تدريس خصوصي
تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس

تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس (بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) - اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک هستید .... اگر در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و یا هر جای دیگر ایران قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی فیزیک استفاده کنید ... چنانچه قصد دارید درس فیزیک را به صورت عمقی و پایه ای آموزش ببینید ... اگر می خواهید در امتحان فیزیک نمره خوبی بگیرید و یا در کنکور سراسری و آزاد برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید .... در هر صورت، برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاهی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس خصوصی در زمینه تدریس فیزیک سایر دروس در آن ثبت نام کرده اند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدید در روز خواهد بود.

علاوه بر ارائه خدمات تدریس خصوصی فیزیک در سایت ایران مدرس، مقالات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی، جزوه های درسی و کنکوری و .... برای یادگیری بهتر این درس توسط دانش آموزان و دانشجویان ارائه شده است. به عنوان مثال، چنانچه در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟ را از دست ندهید. قمیت و هزینه و نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت خوبی برگزار کنید و از طرفی از مدرسین با سابقه و مجرب برای یادگیری بهتر دروس و موفقیت در امتحانات کمک بگیرید، بهتر است با این عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی آشنا باشید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که مدرسین مختلف ریاضی و فیزیک (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید) بسته به سابقه تدریس و شرایطی که خودشان دارند قیمتهای متفاوتی را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند. شاید در هیچ زمینه ای و برای هیچ نوع خدماتی بازه قیمتها آنقدر بزرگ نباشد که در کار تدریس خصوصی است. چنانچه قصد دارید از جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی فیزیک که به صورت رایگان در ایران مدرس ارائه شده است استفاده نمائید بر روی عبارت دانلود سوال و جروه فیزیک کلیک کنید و در نهایت اگر قصد دارید تست های کنکور فیزیک را به صورت رایگان دانلود نمائید، بر روی عبارت تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکوری فیزیک کلیک نمائید.

فیزیک یک درس کاملا مفهومی و درک کردنی است. درس فیزیک را فقط با حفظ کردن فرمولها و روابط نمی توان یاد گرفت. درس فیزیک اصلا یک درس حفظ کردنی نیست. اگر می خواهید فیزیک را خوب یاد بگیرید باید سعی کنید به صورت مفهومی این درس را بخوانید و معنای فیزیکی روابط را هم برای خودتان تحلیل کنید. برای موفقیت در امتحان فیزیک باید فیزیک را در طول ترم خواند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کرد و حضور فعال داشت، در کلاسهای آموزشی با تمرکز کامل به مطالب گوش داد، جزوه نوشت و سوال پرسید، بعد از کلاسها، درس فیزیک را مرور کرد و مثالهای حل شده در کلاس را مورد بررسی دوباره قرار داد و درطول ترم تا جایی که وقت اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کرد. برای یادگیری بهتر درس فیزیک باید برای آن وقت بگذارید و روابط و مسائل را برای خودتان توضیح دهید. اگر روابط فیزیک خوب فهمیده شود مانند ابزارکارهای مناسبی در درست شما خواهد بود و ممکن است برای حل سوالات راه حلهایی پیشنهاد بدهید که حتی به ذهن مدرس و معلم خودتان هم نرسد. با فهمیدن عمیق روابط فیزیک حتی می توانید برای بعضی از تمرینات چند راه حل ارائه کنید اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید:فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند..

خودتان خوب مطالب را درک کنید:برای اینکه در کار تدریس فیزیک موفق باشید و بتوانید فیزیک را مفهومی تدریس نمائید و مطالب را برای شاگردانتان خوب جا بیاندازید، در مرحله اول باید خودتان خوب مطالب را درک کرده باشید. حین مطالعه فیزیک و هنگامی که میخواهید برای تدریس آماده شوید، روی مسائل مختلف فکر کنید و راه حلهای مختلف حل یک مسئله را امتحان نمائید. هر چه تسلط خودتان بر مطلب بیشتر باشدکلاسهای شما برای شاگردانتان مفید تر خواهد بود.

مکان برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک و قیمت تدریس فیزیک: محلبرگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک هم بر قیمت این کلاسها تاثیر می گذارد. معمولا هزینه برگزاری کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر است. وقتی که کلاس خصوصی فیزیک در آموزشگاه برگزار می گردد، چون معمولا برای مدرس راحت تر است و زمانی را در مسیر رفت و برگشت از دست نمی دهد، هزینه کمتری را برای کلاسهای خصوصی فیزیک مطالبه می کند. در عوض در ایام امتحانات و در سایر ایام نیز برای دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاس فیزیک در منزل بهتر و راحت تر است. از طرفی دانشجو و دانش آموز زمانی را برای رسیدن به کلاس از دست نمی دهد (این مورد در ایام امتحانات بسیار مهم است) و از طرف دیگر جو کلاس وقتی که در منزل برگزار می گردد راحت تر می باشد و بازدهی کلاس هم بالاتر است. با توجه به موارد گفته شده، منطقی است که قیمت کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر باشد.

