تدريس خصوصي
تدریس خصوصی، موفقیت در تدریس، موفقیت در تحصیل
تدریس خصوصی، موفقیت در تدریس، موفقیت در تحصیل و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. مدرسین موفق خوب تبلیغمی کنند و خوب شاگرد جذب می کنند. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید باید از روش های مختلف شاگرد جذب کنید (مطالعه کنید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی) و شاگردهای خودتان را حفظ کنید و راضی نگه دارید (چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟).مدرسین تدریس خصوصی موفق به نتیجه گرفتن شاگردانشان علاقه مند و متعهد هستند. هر چه تعداد شاگردهای شما بهتر نتیجه بگیرند، شما هم در کار تدریس موفق تر خواهید بود. مدرسین موفق شاگردهای موفقی دارند. حتی اگر شاگرد شما درس نخواند و نخواهد که نتیجه بگیرد و یا برایش خیلی مهم نباشد، شما باید راهکاری اتخاذ کنید که شاگردهایتان نتیجه بگیرند و از اهرمهای مختلف (مانندوالدین و ...) برای رسیدن به نتیجه استفاده کنید. ممکن است یک مدرس تدریس خصوصی برای هر کدام از شاگردهایش راهکار مختلف و متفاوتی را اتخاذ نماید. به هر حال، برای موفقیت در تدریس و قرار گرفتن در لیست مدرسین تدریس خصوصی موفق و پردرآمد باید در نهایت شاگردهای شما نتیجه بگیرند. این رمز موفقیت است.مدرسین موفق بیشتر از آنچه از آنها انتظار می رود کار می کنند و به صورت خستگی ناپذیر شاگردهایشان را حمایت می کنند و به آنها مشاوره می دهند و تا نتیجه گرفتن نهایی شاگردهایشان آنها را تنها نمی گذارند.

iranmodares

تدریس خصوصی و قبولی در امتحانات:اگر در ترمهای قبل در امتحانات عملکرد خوبی نداشته اید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید به راحتی در دروس مختلف قبول شوید و حتی با نمرات بالایی که خودتان تصورش را هم نمی کنید دروس را پاس نمائید. اگر در ترمهای قبل در امتحانات خیلی عملکرد خوبی نداشته اید، توصیه می شود شرکت درکلاسهای تدریس خصوصی را سریعت شروع کرده و آن را به ایام امتحانات موکول نکنید. موکول کردن کلاسهای خصوصی به ایام امتحانات ریسک بالاتری دارد و ممکن است نتیجه مطلوب خودتان را نگیرید. البته اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید، ایام فرجه ها و ایام امتحانات فرا رسیده است، باز هم می توانید برای رفع اشکال و خواندن مطالب باقی مانده درسی از مدرسین تدریس خصوصی کمک بگیرید، ولی به هر حال، در کل بهتر است که استفاده از جلسات تدریس خصوصی را سریعتر شروع نمائید. با شرکت در کلاسهای خصوصی در طول ترم دروس را پایه ای تر و عمقی تر می توانید یاد بگیرید. در طول ترم استرس امتحانات راندارید و وقت بیشتری برای مطالعه، مرور، حل تمرین و مسئله و ...وجود دارد. در نتیجه با شرکت در این کلاسها در طول ترم هم بهتر دروس را یاد می گیرید و هم احتمال اینکه دروس را قبول شوید و حتی با نمره های بالا پاس کنید خیلی بیشتر خواهد شد.
برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک نمائید. در کلاسهای خصوصی کنکورمی توانید دروس را مرور نمائید، جمع بندی کنید و از تجربه مدرسین در تست زنی استفاده نمائید. در این کلاسها با روش های صحیح تست زنی و حل تمرین و مسئله آشنا خواهید شد و در زمینه نحوه برنامه ریزی و مطالعه دروس مختلف می توانید از مدرس خودتان مشاوره بگیرید (مطالعه مقاله موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی در این زمینه می تواند مفید باشد). در کلاسهای خصوصی زبانمی توانید هر سوال و اشکالی که دارید را بپرسید و نمونه سوالات امتحانی همحل نمائید. در ایام امتحانات معمولا زمان کمی برای درس خواندن وجود دارد وزمان اهمیت بیشتری پیدا می کند. اگر خودتان بخواهید درس بخوانید، ممکن استزمان بیشتری طول بکشد و نتوانید درس را تمام کنید. هر چند که بارها و بارها توصیه شده است خواندن دروس را به ایام امتحانات موکول ننمائید، ولی به هر حال، در ایام امتحانات برای آموزش بهتر می توانید از کلاسهای خصوصی زبان استفاده نمائید. برای یادگیری بهتر درک مطلب درسها و برای آموزش بهتر گرامر و قواعد، مکالمه زبان انگلیسی و .... می توانید از جلسات تدریس خصوصیاستفاده نمائید. در همین سایت علاوه بر لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و کل کشور، مطالب آموزشی زیادی برای یادگیری بهتر این درسهم ارائه شده است. به عنوان مثال، اگر در جستجوی جزوات عالی برای گرامر و قواعد زبان انگلیسی هستید بر روی عبارت دانلود گرامر و قواعد زبان کلیک کنید. بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.
 به عنوان جمع بندی می توان گفت برای موفقیت در درس خواندن و موفقیت در تحصیلموارد زیر لازم است: شرکت مرتب در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه - مرور دروس بعد از کلاسها - شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از تجربه مدرسین خصوصی در صورت لزوم - درس خواندن و مطالعه و حل تمرین و مسئله در طول ترم -اهمیت دادن به کتاب درسی و در اولویت قرار دادن - استفاده صحیح از کتابهایکمک آموزشی - برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر - اختصاص دادن وقت کافی به درس خواندن در طول ترم و موکول نکردن خواندن دروس به ایام امتحانات
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبانهای انگلیسی، آلمانی و فرانسه به ترتیب بر روی عبارت های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان آلمانی و تدریس خصوصی زبان فرانسهکلیک نمائید. بعد از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی، بر روی آگهی تدریس مدرسین کلیک کنید تا هم رزومه کاری و سوابق تدریس هر مدرس را مشاهده نمائیدو هم قیمت و هزینه ای که هر مدرس برای کلاس خصوصی زبان در نظر دارد را مشاهده کنید. تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای تدریس زبان در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند در ادامه ارائه شده است.

هزینه تدریس: 40000 تومان هر جلسه

هزینه تدریس: جلسه ای ۱۲۰۰۰۰

هزینه تدریس: توافقی

هزینه تدریس: 30 جلسه 3 میلیون تومان

هزینه تدریس: هزینه هرساعت 40هزار تومان

هزینه تدریس: از ساعتی 30000 تومان

هزینه تدریس: توافقی

........

