تدريس خصوصي
بهترین روش تدریس، موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
بهترین روش تدریس، موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. سعی کنید در زمان تدریس به ((چگونه نگاه کردن)) خود توجه داشته باشید. معلمانی که با مهربانی به فراگیرند گان نگاه می کنند تأثیر بیشتری در جلب توجه آنان دارند- در حالی که می دانیم نگاه اولین ابزار برقراری ارتباط عاطفی با فراگیرنده است. به یاد داشته باشید که فراگیرند گان خاصی در جلب نگاه معلم بیشتر مؤثر ند و معلم بیشتر به آن ها نگاه می کند. فراگیرند گان دیگر نیز در ضمیر نا خود آگاه خود متوجه هستند که معلم به چه کس یا کسانی بیشتر نگاه می کند. از این رو، حس حسادت آن ها تحریک می شود. ابتدا ممکن است دست برداشتن از این عادت که معلم به فراگیرند گان خاص بیشتر نگاه می کند دشوار باشد، اما تمرین کنید تا بتوانید به همه ی دانش آموزان یکسان نگاه کنید. 

نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.
در کلاسهای تدریس خصوصی معلمو مدرس باید در مرحله اول کار سعی کند شناخت کاملی از شاگرد خود پیدا کند.جلسه اول تدریس خصوصی همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد بسیار مهم بودهو بر روی نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی موثر است. در جلسه اول تدریس خصوصی معلم باید از شاگرد خود، حین تدریس، سوالاتی بپرسد تا با سطح علمی او و همچنین با میزان معلومات شاگردش آشنا شده و کلاس خودش را به گونه ای با او هماهنگ کند که در نهایت شاگرد او راضیبوده و در امتحانات هم نتیجه خوبی بگیرد و در عین حال درس را هم به خوبی فرا بگیرید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم مدرس، استاد و معلم باید به صورت کلی تری این روش را در نظر بگیرند. به این معنی که در کلاس تدریسدر جلسات اول تدریس و یا در طول ترم سوالاتی پرسیده شود که سطح کلی کلاس مشخص شده و در ادامه مدرس و استاد خودش را با سطح متوسط کلاس هماهنگ کند. در کلاسهای گروهی به نسبت کلاسهای تدریس خصوصی نمی توان کاری کرد که همه راضی بوده و همه شاگردان درس را یاد بگیرند. به هر حال بعضی از دانش آموزانو دانشجویان خودشان درس نمی خوانند و به مطالب اهمیت نمی دهند. البته معلمو مدرس می تواند تا جایی که ممکن است با ایجاد یک فضای خوب در کلاس درس و جلسات تدریس و تدریس خصوصی باید کاری کند که مباحث برای همه مفید باشد. یک راه حل خوب این است که در بعضی از بخشهای کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی حالتپرسش و پاسخ به کلاس درس داده شود.
تلاش کنید با آمادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصیو تدریس گروهی حاضر شوید. اگر مطلب را به خوبی بلد نباشید مجبورید اگر سوالی از شما پرسیده شده به قول معروف شاگرد خودتان را بپیچانید و این در بلند مدت به فع شما نیست. هر چه تسلط شما بر دروس تدریسی خودتان بیشتر باشد، فن بیان شما هم بهتر خواهد شد. چون خودتان مطالب را از بالا می بینیدو کاملا بر درس مسلط هستید، کلمات و عبارتهایی را انتخاب می کنید که شاگردان شما به راحتی متوجه می شوند. روند کلاس را هم بهتر پیش خواهید برد.اگر مسلط نباشید باید 50 درصد ذهن خودتان همیشه درگیر این باشد که مطلب رامتوجه شوید و بنابراین مطالبی را که ارائه می کنید آن کیفیت لازم را نخواهد داشت. بنابراین تا جایی که می توانید در مرحله اول دروسی را برای تدریس انتخاب نمائید که بر آنها مسلط هستید و آن درسها را دوست دارید و خودتان علاقه مند به آنها هستید و در مرحله بعد هم تلاش کنید که باز هم تسلط خودتان را بر این دروس بیشتر و بیشتر کنید و با آمادگی 100 درصد در کلاسهای تدریس خصوصی و گروهی حاضر شوید.

موفقیت در تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از کار تدریس
تفاوت روش های تدریس نمایشی و اکتشافی در این است که، در روش های تدریس نمایشی، مطالب آماده، با استفاده از بیان شفاهی یا کتاب و یا کامپیوتر در اختیار یادگیرنده قرار می گیرد؛ حال آن که در روش های اکتشافی، یادگیرنده خود باید مطالب را پیدا (کشف) کند. در روش های تدریس نمایشی، هدف، انتقال معلومات و مهارت هاست نه پرورش تفکر و خلاقیت؛ در حالی که در روش های تدریساکتشافی، هدف پرورش تفکر و خلاقیت می باشد.
در این بخش مهمترین عوامل موفقیت در تدریس به صورت موردی ارائه شده و توضیحات کافی در ارتباط با هر مورد در بخشهای بعد ارائه می گردد. موارد ارائه شده هم برای جلسات تدریس گروهی و هم برای جلسات تدریس خصوصی و تدریس در منزل می تواند مفید باشد. مهمترین عوامل موفقیت در تدریس را به صورت زیر می توان در نظر گرفت:

1- داشتن علاقه به تدریس

2- داشتن هدف و انگیزه

3- مطالعه مطالبی که قرار است در جلسه تدریس ارائه گردد

4- تسلط بر مطالب قبل از شروع جلسه تدریس

5- داشتن برنامه برای جلسات تدریس

6- حل تمرین و مثال کافی در جلسات تدریس

7- ارائه مطالب در جلسات تدریس با زبانی روان

8- دیدن مسائل از دید دانشجو یا دانش آموز

9- استراحت های کوتاه در بین جلسات تدریس

10- دادن تمرین و خواستن آن در جلسات بعدی
اگر می خواهید در تدریس موفق بوده و جلسات تدریس موفق و پرباری داشته باشید دروسی را تدریس کنید که بر آنها تسلط دارید. در ادامه کم کم می توانید دروس تدریسی خود را افزایش دهید ولی در مراحل اول، با دروسی که بر آنها مسلط هستید شروع کنید.

