تدريس خصوصي
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، فواید و مزایا و قیمت
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی اگر به درستی برگزار شده و در کنار آن مطالعه و حل تمرین خود دانشجو و دانش آموز وجود داشته باشد، می تواند به رفع اشکال، یادگیری بهتر و افزایش معدل بسیار کمک کند.
در جلسات تدریس ریاضی مطالب گفته شده در مدرسه مرور شده و تمرینات و مثالهای اضافی حل می گردد. نهایتا برای حصول نتیجه مطلوب حتما حل تمرین و مثال و مطالعه مروری توسط دانشجو یا دانش آموز لازم است.
استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی به معنی حذف جلسات تدریس مدرسه یا حذف مطالعه و حل تمرین نیست. همانطور که گفته شد، در کنار کلاسهای تدریس ریاضی در منزل، خود کلاسهای گروهی تدریس مدرسه و همچنین حل تمرین باید وجود داشته باشد. اگر برای رفع اشکال درس ریاضی و یا یادگیری بهتر آن و ارتقاء معدل نیازمند جلسات تدریس خصوصی هستید، بر روی عبارت مدرسین خصوصی ریاضی کلیک نمائید تا لیست مدرسان نمایش داده شود.
ممکن است در کنار جلسات تدریس ریاضی به مدرس فیزیک هم نیاز داشته باشید. در اینصورت بر روی لینک مقابل کلیک نمائید: تدریس فیزیک در منزل.

قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی: کلاسهای خصوصی ریاضی با قیمت های متفاوتی می تواند برگزار گردد. در کل موارد زیر در تعیین هزینه جلسات تدریس ریاضیات نقش دارد:
1- با افزایش تعداد جلسات، هزینه تدریس ریاضی کاهش می یابد (به زبان ریاضی: هزینه جلسات تدریس نسبت عکس با تعداد جلسات آن دارد).
2- هر چه مدرک تحصیلی، فن بیان و سابقه مدرس بالاتر باشد هزینه ای که مدرس خصوصی ریاضی مطالبه می کند بیشتر است.
3- هزینه تدریس ریاضیات و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بالاتر است (این مطلب برای جلسات تدریس شیمی و سایر دروس هم صادق است).
هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها پرداخته می شود.
1- مقایسه هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها: به صورت کلی هزینه تدریس خصوصیریاضی در تهران به نسبت سایر شهرستانها بیشتر است. در حالت کلی هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس در شهرهای بزرگتر بیشتر می باشد. در شهرهای بزرگتر رفت و آمد سخت تر بوده و زمان بیشتری را از مدرس می گیرد.
2- هزینه تدریس خصوصی ریاضی در پایه های مختلف: قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی به پایه درسی هم بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تدریس خصوصی ریاضیدانشگاهی و سایر دروس دانشگاهی به صورت کلی از هزینه تدریس ریاضی دبیرستانبالاتر است. به هر میزان تدریس یک درس سخت تر باشد و مدرسین کمتری تواناییتدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس آن درس هم بیشتر می شود.
3- هزینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و دروس کنکور:معمولا هزینه تدریس ریاضی کنکور به نسبت هزینه تدریس ریاضی دبیرستان و دانشگاه بالاتر است. دانش آموزان و اولیای آنها اهمیت بسیار زیادی برای کنکور قائل هستند و ترجیح می دهند کلاسهای خصوصیریاضی را با مدرسینی برگزار نمایند که تجربه و سابقه بالایی داشته باشند ودر عوض از نتیجه گرفتن خودشان مطمئن باشند. بنابراین هزینه بالاتری را هم پرداخت می نمایند.

اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را با قیمت پایینتر و ارزانتر هماهنگ کنید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را زودتر هماهنگ کنید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ریاضی با مدرسین خوب و با سابقه سخت تر شده و هزینه و قیمت کلاسهای خصوصی هم بالاتر خواهد رفت.
2- هر چند که ارزان بودن و قیمت پایین کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی خوب و مطلوب است ولی نتیجه گرفتن شما در اولویت قرار دارد. اگرهزینه کلاسهای خصوصی کمی بالاتر بود ولی دیدید که مدرس ریاضی کارش را خوب انجام می دهد، در این حالت با رضایت مبلغ را پرداخت کنید.
3- با مدرسینی هماهنگ کنید که به محل زندگی و محل سکونت خودتان نزدیکتر باشند. مدرسینی که وقت انها در مسیر زیاد تلف نشود حاضر خواهند بود با قیمت های پایینتر هم تدریس ریاضی را انجام دهند.
هزینه تدریس ریاضیدبیرستان هم مانند سایر دروس به مدرک و سابقه کار مدرس، شهر محل سکونت مدرس و دانشجو، تعداد جلسات تدریس و ... بستگی دارد. به عنوان یک معیار کلیمی توان گفت که هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دبیرستان از جلسه ای 10 هزار تومان (برای افراد تازه کار) تا 50 و 60 هزار تومان متغییراست. البته ممکن است بعضی از مدرسان مبلغ بیشتری را هم مطالبه کنند.
نرخ کلاسهای تدریس ریاضیاز ساعتی 10 هزار تومان شروع شده و بسته به مقطع تحصیلی و شهر محل تدریس می تواند تا ساعتی 50 هزار تومان و یا بیشتر باشد. در واقع هزینه جلسات تدریس ریاضی، کلاسهای خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی شیمی توافقی بوده و مقدار ثابتی ندارد. همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس مقدار ثابتی نبوده و بسته به شهر، سابقه و تجربه مدرس و ... متغیر است.
مسلما مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و مدرک تحصیلی آنها نیز بالاتر است هزینه بیشتری را برای جلسات تدریس خصوصی مطالبه می کنند. هزینه تدریس در شهرهای بزرگتر هم بیشتر است.
برای هماهنگی با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب در مرحله اول رزومه و سوابق کاری مدرسین مختلف را ببینید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کلیک کنید.
در ادامه با توجه به هزینه درخواستی مدرسین و بودجه ای که خودتان برای کلاسهای در نظر گرفته اید چند مدرس را در نظر گرفته و با آنها تماس بگیرید. ممکن است بعضی از آنها تخفیف هم بدهند.
با یکی از مدرسین هماهنگ کرده و یکی دو جلسه را با او برگزار کنید. اگر راضی بودید که چه بهتر در غیر اینصورت با مدرس دیگری هماهنک کنید.
بهترین زمان برای استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، نه دقیقا در ایام امتحانات و بلکه چند ماه قبل از آن است. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در طول ترم درسها را کنار گذاشته و نزدیک ایام امتحانات به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می افتند.
در ایام امتحانات استرس امتحانات وجود دارد. از طرفی معمولا کل امتحانات در طول 2 هفته برگزار می گردد. بنابراین در این ایام فرصت بسیار کمی برای یادگیری وجود دارد. ضمنا، شما کل وقتتان را برای درس ریاضی نمی توانید در نظر بگیرید و درسهای دیگری را هم باید مطالعه کنید.
بنابراین، اگر در درس ریاضی یا هر درس دیگری اشکال دارید و برای رفع اشکال و یادگیری بهتر ریاضی می خواهید با یک مدرس خصوصی ریاضی خوب هماهنگ کنید، از همین الان برای برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی اقدام کنید. برگزاری کلاس و خواندن درس در طول ترم هم استرس دوران امتحانات را کاهش می دهد، هم بهتر یادگیری اتفاق می افتد و هم احتمال قبولی و گرفتن نمره بالا بیشتر می شود.
 در حالتی که دانشجو یادانش آموز به هر دلیلی نتوانسته است در جلسات تدریس ریاضی مدرسه یا دانشگاه شرکت کند، یا حالتی که دانشجو یا دانش آموز در آموزش ریاضی ضعف پایه ای دارد و یا به هر دلیل نتوانسته است درس ریاضی را در طول ترم بخواند، استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی می تواند مفید و موثر باشد. در حالتی دیگر، دانش آموز یا دانشجو درس را متوجه می شودولی تمرینات را نمی تواند حل کند. در این حالت نیز استفاده از جلسات تدریسخصوصی ریاضی می تواند موثر باشد. البته دوباره تاکید می گردد که در کنار جلسات تدریس خصوصی تمرین و مسئله باید حل شود و خود دانش آموز یا دانشجو تلاش کند که درس را خوب متوجه شود. برای یادگیری صحیح ریاضی و برای اطمینان از اینکه ریاضی را قبول شده و نمره خوبی می گیرید، بهتر است که کلاسهای خصوصی ریاضی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایامامتحانات درسهای دیگری هم دارید. استرس ایام امتحانات اجازه یادگیری درست را به شما نمی دهد. در ضمن، ریسک قبول نشدن در درس ریاضی هم بالاتر است. بنابراین از همین الان برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی ریاضی اقدام کنید. اگر در آموزش و یادگیری ریاضی اشکال دارید تنها به استفاده از کلاسهای تدریس ریاضی بسنده نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را در کنار جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه داشته باشید. به عبارت دیگر، به امید جلسات تدریس خصوصی در مدرسه یا دانشگاه غیبت نکنید. مطلب دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که بازهم به امید کلاسهای خصوصی ریاضی حل تمرین و مسئله را کنار نگذارید. دروسی مانند ریاضی و فیزیک را بدون حل تمرین و مسئله نمی توان یاد گرفت. اگر 1000 جلسه کلاس تدریس خصوصی هم شرکت کنید ولی تمرین و مسئله حل نکنید نتیجه نخواهید گرفت. بنابراین حل تمرین و مسئله یکی از مهمترین پارامترها در یادگیری ریاضی است. کار دیگری که برای یادگیری بهتر ریاضی و سایر دروس می توان انجام داد این است که نمونه سوالهای امتحانی سالهای قبل را حل کنید و با نمونه سوالات امتحانی آشنا شوید. برای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- در صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، در طول ترم از این کلاسها استفاده نمائید.
2- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
3- فکر نکنید که تنها با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانید در درس ریاضی نمره عالی کسب کنید. مطالعه و حل تمرین خودتان همواره لازم است.
4- در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوشدهید و هر سوالی که برایتان پیش آمد از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.
5- کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را مانند کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر تمرینی به شما داده شده حتما انجام دهید.