هر چه سایت یا وبلاگ شما مطالب مفیدتری داشته باشد و برای آموزش فیزیک مطالب بهتری ارائه کنید بازدید کننده بیشتری خواهید داشت و تعداد شاگردهای بیشتری هم جذب می کنید.
روش های دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد. به عنوان مثال می توانید تراکت تبلیغات چاپ کنید و در زمینه توانایی های خودتان در زمینه تدریس فیزیک و سوابق تدریس خودتان در آن بنویسید و تراکت را توزیع نمائید.
البته چاپ و توزیع تراکت برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هزینه دارد و مانند ثبت وبلاگ و یا درج اگهی تدریسدر ایران مدرس رایگان نیست. ولی به هر حال اگر در تهران (به عنوان مثال) در محله مشخصی قصد فعالیت در زمینه تدریس را دارید توزیع تراکت می تواند مفید باشد.

در کلاسهای خصوصی فیزیک مثالهای عملی و مملوس بزنید. مثلا وقتی فیزیک مکانیک را تدریس می کنید، می توانید بحث پرتابه را با پرتاب کردن یک تیله مملوس تر کنید. نقطه اوج و برد و .... را می توانید به صورت عملی به شاگردهایتان نشان دهید.
با امادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک حاضرشوید. اگر در کلاس فیزیک مسلط بر درس باشید، در زمان کمتر حجم بیشتری از مطالب را تدریس می کنید و کلاسهای شما در کل بازدهی و تاثیر بیشتری برای شاگردهایتان خواهد داشت.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.

متن درس را به خوبی تفهیم کنید و ارتباط روابط ارائه شده در درس با اتفاقاتی که در عالم واقعیتمی افتد را توضیح دهید. خود شما بهتر می دانید که روابط ارائه شده در درس فیزیک معنی فیزیکی دارند و اگر دانش آموزان و دانشجویان این معانی و مفاهیمرا به خوبی درک کنند در حل مسائل و تست های کنکور فیزیک موفق تر عمل خواهند کرد. شما به عنوان مدرس و استاد فیزیک باید تلاش کنید که این نحوه مطالعه فیزیک را برای شاگردانتان جا بیندازید. اگر شما مفهومی تدریس کنید وبه این شکل با تمرینات و مسائل برخورد کنید که سعی کنید خواسته سوال را بهصورت عمقی درک نمائید شاگردهای شما هم خودشان این روند را برای حل تمریناتدیگر مورد استفاده قرار می دهند. سعی کنید در کلاسهای فیزیک به صورت متنوعتدریس کنید و هم درس بدهید و هم تمرین و مسئله حل کنید. مسائل را به صورت مفهومی تشریح کنید و با پرسیدن سوالاتی از شاگردهایتان از یادگیری آنها مطمئن شوید. مطالعه کنید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

تدریس خصوصی فیزیک دهم:سرفصلهای فیزیک دهم در ادامه ارائه شده است. فصل اول : فیزیک و اندازه گیری - فصل دوم : کار ، انرژی و توان - فصل سوم : ویژگی های فیزیکی مواد - فصل چهارم: دما و گرما - برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دهم بر روی عبارت تدریس فیزیک دهمکلیک کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر فیزیک دهم سعی کنید به صورت کامل درکلاسهای فیزیک شرکت کنید. در کلاس فیزیک به مباحثی که توسط مدرس شما ارائهمی گردد با دقت گوش دهید و سعی کنید مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. راه حلها و روشهای حل مسائل و تمرینات فیزیک را خوب یاد بگیرید و سعی کنید برای هر سوال و مسئله بیش از یک راه حل را یاد بگیرید. از فیزیک دهم در کنکور هم سوال مطرح خواهد شد. اگر حین یادگیری آن در کلاس و مدرسه درس را مفهومی آموزش ببینید در مراحل بعد هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و همدر کنکور هم تست زنی برای شما راحت تر خواهد بود.درس فیزیک دهم را به صورتسطحی و فرمولی نخوانید و تلاش کنید مفاهیم را درک کنید. پایه را محکم بگذارید و در طول تحصیل از مزایای آن استفاده کنید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک دهم در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و معنی فیزیکی روابط را درک نمائید. ثبت آگهی تدریس ریاضی وفیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می داریدو در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
عوامل موفقیت در تدریس ریاضی

اگر مدرس فیزیک هستید و قصد دارید از کار تدریس فیزیک درآمد بالایی بدست آورید مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

چگونه از تدریس خصوصی فیزیک درآمد بالایی بدست آوریم؟

منبع: ایران مدرس

 

