تدريس خصوصي
قیمت تدریس خصوصی - کلاس خصوصی ارزان
در این بخش در زمینه قیمت تدریس خصوصی - کلاس خصوصی ارزان و ... توضیحاتی ارائه می گردد. (کلیک کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی) بهترین روش برای کسب اطلاعات جدید و به روز در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و سایر زبانهای خارجی پرسیدن قیمت از خود مدرسین زبان است.در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبانفعالیت دارند. این مدرسین آگهی تدریس خودشان را در همین سایت ثبت نموده اند. با مشاهده جزئیات آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین می توانید برای هر کدام از مدرسین هزینه ای را که ثبت نموده اند مشاهده نمائید و با مشاهدهچند آگهی تدریس خصوصی برآورد کلی ای از قیمتهای کلاس خصوصی داشته باشید.  برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای تدریس زبان در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند در ادامه ارائه شده است.هزینه تدریس: 40000 تومان هر جلسههزینه تدریس: جلسه ای ۱۲۰۰۰۰هزینه تدریس: توافقیهزینه تدریس: 30 جلسه 3 میلیون تومانهزینه تدریس: هزینه هرساعت 40هزار تومانهزینه تدریس: از ساعتی 30000 تومانهزینه تدریس: توافقی........


iranmodares


همانطور که مشاهده می کنید، تعدادی از مدرسین در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند که می توانید با آنها تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی زبان به توافق برسید.

قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در همین سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید.

تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت پایین استفاده کنید و کلاسهای خصوصی را ارزان تر هماهنگ نمائید، موراد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمت هایی که اساتید تدریس خصوصی برای کلاسهای خصوصی در آگهی خودشان ثبت نموده اند و همچنین پیدا کردن مدرسینی که با قیمت ارزانتر کار می کنند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.

2- برای مطالعه در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی و همچنین کسب اطلاعات در زمینه عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی مقاله تدریس خصوصی ساعتی چند؟ یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ را مطالعه نمائید. با شناخت پارامترهای موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی می توانید کلاسهای ارزان تری را هماهنگ نمائید.

3- برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ارزان تر، هماهنگی کلاسها را در طول ترم انجام دهید و آن را به ایام امتحانات موکول نکنید. با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای ایام امتحانات، علاوه بر اینکه کلاسها را ازران تر و با قیمت پایینتر می توانید هماهنگ کنید، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد.
قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور، دانشگاه و ... و همچنین هزینهکلاسهای خصوصی سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی کلاسهای ریاضی در حال حاضر چقدر است و مدرسین چه مبلغی را برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند این است که لیست مدرسین ریاضی که در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نام کرده و آگهی تدریس درج نموده اند را ببینید و مشاهده کنید که چه قیمتی را در متن آگهی خودشان ذکر کرده اند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیکلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت مزبور، لیست آگهی های تدریس مدرسین ریاضیرا خواهید دید. در ادامه بر روی آگهی تدریس هر مدرس کلیک کنید تا ببینید که چه هزینه ای را درخواست کرده است. با مشاهده اگهی تدریس چند مدرس ریاضی به صورت کلی متوجه خواهید شد که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ریاضی چه قیمت را مد نظر دارند. ممکن است یک مدرس برای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 50 هزارتومان را تعیین کرده باشد و مدرس دیگری 100 هزار تومان. بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند.

اگرمی خواهید کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتر و پایینتری هماهنگ کنید، برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات چون مدرسین کلاسهای زیادی به انها پیشنهاد می گرددو سرشان شلوق تر خواهد بود با هزینه پایین تدریس نمی کنند. بنابراین با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، چون هم فرصت بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله و .... دارید، هم بهتر نتیجه می گیرید و مطمئن تر خواهید بود که امتحانات را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و هم می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید. کلا برای موفقیت در تحصیل و برای کسب نمرات خوب در امتحانات و افزایش معدل و .... درس خواندن و حل تمرین و مسئله و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم به نسبت موکول کردن مطالعه و حل تمرین و .... به ایام امتحانات بسیار مناسبتر بوده و خیال خودتان هم از بابت نتیجه گرفتن و کسب نمرات بهتر راحت تر خواهد بود.

- کلاسهای تدریس خصوصیرا در طول ترم برگزار نمائید و یا حداقل شروع کلاسها را قبل از امتحانات انجام دهید. در ایام امتحانات قیمت کلاسهای تدریس خصوصی افزایش می یابد.

- در صورت امکان، کلاسهای خصوصی را به صورت نیمه خصوصی با یکی از دوستانتان برگزار کنید تا قیمت کلاسها برای هر دو نفر شما بهتر و مناسبتر باشد.

