تدريس خصوصي
مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
در این بخش در رابطه با مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه شده است.  یک راهکار بسیار خوب برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی و در نتیجه موفقیت در تدریس ریاضی این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان (و یا در صورتتمایل به صورت ویژه) در سایت (سایت تدریس ریاضی www.Tadris.Riazi.com)ثبت نمائید. سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد. در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی جدید کلیک کنید. بعد از جذب شاگرد، اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی موفق باشید و در جستجوی عوامل موفقیت در تدریس ریاضی هستید، باید بتوانید شاگردهایتان را حفظ کنید. در جلسه اول تدریس ریاضی بسیار خوب تدریس کنید. دیدی که جلسه اول شکل می گیرد تا مدتها باقی می ماند.
موفقیت در تدریس خصوصی: اگردر زمینه تدریس خصوصی موفق باشید و بتوانید رضایت شاگردهایتان را جلب کنیدمی توانید از کار تردیس درآمد بسیار خوبی بدست آورید. تردیس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت درآمد خوبی دارد. اگر دانشجو هستید و یا کار اصلی شما چیز دیگریست باز هم به صورت پاره وقت در زمینه تدریس خصوصی میتوانید فعالیت داشته باشید. در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و راهکارهای تبدیل شدن به یک مدرس موفق هم در همین سایت مقالات زیادی ارائه شده است. بهعنوان مثال مقاله موفقیت در تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید. برای موفقیت در تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید و در ادامه رضایت شاگردهایتان را تامین نمائید. موفقیت شما در تدریس خصوصی در گروه موفقیت شاگرهایتان در امتحانات و کنکور است.
برایموفقیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک هوای شاگردهایتان را داشته باشید. کاریکنید تا شاگردهایتان قبول شوند و با نمره خوب امتحان فیزیک را پاس کنند. در این صورت ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.
در صورتیکه آگهی تدریس فیزیک خودتان را ویژه کنید در کنار مطالب آموزشی، سوالات امتحانی، تست های کنکور و ... هم آگهی شما نمایش داده خواهد شد. مشاهده کنید: دانلود سوال و جزوات امتحانی فیزیک
برای موفق شدن در درس فیزیک بر آن مسلط باشید. فیزیک را به صورت مفهومی تشریح کنید و معنای فیزیک روابط و فرمولها را برایشاگردهایتان توضیح دهید. روند حل مسائل و دلیل استفاده از هر رابطه و روش های مختلف حل مسئله را توضیح دهید.
برای شاگردهایتان برنامه ریزی کنید و به آنها مشاوره بدهید. از هر روش و ابزاری برای نتیجه گرفتن آنها استفاده نمائید.
روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را امتحان کنید. هر چه تعداد شاگردهای شما بیشتر باشد درآمد بیشتری خواهید داشت.
جلسه اول تدریس خصوصی را بسیار خوب عمل کنید تا شاگردهای شما به فکر جایگزین کردن مدرس دیگری به جای شما نباشند.
برای شاگردهایتان با تعهد و دلسوزی تدریس کنید. موفق شدن شاگردهایتان در موفق شدن شما در تدریس خصوصی کاملا موثر است.
یک راهکار بسیار عالی برای افزایش تعداد شاگردهایتان این است که شاگردهای فعلی شما رضایت کامل داشته باشند. هم خودشان ترم بعد تماس می گیرند و هم شاگردهای جدید به شما معرفی می کنند.
برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیریاضی در مرحله اول باید به ریاضی علاقه داشته باشید. اگر از یادگیری و مطالعه ریاضی لذت می برید می توانید در تدریس آن هم موفق باشید. بنابراین در صورتیکه درس ریاضی را دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید.
شرط دوم برای موفقیت در تدریس ریاضیاین است که بر این درس مسلط باشید. تنها با داشتن علاقه به درس ریاضی نمی توانید موفق باشید. علاوه بر ان باید درس ریاضی را خودتان خوب بلد باشید و حتی کاملا بر آن مسلط باشید.