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و تهران
اگر به خدمات تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و تهران، تبریز، مشهد و یا هر جای دیگر ایران نیاز دارید ... اگر در تهران و اصفهان در جستجوی بهترین مدرسین ریاضی هستید .... در هر صورت بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات کلیک کنید. برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان بر روی لینک قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان کلیک نمائید.
به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش خصوصی درس معادلات دیفرانسیل بر روی عبارت تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل کلیک کنید (مشاهده کنید: دانلود رایگان نمونه سوال امتحان و جزوات آموزشی معادلات دیفرانسیل) به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش خصوصی ریاضی مهندسی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی مهندسی کلیک کنید.
 یادگیری بهتر ریاضی با کلاسهای خصوصی ریاضی:کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد و با تلاش و کوشش خود دانشجو و دانش اموز همراه باشد می تواند به موفقیت تحصیلی و گرفتن نمره خوب بسیار کمک کند. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به نسبتکلاسهای گروهی و کلاسهای مدرسه و دانشگاه بازدهی بسیار بالایی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی چون تعداد شاگردها و افراد شرکت کننده در کلاس کم است یادگیری بهتر اتفاق می افتد. متقاضیان تدریس در این کلاسها می توانند سوالات بیشتری بپرسند و اگر اشکالی مربوط به پایه های قبلی هم باشد قابل رفع است. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیبه نسبت کلاسهای گروهی بازدهی بالاتری دارد. دانشجو یا دانش اموز اگر روش تدریس مدرس را نپسندد می تواند مدرس خودش را عوض کند. در دانشگاه و مدرسه تغییر استاد و معلم ممکن نیست. تمرینات بیشتری در کلاسهای تدریس خصوصی می توان حل کرد و مسائل را می توان عمقی تر بررسی کرد. در کلاسهای تدریس خصوصیمی توان با لباس راحت حاضر شد و در کل بهتر می توان درس را یاد گرفت.

تدریس خصوصی ریاضی کنکور:اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور به ارائه خدمات نیاز دارید .... اگرمی خواهید لیست کامل مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس ریاضیات کنکور رامشاهده نمائید ... اگر قصد دارید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیکنکور، ریاضی را در کنکور بالا و حتی 100 بزنید .... در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کنکورکلیک کنید. برای موفقیت در ریاضی کنکور در مرحله اول باید کتاب درسی را خوب بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. برای یادگیری مفهومی و پایه ای درس ریاضی که در جواب دادن به تست های کنکور بسیار مهم است تا جایی که می توانید کتاب رریاضی را با دقت بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. در ادامه سراغ کتابهای تست کنکور و تست های استاندارد ریاضی کنکور بروید. در جلسه کنکور درنهایت از شما خواسته می شود که تست های ریاضی را خوب بزنید. بنابراین برایموفقیت در ریاضی کنکور باید مهارت تست زنی خودتان را تقویت کنید. اگر قبلاریاضی را مفهومی خوانده باشید و تمرین و مسئله حل کرده باشید، در بحث تست زنی هم مشکلی نخواهید داشت. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه موفقیت در ریاضی کنکور مقاله چگونه برای کنکور ریاضی بخوانیم را مطالعه کنید.
مزایای کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به نسبت کلاسهای ریاضی مدرسه و دانشگاه به صورت زیر است:

- تعداد جلسات تدریس ریاضی در مدرسه و دانشگاه محدود است در حالیکه تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی کاملا منعطف بوده و بسته به اشکالاتی که وجود دارد می توان هر تعداد جلسه برگزار کرد و این بسیار خوب و موثر است.
-جلسات تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه یکی دو هفته قبل از امتحانات به پایان می رسد و معمولا در این ایام درس خواندن جدی بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان شروع می شود. حال اگر در ایام فرجه ها دانش آموزان و دانشجویاناشکالی داشته باشند، به معلم و استاد ریاضی خودشان دسترسی ندارند. ولی کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را می توان تا شب امتحان ادامه داد و اشکالات رابرطرف نمود.
- در کلاسهای خصوصی ریاضی می توان هر اشکالی را برطرف کرد. حتی اگر دانشجو یا دانش آموز در ریاضیات پایه های قبلی اشکال داشته باشد طی یکی دو جلسه می توان این اشکالات را برطرف نموده و در ادامه سراغ بحث اصلی رفت. درکلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه وقت برای برطرف کردن اشکالات پایه های قبلی وجود ندارد. حتی بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان خودشان تشخیص نمی دهند که عدم یادگیری ریاضی آنها در ترم حاضر ممکن است به اشکالات ترمهای قبل برگردد. یک مدرس خصوصی ریاضی خوب این اشکالات را تشخیص داده و برطرف می کند.
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیمعمولا در منزل برگزار می شود و جو راحت تری دارد. دانش آموز و دانشجو با لباسهای راحتتری می تواند در کلاس حاضر شود و معمولا امکان استراحت در بین تدریس و پذیرایی مختصر فراهم است. زمان برگزاری کلاس خصوصی با هماهنگی مدرسو شاگردش در زمانی که بازدهی بالاتری دارد تعیین می شود. همه ی این موارد باعث می شود که کلاس های خصوصی ریاضی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفیدتر باشد و بازدهی بالاتری داشته باشد. در کلاس تدریس خصوصی ریاضی دانشجویا دانش اموز فقط خودش و مدرس را حاضر می بیند. بنابراین هر سوالی را می تواند بپرسد بدون ترس از تمسخر دیگران. ممکن است دانشجو یا دانش آموزی اشکالات پایه ای داشته باشد که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه برای سایر همکلاسی هایش پیش پا افتاده باشد. در این حالت این فرد در کلا جرات پرسیدن سوال را نخواهد داشت و این اشکالات پایه ای برای همیشه باقی می ماند. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توان درس ریاضی را به صورت پایه ای و مفهومی یاد گرفت و در امتحان ریاضی نمره خوب و قابل قبولی گرفت. برای دانش آموزان ودانشجویان متوسط شرکت در کلاسهای خصوصی می تواند باعث شود از حالت متوسط به عالی برسند و دانش آموزان و دانشجویان ضعیف در ریاضی متوسط و حتی قوی شوند.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
در این زمینه مطالبی در زمینه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ارائه می گردد. در این بخش نکات کلیدی ای که با استفاده از آنها می توانید درآمد خودتان از تدریس خصوصی را افزایش دهید ارائه شده است. برای افزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1-تعداد شاگردهای خصوصی خودتان را افزایش دهید:روشهای مختلفی برای جذب شاگرد وجود دارد. با آموزشگاهها تماس بگیرید. تراکت توزیع کنید. در اینترنت و روزنامه تبلیغ بدهید. برای افزایش درامد شما از تدریس خصوصی باید تعداد شاگردهایتان را افزایش دهید. روشهای مختلف جذب شاگرد باعث افزایش تعداد شاگردهای شما خواهد شد. مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد را بخوانید.

2- در ایران مدرس آگهی تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید:یکی از بهترین روشها برای افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی و افزایش تعدادشاگردهایتان ثبت اگهی تدریس خصوصی در  سایت (ایران مدرس) به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط خواهید بود.

3- وقت خودتان را برای ایام امتحانات آزاد نگه دارید:در ایام امتحانات تقاضا برای تدریس خصوصی افزایش می یابد. در ضمن در ایام امتحانات چون اکثر مدرسین وقتشان پر شده است پیدا کردن یک معلم خصوصی خوب مشکل خواهد شد. شما می توانید بخشی از وقت خودتان را خالی نگه دارید تا اگردر این ایام موارد خوبی برای تدریس خصوصی به شما پیشنهاد داده شده وقت آزاد داشته باشید و طوری نباشد که تدریس های با قیمت خوب را از دست دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیدر زمینه های مختلفی باید خوب عمل کنید تا موفق شوید. در مرحله اول باید شاگردهایی داشته باشید. باید روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را بدانید و اجرا کنید. اگر در ابتدای کار تعداد شاگردهای کمی داشتیدنباید نا امید شوید و با مداومت باید ادامه دهید. در مرحله بعد باید در زمینه تدریس خصوصی خوب و موفق عمل کنید. باید بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید به گونه ای که عالی تدریس کنید و با ارائه برنامه ریزی و مشاورهمناسب به شاگردانتان در نهایت آنها را به نتیجه مورد نظرشان برسانید. در نهایت باید قیمت گذاری مناسب انجام دهید به گونه ای که هم هزینه کلاسهای برای شاگردهایتان مناسب باشد و هم خود شما به درآمد خوبی برسید.
برای موفقیت در تدریس و بدست آوردن درآمد بالا از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- اگر به تدریس خصوصی علاقه دارید در زمینه تدریس فعالیت کنید. داشتن عشق و علاقه برای موفقیت در هر کاری لازم و ضروری است.