- با مدرسین مختلف تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی بحث کنید تا بتوانید یک مدرس خوب با قیمت مناسب را پیدا کنید.

- کلاسهای خصوصی را به صورت مستقیم با خود مدرسین هماهنگ کنید. چون اگربا آموزشگاهها و موسسات کلاسهای خصوصی را هماهنگ نمائید، چون درصدی از قیمت کلاس به آموزشگاه پرداخت می شود و در نهایت باید هم به آموزشگاه و هم به مدرس هزینه پرداخت کنید، معمولا قیمتها بالاتر خواهد بود.


قیمت تدریس خصوصی ریاضی:در وب سایت (ایران مدرس) مطالب بسیار زیادی در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و نرخ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس ارائه شده است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال مدرسین با سابقه و مجرب هزینه بالاتری برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. یا در شهرهای بزرگتر قیمت تدریس خصوصی ریاضی و قیمت کلاسهای خصوصی بهطور کلی بالاتر است. البته اگر مدرسی که کلاس را با ایشان هماهنگ می کنید با سابقه باشد و کار تدریس را خوب انجام دهد ارزشش را دارد که قیمت بالاتریهم پرداخت کنید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در حالت کلی مقدار مشخصی ندارد. بعضی از مدرسین تازه کار ممکن است با 10 هزار تومان برای یک جلسه تدریس ریاضی هم مشکلی نداشته باشند و تعدادی از مدرسین ریاضی هم ممکن است برای هر جلسه تدریس ریاضی مبلغ 150 هزار تومان را مطالبه کنند. البته همانطور که گفته شد قیمت کلاسهای خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید رزومه و سوابق کاری مدرس را ببینید و بررسی کنید که آیا به نسبت سوابق کاری و رزومه و دانشگاه محل تحصیل و در نهایت با توجهبه نحوه تدریس مدرس، آیا قیمتی که پرداخت می کنید مناسب است یا نه (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و مشاهده رزومه مدرسین و سوابق کاری وهزینه ای که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی برای کلاسهای خصوصی ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرس تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید). به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) را مطالعه نمائید.


قیمت کلاسهای تدریس خصوصیبه عوامل زیادی بستگی دارد. بعضی از مدرسین که در زمینه خاصی فعالیت دارند(مانند تدریس کنکور یا یک نرم افزار صنعتی خاص و ....) قیمت های بسیار بالایی را برای کلاسهای تدریس خصوصی مطالبه می کنند.البته هر مدرس و معلمی که در زمینه کنکور فعالیت می کند چنین درآمدی ندارد. بعضی از مدرسین که سالهای سال در زمینه آموزش کنکورفعالیت داشته اند و مدرس رتبه های برتر کنکور هستند و معروف شده اند برای کلاسهای خصوصی قیمت های نجومی درخواست می کنند. در حالت عادی بسته به نیاز شما و بسته به سایر عوامل مدرس خصوصی مناسب با قیمت مورد نظر خودتان را می توانید پیدا کنید.


قیمت تدریس خصوصی ریاضی و شرایط و زمان تدریس:در ایام امتحانات قیمت تدریس خصوصی ریاضی و کلاسهای خصوصی سایر دروس بالاتر است. در ایام امتحانات مدرسین سرشان شلوق تر بوده و هماهنگ کردن با آنها برای کلاسهای خصوصی سخت تر هم می باشد. پس اگر می خواهید از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر باشید و در ضمن کلاسهای خصوصی ریاضی را با قیمت مناسبتری هم هماهنگ نمائید، جلسات تدریس خصوصی ریاضی را در طول ترم برگزار کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تعداد جلسات تدریس ریاضی: قیمت تدریس خصوصیریاضی به تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم بستگی دارد. هر چه تعداد جلساتکلاسهای خصوصی بیشتر باشد، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی پایینتر خواهد بود. جلسات خصوصی ریاضی که به صورت رفع اشکالی و در ایام امتحانات برگزار می شود معمولا قیمت بالاتری هم دارد.