مطلب دیگر اینکه، در بسیاری از اوقات مدرس خودش درس را به خوبی بلد استولی نمی تواند آن را خوب منتقل کند. هر چند که برای موفقیت در تدریس خودتان باید به صورت کامل بر درس مسلط بوده و آن را درک کرده باشید، ولی این شرط، شرط لازم بوده و کافی نیست. شما باید مسائل را از دید دانشجو یا دانش آموز ببینید. باید با پرسیدن سوال حین تدریس، میزان اطلاعات قبلی و همچنین میزان فهم دانش آموز یا دانشجو از مطالبی که درس می دهید را بسنجید.

خیلی از اوقات ممکن است شما در حال تدریسمبحثی باشید که شاید به نظر خودتان خیلی هم راحت باشد و بدون در نظر گرفتنمیزان فهم متقاضی یا متقاضیان تدریس درس را ارئه کنید. به این شکل، میزان گیرایی متقاضیان تدریس را نمی توانید متوجه شوید. باید بازخورد بگیرید و میزان مفید بودن کلاس خود را ارزیابی نمائید.
موارد زیادی برای خوب تدریس کردن باید در نظر گرفته شود که در این مقاله به تعدادی از آنها پرداخته می شود.

یکی از مهمترین موارد برای داشتن تدریس عالی و خوب تدریس کردن، داشتن علاقه به تدریساست. در صورتیکه به تدریس علاقه دارید، به کار تدریس بپردازید. همانطور کهمی دانیم، هر شخص بیشترین بادهی را در کاری دارد که به ان کار علاقه داشتهباشد.

یک عامل مهم دیگر در داشتن جلسات تدریس موفق و ارائه یک تدریس خوب، مطالعه پیش از جلسات تدریس است. اگر به درسی واقعا مسلط هستید، ممکن است نیاز به مطالعه نباشد. ولی اگر درسی را زیاد تدریس نکرده اید، مطالعه قبل از جلسات تدریس را از یاد نبرید.

برای داشتن تدریس خصوصیخوب و عالی، در کلاس تدریس جدی باشد طوری که دانش آموز و دانشجوی شما از شما حساب ببرد. در عین حال سعی کنید کلاس خشکی نداشته باشید و با در نظر گرفتن استراحت های کوتاه و ... کلاس جذابی را برای شاگردانتان فراهم نمائید.

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، در یک جلسه تدریس خصوصی موفق، علاوه بر تدریس مفهومی، عمیق و روان، حل مثال و تمرین نیز در یادگیری بهتر می تواند بسیار موثر باشد.

در بسیاری از موارد، به دلیل محدود بودن تعداد جلسات تدریس و نزدیک بودن به ایام امتحانات، ممکن است وقت کافی برای حل مثال و تمرین در خود جلسات تدریسوجود نداشته باشد. در چنین مواردی نیز تا جایی که ممکن است حل مثال کافی را فراموش نکنید. در این حالت می توانید تمرینها و مثالهایی را به شاگردتانبدهید تا در بین جلسات تدریس خصوصی حل کرده و در جلسات بعد رفع اشکال کنید.

برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و ... همچنین دروس دانشگاهی حل تمرین و مثال در جلسات تدریس ضروری است. حل مثال و تمرین کافی به جا انداختن درس بسیار کمک می کند.
ممکن است فن بیان شما بسیار عالی نباشد، ولی اگر بر درس کاملا مسلط باشید، به هر ترتیب می توانیدمطلب را برسانید. بلد بودن شما در حرف زدنتان خودش را نشان می دهد. اگر بردرس تسلط هم نداشته باشید، یک جای کار مشخص می شود.

مطلب دیگر اینکه میزان بلد بودن هم در نحوه تدریستفاوت ایجاد می کند. حتما خودتان فهمیده اید که وقتی درسی را برای بار دومو سوم درس می دهد با دفعات قبل فرق می کند. منظور اینکه، میزان تسلط با نحوه تدریس ارتباط مستقیم دارد. هر چه تسلط شما بالاتر باشد، نحوه بیان و ارائه مطالب هم بهتر می شود.

بنابراین، برای موفقیت در تدریس در مرحله اول باید خودتان مطلب را خوب بلد باشید. برای موفقیت بیشتر در تدریس میزان تسلطتان بر بحث را بالاتر ببرید. بیشتر مطالعه کنید و روی نحوه بیان خودتان هم دقت کنید. مطلب را از دید شاگردتان ببینید و وسط کلاس به صورت مرتب از او بخواهید توضیح دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا مطلب را خوب فهمیده است یا نه.

برای اینکه مدرس خوبی باشید و در کار تدریس موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- کیفیت تدریس خودتان را بالا ببرید. در جلسات تدریس خصوصیبهترین ارائه خودتان را داشته باشید. هر بار 5 دقیقه قبل از کلاس به خودتان بگویید که این جلسه یکی از بهترین جلسات تدریس من خواهد بود.

2- نتیجه گرفتن دانشجو و یا دانش آموز برایتان مهم باشد. پیگیر این باشید که آیا تمرین ها را حل می کند یا نه و در صورت لزوم به والدین گزرش دهید. بعد از امتحانات نیز بپرسید و پیگیر باشد که آیا شاگرد شما نتیجه مطلوب را گرفته است یا نه. اگر به این شکل عمل کنید، شاگردهای هر ترم شما برای ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.

3-در کلاس درس به صورت متنوع تدریس نمائید. درس را توضیح دهید، تمرین حل کنید. از شاگرد خودتان بخواهید که با زبان خودش درس را برای شما توضیح دهد. هر از چند گاهی هم استراحت کنید.
همانطور که در سایر مقالات موجود در وب سایت (ایران مدرس) گفته شده است، برای موفقیت در تدریس و آموزش و تدریس خصوصی عوامل زیادی تاثیر دارند. از بین عوامل مذکور شاید دو عامل زیر مهمترین عوامل باشند.

1- تسلط بر درس و مبحث تدریسی: در مقالات دیگر هم گفته شده است که تسلط بر درس واقعا مهم است. هر چه تسلط شما بر درسی که تدریس می کنید بیشتر باشد بیان شما روانتر خواهد بود. هر چه مطلب برای شما بیشتر جا افتاده باشد در انتقال آن به شاگردتان موفق تر عمل خواهید کرد. تسلط بیشتر بر درس تدریسی باعث می شود که در انتخاب کلمات، برنامه ریزی کلاس و حتی انتخاب مسائلی که در مدت زمان موجود حل می کنید بهتر عمل نمائید.

