تدريس خصوصي
بهترین مدرسین تدریس خصوصی در تهران
بهترین مدرسین تدریس خصوصی در تهران در این بخش معرفی می شوند. اگر ساکن تهران هستید و به مدرس خصوصی نیاز دارید، با کلیک بر روی عبارت تدریس خصوصی در تهران لیست مدرسین تهران بهشما نشان داده خواهد شد. البته توجه کنید که در انتخاب مدرس مورد نظرتان دقت کامل را داشته باشید چرا که مسئولیت آگهی های تدریس با آگهی دهنده ها است. تعدادی از مدرسین در ایران مدرس برای دروس تدریسیشان جزوه ثبت کرده اند. با دانلود رایگان جزواتمزبور هم می توانید از آنها استفاده نمائید و هم با روند کاری و تدریس مدرس آشنا شوید.
هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها


iranmodares

بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.

سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.

- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.

- قدیمی ترین سایت آگهی تدریس ایران است --- تا سال 95 نزدیک به 7 سال از عمر این وب سایت می گذرد و هر سال بازدید و تعداد مدرسین آن بیشتر و بیشتر شده است.

- ...

موارد بالا را خودتان تحقیق کنید. ایران مدرس بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل، تدریس نیمه خصوصی و تدریس گروهی است.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی در تهران و یا هر جای دیگری ایران فعالیت داشته باشید، فرصت درج آگهی و تبلیغ در ایران مدرس را از دست ندهید.

برای درج اگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت را کلیک نموده و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. پس از تایید مدیریت سایت، آگهی تدریس شما نمایش داده خواهد شد.

درج آگهی تدریسو تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ویژه ثبت نموده و بازدهی آن را بیشتر و بیشتر افزایش دهید.

هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از تدریس درآمد کسب نمائید. ایران مدرس سایت اول تدریس ایران است.


قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.

همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عواملدیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و میتوانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طیتماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

در وب سایت ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. هر جای تهران و اصفهان که ساکن هستید به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را در این وب سایت بیابید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. اگر در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در تهران و اصفهان هم فعالیت دارید می توانید با درج آگهی رایگان در همین سایت به راحتی شاگرد جذب کنید.

علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس  مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.

قیمت تدریس خصوصی، موسسه و آموزشگاه تدریس خصوصی در تهران

در این بخش مطالبی در زمینه قیمت تدریس خصوصی، موسسه و آموزشگاه تدریس خصوصی در تهران و .... ارائه می گردد.

قیمت تدریس خصوصی برای بسیاری از متقاضان آموزش و تدریس در منزل مهم بوده و اکثر افراد تمایل دارند کلاسهای خصوصی را با یک مدرس خوب و توانا و با هزینه پایین و یا حداقل با قیمت مناسب برگزار نمایند. البته مشخص است کهمدرسینی که خوب تدریس می کنند و سابقه تدریس بالایی دارند خیلی ارزان هم تدریس نمی کنند. مدرسینی که خوب نتیجه می گیرند و برای برگزاری کلاسهای خصوصی تا حد خوبی می تواند به آنها اعتماد کرد برای برگزاری کلاسهای خصوصی قیمت مشخصی برای خودشان دارند. در این وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند (بیش از 16000 مدرس ثبت نامی تا سال 96). برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی می توانید با این مدرسین هماهنگ نموده و قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم می توانید از آنها بپرسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبتنامی در ایران مدرس، مشاهده رزومه کاری آنها و قیمتی که برای جلسات تدریس خصوصی در نظر گرفته اند و .... بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.

علاوه بر لیست و اسامی مدرسین تدریس خصوصی، در سایت حاضر مقالات زیادی در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای خصوصی هم ارائه شده است. به عنوان مثالمی توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ رادر این زمینه مطالعه نمائید. برای مشاهده لیست کامل مقالات مرتبط با قیمت وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، زبان، زیست، عربی و سایر دروس برروی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصیکلیک کنید. بسیاری از مدرسین به صورت توافقی هم کلاسهای خصوصی را برگزار نموده و حین تماس با آنها می توانید در زمینه قیمت کلاسها صحبت نموده و کلاسهای خصوصی را با قیمت پایینتری هماهنگ کنید. اگر می خواهید کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتر و پایینتری هماهنگ کنید، برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات چون مدرسین کلاسهای زیادی به انها پیشنهاد می گردد و سرشان شلوق تر خواهد بود با هزینه پایین تدریس نمی کنند. بنابراین با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، چون هم فرصت بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله و.... دارید، هم بهتر نتیجه می گیرید و مطمئن تر خواهید بود که امتحانات رابا موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و هم می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید. کلا برای موفقیت در تحصیل و برای کسب نمرات خوبدر امتحانات و افزایش معدل و .... درس خواندن و حل تمرین و مسئله و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم به نسبت موکول کردن مطالعه و حل تمرین و .... به ایام امتحانات بسیار مناسبتر بوده و خیال خودتان هم از بابت نتیجه گرفتن و کسب نمرات بهتر راحت تر خواهد بود. در وب سایت ایران مدرس مطالب و مقالات زیادی در زمینه موفقیت در تحصیل ارائه شدهاست که برای مشاهده آنها می توانید بر روی عبارت مقالات موفقیت تحصیلی کلیک نمائید.

به عنوان یک جمع بندی، قیمت کلاسهای تدریس خصوصیبه عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله می توان به سابقه مدرس، شهر محل تدریس، زمان و مکان تدریس، تعداد جلسات و .... اشاره کرد. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمت هایی است که در متن اگهی خودشان برای کلاسهای خصوصی در نظر گرفته اند. بسیار از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده آگهی های تدریس ثبت شده آنها و همچنین مشاهده قیمت و هزینه ای که مدرسین در آگهی خودشان برای کلاسهای خصوصی ثبت کرده اند بر روی عبارت اساتید تدریس خصوصی کلیک کنید.

اگر در جستجوی موسسات تدریس خصوصی در تهران هستید ... اگر در شما، غرب،شرق و یا هر جای تهران قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید ... اگر می خواهید لیست مدرسین تدریس خصوصی، گروههای آموزشی و موسسه های اموزشی که در سایت ایران مدرس  آگهی تدریس ثبت نموده اند بر رویعبارت مدرسان تدریس خصوصی کلیک نمائید.

عبارتهای کلیدی: قیمت تدریس خصوصی، موسسه تدریس خصوصی، تدریس خصوصی دبیرستان، موسسه تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی ریاضی، آگهی تدریس خصوصی، آموزشگاه های تدریس خصوصی شمال تهران

اگر در جستجوی لیست اساتید و مدرسین تدریس خصوصی در تهران هستید ....

اگر می خواهید در تهران با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و هماهنگی جلسات تدریس خصوصی با یک مدرس خوب و با تجربه نمرات بهتری بگیرید و در کنکور یا امتحانات موفق تر عمل نمائید ....

اگر برای یادگیری بهتر ریاضی ، فیزیک، شیمی، عربی، زیست شناسی، آمار، احتمال، دروس کنکوری، آموزش بهتر زبان انگلیسی و .... در تهران قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید ....

چنانچه در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت داشته اید و با مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی در تهران قصد دارید با یک مدرس خوب با قیمت مناسب کلاسهای خصوصی را هماهنگ کرده و غیبت های خودتان را جبران نمائید ...

اگر برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله بیشتر، ارتقای معدل، کسب نمرات عالی در امتحان، کسب رتبه بهتر در کنکور و یا هر دلیل دیگری می خواهید در تهران از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید ...
در هر صورت، برای مشاهده لیست اساتید و مدرسین تدریس خصوصی در تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید.


iranmodares

مشاهده مدرسین تدریس خصوصی

در سایت (ایران مدرس)مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی، قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی در تهران، نرخ مناسب برای کلاسهای خصوصی در تهران و .... ارائه شده است. به عنوان مثال برای مطالعه در زمینه قیمت تدریس خصوصی در تهران بر روی لینک قیمت تدریس خصوصی، موسسه و آموزشگاه تدریس خصوصی در تهران یا قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهانکلیک نمائید. البته با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده آگهی مدرسین هم می توانید قیمتهایی که مدرسین برای کلاسهای خصوصی خودشان در نظر گرفته اند را مشاهده نمائید.


اگر ساکن تهران هستید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید هم می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نمائید. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و پربازدیدترین سایت تدریس تهران و کل ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هم بر روی لینک بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران کلیک کنید.

اگر در جستجوی بهترین مدرسین و اساتید تهران هستید، در همین سایت و با کلیک بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصیمی توانید مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید. برای کسب اطلاعات در زمینه اساتید و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی در تهران هم بر روی لینک بهترین مدرسان و اساتید تهران کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس


تدریس خصوصی ساعتی چند؟

کلاسهایتدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور می تواند موثر و مفیدباشد. کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در زمان مناسب برگزار شود و به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقای معدل و گرفتن نمرات خوب می تواندبسیار کمک کننده باشد. هر جای تهران و کرج که ساکن هستید، برای رفع اشکال وحل تمرینات اضافه، جبران غیبت هایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته اید، برای پیشرفت به نسبت ترمهای گذشته در درس و تحصیل و ... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. در همین سایت مطالب خیلی زیادی در زمینهاستفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی، مزایا و فواید جلسات تدریس خصوصی، قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در تهران و کرج و .... ارائه شده است. به عنوان مثال، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت تدریس و هزینه کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی در تهران و کرج می توانید مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایینرا مطالعه نمائید. برخلاف دید کلی و اشتباهی که وجود دارد، کلاسهای تدریس خصوصی فقط مخصوص دانشجویان و دانش اموزان ضعیف نیست. دانش اموزان متوسط و قوی هم برای پیشرفت در درس و تحصیل به نسبت وضعیت کنونی خودشان می توانند از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نموده و بیشتر از پیش در تحصیل خودشان پیشرفت کنند. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تحصیل و کلاسهای تدریس خصوصی مقاله چگونه با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی 20 بگیریم؟ را مطالعه نمائید.


iranmodares

کلیک کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی

عبارتهای کلیدی: بهترین اساتید تهران، مدرسین تدریس خصوصی در تهران، بهترین مدرسین کرج، اساتید برتر تهران، تدریس در تهران، بهترین اساتید کرج

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها : تدریس در تهران
راهکارهای عالی برای 20 گرفتن در ریاضی و سایر دروس
راهکارهای عالی برای 20 گرفتن در ریاضی و سایر دروس در این بخش ارائه شده است. بهترین راهکارها برای آموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی و گرفتن نمره 20 در درس ریاضی در این بخش ارائه می گردد.

1- حضور مرتب در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه: در کلاسهای تدریس ریاضیمدرسه و دانشگاه حضور مرتب داشته باشید. اگر غیبت کنید، مطلبی که ارائه شده است را خودتان به خوبی نمی توانید یاد بگیرید. ضمنا در زمانهای بعد باید وقت بیشتری بذارید تا همان مطلب کلاس را خودتان یاد بگیرید.

2- جزوه برداشتن در کلاس درس: سعی کنید در کلاس درس حتما خودتان جزوه بردارید. هنگام نوشتن مطالب بهتر برای شما جا می افتد. ممکن است نکاتی به نظر شما مهم باشد که دیگران در جزوه خودشان آنها را یادداشت نکنند. بنابراین کپی گرفتن از جزوه سایر دانش آموزان و دانشجویان راه حل خوبی نیست. شما جزوه خودتان را بهتر خواهید فهمید.

3- داشتن تمرکز و حواس جمع در کلاس درس: در کلاس درس حواستان را جمع کنید و تمرکز صد در صدی داشته باشید. سوالاتتان را گوشه کاغذ یادداشت کنید و بپرسید. با مطالب ارائه شده در کلاس درس درگیر شوید و آن را دنبال کنید.

4- سوال پرسیدن در کلاس تدریس ریاضی: سوال پرسیدن بسیار مفید است. هر مطلبی که برایتان سوال بود را بپرسید یا یادداشت کنید که بعدا بپرسید. از سوال پرسیدن هراس نداشته باشید.

5- مشارکت در کلاس درس و فعال بودن: به سوالهایی که توسط معلم ریاضی یا استاد ریاضی شما پرسیده می شود پاسخ دهید. برای حل تمرینات داوطلب شوید. به سوالات دیگران گوش دهید. خلاصه اینکه، در کلاس درس فعال باشید.
6- مطالعه ریاضی در طول ترم و نه فقط در شب امتحان: بارهاو بارها توصیه شده است که درس ریاضی را در طول ترم بخوانید. ریاضی درس شب امتحانی و حتی ایام امتحانی نیست. اگر می خواهید به خوبی از پس درس ریاضی برآئید و در ایام امتحانات استرس هم نداشته باشید، درس را در طول ترم بخوانید. اگر بخواهید درس را در ایام امتحانات بخوانید بعد از امتحانات هم خیلی زود آن را فراموش کرده و سالهای بعد هم در یادگیری ریاضی مشکل خواهید داشت.

iranmodares

اگر می خواهید ریاضی را 20 بگیرید، بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی (اگر شرکت می کنید) درس را مرور نمائید. تمرینها را دوباره حل کنید و مثالها را بررسی کنید. در این مرحله هم اگر سوالی پیش آمد یادداشت کنید که جلسه بعد بپرسید.تمرینها را خودتان از اول حل کنید. به جواب نگاه نکنید. ببینید آیا می توانید حل کنید. تا جایی که می توانید از مغزتان کار بکشید. ذهن شما هر چه بیشتر فعالیت داشته باشد و تمرین حل کند قوی تر می شود. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید قوی تر خواهید شد. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید داشتن یک برنامه ریزی خوب است. سعی کنید در برنامه ریزی خودتان مطالعه، حل تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس، استراحت و ... را بگنجانید. آخرین نکته ای که بایددر نظر داشته باشید این است که برای اموزش بهتر درس ریاضی، تا جایی که می توانید تمرین و مسئله حل کنید. تا جایی که ممکن است روی تمرین حل کردن وقت بگذارید. با حل تمرینات بیشتر تسلط شما هم بیشتر شده و احتمال اینکه در درسریاضی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر می خواهید در امتحانات نهایی 20 بگیرید و موفقیت خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید.

1- برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی در مرحله اول باید خود کتاب درسی را خوب یاد بگیرید. یعنی قبل از اینکه سراغ حل تمرین و مسئله بروید و قبل از اینکه از کتابهای کمک درسی استفاده کنید، باید متن کتاب درسی را خوب بفهمید و متوجه شوید.

2- برای خوب فهمیدن متن کتاب درسی باید به صورت مرتب در کلاسهای تدریسمدرسه حاضر شوید. غیبت نکنید و در کلاس درس جزوه یادداشت نمائید. فعال باشید و سوال بپرسید. اگر برای یک درس معلمتان خوب درس نمی دهد از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید.

(برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید)

3- در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلط خودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است. 4- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک اگر می خواهید فرمولها و روابط را سریع حفظ کنید، قبل از به خاطر سپردن روابط باید آنها را خوب بفهمید و مسئله و تمرین حل کنید. در درسفیزیک معنی فیزیکی روابط را درک کنید. در نهایت می توانید همه ی فرمولها را در یک برگ کاغذ بنویسید تا راحتتر در خاطرتان بمانند و هر جا وقت شد انها را مرور نمائید.

5- برای موفقیت در تحصیل و نمره 20 گرفتن داشتن برنامه ریزی ضروری و لازم است. در برنامه ریزی خودتان شرکت در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه، در صورت لزوم شرکت در جلسات تدریس خصوصی، مرورهای منظم، مطالعه، حل تمرین و مسئله و ... را در نظر بگیرید. درس را بعد از ارائه در کلاس همان روز مرور کنید. مرور درسهای ارائه شده در کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی در همان روزی که مطالب ارائه شده است از فراموش شدن آنها جلوگیری می کند. با مرور مطالب در انرژی خودتان صرفه جویی می کنید.

6- مثالهای ارائه شده در جلسات تدریس را دوباره حل کنید. در همان روز بعد از کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه و یا اگر فرصت نشد در تعطیلات آخر هفته مثالها و تمرینات حل شده در کلاس درس را دوباره حل کنید. سعی کنید خودتان سوالها را حل کنید و در ادامه اگر نتوانستید سراغ راه حل بروید.

