تدريس خصوصي
نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و بیشترین درآمد مدرسین
در این بخش در رابطه با نحوه کسب درآمد از تدریس خصوصی و بیشترین درآمد مدرسین مطالبی ارائه می گردد.

اگرمی خواهید در کار تدریس درآمد بسیار بالایی داشته باشید باید دروسی را تدریس کنید که به انها علاقه دارید و از تدریس آنها لذت ببرید. اگر اینطور باشد، شاگرد شما هم از گوش دادن به شما لذت می برد. راه حلهای ابتکاری برایحل مسائل ارائه دهید و روش تدریس و روش حل مسائل را مرتبا به روز و مفید تر و بهینه تر کنید. اگر می خواهید در بیرون اتفاقات خوب بیفتد و درامد شمااز تدریس عالی باشد، باید ابتدا درون را اصلاح کنید و خودتان در تدریس عالی باشید.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد.
آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت تبلیغات تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نمائید.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید.
2- با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید. برای جذبشاگرد می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس گرفته و برای ارائه تدریس اعلام آمادگی کنید. در اینترنت و روزنامه می توانید آگهی آموزشگاههایی که به مدرس خصوصی نیاز دارند را پیدا کنید.


درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد.


iranmodares


نکته دیگری که برای افزایش درآمد خودتان از کار تدریس و برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی مدنظر داشته باشید، خوب تدریس کردن است. با خوب تدریس کردن است که می توانیدکار تدریس را ادامه دهید و به داشتن درامد خوب در این زمینه امیدوار باشید. اگر خوب تدریس کنید شاگردهای شما در ترم های آینده هم دوباره برای دروس دیگرشان با شما تماس خواهند گرفت و شما را به دوستان و آشنایانشان هم معرفی خواهند کرد. اگر خوب تدریس کنید شاگردهای شما با افزایش تدریجی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی شما مشکلی نخواهند داشت. بنابراین کم کم درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر خوب تدریس کنید متقاضیان کلاسهای تدریس خصوصی شما بیشتر و بیشتر شده و شما فقط کلاسهایی را خواهید رفت که حاضر باشند هزینه مورد نظر شما را پرداخت کنند.
اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد.
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مزایای زیادی دارد. در مرحله اول زمان کلاسهای خصوصی را خودتان با شاگردهایتان هماهنگ می کنید و می توانید در کنار کار تدریس به کارهای دیگرتان هم بپردازید. به عنوان مثال، اگر دانشجو هستید، کلاسهای تدریس خصوصی را می توانید در زمانهایی برگزار نمائید که به کلاسهای خودتان هم برسید. یا اگر کارمند هستید هم در زمانهای غیر از زمانهای رسمی کار اصلیخودتان می توانید در زمینه تدریس فعالیت داشته باشید. اگر در شرکتها کار پاره وقت انجام دهید حتما زمان مشخصی برای حضور در محل کار را از شما می خواهند و کارهای دیگر انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی را ندارند. بنابراین انعطاف زمانی کار تدریس خصوصی یک مزیت برای آن به حساب می آید. خوبی دیگری که کار و شغل تدریس خصوصی دارد این است که به نسبت زمانی که برای آن در نظرمی گیرید و به نسبت وقتی که می ذارید، درآمد خوبی دارد. هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید و بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید، شاگردانتان با پرداخت هزینه های بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت.
اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی پیشرفت کنید دروسی را تدریس کنید که خودتان به انها علاقه دارید. اگر به دروس تدریسی خودتان علاقه داشته باشید، آن دروس را بهتر تدریس می کنید و احتمال نتیجه گرفتن شاگردهایتان هم افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر فیزیک را به نسبت درس ریاضی بیشتر دوست دارید و از تدریس آن بیشتر لذت می برد، در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت خودتان را بیشتر کنید.
راهکار دیگری که برای پیشرفت در کار تدریس وجود دارد این است که جزوات خلاصه ای از دروس مختلف بااسم خودتان تهیه کنید و در اینترنت پخش نمائید. به این ترتیب، اگر جزوات خوبی داشته باشید و در جزوات هم شماره تماس خودتان و رزومه خودتان را ذکر کرده باشید، دانش آموزان و دانشجویان با شما آشنا شده و برای تدریس با شما تماس خواهند گرفت. در همین سایت، بعد از عضویت در سایت و ورود به کنترل پنل، برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه ثبت نمائید. جزوات ثبت شده شما،بعد از تایید مدیریت سایت، در کنار آگهی تدریس شما به متقاضیان تدریس خصوصی نشان داده خواهد شد.
وب تدریس کنید و عالی تدریس کنید. شاید تعجب کنید که چرا خوب تدریس کردن را به عنوان یکی از روشهای جذب شاگرد ارائه کرده ایم. ولی اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، ترمهای بعد هم با شما کلاسهایشان را هماهنگ می کنند. به این ترتیب شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. آنقدر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سخت باشد.
برای کسب درآمد بالا از کار تدریسخصوصی موارد دیگری هم موثر و مهم است. باید کیفیت جلسات تدریس شما بالا باشد. به نحوی که شاگردهای شما علاوه بر اینکه کلاسهای این ترم خودشان را با شما ادامه دهند و مدرس خودشان را عوض نکنند، در ترمهای بعدی نیز برای سایر دروس خودشان دوباره با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس روز به روز افزایش یابد، باید خوب تدریس کنید و به نحوی برنامه ریزی کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به کار تدریس متعهد باشید و نتیجهگرفتن شاگردهایتان و آموزش اصولی دروس برایتان مهم باشد. تدریس خصوصی یکی از کارهای پردرآمد و یا حداقل با درآمد خوب ایران است. اگر کیفیت کلاسهای خودتان را در سطح استانداردهای بالا نگه دارید و تلاش کنید شاگردانتان نتیجه خوبی بگیرند، می توانید در زمینه تدریس به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا موفق باشید. برای مطالعه در زمینه تدریس موفق و موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه تدریس خوب و موفق با درآمد بالا داشته باشیم ؟ را مطالعه کنید.
کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای پشت سر هم هماهنگ کنید.به عنوان مثال اگر در یک روز 4 جلسه کلاس تدریس خصوصی دارید و هر کدام از آنها در نقطه ای از شهر است، کلاسهایی که در شمال شهر است و نزدیک به هم است را برای تدریس در صبح هماهنگ کنید و 2 کلاس دیگر را به بعد از ظهر موکول نمائید. به این ترتیب وقت شما کمتر تلف شده و در نهایت درآمد شما از کار تدریس خصوصی افزایش پیدا می کند. همین یک مورد می تواند باعث شود که مثلا به جای 4 جلسه تدریس خصوصی در روز، 5 کلاس برگزار نمائید و پول بیشتریدر بیاورید.
کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید. برای گسترشکار خودتان در زمینه تدریس خصوصی و افزایش تعداد شاگردهایتان و افزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی، کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید و از آنها بخواهید در صورتیکه یکی از فامیلها، آشنایان و یا دوستانشان به خدمات تدریس خصوصی نیاز داشتند کارت را به ایشان بدهند. البته در صورتیکه کار شماو کیفیت جلسات تدریس خصوصی شما خوب باشد، این اتفاق به صورت اتوماتیک می افتد ولی به هر حال ممکن است شماره تماس شما فراموش شود و با دادان کارت خودتان می توانید شاگردهای بیشتری جذب کنید. حتی می توانید بعضی از تمرینهاو خلاصه نویسیهای مهم را در برگه هایی به شاگردانتان بدهید که در سربرگ آنشماره تماس و اطلاعات تماس خودتان ثبت شده است.

