تدريس خصوصي
تدریس خصوصی ریاضی در تهران، کرج و اصفهان
تدریس خصوصی ریاضی در تهران، کرج و اصفهان در این بخش ارائه شده است. در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.


iranmodares

همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عواملدیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و میتوانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طیتماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت.

اگر در جستجوی مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران هستید ....

اگر در تهران قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید و در امتحان ریاضی نمره خوبی کسب کنید و یا در کنکور درصد بالایی برای ریاضی کسب نمائید ...

اگر در تهران و یا سایر شهرهای استان تهران قصد دارید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، درس فیزیک را به خوبی یاد بگیرید ...

اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی هستید .... برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید.

iranmodares

در وب سایت ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. هر جای تهران و اصفهان که ساکن هستید به راحتی می توانید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را در این وب سایت بیابید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. اگر در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری در تهران و اصفهان هم فعالیت دارید می توانید با درج آگهی رایگان در همین سایت به راحتی شاگرد جذب کنید.

علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید.

تدریس خصوصی در تهران:اگر ساکن تهران هستید و قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، عری، زیست، شیمی و یا هر درس دیگری استفاده نمائید، لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی را در همین سایت (ایران مدرس) می توانید مشاهده نمائید.در وب سایت ایران مدرس تا آبان 95 بیش از 15000 مدرس ثبت نام کرده اند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی در تهرانو سایر شهرستانها بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی مزیتهای فراوانی دارد و در کسب نمره بالا و موفقیت در تحصیل شما نقش خوبی را می تواند ایفا نماید. هر سوال یا اشکالی که دارید می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی بپرسید و رفع اشکال کنید. هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها پرداخته می شود.

1- مقایسه هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها: به صورت کلی هزینه تدریس خصوصیریاضی در تهران به نسبت سایر شهرستانها بیشتر است. در حالت کلی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بیشتر می باشد. در شهرهای بزرگتر رفت و آمد سخت تر بوده و زمان بیشتری را از مدرس می گیرد.

2- هزینه تدریس خصوصی ریاضی در پایه های مختلف: قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی به پایه درسی هم بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی و سایر دروس دانشگاهی به صورت کلی از هزینه تدریس ریاضی دبیرستانبالاتر است. به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری تواناییتدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس آن درس هم بیشتر می شود.

3- هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دروس کنکور:معمولا هزینه تدریس ریاضی کنکور به نسبت هزینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر است. دانش آموزان و اولیای آنها اهمیت بسیار زیادی برای کنکور قائل هستند و ترجیح می دهند کلاسهای خصوصیریاضی را با مدرسینی برگزار نمایند که تجربه و سابقه بالایی داشته باشند ودر عوض از نتیجه گرفتن خودشان مطمئن باشند. بنابراین هزینه بالاتری را هم پرداخت می نمایند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی، مدرس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی زبان کلیک کنید.


iranmodares

هر جای تهران، استان تهران و یا هر جای ایران که ساکن هستید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نموده و در امتحان ریاضی و کنکورریاضی موفق تر عمل کنید. درس ریاضی یکی از دروس مهم و پایه ای است. برای رشته های تجربی و ریاضی یادگیری درس ریاضی بسیار مهم بوده و برای سایر رشتهها هم یادگیری آن، حداقل در سطح مقدماتی، لازم است. برای موفقیت در درس ریاضی و یادگیری بهتر آن در مرحله اول تلاش کنید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه حاضر باشید. در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید. به توضیحات مدرس ریاضی، استاد و یا معلم ریاضی خودتان با دقت گوش داده و جزوه یادداشت نمائید. تمریناتی که معلم یا مدرس ریاضیبه شما می دهد را حل کنید و کلاسهای ریاضی را با جدیت پیگیر باشید. بعد ازکلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور نموده و تمرین و مسائل را حل نمائید. در طول ترم درس ریاضی را بخوانید و خواندن آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در وب سایت ایران مدرس  علاوه بر لیست مدرسین مجرب و با سابقه تدریس خصوصی ریاضی در تهران، کرج و کل کشور، مطالب آموزشی زیادی در زمینه یادگیری بهتر درس ریاضیهم ارائه شده است. در این وب سایت مقالات زیادی در زمینه چگونگی مطالعه درس ریاضی، نحوه موفقیت در درس ریاضی،راهکارهای کسب نمره بالا و نمره ی 20 درس ریاضی، نحوه کسب درصد بالا در کنکور ریاضی، استفاده صحیح از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و نحوه مطالعه ریاضی در طول ترم برای موفقیت در یادگیری آن ارائه شده است. به عنوان مثال برای مطالعه در زمینه موفقیت در درس ریاضی و تقویت پایه ریاضی خودتان می توانید مقاله چگونه ریاضی بخوانیم برای امتحان یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیاترا مطالعه کنید. هر جای تهران و استان تهران و هر جای ایران که ساکن هستید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای موفقیت در امتحانات ریاضی و کنکور ریاضی می تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی ریاضی ابتدایی و راهنمایی، ریاضی ششم، هفتم، هشتم، نهم و دهم، ریاضیات دانشگاهی و ... بر روی لینک دانلود جزوه و سوال امتحانی ریاضی کلیک کنید. مطلب دیگری که باید درنظر گرفته شود این است که هر دانشجو یا دانش آموز باید تلاش کند در هر مقطع تحصیلی درس ریاضی را خوب یاد بگیرد تا در مقاطع بالاتر هم مشکلی نداشته باشد. به عبارت دیگر اگر در یک مقطع تحصیلی درس ریاضی خوب یاد گرفتهنشده باشد، در مقاطع بالاتر هم همین اشکالات باقی مانده و باعث می شود دانشجو یا دانش آموز از درس ریاضی زده شود. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در تهران وکرجو یا هر جای دیگر ایران، به رفع این اشکال کمک زیادی می تواند بکند. البتهدانشجو یا دانش آموز باید سعی کند در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاههم حضور فعال داشته باشد و با انگیزه بالا در این کلاسها هم مطالب را یاد بگیرد. در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه بهتر است که دانشجو یا دانش آموز جزوه یادداشت نموده و در کلاس حضور فعالی داشته باشد. به این معنی که هر سوالی که برایش پیش آمد بپرسد و یا یادداشت کند تا بعدا از مدرس ریاضی و یامدرس خصوصی ریاضی خود پرسش نماید.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی برق و مهندسی برق
تدریس خصوصی برق و مهندسی برق در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر به خدمات تدریس خصوصی برق، برق صنعتی، دروس مرتبط با رشته برق در مقطع دبیرستان، کارشناسی، ارشد و دکتری و .... نیاز دارید و یا قصد دارید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی برق و برق صنعتی فعالیت داشته باشید .... در هر صورت، مطالعه این مقاله می تواند برای شما مفید باشد.  وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس دروس مهندسی برق و سایر دروس مهندسی و دروس دبیرستان و دانشگاه و کنکور است.