مشاهده قیمت واقعی تدریس خصوصی دروس ابتدایی:ممکن است شما در اینترنت و در سایتهای مختلف اینترنتی مقالات و نوشته های زیادی در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ابتدایی مطالعه کرده باشید. بسیاری از این مقالات ممکن است قدیمی باشد و در حال حاضر قیمتها تغییر کرده باشد. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و هزینه تدریس خصوصی ابتدایی این است که لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش دروس ابتدایی را مشاهده نموده و ببینید که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی چه هزینه ای را درخواست کرده است. در سایت (ایران مدرس) بیش از 16300 مدرستدریس خصوصی ثبت نا کرده و در زمینه اموزش و تدریس خصوصی دروس مقطع ابتدایی و سایر مقاطع فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دروس ابتدایی بر روی عبارت تدریس خصوصی ابتداییکلیک نمائید تا لیست مدرسین را مشاهده کنید. در ادامه بر روی آگهی هر مدرسکلیک نمائید تا هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی در نظر دارد را مشاهده نمائید. بعضی از مدرسین در بخش مرتبط با هزینه تدریس عبارت "توافقی"را ذکر نموده اند. با این مدرسین باید تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی به توافق برسید. بعضی از مدرسین تدریس ابتدایی حتی جلسه اول را به صورت رایگان یا نیم بها کار می کنند و اگر همان جلسه اول تدریس خصوصی از تدریس آنها راضی نبودید، هزینه ای پرداخت نمی کنید. هزینه و قیمت تدریس خصوصی دروس ابتدایی (به نسبت دروس کنکوری و دانشگاه و ...) پایینتر است. البته مدرسین با سابقه و دبیران و معلمین با سابقه آموزش و پرورش ممکن است هزینه های بالاتری را مطالبه نمایند.
راهکار دیگری که برای هماهنک کردن کلاسهای خصوصی با قیمت پایین و ارزانوجود دارد این است که با مدرسینی کلاسها را هماهنگ کنید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشند و در مسیر رفت و برگشت وقت کمتری از آنها گرفته شود. در مقاله ای که معرفی شود این موارد به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است و با مطالعه آن می توانید روش های مختلف برای داشتن کلاسهای خصوصی ابتدایی و ریاضی ابتدایی با قیمت مناسب را یاد بگیرید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی
اگر قصد ثبت تبلیغ و درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی را دارید ...
اگر می خواهید برای درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی، ریاضی مهندسی، ریاضیات گسسته، معادلات دیفرانسیل، ریاضی ابتدایی و دانشگاهی، ریاضیات کنکوری، المپیاد ریاضی و ... اقدام کنید ...
اگر در جستجوی یک سایت معتبر و پربازدید و پربیننده تبلیغات و اگهی تدریس خصوصی ریاضی و سایت تخصصی تبلیغ تدریس خصوصی هستید ....
در هر صورت، آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی خودتان را در سایت ایران مدرس ثبت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی که در زمینه تدریس ریاضی در سایت ایران مدرس تبلیغ ثبت نموده اند و برای درج آگهی تدریس ریاضی خودتان در این وب سایت، بر روی عبارت مدرس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

iranmodares

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی و پربیننده ترین سایت تبلیغات و اگهی تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در کل ایران است. بازدید روزانه متوسط ایران مدرس 15000 بازدید در روز است و در ایام امتحانات بازدید ایران مدرس به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. هیچ سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی دیگری در ایران این تعداد بازدید را ندارد. بازدید بالای سایت ایران مدرس باعث می شود آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین در معرض دید هزاران بازدید کننده و متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس قرار گیرد. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس مطمئن خواهید بود که آگهی شما دیده خواهد شد و اگر آگهی خودتان را خوب بنویسید حتما نتیجه خواهید گرفت.
ایران مدرس قدیمی ترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ایران است. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 8 سال در زمینه تدریس خصوصی و تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت داشته است. همانطور که می دانید، یکی از پارامترهای اعتبار سایتها از نظر گوگل قدمت انها و عمر سایتها است. بنابراین، ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل برای بسیاری از عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی ریاضی گسسته، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ...) در صدر نتایج قرار دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی مفید و پربازده بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی
اگر قصد ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی را دارید ....
اگر می خواهید با درج اگهی و تبلیغات اموزش و تدریس خصوصی ریاضی در زمینه آموزش ریاضی فعالیت داشته باشید و درآمد بالایی کسب نمائید ...
در هر صورت، به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ایران، ایران مدرس ،  مراجعه نمائید.
ایران مدرس پربازدیدترین سایت آگهی و تبلیغات تخصصی تدریس خصوصی در ایران است و تا تابستان 96 بیش از 16300 آگهی ثبت شده دارد.
سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی در صفحه اول گوگل قرار دارد و برای درج تبلیغات تدریس ریاضی کاملا بهینه و موثر است.
ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و با درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در آن، متقاضیان آموزش ریاضی آگهی شما را خواهند دید.
بازدید سایت ایران مدرس که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم می رسد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و پربازده مقاله

20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

را مطالعه نمائید.
برای مشاهده لست مدرسین و اساتیدی که در سایت ایران مدرس آگهی تدریس ریاضی درج نموده اند بر روی عبارت مدرسین ریاضی کلیک کنید.
برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت تدریس ریاضی مقاله

قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور)

