تدريس خصوصي
درآمد مدرسین، اساتید و معلمین تدریس خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه درآمد مدرسین، اساتید و معلمین تدریس خصوصی و ... ارائه می گردد. برای موفقیت در تدریس وکسب درآمد بالا از تدریس خصوصی تنها اینکه خوب تبلیغ کنید مهم نیست. بلکه باید خوب هم تدریس کنید. در بسیاری از اوقات جلسات تدریس خصوصیبیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. دلیل آن هم این است که شاگرد نحوه تدریس مدرس را نپسندیده است. بنابراین در جلسه اول تدریس باید عالی عمل کنید. در جلسه اول تدریس بهترین تدریس خودتان را داشته باشید و در جلسات بعدی هم خیلی خوب عمل کنید. از انتظار فراتر روید و با تسلط کامل در جلسات تدریس خصوصی حضور داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای شما، شما را به دوستان و فامیل هایشان معرفی خواهند کرد. اگر می خواهید در آمد شما از تدریس خصوصی ادامه دار و مداوم و همچنین افزایشی باشد سعی کنید در کار تدریس عالی عمل کنید. همانطور که می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش مییابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
1- تدریس خصوصی زبان انگلیسی:اگر مدرس زبان هستید و در طول سال تحصیلی هم در زمینه آموزش و تدریس زبان فعالیت داشته اید، به احتمال زیاد در ایام تابستان هم برای برگزاری کلاسهایتدریس خصوصی و جذب شاگرد مشکلی ندارید. چون به هر حال در ایام تابستان تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به ارائه خدمات نیاز دارند. اگر در طول ترم در زمینه تدریس سایر دروس فعالیت می کردید در ایام تابستان می توانید زبان انگلیسی را برای پایه های پایینتر که توانایی تدریس به آنها را دارید تدریس کنید.
2- تدریس خصوصی ریاضی به صورت تقویتی: در ایام تابستان می توانید برای شاگردهای قبلی خودتان کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیرا به صورت تقویتی برگزار کنید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در درسریاضی اشکال دارند و اگر به آنها پیشنهاد بدهید که در ایام تابستان هفته ای یک یا دو جلسه کلاس ریاضی برای آنها برگزار کنید و پایه ریاضی آنها را تقویت کنید از این پیشنهاد استقبال می کنند. می توانید با شاگرد خودتان درسریاضی سال بعد را شروع کنید تا در ترم بعد در اموزش و یادگیری آن موفقتر باشد.

مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و محل تدریس ریاضی:معمولا هزینه تدریس ریاضی در آموزشگاه با هزینه تدریس ریاضی در منزل متفاوت است. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس افزایش پیدا کند، در مرحله اول کلاسهایی را قبول کنید که خودتان نزدیک باشد و در مرحله بعد کلاسها را در منزل برگزار نمائید. دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاسهایخصوصی در منزل را ترجیح می دهند و حاضر هستند هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنند چون رفت و آمدی برای حضور در کلاس نخواهند داشت.iranmodares


افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی:


در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید تا شاگردهای شما، شما را به دوستان و آشنایشان معرفی کنند.
نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و برای آن برنامه داشته باشید تا شاگردهایتان ترمهای بعد هم با شما تماس بگیرند.
با افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان به تدریج هزینه کلاسهای تدریس خصوصی را افزایش دهید تا درآمدتان بیشتر گردد.
در همین سایت آگهی تدریس خودتان را از حالت رایگانبه ویژه تغییر دهید تا اختمال جذب شاگرد شما بیشتر شده و تعداد تماسهایتانافزایش یابد.
کلاسهای تدریس خصوصی ای را بردارید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد تا اکثر وقت شما برای رفت و آمد تلف نشود و در طول روز بتوانید کلاسهای بیشتری داشته باشید.


اگر می خواهید درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید باید روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصیرا امتحان کنید. با آموزشگاهها تماس بگیرید. موسسات تدریس خصوصی در اینترنت و در روزنامه ها آگهی های جذب مدرس خودشان را ثبت می کنند. با این موسسات در ارتباط باشید. البته به نسبت درج آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس کار کردن با آموزشگاهها مشکلی که دارد این استکه باید درصدی را به آنها پرداخت نمائید. ولی به هر حال یکی از راههای جذبشاگرد و کسب درآمد از کار تدریس است. در ادامه اگر تعداد شاگردهای شما بیشتر شد می توانید به صورت مستقل کار کنید و کل مبلغ تدریس را برای خودتانبردارید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید.
برای شروع کسب درامد از تدریس، پول درآوردن از تدریس خصوصی و افزایش درامد خودتان از کار تدریس راهکارهای زیر می تواند مفید باشد.

1- برای جذب شاگرد راهکارهای مختلف را امتحان کنید. برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی باید تعداد شاگردهایتان را بیشتر کنید و برای افزایش تعداد شاگردهایتان راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.

2- خوب تدریس کنید و شاگردهای خودتان را حفظ کنید. مهمترین نکته در موفقیت در تدریس و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی و خوب پول درآوردن از کار تدریس، خوب تدریس کردن و خوب نتیجه گرفتن شاگردهایتان است. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه خوبی بگیرند، به تدریج درامدشما بیشتر و بیشتر خواهد شد. با ارائه تدریس خوب و با کیفیت هم شاگردهای فعلی خودتان را حفظ می کنید و هم تعداد شاگردهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

3- به تدریج کیفیت کار و در ادامه هزینه کلاسهای خصوصی خودتان را افزایش دهید.اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه مناسبی بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس گرفته و می توانید مبلغ بالاتری را برای کلاسهای خودتان مطالبه نمائید. به این ترتیب با داشتن تعداد شاگردهای ثبت هم درامد شما افزایش می یابد. باید آنقدر خوب عمل کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سختباشد. اگر جایگزین کردن شما سخت باشد، شاگردهای شما حاضر خواهند بود مبلغ بالاتری هم برای کلاسهای خصوصی شما پرداخت نمایند.

4- کلاسهایی را قبول کنید که به شما نزدیکتر است. اگرمی خواهید وقت شما در مسیر رسیدن به کلاسها تلف نشود و با وقت بیشتری که برای شما باقی می ماند درآمد بیشتری از تدریس خصوصی کسب نمائید، کلاسهایی را قبول کنید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد و در زمان کمی بتوانید در منزل شاگرد خودتان حاضر شوید.

درآمد مدرسین تدریس خصوصی:همانطور که گفته شد، درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزارتومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توانمالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل ودروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و در ابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است. اگر بخواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید، باید عالی تدریس کنید، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروسی را تدریس کنید که هزینه تدریس آنها بالاتر است و در حفظشاگردهایتان و به نتیجه رساندن آنها تلاش کنید. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری درامد بسیار خوبی دارد. البته دانش آموزان و دانشجویان ووالدین انها بسیار سخت اعتماد می کنند. چون نتیجه گرفتن در کنکور برای افراد بسیار مهم است و به نسبت قبولی در امتحانات تاثیر بسیار بیشتری در زندگی افراد دارد، بنابراین در انتخاب مدرس تدریس خصوصی کنکور بسیار دقت و وسواس وجود دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد بسیار بالایی کسب کنید باید متمایز وعالی باشید و در رزومه خودتان مواردی را ارائه دهید که دانش اموزان و دانشجویان و یا والدین آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. اگر در کار تدریس وتدریس خصوصی خوب عمل کنید، در هر زمینه ای که فعالیت دارید و هر درس و رشته ای را که تدریس می کنید می توانید درآمد بالایی کسب نمائید. اگر به کار خودتان تعهد داشته باشید و برای نتیجه گرفتن و آموزش شاگردهایتان با جدیت تلاش کنید، مطمئنا درآمد شما روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد. درآمد مدرسین تدریس خصوصی، بیشتر از هر عامل دیگری به خود مدرس بستگی دارد.
در حقیقت درامد مدرسینتدریس خصوصی می تواند در زمره شغلهای پردرآمد ایران قرار بگیرد. در تهران وشهرهای بزرگ مدرسین تدریس خصوصی به خوبی از کار تدریس خصوصی پول در می آورند. بعضی از مدرسین که معروف شده اند و در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری (تدریس ریاضی کنکور، تدریس زیست کنکور،تدریس فیزیک کنکور و ....) فعالیت دارند ممکن است برای هر جلسه تدریس مبلغ300000 تومان و حتی بیشتر هم دریافت کنند. اگر در روز به صورت متوسط سه کلاس داشته باشند، می توان گفت که درامد ماهانه آنها می تواند به 30 میلیونتومان هم برسد. البته تعداد این مدرسین که چنین درآمد های بالایی دارند کماست و حتی تعداد بسیار کمتری از اساتید ممکن است درآمدهای بالاتری هم داشته باشند. تعداد بیشتری از مدرسین به نسبت مبلغ گفته شده درامد پایینتریدارند ولی هنوز درآمد آنها از کار تدریس قابل توجه است. مدرسین تدریس خصوصی به صورت متوسط می توانند از 5 تا 10 میلیون تومان در ماه درآمد داشتهباشند. البته درامد کار تدریس در ایام امتحانات بیشتر شده و در مقاطع دیگری ممکن است کمی کمتر باشد. اگر شما در ابتدای راه هستید و یا می خواهیدکار تدریس خصوصی را شروع کنید ممکن است در آغاز کار درامد بالایی نداشته باشید. ولی به تدریج که تعداد شاگردهایتان بیشتر شود درامد شما هم افزایش خواهد یافت.

چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
اگر می خواهید از کار تدریس درامد بالایی داشته باشید در مرحله اول باید کاملا بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. باید خیلی عالی تدریس کنید و کلاسهایی با کیفیت بالا ارائه دهید. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمدهای بالا از کار تدریس باید به گونه ای عمل کنید که اکثر شاگردهایتان و بلکه تمام آنها نتیجه بگیرند. کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را در حدی نگه دارید که جایگزین کردن شما مشکل باشد. کار دیگری که برای افزایش درامد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی انجام دهید این است که خوب تبلیغ کنید و راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید (برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید). یک راهکار خوب برای افزایش تعداد شاگردها و افزایش درامدتان از کار تدریس خصوصی درج اگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدیددر روز هم رسیده است. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس که به صورت تخصصی در زمینه اگهی و تبلیغ تدریس خصوصی فعالیت دارد متقاضیان تدریس خصوصیآگهی شما را مشاهده کرده و به صورت مستقیم با خود شما تماس خواهند گرفت.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
راهکارهای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، نحوه پیدا کردن شاگرد خصوصی و پول درآوردن از کار تدریس و ... در این بخش ارائه شده است. درآمد تدریس خصوصیبه نسبت بسیاری از کارهای تمام وقت و پاره وقت دیگر بهتر بوده و در صورتیکه مدرس عملکرد خوبی داشته باشد و شاگردانش نتیجه بگیرد، می تواند به صورت رضایت بخشی از کار تدریس درآمد کسب نماید. در وب سایت ایران مدرس مطالب و مقالات زیادی در زمینه درآمد تدریس خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی یا بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی را مطالعه نمائید. کار تدریس درآمد خوبی دارد. اگر در زمینه تدریس خصوصیخوب عمل کنید می توانید پول خوبی هم دربیاورید. البته در طول سال درامد مدرسین خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در ایام امتحانات و نزدیک به امتحانات درآمد خیلی خوبی خواهند داشت و در ایام دیگر مانند نوروز و تابستان و ... درامد آنها ممکن است افت کند (برای مطالعه در زمینه نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان مقاله کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستانرا مطالعه نمائید). البته مدرسینی که جا افتاده اند و در زمینه های مختلف تدریس می کنند، در کل سال درامد حداقلی دارند و درآمد آنها به صفر نمی رسد.ایام امتحانات (آذر و دی و بهمن - اردیبهشت و خرداد و تیر) زمان بسیار خوبی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی است. ولی همانطور که گفته شد، در ایام دیگر سال هم با فعالیت در زمینه تدریس کنکور، تدریس خصوصی زبان و ... باز هم می توان درامد کسب نمود. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسینی زیادی (بیش از 16000 مدرستدریس خصوصی تا سال 96) ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس آگهی تدریس ثبت نموده اند، بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. اگر می خواهید در زمینه سوال ( چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم ) اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

iranmodares

برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد.
1- تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی و اعلام آمادگی برای فعالیت در زمینه تدریس و آموزش
2- درج آگهی تدریس در روزنامه (به عنوان مثال، اگر ساکن تهران هستید میتوانید در روزنامه همشهری آگهی تدریس ثبت نموده و شاگرد جذب کنید)
3- ساختن وبلاگ و تبلیغ برای تدریس خصوصی - می توانید به صورت رایگان برای خودتان وبلاگی بسازید و در زمینه تدریس تبلیغات خودتان را در آن ثبت نمائید. مواردی دیگری هم در افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی شما می تواند موثر باشد. عکس آگهی تدریس شما در افزایش اعتماد کاربران و افزایش تعداد تماس هایی که با شما می تواندگرفته شود موثر است. یک عکس پرسنلی مرتب از خودتان احتمالا بهترین گزینه است. برای اگهی تدریس خودتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب نمائید. آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. در سایت ایران مدرس و سایتهای آگهی دیگری هم اگهی هایویژه بالاتر نمایش داده شده و بازدهی بهتری دارند. از شبکه های اجتماعی، انجمن ها، سایت و وبلاگ خودتان و .... با آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس لینک دهید. این کار باعث می شود اعتبار آگهی شما نزد گوگل افزایش یافته و در نتایج جستجوی آن بالاتر نمایش داده شود.  روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. فقط به یک روش اکتفا نکنید. مطالعه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد. خوب تدریس کنید و عالی تدریس کنید. شاید تعجب کنیدکه چرا خوب تدریس کردن را به عنوان یکی از روشهای جذب شاگرد ارائه کرده ایم. ولی اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، ترمهای بعد هم با شما کلاسهایشان را هماهنگ می کنند. به این ترتیب شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. آنقدر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سخت باشد. کارت تبلیغاتی برای خودتان چاپ کنید و به شاگردانتان بدهید تا اگر کسی کلاس تدریس خصوصی لازم داشت با شما تماس بگیرد. می توانید تمرینات و مسائل را روی برگه هایی حل کنید که تبلیغات خودتان روی آن و در گوشه ای نوشته شده باشد. بعد از امتحانات پیگیر نتیجه شاگردهایتان باشید. اگر شاگردهای شما حس کنند که نتیجه گرفتن آنها برای شما مهم است و شما به کارتان متعهد هستید، دفعات بعد علاوه بر اینکه سایر کلاسهای تدریس خصوصی خودشان را با شما هماهنگ می کنند، دوستان و آشنایانشان را هم به شما معرفی خواهند کرد.
نکته دیگری که باید به آن فکر کنید و برای موفقیت در تدریسدر نظر داشته باشید ایجاد تمایز است. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید متمایز و عالی باشید. به گونه ای تدریس کنید که جایگزین کردن شما سخت باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی کمی بیشتر بمانید( به نسبت وقتی که از قبل تعیین کرده اید). به فکر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای نتیجه گرفتن آنها برنامه ریزی کنید. متعهدانه تدریس کنید و کیفیت جلسات تدریس خصوصیخودتان را به صورت مداوم افزایش دهید. در ایام امتحانات و حتی بعد از برگزاری امتحانات هم پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای تان مهم باشد که شاگردهایتان نتیجه بگیرند. به انها مشاوره بدهید و از تمامی اهرمهای فشار (والدین، تهدید به ادامه ندادن کلاسها و ....) برای وادار کردن آنها به درس خواندن استفاده کنید. برای موفقیت د رتدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی کاری کنید که شاگردهایتان موفق شوند. کار تدریس و تدریس خصوصی به نسبت بسیاری از کارهای تمام وقت و پاره وقت درآمد بالا و مناسبی دارد. البته همانطور که در مقالات قبلی ثبت شده در سایت (ایران مدرس)گفته شده است، اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید در مرحله اول باید به آن علاقه داشته باشید. یا حداقل دروسی را تدریس کنید که به آنها علاقه دارید. در مرحله بعد برای موفقیت در کار تدریس، جذب شاگرد بیشتر و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی، باید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. باید سعی کنید جلسات تدریس خصوصی ای که برگزار می کنید برای شاگردانتان کاملا مفید و موثر باشد. به نتیجه گرفتن شاگردانتان فکر کنید و بر روی نتیجه گرفتن آنها متمرکز شوید. خصوصا جلسه اول بسیار مهم است. در جلسات اول تدریسخصوصی سعی کنید حتی به نسبت حالت معمول خودتان هم خیلی بهتر عمل کنید. در ادامه جلسات هم تلاش کنید تا جلسات مفیدی داشته باشید و حتی اگر شاگرد شما خودش خیلی تمایل به مطالعه ندارد او را به سمت درس خواندن و یادگیری هدایت نمائید. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در مرحله اول باید دروسی را که می خواهید تدریس کنید مشخص نمائید. دروسی که برای تدریس انتخاب می کنید باید دروسی باشد که در مرحله اول خودتان به آن دروس علاقه دارید و به صورت خیلی خوبی بر آنها مسلطهستید. اگر درسهایی را تدریس کنید که بر آنها مسلط هستید و خودتان هم در آن درسها نمره خوبی گرفته اید، در تدریس آن دروس هم موفق تر خواهید بود. پارامتر دیگری که برای دروس تدریسی خودتان باید در نظر بگیرید این است که درسهایی را انتخاب کنید که تقاضا برای تدریس آنها وجود داشته باشد. یعنی باید درسهایی را برای تدریس خصوصی انتخاب نمائید که افرادی برای یادگیری آندروس متقاضی باشند. به عنوان مثال، ممکن است شما به درس ادبیات اول دبیرستان علاقه داشته باشید ولی در این زمینه افراد زیادی متقاضی تدریس خصوصی نباشند. بعد از انتخاب دروس تدریس می توانید روشهای مختلفی را برای جذب و پیدا کردن شاگرد خصوصی برای آن دروس امتحان کنید. همانطور که در مقالات ارائه شده گفته شده است، یکی از بهترین راهکارها برای جذب و پیدا کردن شاگرد خصوصی و کسب درآمد از کار تدریس و تدریس خصوصی درج آگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. اگر معلم ریاضی،فیزیک، زبان و یا هر درس دیگری هستید و در زمینه اموزش خصوصی دروس مقطع دانشگاه و تدریس دروس دانشگاهی یا دروس سایر مقاطع فعالیت دارید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند. دو عامل بسیار مهم برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و عواملی که در جذب شاگرد، حفظ شاگرد وادامه کار تدریس به صورت موفقیت آمیز به مدرس کمک می کند، تسلط بر دروس تدریسی و تعهد و علاقه به کار تدریس است. در مرحله اول مدرس تدریس خصوصی باید به کار تدریس علاقه داشته باشد. همانطور که می دانید، کار تدریس کار آسانی نیست. مدرسین و معلمین در کلاسهای تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم و یا دو ساعت پشت سر هم حرف می زنند و ممکن است چند جلسه کلاس در یک روز داشته باشند. در کار تدریس خصوصی چون کلاسها در منزل دانش آموز یا دانشجو برگزار می گردد، رفت و آمد هم به سختی کار افزوده می شود. بنابراین یک مدرس وقتی می تواند در کار تدریس موفق باشد که به کار تدریس و یا حداقل به دروس و مطالبی که ارائه می کند علاقه داشته باشد. تمامی افرادی که در کار و حرفه خودشان موفق بوده اند، به کار خودشان علاقه داشته اند. در مرحله بعد، برای موفقیت در تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، مدرس باید به کار خودش متعهد باشد. یعنی حتی اگر به شاگردش به صورت تضمینی قول نداده است که نتیجهبگیرد، پیش خودش باید کلاسهای تدریس خصوصی را به گونه ای در نظر بگیرد که انگار نتیجه گرفتن شاگردانش را تضمین کرده است.