در سایت ایران مدرس تا اردیبهشت 96 بیش از 16100  مدرس ثبت نام کرده و به کار تدریس خصوصی دروس مهندسی برق و تدریس سایر دروس مشغولند.

دروس مهندسی برق شامل ( مدارهای الکتریکی 1‏، مدارهای الکتریکی 2‏، سیگنال‌ها و سیستم‌ها، کنترل خطی (کنترل اتوماتیک)‏، الکترونیک 1، الکترونیک 2، جبر خطی و .... ) است.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.
اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی و آموزش دروس مهندسی برق فعالیت داشته باشید نیز آگهی تدریس خود را در همین سایت ثبت نمائید. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی مدار الکتریکی، تدریس خصوصی سیگنال و سیستم، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی الکترونیک و .... در گوگل، اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده خواهید کرد ایران مدرس است و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.

سوالات امتحان نهایی ماشین های الکتریکی AC رشته الکتروتکنیک دی 94 با پاسخ تشریحی
انواع سیم های مورد استفاده در صنعت برق
در وب سایت (ایران مدرس) تعدادی از بهترین مدرسین رشته مهندسی برق ثبت نام کرده و آگهی تدریس خصوصی ثبت کرده اند. تعدادی از مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی برق فعالیت دارند در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.
دروس اصلی مهندسی برق شامل الکترونیک، مدار، سیگنال و سیستم، کنترل و ... است. برای مشاهده لیست مدرسین دروس مزبور بر روی عبارتهای تدریس خصوصی الکترونیک، مدرس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی سیگنال و سیستم و ... کلیک نمائید.

اگر در زمینه تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی مدار،تدریس خصوصی ماشین، تدریس خصوصی سیستم های قدرت، تدریس خصوصی زبان تخصصی مهندسی برق، تدریس خصوصی کنترل خطی و .... قصد ثبت آگهی رایگان دارید ....

چنانچه در زمینه آموزش و تدریس دروس مهندسی کامپیوتر (تدریس خصوصی ساختمان گسسته، تدریس خصوصی کامپایلر، تدریس خصوصی نظریه زبان ها، تدریس خصوصی شی گرایی، تدریس خصوصی طراحی الگوریتم و ...) فعالیت دارید ....

اگرقصد دارید از تدریس دروس مهندسی صنایع همچون (تدریس خصوصی طرح ریزی واحدهای صنعتی، تدریس خصوصی آمار و احتمال، تدریس خصوصی کنترل موجودی، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی اقتصاد مهندسی، تدریس خصوصی کنترل پروژه و ....) درآمد کسب نمائید ....

در هر صورت آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج کنید. درج آگهی تدریس در سایت ایران مدرس رایگان است. با درج آگهی تدریس در ایرانمدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط بوده و به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.

سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید ایران مدرسدر ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. با درج تبلیغ تدریس در ایران مدرس آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. بنابراین متقاضیان تدریس و تدریس خصوصی آگهی شما را دیده و با شما تماس خواهند گرفت.
شما نیز به جمع بیش از 16100 مدرس ثبت نامی ایران مدرس بپیوندید. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید.
سایت ایران مدرس برای عبارتهای تدریس خصوصی از نظر گوگلکاملا بهینه است. به عنوان مثال، همین الان عبارتهایی همچون تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ساختمان گسسته، تدریس خصوصی کامپایلر، تدریس خصوصی آمار و احتمال، تدریس خصوصی کنترل موجودی، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. بنابراین متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت می شوند.
(0) نظر
برچسب ها :
درآمد تدریس خصوصی ، درامد مدرسین
در این بخش مطالبی در زمینه درآمد تدریس خصوصی ، درامد مدرسین، نحوه کسب درآمد از کار تدریس و ... ارائه می گردد.اگرمدرس ریاضی، فیزیک و یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصیدارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیتمی کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریسدر سایت ایران مدرس عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصیرا به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند. وب سایت ایران مدرس بزرگترین وپربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرستا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

iranmodares

حتما بخوانید: مهمترین عوامل برای افزایش درآمد مدرسین از کار تدریس خصوصی

برای مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله چگونه شاگرد جذب کنم؟ را مطالعه نمائید. قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهیمانند قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس سایر مقاطع به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه تدریس و آموزش دروس دانشگاهی به نسبت دروس دبیرستان معمولا بالاتر است ولی به نسبت دروس کنکوری ممکن است پایینتر باشد. قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به موارد زیر بستگی دارد:

1- درس مورد نظر: به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری آن درس را تدریس کنند، هزینه و قیمت تدریس آن هم بالاتر خواهد بود.