درآمد مدرسین تدریس خصوصی:همانطور که گفته شد، درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزارتومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توانمالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل ودروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و در ابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است. اگر بخواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید، باید عالی تدریس کنید، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروسی را تدریس کنید که هزینه تدریس آنها بالاتر است و در حفظشاگردهایتان و به نتیجه رساندن آنها تلاش کنید. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری درامد بسیار خوبی دارد. البته دانش آموزان و دانشجویان ووالدین انها بسیار سخت اعتماد می کنند. چون نتیجه گرفتن در کنکور برای افراد بسیار مهم است و به نسبت قبولی در امتحانات تاثیر بسیار بیشتری در زندگی افراد دارد، بنابراین در انتخاب مدرس تدریس خصوصی کنکور بسیار دقت و وسواس وجود دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد بسیار بالایی کسب کنید باید متمایز وعالی باشید و در رزومه خودتان مواردی را ارائه دهید که دانش اموزان و دانشجویان و یا والدین آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. اگر در کار تدریس وتدریس خصوصی خوب عمل کنید، در هر زمینه ای که فعالیت دارید و هر درس و رشته ای را که تدریس می کنید می توانید درآمد بالایی کسب نمائید. اگر به کار خودتان تعهد داشته باشید و برای نتیجه گرفتن و آموزش شاگردهایتان با جدیت تلاش کنید، مطمئنا درآمد شما روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد. درآمد مدرسین تدریس خصوصی، بیشتر از هر عامل دیگری به خود مدرس بستگی دارد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96
استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96 - از دانشجویان علاقه مند به تدریس خصوصی و تمامی مدرسان و دبیران و معلمان در تمامی رشته ها و در کل کشور در مرداد96 و شهریور96 و همچنین مهر96 دعوت به همکاری می گردد.
اگر می خواهید به راحتی شاگرد جذب کنید و با متقاضیان تدریس خصوصی فیزیک، ریاضی، شیمی، زبان، زیست، عربی، دروس دانشگاهی، ریاضیات و فیزیک دانشگاه، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، نرم افزار و کامپیوتر، هنر و ورزش و ... به صورت مستقیم در ارتباط باشید ....
اگر می خواهید با پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد از کار تدریس و تدریس خصوصی به صورت پاره وقت و یا تمام وقت در تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، اهواز، سنندج، رشت، ساری و یا هر جای دیگر ایران درآمد کسب نمائید ....
چنانچه در جستجوی جدیدترین آگهی های استخدامی مدرس و دانشجو جهت تدریس خصوصی مرداد و شهریور 96 و مهر 96 و .... با تمامی آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی و گروههای آموزشی تماس گرفته اید ولی موفق به جذب شاگرد نشده اید ....
در هر صورت، راهکار بسیار بهتری برای جذب شاگرد وجود دارد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در تابستان و پاییز 96 به بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس) که تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نامی دارد مراجعه کنید، در سایت عضو شوید و با ثبت آگهی رایگان تدریس خصوصی و ارتباط مستقیم با متقاضیان تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، دروس دانشگاهی، زیست، شیمی، عربی و .... به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است. به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدام مدرس و معلم و تماس های بیشتر با آموزشگاههای تدریس خصوصی و آموزشگاههای زبان در مرداد و شهریور و مهر 96 با ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس به صورت مستقیم و بدون واسطه با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید.
برای مشاهده لیست مدرسینی که آگهی تدریس خصوصی خودشان را در سایت ایران مدرس ثبت نموده اند و ثبت اگهی تدریس خصوصی به صورت رایگان و یا ویژه در این وب سایت بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک کنید. مطالعه مقالات زیر هم در این زمینه مفید است.

