تدريس خصوصي
موفقت در تحصیل و امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه نحوه موفقت در تحصیل و امتحانات با کلاسهای تدریس خصوصی مطالب ارائه می شود. ممکن است نسبت به درس خواندن و تحصیل بی انگیزه شده باشید ... شاید در کلاس درس که حضور دارید مطالب را متوجه نمی شوید و احساس می کنید که اصلا درس را نمی فهمید .... ممکن است در ترمهای گذشته از نتایج و نمراتی که گرفته اید اصلا راضی نیستید.... اگر در ترمهای قبل نمرات خوبی نگرفته اید و کلا به فکر ترک تحصیل افتاده اید ... اگر آنقدرها هم اوضاع خراب نیست و نتایج متوسطی در ترمهای قبل گرفته اید ولی می خواهید عالی باشید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصیو استفاده از تجربه مدرسین خصوصی می تواند به شما بسیار کمک کند. اگر از درس ها عقب افتاده اید و سرکلاس که حاضر می شوید از درسهای جدید هم سر در نمی آورید، در این حالت بازگشت شما به شرایط عادی نیازمند شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی است. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید ضعفها را برطرف نموده و عقب افتادگی ها را جبران کنید.
در مقطع دانشگاه هم بسیاری از دروس پیش نیاز درسهای دیگر هستند. مثلا در رشته مهندسی مکانیک درس استاتیک پیش نیاز مقاومت مصالح است. اگر دانشجویی استاتیک را خوب بلد نباشد، در مقاومت مصالحهم به مشکل می خورد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان این اشکالات را برطرفکرد. شاید خودتان اصلا تشخیص ندهید که اشکالاتی که مثلا در درس مقاومت مصالح دارید ممکن است به استاتیک برگردد. یک مدرس خصوصی خوب با پرسیدن سوالاز شما در کلاس خصوصی اشکال شما را تشخیص داده و آن را برطرف می کند.

