تدريس خصوصي
نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی و آموزش در منزل
نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، چگونگی جذب شاگرد و بدست آوردن درامد بالا از کار تدریس و ... در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. برای کسب درآمد بیشتر از تدریس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- خوب تدریس کنید. اگر کیفیت کلاسهایتان را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد. به این ترتیب درآمد شما افزایش پیدا می کند.
2- فراتر از انتظار شاگردهایتان کار کنید. برایشان سوالات امتحانی، جزوه و ... تهیه کنید. پشتیبان و حامی آنها باشید. در اینصورت مسیر موفقیت را پله به پله طی خواهید کرد.
3- اگر کیفیت کلاسهای تدریس خصوصیخودتان را بالا ببرید، کم کم می توانید برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری را مطالبه کنید. و چون کارتان را خوب انجام می دهید، این مبلغ را به شما خواهند پرداخت.
4- آگهی تدریس خودتان را قانع کننده بنویسید.این گزینه خیلی مهم است. آگهی خودتان را به گونه ای در همین وب سایت ثبت کنید که کسی که متقاضی تدریس است و آن را مطالعه می کند قانع شود و ترغیب شود که با شما تماس بگیرد. سوابق کاری خود را کامل بنویسید و هر ویژگی متمایز و بارزی که دارید را هم ثبت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

راهکارهایی برای افزایش بازدهی آگهی تدریس و افزایش جذب شاگرد


iranmodares


5- آگهی خودتان را در همین وب سایت ویژه کنید. در وب سایت (ایران مدرس)آگهیخودتان را به صورت رایگان و یا ویژه می توانید ثبت کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و احتمال جذب شاگرد آنها همبیشتر است. اگر می خواهید درآمدتان از تدریس بیشتر شود می توانید اگهی تدریس خودتان را به صورت ویژه در همین سایت ثبت نمائید. وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. همین الان مثلا عبارتهای تدریس خصوصی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی تافل، تدریس خصوصی آیلتسو ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایججستجوی گوگل قرار دارد و بنابراین متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.
6- جلسات تدریس را در هم ادغام کنید. اگر بتوانید جلسات تدریس را در هم ادغام کنید، در وقت شما صرفه جویی شده و درآمدتان از تدریس و تدریس خصوصیافزایش می یابد. مثلا به جای اینکه در روز یک جلسه تدریس برای شاگردتان بذارید یک جلسه و نیم برگزار کنید. به این ترتیب، برای یک بار رفتن به منزلشاگردتان مبلغ بیشتری را دریافت خواهید کرد. البته بین جلسات تدریس استراحت در نظر بگیرید.

7- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. برایجذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس و تدریس خصوصی راهکارهای مختلفی وجود داردکه از آن جمله می توان به درج اگهی در اینترنت، تراکت، تماس با آموزشگاههاو ... اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
 
8- کیفیت جلسات تدریس را به صورت مداوم بالا ببرید.به صورت مداوم اطلاعات خودتان در زمینه دروس تدریسیتان را بالاتر ببرید. کیفیت جلسات تدریس و تدریس خصوصی خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. در زمینه راهکارهای تدریس موفق و موفقیت در تدریس مطالعه کنید و بازدهی کلاسهای خودتان را افزایش دهید.  عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.
به عبارت دیگر عکس شما کمی دانشجویی باشد. یعنی یک عکس مرتب و که یک دانشجو یا مدرس که اهل درس است را نشان می دهد. خیلی ها یک عکس از خودشان که تمام قد است و مثلا در شمال چنین عکسی گرفته اند را قرار می دهند. شما در این عکس ممکن است خوش تیپ افتاده باشید ولی این عکس برای آگهی تدریس مناسب نیست. یا بعضا مشاهده شده که مدرسی یک عکس بسیار نامرتب و با موهای ژولیده از خودش گذاشته است. آیا اگر شما به جای والدین دانش آموز یا دانشجوباشید با چنین کسی تماس می گیرید؟ مسلما نه!


9- کلاسهای دو نفره و سه نفره برگزار کنید که هم برای شاگردهایتان بهتر خواهد بود و هم درآمد شما بیشتر خواهد شد.

10- از شاگردهایتان بخواهید تا شاگردهای جدیدی به شما معرفی کنند.

11- هم خودتان تبلیغ کنید (مثلا در ایران مدرس یا در روزنامه و ...) و هم با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید تا تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر شود.

12- زمان خودتان را تا حدی برای ایام امتحانات که تقاضا برای تدریس زیاد است و با قیمت های بهتری هم می توان کلاسهای خصوصی را برگزار کرد آزاد بگذارید.

13- در همین سایت برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت کنید تا شاگردهای بیشتری با شما تماس بگیرند. در کنترل پنل امکان ثبت جزوه وجود دارد.

14- هزینه و قیمت تدریس دروس کنکوری بالاتر است. اگر می دانید که تواناییش را دارید در زمینه تدریس کنکور فعالیت کنید و درآمد خوبی بدست آورید.

15 - به صورت مداوم تبلیغات کنید. در اینترنت، روزنامه، ایران مدرس، از طریق تراکت و .... . تبلیغات تدریس خودتان را قطع نکنید تا به صورت مداوم شاگرد داشته باشید.

منبع: ایران مدرسبرای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیدر مرحله اول باید سعی کنید خوب شاگرد جذب کنید و یا اگر در حال حاضر شاگردهایی دارید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. برای جذب شاگرد و یا افزایش تعداد شاگردهایتان راهکارهای زیادی وجود دارد. در سایت (ایران مدرس) توضیحات کاملی در این زمینه ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی یا مقاله چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟ رامطالعه نمائید. با افزایش تعداد شاگردهایتان درآمد خودتان از تدریس خصوصی را می توانید به راحتی افزایش دهید. البته همانطور که قبلا هم توضیح داده شده است، باید علاوه بر جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان ، بتوانید شاگردهای خودتان را حفظ کنید. باید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی با کیفیت وارائه تدریس عالی شاگردهایتان را حفظ کنید و نگه دارید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق مقاله چگونه یک تدریس حرفه ای و موفق داشته باشیم؟ یا چه عواملی برای موفقیت در تدریس مهم است؟ را مطالعه نمائید. جلسه اول تدریس خصوصیبسیار مهم است. در جلسه اول عالی عمل کنید. برای موفق شدن در کار تدریس باید به صورت متمایز عمل کنید. باید از حد انتظار شاگردهایتان بالاتر برویدو تلاش کنید شاگردهایتان نتیجه بگیرند. اگر شاگردهای شما حس کنند که شما به کار تدریس متعهد هستید و تمام تلاش خودتان را برای نتیجه گرفتن آنها به کار می بندید، ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. خوب تدریس کنید، تسلط خودتان را بر مطالب تدریسی افزایش دهید و تا جایی که می توانید متعهدانه و دلسوزانه برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید. آنگاه نتیجه کار خودتان را خواهید دید و درآمد شما به تدریج بیشتر و بیشتر خواهد شد.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و محل تدریس ریاضی:معمولا هزینه تدریس ریاضی در آموزشگاه با هزینه تدریس ریاضی در منزل متفاوت است. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس افزایش پیدا کند، در مرحله اول کلاسهایی را قبول کنید که خودتان نزدیک باشد و در مرحله بعد کلاسها را در منزل برگزار نمائید. دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاسهایخصوصی در منزل را ترجیح می دهند و حاضر هستند هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنند چون رفت و آمدی برای حضور در کلاس نخواهند داشت. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و زمان برگزاری کلاسها: در ایام امتحانات درآمد مدرسینریاضی و سایر دروس از کلاسهای تدریس خصوصی افزایش پیدا می کند. در ایام امتحانات وقت مدرسین پر شده و در بسیاری از اوقات هماهنگ کردن با مدرسین سخت می شود. بنابراین هزینه کلاسها هم بالاتر خواهد بود. وقت خودتان را تا حدودی برای ایام امتحانات آزاد بگذارید و با جذب شاگرد در ایام امتحانات درآمد خوبی از تدریس ریاضی و .... کسب کنید. در کار تدریس خصوصی ممکن است در ایام امتحانات تعداد شاگردهای شما خیلی زیاد باشد به نحوی که حتی تعدادی از آنها را رد کنید و همچنین ممکن است در سایر ایام تعداد شاگردهایتان کم باشد به شکلی که درآمد شما از کار تدریس به صورت محسوسی کم شود. به هر حال باید در کل طول سال راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. به تدریج که سابقه کار شما بیشتر می گردد و شاگردهای بیشتری شما رامی شناسند، درآمد شما در کل ایام سال به مقدار قابل توجهی رسیده و در ایامامتحانات خیلی خوب خواهد شد. بنابراین در قدم اول با امتحان کردن راهکارهای مختلف جذب شاگرد (از جمله درج اگهی تدریس در سایت (ایران مدرس)، تماس با آموزشگاهها، چاپ تراکت، سپردن به همکاران و شاگردانتان برایمعرفی شاگرد به شما، تبلیغ در روزنامه و ....) سعی کنید تعداد شاگردهایتانرا بیشتر و بیشتر کنید و در ادامه با خوب تدریس کردن و با رقم زدن نتایج عالی برای شاگردانتان، هم شاگردهای فعلی خودتان را حفظ کنید و هم باعث شویدتا شما را به دیگران هم معرفی نمایند. برای داشتن درآمد بالا از کار تدریسو تدریس خصوصی در مرحله اول باید خودتان را خوب بشناسانید و تعداد شاگردهایتان را افزایش دهید.
برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مزایای زیادی دارد. در مرحله اول زمان کلاسهای خصوصی را خودتان با شاگردهایتان هماهنگ می کنید و می توانید در کنار کار تدریس به کارهای دیگرتان هم بپردازید. به عنوان مثال، اگر دانشجو هستید، کلاسهای تدریس خصوصی را می توانید در زمانهایی برگزار نمائید که به کلاسهای خودتان هم برسید. یا اگر کارمند هستید هم در زمانهای غیر از زمانهای رسمی کار اصلیخودتان می توانید در زمینه تدریس فعالیت داشته باشید. اگر در شرکتها کار پاره وقت انجام دهید حتما زمان مشخصی برای حضور در محل کار را از شما می خواهند و کارهای دیگر انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی را ندارند. بنابراین انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی یک مزیت برای آن به حساب می آید. خوبی دیگری که کار و شغل تدریس خصوصی دارد این است که به نسبت زمانی که برای آن در نظرمی گیرید و به نسبت وقتی که می ذارید، درآمد خوبی دارد. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید و بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردانتان با پرداخت هزینه های بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت. به عنوان جمع بندی مطالب ارائه شده می توان گفت که اگر به کار تدریس علاقه دارید و یا در جستجوی یک کار پاره وقت و نیمه وقت برای افزایش درامد خودتان هستید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با جذب شاگرد از تدریس پول دربیاورید. اگر به تدریس علاقه داشته باشید، تدریس خصوصی هم می تواند برای شما لذت بخش باشد و هم درامد بالایی هم از آن کسب کنید. در زمینه درآمد تدریس خصوصی مطالعه مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی مفید است.


iranmodares


اگر می خواهید درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید باید روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصیرا امتحان کنید. با آموزشگاهها تماس بگیرید. موسسات تدریس خصوصی در اینترنت و در روزنامه ها آگهی های جذب مدرس خودشان را ثبت می کنند. با این موسسات در ارتباط باشید. البته به نسبت درج آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس کار کردن با آموزشگاهها مشکلی که دارد این استکه باید درصدی را به آنها پرداخت نمائید. ولی به هر حال یکی از راههای جذبشاگرد و کسب درآمد از کار تدریس است. در ادامه اگر تعداد شاگردهای شما بیشتر شد می توانید به صورت مستقل کار کنید و کل مبلغ تدریس را برای خودتانبردارید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید. برای کسب درآمد بالا از کار تدریسخصوصی موارد دیگری هم موثر و مهم است. باید کیفیت جلسات تدریس شما بالا باشد. به نحوی که شاگردهای شما علاوه بر اینکه کلاسهای این ترم خودشان را با شما ادامه دهند و مدرس خودشان را عوض نکنند، در ترمهای بعدی نیز برای سایر دروس خودشان دوباره با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس روز به روز افزایش یابد، باید خوب تدریس کنید و به نحوی برنامه ریزی کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به کار تدریس متعهد باشید و نتیجهگرفتن شاگردهایتان و آموزش اصولی دروس برایتان مهم باشد. تدریس خصوصی یکی از کارهای پردرآمد و یا حداقل با درآمد خوب ایران است. اگر کیفیت کلاسهای خودتان را در سطح استانداردهای بالا نگه دارید و تلاش کنید شاگردانتان نتیجه خوبی بگیرند، می توانید در زمینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا موفق باشید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه تدریس خوب و موفق با درآمد بالا داشته باشیم ؟ را مطالعه کنید. کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای پشت سر هم هماهنگ کنید.به عنوان مثال اگر در یک روز 4 جلسه کلاس تدریس خصوصی دارید و هر کدام از آنها در نقطه ای از شهر است، کلاسهایی که در شمال شهر است و نزدیک به هم است را برای تدریس در صبح هماهنگ کنید و 2 کلاس دیگر را به بعد از ظهر موکول نمائید. به این ترتیب وقت شما کمتر تلف شده و در نهایت درآمد شما از کار تدریس خصوصی افزایش پیدا می کند. همین یک مورد می تواند باعث شود که مثلا به جای 4 جلسه تدریس خصوصی در روز، 5 کلاس برگزار نمائید و پول بیشتریدر بیاورید. کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید. برای گسترشکار خودتان در زمینه تدریس خصوصی و افزایش تعداد شاگردهایتان و افزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی، کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید و از آنها بخواهید در صورتیکه یکی از فامیلها، آشنایان و یا دوستانشان به خدمات تدریس خصوصی نیاز داشتند کارت را به ایشان بدهند. البته در صورتیکه کار شماو کیفیت جلسات تدریس خصوصی شما خوب باشد، این اتفاق به صورت اتوماتیک می افتد ولی به هر حال ممکن است شماره تماس شما فراموش شود و با دادان کارت خودتان می توانید شاگردهای بیشتری جذب کنید. حتی می توانید بعضی از تمرینهاو خلاصه نویسیهای مهم را در برگه هایی به شاگردانتان بدهید که در سربرگ آنشماره تماس و اطلاعات تماس خودتان ثبت شده است. دروس سطح بالاتر و یا دروس کنکوری را تدریس کنید.دروسی که تدریس کردن آن برای همه ممکن نیست مانند دروس دانشگاهی و نرم افزارهای خاص و .... هزینه تدریس بالاتری دارد. با فعالیت در زمینه این دروس هم می توانید درامد خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. در ضمن فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری هم درامد بسیار خوبی دارد. البته برای فعالیت در زمینه آموزش دروس کنکوری باید در این زمینه سابقه خوبی داشته باشید تا دانش اموزان و والدین آنها برای مسئله مهمی مانند کنکور بتوانند به شما اعتماد کنند. درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزار تومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توان مالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و دروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و درابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است. اگر بخواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید، باید عالی تدریس کنید، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروسی را تدریس کنید که هزینه تدریس آنها بالاتر است و در حفظ شاگردهایتان و به نتیجه رساندن آنها تلاش کنید. فعالیتدر زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری درامد بسیار خوبی دارد. البته دانش آموزان و دانشجویان و والدین انها بسیار سخت اعتماد می کنند. چون نتیجه گرفتن در کنکور برای افراد بسیار مهم است و به نسبت قبولی در امتحانات تاثیر بسیار بیشتری در زندگی افراد دارد، بنابراین در انتخاب مدرس تدریس خصوصی کنکور بسیار دقت و وسواس وجود دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد بسیار بالایی کسب کنیدباید متمایز و عالی باشید و در رزومه خودتان مواردی را ارائه دهید که دانشاموزان و دانشجویان و یا والدین آنها بتوانند به شما اعتماد کنند.
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه قیمت تدریس خصوصی، هزینه کلاسهای تدریس خصوصی، نرخ جلسات آموزش خصوصی ریاضی، فیزیک، زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی و ... ارائه می گردد. در رابطه با تدریس خصوصی هزینه ثابتی را نمی توان تعیین کرد. با توجه به اینکه کسانی که در زمینه تدریس خصوصی کار می کنند برای امر تدریس وقت می ذارن و برای زمان هم نمی توان قیمتی تعیین کرد، بنابراین نباید انتظار داشتکه هزینه تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی باشد. در شهرهای مختلف هزینه تدریس متفاوت است و معمولا در شهرهای بزرگ بیشتر می باشد. هر چه سابقه کاری و مدرک تحصیلی مدرسی بالاتر باشد هزینه بیشتری را برای تدریس در نظر می گیرد. موارد دیگری نیز ممکن است در تعیین هزینه تدریس خصوصی موثر باشد. به هر حالمسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است که مبلغ بیشتری را برای تدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجه خواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریس نمی کند. همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود.
به عنوان مثال، به صورت یک معیار کلی می توان گفت که در شهرهای بزرگتر هزینه تدریس فیزیک و سایر دروس بیشتر بوده و با افزایش تعداد جلسات تدریس، هزینه جلسات کاهش می یابد. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک در تمامی مقاطع بر روی عبارت مقابل کلیک کنید: مدرس خصوصی فیزیک
به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزار تومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد.البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند. همانطور که در مطالب قبلی برای جلسات تدریس خصوصی فیزیک گفته شد، نرخ تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاه نیز به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس، شهر محل تدریس، تعداد جلسات تدریس، مقطع تحصیلی و درس مورد نظر بستگی دارد.

