تدريس خصوصي
تدریس خصوصی ریاضی، تدریس موفق ریاضی
در صورتی که نیازمند دریافت خدمات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی هستید، از راهنمایی زیر کمک بگیرید. در ایران مدرس تدریس خصوص ریاضی به صورت ویژه ای مورد توجه قرار گرفته و مدرسین زیادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند. در رابطه با مبحث تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر حائز اهمیت است:

1- به منظور مشاهده لیست مدرسین ریاضی مقطع دبیرستان مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دبیرستان> دروس مشترک>ریاضی

-------------------
تدریس خصوصی ریاضی – تدریس خصوصی ریاضیات – تدریس ریاضی دبیرستان – تدریس ریاضی دانشگاهی – تدریس خصوصی ریاضی رشته انسانی – تدریس خصوصی ریاضیرشته تجربی – تدریس خصوصی کلیه دروس ریاضی مرتبط با رشته ریاضی – مدرس خصوصی ریاضی – تدریس حرفه ای ریاضیات – تدریس ریاضی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی – بهترین مدرسین خصوصی درس ریاضی – تدریس خصوصی ریاضیابتدایی و راهنمایی – تدریس ریاضی ابتدایی
------------------
نکات زیر شما را کمک می کنند تا بتوانید ریاضیات را به بهترین وجه به دانش آموزان بیاموزید. گاهی اوقات بکوشید ریاضیات را به سرگرمی تبدیل کنید و در اختیار آن ها قرار دهید. با کمی ابتکار (و استفاده از کتب مرجع مفید)، مسائل روزمره ای چون میهمانان روز جمعه، برنامه ی مسابقات لیگ فوتبال، جداول زمانی برنامه های تلویزیون و امتیاز بازی های انجام شده و غیره، می‌توانند به تمرین مفیدی تبدیل شوند.

1- بپذیرید که اعداد، زبان بیگانه ای به شمار می‌آیند! آن ها مانند جملات یا عبارات طولانی خوانده یا شنیده نمی شوند. سعی کنید مواردی را که دانش آموزان در برخورد با آن دچار مشکل می شوند، شناسایی کنید. ریاضیات مانند ساختن یک دیوار آجری است که اگر یکی از آجرهای آن مفقود شود، تمام فرایند متوقف می‌گردد.

2- به دانش آموزان بیاموزید که انجام یک کار اشتباه، به شرطی که بتوان علت را شناسایی کرد و آن را از میان برداشت، می تواند به اندازه ی انجام یککار صحیح، مفید باشد. درک و تکمیل صحیح هر مرحله توسط دانش آموزان را موردتمجید قرار دهید.

3- به دانش آموزان کمک کنید به مشکلاتشان پی ببرند. گاهی اوقات تمرین هایی در اختیارشان قرار دهید و از آن ها بخواهید که اشتباهات شما را در آن پیدا کنند. هدفتان این باشد که به دانش آموزان محتمل ترین اشتباهاتی را که مرتکب می‌شوند، نشان دهید و این فرصت را برای آن ها ایجاد کنید که بدون شرمسار شدن از این که خودشان نیز چنین اشتباهاتی می‌کنند، به آن ها پی ببرند. حس دانش آموزان را نسبت به تخمین پاسخ های مربوط تقویت کنید تا راحتتر بتوانند پاسخ های نامربوط را شناسایی نمایند.
بیشتر دانش آموزان درس ریاضی را به عنوان یکی از سخت ترین درس هایشان می شناسند (که در واقع نیز چنین است ) همچنین نا خود آگاه معلم ریاضی را معلمیبد اخلاق و خشک و خشن می دانند . با توجه به این شرایط اگر معلم ریاضی نیزبخواهد مانند روش های تدریس سنتی در اداره کلاس خشک و خشن برخورد کند و امکان فعالیت و آزادی را از دانش آموزان بگیرد ، دانش آموزان در یادگیری درس ناتوان خواهند بود . شاید در ظاهر درس را فرا گیرند ولی این یادگیری عمقی نخواهد داشت و در آینده مشکل ساز خواهد شد .

