تدريس خصوصي
کلاسهای خصوصی زبان و موفقیت در یادگیری انگلیسی
زمان مناسب برای شرکت در کلاسهای خصوصی تدریس انگلیسی:اگر قصد دارید برای موفقیت در امتحان دبیرستان و یا دانشگاه در کلاسهای خصوصی تدریس زبان انگلیسی شرکت کنید، هر چه زودتر کلاسها را هماهنگ نمائید.برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات حجم دروسی که باید بخوانید بسیار زیاد خواهد شد و زمان کمتری برایشرکت در کلاسهای تدریس انگلیسی و یا کلاسهای خصوصی سایر دروس خواهید داشت.بنابراین، همانطور که برای خواندن دروس توصیه می شود در طول ترم درس بخوانید، برای شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر دروس هم این اصل را رعایت نمائید. در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل نمونه سوال امتحانی و ... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
راهکارهای موفقیت در آموزش زبان انگلیسی:شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری بهتر آن است و البته کافی نیست. اگر می خواهید در امتحان زبانانگلیسی عالی عمل کنید، در امتحانات مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید و خودتان هم درس بخوانید. در طول ترم زبان انگلیسی را بخوانید و از خواندن زبان به صورت مقطعی پرهیز نمائید. زبان انگلیسی را به صورت مقطعی بخوانید نتیجه نمی گیرید. باید به صورت پیوسته خوانده شود. لغات را مرتبا مرور کنیدو به اخبار و داستان انگلیسی گوش دهید. تمرینات گرامر را انجام دهید و با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. از هر فرصتی برای یادگیری بهتر انگلیسی استفاده نمائید. در ماشین هم وقتی به سمت محل کار یا دانشگاه حرکت می کنید،کانال انگلیسی رادیو را باز کنید و گوش دهید. هر اشکال و سوالی که داشتید در کلاسهای خصوصی زبان بپرسید. در کلاسهای بحث آزاد و آموزشگاهها هم شرکت کنید و سطح زبان خودتان را تا حد عالی بالا ببرید.
در کلاسهای تدریس خصوصیزبان انگلیسی زمان بیشتری برای یادگیری و آموزش به نسبت کلاسهای زبان متوسطه و دانشگاه و کلاسهای زبان آموزشگاههای زبان وجود دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید مکالمه زبان را یاد بگیرید، در کلاسهای تدریس خصوصی زبانزمان بیشتری دارید تا حرف بزنید. در کلاسهایی که در آموزشگاههای زبان برگزار می شود، معمولا یک دو نفر که مکالمه را بهتر بلد هستند نبض کلاس را در دست گرفته و دانش اموزان و یا دانشجویان ضعیف تر که اعتماد به نفس کمتریبرای حرف زدن دارند در حاشیه قرار می گیرند. بنابراین برای یک زبان آموز متوسط و ضعیف فرصت کمی برای حرف زدن در کلاسهای گروهی آموزش زبان وجود دارد. این افراد با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان،در زمان کمی می توانند سطح خودشان را ارتقا دهند و بر مکالمه زبان مسلط شوند. در ادامه و یا همزمان با کلاسهای خصوصی زبان، می توان در کلاسهای بحثآزاد و یا گروهی شرکت کرد و از اموخته ها به نحو بهتری استفاده نمود. برایمشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی زبان کلیک کنید. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان می تواند بسیار مفید باشد.

باکمک بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران و استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران در زمان کمتری به نسبت کلاسهای گروهی و با کیفیت بالاتر می توانید زبان انگلیسی را آموزش ببینید. اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهایخارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.1- در کلاس آموزش و تدریسزبان انگلیسی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. در کلاس زبان حضور فعال داشتهباشید و سعی کنید در بحث ها مشارکت داشته باشید. به سوالاتی که در کلاس زبان انگلیسی توسط معلم زبان پرسیده می شود دقت کنید و اگر بلد بودید پاسخ دهید.

2- در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.

3- در کلاس زبان و یا هر کلاس دیگری یادداشت کردن جزوه و نوشتن نکات مهمی که مدرس زبان بیان می کند به افزایش تمرکز شما و یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد. با نوشتن جزوه هم بعدا منبع خوبی برای مطالعه خواهید داشت و هم در کلاس زبان حواستان جمع تر خواهد بود.


کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست. برای آموزش گرامر زبان انگلیسیهم کلاسهای خصوصی بسیار مناسب است. در این کلاسهای می توانید به تعداد زیاد تمرین انجام دهید و نتیجه را به استاد خصوصی زبان خودتان برگردانید تااشکالات شما را برطرف کند. کلاسهای خصوصی زبان به نسبت کلاسهای مدرسه و کلاسهای آموزشگاههای زبان جو راحت تری دارد و بدون ترس از اشتباه در گرامر ومکالمه و بدون ترس از تمسخر دیگران می توانید انگلیسی حرف بزنید و به تدریج قوی و قوی تر شوید. مدرسین خانم و آقای فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان برای پیشرفت شما در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای تدریس خصوصی نهایت تلاش خودشان را خواهند کرد. اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس هم می تواند بسیار مفید باشد. در کمترین زمان بیشترین حجم مطالب را یاد خواهید گرفت.

اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد. خوشبختانه، در وب سایت (ایران مدرس) مطالب، جزوات و کتاب برای آموزش گرامر ارائه شده است. برای دانلود رایگان کتاب گرامر زبان بر روی عبارت کتاب گرامر زبان کلیک کنید و برای دانلود رایگان جزوات مبحثی بسیار عالی در زمینه آموزش قواعد زبان انگلیسی بر روی این لینککلیک کنید. برای آموزش بهتر مکالمه زبان انگلیسی و تسلط بر مکالمه زبان، بلد بودن  تسلط بر قواعد زبان هم می تواند مفید و موثر باشد.
برای آموزش خصوصی مکالمه زبان چند جلسه لازم است؟ درکل تعداد جلسات لازم برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به وضعیت کنونی شما بستگی دارد. اینکه چقدر زبان بلد هستید تعیین می کند که تا یادگیری بهتر چند جلسه لازم دارید. در ضمن، ممکن است شما برای هدف خاصی بخواهید در زمینهمشخصی مکالمه زبان را یاد بگیرید. مثلا بخواهید فقط مکالمات مرتبط با خریدو فروش کالا و خدمات را یاد بگیرید و یا شاید قرار است در یک کنفرانس علمیو در زمینه خاصی قرار است حرف بزنید و می خواهید برای این هدف آماده شوید.در این مثالهایی که زده شد تعداد جلسات کمتری لازم دارید. چون محدوده مکالمات محدودتر می شود و در نتیجه زودتر می توانید بر آن مسلط شوید. در کلاگر خودتان زبان را در حد متوسط بلد باشید با برگزاری 20 یا 30 جلسه کلاس خصوصی زبان می توانید حرف بزنید و تا حدی برمکالمه مسلط شوید. البته همانطور که گفته شد به خودتان و وقتی که برای آموزش زبان در نظر می گیرید هم بستگی دارد. در بین جلسات آموزش خصوصی مکالمه زبان هر چه بیشتر وقت بذارید مسلط تر خواهید شد و پیشرفت شما هم سریعتر خواهد بود.
قیمتکلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهایارائه شده توسط مدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت موردنظر شما می باشد را انتخاب نمائید.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیساعتی و جلسه ای به عوامل و پارامترهای مختلفی از جمله شهر محل تدریس، سابقه مدرس، تعداد جلسات، مقطع تحصیلی، مکان و زمان تدریس و .... بستگی دارد و قیمت ثابتی برای این کلاسها وجود ندارد. قیمت کلاسهای خصوصیزبان از 15 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغییر است. حتی در موارد خاص ممکن است قیمتها بیشتر هم باشد. به عنوان یک مقدار متوسط می توان گفت قیمت کلاس خصوصی زبان 40 تا 60 هزار تومان می تواند مناسب باشد. البته در شهرهایکوچک ممکن است قیمتها پایینتر باشد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار میکنند و تعدادی دیگر برای اطمینان دادن به شاگردانشان جلسه اول را رایگان ویا نصف قیمت برگزار می نمایند. ممکن است بعضی از مدرسین عبارت تضمینی را هم در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده باشند که در این حالت هزینه کلاسها کمی افزایش خواهد یافت. البته باید از مدرس پرسید که منظورش از تضمینی چیست؟ بعضی از مدرسین کیفیت کار و جلسات تدریس را تضمین می کنند و بعضی دیگر نتیجه گرفتن شاگردشان را. در حالت دوم قیمتها بالاتر است.
