تدريس خصوصي
آموزش و تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی
در این بخش مطالبی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ارائه می گردد.در وب سایت ایران مدرس، مدرسین زیادی برای تدریس زبان انگلیسیو مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کرده اند. مدرسین مزبور در زمینه های مختلفی از آموزش زبان از جمله تدریس زبان انگلیسی دبیرستان, تدریس زبان انگلیسی کنکور, تدریس زبان انگلیسی دانشگاه, مکالمه انگلیسی, ترجمه متون, آیلتس, تافل, تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی, TOEFL, تدریس مکالمه انگلیسی و .... فعالیت دارند.اگر در زمینه تدریس زبان انگلیسی به مدرس خصوصی زبان نیاز دارید بر روی لینک مدرسین زبانکلیک نمائید. با کلیک بر روی لینک مزبور تعدادی از مدرسان زبان انگلیسی رامشاهده خواهید کرد. در پایین همین مطلب نیز تعدادی از مدرسین زبان انگلیسیو مکالمه زبان نشان داده شده اند که برای هماهنگی جلسات تدریس خصوصی زبان می توانید با آنها در تماس باشید.عباراتکلیدی: تدریس زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان، مکالمه، تدریس مکالمه زبان انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، مدرسمکالمه زبان انگلیسی
1- لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و در متن یاد بگیرید. هر لغت جدیدی را که یاد گرفتید نحوه کاربرد و استفاده آن را در جمله بررسی نمائید و یاد بگیرید. لغات جدید را همواره مرور کنید و در مکالماتتان از انها استفاده نمائید. حین گوش دادن به اخبار و داستانهای انگلیسی دقت کنید که لغات جدید را تشخیص دهید.
2- گرامرهای جدید را که مطالعه می کنید از طریق حل تمرین و مثال تسلط خودتان بر آنها را افزایش دهید. حین مکالمه نیز سعی کنیدکه قواعد جدید را به کار برده و استفاده نمائید. البته اگر مهارت گوش دادنرا به خوبی تقویت کرده و تمرین کنید، قواعد و گرامر را خود به خود اموزش می بینید.
3- در طول روز حداقل 30 دقیقه به اخبار، داستان و یا مکالمات انگلیسی گوش دهید. گوش دادن مادر یادگیری هر زبان جدیدی است
4- در کلاسهای بحث آزاد و مکالمه شرکت کنید و با هم کلاسی هایتان حتی در مسیر رسیدن به کلاس انگلیسی صحبت کنید.
برای تقویت مکالمه زبان انگلیسیخودتان، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی می تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن خواهیدداشت.
راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان

راهکارهایی برای آموزش سریعتر زبان در این بخش ارائه می گردد.

1- اخبار و موسیقی زبان انگلیسی گوش دهید.

2- تا جایی که ممکن است به زبان انگلیسی حرف بزنید.

3- به صورت مداوم لغات و کلمات جدید را مرور کنید.

4-یادگیری زبان انگلیسی را ترک نکنید.
چگونه مکالمه زبان انگلیسی را تدریس کنیم:هدف بسیاری از زبان آموزان برای شرکت در کلاسهای گروهی زبان در آموزشگاههای زبان و یا شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی یادگیری وآموزش مکالمه زبان است. اگر می خواهید مکالمه زبان را آموزش دهید و مکالمهزبان را خوب تدریس کنید، در مرحله اول خودتان باید در کلاسهای آموزش زبان،انگلیسی صحبت کنید. همین صحبت کردن خودتان در کلاسهای اموزش زبانباعث می شود نحوه استفاده از لغات و قواعد جدید، چگونگی به کارگیری اصطلاحات، نحوه برخورد با شرایط مختلف و انتخاب جملات در شرایط مختلف و .... به شاگردانتان آموزش داده شود. حتی می توانید تعریف لغات جدید و توضیحات مرتبط با گرامر و قواعد جدید را به زبان انگلیسی و البته به زبان ساده توضیح دهید. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که به شاگردانتان اجازه دهید بیشتر از خودتان حرف بزنند. برای همه ی زبان آموزان به یک اندازه فرصت حرف زدن در نظر بگیرید و عدالت را رعایت کنید. از این لحاظ کلاسهای خصوصی آموزش مکالمه زبان مزیت زیادی دارد و چون فرصت حرف زدن برای شاگرد شما بیشتر است، یادگیری مکالمه هم بهتر اتفاق می افتد. برای تقویت مکالمه شاگردانتان می توانید از ویدیو هم استفاده نمائید. از شاگردانتان بخواهید در کلاسهای اموزش زبان هر کدام در حد 5 دقیقه در مورد موضوع دلخواهی توضیح بدهند و یا شیئی را توصیف کنند و بقیه بتوانند آن را حدس بزنند. (دانلود رایگان: جزوه مکالمه زبان)
برای آموزش خصوصی مکالمه زبان چند جلسه لازم است؟ درکل تعداد جلسات لازم برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به وضعیت کنونی شما بستگی دارد. اینکه چقدر زبان بلد هستید تعیین می کند که تا یادگیری بهتر چند جلسه لازم دارید. در ضمن، ممکن است شما برای هدف خاصی بخواهید در زمینهمشخصی مکالمه زبان را یاد بگیرید. مثلا بخواهید فقط مکالمات مرتبط با خریدو فروش کالا و خدمات را یاد بگیرید و یا شاید قرار است در یک کنفرانس علمیو در زمینه خاصی قرار است حرف بزنید و می خواهید برای این هدف آماده شوید.در این مثالهایی که زده شد تعداد جلسات کمتری لازم دارید. چون محدوده مکالمات محدودتر می شود و در نتیجه زودتر می توانید بر آن مسلط شوید. در کلاگر خودتان زبان را در حد متوسط بلد باشید با برگزاری 20 یا 30 جلسه کلاس خصوصی زبان می توانید حرف بزنید و تا حدی برمکالمه مسلط شوید. البته همانطور که گفته شد به خودتان و وقتی که برای آموزش زبان در نظر می گیرید هم بستگی دارد. در بین جلسات آموزش خصوصی مکالمه زبان هر چه بیشتر وقت بذارید مسلط تر خواهید شد و پیشرفت شما هم سریعتر خواهد بود.
با توجه به مطالب ارائه شده برای آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در سایت (ایران مدرس) پیدا کنید. در کنار شرکت در کلاسهای خصوصی مکالمه، خودتان هم باید محیطی را برای اموزش خودتان فراهم نمائید و از هر فرصت و وسیله ای برای آموزش و یادگیری سریعتر استفاده کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر مکالمه زبان انگلیسی علاوه بر شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان خودتان هم باید تلاش کنید و سعی کنید هر روز تمرین نمائید. در مرحله اول سعی کنید در برنامه روزانه خودتان یادگیری لغات جدید زبان انگلیسی را داشته باشید. هر چه دایره لغات شما بزرگتر باشد راحت تر می توانید حرف بزنید. البته لغات اکتیو مهمتر از لغات پسیو است. لغات اکتیو لغاتی هستند که به صورت کامل بر انها مسلط هستید و با فرمهای گوناگون ان (فعل، مصدر، صفت و ....) آشنا می باشید و در جمله و متن به راحتی از انها استفاده می نمائید. هر چه دایره لغات اکتیوی که بلد هستید بزرگتر باشد در مکالمه زبان راحتتر هستید.لغات پسیو لغاتی هستند که اگر از شما پرسیده شود به احتمال زیاد معنی آنها را می دانید ولی در مکالمات خودتان به ندرت از انها استفادهمی کنید و خیلی با آنها راحت نیستید. هر مقدار بیشتر از این لغات پسیو در قالب جمله استفاده نمائید، تسلط شما بر آنها بیشتر شده و اکتیو خواهند شد. نکته دیگر که برای آموزش بهتر مکالمه زبان در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان باید مد نظر داشته باشید این است که تا جایی که ممکن است باید حرف زدن به زبان انگلیسی را تمرین کنید. با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. در کلاسهای بحث آزاد شرکت نمائید و در کلاسهای خصوصی مکالمه زبان هم فعال باشید و حرف بزنید. از هر فرصتی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسیخودتان استفاده نمائید. در ذهن خودتان رویدادهای مختلف را به زبان انگلیسیتشریح کنید. با خودتان در مورد میهمانی دیشب به انگلیسی حرف بزنید. در کلاسهای آموزشگاه و مدرسه و یا همان جلسات تدریس خصوصی آموزش مکالمه زبان کنفرانس ارائه دهید. موضوعی را انتخاب کنید و در مورد آن حرف بزنید.

جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد غذاها – انوع غذا، پختن و سرخ کردن

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی در مورد انواع غذاها، انوع روشهای پختن و سرخ کردن غذاها ارائه شده است. ....

بازدید: 1018

آدرس پرسیدن و آدرس دادن در زبان انگلیسی

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در هنگام پرسیدن آدرس و دادن آدرس به کار می رود، عنوان شده است. ....

بازدید: 452

جملات کاربردی زبان انگلیسی در تاکسی

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در تاکسی مورد استفاده قرار می گیرد، ارائه شده است. ....

بازدید: 342

جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد سن – قد – وزن

در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در مورد سن – قد و وزن کاربرد دارد عنوان شده است. ....

بازدید: 398

جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد خداوند و مذهب

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که برای مکالمات مربوط به مذهب و خداوند به کار می رود، ارائه شده است. ....

بازدید: 403

جملات رایج زبان انگلیسی در آرایشگاه

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که در آرایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. ....

بازدید: 349

جملات رایج زبان انگلیسی در اداره پست

در این پست اصلاحات و جملات رایج زبان انگلیسی که در اداره پست مورد استفاده قرار می گیرد، در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. ....

بازدید: 370

(0) نظر
برچسب ها :
راهکارهایی برای موفقیت و قبولی در امتحانات
راهکارهایی برای موفقیت و قبولی در امتحانات در این بخش ارائه شده است. یکی از بهترین راهکارها برای موفق شدن در امتحان شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی است. چنانچه در ترمهای قبل عملکرد خیلی خوبی نداشته اید و نمرات شما در امتحانات خیلی قابل قبول نبودهاست ولی قصد دارید در این ترم و ترمهای آینده بسیار عالی عمل کنید ....  شرکت در جلسات تدریس خصوصی می تواند روش خوبی باشد که موفق تر از همیشه در امتحانات با نمره خوب قبول شوید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید. برای قبولی در امتحانات و گرفتن نمره خوب و قبول شدن در امتحانات بهتر است کلاسهای خصوصی در طول ترم برگزار گردد. ولی آیا کلاسهای خصوصی در ایام امتحانات هیچ فایدهای ندارد؟ خیر اینطور نیست. بحث این است که همه ی مطالب را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. کل درسها را نمی توان در یکی دو هفته برگزاری امتحانات خواند و نمره خوبی هم گرفت. باید در طول ترم درس بخوانید. مطلبی که در طول ترم و با در اختیار داشتن زمان کافی یاد می گیرید بیشتر در ذهن شما باقی می ماند و بازدهی بیشتری هم در امتحان خواهد داشت. در ایام امتحانات استرس دارید. کم و زیاد این استرس وجود دارد. بنابراین عمقی نمی توانید درس بخوانید. سعی می کنید خیلی سریع درس را به پایان برسانید. اما اگر قبلا در طول ترم درس را خوانده باشید، در ایام امتحانات هم کار شما راحتتر خواهد بود. خصوصا برای دروس مانند ریاضی، فیزیک و شیمی خواندن درس در طول ترم لازم و ضروری است ( مطالعه کنید: راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه). 1- برای موفقیت در امتحاناتسعی کنید خواندن دروس را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. اگر می خواهید نمرات خوبی بگیرید و معدل بالا داشته باشید و در کنار آن درسها را عمقی یادبگیرید در طول ترم درس بخوانید و مطالعه دروس را برای ایام امتحانات باقی نگذارید.

