تدريس خصوصي
موفقیت در کنکور - تدریس خصوصی کنکور
در این بخش در رابطه با موفقیت در کنکور - تدریس خصوصی کنکور مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید در دروسکنکوری درصد بالایی کسب کنید و با نحوه برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور آشنا نیستید .... اگر می خواهید در کنکور موفق شوید .... در هر صورت، در همین سایت مطالب زیادی در زمینه نحوه مطالعه برای کنکور، چگونگی کسب درصد 100 در ریاضی و فیزیک کنکور، نحوه برنامه ریزی در ایام کنکور و ... ارائه شده است. برای مطالعه مقالات آموزشی در زمینه کنکور و موفقیت در کنکور بر روی عبارت مقالات موفقیت در کنکور کلیک نمائید. برای رسیدن به یک هدف واضح و مشخص راهکارهای مختلفی وجود دارد. برنامه ریزی کنید و در جهت رسیدن به هدفتان تلاش کنید. اگر خودتان باور کنید که موفق می شوید، حتما این اتفاق می افتد. در مرحله بعد برای موفقیت در کنکور برنامه ریزی کنید و از وقت خودتان بهترین استفاده را داشته باشید. برای اینکه بتوانید ادامه دهید در برنامه خودتان استراحت و تفریح را هم در نظر بگیرید. برای موفقیت در کنکور با افراد موفق مشورت کنید.

iranmodares

روش صحیح مطالعه برای کنکور را یاد بگیرید. ابتدا کتاب درسی را خوب بخوانید. کتاب درسی را عمقی و مفهومی بخوانید. نکات مهم را مشخص کنید و در یک جزوه یادداشت نمائید. اگر جایی اشکال داشتید از معلم یا مدرس خودتان بپرسید و یا در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید. در ادامه تمرین و مسئله حل کنید. سپس سراغ حل تست و تست زنی بروید. در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، جزوات رایگان، کتابهای درسی و ... برای دانلود رایگان ارائه شده است. در کنار ان مدرسین تدریس خصوصیدروس ابتدایی ، دبیرستان، کنکور و دانشگاه هم در زمینه آموزش دروس کنکوری وغیر کنکوری فعالیت دارند. اگر شما می خواهید مطالب آموزشی، تست کنکور،سوالات کنکور و ... را به صورت رایگان دانلود کنید و یا لیست کاملی از مدرسین تدریس دروس دبیرستان و کنکور و دانشگاهی را مشاهده نموده و از خدماتتدریس خصوصی کنکور استفاده کنید، سایت ایران مدرس بهترین سایتی است که می توانید کل این موارد را در این وب سایت پیدا کنید.
تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک کنکور

