تدريس خصوصي
دانلود رایگان بهترین جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی
دانلود رایگان بهترین جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان بهترین جزوات آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. با استفاده از جزوه های ارائه شده می توانید گرامر و قواعد زبان انگلیسی در زمینه نحوه مطابقت فعل با فاعل، چگونگی بیان انواع کمیت در زبان انگلیسی با استفاده از some و any، نکات مهم بیان انواع کمیتها در زبان انگلیسی، استفاده بنیانی از حروف تعریف ( a, an, the)،  اسم های قابل شمارش و غیر قابل شمارش در زبان انگلیسی، اسم مالکیت در زبان انگلیسی (possessive noun)، دانلود رایگان جزوه آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی (دستور زبان انگلیسی) - اسم به عنوان توصیف کننده اسم Noun as modifier، اسم جمع در زبان انگلیسی، کاربرد، تلفظ و املای – s پایانی در کلمات زبان ،  عبارت قیدی زمان (جمله واره های قیدی زمان)،  املا و تلفظ افعال انگلیسی وقتی که به –ing یا –ed ختم می شوند،  افعال با قاعده و بی قاعده در زبان انگلیسی، چهار وجه اصلی فعل در زبان انگلیسی، افعال حالتی یا stative و افعال کنشی action در انگلیسی، Simple future in the past tenses: زمان آینده در گذشته ساده، زمان گذشته کامل استمراری (ماضی بعید استمراری)، زمان حال کامل استمراری (ماضی نقلی استمراری)، Future perfect: زمان آینده کامل، Past perfect : زمان گذشته کامل (ماضی بعید)، بیان درجه اطمینان به کمک افعال کمکی در زمان آینده، بیان درجه اطمینان به کمک افعال کمکی در زمان گذشته، جزوه گرامر زبان انگلیسی - توصیه کردن به کمک افعال کمکی should , ought to و had better، معرفی افعال کمکی همراه با مثال و کاربرد، دانلود کامل ترین و مفیدترین خلاصه گرامر زبان انگلیسی و .... را آموزش ببینید.  برای مشاهده لیست مدرسین و اساتید خانم و آقا در تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران که در زمینه تدریس زبان فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در امتحان شیمی نمره خوب بگیریم و در کنکور شیمی را بالا بزنیم؟
چگونه در امتحان شیمی نمره خوب بگیریم و در کنکور شیمی را بالا بزنیم؟ - در این بخش در رابطه با نحوه مطالعه درس شیمی برای موفقیت در امتحان و کنکور مطالبی ارائه شده است. در کلاس شیمی به مطالبارائه شده به دقت گوش دهید. به هر حال شما وقتی را در کلاس سپری خواهید کرد. بنابراین سعی کنید از زمان خودتان استفاده بهینه کنید.  درس شیمی را همانند سایر دروس در طول ترم بخوانید. با مطالعه شیمی در طول ترم هم نمره بهتری درامتحان کسب می کنید و هم در کنکور نیز درصد بالاتری کسب خواهید کرد. خواندن شیمی در طول ترم ماندگاری آن را برای شما بیشتر خواهد کرد.
چگونه در آموزش و یادگیری درس شیمی موفق باشیم و در امتحان و کنکور عالی عمل کنیم؟
در کلاسهای شیمی حضور فعال داشته باشید و جزوه خودتان را یادداشت نمائید. مطالب را بهصورت مفهومی یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت نمائید. جزوه های کلاسی شیمی و جزوه هایی که خودتان حین مطالعه، حل تمرین و حین تست زنی یادداشت میکنید در دوران جمع بندی و دوران نزدیک به کنکور بسیار مفید خواهد بود. جزوه ای که خودتان در کلاس شیمی یا حین مطالعه یادداشت می کنید به نسبت جزواتی که از دیگران کپی بگیرید خیلی ارزشمندتر است. چون هم حین یادداشت جزوه خودتان درس را بهتر یاد می گیرید و هم نکاتی که از نظر خودتان مهم استدر جزوه یادداشت می شود. -
مطالعه کنید:روش مطالعه شیمی
از تست های کنکور شیمی که به صورت رایگان در همین سایت ارائه شده است استفاده نمائید. بر روی لینک تست کنکور شیمیکلیک کنید. البته برای موفقیت در کنکور شیمی و کسب درصد بالای شیمی به اینتست ها اکتفا نکنید. بلکه از کتابهای معتبر و تست های کنکورهای سراسری و آزاد شیمی سالها گذشته استفاده نمائید.
تا جایی که می توانید تست کنکور شیمی از کتابهای معتبر بزنید. بعد از شرکت در کلاسهای شیمی، خواندن کتاب درسی و حل تمرین و مسئله، تست زنی مهم و ضروری است.
شیمی را برای کنکور باید مفهومی خواند. درس شیمی نه صد در صد مسئله ای و تحلیلی است و نه به صورت صد در صد حفظ کردنی می باشد.
تستها و سوالاتی که از درس شیمی مطرح می شود ممکن است کاملا مفهومی باشد و یا مسئله ای باشد که برای حل آن باید از روابط ریاضی استفاده نمائید.
مطالب متن درس را کاملا مفهومی بخوانید تا درک درستی از آن داشته باشید. در ادامه، روابط ارائه شده را یاد بگیرید و مثال و مسئله به اندازه کافی حل نمائید.
برای یادگیری کامل درس شیمی و توانایی پاسخگویی کامل به تست های کنکور آن، حل تست های کنکور موضوعی و مجموعه ای نیز بسیار مفید است. 
حتما ببینید: دانلود رایگان تست های کنکور فصول اول تا سوم شیمی 1 اول دبیرستان
درس شیمی یکی از دروس مهم در کنکور است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی، اگر در درس شیمی درصد خوبی بزنید می تواند بر روی رتبه کنکور شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. اتفاقا درس شیمی به نسبت دروس ریاضی و فیزیک راحت تر است و می توان درصد خوبی در ان کسب کرد و حتی 100 درصد زد. برای کسب درصد بالا در درس شیمی کنکور راهکارهای مختلفی وجود دارد. در مرحله اول باید در کلاسهای تدریس شیمی به صورت کامل حاضر باشید. در کلاسهای تدریسشیمی مدرسه خوب گوش دهید و مطالب را یاد بگیرید. از معلم شیمی خودتان سوالبپرسید و به سوالهایی که دیگران می پرسند هم خوب گوش دهید. جدول تناوبی و فرمولهای شیمیایی را به خوبی یاد بگیرید. برای خودتان جزوه داشته باشید و مهمترین نکات درس شیمی را در آن یادداشت نمائید. در جزوه خودتان هم نکات مهم کلاسهای شیمی، هم نکات مهم تمریناتی که حل کرده اید و هم نکات مهم و کنکوری تست ها را یادداشت نمائید. به صورت مداوم جزوه خودتان را مرور نمائید و تمرین حل کنید و تست بزنید. با برنامه ریزی پیش بروید. برای مرورهای منظم می توانید از جعبه لایتنر استفاده کنید. اگر در درس شیمی اشکال دارید و یا بعضی از فصول را خوب متوجه نمی شوید می توانید از کلاسهایخصوصی شیمی استفاده نمائید (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش وتدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمیکلیک نمائید). کتاب درسی را برای خودتان ملاک قرار دهید و برای مطالعه درسشیمی از آن استفاده کنید. از کتابهای کمک آموزشی معتبر استفاده کنید. بهترین تست هایی که برای درس شیمی و سایر دروس می توانید بزنید، تست های کنکورهای سراسری گذشته و کنکور آزاد است. اگر این تست ها را زدید بعد می توانید بروید سراغ تست های تالیفی.
مطالعه مفهومی کتاب درسی شیمی: مطالب ارائه شده در کتاب درسی شیمی را با دقت بخوانید سپس به سراغ کتابهای غیر درسی بروید. کتاب درسی شیمی در اولویت قرار دارد.
حل تمرین و مثالهای کافی از درس شیمی: با حل مثال و تمرین کافی درس شیمی، تسلط شما بر آن افزایش می یابد.
موکول نکردن خواندن شیمی به دوران امتحانات: مطالعه درس شیمی را به ایام امتحانات موکول نکنید. شیمی را در شب امتحان نمی توان یاد گرفت. یا اگر بتوانید پاس هم بکنید، برای مقاطع بعد به مشکل می خورید.
مرور درسهای مطالعه شده شیمی در بازه های زمانی مناسب: برای یادگیری و تمامی دروس، از جمله شیمی، مرور بسیار مهم است. مرورهای منظم باعث می شود در جلسه امتحان حضور ذهن کافی داشته باشید. (شیمی تهران)