2- شهر محل تدریس:هزینه تدریس تمامی دروس و دروس دانشگاهی هم در شهرهای بزرگتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتر به علت مشکلات ترافیکی زمان بیشتری طول می کشد تا مدرس بهمحل تدریس یا منزل دانشجو برسد و بنابراین هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر می باشد.
و ....
برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید. تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مزایای زیادی دارد. در مرحله اول زمان کلاسهای خصوصی را خودتان با شاگردهایتان هماهنگ می کنید و می توانید در کنار کار تدریس به کارهای دیگرتان هم بپردازید. به عنوان مثال، اگر دانشجو هستید، کلاسهای تدریس خصوصی را می توانید در زمانهایی برگزار نمائید که به کلاسهای خودتان هم برسید. یا اگر کارمند هستید هم در زمانهای غیر از زمانهای رسمی کار اصلیخودتان می توانید در زمینه تدریس فعالیت داشته باشید. اگر در شرکتها کار پاره وقت انجام دهید حتما زمان مشخصی برای حضور در محل کار را از شما می خواهند و کارهای دیگر انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی را ندارند. بنابراین انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی یک مزیت برای آن به حساب می آید. خوبی دیگری که کار و شغل تدریس خصوصی دارد این است که به نسبت زمانی که برای آن در نظرمی گیرید و به نسبت وقتی که می ذارید، درآمد خوبی دارد. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید و بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردانتان با پرداخت هزینه های بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت. به عنوان جمع بندی مطالب ارائه شده می توان گفت که اگر به کار تدریس علاقه دارید و یا در جستجوی یک کار پاره وقت و نیمه وقت برای افزایش درامد خودتان هستید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با جذب شاگرد از تدریس پول دربیاورید. اگر به تدریس علاقه داشته باشید، تدریس خصوصی هم می تواند برای شما لذت بخش باشد و هم درامد بالایی هم از آن کسب کنید. در زمینه درآمد تدریس خصوصی مطالعه مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی مفید است.
راهکار دیگری که برای پیشرفت در کار تدریس وجود دارد این است که جزوات خلاصه ای از دروس مختلف بااسم خودتان تهیه کنید و در اینترنت پخش نمائید. به این ترتیب، اگر جزوات خوبی داشته باشید و در جزوات هم شماره تماس خودتان و رزومه خودتان را ذکر کرده باشید، دانش آموزان و دانشجویان با شما آشنا شده و برای تدریس با شما تماس خواهند گرفت. در همین سایت، بعد از عضویت در سایت و ورود به کنترل پنل، برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه ثبت نمائید. جزوات ثبت شده شما،بعد از تایید مدیریت سایت، در کنار آگهی تدریس شما به متقاضیان تدریس خصوصی نشان داده خواهد شد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید و خوب پول دربیاورید باید خوب تبلیغ کنید. آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، در رزونامه تبلیغ کنید، برای خودتان وبلاگی بسازید، تراکت پخش کنید، با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید و به هر طریق ممکن شاگرد جذب نمائید. برای موفقیت در کار تدریس در مرحله بعد از جذب شاگرد باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ کنید (مقاله چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟را بخوانید). در کار تدریس خصوصی مهمترین عامل در موفقیت شما نتیجه گرفتن شاگردانتان است. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین نتیجه گرفتن شاگردانتان را سرلوحه کار خودتان قرار دهید. درآمد تدریس خصوصیبه نسبت بسیاری از کارهای تمام وقت و پاره وقت دیگر بهتر بوده و در صورتیکه مدرس عملکرد خوبی داشته باشد و شاگردانش نتیجه بگیرد، می تواند به صورت رضایت بخشی از کار تدریس درآمد کسب نماید. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) مطالب و مقالات زیادی در زمینه درآمد تدریس خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی یا بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی را مطالعه نمائید. کار تدریس درآمد خوبی دارد. اگر در زمینه تدریس خصوصیخوب عمل کنید می توانید پول خوبی هم دربیاورید. البته در طول سال درامد مدرسین خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در ایام امتحانات و نزدیک به امتحانات درآمد خیلی خوبی خواهند داشت و در ایام دیگر مانند نوروز و تابستان و ... درامد آنها ممکن است افت کند (برای مطالعه در زمینه نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان مقاله کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستانرا مطالعه نمائید). البته مدرسینی که جا افتاده اند و در زمینه های مختلف تدریس می کنند، در کل سال درامد حداقلی دارند و درآمد آنها به صفر نمی رسد. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی از طریق آگهی و تبلیغات تدریسموارد زیادی را باید در نظر بگیرید. در مرحله اول عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید. در عنوان آگهی بارزترین و مهمترین ویژگی خودتان که شما را از دیگران متمایز می کند و می تواند باعث شود از بین آگهی های تدریس مختلف بر روی آگهی شما کلیک شود، را بنویسید. مثلا در عنوان آگهی مورارد زیر را می توانید بنویسید: "استاد دانشگاه" - "رتبه برتر کنکور" - "دبیر رسمی با 20 سال سابقه تدریس" - "بالاترین آمار قبولی در سالهای قبل" - " تدریس ارزان ومفهومی به صورت کاملا تضمینی" و ..... . هر کدام از موارد بالا می تواند باعث شود تا بر روی آگهی تدریس شما بیشتر کلیک گردد. یک راهکار خوب دیگر هموجود دارد. مثلا اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارید، در گوگل عبارت تدریس خصوصی زبان را جستجو کنید و به پیشنهادهایی که خود گوگل می دهدتوجه نمائید. مثلا یکی از پیسنهادهایی که خود گوگل می دهد این است :"تدریسخصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" یا "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران" و .... بنابراین اگر شما مدرس خانم هستید در عنوان آگهی خودتان حتماعبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" را قرار دهید و یا اگر در تهران زبان انگلیسی را تدریس می کنید عبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران"را در عنوان آگهی خودتان قرار دهید. تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد اسم مهمترین دروس تدریسی خودتان را در عنوان آگهی قرار دهید. البته همانطور که گفته شد، مهمتر از همه ی اینها، مهمترین ویژگی و افتخار یا سابقه تدریس بالای شما است که حتما باید در عنوان آگهی ارائه شود تا کاربران را ترغیب کند بر روی تبلیغ شما کلیک کنند. برای مشاهده آگهی های تدریس ثبت شده در ایران مدرس بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.

