تدريس خصوصي
موفقیت در تحصیل و نمره 20 با کلاسهای تدریس خصوصی
در این بخش در رابطه با چگونگی موفقیت در تحصیل و کسب نمره 20 با کلاسهای تدریس خصوصی مطالبی ارائه می گردد. درهر حالت (اگر به تعداد زیادی جلسه تدریس خصوصی برای یادگیری کامل درس احتیاج دارید و یا اگر برای رفع اشکال چند جلسه بیشتر لازم ندارید) بهتر است کلاسهای خصوصی را زودتر شروع کرده و برگزاری این کلاسها را به ایام امتحانات موکول ننمائید. فایده دیگری که برگزاری زود هنگام کلاسهای تدریس خصوصی دارد این است که اگر شما کلاسها را زودتر برگزار نمائید، بین کلاسها فاصله زیادی برای مرور و حل تمرین و مسئله وجود دارد و درس را بهتر یاد می گیرید. در ایام امتحانات به این شکل نیست. در ایام امتحانات استرس کمی وجوددارد و درس خواندن در این ایام به اندازه طول ترم بازدهی ندارد. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است که تا سال96 بیش از 16000 مدرس خصوصی در ان ثبت نام کرده اند. در این وب سایت کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصیرا می توانید مشاهده نمائید و مدرس مورد نظر خودتان را از بین آنها انتخابکنید. بعضی از مدرسین برای دروس تدریسی خودشان جزوه هم ثبت کرده اند. به منظور مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک نمائید.

مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در تهران

اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصی می تواند راه حل خوبی باشد.
برای استفاده بهتر از کلاسهای خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید.
2- اگر برای رفع اشکال کلاس خصوصی لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید این کلاسها را برگزار نمائید.
3- اگر تعداد زیادی جلسه تدریس خصوصی لازم دارید و درس را خوب بلد نیستید هر چه زودتر شروع کنید.
4-در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید.
5- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
 حتما بخوانید: کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.
علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید.
با توجه به آنچه گفته شد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک برای کسب نمره بالا و موفقیت در این دو درس می تواند مفید و موثر باشد. البته در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید. کلاستدریس خصوصی نمی تواند جایگزین درس خواندن، مطالعه و حل تمرین شما را بگیرد. برای رفع اشکال، یادگیری دروس ریاضی و فیزیک در طول ترم، افزایش معدل، حل تمرینات و مسائل بیشتر و .... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو کلاسهای تدریس و آموزش در منزل می تواند مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی با در دست داشتن زمان کافی و با داشتن یک مدرس خوب و با سابقه و مجربمی توانید درسها را بهتر یاد بگیرید و در امتحانات نمرات بهتر و در کنکور درصد های بالاتری بزنید. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزایای زیادی دارد که در مقاله مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصیدر مورد این مزایا توضیحات کافی ارائه شده است. البته همانطور که بارها و بارها گفته شده است در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید و با برنامه پیش بروید. کلاسهای تدریس خصوصی را برای رفع اشکال، پرسیدن سوالاتی که حین خواندن درس یا حل تمرین و مسئله و یا در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه برایتان پیش می آید، انجام و حل تمرینات بیشتر و یا جبران غیبت هایی که در مدرسه یا دانشگاه داشته اید می توانید استفاده کنید.در همین سایت (ایران مدرس)،مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین و اساتید تدریس خصوصی کلیک کنید.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده نمائید، در مرحله اول کلاسهای خصوصی را به جای کلاس مدرسه یا دانشگاه در نظر نگیرید. کلاسهای خصوصی در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و نه به جای ان. در مرحله بعد سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصیرا با یک مدرس خوب و با تجربه برگزار کنید هر چند که قیمت تدریس کمی بالاتر باشد (برای مطالعه در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی بر روی مقاله قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، عربی، شیمی، زبان، فیزیک و دروس دانشگاهی کلیک نمائید). به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک نمائید. شما در انتخاب مدرس و معلم خصوصی خودتان کاملا آزاد هستید و در صورتیکه مدرس خصوصی خوب تدریس نکرد و نحوه تدریس ایشان را پسند نکردید می توانید مدرس دیگری را انتخاب کنید. در مرحله بعد تلاش کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم و همزمان با کلاسهای مدرسه یا دانشگاه پیش ببرید. اگر می دانید که تعداد جلسات تدریس زیادی را نیاز دارید، از همان اوایل ترم شروع نمائید. موکول کردن کلاسهای خصوصی به ایام امتحانات هم ممکناست نتیجه گرفتن شما را با اشکال روبه رو کند و هم استرس شما بیشتر خواهد بود.
کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصیمفید و موثر است. در بسیاری از مواقع تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان درکلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار زیاد بوده و یادگیری در کلاس گروهی به سختیاتفاق می افتد. در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است و برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل می توان از آن استفاده کرد. بعضی اوقات، مدرس یا استاد در مدرسه یا دانشگاه خوب تدریس نمی کند و شاگردها مطالب را متوجه نمی شوند. برای جبران این نقص هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمود.ممکن است فردی بخواهد زبان انگلیسی را درزمان کم یاد بگیرد و یا در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسیو سایر زبانهای خارجی شرکت نماید. یا ممکن است فردی در حال آماده شدن برایکنکور، المپیاد و .... باشد. در تمامی این حالتها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی و هماهنگ کردن با یک مدرس خصوصی با تجربه و مجرب می تواند بسیار مفید و موثر باشد.
کلاسهای تدریس خصوصی وآموزش در منزل مزیتهای فراوانی دارد. البته توصیه می شود دانشجویان و دانشآموزان تا جایی که می توانند در کلاسهای دانشگاه و مدرسه حاضر شده و به امید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای خودشان غیبت نکنند. کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک امکان اضافه در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه می تواند مفید و موثر باشد. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه حاضر شوید، برای جبران غیبت می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید. البته ممکن است در کلاسهای اصلی خودتان حاضر بوده باشید ولی درس را خوب متوجه نشده باشید و یا نحوه تدریس معلم شما در مدرسه و استاد شما در دانشگاه به گونه ای باشد که درس را خوب متوجه نشوید. در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر، کلاسهای تدریس خصوصی برای حل تمرین بیشتر و رفع اشکال می تواند موثر باشد. به عنوان مثال در درس ریاضی ممکن است شما اشکال پایه ای داشته باشید و اشکالات شما در درس ریاضی به پایه های قبل برگردد. در این حالت همهی سوالات خودتان را نمی توانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه بپرسید. چون دراین کلاسها فرصت کافی برای مطرح کردن همه ی سوالها وجود ندارد. بنابراین به عنوان مثال، اگر در درس ریاضی اشکال دارید و یا سوالات پایه ای دارید میتوانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی فرصت کافی برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله و پرسیدن هر نوع سوالی وجود دارد. کلاسهای تدریس خصوصی چون معمولا در منزل برگزار می گردد، جو راحت تری دارد و در این کلاسها یادگیری بهتر اتفاق می افتد. برای موفقیت درامتحانات و کسب درصد بالای کنکور شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی هم در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در کنکور شیمی و امتحان شیمی
در این بخش راهکارهایی برای موفقیت در کنکور شیمی و امتحان شیمی ارائه می گردد. شیمی را برای کنکور باید مفهومی خواند. درس شیمی نه صد در صد مسئله ای و تحلیلی است و نه به صورت صد در صد حفظ کردنی می باشد. تستها و سوالاتی که از درس شیمی مطرح می شود ممکن است کاملا مفهومی باشد و یا مسئله ای باشد که برای حل آن باید از روابط ریاضی استفاده نمائید. مطالب متن درس را کاملا مفهومی بخوانید تا درک درستی از آن داشته باشید. در ادامه، روابط ارائه شده را یاد بگیرید و مثال و مسئله به اندازه کافی حل نمائید. اگر به صورت مبحثی در درس شیمی اشکال دارید، با استفاده از کلاسهای خصوصی می توانید این ضعف را جبران نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسان شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