آموزش سریع و در زمان کم با کلاسهای خصوصی زبان:با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسه و ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعفپایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواندراهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید ودر قالب جمله از کلمات جدید استفاده کنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینیدو تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید. زبان انگلیسیجزوه دروس مهم و پرکاربرد در دوران دبیرستان و دانشگاه است. بلد بودن بهترزبان انگلیسی هم می تواند در درس و تحصیل موثر باشد و هم در زندگی روزمره هم قابل استفاده و مفید است. درس زبان انگلیسی در دوران دبیرستان از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر زبان انگلیسی را خوب بلد باشید، هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و هم در کنکور که زبان انگلیسی در بین درسهای عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردا است درصد بالایی خواهید زد. در ضمن در حال حاضر خیلی از کتابها، سایتهای اینترنتی، پروژه ها و مقالات علمی به زبان انگلیسینوشته شده است و بلد بودن زبان شرط استفاده از این منابع علمی است. از طرفدیگر در کار و تجارت و در سفرهای تفریحی و زیارتی و علمی به کشورهای خارجه، بلد بودن زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی یک مزیت عالی به شمار می آید و به راحتی می توانید آدرس بپرسید، خرید کنید و کار خودتان را راه بیندازید.
اگر می خواهید برای امتحان زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان و یا دانشگاه آماده شوید و عملکرد بهتری نسبت به ترمهای قبل داشته باشید، در مرحله اول باید سعی کنید به صورتکامل در کلاسهای زبان اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. روش تدریس مدرس یا استاد شما هر چه که باشد، در نهایت امتحان گیرنده ایشان هستند و با حضور در کلاس خواهید فهمید که چه مطالبی برای معلمخودتان مهمتر است و بیشتر بر روی چه مباحثی تاکید دارند. در کلاس های زبانانگلیسی به مطالب ارائه شده گوش دهید و نکات مهم را یادداشت کنید. لغات جدید را در همان زمان کلاس یاد بگیرید. کلمات و لغات جدید زبان را در قالب جملات آموزش ببینید و به نحوه کاربرد آنها در جمله دقت کنید. در کلاس درس سعی کنید گرامر را خوب یاد بگیرید و تمرینات آن را انجام دهید. بخش درک مطلب هم بسیار مفید است و لغات جدید را در قالب متنی ارائه کرده است. خلاصهاینکه سعی کنید بهترین استفاده را از زمان کلاس خودتان داشته باشید. به جای آنکه به نحوه تدریس مدرس و یا شرایط کلاس و ... معترض باشید سعی کنید از حداقل امکاناتی که وجود دارد بیشترین استفاده را داشته باشید. خصوصا زمانی که شما در کلاس می گذرانید دیگر باز نخواهد گشت. پس وقتی در کلاس زبان انگلیسی حاضر هستید حضور کاملی داشته باشید و از زمان خودتان بهترین استفاده را بکنید. در طول ترم سعی کنید به صورت مداوم و با برنامه ریزی زبان انگلیسی را بخوانید. تمرینات را در منزل انجام دهید و لغات و گرامرهایجدید را مرتبا مرور کنید. اگر لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و متن و در طول زمان آموزش ببینید، دیرتر هم فراموش خواهید کرد. برای موفقیت در امتحان زبان می توانید از مدرسین خصوصی زبان هم کمک بگیرید.
شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر آن می تواند کاملا مفید و موثر باشد. بازدهی کلاسهای خصوصی زبان در بسیاری از موارد از کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه و از کلاسهای گروهی که در آموزشگاههای زبان برگزار می گرددنیز بیشتر است. وقتی شما قصد دارید مکالمه زبان را یاد بگیرید در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن به شما داده می شود. بنابراین، چون بیشتر حرف زدن را تمرین می کنید بهتر هم یاد می گیرید. البته در کلاسهای گروهی اموزش زبان هم مزیتی که وجود دارد این است که در بحثهای گروهی شرکت می کنید. نکته ای که وجود دارد این است که شما وقتی تلاش می کنید جمله بسازید ومنظور خودتان را برسانید بهتر یاد می گیرید. در کلاسهای خصوصی زبان این امکان بیشتر فراهم است. در یک کلاس گروهی آموزش مکالمه زبان، اگر مدت زمان کلاس را 90 دقیقه در نظر بگیریم و 10 نفر در کلاس حاضر باشند، اگر زمان به صورت عادلانه هم تقسیم شود (که معمولا اینطور نیست و یکی دو نفر که بهتر حرف می زنند کل کلاس را در اختیار می گیرند) شما 9 دقیقه وقت برای حرف زدن دارید. در این مدت زمان کم نمی توانید خیلی تمرین کنید. در کلاس خصوصی با زمان مشابه، کل کلاس در اختیار شما است و به راحتی می توانید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. به صورت رایگان دانلود کنید: دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی


اگر می خواهید زبان انگلیسی را در منزل یاد بگیرید و در جستجوی راهکارهای آموزش سریع زبان و برنامه ریزی خوب برای اموزش زبان هستید، نکات زیر ممکن است برای شما مناسب باشد.