iranmodares

اگر می خواهید به صورتبلند مدت درامد خوبی از کار تدریس و تدریس خصوصی داشته باشید، باید خوب تدریس کنید و رضایت شاگردهایتان را جلب کنید. هر تعداد شاگرد که جذب نمائید، اگر تدریس شما خوب نباشد، در نهایت کلاسها ادامه پیدا نکرده و نمی توانید از کار تدریس درآمد خوبی داشته باشید. بنابراین باید روی توانایی های خودتان تمرکز کنید و نحوه تدریس خودتان را به سمتی ببرید که شاگردهای شما واقعا نتیجه خوبی بگیرند و جایگزین کردن شما برای آنها سخت باشد. برای کسب درآمد خوب و بالا از کار تدریس مورد دیگری که باید مدنظر داشته باشید این است ارتباط نزدیکی با شاگردهایتان برقرار کنید. باید حامی و پشتیبان آنها باشید و در کنار کلاسهای تدریس خصوصی با شاگردانتان مشاوره بدهید و به گونه ای آنها را هدایت کنید که به سمت موفقیت حرکت کنند.هر چه ارتباط شما با شاگردانتان دوستانه تر باشد و برای مشاوره در تمامی زمینه های و در زمینه تحصیلی بتوانند روی شما حساب کنند، در کار تدریس خصوصی موفق تر خواهید بود و درآمد بالاتری خواهید داشت. برای مطالعه بیشتر در زمینه درآمد تدریس خصوصی مقاله حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟را مطالعه کنید. به صورت خلاصه می توان گفت، اگر بتوانید با ارائه تدریس عالی، مشاوره های خوب و به جا و برنامه ریزی مناسب برای شاگردانتان به موفیت تحصیلی آنها کمک کنید و کاری کنید که شاگردانتان نتیجه بگیرند، خود شما هم در کار تدریس موفق خواهید بود و درامد بالایی کسب خواهید کرد. یکی از بهترین ایام برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی همان طول ترم است. در طول ترم فرصت کافی برای حل تمرین و مسئله، خواندن درس، رفع اشکال و بحث بر روی مسائل وجود دارد. البته شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی به معنی عدم شرکت در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه نیست. هر کدام از این کلاسها فواید خودش را دارد.در کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه چون معلم اصلی و استاد اصلی درس در حال تدریس می باشد و در نهایت از مطالبی که ایشان ارائه می کند امتحان گرفته میشود، بهتر است که حضور مداوم و فعال داشته باشید. جزوه ای که در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه یادداشت می کنید بسیار خوب و ارزشمند است. چونعلاوه بر اینکه درس را یاد می گیرید، سر فصل مطالب را هم یادداشت کرده ایدو در کلاسهای خصوصی ریاضی هم می توانید از همین جزوه استفاده نمائید. در کلاسهای گروهی ریاضی مزیتی که وجود دارد این است که ممکن است توسط سایر همکلاسی هایتان سوالاتی پرسیده شود که اگر به آنها دقت کنید و جواب استاد یا مدرس خودتان را دنبال نمائید، نکات خوبی برای یادگیری وجود دارد. نکته دیگر اینکه در این کلاسها معمولا ممکن است بر روی یک مسئله بحث شود و در قالب همین بحث ها مطالب مفیدی را یاد خواهید گرفت.
توصیه به مدرسین: در کلاسهای تدریس خصوصی بسته به هدف موثر عمل کنید:این مورد هم یکی از موارد مهم بوده و اتفاقا وجه تمایز کلاسهای تدریس خصوصی با کلاسهای گروهی و کلاسهای مدرسه و دانشگاه است. در کلاسهای مدرسه ودانشگاه استاد و مدرس خصوصی سرفصل های مشخصی را باید تدریس کند و در انتخاب مطالب تدریسی آزادی عمل چندانی ندارد. در این کلاسها چون تعداد دانشجویان و دانش اموزان زیاد است مدرس نمی تواند تک تک اشکالات شاگردانش را برطرف کند. در کلاسهای تدریس خصوصی مدرس می تواند در مرحله اول و در یکیدو جلسه اول حین تدریسبا پرسیدن سوالاتی اشکالات شاگرد یا شاگردانش را تشخیص دهد و در ادامه حینتدریس سعی کند این اشکالات را برطرف نماید. ممکن است یکی از شاگردان شما اشکالاتش به پایه های قبل برگردد. در این مورد می توانید حین تدریس مطالب جدید هر از چند گاهی گریزی به مطالب پایه های قبل زده و اشکالات را برطرف نمائید. یا به شکل دیگر می توانید یکی دو جلسه به صورت مستقل برای برطرف کردن اشکالات پایه های قبلی در نظر بگیرید. هدفمند تدریس کردن به این معنی است که در مراحل اولیه کار برای هر کدام از شاگردانتان اشکال را تشخیص دهیدو در ادامه سعی کنید اشکالات را برطرف نمائید.
برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک مجرب خانم و آقا در تهران و کل کشور بر روی لینک تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. دروس ریاضی و فیزیک جزو دروس اصلی و پایه ای در مقطع دبیرستان برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک بوده و یادگیری و آموزش خوب انها هم در ارتقای معدل موثر است و هم بهموفقیت دانش آموز در کنکور کمک زیادی می کند. دروس ریاضی و فیزیک برای یادگیری به مطالعه و تمرین و پشتکار زیاد نیاز دارد. اگر می خواهید این دو درس را خوب یاد بگیرید باید در طول ترم و در طول سال تحصیلی این دروس را بخوانید و سعی کنید بر آنها مسلط شوید. خواندن دروس ریاضی و فیزیک در طول ترم باعث یادگیری بهتر آنها می شود. چرا که برای یادگیری کامل این دروس به زمان و وقت کافی نیاز دارید و در طول ترم این زمان را در اختیار دارید. در ایام امتحانات زمان کمتری برای مطالعه و تمرین وجود دارد. نکته دیگر برای موفقیت در این دو درس این است که در مرحله اول در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک مدرسهیا دانشگاه به صورت کامل شرکت کرده و تا جایی که ممکن است غیبت نکنید. در کلاسها هم حضور فعال داشته باشید و جزوه یادداشت کنید. سوالهایتان را بپرسید و با دروسی که تدریس می شود درگیر شوید. جوری نباشد که فقط در کلاس حضور فیزیک داشته باشید. بلکه فعالانه در کلاس حاضر باشید و هر اشکالی که برایتان پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید تا بعدا از مدرس خودتان بپرسید ویا در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک از مدرس خصوصی خودتان سوال نمائید.
ارتقای معدل و نمرات عالی با کلاسهای خصوصی:از کلاسهای تدریس خصوصی برای ارتقای معدل و افزایش معدل با خیال راحت می توانید استفاده کنید. اتفاقا استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای گرفتن نمرات عالی و افزایش معدل کاملا موثر است. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید تمامی اشکالاتی که باعث شده است در ترمهای قبلی معدل خوبی نداشته باشید و نمرات عالی و حتی 20 نگیرید را برطرف نمائید. در این کلاسها می توانید دروس را بهتر یاد بگیرید و به بهترین شکل معدل خودتان را افزایش دهید. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید جزوه برترین شاگردهای کلاسباشید و حتی شاگرد اول شوید.

iranmodares

 یادگیری عمقی و مفهومی دروس با کلاسهای خصوصی:با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می توانید دروس را بهتر و عمقی تر یاد بگیرید. می توانید معنی کامل فرمولها و روابط را بفهمید و راه حلها را خوب درک کنید. چون در کلاسهای تدریس خصوصی زمان بیشتری در اختیار دارید می توانید جنبه های مختلف مسائل را بررسی کنید و راه حلهای مختلف را یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی فرصت برای یادگیری عمقی و مفهومی و آموزش پایه ای وجود دارد. با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و یا هر درس دیگری را به بهترین شکل ممکن می توانید آموزش ببینید. ریاضی یک از دروس پایه ای و مهم است و یادگیری و بلد بودن ان برای حل تمرین و مسئله در سایر دروس (مانند فیزیک و شیمیو ....) هم مهم است. اگر می خواهید درس ریاضی را خوب یاد بگیرید و به صورتمفهومی و پایه ای ریاضی را بخوانید استفاده از تجربه و سابقه مدرسین خصوصیریاضی می تواند کمک کننده و موثر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موفقیت در درس ریاضی و نحوه یادگیری و کسب نمرات خوب و عالی در ریاضی مقالهچگونه ریاضی را یاد بگیریمرا مطالعه نمائید. برای استفاده بهتر از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی سعی کنید این کلاسها را در طول ترم برگزار کنید و برگزاری آنها را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات فرصت برای حل تمرین و مسئله کمتراست و برای یادگیری درس ریاضی حل تمرین و مسئله در کنار کلاسهای خصوصی حیاتی است. درس ریاضی را بدون حل تمرین و مسئله نمی توانید یاد بگیرید. شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی مفید و موثر است ولی در نهایت خودتان باید دستبه قلم شده و تمرین و مسئله حل کنید. بنابراین فقط برای رفع اشکال در ایامامتحانات می توان از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کرد. برای یادگیری عمقی ومفهومی ریاضی استفاده از جلسات خصوصی را باید زودتر شروع کنید. در ایام تابستان هم فرصت خوبی برای تقویت پایه ریاضی و استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی است.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
راهکارهای موفقیت در درس ریاضی و آموزش ریاضیات
راهکارهای موفقیت در درس ریاضی و آموزش ریاضیات در این بخش ارائه شده است. موفقیت در درس ریاضی با کلاسهای خصوصی ریاضیات ممکن است. اگر می خواهید در درس ریاضی 20 بگیرید،اگر قصد دارید ریاضی را به صورت مفهومی و پایه ای یاد بگیرید و در امتحان ریاضی نمره قبولی و حتی نمره بالا بگیرید و در کنکور ریاضی هم درصد بالایی کسب نمائید، می توانید از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کنید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی و برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. موفقیت در امتحان ریاضی با شرکت در جلسات تدریس خصوصی ریاضی:یکی از موارد مهم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای نتیجه گرفتن وقبولی در امتحان ریاضی است. اگر می خواهید در امتحان نمره قبولی بگیرید ... اگر قصد دارید در امتحان نمره بالا و حتی 20 بگیرید و .... در این حالتنیز استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی مفید است. البته زودتر استفاده از اینکلاسها را شروع کنید. استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی برای قبولی و موفقیت در امتحان در ایام امتحانات خوب است ولی اگر زودتر شروع کنید بهتر نتیجه می گیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه به صورت مرتب شرکت کنید. شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی مفید و موثر و لازم و ضروری است. در کلاسهای تدریسریاضی مطالب مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. مدرس و استاد ریاضی شما بارهاو بارها این مباحث را تدریس کرده است و نکاتی را بیان می کند که اگر خودتان درس را بخوانید ممکن است متوجه آن نشوید. شرکت در کلاسهای تدریس ریاضیبه نسبت مطالعه خودتان، وقت بسیار کمتری از شما می گیرد. بنابراین تا جاییکه ممکن است در کلاسهای تدریس ریاضی حاضر باشید و غیبت نکنید. شرکت در کلاسهای ریاضی در حقیقت در وقت شما صرفه جویی می کند. قدم اول برای موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضی و کسب نمره خوب و حتی نمره 20 در درس ریاضی حضور منظم در کلاسهای تدریس ریاضیمدرسه یا دانشگاه است. اگر می خواهید در درس ریاضی نمره خوبی بگیرید غیبت نکنید. وقتی در کلاسهای تدریس ریاضی غیبت می کنید، جلساتی که بعد از جلسات غیبت به کلاس برمی گردید هم از درس چیزی نمی فهمید. چون معمولا مطالب پیوسته است و اگر بخشی از درس را یاد نگیرید یاد گرفتن ادامه درس هم برایتان مشکل خواهد بود و زیاد متوجه درس نخواهید شد.