iranmodares

تعادل در مطالعه برای کنکور
در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی برای کنکور مقاله نحوه مطالعه شیمی برای کنکور یا چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم را مطالعه نمائید. درس شیمی یکی از دروس مهم در کنکور است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی، اگر در درس شیمی درصد خوبی بزنید می تواند بر روی رتبه کنکور شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. اتفاقا درس شیمی به نسبت دروس ریاضی و فیزیکراحت تر است و می توان درصد خوبی در ان کسب کرد و حتی 100 درصد زد. برای کسب درصد بالا در درس شیمی کنکور راهکارهای مختلفی وجود دارد. در مرحله اولباید در کلاسهای تدریس شیمی به صورت کامل حاضر باشید. در کلاسهای تدریسشیمی مدرسه خوب گوش دهید و مطالب را یاد بگیرید. از معلم شیمی خودتان سوالبپرسید و به سوالهایی که دیگران می پرسند هم خوب گوش دهید. جدول تناوبی و فرمولهای شیمیایی را به خوبی یاد بگیرید. برای خودتان جزوه داشته باشید و مهمترین نکات درس شیمی را در آن یادداشت نمائید.
تدریس خصوصی شیمی– تدریس شیمی دبیرستان – تدریس شیمی دانشگاهی - مدرس خصوصیشیمی– تدریس حرفه ای شیمی– تدریس شیمی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی – آموزشگاه تدریس خصوصی شیمی
به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دبیرستان مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دبیرستان> دروس مشترک>شیمی

جدول تناوبی
به منظور تسلط بر این جدول شما می‌توانید همانند جدول ضرب با تکرار زیاد آنرا یاد بگیرید و با چند بار نوشتن آن، این مهارت را در خود ایجاد کنید و سعی کنید کتاب درسی خود را کلمه به کلمه بخوانید و از جزوات کمک آموزشی هم راهنمایی بگیرید و نهایت استفاده و دقت را در حین مطالعه این درسداشته باشید و از آن خلاصه برداری کنید. تکرار و مرور درس شیمی بسیار مهم است یقین داشته باشید با تکرار و مرور این درس به تنتیجه خواهید رسید.
منبع: entrance.ir
کلمات کلیدی: نحوه مطالعه درس شیمی، نحوه مطالعه درس شیمی کنکور، برای کنکور چگونه شیمی بخوانیم، روش صحیح مطالعه شیمی کنکور، شیمی در کنکور، تاثیر شیمی در قبولی پزشکی، چقدر شیمی بخوانیم برای کنکور، تاثیر شیمی در موفقیت در کنکور
اگر می خواهید در درس شیمی نمره خوب و بالایی بگیرید، روشها و راهکارهای زیر می توان مفید باشد:
1- شرکت در کلاسهای شیمی مدرسه و جلسات تدریس خصوصی شیمی: برای آموزش صحیح درس شیمی در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی شیمی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین شیمی بر روی عبارت مدرس شیمی کلیک نمائید.
2- مطالعه مفهومی کتاب درسی شیمی: مطالب ارائه شده در کتاب درسی شیمی را با دقت بخوانید سپس به سراغ کتابهای غیر درسی بروید. کتاب درسی شیمی در اولویت قرار دارد.
3- حل تمرین و مثالهای کافی از درس شیمی: با حل مثال و تمرین کافی درس شیمی، تسلط شما بر آن افزایش می یابد.