کتاب درسی شیمی را خوب بخوانید و برای مطالعه آن را در اولویت اول قرار دهید. دومنبع بسیار خوب برای مطالعه یکی جزوه کلاسی و دیگری کتاب درسی شیمی است. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان شاید سعی می کنند بدون آنکه کتاب اصلی خودشان را مطالعه کرده باشند برای یادگیری بهتر درس شیمی به کتابهای کمک آموزش متوسل شوند. نمی توان گفت که کتابهای کمک آموزشی در کل مفید نیستند ولی به هر حال این کتابها بر مبنای کتاب اصلی خودتان نوشته شده اند و در نتیجه اگر کتاب درسی خودتان را خوب بخوانید و یاد بگیرید از هر کتاب دیگری بی نیاز خواهید شد. جزوه کلاسی هم یک منبع بسیار خوب برای مطالعه است چون هم مهمترین نکات مد نظر معلم و استاد شیمی شما را دارد و هم خلاصه است و مطالعه ان زمان کمتری می برد.
در کلاس شیمی سوال بپرسید. خوبگوش دهید و اگر سوالی برایتان پیش امد بپرسید. اگر برای پرسیدن سوال زمان مناسب نبود گوشه ای از جزوه سوال خودتان را یادداشت کنید تا بعدا بپرسید. اگر از دوستان و همکلاسی هایتان هم سوالی پرسیدند به سوال آنها و پاسخی که معلم و استاد شیمیمی دهد دقت کنید. همین سوال بعدا حین حل تمرین و مسئله و یا حین مطالعه درس ممکن است برای شما هم پیش بیاید. ممکن است در قالب سوالی که پرسیده می شود و پاسخی که به آن داده می شود نکته مهمی را بتوانید یاد بگیرید. خلاصه اینکه هم خودتان سوال بپرسید و هم به سوالهای دیگران خوب گوش دهید.
مطالب دانلودی زیر برای یادگیری بهتر این درس می تواند مفید و موثر باشد.