iranmodares

برای موفقیت در ریاضی و امتحان ریاضی، کسب نمره 20 در امتحان ریاضیو ... می توانید از جزوات و سوالات امتحانی ای که به صورت رایگان در همین سایت ارائه شده است استفاده نمائید. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی، کتاب، تست و سوال کنکور و ... ریاضی بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال ریاضی کلیک نمائید. برای کسب نمره 20 در درس ریاضی نهم باید ریاضی را خوب بخوانید و تا جایی که وقت دارید تمرین و مسئله حل کنید. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید، ریاضی نهم و ریاضی سایر مقاطع را بهتر یاد خواهید گرفت. برای کسب نمره 20 ریاضی9 در طول ترم درس بخوانید و مرور را هم فراموش نکنید. جزوه های خلاصه برای خودتان یادداشت کنید و در ایام امتحانات هم مطالبی که در طول ترم خوانده اید را خوب بخوانید.

سوالهای امتحانی درس ریاضی نهم (ریاضی 9) خردادماه
اگر در کلاس درس و تدریس ریاضی به مباحث ارائه شده توسط مدرس یا استادتان دقت کنید و به یادگیری علاقه نشان دهید، مسلما سوالاتی هم برای شما مطرح می گردد. پرسیدن سوال و اینکه سوال داشته باشید نشان دهنده این مطلب است که به مباحث درسی ارائه شده توجه کرده اید. از پرسیدن سوال نترسید و با اعتماد به نفس سوال خودتان را بپرسید. اگر شرایط و جو کلاس را هم برای پرسیدن سوال مناسب نمی بینید، سوالات خودتان را در برگه ای یادداشت کنید تا در فرصت مناسب و یا درآخر کلاس بپرسید.
همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شده است، برای افزایش تمرکز و یادگیری بهتر در کلاسهای تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید. البته لازم نیست هر حرفی که از دهن استاد یا معلمخارج می شود را یادداشت نمائید. اگر این کار را بکنید از خود درس چیزی متوجه نمی شوید. مهمترین نکات درس و راه حل سوالها و مسائل ریاضی را در جزوه خودتان بنویسید. به مطالب ارائه شده در کلاس ریاضی علاقه نشان دهید و هر جایی برای شما سوالی پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید تا بعدا بپرسید.
یک عامل خیلی مهم برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور، درک کامل درس ریاضیو یادگیری عمقی و مفهومی ان است. هر چه ریاضی را بهتر یاد بگیرید و فهم عمیقتری از ان داشته باشید، در کنکور هم درصد بالاتری کسب می کنید. برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور در مراحل اولیه کار باید پایه ریاضی خودتان را خوب قوی کنید. به این معنی که در کلاسهای تدریس ریاضی به صورت کامل شرکت نمائید، تمرین و مسئله حل کنید و کتاب درسی را با دقت مطالعه کنید.
حل تمرین و مثال و مسئله کافی برای درس ریاضی: بعداز مطالعه کامل و عمیق درس ریاضی برای کنکور، نوبت به حل تمرین و مثال و مسئله کافی برای آن می رسد. در این مرحله مطالب ارائه شده در کتاب بهتر برای شما جا افتاده و تسلط بیشتری بر مبحث پیدا خواهید کرد. در واقع، کلید یادگیری درس ریاضی، چه برای امتحانات و چه برای کنکور، حل تمرین و مسئله است.
پرسیدن سوال در کلاسهای تدریس ریاضی و توجه به سوالهای دیگران:اگر سوالی برای شما پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. نگذارید هیچ سوالی بی پاسخ باقی بماند. به سوالاتی که سایر دانش آموزان هم می پرسند گوش دهید. ممکن است نکته مهمی برای یادگیری داشته باشد.
مطالعه عمیق و صحیح درس ریاضی:قبل از هر چیز سعی کنید با یک مطالعه عمیق و مفهومی درس ریاضی و مباحث ارائه شده در آن را به خوبی فرا بگیرید. تعاریفی که ارائه می شود را بفهمیدو مفاهیم را درک کنید. یادگیری اولیه از طریق تست زدن فایده ندارد چون تمامی مطالب، ممکن است پوشش داده نشود. بنابراین برای مطالعه اولیه ریاضی کنکور از خود کتاب درسی و جزوات کلاسی استفاده نمائید.
هنگام مرور ریاضی سعی کنید در دفترچه ای که قبلا تهیه کرده اید فرمولها و نکات مهم را بنویسید. این دفترچه بعدا و در ایام امتحانات و کنکور واقعا بدردبخور خواهد بود. اگردر رابطه با هر فرمول نکته خاصی وجود دارد ان را هم بنویسید. این نکات خاصو مهم را بعدا خودتان به یاد نخواهید آورد ولی همین که آن را در دفترچه یادداشت کرده اید در دفعات بعد بع راحتی از انها استفاده می کنید.
برای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- در صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، در طول ترم از این کلاسها استفاده نمائید.

2- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.

3- فکر نکنید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید در درس ریاضی نمره عالی کسب کنید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است.

4- در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوشدهید و هر سوالی که برایتان پیش آمد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.

5- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را مانند کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر تمرینی به شما داده شده حتما انجام دهید.

انجام کار اضافه و داوطلب شدن برای حل تمرینات بیشتر:اگر تمرین اضافه، پروژه یا هر چیز دیگری در کلاس مطرح شد شما برای انجام آن داوطلب باشید. به یادگیری درس و حل مسئله و تمرین علاقه نشان دهید. همه چیز از خود شما شروع می شود. اگر با علاقه و با انگیزه کارها را انجام دهیدتمام کائنات در جهت موفق شدن شما دست به کار می شود.

استفاده از کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس ریاضی و ریاضی مهندسیو همچنین کلاسهای خصوصی برای سایر دروس در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد و در کنار آنها خود دانش آموز و دانشجو تمرین و مسئله حل کند و مرور را هم از یاد نبرد، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب  می تواند مفید و موثر باشد. اگر شما هم به هر دلیلی نتوانسته اید در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و یا دانشگاه شرکت کنید کلاسهای تدریس خصوصی گزینه خوبی برای شما است. البته همانطور که گفته شد خودتان هم باید مسئله حل کنید و مطالبی که در این جلسات ارائه می شود را بخوانید.
در طول ترم درس ریاضی را بخواند. خواندن ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. ریاضی برای یادگیری به حل تمرین و مسئله نیاز دارد. برای یادگیری بهتر آن باید وقت کافی برای حل تمرین و مسئله داشته باشید. بنابراین در طول ترم ریاضی بخوانید.
مانند هر درس دیگری بهترین کاری که می توانید برای افزایش یادگیری و کارایی خود انجام دهید ایناست که بعد از آنکه مبحث جدیدی از درس ریاضی در دبیرستان یا دانشگاه توسط دبیر یا استادتان تدریس شد، بعد از ظهر همان روز (تاکید می کنم همان روز) درس را مرور کنید. این کار واقعا تاثیر زیادی در میزان یادگیری شما دارد. این کار را هرگز به روز بعد موکول نکنید چون میزان تاثیر آن به شدت کاهش مییابد. به احتمال زیاد این نکته را همه ما می دانیم ولی تعداد بسیار کمی ازافراد که موفقترین افراد هم هستند به این نکته عمل می کنند. پس شما نیز حتما این کار را انجام دهید.