2- پیگیری نتیجه گرفتن شاگردانتان: هر چند عوامل زیاد دیگری برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیوجود دارند ولی به نظر می رسد متعهد بودن به کارتان و اینکه نتیجه گرفتن شاگردانتان برایتان مهم باشد یکی از موثرترین عوامل است. در طول ترم که جلسات تدریس را برگزار می کنید به مرور وضعیت تحصیلی شاگرد یا شاگردانتان را ارزیابی نمائید. به او تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حین تدریس از مباحث جلسات قبل سوال بپرسید. به صورت مداوم بررسی کنید که آیا با برگزاری جلسات تدریس پیشرفتی در وضعیت تحصیلی شاگردانتان اتفاق میافتد یا نه. به هر روشی که بلد هستید، کاری کنید که شاگردانتان درس را یادبگیرند و در نهایت نتیجه و نمره مورد نظر را کسب نمایند.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
جلسه اول تدریس در دانشگاه و بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان
جلسه اول تدریس در دانشگاه و بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید بهترین روش تدریس در دانشگاه را داشته باشید، در مرحله اول باید خودتان بر درسی کهتدریس می کنید احاطه کامل داشته باشید. باید از قبل برای ارائه درس آماده باشید. خصوصا در کلاسهای تدریس گروهی دانشگاهی ممکن است یکی دو نفر از افراد حاضر در کلاس بر درس مسلط باشند و یا پیش زمینه ای داشته باشند و بتوانند شما را به چالش بکشند. بنابراین مطالبی را که ارائه می کنید را از قبل آماده نموده و بر دروس تدریسی کاملا مسلط باشید. برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصیو کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس برای عبارتهای مرتبط با تدریس دروس دانشگاه (مانند تدریس خصوصی استاتیک،تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی محاسبات عددی، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی شیمیدانشگاه، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک و ....) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و باعث می شود شاگردان بیشتری به سمت آگهی تدریس شما جذب شوند.
تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در ایران مدرس
اگر در زمینه دروس دبیرستان و دانشگاهی فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی تدریس شماست. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول قرار دارد. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و ... و تدریس خصوصی دروس اختصاصی رشته های مهندسی (مانند تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ...) سایت ایران مدرس را در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول خواهید دید و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.

سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است.
در این وب سایت (ایران مدرس) بارها و بارها در مقالات مختلف بر اهمیت جلسه اول تدریس و تدریس خصوصیتاکید شده است. اگر می خواهید برای بار اول در دانشگاه تدریس کنید و یا جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را برگزار نمائید، سعی کنید در جلسه اول تدریس بهترین ارائه خودتان را داشته باشید. جلسه اول تدریس در دانشگاه تقریبا مهمترین جلسه تدریس شما است. ذهنیتی که در جلسه اول برای دانشجویان شما شکل می گیرد تا آخر باقی می ماند. اگر خوب تدریس کنید، تا آخر ترم با این ذهنیت که شما یکی استاد خوب هستید و تدریس شما خوب است در کلاس حاضر میشوند. اگر جلسه اول خوب تدریس خودتان را ارائه ندهید جلسات بعدی به سختی می توانید ذهنیت دانشجویان خودتان را تغییر دهید. بنابراین در جلسه اول تدریس در دانشگاه ، دبیرستان و یا حتی جلسه اول تدریس خصوصی سعی کنید بهترین تدریس خودتان را داشته باشید.
اگر می خواهید در کار تدریس دانشگاهی و دبیرستانی و در کار تدریس خصوصی موفق باشید و بهترین تدریس خودتان را ارائه دهید، در مرحله اول باید دروسی را برای تدریس انتخابکنید که در محدوده تخصص خودتان باشد و به تدریس آنها علاقه مند باشید. مثلا اگر 10 درس را می توانید تدریس نمائید و به پنج درس از بین این 10 درسعلاقه بیشتر دارید سعی کنید این 5 درس را تدریس نمائید. علاقه برای موفقیتدر هر کاری و از جمله برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی شرط لازم است. بهترین مدرسین و مدرسینی که بهترین روشهای تدریس را دارند حتما به تدریس علاقه مند هستند. در مرحله بعد تلاش کنید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. مطالعه پیش از جلسات تدریس برای تسلط بر درس مفید و موثر است. البته اگر نکته قبلی را رعایت کرده باشید و دروس مورد علاقه خودتان را تدریس کنید، مسلط شدن بر این دروس برای شما کاری نخواهد داشت و اتفاقا لذت بخش هم خواهد بود. در مرحله بعدی در کلاس تدریسهم باید خوب عمل کنید. سعی کنید برای تمام وقت کلاس برنامه داشته باشید و مطالب را هم به گونه ای ارائه نمائید که کلاس خسته کننده نباشد. بخشی از کلاس را درس بدهید و بخش دیگری از آن را تمرین و مسئله حل کنید. از دانش آموزان و دانشجویان بخواهید تا کنفرانس بدهند. اگر کلاسهای تدریس خصوصی دارید هم می توانید از شاگردتان بخواهید که درس را خودش توضیح دهد (بخشی ازکلاس). یا تمرینی را بدهید که حل کند و برای شما راه حل را توضیح دهد. بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان یک روش منحصر به فرد و یکسان نیست.به دروس تدریسی شما و سطح شاگردانتان و ... بستگی دارد. اگر در نهایت شاگردان شما از کلاس شما راضی باشند و مطالب را یاد بگیرند و در کنار ان درامتحانات هم نتیجه مورد نظر خودشان را باکمک شما بگیرند، می توان گفت که شما بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان و یا یکی از بهترین روشهای تدریس را به کار برده اید. اگر روسی را برای تدریس انتخاب کرده اید و با استفاده از آن اکثر شاگردهای شما نتیجه مناسب را می گیرند، بدانید که روش تدریس شما خوب و مناسب است.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
کلاسهای تدریس خصوصی، موفقیت تحصیل و افزایش معدل
در این بخش مطالبی در زمینه کلاسهای تدریس خصوصی، موفقیت تحصیل و افزایش معدل ارائه می گردد. کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصی مفید و موثر است. برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینک فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی کلیک نمائید.