iranmodares

یکی از بهترین راهکارها برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی،درج آگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. در وب سایت ایران مدرس آگهی خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه می توانید درج کنید. آگهی های ویژه بازدهی بالاتری دارند و احتمال جذب شاگرد انها هم بیشتر است. مدرسینی که در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت کرده اند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. برای ثبت آگهی رایگان و یا آگهی ویژه در این وب سایت در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سات کلیک کنید و در ادامه بعد از ثبت نام تبلیغ خودتان را درج نمائید. مطالعه مقاله زیر هم می تواند مفید باشد. کسب درآمد از تدریس خصوصی با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس آسان است. سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است. متقاضیان تدریس خصوصی با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی انگلیسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد (خودتان همین الان امتحان کنید). در نتیجه به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و اگر آگهی تدریس خودتان را خوب نوشته باشید با شما تماس خواهند گرفت.
خوب تدریس کنید و عالیتدریس کنید. شاید تعجب کنید که چرا خوب تدریس کردن را به عنوان یکی از روشهای جذب شاگرد ارائه کرده ایم. ولی اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، ترمهای بعد هم با شما کلاسهایشان را هماهنگ می کنند. به این ترتیب شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. آنقدر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سخت باشد.
کارت تبلیغاتی برای خودتان چاپ کنید و به شاگردانتان بدهید تا اگر کسی کلاس تدریس خصوصی لازم داشت با شما تماس بگیرد. می توانید تمرینات و مسائل را روی برگه هایی حل کنید که تبلیغات خودتان روی آن و در گوشه ای نوشته شده باشد.
چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق باشیم و خوب پول دربیاوریم؟

راهکارها و روش های عالی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی
اگر در جستجوی سایت تبلیغات رایگان تدریس خصوصی هستید، به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید.  سایت ایران مدرس www.IranModares.com برترین و بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. سایت ایران مدرس هزاران مطلب آموزشی، جزوه و نمونه سوال امتحانی دارد و یک محیط کاملا آموزشی را فراهم کرده است.
مطالعه کنید: نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی
برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی از طریق آگهی و تبلیغات تدریسموارد زیادی را باید در نظر بگیرید. در مرحله اول عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید. در عنوان آگهی بارزترین و مهمترین ویژگی خودتان که شما را از دیگران متمایز می کند و می تواند باعث شود از بین آگهی های تدریس مختلف بر روی آگهی شما کلیک شود، را بنویسید. مثلا در عنوان آگهی مورارد زیر را می توانید بنویسید: "استاد دانشگاه" - "رتبه برتر کنکور" - "دبیر رسمی با 20 سال سابقه تدریس" - "بالاترین آمار قبولی در سالهای قبل" - " تدریس ارزان ومفهومی به صورت کاملا تضمینی" و ..... . هر کدام از موارد بالا می تواند باعث شود تا بر روی آگهی تدریس شما بیشتر کلیک گردد. یک راهکار خوب دیگر هموجود دارد. مثلا اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارید، در گوگل عبارت تدریس خصوصی زبان را جستجو کنید و به پیشنهادهایی که خود گوگل می دهدتوجه نمائید. مثلا یکی از پیسنهادهایی که خود گوگل می دهد این است :"تدریسخصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" یا "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران" و .... بنابراین اگر شما مدرس خانم هستید در عنوان آگهی خودتان حتماعبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" را قرار دهید و یا اگر در تهران زبان انگلیسی را تدریس می کنید عبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران"را در عنوان آگهی خودتان قرار دهید. تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد اسم مهمترین دروس تدریسی خودتان را در عنوان آگهی قرار دهید. البته همانطور که گفته شد، مهمتر از همه ی اینها، مهمترین ویژگی و افتخار یا سابقه تدریس بالای شما است که حتما باید در عنوان آگهی ارائه شود تا کاربران را ترغیب کند بر روی تبلیغ شما کلیک کنند. برای مشاهده آگهی های تدریس ثبت شده در ایران مدرس بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.