اگرمی خواهید ریاضی را 20 بگیرید، بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی ریاضی (اگر شرکت می کنید) درس را مرور نمائید. تمرینها را دوباره حل کنید و مثالها را بررسی کنید. در این مرحله هم اگر سوالی پیش آمد یادداشت کنید که جلسه بعد بپرسید. تمرینها را خودتان از اول حل کنید. به جواب نگاه نکنید. ببینید آیا می توانید حل کنید. تا جایی که می توانید از مغزتان کار بکشید. ذهن شما هر چه بیشتر فعالیت داشته باشد و تمرین حل کند قوی تر می شود. هر چه تمرینات بیشتری حل کنید قوی تر خواهید شد. نکته دیگری که باید مد نظر داشته باشید داشتن یک برنامه ریزی خوب است. سعی کنید در برنامه ریزی خودتانمطالعه، حل تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس ریاضی و سایر دروس، استراحت و ... را بگنجانید.iranmodares


بهصورت خلاصه، سعی کنید حتما در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک حضور داشته باشید و در ضمن حضور شما در این کلاسها هم حضور فعالی باشد. تلاش کنید به بهترین شکل ممکن به مطالب گوش دهید. هر جلسه سعی کنید حداقل یک سوال بپرسیدو با تمرکز صد در صد به مطالب گوش دهید. دروس ریاضی و فیزیک هم در دبیرستان و هم در دانشگاه دروس مهمی بوده و برای سایر دروس هم حالت پایه دارند. بعد از کلاسهای تدریس یا تدریس خصوصی ریاض و فیزیک و یا هر درس دیگری هم حتما مرور مختصری را در نظر بگیرید. تمرینهایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به شما داده می شود را حل کنید و با انگیزه بالا و دقت فراوان به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس گوش دهید.
برای درس فیزیک هم مشابه درس ریاضی شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک و عدم غیبت در کلاسها در طول ترم مهم است. برای فیزیک مهم می توانید از کلاسهای خصوصی فیزیک استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیککلیک نمائید). درس فیزیک به نسبت ریاضی کمی مفهومی تر است. یعنی ممکن است در درس ریاضی شما فرمول و رابطه ای را استفاده کنید و معنی آن را خیلی خوب هم متوجه نشده و اشکالی هم پیش نیاید. ولی در درس فیزیک، همانطور که از اسمدرس مشخص است، همه ی فرمولها و راوبط معنی فیزیک دارند. سعی کنید معنی روابط و اینکه در عالم واقعیت این روابط به چه معنی ای هستند را بفهمید. برای درس فیزیک هم حضور فعال در کلاسهای تدریس فیزیک و در صورت لزوم کلاسهای خصوصی مهم است. دقت کنید که فیزیک را هم در طول ترم بخوانید و حتی اگر خواستید از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده کنید آنها را هم در طول ترمبرگزار نمائید. در طول ترم مرتبا با یک برنامه ریزی عالی درس را بخوانید ومرور کنید. تمرین و مسئله حل نمائید و معنی روابط و فرمولهای فیزیک را برای خودتان تشریح کنید. مانند ریاضی، برای فیزیک هم حل تمرین و مسئله بسیار مهم است.
اشکالات را از معلم فیزیک یا مدرس خصوصی فیزیک خود بپرسید. خودتان درس را با دقت بخوانید و اگراشکالی داشتید آن را یادداشت کنید تا بعدا در کلاس فیزیک مدرسه یا در جلسات تدریس خصوصی فیزیک بتوانید از معلم یا مدرس خصوصی فیزیک خود بپرسید.
مثالها و مسائلی را کهدر کلاسهای تدریس ریاضی و تدریس فیزیک حل شده اند را خودتان یکبار دیگر حلکنید. ابتدا خودتان سعی کنید مثال را حل نمائید و راه حلی برای مسائل مختلف ارائه کنید. اگر نتوانستید مسئله ای را حل کنید هم ایرادی ندارد. ولیحتما یک حل کوتاه برای آن ارائه کنید. اشتباه هم باشد ایرادی ندراد. سپس حل درست سوال را نگاه کنید و اشکالات خودتان را برطرف نمائید. برای یادگیریریاضی و فیزیک حل مسئله و تمرین بسیار مهم است.
برای درس فیزیک هم حضور فعال در کلاسهای تدریس فیزیکو در صورت لزوم کلاسهای خصوصی مهم است. دقت کنید که فیزیک را هم در طول ترم بخوانید و حتی اگر خواستید از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده کنید آنها را هم در طول ترم برگزار نمائید. در طول ترم مرتبا با یک برنامه ریزی عالی درس را بخوانید و مرور کنید. تمرین و مسئله حل نمائید و معنی روابط و فرمولهای فیزیک را برای خودتان تشریح کنید. مانند ریاضی، برای فیزیک هم حل تمرین و مسئله بسیار مهم است.
برای گرفتن نمره 20 دردرس ریاضی  و موفقیت در این درس، علاوه بر موارد بالا، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی هم استفاده کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید اگر اشکالی دارید آن را برطرف نموده و تمرینات و مثالهای بیشتری حل نمائید. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید اگر در یک یا چند جلسه از کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غیبت داشته اید، غیبت را جبران کرده و درس را بهتر یاد بگیرید.
بعد از کلاسهای ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی ریاضی درس را مرور کنید. یکاز موارد و نکات مهم برای موفقیت در تحصیل و برای موفقیت در درس ریاضی و گرفتن نمره خوب و حتی نمره 20 در درس ریاضی مرور مداوم و پیوسته ریاضی است.خصوصا بعد از کلاسهای تدریس ریاضی و بعد از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی مرور درس بسیار مهم است. مرور ریاضی باعث می شود مطالب مدت زمان بیشتری در ذهن شما باقی بماند و دفعات بعد که خواستید درس را بخوانید و یا تمرین و مسئله حل کنید، انرژی کمتری از شما گرفته شود. بنابراین در برنامه درسی خودتان مرور را هم در نظر بگیرید.
اگر می خواهید در ریاضی نابغه شوید و ریاضی را خوب یاد بگیرید موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1-در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه به صورت کامل حاضر شوید.

2- در کلاسهای
تدریس ریاضی سر وقت حاضر شوید.

3- در کلاسهای تدریس ریاضی در ردیف جلو بنشینید و خوب دقت کنید.

4- تمرکز خودتان را در کلاس درس حفظ کنید و با دقت گوش دهید.

5- در کلاس تدریس ریاضی جزوه یادداشت کنید و جزوه خودتان را داشته باشید.

6- هر سوالی که در کلاس برایتان پیش آمد بپرسید و یا یادداشت کنید که بعدا بپرسید.

7- به سوالاتی که سایر دانش آموزان یا دانشجویان می پرسند گوش دهید.

8- بعد از کلاسهای تدریس ریاضی درس را مرور کنید.

اگر می خواهید در درس ریاضی موفق شوید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- کتاب درسی را خوب بخوانید و در کلاسهای تدریس ریاضیمدرسه و دانشگاه به صورت کامل حاضر شوید. در کلاسهای تدریس غیبت نکنید. هریک غیبت کلی شما را عقب می اندازد. ممکن است در جلسه امتحان و یا در جلسه کنکور به سوالی نتوانید پاسخ دهید و آن سوال در همان جلسه ای که غایب بوده اید بررسی شده باشد.

2- تمرینها و مثالهای کتاب درسی را بررسی و تحلیل کنید. متن کتاب درسی را خوب بخوانید. سوالهایی که در کلاس تدریس ریاضی حل شده است را یکبار دیگرحل کنید و برای خودتان یا دوستتان توضیح دهید. بعد از جلسات تدریس یا تدریس خصوصی ریاضی همان روز درس را مرور کنید. حل مثال و مسئله و تمرین کلی یادگیری ریاضی است.

3- یک برنامه ریزی خوب داشته باشید. درس ریاضی را در طول ترم بخوانید وبه ایام امتحانات موکول نکنید. ابتدا سوالهایی که در جلسات تدریس حل شده است را یکبار دیگر حل کنید. سپس سراغ مسائل حل نشده و تمرینات بروید. هر چهتمرین بیشتری حل کنید بهتر است. کسانی که ریاضی را از شما بهتر بلدند از شما بیشتر تمرین حل کرده اند. کسی از شما باهوش تر نیست.

4- مغز خودتان را مانند سایر عضلات با تمرین و مداومت می توانید قوی کنید. هر چه تمرین ریاضی بیشتری حل کنید، ذهن ریاضی شما و آن بخشی از مغز شما که با حل مسائل ریاضی در ارتباط است قوی تر خواهد شد. ابتدا از مسائل راحتتر شروع کنید و به مرور سراغ مسائل و تمرینات سطح بالاتر بروید.