 راهکار دوم برای اطلاع از قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک: اگر می خواهید در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک اطلاعات کاملتری حاصل کنید و در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر قیمت و هزینه کلاسهای فیزیک مطالعه نمائید، مقاله نرخ تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاه یا تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و متوسطه + قیمت تدریس فیزیکرا مطالعه نمائید. اگر مدرس ریاضی، فیزیک، زبان و یا هر درس دیگری هستید ودر زمینه اموزش خصوصی دروس مقطع دانشگاه و تدریس دروس دانشگاهی یا دروس سایر مقاطع فعالیت دارید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس در همینسایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.
هزینه کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل زیادی بستگی دارد که در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می شود.

هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به عواملی همچون شهر مورد نظر، تجربه و سابقه کاری مدرس، تعداد جلسات تدریس خصوصی، درس مورد نظر و ... بستگی دارد.
به صورت معمول هزینه کلاسهای تدریس خصوصی در شهرهای بزرگتر بیشتر است. البته با تماس با چند مدرس ممکن است بتوانید کلاسهای تدریس را در شهرهای بزرگ همچون تهران نیز با قیمت مناسب هماهنگ کنید.
مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند برای برگزاری جلسات تدریس در منزل هزینه بیشتری را مطالبه می کنند. به هر حال، جلسات تدریس این مدرسین معمولا پر بارتر هم خواهد بود.
تعداد جلسات تدریس هم در تعیین هزینه جلسات تدریس خصوصی موثر است. مدرسین برای تعداد جلسات بالاتر معمولا هزینه کمتری درخواست می کنند.
هزینه تدریس دروس دانشگاهی و دروس کنکور هم معمولا بالاتر می باشد. البته مواردی که گفته شد، معیارهای کلی بوده و ممکن است در بعضی از موارد صادق نباشند.

اگر می خواهید بدانید تدریس خصوصی ساعتی چند؟، ادامه این مطلب را بخوانید.

در مقالات دیگری در همین وب سایت توضیح داده شد که هزینه تدریس خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به مدرک تحصیلی و سابقه کار مدرس خصوصی و زمان درخواست برای تدریس خصوصی اشاره کرد (به عنوان مثال، هزینه تدریس خصوصی در ایام امتحانات بیشتر است).

هزینه جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10000 تومان تا 100000 تومان و بیشتر هم متغیر است. به بیان دیگر قیمت مشخصی برای جلسات تدریس خصوصی وجود ندارد.

کسانی که تازه کار هستند قیمت کمتری را برای جلسات تدریس مطالبه می کنند و مدرسین دارای سابقه بیشتر هزینه جلسات تدریس خصوصی را بیشتر در نظر می گیرند.

بهترین راه برای مشخص شدن هزینه تدریس خصوصی در شهر شما و برای درس مورد نظر شما این است که با چند مدرس تماس بگیرید و قیمت و هزینه تدریس را از آنها جویا شوید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.
قیمت، نرخ و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی، شیمی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی و شیمی استفاده کنید و قیمت و هزینه کلاسها برایتان مهم است، بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسها پرسیدن هزینه کلاسهای تدریس خصوصیاز مدرسین است. در ادامه لیست مدرسین تدریس خصوصی هر درس به شما ارائه می گردد. تعدادی از مدرسین در آگهی تدریس خودشان که در سایت (ایران مدرس)ثبت کرده اند، هزینه تدریس را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و تعداد دیگری از مدرسین شماره تماس خودشان را ارائه کرده اند و می توانید با آنها تماس گرفته و هزینه تدریس را بپرسید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و اطلاع از هزینه تدریس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیات کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان و اطلاع از نرخ تدریس زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی عربی و اطلاع از قیمت تدریس عربی بر روی عبارت تدریس خصوصی عربی کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی و اطلاع از هزینه تدریس شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید.
عبارتهای کلیدی: هزینهتدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، هزینه تدریسخصوصی زبان، قیمت تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی، نرخ تدریس خصوصی عربی، قیمتتدریس خصوصی شیمی، نرخ تدریس خصوصی عربی دبیرستان، قیمت تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی
در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.

همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عوامل دیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است.

بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان چقدر است این است که به صفحه آگهی مدرسین سری بزنید. تعدادی از مدرسین در صفحه آگهی خودشان قیمت تدریس ریاضی و سایر دروس را گفته اند و می توانید به صورت حدودی تخمینی از هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی داشته باشید. تعدادی دیگر از مدرسین توافقی کار می کنند و تعدادی از مدرسین هم طی تماس تلفنی به شما هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی را خواهند گفت.
اگر در زمینه هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی، قیمت تدریس خصوصی شیمی، هزینه تدریس خصوصی عربی، نرخ تدریس خصوصی عربی دبیرستان و ... سوال دارید ....

در هر صورت موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی قیمت و هزینه کاملا مشخصی ندارد. هزینه کلاسهای تدریس خصوصی به سابقه مدرس، شهر مورد نظر، درس و مقطع تدریس و عوامل زیاد دیگری بستگی دارد.

2- مدرسینی که سابقه و مدرک تحصیلی بالاتری دارند هزینه بیشتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی مطالبه می کنند. البته به مدرسین با سابقه اطمینان بیشتری هم می توان کرد و احتمال نتیجه گرفتن با آنها بالاتر هم است.

3- مسلما اگر مسیری که مدرس برای تدریس به شما طی می کند خیلی طولانی باشد هزینه بیشتری را هم درخواست می کند. برای کلاسهای تدریس خصوصی با مدرسینی هماهنگ کنید که به شما نزدیکتر هستند.

4- سعی کنید از بین مدرسین تدریس خصوصی مدرسی را پیدا کنید که واقعا مناسب شما باشد. حتی اگر هزینه مدرس مورد نظر شما و قیمت جلسات تدریس خصوصی ایشان کمی بالاتر باشد باز هم ارزشش را دارد. چون با کمی پرداخت هزینه بیشتر مطئمن هستید که نتیجه می گیرید.

5- قیمت جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10000 تومان تا 500000 تومان متغیر است. بنابراین اصلا نمی توان مبلغ مشخصی را برای کلاسهای خصوصی در نظر گرفت. بهترین راهکار این است که با کلیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی لیست مدرسین را مشاهده کنید و با بررسی رزومه چند مدرس ببینید که چه قیمتی را درخواست می کنند. تعدادی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند.
هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها پرداخته می شود.

1- مقایسه هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها: به صورت کلی هزینه تدریس خصوصیریاضی در تهران به نسبت سایر شهرستانها بیشتر است. در حالت کلی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بیشتر می باشد. در شهرهای بزرگتر رفت و آمد سخت تر بوده و زمان بیشتری را از مدرس می گیرد.

2- هزینه تدریس خصوصی ریاضی در پایه های مختلف: قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی به پایه درسی هم بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی و سایر دروس دانشگاهی به صورت کلی از هزینه تدریس ریاضی دبیرستانبالاتر است. به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری تواناییتدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس آن درس هم بیشتر می شود.

3- هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دروس کنکور:معمولا هزینه تدریس ریاضی کنکور به نسبت هزینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر است. دانش آموزان و اولیای آنها اهمیت بسیار زیادی برای کنکور قائل هستند و ترجیح می دهند کلاسهای خصوصیریاضی را با مدرسینی برگزار نمایند که تجربه و سابقه بالایی داشته باشند ودر عوض از نتیجه گرفتن خودشان مطمئن باشند. بنابراین هزینه بالاتری را هم پرداخت می نمایند.

4- راهکار مطمئن برای اطلاع از هزینه تدریس ریاضی:اگر می خواهید از هزینه تدریس ریاضی اطلاع کامل داشته باشید، بهترین راهکار این است که به لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی نگاهی بیندازید و ببینید که چه هزینه ای برای کلاسهای ریاضی مطالبه می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. بعضی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند.

5- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تعداد جلسات تدریس ریاضی: قیمت تدریس خصوصیریاضی به تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم بستگی دارد. هر چه تعداد جلساتکلاسهای خصوصی بیشتر باشد، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی پایینتر خواهد بود. جلسات خصوصی ریاضی که به صورت رفع اشکالی و در ایام امتحانات برگزار می شود معمولا قیمت بالاتری هم دارد.

6- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی:قیمت آموزش خصوصی ریاضی در مقاطع تحصیلی بالاتر بیشتر است. در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس ریاضی مشکلتر بوده و مدرسین کمتری توانایی تدریس آن رادارند. بنابراین هزینه تدریس هم افزایش می یابد.

حتما بخوانید: قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان

7- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و محل برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی:اگر کلاسهای خصوصی ریاضی در آموزشگاه یا در محلی که خود مدرس تعیین کند برگزار شود هزینه و قیمت آن کمتر می باشد. هزینه تدریس خصوصی ریاضی در منزلدانش اموز و دانشجو معمولا بالاتر می باشد. ولی به هر حال، برگزاری کلاسهای خصوصی در منزل دانشجو یا دانش آموز به نفع او بوده و باعث می شود خصوصا در ایام امتحانات وقت او برای رفت و آمد تلف نشود.

8- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تضمین یا عدم نتیجه گرفتن شاگرد:تعدادی از مدرسین تدریس خصوصی ریاضی به صورت تضمینی درس ریاضی را تدریس میکنند. به این معنی که تضمین می کنند که دانش آموز یا دانشجو حتما در امتحان ریاضی و یا در کنکور ریاضی موفق شده و نتیجه مورد نظر را خواهد گرفت. در این حالت هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی بالاتر خواهد بود. ولی اگر دانشجو یا دانش آموز نتیجه نگیرد نصف یا کل هزینه به او بازگردانده می شود.

9- قیمت تدریس خصوصی ریاضی و ریاضیات کنکور:نتیجه گرفتن در کنکور برای بسیاری از دانش آموزان و والدین آنها بسیار مهمتر از نتیجه گرفتن در امتحانات ریاضی می باشد. بنابراین حاضر هستند برایکلاسهای خصوصی ریاضی کنکور هزینه بالاتری را پرداخت نمایند. در حالت کلی، هرینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور به نسبت کلاسهای خصوصی تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر می باشد.

حتما بخوانید: تدریس خصوصی ساعتی چند؟

در این بخش در رابطه با قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی (ریاضی و فیزیک دانشگاه، قیمت تدریس دروس مهندسی مکانیک (استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و ....)، قیمت تدریس دروس مهندسی برق، مهندسی عمران و ....، هزینه تدریس شیمی و زبان تخصصی دانشگاه، نرخ تدریس کلاسهای خصوصی در مقطع دانشگاه و ....) توضیحاتی ارائه می گردد.

قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مانند قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس سایر مقاطع به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه تدریس و آموزش دروس دانشگاهی به نسبت دروس دبیرستان معمولا بالاتر است ولی به نسبت دروس کنکوری ممکن است پایینتر باشد. قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به موارد زیر بستگی دارد:

1- درس مورد نظر: به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری آن درس را تدریس کنند، هزینه و قیمت تدریس آن هم بالاتر خواهد بود.

2- شهر محل تدریس: هزینه تدریس تمامی دروس و دروس دانشگاهی هم در شهرهای بزرگتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتر به علت مشکلات ترافیکی زمان بیشتری طول می کشد تا مدرس به محل تدریس یا منزل دانشجو برسد و بنابراین هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر می باشد.

3- مدرک تحصیلی مدرس تدریس خصوصی: معمولا مدرسینی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند قیمت بیشتری برای جلسات تدریس خصوصی در نظر می گیرند.

4- سابقه مدرس در زمینه تدریس دروس دانشگاهی: مدرسینی که سابقه کار بالاتری دارند هزینه بیشتری را هم دریافت می کنند.

5- ....

اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را با قیمت پایینتر و ارزانتر هماهنگ کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را زودتر هماهنگ کنید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ریاضی با مدرسین خوب و با سابقه سخت تر شده و هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی هم بالاتر خواهد رفت.

2- هر چند که ارزان بودن و قیمت پایین کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی خوب و مطلوب است ولی نتیجه گرفتن شما در اولویت قرار دارد. اگر هزینه کلاسهای خصوصی کمی بالاتر بود ولی دیدید که مدرس ریاضی کارش را خوب انجام می دهد، در این حالت با رضایت مبلغ را پرداخت کنید.

3- با مدرسینی هماهنگ کنید که به محل زندگی و محل سکونت خودتان نزدیکتر باشند. مدرسینی که وقت انها در مسیر زیاد تلف نشود حاضر خواهند بود با قیمت های پایینتر هم تدریس ریاضی را انجام دهند.

4- اگر بتوانید با یکی از دوستان یا همکلاسی هایتان کلاسهای خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید، به نسبت کلاسهای خصوصی ریاضی یک نفره، قیمت کلاسهای کمتر بوده و در نهایت برای شما ارزان تر خواهد بود. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرس ریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید.

5- اگر کلاس تدریس خصوصی ریاضی را در محلی که مدرس ریاضی و یا در آموزشگاه برگزار نمائید، با قیمت پایینتر و ارزان تر می توانید کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را داشته باشید.
اگر تعداد جلسات تدریس ریاضی شما زیاد باشد و یا محل سکونت شما به مدرس نزدیک باشد می توانید از مدرسین ریاضی تخفیف هم بگیرید.

بعضی از مدرسین برای قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضیابتدایی و راهنمایی سال 96 و ... عبارت توافقی را در متن آگهی خودشان ذکر کرده اند. با این مدرسین هم می توانید حرف بزنید و تخفیف بگیرید.

اگر می خواهید کلاسهای تدریس ریاضی را با قیمت بهتری هماهنگ کنید، کلاسها را در طول ترم هماهنگ کنید و به ایام امتحانات موکول ننمایید. علاوهبر بحث قیمت و هزنیه کلاسهای خصوصی ریاضی،برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به نسبت ایام امتحانات، نتیجه بهتری را برای شما در بر دارد و مطمئن تر هستید که نتیجه مورد نظرتان را خواهید گرفت. در ضمن در ایام امتحانات مدرسین درجه  یک وقتشان پر شده است ونمی توانید با آنها هماهنگ کنید و از آنها وقت بگیرید.