iranmodares


همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ... را در گوگلجستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول یا یکی از چند جایگاه اول قرار دارد. بنابراین با درج تبلیغ تدریس کنکور درایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و با شما تماس خواهند گرفت. وب سایت ایران مدرس بهصورت اختصاصی در زمینه درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد. با درج تبلیغ در این وب سایت، شانس شما برای جذب شاگرد، به نسبت حالتی که آگهیتدریس خودتان را در وب سایتهایی ثبت کنید که انواع آگهی ها با موضوعات مختلف دارند، بسیار بیشتر است. در وب سایت ایران مدرس آگهی تدریس شما در بین آگهی های دیگر با موضوعات مختلف گم نمی شود.
چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم کاملا بهینه است. این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس و تدریس خصوصی ایران است و بازدید آن در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی، فرصت درج اگهی تدریس در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. درج آگهی تدریسو تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ویژه ثبت نموده و بازدهی آن را بیشتر و بیشتر افزایش دهید. در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی ، تست کنکور و ... ارائه شده است و اگر تبلیغ تدریس خودتان در این سایت را ویژه کنید، آگهی تدریس شما را در کنار جزوات هم نمایش خواهیم داد و به این ترتیب احتمال جذب شاگرد شما بالاتر خواهد رفت. در ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده و در نتیجه ثبت تبلیغاتتدریس در آن به نسبت هر سایت آگهی دیگری بازدهی بالاتری دارد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج اگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. تعداد زیادی از مدرسینی که در حال حاضر در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و آگهی ویژه ثبت نموده اند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است. سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" در صفحه اول نتایج قرار دارد. به عنوان مثال با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی زیست شناسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. این امر باعث می شود تا متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و به راحتی شاگرد جذب کنید. امکان ثبت جزوه برای مدرسین در سایت ایران مدرس:در سایت ایران مدرس امکانی فراهم شده است که مدرسین می توانند برای دروس تدریسی خودشان جزوه ثبت کنند. این امر هم باعث تبلیغات بیشتر برای مدرس شدهو هم مدرس می تواند در جزوه تدریسی خودش شماره تلفن و اطلاعات تماسش را ثبت نماید و از این طریق هم شاگرد جذب کند. ثبت جزوه برای دروس تدریسی توسطمدرسین باعث می شود دانش آموزان و دانشجویان با روند کار و تدریس مدرسین بیشتر آشنا شده و انتخاب مدرس برای آنها نیز راحتتر باشد.
 ثبت هزاران مقاله آموزشی در سایت ایران مدرس: علاوه بر مطالب دانلودی رایگان، در سایت ایران مدرس هزاران مقاله آموزشیدر زمینه موفقیت در تحصیل، نحوه کسب درصد بالا در کنکور برای دروس مختلف ونحوه کسب نمره بالا در امتحانات، افزایش معدل، موفقیت در کنکور و .... ارائه شده است. در کنار این مقالات نیز آگهی تدریس مدرسین نمایش داده شده ودانشجویان و دانش آموزانی که برای مطالعه مقالات آموزشی به سایت ایران مدرس مراجعه می کنند هم آگهی تدریس مدرسین را مشاهده خواهند کرد.

حتما بخوانید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

نمایش آگهی مدرسین در بخش کنکور سایت ایران مدرس: علاوه بر موارد گفته شده، در سایت ایران مدرس یک بخش مجزا برای ارائه مطالب کنکوری، جزوات کنکور، تست کنکور و ... هم وجود دارد (برای مشاهده این بخش بر روی عبارت سایت کنکور ایران مدرسکلیک کنید). آگهی تدریس مدرسین در این بخش هم نمایش داده خواهد شد. همین امر باعث شده است تا سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی کنکور(مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور،تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور و ....) هم از نظر گوگل بهینه بوده و در صفحه اول نتایج جستجوی آن قرار داشته باشد.
اگر مدرس ریاضی، فیزیکو یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیت می کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگردو کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را بهصورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهایشامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. برای مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی یا چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
مدرسین زیادی در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ویژه ثبت نموده اند (تعدادی از آنها را در صفحه اصلی سایت ایران مدرس می توانید مشاهده کنید) وآگهی ویژه خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس بهصورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد.
برای مطالعه در زمینه نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، نمونه آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و .... مقاله چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر نیز می تواند مفید و موثر باشد.
ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی،تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند واین خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسین و گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. برای کشب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی تدریس موثر و مفید و چگونگیثبت تبلیغ تدریس خصوصی پربازده مقالات زیر را مطالعه نمائید. برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردهایتان و کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج تبلیغات تدریسدر سایت ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس بزرگترین، پربازدیدترین ومعتبرترین سایت تدریس خصوصی و تبلیغات آموزش در ایران است.
ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قراردارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شماهدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسینو گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود.
ایران مدرس بیش از 8 سال است که در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارد و یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین سایتهای اگهی تدریس خصوصی ایران است. همانطور که می دانید سایتهایی که قدیمی تر و باسابقه تر هستند از نظر موتورهای جستجو هم معتبر تر به حساب آمده و در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهند شد. به این ترتیب آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در ایران مدرس بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان و متقاضیان تدریس خصوصی قرار می گیرد.
اگرمی خواهید به راحتی شاگرد جذب نمائید و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید،عنوان و متن آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را هم باید خوب بنویسید. در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهید ویژگی های برتر خودتان یا آموزشگاه و موسسه خودتان را بنویسید و به صورت کلی اسم دروستدریسی را هم ذکر نمائید. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل وقانع کننده ارائه نمائید. در صورت تمایل آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج تبلیغات و آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله سه راهکار برای درج آگهی تدریس موثر یا درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی را مطالعه نمائید. مواردی دیگری هم در افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی شما می تواند موثر باشد. عکس آگهی تدریس شما در افزایش اعتماد کاربران و افزایش تعداد تماس هایی که با شما می تواندگرفته شود موثر است. یک عکس پرسنلی مرتب از خودتان احتمالا بهترین گزینه است. برای اگهی تدریس خودتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب نمائید. آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. در سایت ایران مدرس و سایتهای آگهی دیگری هم اگهی هایویژه بالاتر نمایش داده شده و بازدهی بهتری دارند. از شبکه های اجتماعی، انجمن ها، سایت و وبلاگ خودتان و .... با آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس لینک دهید. این کار باعث می شود اعتبار آگهی شما نزد گوگل افزایش یافته و در نتایج جستجوی آن بالاتر نمایش داده شود.