علاوه بر تمرینهای حل شده در کلاس تدریس ریاضی و تدریس فیزیک خودتان هم تمرین و مسئله اضافی حل کنید. به کتابهای حل المسائل خیلی تکیه نکنید. در ابتدا سعی کنید مسائل و تمرینات را خودتان حل کنید. هر چه بیشتر بر روی یک مسئله فکر کنید، ذهنتان آمادگی بیشتری برای حل مسائل بعدی پیدا خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نبودید کهراه حلتان درست است، یک راه حل ارائه دهید. ایرادی ندارد که در ابتدای کارحل درست مسئله را بلد نباشید. اگر به نتیجه نرسیدید حل مسئله رانگاه کنید.همینکه بر روی حل سوال فکر کرده اید و راه حلی ارائه داده اید، ذهنتان قویتر شده است.
به هیچ عنوان خواندن درس ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. ریاضی درس شب امتحانی نیست. خواندن و یاد گرفتن ریاضی در ایام امتحانات واقعا سخت است. اگر هم بتوانید به این ترتیب درس را پاس کنید، در مقاطع بعدی به مشکل خواهید خورد.
تا جایی که می توانید تمرین و مسئله حل کنید. در ابتدای کار مثالهایی که در کلاس درس حل شده است را مرور کنید. سپس مسائل ساده را حل کنید و در ادامه به مسائل و تمرینات پیشرفته تر بپردازید. هر چه تمرین بیشتری حل کنید، در حل مسائل ریاضی قویتر خواهید شد.

- آمادگی برای المپیاد ریاضی با کلاسهای خصوصی ریاضی:اگر در حال آمادگی برای المپیاد ریاضی هستید و قصد دارید در المپیاد ریاضیرتبه خوبی کسب کنید، در این حالت هم کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند مفید و موثر باشد. در همین سایت مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس المپیاد ریاضی فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه المپیاد ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوص المپیاد ریاضیکلیک کنید. برای کشب رتبه خوب در المپیاد ریاضی باید خودتان با پشتکار و تلاش فراوان مباحث را به صورت پایه ای یاد بگیرید ولی به هر حال شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی هم مفید است.

اگر می خواهید ریاضی را 20 بگیرید مقاله مقابل را مطالعه نمائید: 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی !

- روش های حل تمرین و مسئله ریاضی و تسلط بر ریاضیات: همانطور که خودتان هم بهتر می دانید، برای یادگیری بهتر ریاضی حل تمرین و مسئله لازم و ضروری است. در کلاسهای تدریسریاضی می توانید روش های مختلف حل تمرین و مسئله را یاد بگیرید و کاملا بردرس ریاضی مسلط گردید. اگر شما هم از آن دسته از دانش آموزان و دانشجویانیهستید که متن درس را خوب می فهمید ولی تمرین و مسئله نمی توانید حل کنید، شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند برای شما مفید باشد. در این حالت باید به مدرس خودتان بگوئید که بیشتر بر حل تمرین و مسئله متمرکز شود تا ارائه درس.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس موفق زبان ، قیمت تدریس زبان
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس موفق زبان ، قیمت تدریس زبان، هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی، نرخ تدریس خصوصی زبان آلمانی و فرانسه و ... ارائه می گردد. اگر سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم برای شما هم مطرح است و می خواهید در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت داشته باشید و درآمد کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید. در مرحله اول برای فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی باید شاگرد جذب کنید: اگر هنوز شاگرد جذب نکرده اید و یا تعداد شاگردهای کمی دارید، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیزبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی، در همین سایت (ایران مدرس) عضو شوید (بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید) و در ادامه آگهی تدریس زبان خودتان را درج نمائید تا متقاضیان تدریس زبان به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشند. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و بهترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (با بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) برای ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایردروس است. مطالعه مقاله چگونه در تدریس خصوصی زبان موفق باشیم و درآمد بالایی کسب نمائیم؟هم در زمینه پاسخ به سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم می تواند مفید و موثر باشد. زبان انگلیسی یکی از دروسی است که بیشترین متقاضی تدریس و تدریسخصوصی را دارد. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس زبان کسب کنید، فرصت درج آگهی در همین سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید.

مشاهده کنید: مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در جلسه اول تدریس خصوصی زبان انگلیسی عالی عمل کنید:برای موفق بودن در کار تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری، در جلسه اول تدریس بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید. دیدی که شاگرد یا شاگردهای شما به نسبت نوع تدریس شما پیدا می کنند اکثرا در جلسه اول شکل میگیرد و تغییر دادن آن هم سخت است. اگر در جلسه اول تدریس زبان عالی عمل کنید، شاگردهای شما حتی اگر در جلسات بعدی تدریس به خوبی جلسه اول نباشید، از شما تعریف خواهند کرد. در ضمن، در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، عالی بودن در جلسه اول تدریس ادامه دار بودن کلاسها را تضمین می کند. مواردی را برای زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی به عنوان تمرین مشخص کنید:در راستای یادگیری و نتیجه گرفتن شاگردهایتان، تمریناتی را به آنها بدهید که در زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی انجام دهند. برای یادگیری بهتر، فعالیت خود شاگردهایتان بسیار مهم است. شما باید آنها را به سمتی هدایت کنید که درس بخوانند. 1000 جلسه کلاس هم برگزار شود، اگر خود شاگرد یا شاگردهایتان درس نخوانند اتفاقی نمی افتد و درس را یاد نمی گیرند. شما با دادن تمرین به انها هم جدی بودن کلاسها را یادآور می شوید و هم در نهایتبه نتیجه گرفتن آنها کمک می کنید. برای دانلود جزوات عالی آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینک دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی کلیک نمائید. به نحوی زبان انگلیسی را تدریس کنید که شاگردانتان خوب نتیجه بگیرند: به عبارت دیگر نتیجه گرا باشید. باید خودتان را با کلاس تنظیم کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبانچون تنها با یک شاگرد سر و کار دارید این کار راحت تر است. با پرسیدن سوالاتی سطح معلومات شاگرد خودتان را مشخص می کنید و در نهایت مطالب و کلاستدریس را به گونه ای پیش می برید که برای او مفید باشد. در کلاسهای تدریس گروهی زبان انگلیسی هم مطالبی را ارائه نمائید که در نهایت برای اکثریت شاگردهای شما مفید باشد و اکثر آنها نتیجه مطلوب که در مرحله اول یادگیری درس و در مرحله بعد کسب نمره خوب است را بگیرند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

پس از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان، در لیست ارائه شده جستجو کنید تا مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در لیست مدرسین زبان سایت ایران مدرس مدرس زبان خانم و آقا در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران رامی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با مدرسین زبان nativeکلاس داشته باشید در همان لیست مدرسین می توانید مدرس زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا به شکل دیگر با گروههای آموزشی موجود در لیست مدرسین زبان حرف بزنید تا مدرس زبان خانم و آقای native را برای شما هماهنگکنند.  قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان عربی در تهران و سایر شهرستانها بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان عربی کلیک کنید.
مطالعه کنید:
درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.

دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی - عبارت قیدی زمان (جمله واره های قیدی زمان)

افزایش درآمد شما از تدریس زبان انگلیسی:
برایهر کدام از شاگردهایتان به نسبت وضعیت درسی و مقدار دانسته هایش برنامه و راهکار مخصوص به خودش را داشته باشید. در بین جلسات تدریس خصوصی زبان به شاگردانتان تمرین بدهید تا حل کنند. برای هر کدام از شاگردهایتان در طول جلسات تدریس خصوصی به گونه ای عمل کنید که نتیجه بگیرند. نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و به آن متعهد باشید. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. اگر شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند، درآمد شما هم از تدریس خصوصی زبان روز به روز افزایش می یابد. به تدریج کیفیت جلسات تدریس خودتان را بالاتر ببرید و هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی زبان مطالبه می کنید را هم افزایش دهید. اگر تسلط خودتان بر مطالب تدریسی بسیار بالا باشد و جلسات تدریس خصوصی با کیفیتی را ارائه دهید می توانید برای هر جلسه تدریس مبلغ بیشتری را دریافت نموده و درامد بهتری هم داشته باشید.

 پس از آنکه شاگرد جذب کردید با ارائه تدریس خوب و با کیفیت بالا باید شاگردهای خودتان را حفظ کنید. در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در همان جلسه اول مشخص کنید که شاگرد شما چه انتظاری از کلاسهای تدریس خصوصی دارد و هدف او از برگزاری اینکلاسها چیست. زبان انگلیسی یکی از دروس مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. برای موفقیت در تدریس زبان باید کلاس شما هماهنگ با هدفهای شاگردتان باشد. در جلسه اول به وضوح هدف برگزاری کلاس را مشخص کنید. در ضمن همانطور که در مقالات قبلی در زمینه موفقیت در تدریس هم گفته شده است، در جلسه اول بهترین ارائه خودتان را داشته باشید تا کلاسهای ادامهپیدا کند.

قیمت تدریس خصوصی زبان:
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواندتدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچون تافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریسخصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.
بهترینراهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها رااز آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسی فعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان را هم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی که تدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.

در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.