اگر می خواهید با حضور در جلسات تدریس خصوصی کنکور درصد بالایی را در درسهای مهم و سرنوشت ساز کسب نمائید ...
اگر برای یادگیری بهتر ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان انگلیسی و ... و کسب درصد بالا در این دروس قصد دارید با یک مدرس خصوصی خوب کنکور هماهنگ کنید ....
در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس و آموزش دروس کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک نمائید.
اگر برای موفقیت در کنکور یک برنامه ریزی خوب و حساب شده داشته باشید ودر برنامه خودتان مطالعه و شرکت در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی را گنجانده باشید، اگر به اندازه کافی تمرین و مسئله و تست کنکور کار کرده باشید به احتمال زیاد می توانید رتبه مورد نظر خودتان در کنکور را کسب کنید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری فعالیت دارید، برای ثبت آگهی تدریس خصوصی کنکور و جذب شاگرد به هیچ سایت دیگری جز ایران مدرس فکر نکنید. موقعیت وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی کنکور" در گوگل واقعا عالی است.
لطفا همین الان خودتان امتحان کنید!
به عنوان مثال تدریس خصوصی فیزیک کنکور - تدریس خصوصی ریاضی کنکور - تدریس خصوصی شیمی کنکور - تدریس خصوصی زیست کنکور - تدریس خصوصی عربی کنکور - تدریس خصوصی زبان کنکورو یا هر عبارت کلیدی دیگری که مرتبط با آموزش خصوصی کنکور باشد را در گوگلجستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایججستجوی گوگل نشان داده خواهد شد ایران مدرس است. این موقعیت را هیچ وب سایت دیگری ندارد.
دقت کنید که متقاضیان کلاسهای خصوصی کنکور با همین عبارتها بدنبال مدرس خصوصی کنکوردر گوگل خواهند گشت. اگر شما عبارت دیگری هم به نظرتان می رسد امتحان کنید. چون ایران مدرس برای چنین عبارتهایی در جایگاه اول گوگل قرار دارد، متقاضیان تدریس خصوصی کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. پس اگر در زمینه آموزش خصوصی کنکور فعالیت دارید، فرصت را از دست ندهید و همین الان آگهی خودتان را در ایران مدرس ثبت نمائید.
اگر خود درس را می فهمید و در آن اشکالی ندارید و فقط با نحوه تست زنی آن مشکل دارید نیز می توانید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی این اشکال را هم رفع کنید. در صورتیکهدر زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید. در پایین همین مطلب تعدادی از مدرسینی که در زمینه تدریس کنکور فعالیت دارند نشان داده شده اند. اگر می خواهید لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس کنکور و سایر زمینه ها را مشاهده کنید، بر روی عبارت تدریس کلیک نمائید. عوامل زیادی در کسب رتبه خوب در کنکورموثر است. یکی از پارامترهایی که در سالهای اخیر موثر شده است، معدل دوره دبیرستان می باشد. اگر در طول دوره دبیرستان خوب تلاش کرده باشید و در صورتلزوم برای توقیت دروس و افزایش معدل از جلسات تدریس خصوصی استفاده کرده باشید، این پارامتر را به خوبی برای خودتان لحاظ کرده اید.
علاوه بر این، در خود ایام کنکور هم برای تقویت مهارتهای تست زنی، یادگیری بعضی از مباحثی که در آنها اشکال دارید، مشاوره برای نحوه برنامه ریزی در ایام کنکور و ... می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید. البته در انتخاب مدرس خصوصی کنکور خود باید دقت کنید. حتی الامکان کلاسهای تدریس خصوصی را با کسی هماهنگ کنید که خودش در کنکور رتبه خوبی کسب کرده باشد.
در بسیاری از اوقات، برای آموزش در زمینه کنکور و کسب رتبه برتر کنکور، علاوه بر مواردی همچون تست زنی، برنامه ریزی صحیح، مطالعه عمیق و مفهومی و ... شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضیات و فیزیک کنکور لازم است.
اگر به صورت مبحثی در بخشی از درسهای ریاضی و فیزیک کنکور اشکال دارید و یا به صورت پیوسته می خواهید در دوران کنکور از جلسات تدریس ریاضی و فیزیک استفاده نمائید، با مراجعه به لینکهای زیر می توانید با مدرسان مورد نظرتان هماهنگ نمائید.
به منظور مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان و کنکور فعالیت دارند، بر روی عبارت تدریس ریاضی کنکور کلیک نمائید.
اگر می خواهید لیست مدرسان فعال در زمینه آموزش خصوصی فیزیک دبیرستان و کنکور را مشاهده کنید، بر روی عبارت مدرسین خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان کلیک نمائید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه فیزیک را خوب تدریس کنیم؟
اگر در زمینه تدریس و تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه و فیزیک کنکور فعالیت دارید برای ارائه تدریس خوب و موفق فیزیک موارد زیر را در نظر بگیرید.
1- فیزیک یک درس مفهومی است. فیزیک را مفهومی تدریس کنید. با ارائه مثالهای عملی روابطی که در درس فیزیک وجود دارد را برای شاگردانتان توضیح دهید.
2- راه حلهای مختلفی که برای حل یک مسئله فیزیک وجود دارد را برای شاگردتان توضیح دهید. ممکن است یک مسئله را به چند شیوه بتوان حل کرد.

iranmodares

3- از ارائه روابط خلاصه شده که هیچ مفهومی ندارد اجتناب کنید. روابط موجود در کتاب درسی را مبنا قرار داده و معنی فیزیکی آنها را هم توضیح دهید.
4- در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، جزوه درسی دانشجو یا دانش آموز را مبنا قرار دهید و به انداز کافی تمرین و مسئله حل کنید.
5- برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس فیزیک آگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس درج نمائید.
برای درج آگهی در ایران مدرس در زمینه تدریس فیزیک و مشاهده لیست مدرسین فیزیک ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام کرده اند.
6- برای مطالعه بیشتر در زمینه تدریس موفق فیزیک و سایردروس بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