(0) نظر
برچسب ها :
نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، چگونگی جذب شاگرد و پول درآوردن از تدریس خصوصی و ... توضیحاتی ارائه شده است. - برای شروع فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس در مرحله اول باید شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد روشهای مختلفی وجود دارد که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است. در ابتدای کار برایکسب درامد از تدریس ریاضی و جذب شاگرد همه ی روشها را امتحان کنید، با آموزشگاهها تماس بگیرید، در سایتهای تبلیغاتی تدریس (مانند سایت: ایران مدرس)آگهی ثبت نمائید، وبلاگ بزنید، با همکارانتان تماس بگیرید، در روزنامه تبلیغ بدهید و ..... . در نهایت با توجه به دروس تدریسی و شهر محل سکونت خودتان بهترین روش جذب شاگرد را پیدا خواهید کرد. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی همه ی روشهای جذب شاگرد را امتحان نمائید. - اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی سابقه کار ندارید و می خواهید این کار را شروع نمائید کمی به کاری که می خواهید انجام دهید فکر کنید. آیا به تدریس ریاضی علاقه دارید؟ اگر واقعا تدریس ریاضی و درس ریاضی را دوست داشته باشید واز تدریس آن لذت برید در کار تدریس بسیار موفق خواهید بود. البته اگر علاقه ای هم به این درس نداشته باشید ولی بر آن مسلط باشید باز هم می توانید تدریس کنید. ولی به هر حال عشق و علاقه به هر کاری برای موفقیت در آن کار لازم است. در صورتی درآمد شما از تدریس ریاضی بسیار خوب خواهد بود وبه یکی از پردرآمدترین مدرسین ریاضی تبدیل خواهید شد که به تدریس ریاضی علاقه داشته باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی درآمد خوبی کسب کنیم؟
چرا ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهترین روش برای کسب درامد از تدریس خصوصی است؟خودتان حتما در مورد مزتیهای آگهی و تبلیغات اینترنتی به نسبت سایر انواع روشهای تبلیغاتی مطالب زیادی می دانید. تبلیغات اینترنتی گسترده است. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس، تبلیغات شما در کل ایران دیده خواهد شد. اگرساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید، با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در کل تهران و کرج و یا کل ایران آگهی شما توسط متقاضیان تدریس دیده خواهد شد. چه روش تبلیغاتی دیگری را می شناسید که این گستردگی را داشته باشد. در ضمن ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس رایگان است. مگر اینکه در تلویزیون بخواهید تبلیغ کنید تا گستردگی آن با گستردگی تبلیغات اینترنتی برابری کند. نکته بسیار مهمتری که در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی و تبلیغات اینترنتی وجود دارد این است که ایننوع تبلیغات هدفمند است. به این معنی که در تبلیغات اینترنتی آگهی شما توسط متقاضیان واقعی تدریس دیده خواهد شد. در تبلیغات تراکت و تلویزیون و روزنامه و .... افراد زیادی آگهی شما را می بینند ولی اکثریت قریب به اتفاقآنها افرادی نیستند که خدمات شما را لازم داشته باشند. وقتی در سایت ایرانمدرس که به صورت تخصصی در زمینه اگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد آگهی خودتانرا درج می کنید، متقضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل به سمت آگهی شما هدایت شده و به راحتی می توانید شاگرد جذب نمائید. خصوصا اینکه سایت ایران مدرس برای عبارتهای تدریس خصوصی از نظر گوگل بهینه است. مثلا عبارت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی،تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و .... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید ایرانمدرس برای این عبارتهای در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در صدر نتایج (جایگاه اول تا سوم)  قرار دارد. بنابراین متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی و تبلیغ شما هدایت خواهند شد. هدفمند بودن تبلیغات اینترنتی یعنی این. علاوه بر گسترده بودن تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصینکته مهم دیگری که وجود دارد این است که این نوع تبلیغات دائمی و همیشگی است. شما یکبار آگهی می دهید و این آگهی شما تا وقتی که خودتان آن را حذف نکرده باشید باقی می ماند و برای جذب شاگرد شما می تواند موثر باشد. می توانید آن را ویرایش و به روز کنید و یا تبلیغات خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. تبلیغات روزنامه، تراکت، تلویزیون و .... یک روزه است و یا در نهایت چند روز باقی می ماند.
اگر قصد دارید از تدریس ریاضی پول بیشتری در بیاورید، راهکار دیگری که برای افزایش تعداد شاگردها و جذب شاگردهای بیشتر وجود دارد، علاوه بر تبلیغات بهتر که در بخش قبل گفته شد، این است که کیفیت کار خودتان را افزایش دهید و عملکرد بهتری در کلاسهای خصوصی ریاضی داشته باشید و در نهایت تعداد شاگردهای بیشتر را بانمرات بهتر به نتیجه مطلوب برسانید (مطالعه کنید: 10 نکته اساسی برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی). ممکن است هر مدرس و معلم ریاضی ای برای تدریس این درس و برای موفق کردنشاگردهایش روش منحصر به فرد و مخصوص خودش را داشته باشد. در نهایت اگر اینمدرس و معلم ریاضی بتواند شاگردهایش را به نتیجه خوبی برساند و یادگیری بهتر درس ریاضی و گرفتن نمره خوب با هم بدست آید، می توان گفت که معلم، مدرس و یا استاد ریاضی در کار خودش موفق بوده است. هر توصیه ای که در این بخش نوشته شود ممکن است برای شما مفید باشد و یا شما خودتان راهکار بهتری را بلد باشید. اگر روند کاری شما باعث نتیجه گرفتن شاگردهایتان می شود و آنها درس ریاضی را به خوبی یاد می گیرند می توان گفت که روش تدریس شما موفقیت آمیز است. اگر تعداد زیادی از شاگردهای شما با وجود شرکت در کلاسهایتدریس خصوصیریاضی نتیجه نمی گیرند، باید روند عملکر خودتان را تغییر دهید و آن را بهبود ببخشید. در کلاسهای گروهی و کلاسهای مدرسه و دانشگاه مسئولیت نتیجه گرفتن دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی با خودشان است. در کلاس خصوصی ریاضی این مسئولیت تا حد بالایی متوجه مدرس ریاضی است. اگر می خواهید در کار تدریس و آموزش خصوصی ریاضی موفق باشید و پول خوبی در بیاورید مسئولیت کامل