تدريس خصوصي
تدریس خصوصی فیزیک و آموزش عمقی درس فیزیک
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و آموزش عمقی درس فیزیک ارائه می گردد. در ایام امتحانات برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک در منزل برای دانشجو و دانش آموز فواید زیادی دارد. در این ایام به دلیل حجم بالای مطالبی که باید خوانده شود، صرفه جویی در وقت و زمان برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مهم می باشد. بنابراین به جای شرکت در کلاسهای جبرانی و رفع اشکال فیزیک در آموزشگاهها و مدارس، برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک در منزل بسیار مفید تر است. حضور در کلاسهای خصوصی و گروهی فیزیک: مشارکت در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و یا جلسات تدریس خصوصی فیزیک یکی از اولین موارد برای شروع یادگیری فیزیک است. با شرکت در کلاسهای فیزیک و توجه کافی به تدریس مدرس یا دبیر فیزیک خود، بسیاری از مطالبی که خودتان به سختی یاد می گرفتید را به آسانی می توانید بیاموزید.
برای یادگیری دروس مانند ریاضی و فیزیک داشتن تمرکز بسیار مهم است.گوش دادن به درس در کلاسهای ریاضی و فیزیک (یا جلسات تدریس خصوصی ریاضی و تدریس فیزیک در منزل)با تمرکز بالا، مطالع ریاضی و فیزیک با تمرکز زیاد و حتی داشتن تمرکز حین حل سوالات و مسائل ریاضی و فیزیک در گرفتن نمره خوب و یا کسب درصد بالا در کنکور بسیار تاثیر گذار است.
برای مشاهده جزوات آموزشی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  جزوه فیزیک
برای مشاهده نمونه سوال امتحانی فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  سوال فیزیک
برای مشاهده تست کنکور فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  تست کنکور فیزیک
برای مشاهده مقالات در زمینه نحوه مطالعه فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید.  فیزیک
در کلاس فیزیک با تمرکز کامل به مطالبی که ارائه می شوید گوش دهید. سعی کنید با انگیزه بالا درس را گوش دهید. اگر در منزل نیم نگاهی به کتاب انداخته باشید، در کلاس درس هم با اشتیاق بیشتری به مطالب گوش خواهید داد.
در کلاسهای آموزش فیزیک در مدرسه و دانشگاه در ردیف های اول کلاس بنشینید و با دانش آموزان یا دانشجویان زرنگ نشست و برخاست داشته باشید. با نشستن در اخر کلاس چیزی را متوجه نخواهید شد.اگر در مقطع اول دبیرستان مشغول به تحصیل هستید و در کلاسهای تدریس فیزیک 1 مشارکت می کنید،حساسیت کار کمی هم بالاتر می رود. اگر در این مقطع فیزیک را خوب یاد بگیرید پایه را محکم گذاشته اید و کلا به درس فیزیک علاقه مند می گردید.
همانطور که می دانید، برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالا در درس فیزیک علاوه بر فهمیدن درس و حل مسئله و تمرین آشنایی با تکنیک های تست زنی بسیار مهم است. افراد زیادی با وجود اینکه در درس فیزیک نمره خوبی گرفته اند نتوانسته اند در درس فیزیکدرصد بالایی در کنکور کسب نمایند. این امر به دلیل کمبود اطلاعات آنها نبوده و بلکه تنها به این دلیل بوده است که با تکنیک های تست زنی فیزیک کنکور آشنا نبوده اند.
کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهای زیادی دارد. در کلاسهای خصوصی فیزیک می توانید درس را به صورت پایه ای یاد بگیرید. در این کلاسها زمان کافی برای رفع اشکال وجود دارد. ممکن است در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هر سوالی را نتوانید بپرسید ولی در کلاسهای خصوصی فیزیک حتی اشکالات مرتبط با پایه های قبل را هم می توانید رفع کنید. در ایام امتحانات هم که به مدرسو استاد فیزیک خودتان دسترسی ندارید استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک می تواند کاملا مفید باشد. در این ایام با کمک مدرس خصوصی فیزیک خودتان می توانید نمونه سوالات امتحانی سالهای قبل را حل کنید و برای امتحانات نهایی آماده تر شوید. در همین سایت مطالب و مقالات زیادی در زمینه موفقیت در درس فیزیک، آموزش صحیح فیزیک، موفقیت در کنکور فیزیک و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله 10 عامل موفقیت در کسب درصد بالای فیزیک کنکور یا 7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس فیزیکرا مطالعه نمائید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک، فرصت شرکت در کلاسهای خصوصی را از دست ندهید. اگر می خواهید در کنکور هم فیزیک را خوب بزنید و درصد بالایی برای آن کسب نمائید، باز هم استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک میتواند مفید باشد. برای دانلود رایگان تست کنکور فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک نمائید.