1- در ابتدای کار هدف خودتان از مطالعه زبان انگلیسی را به صورت کامل مشخص نمائید. آیا برای موفقیت در امتحان قصد مطالعه درس زبان را دارید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. هر هدفی که داشته باشید کارهایی که برای آموزش بهتر زبان باید انجام دهید متفاوت خواهد بود.

2- اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدر مقطع متوسطه و دانشگاه شرکت کنید، برای یادگیری زبان در کلاسهای خودتانشرکت نمائید. در ادامه در منزل درس را مرور کنید و کتاب درسی را به خوبی بخوانید. هر چه در طول ترم زمان بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر بگیرید بهتر برای شما جا می افتد.

3- زبان انگلیسی را به صورت مداوم و پیوسته مطالعه کنید. اینطور نباشد که یک هفته هر روز 2 یا 3 ساعت وقت بگذارید و بعد از آندو هفته دیگر هیچ کاری انجام ندهید. اگر می خواهید برنامه ریزی شما برای یادگیری زبان خوب باشد باید این نکته را در آن رعایت کنید و به صورت مداوم مطالعه نمائید.

4- برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسی بخشهای مختلف کتاب را خوب بخوانید. لغات جدید را خوب یاد بگیرید و کاربرد این لغات در متن را آموزش ببینید. تمرینات را به صورت مرتب حل کنید و نکات گرامری را رعایت نمائید. گرامر و قواعد هر درس را بخوانید و سعی کنید تمریناتی که مربوط به بخش گرامر است را هم به خوبی حل کنید.

تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی مفید است؟کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توانید تمامی اشکالات گرامری،مکالمه ای و ... خودتان را در کمترین زمان برطرف نموده و برای امتحان زبانو یا هر هدف دیگری که مد نظرتان است به صورت کامل آماده شوید. کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیت های فراوانی دارد. مثلا اگر قصد دارید مکالمه زبان را زودتر آموزش ببینید چون در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن دارید سریعتر هم پیشرفت می کنید. یا اگر اشکالات پایه ای در زبان انگلیسی دارید مستقیم می توانید سراغ رفع اشکالات خودتان بروید و کلاسها را به گونه ای تنظیم کنید که 100 درصد برای شما مفید باشد. مطالعه کنید: چگونه یک زبان خارجی را بهتر یاد بگیریم؟
برای کسب درصد بالا در زبان انگلیسی در کنکوردر مرحله اول باید سعی کنید کتاب درسی زبان را خوب بخوانید و لغات جدید و درک مطلب ها را خوب یاد بگیرید. اگر در طول سالهای گذشته در کلاسهای آموزش زبان که در آموزشگاهها برگزار می شود در کنار کلاسهای مدرسه شرکت کرده باشید کار شما راحت تر خواهد بود. چنانچه الان که در حال مطالعه این مقاله هستید پشت کنکوری نمی باشید و وقت کافی دارید، همین الان هم شرکت در کلاسهای آموزش زبان برای برای یادگیری بهتر آن و قوی کردن پایه خودتان می تواند کاملا مفید باشد. پس در مرحله اول از طریق مطالعه کتاب درسی زبان انگلیسی، شرکت در کلاسهای اموزش زبان، مطالعه کتابهای داستان زبان، گوش دادن به مطالب آموزشی در زمینه یادگیری زبان و ....  باید سعی کنید پایه زبان خودتان را قوی کنید. اینکه سعی کنید همان اول کار سریع سراغ تست زنی وکار کردن تست های کنکور بروید خیلی مفید نخواهد بود. بسیاری از دانش آموزان سعی می کنند لغات جدید، گرامر و همه ی مطالب را از طریق تست یاد بگیرند و این روش اصلا روش خوبی نیست. برای یادگیری اصولی و پایه ای زبان انگلیسی ابتدا باید متن کتاب درسی را بخوانید و در کلاسهای مدرسه به مطالب ارائه شده با دقت گوش دهید.
منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210744
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X