برای آنکه در درس ریاضی حرفی برای گفتن داشته باشید باید با ایجاد تمایز مثبت خودتان را از تعداد زیاد مدرسین عادی ریاضیجدا کنید. به عنوان مثال می توانید جزوه تخصصی خودتان را داشته باشید. یا در برگه هایی که فقط یک صفحه است کل ریاضی یک پایه را خلاصه کنید و به شاگردتان بدهید.
برای آنکه در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید در یکی دو جلسه اول تدریس ریاضیخیلی عالی عمل کنید. جلسات اول تدریس بسیار مهم است. عملکرد عالی در جلسه اول تدریس باعث می شود در باقی جلسات هم شاگردتان دید مثبتی نسبت به شما داشته باشد.
اگر تسلط شما بر درس ریاضی خیلیزیاد نیست از ریاضیات ابتدایی و متوسطه شروع کنید. برای فعالیت در زمینه ریاضی کنکور و ریاضیات دانشگاهی باید بیشتر مطالعه کنید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. تا وقتی که مسلط نیستید کلاس را قبول نکنید.
سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی شما متنوع و جذاب باشد. به صورت یکنواخت و خسته کننده تدریس نکنید. از شاگردتان سوال بپرسید تا خودش هم در کلاس فعالیت داشته باشد.
بخشی از کلاس را تمرین و مسئله حل کنید. بخشی از آن را تدریس کنید و حتی برای تنوع بعضا می توانید تمرینی به شاگردتان بدهیدتا خودش حل کند و بیشتر با درس درگیر شود.
به شاگردهایتان حتما برای زمانهای بین کلاسهای خصوصی تمرین و یا تکلیفی بدهید که انجام دهند و جلسه بعد ان را بخواهید. تاخود شاگرد شما درس نخواند پیشرفتی حاصل نمی شود.
ارزیابی را به هیچ وجه فراموش نکنید. در طول کلاسها از شاگردتان سوال بپرسید. به انها تمرین بدهید تا حل کنند و نتیجه را ببینید. روند پیشرفت را بررسی نمائید و اگر خوب نبود تغییری ایجاد نمائید.
پشتیبان و حامی شاگردهایتان داشته باشید. سعی کنیدرابطه نزدیک و دوستانه ای با آنها داشته باشید. به انها برای موفقیت در تحصیل و گرفتن نمرات خوب و ... مشاوره بدهید و برای انها برنامه ریزی کنید.
-برای موفق شدن در تدریس خصوصی باید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید.هر چه شاگردهای شما نمره بهتری بگیرند شما نیز در تدریس موفق تر خواهید بود.
دروسی را تدریس کنید که خودتان به ان درسها علاقه مند هستید و آن دروس را خوب بلد می باشید و در دوران تحصیل نمرات خوبی در آن درسها گرفته اید.
قبل از شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی درس را مرور نمائید. حتی اگر درس را بلد هستید به صورت سطحی نگاهی به آن بیندازید.
جزوه کلاسی شاگردهایتان را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت اول قرار دهید. بلاخره قرار است از همان جزوه امتحان گرفته شود.
کلاسهای خودتان را متنوع برگزار نمائید. هر از چند گاهی استراحت کوتاهی بدهید. گاها به شاگردتان اجازه دهید خودش سوال حل کند یا درس را توضیح دهد.
جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. کلاسهای طولانی خستهکننده خواهد بود. اگر لازم است کلاس را چند قسمت کنید و استراحت بدهید.
به تناسب وضعیت تحصیلی و میزان بلد بودن درس، برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید. برای همه نسخه یکسانی نپیچید.
- تسلط خودتان بر دروس تدریسی را افزایش دهید: مهمترین عامل برای داشتن کلاسها و جلسات تدریس خصوصیاین است که به صورت کامل بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید. بین بلدبودن درس و مسلط بودن بر آن تفاوت وجود دارد. هر چه مسلط تر باشید بهتر تدریس می کنید و در زمان کمتری می توانید حجم بیشتری از درس را ارائه نمائید. با مسلط بودن بر درس فن بیان شما هم بهتر خواهد شد و این تسلط در حرف زدن شما خودش را نشان خواهد داد.