7- برای دانلود رایگان تست کنکور و سوالات کنکوری درس فیزیک بر روی عبارت دانلود تست کنکور فیزیک کلیک نمائید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
درآمد و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان
درآمد و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و ....، آموزش زبان انگلیسی، جزوات آموزشی و نحوه یادگیری بهتر زبان در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید. عبارتهای کلیدی: هزینهتدریس خصوصی زبان، میزان حقوق مدرسان کانون زبان ایران، درآمد تدریس خصوصیزبان، شرایط تدریس در آموزشگاه های زبان، حقوق مدرسین زبان، مدارک لازم برای تاسیس آموزشگاه زبان، جذب مدرس کانون زبان ایران 95، 96 و 97، منابع آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران، درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی

iranmodares

بهمنظور کسب درآمد از تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و سایر زبانهای خارجی و فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی می توانید در سایت (ایران مدرس) عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درجنمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریسایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرسثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید.
موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی
اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم و آقا در منزل و آموزشگاه نیاز دارید ....

اگر خانم هستید و می خواهید از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی و ... استفاده کنید ....
در صورتیکه قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، رشت، سنندج و ... استفاده نمائید ...
اگر می خواهید لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی آیلتس، تافل و سایر آزمونهای زبان انگلیسی را مشاهده کنید ....
در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی - عبارت قیدی زمان (جمله واره های قیدی زمان)
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیو قیمت و نرخ تدریس زبان به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی از 10 هزار تومان به ازای یک جلسه تدریس شروع شده و تا 100 هزار تومان برای یک جلسه و در بعضی از موارد حتی بیشتر از آن هم می تواند باشد. هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل زیر بستگی دارد.
- تجربه مدرس زبان: هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا در تعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.
- شهر محل تدریس: همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح است و در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایر خدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.
- میزان تحصیلات مدرس زبان: هزینه و نرخ جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به میزان تحصیلات مدرس زبان هم بستگی دارد. مسلما مدرسی که دکتری دارد به نسبت تحصیلات خودش هزینه بالاتری هم برای جلسات تدریس زبان مطالبه می کند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم
در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسیعلاوه بر تدریس زبان به شاگردنتان مشاوره و راهنمایی بدهید. در رابطه با راهکارهای آموزش سریعتر زبان حرف بزنید و روشهای میانبری برای یادگیری بهترزبان به آنها آموزش دهید. اگر کتاب آموزشی، سی دی و یا هر مطلب دیگری دارید که می تواند به یادگیری آنها کمک کند، این موارد آموزشی را به شاگردانتان هدیه دهید. از کمی هزینه کردن نترسید. اگر کلاسها ادامه پیدا کند، سود بسیار بیشتری عاید شما می شود.
اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی و ... را بدانید ...

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم، آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و ... نیاز دارید ...
اگر می خواهید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید ...
اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی هستید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید و یا برای کنکور زبان در حال مطالعه هستید ...
در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.
اگر می خواهید زبان انگلیسی را در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرید راهکارهای زیر می تواند به شما کمک کند. در ادامه 12 راهکار برای موفقیت در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی ارائه شده است.
1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسیرا خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.
2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگربا دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.
3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید.گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.
4- در کلاسهای بحث آزاد شرکت کنید. در کلاسهای بحث آزاد به نسبت کلاسهای رسمی آموزشگاهها فرصت بیشتری برای حرف زدن وجود دارد وبهتر می توانید مهارت حرف زدن خودتان به زبان انگلیسی را تقویت کنید.
5- حین رانندگی به رادیو زبان انگلیسی گوش دهید. یکی از بهترین اوقاتی که برای یادگیری در حالت کلی و برای یادگیری زبان انگلیسیمی توانید از آن استفاده کنید حین رانندگی است. با گوش دادن به کانال زبانانگلیسی رادیو می توانید از وقتی که برای رانندگی صرف می کنید هم نهایت استفاده راببرید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی تافل تضمینی بدون آزمون به ارائه خدمات نیاز دارید ...