حضور فعال در کلاس تدریس و تدریس خصوصی و موفقیت در امتحانات ریاضی و فیزیک

جلسات و کلاسهای خصوصیرا نباید به ایام امتحانات موکول کرد. در ایام امتحانات معمولا دانشجویان ودانش آموزان استرس زیادی دارند. از طرفی حجم زیادی از دروس برای مطالعه و یاد گرفتن وجود دارد. بنابراین، بهتر است کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم برگزار شود تا متقاضیان تدریس خصوصی با خیال راحت درس را یاد بگیرند. در وب سایت ایران مدرس
مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، تدریس زیست شناسی، هندسه، دروس دانشگاهی، کنکور، برق،مکانیک و انواع درسها و رشته های مختلف فعالیت دارند. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرس در ایام امتحاناتبه حدود 30000 بازدید در روز می رسد. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس تا سال 96 به بیش از 16000 مدرسمی رسد. بنابراین لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی در این وب سایت ارائه شده است و با خیال راحت می توانید مدرس تدریس خصوصی خودتان را از این لیست انتخاب نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک کنید. بعد از کلیک بر روی عبارت ذکر شده، لیست مدرسین به شما نشان داده خواهد شد. هر مدرس توضیحاتی در مورد سوابق کاری، دانشگاه محل تحصیل، مدرک تحصیلی و ... خودش ارائه کرده است. با توجه به توضیحات ارائه شده مدرستدریس خصوصی خودتان را انتخاب نموده و با او تماس بگیرید و کلاسها را هماهنگ کنید.
اگر می خواهید در تحصیل موفق باشید و در امتحانات مدرسه نمرات خوبی کسب کنید و یا در کنکور درصدهای بالایی بزنید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند در این زمینه به شما کمک کند. در کنار برنامه ریزی صحیح، مطالعه درست و اصولی، مرور، حل تمرین و مسئله و ... کلاسهای تدریس خصوصی هم می تواند به عنوان یک گزینه خوب برای موفقیت تحصیلیشما مطرح باشد. کلاسهای تدریس خصوصی فقط برای دانشجویان و دانش آموزان تنبل نبوده و هر کس به تناسب نیاز خود می تواند از آن استفاده نماید. به عنوان مثال، اگر شما بخواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید، کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسیمی تواند به شما کمک کند. کلاسهای تدریس خصوصی در مقایسه با کلاسهای برگزار شده در مدارس، دانشگاهها و آموزشگاهها می تواند بازدهی بالاتری داشته باشد. البته به شرط اینکه از این کلاسها به درستی استفاده شود.
1- برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی با یک مدرس خوب هماهنگ کنید. در انتخاب مدرس تدریس خصوصی خودتان دقت کنید. در سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و ....فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصیکلیک نمائید. رزومه کاری هر مدرس را بررسی نموده و مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. اگر شیوه تدریس مدرسی را پسند نکردید می توانید مدرس خودتان را عوض کنید. این یکی از مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی است.
2- کلاسهای تدریس خصوصی را تا روز قبل از امتحان ادامه دهید.همانطور که گفته شد، در مرحله اول کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. در ضمن کلاسها را به صورت مداوم تا ایام امتحانات ادامه هید. در ایام امتحانات یکی دو جلسه تدریس برای جمع بندی و رفع اشکال بگذارید. همین یکی دو جلسه می تواند به موفقیت تحصیلی شما کمک زیادی بکند.

iranmodares

کلاسهای تدریس خصوصی


افزایش و ارتقای معدل و کسب نمرات عالی در امتحانات با جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی

افزایش و ارتقای معدل و کسب نمرات عالی در امتحانات با جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی ممکن است. کلاسهای تدریس خصوصی، اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند در یادگیری بهتر دروس، کسب نمرات بهتر و ارتقای معدل مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 3

مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی

مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی در این بخش ارائه می گردد. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ارائه شده است. مدرسین در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی، تدریس زبان، شیمی، زیست شناسی، تدریس دروس کنکوری،دروس ابتدایی و دانشگاهها، انواع نرم افزار و .... فعالیت دارند. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدیددر روز هم می رسد. برای مشاهده لیست مدرسین و معلمین فعال در زمینه آموزش وتدریس خصوصی تمامی دروس و رشته ها در تمامی مقاطع تحصیلی و در کل کشور بر روی عبارت زیر کلیک کنید.:

....
بازدید: 20

جذب شاگرد و کلاسهای تدریس خصوصی + درآمد تدریس خصوصی

در این بخش مطالبی در زمینه جذب شاگرد و کلاسهای تدریس خصوصی + درآمد تدریس خصوصی و ... ارائه می گردد.
....

بازدید: 18

کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و آموزش خصوصی ریاضیات کنکوری

کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و آموزش خصوصی ریاضیات کنکوری- استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور در صورت لزوم می تواند به موفقیت شما در کنکور کمک زیادی بکند. اگر در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه درسرا خوب متوجه نمی شوید و یا از نحوه تدریس مدرس خودتان خیلی راضی نیستید، می توانید از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه و مدرسین ریاضی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.
....

بازدید: 41

مهمترین عوامل برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی

برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 69


موفقیت در کنکور ریاضی و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات کنکوری

با استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی می توانید در کنکور درصد بالاتری برای این درس زده و در جهت موفقیت در کنکور گام مثبتی بردارید.
....

بازدید: 81

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی

در این بخش شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتیکه در درس ریاضی اشکال دارید، یکی از راهکارهای موثر برای کسب نمره 20 در درس ریاضی استفاده از کلاسهای و جلسات تدریس خصوصی ریاضی است. برای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
....

بازدید: 100

چرا از کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل استفاده کنیم؟

دلایل متعددی برای استفاده از کلاس خصوصی و تدریس خصوصیوجود دارد. ممکن است در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت کرده باشید. ممکن است در درس خاصی اشکال داشته باشید و یا برای موفقیت در امتحانات و کسب درصد بالا و رتبه برتر در کنکور بخواهید از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
....