2- از بین دروسی که می توانید تدریس کنید و تقاضای بالایی برای تدریس خصوصی دارند دروسی را انتخاب نمائید که بیشتر به آنها علاقه مند هستید.

3- بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید. هر چه تسلط خودتان را بر دروس افزایش دهید فن بیان شما هم بهتر خواهد شد و بهتر تدریس خواهید کرد.

4- برای دروس تدریسی خودتان جزوات خلاصه و نمونه سوالات امتحانی تهیه کنید و به شاگردانتان بدهید. کتاب کمک آموزشی هم می تواند مفید باشد.

5- همانطور که گفته شد دروسی را تدریس کنید که علاوه بر آنکه به انها علاقه دارید متقاضی زیادی برای تدریس هم داشته باشند.

6- دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، دروس تخصصی دانشگاهی، نرم افزار و کامپیوتر و .... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارند.

7- رضایت و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. با نتیجه گرفتن شاگردهایتان شما نیز در تدریس موفق خواهید بود.


8- اگر در یک روز چند کلاس تدریس خصوصیدارید، مواردی را که به هم نزدیک هستند در زمان یکسانی برگزار نمائید (مثلا صبح شنبه) تا زمان زیادی بین کلاسها و برای رفت و آمد از شما گرفته نشود.

9- کلاسهای دو نفره و سه نفره برگزار کنید که هم برای شاگردهایتان بهتر خواهد بود و هم درآمد شما بیشتر خواهد شد.

10- از شاگردهایتان بخواهید تا شاگردهای جدیدی به شما معرفی کنند.

11- هم خودتان تبلیغ کنید (مثلا در همین سایت یا در روزنامه و ...) و هم با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید تا تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر شود.

12- زمان خودتان را تا حدی برای ایام امتحانات که تقاضا برای تدریس زیاد است و با قیمت های بهتری هم می توان کلاسهای خصوصی را برگزار کرد آزاد بگذارید.

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول هستید و می خواهید درآمد خود را افزایش دهید موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

1- درخواست هزینه تدریس خصوصی مناسب: هزینه درخواستی برای تدریس را متناسب با مقطع و درس تدریسی و سابقه کار خودتان انتخاب کنید. می توانید برای جلسات بالای تدریس تخفیفی هم در نظر بگیرید.

2- افزایش کیفیت کار و تدریس مفهومی: سعی کنید به صورت مفهومی تدریس کنید. در آخر جلسات به دانش آموز یا دانشجو تمرین بدهید و حتما حل تمرین رااز او بخواهید. در این مورد هر چه سخت گیرتر باشید احتمال نتیجه گرفتن خودمتقاضی بیشتر خواهد شد.

3- انجام کار بیشتر از انتظار: اگر برای 90 دقیقه مثلا 30 تومان می گیرید، سعی کنید همیشه 100 دقیقه تدریس کنید. این مقدار کم کار اضافه باعث می شود تا شما را برای ترم های بعد به خاطر بسپارند. یا می توانید به متقاضی تدریس نمونه سوال امتحانی بدهید. کار کوچکی که انتظار آن را نداشته باشند شما را متمایز می کند.
هزینه تدریس را همگام با بالا بردن کیفیت کارتان افزایش دهید. اگر به تدریج فن بیان، تسلطتان بر مباحث و بازدهی کلاسهای تدریس خصوصیخودتان را افزایش دهید، می توانید برای کلاسهای خصوصی ای که برگزار می کنید، مبلغ بیشتری را مطالبه نموده و هزینه برگزاری کلاسهای را افزایش دهید. بنابراین به صورت پیوسته کیفیت کارتان را بیشتر کنید. برای کسب درآمد بالاتراز کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدماتشما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند. افزایش درآمد تدریس خصوصی ریاضی با افزایش هزینه کلاسها:برای افزایش درآمد خودتان از کار تدریس ریاضی، به تدریج هزینه کلاسها را افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، با افزایش هزینه کلاسها مشکلی نخواهند داشت و می توانید به ازای هر جلسه تدریس مبلغ بالاتری را دریافت نمائید. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تدریس و ... بر روی لینک بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی کلیک نمائید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و محل تدریس ریاضی:معمولا هزینه تدریس ریاضی در آموزشگاه با هزینه تدریس ریاضی در منزل متفاوت است. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس افزایش پیدا کند، در مرحله اول کلاسهایی را قبول کنید که خودتان نزدیک باشد و در مرحله بعد کلاسها را در منزل برگزار نمائید. دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاسهایخصوصی در منزل را ترجیح می دهند و حاضر هستند هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنند چون رفت و آمدی برای حضور در کلاس نخواهند داشت.

