تدريس خصوصي
بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی، معلم و استاد خصوصی ارزان
در این بخش مطالبی در زمینه بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی، معلم و استاد خصوصی ارزان و .... ارائه شده است. برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین سعی کنید شرکت در کلاسهای خصوصی را از اوایل و یا حداقل اواسط ترم شروع نمائید. خصوصا اوایل ترم که تقاضا برای تدریس خصوصی کمتر است با قیمتهای خیلی مناسبی می توانید این کلاسها را هماهنگ کنید. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و کلاسها را با واسطه هماهنگ نکنید. دروس مختلفی که دارید را با یک مدرس هماهنگ کنید تا تعداد جلسات تدریس بیشتر شود بتوانید تخفیف بگیرید. حتی می توانید از دوستان و همکلاسی هایتان به مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید. شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید. در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی، نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان، عوامل موثر بر هزینه کلاسهای خصوصی و .... ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین یا تدریس خصوصی ساعتی چند؟را مطالعه نمائید. مدرسین با تجربه تر معمولا قیمت های بالاتری برای کلاسها دریافت می کنند. شهر محل تدریس، تعداد جلسات، درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر هم بر قیمت و نرخ کلاسهای خصوصی تاثیر میگذارد. از بین مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توصیه می شود کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین ویژه که رنگ پس زمینه آگهی آنها طلایی و یا نقره ای استهماهنگ کنید. مدرسین ویژه حاضر شده اند برای ثبت آگهی تدریس هزینه پرداخت کنند و بنابراین به صورت جدی تری کار تدریس را دنبال می کنند. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد.
به نظر می رسد به جای انکه در جستجوی بهترین قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی باشید بهتر است در جستجوی مدرسی باشید که به بهترین شکل شما را به نتیجه مطلوب خودتان برساند.اگر همان قیمت 50 هزار تومان را به عنوان قیمت مد نظر شما در نظر بگیریم، فرضا چنانچه مدرسی برای کلاسهای خصوصی خودش قیمت 70 هزار تومان را برای یک جلسه در نظر گرفته باشد و شما مطمئن هستید که این مدرس برای شما مناسب است،بهتر است کلاسها را با ایشان هماهنگ کنید. خلاصه اینکه اگر در محدوده قیمتمورد نظر خودتان مدرس ریاضی خوب و مناسبی پیدا کردید که چه بهتر. در غیر اینصورت بهتر است کلاس را با مدرس با سابقه تر و دارای رزومه بهتری هماهنگ کنید هر چند قیمت کلاسهای خصوصی ایشان کم بالاتر باشد. البته لزوما اینطور نیست که مدرسینی که قیمت بالاتری را درخواست می کنند بهتر تدریس کنند ولی بحث این است که اگر مدرس ریاضی خوبی را پیدا کردید و به این نتیجه رسیدید که خوب تدریس می کنند و با ایشان نتیجه بهتری می گیرید، کلاس را با ایشان هماهنگ کنید هر چند قیمتها کمی بالاتر باشد. بیائید از طریق یک مثال مطلب را واضح تر ارائه کنیم. فرض کنید شما برای هر جلسه کلاس خصوصی ریاضی همان مبلغ 50 هزار تومان را در نظر دارید و 20 جلسه کلاس هم لازم داشته باشید. در ضمن مدرسی را پیدا کرده اید که رزومه متوسطی دارد و متوسط تدریس می کند وهزینه 50 هزار تومان را هم درخواست می کند. از طرفی مدرسدیگری با رزومه عالی برای یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 60 هزار تومان را درخواست می کند. حال اگر شما با مدرس اول کار کنید هزینه کل 1 میلیون تومان خواهد شد ولی ممکن است نتیجه نگیرید و 1 میلیون تومان شما هم از دست برود. در حالیکه اگر کلاسهای ریاضی را با مدرس دوم داشته باشید 1 میلیون و 200 هزار تومان هزینه دارید ولی در عوض احتمال بیشتری برای نتیجه گرفتن شمادر امتحان ریاضی وجود دارد. به نظر شما کدام حالت بهتر است؟
مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در مقطع متوسطه و دبیرستان و سایر مقاطع دروس مختلفی را تدریس می کنند. شما در این وب سایت و با مشاهده لیست مدرسین (بر روی عبارت لیست مدرسین خصوصی کلیک کنید) می توانید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی کامپیوتر و یا هر درس دیگری خدمات دریافت کنید. سایت (ایران مدرس)بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و کاملترین لیست مدرسین را در همین سایت می توانید پیدا کنید. برای موفقیت در امتحانات، موفقیت در کنکور و المپیادهای دانش آموزی و .... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. همانطور که گفته شد، مقطع متوسطه مقطع سرنوشت سازی است و اگر در این مقطع خوب درس بخوانید و مطالعه کنید در دانشگاه هم موفق تر بوده و رشتهو دانشگاه بهتری هم قبول خواهید شد. بنابراین در مرحله اول سعی کنید در کلاسهای تدریس برگزار شده در مدرسه توسط معلم و دبیر خودتان به صورت کامل حاضر شوید. هر چه کمتر غیبت کنید بهتر است و درسها را بهتر یاد می گیرید. اگر می خواهید در کلاسهای خصوصی هم شرکت کنید باز هم کلاسهای اصلی خودتان را از دست ندهید. در کلاسهای مدرسه حتما جزوه بنویسید. نوشتن جزوه باعث می شود به درس توجه بیشتری داشته باشید و بهتر آن را بفهمید. در ضمن همین جزوههم در ایام امتحانات، هم در ایام کنکور و هم در کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک منبع خوب و خلاصه شده می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در کلاسهای مدرسه و در کلاسهای تدریس خصوصی هم با تمرکز کامل به مطالب گوش دهید. به هر حال شما برای حضور در کلاسها وقت می ذارید و حیف است که وقت شما تلف شود. اگر چیزی یاد نگیرید و استفاده مفید از کلاسها (چه کلاسهای مدرسه و چه کلاسهای خصوصی) نداشته باشید همان بهتر که در این کلاسها شرکت نکنید.