عبارتهای کلیدی: سایت معتبر و پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی، تبلیغات تدریس و آموزشگاه، بهترین سایت درج تبلیغ تدریس خصوصی، سایت اگهی تدریس و اموزش

منبع: ایران مدرس
(2) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی ریاضی کنکور و موفقیت در ریاضیات کنکوری
تدریس خصوصی ریاضی کنکور و موفقیت در ریاضیات کنکوری در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر می خواهید در ریاضی کنکور درصد بالایی بزنید و حتی 100 درصد بزنید، کلاسهای خصوصی ریاضی راهکار خوبی است. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور و حتی 100 درصد زدن ریاضی کنکور می تواند مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش ریاضی کنکور، مدرسین فعال در زمینه ریاضیات از ابتدایی تا دانشگاه و ... بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید. در سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس خصوصی در زمینه آموزشو تدریس خصوصی ریاضی کنکوری و ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارند. علاوه بر آن جزوات کنکوری ریاضی، سوالات و تست کنکور ریاضی و سایر دروس، نمونه سوالات امتحانی برای درس ریاضی و دروس دیگر و ... هم در همین سایت ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور ریاضی بر روی عبارت تست کنکور ریاضی کلیک کنید. به منظور دانلود رایگان تست کنکور ریاضی و سایر دروس هم بر روی عبارت تست و سوالات کنکوری کلیک نمائید. برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی و کسب نمره ی بالا در درس ریاضی موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- برای کسب نمره خوب در درس ریاضی هدف مشخصی داشته باشید.

2- نمره ای که در درس ریاضی می خواهید این ترم کسب کنید را به وضوح برای خودتان مشخص کنید.

3- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه حاضر باشید.

4- درس ریاضی را در طول ترم بخوانید و به شب امتحان موکول نکنید.

5- در کلاسهای تدریس ریاضی تمرکز داشته باشید.

6- کتاب درسی ریاضی منبع اصلی مطالعه شما باشد.

7- در کلاس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید.

8- در کلاسهای تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید.

9- برای حل تمرین در کلاس ریاضی داوطلب شوید.

10 - مرور بعد از کلاس تدریس ریاضی را از یاد نبرید.

iranmodares

در اولویت قرار دادن کتاب درسی ریاضی و مطالعه عمقی و صحیح آن می تواند به موفقیت شما در ریاضی کنکورو کسب درصد بالا کمک کند. خیلی سریع سراغ کتابهای کمک آموزشی و تست زنی نروید. ابتدا خود کتاب ریاضی را بخوانید. قبل از هر کاری باید خوب بفهمید اصل قضیه چی هست و درس در چه رابطه ای می باشد. در این راستا به موارد زیر توجه کنید.

1- در ابتدای کار مبحثی را که می خواهید یاد بگیرید از روی کتاب درسی ریاضی بخوانید. همانطور که می دانید با مفهومی شدن سوالات کنکور، تست ها رافقط با حفظ کردن نکات تستی نمی توانید بزنید. بنابراین تلاش کنید به صورت مفهومی درس بخوانید و کتاب درسی را در اولویت قرار دهید.

2- حین مطالعه کتاب درسی می توانید زیر نکات مهم خط بکشید و یا در جزوهای که برای ریاضی تهیه کرده اید خلاصه ای از روابط را یادداشت نمائید تا بعدا حین مرور سریع بتوانید از این روابط استفاده کنید و نکات مهم را برای خودتان یادآوری نمائید.

3- بعد از مطالعه متن کتاب درسی سراغ حل تمرینها و مثالها حل شده کتاب درسی بروید و آنها را خوب برای خودتان تحلیل و بررسی کنید. قبل از اینکه مسائل حل نشده را حل کنید، باید مثالهایی که حل شده اند را خوب بفهمید.
4- برای مطالعه در زمینه برنامه ریزی درسی صحیح مقاله چگونه برنامه ریزی کنیم و در تحصیل موفق شویم؟ را مطالعه نمائید. در این وب سایت (ایران مدرس)مقالات زیادی در زمینه برنامه ریزی صحیح، موفقیت در تحصیل، گرفتن نمره 20 در درس ریاضی و ... ارائه شده است. به بخش مقالات و زیر بخش موفقیت تحصیلی مراجعه نمائید.


مشاهده کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی

5- در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید. چون معمولا وقتی در کلاس ریاضی غیبت می کنید، می خوابید و یا یک کار غیر مفید انجام می دهید. در ضمن، بعدا باید مطالبی که در کلاس ریاضی ارائه شده است را خودتان بخوانید که خیلی وقت می گیرد.

6- در صورت نیاز از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. کلاسهای تدریس خصوصیریاضی برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله بیشتر و جبران غیبت ها بسیار مفیدو موثر است. البته در کنار کلاسهای خصوصی ریاضی خودتان هم باید درس بخوانید.

7- برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید. در همین سایت (ایران مدرس) هزاران مدرس ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین که در زمینه آموزش ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.

حتما بخوانید: کسب نمره عالی در درس ریاضی و نمره ی 20 ریاضیات و موفقیت در آموزش ریاضی


iranmodares

8- برنامه ریزی درست، منسجم و منعطف برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور: با یک برنامه ریزی درست می توانید کارهای خودتان را سرو سامان دهید. در برنامه درسی خودتان شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس، مطالعه و مرور، تست زنی، استراحت و تفریح و ... را در نظر بگیرید.

9- در اولویت قرار دادن کتاب درسی ریاضی و مطالعه عمقی و صحیح آن:خیلی سریع سراغ کتابهای کمک آموزشی و تست زنی نروید. ابتدا خود کتاب ریاضیرا بخوانید. قبل از هر کاری باید خوب بفهمید اصل قضیه چی هست و درس در چه رابطه ای می باشد.

10- حل تمرینهای ریاضی و نمونه سوالات امتحانی قبل از حل تست های کنکور:برای یادگیری بهتر ریاضی حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی می باشد. قبل از تست زنی چند تمرین از مبحثی که خوانده اید حل کنید. به این ترتیب بحث بهتر برای شما جا می افتد.

11- استفاده از تست های کنکور ریاضی معتبر و حل تست کنکور ریاضی به اندازه کافی:تست های کنکور ریاضی سالهای قبل را حل کنید. این تست ها معتبرترین تست هایی هستند که می توانید روی آنها حساب کنید. اگر وقت کردید سراغ تست های تالیفی و ... هم بروید.