اگرمدرس ریاضی، فیزیک و یا هر درس دیگری هستید .... اگر آموزشگاه تدریس خصوصیدارید ... اگر در قالب گروه آموزشی در زمینه تدریس و آموزش در منزل فعالیتمی کنید .... در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریسدر همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصیرا به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند. وب سایت ایران مدرس بزرگترین وپربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرستا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.iranmodares


برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.
با دیگر مدرسین همکاری داشته باشید. اگر به عنوان مثال تدریس ریاضی انجام می دهید با مدرسین سایر دروس همکاری کنید و به انها شاگرد معرفی کنید و از آنها شاگرد بگیرید. اگر دانشجو هستید در دانشگاه و دانشگده خودتان تراکت پخش کنید و به دانشجویان ضعیف تر دروس را تدریس نمائید. این مورد هم راهکار خوبی برای جذب شاگرد است. در شهرهای کوچک پخش کردن تراکت شاید موثرتر باشد. اگر ساکن تهران یا شهرهای بزرگ دیگر هستید، تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تخصصی آگهی تدریس مانند ایران مدرس (همین سایت) موثر تر است. با آموزشگاههای تدریس خصوصی و موسسات تدریس خصوصی هم در ارتباط باشید. بعضا شاگردهای خوبی را می توانند به شما معرفی کنند. اگر ساکن تهران یا شهرهای بزرگ هستید برای جذب شاگرد می توانید در روزنامه تبلیغ بدهید. البته هزینه آن بالا است و باز همبه اندازه ثبت تبلیغات تدریس در اینترنت موثر نیست. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهای قبلی شما ترمهای بعد هم برمی گردند. این مورد هم قابل تامل است. روش جدید جذب شاگرد نیست ولی در افزایش درامد شما از تدریس موثر است.

مطالعه مقالات زیر هم در زمینه جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی موثراست.

عبارتهای کلیدی: جذب شاگرد خصوصی، نحوه جذب شاگرد خصوصی، پیدا کردن شاگرد خصوصی

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
نمره 20 و موفقیت در امتحانات نهایی
در این بخش مطالبی در زمینه نحوه کسب نمره 20 و موفقیت در امتحانات نهایی ارائه می گردد. برای موفقیت در امتحانات نهایی ریاضی، موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه و کسب درصد بالای ریاضی در کنکور سراسری و آزاد می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید.
کلاسای تدریس خصوصی به صورت کلی و جلسات تدریس خصوصی ریاضیبه صورت خاص، اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند و در کنار آن مطالعه ومرور و حل تمرین و مسئله وجود داشته باشد، می تواند در موفقیت تحصیلی موثرو مفید باشد.
البته نباید به امید شرکت در کلاسهای خصوصی در جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت کرد. کلاسهای گروهی ای که در دانشگاه و مدرسه تشکیل می شود نیز مزایایی برای خودش دارد. به عنوان مثال ممکن است حل یک مسئله به بحث کشیده شود و در جریان همان بحث شما مطالب زیادی یاد بگیرید. و یا یکی از همکلاسی هایتان سوالی بپرسد که بعدا برای شما هم مطرح گردد.
چه در کلاسهای گروهی تدریس مدرسه و دانشگاه و چه در جلسات تدریس خصوصی سعی کنید حضور فعالی داشته باشید. سوال بپرسید و در مباحثی که مطرح می شود شرکت کنید. در کلاسهای تدریس مدرسه اگر کسی سوالی پرسید، گوش دهید و ببینیداز آن چه چیزی می توانید یاد بگیرید. اگر سوال یا مسئله ای مطرح شد برای پاسخ دادن به آن داوطلب شوید. اگر می خواهید در امتحانات نهایی موفق شوید ...

اگر فردا امتحان ندارید و هیچی نخوندید ...

اگر قصد دارید در امتحانات نهایی 20 بگیرید ...

در صورتیکه در زمینه برنامه ریزی امتحان نهایی، موفقیت در امتحان نهایی، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم تجربی و .... سوال دارید ....

در هر صورت برای موفقیت در امتحانات نهایی ادامه این مطلب را بخوانید.

در مرحله اول برای موفقیت در امتحانات نهایی باید در طول ترم درس را بخوانید (البته اگر الان که دارید این مقاله را می خوانید پایان ترم است دراین مورد دیگر نمی توان کاری کرد). درس خواندن در طول ترم به موفقیت شما در امتحانات و امتحانات نهایی کمک زیادی می کند. با درس خواندن در طول ترم،به جای شب امتحان، مطلب بهتر برایتان جا افتاده و تمرینها و مسائل بیشتری را حل خواهید کرد.
1- برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهاییدر مرحله اول باید خود کتاب درسی را خوب یاد بگیرید. یعنی قبل از اینکه سراغ حل تمرین و مسئله بروید و قبل از اینکه از کتابهای کمک درسی استفاده کنید، باید متن کتاب درسی را خوب بفهمید و متوجه شوید.

iranmodares

برنامه ریزی امتحان نهایی

2- برای خوب فهمیدن متن کتاب درسی باید به صورت مرتب در کلاسهای تدریسمدرسه حاضر شوید. غیبت نکنید و در کلاس درس جزوه یادداشت نمائید. فعال باشید و سوال بپرسید. اگر برای یک درس معلمتان خوب درس نمی دهد از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید.

(برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید)

3- در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلط خودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است.
در این بخش مطالب در رابطه با برنامه ریزی برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی ارائه می گردد.

1- در برنامه ریزی خودتان تمامی موارد مهم را در نظر بگیرید. به عنوان مثال شرکت در کلاسهای مدرسه و کلاسهای تدریس خصوصی(در صورت لزوم)، مرور مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس، مطالعه کتاب درسی، حل تمرین و مسئله، انجام تکالیف درسی و ... را در برنامه خودتان در نظر بگیرید. برنامه شما باید شامل تمام کارهایی باشد که لازم است در طول روز انجام دهید. بنابراین ابتدا بنشینید و تمام کارهایی که باید انجام شود را بنویسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید.

2- در مرحله بعد در یک برگه دیگر تمام زمان و وقت آزادی که دارید را بنویسید. در طول روز بعد از شرکت در کلاسهای تدریس و یا جلسات تدریس خصوصی چقدر وقت آزاد برای شما باقی می ماند. ممکن است در روزهای مختلف مقدار وقت آزادی که دارید متفاوت از هم باشد. به عنوان یک تخمین خوب باید حساب کتاب کنید و ببینید در یک هفته چقدر وقت آزاد دارید. تمام وقتی را که برای درس خواندن در اختیار دارید محاسبه کنید.


iranmodares

3- حال با توجه به کارهایی که باید انجام شود و با توجه به زمانی که دراختیار دارید یک برنامه ریزی خوب برای خودتان انجام دهید. برنامه شما بایدشامل تفریح و استراحت هم بشود. برنامه شما باید منعطف باشد. اگر بخشی از برنامه اجرا نشد نا امید نشوید و آن را کنار نگذارید بلکه برنامه خودتان رااصلاح کنید. در برنامه درسی شما شرکت در کلاسهای مدرسه و مثلا شاید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیکو ... هم گنجانده شود. اگر صبح بهتر می توانید درس بخوانید، ساعات مطالعه را صبح در نظر بگیرید. خلاصه اینکه برنامه درسی شما باید مخصوص خود شما باشد. از برنامه دیگران الگو برداری کنید ولی ممکن است دقیقا برنامه شخص دیگری برای شما مناسب نباشد.
برای موفقیت در امتحان نهایی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- برنامه ریزی داشته باشید. داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. سعی کنید متناسب با عادات مطالعه ای که خودتان دارید برنامه ریزی کنید. برنامه را خودتان برای خودتان بنویسید.