و کسب اطلاعات در زمینه درآمد تدریس ریاضی مقاله

درآمد تدریس خصوصی ریاضی

را مطالعه کنید.
(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد با آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی
ممکن است راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کرده باشید ... شاید با آموزشگاهها و موسسات مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی تماس گرفته باشید .... به هر حال، به جرات می توان گفت که جذب شاگرد خصوصی با ثبت آگهی تدریس خصوصی در اینترنت و در سایت ایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی بهترین راهکار است. در این وب سایت مقالات متعددی در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردنشاگرد خصوصی ارائه شده است (به عنوان مثال مقاله راهکارها و روش های عالی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید). با درج اگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در این وب سایت، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. برای ثبت آگهی تدریس، در بالای صفحه اصلی سایت ایران مدرس بر روی عبارت عضویت در سایتکلیک کرده و پس از ثبت نام، آگهی تدریس خودتان را درج کنید. تبلیغات تدریسخصوصی خودتان را به دو صورت رایگان و ویژه (که مستلزم پرداخت هزینه است) می توانید ثبت نمائید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از اگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریسخصوصی فرصت درج تبلیغات در تخصصی ترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) را از دست ندهید. در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور درج شده است و آگهی تدریس ویژه مدرسین در کنار این مطالب هم نمایش داده خواهد شد. سایت ایران مدرس یک بخش مجزا برای مطالب کنکوری دارد و آگهی و تبلیغات مدرسین در این بخش هم نمایش داده خواهد شد. مطلب دیگر اینکه در این وب سایت هزاران مقاله در زمینه آموزش موفق، نحوه مطالعه صحیح، تدریس موفق و ... هم ارائه شده است و تبلیغات تدریس مدرسین درکنار این مطالب هم به کاربران نمایش داده می شود. سایت ایران مدرس از نظر گوگل بهینه است. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصیفیزیک، تدریس خصوصی شیمی،تدریس خصوصی زیست شناسی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصیهندسه و .... را در گوگل جستجو کنید. ایران مدرس را در صفحه اول نتایج خواهید دید. به این ترتیب، متقاضیان تدریس خصوصی با جستجوی این عبارتهای درگوگل به صورت مستقیم به سمت اگهی تدریس شما که در ایران مدرس درج شده است هدایت می شوند.  در سایت ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم شده است و با درج تبلیغات تدریس خصوصی در این وب سایت تبلیغات شما توسط بازدید کنندگانی دیده خواهد شد که در جستجوی خدمات تدریس خصوصی و یا در جستجوی مطالب اموزشی وارد سایت شده اند و در نتیجه می توانند یکی از مشتریان شما باشند. ارائه هزینه پیشنهادی مناسب در متن آگهی تدریس خصوصی:برای اکثر متقاضیان تدریس خصوصی و والدین انها، علاوه بر کیفیت کار و سابقه مدرس و ...، قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم مهم است. اکثر افراد ترجیح می دهند کلاسهای خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنند. بنابراین در متن آگهی تدریس خصوصی و در بخش هزینه تدریس مقدار مناسبی را وارد کنید. می توانید عبارت توافقی را در این بخش وارد نموده و سر قیمت با متقاضیان تدریس به توافق برسید. بعضی از مدرسین برای جذب شاگردهای بیشتر حتی جلسه اول را رایگان و یا با نصف قیمت برگزار می کنند. برای مطالعه در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی مقاله اطلاعات کامل در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.

iranmodares


همین الان به بازدید آگهی های تدریس ویژه که در صفحه اصلی سایت ایران مدرس نشان داده می شود نگاهی بندازید. بعضی از آگهی های تدریس بازدید بیش از 60000 بازدید هم دارند. یعنی متقاضیان تدریس خصوصی آگهی را بیش از 60000 بارمشاهده کرده اند. اگر آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید این بازدید کننده ها به مشتری تبدیل شده و می توانید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید. برای مطالعه در زمینه نحوه نوشتن آگهی تدریس خوب و موثر و چگونگی نوشتن تبلیغات تدریس خصوصی پربازده مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس را مطالعه نمائید.
با توجه به مطالب گفتهشده، اگر در جستجوی بهترین و معتبرترین سایت تدریس خصوصی و آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی هستید، ایران مدرس بهترین گزینه برای شما است. سایت ایران مدرسبا ارائه هزاران جزوه آموزشی، سوالات امتحانی، تست کنکور، مقالات آموزشی و... یک محیط کاملا آموزشی را فراهم کرده است و درج آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی در آن می تواند کاملا مفید و موثر باشد. بعضی از مدرسین بیش از20 بار آگهی و تبلیغات تدریسویژه خودشان را تمدید کرده اند. به نظر شما اگر خوب نتیجه نمی گرفتند، برای ثبت آگهی تدریس ویژه 20 بار هزینه می کردند؟! در این وب سایت مقالات زیادی در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و پربازده ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله چگونه بازدهی و اثر گذاری آگهی تدریس خودمان را برای جذب شاگرد بیشتر افزایش دهیم؟ را مطالعه نمائید.
سایت ایران مدرس هزاران مقاله آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل، موفقیت در کنکور، نحوه مطالعه صحیح و ... دارد و آگهی تدریس خصوصی مدرسین در کنار این مقالات اموزشی هم نمایش داده می شود. علاوه بر مطالب دانلودی، مقالات آموزشی زیادیدر زمینه موفقیت در کنکور، نحوه مطالعه برای کنکور، چگونگی موفقیت در تحصیل، نحوه مطالعه دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و .... ، نحوه مطالعه دروس برای امتحانات نهایی و .... در ایران مدرس ارائه شده است. در ایام امتحانات و یا قبل از ایام امتحانات که دانش آموزان و دانشجویان در زمینه موفقیت در تحصیل و چگونگی مطالعه دروس مختلف در اینترنت جستجو می کنند، مقالات ایران مدرس و در کنار آن آگهی تدریس خصوصی مدرسین را مشاهده نموده وبه این ترتیب باز ههم بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین افزایش می یابد.
 
