تدريس خصوصي
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی - زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در ایران مدرس می توانید پیدا کنید. در وب سایت ایران مدرس بیش از 17000 مدرس در زمینه تدریس خصوصی زبانو سایر دروس ثبت نام کرده اند. وب سایت ایران مدرس بیشترین مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس دارد. این وب سایت به صورت اختصاصی به بحثتدریس خصوصی زبان و سایر دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاه پرداخته است. البته در وب سایت ایران مدرس در زمینه های دیگر از جمله تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس موسیقی و ... نیز می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلسات تدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.
در ایران مدرس اساتید و مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس ثبت نام کرده و فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسان مزبور به ترتیب بر روی لینکهای تدریس زبان انگلیسی، تدریس تافل و تدریس آیلتس کلیک کنید.
هزینه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی حدودا در سال 96 جلسه ای بین 20 تا 80 هزار تومان است. تعداد زیادی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و احتمالا درهمین بازه قیمت مد نظرشان است. بعضی از مدرسین هم جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند. برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی در سال 96 و 97 و یا هر زمان دیگری بر روی عبارت تدریس خصوصی زبانکلیک نمائید تا لیست کامل مدرسین زبان انگلیسی و هزینه ای که هر مدرس برایکلاسهای خصوصی مد نظر دارد را ببینید. همانطور که گفته شد، قیمت درخواست هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار رزومه و سابقه کاری ایشان ببینید و در نهایت سعی کنید بهترین مدرس که بتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند را انتخاب نمائید. اگر قیمت کلاسها کمی بالاتر هم بود ایرادی ندارد.مهم نتیجه گرفتن شماست.
مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی:شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای اموزشگاهها و حتی کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهایی زیادی دارد. اگر می خواهید زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید و در امتحان زبان، کنکور زبان و یا المپیاد زبان رتبه خوبی بدست آورید، شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی می تواند راه حل خوبی باشد. برای آموزش سریعتر مکالمه زبان هم می توانید روی جلسات خصوصی تدریس زبان انگلیسی حساب کنید. در کلاسهای خصوصی فرصت بیشتری برای سوال پرسیدن، مکالمه، رفع اشکال و یادگیری گرامر و دستور زبانو ... وجود دارد و درس را بهتر یاد می گیرید. تعداد جلسات خصوصی را خودتانتعیین می کنید و مدرس زبان را هم خودتان انتخاب می نمائید. کلاسهای تدریس خصوصی برای آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس بسیار مفید و موثر است. کافی است تلاش و پشتکار خودتان را به آن اضافه کنید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسهو ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعف پایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواند راهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید و در قالب جمله از کلمات جدید استفادهکنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینید و تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید.
اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهای خارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.
در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.
اگر می خواهید پایه ی زبان انگلیسی خودتان را کاملا قوی کنید، در فصل تابستان هم اموزش و یادگیریزبان را کنار نگذارید. اتفاقا در فصل تابستان فرصت بسیار خوبی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. در کنار تفریح و استراحت از وقت خودتان بهترین استفاده را ببرید و پایه زبان خودتان را قوی کنید.
مهمترین عامل برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی و موفقیت در امتحان و گرفتن نمره خوب در امتحان زباناین است که برای آن وقت بگذارید و در طول ترم زبان را بخوانید. همانطور کهگفته شد پیوسته خواندن این درس و قطع نکردن مطالعه آن به مدت طولانی راهکار بسیار خوبی برای آموزش زبان است.
کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست.
اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد.
اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر و در زمان کمتری آموزش ببینید و بر آن مسلط شوید، علاوه بر استفاده از خدمات تدریسخصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم و آقا در تهران و کرج و .... خودتان هم باید با تمرین مکالمه و استفاده از هر فرصت برای حرف زدن به زبان انگلیسی، گوش دادن فراوان به فیلم های زبان اصلی، موسیقی انگلیسی، رادیو و .... و در نهایت مطالعه قواعد و گرامر زبان انگلیسی سرعت یادگیری خودتان راافزایش دهید و مکالمه را سریعتر و بهتر آموزش ببینید. دقت کنید زبان انگلیسی را باید به صورت مداوم مطالعه کنید و تمرین و کلاس رفتن و .... شما به صورت مقطعی نباشد. حتی اگر وقت نداشتید زمان تمرین ها را کاهش دهید ولی قطع نکنید.