7- اشکالات پیش آمده را یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. حین مطالعه و حل تمرین هر اشکال که پیش آمد را یادداشت نمائید تا در جلسات تدریس بعد از معلم، مدرس، دبیر و یا استاد خودتان بپرسید. در کلاسهای تدریس هم اگر وقت برای سوال پرسیدن مناسب نبود، سوال را یادداشت نمائید تا بعدا بپرسید. مسائل را برای خودتان تشریح کنید. حین حل تمرین و مسئله هم سعی کنید مسائل را برای خودتان توضیح دهید. انگار که دارید برای شخص دیگری توضیح می دهید. خیلی فرمولی با مسائل برخورد نکنید. اگر فرمولی را هم استفاده می کنید دلیل آن را بلد باشید. برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان و .... شرکت در کلاسهای خصوصی می تواند کمک کننده و مفید باشد. اگر در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیکشرکت می کنید حتما در کنار این کلاسها تمرین و مسئله زیاد حل کنید. چون برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک حل تمرین خیلی مهم است. در ضمن درس فیزیک را باید کاملا مفهومی و عمیق بخوانید. اگر در کلاسهای تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبانو ... هم شرکت می کنید، در کنار این کلاسها هم مطالعه و مرور را از یاد نبرید. بنابراین به صورت کلی می توان گفت که شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی به موفقیت تحصیلی می تواند کمک کند به شرطی که موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم به نسبت ایام امتحانات بازدهی بالاتری دارد.

2- کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و تمرینات و مسائلی که مدرس شما برای حل کردن تا جلسه بعدی تدریس به شما می دهد را انجام دهید.
نمره 20 ریاضی و فیزیک با کلاسهای تدریس خصوصی
برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی و کسب نمره ی بالا در درس ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- برای کسب نمره خوب در درس ریاضی هدف مشخصی داشته باشید.

2- نمره ای که در درس ریاضی می خواهید این ترم کسب کنید را به وضوح برای خودتان مشخص کنید.

3- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه حاضر باشید.

4- درس ریاضی را در طول ترم بخوانید و به شب امتحان موکول نکنید.

5- در کلاسهای تدریس ریاضی تمرکز داشته باشید.

6- کتاب درسی ریاضی منبع اصلی مطالعه شما باشد.

7- در کلاس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید.

8- در کلاسهای تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید.

9- برای حل تمرین در کلاس ریاضی داوطلب شوید.

10 - مرور بعد از کلاس تدریس ریاضی را از یاد نبرید.

کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی- اگر می خواهید در امتحانات میان ترم و پایان ترم موفق باشید و در امتحانریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، زیست، عربی و یا هر درس دیگری 20 بگیرید ....

اگر می خواهید در امتحانات پایانی این ترم به نسبت ترمهای قبل افزایش معدل قابل توجهی داشته باشید و نمرات عالی کسب نمائید ...

در صورتیکه در حال مطالعه برای کنکور هستید و در بعضی از دروس اشکالاتیدارید و می خواهید در کنکور درصد 100 و یا درصد های بالایی بزنید ....


iranmodares

در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو کلاسهای تدریس و آموزش در منزل می تواند مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی با در دست داشتن زمان کافی و با داشتن یک مدرس خوب و با سابقه و مجربمی توانید درسها را بهتر یاد بگیرید و در امتحانات نمرات بهتر و در کنکور درصد های بالاتری بزنید. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزایای زیادی دارد که در مقاله مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصیدر مورد این مزایا توضیحات کافی ارائه شده است. البته همانطور که بارها و بارها گفته شده است در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید و با برنامه پیش بروید. کلاسهای تدریس خصوصی را برای رفع اشکال، پرسیدن سوالاتی که حین خواندن درس یا حل تمرین و مسئله و یا در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه برایتان پیش می آید، انجام و حل تمرینات بیشتر و یا جبران غیبت هایی که در مدرسه یا دانشگاه داشته اید می توانید استفاده کنید.

برای موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک و گرفتن نمره 20و یا حداقل گرفتن نمره بالا در این دروس می توانید با یک مدرس خصوصی خوب هماهنگ کنید و در طول ترم درسها را با هم پیش ببرید و یا در ایام امتحانات به صورت رفع اشکالی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

در این وب سایت (ایران مدرس) مطالب آموزشی زیادی در زمینه کسب نمره 20 در درس ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله کسب نمره 20 در درس ریاضی و یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیات را مطالعه کنید.

اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.

عبارتهای کلیدی: چگونهدر دروس 20 بگیریم؟، راز شاگرد اول شدن، موفقیت در دروس و در کنکور، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای گرفتن نمره خوب و موفقیت در کنکور، بهترین روش ها برای نمره 20 گرفتن
ارتقای معدل و نمره 20 امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی ممکن و بسیار راحت است. البته کلاسهای تدریس خصوصی معجزه نمی کند، ولی برای کسب موفقیت در تحصیل می تواند موثر و کمک کننده باشد.

اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند راه حل خوبی باشد. اگر در بعضی از قسمتهای دروس اشکال دارید، اگردر بعضی از جلسات تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، اگر درس را بلد هستید ولی نمی توانید تمرین حل کنید، اگر می خواهید برای بهتر یادگرفتن دروس از یک مدرس خوب کمک بگیرید، در هر صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر و مفید است.

ارتقای معدل و نمره 20 امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی در حالت دیگر ممکن استدانش آموز و دانشجویی کم رو و خجالتی باشد و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه نتواند سوال بپرسد و اشکالات خودش را بیان نماید و در کلاسهای گروهی نتواندحضور فعال داشته باشد. در این حالت نیز این دانشجو یا دانش آموز با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر می تواند اعتماد به نفس خودش را دوباره بدست آورد و به تدریج در کلاسهای گروهی مدرسهو دانشگاه هم اظهار نظر کند. در حالت دیگر ممکن است شخصی بخواهد به عنوان مثال در امتحان ریاضی 20 بگیرد و یا شاگرد اول شود. برای عالی بودن در مدرسه و دانشگاه و سبقت گرفتن از همکلاسی ها هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد.

مشاهده کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی

20 نکته کلیدی برای موفق شدن در امتحان ریاضی و کنکور ریاضیات
اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- سعی کنید کلاسهای خصوصی را در طول ترم برگزار کنید و این کلاسهای را به ایام امتحانات موکول نکنید.

2- اگر فقط برای رفع اشکال کلاسهای تدریس خصوصی را لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید چند جلسه کلاس خصوصی داشته باشید.

3- برای 20 گرفتن و شاگرد اول شدن در کنار کلاسهای تدریس خصوصی یک برنامه ریزی عالی و پشتکار قوی لازم دارید.

4- بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور نمائید.

5- خوبی کلاسهای خصوصی این است که تا شب قبل امتحان می توانید این جلسات را ادامه دهید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی
در این بخش نحوه جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی مورد بررسی قرار می گیرد. جذب شاگرد موفق و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی:برای موفقیت در تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از کار تدریس در مرحله اول باید بتوانید به تعداد کافی شاگرد جذب کنید. تا شاگردی نباشد موفقیت در تدریس هم معنی ندارد. بنابراین در مرحله اول باید راههای مختلفی را امتحان کنید تا بتوانید شاگرد جذب نمائید. برای جذب شاگرد و کسب درآمد از شغل تدریس راههای مختلفی وجود دارد. یک راهکار تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصیاست. راهکار دیگر آگهی دادن در روزنامه است. به شکل دیگر می توانید در اینترنت و در سایتهای تخصصی آگهی تدریس خصوصی (مانند سایت: ایران مدرس)آگهی ثبت نمائید. با درج آگهی تدریس در ایران مدرس متقاضیان تدریس خصوصی آگهی شما را مشاهده کرده و با شما تماس خواهند گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه جذب شاگرد این مقاله را مطالعه نمائید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی.
راهکارها و روش های عالی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید. برای جذب شاگرد می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس گرفته و برای ارائه تدریس اعلام آمادگی کنید. در اینترنت و روزنامه میتوانید آگهی آموزشگاههایی که به مدرس خصوصی نیاز دارند را پیدا کنید. برای جذب شاگرد بیشتر تراکت پخش کنید. راهکار دیگربرای جذب شاگرد، پخش تراکت است. می توانید در شهر و محله خودتان تراکت پخشنموده و شاگرد جذب نمائید. به این شکل هم می توانید از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید. آگهی تدریس خودتان را در روزنامه درج نمائید. با ثبت آگهی تدریس در روزنامه هم می توانید شاگرد جذب نمائید. البته این گزینهبرای تهران بیشتر جوابگو خواهد بود. در ایام غیر از ایام امتحانات ممکن است بازدهی زیادی نداشته باشد.

iranmodares

وبلاگ تدریس خصوصی راهاندازی کنید. در سیستم های وبلاگ نویسی مانند بلاگفا، بلاگ اسکای و میهن بلاگ برای خودتان وبلاگ راه اندازی کنید و برای تدریس خصوصی تبلیغ کنید. اگر به مرور روی وبلاگ خودتان کار کنید، از طریق آن می توانید شاگرد جذب نمائید.
درامد کار تدریس و تدریس خصوصیبه نسبت بسیاری از کارهای دیگر بالاتر و بهتر است. البته برای کسب درامد بالا از تدریس باید مواردی را رعایت نمائید. در مرحله اول باید بتوانید شاگرد جذب کنید. تا شاگردی نباشد، درآمدی هم در کار نیست. درآمد تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی، زبان و شیمی و سایر دروس حد بالایی ندارد. بسیاری از مدرسین از تدریس خصوصی درآمدهایی کسب می کنند که در سطح کارهای بسیار پردرآمد ایران قرار می گیرد.
15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی
اگر می خواهید در زمینه سوال ( چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم ) اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی و اعلام آمادگی برای فعالیت در زمینه تدریس و آموزش
2- درج آگهی تدریس در روزنامه (به عنوان مثال، اگر ساکن تهران هستید میتوانید در روزنامه همشهری آگهی تدریس ثبت نموده و شاگرد جذب کنید)
3- ساختن وبلاگ و تبلیغ برای تدریس خصوصی - می توانید به صورت رایگان برای خودتان وبلاگی بسازید و در زمینه تدریس تبلیغات خودتان را در آن ثبت نمائید.
4- ارتباط گرفتن با سایر مدرسین و تقاضا از آنها برای معرفی شاگرد به شما در صورتیکه خودشان وقت نداشتند.
5- تشکیل گروه آموزشی با دوستان و همکارانتان و درج اگهی در اینترنت (همین سایت: ایران مدرس) یا در روزنامه
6- ثبت آگهی تدریس به صورت رایگان در سایت (ایران مدرس)
بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصیدر این بخش ارائه شده است. در وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ارائه شده است. مقاله حاضر چکیده ای از مقالات ارائه شده در ایران مدرس در زمینه جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. برای مطالعه مقالات کاملتر در این زمینه بر روی عبارت درآمد تدریس خصوصی یا عبارت نحوه جذب شاگرد کلیک نمائید.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. برای مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) را مطالعه نمائید.
برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.

برای بدست آوردن درامدبالاتر از کار تدریس خصوصی ارتباطات خودتان را افزایش دهید. هم با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید. هم با همکارانتان ارتباطبگیرید و اگر شاگردی داشتید که خودتان نتوانستید برای تدریس اقدام کنید بهانها معرفی نمائید. و هم اط شاگردانتان بخواهید که اگر کسی متقاضی تدریس بود به شما معرفی کنند. اگر شما به همکارانتان شاگرد معرفی کنید انها هم دفعات بعد این کار را انجام خواهند داد. راهکار دیگری که برای پیشرفت در کار تدریس وجود دارد این است که جزوات خلاصه ای از دروس مختلف با اسم خودتان تهیه کنید و در اینترنت پخش نمائید. به این ترتیب، اگر جزوات خوبی داشته باشید و در جزوات هم شماره تماس خودتان و رزومه خودتان را ذکر کرده باشید، دانش آموزانو دانشجویان با شما آشنا شده و برای تدریس با شما تماس خواهند گرفت. در همین سایت، بعد از عضویت در سایت و ورود به کنترل پنل ، برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه ثبت نمائید. جزوات ثبت شده شما، بعد از تایید مدیریتسایت، در کنار آگهی تدریس شما به متقاضیان تدریس خصوصی نشان داده خواهد شد.
باتوجه به مطالب گفته شده، درج آگهی تدریس در وب سایت (ایران مدرس) به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران، یکی از بهترین راهکارها برای جذب شاگرد و کسب درامد از کار تدریس است.  اگر می خواهید جذب شاگرد خصوصی داشته باشید و سوالاتی مانند چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم، چگونه شاگرد جذب کنیم، راهکارهای مختلف جذب شاگرد خصوصی کدام است، چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم، بهترین روش جذب شاگرد و کسب درامد از کار تدریس چیست و .... برای شما مطرح است، در همین سایت مقالات زیادی در زمینه روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصی وجود دارد که در ادامه تعدادی از آنها ارائه شده است.

iranmodares
 
راهکارها و روش های عالی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد

در سایت ایران مدرس، علاوه بر موارد ذکر شده، یک بخش مجزا برای ارائه مطالب کنکوری، موفقیت در کنکور، تست و سوالات کنکوری و ... هم وجود دارد. آگهی های تدریس ویژه مدرسین در این بخش نیز نمایش داده شده و مدرسین می توانند در زمینه آموزش کنکور هم شاگرد جذب نمایند. برای عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور،تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی زیست کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و افزایش معدل
در این بخش مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و افزایش معدل، ارتقای معدل، موفقیت در کنکور و .... و همچنین راهکارهای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.در کلاسهای تدریس خصوصیو نیمه خصوصی تعداد دانش آموزان و دانشجویان به نسبت کلاسهای گروهی بسیار کمتر است (معمولا از 1 تا 3 نفر). بنابراین یادگیری بسیار بهتر اتفاق می افتد. چون کلاسهای خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی بسیار خلوت تر است و تعداد دانشجویان یا دانش آموزان خیلی کمتر است، اشکالات اساسی افراد متقاضی تدریسخیلی زودتر رفع خواهد شد. افراد می توانند تمام سوالهای خودشان را حتی اگرمربوط به پایه های قبلی باشد بپرسند. در کلاسهای گروهی بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان حتی از مطرح کردن سوالات خودشان سرباز می زنند. چون فکر می کنند ممکن است مورد تمسخر دیگران قرار گیرند و یا ممکن است سوالشان خیلی ابتدایی باشد. در کلاسهای خصوصی حتی می توان اشکالات پایه هایقبل را رفع کرد. کلاسهایخصوصی به لحاظ زمانی هم انعطاف بالایی دارد. جلسات تدریس خصوصی را به تناسب وقت مدرس و دانشجو یا دانش آموز در هر ساعتی از روز می توان برگزار کرد. کلاسهای مدرسه و دانشگاه در وقتهای مشخصی برگزار می گردد و در ساعت مقرر ممکن است دانشجو یا دانش آموز بازدهی خوبی نداشته باشد. مثلا اگر دانشجویی صبح زود می تواند مباحث را بهتر یاد بگیرد، کلاسهای تدریس خصوصی را می توان صبح هنگام برگزار کرد.
اگر به هر دلیلی نتوانسته اید در کلاسهای تدریسمدرسه شرکت کنید .... در صورتیکه روش تدریس معلم و دبیر خودتان در مدرسه ودانشگاه را نمی پسندید و درس را خوب یاد نگرفته اید .... اگر متن درس را متوجه شده اید ولی نمی توانید تمرین حل کنید ... در صورتیکه در بخشهایی از درس اشکال دارید ... اگر نزدیک امتحانات است و درس را خوب متوجه نشده اید .... اگر برای موفقیت در کنکور قصد دارید رفع اشکال کنید .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. اگر می خواهید در تحصیل و کنکور موفق باشید، علاوه بر کلاسهای تدریس خصوصی راهکارهای دیگری هم وجود دارد. به صورت مداوم در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. بعد از کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی درسها را مرور نمائید. مسئله و تمرین حل کنید. برای موفقیت در تحصیل درس را در طول ترم بخوانید. اگر درس را به ایام امتحانات موکول کنید، جمع کردن آن مشکل خواهد شد. بنابراین حتی اگر از جلسات تدریس خصوصی هم استفاده می کنید، کلاسها را در طول ترم برگزار نمائید.
با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم خیالتان راحت است که درس را سر وقت تمام خواهید کرد. در طول ترم چون استرس امتحانات وجود ندارد، یادگیری هم بهتر اتفاق می افتد. در ضمن، اگر کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید، بین هر دو جلسه تدریس می توانید وقت کافی در نظر بگیرید و تمرین و مسئله حل کنید. خصوصا اگر در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی یا تدریس خصوصی فیزیکشرکت می کنید، حل تمرین و مسئله در بین جلسات تدریس بسیار ضروری است. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم به طور کلی بازدهی بالاتری دارد. اگر این کلاسها را در طول ترم برگزار کنید می توانید امیدوار باشید که نمرهخوبی بگیرید و شاید بهترین نمره کلاس را بگیرید. اگر کلاسهای تدریس خصوصی را در ایام امتحانات برگزار کنید، احتمالا شاید فقط بتوانید درس را پاس کنید و قبول شوید. آن هم شاید. در ایام امتحانات خودتان باید درس را بخوانید. حال اگر بخواهید کلاسهای تدریس خصوصی را هم در این بازه زمانی قرار دهید واقعا برای درس خواندن وقت کم خواهید آورد.
اگر این سوال که "چرا از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنیم؟" برای شما هم مطرح است این مطلب را بخوانید. در موارد زیر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید مفید و موثرباشد:

1- داشتن غیبت در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه: اگر به هر دلیلی نتوانستید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت نمائید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید آن را جبران کنید. البته به امیدکلاسهای خصوصی غیبت نکنید و اگر دلیل موجهی داشتید و غیبت کردید آنگاه استفاده از کلاسهای خصوصی را مد نظر داشته باشید.