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصیاز 25 هزار تومان برای یک جلسه تا 250000 تومان برای یک جلسه متغیر است. قیمت کلاسهای خصوصی به موارد و عوامل زیادی بستگی دارد و شما باید قیمت کلاسها را در کنار رزومه مدرس ببینید و خودتان تصمیم بگیرید کلاسها را با کدام مدرس خصوصی هماهنگ نمائید.
تعدادی از مدرسین هر قیمتی را که در نظر داشته باشند، جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند و می خواهند به شما اطمینانبدهند که اگر از کیفیت تدریس آنها راضی نبودید وجهی دریافت نمی کنند. به این ترتیب می خواهند ریسک کار را برای شما کم کرده و تصمیم گیری برای شما راحت تر شود. در صورت تمایل می توانید با این مدرسین کلاسها را هماهنگ کنید.
تعدادی از مدرسین قیمتها را برای یک ساعت تدریس، تعدادی دیگر برای 90 دقیقه و تعدادی دیگر برای 2 ساعت تدریس ارائه نموده اند. بنابراین حین بررسی قیمتهای کلاسهای خصوصی به این نکته هم توجه داشته باشید.
قیمتهای ارائه شده برای شهریور 96 است ولی به هر حال می توان گفت که برای سال تحصیلی 96-97 معتبر است چون قیمتها خیلی متفاوت از این نخواهد بود. در ضمن بازه قیمتی از 25000 تا 250000 خیلی بازهطولانی ای است و هر قیمتی را پوشش می دهد.
شاید بتوان گفت، به صورت متوسط قیمت کلاسهای تدریسخصوصی که تعداد بیشتری از مدرسین برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند در سال تحصیلی 96-97 حدود 50000 تومان برای یک جلسه است. تعداد بسیار کمی از مدرسین قیمتهای بالای 100000 توامن را در نظر دارند.
تعدادی از مدرسین ثبت نامی در سایت (ایران مدرس)در جزئیات آگهی تدریس خودشان و در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند. اکثر مدرسینی که به صورت جدی کار تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس را دنبال می کنند به صورت توافقی در زمینه تدریس فعالیت دارند و سر هزینه کلاسها با شما کنار خواهند آمد. البته این مدرسین هم برای کلاسهای خصوصی خودشان قیمت و هزینه ای را مد نظر دارند. تفاوت این است که می خاوهند بگویند با شما سر قیمت کلاسها کنار خواهند آمد و از این بابت نگران نباشید.بعضی از مدرسین حتی پا را یک قدم فراتر گذاشته اند و جلسه اول را به صورت رایگان تدریس می کنند. یعنی یک جلسه برای شما کلاس تدریس ریاضی را برگزار می کنند. اگر راضی بودید هزینه کلاس را پرداخت کرده و کلاسها ادامه پیدا میکند. اگر راضی نبودید هزینه ای پرداخت نکرده و کلاسها هم ادامه پیدا نمی کند. به این ترتیب شما هیچ ریسکی را برای شرکت در کلاسهای خصوصی نخواهید داشت. بعضی از مدرسین ریاضی کیفیت کلاسهای خصوصی خودشان را تضمینمی کنند و بعضی دیگر واقعا تضمینی کار می کنند. یعنی اگر شما در امتحان ریاضی نتیجه نگیرید، نصف هزینه را دریافت می کنند و بعضی از مدرسین هیچ هزینه ای را دریافت نمی کنند. البته همانطور که گفته شد، قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی تضمینی بالاتر است.
چگونه کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک را با قیمت مناسب و ارزان هماهنگ کنیم؟اگر می خواهید این کلاسها را با یک مدرس خوب، با سابقه و مجرب داشته باشیدو از طرفی قیمت مناسبی هم پرداخت نمائید توضیحاتی که در ادامه ارائه شده است را مد نظر قرار دهید. در مرحله اول سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین که به خودتان نزدیکتر هستند هماهنگ کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید،با مدرسینی هماهنگ کنید که ساکن شرق تهران هستند. مدرس وقتی ببینید وقت کمتری از ایشان در مسیر رسیدن به کلاس تلف می شود، قیمت کلاس را پایینتر خواهد آورد. اگر تعداد واحدهای زیادی ندارید و می توانید در محل تدریس پیشنهادی مدرس برای برگزاری کلاسها حاضر شوید، باز هم می توانید تخفیف بیشتری بگیرید. هم برای ارزان تر هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی و هم برای اطمینان از نتیجه گرفتن خودتان، کلاسهای خصوصی را از همان اوایل و یا حداکثر اواسط ترم شروع کنید. در ایام امتحانات مدرس خوب ریاضی و فیزیک را به سختی می توانید پیدا کنید، ریسک قبول نشدن شما بیشتر هم خواهد شد و در ضمن در این ایام قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند. چون به هر حال در ایام امتحانات تقاضا برای تدریس خصوصی خیلی بالا است. اگر بازهم می خواهید قیمت کلاسها مناسبتر و ارزان تر باشد، با یک دو نفر از دوستانتان که سطح تحصیلی انها تقریبا مشابه خودتان است هماهنگکنید و کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید.
تعدادی از قیمتهایی که مدرسین فیزیک برای کلاسهای خصوصی در آگهی تدریس خودشان ثبت نموده اند در ادامه ذکر شده است.