با توجه به این عوامل برای موفقیت در امر یاد دهی - یاد گیری معلم باید کلاسی فعال و فرح بخش و متنوع برای دانش آموزان ایجاد کند که در این صورت دانش آموزان در کلاس احساس خستگی نخواهند کرد و با علاقه وانگیزه در فرایند یاددهی–یادگیری شرکت می کنند و ذهنیتی که نسبت به درس و معلم ریاضی دارند تا حدودی تعدیل می شود. شاید بتوان گفت معلم ریاضی بیشتر از سایر معلمان باید به ویژگی های فردی دانش آموزان توجه داشته باشد ، فعالیت هایی متناسب با شرایط جسمی ، محیطی و علمی دانش آموزان طراحی کند ، در برخی از کلاس ها شاید نیاز باشد برای گروهی از دانش آموزان یک موضوع درسی و برای گروهی دیگرموضوع دیگری تدریس شود که بستگی به پایه ی علمی دانش آموزان دارد .

معلم قبل از شروع درس باید با دانش آموزان ارتباط عاطفی و دوستانه برقرار کند که به عنوان یک پیشنهاد می توان روی مهارت های ایجاد ارتباط عاطفی و دوستانه بین معلم و دانش آموز نیز تحقیق کاملی انجام داد که در اینمقاله مجال پرداختن به آن نیست
.
http://mathhome2012.mihanblog.com

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی نیازمند دریافت خدمات بوده و به مدرس ریاضی دبیرستان، ریاضی دانشگاه، ریاضی مهندسی، معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی و ...نیاز دارید، به زیر بخش تدریس خصوصی همین وب سایت مراجعه نموده و در قسمت جستجو عبارت مورد نظر خود را تایپ نمائید تا لیست مدرسین نشان داده شود.
به عنوان مثال، در صورتیکه می خواهید لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی مهندسی را مشاهده نمائید، در بخش تدریس خصوصی و در قسمت جستجو عبارت "ریاضی مهندسی" و یا تدریس خصوصی ریاضی مهندسی را تایپ نمائید.

در صورتیکه در زمینه تدریس ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید، عوامل زیر ممکن است در موفقیت در تدریس ریاضی به شما کمک کند.

مطالب را به زبان ساده و از دید دانشجو یا دانش آموز توضیح دهید. حین توضیح درس، سوالاتی از خود دانشجو یا دانش آموز بپرسید که هم وارد بحث شود وهم بازخورد بگیرید و ببینید که آیا درس را متوجه می شود یا نه. اگر در فهمدرس اشکال دارد و یا به سوالات شما نمی تواند پاسخ دهد، اشکال از روش تدریس شماست. حداقل در جلسات تدریس خصوصی ریاضی شما باید با دانشجو یا دانش آموز و سطح علمی او همانگ شوید.لازم نیست مطالبی که ارائه می کنید خیلی سطح بالا و بسیار علمی باشد. شما باید به زبان ساده و به نحوی که متقاضی تدریسو کلاس شما درس را یاد بگیرد، آموزش دهید. ممکن است حین تدریس ریاضی دانشگاهی متوجه شوید که مثلا دانشجوی شما در فلان مبحث ریاضی دبیرستان اشکالی دارد. در این حالت به صورت خلاصه آن بحث را برایش توضیح دهید. خلاصهاینکه شما نباید انتظار داشته باشید که شاگرد شما همه ی مطالب سالهای قبل را بلد باشد. اگر اینطور بود که اصلا کلاس خصوصی ریاضی لازم نداشت.

به هر حال، در جلسات تدریس خصوصی ریاضی باید سادگی روش توضیح مطالب را در نظر داشته باشید.
زمان مناسب برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی چند ماه قبل از شروع امتحانات و در طول ترم است.