درس فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. در درس فیزیکروابط و فرمولهایی که ارائه می شود توصیف کننده اتفاقات و مسائلی است که به صورت طبیعی اتفاق می افتد. بنابراین مانند درس ریاضی نمی توان با درس فیزیک برخورد کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیکبا بررسی دقیق مطالب ارائه شده در کتاب درسی، حل تمرینات و مسائل بیشتر، حل نمونه سوالات امتحانی و ... می توان درس فیزیم را بسیار بهتر آموزش دید.کلاسهای تدریس خصوصیفیزیک برای موفقیت در امتحان فیزیک و تسلط بر مطالب کاملا مفید است. در ریاضی، بسیاری از روابط را باید یاد بگیرید و در مسائلی استفاده کنید که لزوما معنی فیزیکی ندارند. هر چند در ریاضی هم می توان مثالهای فیزیکی زد. به عنوان مثال در درس ریاضی ممکن است یک تابع به شما بدهند و بدست آوردن مشتق آن خواسته شود. در این حالت شما فقط باید فرمولهای مشتق گیری را خوب بلد باشید و بتوانید مشتق را محاسبه کنید. اینکه تابعی که به شما داده شده است مربوط به چه مسئله فیزیک است در این سوال اصلا مطرح نیست و شما فقط مشتق گیری را انجام می دهید تا نشان دهید که بحث مشتقرا بلد هستید. البته تابعی که به شما می دهند هم لزوما مربوط به یک مسئله فیزیکی ممکن است نباشد و یک تابع دلخواه باشد. ولی در درس فیزیک همین مشتق گیری متفاوت است. به عنوان مثال در فیزیک مکانیک وقتی معادله مکان جابه جایی به شما داده می شود، مشتق آن معنی سرعت در هر لحظه را می دهد و مشتق سرعت در هر لحظه هم همان شتاب است. بنابراین در درس فیزیک همین مشتق گیری خودش معنی دار است و باید مفهوم آن را درک کنید (مطالعه کنید: چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک).
در این مقاله تاکید زیادی روی آموزش پایه ای و مفهومی فیزیک وجود دارد. اگر فیزیک را خوب یاد بگیرید هم می توانید در امتحان نمره خوبی بگیرید و هم در کنکور هم درصد بالایی برای این درس کسب نمائید. اگر فقط به حفظ کردن و از بر کردن روابط فیزیک اکتفا کنید، ممکن است در امتحان فیزیک که مثالها مشابه جزوه است بتوانید خوب عمل کنید ولی در کنکور که سوالات مفهومی است کاری از پیش نمی برید. در همان امتحان فیزیک هم اگر استاد و یا معلم شما سوالات را کمی متفاوت بدهد، دانش آموزان و دانشجویانی در امتحان موفق خواهند بود که این درس را به صورت پایه ای یاد گرفته باشند و فقط به حفظ کردن روابط اکتفا نکنند. قشنگی درس فیزیک به این است که همه روابط و فرمولهایی که در این درسارائه می شود معنی دارد. به عنوان مثال در فیزیک مکانیک مفاهیمی مانند سرعت، شتاب و تغییر مکان را خواهید دید و مسائل هم از همین مفاهیم مطرح خواهد شد. در این درس وقتی سوالی را حل می کنید هم صورت سوال و هم جوابی کهشما بدست می آوردی را می توان توضیح داد و تصور کردو حتی در آزمایشگاه فیزیک به صورت عملی نتیجه حل سوال را خواهید دید.  باز هم یادآور می شویمکه مطالعه کل درس فیزیک را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. اگر بخشهای کوچکی از آن باقی مانده باشد ایرادی ندارد. یا اگر اشکالات و سوالاتی باقی مانده باشد باز هم قابل حل است ولی در طول ترم کار اصلی باید انجام شده باشد.
در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه و در کنار کلاسهای خصوصی فیزیک، برای یادگیری بهتر ان باید خودتان هم خوب درس بخوانید. هیچ چیزی نمی تواند جای درس خواندن خودتان را بگیرد. اگر فکر می کنید به جای مطالعه خودتان بهتر است کلاسهای خصوصی بیشتری داشته باشید، این فکر اشتباه است. کلاسهای خصوصی مفیدو موثر است به شرطی که خودتان هم درس بخوانید. تمرین و مسئله حل کنید و مسائل را تحلیل کنید. وقتی یک مسئله جدید فیزیک را می خواهید حل کنید و راهحل آن را بلد نیستید سریع سراغ جواب آن نروید. خودتان کمی فکر کنید و راه حلی بنویسید. راه حل درست هم نبود ایرادی ندارد. مهم این است که به حل مسئله فکر کرده باشید. به این ترتیب ذهن شما قوی تر شده و فکر کردن به راه حلها را یاد می گیرید. اگر راه حل اشتباه بود با دیدن حل درست سوال اصلاحش کنید و نکته ای یاد بگیرید. اگر درست بود که چه بهتر. مطالعه کنید: راهکارهای رفع اشکال درس فیزیک

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک و نمره قبولی بالا در امتحان فیزیکمی تواند با هم مرتبط باشد. البته به این معنی نیست که تمامی افراد برای قبولی در امتحان فیزیک لازم است در کلاسهای خصوصی فیزیک شرکت نمایند ولی بههر حال هر شخصی برای یادگیری بهتر و عمیق تر این درس می تواند از کلاسهای خصوصی استفاده کند. اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای گرفتن نمره خوب در این درس استفاده کنید، سعی کنید این کلاسها را در طول ترم داشته باشید و به ایام امتحانات موکول نکنید. البته اگر خودتان درس را بلد هستید و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه حاضر بوده اید و در طول ترم درس فیزیک را خوب خوانده اید و فقط در حد رفع اشکال لازم است از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید، در این حالت موکول کردن کلاسهای خصوصی فیزیک به ایام امتحانات اشکالی ندارد. اتفاقا در این حالت استفاده از جلسات تدریس خصوصیبرای جمع بندی و رفع اشکال بسیار مفید بوده و می تواند نتیجه امتحان را درجهت مثبت آن بسیار تغییر دهد. اما اگر در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید، در ترمهای قبل در امتحان فیزیک عملکرد خوبی نداشته اید، در کلاسهای اصلی خودتان تدریس مدرس و یا استاد خودتان را خوب متوجه نمی شوید و .... دراین حالت، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک را زودتر شروع کنید و به ایام امتحانات موکول ننمائید.