- در حد توان خودتان کلاس برگزار کنید: در طول روز تعداد کلاسهایی را برگزار کنید که می دانید از پس آنها بر می آئید. تدریس کار آسانی نیست و اگر تعداد کلاسهای خیلی زیادی داشته باشید در کلاسهای آخرخودتان عملکرد خوبی نخواهید داشت و ممکن است شاگردهایتان را از دست بدهید.ممکن است برای شما در طول روز 4 کلاس خوب باشد و شخص دیگری توانایی برگزاری 6 کلاس در روز را داشته باشد. تعداد کلاسهای خودتان را به گونه ای انتخاب نمائید که کیفیت تدریس کم نشود.
- کلاسهای خصوصی را متنوع برگزار نمائید: درکلاسهای تدریس خصوصی فقط تدریس نکنید. هر از چند گاهی تمرین حل کنید. بعضااز شاگردهایتان سوال بپرسید و اجازه دهید خودشان درس را توضیح دهند. مثلا می توانید از آنها بخواهید فلان مبحث را تا جلسه بعد بخوانند و جلسه بعد بهصورت کامل برای شما توضیح دهند. هم کلاس متنوع خواهد بود، هم یادگیری انهارا چک می کنید و هم کاری کرده اید که در بین کلاسهای تدریس خصوصی درس بخوانند. کلاسهای خودتان را جذاب و پر محتوا برگزار نمائید.
- در کلاسهای خصوصی متکلم وحده نباشید: به هر میزان کلاس شما از حالتی که فقط شما حرف بزنید دورتر شود و شاگرد یا شاگردهای شمادر برگزاری کلاس مشارکت بیشتری داشته باشند، بازدهی کلاسها هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر شما فقط خودتان حرف بزنید هیچ دیدی به نسبت میزان یادگیری شاگردهایتان نخواهید داشت و کلاسها خسته کننده خواهد بود. اما اگر شاگردهایتان را وادار به حرف زدن کنید هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شما از حرفهای آنها میزان یادگیریشان را خواهید فهمید. حین تدریس سوال به پرسیدو به توضیحات شاگردهایتان گوش دهید. مطالعه کنید: موفقیت در تدریس به چه عواملی بستگی دارد؟
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
دو جلسه را یکی کنید:همانطور که گفته شد، راهکاری که برای استفاده بهتر و بهنیه تر از وقتتان برای کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد این است که کلاسهای نزدیک به خودتان را قبول کنید تا در مسیر وقت شما خیلی تلف نشود. نکته دیگر این است که کلاسهایی را که برگزار می کنید به گونه ای برنامه ریزی کنید که کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای نزدیک به هم همانهگ نمائید. مثلا اگر درمحدوده ونک در تهران دو کلاس دارید هر دوی این کلاسها را در صبح شنبه (8 تا 10 برای یکی و 10 تا 12 برای دیگری) برگزار کنید. به این ترتیب وقت شما در مسیر کمتر تلف می شود. در نهایت روش دیگر این است که اگر شاگردهای شما مشکلی نداشتند می توانید مثلا در همان صبح شنبه برای یکی از شاگردهایتان دوجلسه کلاس خصوصی برگزار کنید. البته در بین کلاسها باید استراحت کافی در نظر بگیرید. در ایام امتحانات که معمولا حجم درسها زیاد است حتی ممکن است در یک روز برای یکی از شاگردهایتان 4 جلسه هم برگزار کنید. البته این کار تا جایی خوب است که بازدهی کلاسها کم نشود.