بازدید: 132

کلاسهای تدریس خصوصی و کسب نمره بالا در درس زبان انگلیسی

کلاسهای تدریس خصوصی و کسب نمره بالا در درس زبان انگلیسی- با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید در درس زبان انگلیسی نمره بالایی کسب نمائید و یا اگر در حال مطالعه برای کنکور می باشید، با استفادهاز جلسات تدریس خصوصی می توانید درصد بالایی در کنکو کسب نمائید. اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را در زودترین زمان ممکن یاد بگیرید و یا در حال مطالعه به منظرو شرکت در آزمونهای زبان انگلیسی هستید نیز کلاسهای تدریس خصوصی می تواند برای شما مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به شرطی که با مطالعه و مرور همراه باشد مزایای فراوانی دارد وبه نسبت کلاسهای گروهی بازدهی و تاثیرگذاری بیشتری می تواند داشته باشد.
....

بازدید: 166

کلاسهای تدریس خصوصی، نمرات بالا و افزایش معدل

کلاسهای تدریس خصوصیدر صورتیکه درست و به جا استفاده شوند برای دستیابی به نمرات بالا در دروسمختلف و همچنین برای افزایش معدل و موفقیت در کنکور می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصیمزیتهایی دارد که آنها را از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه و کلاسهای گروهی متمایز می سازد. اگر می خواهید در تحصیل خودتان موفق باشید، کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک گزینه خوب مد نظر داشته باشید. البته در حالتهایی که در حال آمادگی برای یک آزمون مهم مانند آیلتس یا تافل هستید و برای مطالعه وقت کافی ندارید، در این حالت هم جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 117

چگونه از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده کنیم؟

اگر می خواهید در تحصیل موفق باشید و در امتحانات مدرسه نمرات خوبی کسب کنید و یا در کنکور درصدهای بالایی بزنید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند در این زمینه به شما کمک کند. در کنار برنامه ریزی صحیح، مطالعه درست و اصولی، مرور، حل تمرین و مسئله و ... کلاسهای تدریس خصوصی هم می تواند به عنوان یک گزینه خوب برای موفقیت تحصیلیشما مطرح باشد. کلاسهای تدریس خصوصی فقط برای دانشجویان و دانش آموزان تنبل نبوده و هر کس به تناسب نیاز خود می تواند از آن استفاده نماید. به عنوان مثال، اگر شما بخواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید، کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسیمی تواند به شما کمک کند. کلاسهای تدریس خصوصی در مقایسه با کلاسهای برگزار شده در مدارس، دانشگاهها و آموزشگاهها می تواند بازدهی بالاتری داشته باشد. البته به شرط اینکه از این کلاسها به درستی استفاده شود. اگر می خواهید از کلاسهای آموزش در منزل و کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده نمائید، موارد زیر را در نظر بگیرید.
....

بازدید: 185

داشتن جدیت و انعطاف در کلاسهای تدریس خصوصی

در جلسات تدریس خصوصیجدی باشید و خودتان تا جایی که ممکن است کلاسها را با جدیت برگزار نمائید تا شاگردانتان هم کلاسها را جدی بگیرند  و در نهایت نتیجه لازم را بگیرند. مثلا اگر تمرینی به آنها می دهید تا بین جلسات تدریسحل کنند، حل تمرین و مسئله را با جدیت پیگیر باشید و از آنها بخواهید. در عین حال در زمان برگزاری کلاسها و موارد جنبی انعطاف لازم را داشته باشید.
....

بازدید: 144

برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در زمان و مکان مناسب

کلاسهای خصوصیمعمولا در منزل خود دانشجو و دانش آموز برگزار می گردد. اگر کلاسها را در آموزشگاه هم برگزار می کنید بهتر است از منزل شاگردتان خیلی دور نباشد که وقت زیادی از او نگیرد. در رابطه با زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصیهم سعی کنید کلاس را در زمانی برگزار نمائید که شاگرد شما خیلی خسته نباشدو گیرایی خوبی برای یادگیری مطالب داشته باشد. به عنوان مثال روزهایی که شاگرد شما کلاسهای زیادی در مدرسه یا دانشگاه داشته است، برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی مناسب نیست.
....

بازدید: 159

جزوه کلاسی؛ منبع اصلی تدریس در کلاسهای تدریس خصوصی

در کلاسهای تدریس خصوصیجزوه خود شاگردتان که در مدرسه به آنها داده شده است را به عنوان منبع اصلی استفاده نمائید. اگر حتی خودتان جزوه یا نمونه سوالات کامل و بهتری دارید، در مرحله اول جزوه کلاسی را در اولویت قرار دهید. چرا که در پایان ترم از همین جزوه امتحان گرفته خواهد شد.
....

بازدید: 126


منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
فواید و مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل
فواید و مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فواید و مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل ادامه این مطلب را بخوانید. کلاسهای تدریس خصوصی وآموزش در منزل مزیتهای فراوانی دارد. البته توصیه می شود دانشجویان و دانشآموزان تا جایی که می توانند در کلاسهای دانشگاه و مدرسه حاضر شده و به امید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای خودشان غیبت نکنند. کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک امکان اضافه در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه می تواند مفید و موثر باشد. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه حاضر شوید، برای جبران غیبت می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید. البته ممکن است در کلاسهای اصلی خودتان حاضر بوده باشید ولی درس را خوب متوجه نشده باشید و یا نحوه تدریس معلم شما در مدرسه و استاد شما در دانشگاه به گونه ای باشد که درس را خوب متوجه نشوید. در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برایمشاهده لیست مدرسین و معلمین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی تمامی دروس و رشته ها در تمامی مقاطع تحصیلی و در کل کشور بر روی عبارت زیر کلیک کنید.:

مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی

در کلاسهای تدریس خصوصی به صورت اختصاصی مشکلات و مسائل دانشجو یا دانش آموز شرکت کننده در کلاس مورد بررسی قرار گرفته و حل می شود. حتی اگر مشکل مربوط به پایه های قبل یا سالهای گذشته باشد می توان آن را برطرف کرد. در کلاسهای گروهی چنین کاری امکان ندارد.