اگر می خواهید در درس فیزیک نمره 20 بگیرید و فیزیک را به صورت پایه ای و صحیح آموزش ببینید در مرحله اول سعی کنید به صورت کامل در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه یا دانشگاه شرکت کنید. حضو در کلاس فیزیک دریادگیری موثر و عمقی آن خیلی مهم است. در کلاس فیزیک هم حضور فعال داشته باشید. فقط اینکه در کلاس حاضر باشید کافی نیست. متاسفانه تعداد زیادی از دانش اموزان تنها از ترس والدین و یا به خاطر بحث حضور و غیاب توسط استاد در کلاسها شرکت می کنند. اگر در کلاس درس را یاد نگیرید علاوه بر از دست دادن مباحث کلاس، زمان خودتان را هم از دست داده اید. به این ترتیب دو ضرر متوجه شما خواهد شد. اگر حضور شما در کلاس مفید نباشد همان بهتر که در منزلفیزیک را بخوانید. بنابراین در کلاس حاضر باشید و گوش دهید و جزوه بنویسید. اتفاقا برای استفاده مفید از کلاس فیزیک نوشتن جزوه بسیار خوب است. چون اگر بخواهید جزوه بنویسید تمرکز بیشتری هم خواهید داشت. با توجه به مطالب ارائه شده، برای آموزش و یادگیری عمقی و مفهومی درس فیزیک استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. البته در کنار شرکت در کلاسهای خصوصی تلاش و کوشش و مطالعه خودتان هم لازم است. برای موفقیت در امتحان فیزیک و فیزیک کنکور سعی کنید این درس مهم را به صورت مفهومی و عمقی بخوانید و معنای فیزیک روابط ارائه شده در آن و روند حل مسائل را به درستی یاد بگیرید و درک کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین نکات در مورد کسب درآمد از تدریس خصوصی
مهمترین نکات در مورد کسب درآمد از تدریس خصوصی، میزان درآمد مدرسین، درآمد تدریس زبان، ریاضی، شیمی، فیزیک، چگونگی موفقیت در تدریس ریاضی و سایر دروس و کسب درامد بالا از کار تدریس و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. کار تدریس خصوصی کار خوب و پردرآمدی است. تدریس خصوصیبه نسبت زمانی که از شما می گیرد درآمد بالایی دارد. البته همانطور که می دانید در هر کاری بعضی از افراد درامدهای بسیار خوبی دارند و افراد دیگری هم در همان حرفه از شرایط و اوضاع بد کاری می نالند. بنابراین درامد تدریس خصوصی به خود مدرس هم بستگی دارد. در همین سایت مقالات زیادی در زمینه نحوهجذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی، کسب درامد و افزایش درامد از کار تدریس ، راهکارهای موفقیت در تدریس خصوصی و تبدیل شدن به یک مدرس موفق و .... ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق تر عمل کنیم؟ برای مطالعه در زمینه چگونگی ثبت آگهی تدریس موثر و پربازده مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده به منظور مطالعه در زمینه نحوه جذب شاگرد مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی و برای مطالعه در زمینه درآمد مدرسین و نحوه کسب و افزایش درآمد از تدریس خصوصی مقاله بازارکار شغل و کار تدریس خصوصی + درآمد مدرسین را مطالعه نمائید.
در حقیقت درامد مدرسینتدریس خصوصی می تواند در زمره شغلهای پردرآمد ایران قرار بگیرد. در تهران وشهرهای بزرگ مدرسین تدریس خصوصی به خوبی از کار تدریس خصوصی پول در می آورند. بعضی از مدرسین که معروف شده اند و در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری (تدریس ریاضی کنکور، تدریس زیست کنکور،تدریس فیزیک کنکور و ....) فعالیت دارند ممکن است برای هر جلسه تدریس مبلغ300000 تومان و حتی بیشتر هم دریافت کنند. اگر در روز به صورت متوسط سه کلاس داشته باشند، می توان گفت که درامد ماهانه آنها می تواند به 30 میلیونتومان هم برسد. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصیباید دروسی که می خواهید تدریس کنید را انتخاب نمائید. دروسی را انتخاب کنید که در مرحله اول خودتان بر آنها مسلط هستید و آن دروس را به صورت عالیبلد هستید. در ضمن، از بین دروسی که به انها علاقه دارید دروسی را برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی انتخاب نمائید که متقاضی بیشتری دارند. دروسی مانند ریاضی، زبان، فیزیک و دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی برای تدریس خصوصی متقاضان زیادی دارند. همچنین، اگر در زمینه تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی دروس کنکوری و ریاضی و فیزیک کنکور فعالیت داشته باشید، می توانید درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید. تدریس خصوصی زباندر صدر نتایج قرار دارد و اگر در زمینه آموزش زبان فعالیت داشته باشید و خوب تدریس کنید می توانید درامد خوبی بدست اورید. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی بهتر است دروسی را تدریس کنید که کاملا بر آنها تسلط دارید.