چگونه در زمینه آموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت کنیم؟ اگرمدرس زبان هستید و قصد دارید در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی وآموزش زبان فعالیت داشته باشید، بهترین راهکاری که برای جذب شاگرد وجود دارد این است که در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است، آگهی تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در زمینه آموزش مکالمه زبان و یا هر زمینه دیگری در بالایهمین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نمائید. ایران مدرس تا پاییر 96 بیش از 17000 مدرس تدریس خصوصی ثبت نامی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس دارد. بیشترین تعداد مدرس ثبت نامی به نسبتهر سایت دیگری را در سایت ایران مدرس می توانید مشاهده کنید. ایران مدرس پربیننده ترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی و آموزش ایران هم می باشد. در طول ترم بازدید متوسط ان حدود 15000 بازدید در روز است و در ایام امتحانات به نزدیک 30000 بازدید در روز هم می رسد. به این ترتیب اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و یا هر زمینه دیگری در این وب سایت آگهی ثبت کنید، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم کرده است و در آن بیش از 10000 مطلبآموزشی، سوال امتحانی، جزوات آموزش گرامر زبان، تست کنکور زبان و .... ارائه شده است. اگر می خواهید در زمینه اموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت داشته باشید فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید (مطالعه کنید: ثبت تبلیغ تدریس خصوصی و کسب درامد از کار تدریس). در عین حال برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی و .... می توانید این مقاله را مطالعه نمائید. تعداد زیادی از مدرسینخصوصی زبان قیمت ساعتی کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت توافقی ثبت نموده اند. این بدان معنی است که سر قیمت کلاسهای با شما به توافق خواهند رسید و از این بابت نباید نگران باشید. بنابراین اگر رزومه و سوابق کاری یکی از مدرسین را پسندیدید، و در بخش هزینه آگهی عبارت توافقی را ذکر کرده بودند، برای اطلاع دقیق از قیمت کلاس باید با ایشان تماس بگیرید. البته مدرسینی کهعبارت توافقی را ذکر نموده اند هم قیمت مشخصی را در نظر دارند ولی به هر حال سر هزینه کلاسهای خصوصی با شما کتار خواهند آمد. به صورت کلی مدرسینی که به صورت جدی تری کار تدریس انجام می دهند معمولا قیمت تدریس را توافقی اعلام می کنند و سر هزینه کلاسها با شما راه خواهند آمد و تخفیف هم می دهند.
اگر در جستجوی سایت مدرسین زبان انگلیسی (خصوصی و نیمه خصوصی - خانم و آقا) هستید، در سایت (ایران مدرس)لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی را می توانید مشاهده نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب هم نشان داده شدهاند. کلاسهای تدریس خصوصی زبان به نسبت کلاسهایگروهی، کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای آموزش زبان در آموزشگاهها مزیتهای زیادی دارد و با شرکت در این کلاسها می توانید زبان انگلیسی و سایرزبان های خارجی را هم بهتر و هم در زمان کمتری یاد بگیرید.
عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، سایت مدرسین زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96 و 97 چقدر است؟
اگر سوال قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 96 و 97 چقدر است؟ برای شما هم مطرح می باشد، در ادامه در این زمینه توضیحات کاملی ارائه می گردد.
قیمت تدریس خصوصی زیست: قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی دبیرستان و کنکور از 20 هزار تومان برای هر جلسه تا 200 یا 300 هزار تومانبرای هر جلسه و بیشتر هم می تواند باشد. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور سالهای سال است فعالیت دارند و در این زمینه تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، برای کلاسهای خصوصی زیست قیمتهای بسیار بالایی در نظر می گیرند که حتی ممکن است قابل باور نباشد. راهکار خوبی برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق کلاسهای تدریس خصوصی زیست وجود دارد. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زیست دبیرستان و کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زیست بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسیکلیک کنید. بعد از کلیک بر روی عبارت ارائه شده، بر روی آگهی تک تک مدرسینکلیک کنید و در جزئیات آگهی هر کدام از مدرسین زیست هزینه ای که مدرس برایکلاسهای خصوصی درج نموده است را مشاهده نمائید.
به صورت کلی قیمت جلسات تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی ندارد. قیمت کلاسهای خصوصی بهعوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله به صورت مختصر بررسی می گردد و درمقالات قبلی ارائه شده در ایران مدرس هم بررسی شده است. به صورت کلی قیمت کلاس خصوصی برای دروس ابتدایی بین 20 تا 60 یا 70 هزار تومان برای یک جلسه،دروس دبیرستان هم 30 تا 80 هزار تومان است. البته این قیمتها حدودی  و تقریبی است و یک مدرس با تجربه و دبیر رسمی با سابقه و .... شاید هزینه بالاتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی درخواست نماید و یا مدرسینی که به تازگی کار تدریس خصوصی را شروع کرده اند شاید با جلسه ای 10 یا 15 هزار تومان هم کلاسهای خصوصی را برگزار نمایند. برای دروس دانشگاهی هم حدودا 40 تا 100 هزار تومان را در نظر داشته باشید. البته این قیمتها برای تیر 96 است و ممکن است در زمانهای بعد قیمتها افزایش پیدا کند. قیمت تدریس خصوصی دروس کنکوری برای یک جلسه بالاتر از قیمتهای ارائه شده است. البته شاید با 50 تا 60 هزار تومان برای یک جلسه هم بتوان مدرس کنکور نسبتا خوب پیدا کنیدولی مدرسینی که به صورت تخصصی در زمینه آموزش خصوصی کنکور فعالیت دارند قیمتهای خودشان را به شما خواهند گفت. مدرسینی که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کنکور مشهور و معروف شده اند شاید قیمتهای خیلی بالایی را درخواست نمایند (برای مشاهده مدرسین تدریس خصوصی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید).
