تدريس خصوصي
چگونه در یادگیری زبان انگلیسی موفق باشیم؟
اگر می خواهید زبان انگلیسی را در منزل آموزش ببینید و سوال چگونه در یادگیری زبان انگلیسی موفق باشیم؟ برای شما هم مطرح است ادامه این مطلب را بخوانید. (چگونه انگلیسی یاد بگیریم؟ (8 روش یادگیری انگلیسی)).برای یادگیری و آموزش درست زبان انگلیسی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
1- در کلاسهای تدریس زبان انگلیسی مدرسه و در صورت لزوم جلسات خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید.
2- بعد از کلاسهای مدرسه یا کلاس خصوصی زبان مطالب ارائه شده را مرور نمائید.
3- متن درسها را با دقت خوانده و برای خودتان ترجمه نمائید و به زبان فارسی برگردانید.
4- گرامر هر درس را با دقت بخوانید و تمرینات مربوطه را انجام دهید.
5- لغات جدید را مرتبا مرور کنید و کاربرد آنها را در جمله یاد بگیرید.

گرامرهای جدید را که مطالعه می کنید از طریق حل تمرین و مثال تسلط خودتان بر آنها را افزایش دهید. حین مکالمه نیز سعی کنید که قواعد جدید را به کار برده و استفاده نمائید. البته اگر مهارت گوش دادن را به خوبی تقویت کرده و تمرین کنید، قواعد و گرامر را خود به خود اموزش می بینید.
لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و در متن یاد بگیرید. هر لغت جدیدی را که یاد گرفتید نحوه کاربرد و استفاده آن را در جمله بررسی نمائید و یاد بگیرید. لغات جدید را همواره مرور کنید و در مکالماتتان از انها استفاده نمائید. حین گوش دادن بهاخبار و داستانهای انگلیسی دقت کنید که لغات جدید را تشخیص دهید.
میزان مطالعه روزانه خود برای یادگیری زبان انگلیسی را افزایش دهید. از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید. فلش کارتهایی همراه خود داشته باشید تا در اتوبوس و مترو و ... لغات جدید را مرور نمائید.
بهزبان انگلیسی نامه بنویسید. خاطرات روزانه اتان را هم می توانید به زبان انگلیسی بنویسید. لیست خرید روزانه، برنامه ریزی روز بعد و .... را هم به انگلیسی بنویسید.
اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید، هر جا که فرصت شد با توریست هایی که به شهرتان می آیند به زبان انگلیسی حرف بزنید.
لغات جدید را در متن یاد بگیرید. برای هر لغت جدیدی که یاد می گیرید حداقل یک جمله که نحوه کاربرد آن لغت را نشان می دهد بلد باشید. لغات جدید را در متن یاد بگیرید وبا نحوه کاربرد آنا در متن و در مکالمه آشنا باشید.
در مکالمات روزانه از اصطلاحات و لغاتی که یاد می گیرید استفاده کنید. اگربا دوستانتان به کلاسهای آموزش زبان می روید می توانید در مسیر رفت و برگشت کلاس به زبان انگلیسی صحبت کنید و از اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته اید استفاده نمائید.
آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی گوش دهید.برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی می توانید آهنگ ها و موزیکهای به زبان انگلیسی گوش دهید. سعی کنید جملاتی را که بیان می شود متوجه شوید. حتی اگر متوجه هم نشوید گوش شما به لغات عادت می کند و ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر میپذیرد.
مدرسین تدریس خصوصی فعال در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی: در سایت ایران مدرس  مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصیزبان انگلیسی فعالیت دارند. تعدادی از این مدرسین برای دروس تدریسی خودشانجزواتی ثبت نموده اند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید. به این ترتیب لیست مدرسین را مشاهده خواهید کرد. با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مطالعه رزومه کاری آنها می توانید مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید.