iranmodares

اگر در ریاضی پایه هایقبل اشکالات اساسی دارید و درس ریاضی را در ترمها و سالهای قبل خوب و با نمرات بالا پاس نکرده اید، روی مسائل پایه ای متمرکز شوید و مطالب ترمهای قبلی را بخوانید و به صورت مفهومی تر و عمقی تر یاد بگیرید. چون اگر در همان مباحث ترمهای قبل اشکال داشته باشید، ترمها و سالهای آینده هم در درس ریاضی به مشکل می خورید. به عنوان مثال اگر در مبحث انتگرال گیری اشکالات پایه ای داشته باشید ( دانلود رایگان : دانلود 121 فرمول انتگرال گیری)در ترمهای آینده و سالهای آینده کلا با این مشکل دست به گریبان خواهید بود. حتی در دوران دانشجویی هم هر جا انتگرالی ببینید نمی دانید روش حل آن به چه صورتی است. اگر رشته شما ریاضی فیزیک است و یا دانشجو هستید و در رشته های فنی مهندسی مشغول تحصیل می باشید، در سایر دروس (علاوه بر خود دروس مرتبط با ریاضی) هم به مفاهیمی چون انتگرال و مشتق (دانلود روابط و فرمولهای پایه ای مشتق)نیاز دارید و اگر این مباحث را خوب بلد نباشید، تا آخر فارغ التحصیلی این مشکل باقی می ماند. اگر ترمهای قبل درس ریاضی را خوب پاس کرده اید و با نمره ی خوبی قبول شده اید، می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی تابستان بر روی مباحث ریاضی در ترمهای آینده متمرکز شوید و از همکلاسی هایتان در امتحان ریاضی و از رقبایتان در کنکور ریاضی پیش بیافتید.
در وب سایت (ایران مدرس)مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی درس ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی و برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
- آموزش مکالمه و گرامر زبان با کلاسهای خصوصی:اگر می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید ... اگر در طول ترم و یا در تابستان قصد دارید زبان خودتان را تقویت کنید .... اگر در یادگیری زبان مدرسه و یا زبان عمومی و تخصصی دانشگاه اشکال دارید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند کاملا موثر و خوب باشد. در کلاسهای خصوصی زبان مکالمه زبان را سریعتر آموزش می بینید. می توانید گرامر یاد بگیرید و در درس زبان پیشرفت کنید. در این سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت دارند. بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
- موفقیت در آزمونهای زبان انگلیسی با تدریس خصوصی:اگر قصد شرکت درآزمونهای زبان انگلیسی را دارید ... اگر می خواهید در تافلو ایلتس شرکت کنید ... اگر می خواهید در المپیاد زبان شرکت کنید و یا در کنکور زبان شرکت نموده و رتبه خوبی بدست آورید .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای مشاهدهمدرسین فعال در زمینه آموزش زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان ، تدریس خصوصی تافل و یا تدریس خصوصی آیلتس کلیک نمائید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان و استفاده از تجربه مدرسین زبان در آزمونهای زبان موفق شوید.
- رتبه برتر المپیاد با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی:چنانچه قصد دارید در المپیادهای دانشجویی و یا دانش آموزی شرکت کنید .... اگر می خواهید در المپیاد ریاضی، المپیاد فیزیک، المپیاد کامپیوتر و ... رتبه خوبی بدست آورید ... در هر صورت، شرکت در کلاسهای خصوصی المپیاد می تواند موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی المپیاد بر روی عبارت تدریس خصوصی المپیادکلیک کنید. در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس المپیاد فعالیت دارند. برای دانلود رایگان سوالات مرتبط با المپیاد ریاضی بر روی عبارت المپیاد ریاضی کلیک کنید. در همین سایت نمونه سوالات دیگری هم برای المپیاد وجود دارد.
در کلاسهای تدریس خصوصیهم زمان کافی برای حل تمرین و مسئله و رفع اشکال دارید و هم مدرس را خودتان انتخاب می کنید. در کلاسهای خصوصی اگر مدرس شما خوب تدریس نکند می توانید مدرس دیگری را جایگزین ایشان کنید (مطالعه کنید: برای موفقیت در کنکور چند ساعت مطالعه لازم است؟).در کلاسهای مدرسه و دانشگاه چنین امکانی وجود ندارد. در بسیاری از مواقع مدرس و یا استادی که در مدرسه و دانشگاه تدریس می کند، بر درس مسلط نیست و یا به هر حال مطالبی که ارائه می کند را همه نمی توانند درک کنند. در این حالت برای جبران این ضعف، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است.اگر می خواهید به عنوان مثال در درس ریاضی نمره بسیار خوبی بگیرید، باید در طول ترم برای آن برنامه ریزی داشته باشید. سعی کنید از تمام زمانی که در طول ترم در اختیار دارید استفاده نمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیو مطالعه و خواندن درس را به ایام امتحانات موکول نکنید. برگزاری کلاسهای خصوصی در طول ترم می تواند بسیار مفید و موثر باشد. در کلاسهای خصوصی ریاضیو سایر دروس می توانید هر اشکالی که داشته باشید برطرف کنید. به این کلاسها به عنوان یک فرصت خوب و عالی نگاه کنید و در طول ترم و یا سر کلاس مدرسه و دانشگاه و یا حتی حین درس خواندن هر اشکالی که داشتید را یادداشت نمائید و از مدرس خصوصی خودتان بپرسید. تدریس خصوصی راهکاری عالی برای موفقیت در امتحان و کنکور است.