بارها و بارها در مقالات مختلف گفته شده است که اگر واقعا قصد دارید برای یادگیری بهتر درس ریاضی از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید، برگزاری جلسات را موکول به ایام امتحانات نکنید.

ریاضی یکی از دروسی است که برای آموزش و یادگیری صحیح آن باید در کنار کلاس درس و مدرسه و جلسات آموزش خصوصی،تمرین حل کرد و مسائل را بررسی نمود. در ایام امتحانات وقت محدودی وجود دارد. بنابراین برگزاری جلسات تدریس در ایام امتحانات بازدهی چندانی ندارد.

البته اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات است، ودر بخش هایی از درس اشکال دارید برگزاری جلسات تدریس خصوصی می تواند مفید باشد. ولی اگر کل درس را می خواهید در جلسات آموزش خصوصی ریاضییاد بگیرید بهتر است که از چند ماه قبل شروع کنید. مثلا از همان زمانی که امتحانات میان ترم شروع می شود شما هم جلسات تدریس خصوصی را شروع کرده و بهصورت پیوسته تا امتحانات پایان ترم ادامه دهید.

سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل بهینه است به این معنی که اگر شما به عنوان مثال عبارت "تدریس خصوصی ریاضی مهندسی" را در گوگلجستجو کنید، در نتایج جستجوی آن سایت ایران مدرس در صفحه اول و جایگاه اولنمایش داده خواهد شد. به این ترتیب متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به صورت مستقیم به سمت آگهی و تبلیغ شما هدایت خواهند شد. برای عبارتهای زیر هم (و بسیاری از عبارتهای دیگر) سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاه اول تا سوم قرار دارد.

تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته

تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل

تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه

تدریس خصوصی محاسبات عددی

تدرس خصوصی آمار

تدریس خصوصی آمار و احتمال

مدرس آمار

تدریس خصوصی آمار استنباطی

تدریس خصوصی هندسه تحلیلی

تدریس خصوصی هندسه 1

تدریس خصوصی هندسه 2

تدریس خصوصی ریاضیات گسسته

تدریس خصوصی ریاضی گسسته

تدریس خصوصی حسابداری

تدریس خصوصی اصول حسابداری

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

تدریس خصوصی حسابان

تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل

تدریس خصوصی ریاضی کنکور

و ......
برای کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی،فرصت درج تبلیغات تدریس در سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید. بر رویعبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه ثبت نام نموده و آگهی تدریس ریاضیخودتان را ثبت نمائید. درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده می شوند (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی ثبت نامی در سایت ایران مدرس که آگهی تدریس ریاضیویژه ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیکلیک کنید). ریاضی یکی از دروسی است که تقاضا برای تدریس خصوصی آن بسیار بالا می باشد. اگر آگهی تدریس ریاضی خودتان را خوب ثبت کنید (مقاله نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی را بخوانید) و خوب تدریس کنید ( مقاله چگونه در تدریس خصوصی موفق تر باشیم و بهتر عمل کنیم؟را مطالعه نمائید) می توانید از تدریس ریاضی درآمد بسیار خوبی کسب نمائید.اکثر دانش آموزان و دانشجویان در زمینه آموزش و یادگیری ریاضی اشکال دارندو با درج تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی به راحتی می توانید شاگرد جذب نموده ودرامد بالایی کسب کنید. درس ریاضی در تمامی مقاطع و حتی برای کنکور هم بسیار مهم است. اگر بتوانید در زمینه ریاضی کنکور فعالیت داشته باشید، درامد بسیار بهتری هم می توانید کسب کنید. البته برای ریاضی کنکور والدین سخت تر اعتماد می کنند و برای فعالیت در این زمینه باید رزومه بسیار خوبی داشته باشید و عملکرد عالی ارائه دهید.
(0) نظر
برچسب ها :
نمره 20 و موفقیت در امتحانات با تدریس خصوصی
نمره 20 و موفقیت در امتحانات با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ممکن و آسان است (مشاهده کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی) همانطور که می دانیم در سالهای اخیر اثر معدل در کنکور بیشتر و بیشتر شده است. برای افزایش و ارتقای معدل و یا برای موفقیت در کنکور هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی جو راحت تری حاکم است و زمان بیشتری در اختیار شاگرد و استاد قرار داشته و بنابراین یادگیری بهتر اتفاق می افتد. اگر می خواهید نمره 20 بگیرید، از حالت بد به خوب و از حالت متوسط و خوب به عالی برسید، اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید و یا مکالمه زبان را زودتر یاد بگیرید، اگر قصد دارید شاگرد اول شوید و یا غیبت هایی که در کلاس مدرسه و دانشگاه داشته اید را جبران نمائید، اگر قصد دارید در کنکور رتبه خوبی کسب کنید و یا در ایام امتحانات هستید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید .... در هر حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل را مطالعه نمائید.