در سایت ایران مدرس هزاران مقاله در زمینه موفقیت در تحصیل، کسب نمره بالا و ارتقای معدل، نحوه موفقیت در کنکور، چگونگی کسب درامد از تدریس خصوصیو موفقیت در جذب شاگرد و موفقیت در کار تدریس، روش های ارائه تدریس موثر وجذاب، انتخاب رشته، معرفی دانشگاهها و .... ارائه شده است. در این وب سایتامکان ثبت آگهی تدریس خصوصی برای مدرسین تدریس خصوصی ارائه شده است و مدرسین برای پیدا کردن شاگرد خصوصی می توانند تبلیغات تدریس خودشان را در همین سایت ثبت نمایند. ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصیو درج تبلیغ در زمینه آموزش در منزل و تدریس و .... فعالیت دارند. این وب سایت چون به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس و تدریس خصوصی فعالیت دارد،از نظر گوگل کاملا بهینه است. با جستجوی عبارتهایی نظیر تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و .... در گوگل، سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول تا سوم خواهید دید. به این ترتیب متقاضیان تدریس خصوصی و آموزش در منزل با جستجوی خدمات تدریس خصوصی در گوگل سایت ایران مدرس را مشاهده نموده و به صورت مستقیم به سمت آگهی تدریس مدرسین هدایت می شوند.

بازارکار شغل و کار تدریس خصوصی + درآمد مدرسین
مطلب دیگری که باید درنظر بگیرید این است که متن آگهی تدریس خودتان را هم عالی بنویسید. در متن آگهی تدریس هیچ محدودیتی از لحاظ کاراکتر ندارید. بنابراین تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه کنید. موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اسم تمام دروس تدریسی خودتان را با جزئیات کامل ارائه کنید. در ایران مدرس (همین سایت) در صورتی آگهی شما به عنوان مثال به متقاضیان تدریس خصوصی شیمی 1نشان داده می شود که در متن آگهی تدریس خودتان عبارت تدریس خصوصی شیمی 1 را ذکر کرده باشید. بنابراین تاکید می شود اسم همه ی دروس تدریسی را ارائه کنید.

2- متن آگهی را کامل کامل بنویسید. هر جا که تدریس کرده اید. هر چند سال که سابقه تدریس دارید و هر موردی که می تواند به جلب اعتماد شاگردها و یا والدین انها کمک کند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.

3- از شاگردهایتان نظر سنجی کنید و نظر شاگردانتان رادر مورد کلاسهای خصوصی خودتان در متن آگهی تدریس ارائه کنید. البته اگر نظر سنجی واقعی باشد و نظر شاگردهای قبلی شما در مورد تدریس شما مثبت باشد،در جلب اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی بسیار موثر خواهد بود.

4- هر مورد دیگری که می دانید می تواند وجه تمایز شماباشد (مانند کسب رتبه برتر در کنکور، المپیاد، مقالاتی که ارائه کرده اید،نمرات شاگردهای قبلی خودتان و ....) و باعث شود متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس بگیرند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.
بهدلیل افزایش هزینه های نگهداری سایت (برنامه نویسی، تولید محتوا، رپورتاژ وتبلیغات، هزینه هاست و دامین و ....) قیمت ثبت آگهی ویژه به مقدار محدود به نسبت قبل افزایش پیدا کرده است. در عوض، برای قدردانی از مدرسینی که چندین بار در ایران مدرس آگهی ویژه ثبت نموده اند مقدار تخفیف افزایش داده شد. در این راستا، برای افرادی که آگهی تدریس خودشان را بیش از 5 بار ویژه نموده اند، تخفیف درج آگهی ویژه از 25 درصد به 30 درصد افزایش داده شد. به عبارت دیگر، در حال حاضر اگر آگهی ویژه خودتان را در ایران مدرس تمدید نمائید، به صورت زیر از تخفیفات برخوردا خواهید شد.

تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار دوم: 10 درصد تخفیف

تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار سوم: 15 درصد تخفیف
تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار چهارم : 20 درصد تخفیف


تمدید آگهی تدریس ویژه برای بار پنجم: 25 درصد تخفیف

تمدید آگهی تدریس ویژه برای بیشتر از پنج بار: 30 درصد تخفیف

همانطور که می دانید، در حال حاضر، با توجه به نزدیک بودن امتحانات میان ترم و پایان ترم، با درج آگهی تدریس به راحتی می توانید شاگرد جذب نموده و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید. برای به روز به رسانی آگهی، درج آگهی ویژه تدریس و یا افزایش تعداد ستاره های آگهی ویژه خودتان (تا سقف 7 ستاره) در سایت ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.IranModares.com
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و پیشرفت تحصیلی
در این بخش در زمینه تدریس خصوصی و پیشرفت تحصیلی، میزان موثر بودن کلاسهای تدریس خصوصی برای پیشرفت در درس و تحصیل و موفقیت تحصیلی و ... مطالبی ارائه می گردد. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید در درس و تحصیل پیشرفت کنید، در امتحانات موفق شوید ، دروس را خوب اموزش ببینید و نمرات بالایی کسب نمائید. شرکت در کلاسهای خصوصی برای موارد زیر مناسب است.

- تدریس خصوصی و یادگیری پایه ای دروس: با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصیمی توانید دروس را به صورت پایه ای و مفهومی یاد بگیرید. در کلاسهای تدریسخصوصی می توانید اشکالاتی که از سالهای قبل هم باقی مانده است را برطرف نموده و پایه خودتان را در دروس مختلف تقویت کنید. برای یادگیری عمقی و مفهومی دروس شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند گزینه خوبی باشد. در کلاسهای خصوصی فرصت حل تمرین و مسئله و رفع اشکال وجود دارد و می توان دروسرا خیلی خوب فراگرفت. برای مشاهده لیست مدرسیت تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.

- تدریس خصوصی و تقویت پایه درس ریاضی:درس ریاضی یکی از دروس مفهومی و پایه ای است و یادگیری درس آن موجب می شودهم در امتحان نمره خوبی بگیرید و هم در کنکور درصد بالایی بزنید. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای تقویت پایه و آموزش مفهومی آن موثر و مفید است. ممکن است در درس ریاضی اشکالاتی داشته باشید که به پایه های قبل مربوطاست. این سوالات را در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید بپرسید ولی درکلاسهای مدرسه و دانشگاه شاید وقت نباشد. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

- موفقبت شغلی و تحصیلی با کلاسهای تدریس خصوصی:با توجه به مطالب گفته شده، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند برای موفقیت تحصیلی و موفقیت شغلی شما موثر باشد. اگر با شرکت در کلاسهای خصوصی معدل خودتان را ارتقا بخشید، در مصاحبه های شغلی هم موفق تر عمل کرده و شغلبهتری بدست می آورید. مدیران شرکتها معمولا با پرسیدن چند سوال بار علمی شما را تشخیص می دهند. با شرکت در کلاسهای خصوصی می تواندپایه درسی خودتان را تقویت کنید و در درس و تحصیل و شغل خودتان موفق باشید. البته تلاش و پشتکار خودتان در مرحله و جایگاه اول قرار دارد و کلاسهای خصوصی کمک کننده است.

نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه

- تدریس خصوصی دروس کنکوری و کسب رتبه خوب در کنکور:اگر می خواهید در کنکور سراسری و آزاد شرکت کنید و رتبه خوبی بدست آورید، ایام تابستان فرصت بسیار خوبی برای آموزش و یادگیری بهتر دروس کنکوری و جلوافتادن از رقبا است. در ایام تابستان می توانید در مرحله اول دروسی که مد نظرتان است را به صورت عمقی و مفهومی در کلاسهای خصوصی یاد بگیرید (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه اموزش و تدریس دروس کنکوری بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکورکلیک کنید). در ادامه در کلاسهای خصوصی و یا در زمانهای بین کلاسهای خصوصیتمرین و مسئله حل کنید و در نهایت تمرکز خودتان را بر روی تست زنی، تکنیکهای تست زنی و ... بگذارید. در کلاسهای تدریس خصوصی کنکور می توانید بهترین روشهای تست زنی را آموزش ببینید و تست های مهم و نکته دار را مشخص کنید تا بعدا در مرورهای بعدی بررسی نمائید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی کنکور در تابستان کاملا مفید و به جا است. در این کلاسها در کمترین زمان ممکن می توانید حجم زیادی از دروس را مطالعه کنید و یاد بگیرید (مطالعه کنید: 20 نکته کلیدی برای موفقیت 100 درصد در کنکور سراسری و آزاد).از مدرسینی در این کلاسها استفاده کنید که خودشان در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اند. از تجربیات این مدرسین برای کسب رتبه عالی در کنکور می توانید استفاده کنید.