تعداد جلسات تدریس خصوصیمحدود نیست و اگر دانشجو یا دانش آموز خیلی دیر و نزدیک به امتحانات شروع نکرده باشد، هر تعداد جلسه برای آموزش درس می توان در نظر گرفت. زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی انعطاف دارد. اگر به عنوان مثال دانشجو یا دانش آموزی بعد از ظهر بهتر می تواند یاد بگیرد، کلاس را می توان بعد از ظهر برگزار کرد و محدودیتی وجود ندارد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه چنین انعطافی وجود ندارد.

در کلاسهای تدریس خصوصی می توان سوالات و تمرینات بیشتری حل کرد. در این کلاسها امکان حل نمونه سوالات امتحانی و تست های کنکور سالهای قبل وجوددارد و چون محدودیت زمانی بسیار کمتر است می توان دروس را به صورت کامل یاد گرفت. در کلاسهای آموزش خصوصیو آموزش در منزل چون کلاس در منزل دانشجو و دانش آموز برگزار می گردد، وقتاو در مسیر رسیدن به کلاس تلف نشده و زمان بیشتری برای مطالعه و حل تمرین و... باقی می ماند.در این بخش مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل ارائه می گردد:

1- تلف نشدن وقت دانشجو و دانش آموز برای رفت و آمد کلاس:این مورد خصوصا در ایام امتحانات بسیار مهم است. چون جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می گردد، بنابراین وقت دانش آموز و دانشجو در مسیر رفت و برگشت کلاس تلف نمی شود. خصوصا در ایام امتحانات که حتی یک ساعت هم مهم است، استفاده از جلسات تدریس خصوصی بسیار مفید است. البته همانطور که در مقالات قبلی گفته شده، جلسات تدریس خصوصی بهتر است از اول ترم شروع شده وفقط به ایام امتحانات موکول نگردد.

2- امکان پرسیدن سوال و پرسش با هر تعدادی: در کلاسهای گروهی معمولا امکان پرسیدن تعداد زیادی سوال وجود ندارد. خیلی از اوقات به خاطر جوی که بر کلاس حاکم است دانش آموزان و دانشجویان ترجیح می دهند که اصلا سوال نپرسند. ولی در جلسات تدریس خصوصی به هر تعدادی می توان سوال پرسید و از طرفی جو حاکم بر کلاس تدریسبسیار راحتتر بوده و بنابراین دانش اموزان و دانشجویان در پرسیدن سوال مشکلی نخواهند داشت. در کلاسهای گروهی ممکن است دانش آموزی فکر کند که شایدسوالش خنده دار باشد و سوال خودش را هیچ وقت نپرسد و اشکالات درسی تا آخر باقی بماند.

3- رفع اشکال کامل برای دانش آموز و دانشجو: در جلساتتدریس خصوصی برای هر مبحث و درسی به صورت کامل رفع اشکال می تواند انجام شود. چون همانطور که گفته شده دانش آموز یا دانشجو هر سوالی که دارد حتی اگر مربوط به مقاطع قبلی باشد را می تواند بپرسد و از طرفی زمان کافی برای پاسخ دادن به سوالات وجود دارد. جلسا تدریس خصوصی برای رفع اشکال و یادگیریکامل درس می تواند کاملا مفید و موثر باشد به شرط آنکه در کنار جلسات تدریس خصوصی، مطالعه و حل تمرین و مرور هم وجود داشته باشد.

---------------

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصیکلیک نمائید.
---------------

کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلی، موفقیت در تحصیل،کسب رتبه برتر در کنکور و افزایش معدل مزیتهای فراوانی دارد. همانطور که می دانید در حال حاضر، معدل دانش آموزان در رتبه کنکور آنها هم تاثیر می گذارد. بنابراین اگر دانش اموزان از جلسات تدریس خصوصی در دوران تحصیل استفاده کرده باشند، و معدل بالایی کسب کرده باشد، این امر به صورت مستقیم وغیر مستقین در رتبه کنکور او هم موثر است. به صورت مستقیم یعنی اینکه خود معدل در رتبه کنکور 20 تا 30 درصد تاثیر دارد و به صورت غیر مستقیم یعنی اینکه وقتی دانش آموزی با تلاش و پشتکار خود و با استفاده از کلاسهای خصوصیو جلسات تدریس خصوصی توانسته است درس را خوب یاد بگیرد و معدل بالایی داشته باشد، طبیعتا در کنکور هم رتبه خوبی کسب خواهد کرد. بنابراین برای موفقیت در تحصیل در دوران دبیرستان و برای کسب رتبه برتر کنکور کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. البته همه کارها را نمی توان به کلاسهای خصوصیو جلسات تدریس خصوصی سپرد. خود دانش آموز و دانشجو هم باید مطالعه کند، تمرین حل نماید و پشتکار داشته باشد. کلاسهای خصوصی باید در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه و در طول ترم برگزار گردد. موکول کردن جلسات تدریس خصوصیبه ایام امتحانات فایده زیادی ندارد. البته اگر الان که در حال مطالعه اینمقاله هستید ایام امتحانات است دیگر چاره ای نیست و باید سعی کنید با یک مدرس خوب هماهنگ کنید. ولی اگر هنوز تا ایام امتحانات وقت دارید هر چه زودتر استفاده از جلسات تدریس خصوصی را شروع کنید.

در کلاسهای تدریس خصوصیو نیمه خصوصی تعداد دانش آموزان و دانشجویان به نسبت کلاسهای گروهی بسیار کمتر است (معمولا از 1 تا 3 نفر). بنابراین یادگیری بسیار بهتر اتفاق می افتد. چون کلاسهای خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی بسیار خلوت تر است و تعداد دانشجویان یا دانش آموزان خیلی کمتر است، اشکالات اساسی افراد متقاضی تدریسخیلی زودتر رفع خواهد شد. افراد می توانند تمام سوالهای خودشان را حتی اگرمربوط به پایه های قبلی باشد بپرسند. در کلاسهای گروهی بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان حتی از مطرح کردن سوالات خودشان سرباز می زنند. چون فکر می کنند ممکن است مورد تمسخر دیگران قرار گیرند و یا ممکن است سوالشان خیلی ابتدایی باشد. در کلاسهای خصوصی حتی می توان اشکالات پایه هایقبل را رفع کرد.


برای استفاده صحیح از کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم به نسبت ایام امتحانات بازدهی بالاتری دارد.

2- کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و تمرینات و مسائلی که مدرس شما برای حل کردن تا جلسه بعدی تدریس به شما می دهد را انجام دهید.