اگر دانشجو هستید، می توانید برگه هایی را چاپ کنید و در دانشکده خودتان به درو دیوار بچسبانید وبرای تدریس خصوصی به دانشجویان ضعیف با قیمت مناسب اعلام آمادگی کنید. توزیع تراکت در شهر و محله خودتان و یا درج آگهی و تبلیغات تدریس در روزنامه هم می تواند راهکارهای خوبی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی باشد. البته راهکار دیگری وجود دارد و ممکن است قبل از همه ی موارد گفته شده در اینجا به ذهن شما رسیده باشد و آن هم تماس با موسسات و آموزشگاههای تدریس خصوصی و درخواست تدریس است. این مورد هم می تواند راهکارخوبی باشد. ولی اموزشگاهها مدرسین خودشان را دارند و ممکن است به این زودیها به شما شاگرد ندهند. آموزشگاهها معمولا در ایام امتحانات که وقت مدرسینخودشان کامل پر می شود، به شما شاگرد معرفی می کنند. به تدریج کیفیت کار و در ادامه هزینه کلاسهای خصوصی خودتان را افزایش دهید.اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه مناسبی بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس گرفته و می توانید مبلغ بالاتری را برای کلاسهای خودتان مطالبه نمائید. به این ترتیب با داشتن تعداد شاگردهای ثبت هم درامد شما افزایش می یابد. باید آنقدر خوب عمل کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سختباشد. اگر جایگزین کردن شما سخت باشد، شاگردهای شما حاضر خواهند بود مبلغ بالاتری هم برای کلاسهای خصوصی شما پرداخت نمایند.
کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید.برای گسترش کار خودتان در زمینه تدریس خصوصی و افزایش تعداد شاگردهایتان وافزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی، کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهیدو از آنها بخواهید در صورتیکه یکی از فامیلها، آشنایان و یا دوستانشان به خدمات تدریس خصوصی نیاز داشتند کارت را به ایشان بدهند. البته در صورتیکه کار شما و کیفیت جلسات تدریس خصوصی شما خوب باشد، این اتفاق به صورت اتوماتیک می افتد ولی به هر حال ممکن است شماره تماس شما فراموش شود و با دادان کارت خودتان می توانید شاگردهای بیشتری جذب کنید. حتی می توانید بعضیاز تمرینها و خلاصه نویسیهای مهم را در برگه هایی به شاگردانتان بدهید که در سربرگ آن شماره تماس و اطلاعات تماس خودتان ثبت شده است.
به گونه ای در زمینه تدریس فعالیت کنید که انگار به شاگردهایتان تضمین قبولی داده اید. حتی اگر در واقع به آنها تضمین نداده اید پیش خودتان این ذهنیت را داشته باشید و عالی تدریس کنید. تعدادی از مدرسین از همان ابتدای کار قول تضمینی بودن کلاسها را می دهند و اگر شاگرد انها نتیجه نگیرد مبلغی دریافت نمی کنند. ممکن است شما هم این کار را انجام دهید و یا نه. در هر صورت، پیش خودتان فرض کنید که کلاسهای شما تضمینی هستند و با تمام وجود برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید. اگر به تدریس علاقه دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کنید. عشق و علاقه به هر کاری رمز موفقیت در آن کار است. حداقل دروسی را تدریس کنید که به آن درسها علاقه مندهستید و از تدریس آنها لذت می برید. اگر با علاقه تدریس کنید هم خودتان ازتدریس لذت می برید و هم درامد بالاتری کسب خواهید کرد.
 متفاوت باشید و تمایز ایجاد کنید. کاری کنید در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید. کمی بیشتر در کلاس بمانید. پیگیر نتیجه گرفتنشاگردهایتان باشید. به انها کتاب کمک آموزشی و سوال امتحانی بدهید. نشان دهید نتیجه گرفتن آنها برایتان مهم است. این تعهد کاری شما در زمینه تدریس خصوصی را شاگردهایتان و والدین آنها درک می کنند و برای شما جبران خواهند کرد.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
جدیدترین اخبار کنکور 96 و 97 +نفرات برتر کنکور96
جدیدترین اخبار کنکور 96 و 97 +نفرات برتر کنکور96 ، راهکارهای موفقیت در کنکور 97 ، نحوه انتخاب رشته صحیح در کنکور 96 و 97 راهکارهای مطالعه درست برای کنکور، نحوه برنامه ریزی درست برای کنکور، عوامل مهم در انتخاب رشته کنکور و ... در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه جدیدترین اخبار کنکور 96 و 97 +نفرات برتر کنکور96 و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کنکور، مشاوره کنکور و انتخاب رشته کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در یادگیری شیمی + قیمت تدریس خصوصی شیمی
در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در یادگیری شیمی + قیمت تدریس خصوصی شیمی، نحوه مطالعه شیمی برای کنکور و امتحانات، هزینه جلسات خصوصی شیمی و .... ارائه می گردد. شیمی را برای کنکور باید مفهومی خواند. درس شیمی نه صد در صد مسئله ای و تحلیلی است و نه به صورت صد در صد حفظ کردنی می باشد.
تستها و سوالاتی که از درس شیمی مطرح می شود ممکن است کاملا مفهومی باشد و یا مسئله ای باشد که برای حل آن باید از روابط ریاضی استفاده نمائید.
مطالب متن درس را کاملا مفهومی بخوانید تا درک درستی از آن داشته باشید. در ادامه، روابط ارائه شده را یاد بگیرید و مثال و مسئله به اندازه کافی حل نمائید.
برای یادگیری کامل درس شیمی و توانایی پاسخگویی کامل به تست های کنکور آن، حل تست های کنکور موضوعی و مجموعه ای نیز بسیار مفید است.