2- کیفیت پایین تدریس مدرس و معلم در مدرسه و یا استاد در دانشگاه: گاها پیش می آید که مدرس،معلم یا دبیر و استاد شما خوب تدریس نمی کند و با وجود اینکه شما به صورت مرتب در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه حاضر می شوید، با این وجود مطلب را متوجهنمی شوید. در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است.

3- داشتن ضعف در یک یا چند درس یا در بعضی از مباحث یک درس:در حالتی که در یک یا چند درس اشکال دارید و یا در مباحثی از یک درس اشکالدارید نیز کلاسهای خصوصی می تواند مفید باشد. در این حالت خودتان درس را می خوانید و برای رفع اشکال می توانید چند جلسه محدود از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید.

4- عدم توانایی در حل تمرین و مسئله: در بسیاری از اوقات دانش آموزان و دانشجویان درس را به خوبی یاد می گیرند ولی در حل مسائل و تمرینها ناتوان هستند. در چنین حالتی هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد و بعد از یک توضیح مختصر در مورد درس، بیشتر وقت کلاس رابه حل تمرین و مسئله اختصاص داد.

5- داشتن اشکال در تست زنی در ایام مطالعه برای کنکور:اگر برای کنکور مطالعه می کنید و درسها را خوب یاد نمی گیرید و با درس را خوب یاد می گیرید و خوب نمی توانید تست بزنید، از مدرسین خصوصی تدریس کنکورمشورت بگیرید و کلاسهای خصوصی را با آنها هماهنگ کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.
البته دقت شود که مطالب ارائه شده به این معنی نیست که دانشجو یا دانش آموزی کلاسهای دانشگاهو مدرسه را کلا کنار گذاشته و فقط در کلاسهای خصوصی شرکت کند. شرکت در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مزایای فراوانی دارد. بهتر است که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت مرتب شرکت نموده و در کنار ان از جلسات تدریس خصوصیبرای موفقیت در تحصیل، رفع اشکال و تسلط بر درس استفاده شود. در ضمن، همانطور که در مقالات قبلی همین سایت (ایران مدرس) گفته شده است، کلاسهای تدریس خصوصی وقتی مفید است که از آنها درست استفاده شود. برای استفاده صحیحاز کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم به نسبت ایام امتحانات بازدهی بالاتری دارد.

2- کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و تمرینات و مسائلی که مدرس شما برای حل کردن تا جلسه بعدی تدریس به شما می دهد را انجام دهید.

3-به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. کلاسهای خصوصی در کنار کلاسهای گروهی و در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه مفید و موثر است.

برای افزایش بازدهی کلاسهای آموزش در منزل و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- تسلط خودتان بر مطالب تدریسی را افزایش دهید. برای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصیباید خودتان به صورت کامل بر مطالب تدریسی مسلط باشید. هر چه تسلط شما بیشتر باشد بهتر تدریس می کنید. هر چه مسلط تر باشید بیان شما متفاوت تر و بهتر خواهد بود. اگر خودتان مطلب را خوب درک کرده باشید با بیان متفاوتی مطالب را ارائه می کنید و شاگرد یا شاگردان شما بهتر درس را می فهمند.2-سوال بپرسید. برای اینکه کلاسهای تدریس شما بازدهی خوبی داشته باشد باید با پرسیدن سوال و پرسش در کلاسهای خصوصی شناخت خوبی از شاگردانتان پیدا کنید. هر چه شاگردانتان را بهتر بشناسید و نقاط ضعف و قوت آنها را بهتر شناسایی کنید مطالب مفیدتری را هم به آنها ارائه خواهید کرد. ممکن است شما مطلبی را خیلی خوب بیان کنید ولی برای شاگرد یا شاگردانتان مفید نباشد. دلیل این امر این است که شاید مطلبی را که شما ارائه می کنید برای شاگردانتان لازم نباشد یا اصلا اشکال آنها نباشد. برای گرفتن بهترین بازدهیاز تدریس و تدریس خصوصی باید مطالبی که مورد نیاز شاگردانتان است را خوب تدریس کنید نه مطالبی را که خودتان فکر می کنید خوب است.3- پشتیبانباشید و مشاوره بدهید. برای اینکه یک مدرس موفق باشید باید کاری کنید تا شاگردانتان در کارشان موفق باشند. پشتیبان آنها باشید و در خارج از کلاس تدریس و یا در خود کلاسهای تدریس خصوصی هم به شاگردانتان مشاوره بدهید. در زمینه برنامه ریزی درسی و اینکه چه جوری درس بخوانند با آنها حرف بزنید. اگر در طول کلاسهای تدریس خصوصی پیشرفتی در کار آنها حاصل نمی شود دلیل آن را بررسی نموده و به آنها راهکار بدهید.  4- پشتیبانی و حمایت کامل از شاگردانتان: یکی از مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصیبرای دانشجویان و دانش آموزان این است که مدرس به صورت کامل در طول ترم ازآنها حمایت کرده و به موفق شدن آنها در تحصیل کمک می کند. اگر شما هم به کار تدریس خصوصی مشغول هستید، تلاش کنید تا از شاگردانتان به صورت کامل حمایت نمائید. یکی از تفاوتهای کلاسهای خصوصی و گروهی همین است. از شما انتظار می رود که به صورت کامل از شاگردانتان حمایت کنید و از هیچ تلاشی برای رسیدن آنها به موفقیت فروگذار نکنید.
5- قرار دادن جزوه کلاسی به عنوان منبع اصلی تدریس: در کلاسهای تدریس خصوصی جزوه خود شاگردتان که در مدرسه به آنها داده شده است را به عنوان منبع اصلی استفاده نمائید. اگر حتی خودتان جزوه یا نمونه سوالات کامل و بهتری دارید، در مرحله اول جزوه کلاسی را در اولویت قرار دهید. چرا که در پایان ترم از همین جزوه امتحان گرفته خواهد شد.
6- برگزاری کلاسهای خصوصی در زمان و مکان مناسب: کلاسهای خصوصی معمولا در منزل خود دانشجو و دانش آموز برگزار می گردد. اگر کلاسها را در آموزشگاه هم برگزار می کنید بهتر است از منزل شاگردتان خیلی دور نباشد که وقت زیادی از او نگیرد. در رابطه با زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی هم سعی کنید کلاس را در زمانی برگزار نمائید که شاگرد شما خیلیخسته نباشد و گیرایی خوبی برای یادگیری مطالب داشته باشد. به عنوان مثال روزهایی که شاگرد شما کلاسهای زیادی در مدرسه یا دانشگاه داشته است، برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی مناسب نیست.
7- حل تمرین، مثال و مسئله در کلاس تدریس خصوصی: بعد از ارائه درس در کلاس تدریس خصوصی، حل تمرین، مثال و مسئله بسیار مهم است. سعی کنید بعد از ارائه هر مبحث یکی دو تا مثال حل کنید. حل تمرین و مسئله به جا افتادن درس خیلی کمک می کند. می توانید در همان کلاس درس بعضا خودکاررا به خود شاگردتان بدهید تا تمرین و مسئله حل کند.
برای استفاده بهینه از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. با برگزاری کلاسهایتدریس خصوصی در طول ترم فرصت خواهید داشت که در بین جلسات تدریس تمرین و مسئله حل کنید و همین امر کیفیت یادگیری شما را خیلی افزایش می دهد.

2- کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه برگزار کنید و نه به جای انها. به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.

3- در کلاسهای تدریس خصوصی به مدرس خودتان بگویید که جزوه و کتاب درسی وجزوه کلاسی را ملاک قرار دهد و نه جزوه خودش را. به هر حال امتحان پایانی شما از جزوه درسی شما مطرح می گردد.

4- در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه و در کنار جلسات تدریس خصوصیمسئله و تمرین حل کنید. حل تمرین و مسئله برای دروسی مانند ریاضی برای یادگیری مهم و حیاتی است.

5- جلسات تدریس خصوصی را به عنوان مکمل کلاسهای مدرسه و دانشگاه در نظربگیرید. فکر نکنید همین که در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کردید دیگر لازم نیست کاری انجام دهید.

6- در طول ترم مطالبی را که در کلاسهای خصوصی و کلاسهای دیگر یاد می گیرید به صورت مداوم مرور کنید.
هزینه تدریس خصوصی عربی
یکی از پارامترهایی که در موفقیت شما در کار تدریس و تدریس خصوصینقش بسزایی دارد، حضور به موقع در کلاسهای تدریس خصوصی است. برای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی تا جایی که برای شما ممکن است به موقع در کلاس تدریس حاضر شوید. همین امر در جدی گرفتن کلاس شما توسط شاگردانتان و همچنیندر جلب اعتماد انها نقش مهمی دارد.

اگر خودتان کلاس را جدی بگیرید و به موقع در کلاس درس حاضر شوید، دانشجویان و دانش اموزان نیز کلاس را جدی می گیرند. حضور به موقع در کلاسهای تدریس خصوصیقدم اول برای جدی گرفتن کلاس است. اگر می دانید در مسیر که قرار است به کلاس برسید همیشه ترافیک سنگین است خوب کمی زودتر راه بیفتید. در کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی یک از مشکلات عمده مدرسین همین مسیر رسیدن به کلاس است. در بسیاری از اوقات وقت مدرس خیلی در مسیر رسیدن به کلاس تلف می شود.

هر چند که برگزار کلاسها و جلسات تدریس خصوصی در منزل دانش آموز و دانشجو برای مدرسین تدریس خصوصیکمی دردسر ساز است و مدرسین ترجیح می دهند همه ی کلاسهای خودشان را در طولروز به صورت یکجا مثلا در یک آموزشگاه برگزار کنند، ولی به هر حال یکی از مزیتهای کلاسها و جلسات تدریس خصوصی این است که کلاس در منزل خود دانشجو و دانش آموز برگزار می شود. می دانید که خصوصا در ایام امتحانات وقت دانش آموزان و دانشجویان خیلی مهم می شود و به این دلیل ترجیح می دهند به جای ماندن در ترافیک و برگزاری کلاس در آموزشگاهها، کلاسهای تدریس خصوصی را در منزل خودشان برگزار نمایند. به هر حال اکثر مدرسین تدریس خصوصی خودشان هم این امر را می دانند و با آن مشکلی ندارند. بنابراین سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در منزل خود شاگردتان برگزار کنید. البته اگر کارتان خیلی خوب باشد ممکن است بعدا شاگردانتان حاضر باشند به محلی که شما تعیین می کنید و به آموزشگاه برای برگزاری کلاس هم بیایند. به هر حال، جو منزل راحت تر است و ممکن است در یادگیری بهتر متقاضیان تدریس موثر باشد. برای اینکه وقت شما هم در مسیر رسیدن به منزل شاگردانتان خیل تلف نشود، همانطور که در مقالات قبلی گفته شد، کلاسهایی را بردارید که به شما نزدیک باشند. اگر ساکنغرب تهران هستید، کلاسهای شرق تهران را به مدرسینی بسپارید که ساکن شرق تهران هستند. در رابطه با زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصیهم همانطور که گفته شد، بهتر است کلاسها را وقتی برگزار کنید که هم خودتانخیلی خسته نباشید و هم برای شاگردتان قبل از برگزار کلاس خصوصی، روز خسته کننده ای نبوده باشد. البته در ایام امتحانات که تعداد کلاسهای خودتان زیادمی شود مسلما کلاسهای اخر روز خسته خواهید بود پس حداقل زمان کلاس را به گونه ای تعیین کنید که شاگرد شما خسته نباشد. مدت زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را هم خیلی طولانی در نظر نگیرید. اگر کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم برگزار شوند معمولا این امر لازم نخواهد بود. اگر درسها بر روی هم انباشت گردد، در ایام امتحانات مجبور خواهید شد دو جلسه و یا سه جلسه پشت سر هم برگزار نمائید و بازدهی کار پایین می آید. به هر حال اگر مدت زمان برگزاری کلاس خیلی طولانی شد هر یک ساعت یک بار استراحت کوتاهی به شاگردتانبدهید. با در نظر گرفتن زمان و مکان مناسب برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی، به عنوان یکی از پارامترهای مهم، هم شاگردانتان نتیجه مناسب را خواهند گرفت و هم خودتان در کار تدریس موفق خواهید شد.
همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد یکی از مهمترین مواردی که درکلاسهای تدریس خصوصیباید در مورد آن جدیت به خرج دهید حل تمرین و مسئله است. در بسیاری از اوقات پدر و مادر شاگرد شما هزینه می کنند برای فرزندشان کلاسهای تدریس خصوصی را با شما هماهنگ می کنند تا بلکه فرزند ایشان درس بخواند و در درس وتحصیل خودش موفق باشد. حال شما مسئول نتیجه گرفتن این شاگردتان هستید و بعضا پیش می آید که خود شاگردتان در حل تمرین و مسئله و درس خواندن در طول ترم تنبلی می کند. شما با جدیتی که به خرج می دهید باید تمرینها و مسائل رابه صورت حل شده از ایشان بخواهید و کاری کنید که در طول ترم درس بخواند. به این معنی که جوری نباشد که وقت بگذرد و به ایام امتحانات نزدیک شوید و فقط کلاسها به صورت نمادین برگزار شده باشد. اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید و ترمهای بعد هم همان دانشجویان و دانش اموزان با شما تماس بگیرند در کار خودتان جدی باشید و با جدیت روند کلاسها و حل تمرین و مسئله و... را دنبال کنید تا شاگردانتان نتیجه بگیرند. همان شاگردی که حین برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی جدیت شما را می بیند و ممکن است خوشش هم نیاید، وقتی که در نهایت نتیجه می گیرد، از شما تشکر هم خواهد کرد. در کنارجدیت، در بعضی از موارد ممکن است لازم باشد انعطاف هم به خرج دهید. مثلا در مورد زمان برگزاری کلاس تدریس خصوصی، تعداد جلسات، مدت زمان برگزاری هر جلسه تدریس و ... منعطف باشید. حتی در مورد هزینه کلاسها هم اگر تعداد کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زیاد بود می توانید با شاگردانتان راه بیائید.
اگر می خواهید در تحصیل موفق باشید و در امتحانات مدرسه نمرات خوبی کسب کنید و یا در کنکور درصدهای بالایی بزنید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند در این زمینه به شما کمک کند. در کنار برنامه ریزی صحیح، مطالعه درست و اصولی، مرور، حل تمرین و مسئله و ... کلاسهای تدریس خصوصی هم می تواند به عنوان یک گزینه خوب برای موفقیت تحصیلیشما مطرح باشد. کلاسهای تدریس خصوصی فقط برای دانشجویان و دانش آموزان تنبل نبوده و هر کس به تناسب نیاز خود می تواند از آن استفاده نماید. به عنوان مثال، اگر شما بخواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید، کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسیمی تواند به شما کمک کند. کلاسهای تدریس خصوصی در مقایسه با کلاسهای برگزار شده در مدارس، دانشگاهها و آموزشگاهها می تواند بازدهی بالاتری داشته باشد. البته به شرط اینکه از این کلاسها به درستی استفاده شود. اگر می خواهید از کلاسهای آموزش در منزل و کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده نمائید، موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. موکولکردن کلاسها و جلسات تدریس خصوصی با ایام امتحانات ریسک کار شما را افزایشمی دهد. ممکن است نتوانید درس را تمام کنید. حتی اگر درس را هم تمام کنید به اندازه کافی نمی توانید تمرین و مسئله حل کنید. در عوض با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، با خیال راحت درس را تمام کرده و مطمئن هستید که نمره خوبی خواهید گرفت.

2- کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید. کلاسهای خصوصیرا مانند کلاسهای مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید و از وقت کلاس نهایت استفادهرا ببرید. با تمرکز به مطالبی که ارائه می شود گوش دهید و تلاش کنید اشکالو سوالی برای شما باقی نماند. اتفاقا در کلاسهای خصوصی بهترین زمان برای رفع اشکال و یاد گرفتن را دارید.

3- به بهانه کلاس تدریس خصوصی در مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفید است. کلاسهای تدریس خصوصی نمی تواند جایگزین کلاسهای مدرسه و دانشگاه باشد. خود کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم مزایای زیادی دارد.

4- تمرینهای ارائه شده در کلاسهای تدریس خصوصی را حل کنید. اگرمدرس شما در کلاسهای تدریس خصوصی به شما تمرین و مسئله برای حل داد، حتما تمرینات را حل کنید. تنها شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مشکلی را حل نمی کند. اگر در طول ترم 1000 ساعت کلاس هم برگزار نمائید، بدون حل تمرین و مسئله و یا مطالعه و مرور درس را یاد نمی گیرید.

5- در کنار کلاسهای تدریس خصوصی حل تمرین و مسئله را از یاد نبرید. همانطورکه در مورد قبلی هم گفته شد، حل تمرین و مسئله و مطالعه و مرور بسیار مهم است. در بین جلسات تدریس و تدریس خصوصی تمرین و مسئله حل کنید. یا اگر درس به گونه ای است که مسئله حل کردن ندارد آن را مرور کنید. هم تمریناتی که مدرس ارائه کرده است را حل کنید و هم تمریناتی که خودتان دارید و از کتاب درسی و جزوه است را بررسی نمائید.

6- برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی با یک مدرس خوب هماهنگ کنید. در انتخاب مدرس تدریس خصوصی خودتان دقت کنید. در سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و ....فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصیکلیک نمائید. رزومه کاری هر مدرس را بررسی نموده و مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. اگر شیوه تدریس مدرسی را پسند نکردید می توانید مدرس خودتان را عوض کنید. این یکی از مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی است.

7- کلاسهای تدریس خصوصی را تا روز قبل از امتحان ادامه دهید.همانطور که گفته شد، در مرحله اول کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید. در ضمن کلاسها را به صورت مداوم تا ایام امتحانات ادامه هید. در ایام امتحانات یکی دو جلسه تدریس برای جمع بندی و رفع اشکال بگذارید. همین یکی دو جلسه می تواند به موفقیت تحصیلی شما کمک زیادی بکند.

کلاسهای تدریس خصوصیدر صورتیکه درست و به جا استفاده شوند برای دستیابی به نمرات بالا در دروسمختلف و همچنین برای افزایش معدل و موفقیت در کنکور می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصیمزیتهایی دارد که آنها را از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه و کلاسهای گروهی متمایز می سازد. اگر می خواهید در تحصیل خودتان موفق باشید، کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک گزینه خوب مد نظر داشته باشید. البته در حالتهایی که در حال آمادگی برای یک آزمون مهم مانند آیلتس یا تافل هستید و برای مطالعه وقت کافی ندارید، در این حالت هم جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد.

در کلاسهای تدریس خصوصی تعداد افرادی که در کلاس حاضر هستند به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار کمتر است و بنابراین دانش آموز و دانشجو راحت تر می تواند سوالات خودش را بپرسد و اشکالاتش را بر طرف نماید. در کلاسهای تدریس خصوصی مدرس و معلم را خود دانشجو یا دانش آموز یا والدینش انتخاب کرده و اگر کیفیت کلاس مطلوب نباشد، می توانند مدرس دیگری را جایگزین کنند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل شاگرد برگزار شده و این باعث می گردد تا در یک محیط راحت تر جلسات تدریس برگزار شده و در نتیجه یادگیری بهتر اتفاق بیافتد. در دروسی مانند ریاضی و فیزیک ممکن است دانشجو یا دانش آموز از بحث های سالهای گذشته سوال و اشکال داشته باشد، این سوالات را معمولا در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه نمی توان پرسید و دانش آموزان و دانشجویان حتی از مظرح کردن آن امتناع می کنند. چون ممکن است در کلاس درس مورد تمسخر قرار بگیرند. اما در کلاسهای تدریس خصوصی هر اشکالی را می توان برطرف کرد. کلاسهای تدریس خصوصی اگر بدرستی و به موقعمورد استفاده قرار بگیرد می تواند در موفقیت تحصیلیو افزایش معدل دانشجو دانش آموز نقش بسزایی داشته باشد. جلسات و کلاسهای خصوصی را نباید به ایام امتحانات موکول کرد. در ایام امتحانات معمولا دانشجویان و دانش آموزان استرس زیادی دارند. از طرفی حجم زیادی از دروس برای مطالعه و یاد گرفتن وجود دارد. بنابراین، بهتر است کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم برگزار شود تا متقاضیان تدریس خصوصی با خیال راحت درس را یاد بگیرند.


ممکن است شما به علتی کلاسی را غایب بوده اید و نیاز به کلاس خصوصی دارید، در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند کمک بزرگی باشد. اگر خودتان بخواهید غیبت ها را جبران کنید و به تنهایی درس را بخوانید ممکن است در بعضی از قسمتهای درس به مشکل بخورید و نتوانید مطلب را متوجه شوید. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصیهم درس را به خوبی یاد می گیرید و هم در زمان کمتری مطالب را آموزش خواهیددید. گاهی نیاز به تمرین بیشتر و حل سوال امتحانی دارید، در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. البته سعی کنیدبعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و قبل از شرکت در جلسات تدریس خصوصی خودتان تمرین و مسئله حل کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید مسائل سطحبالاتر را حل نمائید و یا مسائلی که در آنها اشکال داشته اید را رفع اشکالکنید.

برخی اوقات دانش آموزان در برخی از دروس دارای ضعف هایی هستند که در این مواقع نیز استفاده از معلم خصوصی پیشنهاد می شود. مثلا اگر در درس ریاضی یا فیزیک و یا زبان انگلیسی اشکال دارید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند به یادگیری و کسب نمره بالا در این دروس توسط شما کمک زیادی بکند.


برای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، در طول ترم از این کلاسها استفاده نمائید.

2- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.

3- فکر نکنید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید در درس ریاضی نمره عالی کسب کنید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است.

4- در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوشدهید و هر سوالی که برایتان پیش آمد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.

5- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را مانند کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر تمرینی به شما داده شده حتما انجام دهید.

در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دبیرستان چون وقت بیشتری برای ارائه درس، حل تمرین و مسئله و رفع اشکال وجود دارد، درس را بهتر و راحتتر یاد می گیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور و دانشگاه، مدرس خصوصیریاضی شما با خیال راحت و با در اختیار داشتن زمان کافی به راحتی می توانداشکالات شما را برطرف نماید. اگر خودتان درس ریاضی را به خوبی مطالعه کردهباشید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله و تسلط بر مطلب استفاده کنید. البته انتظار نداشته باشید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصیدرس را به صورت کامل یاد بگیرید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است. برای کسب درصد بالای ریاضی در کنکور هم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. برای موفقیت در کنکور ریاضی در مرحله اول تلاش کنید در کلاسهای تدریس ریاضی کنکورمدرسه به صورت کامل شرکت کنید. حال اگر درس را به خوبی متوجه نشدید می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی هم استفاده نمائید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور و کلاسهای تدریس ریاضی در مدرسه خودتان هم برای حل تمرینو مسئله باید به اندازه کافی وقت در نظر بگیرید. مرور بعد از کلاسهای تدریس می تواند مفید و موثر باشد. برای ریاضی و یادگیری ریاضی حل تمرین و مسئله حیاتی و کاملا لازم است. بعد از حل تمرین و مسئله می توانید سراغ تستهای کنکور ریاضی بروید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. به عنوان جمعبندی می توان گفت که کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور برای یادگیری و موفقیت در کنکور می تواند مفید و موثر باشد و البته در کنار آن تلاش و کوشش خودتان لازم و ضروری است.


کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصیمفید و موثر است. در بسیاری از مواقع تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان درکلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار زیاد بوده و یادگیری در کلاس گروهی به سختیاتفاق می افتد. در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است و برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل می توان از آن استفاده کرد. بعضی اوقات، مدرس یا استاد در مدرسه یا دانشگاه خوب تدریس نمی کند و شاگردها مطالب را متوجه نمی شوند. برای جبران این نقص هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمود.ممکن است فردی بخواهد زبان انگلیسی را درزمان کم یاد بگیرد و یا در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسیو سایر زبانهای خارجی شرکت نماید. یا ممکن است فردی در حال آماده شدن برایکنکور، المپیاد و .... باشد. در تمامی این حالتها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی و هماهنگ کردن با یک مدرس خصوصی با تجربه و مجرب می تواند بسیار مفید و موثر باشد. در این سایت (ایران مدرس) لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ارائه شده است (بیش از 16000 مدرس تا سال 96). برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت اساتید و مدرسین تدریس خصوصیکلیک نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و علاوه بر تدریس خصوصی هزاران مطلب آموزشی ارائه نموده است که برای ارتقای معدل، موفقیت در امتحانات و موفقیت در کنکور می توانید از آنها استفاده نمائید. برای دانلود مطالب آموزشی و جزوه و سوال امتحانی و .... در ایران مدرس بر روی عبارت دانلود رایگان جزوه و سوال کلیک کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل و ارتقای معدل بر روی لینک موفقیت در تحصیل کلیک نمائید.


برای موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک و گرفتن نمره 20و یا حداقل گرفتن نمره بالا در این دروس می توانید با یک مدرس خصوصی خوب هماهنگ کنید و در طول ترم درسها را با هم پیش ببرید و یا در ایام امتحانات به صورت رفع اشکالی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

در این وب سایت (ایران مدرس) مطالب آموزشی زیادی در زمینه کسب نمره 20 در درس ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله کسب نمره 20 در درس ریاضی و یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیات را مطالعه کنید.

اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.

علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید.

با توجه به آنچه گفته شد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک برای کسب نمره بالا و موفقیت در این دو درس می تواند مفید و موثر باشد. البته در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید. کلاستدریس خصوصی نمی تواند جایگزین درس خواندن، مطالعه و حل تمرین شما را بگیرد. برای رفع اشکال، یادگیری دروس ریاضی و فیزیک در طول ترم، افزایش معدل، حل تمرینات و مسائل بیشتر و .... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.

برایشاگرد اول شدن می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.

عبارتهای کلیدی: چگونه شاگرد اول شوم؟،چگونه در تحصیل موفق شویم؟، چگونه نمرات خوب بگیریم؟، راهکارهایی برای کسبنمره 20 در دروس مختلف، افزایش معدل، موفقیت در تحصیلات مدرسه و دانشگاه، بهترین روش های موفقیت در تحصیلی

اگر دانشجو هستید، بازهم داشتن معدل بالا مطلوب و خوب است. بعد از فارغ التحصیلی در مصاحبه های شغلی، داشتن معدل بالا یک برگ برنده است. اگر معدل شما بالا باشد با دید دیگری با شما مصاحبه خواهند کرد. برای ادامه تحصیل و اپلای کردن و ... هم داشتن معدل بالا مهم است. بنابراین، در دوران دانشجویی هم برای داشتن معدل بالا و موفقیت در تحصیل و امتحانات می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم درس بخوانید و تلاش کنید. اگر در تحصیل و درس خودتان جدی باشید و در کنار آن از کلاسهای خصوصی استفاده کنید و در ضمن تلاش کنید تا جایی که ممکن است در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه هم غیبت نکنید، در این صورت می توانید نمرات خوب و عالی ای کسب نموده و معدل خودتان را ارتقا دهید.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده مفیدتری داشته باشید و معدل بالاتر و یا رتبه بهتری در کنکور کسب کنید، علاوه بر زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی که دربالا به آن پرداخته شد، نحوه استفاده از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی هم مهم است. در کلاسهای تدریس خصوصی باید با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید وهر سوال و اشکالی که دارید بپرسید. در زمانهای بین کلاسها و جلسات تدریس خصوصی هم باید تمرین و مسئله حل کنید و درس را مرور نمائید. کلاسهای تدریس خصوصی اگر با تلاش و پشتکار شما همراه نباشد نتیجه ای نخواهد داشت. این کلاسها را جدی بگیرید و برای یادگیری بکوشید. اگر در زمانهای بین کلاسها درس را بخوانید سوالات و اشکالاتی که دارید مشخص شده و می توانید در کلاسهای خصوصی آنها را بپرسید. در غیر اینصورت، کلاسها به پایان می رسد و شما چیزی یادنخواهید گرفت. بنابراین هم باید در کلاسها شرکت کنید و هم خودتان درس بخوانید. کلاسهای تدریس خصوصی معجزه نمی کند. ولی اگر با تلاش وکوشش خودتان همراه باشد می تواند به موفقیت تحصیلی شما کمک کند. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه استفاده مفید و بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ را مطالعه نمائید.
کلاسهای خصوصی چون در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار می گردد و جو راحت تری دارد برای یادگیری مفید تر و موثر تر است. در کلاسهای تدریس خصوصیهر اشکالی که دانشجو و دانش اموز دارد می تواند برطرف گردد. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالاتی دارند که به پایه های قبل بر می گردد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه از پایه های قبل نمی توان سوال پرسید و وقت کلاس اجازه پرسیدن سوالهای خارج از چهارچوب کلاس را نمی دهد. در کلاسهای تدریس خصوصی چنین اشکالاتی را به راحتی می توان برطرف نمود. مطلب دیگر اینکه تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان که در یکی دو ترمگذشته تحصیلی خودشان خوب درس نخوانده اند و اعتماد به نفس خودشان را برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در دروس از دست داده اند با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانند انگیزه جدیدی در خودشان ایجاد کرده و به درس و تحصیلبازگردند. به هر حال دانشجو یا دانش آموزی که از درس عقب افتاده باشد، جلسات بعدی تدریس را هم خوب متوجه نمی شود. بنابراین روند افت تحصیلی او ادامه پیدا می کند. ولی با شرکت در کلاسهای خصوصی می تواند با انرژی بیشتریدرس و تحصیل را ادامه دهد (کلیک کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی). کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه مزیتهای زیادی دارد که در مقاله مزیتهای کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلیبه تفصیل توضیح داده شده است. کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران غیبت هایی که در طول ترم اتفاق می اقتد نیز می تواند مفید و موثر باشد. به هر حال، درطول ترم هر دانشجو یا دانش آموزی ممکن است به دلیل پاره ای از مشکلات نتواند در تمامی کلاسهای مدرسه یا دانشگاه شرکت کند. در این موارد، برای جبران غیبت ها می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد.
کلاسهای تدریس خصوصی فقط مختص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و ضعیف نیست. کلاسهای تدریس خصوصیکاربردهای زیادی می تواند داشته باشد. دانش اموزان و دانشجویان متوسط برایارتقای معدل خودشان و دانش اموزان و دانشجویان خوب برای تبدیل شدن به دانشآموز و دانشجوی عالی می توانند از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنند. در کل، کلاسهای تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تحصیل می تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی اشکالاتی می تواند برطرف گردد که در کلاسهای گروهی ممکن نیست. ممکن است دانشجویی حتی در مباحث ریاضی دبیرستان اشکال داشته باشد و در کلاسهای تدریسریاضی دانشگاه از ترس مسخره کردن سایر همکلاسی هایش اصلا جرات نکند سوالاتش را بپرسد. در این حالت با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیبه راحتی می تواند اشکالات خودش را برطرف نماید. در حالت دیگر ممکن است دانش اموز یا دانشجویی در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده باشد. برای جبران این غیبت ها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی لازم و ضروری است.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت پایین استفاده کنید و کلاسهای خصوصی را ارزان تر هماهنگ نمائید، موراد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمت هایی که اساتید تدریس خصوصی برای کلاسهای خصوصی در آگهی خودشان ثبت نموده اند و همچنین پیدا کردن مدرسینی که با قیمت ارزانتر کار می کنند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.