این نتیجه را به عهده بگیرید. یعن حداقل پیش خودتان فکر کنید کلاسهای خصوصی ریاضی شما تضمینی است و مسئولیت 100 درصد نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشما می باشد. در حقیقت این طور هم می باشد. شما فقط برای تدریس در کلاسهایخصوصی حاضر نیستید. شما باید شاگردهایتان را در جهتی هدایت کنید و به گونهای تدریس کنید و به اندازه کافی تمرین و مسئله به آنها بدهید که در نهایت نتیجه بگیرند. در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی باشید و اگر شاگرد شما درس نمیخواند به او بگویید که از ادامه کار انصراف خواهید داد و یا از والدین ایشان کمک بخواهید. خلاصه اینکه باید کاری کنید که شاگرد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد. این بحث بهبود عملکرد و افزایش کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شما حتی بیشتر از بحث تبلیغات در افزایش درآمد شما در کار تدریس خصوصی ریاضی می تواند موثر و مفید باشد. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم برای درس ریاضی و یا سایر دروس خودشان با شما تماس خواهند گرفت و تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. از طرفی شما را به دوستان و همکلاسی های خودشان هم معرفی خواهند کرد و از این طریق هم تعداد شاگردهای بیشتری پیدا خواهید کرد. پس یک راهکار عالی برای موفقیت در تدریس ریاضی و خوب پول درآوردن از تدریس ریاضی داشتن کلاسهای با کیفیت و نتیجه گرا است.
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید. برای ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. آگهی تدریس فیزیک خودتان را خوب بنویسید و در متن آگهی توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس برای جذب شاگرد مفید و موثر است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تدریس فیزیک دانشگاه و .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج قرار دارد. برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیک فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
آگهی تدریس خصوصی خودتان را در ایران مدرس ویژه کنید:همانطور که گفته شد، در  سایت (ایران مدرس) می توانید تبلیغات تدریس خودتان را ثبت کنید و از این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید برای حصول بازدهی بیشتر و جذب شاگردهای بیشتر آگهی خودتان را ویژه کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت آگهی تدریس ویژه و هزینه ثبت آگهی تدریس خصوصی ویژه بر روی عبارت هزینه آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. آگهی های تدریس ویژه بازدهی بالاتری دارند و در صفحه اصلی سایتایران مدرس و صفحات داخلی آن بالاتر از آگهی های تدریس رایگان نمایش داده خواهند شد. در ضمن در ایران مدرس بیش از 10000 جزوه، سوالامتحانی، تست کنکور، مقاله آموزشی و .... ثبت شده است و آگهی های تدریس ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهند شد. آگهی های تدریس خصوصی ویژه در بخش کنکور ایران مدرس هم نمایش داده می شوند.
برای موفقیت در کار تدریس خصوصیو کسب درامد بالا از تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید به نحوی که حتما نتیجه بگیرد. هیچ بهانه ای را قبول نکنید. از همه ابزارهایی که در اختیار دارید برای وادار کردن شاگردهایتان به درس خواندن استفاده کنید. می توانید از والدین کمک بگیرید و یا تهدید کنید که اگر تمرینات انجام نشود کلاسها را ادامه نمی دهید. البته معمولا کلاسها ادامه پیدا می کند ولی به این ترتیب شاگردهای شما تعهد شما به کلاسها را که مشاهده می کنند خودشان هم درس را میخوانند. بنابراین کلاسهای خصوصی مانند کلاسهای گروهی نیست. در کلاسهای گروهی شما درس خودتان را ارائه می کنید و ممکن است یعضی از افراد حاضر در کلاس درس هم نخوانند و قبول هم نشوند. شما نمی توانید روی 30 یا 40 نفر کنترل داشته باشید. در کلاسهای گروهی هم باید تمام تلاش خودتان را بکنید ولی به هر حال نمی توانید کاری کنید که همه درس بخوانند و یا قبول شوند. کلاس خصوصی متفاوت است. انتظار از کلاسهای خصوصی بالاتر است. در این کلاسهاباید شما علاوه بر ارائه درس شاگردهایتان را به سمت موفقیت و درس خواندن هدایت کنید و به آنها مشاوره بدهید و راهنمایی کنید. اگر می خواهید در درس وتحصیل موفق باشید و در نهایت درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید، به خاطر خودتان هم که شده است، باید سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه خوبی بگیرند و در امتحان قبول شوند. رمز موفقیت در تدریس خصوصی و بدست آوردن درآمد بالا از کار تدریسو آموزش در منزل این است که شاگردهای موفق و راضی داشته باشید. اگر شاگردهای شما در درس موفق شوند ترمهای بعد دوباره با شما تماس خواهند گرفت.حتی اگر سخت گیری کنید و در طول ترم از سخت گیریهای شما ناراحت هم بشوند در نهایت چیزی که یادشان می ماند این است که در امتحان نتیجه حوبی گرفته اند. بنابراین متعهدانه و با عشق و علاقه تدریس کنید. کلید موفقیت شما در تدریس خصوصی موفقیت شاگردهایتان در امتحان و کنکور است. مطالعه کنید: درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
اگر می خواهید برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی آگهی تدریس خصوصی درج نمائید و درآمد کسب کنید، ایران مدرس بهترین گزینه برای شما است. سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی مانند تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معلادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضیات گسستهو .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج (جایگاه 1 تا 3) قرار دارد. به این ترتیب وقتی متقاضیان تدریس ریاضی در جستجوی مدرس ریاضی در گوگل این عبارتها را وارد کنند، ایران مدرس را در صدر نتایج خواهند دید وبا کلیک بر روی آن به سمت تبلیغات شما هدایت خواهند شد. ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است و آگهی تدریس ریاضی شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد. علاوه بر مواردگفته شده، در این وب سایت بیش از 10000 جزوه آموزشی، سوال امتحانی، مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه ریاضی و سایر دروس و .... نیز ثبت شده است و در صورتیکه آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، تبلیغات شما علاوه بر صفحه اصلی و صفحات داخلی بخش تدریس خصوصی در کنار اینمطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. در ایران مدرس یک بخش تخصصی برای مطالب کنکوری هم وجود دارد و آگهی های تدریس ویژه در این بخش هم نمایش دادهخواهد شد. به این ترتیب می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور هم شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ریاضی فرصت درج اگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.