2- هدف داشته باشید. هدف واضح و مشخص به موفقیت شما کمک زیادی می کند. مثلا هدف خودتان را به این شکل تعیین کنید: معدل این ترم من بالای 18 است. هدف سوخت کوره موفقیت است.

3- به خودتان نظم بدهید. در طول ترم درس بخوانید. بعد از کلاسهای درس ،درسهای تدریس شده را مرور کنید. در کنار استراحت و تفریح با برنامه ریزی صحیح از انباشت شدن درسها جلوگیری کنید.

4- در کلاسهای تدریس مدرسه فعال باشید. با دقت گوش دهید. سوال بپرسید. در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت معلم خصوصی کلیک کنید.

5- در کلاسهای تدریس مدرسه جزوه یادداشت کنید. حین مطالعه و حین تمرین حل کردن هم خلاصه برداری کنید. این خلاصه ها را در ایام امتحانات می توانیدمرور کنید و کلی جلو بیافتید.
لحاظ کردن استراحت کافی در برنامه ریزی درسی
اگر قصد برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- در برنامه خودتان عادتهای شخص خودتان را دخالت دهید. مثلا اگر صبح را برای مطالعه دوست دارید در برنامه ریزی خودتان این امر را در نظر بگیریدو کارهای دیگر را به بعد از ظهر موکول کنید. اگر مثلا صبح بازدهی بهتری برای درس خواندن دارید و دوست دارید دم غروب بیرون بروید و قدم بزنید برنامه خودتان را به همین شکل بچینید. لازم نیست حتما برنامه ریزی شما خیلی سفت و سخت باشد. می توانید در نهایت ساعت مطالعه و بازدهی خوبی داشته باشید و در کنار آن به تفریحات خودتان هم برسید.

2- اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات هنوز فرا نرسیده است، بهتر است که درس خواندن را از همین الان شروع کنید. مطالعه و درس خواندن را به ایام امتحانات موکول نکنید. در کلاسهای تدریس مدرسه شرکت کنید و تا جایی که می توانید فعال باشید. در کلاسهای تدریس مدرسه جزوه بردارید و مهمترین نکاتی که به نظرتان میرسد را یادداشت کنید. به جزوه دیگران اکتفا نکنید. ممکن است دیگران خوب گوش ندهند و یا مطالب واقعا مهم را یادداشت نکنند. بنابراین جزوه خودتان را داشته باشید.

3- درسهایی مانند هندسه، جبر و احتمال، فیزیک، حسابان و ... برای دانش آموزان رشته ریاضی خیلی مهم هستند. در کنکور هم این دروس نقش بسزایی در رتبه شما دارند. پس این درسهای راخوب بخوانید. اگر در این درسها اشکال داشتید از کلاسهای تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی جبر و احتمال، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی و ... استفاده کنید. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی ثبت نام کرده اند و در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.

4- اگر در رشته تجربی هم تحصیل می کنید باز هم دروسی مانند ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی و ... برای شما مهم است. برای این دروس هم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیستو ... استفاده کنید. البتخ توجه داشته باشید شرکت در کلاسهای خصوصی به معنی تعطیل شدن مطالعه و مرور خود شما نیست. تلاش خودتان همواره لازم بوده ومهمترین نقش را دارد. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و جلسات تدریس خصوصی حتما درس را مرور کنید.

راهکارهای عالی برای موفقیت در امتحانات و کسب نمرات عالی
5- در صورت لزوم، از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. کلاسهای تدریس خصوصی مزایای فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه مزایای کلاسهای خصوصی این مقاله را بخوانید: مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی . در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت دارند. به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

6- برای موفقیت در امتحانات درس را در طول ترم بخوانید.موکول کردن مطالعه و حل تمرین به ایام امتحانات باعث می شود تا نتیجه گرفتن برای شما سخت باشد. تا جایی که برای شما ممکن است در طول ترم درس بخوانید. به این ترتیب هم بدون استرس درس را مطالعه می کنید و هم مسئله و تمرین بیشتری حل می نمائید و هم احتمال موفقیت شما در امتحانات افزایش می یابد.

7- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک به اندازه کافی مسئله و تمرین حل کنید. برایدروس ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی است. مانند ورزشکاری که هر مقدار بیشتر تمرین کند آماده تر خواهد شد، ذهن شما هم هر چه بیشتر تمرینحل کند برای حل مسائل سخت آماده تر خواهد بود. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک هم می تواند کمک کننده باشد.

8- با برنامه ریزی درس بخوانید.داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. تمام افراد موفق برنامه ریزی دارند. بهتر است برنامه ریزی خودتان را روی کاغذ بیاورید و به مرور آن را اصلاح کنید. اگر برنامه شما کامل اجرا نشد ایرادی ندارد. برنامه خودتان را کم کم بهتر و بهتر کنید و از آن دست نکشید. برای کسب اطلاعات در زمینه برنامه ریزی مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟ را بخوانید.

9- در ایام امتحانات عالی عمل کنید. هرچند که نباید دروس را به ایام امتحانات موکول کنید و در طول ترم باید درس بخوانید، ولی به هر حال در ایام امتحانات هم باید کارهایی انجام دهید تا احتمال موفقیت شما افزایش یابد. در ایام امتحانات دروس را مرور نمائید و رفع اشکال کنید. در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و جمعبندی دروس استفاده نمائید.


iranmodares

برای 20 گرفتن در امتحانات نهایی باید با برنامه ریزی پیش بروید. در طول ترم و حتی درایام امتحانات روی وقت خودتان حساس باشید و برای تمامی زمانهای خودتان برنامه داشته باشید. با انگیزه و هدف و با کمک یک برنامه خوب موفقیت شما در تحصیل حتمی است.
 بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی دروس را مرور کنید. مرور دروس بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای خصوصی باعث می شود دروس برای مدت بیشتری در ذهن شما باقی بماند و اگر مطلبی را خوب یاد نگرفته باشید یادداشت کنید تا جلسات بعد بپرسید.
در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه حضور فعال داشته باشید. جزوه یادداشت کنید و سوال بپرسید. برای یادگیری بهتر و کسب نمرات بالاتر با انگیزه درس بخوانید و برای عالی بودن برنامه ریزی کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی
بهترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی در این بخش معرفی شده و نحوه نوشتن اگهی و تبلیغ تدریس خصوصی مورد بررسی قرار می گیرد.  نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در وب سایت (ایران مدرس) در قالب مقالات آموزشی به صورت مفصل توضیح داده شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد یا چگونه آگهی تدریس موفق ثبت کنیم؟را مطالعه نمائید. بهترین سایت برای درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی سایت (ایران مدرس) است. دلایلی که در این زمینه وجود دارد به شکل زیر می باشد.
1- ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به بیش از 25000 بازدید در روز می رسد.
2- در ایران مدرس هزاران مقاله آموزشی و جزوه و سوال امتحانی و تست کنکور و .... ثبت شده است و آگهی مدرسین در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب بازدید تبلیغات اگهی دهندگان افزایش می یابد.
3- ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و ...) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد.
کار تدریس خصوصی می تواند یک کار پردرآمد برای شما باشد. البته اگر در این زمینه خوب عمل کنید.به تمام حرفه های دیگر هم که نگاه کنید، افرادی را می بینید که درآمد های بالایی کسب می کنند و در عین حال در همان حرفه افرادی از بد بودن اوضاع می نالند. بنابراین اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصیفعالیت داشته باشید، اینکه بتوانید درآمد خیلی خوبی بدست آورید و یا در حدمعمولی باقی بمانید به خودتان بستگی دارد. در هر کار و شغلی درآمد های خوبرا افرادی بدست می آورند که در مرحله اول به کار خودشان علاقه دارند و در مراحل بعدی به بهترین شکل خدمات خودشان را ارائه می دهند. این افراد به کارو شغل خودشان متعهد هستند و سعی می کنند مشتریان را همواره راضی نگه دارند. اگر شما هم قصد دارید از کار تدریس و تدریس خصوصیدرامد خوب و عالی ای کسب نمائید، در مرحله اول باید به تدریس علاقه داشته باشید. اگر به کار تدریس علاقه ندارید و یا از آن خوشتان نمی آید از سر ناچاری به این کار روی نیاورید. کارهای دیگری مطابق با علاقه خودتان را می توانید پیدا کنید. در مرحله بعد سعی کنید در کار تدریس عالی عمل کنید تا درآمد عالی داشته باشید. کلاسهای با کیفیت و پرمحتوا داشته باشید و به نتیجه گرفتن و قبولی شاگردانتان فکر کنید. اگر شاگردهایتان موفق عمل کنند شما هم موفق شده و درآمد خوبی خواهید داشت.
اگر می خواهید به راحتی شاگرد جذب نمائید و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، عنوان و متن آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را هم باید خوب بنویسید. در عنوان آگهی تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهید ویژگی های برتر خودتان یا آموزشگاه و موسسه خودتان را بنویسید و به صورت کلی اسم دروس تدریسی را هم ذکر نمائید. در متن آگهی تا جایی که می توانید توضیحات کامل و قانع کننده ارائه نمائید. در صورت تمایل آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه درج تبلیغات و آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله سه راهکار برای درج آگهی تدریس موثر یا درج آگهی تدریس با بیشترین بازدهی را مطالعه نمائید.
اگر آگهی تدریس شما بخواهد بازدید بالایی داشته باشد، علاوه بر خوب نوشتن آگهی، راهکارهای دیگری هم وجود دارد. مثلا می توانید در همین سایت با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. ویژه کردن آگهی و تبلیغات تدریس، آن را درمعرض دید افراد، بازدید کنندگان و متقاضیان تدریس خصوصی بیشتری قرار می دهد. راهکار دیگر این است که برای دروس تدریسی خودتان در همین سایت جزوه ثبت نمائید. این کار از طریق کنترل پنل امکان پذیر است. جزواتی که در ایرانمدرس ثبت می کنید، در کنار آگهی و تبلیغات تدریس شما نمایش داده شده و باعث می شود بازدید صفحه تبلیغ تدریس شما افزایش یابد. راهکار دیگری که برای افزایش بازدید آگهی تدریس شما و در نتیجه افزایش تعداد زنگ خورها و افزایش تعداد جذب شاگرد شما وجود دارد این است کهبعد از ثبت اگهی در ایران مدرس و تایید آن توسط مدیریت سایت، لینک آگهی تدریس خودتان را در شبکه های اجتماعی، فروم ها و انجمن ها و یا سایت و و بلاگ خودتان قرار دهید. به این ترتیب اعتبار آگهی تدریس شما نزد گوگلبالاتر رفته و در نتایج جستجوی آن بیشتر نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب بازدید اگهی شما باز هم بیشتر می شود. علاوه بر تمام موارد گفته شده،باید متن آگهی تدریس خودتان را عالی بنویسید. اگر متن آگهی را خوب ننویسید، آگهی شما بازدید خواهد گرفت ولی با شما تماسی گرفته نمی شود. بنابراین متن اگهی تدریس خودتان را کامل و قانع کننده بنویسید. عکس مرتبی از خودتان برای آگهی در نظر بگیرید و در متن آگهی سوابق و افتخارات خودتان را ذکر نمائید. هر چه آگهی تدریس شما بهتر نوشته شود تماس های شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.
باثبت آگهی 7 ستاره می توانید در بهترین و بالاترین جایگاه سایت ایران مدرس دیده شوید و شاگرد جذب نمائید. در ضمن، به دلیل افزایش هزینه های نگهداری سایت (برنامه نویسی، تولید محتوا، رپورتاژ و تبلیغات، هزینه هاست و دامین و....) قیمت ثبت آگهی ویژه به مقدار محدود به نسبت قبل افزایش پیدا کرده است. در عوض، برای قدردانی از مدرسینی که چندین بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند مقدار تخفیف افزایش داده شد. در این راستا، برای افرادیکه آگهی تدریس خودشان را بیش از 5 بار ویژه نموده اند، تخفیف درج آگهی ویژه از 25 درصد به 30 درصد افزایش داده شد. به عبارت دیگر،در حال حاضر اگر آگهی ویژه خودتان را در ایران مدرس تمدید نمائید، به صورتزیر از تخفیفات برخوردا خواهید شد.

تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار دوم: 10 درصد تخفیف

تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار سوم: 15 درصد تخفیف
تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار چهارم : 20 درصد تخفیف
تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار پنجم: 25 درصد تخفیف
تمدید آگهی تدریس ویژه برای بیشتر از پنج بار: 30 درصد تخفیف
در سایت ایران مدرس جنبه های مختلف کار تدریس و تدریس خصوصی پوشش داده شده است. مثلا در زمینه قیمت و هزینه تدریس خصوصی و عوامل موثر بر آن در مقاله قیمت تدریس خصوصیتوضیحات کاملی ارائه شده است. به عنوان مثال اشاره شده است که سابقه مدرس،شهر محل تدریس، زمان و مکان تدریس و ... می تواند بر قیمت تدریس خصوصی موثر باشد. در زمینه راهکارهای موفقیت در تدریس و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی هم توضیحات کاملی ارائه شده است (مثلا مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق باشیم و خوب پول دربیاوریم؟را مطالعه نمائید). علاوه بر تدریس و تدریس خصوصی در همین سایت جزوات آموزشی، سوالات امتحانی، تست کنکور و ... نیز برای دانلود رایگان ارائه شدهاست. با توجه به مطالب ارائه شده، در سایت ایران مدرس یک محیط کاملا آموزسی فراهم شده است و مدرسین، معلمین و اساتید فعال در زمینه تدریس خصوصیبا درج تبلیغات تدریس در این وب سایت به راحتی می توانند شاگرد جذب نموده واز کار تدریس درآمد بالایی کسب نمایند.
برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی از طریق آگهی و تبلیغات تدریسموارد زیادی را باید در نظر بگیرید. در مرحله اول عنوان آگهی خودتان را خوب بنویسید. در عنوان آگهی بارزترین و مهمترین ویژگی خودتان که شما را از دیگران متمایز می کند و می تواند باعث شود از بین آگهی های تدریس مختلف بر روی آگهی شما کلیک شود، را بنویسید. مثلا در عنوان آگهی مورارد زیر را می توانید بنویسید: "استاد دانشگاه" - "رتبه برتر کنکور" - "دبیر رسمی با 20 سال سابقه تدریس" - "بالاترین آمار قبولی در سالهای قبل" - " تدریس ارزان ومفهومی به صورت کاملا تضمینی" و ..... . هر کدام از موارد بالا می تواند باعث شود تا بر روی آگهی تدریس شما بیشتر کلیک گردد. یک راهکار خوب دیگر هموجود دارد. مثلا اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارید، در گوگل عبارت تدریس خصوصی زبان را جستجو کنید و به پیشنهادهایی که خود گوگل می دهدتوجه نمائید. مثلا یکی از پیسنهادهایی که خود گوگل می دهد این است :"تدریسخصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" یا "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران" و .... بنابراین اگر شما مدرس خانم هستید در عنوان آگهی خودتان حتماعبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرس خانم" را قرار دهید و یا اگر در تهران زبان انگلیسی را تدریس می کنید عبارت "تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران"را در عنوان آگهی خودتان قرار دهید. تا جایی که تعداد کاراکترها به شما اجازه می دهد اسم مهمترین دروس تدریسی خودتان را در عنوان آگهی قرار دهید. البته همانطور که گفته شد، مهمتر از همه ی اینها، مهمترین ویژگی و افتخار یا سابقه تدریس بالای شما است که حتما باید در عنوان آگهی ارائه شود تا کاربران را ترغیب کند بر روی تبلیغ شما کلیک کنند. برای مشاهده آگهی های تدریس ثبت شده در ایران مدرس بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصی کلیک کنید.
مواردی دیگری هم در افزایش بازدهی و اثر گذاری آگهی شما می تواند موثر باشد. عکس آگهی تدریس شما در افزایش اعتماد کاربران و افزایش تعداد تماس هایی که با شما می تواندگرفته شود موثر است. یک عکس پرسنلی مرتب از خودتان احتمالا بهترین گزینه است. برای اگهی تدریس خودتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب نمائید. آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. در سایت ایران مدرس و سایتهای آگهی دیگری هم اگهی هایویژه بالاتر نمایش داده شده و بازدهی بهتری دارند. از شبکه های اجتماعی، انجمن ها، سایت و وبلاگ خودتان و .... با آگهی تدریس خودتان در ایران مدرس لینک دهید. این کار باعث می شود اعتبار آگهی شما نزد گوگل افزایش یافته و در نتایج جستجوی آن بالاتر نمایش داده شود.
علاوه بر موارد گفته شده، سایت ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. بازدید این سایت در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدیددر روز هم می رسد. کاربران سایت برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی به سایت ایران مدرس مراجعه نموده و آگهی مدرسین را خواهند دید. علاوه بر بخش تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی زیادی هم ارائه شده است که بازدید سایت را به مقدار قابل توجهی افزایش داده است. در کنار این مطالب آموزشی هم آگهی و تبلیغات تدریس مدرسین نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد آنها افزایش می یابد. در سایت ایران مدرس سوالات امتحانی زیادی هم برای دروس مختلف ارائه شده است. دانشجویان و دانش اموزانی که برای دانلود سوالات امتحانی به سایت ایران مدرس مراجعه می کنند ممکن است در دروسمختلف هم اشکال داشته باشند. آگهی تدریس خصوصی مدرسین در کنار سوالات امتحانی هم نمایش داده شده و همین امر باعث افزایش بازدید آگهی های تدریس خصوصی و افزایش احتمال جذب شاگرد اساتید می گردد. علاوه بر سوالات امتحانی،در سایت ایران مدرس جزوات درسی، آموزشی و کنکوری، خلاصه جزوات، پاسخ به تمرینات کتابهای درسی، تست ها و سوالات کنکوری، کتاب های آموزشی و ... هم برای دانلود رایگان ارائه شده است.
در سایت ایران مدرس هزاران مقاله در زمینه موفقیت در تحصیل، کسب نمره بالا و ارتقای معدل، نحوه موفقیت در کنکور، چگونگی کسب درامد از تدریس خصوصیو موفقیت در جذب شاگرد و موفقیت در کار تدریس، روش های ارائه تدریس موثر وجذاب، انتخاب رشته، معرفی دانشگاهها و .... ارائه شده است. در این وب سایتامکان ثبت آگهی تدریس خصوصی برای مدرسین تدریس خصوصی ارائه شده است و مدرسین برای پیدا کردن شاگرد خصوصی می توانند تبلیغات تدریس خودشان را در همین سایت ثبت نمایند. ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصیو درج تبلیغ در زمینه آموزش در منزل و تدریس و .... فعالیت دارند. این وب سایت چون به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس و تدریس خصوصی فعالیت دارد،از نظر گوگل کاملا بهینه است. با جستجوی عبارتهایی نظیر تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و .... در گوگل، سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهید دید. به این ترتیب متقاضیان تدریس خصوصی و آموزش در منزل با جستجوی خدمات تدریس خصوصی در گوگل سایت ایران مدرس را مشاهده نموده و به صورت مستقیم به سمت آگهی تدریس مدرسین هدایت می شوند. مدرسین تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس به دو صورت رایگان و ویژه می توانند تبلیغات تدریس خودشان را ثبت نمایند. آگهی های تدریس خصوصی ویژه مستلزم پرداخت هزینه است و در عوض بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده می شود. تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت می تواند درامد خوبی داشته باشد و اگر به کار تدریس علاقه دارید می توانید در این زمینه فعالیت داشته باشید.
سایت ایران مدرس یک بخش اختصاصی برای مطالب کنکوری و آموزش کنکور دارد و تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین در این بخش هم نمایش داده می شود. ایران مدرس برای عبارت "تدریس خصوصی کنکور" در گوگلاول است. علاوه بر تدریس دروس دبیرستانی و دانشگاه، اگر در زمینه تدریس دروس کنکوری هم فعالیت دارید، سایت ایران مدرس باز هم بهترین گزینه برای درج آگهی و تبلیغات تدریس شماست. عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور،تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور و .... را در گوگل جستجو نمائید. یکی از اولین وب سایتهایی که در صفحه اول نتایج گوگل مشاهده خواهید کرد ایران مدرس است. به این ترتیب، با درج آگهی تدریس در ایران مدرس، متقاضیان دروس کنکوری به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می شوند.برای دروس دانشگاهی و تدریس دروس دانشگاهی مانند تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی مدار،تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مکانیک خاک و .... هم ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاهها اول قرار دارد. هیچ سایت تدریس دیگری در مجموع این شرایط را ندارد.
نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد
سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهنیه است. عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی زبانو یا هر عبارت دیگری که به نظرتان می رسد را در گوگل جستجو کنید. سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. دلیل اهمیت این مطلب به این علت است که به عنوان مثال کاربری که در جستجوی مدرس فیزیک است ومی خواهد کلاس خصوصی فیزیک داشته باشد، در گوگل عبارت تدریس خصوصی فیزیکیا مدرس خصوصی فیزیک و یا عبارتهای مشابه را جستجو می کند. و چون سایت ایران مدرس را در صدر نتایج می بیند بر روی آن کلیک کرده و اگر شما در ایران مدرس تبلیغات تدریس ثبت کرده باشید، کاربران متقاضی تدریس خصوصی به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می شوند. بنابراین بازدهی ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس بسیار بالا است. در سایت ایران مدرس به دو صورت می توانید آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید: آگهی رایگانو آگهی ویژه. آگهی های رایگان به صورت عادی در سایت ایران مدرس نمایش دادهمی شوند و هزینه ای ندارند. آگهی های تدریس ویژه مستلزم پرداخت هزینه است.در عوض، در بهترین جای سایت و در صفحه اصلی سایت ایران مدرس نمایش داده میشوند. به عنوان مثال، وقتی کاربران از گوگل وارد ایران مدرس می شوند اول آگهی های تدریس ویژه را خواهند دید و بعد از آن آگهی های تدریس رایگان. بنابراین اگر در کار تدریس و تدریس خصوصی جدی هستید، آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید.
ذکر جلسه اول رایگان (در صورت تمایل) در متن آگهی:عامل دیگری که در جلب اعتماد کاربران موثر است و نشان می دهد که شما به صورت صد در صد به نحوه تدریس و کار خودتان ایمان دارید این است که در متن آگهی و یا عنوان آگهی بنویسید "در صورت عدم رضایت، جلسه اول رایگان". به این ترتیب به افرادی که می خواهند کلاس تدریس خصوصی را با شما هماهنگ کنند می فهمانید که شما به صورت کامل به کار خودتان اطیمنان دارید. اگر کار تدریسخصوصی را خوب انجام دهید، نگران جلسه اول هم نباشید. ذکر این بعارت فقط برای جلب اعتماد متقاضیان تدریس خصوصی است و در اکثر اوقات هزینه همان جلسهاول تدریس خصوصی هم پرداخت خواهد شد. برای مطالعه در زمینه نحوه تدریس در جلسه اول تدریس خصوصی مقاله اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه را مطالعه نمائید.
 ارائه پیشنهادهای جذاب در متن آگهی برای کلاسهای نیمه خصوصی:در متن آگهی خودتان پیشنهادهای خوبی برای کلاسهای نیمه خصوصی ارائه دهید. مثلا اگر کلاسهای خصوصی را با هزینه 50 هزار تومان برگزار می کنید، می توانید در متن آگهی شرایط کلاسهای دو نفره را جلسه ای 70 هزار تومان ذکر کنید. به این ترتیب هم شاگردهای شما کمتر پرداخت می کنند (هر نفر 35000 تومان) و هم شما به ازای یک جلسه تدریس مبلغ بالاتری دریافت می کنید. ارائهاین پیشنهاد ممکن است به جذب شاگرد بیشتر توسط شما کمک کند.
 ارائه اسامی شاگردهای قبلی و نتایج مثبتی که گرفته اند در متن آگهی: علاوه بر نظرات شاگردانتان، در متن آگهی تدریس می توانید به صورت مختصر اسامی شاگردهای قبلی و نمراتی که در امتحان کسب کرده اند و موفقیتی که کسب کرده اند را ارائه نمائید. اگر به صورت واقعی این لیست را تهیه کرده باشید،در جذب شاگردهای بیشتر  کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی کاملا موثر است. به صورت مداوم آگهی تدریس خودتان را به روز کرده و کاملتر بنویسید. نظرات بیشتری از شاگردهایتان را اضافه کرده و متن آگهی خودتان را متقاعد کننده تربنویسید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در امتحانات با کلاسهای خصوصی
موفقیت در امتحانات با کلاسهای خصوصی، نحوه موفق شدن در تحصیل و موفق شدن در امتحانات با استفاده از جلسات تدریس خصوصی و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اگر در طول ترم به هر دلیل نتوانسته اید از کلاسهای خصوصی استفاده نموده و دروس را خوب بخوانید، در ایام امتحانات هم برای جبران دروسی که نخوانده اید و برای نتیجه گرفتن بهتر به نسبت وضعیت فعالی خودتان، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی و جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید. هر چند که برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی درایام امتحانات به نسبت برگزاری این کلاسها در طول ترم بازدهی ندارد، ولی در مواردی می تواند بسیار مفید و موثر باشد. به عنوان مثال اگر شما در بعضیاز جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه غایب بوده اید و فقط مباحث مرتبط با آن جلسات را بلد نیستید، برای یادگیری ان مباحث می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. خودتان سایر ملاحث را بخوانید و برای مباحثی که غائب بوده اید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس  که تا سال 96 به بیش از 16000 مدرس می رسد، بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک کنید). یا در حالت دیگر، اگر خودتان درس را خوانده اید و فقط در بعضیاز مباحث اشکال دارید، برای رفع اشکال، یادگیری بهتر دروس و کسب موفقیت بیشتر در امتحانات می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. شما اگر قبل از فرا رسیدن امتحانات یکی دو جلسه با یک مدرس خوب کلاس خصوصی داشته باشید، در ایام امتحانات هم می توانید به ایشان بگویید که ادامه جلسات تدریس خصوصی رابرای شما برگزار نماید. ولی اگر از قبل از امتحانات کلاس خصوصی نداشته باشید، در این حالت نمی توانید با یک مدرس تدریس خصوصی خوب و مجرب کلاس خصوصی داشته باشید. نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر از قبل از امتحانات کلاسهای تدریس خصوصی را شروع کرده باشید، می توانید این کلاسها رابا قیمت مناسبتری هماهنگ نمائید (مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایینرا در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان و با قیمت مناسب و .... مطالعه نمائید). در ایام امتحانات مدرسین چونوقت کمتری دارند، هزینه هایی که برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند به نسبت ایام قبل از امتحانات بالاتر خواهد بود.
یکی از راهکارهای خوب برای کسب نمرات بالا، گرفتن نمره 20 و قبولی در امتحانات با نمرات بالا شرکت در کلاسهای تدریس خصوصیاست. البته همانطور که در مقالات قبلی همین سایت گفته شده است، برای موفقیت در تحصیل تلاش و پشتکار خودتان حرف اول می زند و شرط اول موفقیت همین تلاش و پشتکار خودتان است. برای متمرکز کردن تمامی نیروهای خودتان به منظور موفقیت در تحصیل باید هدفی برای خودتان در نظر بگیرید. باید مثلا معدل این ترم خودتان را از قبل تعیین کرده و به عنوان هدف برای خودتان در نظر بگیرید. در ایام امتحانات هم برای رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر ویادگیری بخش های باقی مانده دروس و هم چنین برای جمع بندی و اطمینان از خوب نتیجه گرفتن در امتحانات می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید.  برای موفقیت در امتحانات باید سعی کنید در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید. برای موفقیت در امتحانات باید با هدف و انگیزه درس بخوانید و برای یادگیری بهتر تمامی تلاش خودتان را به کار گیرید. اگر می خواهید در امتحانات موفق شوید،باید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه خوب گوش دهید، جزوه یادداشت کنید وسوال بپرسید. بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی باید دروس را مرور کنید.کتاب درسی را در اولویت قرار دهید و برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و ...تمرین و مسئله حل کنید. در کنار مطالب گفته شده و موارد ذکر شده، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی هم برای موفقیت در امتحانات می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصیرا در صورت امکان در طول ترم برگزار نمائید و اگر هنوز تا ایام امتحانات فرصت باقی است، تلاش کنید از فرصت باقی مانده استفاده کنید. در حالت دیگر ممکن استدانش آموز و دانشجویی کم رو و خجالتی باشد و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه نتواند سوال بپرسد و اشکالات خودش را بیان نماید و در کلاسهای گروهی نتواندحضور فعال داشته باشد. در این حالت نیز این دانشجو یا دانش آموز با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر می تواند اعتماد به نفس خودش را دوباره بدست آورد و به تدریج در کلاسهای گروهی مدرسهو دانشگاه هم اظهار نظر کند. در حالت دیگر ممکن است شخصی بخواهد به عنوان مثال در امتحان ریاضی 20 بگیرد و یا شاگرد اول شود. برای عالی بودن در مدرسه و دانشگاه و سبقت گرفتن از همکلاسی ها هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلرا مطالعه نمائید. نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که فقط شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مهم نیست، بلکه استفاده درست از این کلاسها نیز مهم بوده و اگر می خواهید نتیجه مورد نظر خودتان را در امتحان، آزمونها، کنکور و ... بگیرید در کنار کلاسهای تدریس خصوصی باید خودتان هم تلاش و پشتکار داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله چگونه از کلاسهای تدریس خصوصی مفیدتر استفاده کنیم؟ را مطالعه نمائید.