با توجه به آنچه گفته شد، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری مقدار مشخصی نداشته و با توجه به سابقه و تجربه مدرس و شهر محل تدریس متفاوت است. البته بسیاری از مدرسین به صورت توافقی تدریس می کنند و برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی بر سر هزینه می توانید به توافق برسید.
عبارتهای کلیدی: هزینهتدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان در اصفهان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان + هزینه تدریس فیزیک
تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان + هزینه تدریس فیزیک و قیمت تدریس فیزیک و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. هزینه تدریس فیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزار تومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شدهو تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد. البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند. برای هماهنگ کردن با یک مدرس فیزیک خوببا هزینه مناسب، با چند مدرس تماس بگیرید و هزینه تدریس آنها را جویا شوید. رزومه، سوابق کاری و محل تحصیل آنها را مطالعه کنید. و در نهایت یک جلسه با آنها برگزار کنید تا مدرس مناسب خودتان را پیدا کنید. همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد، نرخ، هزینه و قیمت جلسات تدریس خصوصیفیزیک و سایر دروس مقدار مشخص و ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالت کلی اگر بتوانید مدرس خوبی برای فیزیک یا سایر دروس پیدا کنید، اگر کمی هزینه بالاتری هم بپردازید در نهایت به صرفه خواهد بود. قیمتکلاسهای خصوصی به موارد زیر بستگی دارد.

- سابقه کاری مدرس

- مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل مدرس

- قدرت بیان مدرس

- شهر محل سکونت

- تعداد جلسات تدریس

- ...به عنوان بهترین راه حل برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی فیزیک: بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیککلیک کنید تا لیست مدرسین فیزیک و قیمت و هزینه ای که در آگهی های تدریس خودشان برای تدریس و آموزش فیزیک ذکر کرده اند را مشاهده کنید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی (بیش از 16000 مدرس تدریس خصوصی تا سال 96) ثبت نام کرده و در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس فعالیت دارند. مدرسین در آگهی های تدریسخودشان قیمت و هزینه ای را که برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند ذکر کرده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند. بنابراین اگر قصد دارید در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک اطلاعات خوب و به روزی کسب کنید بهترین راهکار همین است که بر روی عبارت معلمان خصوصی فیزیککلیک کنید و آگهی های مدرسین را مشاهده نموده و از قیمت کلاسها اطلاع حاصلنمائید. توصیه می شود کلاسهای خصوصی فیزیک را با مدرسین ویژه که در کار تدریس جدی تر هستند هماهنگ کنید. برای موفقیت در فیزیک کنکور فقط هماهنگ کردن با بهترین استاد فیزیک کنکور و داشتن یک مدرس خصوصی خوب کافی نیست. در کنار استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور و در کنار استفاده از تجربه اساتید و معلمین فیزیک کنکور خودتان هم باید با علاقه و انگیزه بالا درس فیزیک و سایر دروس را خوب بخوانید تا در کنکور هم درس فیزیک را خوب بزنید و هم کلا رتبه خوبی بدست اورید. فیزیک یکی از مهمترین دروس در کنکور تجربی و ریاضی است. شاید بارها و بارها از مدرسین و اساتید مختلف شنیده باشید که سوالات کنکور مفهومی تر و عمیق تر شده است. پساگر می خواهید درس فیزیک را در کنکور خوب بزنید پایه را محکم بذارید. در کلاسهای تدریس مدرسه حاضر باشید و با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید. بعداز کلاسها درس را مرور نمائید. برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید و با برنامه پیش بروید. علاوه بر تدریس خصوصی فیزیک و آموزش فیزیک در منزلتوسط مدرسین، در این وب سایت تعداد زیادی جزوه و تست کنکور فیزیک هم ارائهشده است. برای دانلود رایگان تست کنکور فیزیک و سوالات کنکوری درس فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک کنید.

چگونگی حل مسائل ریاضی و فیزیک و کسب نمره بالاچگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک

اگر برای یادگیری بهتر فیزیک به سوالات امتحانی و جزوات آموزشی نیاز دارید نیز بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال فیزیک کلیک کنید.

اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس فیزیک فعالیت داشته باشید نیز آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی را مطالعه کنید. اگر می خواهید یک مدرس خصوصی فیزیک خوب باشید و در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فیزیک به صورت موفق آمیزی عمل کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- خودتان مسائل فیزیک را به خوبی درک کنید و روند حل آنها را به صورت مفهومی برای شاگردانتان توضیح دهید. همانطور که می دانید، درس فیزیک چون درواقع با مسائل فیزیکی در ارتباط است فقط با حفظ کردن فرمولها یاد گرفته نمی شود.

2- راههای مختلفی که برای حل یک مسئله وجود دارد را به شاگردتان بگوئید. بعضی از مسائل فیزیک را با چند روش می توان حل کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیککه نسبت به کلاسهای مدرسه زمان بیشتری در اختیار مدرس قرار دارد می توان روی این روشهای مختلف کار کرد. به این ترتیب دانشجو یا دانش آموز با دید بازتری با مسائل برخورد کرده و به جای اینکه یک راه حل مشخصی را حفظ کند میفهمد که اگر راه حلی را به یاد نداشت می تواند راه حل دیگری را پیدا کند.

3- در کلاسهای تدریس فیزیک هم درس بدهید و هم مسئله حل کنید. هر بحثی که مطرح شد بلافاصله بعد از آن مثالش را حل کنید. تمرینات اضافه تر را به عمده خود شاگردتان بذارید و در جلسات بعدی تدریس فیزیک حل تمرینها را از اوبخواهید و با هم رفع اشکال کنید.

عنوان فصول فیزیک 2 دانشگاه به صورت زیر است:

فصل اول : آشنایی با الکتریسیته

فصل دوم : میدان الکتریکی

فصل سوم : قانون گاؤس

فصل چهارم : پتانسیل الکتریکی

فصل پنجم : ظرفیت

فصل ششم : جریان و مقاومت

فصل هفتم : مدار

فصل هشتم : میدان مغناطیسی

فصل نهم : میدان مغناطیس ناشی از جریان الکتریکی

فصل دهم : القا و القاوری

فصل یازدهم : نوسان الکترو مغناطیسی و جریان متناوب

فصل دوازدهم : معادلات ماسکول ؛ خاصیت مغناطیسی ماده

فصل سیزدهم : موج الکترو مغناطیسی

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه تدریس فیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان یک تخمین سرانگشتی از ساعتی 10 هزار تومان برای تازه کارها و یا برای کسانی که ساکن شهرهای کوچک هستند شروع شده و تا ساعتی 60 یا 70 هزار تومان می تواند باشد. البته تعداد محدودی از مدرسان که در زمینه کنکور کار می کنند و سابقه بالایی دارند ممکن است با مبالغی بیشتر از اینها کار کنند.

برای هماهنگ کردن با یک مدرس فیزیک خوب با هزینه مناسب، با چند مدرس تماس بگیرید و هزینه تدریس آنها را جویا شوید. رزومه، سوابق کاری و محل تحصیل آنها را مطالعه کنید. و در نهایت یک جلسه با آنها برگزار کنید تا مدرس مناسب خودتان را پیدا کنید.

جلسات تدریس خصوصی فیزیک در کنار جلسات تدریس مدرسه می تواند برای یادگیری سریعتر و موثرتر بسیار مفید واقع شود. البته استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک به معنی بی توجهی به کلاسهای فیزیک مدرسه نبوده و می تواند یک مکمل خوب برای آنها باشد.

سعی کنید در کلاسهای مدرسه به صورت کامل به مطالب گوش دهید و اگر لازم شد از جلسات تدریس فیزیک به صورت خصوصی استفاده کنید، در جهت رفع اشکال و تکمیل کلاسهای مدرسه باشد. البته کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک به نسبت کلاسهای گروهی مدرسه مزایایی به صورت زیر دارد:

- در کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک به دلیل تعداد کم افراد در کلاس یادگیری بهتر اتفاق می افتد.

- اگر با مدرس فیزیک خوبی کار کنید، نکات مهم و روند حل وسوالات را برای شما تشریح کرده و این باعث یادگیری سریعتر می شود.

- در صورتیکه با مدرس خود همکاری کرده و تمرینات ارائه شده را حل کنید، نتیجه خوبی خواهید گرفت.در حالتی که در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید و باحضور در کلاسهای فیزیک مدرسه، مطالعه خودتان و حتی استفاده از کتابهای کمک آموزشی نمی توانید این اشکالات را برطرف نمائید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک لازم بوده و می تواند مفید واقع گردد.

در حالتهای دیگری نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک مفید و موثر است. مثلا اگر زمان کوتاهی تا برگزاری امتحانات باقی مانده است، چند جلسه تدریس خصوصی فیزیک می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. در این حالت یک مدرس خصوصی خوب فیزیک در تعداد جلسات کمی می تواند مطلب را برای شما جمع کند.