برای خوب پول درآوردن از تدریس خصوصیقبل از هر کار دیگری باید بهترین روشی که برای جذب شاگرد توسط شما مناسب است را پیدا کنید. مدرسین قدیمی تر و مدرسانی که سن و سال بالاتری دارند بهصورت سنتی از آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنند و تعدادی از انهاسالهای سال است که با آموزشگاههای تدریس خصوصی همکاری دارند. برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی این هم یک روش است و شما هم می توانید از این روش استفاده نمائید. البته جذب شاگرداز طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی بهترین روش برای جذب شاگرد نیست و محدودیتهایی از لحاظ سقف درآمد برای شما ایجاد می کند. در مرحله اول قیمت کلاسهای خصوصی را خود اموزشگاه تعیین می کند. آموزشگاههای تدریس خصوصی معمولا برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر قیمت کلاسهای خصوصیرا به صورت رقابتی پایین نگه می دارند. بنابراین شما با هزینه متوسط رو بهپایینی کلاسها را برگزار می کنید. در ضمن، از همین مقدار پولی هم که دریافت می کنید 30 تا 40 درصد آن را باید به آموزشگاه پرداخت نمائید. در نهایت با وجود تعداد کلاسهای زیاد درامد خیلی بالایی از تدریس خصوصی نخواهید داشت. اکثر مدرسینی که شاگردهای خودشان را از طریق آموزشگاهها و موسسات جذب می کنند به این دلیل روشهای دیگری را امتحان نمی کنند چون بسیارمحافظه کار هستند و می ترسند نکند برای تبلیغات هزینه کنند و پول خودشان را از دست بدهند.
چگونه شاگردهای بیشتری جذب کنیم؟همانطور که گفته شد قدم اول برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی جذب شاگرد است. اگر می خواهید شاگردهای بیشتری داشته باشید، در مرحله اول باید خوب تدریس کنید تا هر شاگردی که جذب می کنید را حفظ کنید و ترمهای بعد هم همین شاگردها دوباره پیش شما برگردند. در ادامه روشهای مختلف جذب شاگرد (این مقاله را بخوانید: چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم (15 راهکار جذب شاگرد))را امتحان کنید تا شاگردهای جدیدی هم پیدا کنید. برای داشتن تعداد شاگرد زیاد خوب تدریس کردن و به نتیجه رساندن شاگردهایتان بهترین روش است.
تدریس خصوصی چه درسهایی درآمد بالاتری دارد؟ دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، عربی، زیستو ... جزو دروس پرمتقاضی تدریس خصوصی هستند. در زمینه تدریس هر کدام از این دروس که فعالیت داشته باشید و خوب کار کنید می توانید درآمد خوبی داشتهباشید. به صورت کلی هر درسی که تدریس آن سخت تر باشد و مدرسین کمتری توانایی تدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس بالاتری دارد. البته به شرط آنکه برای تدریس خصوصی متقاضی داشته باشد. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری احتمالا به نسبت سایر حالتها پردرآمدترین است.
درآمد کلاسهای نیمه خصوصی بالاتر است؟یکی از روشهایی که با استفاده از ان می توانید درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید تشکیل دادن کلاسهای نیمه خصوصی و در صورت امکان کلاسهای چند نفره و گروهی است. کلاسهای نیمه خصوصی ممکن است 80 درصد بازدهی کلاسهایخصوصی را برای شاگردهایتان داشته باشد ولی در عوض هم برای شما درآمد بالاتری دارد و هم برای هر کدام از شاگردهایتان ارزانتر تمام می شود. می توانید به شاگردهایتان پیشنهاد دهید که با دوستانشان در کلاس شرکت کنند و در عوض هزینه برای هر کدام از آنها کمتر شده و در نهایت برای شما مبلغ دریافتی بیشتر خواهد شد.
رمز موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیداشتن شاگردهای موفق و راضی است. اگر می خواهید خودتان در کار تدریس موفق باشید کاری کنید که شاگردهایتان در درس و تحصیل موفق باشند. وقتی شما به کار تدریس و به نتیجه گرفتن شاگردهایتان احساس تعهد می کنید، این احساس تعهد در تمامی گفتار و کلمات شما خودش را نشان می دهد و شاگردهایتان و والدین آنها این را درک می کنند و به شما اعتماد خواهند کرد. دقت کنید که در همه ی روابط اعتماد حرف اول را می زند. اگر شاگردهای شما به شما اعتماد کنند دیگر حاضر نخواهند بود با مدرس دیگری کلاس داشته باشند. اگر شاگردهای شما موفق و راضی باشند، ترمهای بعد برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت و حتی فامیل، دوستان و آشنایانشان را هم به شما معرفی خواهند کرد. در کار تدریس خصوصی حفظ شاگرداگر از جذب شاگردهای جدید مهمتر نباشد کم اهمیت تر نیست. در هر کاری وقتی شما درآمد خوبی خواهی داشت که مشتری های شما (که در کار تدریس خصوصی همان شاگردهای شما هستند) دوباره برای دریافت خدمات پیش شما برگردند. در کنار تلاش برای جذب شاگردهای بیشتر و گسترش فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی وامتحان کردن انواع روشهای جذب شاگرد، باید خیلی حواستان به شاگردهای فعلی هم باشد و رضایت انها را به صورت کامل کسب کنید.
درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان راویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شدهو بازدهی بالاتری دارند. آگهی های تدریس ویژه در کنار بیش از 10000 مطلبآموزشی هم نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد و بدست آوردن درآمدبالاتر از تدریس خصوصی فراهم خواهد بود. ثبت آگهی تدریس ریاضی و فیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می دارید و در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
با توجه به مطالب ارائه شده برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک بهترین راهکار و یا حداقل یکی از بهترین راهکارهایی که وجود دارد ثبت اگهی تدریس در ایران مدرس به عنوان پربازدیدترین و معتبرترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ایران است.

