیارائه شده است. اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید ...اگر قصد دارید در زمینه میزان درآمد کار تدریس و نحوه افزایش درامد خودتاناز تدریس خصوصی اطلاعات جامعی کسب نمائید ... اگر به کارتدریس علاقه دارید و قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید ... در هرصورت، برای کسب اطلاعات در زمینه تدریس و درآمد تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه کنید. 
چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری
چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر
بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟
هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟
چگونگی افزایش درآمد از تدریس خصوصی
دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟
چگونگی کسب درآمد از تدریس خصوصی
12 مزیت درج آگهی تدریس در ایران مدرس
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با ثبت آگهی تدریس
بدون واسطه شاگرد جذب کنید!
ثبت آگهی تدریس و کسب درآمد از تدریس خصوصی
درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید
راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟
چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟
پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش
7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95
درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی
چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت
چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
موفقیت در کار تدریس و درآمد کار و شغل تدریس خصوصی

در این مقاله مطالبی در زمینه شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی ارائه می گردد. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مقالات و مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس، چگونگی ثبت اگهی تدریس پربازده و موفق و نحوه جذب شاگرد، موفقیت در تدریس و نقش تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت شاگردان، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی، مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس گروهی مدرسه و دانشگاه،ویژگیهای مدرسین موفق و ... ارائه شده است. تعدادی از مقالات مرتبط با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در پایین همین مطالب و پنج مقاله هم در بالای همین مطلب ارائه شده است. علاوه بر مقاله حاضر، می توانید بر روی لینکهای ارائه شده کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. در همین وب سایت می توانید عضو شوید و آگهی تدریس خصوصی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید). درج آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) پربازده و مفید و موثر است. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1-اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت نداشته اید و به تازگی فعالیت در این زمینه را آغاز کرده اید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس می توانید اگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ثبت آگهیتدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری هم دارند.بسیاری از مدرسینی که در همین سایت آگهی تدریسخودشان را به صورت ویژه درج کرده اند، بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند (بعضی از مدرسین تدریس خصوصی حتی بیش از 20 بار این کار را انجام داده اند). این مسئله خود نشان دهنده این است که ثبت آگهیتدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس برای آنها مفید و موثر بوده است. مطمئنباشید که اگر با درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی ویژه خودشان را تمدید نکرده و مبالغ دیگری را پرداخت نمی کردند. شما هم اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را اغاز نمائید و یا فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش دهید، آگهی تدریس ویژه و یا رایگان خودتان را در همین سایت درج کنید. در این وب سایت هزاران جزوه و نمونه سوالامتحانی ارائه شده است و آگهی تدریس شما (البته اگر ویژه باشد) در کنار مطالب آموزشی مزبور هم نشان داده خواهد شد.

2- برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید و بتوانید شاگرد جذب کنید. تا وقتی که شاگرد جذب نکردهاید، موفقیت در تدریس هم معنی ندارد. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس، همانطور که گفته شد، درج آگهی تدریس درهمین سایت (ایران مدرس) است. البته برای جذب شاگرد راهکارهای دیگری هم وجود دارد. مثلا می توان با آموزشگاهها هماهنگ کرد، در روزنامه آگهی بدید، تراکت چاپ کنید و ... . برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیبر روی لینک زیر کلیک نموده و آن را مطالعه کنید. در مقاله زیر انواع روشهای جذب شاگرد و مزایا و معایب هر کدام توضیح داده شده است. اگر می خواهید شاگر جذب نموده و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، فرصت مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

 3-برای موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی، همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، باید نتیجه گرا باشید. باید سعی کنید تمامی کارها و فعالیت های شما در جهتی باشد که در پایان جلسات تدریس خصوصی و بعد از برگزاری امتحان شاگرد یا شاگردان شما نتیجه بگیرند. اینکه سبک تدریس شما به چه شکلی است و در طول ترم چند جلسه کلاس برگزار می کنید، یا حین برگزاری کلاس چه مطالبی را و به چه شکلی ارائه می نمائید و .... مهم نیست (هر چند در این زمینه ها هم مقالاتی در همین سایت موجود بوده و پیشنهاداتی ارائه شده است)، در نهایتاگر روش تدریس شما و راه و روش هدایت شاگردانتان منجر به موفقیت آنها در امتحانات و یا کنکور گردد، می توان گفت که شما در کار تدریس موفق بوده اید.برای موفقیت در کار تدریس پشتیبان و مشاوره شاگردانتان باشید به نحوی که به صورت کامل درک کنند که شما فقط برای گرفتن حق التدریس نیامده اید و نتیجه گرفتن آنها برای شما مهم است. همین که به کار تدریس و به تدریس خودتان متعهد باشید از نظر شاگردانتان بسیار ارزشمند است. البته مطمئنا مواردی همچون تسلط بر دروس تدریسی و ... نیز بسیار مهم و تاثیرگذار است. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید باید موارد همچون حضور به موقع در کلاس، تسلط بر دروس تدریس و ... را هم در نظر بگیرید. ولی به هر حال، متعهدبودن به کار تدریس و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردانتان در اولویت قرار دارد و منجر به موفقیت شما در کار تدریس خصوصی می گردد. همانطور که گفته شد، در همین سایت مقالات دیگری در زمینه تدریسو تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس ارائه شده است که تعدادی از آنها را در پایین همین مقاله هم می توانید مشاهده کنید. برای موفقیت در کار تدریس و آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
نرخ، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی
نرخ، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و .... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.
در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم نیاز دارید ...