خلاصه درس ۱ شیمی دهم

خلاصه جزوه درس شیمی عمومی 1-فصل7

دانلود نمونه سوالات امتحانی شیمی 3 سوم دبیرستان


دانلود سوالات کنکوری شیمی 3 کنکورهای سراسری 85 تا 93 به تفکیک فصول


دانلود نمونه جزوه ی درس شیمی پیش دانشگاهی

دانلود نمونه سوالات امتحانی فصل به فصل شیمی 1 دبیرستان

دانلود نمونه سوال امتحانی شیمی سوم تجربی - سری اول

به منظور مشاهده تعداد بیشتر جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی، خلاصه جزوه، کتاب، تست کنکور و .... برای درس شیمی بر روی عبارت دانلود رایگان سوال و جزوه شیمیکلیک نمائید. علاوه بر موارد ذکر شده در همین سایت مقالات آموزشی زیادی درزمینه نحوه مطالعه درس شیمی، موفقیت در آموزش و تدریس شیمی، یادگیری بهتر این درس و .... ارائه شده است. تعدادی از این مقالات را در ادامه مشاهده میکنید.


چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم

رتبه اول نتایج جستجوی گوگل تدریس خصوصی شیمی

7 راهکار برای کسب نمره عالی در درس شیمی

راهکارهایی برای کسب نمره بالا در درس شیمی

برای مشاهده لیست کامل مقالات مرتبط با چگونگی مطالعه درس شیمی و موفقیت در امتحان و کنکور شیمی و .... بر روی عبارت مقالات آموزشی شیمی کلیک نمائید. برای موفقیت در شیمی کنکور هم مطالعه مقالات زیر می تواند کاملا مفید باشد.


بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور

نحوه مطالعه شیمی برای کنکور

باتوجه به مطالب ارائه شده، برای یادگیری بهتر درس شیمی و موفقیت در امتحان ویا کنکور شیمی بهتر است در طول ترم این درس را بخوانید و به ایام امتحاناتکه زمان کمی در اختیار دارید موکول نکنید. در کلاسهای شیمی غیبت نکنید و علاوه براینکه در کلاس حاضر هستید حضور فعالی هم داشته باشید. سوال بپرسید وجزوه بنویسید. به یادگیری درس علاقه نشان دهید و در ردیف های جلوی کلاس بنشینید. برای یادگیری بهتر این درس سعی کنید تمرینات و مسائل زیادی حل کنید و متن کتاب درسی را بادقت بالایی بخوانید. در صورت لزوم از اساتید و مدرسین تدریس خصوصیکمک بگیرید و با در نظر گرفتن مطالب ارائه شده به نسبت ترمهای قبل در درس شیمی نمره بسیار خوبی بگیرید و در کنکور هم این درس را درصد بالایی بزنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، درآمد تدریس دانشگاه و قیمت کلاسهای دانشگاه
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، درآمد تدریس دانشگاه و قیمت کلاسهای دانشگاه و .... ارائه می گردد. اگر در زمینه دروس دبیرستان و دانشگاهی فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی تدریس شماست. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول قرار دارد. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و ... و تدریس خصوصی دروس اختصاصی رشته های مهندسی (مانند تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ...) سایت ایران مدرس را در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول خواهید دید و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.
اگر می خواهید در کار تدریس دانشگاهی و دبیرستانی و در کار تدریس خصوصی موفق باشید و بهترین تدریس خودتان را ارائه دهید، در مرحله اول باید دروسی را برای تدریس انتخابکنید که در محدوده تخصص خودتان باشد و به تدریس آنها علاقه مند باشید. مثلا اگر 10 درس را می توانید تدریس نمائید و به پنج درس از بین این 10 درسعلاقه بیشتر دارید سعی کنید این 5 درس را تدریس نمائید. علاقه برای موفقیتدر هر کاری و از جمله برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی شرط لازم است. بهترین مدرسین و مدرسینی که بهترین روشهای تدریس را دارند حتما به تدریس علاقه مند هستند. در مرحله بعد تلاش کنید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. مطالعه پیش از جلسات تدریس برای تسلط بر درس مفید و موثر است. البته اگر نکته قبلی را رعایت کرده باشید و دروس مورد علاقه خودتان را تدریس کنید، مسلط شدن بر این دروس برای شما کاری نخواهد داشت و اتفاقا لذت بخش هم خواهد بود. در مرحله بعدی در کلاس تدریسهم باید خوب عمل کنید. سعی کنید برای تمام وقت کلاس برنامه داشته باشید و مطالب را هم به گونه ای ارائه نمائید که کلاس خسته کننده نباشد. بخشی از کلاس را درس بدهید و بخش دیگری از آن را تمرین و مسئله حل کنید. از دانش آموزان و دانشجویان بخواهید تا کنفرانس بدهند. اگر کلاسهای تدریس خصوصی دارید هم می توانید از شاگردتان بخواهید که درس را خودش توضیح دهد (بخشی ازکلاس). یا تمرینی را بدهید که حل کند و برای شما راه حل را توضیح دهد. بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان یک روش منحصر به فرد و یکسان نیست.به دروس تدریسی شما و سطح شاگردانتان و ... بستگی دارد. اگر در نهایت شاگردان شما از کلاس شما راضی باشند و مطالب را یاد بگیرند و در کنار ان درامتحانات هم نتیجه مورد نظر خودشان را باکمک شما بگیرند، می توان گفت که شما بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان و یا یکی از بهترین روشهای تدریس را به کار برده اید. اگر روسی را برای تدریس انتخاب کرده اید و با استفاده از آن اکثر شاگردهای شما نتیجه مناسب را می گیرند، بدانید که روش تدریس شما خوب و مناسب است. - مطالعه کنید: شرایط تدریس در دانشگاه آزاد
در این وب سایت (ایران مدرس) بارها و بارها در مقالات مختلف بر اهمیت جلسه اول تدریس و تدریس خصوصیتاکید شده است. اگر می خواهید برای بار اول در دانشگاه تدریس کنید و یا جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را برگزار نمائید، سعی کنید در جلسه اول تدریس بهترین ارائه خودتان را داشته باشید. جلسه اول تدریس در دانشگاه تقریبا مهمترین جلسه تدریس شما است. ذهنیتی که در جلسه اول برای دانشجویان شما شکل می گیرد تا آخر باقی می ماند. اگر خوب تدریس کنید، تا آخر ترم با این ذهنیت که شما یکی استاد خوب هستید و تدریس شما خوب است در کلاس حاضر میشوند. اگر جلسه اول خوب تدریس خودتان را ارائه ندهید جلسات بعدی به سختی می توانید ذهنیت دانشجویان خودتان را تغییر دهید. بنابراین در جلسه اول تدریس در دانشگاه ، دبیرستان و یا حتی جلسه اول تدریس خصوصی سعی کنید بهترین تدریس خودتان را داشته باشید.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و کسب درآمد از تدریس دروس دانشگاه، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. به منظور کسبدرآمد از تدریس خصوصی و فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی می توانید در سایت (ایران مدرس)عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصیو کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس برای عبارتهای مرتبط با تدریس دروس دانشگاه (مانند تدریس خصوصی استاتیک،تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی محاسبات عددی، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی شیمیدانشگاه، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک و ....) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و باعث می شود شاگردان بیشتری به سمت آگهی تدریس شما جذب شوند.