3-به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. کلاسهای خصوصی در کنار کلاسهای گروهی و در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه مفید و موثر است.

4- فکر نکنید که چون در کلاسهای خصوصی شرکت کرده اید دیگر مطالعه و حل تمرین و مرور و ... لازم نیست. حتما در کنار شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. خصوصا برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک حتی اگر در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک هم شرکت می کنید، باز حل مسئله و تمرین حیاتی و ضروری است.


منبع: ایران مدرس

(استفاده از مطالب با ذکر منبع لینکدار مجاز است)
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس در سال 96
اگر قصد کسب درآمد بالا از تدریس در سال 96 را دارید .... اگر می خواهید رد سال 96 شاگرد جذب کنید .... اگر به کار تدریس علاقه دارید .... اگر قصد دارید در سال 96 به صورت پاره وقت و تمام وقت در زمینه تدریس و تدریس خصوصی در تهران، کرج، تبریز، همدان، مشهد، اصفهان، شیراز و یا هر جای دیگر ایران فعالیت داشته باشید و درامد خوبی کسب کنید .... در هر صورت، بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.(0) نظر
برچسب ها :
دعوت به همکاری تدریس خصوصی سال 96
دعوت به همکاری تدریس خصوصی و آموزش در منزل سال 96 - اگر در سال 96 قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی در تهران، تبریز، شیراز، اصفهان، مشهد، سنندج، رشت، کرج و یا هر جای دیگر ایران فعالیت داشته باشید .... اگر در سال 96 قصد دارید به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت در زمینه تدریس خصوصی و اموزش در منزل فعالیت کرده و درآمد خوبی کسب کنید ... اگر می خواهید کار تدریس را شروع کنید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و قصد دارید فعالیت خودتان را در زمینه تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان انگلیسی، عربی، دروس دانشگاهی و .... در سال 96 گسترش دهید و تعداد شاگردهایتان را بیشتر و بیشتر کنید ... در هر صورت، بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی ریاضی دهم تیزهوشان-پژوهش عملیاتی در تبریز 96-ریاضی و فیزیک کنکور-دعوت به همکاری تدریس تضمینی کنکور-تضمینی-انگلیسی-استخدام تدریس زبان لهجه امریکایی-تدریس فیزیک دانشگاهی-اقتصاد سنجی-آموزش شیمی دبیرستان-تدریس فیزیک-سیمولینک-خسابان آموزش فیزیک -رویت معماری-تدریس ریاضیات 96-ریاضی-دعوت به همکاری تدریس خصوصی شیمی-تدریس خصوصی ریاضیات-دینامیک سازه-استخدامی تدریس ﻣﺪﺍﺭ الکتریکی-
(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در سال 96
در این بخش راهکارهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در سال 96 ، نحوه شروع کار تدریس خصوصی و یا افزایش تعداد شاگردها، چگونگی موفقیت در تدریس و افزایش درآمد از تدریس خصوصی و ... ارائه شده است.


1- خوب تدریس کنید.همانطور که در بخشهای قبلی گفته شد اگر خوب تدریس کنید، در همین ترم حاضر جلسات تدریس شما با شاگردانتان ادامه پیدا می کند و در ضمن ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین تعداد شاگردها و در نتیجه درامدتان بیشتر خواهد شد.

2- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در همین وب سایت در رابطه با راهکارهای مختلف جذب شاگرد توضیحاتی ارائه شده است که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آن را مطالعه کنید. با امتحان کردن راهکارهای مختلف جذب شاگرد، تعداد شاگردها و در نتیجه درآمد شما از تدریس خصوصی بیشتر خواهد شد.

راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

3- در سایت (ایران مدرس) آگهی خودتان را ویژه کنید.در وب سایت ایران مدرس آگهی خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه می توانیددرج کنید. آگهی های ویژه بازدهی بالاتری دارند و احتمال جذب شاگرد انها همبیشتر است. مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده اند، آگهی خودشانرا بارها و بارها تمدید نموده اند. برای ثبت آگهی رایگانو یا آگهی ویژه در این وب سایت در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سات کلیک کنید و در ادامه بعد از ثبت نام تبلیغ خودتان را درج نمائید. مطالعه مقاله زیر هم می تواند مفید باشد.


تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت
در بسیاری از موارد مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصیفعالیت می کنند، در جذب شاگرد موفق عمل نموده ولی در ادامه کار جلسات تدریس آنها توسط متقاضی تدریس کنسل می شود. اگر می خواهید شاگردانتان را حفظ کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- جلسه اول تدریس بسیار مهم است. دیدی که شاگرد شما در جلسه اول تدریس نسبت به شما پیدا می کند تا پایان جلسات باقی می ماند. بنابراین در جلسه اول تدریس خیلی خوب عمل کنید. در بسیاری از مواقع اگر شاگرد شما از کار شما در جلسه و جلسات اولیه تدریس راضی باشد تا پایان ترم کلاسها را با شما ادامه داده و چه بسا ترمهای بعد نیز با شما تماس بگیرد.

2- علاوه بر جلسه اول، در جلسات بعدی تدریس هم خوب عمل کنید. البته همانظور که گفته شد جلسه اول بسیار مهم است و در جلسه اول باید بهترین تدریستان را ارائه دهید. ولی در جلسات بعد هم کیفیت کار را حفظکنید.