- تدریس خصوصی فیزیک و شیمی و موفقیت تحصیلی:در ایام تابستان می توانید برای یادگیری بهتر دروس شیمی و فیزیک هم از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. علاوه بر این دو درس اگر مثلا در درس عربی ، زیست و یا هر درس دیگری هم اشکال دارید، باز هم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است. دروس شیمی و فیزیک هم جزو دروس مهم برای رشتههای تجربی و ریاضی و فیزیک بوده و در کنکور سراسری و آزاد هم برای خوب زدناین دو درس در می توانید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید. برای مشاهده لیست مدرسین شیمی و فیزیک در سایت ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی فیزیککلیک نمائید. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک در تابستان می توانید درس فیزیک که خود یک درس مفهومی است و باید به صورت پایه ای خوانده شود را خوب یاد بگیرید، در امتحانات موفق شوید و در کنکور هم درصد بالایی بزنید. درس فیزیک باید به صورت پایه ای مطالعه شود. معنی فیزیکی روابط را درک کنیدو راه حلهای مختلفی که برای حل مسائل وجود دارد را آموزش ببینید. خواندن فیزیک در ایام تابستان شما را به علم پایه ای فیزیک مجهز کرده و در طول ترماز همکلاسی هایتان جلو خواهید افتاد (مطالعه کنید: چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک).درس شیمی هم درس مهمی است. بخشهایی از آن را باید فهمید و بخشهای دیگری رامی توان به خاطر سپرد. در ایام تابستان می توانید نحوه حل کردن مسائل شیمیو تست زنی شیمی را یاد بگیرید و برای امتحان شیمی و کنکور شیمی کاملا آماده شد (مطالعه کنید: بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور).

علاوه بر موارد گفته شده، تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلیو پیشرفت تحصیلی، افزایش معدل، کسب رتبه خوب در کنکور، موفقیت در آزمونهایمختلف و ... دانش آموزان و دانشجویان متوسط و خوب هم می تواند موثر و مفیدباشد. دانش آموز و دانشجویی که در دروس خودش به صورت متوسطی عمل کرده است،با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند عملکرد خودش را از خوب به عالی تغییر دهد و نمرات خودش را از حدود 15 و 16 به 20 ارتقا دهد. همانطور که میدانید، برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور باید عالی عمل کرد. با عملکرد متوسط نمی توان در کنکور رتبه بسیار خوبی کسب کرد. بنابراین، اگر دانش آموزی می خواهد در کنکور رتبه بسیار خوبی کسب کند، در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. برای ارتقای معدل و کسب نمرات بسیار عالی هم استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند بسیار مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان تمرینات بیشتری حل کرد و تمرینات سطح بالاتری به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه حل کرد. می توان اشکالاتی که باعث شده است دانشجو ودانش آموز در حد متوسط باقی بماند را تشخیص داده و آنها را برطرف نمود به گونه ای که نتیجه ای که گرفته می شود بسیار بهتر از قبل باشد. با توجه به مطالب گفته شده، برای موفقیت در تحصیل، ارتقای معدل، کسب نمرات خوب و عالی وموفقیت در کنکور و سایر انواع آزمونها، تدریس خصوصی را به عنوان یک راه حلخوب مد نظر داشته باشید.

کلاسهایتدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهای فراوانی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی چون تعداد افراد حاضر در کلاس کم است (1 تا 3 نفر) یادگیری بهتر اتفاق می افتد. دانش آموز و دانشجو هر سوالی که داشته باشد میتواند بپرسد و حتی اشکالات پایه ای هم در این کلاسهای خصوصی قابل رفع است.تمرین و مسئله بیشتری را در کلاسهای تدریس خصوصی می توان حل کرد و به خاطر وقت بیشتری که وجود دارد، تمامی اشکالات اساسی قابل رفع است.
البته همه کارها را نمی توان به کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی سپرد. خود دانش آموز و دانشجو هم باید مطالعه کند، تمرین حل نماید و پشتکار داشته باشد. کلاسهای خصوصی باید در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه و در طول ترم برگزار گردد.موکول کردن جلسات تدریس خصوصی به ایام امتحانات فایده زیادی ندارد. البته اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات است دیگر چاره ای نیست و باید سعی کنید با یک مدرس خوب هماهنگ کنید. ولی اگر هنوز تا ایام امتحانات وقت دارید هر چه زودتر استفاده از جلسات تدریس خصوصی را شروع کنید.
در این بخش در رابطه با فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل مطالبی ارائه می گردد. فواید کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل به صورت زیر است.