حالت دیگری نیز وجود دارد که استفاده از کلاس خصوصی فیزیک در منزل را توجیه می کند. اگر خودتان درس را کامل خوانده اید و تنها در چند مبحث اشکالات جزئی دارید، چند روز مانده به امتحان با هماهنگ کردن با یک مدرس خوب فیزیک می توانید اشکالات خود را برطرف نمائید.

البته توصیه می شود، در صورتیکه تصمیم گرفتید از خدمات تدریس خصوصی برای درس فیزیک و یا سایر دروس استفاده کنید، خواندن درس را به ایام امتحانات موکول نکنید. چون در این حالت به دلیل وقت کمی که باقی می ماند و همچنین به دلیل استرس دروان امتحانات بازدهی کم می شود.

iranmodares
(0) نظر
برچسب ها :
به راحتی شاگرد خصوصی جذب کنید!
با روشها و مطالبی که در این بخش ارائه می شود، می توانید به راحتی شاگرد خصوصی جذب کنید! قبل از ارائه مطالب بیشتر در زمینه جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی توصیه می شود مقالات زیر را مطالعه نمائید.

تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان به علت ضعف پایه ای در دروس و یا داشتن غیبت و حاضر نشدن در کلاسهای درس به مدرس خصوصی نیاز دارند. بنابراینتعداد زیادی از مدرسین، دانشجویان و دبیران به صورت خصوصی به تدریس پرداخته و هم به متقاضیان تدریس برای یادگیری بهتر کمک می نمایند و هم از این راه کسب درآمد می کنند.
در صورتیکه شما نیز علاقه مند به تدریس هستید و از طرفی می خواهید از این راه درآمدی هم کسب نمائید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول شوید.
به منظور شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، ابتدا باید درسهای مد نظرتان را مشخص کرده و بر مطالب آنها تسلط پیدا کنید. به نحوی که بتوانید به خوبی و به صورت کامل آن را برای شاگردانتان توضیح دهید.
در ادامه با ایجاد وبلاگ، ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی، درج آگهی در روزنامه و یا وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی (مانند ایران مدرس: www.iranmodares.com) در جهت جذب شاگرد اقدام نمائید. در صورتیکه آگهی درج کرده اید ولی نمی توانید شاگرد جذب نمائید، روش درج آگهی، محل درج آگهی و یا محتوای آگهی تان را تغییر دهید.
بعد از جذب شاگرد، ادامه فعالیت شما و اینکه آیا جلسات تدریس شما ادامهپیدا کند یا نه، به کیفیت کار و نحوه تدریستان بستگی دارد. پس سعی کنید بردروس تدریسی مد نظرتان تسلط کامل داشته و فن بیان خود را تقویت کنید. برای جذب شاگرد تنها درج آگهی تدریس کافی نیست. باید بر روی آگهی خود کار کنید. عکس آگهی را می توانید هر از چندگاهی تغییر دهید تا ببینید که آیا در بازخورد گرفتن برای شما تاثیری دارد یا نه.

هر از چند گاهی محتوی آگهی را کاملتر کنید. از دانشجویانتان نظر سنجی کنید و به آگهی اضافه کنید. وب سایت ایران مدرس برای بحث تدریس خصوصیبهینه است. اگر آگهی خوبی ثبت کنید حتما به جایی خواهد رسید که دیگر به علت مشغله زیاد تدریس، نمی توانید شاگرد اضافه تری بگیرید و تماسها را رد می کنید. دقت کنید که اگر خوب تدریس کنید، علاوه بر شاگردهای جدید، شاگردهای ترم های قبل هم دوباره به سراغ شما می آیند و درآمد شما مرتبا بیشتر می شود. پس خوب تدریس کردن را هم تمرین کنید.

سوابق کاری خود را به صورت کامل در متن آگهی بنویسید. هر چه طولانی تر،بهتر. اصلا مزیت آگهی اینترنتی به نسبت آگهی روزنامه و ... این است که محدودیتی برای توضیح در مورد توانائی هایتان ندارید. برجسته ترین ویژگیهای خودتان را در چند خط اول بنویسید و مواردی که اهمیت کمتری دارد را در آخر توضیحات آگهی بیاورید. فقط، صداقت را رعایت کنید. اگر دانشگاهی درس خوانده اید که نمی خواهید بنویسید، ننویسید ولی دیگر به جای آن دانشگاه دیگری را ننویسید. این موارد در نهایت مشخص شده و به این ترتیب راه به جایی نخواهید برد.

مقداری بر روی این بحث که تماسها را چگونه جواب می دهید، چه قیمتی به شاگردان می گویید و چگونه حرف می زنید کار کنید. اگر خوب حرف نزنید با شما تماس می گیرند ولی شاگرد نمی توانید جذب کنید. با اعتماد به نفس حرف بزنید.دروسی را تدریس کنید که واقعا بلدید و می توانید؛ تا با اطمینان حرف بزنید.

عنوان آگهی را زیاد تغییر ندهید ولی می توانید به آن دروسی را اضافه یا کم کنید. اگر ویژگی برجسته ای دارید که شما را از سایر مدرسین متمایز می کند در عنوان بیاورید. عنوان جذاب باعث می شود بر روی آگهی شما کلیک کنند. به نظر می رسد اشکال کار برای مدرسانی که نمی توانند شاگرد جذب نمایند در آگهی ثبت شده توسط آنها باشد. موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

1- عکس آگهی خودتان را با دقت انتخاب نمائید:تعدادی از مدرسان هیچ عکسی برای آگهی تدریس خودشان در نظر نمی گیرند. اگر عکسی از شما در آگهی شما وجود داشته باشد در جلب اعتماد کاربر و اینکه برایتماس با شما اقدام کنند بسیار موثر است. بهترین عکس هم یک عکس مرتب از خودتان است و نه عکسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی باشد و ... . یک عکس پرسنلی مرتب احتمالا بهترین گزینه است.

به عبارت دیگر عکس شما کمی دانشجویی باشد. یعنی یک عکس مرتب و که یک دانشجو یا مدرس که اهل درس است را نشان می دهد. خیلی ها یک عکس از خودشان که تمام قد است و مثلا در شمال چنین عکسی گرفته اند را قرار می دهند. شما در این عکس ممکن است خوش تیپ افتاده باشید ولی این عکس برای آگهی تدریس مناسب نیست. یا بعضا مشاهده شده که مدرسی یک عکس بسیار نامرتب و با موهای ژولیده از خودش گذاشته است. آیا اگر شما به جای والدین دانش آموز یا دانشجوباشید با چنین کسی تماس می گیرید؟ مسلما نه!

بنابراین، عکس آگهی در جلب اعتماد بسیار مهم است. اگر مدرس خصوصیخانم هستید، یک عکس از چهره شما با مقعنه (عکس پرسنلی - عکس دانشجویی) می تواند بهترین گزینه باشد. دوباره تاکید می شود یک عکس مرتب از خودتان در جلب اعتماد بسیار موثر است.

2- عنوان آگهی تدریس:بیش از 80 درصد کاربران فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید باعث ترغیب کاربر شده و بر روی آگهی شما کلیک می کند. در غیر اینصورت، 80 تا 90 درصد متقاضیان تدریس را از دست داده اید.عنوان آگهی را جذاب و گیرا بنویسید. اگر ویژگی یا افتخاری خاصی دارید آن را در عنوان بیاورید. یک عنوان خوب واقعا در جذب شاگرد به شما کمک بساری خواهد کرد.

3- متن آگهی تدریس:بعضی از مدرسان واقعا در کامل نوشتن این بخش کوتاهی می کنند. در متن آگهی شما هر توضیحی با هر تعداد کاراکتر را می توانید ارائه کنید. تعداد زیادی از مدرسان فقط در حد دو خط می نویسند. با این وضع، چرا متقاضی تدریس از بینهزاران مدرس باید با آنها تماس بگیرد؟!

حال که آگهی شما عکس و عنوان مناسبی دارد، قدم آخر را هم باید خوب بردارید. متن خوبی بنویسید. بهترین رزومه خودتان را در پاراگراف اولبنویسید. پاراگراف اول مهم است. در ادامه هر چه بیشتر در مورد سوابق کاری،مدارک، مقالات، افتخارات و ... خودتان توضیح دهید. هر چه بیشتر بهتر. از دانشجویان و دانش آموزان خودتان نظر خواهی کنید و نظرات مثبت آنها را در این بخش بیاورید. متن آگهی شما باید متقاعد کننده باشد. اگر می بینید که صفحه تدریس شما بازدید بالایی را نشان می دهد ولی تماسی با شما گرفته نشده است، دلیل آن را در متن آگهی خودتان جستتجو کنید. برای جذب شاگرد می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.

iranmodares

1- ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی: یکی از روشهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی تماس و یا مراجعه به آموزشگاههای مختلف و ثبت نام در آنها و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی است. اشکالی که این روش دارد این است که:

اولا آموزشگاهها برای اینکه شاگرد بیشتری داشته باشند قیمت ها را پایین می گویند و بنابراین شما خودتان تعیینکننده قیمت نبوده و درآمد کمی از تدریس خصوصی کسب می کنید.