iranmodares

در صورتیکه با وجود شرکت مرتب و منظم در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی درس را خوب متوجه نشدید و اشکال داشتید و یا به هر دلیل چند جلسه پشت سر هم نتوانستید در کلاسهای ریاضی شرکت کنید، برای جبران غیبت ها و یا برای یادگیری بهتر درس و رفع اشکال می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. کلاسهای تدریسخصوصی ریاضی برای یادگیری درس ریاضی بسیار مفید و موثر است. در این کلاسهاحتی اگر از پایه های قبل اشکال داشته باشید هم می توانید اشکالات خودتان را برطرف نمائید. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند. با کلیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیمی توانید لیست مدرسین، معلمین و اساتید فعال در زمینه آموزش خصوصی ریاضی که در این سایت ثبت نام کرده اند را مشاهده نمائید. بعد از مشاهده آگهی تدریس مدرسین ریاضی، مشاهده سابقه تدریس و رزومه کاری آنها و همچنین مشاهدهقیمتی که مدرسین برای جلسات تدریس خصوصی ریاضی خودشان تعیین نموده اند، می توانید مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.  در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید. در کلاسهای تدریس خصوصی وقت بیشتری برای ارائه درس و حل تمرین و مسئله توسط مدرس خصوصی وجود دارد. در این کلاسها حتی اگر دانشجو یا دانش آموز به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالی داشته باشد که به پایه های قبل برگردد، می تواند به راحتی رفعاشکال کند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شده و جو راحتی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی را با خیال راحت می توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم زمان کافی برای پرسیدن تمامی سوالات وجود ندارد و هم بسیاری از دانشجویان و دانش اموزان به خاطر ترس از مسخره شدن و .... جرات سوال پرسیدن ندارند. کلاسهای تدریس خصوصی اگردر زمان مناسب شروع شود و خیلی به امتحانات نزدیک نباشد می تواند موثر بوده و در یادگیری دانش آموزان و دانشجویان مفید باشد. البته در ایام امتحانات هم می توان از این کلاسهای برای رفع اشکال استفاده کرد. ولی اگر دانشجو یا دانش آموز درس را به کلی بلد نیست، بهتر است هر چه زودتر کلاسها را شروع کرده و در طول ترم از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نماید. در کلاسهای تدریس خصوصیانتخاب مدرس و استاد با خود دانشجو یا دانش آموز بوده و در صورتی که نحوه تدریس مدرس مناسب و موثر نباشد، می توان مدرس دیگری را جایگزین کرد.
راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.

2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید. فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.

3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید. جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود و گفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.

4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.
5- در برنامه درسی خودتان مرور را در نظر بگیرید. بعد از شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه و جلسات تدریس خصوصی درس را مرور نمائید. مرور هفتگی و ماهانه هم مفید است.

6- برنامه ریزی را از اوایل ترم شروع کنید. درس خواندن را به ایام امتحانات موکول نکنید. بعضی از درسها مانند ریاضی، فیزیک و ... را در شب امتحان نمی توان جمع کرد.

7- از سوالهای امتحانی سالهای قبل برای یادگیری بهتر و آشنایی با نحوه طرح شدن سوالات استفاده کنید.
برای خودتان هدفی در نظر بگیرید. به عنوان مثال تصمیم بگیرید که این ترم قصد دارید معدلتان چقدرباشد و یا در فلان درس چه نمره ای بگیرید. مثلا بنویسید "این ترم معدل من 19/30 است" و آن را به دیوار اتاقتان بزنید. هدف خود را به زمان حال ساده وبا جمله مثبت بنویسید. جایی را برای درس خواندن انتخاب کنید که بتوانید بهتر روی جزوه‌ها و درس‌هامتمرکز شوید و هنگام درس خواند در محیطی باشید که در افزایش تمرکز بیشتر به شما کمک کند. به عنوان مثال مکانی که در آنجا وسایل تفریحی زیادی وجود دارد ممکن است تمرکزتان را مختل کرده و شما را تحریک کند که کمی با پلی‌استیشن بازی کنید و در این شرایط اگر یک هم‌اتاقی درس نخوان هم داشته باشید وضع به مراتب بدتر خواهد شد. مطالعاتی که از سوی موسسه Applied cognitive psychology در سال 2010 میلادی انجام شده نشان می‌دهد افرادی که در حین درس خواندن به موسیقی گوش می‌دهند در امتحانات حفظی نتایج بدتری دارند. دلیل اصلی این مشکل ترانه‌های آهنگ‌ها هستند که باعث می‌شوند ذهن آدم از آنچه می‌خواند دور شود. نکته دیگری که باید برای موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضیدر نظر بگیرید این است که حل تمرین و مسئله در یادگیری درس ریاضی بسیار مهم است. بعد از شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی، مطالعه کتاب درسی و مرور آن،نوبت به حل تمرین و مسئله می رسد. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید درس را همبهتر یاد خواهید گرفت. تمرینات ریاضی را به صورت اصولی حل کنید. ابتدا مثالهای حل شده در کلاس تدریس ریاضی یا کلاس خصوصی ریاضی را مرور نمائید. در ادامه تمرینات جدید را تلاش کنید خودتان حل نمائید. راه حلی ارائه دهید.اگر درست نبود ایرادی ندارد. جواب درست را ببینید و جواب خودتان را اصلاح نمائید. کسانی که ریاضی را بهتر از شما بلد هستند فقط تمرینات بیشتری حل کرده اند و بیشتر برای یادگیری آن وقت گذاشته اند. به منظور موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضی باید با برنامه ریزی پیش بروید و در طول ترم درس بخوانید. یادگرفتن ریاضی در ایام امتحانات در صورتیکه در طول ترم آن را نخوانده باشید سخت خواهد بود و اگر قبول هم بشوید نمره خوبی کسب نخواهید کرد. حتی اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید (برایمشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضیکلیک کنید)، باز هم سعی کنید در طول ترم کلاسها را برگزار کنید. اگر درس ریاضی را به مرور و در طول ترم یاد بگیرید هم بهتر آن را می فهمید، هم فرصتکافی برای حل تمرین و مسئله دارید و هم احتمال اینکه نمرات بالاتر و حتی نمره 20 بگیرید هم خیلی بیشتر خواهد بود. بنابراین مطالعه درس ریاضی را به شب امتحان و ایام امتحانات موکول ننمائید. مطالعه مقالات زیر هم برای موفقیت در تحصیل می تواند موثر و مفید باشد.
(0) نظر
برچسب ها :
هزینه و قیمت آموزش و تدریس خصوصی
هزینه و قیمت آموزش و تدریس خصوصی، نرخ کلاسهای تدریس خصوصی در تهران و کرج و کل ایران، قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی و ... در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. بهترین راهکار برای کسب اطلاع از قیمت تدریس خصوصی و هزینه کلاس خصوصیمشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمتهایی است که برای کلاسهای خصوصی خودشان ارائه کرده اند (برای مشاهده آگهی های تدریس مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس (همین سایت) که تا سال 96 به بیش از 16000 آگهی می رسد، و مشاهده قیمتهایی که برای کلاسهای خصوصی در متن آگهی خودشان ذکر کرده اند، بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک کنید). بعضی از مدرسین به صورت توافقی تدریس می کنند و می توانید سر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی با آنها حرف بزنید. بعضی از مدرسین در کنار کار کردن به صورت توافقی برای قیمت کلاسهای خصوصی، جلسه اول را به صورت رایگان یا نصف قیمت هم کار می کنند و می توانید در همان جلسه اول به نسبت کیفیت تدریس انها اطمینان حاصل کنید و اگر راضی بودید کلاسها را ادامه دهید. قیمتکلاسهای تدریس خصوصی کاملا متغییر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمتو هزینه جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10 هزار تومان به ازای یک ساعت (برای مدرسین تازه کار و یا در شهرهای کوچک و ....) تا ساعتی 150 هزار تومان (برای مدرسین مجرب با 20 و 30 سال سابقه کار و دبیران باسابقه آموزش وپرورش و مدرسین معروف کنکور و ....) و حتی بیشتر از این قیمتها هم می تواند باشد. البته اگر می خواهید در امتحان، کنکور و یا هر آزمونی که قصد دارید برای آن در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید موفق باشید باید در کنار قیمت کلاسهای تدریس خصوصی سابقه کار مدرس، مدرک تحصیلی و رزومه کاری او را هم ببینید. با مشاهده اگهی تدریس چند مدرس ریاضی به صورت کلی متوجه خواهید شد که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ریاضی چه قیمت را مد نظر دارند. ممکن است یک مدرس برای هر جلسه تدریس خصوصیریاضی قیمت 50 هزارتومان را تعیین کرده باشد و مدرس دیگری 100 هزار تومان. بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند. تعدادی از مدرسین در متن آگهی خودشان در بخش هزینه و قیمت تدریسعبارت "توافقی" را ذکر کرده اند. اگر رزومه کاری و سوابق این مدرسین را میپسندید با انها تماس بگیرید و به صورت تلفنی قیمت تدریس خصوصی ریاضی را بپرسید (برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیکلیک کنید). اگر بتوانید با یکی از دوستان یا همکلاسی هایتان کلاسهای خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید، به نسبت کلاسهای خصوصی ریاضی یک نفره، قیمت کلاسهای کمتر بوده و در نهایت برای شما ارزان تر خواهد بود. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرس ریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید.
مسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است که مبلغ بیشتری را برایتدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجه خواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریسنمی کند. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به عواملی همچون شهر مورد نظر، تجربه و سابقه کاری مدرس، تعداد جلسات تدریس خصوصی، درس مورد نظر و ... بستگی دارد. به صورت معمول هزینه کلاسهای تدریس خصوصی در شهرهای بزرگتر بیشتر است. البته با تماس با چند مدرس ممکن است بتوانید کلاسهای تدریس را در شهرهای بزرگ همچون تهران نیز با قیمت مناسب هماهنگ کنید. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند برای برگزاری جلسات تدریس در منزلهزینه بیشتری را مطالبه می کنند. به هر حال، جلسات تدریس این مدرسین معمولا پر بارتر هم خواهد بود. تعداد جلسات تدریس هم در تعیین هزینه جلسات تدریس خصوصی موثر است. مدرسین برای تعداد جلسات بالاتر معمولا هزینه کمتری درخواست می کنند.