اگر می خواهید با حضور در کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس در این ازمون موفق شوید ...

اگر در جستجوی مدرسین ارائه دهنده خدمات تدریس خصوصی تافل تضمینی هستید ...

اگر با شرکت در کلاس خصوصی آیلتس و دوره فشرده آیلتس قصد دارید موفقیت خودتان را در آزمون مزبور تضمین کنید ....

اگر در زمینه تدریس خصوصی ielts تضمینی به ارائه خدمات نیاز دارید و در جستجوی استاد آیلتس برای برگزاری دوره خصوصی آیلتس می باشید ...
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی تافل و آیلتس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتسکلیک نمائید. البته تعدادی از مدرسین ممکن است به صورت تضمینی جلسات تدریسرا برگزار کنند و تعدادی دیگر ممکن است جلسات تدریس را به صورت عادی برگزار نمایند. در این زمینه با خود مدرس حرف بزنید و یا به توضیحات ارائه شده در متن اگهی آنها دقت کنید.
بهترین راهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها را از آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.

iranmodares
(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی شیمی
در صورتی که نیازمند دریافت خدمات در زمینه تدریس خصوصی شیمی هستید، به موارد زیر توجه نمایید:

1- به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دبیرستان مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دبیرستان> دروس مشترک>شیمی

-------------------
تدریس خصوصی شیمی– تدریس شیمی دبیرستان – تدریس شیمی دانشگاهی - مدرس خصوصی شیمی– تدریس حرفه ای شیمی– تدریس شیمی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی – آموزشگاه تدریس خصوصی شیمی
-------------------

2- به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دانشگاهی مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دانشگاهی> (سایر موارد)>شیمی

-------------------
تدریس خصوصی شیمی– تدریس شیمی دبیرستان – تدریس شیمی دانشگاهی - مدرس خصوصی شیمی– تدریس حرفه ای شیمی– تدریس شیمی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی – آموزشگاه تدریس خصوصی شیمی

وب سایت ایران مدرس یکی از برترین سایتهای تدریس خصوصی و آموزش شیمی است. در وب سایت حاضر بخشهای مختلفی در زمینه تدریس و آموزش شیمی در نظر گرفته شده است.

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی شیمی و آموزش شیمی در منزل به مدرس خصوصی شیمی احتیاج دارید بر روی عبارت مدرسان شیمی کلیک نمائید تا لیست مدرسان فعال در زمینه تدریس شیمی را مشاهده نمائید.

اگر برای آموزش و یادگیری بهتر درس شیمی به جزوات آموزشی شیمی نیاز دارید، بر روی عبارت جزوات شیمی کلیک نمائید تا لیست جزوات آموزشی شیمی را مشاهده کنید.

اگر برای آمادگی امتحانات شیمی به نمونه سوالات امتحانی شیمی نیاز دارید، با کلیک بر عبارت سوالات شیمی می توانید نمونه سوالات امتحانی را دانلود نمائید.

تدریس خصوصی و آموزش شیمی 1 اول دبیرستان ،همانند سایر دروس، در وب سایت ایران مدرس  مورد توجه قرار گرفته است.

شیمی 1 اول دبیرستان یکی از دروس مهم دوران متوسطه است. با مطالعه و یادگیری صحیح این درس پایه شیمی شما محکم بوده و در سالهای بعد نیز برای یادگیری شیمی و همچنین برای بدست آوردن درصد بالای درس شیمی در کنکور مشکلینخواهید داشت.

اگر برای آموزش و یادگیری درس شیمی 1 اول دبیرستان، یا کسب نمره خوب و رفع اشکال در درس شیمی 1 اول دبیرستان به مدرس خصوصی شیمی و معلم شیمی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین شیمی هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

در وب سایت حاضر، علاوه بر بحث آموزش خصوصی شیمی، مطالب آموزشی، جزوات، نمونه سوالهای امتحانی، تست کنکور و ... برای یادگیری شیمی ارائه شده است. تعدادی از این موارد در ادامه ارائه می گردد.