اگر سوابق کاری، رزومه و دانشگاه محل تحصیل یک مدرس ریاضی را مناسب دیدید، ارزشش را دارد که برای کلاسهای ریاضی قیمت بالاتری پرداخت کنید و درعوض نتیجه مناسب را بگیرید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان فرانسه ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان عربی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان عربی کلیک نمائید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان آلمانی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.
قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند با هزینه بالاتری کار می کنند. البته سابقه کار هم مهم است واکثر دانشجویان هم ترجیح می دهند با مدرسین با سابقه کلاس داشته باشند. هرچند در بین مدرسین تازه کار هم، اساتید خوب و کاربلدی را می توان پیدا کرد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه پایینتری برگزار کنید وقیمت کلاسها پایینتر باشد راهکارهای زیادی وجود دارد. در همین سایت در اینزمینه هم مطالبی ارائه شده است. به عنوان مثال برای کاهش هزینه ها می توانید کلاسهای خصوصی را با مدرسی برگزار کنید که محل سکونتش به شما نزدیکتر باشد به این ترتیب وقت کمتری از خود مدرس در مسیر گرفته می شود و حاضر است با هزینه پایینتری کلاس را برگزار نماید. یا به جای کلاس خصوصی کلاس نیمه خصوصی داشته باشید. مثلا اگر می خواهید کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی داشته باشید مقاله هزینه تدریس خصوصی زبان + کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی و اگر برای ریاضی دانشگاهی قصد دارید کلاس تدریس خصوصی با قیمت پایین داشته باشید مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضیرا مطالعه نمائید. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. درست است که هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهم است ولیمهمتر از آن نتیجه گرفتن شماست. مثلا اگر شما 10 جلسه کلاس خصوصی ریاضی دانشگاهی را با هزینه 50 هزار تومان داشته باشید و نتیجه نگیرید بهتر است یا 10 جلسه با هزینه 70 هزار تومان و در عوض نتیجه بگیرید؟ مسلما حالت دوم بهتر است. در حالت اول کل 500 هزار تومان شما هدر رفته است. در حالیکه در حالت دوم با صرف کمی هزینه بالاتر نتیجه گرفته اید. ارائه این مثال به این معنی نیست که حتما باید هزینه بالاتری پرداخت کنید تا نتیجه بگیرید. ولی بههر حال اگر دیدید که مدرس یا استاد تدریس خصوصی دروس دانشگاهیرزومه و سابقه کاری خوبی دارد و احتمال نتیجه گرفتن شما با این استاد بیشتر است، در صورتیکه هزینه کمی بالاتری به نسبت سایر اساتید را مطالبه کرد، ارزشش را دارد که این مبلغ را پرداخت نمائید.
مدت زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را کمی بیشتر کنید و به نسبت آن قیمت هر ساعت را می توانید کمتر هماهنگ نمائید. مثلا اگر مدرس برای جلسه یک ساعت و نیم 50 هزارتومان دریافت می کند. می توانید شما کلاس دو ساعته را 60 هزار تومان پیشنهاد دهید. به این ترتیب به ازای هر 1 ساعت مبلغ پایینتری پرداخت کرده اید.
مدرس خودتان را به دوستان و همکلاسی هایتان معرفی کنید و در عوض از مدرس خصوصی برای کلاسهای خودتان تخفیف بگیرید. مدرسین هم ترجیح می دهند تعداد شاگرد و درآمد بالاتریداشته باشند. با معرفی دوستان و همکلاسی های خودتان به مدرس خصوصی، درامد ایشان افزایش پیدا می کند. شما هم می توانید به این ترتیب درخواست تخفیف کنید.
کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی و نتیجه گرفتن خودتان را فدای ارزان بودن کلاسهای تدریس خصوصی نکنید.این مورد با موارد قبلی متفاوت است. درست است که ارزان بودنکلاسها مهم و خوب است. ولی مهمتر از آن نتیجه گرفتن خودتان است. با مدرسینخوب و باسابقه و مجرب کلاسها را هماهنگ کنید هر چند که جلسات تدریس خصوصی آنها خیلی ارزان هم نباشد.
قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در همین سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید.
با مشاهده اگهی تدریس چند مدرس ریاضی به صورت کلی متوجه خواهید شد که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ریاضی چه قیمت را مد نظر دارند. ممکن است یک مدرس برای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 50 هزارتومان را تعیین کرده باشد و مدرس دیگری 100 هزار تومان. بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند. تعدادی از مدرسین در متن آگهی خودشان در بخش هزینه و قیمت تدریس عبارت "توافقی" را ذکر کرده اند. اگر رزومه کاری و سوابق این مدرسین را می پسندید با انها تماس بگیرید و به صورت تلفنی قیمت تدریس خصوصی ریاضی را بپرسید. کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید. با یکی از دوستانتان و یا همکلاسی هایتان که سطح درسی شما تقریبا مثل هم است، کلاسهای دو نفره برگزار کنید. به این ترتیب هم برای شما ها کلاسها ارزان تر می افتد و هم مدرس مبلغ بیشتری دریافت می کند. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرس ریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید. کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی و نتیجه گرفتن خودتان را فدای ارزان بودن کلاسهای تدریس خصوصی نکنید. این مورد با موارد قبلی متفاوت است. درست است که ارزان بودن کلاسها مهم و خوب است. ولی مهمتر از آن نتیجه گرفتن خودتان است. با مدرسین خوب و باسابقه و مجرب کلاسها را هماهنگ کنید هر چند که جلسات تدریس خصوصی آنها خیلی ارزان هم نباشد.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران ارائه می گردد. اگر در جستجوی مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران هستید .... اگر در تهران قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید و در امتحان ریاضی نمره خوبی کسب کنید و یا در کنکور درصد بالایی برای ریاضی کسب نمائید ... اگر در تهران و یا سایر شهرهای استان تهران قصد دارید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، درس فیزیک را به خوبی یاد بگیرید ... اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی هستید .... برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک و زبان در تهران به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی، مدرس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی زبان کلیک کنید. علاوه بر خدمات تدریس خصوصی،در سایت (ایران مدرس)؛ دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، سوال امتحانی، نمونه سوال امتحان، کتاب، تست و سوالات کنکورو ... برای دانلود رایگان ارائه شده است. با استفاده از مطالب دانلودی ارائه شده در ایران مدرس می توانید دروس ریاضی و فیزیک را بهتر یاد بگیرید وبا مشاهده سوالات امتحانی می توانید با روند مطرح شدن سوالات آشنا شده و در امتحانات موفق تر عمل کنید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و فیزیک به ترتیب بر روی عبارتهای دانلود جزوه و سوال ریاضی و دانلود جزوه آموزشی و سوال امتحانی فیزیک کلیک کنید. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی،ریاضی و فیزیک دانشگاه و دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی و سایر رشته ها، زبان انگلیسی، فرانسه، عربی، آلمانی، درس فیزیک، ریاضی، شیمی و ... مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده هزینه تدریس ثبت شده توسط آنها است. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی و دروس سایر مقاطع فعالیت دارند. تعداد زیادی از مدرسین در متن اگهی خودشان به قیمت و هزینه تدریس و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی خودشان اشاره کرده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس و اطلاع از قیمت و هزینه تدریس آنها بر روی عبارت مدرسان تدریس خصوصیکلیک کنید. در ادامه بر روی عنوان آگهی هر مدرس کلیک نموده و هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی مد نظر هر مدرس است را می توانید مشاهده نمائید.

iranmodares

علاوه بر تدریس خصوصی فیزیک و آموزش فیزیک در منزلتوسط مدرسین، در این وب سایت تعداد زیادی جزوه و تست کنکور فیزیک هم ارائهشده است. برای دانلود رایگان تست کنکور فیزیک و سوالات کنکوری درس فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک کنید.  کلاسهای تدریس خصوصی وآموزش در منزل به شرطی که در زمان مناسب، در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاهو به درستی مورد استفاده قرار گیرد، برای موفقیت در تحصیل، افزایش معدل، کسب رتبه مناسب و خوب در کنکور و .... می تواند مفید و موثر باشد. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید اشکالات درسی خودتان را برطرف نموده و تمرین و مسائل بیشتری حل کنید. البته همانطور که گفته شد پشتکار، مطالعه و حل تمرین و مسئله خود دانشجو و دانش آموز در کنار کلاسهای خصوصی لازم و ضروری است. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از جلسات خصوصی به نسبت ترمهای قبل نتیجه بهتر و نمرات بالاتری خواهید گرفت. درس فیزیک یکی از دروسمهم دبیرستان و متوسطه برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی است. اگر در دوران متوسطه و دبیرستان فیزیک را خوب یاد بگیرید، علاوه بر اینکه در امتحان نمره خوبی می گیرید و معدل شما هم ارتقا پیدا می کند، با یادگیری خوب فیزیک در کنکور هم موفق تر خواهید بود. فیزیک درس مهمو قشنگی است. سعی کنید روابط و فرمولهایی که در فیزیک وجود دارد را خوب بفهمید و معنی فیزیک آنها را هم درک کنید. تنها به حفظ کردن روابط اکتفا نکنید. اگر روابط فیزیک را بفهمید و درک کنید، هم در امتحان نمره خوبی می گیرید و هم چون تستهای کنکور در سالهای اخیر مفهومی شده است، به سوالات کنکور هم به خوبی می توانید پاسخ دهید. برای مسائل و سوالهای فیزیک سعی کنید چند راه حل یاد بگیرید. اگر روابط را درک کرده باشید و فهمیده باشید برای هر تست کنکور شاید دو یا سه راه حل به نظرتان برسد. برای موفقیت در امتحان فیزیک و کسب نمره بالا در درس فیزیک هم در کلاسهای تدریسمدرسه شرکت کنید و هم در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک استفاده نمائید. در ضمن بعد از کلاسهای تدریس فیزیک درس را مرور نموده و تمرین و مسئله حل کنید. هر چه بیشتر وقت بذارید و تعداد تمرینات بیشتری حل کنید موفق تر خواهید بود. مطالعه و خواندن فیزیک را از اول ترم شروع نموده و به آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک استفاده کنید هم هر چه زودتر شروع کنید. اگر می خواهید در درس فیزیک 20 بگیرید مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک را مطالعه نمائید.
همانطور که قبلا گفته شد، هزینه تدریس فیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزار تومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد.البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند. برای هماهنگ کردن با یک مدرس فیزیک خوببا هزینه مناسب، با چند مدرس تماس بگیرید و هزینه تدریس آنها را جویا شوید. رزومه، سوابق کاری و محل تحصیل آنها را مطالعه کنید. و در نهایت یک جلسه با آنها برگزار کنید تا مدرس مناسب خودتان را پیدا کنید. همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصیفیزیک و سایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود. برای موفقیت در فیزیک کنکور فقط هماهنگ کردن با بهترین استاد فیزیک کنکور و داشتن یک مدرس خصوصی خوب کافی نیست. در کنار استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور و در کنار استفاده از تجربه اساتید و معلمین فیزیک کنکور خودتان هم باید با علاقه و انگیزه بالا درس فیزیک و سایر دروس را خوب بخوانید تا در کنکور هم درس فیزیک را خوب بزنید و هم کلا رتبه خوبی بدست اورید. فیزیک یکی از مهمترین دروس در کنکور تجربی و ریاضی است. شاید بارها و بارها از مدرسین و اساتید مختلف شنیده باشید که سوالات کنکور مفهومی تر و عمیق تر شده است. پساگر می خواهید درس فیزیک را در کنکور خوب بزنید پایه را محکم بذارید. در کلاسهای تدریس مدرسه حاضر باشید و با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید. بعداز کلاسها درس را مرور نمائید. برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید و با برنامه پیش بروید. برای مطالعه درس فیزیک، حل مسئله و تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، تست زنی درس فیزیک و .... برنامه داشته باشید. به منظور دانلود رایگان تست های کنکور فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک نمائید و برای مطالعه بیشتر در زمینه موفقیت در فیزیک دبیرستان و فیزیک کنکور هم مطالعه مهمترین عوامل برای کسب درصد بالای فیزیک کنکور و موفقیت در فیزیک کنکور یا 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک را مطالعه نمائید. فیزیک را عمیق و مفهومی بخوانید و از درک ارتباط بین روابط و فرمولهای آن با پدیده های فیزیک لذت ببرید. فیزیک یکی از دروس مهم دبیرستان و دانشگاه است. این درس در کسب رتبه خوب کنکور سراسری نیز مهم است. 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیک به صورت زیر است.
1- در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه و در صورت لزوم در جلسات تدریس خصوصی فیزیک شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
2- قبل از کلاس فیزیک مطلبی که قرار است مدرس یا استاد شما تدریس کند را به صورت مختصر مطالعه کنید. این امر باعث می شود یک ذهنیت اولیه نسبت به درس داشته و در کلاس بهتر آن را بفهمید.
3- بعد از کلاس فیزیک نیز حتما مرور را انجام دهید. همین که بعد از کلاس درس را مرور نمائید، ماندگاری مطالب تدریس شده برای شما بیشتر خواهد بود.
4- مثالها و تمرینات حل شده در کلاس را یک بار دیگر حل کنید. تمرینات را برای خودتان توضیح دهید. در بسیاری از موارد مسائل فیزیک به یک درک فیزیکی نیز نیاز دارد. بنابراین فقط فرمولها را به کار نبرید بلکه آنها را درک نمائید.
در سایت ایران مدرس تست های کنکوری و سوالات کنکور فیزیک، جزوات و خلاصه جزوات کنکوری فیزیک همبرای دانلود رایگان ارائه شده است. با استفاده از تست ها و سوالات کنکوری درس فیزیک، در کنار کلاسهای مدرسه و در کنار کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور می توانید تسلط خودتان را بر مباحث افزایش دهید و در کنکور درصد بالاتری را برای درس کنکور کسب نمائید. برای مطالعه در رابطه با نحوه مطالعه فیزیک برای کنکور مقاله مهمترین عوامل برای کسب درصد بالای کنکور در فیزیکرا مطالعه نمائید و برای دانلود رایگان تست های کنکوری و سوالات کنکور فیزیک هم بر روی عبارت دانلود تست کنکور فیزیک کلیک کنید. تعداد تست هایی که کار می کنید خیلی مهم است و لی مهمتر از آن مقدار فهم شما از تست های کنکور است. اصرار نداشته باشید که حتما باید فلان تعداد تست کنکور حل کنید.سعی کنید تست هایی که کار می کنید را خوب بفهمید. اگر به یک تست کنکور فیزیک درست جواب می دهید مسلم است که مبحث مربوط به آن را بلدید و لازم نیست خیلی برایش وقت بذارید. ولی باز جواب را نگاه کنید شاید در پاسخ آن نکته خاصی را نوشته باشند که شما بلد نبوده و در تست های بعد بدردتان بخورد. در درس فیزیک فهمیدن مفهومی مباحث و درسها خیلی مهم است. تنها فرمولحفظ نکنید. کم کم که به کنکور نزدیک می شوید در کنار خواندن و تست زدن مفهومی سرعتتان را هم افزایش دهید. حین آموزش و یادگیری فیزیک به موارد زیر توجه کنید:

1-1- در کلاس درس و حین تدریس فیزیک توسط معلم فیزیک و یا دبیر فیزیک خود به دقت به مسائل مطرح شده دقت کنید.

1-2- برای یادگیری درس فیزیک حتما درک درست از مسائل و حل تمرینات کافیلازم است. در صورت نیاز از خدمات تدریس خصوصی فیزیک بهره بگیرید.

1-3- خواندن و فراگرفتن فیزیک را به شب امتحان واگذار نکنید. برای یک برنامه ریزی صحیح با مدرس خصوصی فیزیک خود و یا معلم فیزیک مشورت کنید.
(0) نظر
برچسب ها :
سایت تدریس ، سایت آگهی تدریس
اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران هستید، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.


iranmodares

سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.

- بهینه ترین سایت تدریس از نظر گوگل است --- برای تمامی عبارتهای شامل تدریس خصوصی، ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد.

- قدیمی ترین سایت آگهی تدریس ایران است --- تا سال 95 نزدیک به 7 سال از عمر این وب سایت می گذرد و هر سال بازدید و تعداد مدرسین آن بیشتر و بیشتر شده است.