iranmodares


کلاسهای تدریس خصوصی اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد و در کنار آن خود دانشجو و دانش آموزدرس بخواند، در پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تحصیل می تواند موثر و مفید باشد. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند بازدهی بالاتری داشته باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی دروس به صورت مفهومی ترو پایه تر تدریس می شود، در این کلاسها چون اشکالات هر شخص به صورت تخصصی بررسی می شود یادگیری بهتر اتفاق می افتد. در کلاسهای تدریس خصوصی زمان بیشتری برای یادگیری و حل تمرین وجود دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی علاوه بر حل تمرین و مسئله می توان نمونه سوالات امتحانی و یا تست های کنکور سالهای قبل را حل کرد و بر درس مسلط تر شد.
در زمانهایی مانند ایام امتحانات، ایام کنکور و یا وقتهایی که در حال آمادگی برای یک آزمون خاص، المپیاد و .... هستید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. به عنوان مثال، در ایام امتحانات زمان برای درس خواندن به نسبت حجم مطالب درسی کم است. در ضمن ممکن است شما در بخشهاییاز درس اشکال داشته باشید. اگر خودتان بخواهید درس را تمام کنید و یا رفع اشکال نمائید، زمان زیادی از شما می گیرد و شاید برای برطرف کردن اشکالی کهدر یک سوال یا مسئله دارید، زمان زیادی را صرف کنید. در ضمن همه ی اشکالاترا خودتان نمی توانید برطرف نمائید و کمک گرفتن از دوستانتان هم خیلی موثرنیست. چون هم مطمئن نیستید که جوابی که دوستتان ارائه می دهد درست باشد و هم ممکن است دوست شما خودش درس داشته باشد و وقت نکند به شما در رفع اشکال کمک نماید. مدرس یا استاد اصلی خودتان هم که در ایام امتحانات در دسترس نیست. در این ایام استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از تجربه و سابقه یک مدرس خوب و مجرب می تواند بسیار کمک کننده باشد.
کلاسهای تدریس خصوصی مزایای زیادی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصیچون زمان کافی برای تدریس و حل تمرین وجود دارد و کلاس جو راحت تری دارد یادگیری بسیار بهتر اتفاق می افتد. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان که در آستانه ترک تحصیل بوده اند، با شرکت در کلاسهای خصوصی به درس و تحصیل باز گشته اند و در زمره افراد موفق در تحصیل قرار گرفته اند. در بسیاری از موارد دانش آموز یا دانشجویی که از بهره هوشی بالایی هم برخوردار است، به دلیل قرار گرفتن در معرض آموزشهای نادرست و محیط آموزشی نامناسب و یا به دلیل تنبلی خودش در مقطعی از زمان و یا به دلیل مشکلات خانوادگی از درس و تحصیل عقب می افتد. با استفاده از کلاسهای خصوصی چنین افرادی می توانند به درس و تحصیل برگردند و خیلی هم موفق باشند. در حالت دیگر بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که می توانند جزو نفرات برتر کلاس باشند، به دلیل داشتن اشکالات پایه ای در بعضی از مباحث نمی توانند نمرات خوبی که شایستگی آن را دارند بگیرند و در حد متوسط باقی می مانند. با شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی این اشکالات پایه ای هم می تواند تشخیص داده شده و برطرف گردد. کلاسهای خصوصی برای موفقیت در تحصیل و ارتقای معدل می تواند کاملا مفید و موثر باشد.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار نموده و به ایام امتحاناتموکول ننمائید. در طول ترم فرصت بیشتری برای یادگیری، حل تمرین و مسئله، رفع اشکال و .... وجود دارد.
2- کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته باشید و نه به جای آنها. به بهانه شرکت در کلاسهای خصوصی در مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
3- حتما در کنار کلاسها و جلسات تدریس خصوصی خودتان هم درس بخوانید. مطالعه و حل تمرین و مسئله و مرور و .... برای موفقیت در تحصیل لازم و ضروری است. برای دروسی مانند ریاضیات و فیزیک حل تمرین و مسئله بسیار لازم است.
4- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول روز در زمانهایی برگزار کنید که بازدهی بالاتری دارید و بسته به عادات شخصی خودتان درس را بهتر می توانید یاد بگیرید.
5- در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل سوالات امتحانی و جمع بندی میتوانید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. در طول ترم مطالعه دروس را به پایان برسانید.
علاوه بر زبان و ریاضی می توانید برای تقویت پایه درسی خودتان در سایر دروس مانند فیزیک، شیمی، زیست، عربیو .... هم از کلاسهای خصوصی در فصل تابستان استفاده نمائید. درس فیزیک هم یکی از دروس مهم در مقطع دبیرستان برای رشته های ریاضی و تجربی می باشد و در مقطع دانشگاه هم تقریبا اکثر رشته ها حداقل درس فیزیک عمومی را دارند. برای مشاهده مدرسین فعال در زمینه آموزش فیزیک، شیمی و زیست هم به ترتیب برروی عبارت تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید. برای یادگیری بهتر هر کدام از این دروس در فصل تابستان فرصت و زمان مناسبی برای یادگیری وجود دارد.