اگر خانم هستید و برای آموزش زبان انگلیسی ترجیح می دهید با مدرس زبان خانم کلاس خصوصی برگزار نمائید ....

اگر با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم قصد دارید زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید و یا برای شرکت در آزمونهای زبان و یا کنکور زبان در حال مطالعه هستید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان قصد دارید بازدهی خودتان را افزایش دهید ....

اگر قصد دارید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی مکالمه زبان انگلیسی را هر چه سریعتر یاد بگیرید ....

در هر صورت برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی خانم و آقا بر روی لینک تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.


قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی و شیمی استفاده کنید و قیمت و هزینه کلاسها برایتان مهم است، بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسها پرسیدن هزینه کلاسهای تدریس خصوصیاز مدرسین است. در ادامه لیست مدرسین تدریس خصوصی هر درس به شما ارائه می گردد. تعدادی از مدرسین در آگهی تدریس خودشان که در سایت (ایران مدرس)ثبت کرده اند، هزینه تدریس را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و تعداد دیگری از مدرسین شماره تماس خودشان را ارائه کرده اند و می توانید با آنها تماس گرفته و هزینه تدریس را بپرسید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و اطلاع از هزینه تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان و اطلاع از نرخ تدریس زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی عربی و اطلاع از قیمت تدریس عربی بر روی عبارت تدریس خصوصی عربی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی و اطلاع از هزینه تدریس شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران، کرج، اصفهان و شیراز به ارائه خدمات نیاز دارید ...

اگر در جستجوی معلم خصوصی زبان آلمانی در تهران هستید ...

اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و قیمت تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران را بدانید ....

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در کرج و یا تدریس خصوصی زبان آلمانی در اصفهان نیاز دارید و در جستجوی یک مدرس و استادزبان آلمانی خوب هستید ....

اگر قصد دارید برای آموزش بهتر زبان آلمانی در شیراز و استان فارس از خدمات تدریس خصوصی زبان آلمانی در شیراز استفاده نموده و با یک مدرس خصوصی زبان آلمانی خوب هماهنگ نمائید ....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و آموزش المانی در سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت تدریس خصوصی آلمانی کلیک کنید.
دانلود مطالب آموزشی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه
اگر مدرس زبان فرانسه هستید و می خواهید در زمینه تدریس فرانسه، مکالمه فرانسه، آزمونهای زبان فرانسه و ... شاگرد جذب نمائید. وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس فرانسه و سایر زبانهای خارجی است. این وب سایت در حدود 16500 مدرس ثبت نامی دارد. با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فرانسه یا مدرسین خصوصی زبان فرانسهو یا عبارتهای مشابه در گوگل، یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده می کنیدسایت ایران مدرس است. برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد از تدریس فرانسه، فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.
در وب سایت ایران مدرس به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته شده و تعداد زیادی مدرس خصوصی و معلم خصوصی در آن ثبت نام کرده و به بحث آموزش خصوصی مشغول هستند.

در وب سایت ایران مدرس مدرسین زیادی در زمینه های مختلف به بحث تدریس و آموزش می پردازند. مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، آموزش خصوصی عربی، تدریس شیمی  و .... فعالیت دارند.

بزرگترین بانک مدارس و بیشترین تعداد مدرس خصوصی در وب سایت ایران مدرسوجود دارد. به عنوان مثال، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی بر روی عبارت آموزش خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

تعداد زیادی از مدرسین ثبت نامی برای دروس تدریسیشان جزوه نیز ثبت کرده اند. با دانلود جزوات مزبور می توانید دروس را بهتر یاد بگیرید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در ایران مدرس برای تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی آلمانی و ... نیز تعداد زیادی مدرس ثبت نام کرده اند.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه درس مورد نظرتان، بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک نموده و در بخش جستجوی صفحه ای که باز می شود، عبارت مورد نظرتان را تایپ کنید.

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی
وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل از جایگاه خوبی برخوردار بوده و برای تعداد زیادی از عبارتهای شامل و یا مشابه تدریس خصوصی زبان فرانسه در صفحه اول نتایج جستجو و در چند جایگاه اول نشان داده می شود. به این ترتیب،با درج آگهی ویژه در ایران مدرس شانس جذب شاگرد خود را به شدت افزایش می دهید.
به عنوان مثال تعدادی از عبارتهایی که ممکن است متقاضیان تدریس خصوصی زبان فرانسه با چنین عباراتی بدنبال پیدا کردن مدرس مورد نظرشان باشند را در گوگل جستجو نموده و نتایج زیر بدست آمد.
اعداد نشان داده شده در ستون اول شماره صفحه ای از نتایج گوگل را نشان می دهد که وب سایت ایران مدرس برای آن نشان داده شده است و ستون دوم جایگاهایران مدرس در صفحه مزبور است.
به عنوان مثال، اگر در گوگل برای عبارت "تدریس خصوصی فرانسه" جستجو انجام دهید، وب سایت ایران مدرس در صفحه 1 و جایگاه 2 از همان صفحه مشاهده خواهد شد. نتایج بدست آمده مربوط به شهریور 93 است.

عبارت مورد جستجو صفحه نتایج جایگاه ایران مدرس در صفحه مزبور
تدریس خصوصی فرانسه 1 2
تدریس خصوصی زبان فرانسه 1 2
مدرس زبان فرانسه 1 8
مدرس خصوصی فرانسه 1 2
مدرس خصوصی زبان فرانسه 1 2
آموزش خصوصی زبان فرانسه 1 2
کلاس خصوصی زبان فرانسه 1 2
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210759
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X