2- برای مطالعه در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی و همچنین کسب اطلاعات در زمینه عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی مقاله تدریس خصوصی ساعتی چند؟ یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ را مطالعه نمائید. با شناخت پارامترهای موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی می توانید کلاسهای ارزان تری را هماهنگ نمائید.

3- برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ارزان تر، هماهنگی کلاسها را در طول ترم انجام دهید و آن را به ایام امتحانات موکول نکنید. با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای ایام امتحانات، علاوه بر اینکه کلاسها را ازران تر و با قیمت پایینتر می توانید هماهنگ کنید، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد.

حتما بخوانید: هزینه تدریس خصوصی زبان + کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی

4- با مدرسینی کلاسهای تدریس خصوصی را هماهنگ کنید کهبه محل سکونت شما نزدیکتر هستند. اگر مدرسین خیلی وقتشان در طول مسیر تلف نشوند به احتمال زیاد کلاسهای تدریس خصوصی را برای شما ارزان تر و با قیمت پاییتر برگزار خواهند نمود.

5- کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید. با یکی از دوستانتان و یا همکلاسی هایتان که سطح درسی شما تقریبا مثل هم است، کلاسهای دو نفره برگزار کنید. به این ترتیب هم برای شما ها کلاسها ارزان ترمی افتد و هم مدرس مبلغ بیشتری دریافت می کند. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرس ریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید.

حتما بخوانید: قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضی

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس زبان انگلیسی خصوصی + آموزش سریع زبان
تدریس زبان انگلیسی خصوصی + آموزش سریع زبان، معرفی مختصر رشته زبان انگلیسی، مطالب آموزشی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و ... در این بخش ارائه می شود. آیا می‌توان درها را به روی خود بست و به همه ملت‌ها پشت کرد و از پیشرفت وسازندگی سخن گفت؟آیا می‌توان بدون شناخت زبان انگلیسی که زبان بین‌المللی است، از تمدن و فرهنگ اقوام و همچنین پیشرفت‌های علمی و فرهنگی و تحولات ادبی و هنری جهانیان آگاهی یافت؟و آیا می‌توان ارزش مطالعه آثار ادیبان بزرگی چون شکسپیر، مولیر، دیکنز، پروست و صدها فیلسوف و اندیشمند جهان را انکار کرد؟اینجاست که باید بر اهمیت رشته‌های زبان‌های خارجه و بخصوص رشته زبان انگلیسی مهر تأیید زد. رشته‌ زبان‌ انگلیسی‌ در مقطع‌ کارشناسی‌ دارای‌دو گرایش‌ زبان‌ وادبیات‌ انگلیسی‌ و مترجمی‌ زبان‌ انگلیسی‌ است‌.


iranmodares

گرایش‌ زبان‌ و ادبیات‌ انگلیسی‌: در گرایش‌ زبان‌ و ادبیات‌ انگلیسی‌ طی‌ سه‌ ترم‌، دروس‌ پایه‌ که‌ شامل‌ خواندن‌، نگارش‌ و مکالمه‌ است‌، آموزش‌ داده‌ می‌شود تا دانشجو با مسائل‌ اساسی‌ زبان‌ آشنا گشته‌ و آماده‌ مطالعه‌ دروس‌ تخصصی‌ خود شامل‌ ادبیات‌ انگلیسی‌، ترجمه‌، زبان‌شناسی‌ و روش‌ تدریس‌ ، آزمون‌سازی‌ و نقد ادبی‌ گردد. منبع: سازمان سنجش آموزش کشور
کلمات کلیدی: رشته تحصیلی زبان انگلیسی، موقعیت‌ شغلی رشته زبان انگلیسی‌ در ایران، دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ مترجمی‌ زبان‌ انگلیسی، گرایش‌ مترجمی‌ زبان‌ انگلیسی، دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ زبان‌ و ادبیات‌ انگلیسی، دروس‌ مشترک‌ در‌ گرایش‌های‌ زبان‌ انگلیسی، زبان‌ و ادبیات‌ انگلیسی
اما در مورد رشته زبان انگلیسی که در دانشکده زبان دانشگاه‌ها عرضه می‌گرددو آنچه قابل بیان است عبارتست از اینکه تحصیل در این رشته‌ها قابلیت‌ها و توانایی ما را برای دبیری زبان فراهم می‌نماید. تحصیلات دانشگاهی رشته زبانانگلیسی اگر همراه با تلاش و پیگیری‌های مستمر دانشجو صورت پذیرد و در طولتحصیل خود همت خود را به صورت کامل بر مطالعه آثار خارجی قرار دهد امکان فعالیت در بخش‌های تخصصی‌تر را می‌تواند بعهده بگیرد که در بخش بازار کار زبان خارجی به طور کامل به آن پرداخته‌ایم. هدف غائی در این برنامه آموزشی آنست که دانشجو معلمان به درجه ای از دانش ومهارت های حرفه ای برسند که بتوانند با تفکر اگاهانه در مورد تدریس خود کارایی آنرا مورد قضاوت قرار دهند و بتوانند کیفیت یادگیری دانش اموزان را نیز بسنجند . برای رسیدن به این هدف برنامه کارشناسی ناپیوسته آموزش زبان باید زمینه های رشد حرفه ای را فراهم کند . از آنجا که رشد متضمن مشارکت بیش از پیش دانشجو معلمان در دوره آموزشی می باشد ، بایستی در این برنامه زمینه ارتباط نزدیک نظر و عمل ایجاد شود . یادگیری زبان انگلیسی به دلیل وجود قوانین متنوع و استثنائات آن یک مبارزه طلبی یا چالش است. بهترین راه برای یادگیری انگلیسی این است که به آن گوش کنید و کلماتی که می شنوید را تکرار کنید. تکرار مداوم،کلید به خاطر سپردن کلمات در زبان انگلیسی است. شما خواهید آموخت که چگونه انگلیسی را به منظوریادگیری مکالمه سریع آن بخشی از کار روزانه خود قرار دهید.
الفبای انگلیسی را یاد بگیرید. از دوستتان بخواهید تا شما را در نوشتن حروف انگلیسی روی کارت های شاخص یاری کند. شما باید هر حرف را روی یک کارت بنویسید. کارت ها را قاطی کنید و حروف را نام ببرید و از دوستتان بخواهید تا در تلفظ حروف کمکتان کند و از شما امتحان بگیرد.
از فیلم های آموزشی برای یادگیری زبان استفاده کنید. می توانید به صورترایگان فیلم های آموزشی زبان را در یوتیوب مشاهده کنید. فیلم های آموزشی از ساده برای مبتدی ها تا پیشرفته سطح بندی شده اند. از هر فرصتی برای انگلیسی صحبت کردن استفاده کنید. شما ممکن است هنگام صحبتکردن دچار اشتباه شوید اما این طبیعی است. شما نیاز دارید هراندازه که امکان دارد تمرین کنید تا بتوانیدانگلیسی را به سرعت و روان صحبت کنید.
نکات و هشدارها
از دوستان و اعضای خانواده خود بخواهید تنها انگلیسی صحبت کنند.
منبع: eHow.com
گرامر را به صورت دکشنری مطالعه کنید به این صورت که اگر در ساختار جمله ایمشکل داشتید با رجوع به فهرست مطالب کتابهای گرامر آن را بیابید و یادداشتکنید.

-چیزی که باعث میشود سرعت یادگیری ما بالا رود خواندن و شنیدن مطالبیست که مورد علاقه ماست.

-اگر مدت مثلا 3 سال است انگلیسی مطالعه میکنید ولی در درک و فهم آن مشکل دارید مشکل از شما نیست بلکه مشکل از کتابها,جزوات و سی دی های آموزشیاست که مطالعه کرده اید. انگلیسی را باید از انگلیسی زبانان یاد بگیرید.
منبع: سیمرغ
تافل (به انگلیسی: TOEFL) که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسیبه عنوان زبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و موسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد وپس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.  آیلتس (بهانگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است، یکیاز معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتسدر واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

در وب سایت (ایران مدرس) مدرسان زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل، تدریس خصوصی آیلتس و آموزش سایر زبان های خارجی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان، آیلتس و تافل بر روی عبارتهای مدرس خصوصی زبان، مدرس خصوصی تافل و مدرس خصوصی آیلتس کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان انگلیسی، تافل و آیلتس در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.
اگر به مدرس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ... نیاز دارید ...

اگر برای تقویت مکالمه خود با تشکیل جلسات تدریس خصوصی زبان در منزل قصد دارید سرعت یادگیری خود را افزایش دهید ...

اگر با هماهنگی با یک مدرس خصوصی زبان خوب می خواهید در مقطع دبیرستان پایه خود را تقویت کنید و دروس را به خوبی یاد بگیرید ...

اگر در حال مطالعه برای کنکور هستید و با هماهنگی با یک مدرس خصوصی زبان عالی می خواهید درصد زبان خود را بالا ببرید ...

اگر برای یادگیری زبان تخصصی دانشگاهی در رشته خودتان در جستجوی یک مدرس خصوصی زبان می باشید ...

....

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان، آموزش خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتسبه ارائه خدمات تدریس خصوصی در منزل یا آموزشگاه نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی یکی از عبارتهای زیر کلیک کنید:

آموزش خصوصی زبان انگلیسی - تدریس خصوصی تافل - مدرس خصوصی آیلتس - برای دانلود جزوات در زمینه آموزش گرامر زبان انگلیسی نیز می توانید بر روی عبارت
دانلود گرامر و قواعد زبان کلیک کنید. جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی دیگری در همین سایت و در بخش دانلود وجود دارد.
میزان مطالعه روزانه خود برای یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهید. از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید. فلش کارتهایی همراه خود داشته باشید تا در اتوبوس و مترو و ... لغات جدید را مرور نمائید. هر چه بیشتر به اخبار، فیلم و ... زبان انگلیسی گوش دهید. در گوشی موبایل خود مطالب صوتی آموزش زبان انگلیسی داشته باشید و هر جا که فرصت شد به آن گوش دهید.

اگر قصد دارید گرامر و قواعد زبان انگلیسی را در مدت زمان کمی یاد بگیرید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- در مرحله اول برای یاد گرفتن یک قاعده و یک بحث گرامری جدید نحوه استفاده کلی آن را یاد بگیرید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید. مثلا در یک جمله منفی یا سوالی از قاعده جدید چگونه استفاده می شود. در حالت کلی کجاها کاربرد دارد. ساختار کلی جمله با در نظر گرفتن بحث گرامری جدید که یاد گرفته اید چگونه است و ....

2- تمریناتی که مرتبط با بحث گرامری جدید ارائه شده است را حل کنید. قواعد و گرامرهای جدیدرا در قالب حل تمرین خیلی بهتر می توان یاد گرفت. تمرینات همان مبحث را حلکنید و از قاعده و گرامر جدید به درستی در انها استفاده نمائید.

3- خودتان چند جمله دلخواه به زبان انگلیسی بنویسید و سعی کنید از گرامر و قاعده جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

4- تا می توانید به اخبار، داستان و مطالب انگلیسی گوش دهید. گرامر و قواعد زبان انگلیسی در قالب گوش دادن قابل یاد گرفتن است. یعنی علاوه بر اینکه با مطالعه گرامر و قواعد جدید هر روز می توانید در این زمینه پیشرفت داشته باشید، با گوش دادن به مطالبی که به زبان انگلیسی بیان می شوند این قواعد به صورت اتوماتیک در ذهن شما نقش می بندد وسریعتر پیشرفت خواهید داشت.


دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی - عبارت قیدی زمان (جمله واره های قیدی زمان)
درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.
پس از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان، در لیست ارائه شده جستجو کنید تا مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در لیست مدرسین زبان سایت ایران مدرس مدرس زبان خانم و آقا در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران رامی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با مدرسین زبان nativeکلاس داشته باشید در همان لیست مدرسین می توانید مدرس زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا به شکل دیگر با گروههای آموزشی موجود در لیست مدرسین زبان حرف بزنید تا مدرس زبان خانم و آقای native را برای شما هماهنگکنند.
منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع لینکدار مجاز است).
(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی هندسه
در این بخش مطالب زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه، جزوات آموزشی هندسه 1 و هندسه 2 و هندسه تحلیلی، نمونه سوالات امتحانی هندسه، نحوه مطالعه هندسه برای موفقیت در امتحان و کنکور و .... ارائه شده است. هندسه تحلیلی، هندسه 1و هندسه 2 از دروس اساسی و مهم رشته ریاضی مقطع دبیرستان هستند. این دروس زیر مجموعه دروس ریاضی بوده ولی به صورت کلی با دروسی همچون حسابان، جبرواحتمال و حساب دیفرانسیل متفاوت هستند. از مباحث اصلی درس هندسه تحلیلی می توان به خط و صفحه، مقاطع مخروطی و ... اشاره کرد. در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی هندسه 1، تدریس هندسه 2 و آموزش خصوصی هندسه تحلیلی به مدرس احتیاج دارید، بر روی عبارت تدریس هندسه کلیک نمائید تا لیست مدرسین هندسه نمایش داده شود.


فصل چهار هندسه تحلیلی به بحث ماتریس می‌پردازد. در فصل ماتریس به غیر از اعمال مقدماتی روی ماتریس‌ها مانند جمع، تفریق، ضرب و ؟تراز‌ماده؟ کردن که ساده و تکراری هستند و معمولا به دلیل سادگی مستقیما مورد سوال واقع نمی‌شوند،
اما ویژگی‌های مهمی که در ضرب ماتریس‌ها و یا در ؟ترازماده؟ کردن موجوداست حتما باید مد‌نظر قرار گیرند. (مثلا در ضرب ماتریس‌ها خاصیت جابه‌جاییوجود ندارد و یا قاعده حذف در حالت کلی برقرار نیست و یا ضرب دو ماتریس غیر صفر می‌تواند برابر صفر شود) اما شاید مهمترین بحث فصل چهار که قطعا ازاین قسمت در کنکور سراسری سوال خواهیم داشت، ویژگی‌های دترمینان و طریقه محاسبه دترمینان‌ها بدون بسط است که شامل مسایل متنوعی است و حل بعضی از آنها نیاز به خلاقیت و ابتکار و حل نمونه‌های تستی زیاد دارد. نمونه دیگری از تست‌های این مبحث که در کنکورهای سال‌های اخیر زیاد دیده شده است، محاسبه توان nام یک ماتریس و یا استفاده از ویژگی‌های ماتریس دوران در محاسبه توان nام یک ماتریس است.
همچنین تبدیلات ماتریسی شامل تقارن، تجانس و دوران بسیار حائز اهمیت هستند و به اشکال مختلف از این قسمت‌ها سوال مطرح می‌شود (یادگیری ماتریس‌های تقارن و تجانس و دوران از روی تعبیر هندسی آنها و تبدیلی که روییک نقطه دلخواه در صفحه مختصات دوبعدی انجام می‌شود، راحت‌تر صورت می‌گیرد).یکی از ویژگی‌های بارز تست‌های هندسه تحلیلی که تقریباً در تمامی بخش‌های کتاب وجود دارد، این است که محاسبات آنها عمدتاً طولانی و وقت‌گیر هستند و مهارت در محاسبات این بخش، به تمرین فراوان نیاز دارد. از طرفی به دلیل حجممحاسبات زیاد، امکان بی‌دقتی در آن‌ها بسیار زیاد است.
به همین دلیل به داوطلبان توصیه می‌شود که در زدن تست‌های این قسمت، همانند آزمون کنکور، در منزل نیز تمرینات تستی را با گرفتن زمان که حدوداً 5/1 دقیقه برای هر تست می‌باشد، انجام دهند تا سرعت‌عمل مناسب را به همراه دقت مطلوب، کسب کنند. منبع: میگنا
کلمات کلیدی: هندسه‌ی تحلیلی، هندسه‌ی تحلیلی برای کنکور، نحوه مطالعه درس هندسه‌ی تحلیلی برای کنکور، چگونگی مطالعه هندسه‌ی تحلیلی کنکور، روش مطالعه درس هندسه تحلیلی، روش مطالعه درس هندسه تحلیلی در کنکور، کنکور هندسه تحلیلی، هندسه در کنکور
در صورتیکه برای دروس ریاضی دبیرستان رشته ریاضی فیزیک (جبر و احتمال، هندسه، حسابان، هندسه تحلیلی، ریاضیات گسسته، حساب دیفرانسیل و ...) به مدرس خصوصی نیاز دارید به قسمت تدریس خصوصی همین وب سایت مراجعه کرده (لینک آن در بالای همین صفحه قرار دارد) و در بخش جستجو اسم درس مورد نظر را وارد نمائید تا لیست مدرسین آن درس نشان داده شود.
تدریس خصوصی هندسه 1 و 2 و هندسه تحلیلی
هندسه 1، هندسه 2 و هندسه تحلیلی جزو دروس اساسی رشته ریاضی فیزیک در دوران دبیرستان هستند. با یادگیری صحیح این دروس هم می توان نمره بهتری در امتحانات و درصد بالاتری در کنکور کسب نمود و هم در سالهای بعدی تحصیل در یادگیری و حل مسائل دروس مهندسی مشکلی نخواهید داشت.