2- حضور کامل و فعال در کلاسهای مدرسه و یا دانشگاه هم برای موفقیت در امتحانات بسیار مهم است. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درسرا بهتر یاد می گیرید و با سوال و جوابهایی که انجام می شود نکات مهم را آموزش خواهید دید. در کلاسها غیبت نکنید.

3- در کلاسهای مدرسه و دانشگاه جزوه یادداشت نمائید. یکی از توصیه های خوب برای موفقیت در امتحانات همین است. اگر جزوه یادداشت نمائید هم در کلاس حواستان جمع تر است و هم در ایام امتحانات منبع خوبی برای مطالعه دارید.

4- بعد از کلاسهای مدرسه و یا کلاسهای خصوصی حتما درسرا مرور نمائید. مثالهایی که در کلاس بررسی شده است را دوباره حل کنید و مطالبی که ارائه شده است را دوباره مرور نمائید. اشکالاتی که حین مرور پیش می آید را یادداشت نمائید تا بعدا بپرسید.

iranmodares

5- مهمترین و بهترین توصیه برای موفق شدن در امتحاناتو قبولی در امتحان میان ترم و پایان ترم این است که در طول ترم درس بخوانید. با یک برنامه ریزی منظم پیش بروید و در طول ترم در کنار تفریح و کارهای دیگر درس هم بخوانید. همه ی دروس را برای ایام امتحانات باقی نگذارید.
6- برایقبولی در امتحانات و گرفتن نمره عالی در امتحانات نمونه سوالات امتحانی سالهای قبل را حل کنید و از جزوات موجود در همین سایت استفاده نمائید. بر روی عبارت دانلود رایگان جزوه و سوال کلیک کنید و در ادامه نام درس مورد نظر خودتان را جستجو کنید تا سوالات امتحانی و جزوات آن درس را مشاهده نمائید.(عبارتهای کلیدی: توصیه های امتحانی، توصیه هایی برای قبولی و موفقیت در امتحانات،چگونه در امتحانات نمرات خوبی بگیریم، چگونه برای امتحانات نهایی برنامه ریزی کنیم، بهترین توصیه ها برای گرفتن نمرات خوب در امتحانات) 7- کتاب درسی را در اولویت قرار دهید. قبل از اینکه سراغ حل المسائل و کتابهایکمک آموزشی مختلف و ... بروید ابتدا کتاب درسی خودتان را خوب یاد بگیرید ومثالها و تمرینات آن را حل کنید. ممکن است سوالات امتحان از همین مثالها وتمرینات باشد.

8- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک بعد از مطالعه کتاب درسی تمرین و مسئله حل کنید. برای این دو درس حل تمرین و مسئله واقعا لازم است. در صورت تمایل از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک هم استفاده کنید.
چگونه خوب امتحان بدهیم؟
از راهکارهای زیر برای داشتن یک امتحان خوب و موفقیت آمیز استفاده کنید:
1- سر جلسه امتحان یک بار به طور کامل سوال های امتحان را بخوانید. عجله نکنید. اول همه ی سوالها را بخوانید و بعد سوالی را جواب دهید که برایتان مهم تر است و ارزش بیشتری دارد.
2- زمان مناسبی را برای هر یک از سوالها اختصاص دهید. زمان امتحان را به سوالهای موجود تقسیم کنید تا مشخص شود برای هر سوال چقدر زمان دارید.
3- صورت سوالها را به درستی بخوانید. فهمیدن سوال نصف حل آن است. سعی کنید مفهوم هر سوال را به درستی بفهمید تا هر آنچه از شما خواسته شده جواب دهید و اشتباه نکنید.
اگر در قالب یک جمله یا یک کلمه بخواهیم بگوییم، رمز موفقیت در درس خواندن تلاش و پشتکار است. با تلاش و پشتکار می توانید به هر هدف بزرگی دست پیدا بکنید. برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در درس خواندن باید در مرحله اول هدف واضح و مشخصی برای خودتان تعیین کنید (مقاله تاثیر هدف گذاری در موفقیت تحصیلیرا در این زمینه مطالعه کنید). باید مشخص کنید که چه می خواهید و در جستجوی چه هدفی هستید. به عنوان مثال آیا قصد دارید شاگرد اول شوید یا می خواهید این ترم یا ترم آینده معدلتان بالای 19 باشد. آیا قصد دارید در ریاضی 20 بگیرید و یا مثلا در کنکور رتبه زیر 500 کسب نمائید. به هر صورت در مرحله اول هدف خودتان را مشخص کنید. اگر در جستجوی رمز موفقیت در درس خواندنهستید، تعیین هدف را هم فراموش نکنید. اگر ندانید به کجا می روید به جایی نخواهید رسید. در مرحله بعد برای رسیدن به هدف خودتان برنامه ریزی کنید.
راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.
2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.
3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید.جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود وگفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.
4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.
به منظور موفقیت در امتحانات پایان ترم و میان ترم راهکارهای زیر می تواند مفید باشد:
1- خواندن دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید و در طول ترم مطالعه آهسته و پیوسته را داشته باشید.
2- تمرین و نمونه سوالات امتحانی به اندازه کافی حل کنید تا در جلسه امتحان از پس حل سوالات برآیید. با حل هر سوال ذهن و مغز شما یک مرحله رشد می کند.
3- برنامه درسی منظمی داشته باشید تا بتوانید همه ی دروس را پوشش دهید. سعی کنید از وقتتان به صورت مفید استفاده نمائید.
4- به اندازه کافی تفریح برای خودتان در نظر بگیرید تا وسط راه به اصطلاح نبرید و بتوانید تا پایان ترم ادامه دهید.
5- مرور منظم برای درسهایتان در نظر بگیرید تا مطالب در ذهنتان باقی بمانند.
برای موفقیت در امتحان و کسب نمرات عالی برای خودتان هدفواضحی در نظر بگیرید. مثلا اگر ترمهای قبل معدل شما حدود 14 یا 15 بوده است، تصمیم بگیرید این ترم معدل شما بیشتر از 16 باشد. همین تصمیم به کارهای شما جهت می دهد.
(عبارتهای کلیدی: توضیه های امتحانی، چگونه برای امتحانات درس بخوانیم، بهترین راهکارها برای قبول شدن در امتحان،تدریس خصوصی)
منبع: ایران مدرس
(1) نظر
برچسب ها :
آموزش سریع زبان با کلاس خصوصی زبان و مکالمه زبان
در این بخش مطالبی در زمینه آموزش سریع زبان با کلاس خصوصی زبان و مکالمه زبان ارائه می گردد. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و یا هر جای دیگر ایران برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی فرصت بیشتری برای حرف زدن و تمرین مکالمه زبان وجود دارد. اگر می خواهید برای مقاصد تجاری و یا برای ادامه تحصیل مکالمه سریع زبان انگلیسی را سریعتر و در زمان کوتاهتری یاد بگیرید، استفاده از جلسات تدریس خصوصی میتواند مفید وموثر باشد. در کلاسهای گروهی آموزش زبان که به منظور آموزش مکالمه برگزار می گردد زمان کمتری برای حرف زدن در اختیار هر کدام از شاگردها قرار دارد و در نتیجه یادگیری با زمان بیشتری اتفاق می افتد. در کلاسهای خصوصی بیشتر می توانید حرف بزنید و بیشتر تمرین داشته باشید. برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسی در مدرسه و دانشگاه هم استفاده از کلاسهای خصوصی زبان می تواند بسیار موثر و خوب باشد. در فصل تابستان، زمان آزاد و وقت بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید. از این فرصت استفاده کنید و زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان در فصل تابستان برای اموزش و یادگیری بهتر آن می تواند بسیار موثر باشد. برای مشاهده مدرسین خانم و آقای زبان انگلیسی که در تهران، کرج ویا سایر شهرهای ایران در زمینه اموزش زبان فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید. در فصل تابستان زبان را خوب یاد بگیرید و در ادامه تحصیل از مزایای ان استفاده کنید. اگر زبان را خوب بلد باشید در دوران تحصیل در مدرسه و دانشگاه خیالتان از بابت امتحان زبان انگلیسی راحت خواهد بود. در کلاسهای زبان به راحتی می توانید به سوالها پاسخ دهید و تمریناتی که به شماداده می شود را هم راحت حل خواهید کرد. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان هر وقت بحث از زبان و امتحان زبان باشد، اعتماد به نفس خوبی خواهید داشت. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توانید لغات و نحوه کاربرد انها در جمله، مکالمه زبان و گرامر و قواعد زبان را یاد بگیرید (برای دانلود جزوات عالی در زمینه گرامر و قواعد زبان بر روی لینک دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسیکلیک کنید). در کلاسهای تدریس خصوصی زبان چون زمان بیشتری برای تمرین و بحث با معلم زبان خودتان دارید، مکالمه زبان راهم بهتر آموزش می بینید. اگراز فرصت هایی مانند آنچه در فصل تابستان پیش می آید استفاده نموده و زبان را خوب یاد بگیرید، در کنکور هم زبان را بالا می زنید و در نهایت رتبه کنکور شما بهتر خواهد شد. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی بر روی عبارت تست کنکور زبان کلیک کنید.
برای مطالعه در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی زبان مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و برای مطالعه در زمینه آموزش سریع و آموزش در زمان کم زبان مقاله چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟ را بخوانید.
بان انگلیسی در مقطع دانشگاهی هم مهم است. از همان ترم های اول که زبان عمومی را باید پاس کنید با این درس سر و کار دارید. اگر در دوران دبیرستان زبان را خوب خوانده باشید و در کلاسهای گروهی و خصوصی زبان، علاوه بر کلاسهای مدرسه، شرکت کردهباشید، در زبان عمومی دانشگاه هم مشکلی نخواهید داشت و به راحتی از پس آن بر خواهید آمد. در مقطع دانشگاه معمولا در هر رشته ای درس زبان تخصصی وجود دارد که اصطلاحات تخصصی آن رشته در قالب این درس آموزش دیده می شود. اگر زبان عمومی را خوب بلد باشید، در درس زبان تخصصی هم فقط باید لغات جدید را یاد بگیرید و مشکل خاصی نخواهید داشت. درس زبان انگلیسی در مقطع دانشگاه درس بسیار مهمی است. امروزه اگر می خواهید به مطالب علمی وپروژه ها و تحقیقات انجام شده در سراسر جهان دسترسی داشته باشید، بلد بودنزبان انگلیسی کاملا مهم است. 
کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش بهتر زبان انگلیسی:اگر می خواهید زبان انگلیسی را برای امتحانات مدرسه و یا دانشگاه مطالعه کنید باید هر چه زودتر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان را شروع کنید. برگزاری این کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. یا می توانید در طول ترم خودتان درس زبان را بخوانید و در ایام امتحانات فقط برای رفع اشکال تعداد محدودی کلاس خصوصی زبان داشته باشید. در کنار کلاسهای خصوصی زبان خودتان هم درس بخوانید. اگر می خواهید برای آزمونهایی مانند آیلتس و تافل آماده شوید (بر روی عبارتهای تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی تافلکلیک کنید)، در این حالت هم باید تعداد جلسات کافی باشد و سعی کنید با یک مدرس مجرب و با سابقه این کلاسها را بردارید. چنانچه در حال مطالعه برای کنکور هستید و می خواهید کلاس تدریس خصوصی زبان کنکور داشته باشید، توصیه می شود در ایام کنکور هفته ای یکی دو جلسه کلاس داشته باشید و برگزاری این کلاسها را هم به ایام نزدیک کنکور که گفته می شود نباید مطالب جدید خواند موکول نکنید. برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی باید این درس را در طول زمان بخوانید. سعی کنید قاعده آهسته و پیوسته را رعایت کرده و به تدریج زبان را یاد بگیرید. زبان انگلیسی هم در دوران دانش آموزیی و دانشجویی و هم بعد از ایام تحصیل به درد بخور و مفید است. برای دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی زبان بر روی عبارت جزوه و سوال زبان کلیک کنید. اگر در جستجوی لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه ازمبتدی تا پیشرفته ویژه ی بانوان و کودکان و نوجوانان در تهران ، کرج، تبریز، مشهد و یا هر جای ایرانهستید ...
در هر صورت، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید.
آیا بدنبال فراگیری زبان آلمانی هستید ؟ آیا به مدرس با تجربه و توانمند جهت یادگیری زبان نیازدارید ؟ آیا در کمترین زمان بدنبال بهترین کیفیت هستید ؟ اگر می خواهید لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش زبان آلمانی هستید (خانمو آقا) ...
در هر صورت، بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