برای دانلود این جزوات بر روی لینک جزوه آموزشی گرامر زبان کلیک کنید. برای موفقیت در آزمونهای آیلتس و تافل می توانید از مدرسین خصوصی فعال در این زمینه هم کمک بگیرید. بر روی عبارت های تدریس خصوصی آیلتس و تدریس خصوصی تافل کلیک نمائید.
اگر می خواهید برای کار و تجارت خودتان زبان انگلیسی و مکالمه زبان را یاد بگیرید و در این زمینه موفق باشید باز هم راهکارهای متنوع و مفیدی را در اختیار دارید. برای یادگیری بهتر مکالمه زبان انگلیسی در مرحله اول بایدخودتان تلاش کنید در اطراف خودتان محیطی را ایجاد کنید و کارهای روزانه خودتان را به گونه ای تغییر دهید که یادگیری مکالمه زبان را برای شما تسهیلکند. افرادی که در خازج از کشور در کوتاهترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد می گیرند فقط در محیط مناسب آن قرار گرفته اند و به صورت 24 ساعته در معرض گوش دادن به مکالمات زبان، اخبار زبان انگلیسی، تابلوها و بیلوبردهای نوشته شده به زبان انگلیسی و .... قرار دارند. شما نیز برای آموزش بهتر مکالمه زبانتا جایی که ممکن است محیط مناسبی را در اطراف خودتان فراهم کنید. در منزل به جای گوش دادن به اخبار فارسی به اخبار انگلیسی گوش دهید. حین رفتن به سرکار در اتومبیل موزیک و یا رادیو به زبان انگلیسی گوش دهید. اگر با دوست ویا همکارتان به کلاسهای زبان انگلیسی می روید با ایشان انگلیسی حرف بزنید.برگه هایی را همراه خودتان داشته باشید که لغات جدید را در آن نوشته اید وهر جا وقت شد مرور نمائید.
اگر می خواهید زبان انگلیسی را در منزل یاد بگیرید و در جستجوی راهکارهای آموزش سریع زبان و برنامه ریزی خوب برای اموزش زبان هستید، نکات زیر ممکن است برای شما مناسب باشد.
1- در ابتدای کار هدف خودتان از مطالعه زبان انگلیسی را به صورت کامل مشخص نمائید. آیا برای موفقیت در امتحان قصد مطالعه درس زبان را دارید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. هر هدفی که داشته باشید کارهایی که برای آموزش بهتر زبان باید انجام دهید متفاوت خواهد بود.
2- اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدر مقطع متوسطه و دانشگاه شرکت کنید، برای یادگیری زبان در کلاسهای خودتانشرکت نمائید. در ادامه در منزل درس را مرور کنید و کتاب درسی را به خوبی بخوانید. هر چه در طول ترم زمان بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر بگیرید بهتر برای شما جا می افتد.
3- زبان انگلیسی را به صورت مداوم و پیوسته مطالعه کنید. اینطور نباشد که یک هفته هر روز 2 یا 3 ساعت وقت بگذارید و بعد از آندو هفته دیگر هیچ کاری انجام ندهید. اگر می خواهید برنامه ریزی شما برای یادگیری زبان خوب باشد باید این نکته را در آن رعایت کنید و به صورت مداوم مطالعه نمائید.
ر صورتیکه در جستجوی برنامه ریزی خوب برای یادگیری زبان انگلیسیدر منزل هستید، هدف خودتان را مشخص کنید و در طول زمان و به صورت پیوسته زبان انگلیسی را بخوانید. استفاده از کلاسهای خصوصی برای یادگیری زبان در هر صورت مفید است. برای آموزش مکالمه زبان سعی کنید در اطراف خودتان یک محیط آموزنده ایجاد کنید و در منزل و حتی حین رانندگی هم تا جایی که ممکن است به مطالبی که با زبان انگلیسی ارائه می شود گوش دهید. اگر می خواهید بهزبان انگلیسی خوب حرف بزنید تا جایی که می توانید گوش دهید.