 
دانلود کتاب شیمی 1 سال اول دبیرستان سال تحصیلی 93 - 94
تدریس فصل اول شیمی کلاس اول دبیرستان
دانلود سوالات امتحان هماهنگ درس شیمی 1 خردادماه 89 همراه با پاسخ تشریحی
دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل شیمی 1 دبیرستان

دانلود نمونه سوال امتحانی شیمی اول دبیرستان

شیمییکی از دروس مهم دبیرستان و دانشگاه است. در کنکور ریاضی و تجربی نیز درس شیمی یکی از دروس مهم به شمار می آید. در این وب سایت علاوه بر آموزش خصوصی شیمی مطالب و جزوات آموزشی زیادی نیز ارائه شده است. در ادامه تعدادی از مطالب آموزشی شیمی ارائه شده است.

 دانلود رایگان سوالات شیمی آزمون جامع سنجش 94 - نوبت دوم
رتبه اول نتایج جستجوی گوگل تدریس خصوصی شیمی به سایت ایران مدرس تعلق دارد.

اگر در گوگل عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی شیمی کنکور، مدرس خصوصی شیمی و ... را جستجو کنید، ایران مدرس را در جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. بنابراین، با درج آگهی در زمینه تدریس خصوصی شیمی در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از تدریس شیمی درآمد کسب خواهید کرد.

تصور کنید که دانش آموز یا دانشجویی و یا والدین انها در اینترنت در جستجوی مدرس شیمی هستند. در این حالت، در گوگل با عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی شیمی کنکور،مدرس خصوصی شیمی و ... در گوگل بدنبال مدرس خواهند گشت و چون سایت ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول قرار دارد بر روی آن کلیک خواهند کرد. حال اگر شما در سایت ایران مدرس آگهی داشته باشید متقاضیان تدریس شیمی به این ترتیب با شما تماس خواهند گرفت.
اگر در زمینه تدریس شیمی و تدریس خصوصی شیمی به ارائه خدمات نیاز دارید به پایین همین مطلب مراجعه کنید تا لیست مدرسین شیمی را ببینید و یا بر روی عبارت مدرس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

اگر برای یادگیری بهتر درس شیمی به جزوات آموزشی شیمی و خلاصه جزوات شیمی نیاز دارید بر روی عبارتهای زیر کلیک نمائید. در بخش دانلود سایت جزوات بیشتری هم وجود دارد.


 

در صورتیکه برای آمادگی امتحانات شیمی به نمونه سوالات امتحانی شیمی نیاز دارید بر روی عبارتهای زیر کلیک نمائید. در بخش دانلود سایت نمونه سوالات امتحانی بیشتری هم وجود دارد.

 
دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی شیمی سوم دبیرستان شهریور 88 رشته ریاضی و تجربی
چنانچهبرای آمادگی کنکور به تست کنکور شیمی نیاز دارید نیز بر روی عبارتهای زیر کلیک کنید. برای دانلود مطالب آموزشی بیشتر در زمینه کنکور و تست کنکور بر روی عبارت کنکور کلیک نمائید.

 و در نهایت، اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی شیمی و راهکارهای صحیح مطالعه و آموزش شیمی مطالب مفیدی بخوانید بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

 


(0) نظر
برچسب ها :
هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟
در این بخش یه سوال هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟ پاسخ داده می شود. اگر می خواهید در تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، سنندج، شیراز، یزد و یا هر جای دیگر ایران از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید و می خواهید در زمینه قیمت و نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید. در این بخش عوامل و پارامترهای موثر در قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) و اینکه قیمت تدریس خصوصی ریاضی به چه پارامترهایی بستگی دارد مورد بررسی قرار می گیرد. در سایت (ایران مدرس)مقالات زیادی در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها را مطالعه کنید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیکاملا متغیر است و از جلسه ای 10 هزار تومان (برای مدرسین تازه کار و ...)تا جلسه ای 200 هزار و حتی بیشتر می تواند تغییر کند. برای اطلاع دقیقتر از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید آگهی مدرسین را مشاهده نمائید (بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید). قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل زیر بستگی دارد:

1- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سابقه مدرس ریاضی:مدرسین با سابقه قیمت و هزینه های بالاتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را مطالبه می کنند. به هر حال مدرسین با سابقه بر اساس تجربیاتی که دارند بهتر هم تدریس می کنند و ممکن است راه حلهای میانبری را برای حل مسائل هم آموزش دهند. در بسیاری از اوقات ارزشش را دارد که کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را با یک مدرس با سابقه بردارید و در عوض از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن باشید.

2- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و مدرک تحصیلی مدرس ریاضی:معمولا مدرسینی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند هزینه و قیمت بالاتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در نظر می گیرند. مدرسینی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند ممکن است درک عمیق تری از مطالب هم داشته باشند و در نتیجه بهتر تدریس کنند. هر چند که این امر کلیت ندارد.

3- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس:به صورت معمول قیمت تدریس خصوصی ریاضی در شهرهای بزرگتر بیشتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی بیشتر بوده و رفت و آمد برای مدرسین سخت تر می باشد. در ضمن هزینه ها در شهرهای بزرگتر بالاتر می باشد و در نتیجه هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس هم ممکن است بالاتر باشد.

iranmodares

حتما بخوانید: قیمت تدریس خصوصی ریاضی و موفقیت در آموزش ریاضیات

آموزش و تدریس خصوصی ریاضی نهم ریاضی9 ( ریاضی پایه 9)
همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عوامل دیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و میتوانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طیتماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.  ریاضی یکی از مهم تریندروس در تمامی مقاطع تحصیلی است. با شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی به راحتیمی توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. فیزیک نیز در مقطع دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین دروس است. هر جای تهران، استان تهران و یا هر جای ایران که ساکن هستید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نموده و در امتحان ریاضی و کنکورریاضی موفق تر عمل کنید. درس ریاضی یکی از دروس مهم و پایه ای است. برای رشته های تجربی و ریاضی یادگیری درس ریاضی بسیار مهم بوده و برای سایر رشتهها هم یادگیری آن، حداقل در سطح مقدماتی، لازم است. برای موفقیت در درس ریاضی و یادگیری بهتر آن در مرحله اول تلاش کنید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه حاضر باشید. در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید. به توضیحات مدرس ریاضی، استاد و یا معلم ریاضی خودتان با دقت گوش داده و جزوه یادداشت نمائید. تمریناتی که معلم یا مدرس ریاضی به شما می دهد را حل کنید و کلاسهای ریاضی را با جدیت پیگیر باشید.

قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی و شیمی استفاده کنید و قیمت و هزینه کلاسها برایتان مهم است، بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسها پرسیدن هزینه کلاسهای تدریس خصوصیاز مدرسین است. در ادامه لیست مدرسین تدریس خصوصی هر درس به شما ارائه می گردد. تعدادی از مدرسین در آگهی تدریس خودشان که در سایت (ایران مدرس)ثبت کرده اند، هزینه تدریس را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و تعداد دیگری از مدرسین شماره تماس خودشان را ارائه کرده اند و می توانید با آنها تماس گرفته و هزینه تدریس را بپرسید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و اطلاع از هزینه تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان و اطلاع از نرخ تدریس زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی عربی و اطلاع از قیمت تدریس عربی بر روی عبارت تدریس خصوصی عربی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی و اطلاع از هزینه تدریس شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید.
عبارتهای کلیدی: هزینهتدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، هزینه تدریسخصوصی زبان، قیمت تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی، نرخ تدریس خصوصی عربی، قیمتتدریس خصوصی شیمی، نرخ تدریس خصوصی عربی دبیرستان، قیمت تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی
هزینه تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان به نسبت هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و هزینه تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی پایین تر است. دلیل این امر آن است که دروس ریاضی دبیرستان را مدرسان بیشتری می توانند تدریس کنند.

هزینه تدریس ریاضیدبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلیمی توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییراست. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.
همانطور که در مطالب قبلی برای جلسات تدریس خصوصی فیزیک گفته شد، نرخ تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاه نیز به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس، شهر محل تدریس، تعداد جلسات تدریس، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر بستگی دارد.