هزینه تدریس: 100-130 هزار تومان برای هر جلسه 1.5 ساعته

قیمت تدریس: 20000

هزینه تدریس: جلسه ای 60000

قیمت تدریس: 20-80 هزارتومان

هزینه تدریس: توافقی

قیمت تدریس: 60000

هزینه تدریس: هر جلسه 1.5 ساعتی 20000 تومان

قیمت تدریس: 40000

هزینه تدریس: جلسه یک ساعت و نیم 40 هزار تومان

نرخ تدریس: توافقی
 
بعضیاز مدرسین ریاضی و مدرسین فیزیک و سایر دروس در همین سایت در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر نموده اند. توافقی به این معنی است که شما باید با مدرس مورد نظرتان تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به توافق برسید. این مدرسین معمولا قیمت مشخصی را برای کلاسهای خصوصی خودشان در نظر دارند ولی به هر حال اگر با آنها تماس بگیرید با شما توافق خواهند کرد و احتمالا تخفیف هم می توانید از آنها بگیرید.
تعدادی از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت تضمینی برگزار می کنند. البته قیمت کلاسهای تضمینی بالاتر است. در کلاسهای خصوصی تضمینی شما در صورت نتیجه گرفتن هزینه پرداخت خواهید کرد. البته باید از مدرس در ابتدای کار بپرسید که منظورش از کلمه تضمینی چیست و بعضی از مدرسین کیفیت کار خودشان را تضمین می کنند و نه نتیجه گرفتن شما را. تعدادی از مدرسین جلسه اول تدریس را به صورت رایگان برگزار می کنند. - برای هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی زبان با بهترین قیمت سعی کنید با مدرسینی کلاس را هماهنگ کنید که به شما نزدیکتر هستند. به عنوان مثال اگر خودتان ساکن غرب تهران هستید بهتر است با مدرسی کلاسهای خصوصی زبان را هماهنگ کنید که ایشان هم ساکن غرب تهران است. به این ترتیب مسیر برای ایشان هم نزدیکتر بوده و هزینهکمتری مطالبه می کند.
- به منظور ارزانتر هماهنگ کردن کلاسهای زبان می توانید با یکی از دوستانتان به صورت نیمه خصوصی در این کلاسها شرکت کنید. اگر مدرس برای کلاسخصوصی زبان مبلغ 50 تومان را درخواست کند کلاس نیمه خصوصی را با 60 تومان برگزار خواهد کرد. بنابراین هر کدام از شما 30 تومان پرداخت خواهید کرد و این یعنی 40 درصد ارزانتر به نسبت کلاس خصوصی.
- مدرسین به تعداد جلسات بالای کلاسهای تدریس خصوصی تخفیف می دهند. اگرخودتان تعداد جلسه بالا لازم ندارید می توانید به مدرس زبان خودتان شاگرد جدید معرفی کنید و برای کلاسهای خودتان از ایشان تخفیف بگیرید. در نظر گرفتن همه ی موارد ذکر شده می تواند باعث شود کلاسهای انگلیسی را با بهترین قیمت داشته باشید.
آیا لزوما پرداخت هزینه بیشتر احتمال نتیجه گرفتن را افزایش می دهد؟نکته ای که باید به ان توجه داشته باشید این است که لزوما پرداخت هزینه بیشتر به معنی احتمال بالاتر نتیجه گرفتن شما در امتحان، کنکور و یا هر آزمون دیگری نیست. درست است که مدرسین با سابقه برای کلاسهای خصوصی هزینه بالاتری هم درخواست می کنند ولی به هر حال مدرسین تازه کار هم بعضا خیلی خوب تدریس می کنند و کلاسهای مفیدی را برگزار می نمایند. در هر صورت، برای نتیجه گرفتن در امتحان خودتان هم باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنیدو با پرداخت هزینه بیشتر تلاش و کوشش خودتان حذف نمی شود.