برای آموزش سریع و یادگیری بهتر زبان انگلیسی راهکارهای مختلفی وجود دارد. می توانید در آموزشگاههای زبان و کلاسهای گروهی زبان که در فصل تابستان رونق می گیرد و در سایر ایام سال هم  کم و بیش برقرار است، ثبت نام کنید. می توانید در منزل با استفاده از منابعی که در اختیار دارید و گوش دادن فیلم های زبان اصلی و اخبار انگلیسی و ... زبان را یاد بگیرید و یا از هر روس دیگری برای آموزش زبان استفاده نمائید. از بین روشهای مختلف برای یادگیری زبان استفادهاز کلاسهای تدریس خصوصی زبان که توسط مدرسین خانم و آقای مجرب برگزار می گردد می تواند واقعا مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان، به نسبت حالتی که خودتان بخواهید زبان را در منزل یاد بگیرید و یا بخواهید در اموزشگاههای زبان و کلاسهای گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید، سریعتر و بهتر زبان انگلیسی را آموزش می بینید. در حالتی که خودتان بخواهید زبان را در منزل آموزش ببینید ممکن است روش درس خواندن و مطالعه را بلد نباشید و خصوصااگر بخواهید مکالمه زبان را آموزش ببینید، شخص دیگری را نداشته باشید که با ایشان مکالمه زبان را تمرین کنید. در کلاسای خصوصی زبان می توانید روی سابقه و تجربه و همچنین معلومات مدرس زبان انگلیسی خودتان حساب کنید. مکالمه با شخصی که خودش زبان انگلیسی را خوب حرف می زند به پیشرفت شما کمک زیادی خواهد کرد.
نحوه هماهنگ کردن کلاس خصوصی زبان با قیمت کم: اگر می خواهید در سال 96 و 97در کلاسهای تدریس خصوصی زبان شرکت کنید و البته با قیمت پایین هم این کلاسها را برگزار نمائید، این موارد را در نظر بگیرید. معمولا قیمت کلاسهایتدریس خصوصی زبان انگلیسی و قیمت جلسات تدریس خصوصی به صورت کلی با افزایشتعداد جلسات کاهش می یابد. اگر جلسات بالاتری را لازم داشته باشید هزینه کمتری برای هر جلسه خواهید پرداخت. اگر خودتان تعداد جلسات تدریس خصوصیزبان محدودی لازم دارید، می توانید دوستان خودتان را هم به مدرس زبان معرفی کرده و از ایشان بابت معرفی شاگرد جدید برای کلاسهای خودتان تخفیف بگیرید. مطمئن باشید که قبول خواهند کرد. به صورت دیگر، می توانید با یکی از دوستانتان که وضعیت درسی تقریبا مشابهی دارید مشترکا در کلاس خصوصی زبانشرکت کنید و در مجموع هر کدام از شماها هزینه پایینتری برای کلاسها خواهیدپرداخت. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اگر می خواهید برای امتحان زبان انگلیسی و یا کنکور زبان آماده شوید و به همین دلیل قصد دارید در کلاسهای خصوصی زبان شرکت کنید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات و یاایام کنکور واگذار نکنید. در ایام نزدیک به امتحانات و ایام کنکور مدرس خوب کم گیر می آید  از طرفی هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر است. در کل خوب استهزینه پایینتری برای کلاسهای خصوصی پرداخت کنید ولی در نظر داشته باشید کهمدرسین خوب که واقعا شما را می توانند به نتیجه مطلوب برسانند با قیمت هایخیلی پایین کار نمی کنند و باید حاضر باشید برای کلاسهای خصوصی هزینه کنید.
راهکارهای موفقیت در آموزش زبان انگلیسی:شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری بهتر آن است و البته کافی نیست. اگر می خواهید در امتحان زبانانگلیسی عالی عمل کنید، در امتحانات مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید و خودتان هم درس بخوانید. در طول ترم زبان انگلیسی را بخوانید و از خواندن زبان به صورت مقطعی پرهیز نمائید. زبان انگلیسی را به صورت مقطعی بخوانید نتیجه نمی گیرید. باید به صورت پیوسته خوانده شود. لغات را مرتبا مرور کنیدو به اخبار و داستان انگلیسی گوش دهید. تمرینات گرامر را انجام دهید و با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. از هر فرصتی برای یادگیری بهتر انگلیسی استفاده نمائید. در ماشین هم وقتی به سمت محل کار یا دانشگاه حرکت می کنید،کانال انگلیسی رادیو را باز کنید و گوش دهید. هر اشکال و سوالی که داشتید در کلاسهای خصوصی زبان بپرسید. در کلاسهای بحث آزاد و آموزشگاهها هم شرکت کنید و سطح زبان خودتان را تا حد عالی بالا ببرید.
با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسهو ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعف پایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواند راهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید و در قالب جمله از کلمات جدید استفادهکنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینید و تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید. زبان انگلیسی درس بسیار مهمی است. در دروان تحصیل و بعد از تحصیل هم اهمیت دارد.
برای آموزش و یادگیری بهتر مکالمه زبان انگلیسی علاوه بر شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان خودتان هم باید تلاش کنید و سعی کنید هر روز تمرین نمائید. در مرحله اول سعی کنید در برنامه روزانه خودتان یادگیری لغات جدید زبان انگلیسی را داشته باشید. هر چه دایره لغات شما بزرگتر باشد راحت تر می توانید حرف بزنید. البته لغات اکتیو مهمتر از لغات پسیو است. لغات اکتیو لغاتی هستند که به صورت کامل بر انها مسلط هستید و با فرمهای گوناگون ان (فعل، مصدر، صفت و ....) آشنا می باشید و در جمله و متن به راحتی از انها استفاده می نمائید. هر چه دایره لغات اکتیوی که بلد هستید بزرگتر باشد در مکالمه زبان راحتتر هستید.لغات پسیو لغاتی هستند که اگر از شما پرسیده شود به احتمال زیاد معنی آنها را می دانید ولی در مکالمات خودتان به ندرت از انها استفادهمی کنید و خیلی با آنها راحت نیستید. هر مقدار بیشتر از این لغات پسیو در قالب جمله استفاده نمائید، تسلط شما بر آنها بیشتر شده و اکتیو خواهند شد. نکته دیگر که برای آموزش بهتر مکالمه زبان در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان باید مد نظر داشته باشید این است که تا جایی که ممکن است باید حرف زدن به زبان انگلیسی را تمرین کنید.
دقت کنید زبان انگلیسیرا باید به صورت مداوم مطالعه کنید و تمرین و کلاس رفتن و .... شما به صورت مقطعی نباشد. حتی اگر وقت نداشتید زمان تمرین ها را کاهش دهید ولی قطعنکنید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
پردرآمدترین کار دانشجویی و بهترین کار برای مدرسین و معلمان
اگر در جستجوی پردرآمدترین کار دانشجویی و بهترین کار برای مدرسین و معلمان هستید ...
اگر می خواهید در دوران دانشجویی پردرآمدترین کار را داشته باشید و به عنوان یک مدرس و معلم بهترین کار را انجام دهید ....
در هر صورت، بهترین و پردرآمدترین شغل دانشجویی و کار پاره وقت و نیمه وقت یا تمام وقت کار تدریس خصوصی است.
در ادامه در زمینه کار تدریس خصوصی به عنوان یک کار پردرامد و عالی توضیحاتی ارائه می شود.  برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. مشخص است که هر چه تعداد شاگردهای شما بیشتر باشد، درامد شما هم از کار تدریس افزایش پیدا می کند. البته در نهایت وقت شما برای تدریس محدود است و وقتی که ظرفیت تکمیل شد و دیگر نتوانستید شاگردهای بیشتری جذب کنید، باید به فکر روشهای دیگری برای افزایش درآمد خودتان از تدریس خصوصی باشید. ولی به هر حال، در مرحله اول باید تا جایی که ممکن است تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. برای جذب شاگرد روشهای مختلفی وجود دارد که در وب سایت (ایران مدرس) به صورتمفصل به آنها پرداخته شده است. مثلا می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم (15 راهکار جذب شاگرد) یا راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی را در این زمینه مطالعه نمائید.
عبارتهای کلیدی: پردرآمدترین کار دانشجویی، بهترین کار برای مدرسین و معلمان، شغل دانشجویی با درامد بالا
نکته دیگری که باید به آن فکر کنید و برای موفقیت در تدریسدر نظر داشته باشید ایجاد تمایز است. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید متمایز و عالی باشید. به گونه ای تدریس کنید که جایگزین کردن شما سخت باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی کمی بیشتر بمانید( به نسبت وقتی که از قبل تعیین کرده اید). به فکر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای نتیجه گرفتن آنها برنامه ریزی کنید. متعهدانه تدریس کنید و کیفیت جلسات تدریس خصوصیخودتان را به صورت مداوم افزایش دهید. در ایام امتحانات و حتی بعد از برگزاری امتحانات هم پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای تان مهم باشد که شاگردهایتان نتیجه بگیرند. به انها مشاوره بدهید و از تمامی اهرمهای فشار (والدین، تهدید به ادامه ندادن کلاسها و ....) برای وادار کردن آنها به درس خواندن استفاده کنید. برای موفقیت د رتدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی کاری کنید که شاگردهایتان موفق شوند.
برای موفقیت در تدریس وتدریس خصوصی باید در کنار مسلط بودن بر دروس تدریسی خودتان، دلسوز بودن و متعهد بودن نسبت به کار تدریس را هم داشته باشید. به گونه ای در کلاسهای تدریس خصوصی عمل کنید که انگار اگر شاگرد شما نتیجه نگیرد، مبلغی به شما پرداخت نمی شود. تعدادی از مدرسین به صورت تضمینی تدریس می کنند. شما اگر تدریس تضمینی هم انجام نمی دهید، پیش خودتان فرض کنید که کلاسهای شما تضمینشده است. با پرسیدن سوال و ارزیابی های متعدد شاگردانتان در طول جلسات تدریس خصوصی، برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید و به گونه ای ایشان را هدایت کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرد.برای مطالعه بیشتر در زمینه چگونگی تدریس کردن و خوب تدریس کردن و موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق تر عمل کنیم؟را مطالعه نمائید. تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت می تواند درامد خوبی داشته باشد. اگر بتوانید رضایت شاگردهایتان را جذب نمائیدو به نتیجه گرفتن و موفقیت آنها کمک کنید خود شما هم در کار تدریس موفق خواهید بود و درآمد بالایی کسب خواهید کرد. برای مطالعه در زمینه درآمد تدریس خصوصی و درآمد مدرسین، مقاله درآمد تدریس خصوصی، درآمد مدرسین و معلمان خصوصی را مطالعه کنید.
در ایران مدرس بیش از 10000 جزوهآموزشی، نمونه سوال امتحانی، حل تمرینات کتابهای درسی، تست کنکور، مقالات آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل و .... ارائه شده و آگهی های تدریس خصوصی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. برای مشاهده جزوات آموزشی ونمونه سوالات امتحانی ارائه شده در این وب سایت بر روی عبارت دانلود سوال و جزوه و برای مشاهده مقالات ارائه شده در زمینه موفقیت در تحصیل و موفقیت در تدریس و ... بر روی عبارت مقالات آموزشی کلیک کنید.
بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی درج نموده اند بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید نموده اند (بعضی از مدرسین بیش از 20 بار آگهی تدریس خصوصی خودشان را تمدید نموده و برای تمدید آن هزینه پرداخت نموده اند. اگر این مدرسین نتیجه نمی گرفتند و شاگرد جذب نمی کردند، به نظرشما برای تمدید مجدد آگهی تدریس خصوصی خودشان هزینه می کردند؟!). این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است.
برای جذب شاگرد و کسب درامد از تدریس خصوصی فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به حدود 30000 بازدید در روز هم می رسد. در ایران مدرس تا تابستان 96 حدود 16500 مدرسثبت نام کرده اند و تبلیغات تدریس خصوصی ثبت نموده اند. ایران مدرس کاملا از نظر گوگل بهینه است و برای عبارتهای مرتبط با تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیستو .... در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. این ویژگی باعث می شود وقتی افراد متقاضی تدریس خصوصی در گوگل جستجو می کنند سایت مدرس را در صدر نتایج مشاهده کرده و با کلیک بر روی آن مستقیما به سمت آگهی تدریس شما هدایت شوند. البته اگر آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید شانس بسیار بیشتری برای جذب شاگرد خواهد داشت. همانطور که گفته شد، حتی اگر آگهی خودتان را ویژه کنید، هزینه ثبت آگهی تدریس خصوصی ویژه در ایران مدرس به نسبت سایر انواع روشهای تبلیغاتی بسیار مناسب و به صرفه است. در ایران مدرس بیش از 10000 نمونهسوال امتحانی، جزوه درسی، تست کنکور، مقالات آموزشی در زمینه موفقیت در تدریس و تحصیل و ... ارائه شده است و تبلیغات ویژه تدریس خصوصی مدرسین در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. در بخش کنکور ایران مدرس هم تبلیغات تدریس خصوصی نمایش داده می شود.
کار کردن در زمینه تدریس خصوصیبه صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی بسیار بهتر و به صرفه تراست. ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوی فعالیت دارد وثبت آگهی تدریس در آن کاملا مفید و موثر است. البته به شرطی که آگهی تدریسخودتان را خوب بنویسید. برای مطالعه در زمینه نحوه ثبت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده یا نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریسرا بخوانید و برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی که در سایت ایران مدرس آگهی رایگان و یا آگهی ویژه تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کیند.
علاوه بر جذب شاگرد خصوصی باید در زمینه تدریس آنقدر عملکرد خوبی داشته باشید که شاگردهای خودتان را حفظ کنید. در این زمینه مطالعه این مقاله مفید و موثر است. شاید برای شما پیش نیامده باشد، ولی بسیاری از کلاسهای تدریس خصوصی بیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. بعد از همان جلسه اول تدریسچون شاگرد نحوه تدریس را نمی پسندد، به هر بهانه ای که شده از ادامه کلاسها امتناع می ورزد. بنابراین باید در جلسه اول تدریس خصوصی عالی عمل کنید. در جلسات بعدی هم باید خوب تدریس کنید و رضایت شاگرد خودتان را حتما جلب نمائید. برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی قیمت کلاسها را هم باید مناسب انتخاب نمائید. نه آنقدر قیمتها را بالا در نظر بگیرید که نتوانید تعداد شاگرد مناسبی جذب کنید و نه آنقدر هزینه کلاسها را پایین بگوئید که با وجود برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی متعدد در روز در نهایت درامد مناسبی نداشته باشید. اگر خوب تدریس کنید به مرور می توانید هزینه کلاسها را افزایش دهید و شاگردهای شما هم اگر با شرکت در کلاسهای شما نتیجه مطلوب را بگیرند حاضر خواهند بود این مبلغ را پرداخت نمایند.
هموارهبهتر شدن در تدریس و مسلط تر شدن بر دروس تدریسی خودتان را در نظر داشته باشید. مطالعه و یادگیری را فراموش نکنید. در زمینه روشهای تدریس موفقو بهتر تدریس کردن هم مطالعه نمائید. اگر بر دروس تدریسی خودتان مسلط هم هستید، باز هم با مطالعه بیشتر می توانید بهتر و بهتر شوید. هر چه بر دروس تدریسی خودتان مسلط تر باشید، بیان روانتری خواهید داشت و شاگردهایتان بهترنتیجه خواهند گرفت.
متفاوتباشید و تمایز ایجاد کنید. کاری کنید در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید. کمیبیشتر در کلاس بمانید. پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید. به انها کتابکمک آموزشی و سوال امتحانی بدهید. نشان دهید نتیجه گرفتن آنها برایتان مهماست. این تعهد کاری شما در زمینه تدریس خصوصی را شاگردهایتان و والدین آنها درک می کنند و برای شما جبران خواهند کرد.
عالی و غیرقابل جایگزین تدریس کنید:مهمترین نکته برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس خصوصیهمین نکته است. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس خصوصی داشته باشید بایدآنقدر خوب تدریس کنید که شاگردهایتان فکر جایگزینی شما هیچ وقت به سرشان هم نزد و حتی ترمهای بعد و سالهای بعد هم برای دروس دیگرشان با شما تماس بگیرند. شاگردهایتان را به موفقیت برسانید تا در تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی کسب کنید.
دروس پرمتقاضی را تدریس کنید: دروسی مانند ریاضیو فیزیک و زبان و ... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست آورید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید. به این ترتیب همیشه به تعداد کافی شاگرد خواهید داشت و می توانید رویدرآمد ثابت تدریس حساب کنید. دروس تخصصی رشته های دانشگاهی مختلف هم متقاضی خوبی برای تدریس خصوصی دارد. البته در ایام تابستان ریاضی و زبان تقاضای بیشتری دارد.
پردرآمدترین کار دانشجویی و بهترین کار برای مدرسین و معلمان