اگر می خواهید در کلاسهای تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و تدریس در دانشگاه موفق باشید و بهترین روش تدریس در دانشگاه را داشته باشید، در کلاسدرس با انرژی تدریس کنید. باید حواستان به تک تک دانشجویان باشد و اگر دیدید یکی از دانشجویان به درس گوش نمی دهد از او سوال بپرسید و به این ترتیب باعث شوید که بقیه دانشجویان هم بهتر به درس گوش دهند. برای داشته تدریس عالی در دانشگاه باید دانشجویان هم در روند ارائه درس مشارکت داشته باشند. از آنها سوال بپرسید و از آنها توضیح بخواهید. اگر خود دانشجویان درارائه مباحث مشارکت کنند، هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم درس را بهتر یاد می گیرند. در کنار استفاده از امکاناتی مانند پاروپوینت و ... خودتان هم ازوایت برد استفاده نموده و مطالب را بر روی تخته بنویسید. ارائه درس تنها با استفاده از پاورپوینت خیلی موثر نخواهد بود.
قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند با هزینه بالاتری کار می کنند. البته سابقه کار هم مهم است واکثر دانشجویان هم ترجیح می دهند با مدرسین با سابقه کلاس داشته باشند. هرچند در بین مدرسین تازه کار هم، اساتید خوب و کاربلدی را می توان پیدا کرد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه پایینتری برگزار کنید وقیمت کلاسها پایینتر باشد راهکارهای زیادی وجود دارد. در همین سایت در اینزمینه هم مطالبی ارائه شده است. به عنوان مثال برای کاهش هزینه ها می توانید کلاسهای خصوصی را با مدرسی برگزار کنید که محل سکونتش به شما نزدیکتر باشد به این ترتیب وقت کمتری از خود مدرس در مسیر گرفته می شود و حاضر است با هزینه پایینتری کلاس را برگزار نماید. یا به جای کلاس خصوصی کلاس نیمه خصوصی داشته باشید. مثلا اگر می خواهید کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی داشته باشید مقاله هزینه تدریس خصوصی زبان + کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی و اگر برای ریاضی دانشگاهی قصد دارید کلاس تدریس خصوصی با قیمت پایین داشته باشید مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضیرا مطالعه نمائید. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. درست است که هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهم است ولیمهمتر از آن نتیجه گرفتن شماست. مثلا اگر شما 10 جلسه کلاس خصوصی ریاضی دانشگاهی را با هزینه 50 هزار تومان داشته باشید و نتیجه نگیرید بهتر است یا 10 جلسه با هزینه 70 هزار تومان و در عوض نتیجه بگیرید؟ مسلما حالت دوم بهتر است. در حالت اول کل 500 هزار تومان شما هدر رفته است. در حالیکه در حالت دوم با صرف کمی هزینه بالاتر نتیجه گرفته اید. ارائه این مثال به این معنی نیست که حتما باید هزینه بالاتری پرداخت کنید تا نتیجه بگیرید. ولی بههر حال اگر دیدید که مدرس یا استاد تدریس خصوصی دروس دانشگاهیرزومه و سابقه کاری خوبی دارد و احتمال نتیجه گرفتن شما با این استاد بیشتر است، در صورتیکه هزینه کمی بالاتری به نسبت سایر اساتید را مطالبه کرد، ارزشش را دارد که این مبلغ را پرداخت نمائید.
تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی برق: مدرسین فعال در زمینه دروس مهندسی برق دروسی مانند الکترونیک، مدار،سیگنال ها و سیستم ها، الکترومغناطیس تدریس خصوصی میکروپروسسور، مخابرات، تجزیه و تحلیل سیستم، مدار منطقی، تکنیک پالس، میدان ها و امواج، ماکرویو، آنتن و ... را تدریس می کنند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی مکانیک: دروس اصلی و مهم مهندسی مکانیک شامل استاتیک،مقاومت مصالح، دینامیک، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و ... است. مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک برای هر کدام از این دروس که لازم باشد، خدمات تدریس خصوصی را به شما ارائهمی دهند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی کامپیوتر:اگر در زمینه تدریس دروس مهندسی کامپیوتر مانند ساختمان گسسته، کامپایلر؛ نظریه زبان ها، شی گرایی، طراحی الگوریتم،  سیستم عامل،  پایگاه داده، ساختمان داده،  VLSI،  الکترونیک دیجیتال، معماری کامپیوتر،  مدار منطقی، مهندسی نرم افزار و ... به ارائه خدمات نیاز دارید، در همین سایت مدرس مورد نظز خودتان را می توانید پیدا کنید.
موفقیت در تدریس دانشگاه و تدریس خصوصی دانشگاهی