- تا جایی که می توانید گوش دهید.تمام مواردی که گفته شد یک طرف و گوش دادن یک طرف. بسیار مهم است که روزانه به مطالبی که به زبان انگلیسی ارائه می شود گوش دهید. روی گوشی خودتان آهنگ هایی به زبان انگلیسی قرار دهید و هر وقت خواستید موسیقی گوش دهید از این موارد استفاده نمائید. اگر در مسیر رسیدن به کار خواستید اخبارگوش دهید از رادیو به زبان انگلیسی گوش دهید. در منزل اگر مشغول کاری هستید که جمع بودن حواس زیادی را لازم ندارد تلویزیون را روی کانالی تنظیم کنید که مطالب را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. خلاصه اینکه از هر فرصتی برای گوش دادن استفاده کنید. هر چه ذهن و گوش شما بیشتر با کلمات و لغات انگلیسی آشنا باشد و بیشتر این موارد را شنیده باشد بعدا در مکالمه و حرف زدن هم راحت تر خواهید بود.
-مهمترین قانون---نخست گوش دهید
به جای خواندن کتابهای زیاد انگلیسی بیشتر به پکیج های صوتی انگلیسی گوش فرا دهید البته لازم به ذکر است که باید چیزی که گوش میدهید باید در سطح شما وبرای شما نیز قابل فهم باشد.بدین منظور ابتدا از مکالمه ها یا فایل های صوتی زبان انگلیسی که با سرعت کمی بیان میشوند استفاده شود و سپس به سراغ فایلهایی با سرعت بالا نظیر اخبار, فیلم ها,و...رفت.
در بسیاری از کلاسهای آموزش زبان انگلیسی شما با چشمان خود یاد می گیرید در حالی که یادگیری به وسیله گوشها چندین بار مفیدتر و سریعتر است شما باید یادبگیرید , بیشتر گوش دهید , تا اینکه مطالعه کنید.
شما باید بیشتر وقت خود را به گوش دادن بپردازید(باید به صورت روزانه ومستمر باشد).
از هر فرصتی برای انگلیسی صحبت کردن استفاده کنید. شما ممکن است هنگام صحبتکردن دچار اشتباه شوید اما این طبیعی است. شما نیاز دارید هراندازه که امکان دارد تمرین کنید تا بتوانیدانگلیسی را به سرعت و روان صحبت کنید.
(0) نظر
برچسب ها :
نحوه درج تبلیغات تدریس خصوصی موفق و موثر
در این بخش در رابطه با نحوه درج تبلیغات تدریس خصوصی موفق و موثر و چگونگی ثبت آگهی تدریس با بازدهی بالا توضیحاتی ارائه شده و در ضمن بهترین و پربازدیدترین سایت تبلیغات تدریس معرفی می گردد.
چگونگی موفقیت در ثبت تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی
بهترین روش برای جذب شاگرد ثبت تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تخصصی تبلیغات اینترنتی مانند سایت (ایران مدرس) است. برای درج تبلیغات تدریس در این وب سایت در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از ثبت نام آگهی تدریس خودتان را درج نمائید. ثبت آگهی تدریس در این وب سایت کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغات خودتان را با پرداخت هزینه مناسبی ویژه کنید و بازدید و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های ویژه در تمامی صفحات سایت بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده خواهد شد و بیشتر هم دیده می شوند. تبلیغات اینترنتی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی مزیتیکه دارد این است که در کل کشور دیده می شود. حتی اگر شما خودتان ساکن شهر کوچکی هستید که تقاضای زیادی برای تدریس خصوصی وجود ندارد می توانید با ثبتآگهی در ایران مدرس از سایر شهرها هم شاگرد جذب نموده و به صورت انلاین تدریس کنید.  