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کرده و درآمد کسب کنید، فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم با شما در تماس خواهند بود. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در زمینه آموزش ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، انواع نرم افزارها، کامپیوتر، دروس تخصصی دانشگاه، ریاضی و فیزیک دانشگاه، ریاضی مهندسیو معادلات دیفرانسیل، ریاضی 1 و 2 عمومی دانشگاه، محاسبات عددی، آیلتس و تافل و .... در ایران مدرس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. برای مطالعه در زمینه نحوه درج آگهی تدریس موثر و موفق مقاله آگهی تدریس خصوصی پربازدهرا مطالعه نمائید. کار تدریس خصوصی خصوصا در شهرهای بزرگ گزینه بسیار خوبیبرای کسب درآمد است. در شهرهای بزرگ مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و ... تقاضا برای تدریس خصوصی بیشتر است و می توانید با فعالیت در اینزمینه کسب درآمدنمائید. ثبت تبلیغات تدریس خصوصیدر ایران مدرس به نسبت حالتی که از طریق آموزشگاهها شاگرد جذب کنید هم بهتر است. چون در حالت اول لازم نیست هر جلسه 30 یا 40 درصد درآمد خودتان را به آموزشگاه پرداخت نمائید. برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و با همکاران دیگر خودتان در ارتباط باشید.خوب تدریس کنید و به نتیجه گرفتن شاگردانتان فکر کنید تا ترمهای بعد هم باشما تماس بگیرند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر شده و درامد شما از تدریس خصوصی افزایش می یابد. دروسی را تدریس کنید که بیشتر به آنها علاقه دارید. اگر این کار را انجام دهید هم خودتان از تدریس لذت می برید و هم موفق تر خواهید بود.
تدریس خصوصی درایام دانشجویی کار مناسب و خوبی است. کار تدریس انعطاف زمانی بالایی دارد.با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هم می توانید در کلاسهای خودتان در دانشگاه شرکت کنید و هم کلاسهای خصوصی را با شگردانتان به گونه ای هماهنگ کنید که با کلاسهای خودتان تداخل نداشته باشد. جلسات تدریس خصوصی را در منزل شاگردهایتان، در دانشگاه محل تحصیل خودتان، در خوابگاه دانشجویی و یا هر آموزشگاه دیگری می توانید برگزار نمائید. در دوران دانشجویی می توانید به عنوان یک کار پاره وقت با درامد خوب روی تدریس خصوصی حساب کنید. حتی می توانید به همکلاسی های خودتان که از نظر درسی از شما ضعیفتر هستند تدریس کنید. کار تدریس خصوصی به نسبت بسیاری از کار های نیمه وقت دیگر که ممکن است در شرکتهای خصوصی و دولتی داشته باشید درآمد بالاتری دارد. در ضمن اگر ریاضیو فیزیک و یا دروس رشته خودتان که بر آنها مسلط هستید را تدریس نمائید، زمان زیادی هم برای آماده شدن برای کلاس لازم ندارید و در نتیجه به نسبت زمانی که اختصاص می دهید درآمد خوبی خواهید داشت. کار تدریس خصوصی مزیتی کهدارد این است که کارفرمای خودتان هستید. هر زمان که بخواهید و وقت داشته باشید تدریس می کنید و اگر زمان نداشته باشید و خودتان امتحان داشته باشید تدریس نمی کنید. در دوران دانشجویی برای تامین هزینه های تحصیل و یا خرید لوازم مورد علاقه خودتان می توانید کار تدریس خصوصی را به صورت پاره وقت و نیمه وقت انجام دهید. اگر دروس رشته خودتان را تدریس کنید حتی برای خودتان هم خوب است و درسهای خودتان برای خود شما هم مرور خواهد شد.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیدر زمینه های مختلفی باید خوب عمل کنید تا موفق شوید. در مرحله اول باید شاگردهایی داشته باشید. باید روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را بدانید و اجرا کنید. اگر در ابتدای کار تعداد شاگردهای کمی داشتیدنباید نا امید شوید و با مداومت باید ادامه دهید. در مرحله بعد باید در زمینه تدریس خصوصی خوب و موفق عمل کنید. باید بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید به گونه ای که عالی تدریس کنید و با ارائه برنامه ریزی و مشاورهمناسب به شاگردانتان در نهایت آنها را به نتیجه مورد نظرشان برسانید. در نهایت باید قیمتگذاری مناسب انجام دهید به گونه ای که هم هزینه کلاسهای برای شاگردهایتان مناسب باشد و هم خود شما به درآمد خوبی برسید. دروس تدریسی خودتان را هم باید خوب و مناسب انتخاب کنید. دروسی را انتخاب نمائید که خودتان به آنها علاقه دارید و این دروس را خوب تدریس می کنید. البته دروس تدریسی شما باید پرمتقاضی هم باشد و افرادی باشند که تقاضای تدریس خصوصی این دروس را داشته باشند. برای تبدیل شدن به یک مدرس موفق و کسب درامد بالا از کار تدریس خصوصی باید در هر کدام از زمینه های ذکر شده خوب عمل کنید. مهمترین جنبه هابرای موفقیت در تدریس خصوصی، موفقیت در جذب شاگرد و حفظ شاگرد خصوصی است.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و پول درآوردن از کار تدریس، در مرحله اول با روشهای مختلف باید خوب شاگرد جذب کنید و در ادامه با ارائهیک تدریس خوب و منحصر به فرد شاگردهایتان را حفظ کتید و درآمد بالایی از تدریس خصوصی بدست آورید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی
ر این بخش مطالبی در زمینه کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی ارائه می گردد. برای جذب شاگرد شما میتوانید با آموزشگاهها در ارتباط باشید و یا اینکه خودتان به صورت مستقل آگهی ثبت کنید و شاگرد جذب نمائید. حالت دم جذب شاگرد مزیتی که دارد این است که شما کل مبلغی را که برای جلسات تدریس و تدریس خصوصیدریافت می کنید برای خودتان بر می دارید و در عوض مبلغ مناسبی را برای ثبتآگهی پرداخت می کنید. در حالتی که آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد را به شما معرفی کنند، هر جلسه باید 30 تا 50 درصد از حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت نمائید. در این بخش راهکارهایی برای افزایش درامد مدرسین از تدریس خصوصی ارائه می گردد.