در شروع کار ممکن است درامد بالایی از کار تدریس خصوصی نداشته باشید. اگر می خواهید کار تدریس خصوصی را شروع کنید و هنوز در این زمینه فعالیت نداشته اید مطالعه مقاله چگونه تدریس خصوصی را شروع کنیم + درامد تدریسمی تواند برای شما مفید باشد. در شروع کار تدریس برای جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان می توانید قیمت کلاسهای خصوصی را به نسبت سایر مدرسین و آموزشگاهها کمی پایینتر در نظر بگیرید. اگر خودتان به صورت مستقل کار کنید چون درصدی به آموزشگاهها پرداخت نمی کنید می توانید قیمتها را به صورت رقابتی پایین بیاورید و هنوز درآمد خوبی هم داشته باشید. درآمد کار تدریس خصوصی می توانید بسیار خوب باشد ولی در ابتدای کار باید کمی حوصله به خرج دهید و اگر چند ماه اول یا حتی یکی دو سال اول درآمد در حد متوسط بود با انگیزه و علاقه ادامه دهید. اگر در شروع کار و آغاز راه هستید، باید تمرکز خودتان را روی خوب تدریس کردن و خوب نتیجه گرفتن شاگردهایتان بذارید تا به تدریج درامد شما افزایش یابد.
برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی در مرحله اول باید با روشهای مختلف، ثبت آگهی تدریس، تماس با آموزشگاهها، ایجاد وبلاگ تدریس خصوصی، تبلیغات در روزنامه، تراکت، همکاری با سایر مدرسان، توزیع تراکت در دانشگاهها و .... سعی کنید شاگردهایبسیاری جذب کنید. در ادامه باید بر روی نحوه تدریس خودتان متمرکز باشید. اگر می خواهید به صورت بلند مدت درامد خوبی از کار تدریس و تدریس خصوصی داشته باشید، باید خوب تدریس کنید و رضایت شاگردهایتان را جلب کنید. هر تعداد شاگرد که جذب نمائید، اگر تدریس شما خوب نباشد، در نهایت کلاسها ادامه پیدا نکرده و نمی توانید از کار تدریس درآمد خوبی داشته باشید. بنابراین باید روی توانایی های خودتان تمرکز کنید و نحوه تدریس خودتان را به سمتی ببرید که شاگردهای شما واقعا نتیجه خوبی بگیرند و جایگزین کردن شمابرای آنها سخت باشد. برای کسب درآمد خوب و بالا از کار تدریس مورد دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است ارتباط نزدیکی با شاگردهایتان برقرار کنید. باید حامی و پشتیبان آنها باشید و در کنار کلاسهای تدریس خصوصی با شاگردانتان مشاوره بدهید و به گونه ای آنها را هدایت کنید که به سمت موفقیت حرکت کنند.
- موفقیت در تدریس خصوصی و انتخاب دروس مناسب برای تدریس:همانطور که در بخشهای قبل گفته شد، حداقل کاری که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس می توانید انجام دهید این است که دروسی را تدریس کنید که به انها علاقه دارید. البته ممکن است دروسی که شما به انها علاقه مند هستید، متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی نداشته باشد. بعضی از دروس را افراد خودشان می توانند مطالعه کنند و به کلاس خصوصینیازی ندراند. باید تلاش کنید از بین دروس پرمتقاضی برای تدریس خصوصی دروسی را انتخاب نمائید که به آنها بیشتر علاقه مندید. به عنوان مثال دروسیمانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، عربی ، زیست، دروس تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی، نرم افزارها و ...  متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی دارند.
- کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی و قیمت کلاسهای خصوصی:ممکن است یکی از راهکارهایی که برای افزایش درآمد از کار تدریس و تدریس خصوصی به نظرتان برسد این باشد که برای کلاسهای تدریس خصوصی قیمت بالایی درنظر بگیرید. همانطور که می دانید در کار تدریس مانند بسیاری از کارهای دیگر رقابت زیادی وجود دارد و بسیاری از مدرسین با قیمتهای پایین کار می کنند. اگر می خواهید کار تدریس را شروع کنید باید از قیمتهای پایین شروع کنید و به تدریج که تعداد شاگردهایتان بیشتر شد و سابقه کاری خودتان هم افزایش یافت، می توانید قیمتهای بالاتری را برای کلاسهای خصوصی درخواست کنید و درآمد بالاتری داشته باشید. بنابراین در همان اوایل کار قیمتهای بالایی برای کلاسها در نظر نگیرید. برای مطالعه در زمینه درآمد تدریس خصوصی مقاله درآمد تدریس خصوصی، درآمد مدرسین و معلمان خصوصی و برای مطالعه در زمینه عوامل موثر بر قیمتهای کلاسهای خصوصی مقاله بهترین قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید باید به صورت جدی در این زمینه فعالیت داشته باشید و سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه بگیرند. هر چه میزان نتیجهگرفتن شاگردهایتان بیشتر باشد، درآمد شما هم از تدریس خصوصی افزایش می یابد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی به تدریج که تعداد شاگردهای بیشتری جذب کردید و تجربه و سابقه کار شما هم بیشتر شد، می توانید هزینه کلاسها را بالا برده و درامد خودتان را افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید و به کار تدریس متعهد باشید و پشتیبان و حامی شاگردهایتانباشید، شاگردهای شما با پرداخت هزینه بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت و درآمد شما هم افزایش می یابد. راهکار دیگری که برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد تشکیل کلاسهای نیمه خصوصی است که هم برای شاگردهای شما به صرفه تر است و هم درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت. در ایران مدرس بیش از 10000 جزوهآموزشی، نمونه سوال امتحانی، حل تمرینات کتابهای درسی، تست کنکور، مقالات آموزشی در زمینه موفقیت در تحصیل و .... ارائه شده و آگهی های تدریس خصوصی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود. برای مشاهده جزوات آموزشی ونمونه سوالات امتحانی ارائه شده در این وب سایت بر روی عبارت دانلود سوال و جزوه و برای مشاهده مقالات ارائه شده در زمینه موفقیت در تحصیل و موفقیت در تدریس و ... بر روی عبارت مقالات آموزشی کلیک کنید.
بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی درج نموده اند بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید نموده اند (بعضی از مدرسین بیش از 20 بار آگهی تدریس خصوصی خودشان را تمدید نموده و برای تمدید آن هزینه پرداخت نموده اند. اگر این مدرسین نتیجه نمی گرفتند و شاگرد جذب نمی کردند، به نظرشما برای تمدید مجدد آگهی تدریس خصوصی خودشان هزینه می کردند؟!). این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است.
همین الان در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصیریاضی کنکور، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی حسابانو .... را جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول نتایج جستجویگوگل و در صدر نتایج (جایگاه اول تا سوم) قرار دارد. همین امر باعث می شودمتقاضیان تدریس خصوصی آگهی تدریس شما در زمینه آموزش ریاضی و یا سایر دروسرا به راحتی پیدا کنند و با شما تماس بگیرند. با توجه به مطالب گفته شده، ایران مدرس بهترین سایت برای درج تبلیغات تدریسریاضی و یا هر درس دیگری است. هر جای ایران که ساکن هستید، برای کسب درامداز تدریس خصوصی ریاضی فرصت ثبت تبلیغات در ایران مدرس، به عنوان تخصصی ترین سایت آگهی تدریس خصوصی را از دست ندهید.برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس باید جنبه های مختلفی را در نظربگیرید. در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی وجود دارد. برای مطالعه در زمینه روش های جذب شاگرد مقاله نحوه جذب شاگرد خصوصی و یا مقاله بهترین روش پیدا کردن شاگرد خصوصیرا مطالعه نمائید. ممکن است برای شما هر کدام از روشهای ذکر شده در مقالاتموثر باشد. در شهرهای بزرگ ممکن است یک روش بهتر جواب دهد و در شهرهای کوچکتر روش دیگری شاید موثرتر باشد. مقالات ارائه شده را با دقت بخوانید و روش مناسب خودتان را پیدا کنید. البته می توانید ترکیبی از روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و از همه ی روشها به صورت موازی استفاده نمائید.
حقوق مدرس زبان و اساتید زبان انگلیسی در آموزشگاهها معمولا خیلی بالا نخواهد بود. به هر حالهزینه ای که توسط دانش آموزان و دانشجویان پرداخت می شود، سهمی از ان را آموزشگاه بر می دارد. بنابراین مقدار درامد مدرس زبان کم خواهد بود. اگر میخواهید از تدریس زبان انگلیسی و یا سایر زبانای خارجی درامد بالایی داشته باشید، راهکار خوبی که وجود دارد این است که خودتان به صورت مستقل در زمینهآموزش خصوصی زبان و تدریس زبان در منزل فعالیت کنید. برای این منظور، می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در ایران مدرس که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است ثبت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان که در ایران مدرس اگهی ثبت نموده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید. شما نیز با درج آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه، تدریس خصوصی آلمانی و یا سایر زبانهای خارجی در ایران مدرس می توانید به صورت مستقیم شاگرد جذب نموده و درامد خوبی کسب کنید.
اگر نحوه تدریس شما و برنامه ریزی ای که برای شاگردهایتان انجام می دهید و همچنین مشاوره هایی کهدر کلاسهای خصوصی به آنها می دهید باعث نتیجه گرفتن شاگردانتان شود، ترمهای بعد هم با شما تماس می گیرند و درامد شما از تدریس افزایش می یابد. تنها یک هدف داشته باشید و آن هم نتیجه گرفتن شاگردهایتان به هر نحو و به هر صورت ممکن باشد.
برای کسب درامد از تدریس و یا افزایش درامد خودتاناز کار تدریس خصوصی باید به کار تدریس متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان در اولویت اول باشد. با موفق شدن شاگردهایتان شما هم در تدریس موفق خواهید بود.
به گونه ای در زمینه تدریس فعالیت کنید که انگار به شاگردهایتان تضمین قبولی داده اید. حتی اگر در واقع به آنها تضمین ندادهاید پیش خودتان این ذهنیت را داشته باشید و عالی تدریس کنید. تعدادی از مدرسین از همان ابتدای کار قول تضمینی بودن کلاسها را می دهند و اگر شاگرد انها نتیجه نگیرد مبلغی دریافت نمی کنند. ممکن است شما هم این کار را انجامدهید و یا نه. در هر صورت، پیش خودتان فرض کنید که کلاسهای شما تضمینی هستند و با تمام وجود برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید.
تدریس خصوصیبه عنوان یک کار پاره وقت هم گزینه خوب و جذابی است. اگر شما دانشجو، کارمند و .... هستید و کار اصلی خودتان را دارید به عنوان شغل دوم می توانید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و چه بسا درآمد تدریس خصوصی به عنوان شغل دوم شما از شغل اولتان بیشتر هم گردد. تدریس خصوصی را به عنوان یک کار دانشجویی می توانید ببینید. اگر درسهای خودتان را خوب یاد گرفته اید از همان ایام دانشجویی می توانید کار تدریس خصوصی انجام دهید و همزمان با درس و تحصیل خودتان درامد هم کسب نمائید. تدریس خصوصی به لحاظ زمانی بسیار منعطف است و زمان کلاسها را می توانید در هر وقتی از روز با شاگردهایتان هماهنگ کنید به نحوی که به کار اصلی خودتان لطمه ای وارد نشود.این حالت را با کار در شرکتهای خصوصی و دولتی به صورت پاره وقت مقایسه نمائید. اولا که محدودیت زمانی دارند و حداقل باید ساعت مشخصی را در این شرکتها کار کنید (در یک ماه مد نظر است) و ثانیا در ساعتهای تعیین شده ای باید در شرکت حضور داشته باشید که ممکن است با کار اصلی خودتان هماهنگ نشود. بنابراین اگر در جستجوی شغل دومی هستید، کار تدریس خصوصیبسیار مناسب و خوب است و درامد بالایی هم دارد. تدریس حصوصی را البته به عنوان کار اصلی خودتان هم می توانید در نظر بگیرید. در حال حاضر تعدادی از مدرسین تدریس خصوصی دروس کنکوری درآمدهایی کسب می کنند که شاید بسیاری از پزشکان و مهندسان هم کسب نکنند. بنابراین اگر در زمینه تدریس خصوصی خوب عملکنید و به آن عشق و علاقه داشته باشید و به صورت اصولی و تصاعدی پیشرفت کنید، به درآمدهای خوبی خواهید رسید. در این زمینه مقاله موفقیت در تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.