تدریس خصوصیزبان و آزمونهای زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس در سایت ایران مدرس به صورت مفصل مورد توجه قرار گرفته است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آزمون های زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. اگر دانشجو یا فارغ التحصیل مهندسی برق هستید و در سال 95 قصد دارید با درج تبلیغات رایگان و یا اگهی ویژه تدریس دروس مهندسی برق در یک سایت معتبر از تدریس و تدریس خصوصی درآمد کسب کنید ...
اگر در زمینه تدریس و آموزش دروس مهندسی برق، نرم افزارهای برق و برق صنعتی، دوره های اموزشی برق و ... سابقه کار دارید و یا قصد دارید تدریس را آغاز کنید ...
در هر صورت، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نمائید. سایت ایران مدرس بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران بوده و به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات تدریس فعالیت دارد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید. در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به ارائه خدمات نیاز دارید و برای یادگیری بهتر این درس هم می خواهید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک نمائید. اگر کار تدریس خصوصی ریاضی، ریاضی مهندسی، تدریس فیزیک و شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش خصوصی دروس ابتدایی، کنکور، دانشگاهی و ... را انجام می دهید ...  اگر در زمینه تدریس دروس دانشگاهی (تدریس خصوصی استاتیک، تدریس مدار،الکترونیک، تحقیق در عملیات، ساختمان داده، مکانیک خاک، ایستایی، محاسبات عددی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی و ....) می خواهید فعالیت داشته باشید .... در هر صورت، آگهی رایگان تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج کنید. اگر در آموزش و یادگیری ریاضی اشکال دارید تنها به استفاده از کلاسهای تدریس ریاضی بسنده نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه داشته باشید. به عبارت دیگر، به امید جلسات تدریس خصوصی در مدرسه یا دانشگاه غیبت نکنید. مطلب دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که بازهم به امید کلاسهای خصوصی ریاضی حل تمرین و مسئله را کنار نگذارید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را بدون حل تمرین و مسئله نمی توان یاد گرفت. اگر 1000 جلسه کلاس تدریس خصوصی هم شرکت کنید ولی تمرین و مسئله حل نکنید نتیجه نخواهید گرفت. بنابراین حل تمرین و مسئله یکی از مهمترین پارامترها در یادگیری ریاضی است. کار دیگری که برای یادگیری بهتر ریاضی و سایر دروس می توان انجام داد این است که نمونه سوالهای امتحانی سالهای قبل را حل کنید و با نمونه سوالات امتحانی آشنا شوید. در وب سایت (ایران مدرس) نمونه سوالهای امتحانی زیادی برای دانلود رایگان ارائه شده است. دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و فیزیک: علاوه بر خدمات تدریس خصوصی،در همین سایت (ایران مدرس)؛ دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، سوال امتحانی، نمونه سوال امتحان، کتاب، تست و سوالات کنکورو ... برای دانلود رایگان ارائه شده است. با استفاده از مطالب دانلودی ارائه شده در ایران مدرس می توانید دروس ریاضی و فیزیک را بهتر یاد بگیرید وبا مشاهده سوالات امتحانی می توانید با روند مطرح شدن سوالات آشنا شده و در امتحانات موفق تر عمل کنید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی و سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و فیزیک به ترتیب بر روی عبارتهای دانلود جزوه و سوال ریاضی و دانلود جزوه آموزشی و سوال امتحانی فیزیک کلیک کنید. ایران مدرس بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل است:همانطور که می دانید، در حال حاضر متقاضیان تدریس خصوصی برای پیدا کردن مدرس مورد نظر خودشان با استفاده از موتور جستجوی گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان و .... را جستجو می کنند. وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول حضور دارد. بنابراین اگر کاربری برای پیدا کردن مدرس مورد نظر خودش در گوگل جستجو کند، با مشاهده سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج آن، به راحتیبه سمت آگهی و تبلیغات تدریس شما هدایت شده و با شما تماس خواهد گرفت. به عنوان مثال، با جستجوی عبارتهای زیر، سایت ایران مدرس را در صفحه اول و جایگاه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید.

مدرس خصوصی

تدریس خصوصی زیست

تدریس خصوصی زیست شناسی

تدریس خصوصی زیست کنکور

مدرس خصوصی زیست

تدریس خصوصی فیزیک

تدریس خصوصی فیزیک کنکور

تدریس خصوصی شیمی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته

تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل

تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه

تدریس خصوصی محاسبات عددی

تدریس خصوصی استاتیک

تدریس خصوصی دینامیک

تدریس خصوصی مقاومت مصالح

تدریس خصوصی ترمودینامیک

تدریس خصوصی ارتعاشات

تدریس خصوصی دینامیک ماشین

تدریس خصوصی ایستایی

تدریس خصوصی دینامیک ماشین

تدریس خصوصی کنترل

.....

با جستجوی عبارتهای دیگری مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی،تدریس خصوصی عربی و .... نیز سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجویگوگل مشاهده خواهید کرد. بنابراین، با ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت خواهند شد. اگر مدرس ریاضی، فیزیکو یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصی دارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیت می کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگردو کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را بهصورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهایشامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند. در کنار کلاسهای تدریسریاضی مدرسه و دانشگاه و در کنار استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی میتوانید این مقالات و مقالات کشابهی که در همین زمینه در این وب سایت موجوداست را مطالعه کنید و نتیجه مورد نظر خودتان را بگیرید. اگر می خواهید از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کنید، هر چه زودتر شروع کنید و برگزاری کلاسهای ریاضی را به ایام امتحانات موکول ننمائید. ریاضیدرسی است که برای یادگیری ان باید تمرین و مسئله حل کنید. با برگزاری کلاسهای خصوصی ریاضی در طول ترم فرصت کافی برای حل تمرین و مسئله خواهید داشت. البته اگر درس را خودتان خوب بلد هستید و فقط به عنوان رفع اشکال می خواهید از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کنید، در این صورت می توانید در همان ایام امتحانات کلاسهای ریاضی را به صورت خصوصی و در منزل یا آموزشگاه برگزار کنید. البته این امر اشکال دیگری که دارد این است که در ایام امتحانات معمولا مدرسین خوب وقتشان پر است و با هزینه های بالاتری هم تدریس می کنند. بنابراین حتی اگر چند جلسه تدریس خصوصی ریاضیهم بیشتر لازم ندارید باز هم زودتر شروع کنید. علاوه بر موارد گفته شده، در وب سایت ایران مدرس هزاران جزوه اموزش و سوال امتحانی و .... ریاضی برایدانلود رایگان ارائه شده است. برای مشاهده جزوات اموزشی، سوالات امتحانی، تست کنکور و ... ریاضی بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال ریاضی کلیک نمائید.
عبارتهای کلیدی: تدریسخصوصی در تهران و استان تهران، بهترین سایت تدریس و سایت معتبر و پربازدیدتدریس خصوصی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، گروه آموزشی، آموزشگاه و یا یک موسسه تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه
اگر در جستجوی سایت تدریس و آموزش، سایت مدرسین و اساتید،سایت دانلود جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی، سایت ارائه دهنده مقالات موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی، سایت کسب درآمد از تدریس و جذب شاگرد و .... هستید .... سایت ایران مدرس بهترین سایتی است که می توانید در زمینه آموزش و تدریس و تدریس خصوصی پیدا کنید.

iranmodares

1- سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی: اگر برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزشقصد دارید تبلیغات خودتان را در سایت اول تدریس ایران و پربازدیدترین سایتتدریس خصوصی ایران ثبت نمائید، سایت ایران مدرس بهترین و معتبرترین سایتی است که می توانید پیدا کنید. در سایت ایران مدرس تا سال 96بیش از 16000 مدرس تدریس خصوصی آگهی و تبلیغات تدریس خودشان را ثبت نموده اند. ایران مدرس از نظر گوگلبهینه است و درج تبلیغات تدریس در آن مفید و پربازده می باشد. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بیش از 25000 بازدیددر روز دارد. برای مطالعه در زمینه نحوه ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس و کسب درآمد از تدریس خصوصی مقاله نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی را مطالعه نمائید. با ثبت آگهی تدریس در سایت ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب کنید.

2- سایت تدریس و ارائه دهنده خدمات تدریس خصوصی:در ایران مدرس هزاران مدرس ثبت نام نموده و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت دارند. اگر در جستجوی بهترین سایت تدریس و ارائه دهنده خدمات تدریس خصوصی ایران هستید، ایران مدرس بهترین گزینه برای شما است. برای مشاهده لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان،ریاضی، شیمی، فیزیک، زیست، عربی، دروس ابتدایی، متوسطه، دانشگاهی و دروس کنکوری، انواع نرم افزارها و ... در سایت ایران مدرس بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصیکلیک کنید. با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس و کلیک بر روی آگهی تدریس هر مدرس، در جزئیات آگهی تدریس مدرسین می توانید رزومه کاری، سوابق کاری مدرس، دانشگاه محل تحصیل، قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی مدرس و ... را می توانید مشاهده نموده و مدرس و معلم مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و موفقیت در امتحانات
در این بخش در رابطه با تدریس خصوصی و موفقیت در امتحانات، راهکارهای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی برای کسب نمرات عالی و موفق شدن در امتحانات و .... ارائه شده است. به منظور موفقیت در امتحانات پایان ترم و میان ترم راهکارهای زیر می تواند مفید باشد:
1- خواندن دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید و در طول ترم مطالعه آهسته و پیوسته را داشته باشید.
2- تمرین و نمونه سوالات امتحانی به اندازه کافی حل کنید تا در جلسه امتحان از پس حل سوالات برآیید. با حل هر سوال ذهن و مغز شما یک مرحله رشد می کند.
مطالعه کنید:
3- برنامه درسی منظمی داشته باشید تا بتوانید همه ی دروس را پوشش دهید. سعی کنید از وقتتان به صورت مفید استفاده نمائید.
4- بعد از کلاسهای مدرسه، جلسات آموزش خصوصی در منزل و مطالعات خودتان مرور را فراموش نکنید.
5- برای دروسی چون ریاضی، فیزیک و شیمی به اندازه کافی مسئله، مثال و تمرین حل کنید.
6- برای مطالعه دروس به اندازه کافی وقت در نظر بگیرید.
 7- در مورد سوالهای چند گزینه ای، ابتدا جوابهایی که مطمئنید غلط هستند را کنار بگذارید.
8- در مورد سوالهای تشریحی، ابتدا سر فصلها را بنویسید و بعد سرفصلها را بسط دهید.
9- اولین فردی نباشید که جلسه را ترک می کند. اگر به سوالها جواب داده ووقت اضافه دارید، بهتر است به وارسی و اصلاح جواب های خود بپردازید.
اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید در مرحله اول کلاسهای تدریس ریاضیرا جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث درسی به صورت کاملا ارائه میگردد. درادامه تمرین و مثال حل می شود. تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل می شود برای یادگیری بسیار موثر است.
البته فقط حضور در کلاسهای تدریس ریاضی شرط نیست. بلکه باید در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید. حل تمرین و مسائلرا دنبال کنید و سوال بپرسید. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کنید، برای جبران مطالب ارائه شده، از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای درس فیزیک هم مشابه درس ریاضی شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک و عدم غیبت در کلاسها در طول ترم مهم است. برای فیزیک مهم می توانید از کلاسهای خصوصی فیزیک استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیککلیک نمائید). درس فیزیک به نسبت ریاضی کمی مفهومی تر است. یعنی ممکن است در درس ریاضی شما فرمول و رابطه ای را استفاده کنید و معنی آن را خیلی خوب هم متوجه نشده و اشکالی هم پیش نیاید. ولی در درس فیزیک، همانطور که از اسمدرس مشخص است، همه ی فرمولها و راوبط معنی فیزیک دارند. سعی کنید معنی روابط و اینکه در عالم واقعیت این روابط به چه معنی ای هستند را بفهمید. برای درس فیزیک هم حضور فعال در کلاسهای تدریس فیزیک و در صورت لزوم کلاسهای خصوصی مهم است. دقت کنید که فیزیک را هم در طول ترم بخوانید و حتی اگر خواستید از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده کنید آنها را هم در طول ترمبرگزار نمائید. در طول ترم مرتبا با یک برنامه ریزی عالی درس را بخوانید ومرور کنید. تمرین و مسئله حل نمائید و معنی روابط و فرمولهای فیزیک را برای خودتان تشریح کنید. مانند ریاضی، برای فیزیک هم حل تمرین و مسئله بسیار مهم است.
در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلطخودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است.
به منظور برنامه ریزی برای امتحانات نهایی نکات زیر را در نظر داشته باشید:
1- برنامه ریزی را با توجه به عادتهای مطالعه خودتان در نظر بگیرید. اگر صبح بهتر می توانید مطالعه کنید، در برنامه ریزی خودتان ساعتهای صبح را برای مطالعه در نظر بگیرید.
2- برنامه ریزی شما برای امتحانات نهایی باید منعطف باشد. تا جایی که می توانید به برنامه پایبند باشید ولی در عین حال اگر برنامه ریزی شما ایرادی داشت آن را برطرف کنید و ادامه دهید.
3- داشتن هر برنامه ای از بی برنامه گی بهتر است. حتما با برنامه پیش بروید. می توانید برنامه را در ذهن خودتان داشته باشید ولی اگر برنامه را بر روی کاغذ بیاورید بازدهی و اثر بخشی ان چندین برابر می شود. 
تا جایی که می توانید ووقت دارید، تمرین و مسئله حل کنید. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمریناتبیشتری برای درس ریاضی حل کنید تسلط شما افزایش می یابد. البته حین تمرین حل کردن باید به نحوه حل تمرین فکر کنید و خودتان راه حل ارائه دهید. حتی اگر راه حل شما اشتباه هم باشد اشکالی ندارد ولی حتما قبل از اینکه حل درستسوال را نگاه کنید، خودتان به حل مسئله فکر کرده و راه حلی ارائه دهید.


iranmodares


بهصورت خلاصه، سعی کنید حتما در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک حضور داشته باشید و در ضمن حضور شما در این کلاسها هم حضور فعالی باشد. تلاش کنید به بهترین شکل ممکن به مطالب گوش دهید. هر جلسه سعی کنید حداقل یک سوال بپرسیدو با تمرکز صد در صد به مطالب گوش دهید. دروس ریاضی و فیزیک هم در دبیرستان و هم در دانشگاه دروس مهمی بوده و برای سایر دروس هم حالت پایه دارند. بعد از کلاسهای تدریس یا تدریس خصوصی ریاض و فیزیک و یا هر درس دیگری هم حتما مرور مختصری را در نظر بگیرید. تمرینهایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به شما داده می شود را حل کنید و با انگیزه بالا و دقت فراوان به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس گوش دهید.
راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.

2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.

3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید.جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود وگفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.

4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.

5- در صورت لزوم، از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. کلاسهای تدریس خصوصی مزایای فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه مزایای کلاسهای خصوصی این مقاله را بخوانید: مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی . در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت دارند.

6- برای موفقیت در امتحانات درس را در طول ترم بخوانید.موکول کردن مطالعه و حل تمرین به ایام امتحانات باعث می شود تا نتیجه گرفتن برای شما سخت باشد. تا جایی که برای شما ممکن است در طول ترم درس بخوانید. به این ترتیب هم بدون استرس درس را مطالعه می کنید و هم مسئله و تمرین بیشتری حل می نمائید و هم احتمال موفقیت شما در امتحانات افزایش می یابد.

7- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک به اندازه کافی مسئله و تمرین حل کنید. برایدروس ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی است. مانند ورزشکاری که هر مقدار بیشتر تمرین کند آماده تر خواهد شد، ذهن شما هم هر چه بیشتر تمرینحل کند برای حل مسائل سخت آماده تر خواهد بود.

کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصیمفید و موثر است. در بسیاری از مواقع تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان درکلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار زیاد بوده و یادگیری در کلاس گروهی به سختیاتفاق می افتد. در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است و برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل می توان از آن استفاده کرد. بعضی اوقات، مدرس یا استاد در مدرسه یا دانشگاه خوب تدریس نمی کند و شاگردها مطالب را متوجه نمی شوند. برای جبران این نقص هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمود. در کلاسهای تدریس خصوصی وقت بیشتری برای ارائه درس و حل تمرین و مسئله توسط مدرس خصوصی وجود دارد. در این کلاسها حتی اگر دانشجو یا دانش آموز به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالی داشته باشد که به پایه های قبل برگردد، می تواند به راحتی رفع اشکال کند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شده و جو راحتی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی را با خیال راحت می توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم زمان کافی برای پرسیدن تمامی سوالات وجود ندارد و هم بسیاری از دانشجویان و دانش اموزان به خاطر ترس از مسخره شدن و .... جرات سوال پرسیدن ندارند. کلاسهای تدریس خصوصی اگر در زمان مناسب شروع شود و خیلی به امتحانات نزدیک نباشد می تواند موثر بوده و در یادگیری دانش آموزان و دانشجویان مفید باشد. البته در ایام امتحانات هم می توان از این کلاسهای برای رفع اشکال استفاده کرد. ولی اگر دانشجو یا دانش آموز درس را به کلی بلد نیست، بهتر است هر چه زودتر کلاسها را شروع کرده و در طول ترم از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نماید. در کلاسهای تدریس خصوصی انتخاب مدرس و استاد با خود دانشجو یا دانش آموز بوده و در صورتی که نحوه تدریس مدرس مناسب و موثر نباشد، می توان مدرس دیگری را جایگزین کرد. به این ترتیب همیشه امکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی با یک مدرس و معلم خوب وجود دارد. نکته خوب دیگری که در رابطه با کلاسهای خصوصی وجود دارد و می تواند منجر به موفقیت در امتحانات میان ترم و پایان ترم گردد این است که تعداد جلسات تدریس خصوصی و محل برگزاری این کلاسها و اینکه تا کی کلاسها برگزار گردد کاملا اختیاری و دلبخواهی است. تا یکی دو ساعت قبل از امتحان هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در بسیاری از اوقات یک جلسه جمع بندی و رفع اشکال قبل از امتحان می تواند نتیجه را بسیار بهبود ببخشد و موثر و مفید باشد.
برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید.
اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند راه حل خوبی باشد. اگر در بعضی از قسمتهای دروس اشکال دارید، اگردر بعضی از جلسات تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، اگر درس را بلد هستید ولی نمی توانید تمرین حل کنید، اگر می خواهید برای بهتر یادگرفتن دروس از یک مدرس خوب کمک بگیرید، در هر صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر و مفید است. کلاسهای تدریس خصوصی فقط مخصوص شاگردهای تنبل نیست.ممکن است شما از حالت متوسط بخواهید به خوب برسید و یا معدل خودتان را از خوب به عالی برسانید، در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر ومفید است. بسیاری از دانش اموزانو دانشجویان در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه به علت تعداد زیاد افراد حاضر در کلاس و بعضا به خاطر عدم تسلط کامل مدرس و معلم بر درس و یا عدم کنترل کامل کلاس توسط استاد درس را خوب متوجه نمی شوند. در تمامی مقالات ارائه شده در این وب سایت (ایران مدرس) به دانش آموزان و دانشجویان توصیه شده است که در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه حاضر شوند. ولی به هر حال، همانطور که گفته شده در بعضی از موارد ممکن است کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه کیفیت لازم را نداشته باشید و یا به هر دلیل ممکن است دانش آموز یا دانشجو در کلاسها حاضر نباشد. در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای کسب نمره بالا و افزایش معدلمی تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه تعداد افراد در کلاس بعضا به بیش از 40 نفر هم می رسد. در چنین کلاسهایی هر سوالی را دانش آموزان و دانشجویان نمی توانند بپرسند و مدرس هم فرصت نمی کند به تمامی سوالات پاسخ دهد. کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر، رفع اشکال، پرسیدن هر گونه سوال درسی، رفع اشکال پایه های قبل در همان درس، افزایش معدل، کسب نمره 20 در امتحان و 100 درصد زدن دروس در کنکور می تواند مفید و موثر باشد.
همانطور که می دانیم در سالهای اخیر اثر معدل در کنکور بیشتر و بیشتر شده است. برای افزایش و ارتقای معدل و یا برای موفقیت در کنکور هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی جو راحت تری حاکم است و زمان بیشتری در اختیار شاگرد و استاد قرار داشته و بنابراین یادگیری بهتر اتفاق می افتد. اگر می خواهید نمره 20 بگیرید، از حالت بد به خوب و از حالت متوسط و خوب به عالی برسید، اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید و یا مکالمه زبان را زودتر یاد بگیرید، اگر قصد دارید شاگرد اول شوید و یا غیبت هایی که در کلاس مدرسه و دانشگاه داشته اید را جبران نمائید، اگر قصد دارید در کنکور رتبه خوبی کسب کنید و یا در ایام امتحانات هستید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید .... در هر حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلرا مطالعه نمائید. نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که فقط شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مهم نیست، بلکه استفاده درست از این کلاسها نیز مهم بوده و اگر می خواهید نتیجه مورد نظر خودتان را در امتحان، آزمونها، کنکور و ... بگیرید در کنار کلاسهای تدریس خصوصی باید خودتان هم تلاش و پشتکار داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله چگونه از کلاسهای تدریس خصوصی مفیدتر استفاده کنیم؟ را مطالعه نمائید.
اگر به کلاسهای تدریس خصوصی نیاز دارید، استفاده از این کلاسهای را زودتر شروع نمائید. درس خواندن و شرکت در کلاسهای خصوصی در طول ترم نسبت به ایام امتحانات بهتر استو بازدهی بالاتری دارد.

عبارتهای کلیدی: مدرس تدریس خصوصی، موفقیت در امتحانات، موفقیت در کنکور، مدرسین تدریس خصوصی، کلاس خصوصی، آموزش خصوصی، معلم تدریس خصوصی

اگر می خواهید در امتحانات به صورت موفقیت آمیزی قبول شده و نمرات عالی و حتی نمره 20بگیرید، از کلاسهای تدریس خصوصی باید به صورت صحیح استفاده نمائید. در مرحله اول به امید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاهغیبت نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و نه به جای آن. اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی بهترین استفاده را داشته باشید و با شرکت در این کلاسها نمرات عالی بگیرید ومعدل خودتان را افزایش دهید، در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه هم شرکت کنید و در کنار آن برای نتیجه بهتر گرفتن، در کلاسهای تدریس خصوصی هم شرکت کنید. نکته دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که کلاسهای تدریس خصوصی را درطول ترم برگزار نمائید. برای موفقیت در تحصیل باید درسها را به مرور و در طول زمان یاد بگیرید. بنابراین باید در طول ترم درس بخوانید. اگر می خواهیداز کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. این کلاسها را هم در طول ترم برگزارنمائید. به این ترتیب در زمانهای بین کلاسهای خصوصی می توانید درس را مرورنمائید و تمرین و مسئله حل کنید و اگر اشکالی دارید حین همین مطالعه و حل تمرین و .... مشخص خواهد شد. در ایام امتحانات به دلیل استرسی که وجود داردو به دلیل زمان کمی که وجود دارد بازدهی کلاسهای خصوصی کم خواهد شد. در ضمن نمی توانید به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید. البته اگر فقط برای رفع اشکال قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید و خودتان درس را خوب خوانده اید، می توانید در ایام امتحانات چند جلسه کلاس خصوصی برای رفع اشکال داشته باشید. سعی کنید در طول ترم درسها را بخوانید و فقط مرور درسها، حل تمرینات و مسائل اضافی و رفع اشکال را برای ایام امتحانات باقی بگذارید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در تدریس خصوصی موفق تر باشیم؟ :: مدرسین موفق
اگر سوال چگونه در تدریس خصوصی موفق تر باشیم و بهتر عمل کنیم؟و یا سوالات مشابهی مانند چگونه مدرس موفقی باشیم و یا چگونه از کار تدریسخصوصی درآمد بالایی کسب نمائیم و .... برای شما مطرح است ادامه این مطلب را بخوانید.

1- برای موفقیت در تدریس خصوصی شاگردهای بیشتری جذب کنید. هر چه تعداد شاگردهای شما بیشتر باشد درامد شما از کار تدریس خصوصیبیشتر و بیشتر شده و به صورت موفقیت آمیزی می توانید در این زمینه فعالیت داشته باشید. راهکارهای مختلفی برای جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردها وجوددارد که در مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی و 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصیدر این زمینه توضیحاتی ارائه شده است. علاوه بر جذب شاگرد بیشتر، برای موفقیت در تدریس خصوصی باید بتوانید شاگردهایتان را حفظ کنید (مقاله چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟ را بخوانید) و در جلسه اول تدریس خصوصی عالی عمل نمائید (مطالعه کنید: اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه).اگر خوب تدریس کنید شاگردهای بیشتری را جذب می کنید و می توانید شاگردهایتان را هم حفظ کنید. در ضمن، ترمهای بعد هم همین شاگردهایتان برای دروس بعدی خودشان با شما تماس خواهند گرفت.

iranmodares

2- کیفیت کار خودتان را به صورت مداوم افزایش دهید. مهمترینعامل برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی همین مورد است. هر چه بهتر تدریسکنید و تدریس با کیفیت تری ارائه دهید در کار تدریس خصوصی موفق تر بوده و درامد شما بیشتر خواهد شد. قبل از حضور در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصیدرسی را که می خواهید تدریس نمائید مرور نمائید. اگر ممکن بود جزوه کلاسی شاگردتان را کپی کنید و مطالبی که قرار است تدریس کنید را مرور نمائید. اگربر درس مسلط هستید هم می توانید با مطالعه بیشتر تسلط خودتان را افزایش دهید و در زمان کمتر مطالب بیشتر و مفید تری را به شاگردانتان ارائه دهید. به صورت مداوم پیشرفت کنید و روشهای بهتر و پربازده تر را برای ارائه درس وتدریس خصوصی یاد بگیرید.

3- نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد.اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم دوباره سراغ شما خواهند آمد.به این ترتیب به مرور به تعداد شاگردهای شما افزوده شده و درآمد شما از کار تدریس خصوصی افزایش می یابد. بنابراین متعهدانه و دلسوزانه تلاش کنید تا شاگردهای شما نتیجه مورد نظر را بگیرند. این تعهد شما در رفتار و نحوه تدریس شما خودش را نشان خواهد داد و شاگردهای شما و والدین آنها این را درکمی کنند. به این ترتیب موفقیت خودتان در کار تدریس خصوصی را تضمین خواهید کرد.
در رابطه با کلاسداری موفق و فنون کلاس داری هم مطالبی که در ادامه می آید می تواند مفید و موثر باشد. در کلاس درس جدی باشید و درسی را که تدریس می کنید، هر درسی که باشد،جدی بگیرید. در عین جدیت در کلاس درس انعطاف داشته باشید. به این معنی که در بعضی از مواقع هم می توانید به صلاحدید خودتان بعضی از موارد را خیلی سخت نگیرید. ولی در کل باید دانش آموزان و دانشجویان حس کنند که کلاس شما جدی است و یادگیری درس برای شما مهم است. اگر خودتان کلاس را شل بگیرید، شاگردهایتان به نحو اولی کلاس را شل خواهند گرفت. قوانین مشخصی برای کلاسهای تدریس گروهی داشته باشید و در همان جلسه اول تدریساین قوانین را اعلام نمائید. مثلا ساعت حضور در کلاس و میزان تاخیری که میتوانند داشته باشند و موارد مشابه. روند کلاس را به گونه ای پیش ببرید که از دانش آموزان و دانشجویان کار بکشید. به شاگردهایتان تمرین بدهید و حل تمرینات را از آنها بخواهید. برای موفقیت در کلاسهای درس و موفقیت در تدریس خصوصی و همچنین خوب تدریس کردن موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- قبل از حضور در جلسات تدریس خصوصی یا کلاسهای تدریس و آموزش گروهی مطلب تدریسی را خوب مطالعه کنید. هر چه قبل از جلسه تدریس آمادگی بیشتری داشته باشید در کلاس بهتر ظاهر خواهید شد.

2- در کلاس تدریس هم انعطافداشته باشید و هم در عین حال جدی باشید. سعی کنید کلاس خشک و بی روح نباشد. از طرف کنترل کلاس نباید از دست شما خارج شود. این امر در کلاسهای تدریس گروهی مهمتر است چون معمولا در جلسات تدریس خصوصی و نیمه خصوصی چون تعداد شاگردان کمتر هستند، کنترل کلاس خیلی راحتتر است.

3- در کلاس درس هم درس را ارائه دهید و هم تمرین و مسئله حل کنید تا مطلب خوب جا بیفتد. سعی کنید بین حفظ سرعت تدریس و حفظ کیفیت آن تناسبی ایجاد کنید.

4- با دانش آموزان و دانشجویان با احترام برخورد کنید. احترام تقابل به نسبت احترام یکطرفه و تصنعی پایدارتر است.

5- هر 45 دقیقه یا یک ساعت یکبار استراحت کوتاهی با دانشجویان یا داش آموزان بدهید تا مبحث خیلی سنگیننشده و مطلب قابل فهم تر باشد. اگر کلاس شما یک ساعت و نیم است آن را به دو بخش 45 دقیقه ای تقسیم کنید.
اگر بر مطلبی مسلط هستید، در این حالت نیز مطالعه قبل از جلسه تدریس خصوصیمی توان مفید و موثر باشد. در حالتی که درس را خوب بلدید، می توانید بر روی تسلط کار کنید. در این حالت می توانید یک خلاصه جزوه آماده کنید، نمونهسوال امتحانی تهیه نمائید، یا مطالب جالبی تهیه کنید که کلاس را جذابتر کرده و به این ترتیب شاگرد شما، شما را به دیگران هم معرفی کرده و به این ترتیب کم کم تعداد شاگردهای شما افزایش می یابد. برای دانلود نمونه سوال امتحانی و جزوه در این وب سایت بر روی عبارت دانلود جزوه و سوالکلیک کنید. هنگام تدریس هر از چند گاهی استراحت یکی دو دقیقه ای در نظر بگیرید. جوکی تعریف کنید. مطلب خنده داری بگوئید و یا بحث را عوض کنید. می توانید به شاگردتان بگوئید دو دقیقه می تواند از کلاس بیرون برود و هوایی بخورد. این استراحت های کوتاه از خسته کننده بودن کلاس جلوگیری می کند.
هرچه مسلط تر باشید با بیان روانتری مطالب را ارائه خواهید کرد. اگر واقعا بر درس مسلط باشید در کلاسهای تدریس خصوصی و تدریس گروهی می درخشید. با اعتماد به نفس حرف می زنید و به هر سوالی که مطرح شود پاسخ خواهید داد. اگربر درس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردان شما این را تشخیص داده و اگر کلاس کلاس خصوصی است شما را به دوستانشان معرفی خواهند کرد. در کلاسهای گروهی هم به عنوان یکی از بهترین و با سوادترین مدرسین و اساتید معروف خواهید شد. بنابراین تلاش کنید با آمادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصیو تدریس گروهی حاضر شوید. اگر مطلب را به خوبی بلد نباشید مجبورید اگر سوالی از شما پرسیده شده به قول معروف شاگرد خودتان را بپیچانید و این در بلند مدت به فع شما نیست. هر چه تسلط شما بر دروس تدریسی خودتان بیشتر باشد، فن بیان شما هم بهتر خواهد شد. چون خودتان مطالب را از بالا می بینیدو کاملا بر درس مسلط هستید، کلمات و عبارتهایی را انتخاب می کنید که شاگردان شما به راحتی متوجه می شوند. روند کلاس را هم بهتر پیش خواهید برد.اگر مسلط نباشید باید 50 درصد ذهن خودتان همیشه درگیر این باشد که مطلب رامتوجه شوید و بنابراین مطالبی را که ارائه می کنید آن کیفیت لازم را نخواهد داشت. بنابراین تا جایی که می توانید در مرحله اول دروسی را برای تدریس انتخاب نمائید که بر آنها مسلط هستید و آن درسها را دوست دارید و خودتان علاقه مند به آنها هستید و در مرحله بعد هم تلاش کنید که باز هم تسلط خودتان را بر این دروس بیشتر و بیشتر کنید و با آمادگی 100 درصد در کلاسهای تدریس خصوصی و گروهی حاضر شوید.
اگر معلم یا مدرس و دبیر بخواهد در جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه و یا جلسات تدریس خصوصی فقط خودش حرف بزند، کلاس حالت خسته کنندگی به خودش می گیرد. باید تن صدای معلم بالا و پایین شود و مانند لالایی نباشد به نحوی که 50 درصد کلاس بخوابد! این هم نکته مهمی است. خلاصه اینکه یک مدرس خوب باید تلاش کند در مرحله اولهدف از برگزاری کلاسها را مشخص نماید (در جلسات تدریس خصوصیاین امر مهم تر است چون در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هدف از برگزاری کلاس درس معمولا مشخص می باشد) و در ادامه با پرسش سوالهایی از شاگرد یا شاگردانش در جلسات اول تدریس و یا کلاسهای خصوصی سطح متوسط شاگردانش و یا اگر یک شاگرد دارد سطح علمی او را مشخص کند. سپس سطح کلاس و تدریس خودش را با اوضاع موجود هماهنگ نماید. در نهایت یک مدرس و معلم خوب به نتیجه گرفتن ویادگیری شاگردانش فکر می کند. نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی هم باید به گونه ای باشد که هم شاگردان یاد بگیرند و هم نمره خوبی درامتحانات کسب نمایند و یا اگر برای کنکور در حال آماده شدن هستند و یا می خواهند آزمون خاصی را بدهند در آن آزمون و یا در کنکور موفق شوند. نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی واقعا بر روی نتیجه گرفتن یا نگرفتن دانش آموزان و دانشجویان موثر است. مدرس و معلم به عنوان دبیر در مدرسه، استاد دانشگاه و یا به عنوان مدرس و معلم خصوصی باید تلاش کند دانش آموزان و دانشجویان را به گونه ای هدایت کند که در ضمن یادگیری صحیح دروس، نمره خوب و بالایی هم کسب نمایند.