دانلود جزوه شیمی 2

دانلود رایگان نمونه پرسش های امتحانی درس شیمی دوم دبیرستان


دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی شیمی 3 خرداد 94 همراه با پاسخ
اگر سوال چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیمبرای شما هم مطرح است، این مقاله برای شما می تواند مفید باشد. اگر می خواهید درس شیمی را در کنکور خوب بزنید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اگر هنوز درس شما تمام نشده است و فارغ التحصیل نشده اید، در کلاسهای شیمی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید.

2- در کلاسهای تدریسشیمی حضور فعال داشته باشید و جزوه خودتان را یادداشت نمائید. مطالب را بهصورت مفهومی یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت نمائید. جزوه های کلاسی شیمی و جزوه هایی که خودتان حین مطالعه، حل تمرین و حین تست زنی یادداشت میکنید در دوران جمع بندی و دوران نزدیک به کنکور بسیار مفید خواهد بود. جزوه ای که خودتان در کلاس شیمی یا حین مطالعه یادداشت می کنید به نسبت جزواتی که از دیگران کپی بگیرید خیلی ارزشمندتر است. چون هم حین یادداشت جزوه خودتان درس را بهتر یاد می گیرید و هم نکاتی که از نظر خودتان مهم استدر جزوه یادداشت می شود.

3- در کلاسهای شیمی اگر یکی از دوستانتان سوالی پرسید گوش دهید. ممکن است بعدا همان سوال برای شما مطرح گردد.

4- بعد از کلاسهای تدریس شیمی درس را مرور نمائید. مرور درس بعد از کلاس باعث می شود مباحث را دیرتر فراموش نمائید.

5- در حین برگزاری کلاسها در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و تست کنکور شیمی هم بزنید.
6- در صورت لزوم از مدرسین خصوصی شیمی برای رفع اشکال کمک بگیرید. شرکت در کلاسهای کنکور تدریس خصوصی شیمی برای درصد بالا زدن شیمی می تواند مفید باشد.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

در بازه های زمانی مشخص شیمی را مرور کنید. شیمی درس فراری است و اگر به صورت مداوم مرور نشود در کنکور چیزی یادتان نمی ماند.
عبارتهای کلیدی: چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم،نحوه مطالعه کنکوری درس شیمی، چگونه شیمی را 100 درصد بزنیم، درصد بالای شیمی در کنکور، مطالعه اصولی درس شیمی برای کسب درصد بالای شیمی در کنکور

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
کلاسها و جلسات تدریس خصوصی
برای استفاده صحیح از جلسات تدریس خصوصی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
- جلسات تدریس خصوصی جایگزین مطالعه، کلاس درس مدرسه و دانشگاه، حل تمرین و مسئله و ... نیست. جلسات تدریس خصوصی به عنوان کمک و پشتیبانی بایدمورد استفاده قرار بگیرد.
- جلسات تدریس خصوصی را مانند کلاسهای مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر مدرس خصوصی شما تمریناتی را تعیین کرد آنها را حل کنید.
- اگر لازم است برای درسی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید، هر چه زودتر شروع کنید. در ایام امتحانات خیلی سرتان شلوغ می شود و زمان کافی نخواهید داشت.
- همه ی کارها رو برای جلسات تدریس خصوصی در نظر نگیرید. در بین جلسات خودتان هم فعالیت داشته باشید و تمرین و مسئله حل کنید.
- در جلسات تدریس خصوصی فعال باشید. سوال بپرسید و تا مطلب را یاد نگرفته اید کوناه نیایید.
برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی سایت ایران مدرس و انتخاب مدرس خصوصی مورد نظرتان بر روی عبارت معلم خصوصی کلیک کنید.

مدرسین تدریس خصوصی


اساتید، دبیران، معلمین و مدرسین کلاسهای تدریس خصوصی

اگر در جستجوی اساتید، دبیران، معلمین و مدرسین کلاسهای تدریس خصوصی هستید ....
....

بازدید: 3

بهترین استاد فیزیک کنکور

اگر در جستجوی بهترین استاد فیزیک کنکور هستید ...
....

بازدید: 19

کسب درآمد از تدریس خصوصی در آستانه شروع امتحانات میان ترم!