اگر می خواهید در تدریس دانشگاه و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی موفق باشید باید تسلط خودتان را بر مطالب تدریسی ارائه دهید. تدریس دروس دانشگاهبه نسبت دروس دبیرستان و ابتدایی و ... کمی سخت تر است و تلاش بیشتری هم لازم دارد. خصوصا در جلسه اول تدریس باید خیلی خوب عمل کنید. در این زمینه مطالعه مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق تر عمل کنیم؟مفید است. در مقطع دانشگاهی دانشجویان مطالب بیشتری را بلد هستند و اگر بردرسی که تدریس می کنید کاملا مسلط نباشید، ممکن است بعضا سوالهایی از شما پرسیده شود که جوابش را بلد نباشید. خصوصا در کلاسهای گروهی باید کاملا مسلط بر درس در کلاس حضور یابید. در مرحله بعد سعی کنید کلاس جذاب و خوبی داشته باشید. از دانشجویان بخواهید در کلاس و تدریس مشارکت داشته باشند. سوال بپرسید و از آنها توضیح بخواهید. هر چه میزان مشارکت دانشجویان در تدریسدروس دانشگاهی و برگزاری کلاس بالاتر باشد، کلاس جذابتر و بازدهی آن هم بالاتر خواهد بود. در کلاسهای خصوصی مقطع دانشگاه هم با پرسیدن سوال از شاگرد خودتان تلاش کنید نقطه ضعف هایش را تشخیص داده و انها را برطرف نمائید. در کلاسهای خصوصی هم بعضا به شاگردتان اجازه دهید خودش تمرین و مسئله حل کند و توضیح درس را از او بخواهید. برای موفقیت در کلاسهای خصوصی دانشگاهی تلاش کنید شاگردتان نتیجه مورد نظر را بگیرد و در امتحان موفق شود. در ذهن خودتان مسئولیت کامل نتیجه گرفتن شاگردتان را به عهده بگیرید. این رمز موفقیت در تدریس است.
برای موفقیت در امتحانات دانشگاه و قبولی در امتحانات و گرفتن نمرات خوب و عالی استفاده ازکلاسهای تدریس خصوصی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. اگر در ترمهای قبل در امتحانات دانشگاه خوب عمل نکرده اید، اگر یکی دو ترم است که نتایج قابل قبولی بدست نمی آورید و در امتحانات موفق نبوده اید، چنانچه دروس پیشنیاز را نتوانسته اید پاس کنید و در انتخاب واحد و برداشتن واحدهای جدید به مشکلخورده اید، اگر از درس و دانشگاه زدهشده اید و تصمیم گرفته اید قید درس خواندن در مقطع دانشگاه را بزنید .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مقطع دانشگاه و استفاده از تجربه اساتید خصوصی می تواند برای برگشت دوباره شما به درس و تحصیل و کسب نمرات عالی و پاس شدن موفقیت آمیز درسها مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید تمامی اشکالات خودتان را برطرف نمائید. در مقطع دانشگاه معمولا بعضی از دروس پیشنیاز سایر دروس هستند و اگر درسی را خوب آموزش ندیده باشید، ممکن است درسهای دیگر را هم خوب متوجه نشوید. مثلا در رشته مهندسی مکانیک برای درس مقاومت مصالح و دینامیک درس استاتیکپیش نیاز است و اگر استاتیک را خوب آموزش ندیده باشید در این دو درس هم اشکال خواهید داشت. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید چنین اشکالاتی را برطرف نمائید. در بسیاری از موارد دانشجویان با وجود اینکه دو یا سه ترم دردرسهای خودشان موفق نبوده اند و در امتحانات نمرات خوبی نگرفته اند، با شرکت در کلاسهای خصوصی دانشگاهی دوباره به درس وتحصیل باز گشته اند و اتفاقا در نهایت با معدل خوبی هم فارغ التحصیل شده اند. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید هر سوالی را بپرسید و حتی نگران ابتدایی بودن سوال خودتان هم نباشید. در کلاسهای گروهی تدریس در دانشگاه هرسوالی را نمی توان پرسید.