نکتهدیگری که باید در کار تدریس در نظر بگیرید و برای ارائه تدریس خوب و موفق آن را مورد توجه قرار دهید، انتخاب دروس تدریسی است. سعی کنید دروس محدودی را انتخاب نمائید و در بلند مدت در آنها به تسلطی برسید که شما را از بقیه متمایز کند. اگر تعداد زیادی درس تدریس کنید، در همه ی آنها در سطح متوسط می توانید ظاهر شوید و درآمد شما هم به صورت متوسط باقی خواهد ماند. بنابراین تعداد درس محدودی را انتخاب نموده و درآنها به تسلط کامل برسید. در ضمن، از بین دروس مختلف دروسی را انتخاب نمائید که هم به آنها بیشتر علاقه دارید و هم بازار تدریس آنها خوب است. ممکن است شما به درس خاصی علاقه مند باشید ولی متقاضی تدریس برای آن وجود نداشته باشد. بنابراین هم علاقه خودتان و هم اینکه چه میزان متقاضی برای تدریس آن درس وجود دارد را در نظر بگیرید.

iranmodares


تسلط بر درس و مبحث تدریسی:در مقالات دیگر هم گفته شده است که تسلط بر درس واقعا مهم است. هر چه تسلطشما بر درسی که تدریس می کنید بیشتر باشد بیان شما روانتر خواهد بود. هر چه مطلب برای شما بیشتر جا افتاده باشد در انتقال آن به شاگردتان موفق تر عمل خواهید کرد. تسلط بیشتر بر درس تدریسی باعث می شود که در انتخاب کلمات،برنامه ریزی کلاس و حتی انتخاب مسائلی که در مدت زمان موجود حل می کنید بهتر عمل نمائید.

برای اینکه مدرس خوبی باشید و در کار تدریس موفق باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- کیفیت تدریس خودتان را بالا ببرید. در جلسات تدریس خصوصی بهترین ارائه خودتان را داشته باشید. هر بار 5 دقیقه قبل از کلاس به خودتان بگویید که این جلسه یکی از بهترین جلسات تدریس من خواهد بود.

2- نتیجه گرفتن دانشجو و یا دانش آموز برایتان مهم باشد. پیگیر این باشید که آیا تمرین ها را حل می کند یا نه و در صورت لزوم به والدین گزرش دهید. بعد از امتحانات نیز بپرسید و پیگیر باشد که آیا شاگرد شما نتیجه مطلوب را گرفته است یا نه. اگر به این شکل عمل کنید، شاگردهای هر ترم شما برای ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.

3-در کلاس درس به صورت متنوع تدریس نمائید. درس را توضیح دهید، تمرین حل کنید. از شاگرد خودتان بخواهید که با زبان خودش درس را برای شما توضیح دهد. هر از چند گاهی هم استراحت کنید.

4- در کلاس درس جدی باشید و در عین حال سعی کنید که کلاس خشکی نداشته باشید. تمرینات و مسائلی را که برای جلسات بعد تعیین می کنید به صورت جدی از شاگردتان بخواهید.

5- کمی کار اضافه باعث می شود که در ذهن شاگردتان بمانید و شما را به دیگران هم معرفی کند. مثلا 10 دقیقه اضافه تر بمانید. یا نمونه سوال امتحانی و جزوات خلاصه به شاگردتان بدهید.


بنابراین، برای موفقیتدر تدریس در مرحله اول باید خودتان مطلب را خوب بلد باشید. برای موفقیت بیشتر در تدریس میزان تسلطتان بر بحث را بالاتر ببرید. بیشتر مطالعه کنید وروی نحوه بیان خودتان هم دقت کنید. مطلب را از دید شاگردتان ببینید و وسط کلاس به صورت مرتب از او بخواهید توضیح دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا مطلب را خوب فهمیده است یا نه.

یکی از مهمترین موارد برای داشتن تدریس عالی و خوب تدریس کردن، داشتن علاقه به تدریس است. در صورتیکه به تدریس علاقه دارید، به کار تدریس بپردازید. همانطور که می دانیم، هر شخص بیشترین بادهی را در کاری دارد که به ان کار علاقه داشته باشد.

یک عامل مهم دیگر در داشتن جلسات تدریس موفق و ارائه یک تدریس خوب، مطالعه پیش از جلسات تدریس است. اگر به درسی واقعا مسلط هستید، ممکن است نیاز به مطالعه نباشد. ولی اگر درسی را زیاد تدریس نکرده اید، مطالعه قبل از جلسات تدریس را از یاد نبرید.

برای داشتن تدریس خصوصی خوب و عالی، در کلاس تدریس جدی باشد طوری که دانش آموز و دانشجوی شما از شما حساب ببرد. در عین حال سعی کنید کلاس خشکی نداشته باشید و با در نظر گرفتن استراحت های کوتاه و ... کلاس جذابی را برای شاگردانتان فراهم نمائید.

نکته پایانی اینکه، تنها به دنبال این نباشید که کلاسی را برگزار کرده و مبلغی دریافت کنید، بلکه نتیجه گرفتن دانشجو و دانش آموز برای شما مهم باشد. با برگزاری جلسات تدریس خوب و مفید نتیجه گرفتن شاگرد شما تضمین شده و کار شما نیز رونق خواهد گرفت.


اگر در یک کلاس گروهی در حال تدریس هستید، باید سطح مطالب گفته شده را با سطح علمی اکثر دانش آموزان یا دانشجویان هماهنگ کنید. اگر به صورت خصوصی به کار تدریس می پردازید، در این حالت با چند سوال اولیه و با پرسیدن سوالهایی در حین تدریسمی توانید می توانید سطح علمی و میزان درک شاگردتان را از مطالب ارائه شدهبفهمید و در صورت لزوم تغییراتی در روند تدریس خود ایجاد کنید.


در این بخش مهمترین عوامل موفقیت در تدریس به صورت موردی ارائه شده و توضیحات کافی در ارتباط با هر مورد در بخشهای بعد ارائه می گردد. موارد ارائه شده هم برای جلسات تدریس گروهی و هم برای جلسات تدریس خصوصی و تدریس در منزل می تواند مفید باشد. مهمترین عوامل موفقیت در تدریس را به صورت زیر می توان در نظر گرفت:

1- داشتن علاقه به تدریس

2- داشتن هدف و انگیزه

3- مطالعه مطالبی که قرار است در جلسه تدریس ارائه گردد

4- تسلط بر مطالب قبل از شروع جلسه تدریس

5- داشتن برنامه برای جلسات تدریس

6- حل تمرین و مثال کافی در جلسات تدریس

7- ارائه مطالب در جلسات تدریس با زبانی روان

8- دیدن مسائل از دید دانشجو یا دانش آموز

9- استراحت های کوتاه در بین جلسات تدریس

10- دادن تمرین و خواستن آن در جلسات بعدی

11- جهت دادن به دانشجو یا دانش آموز

12- پشتیبانی کامل از دانشجو یا دانش آموز

13- کمی بیشتر ماندن به نسبت وقت تعیین شده

14- جدی بودن در کلاس درس

15- خارج کردن کلاس از حالت خشکی و بی روحی

iranmodares1- برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب و پیدا کردن شاگرد خصوصی مقالات زیر را مطالعه کنید.

چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد)


چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟چگونه شاگرد جذب کنم؟

2- به منظور مطالعه در زمینه نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و راهکارهای افزایش درآمد از کار تدریس مقالات زیر را مطالعه نمائید.

چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنیم؟15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصیچگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟

3- برای مطالعه در زمینه چگونگی موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

چگونه کلاس بهتری داشته باشیم ؟تدریس موفق، کلاسداری موفق و فنون کلاس داریبا این 10 نکته کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را افزایش دهید!

یکی از بهترین راهکارها برای جذب شاگرد، کسب درامد بالا از تدریس خصوصیو موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی درج آگهی تدریس در همین سایت (ایران مدرس) است. سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تبلیغات تدریس و تدریس خصوصیدر کل ایران است. بازدید روزانه این سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدیددر روز هم می رسد. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در زمینه تدریس ریاضی، تدریس فیزیک و سایر دروس را در کل ایران دارد. این وب سایت، تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. با درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و درامد خودتان را از کار تدریس افزایش دهید. اگر می خواهید در زمینه ویژگیهای سایتایران مدرس به عنوان بهترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی و یا در زمینه نحوه درج آگهی و تبلیغات تدریس موثر و پربازده مطالعه نمائید، مقالات زیر را بخوانید.

نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس


iranmodares

چرا در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ثبت کنم؟درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در فیزیک کنکور و درصد بالای فیزیک کنکور

در این بخش راهکارهایی برای کسب درصد بالای 80 و حتی 100 درصد زدن در فیزیک کنکور ارائه می گردد.
1- کتاب درسی را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید و مطالب را درک کنید.
2- در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور شرکت نمائید.
3- در کلاسهای تدریس فیزیک، به مطالب به صورت کامل گوش دهید و حضور فعال داشته باشید. جزوه یادداشت کنید
4- از زمانتان استفاده بهینه کنید و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.
5- تمرین و مسئله به اندازه کافی حل کنید. مسائل را برای خودتان توضیح دهید. سرعت و دقت را با هم داشته باشید.
6- در آزمونهای آزمایشی شرکت کنید و در پایان سوالهایی که نتوانسته اید پاسخ دهید را تحلیل کنید.
7- تست های سالهای قبل کنکور فیزیک را کار کنید و اگر وقت کردید تست های تالیفی و سطح بالاتر استاندارد را بزنید.
8- از جزوات و تست های کنکور موجود در اینترنت استفاده کنید. در ادامه تعدادی تست کنکور فیزیک برای دانلود رایگان ارائه شده است.


9- یک دفترچه داشته باشید و نکات کنکوری و مفهومی را در آن یادداشت کنید تا بعدا بتوانید آن را مرور نمائید.
10- اگر در مبحث خاصی اشکال داشتید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک کلیک کنید.

در این بخش مطلبی در رابطه با مطالعه صحیح فیزیک برای کنکورو موفقیت در امتحانات ارائه می گردد. با مطالعه مطالب ارائه شده به سوال (چگونه در کنکور برای درس فیزیک درصد بالایی بزنیم؟) پاسخ داده می شود. درسفیزیک را عمقی بخوانید. درس فیزیک را درک کنید. اگر می خواهید درصد بالاییدر کنکور کسب کنید و یا در امتحانات فیزیک موفق باشید سعی کنید مسائل فیزیک را بفهمید. حفظ کردن فرمولها و روابط فایده ای ندارد. تا می توانید تمرین حل کنید. تمرینات را هم درک کنید. برای خودتان توضیح دهید. الیته در ایام کنکور باید سرعت را هم حفظ کنید و خیلی روی یک مسئله نمانید. خودتان بین سرعت و دقت هماهنگی برقرار کنید. موارد زیر نیز مفید است:

1- در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه و در صورت لزوم در جلسات تدریس خصوصی فیزیک شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیک کلیک نمائید.

2-قبل از کلاس فیزیک مطلبی که قرار است مدرس یا استاد شما تدریس کند را به صورت مختصر مطالعه کنید. این امر باعث می شود یک ذهنیت اولیه نسبت به درس داشته و در کلاس بهتر آن را بفهمید.

3- بعد از کلاس فیزیک نیز حتما مرور را انجام دهید. همین که بعد از کلاس درس را مرور نمائید، ماندگاری مطالب تدریس شده برای شما بیشتر خواهد بود.

برای یادگیری درس فیزیک بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 

دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل فیزیک 1 اول دبیرستان

اگر می خواهید فیزیک کنکور را بالای 80 درصد بزنید، موارد زیر می تواند مفید و کمک کننده باشد:
1- در کلاسهای فیزیک مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی فیزیک شرکت کنید.
(برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک کنکور بر روی عبارت مدرس خصوصی فیزیک کلیک نمائید).
2- بعد از جلسات تدریس فیزیک، مباحث تدریسی را مرور کنید و نکته بردارید.
3- جزوه ای برای یادداشت نکات مهم کلاسهای تدریس فیزیک و نکات مهم تست های فیزیک داشته باشید.
(برای دانلود سوالات فیزیک کنکور بر روی عبارت دانلود تست کنکور فیزیک کلیک نمائید)
4- قبل از اینکه سراغ تست زنی بروید، از هر مبحث تمرین و مسئله حل کنید.
5- تست های کنکور استاندارد کار کنید. تست های فیزیک کنکورهای گذشته بهترین منابع هستند.
6- خواندن کتاب درسی فیزیک را در اولویت قرار دهید.
7- بر روی کاغذی بنویسید "درصد فیزیک کنکور من بالای 80 درصد است" و ان را به دیوار اتاق بزنید.
8- ابتدا تست های فیزیک را به صورت مفهومی کار کنید و در ادامه که سلط شدید تست های سرعتی کار کنید.
9- از مشاوران و مدرسین برای برنامه ریزی صحیح کمک بگیرید.
10- فقط فرمول حفظ نکنید. مسائل را بفهمید و درک کنید.


iranmodares

راهکارهای اساسی برای موفقیت در فیزیک کنکور در این بخش به صورت خلاصه ارائه می گردد.
1- در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه به صورت کامل شرکت کنید.
2- در صورت لزوم در جلسات تدریس خصوصی فیزیک کنکور شرکت کنید.
3- در کلاس تدریس فیزیک کامل گوش دهید.
4- در کلاسهای تدریس فیزیک فعال باشید و سوال بپرسید.
5- کتاب درسی فیزیک را در اولویت قرار دهید.
6- فیزیک را مفهومی بخوانید. فرمول حفظ نکنید.
7- بعد از کلاس تدریس فیزیک مرور را فراموش نکنید.
8- جزوه ای برای یادداشت نکات مهم کلاسها داشته باشید.
9- تست های کنکور فیزیک معتبر کار کنید.
10 حل مسئله و تمرین در یادگیری فیزیک مهم است.
11- مسائل را درک کنید و برای خودتان توضیح دهید.
12- روشهای کوتاه و سریع پاسخگویی تست های فیزیک را یاد بگیرید.