iranmodares


استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر دروس، تقویت پایه ریاضی و فیزیک، آموزش بهترزبان انگلیسی و شیمی، موفق شدن در امتحان زیست و عربی و .... در فصل تابستان می تواند مفید و موثر باشد. در فصل تابستان می توانید زبان خودتان را تقویت کنید، نرم افزار جدیدی یاد بگیرید، در کلاس تدریس خصوصی کامپیوترشرکت کنید و اطلاعات خودتان را در زمینه کامپیوتر افزایش دهید، نقاشی و یارشته های ورزشی را بهتر یاد بگیرید و در کل هم از وقت خودتان بهتر استفادهنمائید و هم به تفریح و ورزش بپردازید. استفاده از جلسات تدریس خصوصی فرصتمناسبی برای یادگیری و آموزش بهتر دروس است.
کلاسهای خصوصی ریاضی در کنار کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و سعی نکنید به جای شرکت در کلاسهای اصلی خودتان در کلاسهای خصوصی ریاضی شرکت کنید. اگر دردرس ریاضی اشکال پایه دارید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند مفید باشد. یا اگر در درس ریاضی در سطح متوسطی قرار دارید و می خواهید در این ردس نمره بسیار خوب و حتی نمره 20 بگیرید، در کنار کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه می توانید در کلاسهای خصوصی هم شرکت نمائید. در حالت دیگر اگر به دلایل موجهی در کلاسهایمدرسه و دانشگاه غایب بوده اید برای جبران غیبت ها و یادگیری بهتر درس بازهم می توانید از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای موفقیت در کنکور، رفع اشکال درس ریاضی، موفقیت و کسب نمره بهتر در امتحان ریاضی، موفقیت در المپیاد ریاضی و .... می توانید در کلاسهای خصوصی ریاضی شرکت کنید.
برای دانش آموزان و دانشجویانی که در ترمهای قبل در دروس مختلف نمرات پایینی گرفته اند و حتی در معرض ترک تحصیل قرار دارند، در کنار داشتن یک مدرس خصوصی خوب می تواند باعث شود به درس بازگردند و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشند. در بسیاری از دروس و رشته ها دروس مختلف برای یادگیری پیش نیازهایی دارند. اگر دانش آموز یا دانشجویی ترمهای قبل عملکرد خوبی نداشته باشد و خودش تصمیم گرفته باشد که این ترم به صورت کامل در کلاسها حضور داشته باشد و درس بخواند باز یک مشکل سر راه این دانشجو یا دانش آموز قرار دارد. چون در ترمهای قبل دروسرا خوب نخوانده است و درسهای پیش نیاز را یاد نگرفته است، این ترم هم در کلاس های مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نخواهد شد. در این حالت کلاسهایتدریس خصوصی می تواند کاملا کارساز باشد. در کلاسهای تدریس خصوصیبا برگزاری جلسات اضافه می توان ضعف ها و اشکالاتی که وجود دارد را برطرف نمود و دانشجو و دانش اموز را به مسیر صحیح درس خواندن بازگرداند.
در طول ترم درس ریاضی را بخوانید:یکی از مهمترین نکاتی که برای موفقیت در درس ریاضی و یادگیری بهتر آن مد نظر داشته باشید این است که ریاضی را در طول ترم بخوانید و مطالعه آن را فقط به ایام امتحانات موکول ننمائید. با مطالعه ریاضی در طول ترم فرصت کافیبرای یادگیری بهتر، حل تمرین و مسئله، حل تمرینات بیشتر، رفع اشکال و ... خواهید داشت. برای آموزش ریاضی و قوی شدن در درس ریاضی در طول ترم برای آن وقت بذارید و درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی زیست کنکور و دبیرستان +قیمت تدریس زیست
تدریس خصوصی زیست کنکور و دبیرستان +قیمت تدریس زیست در این بخش ارائه شده است.

دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:
1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.
2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر کهاز این زمان استفاده کاملا را ببرید.
3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.
4- قبل از مطالعه کتابهای کمک آموزشی و زدن تست کنکور زیست، کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر موارد مهم خط بکشید و نکات خیلی مهم را در همان جزوه کلاسی یادداشت نمائید.
5- در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت مدرس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید.

سایت ایران مدرس برای ثبت آگهی تدریس خصوصی زیست کنکور بهترین گزینه است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهای تدریس خصوصی زیست کنکور، مدرس خصوصی زیست کنکورو ... را جستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی کهدر نتایج جستجوی گوگل به شما نشان داده می شود ایران مدرس است. به این ترتیب، متقاضیان تدریس خصوصی زیست کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند.