همانطور که می دانید، امتحانات میان ترمدر آستانه شروع شدن است. امتحانات میان ترم معمولا در اردیبهشت ماه برگزارمی گردد و دانش آموزان، دانشجویان و یا والدین آنها به تدریج به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خواهند بود. اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد. بنابراین یکی از بهترین زمانهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و شاگرد جذب نمائید، همین الان است.در سایت ایران مدرس با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژهکرده و تبلیغات تدریس خودتان را بالاتر از آگهی های رایگان و در صفحه اصلی سایت قرار دهید.

....
بازدید: 12

سایت اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی سایت اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران تدریس خصوصی ریاضی هستید ....
....

بازدید: 16

کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی + بهترین سایت تدریس

اگر در جستجوی کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصیهستید و می خواهید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را از بین تعداد زیادی مدرسمجرب و با سابقه که به صورت جدی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند انتخابنمائید ....
....

بازدید: 11


همانطور که می دانید، امتحانات میان ترمدر آستانه شروع شدن است. امتحانات میان ترم معمولا در اردیبهشت ماه برگزارمی گردد و دانش آموزان، دانشجویان و یا والدین آنها به تدریج به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خواهند بود. اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد. بنابراین یکی از بهترین زمانهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و شاگرد جذب نمائید، همین الان است.در سایت ایران مدرس با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژهکرده و تبلیغات تدریس خودتان را بالاتر از آگهی های رایگان و در صفحه اصلی سایت قرار دهید.

حتما بخوانید: 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی
برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.
موفقیت در ارائه درس وکسب درامد بالا از تدریس هم با هم رابطه دارند. بعد از جذب شاگرد و هماهنگی کلاسها، اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی از این کار کسب نمائید، باید خوب تدریس کنید. باید به صورت کامل بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. اگر می خواهید درآمد خوبی از کار تدریس بدست آورید، دروسی را تدریس کنید که خودتان مباحث ارائه شده در آن دروس را دوست دارید و به آن دروس علاقه دارید. در ادامه تلاش کنید روز به روز بر دروسی که تدریس می کنید مسلط تر بوده و بهتر و بهتر تدریس کنید. برای مطالعه در این زمینه مقاله تدریس موفق، کلاسداری موفق و فنون کلاس داری را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی پیشرفت کنید دروسی را تدریس کنید که خودتان به انها علاقه دارید. اگر به دروس تدریسی خودتان علاقه داشته باشید، آن دروس را بهتر تدریس می کنید و احتمال نتیجه گرفتن شاگردهایتان هم افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر فیزیک را به نسبت درس ریاضی بیشتر دوست دارید و از تدریس آن بیشتر لذت می برد، در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت خودتان را بیشتر کنید. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی باید تلاش کنید شاگردهایتان نتیجه بگیرند. در کلاسهای تدریس خصوصی درس را به گونه ای ارائه کنید که برای اکثریت شاگردهایتان مفید باشد و در کلاسهای تدریس خصوصی هم اشکال و ضعف های شاگردهایتان را تشخیص داده و آن را برطرف نمائید. برای موفقیت در فیزیک کنکور فقط هماهنگ کردن با بهترین استاد فیزیک کنکور و داشتن یک مدرس خصوصی خوب کافی نیست. در کنار استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور و در کنار استفاده از تجربه اساتید و معلمین فیزیک کنکور خودتان هم باید با علاقه و انگیزه بالا درس فیزیک و سایر دروس را خوب بخوانید تا در کنکور هم درس فیزیک را خوب بزنید و هم کلا رتبه خوبی بدست اورید. فیزیک یکی از مهمترین دروس در کنکور تجربی و ریاضی است. شاید بارها و بارها از مدرسین و اساتید مختلف شنیده باشید که سوالات کنکور مفهومی تر و عمیق تر شده است. پساگر می خواهید درس فیزیک را در کنکور خوب بزنید پایه را محکم بذارید. در کلاسهای تدریس مدرسه حاضر باشید و با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید. بعداز کلاسها درس را مرور نمائید. برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید و با برنامه پیش بروید. برای مطالعه درس فیزیک، حل مسئله و تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، تست زنی درس فیزیک و .... برنامه داشته باشید.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و موفق شدن در امتحانات
در این بخش در رابطه با تدریس خصوصی و موفق شدن در امتحانات مطالبی ارائه می گردد. موفقیت در امتحانات میان ترم و پایان ترم با کلاسهای تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید در امتحانات میان ترم نمره خوبی کسب کنید و یا درامتحانات پایان ترم عالی عمل نموده و معدل خودتان را افزایش دهید استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید. کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال، جبران غیبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه، حل تمرین و مسئله بیشتر و یادگیری بهتر دروس می تواند مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت (ایران مدرس) بر روی لینک مدرسین و معلمین تدریس خصوصی کلیک کنید.
در کلاسهای تدریس خصوصی وقت بیشتری برای ارائه درس و حل تمرین و مسئله توسط مدرس خصوصی وجود دارد. در این کلاسها حتی اگر دانشجو یا دانش آموز به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالی داشته باشد که به پایه های قبل برگردد، می تواند به راحتی رفع اشکال کند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شده و جو راحتی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالیرا با خیال راحت می توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم زمان کافی برای پرسیدن تمامی سوالات وجود ندارد و هم بسیاری از دانشجویان و دانش اموزان به خاطر ترس از مسخره شدن و .... جرات سوال پرسیدن ندارند. کلاسهای تدریس خصوصی اگر در زمان مناسب شروع شود و خیلی به امتحانات نزدیک نباشد میتواند موثر بوده و در یادگیری دانش آموزان و دانشجویان مفید باشد. راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.
2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.
3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید.جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود وگفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.
4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.
5- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.حتما بخوانید: کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی

6- در کلاسهای خصوصی مانند کلاسهای مدرسه و دانشگاه تمرکز داشته باشید.
7- جزوه کلاسی مدرسه و دانشگاه را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت قرار دهید.
8- کلاسهای خصوصی را در زمان مناسبی که خودتان بازدهی بهتری دارید برگزار نمائید.
9- از کلاسهای تدریس خصوصی انتظار خیلی زیادی نداشته باشید. در کنار این کلاسها پشتکار خودتان هم لازم است.
10- در صورتیکه از شیوه تدریس مدرس خصوصی خودتان راضی نبودید با یک مدرس دیگر هماهنگ کنید.

iranmodares

همانطور که می دانیم شیوه مطالعه هر درس با درسهای دیگر متفاوت است و با اتخاذ یک روش مناسب و درست برای مطالعه هر درس می توان کارایی و میزان یادگیری خود در آن درس را به میزان قابل توجهی افزایش داد. به عنوان مثال نحوه مطالعه درس ریاضیبا درس فیزیک که شاید تا حدودی شبیه به هم به نظر برسند باید متفاوت باشد.در اینجا قصد داریم نحوه صحیح مطالعه درس ریاضی را توضیح دهیم. ریاضی جز آن دسته از دروسی است که تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در یادگیری آن مشکل دارند و تقریبا می توان گفت که درس ریاضی درسی است که بیشترین تقاضای مدرس خصوصی برای آن وجود دارد. در کنار داشتن یک مدرس خصوصیخوب و استفاده از مزایای تدریس خصوصی با مطالعه صحیح درس ریاضی می توان میزان یادگیری را به مقدار زیادی افزایش داد. به منظور یادگیری بهتر این درس مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا نمره ای را که قصد دارید در درس ریاضی بگیرید مشخص نمایید. دوست دارید چه نمره ای بگیرید، 13، 15، 17 یا 20. به هر حال ابتدا باید تصمیم بگیرید. این مرحله را دست کم نگیرید چون حتما تصمیمی که در این مرحله می گیرید به وقوع خواهد پیوست. بعد از آنکه تصمیمتان را گرفتید آن را "به زبان شخصی، به صورتی مثبت و به زمان حال" بنویسید و روی دفترتان یا جایی که همیشه در معرض دیدتان قرار دارد بچسپانید. بلند پرواز باشید نمره زیر 17 یا 18 برای خودتان در نظر نگیرید. تصمیمتان را به شکلی بنویسید که انگار الان اتفاق افتاده است و آن را مرتب مرور کنید. با این کار ضمیر ناخودآگاهتان نیز در کنار پشتکار و روش کار درستتان به کمک شما می آید و حتما به هدفی که دارید می رسید. من خودم بارهاو بارها این را امتحان کرده ام و نتیجه گرفته ام. یک مثال برای انتخاب هدفیا تصمیم به صورت مقابل است: "خدا را شکر می کنم که این ترم نمره ریاضی من18 شد." یا " من مطمئنم که نمره ریاضی من این ترم بالای 18 است." (راستی این روش را برای رسیدن به هر هدف دیگری نیز می توانید به کار ببرید از جملهافزایش معدلتان تا نمره خاصی که مد نظرتان است، قبولی در کنکور و کسب رتبهدلخواهتان و یا ...).

استفاده از کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس ریاضی و ریاضی مهندسیو همچنین کلاسهای خصوصی برای سایر دروس در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد و در کنار آنها خود دانش آموز و دانشجو تمرین و مسئله حل کند و مرور را هم از یاد نبرد، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب  می تواند مفید و موثر باشد. اگر شما هم به هر دلیلی نتوانسته اید در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و یا دانشگاه شرکت کنید کلاسهای تدریس خصوصی گزینه خوبی برای شما است. البته همانطور که گفته شد خودتان هم باید مسئله حل کنید و مطالبی که در این جلسات ارائه می شود را بخوانید.

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیکو ریاضی و یا هر درس دیگری در حالت کلی می تواند مفید و موثر باشد. البته همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک تنها شرکت در کلاسهای خصوصی کافی نیست. در کنار جلسات تدریس خصوصی باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. باید پشتکار داشته باشید و در طول ترم درس بخوانید. حتی باید کلاسهای خصوصی هم در طول ترم برگزار گردد. کلاسهای تدریس خصوصی، با توجه به مطالب گقته شده برای گرفتن نمره 20 و موفقیت در تحصیل موثر و مفید است.
برای موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک و گرفتن نمره 20و یا حداقل گرفتن نمره بالا در این دروس می توانید با یک مدرس خصوصی خوب هماهنگ کنید و در طول ترم درسها را با هم پیش ببرید و یا در ایام امتحانات به صورت رفع اشکالی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
در وب سایت (ایران مدرس) مطالب آموزشی زیادی در زمینه کسب نمره 20 در درس ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله کسب نمره 20 در درس ریاضی و یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیات را مطالعه کنید. اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.
علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید.

برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
برای بهترین شدن در کلاس درس و شاگرد اول شدن موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- شاگرد اول شدن راز خاصی ندارد. فقط باید با برنامه ریزی پیش بروید ودروس را در طول ترم بخوانید. باید هدف داشته باشید و با انگیزه و علاقه درس بخوانید. شاگرد اول شدن برنامه ریزی منسجم، علاقه و انگیزه و پشتکار میخواهد.
2- برای گرفتن بهترین نمرات در امتحانات در کلاسهای تدریسمدرسه یا دانشگاه به مطالبی که ارائه می شود با دقت گوش دهید. در کلاس درسجزوه یادداشت کنید و هر سوالی که برایتان پیش آمد را بپرسید.
3- درس های ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه را با دقت مرورنمائید. مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که در طول ترم درس بخوانید. مطالعه دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید.

در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210773
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X