اگر می خواهید در تبلیغات تدریس خصوصی موفق باشید، خوب شاگرد جذب کنید و در نهایت درآمد بالایی از کار تدریس خصوصی داشته باشید در مرحله اول، همانطور که گفته شد، باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربیننده درج نمائید. در مرحله بعدباید خود شما هم آگهی و تبلیغات خودتان را خوب بنویسید. در وب سایت (ایران مدرس) در رابطه با نحوه نوشتن آگهی تدریس موفق، نکات کلیدی برای داشتن تبلیغات تدریس پربازده، چگونگی نوشتن متن آگهی خوب و موثر و .... توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده یا نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریسدر این زمینه کاملا مفید و موثر است. در ادامه نیز مهمترین نکات در این زمینه ارائه می گزدد. متن آگهی خودتان را خوب بنویسید. در ایران مدرس اگر در متن آگهی شما، به عنوان مثال، عبارت تدریس خصوصی هندسهوجود داشته باشد، آنگاه تبلیغ شما به متقاضیانی که در جستجوی معلم هندسه هستند و از طریق گوگل وارد سایت شده اند نمایش داده خواهد شد. بنابراین سعیکنید اسم تک تک دروس تدریسی خودتان را در متن آگهی بنویسید. بعد از تمام کردن متن آگهی یکبار دیگر آن را بخوانید. آیا اگر شما خودتان این تبلیغ تدریس را می دیدید، با مدرس تماس می گرفتید؟ هر نکته ای که وجود دارد را بنویسید. ثبت اختراع دارید، در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اید، کتاب تالیفی دارید، در دانشگاه یا مدارس مختلف تدریس کرده اید و هر مورد دیگری که هست را بنویسید. هر چه بیشتر، بهتر. موارد مهمتر را در پاراگراف اول جای دهید ومواردی که کمتر اهمیت دارد را در انتهای آگهی خودتان بنویسید. در یک جمله:متن آگهی تدریس شما باید متقاعد کننده باشد. به هر میزان توضیحاتی که می نویسید کاملتر باشد بهتر است. البته اصل صداقت را رعایت کنید.
متن آگهی تدریس خودتانرا هم عالی بنویسید. در متن آگهی تدریس هیچ محدودیتی از لحاظ کاراکتر ندارید. بنابراین تا جایی که می توانید توضیحات کامل ارائه کنید. موارد زیررا در نظر بگیرید.
1- اسم تمام دروس تدریسی خودتان را با جزئیات کامل ارائه کنید. در ایران مدرس (همین سایت) در صورتی آگهی شما به عنوان مثال به متقاضیان تدریس خصوصی شیمی 1نشان داده می شود که در متن آگهی تدریس خودتان عبارت تدریس خصوصی شیمی 1 را ذکر کرده باشید. بنابراین تاکید می شود اسم همه ی دروس تدریسی را ارائه کنید.
2- متن آگهی را کامل کامل بنویسید. هر جا که تدریس کرده اید. هر چند سال که سابقه تدریس دارید و هر موردی که می تواند به جلب اعتماد شاگردها و یا والدین انها کمک کند را در متن آگهی تدریس خودتان ارائه نمائید.
3- از شاگردهایتان نظر سنجی کنید و نظر شاگردانتان رادر مورد کلاسهای خصوصی خودتان در متن آگهی تدریس ارائه کنید. البته اگر نظر سنجی واقعی باشد و نظر شاگردهای قبلی شما در مورد تدریس شما مثبت باشد،در جلب اعتماد کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی بسیار موثر خواهد بود.
ارائه متن کامل و قانع کننده:متن آگهی تدریس خصوصی خودتان را خوب، کامل و قانع کننده بنویسید. معمولا کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی قبل از تماس و تقاضا برای کلاسهای تدریس خصوصی چندین آگهی تدریس را مشاهده کرده و با هم مقایسه می کنند. اگر متن آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید مسلما با شما تماس خواهند گرفت. در متن آگهی تدریس خودتان سوابق کاری، اقتخارات، وجه تمایز کلاسهای خودتان در مقایسه با سایر کلاسهای دیگر مدرسین، برتری ها و مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی خودتان، روند کاری که می اتواند منجر به نتیجه گرفتن شاگردانتان شود وهر عامل دیگری که فکر می کنید در جلب اعتماد متقاضیان تدریس خصوصی و یا والدین آنها موثر است را ارائه نمائید. آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده در ایران مدرس بازدید خوبی می گیرند. اگر متن آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید، این بازدیدها منجر به تماس و جذب شاگرد و در نهایت کسب درآمد از تدریس خصوصی خواهد شد.