یکی از مهمترین عوامل در کسب موفقیت در فیزیک کنکور و به تبع آن موفقیت در خود کنکور، تست زنی مناسب، صحیح و به اندازه کافی است.
برای درس فیزیک هم تست زنی بسیار مهم است. البته قبل از تست زنی خود کتاب درسی را مفهومی و عمقی بخوانید و درک کنید.
بسیاریاز افراد سعی می کنند خود درس را هم حین تست زنی یاد بگیرند که اصلا روش خوبی نیست. اول خود کتاب فیزیک را بخوانید و بعد بروید سراغ تست زنی.
فیزیک را باید مفهومی و عمقی خواند. فیزیک را باید درک کرد. اگر خوب درس را فهمیده باشید در حل تست هم مشکلی نخواهید داشت.
البتهحل تست و سوال کنکور حتما لازم است و هر چه بیشتر کار کنید هم بهتر است. بحث این است که فقط فرمول حفظ نکنید. بلکه فرمولها را درک هم بکنید.
بعداز خواندن هر مبحث در ابتدای کار بدون زمان بندی تست بزنید و جواب تست ها را با دقت بررسی کنید. در مراحل بعد که مسلط تر شدید با در نظر گرفتن زمان مناسب تست کار کنید.
برای کسب درصد بالای فیزیک کنکور و موفقیت در کنکور و امتحانات فیزیک سعی کنید درس فیزیک را مفهومی و عمیق بخوانید. اگر درس فیزیک را مفومی بخوانید هر سوالی را می توانید پاسخ دهید. در صورتیکه متن درس را خوب یاد گرفته باشید و معنای فیزیکی فرمولها و روابط را متوجه شده باشید، از پس حل کردن هر سوالی بر می آئید. اما اگر بخواهید درس را حفظ کنید و فقط نکته به خاطر بسپارید در حل بسیاری از سوالها ناتوان خواهید بود.
درس فیزیک مانند درسریاضی نیست. در درس ریاضی ممکن است شما فقط با به خاطر سپردن روابط بتوانید مسائل را حل کنید و نمره خوبی هم بگیرید. مثلا در بحث مشتق گیری اگر روابط مشتق را خوب حفظ کرده باشید از پس مسائل آن به خوبی بر می آئید. یعنی خیلی وقتها مشتق گیری معنی فیزیکی خاصی ندارد. ولی در درس فیزیک هر مسئله ای که حل می کنید مسئله ای است که در دنیای واقعی می تواند اتفاق بیافتد و هر مسئله ای معنی فیزیک دارد. بنابراین اگر مفهوم فرمولها را خوب فهمیده باشید و درک کرده باشید در برخورد با یک مسئله جدید هم می تواند ان مسئله راتحلیل نموده و حل نمائید. برای موفقیت در ریاضی و فیزیک کنکور و کسب درصد بالا در این دو درس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- تا جایی که ممکن است در کلاسهای تدریس مدرسه ریاضی و فیزیک شرکت کنید و غیبت نکنید.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
2- بعد از کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک مدرسه درسها را مرور نمائید.
3- برنامه ریزی خوب و مناسبی برای خودتان داشته باشید. برنامه ای که متناسب با عادتهای خودتان باشد خوب است.
4- اوقات مرده خودتان را کاهش دهید و از زمانتان بیشترین استفاده را داشته باشید.
5- تا جایی که می توانید مسئله و تمرین حل کنید. حل تمرین و مسئله برای یادگیری دروس ریاضی و فیزیک ضروری است.
6- تمرینها و مسائل را برای خودتان تحلیل کنید. اگر سوالی برایتان باقی ماند از مدرس و معلم خودتان بپرسید.
7- تست هیا کنکور سالهای قبل را کار کنید. حل تست کنکور هم برای کسب درصد بالا لازم و ضروری است.
8- فرمولهای فیزیک را به صورت مفهومی یاد بگیرید و معنی فیزیک آنها را متوجه باشید.
9- جزوه خلاصه بردارید و در ایام جمع بندی آنها را مرور نمائید.
10- تکنیک های تست زنی را یاد بگیرید و تسلط خودتان را تا جایی افزایش دهید تا بتوانید در زمان مد نظر در کنکور تست ها را بزنید.

اگر سوال چگونه فیزیک را در کنکور 100 بزنیم برای شما هم مطرح است، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1-برای 100 درصد زدن فیزیک در کنکور باید در مرحله اول به صورت مداوم در کلاسهای فیزیک شرکت فعال داشته باشید و جزوه یادداشت کنید و سوال بپرسید.
2- بعد از کلاسهای تدریس فیزیک درس را مرور کنید. برای صد در صد زدن فیزیک کنکور باید مداومت داشته باشید و در طول ترم درس بخوانید.
3- اگر می خواهید فیزیک را عالی بزنید و 100 بزنید از مدرسین خصوصی فیزیک هم می توانید کمک بگیرید.
4-تمرینات و تست های کنکوری فیزیک را بفهمید و درک کنید. خصوصا برای سوالهایفیزیک این نکته بسیار مهم است. ممکن است بتوان فرمولهای ریاضی را حفظ کرد وجواب گرفت. ولی فرمولهای فیزیک را باید فهمید. برای کسب درصد بالای فیزیک کنکوردر مرحله اول درس را به صورت عمقی بخوانید. مطالب درسی را خوب بفهمید و درک درستی از مسائل فیزیک داشته باشید. دقت کنید که درس فیزیک فقط فرمول نیست. بلکه فرمولها و روابط پدیده های فیزیکی را توصیف می کنند. بنابراین باید آنها را خوب بفمهید. در سالهای اخیر، تست های کنکور به مقدار زیادی مفهومی شده است. بنابراین تنها با حفظ کردن فرمولها نمی توان به ناه پاسخ داد.
حتما بخوانید: 5 عامل برای موفقیت در فیزیک کنکور و کسب درصد بالا در فیزیک کنکور

5- برای 100 درصد زدن درس فیزیک تا جایی که ممکن است تمرین و مسئله حل کنید و مسائل را برای خودتان تحلیل کنید.
6-از کتابهای کمک آموزشی کنکور فیزیک معتبر استفاده نمائید. کتابهایی را مطالعه کنید که مطمئن باشید قابل اعتماد هستند. کتاب درسی فیزیک خودتان را در اولویت قرار دهید.
7- برای 100 درصد زدن فیزیک کنکور باید تست زدن اصولی فیزیک را یاد بگیرید. باید آنقدر بر تست های کنکور فیزیک مسلط شوید که در منزل بارها و بارها تست ها را 100 درصد بزنید تا در کنکور بتوانید این نتیجه را تکرار کنید.
8- تست های فیزیک کنکورهای سراسری و آزاد سالهای قبل را در اولویت قرار دهید و در ادامه سراغ تست های تالیفی بروید. برای دانلود تست کنکور فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک کنید. تعداد تست هایی که کار می کنید خیلی مهم است و لی مهمتر از آن مقدار فهم شما از تست های کنکوراست. اصرار نداشته باشید که حتما باید فلان تعداد تست کنکور حل کنید. سعی کنید تست هایی که کار می کنید را خوب بفهمید. اگر به یک تست کنکور فیزیک درست جواب می دهید مسلم است که مبحث مربوط به آن را بلدید و لازم نیست خیلیبرایش وقت بذارید. ولی باز جواب را نگاه کنید شاید در پاسخ آن نکته خاصی را نوشته باشند که شما بلد نبوده و در تست های بعد بدردتان بخورد.

iranmodares
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی زبان + هزینه آموزش زبان

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در تهران و کرج native

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در تهران و کرج نیاز دارید ...

چنانچه در زمینه قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و کرج توسط مدرسین آقا و خانم سوال دارید ...

اگر می خواهید لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی خانم و آقا که در تهران و کرج در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان فعالیت دارند را مشاهده نمائید ....

اگر می خواهید از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی و یا مدرسین آقا و خانم نیتیو استفاده کنید و قصد دارید زبان را بدون لهجه یاد بگیرید ...

در هر صورت، لیست کاملی از مدرسین و گروههای آموزشی فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی را در سایت (ایران مدرس) می توانید پیدا کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

پس از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان، در لیست ارائه شده جستجو کنید تا مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در لیست مدرسین زبان سایت ایران مدرس مدرس زبان خانم و آقا در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران رامی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با مدرسین زبان nativeکلاس داشته باشید در همان لیست مدرسین می توانید مدرس زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا به شکل دیگر با گروههای آموزشی موجود در لیست مدرسین زبان حرف بزنید تا مدرس زبان خانم و آقای native را برای شما هماهنگکنند.

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه تدریسخصوصی زبان انگلیسی در تهران و نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج و .... سوال دارید هم به دو صورت در این زمینه می توانید اطلاعات کسب نمائید.

1- با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان و در ادامه کلیک بر روی آگهی تدریس زبان هر مدرس، در جزئیات اگهی مدرسین می توانید قیمت درخواستی آنها را برای کلاسهای خصوصی زبان در تهران و کرج ببینید. به این ترتیب به صورت حدودی می توانید از قیمت های کلاس خصوصی زباناطلاع کسب کنید. بعضی از مدرسین برای قیمت کلاسهای خصوصی زبان عبارت "توافقی" را در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند که باید با آنها تماس بگیرید و قیمت را بپرسید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان از ساعتی 10 هزار تومان تا 100 هزار تومان و بیشتر می تواند متغییر باشد. باید آگهی مدرسین و رزومه کاری انها را ببینید و در کنار این موارد قیمتی که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی خودش مطالبه کرده است را ارزیابی نمائید. درنهایت با مدرس مورد نظر خودتان کلاس را هماهنگ نمائید. برای مطالعه در زمینه نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان زبان انگلیسی و سایر دروس مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.

iranmodares

2- قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید. برای دانلود رایگان جزوات گرامر زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

هزینه و قیمت آموزش و تدریس زبان انگلیسی + جزوات آموزش زبان

اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی و ... را بدانید ...

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم، آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و ... نیاز دارید ...

اگر می خواهید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید ...

اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی هستید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید و یا برای کنکور زبان در حال مطالعه هستید ...

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

در وب سایت (ایران مدرس)علاوه بر تدریس خصوصی زبان و سایر دروس، مطالب آموزشی زیادی در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان این مطالب بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 تعدادی از جزوات بسیار عالی در زمینه گرامر زبان انگلیسی هم در ادامه ارائه شده است.

 
برای مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس بر روی لینک تدریس خصوصی کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ممکن است به عوامل دیگری هم بستگی داشته باشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که همین الان با مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نامی در سایت (ایران مدرس)تماس گرفته و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل را از چند نفر از آنها بپرسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای دانلود مطالب آموزشی، کتابهای آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.

در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.

اگر سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم برای شما هم مطرح است و می خواهید در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت داشته باشید و درآمد کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

1- در مرحله اول برای فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی باید شاگرد جذب کنید: اگر هنوز شاگرد جذب نکرده اید و یا تعداد شاگردهای کمی دارید، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیزبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی، در همین سایت (ایران مدرس) عضو شوید (بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید) و در ادامه آگهی تدریس زبان خودتان را درج نمائید تا متقاضیان تدریس زبان به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشند. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و بهترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (با بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) برای ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایردروس است. مطالعه مقاله چگونه در تدریس خصوصی زبان موفق باشیم و درآمد بالایی کسب نمائیم؟هم در زمینه پاسخ به سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم می تواند مفید و موثر باشد. زبان انگلیسی یکی از دروسی است که بیشترین متقاضی تدریس و تدریسخصوصی را دارد. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس زبان کسب کنید، فرصت درج آگهی در همین سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید.

مشاهده کنید: مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی

2- در جلسه اول تدریس خصوصی زبان انگلیسی عالی عمل کنید:برای موفق بودن در کار تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری، در جلسه اول تدریس بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید. دیدی که شاگرد یا شاگردهای شما به نسبت نوع تدریس شما پیدا می کنند اکثرا در جلسه اول شکل میگیرد و تغییر دادن آن هم سخت است. اگر در جلسه اول تدریس زبان عالی عمل کنید، شاگردهای شما حتی اگر در جلسات بعدی تدریس به خوبی جلسه اول نباشید، از شما تعریف خواهند کرد. در ضمن، در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، عالی بودن در جلسه اول تدریس ادامه دار بودن کلاسها را تضمین می کند.

3- هدف از تشکیل کلاس تدریس خصوصی زبان یا کلاس گروهی تدریس زبان انگلیسی را خوب متوجه شوید:بسیاری از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مدرسین زبان خیلی خوب و پر انرژِ تدریس می کنند ولی چون مطالبی که ارائه می کنند در جهت اهداف کلاس نیست در نهایت شاگردهای راضی ای ندارند. به عنوان مثال اگر شما کلاس تدریس خصوصی زبان را برگزار می کنید و شاگرد شما می خواهد در امتحان نمره 20 بگیرد و یا نمره خیلی خوبی بگیرد، باید فقط در این جهت کار کنید و جزوه کلاسی او را مد نظر قرار دهید. کار کردن مکالمه در این کلاس، به عنوان مثال، برای رسیدن به هدف آن مفید نخواهد بود.

4- با پرسیدن سوال ضعف شاگرد یا شاگرهایتان را خوب تشخیص دهید:سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی و تدریس گروهی زبان انگلیسی را که برگزار میکنید، حالت دو طرفه داشته باشد. یعنی شما متکلم وحده نباشید. این کار دو فایده دارد. هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شاگرد یا شاگردهای شما که حرف می زنند و می خواهند مطلبی را توضیح دهند شما از میزان یادگیری آنها و اشکالاتی که دارند اطلاع حاصل خواهید کرد. عمدا سوالاتی را بپرسید که از طریق آنها بتوانید میزان یادگیری شاگردهای خودتان را بسنجید.

5- اگر کلاس تدریس خصوصی زبان برگزار می کنید، از جزوات مدرسه و دانشگاه استفاده نمائید:در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی این امر مهم است. چون کلاسهای خصوصی زبان قرار است به موفقیت دانش آموز یا دانشجو در کلاسهای مدرسه کمک کند، بنابراین باید مدرس زبان در کلاسهای خصوصی از همان جزوه های کلاسی مدرسه و دانشگاه استفاده نموده و آن جزوات را برای خود در اولویت قرار دهد. حتی اگرمدرس خودش جزوات بهتری داشته باشد، به هر حال در امتحان از جزوات کلاسی مدرسه و دانشگاه سوال مطرح می شود و این جزوات در اولویت قرار دارند.

حتما بخوانید: موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی

6-
مواردی را برای زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی به عنوان تمرین مشخص کنید:در راستای یادگیری و نتیجه گرفتن شاگردهایتان، تمریناتی را به آنها بدهید که در زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی انجام دهند. برای یادگیری بهتر، فعالیت خود شاگردهایتان بسیار مهم است. شما باید آنها را به سمتی هدایت کنید که درس بخوانند. 1000 جلسه کلاس هم برگزار شود، اگر خود شاگرد یا شاگردهایتان درس نخوانند اتفاقی نمی افتد و درس را یاد نمی گیرند. شما با دادن تمرین به انها هم جدی بودن کلاسها را یادآور می شوید و هم در نهایتبه نتیجه گرفتن آنها کمک می کنید. برای دانلود جزوات عالی آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینک دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی کلیک نمائید.

عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، نحوه تدریس زبان انگلیسی، چگونگی تدریس زبان انگلیسی، تدریس موثر زبان انگلیسی، تدریس موفق زبان انگلیسی

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
درآمد مدرسین - درامد کار تدریس خصوصی
درآمد مدرسین - درامد کار تدریس خصوصی، میزان درآمد اساتید و معلمین از کار تدریس، نحوه افزایش درامد از تدریس خصوصی ، بهترین راهکارها برای پول درآوردن بیشتر از تدریس و .... در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. برای کسب درآمد بالا از کار تدریسخصوصی موارد دیگری هم موثر و مهم است. باید کیفیت جلسات تدریس شما بالا باشد. به نحوی که شاگردهای شما علاوه بر اینکه کلاسهای این ترم خودشان را با شما ادامه دهند و مدرس خودشان را عوض نکنند، در ترمهای بعدی نیز برای سایر دروس خودشان دوباره با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس روز به روز افزایش یابد، باید خوب تدریس کنید و به نحوی برنامه ریزی کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به کار تدریس متعهد باشید و نتیجهگرفتن شاگردهایتان و آموزش اصولی دروس برایتان مهم باشد. تدریس خصوصی یکی از کارهای پردرآمد و یا حداقل با درآمد خوب ایران است. اگر کیفیت کلاسهای خودتان را در سطح استانداردهای بالا نگه دارید و تلاش کنید شاگردانتان نتیجه خوبی بگیرند، می توانید در زمینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا موفق باشید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه تدریس خوب و موفق با درآمد بالا داشته باشیم ؟ را مطالعه کنید. در سایت (ایران مدرس) مطالب زیادی در زمینه راهکارهای جذب شاگرد، نحوه پیدا کردن شاگرد خصوصی، افزایش تعداد شاگردها و نحوه حفظ شاگردها ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) را مطالعه کنید. خوب تدریس کنید و عالیتدریس کنید. شاید تعجب کنید که چرا خوب تدریس کردن را به عنوان یکی از روشهای جذب شاگرد ارائه کرده ایم. ولی اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، ترمهای بعد هم با شما کلاسهایشان را هماهنگ می کنند. به این ترتیب شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. آنقدر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سخت باشد.
اگر می خواهید درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید باید روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصیرا امتحان کنید. با آموزشگاهها تماس بگیرید. موسسات تدریس خصوصی در اینترنت و در روزنامه ها آگهی های جذب مدرس خودشان را ثبت می کنند. با این موسسات در ارتباط باشید. البته به نسبت درج آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس کار کردن با آموزشگاهها مشکلی که دارد این استکه باید درصدی را به آنها پرداخت نمائید. ولی به هر حال یکی از راههای جذبشاگرد و کسب درآمد از کار تدریس است. در ادامه اگر تعداد شاگردهای شما بیشتر شد می توانید به صورت مستقل کار کنید و کل مبلغ تدریس را برای خودتانبردارید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید.
اگر می خواهید در کار تدریس پیشرفت کنید، شاگردهای زیادی داشته باشید و درآمد خودتان را از تدریسروز به روز بیشتر و بیشتر کنید، به عنوان جمع بندی تمامی موارد گفته شده، می توان گفت که در مرحله اول اگر به تدریس علاقه دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کنید. عشق و علاقه به هر کاری باعث می شود تا در آن کار موفق باشید. یا حداقل دروسی را تدریس کنید که خودتان از خواندن آن دروس لذت می برید. در ادامه انواع راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. اگر آگهی تدریس ثبت می کنید در متن آگهی بهترین رزومه خودتان را ارائه دهید (مقاله چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیمرا بخوانید). با آموزشگاهها و موسسات مختلف تماس بگیرید. برای خودتان سایتیا وبلاگی را اندازی کنید. در روزنامه تبلیغ کنید. و .... . در نهایت بهترین تدریس خودتان را ارائه دهید. بر دروس تدرسی خودتان کاملا مسلط باشید. به کار تدریس متعهد باشید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان برنامه داشته باشید. اگر شاگردهای شما ببینند و حس کنند که نتیجه گرفتن انها برای شما مهم است، تمام کلاسهایشان را با شما بر می دارند. از ارائه فرمولهای عجیب غریب و ... در کلاسهای خصوصی اجتناب کنید. جزوه کلاسی را ملاک قرار دهید و طوری درس را ارائه نمائید که شاگرد شما به صورت مفهومی درس را یاد بگیرد و در کنار آن در امتحان هم نتیجه خوبی بگیرد. با سوال پرسیدن حین تدریس و دادن تمرین به شاگردهایتان روند یادگیری انها را چک کنید و به نتیجه گرفتن آنها کمک نمائید. اگر اکثریت شاگردهای شما نتیجه مورد نظرشان را بگیرند درآمد شما هم از کار تدریس بیشتر و بیشتر خواهد شد. شاگردهای شما، شاگردهای دیگری به شما معرفی خواهند کرد.
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مزایای زیادی دارد. در مرحله اول زمان کلاسهای خصوصی را خودتان با شاگردهایتان هماهنگ می کنید و می توانید در کنار کار تدریس به کارهای دیگرتان هم بپردازید. به عنوان مثال، اگر دانشجو هستید، کلاسهای تدریس خصوصی را می توانید در زمانهایی برگزار نمائید که به کلاسهای خودتان هم برسید. یا اگر کارمند هستید هم در زمانهای غیر از زمانهای رسمی کار اصلیخودتان می توانید در زمینه تدریس فعالیت داشته باشید. اگر در شرکتها کار پاره وقت انجام دهید حتما زمان مشخصی برای حضور در محل کار را از شما می خواهند و کارهای دیگر انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی را ندارند. بنابراین انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی یک مزیت برای آن به حساب می آید. خوبی دیگری که کار و شغل تدریس خصوصی دارد این است که به نسبت زمانی که برای آن در نظرمی گیرید و به نسبت وقتی که می ذارید، درآمد خوبی دارد. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید و بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردانتان با پرداخت هزینه های بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت.
به عنوان جمع بندی مطالب ارائه شده می توان گفت که اگر به کار تدریس علاقه دارید و یا در جستجوی یک کار پاره وقت و نیمه وقت برای افزایش درامد خودتان هستید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با جذب شاگرد از تدریس پول دربیاورید. اگر به تدریس علاقه داشته باشید، تدریس خصوصی هم می تواند برای شما لذت بخش باشد و هم درامد بالایی هم از آن کسب کنید. در زمینه درآمد تدریس خصوصی مطالعه مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی مفید است.

iranmodares

همانطور که می دانید، امتحانات میان ترمدر آستانه شروع شدن است. امتحانات میان ترم معمولا در اردیبهشت ماه برگزارمی گردد و دانش آموزان، دانشجویان و یا والدین آنها به تدریج به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خواهند بود. اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد. بنابراین یکی از بهترین زمانهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و شاگرد جذب نمائید، همین الان است.در سایت ایران مدرس با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژهکرده و تبلیغات تدریس خودتان را بالاتر از آگهی های رایگان و در صفحه اصلی سایت قرار دهید.
1- در کار تدریس خصوصی ممکن است در ایام امتحانات تعداد شاگردهای شما خیلی زیاد باشد به نحوی که حتی تعدادی از آنها را رد کنید و همچنین ممکن است در سایر ایام تعداد شاگردهایتان کم باشد به شکلی که درآمد شما از کار تدریس به صورت محسوسی کم شود. به هر حال باید در کل طول سال راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. به تدریج که سابقه کار شما بیشتر می گردد و شاگردهای بیشتری شما رامی شناسند، درآمد شما در کل ایام سال به مقدار قابل توجهی رسیده و در ایامامتحانات خیلی خوب خواهد شد. بنابراین در قدم اول با امتحان کردن راهکارهای مختلف جذب شاگرد (از جمله درج اگهی تدریس در سایت (ایران مدرس)، تماس با آموزشگاهها، چاپ تراکت، سپردن به همکاران و شاگردانتان برایمعرفی شاگرد به شما، تبلیغ در روزنامه و ....) سعی کنید تعداد شاگردهایتانرا بیشتر و بیشتر کنید و در ادامه با خوب تدریس کردن و با رقم زدن نتایج عالی برای شاگردانتان، هم شاگردهای فعلی خودتان را حفظ کنید و هم باعث شویدتا شما را به دیگران هم معرفی نمایند. برای داشتن درآمد بالا از کار تدریسو تدریس خصوصی در مرحله اول باید خودتان را خوب بشناسانید و تعداد شاگردهایتان را افزایش دهید. همانطور که گفته شد، یکی از بهترین راهکارهای برای افزایش تعداد شاگردها و افزایش درامدتان از کار تدریس، ثبت آگهی رایگان یا آگهی ویژه تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس) است. اگر مدرس هستید یا آموزشگاه تدریس خصوصیو یا گروه آموزشی دارید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید، می توانید آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
3- در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید تا شاگردهای شما، شما را به دوستان و آشنایشان معرفی کنند.

4- نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و برای آن برنامه داشته باشید تا شاگردهایتان ترمهای بعد هم با شما تماس بگیرند.

5- با افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان به تدریج هزینه کلاسهای تدریس خصوصی را افزایش دهید تا درآمدتان بیشتر گردد.

6- درآمد تدریس خصوصی ریاضی و زمان برگزاری کلاسها: در ایام امتحانات درآمد مدرسینریاضی و سایر دروس از کلاسهای تدریس خصوصی افزایش پیدا می کند. در ایام امتحانات وقت مدرسین پر شده و در بسیاری از اوقات هماهنگ کردن با مدرسین سخت می شود. بنابراین هزینه کلاسها هم بالاتر خواهد بود. وقت خودتان را تا حدودی برای ایام امتحانات آزاد بگذارید و با جذب شاگرد در ایام امتحانات درآمد خوبی از تدریس ریاضی و .... کسب کنید.

7- درآمد تدریس خصوصی ریاضی و تعداد جلسات تدریس:درآمد تدریس ریاضی به تعداد جلسات تدریس هم بستگی دارد. با افزایش تعداد جلسات هزینه برگزاری کلاسها کمتر خواهد شد ولی در عوض چون تعداد جلسات بیشتر است، درآمد مدرسین هم بیشتر خواهد بود.

برای مطالعه در زمینه نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و افزایش درآمد از کار تدریس و ... مقاله چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟ یا چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟ را مطالعه نمائید. در جلسه اول عالی عمل کنید. برای موفق شدن در کار تدریس باید به صورت متمایز عمل کنید. باید از حد انتظار شاگردهایتان بالاتر بروید و تلاش کنید شاگردهایتان نتیجه بگیرند.اگر شاگردهای شما حس کنند که شما به کار تدریس متعهد هستید و تمام تلاش خودتان را برای نتیجه گرفتن آنها به کار می بندید، ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. خوب تدریس کنید، تسلط خودتان را بر مطالب تدریسی افزایش دهید و تا جایی که می توانید متعهدانه و دلسوزانه برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید. آنگاه نتیجه کار خودتان را خواهید دید و درآمد شما به تدریج بیشتر و بیشتر خواهد شد. به شاگردانتان بسپاریدکه به شما دوستانشان را معرفی کنند. البته اگر خوب تدریس کنید، معمولا شاگردهای شما دوستان و فامیل خودشان را هم به شما معرفی می کنند. ولی خودتان هم می توانید از آنها بخواهید تا در صورت نیاز، افرادی را که متقاضیتدریس هستند به شما معرفی نمایند.
مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.

(1) نظر
برچسب ها :
درآمد تدریس خصوصی، درامد مدرسین و معلمان خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه درآمد تدریس خصوصی، درامد مدرسین و معلمان خصوصی و .... ارائه می گردد. در این قسمت راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس ارائه می شود. برای کسب درآمد بیشتر از تدریس موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- خوب تدریس کنید. اگر کیفیت کلاسهایتان را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد. به این ترتیب درآمد شما افزایش پیدا می کند.

2- فراتر از انتظار شاگردهایتان کار کنید. برایشان سوالات امتحانی، جزوه و ... تهیه کنید. پشتیبان و حامی آنها باشید. در اینصورت مسیر موفقیت را پله به پله طی خواهید کرد.

3- اگر کیفیت کلاسهای تدریس خصوصیخودتان را بالا ببرید، کم کم می توانید برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری را مطالبه کنید. و چون کارتان را خوب انجام می دهید، این مبلغ را به شما خواهند پرداخت. کار اضافه انجام دهید. به شاگردانتان نمونه سوال امتحانی، جزوات خلاصه و کتابهای آموزشی بدهید. کمی بیشتر در جلسات تدریسبمانید. پیگیر نتیجه گرفتن آنها باشید و برایتان موفقیت آنها مهم باشد. بهاین ترتیب از دیگران متمایز می شوید و پله های ترقی را طی می کنید. هدف نهایی شما از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی باید این باشد که شاگرد شما نتیجه خوبی بگیرد.به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. فقط به دنبال این نباشید که پول خودتان را بگیرید و بروید بلکه سعی کنید به هر ترتیبی که شده در طول ترم شاگرد یا شاگردهایتان را به گونه ای هدایت و راهنمایی کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرند. در جلسات تدریس و در خارج از جلسات تدریس خصوصیهم به آنها مشاوره و راهنمایی بدهید. برای شاگردانتان برنامه ریزی کنید. از انها امتحان بگیرید و نتیجه را بهبود بدهید. بین جلسات تدریس به آنها تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعدی تدریس حل را از آنها بخواهید. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و محل تدریس ریاضی:معمولا هزینه تدریس ریاضی در آموزشگاه با هزینه تدریس ریاضی در منزل متفاوت است. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس افزایش پیدا کند، در مرحله اول کلاسهایی را قبول کنید که خودتان نزدیک باشد و در مرحله بعد کلاسها را در منزل برگزار نمائید. دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاسهایخصوصی در منزل را ترجیح می دهند و حاضر هستند هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنند چون رفت و آمدی برای حضور در کلاس نخواهند داشت.
3- در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید تا شاگردهای شما، شما را به دوستان و آشنایشان معرفی کنند.

4- نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و برای آن برنامه داشته باشید تا شاگردهایتان ترمهای بعد هم با شما تماس بگیرند.

5- با افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان به تدریج هزینه کلاسهای تدریس خصوصی را افزایش دهید تا درآمدتان بیشتر گردد.

6- در همین سایت آگهی تدریس خودتان را از حالت رایگانبه ویژه تغییر دهید تا اختمال جذب شاگرد شما بیشتر شده و تعداد تماسهایتانافزایش یابد.

7- کلاسهای تدریس خصوصی ای را بردارید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد تا اکثر وقت شما برای رفت و آمد تلف نشود و در طول روز بتوانید کلاسهای بیشتری داشته باشید.
  برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.
عبارتهای کلیدی: راهکارها و روش های عالی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی، چگونهشاگرد خصوصی پیدا کنم، درآمد مدرسین از کار تدریس چقدر است؟، بهترین روش ها برای جذب شاگرد خصوصی و افزایش درآمد از تدریس، چگونه از کار تدریس پول در بیاوریم؟
درآمد تدریس خصوصیبه نسبت بسیاری از کارهای تمام وقت و پاره وقت دیگر بهتر بوده و در صورتیکه مدرس عملکرد خوبی داشته باشد و شاگردانش نتیجه بگیرد، می تواند به صورت رضایت بخشی از کار تدریس درآمد کسب نماید. در وب سایت ایران مدرس (همین سایت) مطالب و مقالات زیادی در زمینه درآمد تدریس خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی یا بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی را مطالعه نمائید. کار تدریس درآمد خوبی دارد. اگر در زمینه تدریس خصوصیخوب عمل کنید می توانید پول خوبی هم دربیاورید. البته در طول سال درامد مدرسین خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در ایام امتحانات و نزدیک به امتحانات درآمد خیلی خوبی خواهند داشت و در ایام دیگر مانند نوروز و تابستان و ... درامد آنها ممکن است افت کند (برای مطالعه در زمینه نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان مقاله کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستانرا مطالعه نمائید). البته مدرسینی که جا افتاده اند و در زمینه های مختلف تدریس می کنند، در کل سال درامد حداقلی دارند و درآمد آنها به صفر نمی رسد.ایام امتحانات (آذر و دی و بهمن - اردیبهشت و خرداد و تیر) زمان بسیار خوبی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی است. ولی همانطور که گفته شد، در ایام دیگر سال هم با فعالیت در زمینه تدریس کنکور، تدریس خصوصی زبان و ... باز هم می توان درامد کسب نمود. اگر می خواهید درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید باید روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصیرا امتحان کنید. با آموزشگاهها تماس بگیرید. موسسات تدریس خصوصی در اینترنت و در روزنامه ها آگهی های جذب مدرس خودشان را ثبت می کنند. با این موسسات در ارتباط باشید. البته به نسبت درج آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس (همین سایت) کار کردن با آموزشگاهها مشکلی که دارد این استکه باید درصدی را به آنها پرداخت نمائید. ولی به هر حال یکی از راههای جذبشاگرد و کسب درآمد از کار تدریس است. در ادامه اگر تعداد شاگردهای شما بیشتر شد می توانید به صورت مستقل کار کنید و کل مبلغ تدریس را برای خودتانبردارید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید.
برای کسب درآمد بالا از کار تدریسخصوصی موارد دیگری هم موثر و مهم است. باید کیفیت جلسات تدریس شما بالا باشد. به نحوی که شاگردهای شما علاوه بر اینکه کلاسهای این ترم خودشان را با شما ادامه دهند و مدرس خودشان را عوض نکنند، در ترمهای بعدی نیز برای سایر دروس خودشان دوباره با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس روز به روز افزایش یابد، باید خوب تدریس کنید و به نحوی برنامه ریزی کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به کار تدریس متعهد باشید و نتیجهگرفتن شاگردهایتان و آموزش اصولی دروس برایتان مهم باشد. تدریس خصوصی یکی از کارهای پردرآمد و یا حداقل با درآمد خوب ایران است. اگر کیفیت کلاسهای خودتان را در سطح استانداردهای بالا نگه دارید و تلاش کنید شاگردانتان نتیجه خوبی بگیرند، می توانید در زمینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا موفق باشید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه تدریس خوب و موفق با درآمد بالا داشته باشیم ؟ را مطالعه کنید.
عبارتهای کلیدی: چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم، تدریس خصوصی ریاضی، چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم، درآمد تدریس خصوصی فیزیک، درآمد تدریس زبان، قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، درآمد تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی،  تدریس خصوصی زبان
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210893
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X