iranmodares

برای کسب اطلاعات در زمینه عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی مقاله قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ و برای کسب اطلاعات در زمینه نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.
اگر به کلاسهای تدریس خصوصی نیاز دارید، استفاده از این کلاسهای را زودتر شروع نمائید. درس خواندن و شرکت در کلاسهای خصوصی در طول ترم نسبت به ایام امتحانات بهتر استو بازدهی بالاتری دارد.
در کلاسهای مدرسه و دانشگاه از پایه های قبل نمی توان سوال پرسید و وقت کلاس اجازه پرسیدن سوالهای خارج از چهارچوب کلاس را نمی دهد. در کلاسهای تدریس خصوصی چنین اشکالاتی را به راحتی می توان برطرف نمود. مطلب دیگر اینکه تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان که در یکی دو ترم گذشته تحصیلی خودشان خوب درس نخوانده اند و اعتماد به نفس خودشان را برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در دروس از دست داده اند با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانند انگیزه جدیدی در خودشان ایجاد کرده و به درس و تحصیل بازگردند. به هر حال دانشجو یا دانش آموزی که از درس عقب افتاده باشد، جلسات بعدی تدریس را هم خوب متوجه نمی شود. بنابراین روند افت تحصیلی او ادامه پیدا می کند.
اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- سعی کنید کلاسهای خصوصی را در طول ترم برگزار کنید و این کلاسهای را به ایام امتحانات موکول نکنید.
2- اگر فقط برای رفع اشکال کلاسهای تدریس خصوصی را لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید چند جلسه کلاس خصوصی داشته باشید.
3- برای 20 گرفتن و شاگرد اول شدن در کنار کلاسهای تدریس خصوصی یک برنامه ریزی عالی و پشتکار قوی لازم دارید.
4- بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور نمائید.
5- خوبی کلاسهای خصوصی این است که تا شب قبل امتحان می توانید این جلسات را ادامه دهید.
6- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
7- در کلاسهای تدریس خصوصی جزوه کلاسهای مدرسه یا دانشگاه را در اولویت قرار دهید.
قیمت و هزینه جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10 هزار تومان به ازای یک ساعت (برای مدرسین تازه کار و یا در شهرهای کوچک و ....) تا ساعتی 150 هزار تومان (برای مدرسین مجرب با 20 و 30 سال سابقه کار و دبیران باسابقه آموزش و پرورش و مدرسین معروف کنکور و ....) و حتی بیشتر از این قیمتها هم می تواند باشد. البته اگر می خواهید در امتحان، کنکور و یا هر آزمونی که قصد دارید برای آن در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید موفق باشید باید در کنار قیمت کلاسهای تدریسخصوصی سابقه کار مدرس، مدرک تحصیلی و رزومه کاری او را هم ببینید. درست است که ارزان هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی خوب است و اگر کمتر هزینه کنید بسیار عالی می باشد ولی در کنار آن و البته مهمتر از آن نتیجه گرفتن خودتاندر اولویت اول می باشد. بنابراین فقط به قیمتهای کلاسهای خصوصیتوجه نکنید و همه ی موارد را با هم ببینید. اگر از بین مدرسینی که انتخاب کرده اید، یکی از آنها قیمت بالاتری را مطالبه می کند ولی در عوض رزومه بهتری ارائه کرده است و می دانید که احتمالا با ایشان نتیجه بهتری می گیرید، قیمت بالاتر را بپردازید و در عوض از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن باشید.