اگر در زمینه درس هندسه1 اشکال دارید ...
اگر برای رفع اشکال و حل مسائل و یادگیری بهتر درس هندسه 1 می خواهید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید ...
اگر برای آمادگی کنکور و کسب درصد بالای ریاضی در کنکور می خواهید مدرس خصوصی هندسه 1 داشته باشید ....
در هر صورت برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه 1 بر روی عبارت معلم خصوصی هندسه کلیک کنید.
برای دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان نیز بر روی لینک زیر کلیک نمائید.


دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستانبرای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حسابان بر روی عبارت مدرس خصوصی حسابان کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل بر روی عبارت مدرس خصوصی حساب دیفرانسیل کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی جبر و احتمال بر روی عبارت مدرس خصوصی جبر و احتمال کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیات گسسته کلیک نمائید.دانلود سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 خارج از کشور شهریور 90


iranmodares


اگر مدرس، معلم و یا استاد هندسه هستید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه 1 و  2هندسه دهم و هندسه تحلیلی و یا هر درس دیگری فعالیت داشته باشید، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی هندسه، هندسه 1 و 2 ، هندسه دهم، هندسه تحلیی،تدریس کنکور و دروس کنکوری، دروس ابتدایی تا دانشگاه، ریاضی و زبان، فیزیک، شیمی، عربی، زیست و ... کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

هندسه


دانلود جزوه عالی درس هندسه تحلیلی و جبر خطی - بخش اول

دراین بخش می توانید بخش اول یک جزوه عالی درس هندسه تحلیلی و جبر خطی که شامل مباحث بردارها، معادله خط و معادله صفحه با تمام نکات مربوطه است را دانلود نمایید.منبع:...

بازدید: 4896

دانلود فایل شامل جدول توزیع سوالات کنکور درس هندسه تحلیلی از سال 83 تا 89

در این بخش می توانید فایل شامل جدول توزیع سوالات کنکور درس هندسه تحلیلی از سال 83 تا 89 را دانلود نمائیید. گردآوری: عارف درآیش

بازدید: 2875

دانلود جزوه نکات کنکوری و تستهای کنکور همراه با پاسخ تشریحی درس هندسه 1 مبحث تشابه

دراین بخش می توانید جزوه نکات کنکوری و تستهای کنکور همراه با پاسخ تشریحی درس هندسه 1 مبحث تشابه را دانلود نمایید. این جزوه بخشی از کتاب منتشر شدهتوسط نشر الگو می...

بازدید: 10475

دانلود درسنامه، تست کنکور و تست های تالیفی همراه با پاسخ تشریحی هندسه 2 مبحث تبدیل

در این بخش می توانید درسنامه، تست کنکور و تست های تالیفی همراه با پاسخ تشریحی هندسه (مبحث تبدیل) را دانلود نمایید. منبع: نشر الگو

بازدید: 3006

دانلود پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان

در این قسمت می توانید پاسخ کامل مسائل کتاب درسی هندسه 1 سال دوم دبیرستان را به صورت رایگان دریافت نمایید. مولف: محمد حسین مصلحی

بازدید: 122653

دانلود سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 دبیرستان رشته ریاضی شهریور 90 همراه با پاسخ تشریحی

در این قسمت می توانید سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 دبیرستان رشته ریاضی شهریور 90 همراه با پاسخ تشریحی آن را دریافت کنید.کلمات کلیدی: دانلود سوالات امتحان نهایی...

بازدید: 2311

دانلود جزوه شامل سوالات و تمرین های مهم کتاب هندسه 1 برای کنکور

در این بخش می توانید یک جزوه شامل سوالات و تمرین های مهم کتاب هندسه 1 برای کنکور را دانلود نمایید. منبع: 4konkoor92.blogfa.com

بازدید: 3341

دانلود سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 خارج از کشور شهریور 90

در این قسمت می توانید سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 خارج از کشور شهریور 90 را دانلود نمایید.

بازدید: 1847

دانلود امتحان نهایی درس هندسه 2 خرداد 90 همراه با پاسخ تشریحی

در این قسمت می توانید امتحان نهایی درس هندسه 2 خرداد 90 همراه با پاسخ تشریحی آن را دانلود نمایید.منبع: مرکز سنجش آموزش و پرورش

بازدید: 678

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی - بحث نسبتهای مثلثاتی

در این قسمت می توانید چند نمونه سوال امتحانی و تمرین در رابطه با مبحث "نسبتهای مثلثاتی" را دانلود کنید. کلمات کلیدی: نسبتهای مثلثاتی ، مثلثات ، نمونه سوال ، امتحانی...

بازدید: 21934

دانلود تست کنکور بحث تشابه (هندسه) - درس و تست

در این قسمت می توانید یک بخش آموزشی در رابطه با تشابه و چند تست را دانلود کنید. کلمات کلیدی: تست کنکور، پرسشهای چهار گزینه ای، تشابه منبع: sepehri.blogsky.com

بازدید: 1369


هندسه


iranmodaresدانلود روند طراحی استاتیکی فنرهای فشاری

در این بخش می توانید فایلی با عنوان روند طراحی استاتیکی فنرهای فشاری را دانلود نمائید. در ابتدای کار فلوچارت مربوط به طراحی استاتیکی فنر در شکل (3-9) آورده شده است و در...

بازدید: 1333

دانلود بانک سوالات امتحانی هندسه 1

در این بخش می توانید بانک سوالات امتحانی هندسه 1 را دانلود کنید. منبع: وبلاگ گاه نوشته های یک دبیر ریاضی

بازدید: 3461

دانلود نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی - سری چهارم

دراین بخش می توانید سری چهارم نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراهبا پاسخ تشریحی آن را دانلود کنید. در بخشهای دیگر ایران مدرس سوالات دیگری برای دروس هندسه 1...

بازدید: 19705

دانلود نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی - سری سوم

دراین بخش می توانید سری سوم نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی آن را دانلود کنید. در بخشهای دیگر ایران مدرس سوالات دیگریبرای دروس هندسه 1 و 2...

بازدید: 3556

دانلود نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی - سری دوم

دراین بخش می توانید سری دوم نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی آن را دانلود کنید. در بخشهای دیگر ایران مدرس سوالات دیگریبرای دروس هندسه 1 و 2...

بازدید: 2851

دانلود نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی - سری اول

دراین بخش می توانید سری اول نمونه سوالات امتحانی درس هندسه تحلیلی همراه با پاسخ تشریحی آن را دانلود کنید. در بخشهای دیگر ایران مدرس سوالات دیگریبرای دروس هندسه 1 و 2...

بازدید: 2399

دانلود فایلی با عنوان "یک فعالیت برای تدریس مفهوم حجم"

در این بخش می توانید فایلی با عنوان "یک فعالیت برای تدریس مفهوم حجم" را دانلود کنید. منبع: دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتب درسی

بازدید: 415

دانلود فایلی با عنوان هندسه موسیقی

در این بخش فایلی با عنوان هندسه موسیقی را می توانید دانلود کنید.

بازدید: 664

دانلود جزوه ی هندسه ی تحلیلی

ده صفحه ی اول از جزوه ی هندسه ی تحلیلیمباحث ارائه شده در جزوه با جزئیات بیشتر: --- تعریف هندسه تحلیلی --- ارائه سه اصل و معرفی صفحات در دستگاه مختصات --- قرینه نسبت به...

بازدید: 5253

دانلود خلاصه جزوه هندسه تحلیلی

رئوس مطالب: بردار، خط و صفحه، ماتریس ها، مقاطع مخروطیمطالب ارائه شده در جزوه با جزئیات بیشتر: --- معادلات خط و صفحه --- معادله صفحه --- حل تست و تمرین از بحث معادله...

بازدید: 5580

دانلود کتاب هندسه 2 سوم دبیرستان سال تحصیلی 92-93

دانلودکتاب هندسه 2 سوم دبیرستان سال تحصیلی 92-93 در این قسمت امکانپذیر است. به منظور دانلود کتاب هندسه 2 بر روی لینک زیر کلیک نمایید. کتابهای دیگر دبیرستان نیز از طریق...

بازدید: 14441

دانلود کتاب هندسه 1 سال دوم دبیرستان سال تحصیلی 92-93

دراین قسمت با کلیک بر روی لینک زیر می توانید کتاب هندسه ( 1) سال تحصیلی 92-93 را دانلود نمایید. کتابهای دیگر سال دوم دبیرستان نیز از طریق همین وب سایت و با مراجعه به...

بازدید: 11504

دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی هندسه تحلیلی و جبر خطی سال تحصیلی 90 -91 استعدادهای درخشان

دراین بخش می توانید نمونه سوالات امتحانی هندسه تحلیلی و جبر خطی سال تحصیلی 90 -91 دبیرستان استعدادهای درخشان شهید صدوقی یزد را دانلود نمایید. منبع: دبیرستان...

بازدید: 10731

دانلود سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 دبیرستان رشته ریاضی خرداد 90 همراه با پاسخ تشریحی

در این بخش می توانید سوالات امتحان نهایی درس هندسه 2 دبیرستان رشته ریاضی خرداد 90 همراه با پاسخ تشریحی آن را دریافت نمایید.منبع: مرکز سنجش آموزش و پرورشکلمات...

بازدید: 3757

دانلود جزوه عالی درس هندسه تحلیلی و جبر خطی - بخش دوم

دراین بخش می توانید بخش دوم یک جزوه عالی درس هندسه تحلیلی و جبر خطی که شامل مباحث تکمیلی معادله خط و صفحه و مقاطع مخروطی است را دانلود نمایید.منبع: ریاضی...

بازدید: 3449

(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج
در این بخش در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج، آموزش و تدریس زبان توسط مدرسین خانم و آقا در تهران و کرج، هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی، نحوه آموزش زبان در زمان کم و .... مطالبی ارائه می گردد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

پس از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان، در لیست ارائه شده جستجو کنید تا مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در لیست مدرسین زبان سایت ایران مدرس مدرس زبان خانم و آقا در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران رامی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با مدرسین زبان nativeکلاس داشته باشید در همان لیست مدرسین می توانید مدرس زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا به شکل دیگر با گروههای آموزشی موجود در لیست مدرسین زبان حرف بزنید تا مدرس زبان خانم و آقای native را برای شما هماهنگکنند. قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در همین سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. حتما ببینید: دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی
سایت تدریس زبان فرانسه و انگلیسی
قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند با قیمتو هزینه بالاتری هم تدریس می کنند. به هر حال، سابقه کاری مدرسین باعث می شود تسلط بیشتری بر مطلب داشته باشند و به شکل موثرتری تدریس کنند. هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با مدرسین مجرب و با سابقه می تواند مفید و موثر باشد و در بسیاری از مواقع ارزش آن را دارد که هزینه کمی بالاتر هم پرداخت شود. برای مطالعه در زمینه آموزش سریع و در زمان کم زبان انگلیسی مقاله چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟ را مطالعه نمائید.
اگر مدرس زبان هستید وقصد دارید در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی فعالیت داشته باشید می توانید آگهی تدریس زبان خودتان را در همین سایت درج نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی یا چگونه در تدریس خصوصی زبان موفق باشیم و درآمد بالایی کسب نمائیم؟ را بخوانید.
درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.

عبارتهای کلیدی: هزینهتدریس خصوصی زبان، میزان حقوق مدرسان کانون زبان ایران، درآمد تدریس خصوصیزبان، شرایط تدریس در آموزشگاه های زبان، حقوق مدرسین زبان، مدارک لازم برای تاسیس آموزشگاه زبان، جذب مدرس کانون زبان ایران 95، 96 و 97، منابع آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران، درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی
در مرحله اول باید راهکارهای مختلف را برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی زبان امتحان کنید. می توانید آگهی تدریس زبان خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نموده و شاگرد جذب کنید. برای افزایش بازدهی آگهی تدریس خودتان، آن راویژه کنید. راهکار دیگر تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی زبان و اعلام آمادگی برای تدریس است. یا می توانید برای خودتان وبلاگی داشته باشید و در زمینه تدریس زبان در آن تبلیغ کنید.
در مرحله بعد باید بعداز این که با شما تماس گرفته شد و جلسه اول تدریس زبان را هماهنگ کردید، در جلسه اول تدریس بسیار عالی عمل کنید. دیدی که شاگرد شما نسبت به شما در جلسه اول تدریس پیدا می کند، تا آخر جلسات تدریس باقی می ماند. اگر جلسه اول تدریس خصوصی زبان خوب عمل کرده باشید، جلسات تدریس ادامه پیدا می کند وترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. حتی شاگرد شما، شما را به دوستان وآشنایانش معرفی خواهد کرد. اگر جلسه اول تدریس خوب عمل نکنید، همین شاگرد را هم ممکن است از دست دهید و جلسات تدریس خصوصی که با زحمت بدست آمده است هم ممکن است ادامه پیدا نکند.
برایهر کدام از شاگردهایتان به نسبت وضعیت درسی و مقدار دانسته هایش برنامه و راهکار مخصوص به خودش را داشته باشید. در بین جلسات تدریس خصوصی زبان به شاگردانتان تمرین بدهید تا حل کنند. برای هر کدام از شاگردهایتان در طول جلسات تدریس خصوصی به گونه ای عمل کنید که نتیجه بگیرند. نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و به آن متعهد باشید. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. اگر شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند، درآمد شما هم از تدریس خصوصی زبان روز به روز افزایش می یابد.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواندتدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچون تافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریسخصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.

تجربهمدرس زبان: هر چه تجربه و سابقه کاری مدرس زبان بالاتر باشد قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. البته بسیاری از مدرسین تازه نفس و مدرسینی که به تازگی شروع به کار کرده اند هم بسیار خوب تدریس می کنند. ولی به هر حال مدرسی که سابقه کاری بالاتری دارد احتمالا در تعداد جلسات تدریس کمتری هم می تواند مطلب را جمع کند.

- شهر محل تدریس: همانطور که در مقالات قبل گفته شد هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر دروس هم در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر بیشتر است. به هر حال در شهرهای بزرگ هم بحث ترافیک مطرح است و در بسیاری از موارد هزینه های زندگی هم بالاتر است. بنابراین مشابه سایر خدمات، هزینه تدریس زبان انگلیسی هم بیشتر خواهد بود.