3- به شاگردتان نشان دهید که نتیجه گرفتن او برایتان مهم است. پیگیر امتحانات باشید. کمی به نسبت آنچه انتظار می رود کار اضافه تر انجام دهید. مثلا نمونه سوال یا کتاب کمک آموزشی به شاگردتان هدیه بدهید. حتی می توانید برگه هایی که  روی سربرگ آنها مشخصات خودتان ثبت شده را برای نوشتن جزوات خلاصه در کلاس تدریس استفاده کنید.
در آگهی تدریس خودتان توضیحات کافی ارائه دهید. سوابق کاری خودتان را بگویید و ویژگیهای برتری کهدارید، رتبه هایی که کسب کرده اید، نظرات مثبت شاگردهای قبلی و ... را بنویسید. اگر می خواهید اگهی تدریس شما در ایران مدرس بازدهی بالایی داشته وزنگ خورهای زیادی داشته باشید، باید متن آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که اگر کسی آن را مطالعه کرد متقاعد شود که با شما تماس بگیرد. البته متن آگهی خودتان را صادقانه بنویسید.
کسب درآمد از تدریس خصوصی با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس آسان است. سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است. متقاضیان تدریس خصوصی با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی انگلیسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد (خودتان همین الان امتحان کنید). در نتیجه به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و اگر آگهی تدریس خودتان را خوب نوشته باشید با شما تماس خواهند گرفت.
درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
در سایت ایران مدرس بخش کنکور هم وجود دارد که در آن تست های کنکور، جزوات کنکوری، نکات مهم درزمینه موفقیت در کنکور و ... ارائه شده است. اگر در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوریهم فعالیت دارید باز هم سایت ایران مدرس بهترین محل برای درج آگهی و تبلیغ تدریس کنکور شما است. با درج تبلیغ در زمینه تدریس کنکور، علاوه بر اینکه آگهی شما در صفحه اصلی و بخش تدریس خصوصی سایت و در کنار تمامی جزوات و مطالب آموزشی نشان داده می شود، تبلیغ تدریس کنکور شما در بخش کنکور هم نمایش داده خواهد شد. اصلا همین الان عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی فیزیک کنکور و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت ایران مدرس در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. و این یعنی جذب شاگرد بیشتر برای شما.
خودتان در گوگل عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و یا هر عبارت مشابه دیگری را در گوگلجستجوی نمائید. می بینید که برای تمامی این عبارتها ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس، کاربران به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، فرصت درج تبلیغ تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.
هوای شاگردهایتان را داشته باشید. فقط یک مدرس خصوصی نباشید. بلکه پشتیبان شاگردهایتان هم باشید. نتیجه گرفتن آنها برایتان مهم باشد. تا روز امتحان همراه آنها باشید. در طول ترم ارزیابی از تدریس خودتان و میزان یادگیری انها داشته باشید. در کار تدریس در عین حال که با شاگردانتان دوست هستید، جدی هم باشید. هر تمرینی که به انها دادید را با جدیت بخواهید. از اهرمهای فشار استفاده کنید. اگر شاگرد شما جلسات تدریس خصوصیرا جدی نمی گیرد و درس نمی خواند با والدینش در میان بگذارید. خلاصه اینکهکاری کنید شاگردانتان نتیجه بگیرند. به هر دلیلی اگر شاگرد شما نتیجه نگیرد مسئولیتش با شماست.
اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت نداشته اید و به تازگی فعالیت در این زمینه راآغاز کرده اید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس می توانید اگهی تدریسخودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ثبت آگهیتدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری هم دارند.بسیاری از مدرسینی که در همین سایت آگهی تدریسخودشان را به صورت ویژه درج کرده اند، بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند (بعضی از مدرسین تدریس خصوصی حتی بیش از 20 بار این کار را انجام داده اند). این مسئله خود نشان دهنده این است که ثبت آگهیتدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس برای آنها مفید و موثر بوده است. مطمئنباشید که اگر با درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی ویژه خودشان را تمدید نکرده و مبالغ دیگری را پرداخت نمی کردند. شما هم اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را اغاز نمائید و یا فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش دهید، آگهی تدریس ویژه و یا رایگان خودتان را در همین سایت درج کنید. در این وب سایت هزاران جزوه و نمونه سوالامتحانی ارائه شده است و آگهی تدریس شما (البته اگر ویژه باشد) در کنار مطالب آموزشی مزبور هم نشان داده خواهد شد.
عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.

به عبارت دیگر عکس شما کمی دانشجویی باشد. یعنی یک عکس مرتب و که یک دانشجو یا مدرس که اهل درس است را نشان می دهد. خیلی ها یک عکس از خودشان که تمام قد است و مثلا در شمال چنین عکسی گرفته اند را قرار می دهند. شما در این عکس ممکن است خوش تیپ افتاده باشید ولی این عکس برای آگهی تدریس مناسب نیست. یا بعضا مشاهده شده که مدرسی یک عکس بسیار نامرتب و با موهای ژولیده از خودش گذاشته است. آیا اگر شما به جای والدین دانش آموز یا دانشجوباشید با چنین کسی تماس می گیرید؟ مسلما نه!

بنابراین، عکس آگهی در جلب اعتماد بسیار مهم است. اگر مدرس خصوصیخانم هستید، یک عکس از چهره شما با مقعنه (عکس پرسنلی - عکس دانشجویی) می تواند بهترین گزینه باشد. دوباره تاکید می شود یک عکس مرتب از خودتان در جلب اعتماد بسیار موثر است.
کار تدریس و تدریس خصوصی به نسبت بسیاری از کارهای تمام وقت و پاره وقت درآمد بالا و مناسبی دارد. البته همانطور که در مقالات قبلی ثبت شده در سایت (ایران مدرس)گفته شده است، اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید در مرحله اول باید به آن علاقه داشته باشید. یا حداقل دروسی را تدریس کنید که به آنها علاقه دارید. در مرحله بعد برای موفقیت در کار تدریس، جذب شاگرد بیشتر و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی، باید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. باید سعی کنید جلسات تدریس خصوصی ای که برگزار می کنید برای شاگردانتان کاملا مفید و موثر باشد. به نتیجه گرفتن شاگردانتان فکر کنید و بر روی نتیجه گرفتن آنها متمرکز شوید. خصوصا جلسه اول بسیار مهم است. در جلسات اول تدریسخصوصی سعی کنید حتی به نسبت حالت معمول خودتان هم خیلی بهتر عمل کنید. در ادامه جلسات هم تلاش کنید تا جلسات مفیدی داشته باشید و حتی اگر شاگرد شما خودش خیلی تمایل به مطالعه ندارد او را به سمت درس خواندن و یادگیری هدایت نمائید. برای موفقیت در کار تدریس،پارامتر و عامل مهم دیگری که وجود دارد این است که توانایی ها و قابلیت های خودتان را خوب تبلیغ کنید و در آگهی تدریسی که برای خودتان در وب سایت (ایران مدرس) ارائه می کنید، به صورت کامل رزومه کاری و سوابق درخشان خودتان را بیان نمائید.
(
راهکارهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در سال 96 )
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210777
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X