با توجه به مطالب ارائه شده، با مطالعه مقالات ارائه شده در همین سایت (ایران مدرس)که تعدادی از آنها هم در پایین همین مطلب نشان داده شده است، و در کنار آنبا مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت داشته باشید. البته همواره نتیجه گرفتن شما به نسبت ارزان هماهنگ کردن کلاسها در اولویت قرار دارد و باید درانتخاب مدرس این معیار را در اولویت قرار دهید.

منبع: ایران مدرس
 
(0) نظر
برچسب ها : قیمت تدریس خصوصی
شرایط معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد سال 96

جزییات و شرایط معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد اعلام شد

دومین مراسم معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با روز دانشجو(16 آذرماه) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: برایدومین سال متوالی، دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از 7 گروه مختلف علوم پایه، فنی مهندسی، پزشکی، علوم انسانی، دامپزشکی و هنر و معماری انتخاب و همزمان با مراسم روز 16 آذر با حضور رئیس هیات موسس و امنا و رئیسدانشگاه مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی افزود: دانشجویان نمونه از گروه‌های آموزشی و در مقاطع گوناگون با توجه به کسب بالاترین امتیاز و بالاترین رتبه براساس آیین‌نامه و الحاقیه مربوطه انتخاب می‌شوند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره شرایط شرکت‌کنندگان برای انتخاب دانشجوی نمونه گفت: گذراندن آزمون جامع و داشتن مدرک زبان(EPT ) و یا هر یک از آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه، در مقطع دکتری تخصصی(PHD) الزامی است.

وی افزود: برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی پژوهش محور شرط ورود به جشنواره، پذیرش یک مقاله ISI مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با EP حداقل 5/0 در همان مقطع تحصیلی الزامی است.

دکتر صامت خاطرنشان کرد: دانشجویان مقطع دکتری تخصصی( پژوهش محور) نیز می‌توانند در جشنواره دانشجوی نمونه شرکت کنند. شرط ورود به جشنواره، پذیرشیک مقاله ISI مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با EP حداقل 5/0 درهمان مقطع تحصیلی الزامی است.

دکتر صامت با بیان اینکه کسب حداقل معدل 16 در مقطع تحصیلی پیشین، برای دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی و تمام گروههای آموزشی الزامی است، افزود: در قسمت امتیازدهی پژوهشی، چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی، مجلات علمی پژوهشی و علمی و ترویجی، ارائه مقاله در همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی، مجری یا همکاری در انجام طرح‌های تحقیقاتی، تألیف، ترجمه و گردآوری کتاب، اختراع، ابداع و نوآوری، تجاری‌سازی ایده در مقطع کنونی و تاسه سال قبل از مقطع تحصیلی کنونی نیز در امتیازدهی مورد بررسی قرار می‌گیرد.


اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی تدریس دروس دانشگاهی هستید، وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است. وب سایت ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به 20000 در روز نزدیک شده و حتی در بعضی از روزها بیشتر از 20000 در روز خواهد بود. سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210843
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X