12- مرور و جمع بندی مطالب آموخته شده در ایام نزدیک به کنکور:در دوران مطالعه برای کنکور جزوه های خلاصه ای برای خودتان یادداشت نمائید. در ادامه در ایام نزدیک به کنکور این مطالب را مرور نموده و تست های جمع بندی بزنید.

13- تسلط بر تست زنی درس ریاضی و داشتن سرعت کافی در زدن تست های کنکور ریاضی: در نهایت در کنکور شما باید بتوانید تست های ریاضی و سایر دروس را خوب بزنید. بنابراین تلاش کنید، علاوه بر یادگیری عمیق درس ریاضی، مهارتهای تست زنی خودتان را افزایش دهید.

14- آشنایی با روش های درست و صحیح تست زنی کنکور ریاضی:در تست زنی برای درس ریاضی و هر درس دیگری باید عملکرد درستی داشته باشید.مثلا، تست های سخت را رد کنید و برای پایان کار بذارید و یا تست هایی را که بلد نیستید اصلا نزنید تا نمره منفی نگیرید.

15- استفاده از کتاب های کمک آموزشی معتبر برای یادگیری بهتر درس ریاضی:از خواندن کتاب های کمک درسی و تستی خیلی زیاد و کتابهای متعدد پرهیز کنید. برای درس ریاضی علاوه بر کتاب درسی خودتان یکی دو کتاب تست و کمک آموزشی معتبر داشته باشید و از آنها استفاده نمائید.

منبع: سایت کنکور ایران مدرس
بنابراین شرکت در جلسات تدریس ریاضی برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور لازم است. در کلاس تدریس ریاضیبقیه دانش آموزان هم ممکن است سوالاتی بپرسند و دوباره این سوالها به بهترجا افتادن مبحث برای شما کمک زیادی بکند. وقتی روی مبحثی بحث می شود برای همه خوب است و همه ی دانش آموزان بهتر آن را یاد میگیرند. سوالاتی که در کلاس تدریس ریاضی پرسیده می شود شاید نکات مهمی داشته باشد که وقتی شما خودتان درس را می خوانید و در کلاس شرکت نمی کنید به نظرتان نرسد.
شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و شرکت در کلاس در حالت کلی در وقت شما صرفه جویی می کند. مبحثی را که در کلاس درس در یک ساعت و نیم یاد می گیرید،خودتان به تنهایی ممکن است در 4 ساعت هم یاد نگیرید. به دلایلی که گفته شداگر خودتان هم یاد بگیرید به خوبی یادگیری در کلاس درس نخواهد بود.
اگر برای مبحث خاص نتوانستید در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کنید، با استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی می توانید این غیبت در کلاس را جبران نمائید. اگر در کلاسهای مدرسه شرکت کرده اید و باز در مبحث خاصی اشکال دارید، باز شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی می تواند موثر باشد. در این جلسات می توانید روشهای تست زنی و نکات کنکوری را هم یاد بگیرید. یکی از مهمترین مرورهایی که باید انجام شود، مرور درس بعد از جلسات تدریس ریاضی و یا کلاس خصوصی ریاضیاست. همان روزی که درس جدید را داده اند، درس را مرور کنید و نکات مهم آن را یادداشت نمائید. قویترین حافظه ها از کمرنگترین جوهرها ضعیفتر است. مطالبی را که در همان روز تدریس یادداشت می کنید خیلی ارزشمند است و ممکن است بعدا یادتان برود.

علاوه بر مرور بعد از جلسات تدریس در طول ترم و در ایام کنکورمرورهای دیگری هم لازم است. مثلا می تواند برنامه ای داشته باشید و یک هفته بعد و یک ماه بعد هم همان مبحث را مرور نمائید. استفاده از جعبه لایتنر و موارد مشابه برای مرور هم می تواند مفید باشد.

خودتان بهتر می دانید، شما در جلسه کنکور به مباحثی می توانید پاسخ دهید که بر آنها مسلط باشید و حضور ذهن کامل داشته باشید. خیلی وقتها برای جواب دادن به یک تست یک فرمول را لازم دارید و آن فرمول یادتان رفته است. بنابراین با مرورهای منظم سعی کنید فراموشی در جلسه کنکور را به حداقل برسانید. در برنامه درسی خودتان حتما مرور را در نظر بگیرید.
در قدم بعد سراغ تمرینها و مسائل جدید بروید. سعی کنید تمرینهای جدید را خودتان حل کنید. بههر تمرینی در حد ده دقیقه فکر کنید و برای آن وقت بگذارید. در نهایت بعد از وقت گذاشتن برای هر تمرین می توانید سراغ حل المسائل بروید. اینکه هر تمرینی را که دیدید سراغ حل المسائل بروید روش درستی نیست. ابتدا خودتان بهمسائل جدید فکر کنید و برای انها راه حلی ارائه بدهید. در نهایت اگر نتوانستید مسئله یا تمرین را حل کنید حل االمسائل را ببینید. بنابر مطالبی که گفته شد، اگر می خواهید ریاضیرا خوب یاد بگیرید و  در امتحانات موفق شوید و در کنکور هم درصد بالایی برای آن بزنید، سعی کنید در کلاس تدریس ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی ریاضیجزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید. حین نوشتن مشخص می شود که آیا مطلب را یاد گرفته اید یا نه.