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک و آموزش بهتر درس فیزیک
اگر می خواهید درس فیزیک را بهتر یاد بگیرید راهکار خوبی که وجود دارد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک است.
فیزیک یکی از دروس مهم در دوران متوسطه و دانشگاه است. البته برای رشته ریاضی این درس خیلی مهم است و برای رشته تجربی هم جزو دروس مهم می باشد. اگر در کنکور ریاضی و تجربی درس فیزیک را خوب بزنید، خیلی روی رتبه شما تاثیر گذار خواهد بود. در دوران دبیرستان هم با یادگیری بهتر درس فیزیک می توانید در این درس نمره خوبی بگیرید و معدل خودتان را هم ارتقا دهید. در دوران دانشگاه هم بسیاری از رشته ها حداقل فیزیک عمومی 1 و 2و فیزیک هالیدی را دارند. اگر می خواهید در درس فیزیک نمره خوبی بگیرید، راهکار خوبی که وجود دارد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک است. در بسیاری از موارد کلاسهای خصوصی کارساز و مفید است. به عنوان مثال اگر نتوانسته اید در کلاس فیزیک مدرسه یا دانشگاه حاضر باشید و یا در کلاس فیزیک درس را خوب یاد نگرفته اید و اشکال دارید در هر صورت، استفاده از جلسات تدریس خصوصی فیزیک مفید و موثر است. برای گرفتن نمره خوب در امتحان فیزیک، زدن درصد بالا در فیزیک کنکور، گرفتن نمره اول در کلاس، آموزش پایه ای، مفهومی و عمقی فیزیک و .... استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک مفید و موثر است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، فیزیک کنکور و دانشگاهی، دروس تخصصی رشته فیزیک، فیزیک 1 و 2 دانشگاهی و فیزیک هالیدی بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید. در کنار شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی فیزیک خودتان هم درس بخوانید و سعی کنید روابط و فرمولهای درس فیزیک را به صورت مفهومی یاد بگیرید. حین حل مسائل فیزیک دلیل استفاده از هر رابطه را یاد بگیرید. مطالعه مقالات زیر هم در زمینه موفقیت در فیزیک مفید است.

قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210756
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X