توصیه به مدرسین تدریس خصوصی: برای داشتن عملکرد عالی در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در مرحله اول باید اشکالات و ضعفهای شاگرد خصوصی خودتان را در همان یکی دو جلسه اول تشخیص داده و همچنین هدف ازتشکیل کلاس را از او بپرسید. مهمترین نکته در جلسات تدریس خصوصی و کلاسهایتدریس خصوصی ریاضی این است که روند پیش بردن کلاسها را به گونه ای تنظیم کنید که نهایتا منجر به نتیجه گرفتن شاگردتان شود. ممکن است برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه و روند متفاوتی را در نظر بگیرد. اشکالات هر کدام از شاگردهایتان را با سوال پرسیدن حین تدریس، تشخیص دهید. در ادامه تلاش کنید تا اشکالات برطرف شود. ممکن است در کلاسهای تدریس خصوصیریاضی تشخیص شما این باشد که مثلا یکی از شاگردانتان درس ریاضی را به صورتپایه ای بلد نیست و باید یکی دو جلسه اشکالات پایه ای او را برطرف نمائید.یا ممکن است یکی دیگر از شاگردهای شما درس را متوجه می شود ولی تمرین های ریاضی را خوب نمی تواند حل کند. بنابراین، برای هر کدام از شاگردهایتان باید برنامه خودش را داشته باشید. باید متعهدانه و دلسوزانه در زمینه یادگیری و نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید و در نهایت مزد این کار را خواهید گرفت. در صورتیکه شاکرهای شما تعهد و دلسوزی شما را ببینند و نتیجه خوب بگیرند هم برای دروس دیگرشان دوباره به شما مراجعه خواهند کرد و هم فامیلها، آشنایان و دوستانشان را به شما معرفی خواهند کرد. مطلب دیگری که باید در نظر بگیرید این است که باید عملکرد خودتان را هم حین برگزاری کلاسها بسنجید. باید حین تدریس سوالهایی از مطالب قبلی بپرسید و میزان یادگیری شاگردهایتان را بسنجید. یا به آنها تمرین بدهید تا در فاصله زمانی بین جلسات تدریس ریاضیآن را حل کنند و شما نتیجه را ببینید. اگر به سوالات شما خوب پاسخ داده نشد و یا شاگرد شما نتوانست تمرینات را خوب حل کند باید دلیل را پیدا کنید وروند کار و روند کلاسهای تدریس ریاضی را به گونه ای تغییر دهید که نتیجه بهتری بگیرید. برای موفقیت در تدریس ریاضی و موفقیت در کار تدریس خصوصی به صورت کلی، مسئولیت 100 درصدی نتیجه گرفتن شاگردهایتان را به عهده بگیرید.
----------------------------
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای موفقیت در درس ریاضی،کسب نمره عالی در درس ریاضی و حتی کسب نمره 20 درس ریاضی، کسب درصد بالای کنکور ریاضی و یادگیری اصولی و پایه ای درس ریاضی می تواند مفید و موثر باشد. اگر می خواهید ریاضی را بهتر یاد بگیرید، البته که باید خودتان هم خوب درس بخوانید و تلاش و پشتکار داشته باشید. ولی به هر حال، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی هم می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی در سایت (ایران مدرس) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدرسین تدریس خصوصی ریاضی