- میزان تحصیلات مدرس زبان: هزینه و نرخ جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به میزان تحصیلات مدرس زبان هم بستگی دارد. مسلما مدرسی که دکتری دارد به نسبت تحصیلات خودش هزینه بالاتری هم برای جلسات تدریس زبان مطالبه می کند.

اگر پایه زبان شما قوی است، مسلما به راحتی می توانید از پس آزمونهای آیلتس و تافل برآئید.در غیر اینصورت، استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر مطالب و آمادگی برای آزمونهای آیلتس و تافل می تواند مفید و موثر باشد. خصوصا اگر زمان کمی برای مطالعه دارید، یک مدرس خصوصی خوب خیلی راحت می تواند به شما کمک کرده و امادگی لازم را در شما ایجاد کند. اگر تصمیم دارید برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافل از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید بر روی لینکهای تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی تافل کلیک کنید. حل تمرین و مسئله در جلسه تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیهم با هم رابطه مستقیم دارند. حتی اگر خیلی وقت کمی هم برای آمادگی تا امتحانات دارید، بدون حل تمرین و مسئله جلسات تدریس بازدهی زیادی نخواهد داشت.
توصیه می شود به جای آنکه کل مباحث را تدریس کنید و در آخر تمرین حل نمائید، بعد از هر مبحثی که در جلسات تدریس ارائه می کنید،برای آن مبحث تمرین و مسئله حل کنید. تمرین و مسئله کاربرد مطالبی را که ارائه می کنید به صورت عملی نشان می دهد. بنابراین همواره مطالب تدریسی حینحل تمرین و مسئله بهتر جا می افتد.
تدریس خصوصی زبان انگلیسی:اگر مدرس زبان هستید و در طول سال تحصیلی هم در زمینه آموزش و تدریس زبان فعالیت داشته اید، به احتمال زیاد در ایام تابستان هم برای برگزاری کلاسهایتدریس خصوصی و جذب شاگرد مشکلی ندارید. چون به هر حال در ایام تابستان تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به ارائه خدمات نیاز دارند. اگر در طول ترم در زمینه تدریس سایر دروس فعالیت می کردید در ایام تابستان می توانید زبان انگلیسی را برای پایه های پایینتر که توانایی تدریس به آنها را دارید تدریس کنید. کلاسهای تدریس خصوصی و کسب نمره بالا در درس زبان انگلیسی- با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید در درس زبان انگلیسی نمره بالایی کسب نمائید و یا اگر در حال مطالعه برای کنکور می باشید، با استفادهاز جلسات تدریس خصوصی می توانید درصد بالایی در کنکو کسب نمائید. اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را در زودترین زمان ممکن یاد بگیرید و یا در حال مطالعه به منظرو شرکت در آزمونهای زبان انگلیسی هستید نیز کلاسهای تدریس خصوصی می تواند برای شما مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به شرطی که با مطالعه و مرور همراه باشد مزایای فراوانی دارد وبه نسبت کلاسهای گروهی بازدهی و تاثیرگذاری بیشتری می تواند داشته باشد. پس از آنکه شاگرد جذب کردید با ارائه تدریس خوب و با کیفیت بالا باید شاگردهایخودتان را حفظ کنید. در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همان جلسه اول مشخص کنید که شاگرد شما چه انتظاری از کلاسهای تدریس خصوصی دارد و هدف او از برگزاری این کلاسها چیست. زبان انگلیسی یکی از دروس مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. برای موفقیت در تدریس زبان باید کلاسشما هماهنگ با هدفهای شاگردتان باشد. در جلسه اول به وضوح هدف برگزاری کلاس را مشخص کنید. در ضمن همانطور که در مقالات قبلی در زمینه موفقیت در تدریس هم گفته شده است، در جلسه اول بهترین ارائه خودتان را داشته باشید تاکلاسهای ادامه پیدا کند. برای موفیت در تدریس زبان می توانید از جزوه های ارائه شده در همین سایت که تعدادی از آنها در ادامه ارائه شده است پرینت گرفته و به شاگردانتان بدهید علاوه بر تدریس زبان به شاگردنتان مشاوره و راهنمایی بدهید. در رابطه با راهکارهای آموزش سریعترزبان حرف بزنید و روشهای میانبری برای یادگیری بهتر زبان به آنها آموزش دهید. اگر کتاب آموزشی، سی دی و یا هر مطلب دیگری دارید که می تواند به یادگیری آنها کمک کند، این موارد آموزشی را به شاگردانتان هدیه دهید. از کمی هزینه کردن نترسید. اگر کلاسها ادامه پیدا کند، سود بسیار بیشتری عاید شما می شود. آموزش سریع قواعد و گرامر زبان انگلیسی
1- زبان انگلیسی را به صورت مداوم مطالعه کنید. یکی از مهمترین دلایل که افراد هیچگاه زبان انگلیسیرا خوب یاد نمی گیرند این است که مدتی مشغول یاد گرفتن هستند و مدتی دیگر آن را به کلی کنار می گذارند. برای اموزش و یادگیری زبان انگلیسی باید آن را به صورت مداوم مطالعه کنید.

2- در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگربا دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.

3- در طول روز تا جایی که می توانید به اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی گوش دهید.گوش دادن مادر یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان خارجی دیگری است. یک کودک تنها با گوش دادن زبان مادری خودش را یاد می گیرد. شما هم با گوش دادن اخبار و مطالب آموزشی به زبان انگلیسی می توانید این زبان را سریعتر یاد بگیرید.

4- در کلاسهای بحث آزاد شرکت کنید. در کلاسهای بحث آزاد به نسبت کلاسهای رسمی آموزشگاهها فرصت بیشتری برای حرف زدن وجود دارد وبهتر می توانید مهارت حرف زدن خودتان به زبان انگلیسی را تقویت کنید.

5- حین رانندگی به رادیو زبان انگلیسی گوش دهید. یکی از بهترین اوقاتی که برای یادگیری در حالت کلی و برای یادگیری زبان انگلیسیمی توانید از آن استفاده کنید حین رانندگی است. با گوش دادن به کانال زبانانگلیسی رادیو می توانید از وقتی که برای رانندگی صرف می کنید هم نهایت استفاده راببرید.

6- با توریست ها حرف بزنید. اگر شهر و محل اقامت شما به گونه ای است که توریست ها به آنجا مراجعه می کنند از این فرصت می توانیداستفاده نمائید. به بهانه راهنمایی آنها چند ساعت می توانید به زبان انگلیسی حرف بزنید و خودتان را هم محکی بزنید. این واقعا یک تمرین خوب است.

7- در کلاسهای اموزش زبان اموزشگاهها شرکت کنید. شرکتدر کلاسهای رسمی آموزشگاهها به صورت مداوم و بدون قطع کردن آن هم یکی از بهترین راهکارها برای آموزش زبان است. البته در کنار کلاسهای آموزشگاهها موارد دیگر که در بالا به آنها اشاره شد هم لازم است.


عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی، چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم، مدرسین زبان انگلیسی، راهکارهای آموزش زبان انگلیسی
(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و دانشگاه
آموزش و تدریس خصوصی شیمی دبیرستان و دانشگاه در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.  درس شیمییکی از دروس مهم در کنکور است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی، اگر دردرس شیمی درصد خوبی بزنید می تواند بر روی رتبه کنکور شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. در مقطع دبیرستان و دانشگاه هم درس شیمی ارائه می گردد. اگر در درس شیمی اشکال دارید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی شیمی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نمائید، در کنکور درصد بالاتری بزنید و در امتحانات شیمی هم موفق تر باشید.
حتما ببینید: دانلود رایگان تست های کنکور فصول اول تا سوم شیمی 1 اول دبیرستان

اگر می خواهید در درس شیمی یا سایر دروس و کلا در تحصیل موفق باشید کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک راهکار خوب می تواند مفید و موثر و کمک کننده باشد. البته تا جایی که می توانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، به امید شرکت در کلاسهای خصوصی، غیبت نکنید. در کلاسهای تدریس شیمی مدرسه و دانشگاه و یا حتی در کلاسهای تدریس خصوصی شیمی با دقت به مطالبی که ارائه می شود گوش دهید و برای یادگیری از خودتان علاقه نشان دهید. شرکت در کلاسهامهم است ولی در کنار آن تلاش و کوشش و پشتکار خودتان هم لازم و ضروری می باشد. برای یادگیری بهتر، کسب نمرات بالاتر در امتحانات و کسب درصد بالای کنکور در درس شیمی و یا هر درس دیگری تلاش و کوشش وانگیزه و علاقه خودتان از هر عامل دیگری مهمتر است. باید خودتان بخواهید تا اتفاق بیافتد. باید برای خودتان هدف داشته باشید و هدف را هم خودتان تعیین کرده باشید. نه اینکه والدین و اطرافیان برای شما تعیین کرده باشند.
اگر سوال چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیمبرای شما هم مطرح است، این مقاله برای شما می تواند مفید باشد. اگر می خواهید درس شیمی را در کنکور خوب بزنید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اگر هنوز درس شما تمام نشده است و فارغ التحصیل نشده اید، در کلاسهای شیمی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید.

2- در کلاسهای تدریسشیمی حضور فعال داشته باشید و جزوه خودتان را یادداشت نمائید. مطالب را بهصورت مفهومی یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت نمائید. جزوه های کلاسی شیمی و جزوه هایی که خودتان حین مطالعه، حل تمرین و حین تست زنی یادداشت میکنید در دوران جمع بندی و دوران نزدیک به کنکور بسیار مفید خواهد بود. جزوه ای که خودتان در کلاس شیمی یا حین مطالعه یادداشت می کنید به نسبت جزواتی که از دیگران کپی بگیرید خیلی ارزشمندتر است. چون هم حین یادداشت جزوه خودتان درس را بهتر یاد می گیرید و هم نکاتی که از نظر خودتان مهم استدر جزوه یادداشت می شود.

3- در کلاسهای شیمی اگر یکی از دوستانتان سوالی پرسید گوش دهید. ممکن است بعدا همان سوال برای شما مطرح گردد.

4- بعد از کلاسهای تدریس شیمی درس را مرور نمائید. مرور درس بعد از کلاس باعث می شود مباحث را دیرتر فراموش نمائید.

5- در حین برگزاری کلاسها در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و تست کنکور شیمی هم بزنید.

6- در صورت لزوم از مدرسین خصوصی شیمی برای رفع اشکال کمک بگیرید. شرکت در کلاسهای کنکور تدریس خصوصی شیمی برای درصد بالا زدن شیمی می تواند مفید باشد.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.
عبارتهای کلیدی: چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم،نحوه مطالعه کنکوری درس شیمی، چگونه شیمی را 100 درصد بزنیم، درصد بالای شیمی در کنکور، مطالعه اصولی درس شیمی برای کسب درصد بالای شیمی در کنکور
علاوه بر کلاسهای تدریس خصوصی شیمی،در وب سایت (ایران مدرس) امکان دانلود رایگان جزوه درسی و نمونه سوالات امتحانی شیمی و .... هم فراهم شده است. با استفاده از نمونه سوالات امتحانی شیمی سالهای گذشته می توانید درس شیمی را بهتر یاد بگیرید و با نحوه مطرح شدن سوالهای امتحانی هم آشنا شوید. برای دانلود رایگان جزوه درسیو نمونه سوالات امتحانی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال امتحانی شیمیکلیک نمائید. استفاده از جزوه های کمک آموزشی شیمی، سوالات امتحانی درس شیمی و ... در کنار کتاب درسی می تواند به یادگیری و آموزش بهتر آن کمک زیادی بکند.

حتما بخوانید: 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس شیمی

برای موفقیت در آموزش ویادگیری شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه می توانید از مقالاتی که در همین سایت ثبت شده است استفاده کنید. برای موفقیت در آموزش و یادگیری شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه در مرحله اول باید تا جایی که ممکن است در کلاسهای تدریس شیمی مدرسه و دانشگاه حاضر شوید. باید در کلاسهای تدریسشیمی با تمرکز کامل به مطالبی که ارائه می شود توجه نموده و در ضمن جزوه خودتان را هم یادداشت نمائید. برای موفقیت در یادگیری شیمی در طول ترم درس شیمی را بخوانید و با برنامه ریزی پیش بروید. در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی شیمی استفاده کنید و کتاب درسی را در اولویت اول قرار دهید. به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید و مطالعه و یادگیری شیمی را به شب امتحان موکول ننمائید.

اگر در گوگل عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی شیمی کنکور، مدرس خصوصی شیمی و ... را جستجو کنید، ایران مدرس را در جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. بنابراین، با درج آگهی در زمینه تدریس خصوصی شیمی در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از تدریس شیمی درآمد کسب خواهید کرد.
تصور کنید که دانش آموز یا دانشجویی و یا والدین انها در اینترنت در جستجوی مدرس شیمی هستند. در این حالت، در گوگل با عبارتهایی همچون تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی شیمی کنکور،مدرس خصوصی شیمی و ... در گوگل بدنبال مدرس خواهند گشت و چون سایت ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول قرار دارد بر روی آن کلیک خواهند کرد. حال اگر شما در سایت ایران مدرس آگهی داشته باشید متقاضیان تدریس شیمی به این ترتیب با شما تماس خواهند گرفت.

در کلاس شیمی به مطالبارائه شده به دقت گوش دهید. به هر حال شما وقتی را در کلاس سپری خواهید کرد. بنابراین سعی کنید از زمان خودتان استفاده بهینه کنید. درس شیمی را همانند سایر دروس در طول ترم بخوانید. با مطالعه شیمی در طول ترم هم نمره بهتری درامتحان کسب می کنید و هم در کنکور نیز درصد بالاتری کسب خواهید کرد. خواندن شیمی در طول ترم ماندگاری آن را برای شما بیشتر خواهد کرد.دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی شیمی 3 خرداد 94 همراه با پاسخ

شیمی 1 اول دبیرستان یکی از دروس مهم دوران متوسطه است. با مطالعه و یادگیری صحیح این درس پایه شیمی شما محکم بوده و در سالهای بعد نیز برای یادگیری شیمی و همچنین برای بدست آوردن درصد بالای درس شیمی در کنکور مشکلی نخواهید داشت.

دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل شیمی 1 دبیرستان

برای موفقیت در یادگیری و آموزش درس شیمی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- متن کتاب درسی را بدقت بخوانید.

2- حین مطالعه درس شیمی و سایر دروس تمرکز داشته باشید.

3- برای مطالعه شیمی در طول ترم و نه فقط در ایام امتحانات برنامه داشته باشید.

4- موکول نکردن خواندن شیمی به دوران امتحانات:مطالعه درس شیمی را به ایام امتحانات موکول نکنید. شیمی را در شب امتحان نمی توان یاد گرفت. یا اگر بتوانید پاس هم بکنید، برای مقاطع بعد به مشکل می خورید.

5- مرور درسهای مطالعه شده شیمی در بازه های زمانی مناسب: برای یادگیری و تمامی دروس، از جمله شیمی، مرور بسیار مهم است. مرورهای منظم باعث می شود در جلسه امتحان حضور ذهن کافی داشته باشید.

کلمات کلیدی: نحوه تست زنی شیمی، نحوه تست زنی شیمی در کنکور، نحوه مطالعه شیمی برای کنکور، شیمی در کنکور چقدر موثر است، برنامه مطالعه شیمی برای کنکور، چقدر شیمی برای کنکور بخونیم، تست‌زنی درس شیمی، اصول تست‌زنی درس شیمی

جدول تناوبی  - به منظور تسلط بر این جدول شما می‌توانید همانند جدول ضرب با تکرار زیاد آنرا یاد بگیرید و با چند بار نوشتن آن، این مهارت را در خود ایجاد کنید و سعی کنید کتاب درسی خود را کلمه به کلمه بخوانید و از جزوات کمک آموزشی هم راهنمایی بگیرید و نهایت استفاده و دقت را در حین مطالعه این درسداشته باشید و از آن خلاصه برداری کنید. تکرار و مرور درس شیمی بسیار مهم است یقین داشته باشید با تکرار و مرور این درس به تنتیجه خواهید رسید.