سایت ایران مدرس بازدید بالایی دارد. بنابراین اگر آگهی تدریس خودتان را در این وب سایت ثبتکنید، تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت. این وبسایت به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته است. بنابراین با درج تبلیغ در ایران مدرس آگهی شما بین هزاران آگهی با موضوعات مختلف گم نشده و به راحتی دیده خواهد شد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته واز تدریس درآمد کسب کنید، ایران مدرس بهترین گزینه برای درج تبلیغ شماست.

1- خوب تدریس کنید. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما از نحوه تدریس و انتقال مفاهیم توسط شما راضی باشند، در ترم های بعد همبا شما تماس خواهند گرفت و بنابراین درآمد شما از تدریس خصوصیافزایش می یابد. اگر به گونه ای تدریس کنید که شاگردهای شما نتیجه بگیرند واین امر برای شما مهم باشد، درآمد شما همواره افزایش خواهد یافت.
2- راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. یکی از بهترین راهکارهای برای جذب شاگرد، افزایش تعداد شاگردها و کسب درآمد از تدریس خصوصی درج اگهیدر همین سایت (ایران مدرس) است. علاوه بر آن راهکارهای دیگری برای افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی و جو دارد که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید آنها را مطالعه کنید.
راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
خوب تدریس کنید:مطلب مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که برای موفقیت در تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی تنها اینکه خوب تبلیغ کنید مهم نیست. بلکه باید خوب هم تدریس کنید. در بسیاری از اوقات جلسات تدریس خصوصیبیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. دلیل آن هم این است که شاگرد نحوه تدریس مدرس را نپسندیده است. بنابراین در جلسه اول تدریس باید عالی عمل کنید. در جلسه اول تدریس بهترین تدریس خودتان را داشته باشید و در جلسات بعدی هم خیلی خوب عمل کنید. از انتظار فراتر روید و با تسلط کامل در جلسات تدریس خصوصی حضور داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای شما، شما را به دوستان و فامیل هایشان معرفی خواهند کرد. اگر می خواهید در آمد شما از تدریس خصوصی ادامه دار و مداوم و همچنین افزایشی باشد سعی کنید در کار تدریس عالی عمل کنید.
از وقتتان خوب استفاده کنید:جلسات تدریس را به گونه ای برنامه ریزی کنید تا وقت کمتری از شما گرفته شود. کلاسهایی را که به هم نزدیکتر هستند در یک روز برگزار نمائید تا در مسیر وقت شما زیاد تلف نشود. می توانید دو جلسه را با هم برگزار کنید به شرطی که در بین جلسات به شاگرتان استراحت کافی بدهید. هر چه بهتر از وقت خودتان استفاده کنید در طول روز جلسات بیشتری می توانید داشته باشید و در نتیجه درآمد شما از تدریس و تدریس خصوصی افزایش می یابد.

مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی رایگان تدریس خصوصی زبان انگلیسی،ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی  و تمامی دروس است. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 14000 مدرس تا مرداد 95). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات). بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل نیز ایران مدرس است.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. البته می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت تبلیغات شما در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. سعی کنید آگهی خودتان را کاملو جامع بنویسید. عنوان مناسبی اتخاب نمائید و تا جایی که می توانید متن آگهی را کامل بنویسید.
برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدمات شما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند.
به شاگردانتان بسپاریدکه به شما دوستانشان را معرفی کنند. البته اگر خوب تدریس کنید، معمولا شاگردهای شما دوستان و فامیل خودشان را هم به شما معرفی می کنند. ولی خودتان هم می توانید از آنها بخواهید تا در صورت نیاز، افرادی را که متقاضیتدریس هستند به شما معرفی نمایند.
جلسات گروهی تدریس به صورت رایگان برگزار کنید. می توانید هر از چند گاهی جلسات تدریس گروهی به صورت رایگان برگزار کنید و یا مشاوره رایگان تلفنی ارائه دهید و از این طریق شاگرد جذب نمائید.
اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید و خوب پول دربیاورید باید خوب تبلیغ کنید. آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، در رزونامه تبلیغ کنید، برای خودتان وبلاگی بسازید، تراکت پخش کنید، با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید و به هر طریق ممکن شاگرد جذب نمائید. برای موفقیت در کار تدریس در مرحله بعد از جذب شاگرد باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ کنید (مقاله چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟را بخوانید). در کار تدریس خصوصی مهمترین عامل در موفقیت شما نتیجه گرفتن شاگردانتان است. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین نتیجه گرفتن شاگردانتان را سرلوحه کار خودتان قرار دهید. در ابتدای کار هزینه کلاسهای خصوصی را پایین در نظر بگیرید. به تدریج با افزایش سابقه کار خودتان می توانید قیمتها را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی مقاله قیمت تدریس خصوصی و کلاسهای آموزش خصوصی را بخوانید.
علاوه بر جذب شاگرد خصوصی باید در زمینه تدریس آنقدر عملکرد خوبی داشته باشید که شاگردهای خودتان را حفظ کنید. در این زمینه مطالعه این مقاله مفید و موثر است. شاید برای شما پیش نیامده باشد، ولی بسیاری از کلاسهای تدریس خصوصی بیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. بعد از همان جلسه اول تدریسچون شاگرد نحوه تدریس را نمی پسندد، به هر بهانه ای که شده از ادامه کلاسها امتناع می ورزد. بنابراین باید در جلسه اول تدریس خصوصی عالی عمل کنید. در جلسات بعدی هم باید خوب تدریس کنید و رضایت شاگرد خودتان را حتما جلب نمائید. برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی قیمت کلاسها را هم باید مناسب انتخاب نمائید. نه آنقدر قیمتها را بالا در نظر بگیرید که نتوانید تعداد شاگرد مناسبی جذب کنید و نه آنقدر هزینه کلاسها را پایین بگوئید که با وجود برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی متعدد در روز در نهایت درامد مناسبی نداشته باشید. اگر خوب تدریس کنید به مرور می توانید هزینه کلاسها را افزایش دهید و شاگردهای شما هم اگر با شرکت در کلاسهای شما نتیجه مطلوب را بگیرند حاضر خواهند بود این مبلغ را پرداخت نمایند. نکته دیگری که برای موفقیت در تدریسو تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از تدریس در نظر بگیرید این است که تلاش کنید شاگردهای شما نتیجه مطلوب مورد نظرشان را بگیرند. اگر ترمهای بعد شاگردهای شما برای دروس دیگر خودشان با شما تماس گرفتند و یا شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی کردند، بدانید که در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق بوده اید.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیدر زمینه های مختلفی باید خوب عمل کنید تا موفق شوید. در مرحله اول باید شاگردهایی داشته باشید. باید روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را بدانید و اجرا کنید. اگر در ابتدای کار تعداد شاگردهای کمی داشتیدنباید نا امید شوید و با مداومت باید ادامه دهید. در مرحله بعد باید در زمینه تدریس خصوصی خوب و موفق عمل کنید. باید بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید به گونه ای که عالی تدریس کنید و با ارائه برنامه ریزی و مشاورهمناسب به شاگردانتان در نهایت آنها را به نتیجه مورد نظرشان برسانید. در نهایت باید قیمتگذاری مناسب انجام دهید به گونه ای که هم هزینه کلاسهای برای شاگردهایتان مناسب باشد و هم خود شما به درآمد خوبی برسید. دروس تدریسی خودتان را هم باید خوب و مناسب انتخاب کنید. دروسی را انتخاب نمائید که خودتان به آنها علاقه دارید و این دروس را خوب تدریس می کنید. البته دروس تدریسی شما باید پرمتقاضی هم باشد و افرادی باشند که تقاضای تدریس خصوصی این دروس را داشته باشند. برای تبدیل شدن به یک مدرس موفق و کسب درامد بالا از کار تدریس خصوصی باید در هر کدام از زمینه های ذکر شده خوب عمل کنید. مهمترین جنبه هابرای موفقیت در تدریس خصوصی، موفقیت در جذب شاگرد و حفظ شاگرد خصوصی است.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در امتحان و کنکور زبان با کلاسهای تدریس خصوصی زبان
موفقیت در امتحان و کنکور زبان با کلاسهای تدریس خصوصی زبان بسیار راحت و ممکن است. در این بخش در این زمینه مطالبی ارائه می شود.  تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و یا هر جای دیگر ایران برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی فرصت بیشتری برای حرف زدن و تمرین مکالمه زبان وجود دارد. اگر می خواهید برای مقاصد تجاری و یا برای ادامه تحصیل مکالمه سریع زبان انگلیسی را سریعتر و در زمان کوتاهتری یاد بگیرید، استفاده از جلسات تدریس خصوصی میتواند مفید وموثر باشد. در کلاسهای گروهی آموزش زبان که به منظور آموزش مکالمه برگزار می گردد زمان کمتری برای حرف زدن در اختیار هر کدام از شاگردها قرار دارد و در نتیجه یادگیری با زمان بیشتری اتفاق می افتد. در کلاسهای خصوصی بیشتر می توانید حرف بزنید و بیشتر تمرین داشته باشید. برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسیدر مدرسه و دانشگاه هم استفاده از کلاسهای خصوصی زبان می تواند بسیار موثرو خوب باشد. در کلاسهای خصوصی زبان می توانید با در نظر گرفتن و با استفاده از تجربه مدرس زبان خودتان سریعتر مطالب را آموزش ببینید و نکات کلیدی ای که ممکن است در امتحان مورد سوال قرار بگیرد را آموزش ببینید. در فصل تابستان، زمان آزاد و وقت بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید. از این فرصت استفاده کنید و زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان در فصل تابستان برای اموزش و یادگیری بهتر آن می تواند بسیار موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان آلمانی و تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک کنید. اگر می خواهید زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید مقاله چگونه در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی موفق شویم؟ را بخوانید و اگر در جستجوی بهترین جزوات آموزش مبحثی گرامر زبان و آموزش قواعد زبان هستید بر روی عبارت گرامر و قواعد زبان کلیک نمائید. برای دانلود رایگان جزوه های آموزشی، سوال امتحانی و ... زبان نیز بر روی عبارت جزوه اموزشی و سوال زبان کلیک نمائید. در فصل تابستان زبان را خوب یاد بگیرید و در ادامه تحصیل از مزایای ان استفاده کنید. اگر زبان را خوب بلد باشید در دوران تحصیل در مدرسه و دانشگاه خیالتان از بابت امتحان زبان انگلیسی راحت خواهد بود. در کلاسهای زبان به راحتی می توانید به سوالها پاسخ دهید و تمریناتی که به شماداده می شود را هم راحت حل خواهید کرد. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان هر وقت بحث از زبان و امتحان زبان باشد، اعتماد به نفس خوبی خواهید داشت. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توانید لغات و نحوه کاربرد انها در جمله، مکالمه زبان و گرامر و قواعد زبان را یاد بگیرید (برای دانلود جزوات عالی در زمینه گرامر و قواعد زبان بر روی لینک دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسیکلیک کنید). در کلاسهای تدریس خصوصی زبان چون زمان بیشتری برای تمرین و بحث با معلم زبان خودتان دارید، مکالمه زبان راهم بهتر آموزش می بینید. اگراز فرصت هایی مانند آنچه در فصل تابستان پیش می آید استفاده نموده و زبان را خوب یاد بگیرید، در کنکور هم زبان را بالا می زنید و در نهایت رتبه کنکور شما بهتر خواهد شد. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی بر روی عبارت تست کنکور زبان کلیک کنید.

کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش بهتر زبان انگلیسی:اگر می خواهید زبان انگلیسی را برای امتحانات مدرسه و یا دانشگاه مطالعه کنید باید هر چه زودتر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان را شروع کنید. برگزاری این کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. یا می توانید در طول ترم خودتان درس زبان را بخوانید و در ایام امتحانات فقط برای رفع اشکال تعداد محدودی کلاس خصوصی زبان داشته باشید. در کنار کلاسهای خصوصی زبان خودتان هم درس بخوانید. اگر می خواهید برای آزمونهایی مانند آیلتس و تافل آماده شوید (بر روی عبارتهای تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی تافلکلیک کنید)، در این حالت هم باید تعداد جلسات کافی باشد و سعی کنید با یک مدرس مجرب و با سابقه این کلاسها را بردارید. چنانچه در حال مطالعه برای کنکور هستید و می خواهید کلاس تدریس خصوصی زبان کنکور داشته باشید، توصیه می شود در ایام کنکور هفته ای یکی دو جلسه کلاس داشته باشید و برگزاری این کلاسها را هم به ایام نزدیک کنکور که گفته می شود نباید مطالب جدید خواند موکول نکنید. برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی باید این درس را در طول زمان بخوانید. سعی کنید قاعده آهسته و پیوسته را رعایت کرده و به تدریج زبان را یاد بگیرید. زبان انگلیسی هم در دوران دانش آموزیی و دانشجویی و هم بعد از ایام تحصیل به درد بخور و مفید است.
برای آموزش سریع و یادگیری بهتر زبان انگلیسی راهکارهای مختلفی وجود دارد. می توانید در آموزشگاههای زبان و کلاسهای گروهی زبان که در فصل تابستان رونق می گیرد و در سایر ایام سال هم  کم و بیش برقرار است، ثبت نام کنید. می توانید در منزل با استفاده از منابعی که در اختیار دارید و گوش دادن فیلم های زبان اصلی و اخبار انگلیسی و ... زبان را یاد بگیرید و یا از هر روس دیگری برای آموزش زبان استفاده نمائید. از بین روشهای مختلف برای یادگیری زبان استفادهاز کلاسهای تدریس خصوصی زبان که توسط مدرسین خانم و آقای مجرب برگزار می گردد می تواند واقعا مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان، به نسبت حالتی که خودتان بخواهید زبان را در منزل یاد بگیرید و یا بخواهید در اموزشگاههای زبان و کلاسهای گروهی زبان انگلیسی شرکت کنید، سریعتر و بهتر زبان انگلیسی را آموزش می بینید. در حالتی که خودتان بخواهید زبان را در منزل آموزش ببینید ممکن است روش درس خواندن و مطالعه را بلد نباشید و خصوصااگر بخواهید مکالمه زبان را آموزش ببینید، شخص دیگری را نداشته باشید که با ایشان مکالمه زبان را تمرین کنید. در کلاسای خصوصی زبان می توانید روی سابقه و تجربه و همچنین معلومات مدرس زبان انگلیسی خودتان حساب کنید. مکالمه با شخصی که خودش زبان انگلیسی را خوب حرف می زند به پیشرفت شما کمک زیادی خواهد کرد. در کلاسهای گروهی زمان برای حرف زدن شما کم است چون سایر افراد هم باید مکالمه را تمرین کنند ولی در کلاس خصوصی زبان می توانید مکالمه زبان را خیلی خوب تمرین کنید و سریع پیشرفت نمائید.
نحوه هماهنگ کردن کلاس خصوصی زبان با قیمت کم: اگر می خواهید در سال 96 و 97در کلاسهای تدریس خصوصی زبان شرکت کنید و البته با قیمت پایین هم این کلاسها را برگزار نمائید، این موارد را در نظر بگیرید. معمولا قیمت کلاسهایتدریس خصوصی زبان انگلیسی و قیمت جلسات تدریس خصوصی به صورت کلی با افزایشتعداد جلسات کاهش می یابد. اگر جلسات بالاتری را لازم داشته باشید هزینه کمتری برای هر جلسه خواهید پرداخت. اگر خودتان تعداد جلسات تدریس خصوصیزبان محدودی لازم دارید، می توانید دوستان خودتان را هم به مدرس زبان معرفی کرده و از ایشان بابت معرفی شاگرد جدید برای کلاسهای خودتان تخفیف بگیرید. مطمئن باشید که قبول خواهند کرد. به صورت دیگر، می توانید با یکی از دوستانتان که وضعیت درسی تقریبا مشابهی دارید مشترکا در کلاس خصوصی زبانشرکت کنید و در مجموع هر کدام از شماها هزینه پایینتری برای کلاسها خواهیدپرداخت. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اگر می خواهید برای امتحان زبان انگلیسی و یا کنکور زبان آماده شوید و به همین دلیل قصد دارید در کلاسهای خصوصی زبان شرکت کنید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات و یاایام کنکور واگذار نکنید. در ایام نزدیک به امتحانات و ایام کنکور مدرس خوب کم گیر می آید  از طرفی هزینه کلاسهای خصوصی بالاتر است. در کل خوب استهزینه پایینتری برای کلاسهای خصوصی پرداخت کنید ولی در نظر داشته باشید کهمدرسین خوب که واقعا شما را می توانند به نتیجه مطلوب برسانند با قیمت هایخیلی پایین کار نمی کنند و باید حاضر باشید برای کلاسهای خصوصی هزینه کنید.
زمان مناسب برای شرکت در کلاسهای خصوصی تدریس انگلیسی:اگر قصد دارید برای موفقیت در امتحان دبیرستان و یا دانشگاه در کلاسهای خصوصی تدریس زبان انگلیسی شرکت کنید، هر چه زودتر کلاسها را هماهنگ نمائید.برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات حجم دروسی که باید بخوانید بسیار زیاد خواهد شد و زمان کمتری برایشرکت در کلاسهای تدریس انگلیسی و یا کلاسهای خصوصی سایر دروس خواهید داشت.بنابراین، همانطور که برای خواندن دروس توصیه می شود در طول ترم درس بخوانید، برای شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر دروس هم این اصل را رعایت نمائید. در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل نمونه سوال امتحانی و ... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی:اگر مدرس زبان انگلیسی هستید و توانایی فعالیت در زمینه آموزش و تدریس زبان را دارید بهترین راهکار برای جذب شاگرد، درج اگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. در این زمینه مقاله نحوه جذب شاگردرا مطالعه نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدتری سایت تدریس زبان انگلیسی، تدریس خصوصی و بزرگترین سایت تدریس ایران است. در این وب سایت تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند. اگر می خواهید از تدریس زبان درآمد خوبی کسب نموه و به راحتی شاگرد جذب کنید، آگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس درج نمائید. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغات خودتان را ویژه کرده و بازدهی ان را افزایش دهید. برای مطالعه در زمینه چگونگی ثبت آگهی تدریس موثر و آگهی تدریسی که برای شما بازدهی بالایی داشته باشد حتما مطالعه این مقاله که بسیار خوب نوشته شده است را از دست ندهید.
حقوق و درامد یک مدرس زبان به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به صورت کلی درامد و حقوق مدرسین زبان و مدرسین سایر دروس در شهرهای بزرگتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتر هم هزینه ها بالاتر است و هم به صورت کلی متقاضی بیشتری برای کلاسهای خصوصی و گروهی زبان انگلیسی وجود دارد. بنابراین مدرسین زبان در شهرهای بزرگ می توانند درامد بالاتری کسب نموده و حقوق بیشتری دریافت کنند.البته به خود مدرس هم بستگی دارد. یک مدرس با سابقه و با تجربه که مردم و متقاضیان زبان ایشان را می شناسند و به خوب تدریس کردن معروف است در شهر کوچک یا بزرگی باشد می تواند درامد مناسبی از آموزش زبان کسب نماید. نکته دیگری که در زمینه تدریس زبان انگلیسی و تدریس خصوصیزبان وجود دارد و مزیتی که فعالیت در زمینه تدریس زبان دارد و برای سایر دروس وجود ندارد این است که در تمام ایام سال متقاضی برای آموزش زبان وجود دارد. همین امر باعث می شود، حقوق مدرسین زبان در ایامی مانند تعطیلات و تابستان کم نشود هیچ، بلکه بعضا بیشتر هم بشود. عوامل دیگری که در حقوق مدرسین و اساتید زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی موثر است، درس تدریسی ومقطعی است که مدرس تدریس می کند. تدریس دروس دبیرستان و زبان مقطع متوسطه به نظر می رسد کمترین حقوق را داشته باشد. بعد از آن فعالیت در زمینه تدریسزبان دانشگاهی و زبان تخصصی رشته های مختلف و مکالمه زبان و ... درآمد بالاتری دارد. در نهایت حقوق و درآمد مدرسین فعال در زمینه آموزش زبان کنکور از همه موارد قبل بیشتر است.

کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعف پایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواند راهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید و در قالب جمله از کلمات جدید استفاده کنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینید و تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبیکه مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبانخودتان بپرسید. زبان انگلیسی درس بسیار مهمی است. در دروان تحصیل و بعد ازتحصیل هم اهمیت دارد. درسی مانند ریاضی ممکن است اگر ادامه تحصیل ندهید، بعد از فارغ التحصیلی خیلی از آن استفاده نکنید. ولی زبان انگلیسی همیشه لازم است. در اینترنت بخواهید در هر زمینه ای اطلاعات خوبی بدست آورید بلد بودن زبان لازم است. به کشورهای خارجی بخواهید سفر کنید باز هم بلد بودن زبان انگلیسی لازم است. خلاصه اینکه یادگیری و بلد بودن زبان انگلیسی اهمیتبالایی دارد. با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان می توانید این درس را خوب آموزش ببینید و اگر قرار است امتحان زبان یا کنکور زبان بدهید به خوبی از پس ان برآئید.
با کمک بهترین اساتید ومدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران و استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران در زمان کمتری به نسبت کلاسهای گروهی و با کیفیت بالاتر می توانید زبان انگلیسی را آموزش ببینید. اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهای خارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد.
اگر در مقطع دبیرستان و متوسطه در حال تحصیل هستید و می خواهید در درس زبان انگلیسی نمره خوبی بگیرید و در امتحان زبان با موفقیت عمل کنید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- در کلاس آموزش و تدریسزبان انگلیسی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. در کلاس زبان حضور فعال داشتهباشید و سعی کنید در بحث ها مشارکت داشته باشید. به سوالاتی که در کلاس زبان انگلیسی توسط معلم زبان پرسیده می شود دقت کنید و اگر بلد بودید پاسخ دهید.
2- در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.
3- در کلاس زبان و یا هر کلاس دیگری یادداشت کردن جزوه و نوشتن نکات مهمی که مدرس زبان بیان می کند به افزایش تمرکز شما و یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد. با نوشتن جزوه هم بعدا منبع خوبی برای مطالعه خواهید داشت و هم در کلاس زبان حواستان جمع تر خواهد بود.
علاوه بر موارد گفته شده، کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسیبرای موفقیت در امتحان زبان مدرسه و دانشگاه هم می تواند مفید و موثر باشد. برای آموزش و یادگیری لغات و کلمات جدید زبان انگلیسی در قالب متن و جمله، برای آموزش بهتر گرامر و قواعد جدید ارائه شده در کتاب درسی، برای تجزیه و تحلیل درک مطلب های ارائه شده در کلاس و یادگیری بهتر درس زبان انگلیسی و در نهایت برای گرفتن نمره بهتر در امتحان زبان دبیرستان و دانشگاه می توانید از کلاسهای خصوصی زبان استفاده نمائید. اگر قصد دارید درکنکور زبان شرکت کنید و یا در زبان انگلیسی کنکور رشته های دیگر درصد بالایی کسب نمائید، باز هم استفاده از کلاسهای خصوصی زبان مفید و موثر است.برای اموزش تکنیکهای تست زنی، یادگیری بهتر و عمقی تر درس زبان انگلیسی و در نهایت کسب درصد بالاتر در زبان انگلیسی کنکور از مدرسین خانم و آقای فعال در زمینه آموزش خصوصی زبان کنکور در تهران، اصفهان، کرج و یا هر جای دیگر ایران کمک بگیرید. اگر می خواهید بر زبان انگلیسی مسلط شوید و آن را خوب یاد بگیرید کلاسهای خصوصی راهکار خوبی است. ولی به هر حال، در کنار شرکت در جلسات خصوصی آموزش زبان، خود شما هم باید تلاش کنید و درس بخوانید. زبان انگلیسی را به صورت پیوسته بخوانید و برای مدت طولانی آن را کنار نگذارید. به هر حال اگر مکالمه زبان را برای مدت طولانی تمرین نکنید به تدریج کلمات و لغات جدید و .... را فراموش خواهید کرد. آموزش، یادگیری و بلد بودن زبان انگلیسی هم در مقطع دبیرستان، هم در مقطع دانشگاه و هم بعد از فارغ التحصیلی مهم است. با شرکت در کلاسهایخصوصی زبان می توانید زبان انگلیسی را زمان کمتر و با کیفیت بالاتر آموزش ببینید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی در تهران
اگر در جستجوی آموزشگاه و موسسه تدریس خصوصی در تهران هستید ....
اگر می خواهید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی که در آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی تهران فعالیت دارند و یا به صورت مستقل در زمینه تدریس خصوصی فعال هستند را مشاهده نمائید ... در هر صورت، به منظور مشاهده بزرگترین لیست مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین و اساتید تدریس خصوصیکلیک نمائید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس تهران و ایران است و آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی و گروههای آموزشی و مدرسین در تهران و کل ایران در این وب سایت ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. در سایت ایران مدرس تا مرداد 96 بیش از 16500 مدرس تدریس خصوصی و آموزشگاه وموسسه و ثبت نام کرده اند. در همین سایت در رابطه با قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در تهران هم توضیحات کاملی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله تدریس خصوصی با چه قیمتی مناسب است؟را در این زمینه مطالعه کنید. البته همانطور که گفته شد، مدرسین و اساتید تدریس خصوصی و همچنین آموزشگاهها و موسسه های تدریس خصوصی که در همین سایت آگهی تدریس خودشان را ثبت نموده اند، در متن آگهی قیمت کلاسهای تدریس خصوصیکه مد نظر خودشان است را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین و اساتید تدریسخصوصی به صورت توافقی هم کار می کنند.
لیست اساتید و مدرسین تدریس خصوصی در تهران
برای آنکه بتوانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری در تهران هماهنگ کنید سعی کنید کلاسها را با مدرسینی هماهنگ نمائید که نزدیک به خودتان هستند. به این معنیکه اگر ساکن شرق تهران هستید با مدرسینی که خودشان ساکن غرب تهران هستند کلاس برندارید. هم برای مدرس دردسر خواهد شد (ترافیک همت و حکیم) و هم چون در مسیر زمان زیادی را از دست می دهند، مبلغ بالاتری را برای کلاسها مطالبهمی کنند. نکته دیگر اینکه اگر می خواهید در تهران ازکلاسهای تدریس خصوصی ارزانتری استفاده کنید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. هم در ایام امتحانات یادگیری درس سختتر است و ریسک قبول نشدن بالاتر می باشد و هم اینکه در ایام امتحانات مدرس خوب نمی توانیدپیدا کنید. مدرسین خوب در ایام امتحانات وقتشان پر است. اگر هم بتوانید مدرس خوب پیدا کنید هزینه های بالاتری را به شما خواهند گفت.
هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و استفاده از خدمات تدریس خصوصی می توانید در امتحانات بهتر از قیل عمل کرده، قبول شوید و حتی نمرات عالی بگیرید. کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در امتحانات و کنکور، ارتقای معدل، شاگرد اول شدن و 20 گرفتن و یا هر هدف دیگری که شما در راستای موفقیت در تحصیل دارید می تواند مفید و موثرباشد. مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی در تهران در زمینه آموزش تمامی دروس مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، ادبیات، دروس تخصصی دانشگاهی، زبانو کامپیوتر، موسیقی و هنر و رشته های ورزشی و ..... فعالیت دارند. در هر رشته و زمینه ای و در هر مقطع تحصیلی ای که به خدمات تدریس خصوصی نیاز دارید می توانید مدرس مورد نظر خودتان را در سایت ایران مدرس پیدا کنید.

تدریس خصوصی در تهران:اگر در تهران به ارائه خدمات تدریس خصوصی نیاز دارید ... اگر در جستجوی مدرسین تهران، گروههای آموزشی فعال در زمینه تدریس در تهران، موسسه های تدریس خصوصی در تهران و آموزشگاهها هستید ....  در هر صورت، در همین سایت مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، دروس ابتدایی، کنکوری، دروس دانشگاهی و .... در تهران فعالیت دارند. برای مشاهدهمدرسین تدریس خصوصی فعال در تهران و استان تهران بر روی عبارت تدریس خصوصی در تهرانکلیک کنید. هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با مشاهده لیست مدرسین و رزومه کاری و سوابق تدریسی که از خودشان ارائه نموده اند مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک: اگردر زمینه تدریس خصوصی دبیرستان، تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک دبیرستان و متوسطه، تدریس ریاضی و فیزیک دانشگاهی، تدریس معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی و ... به ارائه خدمات نیاز دارید ... اگر در دروس ریاضی و فیزیک که جزو دروس پایه ای هستند قصد دارید نمرات عالی کسب کنید .... اگر در درس ریاضی اشکال دارید و یا فرمولهای فیزیک را خوب درک نمی کنید ... در هر صورت، بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. برای آموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی مطالعه مقاله 20 راهکار برای بیست شدن در درس ریاضی ! مفید است.

مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در زمینه آموزش و تدریس دروس مختلف (ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، تدریس شیمی، زیست، عربی، تدریس دروس ابتدایی تا دانشگاه، ریاضی ششم تا نهم، ریاضیات دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی،تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و دروس فنی و مهندسی، تدریس دروس مهندسی برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، تدریس خصوصی انواع نرم افزارها و .... ) و در تمامی پایه های (ابتدایی، متوسطه، دانشگاهی، کنکور و ...) فعالیت دارند. درسایت ایران مدرس کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی در تهران و کل کشور را می توانید مشاهده نمائید. هر کدام از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری خودشان، سوابق تحصیلی و سوابق تدریس خودشان، دانشگاه محل تحصیل، مدرک تحصیلی، هزینه تدریس دروس مختلف، درسهایی که می توانند تدریس کنند و ... ارائه نموده اند. با مشاهده آگهی تدریس مدرسین می توانید به آسانی مدرس مد نظر خودتان را انتخاب نمائید. هر جای تهران و استان تهرانکه ساکن هستید، با مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس، به راحتی می توانید از خدمات تدریس خصوصی استفاده کنید و در تحصیل و کنکور و آزمونهای مختلف موفق باشید.


تدریس خصوصی زبان در تهران:زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و در کل زبانهای خارجی پرمتقاضی ترین و یا جزوه دروس و مباحث پرمتقاضی تدریس خصوصی در تهران و کل کشور است. نیاز به آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی را همه ی افراد درک می کنند و برای یادگیری بهتر و سریعتر زبان ترجیح می دهند از کلاسهای خصوصی زبان در تهرانو یا هر جای ایران استفاده نمایند. در سایت ایران مدرس (همین سایت) خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرسین خانم و آقای ثبت نامی در این سایت ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش زبان انگلیسی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبانکلیک نمائید. اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی، خدمات آموزش خصوصی زبان در منزل توسط آقا و .... نیاز دارید،با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان ثبت نامی در ایران مدرس به راحتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. علاوه بر خدمات تدریس خصوصی زبان، در زمینه قیمت و نرخ آموزش زبان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان، دانشگاه، مکالمه زبان، آیلتس و تافل و .... نیز در همین سایت توضیحات مفصلی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل را مطالعه کنید.

مدرسین ثبت نامی در این سایت برای دروس تدریسی خودشان در جزئیات آگهی ثبت کرده اند که هر جلسه تدریس خصوصی را با چه قیمتی برگزار می کنند. قیمت کلاسهای خصوصی از 10 هزارتومان برای هر جلسه تا 150 هزار تومان برای هر جلسه و حتی بیشتر متغیر است. ولی به هر حال بهترین راهکار همین است که آگهی مدرسین را مشاهده کنید وبیینید که مدرسین مختلف چه هزینه ای را برای کلاسهای خصوصی خودشان ثبت نموده اند. با مشاهده آگهی چند مدرس، به صورت کلی دیدی به نسبت قیمت کلاسهای تدریس خصوصیپیدا خواهید کرد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و با شما راهخواهند آمد. این مدرسین در جزئیات آگهی تدریس خصوصی خودشان و در بخش هزینهآگهی عبارت توافقی را ثبت کرده اند. حتی تعدادی از مدرسین جلسه اول را به صورت نیم بها و یا رایگان کار می کنند. برگزاری کلاسهای خصوصی با این مدرسین هیچ ریسکی ندارد. اگر کلاس برای شما مفید بود، هزینه را پرداخت کردهو کلاسهای تدریس خصوصی را ادامه خواهید داد. در غیر اینصورت با مدرس دیگریهماهنگ می کنید. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که قیمتی که هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی ارائه کرده است را با رزومه و سوابق کاریمدرس مقایسه و ارزیابی کنید. اگر مدرسی سابقه کار بالایی دارد و در دانشگاه معتبر تحصیل کرده است و در کل رزومه خوبی دارد، ارزشش را دارد که قیمت بالاتری برای کلاسهای تدریس خصوصی ایشان پرداخت نمائید. موارد دیگری نیز ممکن است در تعیین هزینه تدریس خصوصی موثر باشد. به هر حالمسلما مدرسانی که سابقه بالاتری دارند و کیفیت تدریس آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای تدریس مطالبه می نمایند و اکثر اوقات بهتر است که مبلغ بیشتری را برای تدریس و آموزش بپردازیم تا مطمئن باشیم که حتما نتیجه خواهیم گرفت. البته این مطلب به این معنی نیست که هر مدرسی که با قیمت پایین کار کند خوب تدریس نمی کند.
هر جای تهران و استان تهران که ساکن هستید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید دروس را بهخوبی یاد بگیرید و در امتحانات موفق باشید. همانطور که می دانید در سالهایاخیر داشتن معدل بالا مهم و مهم تر شده است. به این دلیل که اگر معدل شما بالاتر باشد، به صورت مستقیم در رتبه کنکور شما هم موثر است و اگر معدل بالایی داشته باشید، نشان می دهد که دروس را خوب یاد گرفته اید و همان دروسرا هم در کنکور بالاتر می زنید. بنابراین با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی وارتقای معدل خودتان، در راه موفقیت در تحصیل قدم می گذارید. اگر دانشجو هستید و در مقطع دانشگاهی هم تحصیل می کنید، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در تهرانو استفاده از مشاوره و راهنمایی مدرسین مجرب تدریس خصوصی خانم و آقا در تهران می توانید دروس را با موفقیت پاس کنید و معدل خوبی هم داشته باشید. همانطور که می دانید در مصاحبه های شغلی و یا در مصاحبه های مرتبط با ادامهتحصیل در مقاطع بالاتر (ارشد و دکتری) هم داشتن معدل بالا مهم و موثر است.کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور می تواند موثر و مفید باشد. کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در زمان مناسب برگزار شود و به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای ارتقای معدل و گرفتن نمرات خوب می تواند بسیار کمک کننده باشد. هر جای تهران و کرج که ساکن هستید، برای رفع اشکال و حل تمرینات اضافه، جبران غیبت هایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته اید، برای پیشرفت به نسبت ترمهای گذشته در درس و تحصیل و ... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. در همین سایت مطالب خیلی زیادی در زمینهاستفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی، مزایا و فواید جلسات تدریس خصوصی، قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در تهران و کرج و .... ارائه شده است. به عنوان مثال، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت تدریس و هزینه کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی در تهران و کرج می توانید مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.

اگر ساکن تهران هستید و می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید هم می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نمائید. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و پربازدیدترین سایت تدریس تهران و کل ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هم بر روی لینک بهترین سایت درج آگهی رایگان تدریس خصوصی در تهران کلیک کنید.
عبارتهای کلیدی: تدریسخصوصی در تهران و استان تهران، بهترین سایت تدریس و سایت معتبر و پربازدیدتدریس خصوصی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، گروه آموزشی، آموزشگاه و یا یک موسسه تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه


بسیاری از مدرسین به صورت توافقی هم کلاسهای خصوصی را برگزار نموده و حین تماس با آنها می توانید در زمینه قیمت کلاسها صحبت نموده و کلاسهای خصوصی را با قیمت پایینتری هماهنگ کنید. اگر می خواهید کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی رابا قیمت مناسبتر و پایینتری هماهنگ کنید، برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات چون مدرسین کلاسهای زیادی به انها پیشنهاد می گردد و سرشان شلوق تر خواهد بود با هزینه پایین تدریس نمی کنند. بنابراین با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، چون هم فرصت بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله و .... دارید، هم بهتر نتیجه میگیرید و مطمئن تر خواهید بود که امتحانات را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و هم می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید. کلا برای موفقیت در تحصیل و برای کسب نمرات خوب در امتحانات و افزایشمعدل و .... درس خواندن و حل تمرین و مسئله و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصیدر طول ترم به نسبت موکول کردن مطالعه و حل تمرین و .... به ایام امتحاناتبسیار مناسبتر بوده و خیال خودتان هم از بابت نتیجه گرفتن و کسب نمرات بهتر راحت تر خواهد بود.

توصیه: اگر قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید، برگزاری این کلاسهای را به پایان ترمموکول ننمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم بازدهی بالاتری دارد. می توانید همزمان و پابه پای کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه کلاسهایتدریس خصوصی خودتان را برگزار کنید. کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید و با تمرکز و حواس جمع گوش دهید. در ضمن به بهانه کلاسهای خصوصی در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. هر دوی اینها را در کنار هم داشته باشیدتا نتیجه خوبی بگیرید. کلاسهای تدریس خصوصی اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد می تواند مفید و موثر باشد. مطلب دیگر اینکه فکر نکنید که اگر درکلاسهای خصوصی شرکت کردید دیگر مطالعه و درس خواندن و حل تمرین و مسئله لازم نیست. بلکه هر کدام از این موارد جای خود را دارد. از کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان کمک و کلاسهای تقویتی استفاده نمائید. با ترکیبی از شرکت درکلاسها و تلاش و پشتکار خودتان بهترین نتیجه را خواهید گرفت. باز هم توصیهمی کنیم مطالعه و درس خواندن و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترمداشته باشید و این موارد را به شب امتحان موکول نکنید.

در وب سایت ایران مدرس ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه در تهران و سراسر کشور و همچنین تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انجام می پذیرد. همچنین اسامی مدرسین زیادی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی وفیزیک دبیرستان، کنکور و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مشغول به فعالیت هستنددر ایران مدرس ارائه شده است. مطلب دیگر اینکه، تعداد زیادی از مدرسین دیگر که در زمینه های تدریس خصوصی شیمی، زیست، عربی و سایر دروس دانشگاهی ودبیرستانی فعالیت می کنند نیز در این وب سایت معرفی شده اند. با توجه به تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس به جرات می توان گفت که وب سایت ایرانمدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی بوده و محل مناسبی برایدرج آگهی تدریس خصوصی مدرسین و آموزشگاههای فعال در زمینه تدریس خصوصی است. وب سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی همچون تدریس خصوصی در تهران، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و دانشگاهی،تدریس خصوصی ریاضی و همچنین تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و ... در موتورهای جستجو از جمله google بهینه بوده و به بهترین شکل در صفحه اول نتایج دیده می شود. با توجه به مطالب ارائه شده، در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول هستید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی شما خواهد بود. علاوه بر بحث تدریس خصوصی، وب سایت ایران مدرس قسمتهای دیگری همچون دانلود نمونه سوال امتحانی، دانلود تست های کنکور، دانلود جزوات کنکوری و امتحانی، آگهی های جدید استخدامی، معرفی کتاب، اخبار دانشگاهی، مقالات آموزشی و ... را نیز شامل می شود. مطلب پایانی اینکه، از تمامی قسمتهای ذکر شده، که اکثرا مرتبط با بحث آموزش می باشند، به بخش تدریس خصوصی لینک داده شده است و این می تواند در جذب شاگرد آگهی دهنده های تدریسخصوصی موثر باشد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210760
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X