اگردر کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غایب بوده اید و یا از نحوه تدریسمدرس و استاد ریاضی خودتان در مدرسه یا دانشگاه راضی نیستید و درس را خوب متوجه نمی شوید، در هر صورت، استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند مفیدو موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن می توانید آموزش ببینید. در کلاسهای خصوصی ریاضی فرصت و زمان بیشتری برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله، توضیح مسائل و مثالها و ... وجود دارد. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی تاشب امتحان می تواند ادامه پیدا کند و مدرس خصوصی می تواند به صورت کامل ازشاگردهای خودش حمایت کند. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه جو راحت تری هم دارد. کلاسهای تدریس خصوصی چون در منزل برگزار می گردد، جو راحت تری دارد. بسیاری از دانشجویان و دانشآموزان در کلاسهای دانشگاه و یا کلاسهای مدرسه جرات پرسیدن سوالهای درسی خودشان را ندارند و یا چون دروس قبلی را از پایه یاد نگرفته اند در کلاسهایمدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوند. در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است. در بسیاری از مواقع دبیر، معلم و مدرس خوب تدریس نمی کند و یا فن بیان خوبی ندارد و نمی تواند درس را خوب بهشاگردانش یاد بدهد، در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر ومفید است. اگر دانشجو یا دانش آموز به هر دلیلی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت کند و یا در طول ترم مشکلی برایش پیش بیاید، با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند غیبت را جبران کرده و درس را حتی بهتر از دانشجویان و دانش آموزانی که در کلاس درس حاضر بوده اند یاد بگیرد.

کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی بازدهی بالاتری دارد. در این کلاسها دقیقا اشکالات دانش آموز بررسی شده و برطرف می گردد. در این کلاسها فرصت بیشتری برای حل تمرین و مسئله وجود دارد و هر اشکالی که وجود داشته باشد حتی اگر به پایه های قبل برگردد، می تواند برطرف گردد. توصیه می شود، اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید، حتما این کلاسها را در طول ترم برگزار نموده و به ایام امتحانات موکول نکنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله مزایای تدریس خصوصی نسبت به تدریس گروهی کدام است؟را مطالعه کنید. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی سوال دارید و نمی دانید که در حال حاضر نرخ برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است، مقاله قیمت تدریس خصوصی ، هزینه کلاس خصوصی را مطالعه کنید.
برای موفقیت در امتحانات باید سعی کنید در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید. برای موفقیت در امتحانات باید با هدف و انگیزه درس بخوانید و برای یادگیری بهتر تمامی تلاش خودتان را به کار گیرید. اگر می خواهید در امتحانات موفق شوید،باید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه خوب گوش دهید، جزوه یادداشت کنید وسوال بپرسید. بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی باید دروس را مرور کنید.کتاب درسی را در اولویت قرار دهید و برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و ...تمرین و مسئله حل کنید. در کنار مطالب گفته شده و موارد ذکر شده، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی هم برای موفقیت در امتحانات می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصیرا در صورت امکان در طول ترم برگزار نمائید و اگر هنوز تا ایام امتحانات فرصت باقی است، تلاش کنید از فرصت باقی مانده استفاده کنید. البته اگر هم اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، ایام امتحانات فرا رسیده است باز هم نا امید نشوید. در ایام امتحانات هم برای رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر و یادگیری بخش های باقی مانده دروس و هم چنین برای جمع بندی و اطمینان از خوب نتیجه گرفتن در امتحانات می توانید از کلاسهای تدریس خصوصیاستفاده کنید. ولی اگر هنوز تا برگزاری امتحانات فرصت دارید و قصد دارید برای پیشرفت تحصیلی و کسب نمرات بالاتر و قبولی در امتحانات با نمرات خوب قصد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را دارید، هر چه زودتر برگزاری کلاسها را شروع کنید. اگر درس تمام شد یکی دو جلسه می توانید سوالهای امتحانی ترمهای قبل را با مدرس خودتان کار کنید. برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل فرصت شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی را از دست ندهید.
در وب سایت (ایران مدرس)بارها و بارها در مقالات مختلف گفته شده است که در صورت امکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. این حرف در حالت کلیدرست است و تا جایی که می توانید مطالعه و حل تمرین، مرور دروس، خواندن کتاب درسی، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و ... را نباید به ایام امتحانات واگذار نمائید. ولی به هر حال، ممکن است شرایط به گونه ای باشد که در طول ترم به علت زیاد بودن تعداد کلاسهای مدرسه یا دانشگاه و یا به هر دلیل دیگری نتوانید از کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل استفاده نمائید. یا در حالت دیگر، ممکن است شما در طول ترم خودتان درس را مطالعه نموده و پا بهپای کلاسهای مدرسه و دانشگاه پیش بروید و در طول ترم لزومی نبینید که از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. در هر کدام از این حالتها، در ایام امتحانات، برای رفع اشکال، حل تمرین و مسائل بیشتر و گرفتن نمرات خوب و عالی می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. بنابراین، اگر در طول ترم خودتان دروس را مطالعه کرده اید و یا بیشتر از چند جلسه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی را لازم نمی بینید، در ایام امتحانات می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
اموزش و تدریس خصوصی در تهران و استان تهران
اموزش و تدریس خصوصی در تهران و استان تهران در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتیکه ساکن تهران هستید و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی به ارائه خدمات نیاز دارید ....
چنانچه برای رفع اشکال در درس ریاضی و موفقیت در امتحانات به مدرس خصوصی ریاضی نیاز دارید ....
اگر برای افزایش معدل و کسب نمره بالاتر در درس ریاضی می خواهید با یک مدرس خوب ریاضی هماهنگ کنید ...
در صورتیکه برای کسب درصد بالای کنکور در درس ریاضی می خواهید یک مدرس ریاضی خوب داشته باشید ...
برای مشاهده لیستی از بهترین مدرسین ریاضی دبیرستان، دانشگاه و کنکور و مدرسین ریاضی دوره ابتدایی بر روی لینک معلم خصوصی ریاضی کلیک نمائید. وب سایت ایران مدرس بزگترین و برترین سایت تدریس ایران است. این وب سایت هزاران مدرس ثبت نامی دارد. علاوه بر آن در بخش دانلود و بخش کنکور سایت هزاران جزوه، نمونه سوالامتحان و تست کنکور برای دانلود رایگان ارائه شده است. علاوه بر تدریس ریاضی، در وب سایت ایران مدرس مدرسین در زمینه تدریس سایر دروس هم فعالیت دارند. به عنوان مثال برای مشاهده لیست مدرسین تدریس فیزیک و حسابان و یا ریاضی مهندسی می توانید به ترتیب بر روی لینکهای تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... کلیک نمائید. همانطور که در بخشهای دیگر همین وب سایت گفته شده است، قیمت تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا در شهرهای بزرگ قیمت تدریس خصوصی ریاضی بالاتر است. شاید به صورت کلی بتوان گفت که هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران به نسبت اصفهان بیشتر است. ولی به هر حال عوامل دیگری همچون تجربه و سابقه مدرس، مدرک تحصیل و محل تحصیل مدرس و ... نیز در تعیین قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است. هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها پرداخته می شود.

iranmodares

1- مقایسه هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها: به صورت کلی هزینه تدریس خصوصیریاضی در تهران به نسبت سایر شهرستانها بیشتر است. در حالت کلی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بیشتر می باشد. در شهرهای بزرگتر رفت و آمد سخت تر بوده و زمان بیشتری را از مدرس می گیرد.

2- هزینه تدریس خصوصی ریاضی در پایه های مختلف: قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی به پایه درسی هم بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی و سایر دروس دانشگاهی به صورت کلی از هزینه تدریس ریاضی دبیرستانبالاتر است. به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری تواناییتدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس آن درس هم بیشتر می شود.

3- هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دروس کنکور:معمولا هزینه تدریس ریاضی کنکور به نسبت هزینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر است. دانش آموزان و اولیای آنها اهمیت بسیار زیادی برای کنکور قائل هستند و ترجیح می دهند کلاسهای خصوصیریاضی را با مدرسینی برگزار نمایند که تجربه و سابقه بالایی داشته باشند ودر عوض از نتیجه گرفتن خودشان مطمئن باشند. بنابراین هزینه بالاتری را هم پرداخت می نمایند. هر جای تهران، استان تهران و یا هر جای ایران که ساکن هستید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید اشکالات خودتان را برطرف نموده و در امتحان ریاضی و کنکورریاضی موفق تر عمل کنید. درس ریاضی یکی از دروس مهم و پایه ای است. برای رشته های تجربی و ریاضی یادگیری درس ریاضی بسیار مهم بوده و برای سایر رشتهها هم یادگیری آن، حداقل در سطح مقدماتی، لازم است. برای موفقیت در درس ریاضی و یادگیری بهتر آن در مرحله اول تلاش کنید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه حاضر باشید. در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید و سوال بپرسید. به توضیحات مدرس ریاضی، استاد و یا معلم ریاضی خودتان با دقت گوش داده و جزوه یادداشت نمائید. تمریناتی که معلم یا مدرس ریاضیبه شما می دهد را حل کنید و کلاسهای ریاضی را با جدیت پیگیر باشید. بعد ازکلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور نموده و تمرین و مسائل را حل نمائید. در طول ترم درس ریاضی را بخوانید و خواندن آن را به ایام امتحانات موکول ننمائید. برای مسلط شدن بر درس ریاضی حل تمرین و مسئله کاملا ضروری است. درکنار موارد گفته شده استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی هم می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را به عنوان یک امکان اضافه ودر کنار مطالعه و حل تمرین خودتان ببینید و برای موفقیت در تحصیل از آن استفاده نمائید. ریاضی یک درس پایه ای است و هم یادگیری ان برای قبولی در خود درس ریاضی لازم است و هم با یادگیریدرس ریاضی در حل تمرینات سایر دروس هم مشکل نخواهید داشت. به عنوان مثال، ممکن است شما حین حل تمرینات و مسائل درس فیزیک لازم باشد از روابط مثلثاتیاستفاده نمائید. اگر بحث نسبت های مثلثاتی را در درس ریاضی خوب یاد نگرفتهباشید، حین حل سوالات فیزیک هم نمی توانید تمرینات را خوب حل کنید. برای دانلود جزوات عالی آموزش مثلثات، نسبتها و روابط مثلثاتی، تست کنکور و سوالامتحانی مثلثات و ... بر روی لینک دانلود جزوات عالی آموزش مثلثات، نسبتها و روابط مثلثاتی، تست کنکور و سوال امتحانی مثلثاتکلیک کنید. درس ریاضی را در طول ترم بخوانید و مطالعه آن را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، کلاسهایتدریس خصوصی برای نتیجه گرفتن شما و کسب بهترین نمره در درس ریاضی می تواند موثر باشد. اگر می خواهید کلاسهای ریاضی را با قیمت مناسب هماهنگ کنید، با مدرسین نزدیک به خودتان کلاسهای تدریس خصوصی را بردارید. به عنوانمثال اگر ساکن شرق تهران هستید،با مدرسینی که خودشان هم در شرق تهران سکونت دارند کلاسها راهماهنگ کنید. به این ترتیب چون مدرس وقتکمتری را در مسیر خواهد بود، با قیمت پایینتری هم برای شما کلاس ریاضی را برگزار خواهد کرد. برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در تهران و نحوه ارزان هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.

iranmodares

عبارتهای کلیدی: تدریس خصوصی ریاضی در تهران، مدرسین ریاضی در تهران، کلاسهای خصوصی ریاضی در تهران

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210767
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X