کلاسهای خصوصی ریاضی با قیمت های متفاوتی می تواند برگزار گردد. در کل موارد زیر در تعیین هزینه جلسات تدریس ریاضیات نقش دارد:

1- با افزایش تعداد جلسات، هزینه تدریس ریاضی کاهش می یابد (به زبان ریاضی: هزینه جلسات تدریس نسبت عکس با تعداد جلسات آن دارد).

2- هر چه مدرک تحصیلی، فن بیان و سابقه مدرس بالاتر باشد هزینه ای که مدرس خصوصی ریاضی مطالبه می کند بیشتر است.

3- هزینه تدریس ریاضیات و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بالاتر است.

4- هزینه تدریس ریاضی در مقاطع بالاتر تدریس بیشتر است و هزینه تدریس ریاضی کنکور معمولا از همه بیشتر می باشد.

البته موارد گفته شده کلی بوده و مشابه بحثهایی که برای کلاسهای خصوصی درس فیزیک مطرح شد، در مورد کلاسهای ریاضی نیز ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نکات بالا را نقض کند.

(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد، قیمت تدریس خصوصی، درآمد تدریس خصوصی
در این بخش مطالب مهمی در زمینه جذب شاگرد، قیمت تدریس خصوصی، درآمد تدریس خصوصی و .... ارائه می گردد. اگر قصد دارید شاگرد خصوصی پیدا کنید و از کار تدریس درآمد بالایی کسب نمائید .... اگر می خواهید در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی اطلاعات کاملی کسب کنید .... اگر در رابطه با درآمد کار تدریس و تدریس خصوصی سوال دارید .... در هر صورت، بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه نمائید.

در مقالات زیر توضیحات کاملتری در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ارائه شده است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک + آموزش ریاضیات و فیزیک
اگر مدرس ریاضی،فیزیک، زبان و یا هر درس دیگری هستید و در زمینه اموزش خصوصی دروس مقطع دانشگاه و تدریس دروس دانشگاهی یا دروس سایر مقاطع فعالیت دارید، برای جذب شاگردو کسب درآمد از کار تدریس در سایت ایران مدرس عضو شده و آگهی تدریس خودتان را بهصورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهایشامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثرو مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. برای مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله راهکارهایی برای جذب شاگرد بیشتر را مطالعه نمائید.

مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی 1- کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بیشتری به نسبت کلاسهای تدریس گروهی و مدرسهو دانشگاه دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خودش را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاسهای بالاتر می باشد. 2- کلاسهای تدریس خصوصی جو راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می گردد. بنابراین دانشجو یا دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد از جذب شاگرد و تدریس خصوصی
در این مقاله راهکارهای مختلف کسب درآمد از جذب شاگرد و تدریس خصوصی و .... ارائه می گردد. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در مرحله اول باید دروسی را که می خواهید تدریس کنید مشخص نمائید. دروسی که برای تدریس انتخاب می کنید باید دروسی باشد که در مرحله اول خودتان به آن دروس علاقه دارید و به صورت خیلی خوبی بر آنها مسلطهستید. اگر درسهایی را تدریس کنید که بر آنها مسلط هستید و خودتان هم در آن درسها نمره خوبی گرفته اید، در تدریس آن دروس هم موفق تر خواهید بود. پارامتر دیگری که برای دروس تدریسی خودتان باید در نظر بگیرید این است که درسهایی را انتخاب کنید که تقاضا برای تدریس آنها وجود داشته باشد. یعنی باید درسهایی را برای تدریس خصوصی انتخاب نمائید که افرادی برای یادگیری آندروس متقاضی باشند.