چگونگی هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان قیمت:اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت مناسب استفاده کنید و دوست دارید کلاسهای خصوصی را با قیمت ارزان برگزار نمائید باید با راهکارهای آن آشنا باشید. در مرحله اول سعی کنید برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات واگذار نکنید. در ایام امتحانات قیمت کلاسهای تدریس خصوصی بالاتر است. در ضمن پیدا کردن مدرس خوب هم مشکل است. یعنی اگر شما حاضر باشید قیمت بالا راهم پرداخت کنید، در ایام امتحانات مدرسین خوب و مجرب وقتشان پر است. پس ازهمان اوایل و یا اواسط ترم به فکر کلاسهای خصوصی باشید تا هم برای شما ارزانتر و با قیمت پایینتر بیافتد و هم مدرسین خوبی را بتوانید هماهنگ کنیدو هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر باشید. چون برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای موکول کردن آن به ایام امتحانات، مانند درس خواندن در طول ترم احتمال نتیجه گرفتن شما را افزایش می دهد. اگر می خواهیدکلاسهای خصوصی با قیمت پایینتری برای شما تمام شود با یکی از دوستانتان هماهنگ کنید و دو نفره در کلاسها شرکت نمائید و هزینه را با هم پرداخت کنید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که خودتان در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شرکت نمائید به نحوی که تعداد جلسات کمتری لازم داشته باشید و در نهایت هزینه پایینتری بپردازید. به مدرس تدریس خصوصی خودتان دوستانتان و شاگردهای دیگری معرفی کنید و از ایشان تخفیف بخواهید تا کلاسها را با قیمت کمتری برای شما برگزارکند. مطمئن باشید موافقت خواهند کرد. اگر کلاسهای خصوصی در محلی که مدرس تعیین می کند برگزار گرددو برای ایشان نزدیک باشد هم با قیمت های پایینتر برای کلاسهای خصوصی موافقت خواهند کرد.
قیمت تدریس خصوصی ریاضی: اگردر زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید، در  سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه هزینه و نرخ کلاسهای خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال این مقالهرا در این زمینه مطالعه کنید. قیمت کلاس خصوصی ریاضی و سایر دروس به سابقهمدرس، شهر محل تدریس، مکان تدریس (منزل یا آموزشگاه)، تعداد جلسات خصوصی ریاضی، مقطع تحصیلی دانشجو یا دانش آموز و .... بستگی دارد. اگر می خواهید در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی اطلاعات خوبی کسب کنید، بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید تا لیست مدرسین را ببینید و در ادامه در جزئیات آگهی مدرسین قیمتی که هر مدرس برای کلاس خصوصی در نظر گرفته است را مشاهده نمائید. به این ترتیب به صورت حدودی از قیمت کلاسها اطلاع خواهید داشت.
قیمت تدریس خصوصی شیمی:
مانند تمامی دروس دیگر، قیمت تدریس خصوصی شیمی هم به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه بخواهیدتمامی مدرسین قیمت یکسانی را برای کلاسهای خصوصی شیمی به شما بگویند، اینطور نیست. در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارند. در ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش شیمی و سایر دروس فعالیت می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین شیمی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی شیمیکلیک نمائید. راهکار بسیار خوبی برای اطلاع از قیمت کلاسهای خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانگشاه وجود دارد که هم دقیق است و هم همیشه به روز می باشد.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی: قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهای ارائه شده توسطمدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظرخودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت مورد نظر شما می باشد را انتخاب نمائید. برای مشاهده لیست کامل مدرسین و لیست کامل قیمت کلاسهای خصوصی زبان حتما بر روی عبارت مدرسین خصوصی زبانکلیک کنید. به این ترتیب هم رزومه و سابقه کاری هر مدرس و مشخصات کامل هر مدرس زبان را می توانید مشاهده کنید و هم در جزئیات اگهی تدریس هر مدرس می توانید قیمتی که ان مدرس برای کلاس خصوصی زبان در نظر گرفته است را مشاهده نمائید.
برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس در منزل با قیمت کمتر می توانید از جلسات نیمه خصوصی استفادهنمائید. با یکی از دوستان و یا همکلاسی هایتان که سطح درسی و تحصیلی شما تقریبا مشابه است به صورت مشترک در کلاس شرکت کنید و در عوض هزینه را با همپرداخت نمائید. کلاسهای نیمه خصوصی هم برای مدرس درامد بهتری دارد و از آناستقبال خواهد کرد و هم برای شما هزینه پایینتری دارد. با توجه به مطالب ارائه شده، برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینهپایین سعی کنید شرکت در کلاسهای خصوصی را از اوایل و یا حداقل اواسط ترم شروع نمائید. خصوصا اوایل ترم که تقاضا برای تدریس خصوصی کمتر است با قیمتهای خیلی مناسبی می توانید این کلاسها را هماهنگ کنید. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و کلاسها را با واسطه هماهنگ نکنید. دروس مختلفی که دارید را با یک مدرس هماهنگ کنید تا تعداد جلسات تدریس بیشتر شود بتوانید تخفیف بگیرید. حتی می توانید از دوستان و همکلاسی هایتانبه مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید.شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید.
اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصیرا با بهترین قیمت هماهنگ کنید و در کنار آن خودتان هم نتیجه مطلوب را بگیرید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. در اوایل و اواسطترم به نسبت ایام امتحانات کلاسهای خصوصی را با قیمت کمتری می توانید هماهنگ کنید و در ضمن اگر کلاسها را زودتر شروع کنید احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد بود. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد. هر میزان که قصد داریدبرای کلاسهای خصوصی هزینه کنید و هر قیمتی که از تظر شما مناسب است، در کنار آن باید نکته مهم دیگری را در نظر داشته باشید. کلاسهای خصوصی ریاضی وقتی موثر است که در کنار آن خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی ریاضی با مدرسین با تجربه و موفق احتمال موفقیت شما در امتحان ریاضی را افزایش می دهد به شرطی که خودتان هم همکاری کنید و درس بخوانید.
با توجه به مطالب ارائه شده و به عنوان جمع بندی می توان گفت به جای آنکه در جستجوی بهترین قیمت کلاسهایتدریس خصوصی ریاضی باشید، بهتر است در جستجوی بهترین مدرس خصوصی ریاضی باشید که احتمال نتیجه گرفتن شما در امتحان را افزایش داده و پول و زمان شما هدر نرود.
شاید بتوان گفت، به صورت متوسط قیمت کلاسهای تدریس خصوصی که تعداد بیشتری از مدرسین برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند در سال تحصیلی 96-97 حدود 50000 تومان برای یک جلسه است. تعداد بسیار کمی از مدرسین قیمتهای بالای 100000 توامن را در نظر دارند.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در همان قیمت های ارائه شده در بالا هم مدرسین شرایطی را ذکر کرده اند. به عنوان مثال قیمت کلاسها را مشروط به تعداد جلسات کرده اند. هر چه تعداد جلسات بالاتر باشد قیمت کلاسها پایینتر خواهد بود. یا نسبت به مقطع تحصیلی قیمت کلاسها متفاوت خواهد بود. قیمت کلاسهای کنکوری و تدریس تضمینی بالاتر است. مدرسین با سابقه بالاتر قیمتهای بالاتری درخواست می کنند و .....
برای مطالعه بیشتر در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، شیمی، تدریس زبان، زیست، تدریس خصوصی عربی، دروس دانشگاهی، قیمت کلاسهای خصوصی ابتدایی و .... و عوامل و پارامترهای موثر بر قیمت کلاسها این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
جواب و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتم
جزوه آموزشی و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتمکاملا تشریحی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود کاملا رایگان جزوه آموزشی و حل تمرینات و مسائل فصل های 7 و 8 ریاضی هشتم کاملا تشریحی بر رویلینکهای زیر کلیک نمائید. اگر برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی هشتم و یا ریاضی سایر مقاطع و همچنین حل مسائل و تمرینات ریاضی8 و توضیح کامل آنها به مدرس تدریس خصوصی نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای دانلود رایگان سایر جزوات و سوالهای امتحانی، حل تمرینات و جواب مسائل سایر فصلهای ریاضی 8 و ... ریاضی هشتم بر روی عبارت جزوه و سوال ریاضی هشتم کلیک کنید.
کلمات کلیدی: ریاضی هشتم، پاسخ تمرینات ریاضی هشتم، ریاضی 8، جواب مسائل ریاضی 8، جواب تمرینات فصل هشتم ریاضی 8، حل مسائل فصل هشتم ریاضی هشتم، فصل هشتم ریاضی هشتم
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210866
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X