دانلود جزوه شیمی 2

راهکارهایی برای کسب نمره بالا در درس شیمی

در صورتی که نیازمند دریافت خدمات در زمینه تدریس خصوصی شیمی هستید، به موارد زیر توجه نمایید:

1- به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دبیرستان مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دبیرستان> دروس مشترک>شیمی

-------------------
تدریس خصوصی شیمی– تدریس شیمی دبیرستان – تدریس شیمی دانشگاهی - مدرس خصوصی شیمی– تدریس حرفه ای شیمی– تدریس شیمی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی – آموزشگاه تدریس خصوصی شیمی
-------------------

2- به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دانشگاهی مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دانشگاهی> (سایر موارد)>شیمی


منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
روش مطالعه ریاضی برای موفقیت در امتحان ریاضی
روش مطالعه ریاضی برای موفقیت در امتحان ریاضی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید ریاضی را خوب یاد بگیرید و در آموزش آن موفق باشید مهمترین کاری که باید انجام دهید حل تمرین و مثال است. اگر کسی ریاضی را بهتر از شما بلد است مطمئن باشید که از شما باهوشتر نیست بلکه تمرین بیشتری حل کرده است.
قبل از آنکه تمرینات و مثالهای بیشتری برای ریاضی حل کنید، همان تمریناتی که معلم ریاضی و یا دبیر ریاضی در کلاس درس حل کرده است را دوباره حل کنید. سعی کنید تمرینات و مثالهای حل شده توسط مدرس ریاضی خودتان را به صورت عمیق بفهمید.  برای موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک و گرفتن نمره 20و یا حداقل گرفتن نمره بالا در این دروس می توانید با یک مدرس خصوصی خوب هماهنگ کنید و در طول ترم درسها را با هم پیش ببرید و یا در ایام امتحانات به صورت رفع اشکالی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.

iranmodares

در وب سایت (ایران مدرس) مطالب آموزشی زیادی در زمینه کسب نمره 20 در درس ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله کسب نمره 20 در درس ریاضی و یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیات را مطالعه کنید.
اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.
علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید. برای مطالعه در زمینه نحوه کسب نمره 20 ریاضی مقاله چگونه در امتحان ریاضی 20 بگیریمرا بخوانید. 20 گرفتن در درس ریاضی بعید نیست. فقط باید روش آن را یاد بگیرید و با تلاش و پشتکار در طول ترم درس بخوانید و درس خواندن را به ایامامتحانات موکول ننمائید.
 بعد از کلاسهای خصوصی ریاضی یا کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه درس را مرور نمائید. مرور بعد از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه باعث می شود درس برای مدت طولانی تری در ذهن شما باقی بماند و دیرتر آن را فراموش کنید. در ضمن اگر مطلبی را متوجه نشده باشید آن را یادداشت کرده و جلسه بعد از مدرس و معلم ریاضی خودتان خواهید پرسید. بعد از کلاسهای ریاضی مثالها و تمرینات حل شده درکلاس ریاضی را مرور نمائید. قبل از آنکه سراغ حل سوالات و تمرینات اضافه تر و سخت تر بروید، تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل شده اند را یکبار مرور نموده و راه حل آنها را بررسی نمائید (مطالعه کنید: مرور درس بعد از کلاسهای تدریس ریاضی و یادگیری بهتر درس ریاضی) اگر لازم است در کلاس تدریسخصوصی ریاضی شرکت کنید آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. هم مطالعه وحل تمرین درس ریاضی و هم برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم انجامدهید. در طول ترم فرصت بیشتری برای یادگیری و حل تمرین و مسئله و رفع اشکال وجود دارد. در ایام امتحانات زمان بسیار کمی در اختیار دارید و ریسک کار بالاتر است.
اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید در مرحله اول کلاسهای تدریس ریاضیرا جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث درسی به صورت کاملا ارائه میگردد. درادامه تمرین و مثال حل می شود. تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل می شود برای یادگیری بسیار موثر است. البته فقط حضور در کلاسهای تدریس ریاضی شرط نیست. بلکه باید در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید. حل تمرین و مسائلرا دنبال کنید و سوال بپرسید. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کنید، برای جبران مطالب ارائه شده، از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.  تا جایی که می توانید ووقت دارید، تمرین و مسئله حل کنید. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمریناتبیشتری برای درس ریاضی حل کنید تسلط شما افزایش می یابد. البته حین تمرین حل کردن باید به نحوه حل تمرین فکر کنید و خودتان راه حل ارائه دهید. حتی اگر راه حل شما اشتباه هم باشد اشکالی ندارد ولی حتما قبل از اینکه حل درستسوال را نگاه کنید، خودتان به حل مسئله فکر کرده و راه حلی ارائه دهید. در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید. اگر می خواهید در امتحانات موفق شوید،خواندن دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید. اگر می خواهید در امتحانات نمره خوبی و حتی نمره 20 کسب کنید، در طول ترم درس بخوانید در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه و در صورت لزوم کلاسهای خصوصی شرکت کنید. بعد از کلاسها درس را مرور کنید و تمرین و مسئله حل نمائید. در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی فعال باشید، جزوه یادداشت کنید و سوال بپرسید. برای موفقیت در امتحانات هدفی برای خودتان تعیین کنید. مثلا تصمیم بگیرید این ترم معدل شما 19 به بالا باشد و برای تحقق آن تلاش کنید. هنگام مرور ریاضی سعی کنید در دفترچه ای که قبلا تهیه کرده اید فرمولها و نکات مهم را بنویسید. این دفترچه بعدا و در ایام امتحانات و کنکور واقعا بدردبخور خواهد بود. اگردر رابطه با هر فرمول نکته خاصی وجود دارد ان را هم بنویسید. این نکات خاصو مهم را بعدا خودتان به یاد نخواهید آورد ولی همین که آن را در دفترچه یادداشت کرده اید در دفعات بعد بع راحتی از انها استفاده می کنید.
درس ریاضی یکی از دروسبسیار مهم از ابتدایی تا دانشگاه است. درسی ریاضی علاوه بر اینکه خودش درسمهمی است، یادگیری آن برای حل مسائل و تمرینات سایر دروس هم لازم است. مثلا اگر شخصی درس فیزیک را به خوب بلد باشد ولی در محاسبات مسائل فیزیک بهدلیل ضعف در درس ریاضی اشتباه کند، درس فیزیک را هم نمی تواند به خوبی پاسکند و نمره خوبی برای فیزیک هم کسب نمی کند. بنابراین درس ریاضی علاوه بر اینکه به خودی خود درس مهمی می باشد، یادگیری آن برای کسب نمره خوب در بعضیاز دروس دیگر هم مهم است. در این بخش راهکارهایی ارائه می گردد که با استفاده از انها بتوانید در درس ریاضی موفق باشید، امتحانات ریاضی را با موفقیت پشت سر بگذارید و پایه ریاضی خودتان را قوی کنید. برای موفقیت در درس ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قدم اول برای موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضی و کسب نمره خوب و حتی نمره 20 در درس ریاضی حضور منظم در کلاسهای تدریس ریاضیمدرسه یا دانشگاه است. اگر می خواهید در درس ریاضی نمره خوبی بگیرید غیبت نکنید. وقتی در کلاسهای تدریس ریاضی غیبت می کنید، جلساتی که بعد از جلسات غیبت به کلاس برمی گردید هم از درس چیزی نمی فهمید. چون معمولا مطالب پیوسته است و اگر بخشی از درس را یاد نگیرید یاد گرفتن ادامه درس هم برایتان مشکل خواهد بود و زیاد متوجه درس نخواهید شد.
2- اگر به هر دلیلی در کلاسهای تدریسریاضی غیبت کردید قبل از جلسه بعد سعی کنید جزوه را از دوستتان قرض بگیریدو مباحثی که ارائه شده است را خوب بخوانید. به این ترتیب جلسات بعد مطالبیکه مدرس یا استاد ریاضی شما ارائه می کند را خوب متوجه خواهید شد.
3- به منظور موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضی باید با برنامه ریزی پیش بروید و در طول ترم درس بخوانید. یادگرفتن ریاضی در ایام امتحانات در صورتیکه در طول ترم آن را نخوانده باشید سخت خواهد بود و اگر قبول هم بشوید نمره خوبی کسب نخواهید کرد. حتی اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید (برایمشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیکلیک کنید)، باز هم سعی کنید در طول ترم کلاسها را برگزار کنید. اگر درس ریاضی را به مرور و در طول ترم یاد بگیرید هم بهتر آن را می فهمید، هم فرصتکافی برای حل تمرین و مسئله دارید و هم احتمال اینکه نمرات بالاتر و حتی نمره 20 بگیرید هم خیلی بیشتر خواهد بود. بنابراین مطالعه درس ریاضی را به شب امتحان و ایام امتحانات موکول ننمائید. ممکن است اشکالاتی که شما در ترم حاضر در درس ریاضی دارید به پایه های قبل برگردد و در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به راحتی می توانید این اشکالات را برطرف نمائید. بعد ازکلاسهای تدریس ریاضی و یا کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی درس ارائه شده را خوبمرور نموده و مسئله و تمرین حل کنید. هر چند که شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و کلاسهای تدریس خصوصیریاضی مهم و موثر و کمک کننده است ولی در نهایت برای قوی کردن پایه ریاضی ویادگیری بهتر آن مهمترین بخش تلاش و کوشش و پشتکار خودتان است. در طول ترمدرس ریاضی را بخوانید و آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. تمرین و مسئله حل کنید. حین حل مسائل آن را برای خودتان توضیح دهید. یا با یکی از دوستانتان دو نفره درس را بخوانید و شما اگر مسائل را خوب فهمیده باشید باید بتوانید برای دوست خودتان به صورت کامل ان را توضیح دهید. به صورت آهسته و پیوسته در طول ترم درس ریاضی را بخوانید و مطالعه آن را برای شب امتحان در نظر نگیرید. اگر در طول تحصیل این روند را پیش بگیرید، به تدریج در درس ریاضی قوی تر شده و پایه ریاضی شما قوی و قوی تر خواهد شد. برای یادگیری پایه ای و اصولی هر درسی و از جمله درس ریاضی باید اصولی درس بخوانید و تلاش کنید و مداومت داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در زمینهموفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی مقاله چگونه در ریاضی نابغه شویم یا 20 راهکار عالی برای آموزش صحیح و گرفتن نمره 20 در درس ریاضی را مطالعه نمائید.
4- جزوه درسی خودتان را مرتب و با دقت و تا جایی که ممکن است کامل بنویسید.
5- در کلاس درس ریاضی هر سوالی برایتان پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید که بعدا بپرسید.
حتما بخوانید: چگونه پایه ریاضی خود را قوی کنیم

6- به سوالهایی که همکلاسی هایتان می پرسند و پاسخ مدرس ریاضی خودتان گوش دهید.
7- در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید.

عبارتهای کلید: روش درست خواندن ریاضی، نحوه مطالعه ریاضی برای امتحان، موفقیت در امتحان ریاضی، موفق شدن در امتحان ریاضی، نمره 20 در امتحان ریاضی، مطالعه صحیح برای امتحان ریاضی، چگونگی مطالعه امتحان ریاضی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی
کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.  اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید و خوب پول دربیاورید باید خوب تبلیغ کنید. آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، در رزونامه تبلیغ کنید، برای خودتان وبلاگی بسازید، تراکت پخش کنید، با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید و به هر طریق ممکن شاگرد جذب نمائید. برای موفقیت در کار تدریس در مرحله بعد از جذب شاگرد باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ کنید (مقاله چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟را بخوانید). در کار تدریس خصوصی مهمترین عامل در موفقیت شما نتیجه گرفتن شاگردانتان است. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین نتیجه گرفتن شاگردانتان را سرلوحه کار خودتان قرار دهید.
حتما بخوانید: 15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی
جلسه اول تدریس خصوصیعالی عمل کنید. اگر جلسه اول تدریس خیلی خوب عمل کنید، جلسات تدریس خصوصی شما ادامه پیدا کرده و در نهایت کلاسهای شما و درآمد شما از تدریس بیشتر و بیشتر خواهد شد. به شاگردانتان بسپارید که به شما دوستانشان را معرفی کنند. البته اگر خوب تدریس کنید، معمولا شاگردهای شما دوستان و فامیلخودشان را هم به شما معرفی می کنند. ولی خودتان هم می توانید از آنها بخواهید تا در صورت نیاز، افرادی را که متقاضی تدریس هستند به شما معرفی نمایند. جلسات گروهی تدریس به صورت رایگان برگزار کنید. می توانید هر از چند گاهی جلسات تدریس گروهی به صورت رایگان برگزار کنید و یا مشاوره رایگان تلفنی ارائه دهید و از این طریق شاگرد جذب نمائید.
برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید برای خودتان و توانائیهای خودتان خوب تبلیغ کنید تا بتوانید شاگرد جذب نمائید. در وب سایت (ایران مدرس) این امکان به خوبی فراهم شده است. در این وب سایت می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. البته می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. با ثبت آگهی تدریس در اینوب سایت تبلیغات شما در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. سعی کنید آگهی خودتان را کامل و جامع بنویسید. عنوان مناسبی اتخاب نمائید و تا جایی که می توانید متن آگهی را کامل بنویسید. برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدمات شما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.

مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.
خوب نتیجه بگیرید:هدف نهایی شما از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی باید این باشد که شاگرد شمانتیجه خوبی بگیرد. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. فقط به دنبال این نباشید که پول خودتان را بگیرید و بروید بلکه سعی کنید به هر ترتیبی که شدهدر طول ترم شاگرد یا شاگردهایتان را به گونه ای هدایت و راهنمایی کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرند. در جلسات تدریس و در خارج از جلسات تدریس خصوصیهم به آنها مشاوره و راهنمایی بدهید. برای شاگردانتان برنامه ریزی کنید. از انها امتحان بگیرید و نتیجه را بهبود بدهید. بین جلسات تدریس به آنها تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعدی تدریس حل را از آنها بخواهید. خوب پشتیبانی کنید: همانطور که گفته شد علاوه بر ارائه درس پشتیبانی و حمایت شما در نتیجه گرفتن شاگرانتان بسیار مهم است. در طول ترم و تا شب امتحان شاگردهای خودتان را حمایت کنید و کاری کنید تا نتیجه مطلوب را بگیرند. بعضا برگزاری یک جلسه جمع بندی قبل از امتحان از کلجلسات طول ترم مفیدتر است. بنابراین تا جایی که می توانید پشتیبان خوبی باشید و به نتیجه گرفتن شاگردانتان کمک کنید. موفقیت شاگردان شما موفقیت شما است.
جذب شاگرد و افزایش درآمد از تدریس خصوصیبا درج آگهی تدریس در ایران مدرس به راحتی ممکن است. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است.
حین تدریس از برگه های خودتان استفاده کنید. در صورتیکه حین تدریس و تدریس خصوصیاز برگه هایی استفاده کنید که اسم و شماره تماس خودتان روی آن تایپ شده باشد، این خودش باعث تبلیغات بیشتر برای شما خواهد شد. چون ممکن است شاگردانتان ترم های بعد شماره شما را نداشته باشند و یا اگر بخواهند شما رابه کس دیگری معرفی کنند می توانند اطلاعات تماس شما را از این برگه ها بخوانند. به شاگردانتان بسپرید که اگر کسی تدریس لازم داشت به شما بگویند. ممکن است دوست شاگردتان یا فامیل او هم به تدریس نیاز داشته باشد. شاگردهای شما می توانند برای شما شاگردهای جدیدی را پیدا کنند. با همکارانتان و دیگر مدرسان ارتباط داشته باشید. اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید می توانید با مدرسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می کند ارتباط برقرار کرده و اگر شاگرد شما که در حال یادگیری ریاضی با شما است به معلم زبان نیاز داشت شما همکارتان را معرفی کنید و همکار شما هم همین کار را برای شما انجام دهد.

حتما بخوانید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی


برای جذب شاگرد شما میتوانید با آموزشگاهها در ارتباط باشید و یا اینکه خودتان به صورت مستقل آگهی ثبت کنید و شاگرد جذب نمائید. حالت دم جذب شاگرد مزیتی که دارد این است که شما کل مبلغی را که برای جلسات تدریس و تدریس خصوصیدریافت می کنید برای خودتان بر می دارید و در عوض مبلغ مناسبی را برای ثبتآگهی پرداخت می کنید. در حالتی که آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد را به شما معرفی کنند، هر جلسه باید 30 تا 50 درصد از حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210778
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X