علاوه بر جلسات تدریس ریاضی، هنگام مطالعه درس ریاضی و حل تمرین و مئلههم نکته برداری و یادداشت جزوات خلاصه مفید است. هر تمرینی را که حل می کنید، اگر نکته مهمی داشت در دفترچه خودتان یادداشت نمائید. بعدها، نزدیک امتحانات و یا در دوران جمع بندی کنکور می توانید این جزوات خلاصه را مرور کنید و همه ی نکات برایتان یاد آوری شود. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید و ریاضی کنکوررا خوب بزنید و در سایر درسها هم به درصدهای خوبی در کنکور برسید، در قدم اول باید یک برنامه ریزی خوب و منسجم داشته باشید. ریاضی کنکور برای رشته های ریاضی و تجربی سزنوشت ساز است. 5 درصد بیشتر در ریاضی کنکور می تواند در نتیجه شما تحول ایجاد کند. برای موفقیت در کنکور و ریاضیات کنکوری باید یک برنامه ریزی خوب و عالی داشته باشید. برنامه ریزی شما باید متناسب با عادتها و نحوه مطالعه شما باشد و کپی کردن برنامه درسی از روی برنامه دیگران فایده ای ندارد. البته می توانید از افراد دیگری که در کنکور موفق بوده اند مشورت بگیرید و در برنامه ریزی خودتان از آنها کمک بگیرید. ولی درنهایت برنامه شما برای موفقیت در کنکور و ریاضی کنکور باید شخصی سازی شده باشد. یعنی مخصوص خود شما باشد. اگر بازدهی شما برای مطالعه صبحها بیشتر است، مطالب سنگینتر را صبح بخوانید. اگر آخر شب ها خوب می توانید درس بخوانید، درسهای سخت را در انتهای شب مطالعه کنید. مطلب دیگر اینکه، در برنامه درسی خودتان برای موفقیت در امتحانات ریاضی و کسب درصد بالای کنکور ریاضی، به صورت متنوع تمام کارهای لازم را در نظر بگیرید. شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و کلاسهای تدریس خصوصیریاضی، مطالعه کتاب درسی، حل تمرین و مسائل مختلف، کار کردن تست های کنکورریاضی و ... مواردی هستند که باید در برنامه درسی خودتان در نظر بگیرید. در ضمن حتما مرور را در برنامه درسی خودتان بگنجانید. اگر سوال چگونه ریاضی کنکور را 100 بزنیم برای شما هم مطرح است و در زمینه مطالعه صحیح ریاضی و نحوه کسب درصد بالای ریاضی در کنکور می خواهید اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید. برای کسب درصد بالای ریاضی در کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- اگر کلاسهای تدریسریاضی مدرسه شما تمام نشده است، در کلاسهای ریاضی حاضر شوید و غیبت نکنید.مطالبی که در کلاسهای ریاضی مدرسه یاد می گیرید بعدا خودتان به راحتی نمی توانید یاد بگیرید (در صورت غیبت کردن). بنابراین غیبت نکنید و از تجربیات معلم ریاضی خودتان استفاده کنید. برای کسب درصد 100 در درس ریاضی تنها تست زدن مهم نیست. در مرحله اول باید درس و کتاب درسی را خوب بخوانید و پایه را محکم بذارید. در کلاسهای تدریس ریاضیچون درس ارائه می شود و دانش آموزان سوال می پرسند و مسائل مورد بررسی قرار می گیرد مطالب را بهتر یاد می گیرید. پس در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کنید و جزوه یادداشت نموده و سوال بپرسید. به یادگیری درس علاقه نشان دهید ودر کلاس درس فعال باشید.

2- اگر پشت کنکوری هستید و کلاسهای تدریس ریاضی مدرسهبه پایان رسیده است برای موفقیت در کنکور ریاضی و 100 زدن ریاضی باز هم کارهای زیادی می توانید انجام دهید. در صورتیکه در بعضی از بحثهای ارائه شده درس ریاضی اشکال دارید و یا نحوه تدریس معلم ریاضی شما خوب نبوده است ویا به هر دلیل بعضی از جلسات غایب بوده اید، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور استفاده کنید. در همین سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه و ریاضیات کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور می توانید اشکالات را برطرف نموده و تمرین و مسئله بیشتری حل کنید.

iranmodares

3- عامل دیگری که برای 100 درصد زدن ریاضیکنکور مهم است پشتکار و تلاش خودتان است. اگر می خواهید در کنکور و ریاضی کنکور موفق باشید باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید و تا جایی که می توانید در ایام کنکور از وقت خودتان به بهترین شکل استفاده نمائید. با داشتن تلاش و پشتکاری حتی می توانید از کسانی که از نظر بهره هوشی از شما بالاتر هستند پیشی بگیرید. هیچ عاملی جای تلاش و پشتکار را برای موفقیت در ریاضی کنکور، موفقیت در کنکور و موفقیت در زندگی نمی گیرد.
4- برای ارائه پاسخ بهتر به سوال چگونه برای کنکور ریاضی بخوانیممی توان گفت که اگر می خواهید در ریاضی کنکور موفق باشید و درصد بالایی بزنید باید با برنامه ریزی پیش بروید. در برنامه درسی خودتان شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را قرار دهید. برنامه درسی شما باید مرور مطالب ارائه شده را هم شامل شود. بعداز شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور نمائید. در کلاسهای تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید. در ایام نزدیک به کنکور، این جزوات می تواند برایمرورهای سریع مفید و موثر باشد. در ادامه تمرین و مسئله حل کنید. برای درسریاضی حل تمرین بسیار مهم است. تمرینها را خوب بفهمید و برای خودتان توضیحدهید. اگر تمرین یا سوالی را نتوانستید حل کنید از مدرس ریاضی و یا معلم خصوصی ریاضی خودتان بپرسید. در نهایت تست بزنید. هر چه تست های بیشتری برایریاضی کار کنید بهتر است. برای تست کار کردن هم از کتاب های معتبر تست زنیاستفاده نمائید. اگر در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کرده باشید، کتاب درسی ریاضی را خوب خوانده باشید و تمرین و مسئله حل کرده باشید، حین تست زدن کارتان خیلی راحت تر خواهد بود. برای دانلود تست های کنکور ریاضی در همین سایت بر روی عبارت تست کنکور ریاضی کلیک نمائید. مطالعه مقاله مهمترین عوامل برای موفقیت در امتحانات و کنکور ریاضی و فیزیک هم می تواند مفید باشد.
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210849
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X