دوما 30 یا 40 درصد و یا شاید حتی 50 درصد از هزینه تدریس را باید تا جلسه آخر به آموزشگاه پرداخت کنید و این منصفانه نیست.

سوما آموزشگاهها فقط به مدرسانی کهخودشان اطمینان کنند شاگرد می دهند. شما اگر همین امروز هم در آموزشگاههایمختلف ثبت نام کنید تا ایام امتحانات که مدرسان خودشان دیگر ظرفیتشان کاملشود با شما تماس نمی گیرند.

2- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای تدریس: می توانید برایخودتان یک وبلاگ بسازید و برای ارائه خدمات تدریس خصوصی توسط خودتان در آنتبلیغ کنید. این روش هم بد نیست فقط اشکالی که دارد این است که اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارید، کاربران با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فیزیک در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر هیچ وقت به سمت وبلاگ شما هدایت نخواهند شد. مگر اینکه روی وبلاگتان خیلی کار کنید و بعد از یکی دو سال کم کم وبلاگتان بالا بیاید. بهینه سازی وبلاگ و وبسایت برای موتورهای جستجو طوری که در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده شود علم خودش را می خواهد. همین الان تدریس خصوصی فیزیک را در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس (همین وب سایت) در صفحه اول و جایگاه اول قرار دارد. با درج آگهی تدریسدر ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و شاگرد جذب خواهید کرد. البته حتما آگهی تدریس خودتان را باید خوب وقانع کننده بنویسید. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس متقاضیان تدریس خصوصی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. حال اگر آگهی تدریس خودتان را خوب و قانع کننده نوشته باشید، متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس هم خواهند گرفت.

در آگهی تدریس خودتان توضیحات کافی ارائه دهید. سوابق کاری خودتان را بگویید و ویژگیهای برتری که دارید، رتبه هایی که کسب کرده اید، نظرات مثبت شاگردهای قبلی و ... را بنویسید. اگر می خواهید اگهی تدریس شما در ایران مدرس بازدهی بالایی داشته و زنگ خورهای زیادی داشته باشید، باید متن آگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که اگر کسی آن را مطالعه کرد متقاعد شود که با شما تماس بگیرد. البته متن آگهی خودتان را صادقانه بنویسید.

کسب درآمد از تدریس خصوصی با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس آسان است. سایت ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است. متقاضیان تدریس خصوصی با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی انگلیسی و ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهند کرد (خودتان همین الان امتحان کنید). در نتیجه به سمت آگهی تدریس شما هدایت شده و اگر آگهی تدریس خودتان را خوب نوشته باشید با شما تماس خواهند گرفت. مقالهحاضر چکیده ای از مقالات ارائه شده در ایران مدرس در زمینه جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. برای مطالعه مقالات کاملتر در این زمینه بر روی عبارت درآمد تدریس خصوصی یا عبارت نحوه جذب شاگرد کلیک نمائید. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- خوب تدریس کنید. برای موفقیت در کار تدریس مهمترینعامل این ست که خوب تدریس کنید. اگر همان جلسه اول تدریس نشان دهید که در کار تدریس حرفه ای هستید، جلسات تدریس ادامه پیدا می کند. در غیر اینصورت، جلسات تدریس شما به همان یک جلسه اول ختم می گردد. قبل از جلسه تدریس در خودتان آمادگی لازم را ایجاد کنید. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهایی که این ترم داشته اید، ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. ضمنا شما را به آشناهای خودشان هم معرفی خواهند کرد.

2- پشتیبان شاگردهای خودتان باشید. در هر زمینه ای کهلازم است از شاگردهای خودتان حمایت کنید. در ایام امتحانات خصوصا حمایت بیشتری لازم است. به نتیجه گرفتن شاگردانتان علاقه مند بوده و پیگیر آن باشید. اگر شاگردهای شما حس کنند که شما واقعا برایتان نتیجه گرفتن انها مهم است و در این راه تلاش می کنید، به سختی مدرس دیگری را جایگزین شما خواهند کرد.

3- به کار تدریس متعهد باشید. دلسوزانه تدریس کنید.از شاگردانتان کار بکشید. به هر روشی که بلدید جلسات تدریس را در جهتی پیشببرید که منجر به نتیجه گرفتن شاگردانتان بشود و در این زمینه تلاش کنید. حتی اگر تضمینی برای نتیجه گرفتن شاگردانتان نداده اید، طوری تدریس کنید کهانگار اگر شاگرد شما نتیجه نگیرید مبلغی به شما پرداخت نمی شود.

4- به شاگردانتان بگوئید که شروع برگزاری جلسات تدریس را به ایام امتحانات موکول کنند.اگر کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم برگزار شود هم در کل ایام سال درآمد خواهید داشت، هم شاگردهای شما بهتر نتیجه خواهند گرفت و هم در ایام امتحانات هم به خود شما خیلی فشار نمی آید. اگر شاگردهایی از ترمهای قبل دارید و این ترم هم می خواهند با شما کلاس تدریس خصوصی داشته باشند، به آنها توصیه کنید که کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنند.
ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به بیش از 25000 بازدیددر روز هم می رسد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید و می خواهید درآمد خودتان را از کار تدریس افزایش دهید، اگر آموزشگاه یا موسسه تدریس خصوصی دارید و یا اگر قصد دارید کار تدریس را به عنوان یک شغل نیمه وقت و یا تمام وقت شروع کنید، در همین سایت عضو شده و آگهی تدریس خودتان را ثبت نمائید. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران متقاضی تدریس قرار می گیرد. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس کاملا رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغات تدریسخودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. مدرسینی که در حال حاضر در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مشاهده می کنید، آگهی تدریس ویژه ثبت نموده اند. تعدادی از این مدرسین بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس است. البته باید آگهی تدریس خودتان را خوب و موثر هم بنویسید. برای مطالعه در این زمینه مقاله نحوه نوشتن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی یا چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیمرا مطالعه نمائید. در ایران مدرس هزاران مقاله آموزشی، تست کنکور، جزوه، نمونه سوال امتحانی و .... هم ارائه شده است و اگر آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، در کنار این مقالات و مطالب آموزشی هم آگهی تدریس شما به کاربران و دانش آموزان و دانشجویان نشان داده خواهد شد. همین الان بر روی یکی از مطالب دانلودی در ایران مدرس کلیک کنید و لیست مدرسین ویژه نشان داده شده در کنار آن را مشاهده نمائید. به این ترتیب جذب شاگرد و درآمد مدرسین از کار تدریس افزایش پیدا می کند.
در سایت ایران مدرس بیش از 10000 مقاله آموزش در زمینه یادگیری بهتر ریاضی و سایر دروس (مطالعه کنید: 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی !)، مطاب دانلودی، جزوات آموزشی و تست کنکور (کلیک کنید: دانلود سوال و جزوه ریاضی)،حل تمرینات کتاب درسی ریاضی و سایر دروس و ... ارائه شده است. در صورتیکه آگهی تدریس ریاضی خودتان را ویژه کنید در کنار این مطالب آموزشی نیز تبلیغات شما نمایش داده شده و بازدهی آن بیشتر و بیشتر می گردد. آگهی تدریسویژه مدرسین، در بخش کنکور سایت ایران مدرس هم نمایش داده خواهد شد (مشاهده کنید: سایت کنکور ایران مدرس).برای جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهای خودتان و کسب درآمد بالا از تدریسخصوصی ریاضی و سایر دروس، فرصت درج اگهی در بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصیایران را از دست ندهید. ایران مدرس از نظر گوگل هم بهینه است و با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصیریاضیات گسسته و ... ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهید دید. به این ترتیب متقاضیان آموزش و تدریس خصوصی ریاضیبه راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. تقاضا برای تدری خصوصی ریاضی به نسبت سایر دروس بالاتر است. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس به راحتی می توانید در زمینه آموزش ریاضی فعالیت داشته باشید و کسب درآمد نمائید.

در این مورد مطالبی در رابطه با پاسخ به سوال چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیمارائه شده است. راهکارهای جذب و پیدا کردن شاگرد خصوصی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در این بخش بررسی می شود. برای جذب شاگرد خصوصی راهکارهای زیر مفید است.

1- با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید.

2- با دوستان خودتان در قالب گروه آموزشی فعالیت کنید.

3- تراکت چاپ کنید و در سطح شهر توزیع نمائید.

4- در دانشگاه تراکت توزیع کنید و به دانشجویان ضعیفتر تدریس کنید.

5-با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید.مطالعه کنید: چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم : نحوه جذب شاگرد خصوصی

6- در سایتهای آگهی مانند سودایران تبلیغات تدریس خودتان را ثبت کنید.
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210837
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X