عالی و غیرقابل جایگزین تدریس کنید:مهمترین نکته برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس خصوصیهمین نکته است. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس خصوصی داشته باشید بایدآنقدر خوب تدریس کنید که شاگردهایتان فکر جایگزینی شما هیچ وقت به سرشان هم نزد و حتی ترمهای بعد و سالهای بعد هم برای دروس دیگرشان با شما تماس بگیرند. شاگردهایتان را به موفقیت برسانید تا در تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی کسب کنید.
دروس پرمتقاضی را تدریس کنید: دروسی مانند ریاضیو فیزیک و زبان و ... متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی دارد. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست آورید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید. به این ترتیب همیشه به تعداد کافی شاگرد خواهید داشت و می توانید رویدرآمد ثابت تدریس حساب کنید. دروس تخصصی رشته های دانشگاهی مختلف هم متقاضی خوبی برای تدریس خصوصی دارد. البته در ایام تابستان ریاضی و زبان تقاضای بیشتری دارد.
اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کرده و درآمد کسب کنید، فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم با شما در تماس خواهند بود. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در زمینه آموزش ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، انواع نرم افزارها، کامپیوتر، دروس تخصصی دانشگاه، ریاضی و فیزیک دانشگاه، ریاضی مهندسیو معادلات دیفرانسیل، ریاضی 1 و 2 عمومی دانشگاه، محاسبات عددی، آیلتس و تافل و .... در ایران مدرس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. برای مطالعه در زمینه نحوه درج آگهی تدریس موثر و موفق مقاله آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه نمائید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی، زبان، فیزیک، شیمی، زیست، عربی و .... به زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی هم بستگی دارد. معمولا در ایام تابستان و اوایل ترم که متقاضی برای تدریس و تدریس خصوصی کمتر است، مدرسین قیمتهای پایینتری را پیشنهاد میدهند و به کسب درآمد پایینتر از کار تدریس هم راضی هستند. در ایام امتحانات درآمد مدرسین تدریس خصوصی به شدت افزایش پیدا می کند و حتی بعضا کلاسهای بیشتر را نمی پذیرند. درآمد مدرسین به سابقه کار و مدرک تحصیلی مدرس و دانشگاه محل تحصیل ایشان هم بستگی دارد. دبیران و معلمان رسمی هم معمولا قیمتهای بالاتری را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند و والدین همچون به آنها بیشتر اعتماد می کنند مبالغ بالاتری می پردازند. در نتیجه دبیران رسمی و معلمان آموزش و پرورش در کنار کلاسهای اصلی خودشان از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی می توانند بدست بیاورند. درآمد تدریس خصوصی دروس کنکوری (اگر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید و اعتماد والدین دانش اموزانرا جلب کنید که فرزندانشان را برای قبولی به شما بسپارند) به نسبت تدریس دروس متوسطه و ابتدایی و دانشگاهی خیلی بالاتر است ولی کار کردن و جذب شاگرد در این زمینه هم سخت تر می باشد. هر چه میزان تسلط شما بر دروس تدریسی خودتان بیشتر باشد، در کار تدریس موفق تر خواهید بود و فن بیان شما هم بهتر خواهد شد. چون به جای اینکه حین تدریس ریاضیخودتان درگیر فهمیدن مطلب باشید، کلمات و اصطلاحات مناسبتری را انتخاب می کنید و مطالب را بهتر و در زمان کمتری ارائه خواهید کرد. در مرحله بعد، اگرمی خواهید شاگردهای زیادی داشته باشید و واقعا از تدریس ریاضی درامد بالایی بدست آورید باید نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. سعی کنید روند برگزاری کلاسها، مطالبی که ارائه می کنید، تمریناتی کهبه شاگرداهایتان میدهید و راهنمایی ها و مشاوره های شما به گونه ای باشد که در نهایت شاگردهایتان نتیجه بگیرند و در امتحان ریاضی و یا کنکور ریاضیبهترین نتیجه را بگیرند. به این ترتیب هم ترمهای بعد برای تدریس سایر دروسشان با شما تماس می گیرند و هم شما را به دوستان و آشنایانشان معرفی خواهند کرد. برای موفقیت در تدریس ریاضی، تلاش کنید شاگردهایتان موفق شوند.