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد


فعالیت در زمینه آموزشو تدریس خصوصی دروس دانشگاهی می تواند درآمد خوبی داشته باشد. دروس دانشگاهی درسهای راحتی نیستند و افراد زیادی نمی توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. به عبارت دیگر، به نسبت دروسی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی مقطع دبیرستان، برای تدریس دروس مقطع دانشگاه متقاضیان کمتری وجود دارد و بنابراین رقیبهای کمتری هم خواهید داشت. نکته دیگری که وجود دارد چون سطح دروس دانشگاه بالاتر است و تدریس آنها هم کار آسانی نیست، معمولا هزینهو قیمت کلاسهای خصوصی این دروس بالاتر است و اگر بتوانید در این زمینه فعالیت داشته باشید درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود. اگر به تدریس دروسرشته دانشگاهی خودتان علاقه دارید و در درسهای خودتان نمرات خوبی گرفته اید و توانایی تدریس و انتقال مفاهیم را دارید، فعالیت در زمینه تدریس خصوصی این دروس به عنوان کار پاره وقت و یا تمام وقت می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. البته اویل کار ممکن است تعداد شاگردهای شما خیلی زیاد نباشد و درامد شما محدود باشد ولی به هر حال در ادامه، اگر خوب تدریس کرده باشید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، شاگردهای ثابت خودتان را خواهید داشت ودر نتیجه درامد قابل توجهی بدست خواهید آورد. نکته خوب دیگری که در رابطه با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی وجود دارد این است که اگر شما به عنوان مثال ترم اول کلاس تدریس خصوصی استاتیک را با دانشجویی داشته باشید و ایشان نتیجه خوبی بگیرد، این دانشجو در طول 4 سال تحصیل برای دروس دیگر خودش هم با شما تماس خواهد گرفت و تعدادجلسات زیادی را می توانید به این ترتیب تنها با یکی از شاگردهایتان داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای ثابت خودتان را خواهید داشت و درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