iranmodares


از مطالب خلاصه‌بردای کنید. می‌توانید مطالب مهم را به‌صورت نکات جداگانه درون دفتر یا فیش‌هایی بنویسید. اما بهترین روش برای خلاصه‌برداری، نوشتن مطالب مهم به‌صورت نمودارهای درختی، شبکه‌ای، جدول‌ها، شکل و.... می‌باشد. یعنی مطالبی را که یاد گرفته‌اید به شکلی که ذهنتان آن را خلق می‌کند بازنویسی کنید. در کل قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور بالا می باشد و به دلیل اهمیت آن بسیاری از افراد حاضر هستند این مبالغ را بپردازند. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی دبیرستان و کنکور از 20 هزار تومان برای هر جلسه تا 200 یا 300 هزار تومانبرای هر جلسه و بیشتر هم می تواند باشد. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور سالهای سال است فعالیت دارند و در این زمینه تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، برای کلاسهای خصوصی زیست قیمتهای بسیار بالایی در نظر می گیرند که حتی ممکن است قابل باور نباشد.
بسیاری از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند ولی به هر حال قیمتهای متنوعی برای کلاسهای خصوصی زیست از 12 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومانارائه شده است. در این حالت باید خودتان آگهی مدرسین زیست را مشاهده کنید وبا توجه به رزومه کاری و سوابق تدریس مدرسین و همچنین با توجه به قیمت و هزینه ای که هر مدرس ارائه کرده است، مدرس و معلم خصوصی مورد نظرتان را انتخاب نمائید. در حالتهای خاص، مدرسینی که معروف هستند و مثلا در صدا و سیما تدریس می کنند و یا کتابهای تالیفی دارند و همه آنها را برای نتایج درخشانشنان می شناسند، ممکن است نسبت به قیمتهای ارائه شده در این بخش هزینه های خیلی بالاتری را برای کلاسهای خصوصی زیست درخواست نمایند.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور
موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور ممکن و راحت تر است. در این بخش در رابطه با موفقیت در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی کنکور مطالبی ارائه می گردد.  برای موفقیت در کنکور فقط شرکت در کلاسهای خصوصی کنکورکافی نیست. در وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه نحوه مطالعه برای کنکور، برنامه ریزی کنکوری، چگونگی کسب درصد بالا و حتی درصد 100 در ریاضی و فیزیک کنکور و .... ارائه شده است. به عنوان مثال، مقاله چگونه درس بخوانیم برای کنکور یا مهمترین عوامل موفقیت در کنکور سراسری و آزادرا مطالعه نمائید. برای موفق شدن در کنکور و کسب رتبه عالی، باید در کنار کلاسهای خصوصی خودتان هم دروس را مطالعه نموده و از زمان خودتان بهترین استفاده را داشته باشید. باید در ایام کنکور با یک برنامه ریزی خوب پیش بروید (مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟را در این زمینه مطالعه نمائید). در مرحله اول کتاب درسی را برای خودتان در اولویت قرار داده و به قول معروف آن را شخم بزنید و خوب خوب بخوانید. درادامه تمرین و مسئله حل کنید تا مطلب را درک نمائید. خیلی سریع و بودن مطالعه کتاب درسی سراغ نکته و تست نروید. بعد از مطالعه کتاب درسی و حل تمرین و مسئله سراغ تست زنی بروید. هر اشکال در متن درس و یا در تمرینات و تست ها را یادداشت نموده و از مدرس خصوصی کنکور خودتان بپرسید. در برنامه خودتان مرور را هم در نظر بگیرید. بعضی از فرمولها و روابط زود فراموش می شوند و لازم است به صورت مداوم مرور شوند. با انگیزه و انرژی بالا درس بخوانید و با استفاده از تلاش و پشتکار خودتان و مشاوره و راهنمایی مدرس و استاد خودتان به سمت موفقیت حرکت کنید. برای دانلود رایگان تست های کنکوری و سوالات کنکور بر روی عبارت دانلود تست کنکور یا تست کنکور سراسری و آزاد کلیک کنید. یک مطلب بسیار مهم که وجود دارد این است که شما در نهایت به هر شکلی که مطالعه کرده اید و هر کلاسی که رفته اید و یا هر کتابی که مطالعه کرده اید، چیزی که از شما در جلسه کنکور خواسته می شود این است که به تست های کنکور پاسخ دهید. درس را مفهومی بخوانید، تمرین حل کنید، کلاس بروید و ... ولی در نهایت باید توانایی تست زنی خودتان را افزایش دهید. این مهمترین مهارتی است که در کنکور از شما خواسته می شود.
تدریس خصوصی در کنار کمک به افزایش معدل و گرفتن نمرات بالاتر می تواند به کسب رتبه خوب در کنکور سراسری توسط شما نیز کمک کند.
اگر در درس خاصی اشکال دارید می توانید با تماس با مدرسین خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس و برگزاری جلسات تدریس خصوصی اشکال خودتان را رفع کنید. پس از رفع اشکال در درس یا مبحث مورد نظر با مرور و تست زنی صحیح می توانید در ان درس یا مبحث درصد خوبی را در کنکور سراسری کسب کنید. اگر خود درس را می فهمید و در آن اشکالی ندارید و فقط با نحوه تست زنی آن مشکل دارید نیز می توانید با برگزاری جلسات تدریس خصوصی این اشکال را هم رفع کنید. در صورتیکه در زمینه تدریس دروس دبیرستان همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و .... به مدرس خصوصی احتیاج دارید، در وب سایت (ایران مدرس) به بخش تدریس خصوصی مراجعه نمائید.
عوامل زیادی در کسب رتبه خوب در کنکور موثر است. یکی از پارامترهایی که در سالهای اخیر موثر شده است، معدل دوره دبیرستان می باشد. اگر در طول دوره دبیرستان خوب تلاش کرده باشید و در صورت لزوم برای توقیت دروس و افزایش معدل از جلسات تدریس خصوصی استفاده کرده باشید، این پارامتر را به خوبی برای خودتان لحاظ کرده اید. علاوه بر این، در خود ایام کنکور هم برای تقویت مهارتهای تست زنی، یادگیری بعضی از مباحثی که در آنها اشکال دارید، مشاوره برای نحوه برنامه ریزی در ایام کنکور و ... می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید. البته در انتخاب مدرس خصوصی کنکور خود باید دقت کنید. حتی الامکان کلاسهای تدریس خصوصی را با کسی هماهنگ کنید که خودش در کنکور رتبه خوبی کسب کرده باشد.