دانلود رایگان تست کنکور دکتری 95 رشته شیمی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور دکتری 95 رشته شیمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک کنید.
کلمات کلیدی: کنکور دکتری95، تست کنکور95 دکتری، سوالات کنکور دکتری سال 95، کنکور دکتری شیمی، کنکور دکترا شیمی سال 95، کنکور 95 دکتری شیمی

برای دانلود فایل کلیک کنید.
حتما بخوانید: 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس شیمی
می توانید در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی برای کنکور مقاله نحوه مطالعه شیمی برای کنکور یا چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم را مطالعه نمائید.
درس شیمی یکی از دروس مهم در کنکور است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی، اگر در درس شیمی درصد خوبی بزنید می تواند بر روی رتبه کنکور شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. اتفاقا درس شیمی به نسبت دروس ریاضی و فیزیکراحت تر است و می توان درصد خوبی در ان کسب کرد و حتی 100 درصد زد. برای کسب درصد بالا در درس شیمی کنکور راهکارهای مختلفی وجود دارد. در مرحله اولباید در کلاسهای تدریس شیمی به صورت کامل حاضر باشید. در کلاسهای تدریسشیمی مدرسه خوب گوش دهید و مطالب را یاد بگیرید. از معلم شیمی خودتان سوالبپرسید و به سوالهایی که دیگران می پرسند هم خوب گوش دهید. جدول تناوبی و فرمولهای شیمیایی را به خوبی یاد بگیرید. برای خودتان جزوه داشته باشید و مهمترین نکات درس شیمی را در آن یادداشت نمائید.
همانطور که می دانید در سالهای اخیر تست های کنکور شیمی و تست های کنکور به صورت کلی مفهومی شدهاست. اگر می خواهید در شیمی درصد بالایی بزنید و حتی 100 درصد بزنید، از خواندن نکته ای و فرمولهای میانبر و ... اجتناب کنید. حداقل در مراحل اولیهکار درس را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید. در ادامه اگر روابط مختصری هم بود می توانید از انها استفاده نمائید. ولی به هر حال در مراحل اولیه کار درس را و کتاب درسی شیمی را خوب بخوانید. اگر فقط فرمول حفظ کنید، ممکن استتستهایی را در کنکور ببینید که با فرمولهای حفظ شده شما حل نشوند. ولی اگردرس شیمی را به صورت مفهومی و عمقی بلد باشید، هر تستی که به شما داده شود، بالاخره راه حلی پیدا خواهید کرد. برای دانلود رایگان جزوه و سوال امتحانی و تست کنکور شیمی بر روی عبارت دانلود شیمی کلیک کنید.