روش دیگری که باز هم تعداد کمتری از مدرسین قدیمی شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند ثبت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیدر روزنامه و به عنوان مثال راهنمای روزنامه همشهری، جام جم و .... است. تعداد زیادی از افراد این کار را انجام نمی دهند چون همانطور که گفته شد میترسند پول خودشان را از دست بدهند و نتوانند شاگرد جذب کنند. البته تعدادیاز مدرسین هم شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. در حقیقت ثبت اگهی و تبلیغات در روزنامه به نسبت تبلیغات اینترنتی و .... هزینه بالاتری دارد. این احتمال هم وجود دارد که کسی با شما تماس نگیرد. ولی در کنار آن، این احتمال هم وجود دارد که از طریق همان یک آگهی شاگرد یا شاگردهایی جذب کنید و چندین برابر پول تبلیغات تدریس خصوصیخودتان درآمد کسب نمائید. اگر می خواهید درامد خوبی از تدریس خصوصی کسب کنید باید کمی محافظه کاری را کنار بگذارید و بعضا ریسک هم بکنید. البته بهثبت تبلیغ در روزنامه و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی و پرداخت هزینه کمی برای آن ریسک نمی توان گفت هر چند که اکثر افراد از آن هم اجتناب می کنند. می توانید ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در روزنامه را هم امتحان کنید و ببینید که آیا برای شما روش مناسبی است یا نه. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که تبلیغات تدریس خصوصی در بعضی از ایام بهتر جواب می دهد. مثلا در ترم اول از ابان تا اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه زمان مناسبی استو در ترم دوم هم از اوایل اردیبهشت تا اواخر تیر زمان خوبی می باشد. البتهمدرسینی که در کار تدریس و تدریس خصوصی جدی هستند معمولا در کل طول سال تبلیغات خودشان را دارند و در زمانهایی که دیگران کمتر تبلیغ می کنند و تعداد مدرسینی که تبلیغ می دهند کم است همین مدرسین ممکن است شاگردهای خوبیجذب کنند.
علاوه بر ارائه اسم تمام دروس تدریسی با جزئیات کامل در متن آگهی تدریس، در رابطه با سوابق کاری و دانشگاهها، مدارس و موسساتی که تدریس کرده اید توضیحات کامل ارائه کنید. هر فعالیت علمی و آموزشی ای که داشته اید را در متن آگهی ارائه نمائید. تمامی افتخارات و سوابق موفق تدریس خودتان را بنویسید. تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود متناسب است با مقدار توضیحاتی که در آگهی تدریسخودتان ارائه می کنید. هر چه توضیحات شما کاملتر و قانع کننده تر باشد، بیشتر اعتماد متقاضیان تدریس و والدین آنها جلب شده و تماسهای بیشتری با شما گرفته می شود. در ضمن، متن های طولانی تر و کاملتر از نظر گوگل هم اعتبار بالاتری دارد و آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل بیشتر نمایش داده خواهد شد.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید، به سایت ایران مدرس( به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) مراجعه نموده و با عضویت در این سایت به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم رسیده است. این وب سایت برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست شناسی و .... ) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاه اول تا سوم قرار دارد. در سایت ایران مدرسدر هر زمینه ای می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. به عنوان مثال، علاوه بر موارد گفته شده در بالا، با عضویت در ایران مدرس می توانید در هر کدام از زمینه های تدریس خصوصی زبان آلمانی، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی برنامه نویسی، تدریس خصوصی پیانو، تدریس خصوصی کامپیوتر، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، تدریس خصوصی گیتار و ... به راحتی شاگرد جذب کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب نمائید.

باتوجه به مطالب ارائه شده، یکی از نکاتی که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در نظر بگیرید انتخاب مناسب دروسی است که می خواهید تدریس کنید. سعی کنید دروسی را انتخاب کنید که بر آنها مسلط هستید و خودتان از تدریس آنها لذت می برید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک
در این بخش در رابطه با کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک، نحوه جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس فیزیک و ... توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید از تدریس خصوصی فیزیکدر مقطع های متوسطه و دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی فیزیک کنکور درآمد خوبی بدست آورید و در تدریس فیزیک موفق باشید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیکدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی در زمینه تدریس فیزیک وجود دارد. با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی تماس بگیرید.