از حد انتظار شاگردانتان بالاتر بروید. یکیاز مهمترین نکات دیگری که در آغاز و شروع کار تدریس خصوصی باید به آن توجهداشته باشید این است که از حد انتظار شاگردهایتان بالاتر بروید. جهان پر از آدمهای معمولی است که هر کاری را به انها بدهید به صورت معمولی انجامش می دهند و سعی می کنند از سر و ته آن بزنند و از زیر کار در بروند. اگر شمامی خواهید در کار تدریس بسیار موفق باشید و از سیل افراد و مدرسین معمولی جدا شوید باید متمایز عمل کنید. اگر کلاسها را از اول یک ساعت و ربع هماهنگکرده اید یک ساعت و نیم در کلاس بمانید. این روند کاری را در کل سالهای فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی سر لوحه کار قرار دهید. سعی کنید بیشتراز آنچه از شما انتظار می رود فعالیت داشته باشید. به این ترتیب منحصر به فرد و غیر قابل جایگزین خواهید شد. متقاضیان تدریس خصوصی بسیار زیاد هستند.اگر شما می خواهید به گونه ای عمل کنید که شاگردهایتان حتی با افزایش قیمتکلاسها توسط شما حاضر نشوند شما را با مدرس دیگری جایگزین کنند، باید از انتظار آنها قراتر بروید. این موارد اگر بسیار کوچک هم باشد در ذهن شاگردهایتان و والدین آنها باقی می ماند و تعهد شما را به تدریس خصوصی نشانمی دهد. برای شاگردهایتان سوال امتحانی ببرید. کتاب کمک آموزشی که فکر می کنید واقعا می تواند برای آنها مفید باشد به انها هدیه بدهید. در ایام امتحانات با آنها در تماس باشید و به انها روحیه مثبت تزریق کنید. حتی بعد از امتحانات هم پیگیری نتیجه گرفتن آنها باشید.
چگونه تعداد شاگردهای خودم را افزایش دهم؟ درمورد روشهای مختلف جذب شاگرد توضیحات کافی ارائه شد و در مقالاتی که در همین سایت ارائه شده است هم می توانید در این زمینه بیشتر مطالعه کنید. اگردر حال حاضر تعداد مشخصی شاگرد خصوصی دارید، برای افزایش تعداد شاگردهایتان می توانید راهکارهای مختلفی را پیش بگیرید. مطمئن ترین راهکار برای افزایش تعداد شاگردها و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی "خوب تدریس کردن"است. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را به نتیجه ای که مد نظر دارند برسانید، هم همین شاگردها دوباره برای سایر درسهایشان با شما تماس می گیرندو هم دوستان، همکلاسی ها و آشنایانشان را به شما معرفی خواهند کرد. اگر بهکار تدریس و تدریس خصوصی متعهد باشید و تنها دغدغه شما نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشد به تدریج شاگردهای بیشتر و بیشتری خواهید داشت. روشهای دیگری هم برای افزایش تعداد شاگردهایتان وجود دارد. بیشتر و بهتر تبلیغ کنید. در همین سایت تبلیغ تدریس خصوصی خودتان را ویژه کنید. کارت خودتان رابه شاگردهای فعلیتان بدهید و از آنها بخواهید به دوستانشان بدهند. ایمیل دوستان شاگردهایتان را از آنها بگیرید و ایمیل برای جذب شاگرد ارسال کنید و..... .
کسب درآمد و پول درآوردن از کار تدریس خصوصی: برایکسب درآمد و پول درآوردن از تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. با همکارانتان در ارتباط باشید. برای جذب شاگرد تبلیغ کنید. کلاسهای خصوصی خودتان را با کیفیت بالایی برگزار نمائید تا همین شاگردهایی که دارید شما را به دیگران معرفی کنند.
حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟ در همن سایت مقاله ای در همین زمینه ارائه شده است. برای مطالعه مقاله در زمینه حداکثر درآمد مدرسین بر روی این لینککلیک کنید. کار تدریس خصوصی کار خوب و پردرآمدی است. اگر شما 4 جلسه کلاس در روز داشته باشید و هزینه هر جلسه کلاس خصوصی را 50 هزار تومان در نظر بگیریم درآمد 5 تا 6 میلیون در ماه را می توانید بدست بیاورید. بسیاری از مدرسین درآمد خیلی بالاتری به نسبت این مبلغ هم بدست می آورند.
آیا در شهرهای کوچک هم می توان از تدریس خصوصی درآمد کسب کرد؟در هر جای ایران بالاخره برای تدریس خصوصی متقاضیانی وجود دارد. در شهرهایبزرگ مانند تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و ... متقاضی تدریس خصوصی بیشتر است. ولی در شهرهای کوچک هم می توان در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشت و درامد کسب کرد. البته باید بدانید و بررسی کنید که در شهر محل زندگی شما بهترین روش جذب شاگرد کدام است. یک راهکار خوب این است که درهمین سایت آگهی تدریس خودتان را درج کنید و در عنوان آگهی اسم شهر خودتان را هم ارائه نمائید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی چقدر می تواند باشد؟ درآمدتدریس خصوصی ریاضی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، مدرسینی که در شهرهای بزرگ مانند تهران و تبریز و مشهد و .... فعالیتدارند به احتمال زیاد درآمد بیشتری از تدریس ریاضی کسب می کنند. البته استثناهایی هم وجود دارد. به هر حال در شهرهای بزرگ متقاضی برای تدریس خصوصی و کلاسهای خصوصی ریاضی و سایر دروس بیشتر است و به صورت کلی اوضاع مالی مردم هم بهتر می باشد. در نتیجه مدرسین ریاضی در شهرهای بزرگ هم می توانند تعداد جلسات بیشتری داشته باشند و هم اینکه برای هر جلسه مبلغ بالاتری را دریافت کنند. درآمد تدریس خصوصی ریاضی به درسی که تدریس می شود هم بستگی دارد. واضح است که برای تدریس ریاضی مهندسی به نسبت تدریس خصوصی ریاضی نهمباید هزینه بیشتری پرداخت کرد و در نتیجه مدرسینی که در زمین تدریس ریاضی دانشگاهی و تدریس ریاضی مهندسی فعالیت دارند درامد بیشتری هم کسب می کنند. به احتمال زیاد، مدرسین و اساتیدی که در زمینه آموزش ریاضی کنکور فعالیت دارند بیشترین درآمد را کسب می کنند. البته فعالیت در زمینه آموزش ریاضی کنکور راحت نیست. باید در مرحله اول واقعا خودتان آنقدر در این زمینه خوب کار کرده باشید و تست های مختلف و نکات کنکوری و ... را بررسی کرده باشید که با اطمینان و با یک برنامه ریزی منسجم بتوانید شاگرد یا شاگردهایتان را به نتیجه برسانید. فعالیت در زمینه تدریس ریاضی کنکور مستلزم آن است که بتوانید اطمینان والدین دانش اموزان را جلب کنید و در نتیجه جذب شاگرد در این زمینه کمی سخت تر است.