منبع: ایران مدرس 
(0) نظر
برچسب ها :
سایت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک متوسطه تا دانشگاه
سایت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک متوسطه تا دانشگاه - برای جذب شاگرد بیشتر در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نمائید. با ثبت اگهی تدریس فیزیک در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس فیزیک در ارتباط خواهید بود. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه آموزش و تدریس فیزیک در ایران مدرس آگهی ثبت نموده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک، درس فیزیک را به صورت مفهومی و عمقی تدریس کنید. فقط فرمول و رابطه ارائه ننمائید. درس فیزیک یک درس کاملا مفهومی است و برای یادگیری بهتر آن باید معنی فیزیک روابط را خوب فهمید.
در ایام امتحانات برایشاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.
برای اینکه از پس مسائل فیزیک بربیایید و بتوانید مسئله حل کنید، علاوه بر اینکه در کلاس فیزیک و حین تدریس فیزیک توسط معلمتان باید حواستان صد در صد جمع باشد، در ادامه برای اینکه خودتان بتوانید مسائل را حل کنید، باید درک درستی از حل مسئله داشته باشید. درس فیزیک درسی است که به یک ذهن آماده و استراحت کرده نیاز دارد. پس بهتر است فیزیک را در ساعاتی از روز مطالعه کنید که سرحالتر هستید. اگر مطالعه در صبح را دوست دارید، دروسی مانند فیزیک، ریاضی و شیمی را در آن ساعت مطالع نمائید. دروس عمومی را برای وقتی هایی بذارید که خیلی سرحال نیستید. قشنگی درس فیزیک به این است که تمامی روابط و فرمولهای ارائهشده در آن معنی فیزیکی دارد. می توانید فرمولها را برای خودتان توضیح دهیدو معنی آنها را بفهمید. اگر به این شکل با درس فیزیک برخورد کنید، هم درس را خوب می فهمید و هم در امتحان و کنکور موفق خواهید بود. بنابرانی فقط فرمول حفظ نکنید. بلکه فرمولها را متوجه شوید. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم مدرس فیزیک معمولا به صورت مفهومی درس را توضیح می دهد. مگر اینکه امتحان خیلی نزدیک باشد و نتوانید خیلی وقت بذارید. در کنار کتاب درسی خودتان از کتابهای کمک آموزش معتبر برای آموزش بهتر فیزیک استفاده نمائید. برای موفقیت در امتحانفیزیک باید فیزیک را در طول ترم خواند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کردو حضور فعال داشت، در کلاسهای آموزشی با تمرکز کامل به مطالب گوش داد، جزوه نوشت و سوال پرسید، بعد از کلاسها درس فیزیک را مرور کرد و مثالهای حل شده در کلاس را مورد بررسی دوباره قرار داد و درطول ترم تا جایی که وقت اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کرد. برای یادگیری بهتر درس فیزیکباید برای آن وقت بگذارید و روابط و مسائل را برای خودتان توضیح دهید. اگرروابط فیزیک خوب فهمیده شود مانند ابزارکارهای مناسبی در درست شما خواهد بود و ممکن است برای حل سوالات راه حلهایی پیشنهاد بدهید که حتی به ذهن مدرس و معلم خودتان هم نرسد. با فهمیدن عمیق روابط فیزیک حتی می توانید برای بعضی از تمرینات چند راه حل ارائه کنید.
چنانچه قصد دارید از جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی فیزیک که به صورت رایگان در ایران مدرس ارائه شده است استفاده نمائید بر روی عبارت دانلود سوال و جروه فیزیک کلیک کنید و در نهایت اگر قصد دارید تست های کنکور فیزیک را به صورت رایگان دانلود نمائید، بر روی عبارت تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکوری فیزیک کلیک نمائید.
اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای گرفتن نمره خوب در این درس استفاده کنید، سعی کنید این کلاسها را در طول ترم داشته باشید و به ایام امتحانات موکول نکنید. البته اگر خودتان درس را بلد هستید و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه حاضر بوده اید و در طول ترم درس فیزیک را خوب خوانده اید و فقط در حد رفع اشکال لازم است از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید، در این حالت موکول کردن کلاسهای خصوصی فیزیک به ایام امتحانات اشکالی ندارد. اتفاقا در این حالت استفاده از جلسات تدریس خصوصیبرای جمع بندی و رفع اشکال بسیار مفید بوده و می تواند نتیجه امتحان را درجهت مثبت آن بسیار تغییر دهد. اما اگر در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید، در ترمهای قبل در امتحان فیزیک عملکرد خوبی نداشته اید، در کلاسهای اصلی خودتان تدریس مدرس و یا استاد خودتان را خوب متوجه نمی شوید و .... دراین حالت، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک را زودتر شروع کنید و به ایام امتحانات موکول ننمائید.