1- در کلاسهای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی چون تعداد شاگردها و افراد شرکت کننده در کلاس کم است یادگیری بهتر اتفاق می افتد. متقاضیان تدریس در این کلاسها می توانند سوالات بیشتری بپرسند و اگر اشکالی مربوط به پایه هایقبلی هم باشد قابل رفع است.

2- تعداد جلسات تدریس خصوصیمحدودیتی ندارد. خود استاد و شاگردها می توانند تعداد جلسات تدریس را با هم توافق کنند و اگر لازم شد برای حل تمرین و مسائل بیشتر تعداد جلسات تدریس را افزایش دهند.

3-جلسات تدریس خصوصی چون معمولا در منزل خود شاگرد، دانش آموز و دانشجوبرگزار می گردد، جو راحت تری دارد و اگر جدی گرفته شود برای آموزش مفهومی وعمیق مناسب تر است.

4- جلسات تدریس خصوصی را به هر ترتیبی که مناسب یادگیری متقاضی تدریس باشد می توان پیش برد. اگر بهتر است برای یادگیری بیشتر تمرین حل شود می توان تمرین بیشتری حل کرد و یا به هر نحو دیگری که مناسب شاگرد است می تواناز کلاسهای خصوصی استفاده کرد. در کلاسهای گروهی مطالب با روند مشخصی ارائه شده و تغییری در آن ایجاد نمی گردد.

5- امکان رفع اشکال پایه های قبل:در بسیاری از مواقع برای درسهایی همچون ریاضی و فیزیک اشکالی که دانش آموزان و دانشجویان دارند به پایه های قبل بر می گردد. اگر در کلاس مدرسه یا دانشگاه از مباحث پایه های قبلی سوال پرسیده شود مدرس یا استاد به علت کمبود وقت نمی تواند به چنین سوالهایی پاسخ دهد. البته حق هم دارد. چون مباحث همین مقطع حاضر را هم ممکن است نتواند به پایان برساند. در جلسات تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیکو ... اگر دانشجو یا دانش آموز سوالی داشته باشد که ناشی از ضعف او در پایه های قبل باشد، با توجه به زمان کافی ای که وجود دارد، مدرس به راحتی می تواند به آن پاسخ دهد.

6- تمرکز بیشتر در کلاس درس: در کلاسهای تدریس خصوصی ونیمه خصوصی چون تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس درس کم است سکوت بیشتری حکم فرما بوده و عوامل کمتری برای پرت شدن حواس و نداشتن تمرکز وجود دارد. در کلاسهای گروهی تدریس دروس مختلف چون معمولا تعداد دانش آموزان و دانشجویان بین 30 تا 40 و در بعضی از اوقات 50 نفر است و در ضمن تعدادی از دانشجویان واقعا برای یادگیری درس نیامده اند، تمرکز کمتر بوده و جو کلاس خیلی برای یادگیری درس مناسب نخواهد بود. ر کلاسهای تدریس گروهی اگر مدرس نتواند کلاس را کنترل کند واقعا در چنین کلاسی یادگیری درس سخت است. البته همانطور که گفته شده، گفتن این مطلب به مفهوم غیر مفید بودن جلسات تدریس گروهی نیست ولی به هر حال در جلسات تدریس خصوصی تمرکز بیشتر و آرامش بالاتری بر کلاس درس حاکم است.

کلاسهایخصوصی به لحاظ زمانی هم انعطاف بالایی دارد. جلسات تدریس خصوصی را به تناسب وقت مدرس و دانشجو یا دانش آموز در هر ساعتی از روز می توان برگزار کرد. کلاسهای مدرسه و دانشگاه در وقتهای مشخصی برگزار می گردد و در ساعت مقرر ممکن است دانشجو یا دانش آموز بازدهی خوبی نداشته باشد. مثلا اگر دانشجویی صبح زود می تواند مباحث را بهتر یاد بگیرد، کلاسهای تدریس خصوصی را می توان صبح هنگام برگزار کرد.


جلسات تدریس خصوصی را تا روز قبل از امتحان هم می توان برگزار کرد. جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه معمولا یکی دو هفته قبل از شروع امتحانات به پایان رسیده و اگر دانش آموز ودانشجو اشکالی داشته باشد نمی تواند از معلم و استاد خود بپرسد. در ایام فرجه ها، با برگزاری جلسات تدریس خصوصی می توان درسها را جمع بندی کرد، مسائل و تمرینات بیشتری حل نمود و اگر اشکالی وجود دارد، رفع اشکال کرد.

منبع: ایران مدرس

(استفاده از مطالب با ذکر منبع لینکدار مجاز است)


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210881
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X