اینکه آیا کار تدریس خصوصی بازارکار خوبی داردو می توانید روی آن به عنوان یک شغل پاره وقت و یا حتی تمام وقت حساب کنیدبه خودتان بستگی دارد و به کارهایی که انجام می دهید. درامدی که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی بدست می آورند به عوامل زیادی بستگی دارد. در مرحله اول ذهنیتی که خودتان دارید مهم است. شاید شما هم در مورد قانون باورها شنیده باشید. اگر شما سقف مشخصی برای درآمد خودتان در ذهن دارید در نهایت به همان سقف درآمد خواهید رسید. اگر باور دارید که درامد 3 میلیون تومان درماه رویایی است و این سقف را برای خودتان در نظر گرفته اید، در نهایت پس از تلاش و کوشش زیاد به همین رقم خواهید رسید. کار خوبی که می توانید انجامدهید این است که همین مبلغی که الان در ذهن دارید و حدس می زنید برای شما قابل دستیابی است را فعلا به عنوان هدف خودتان در نظر بگیرید و بعد که به آن رسیدید هدف خودتان را بالاتر ببرید. پس همانطور که گفته شد، در مرحله اول میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کاردیگری به ذهنیت شما بستگی دارد. فکر می کنید چقدر می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای این ترم و یا ترم بعد آن را بر روی کاغذ بیاورید (مثلا: درآمد این ترم من از تدریس خصوصی در مجموع 6 ماه 20 میلیون تومان است) و برای رسیدن به آن تلاش کنید. برای ترمهای بعد می توانید این رقم را افزایش دهید. مثلا 25 درصد میزان درآمد خودتان را افزایش دهید. توجه کنید میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کار دیگری بیشتر به ذهنیت و درون شما بستگی دارد تا عوامل بیرونی.
اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید این کار را انجام دهید. برای موفقیت در هر کاری باید به آن کار علاقه داشته باشید. اگر ریاضی را دوست ندارید و مثلا از تدریس فیزیکبیشتر لذت می برید، فیزیک را تدریس کنید. عشق و علاقه به کار در بلند مدت باعث موفقیت شما خواهد شد.
به کار تدریس ریاضی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد. هر چه بهتر تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان به صورت صادقانه تری تلاش کنید، شاگردهای شما بیشتر قدردان شماخواهند بود و علاوه بر مراجعه دوباره خودشان افراد دیگری را هم به شما معرفی می کنند.
هر چه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید بهتر است. اما اگر این شاگردها را از دست بدهید فایده ای ندارد. باید شاگردهایتان را حفظ کنید تا پول زیادی در بیاورید. خصوصا در جلسه اول عالی عمل کنید. بسیاری از کلاسهای خصوصی به علت تدریس ناموفق مدرس، فقط یک جلسه طول می کشد!
- روی نحوه حرف زدن خودتان وقتی برای کلاسهای خصوصی با شما تماس گرفته می شود کار کنید. با اطمینان و اعتماد به نفس حرف بزنید. البته اگر قبلا آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، وقتی تماسی با شما گرفته می شود، چون به خودتان و نحوه تدریس و میزان معلومات خودتان اعتماد دارید، این اطمینان و اعتماد به نفس در حرفهای شما خودش را نشان خواهد داد و باعث می شود در جلب اطمینان دانش آموزان و دانجویان و یا والدین آنها موفق تر عمل کنید و راحت تر شاگرد جذب نمائید. پس قبل از آنکه بخواهید برای تدریس ریاضی تبلیغ کنید و یا اقدامی انجام دهید از تسلط خودتان بر درس مطمئن باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی بیشتر پول دربیاوریم؟
اگر واقعا برای فعالیتدر زمینه آموزش و تدریس خصوصی جدی هستید، ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهعنوان بهترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از عضویت واردکنترل پنل شده و تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید. مزیت دیگری که تبلیغات تدریس خصوصی به نسبت تبلیغات روزنامه و تراکت و ... دارد این است که می توانید برای آگهی خودتان عکس مناسب انتخاب نمائید . متن آگهی خودتان را کامل و قانع کننده بنویسید. در تبلیغات روزنامه و تراکت و ... فضای محدود و تعداد کاراکترهای محدودی برای ثبت توضیحات در اختیار دارید. هر چه توضیحات آگهی تدریس شما کاملتر و قانع کننده تر باشد بازدهی آن هم بالاتر خواهد رفت.
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210781
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X