چند جلسه کلاس خصوصی برای یادگیری درس فیزیک لازم است؟تعداد جلسات لازم برای آموزش و یادگیری درس فیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به مقطع تحصیلی، اینکه کلاسها برای کنکور است یا امتحان، به میزان بلد بودن خودتان و ... بستگی دارد. به صورت کلی می توان گفت اگر درس فیزیک را اصلا بلد نیستید حدود 15 جلسه کلاس خصوصی برای یادگیری ان لازم است. اگربه صورت متوسط بلد هستید 5 تا 10 جلسه کلاس خصوصی فیزیک لازم دارید و اگر درس فیزیک را خودتان خوانده اید برای رفع اشکال و جمع بندی 3 تا 5 جلسه کلاس کفایت می کند. البته در هر کدام از حالتهای ذکر شده اگر بخواهید تمرینو مسئله حل کنید، تعداد جلسات و کلاسهای خصوصی بیشتری را می توانید برگزارنمائید. یکی دو روز قبل از امتحان فیزیک حتما یک جلسه برای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید.
برای آموزش عمقی درس فیزیک بهعنوان یکی از دروس مهم روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها، همانطور که گفته شد، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک است. برای یادگیری بهتر درس در طول ترم و برای رفع اشکال در ایام امتحانات استفاده از جلسات تدریس خصوصی فیزیک می تواند مفید و موثر باشد. در جلسات تدریس خصوصی فیزیکهر بحثی که در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه متوجه نشده اید، هر اشکالی که حین درس خواندن و یا حل تمرینات و مسائل برایتان پیش آمده است، هر نکته ای که مدتی است شما را با خودش درگیر کرده است و ..... را می توانید بپرسید. در ایام امتحانات که برای درس خواندن دوران بسیار مهمی است به مدرس و استاد اصلی خودتان دسترسی ندارید و بنابراین در کنار داشتن یک مدرس خصوصیخوب بسیار مفید و موثر است. در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه و در کنار کلاسهای خصوصی فیزیک، برای یادگیری بهتر ان باید خودتان هم خوب درس بخوانید. هیچ چیزی نمی تواند جای درس خواندن خودتان را بگیرد. اگر فکر می کنید به جای مطالعه خودتان بهتر است کلاسهای خصوصی بیشتری داشتهباشید، این فکر اشتباه است. کلاسهای خصوصی مفید و موثر است به شرطی که خودتان هم درس بخوانید. تمرین و مسئله حل کنید و مسائل را تحلیل کنید. وقتییک مسئله جدید فیزیک را می خواهید حل کنید و راه حل آن را بلد نیستید سریعسراغ جواب آن نروید. خودتان کمی فکر کنید و راه حلی بنویسید. راه حل درست هم نبود ایرادی ندارد. مهم این است که به حل مسئله فکر کرده باشید. به این ترتیب ذهن شما قوی تر شده و فکر کردن به راه حلها را یاد می گیرید. اگر راهحل اشتباه بود با دیدن حل درست سوال اصلاحش کنید و نکته ای یاد بگیرید. اگر درست بود که چه بهتر. مطالعه کنید: راهکارهای رفع اشکال درس فیزیک
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید.
زمان خوب برای شروع کلاسهای خصوصی فیزیک کی است؟این که در چه زمانی کلاسهای خصوصی فیزیک را شروع کنید هم به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر در درس فیزیک ضعیف هستید و اشکالات زیادی دارید و یا در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک را هر چه زودتر شروع کنید. اگر درس را اصلا بلد نیستید و یا اشکالات زیادی دارید، موکول کردن کلاسها به ایام فرجه ها و یا ایام امتحانات اصلا خوب نیست چون ممکن است نتیجه مورد نظر خودتان را نگیرید. اگردرس را در حد متوسط بلد هستید از همان اواسط ترم کلاسها را شروع کنید و اگر درس فیزیک را تا حد خوبی بلد هستید و فقط اشکالات جزئی دارید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات هم موکول نمائید ایرادی ندارد. در ایام امتحانات که به استاد اصلی خودتان و یا به معلم فیزیک دسترسی ندارید، در کنار داشتن یک مدرس خوب فیزیک می تواند کاملا مفید و موثر باشد. در ایام امتحانات چون درسها خوانده می شود اشکالاتی که وجود دارد هم بیشتر مشخص خواهد شد و بنابراین در این ایام استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک برای رفع اشکال و جمع بندی کاملا موثر است. البته همانطور که گفته شد اگر تعداد جلسات بالایی لازم دارید و درس را خبو نخوانده اید زودترشروع کنید ولی در این حالت هم کلاسهای فیزیک را در ایام امتحانات هم ادامهدهید. نکته دیگری که وجود دارد این است که در ایام امتحانات قیمت و هزینه ای که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ارائه می کنند بالاتر است و در ضمن پیدا کردن مدرس خوب هم در این ایام راحت نیست. بنابراین در هر صورت بهتر است کلاسهای خصوصی را از اوایل یا اواسط ترم شروع کنید و هم با اطمینان بیشتری در درس فیزیک قبول شوید و نتیجه خوبی بگیرید، هم با یک مدرس خوب فیزیک کلاسها را داشته باشید و هم بتوانید کلاسهای خصوصی را ارزانتر هماهنگ نمائید.