اگر در زمینه هزینه و قیمت کلاس تدریس خصوصی تری دی مکس 3dmax سوال دارید ...

اگر می خواهید با مشاهده لیست مدرسین 3d max در زمینه هزینه کلاس تری دی مکس اطلاعاتی کسب نموده و از خدمات تدریس خصوصی 3dmax استفاده کنید ....

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش خصوصی 3d max و مشاهده هزینه و قیمتی که مدرسین برای کلاسهای خودشان در نظر گرفته اند، بر روی لینک زیر کلیک کنید.


iranmodaresمدرسین تدریس خصوصی تری دی مکسدرادامه توضیحات مختصری در زمینه نرم افزار تری دی مکس 3dmax ارائه می گردد.آتودسک تری‌دی‌اس مکس (به انگلیسی: Autodesk 3ds Max) که سابقاً استودیوی سه‌بعدی مکس (به انگلیسی: 3D Studio Max) نامیده می‌شد، یک برنامۀ گرافیک سه‌بعدی رایانه حرفه‌ای است که برای ساخت پویانمایی‌ها، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی آتودسک ساخته و منتشر شده است.
اگر بتوانید با یکی ازدوستان یا همکلاسی هایتان کلاسهای خصوصی ریاضی را هماهنگ کنید، به نسبت کلاسهای خصوصی ریاضی یک نفره، قیمت کلاسهای کمتر بوده و در نهایت برای شما ارزان تر خواهد بود. مثلا اگر مدرس ریاضی برای کلاس تک نفره مبلغ 60 هزار تومان را درخواست می کند، با یکی از همکلاسی هایتان دو نفره در کلاس شرکت کنید و مبلغ 70 تومان را به مدرس پرداخت نمائید. به این ترتیب هم برای مدرسریاضی خوب خواهد بود و هم هر کدام از شماها مبلغ 35 هزار تومان پرداخت کرده اید.اگر مدرس ریاضی، فیزیک، زبان و یا هر درس دیگری هستید و در زمینه اموزش خصوصی دروس مقطع دانشگاه و تدریس دروس دانشگاهی یا دروس سایر مقاطع فعالیت دارید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از کار تدریس در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان ثبت نمائید. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد و متقاضیان تدریس خصوصی را به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می کند.  قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهیمانند قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس سایر مقاطع به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه تدریس و آموزش دروس دانشگاهی به نسبت دروس دبیرستان معمولا بالاتر است ولی به نسبت دروس کنکوری ممکن است پایینتر باشد. قیمت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به موارد زیر بستگی دارد:

1- درس مورد نظر: به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری آن درس را تدریس کنند، هزینه و قیمت تدریس آن هم بالاتر خواهد بود.

2- شهر محل تدریس:هزینه تدریس تمامی دروس و دروس دانشگاهی هم در شهرهای بزرگتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتر به علت مشکلات ترافیکی زمان بیشتری طول می کشد تا مدرس بهمحل تدریس یا منزل دانشجو برسد و بنابراین هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر می باشد.

3- مدرک تحصیلی مدرس تدریس خصوصی: معمولا مدرسینی که مدرک تحصیلی بالاتری دارند قیمت بیشتری برای جلسات تدریس خصوصی در نظر می گیرند.

4- سابقه مدرس در زمینه تدریس دروس دانشگاهی: مدرسینی که سابقه کار بالاتری دارند هزینه بیشتری را هم دریافت می کنند.
نکته ای که باید به آنتوجه داشته باشید این است که مدرسین به تناسب سابقه کاری، مدرک تحصیلی، درسی که تدریس می کنند، شهر محل تدریس و .... هزینههای متفاوتی را برای کلاسهای خصوصی بیان می نمایند. سعی کنید از بین مدرسین مختلف، کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که برای شما مناسبتر باشد و رزومه خوب و مناسبی را ارائه کرده باشد. بهترین راهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها را از آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.
هزینه تدریس ریاضیدبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلیمی توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییراست. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.
همانطور که قبلا گفته شد، هزینه تدریس فیزیکبه عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزارتومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد. البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند.
همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود. نرخ تدریس خصوصی فیزیک با توجه به مقطع تحصیلی مورد نظر و همچنین سابقه و مدرک تحصیلی مدرس فیزیک تعیین می گردد. به عنوان مثال، هزینه و نرخ تدریس فیزیک دانشگاه به نسبت فیزیک دبیرستان بالاتر است. هزینه ای که مدرسان برای تدریس دروس اختصاصی رشته فیزیک مطالبه می کنند به نسبت فیزیک عمومی دانشگاه هم بالاتر است. و در نهایت، نرخ تدریس فیزیک کنکور به نسبت همه ی موارد ذکر شده می تواند بالاتر باشد. البته موارد ذکر شده همواره به شکلی که گفته شد نمی باشد و فقط یک معیار کلی ارائه گشته است. ممکن است قیمت جلسات تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان یک مدرس به نسبت مدرس دیگری که فیزیک کنکور درس می دهد بالاتر باشد.

عامل مهم دیگر در تعیین نرخ جلسات تدریس خصوصی فیزیک سابقه کار و مدرک تحصیلی مدرس است. طبیعتا مدرسی که سابقه بالایی دارد و در طول سالیان تدریس تجارب مختلفی کسب کرده و بهتر تدریس می کند نرخ بالاتری را مطالبه خواهد کرد. البته تعداد زیادی از مدرسان با وجود اینکه سابقه کار بالایی ندارند ممکن است فن بیان خوبی داشته و تدریس فیزیک را به صورت عالی انجام دهند.

در حالت کلی، هزینه جلسات تدریس خصوصی فیزیک در شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک بیشتر است و این هم یکی از عوامل موثر در تعیین نرخ تدریس خصوصی فیزیک است.

در کل برای اینکه بتوانید جلسات تدریس فیزیک را با قیمت و هزینه مناسب و با یک مدرس خوب هماهنگ کنید باید به رزومه کاری مدرس توجه کرده و با پرسیدن هزینه جلسات تدریس از چند مدرس، در نهایت با یکی از مدرسان هماهنگ نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210770
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X