دانلود رایگان تست کنکور شیمی و جزوات کنکوری شیمی
علاوه بر موارد گفته شده، در سایت ایران مدرس دانلود رایگان تست کنکور شیمی و جزوات کنکوری شیمی و ... هم ارائه شده است. اگر در حال مطالعه برای کنکور هستید و می خواهید از تست کنکور شیمی و جزوات کنکوری شیمی موجود در اینترنت به صورت رایگان استفاده نمائید،در همین سایت جزوات کنکوری شیمی و سوالات و تستهای کنکوری شیمی را می توانید دانلود نمائید. برای دانلود تست کنکور شیمی و جزوات کنکوری شیمی بر روی عبارت دانلود تست و جزوه کنکور شیمی کلیک نمائید.
برای موفقیت در آموزش ویادگیری شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه می توانید از مقالاتی که در همین سایت ثبت شده است استفاده کنید. برای موفقیت در آموزش و یادگیری شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه در مرحله اول باید تا جایی که ممکن است در کلاسهای تدریس شیمی مدرسه و دانشگاه حاضر شوید. باید در کلاسهای تدریسشیمی با تمرکز کامل به مطالبی که ارائه می شود توجه نموده و در ضمن جزوه خودتان را هم یادداشت نمائید. برای موفقیت در یادگیری شیمی در طول ترم درس شیمی را بخوانید و با برنامه ریزی پیش بروید. در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی شیمی استفاده کنید و کتاب درسی را در اولویت اول قرار دهید. به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید و مطالعه و یادگیری شیمی را به شب امتحان موکول ننمائید.
در کلاسهای تدریسشیمی حضور فعال داشته باشید و جزوه خودتان را یادداشت نمائید. مطالب را بهصورت مفهومی یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت نمائید. جزوه های کلاسی شیمی و جزوه هایی که خودتان حین مطالعه، حل تمرین و حین تست زنی یادداشت میکنید در دوران جمع بندی و دوران نزدیک به کنکور بسیار مفید خواهد بود. جزوه ای که خودتان در کلاس شیمی یا حین مطالعه یادداشت می کنید به نسبت جزواتی که از دیگران کپی بگیرید خیلی ارزشمندتر است. چون هم حین یادداشت جزوه خودتان درس را بهتر یاد می گیرید و هم نکاتی که از نظر خودتان مهم استدر جزوه یادداشت می شود.اگر وقت کردید قبل از تست زنی تمرین و مسئله هم حل کنید. حل تمرین و مسئله برای درس شیمی به جا افتادن بیشتر مطلب کمک زیادی می کند.
تا جایی که می توانید تست کنکور شیمی از کتابهای معتبر بزنید. بعد از شرکت در کلاسهای شیمی، خواندن کتاب درسی و حل تمرین و مسئله، تست زنی مهم و ضروری است.
در بازه های زمانی مشخص شیمی را مرور کنید. شیمی درس فراری است و اگر به صورت مداوم مرور نشود در کنکور چیزی یادتان نمی ماند.
عبارتهای کلیدی: چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم،نحوه مطالعه کنکوری درس شیمی، چگونه شیمی را 100 درصد بزنیم، درصد بالای شیمی در کنکور، مطالعه اصولی درس شیمی برای کسب درصد بالای شیمی در کنکور
حتما ببینید: دانلود رایگان تست های کنکور فصول اول تا سوم شیمی 1 اول دبیرستان

اگر می خواهید در درس شیمی یا سایر دروس و کلا در تحصیل موفق باشید کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک راهکار خوب می تواند مفید و موثر و کمک کننده باشد. البته تا جایی که می توانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه، به امید شرکت در کلاسهای خصوصی، غیبت نکنید. در کلاسهای تدریس شیمی مدرسه و دانشگاه و یا حتی در کلاسهای تدریس خصوصی شیمی با دقت به مطالبی که ارائه می شود گوش دهید و برای یادگیری از خودتان علاقه نشان دهید. شرکت در کلاسهامهم است ولی در کنار آن تلاش و کوشش و پشتکار خودتان هم لازم و ضروری می باشد. برای یادگیری بهتر، کسب نمرات بالاتر در امتحانات و کسب درصد بالای کنکور در درس شیمی و یا هر درس دیگری تلاش و کوشش وانگیزه و علاقه خودتان از هر عامل دیگری مهمتر است. باید خودتان بخواهید تا اتفاق بیافتد. باید برای خودتان هدف داشته باشید و هدف را هم خودتان تعیین کرده باشید. نه اینکه والدین و اطرافیان برای شما تعیین کرده باشند.

قیمت تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه

قیمت جلسات خصوصی شیمیبه عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال در ایام امتحانات که مدرسین وقتکمتری دارند و نمی توانند تعداد شاگرد بیشتری را قبول کنند، قیمتهای بیشتری را برای کلاسها ارائه می دهند. به همین دلیل است که بارها و بارها در همین سایت توصیه شده است که برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید و از اوایل و یا اواسط ترم برای هماهنگی با مدرس شیمی موردنظرتان اقدام نمائید. تعداد جلسات خصوصی هم روی قیمت موثر است. هر چه جلسات بالاتری لام داشته باشید می توانید کلاسها را با قیمت کمتری هماهنگ نمائید. اگر تعداد جلسات مورد نیاز شما بالا است حتما حین حرف زدن با مدرسین روی این قضیه مانور دهید و تخفیف بگیرید. عوامل دیگری هم بر قیمت تدریس خصوصی شیمی دبیرستان،کنکور و دانشگاه و ..... موثر است. به عنوان مثال سابقه کاری مدرس شیمی، محل برگزاری کلاس خصوصی (اینکه در آموزشگاه، محل مورد نظر مدرس و یا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شود)، زمان برگزاری کلاسهای خصوصی (اینکه در ایام امتحانات باشد و یا در طول ترم و یا در تابستان و تعطیلات)، شهر محل تدریس (معمولا در شهرهای بزرگتر مانند تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و .... قیمت کلاسهای خصوصی شیمی و سایر دروس بالاتر است) و .... بر روی قیمت کلاسهای خصوصی تاثیر دارد.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210787
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X