با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک کلاسهای اصلی دیگر لازم نیست؟کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک بهتر است در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسهو دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد و نه به جای انها. کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای یادگیری درس فیزیک بسیار مفید است ولی به هر حال امتحان فیزیک را مدرس و یا استاد فیزیک خودتان قرار است از شما بگیرد. بنابراین بهتر استدر کلاسهای فیزیک در مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید تا هم مطالب را یاد بگیرید و هم بدانید که مدرس و استاد اصلی خودتان بیشتر روی چه مطالبی تاکیددارد. در کلاسهای اصلی خودتان حضور فعال داشته باشید و جزوه بنویسید. همینجزوه ای که در کلاس فیزیک یادداشت می کنید باعث افزایش تمرکز شما شده و درضمن در ایام امتحانات و همچنین در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک بهترین منبع برای مطالعه است. (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید)
چگونه کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک را با قیمت مناسب و ارزان هماهنگ کنیم؟اگر می خواهید این کلاسها را با یک مدرس خوب، با سابقه و مجرب داشته باشیدو از طرفی قیمت مناسبی هم پرداخت نمائید توضیحاتی که در ادامه ارائه شده است را مد نظر قرار دهید. در مرحله اول سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین که به خودتان نزدیکتر هستند هماهنگ کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید،با مدرسینی هماهنگ کنید که ساکن شرق تهران هستند. مدرس وقتی ببینید وقت کمتری از ایشان در مسیر رسیدن به کلاس تلف می شود، قیمت کلاس را پایینتر خواهد آورد. اگر تعداد واحدهای زیادی ندارید و می توانید در محل تدریس پیشنهادی مدرس برای برگزاری کلاسها حاضر شوید، باز هم می توانید تخفیف بیشتری بگیرید. هم برای ارزان تر هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی و هم برای اطمینان از نتیجه گرفتن خودتان، کلاسهای خصوصی را از همان اوایل و یا حداکثر اواسط ترم شروع کنید. در ایام امتحانات مدرس خوب ریاضی و فیزیک را به سختی می توانید پیدا کنید، ریسک قبول نشدن شما بیشتر هم خواهد شد و در ضمن در این ایام قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند. چون به هر حال در ایام امتحانات تقاضا برای تدریس خصوصی خیلی بالا است. اگر بازهم می خواهید قیمت کلاسها مناسبتر و ارزان تر باشد، با یک دو نفر از دوستانتان که سطح تحصیلی انها تقریبا مشابه خودتان است هماهنگکنید و کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید.
با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک می توانید هر اشکالی که دارید را بپرسید و درس را کاملا متوجه شوید. اگر مبحثی را در کلاس اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه خوب متوجه نشدهاید و فرصت برای پرسیدن سوال وجود نداشته است، در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک می توانید از مدرس خصوصی خودتان هر سوالی را بپرسید. کلاسهای تدریس خصوصی به صورت کلی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفیدتر و پربازده تر است. در حقیقت فرمولهای فیزیک باید خوب توضیح داده شود و مسائلی مختلفی با استفاده از آنها حل شود تا دانش آموز یا دانشجو درس را خوب متوجه شود. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه ممکن است زمان کافی برای این کار وجود نداشته باشد و یا مدرس فیزیک شما به صورت فیزیک درسندهد.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
سوالات امتحان نهایی زبان سوم متوسطه
سوالات امتحان نهایی زبان سوم متوسطه -دانلود سوالات امتحانی زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسهسوم متوسطه +جزوه آموزش گرامر در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی و همچنین دانلودرایگان جزوات آموزش گرامر زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
اگر برای یادگیری و اموزش بهتر زبان آلمانی، موفقیت در امتحان زبان آلمانی و گرفتن نمره خوب درآن به مدرس خصوصی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین آلمانی را مشاهده کنید.

اگر برای یادگیری و اموزش بهتر زبان فرانسه، موفقیت در امتحان زبان فرانسه و گرفتن نمره خوب درآن به مدرس خصوصی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین فرانسه را مشاهده کنید.

اگر برای یادگیری و اموزش بهتر زبان انگلیسی، موفقیت در امتحان زبان انگلیسی و گرفتن نمره خوب در آن به مدرس خصوصی نیاز دارید بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین انگلیسی را مشاهده کنید.
برچسب‌ها: سوالات امتحانی زبان،
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210778
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X