iranmodares


اگر در جستجوی سایت پربازدید درج آگهی رایگان تدریس خصوصی کنکور هستید ....
اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت داشته باشید ....
در صورتیکه چندین سال است که در زمینه کنکور فعالیت دارید و با ثبت تبلیغات تدریس در سایتهای پربازدید می خواهید تعداد شاگردهای خودتا را بیشتر کنید ...
در هر صورت، آگهی تدریس کنکور خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. سایت ایران مدرس بزرگترین و معتبرترین سایت تدریس ایران است و تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نامی دارد. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی ریاضی کنکور و ... را در گوگلجستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج و در جایگاه اول یا یکی از چند جایگاه اول قرار دارد. بنابراین با درج تبلیغ تدریس کنکور درایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و با شما تماس خواهند گرفت.
اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و در این زمینه موفق گردید، برای جذب شاگرد می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نمائید. برای درج آگهی تدریس در زمینه کنکور و یا هر زمینه دیگری در ایران مدرس که بزرگترین و پربازدید ترین سایت تدریس ایران است در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک کنید. ایران مدرس تا مرداد 96بیش از 16500 مدرس ثبت نامی در زمینه تدریس کنکور، تدریس ریاضی، فیزیک، تدریس زبان انگلیسی و .... دارد. همین الان در گوگل عبارت "تدریس خصوصی کنکور"را جستجو کنید. ایران مدرس اولین سایت و یا یکی از اولین سایتهایی است که در نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد. بنابراین، اگر آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، متقاضیان تدریس خصوصی کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت می شوند. در ادامه اگر با توجه به مطالب قبلی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و در متن آکهی تدریس خودتان هم در رابطه با توانایی های خودتان و برنامه هایی که دارید و جزواتی که تهیه کرده اید و ... توضیحات کافی ارائه کرده باشید، به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد. برای موفق شدن در تدریس خصوصی کنکوردر مرحله اول باید آمادگی و توانایی لازم را در خودتان ایجاد نمائید و در ادامه روشهای مختلف را برای جذب شاگرد در زمینه تدریس کنکور امتحان کنید. یکی از این روشهای جذب شاگرد و شاید بهترین انها، ثبت آگهی تدریس در همین سایت است. در ادامه بعد از جذب شاگرد تلاش کنید تا حتما اعتماد شاگردهایتانرا پاسخگو باشید و برای موفقیت انها در کنکور از هر کاری دریغ نکنید. اگر می خواهید در تدریس کنکور و تدریس خصوصی دروس کنکوری موفق باشید، سعی کنید شاگردهایتان را در کنکور به موفقیت برسانید.
به جرات می توان گفت که ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس کنکور است. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصیفیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی زیست کنکور و ... را درگوگل جستجو نمائید. با جستجوی عبارتهای مزبور در گوگل خواهید دید که در صفحه اول نتایج جستجو و در جایگاه اول تا سوم سایت ایران مدرس قرار دارد. بنابراین، متقاضیان تدریس دروس کنکوری به راحتی آگهی تدریس شما را پیدا کرده و به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد.
 منبع: سایت کنکور ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210877
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X