iranmodares

چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم

iranmodares

در جلسات تدریس و تدریس خصوصی با ظاهر خوبی حاضر شوید و تا جایی که می توانید کیفیت جلسات تدریس خودتان را بالا نگه دارید. مطلب دیگری که باید در شروع و آغاز کار تدریس باید در نظر بگیرید این است که سعی کنید مطالبی که در جلسات تدریس خصوصیارائه می دهید مطالبی باشد که مد نظر شاگرد شما است. یعنی خودتان به صورت پیش فرض مسیری را در پیش نگیرید و همان مسیر را ادامه ندهید. در همان جلسه اول که دارید بهترین تدریستان را ارائه می دهید حین تدریس سوالاتی بپرسید تا هم سطح علمی شاگردتان را متوجه شوید و هم بفهمید که آیا مطالبی که ارائهمی کنید را فهمیده است یا نه. شاید شاگر شما ترجیح می دهد که شما مسئله حلکنید و شما کلا درس می دهید!
برای جذب شاگرد بیشتر تراکت پخش کنید. راهکار دیگر برای جذب شاگرد، پخش تراکت است. می توانید در شهر و محله خودتان تراکت پخش نموده و شاگرد جذب نمائید. به این شکل هم می توانید از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید. آگهی تدریس خودتان را در روزنامه درج نمائید. با ثبت آگهی تدریس در روزنامه هم می توانید شاگرد جذب نمائید. البته این گزینهبرای تهران بیشتر جوابگو خواهد بود. در ایام غیر از ایام امتحانات ممکن است بازدهی زیادی نداشته باشد.
عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.
به عبارت دیگر عکس شما کمی دانشجویی باشد. یعنی یک عکس مرتب و که یک دانشجو یا مدرس که اهل درس است را نشان می دهد. خیلی ها یک عکس از خودشان که تمام قد است و مثلا در شمال چنین عکسی گرفته اند را قرار می دهند. شما در این عکس ممکن است خوش تیپ افتاده باشید ولی این عکس برای آگهی تدریس مناسب نیست. یا بعضا مشاهده شده که مدرسی یک عکس بسیار نامرتب و با موهای ژولیده از خودش گذاشته است. آیا اگر شما به جای والدین دانش آموز یا دانشجوباشید با چنین کسی تماس می گیرید؟ مسلما نه!
بنابراین، عکس آگهی در جلب اعتماد بسیار مهم است. اگر مدرس خصوصیخانم هستید، یک عکس از چهره شما با مقعنه (عکس پرسنلی - عکس دانشجویی) می تواند بهترین گزینه باشد. دوباره تاکید می شود یک عکس مرتب از خودتان در جلب اعتماد بسیار موثر است.

هوای شاگردهایتان را داشته باشید. فقط یک مدرس خصوصی نباشید. بلکه پشتیبان شاگردهایتان هم باشید. نتیجه گرفتن آنها برایتان مهم باشد. تا روز امتحان همراه آنها باشید. در طول ترم ارزیابی از تدریس خودتان و میزان یادگیری انها داشته باشید. در کار تدریس در عین حال که با شاگردانتان دوست هستید، جدی هم باشید. هر تمرینی که به انها دادید را با جدیت بخواهید. از اهرمهای فشار استفاده کنید. اگر شاگرد شما جلسات تدریس خصوصیرا جدی نمی گیرد و درس نمی خواند با والدینش در میان بگذارید. خلاصه اینکهکاری کنید شاگردانتان نتیجه بگیرند. به هر دلیلی اگر شاگرد شما نتیجه نگیرد مسئولیتش با شماست.
در این بخش، چند نکته برای ثبت آگهی تدریس موثر و مفید ارائه شده است.

1- توضیحات آگهی تون می تونه کاملتر باشه. اگر نظرات دانش آموزان قبلیتون که موفق شدن و رتبه آوردن رو بذارید می تونه مفید باشه. متن آگهی خودتون رو تا جایی که ممکنه کامل بنویسید. رزومه کاملی از خودتون ارائه بدید.

2-به عنوان مثال، اگر فیزیک کنکورتدریس می کنید، تو عنوان آگهی و متن آگهی تدریس فیزیک دبیرستان رو هم بذارید. کسانی که برای فیزیک دبیرستان با شما تماس می گیرن ممکنه بعدا تدریس فیزیککنکور رو هم ازتون بخوان. به صورت کلی در عنوان آگهی مهمترین دروسی که تدریس می کنید رو بیارید و در متن آگهی اسم همه ی درسهایی که می تونید تدریس بکنید رو بیارید.

3-اگر آگهی شما در ایران مدرس کمتر از 7 ستاره هستش (مثلا آگهی 1 ستارهدارید)، یک هفته مونده به انقضای آگهی، آگهی تون رو 7 ستاره کنید. به هموننسبت یک هفته براتون حساب میشه. شاید چون از بالا شروع می کنن به تماس گرفتن و شما پایین تر قرار دارید، با شما تماس نمیگیرن.

iranmodares


منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210853
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X