اگرخود شما مدرس هستید و قصد دارید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت داشته باشید باز هم ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت آگهیو تبلیغات تدریس شما است. هامنطور که می دانید در حال حاضر بیشتر افراد برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان از اینترنت استفاده می کنند. خدمات تدریس خصوصی هم از این امر مستثنی نیست. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در هر سایت آگهی ای ثبت کنید. سایتهای ثبت تبلیغات عمومی و سایتهای درج اگهی رایگان معتبر مانند سایت آگهی رایگان سودایرانهم می تواند گزینه خوبی برای درج تبلیغات تدریس شما باشد. اما تمایزی که سایت ایران مدرس دارد این است که به صورت تخصصی در زمینه آگهی تدریس خصوصی وتبلیغات آموزش فعالیت دارد. در نتیجه ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریسخصوصی (خصوصا برای دروس دانشگاهی) در نتایج جستجوی گوگلدر صدر نتایج قرار دارد و برای ثبت تبلیغات تدریس کاملا پربازده است. اگر به صورت جدی قصد دارید در زمینه آموزش و تدریس دروس دانشگاهی فعالیت داشته باشید فرصت ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس تا پاییز 96 به بیش از 17000 مدرس رسیده است و مدرسین ثبت نامی در این وب سایت در زمینه آموزش دروس مختلف از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارند. درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس به نسبت سایر انواع روشهای جذب شاگرد مزیتهای زیادی دارد از جمله اینکه علاوه بر جذب شاگرد در محل سکونت و شهر محل سکونت خودتان می توانید از کل کشور شاگردجذب نمائید و به صورت اینترنتی و آنلاین خدمات تدریس خصوصی را انجام دهید.آگهی تدریس شما در کل کشور دیده خواهد شد و می توانید به صورت مستقیم شاگرد جذب نمائید. جلسه اول تدریس در دانشگاه

برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی دروس دانشگاهیدر صورتیکه ساکن تهران، کرج و یا شهرهای بزرگ ایران باشید که دانشگاههای زیادی در آن شهر های وجود دارد کار شما راحت تر خواهد بود. در تهران چون تعداد دانشگاهها خیلی به نسبت جاهای دیگر بیشتر است تقاضا برای تدریس خصوصیهم خیلی بالا می باشد. به هر حال، هر جا که ساکن هستید می توانید در زمینهتدریس دروس دانشگاهی فعالیت کنید و اگر ساکن یکی از شهرهای کوچک ایران می باشید حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و با نرم افزارهایی مانند اسکایپ به صورت انلاین کار تدریس را انجام دهید. حتی در بعضی ازمواردمدرسین و اساتید تدریس خصوصی به صورت اینترنتی به دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند درس داده اند. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی اگر خود شما دانشجو هستید می توانید در دانشکده و یا دانشگاه محل تحصیل خودتان تراکت توزیع کنید و به دانشجویانی که در درس ضعیفهستند تدریس کنید. می توانید در سایر دانشگاهها، دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و .... هم برای کار خودتان تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در هر صورت یک راهکار برای جذب شاگرد همین موردی است که گفته شد. روش های دیگری هم برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و کسب درآمد از آن وجود دارد. می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس دروس دانشگاهی اعلام آمادگی کنید. اگر حضوری سر بزنید که بهتر است. معمولا در آموزشگاهها یک منشی کار هماهنگ کردن کلاسها را انجام می دهد که اگر به ایشان به صورت کلی بگویید مثلا مهندسی برق تدریس میکنید شاید اگر تقاضایی برای تدریس یکی از دروس مهندسی برق وجود داشته باشدایشان به خوبی شما متوجه نشوند. پس بهتر است اسم تک تک دروسی که تدریس می کنید را به ایشان بگویید. چون به هر حال برای تدریس بعضی از دروس مدرسین کمتری توانای دارند و اعلام آمادگی می کنند و اگر شما بتوانید این دروس را پوشش دهید راحت تر شاگرد جذب خواهید کرد.

دانشگاه فرهنگیان

منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت ایران مدرس مجاز است)


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210771
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X