2- برای جذب شاگرد اگر در شروع کار هستید حین تماس باآموزشگاه بگویید که مثلا ارزانتر کار می کنید و یا درصد بیشتری را به نسبتسایر مدرسین به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد و .... تا شما را در اولویت قرار دهند.

3- به صورت حضوری به آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف سر بزنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی اعلام آمادگی کنید. پیشنهاد به صورت حضوری به آموزشگاهها موثرتر است.

4- در روزنامه همشهری و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی شماره آموزشگاههای مختلف را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هر چه تماسهای بیشتری بگیرید احتمال جذب شاگرد شما در زمینه آموزش خصوصی فیزیک بیشتر خواهد شد.

5- اگر در شروع کار تدریس هستید و می خواهید تدریس خصوصی فیزیک را شروع کنید، یکی دو جلسه اول را حاضر باشید رایگان کار کنید.اگر در همین یکی دو جلسه خوب عمل کنید کم کم شاگردهای بیشتری هم جذب خواهید کرد.

6- برای فعالیت در زمینه آموزش خصوصی فیزیک و کسب درامد بالا روش جذب شاگرد خودتان را محدود به آموزشگاهها نکنید. روش های بسیار دیگری وجود دارد. در این زمینه این مقاله را حتما بخوانید.

7- برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی وبلاگی برای خودتان بزنید. در وبلاگ خودتان در زمینه نحوه موفقیت در آموزش فیزیک و... مقاله ارائه دهید و شماره خودتان را هم به عنوان مدرس فیزیک ارائه دهید.
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید. برای ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. آگهی تدریس فیزیک خودتان را خوب بنویسید و در متن آگهی توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس برای جذب شاگرد مفید و موثر است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تدریس فیزیک دانشگاه و .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج قرار دارد. برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیک فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
اگر می خواهید از تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک درامد بالایی کسب کنید بهترین راهکاری که وجود دارد این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با درج آگهی و تبلیغات در زمینه آموزش و تدریس خصوصیریاضی و تدریس خصوصی فیزیک در این سایت تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. آگهی های تدریس ویژه در کنار بیش از 10000 مطلبآموزشی هم نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد و بدست آوردن درآمدبالاتر از تدریس خصوصی فراهم خواهد بود. ثبت آگهی تدریس ریاضی و فیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می دارید و در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
در مرحله بعد، برای کسب درآمد خوب و بالا از تدریس خصوصی فیزیک باید شاگرد جذب کنید و یا اگر در حال حاضر شاگردانی دارید سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در سایت (ایران مدرس) توضیحات کاملی در رابطه با نحوه جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس ارائه شده است و با مطالعه مقالات مربوطه می توانید به صورت بسیار خوبی در این زمینه عمل کنید. برای آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد وپیدا کردن شاگرد خصوصی به منظور فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و یا هر درس دیگری این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید. یکی از رموز موفقیت در تدریس خصوصی فیزیکو یا سایر دروس این است که خوب شاگرد جذب کنید و تعداد شاگردهای زیادی داشته باشید. البته حفظ همین شاگردها و جلب رضایت آنها هم بسیار مهم است. ولی به هر حال در قدم اول جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان را باید دراولویت قرار دهید. در سایت (ایران مدرس) هم می توانید آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید) واز این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگاناست و اگر آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب ثبت کنید و بنویسید (مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازدهدر این زمینه مفید و موثر است) ممکن است از هر روش جذب شاگرد دیگری برای شما مفیدتر و موثرتر باشد. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس دارد.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیکو کسب درآمد خوب و بالا از آن در مرحله اول باید به صورت کامل بر درس مسلطباشید و در ادامه با امتحان کردن روشهای مختلف جذب شاگرد و از جمله ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در نهایت با تعهد کامل به کار تدریس سعی کنید شاگردهایتان را حتما به نتیجه برسانید تا ترمهای بعد هم دوباره با شما تماس بگیرند. به اینترتیب به یکی از مدرسین موفق در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک تبدیل خواهید شد.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210862
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X