کاربر پسند بودن و گوگل پسند بودن آگهی تدریس به صورت همزمان:اگر موارد بالا را رعایت کنید (نوشتن عنوان آگهی تدریس جذاب، متن متقاعد کننده، انتخاب عکس مناسب برای آگهی تدریس، ارائه هزینه مناسب، ثبت جزوه و ...) آگهی تدریس خصوصی شما کاربرپسند خواهد بود. اگر می خواهید آگهی شما ازنظر گوگل هم مناسب باشد، به آگهی تدریس خودتان لینک بدهید و متن آگهی را کامل بنویسید. متن های با تعداد کلمات کمتر از 250 کلمه از نظر گوگل اسپم به حساب می آید. اگر متن آگهی تدریس خودتان را کامل بنویسید از نظر گوگل هممتن ارزشمندی به حساب خواهد آمد و در نتایج جستجوی آن بیشتر نمایش داده خواهد شد. نکته بعدی که باید در نظر بگیرید این است که گوگل برای متن های تکراری ارزشی قائل نیست. بنابراین آگهی تدریس خودتان را خودتان بنویسید و آگهی های تدریس دیگر کاربران را کپی نکنید. آگهی های تدریس کپی شده هم توسطکاربران قابل تشخیص است و دیگر آگهی کاربر پسند نخواهد بود و هم از نظر گوگل ارزشی ندارد.
تمامیافتخارات، رتبه برتر کنکور بودن، موفقیت در آزمونها و المپیادها، شاگرد اول بودن در هر مقطع تحصیلی، مقالات معتبر، سوابق تدریس در دانشگاهها، مدارس و آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی، شاگردهای موفقی که داشته اید، روند کاری که می دانید منجر به موفقیت شاگردهایتان خواهد شد و .... را در متن آگهی ارائه دهید. دقت کنید هر چه بیشتر این موارد را بنویسید، احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد.
برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و موفق بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. در کلاسهای خصوصی و گروهی نظرات شاگردهایتان را بنویسید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی ارائه دهید. این کار بسیار در جذب شاگرد موثر است. متن تبلیغات کاملتر = درآمد بیشتر از تدریس خصوصی
متن تبلیغات تدریس خصوصی:متن تبلیغات تدریس خصوصی باید خوب نوشته شود. در پاراگراف اول متن تبلیغاتتدریس خصوصی بهترین سوابق خودتان را بنویسید. همانطور که گفته شد، متن تبلیغات تدریس را کامل بنویسید ولی اگر پاراگراف اول را خوب ننویسید؛ متن شما خوانده نخواهد شد. می توانید از شاگردهایتان در کلاسهای خصوصی و گروهی نظر سنجی کنید و نظرات مثبت آنها را در متن آگهی تدریس خودتان قرار دهید. اگر واقعا خوب تدریس کنید و نظرات شاگردهایتان مثبت است، قرار دادن این نظرات در متن تبلیغات تدریس خصوصی بسیار موثر بوده و شاگردهای بیشتری برای شما جذب خواهد کرد. متن تبلیغات تدریس خصوصی را به زبان رسمی بنویسید و یکیدوبار آن را بخوانید که غلطهای املایی نداشته باشد. مواردی بوده است که یکمدرس در متن آگهی تدریس خودش چند غلط املایی داشته است. به نظر شما آیا دانش آموزان و دانشجویان و یا والدین آنها به چنین شخصی برای تدریس خصوصی اعتماد می کنند؟!  یک عکس رسمی و بسیار مرتب و شیک از خودتان برای آگهی ثبتکنید. این عکس در جذب شاگرد شما بسیار موثر خواهد بود. میزان جذب شاگرد شما نسبت مستقیم با نحوه نوشتن متن تبلیغات تدریس شما دارد. هر چه در متن آگهی دلایل بیشتری برای متقاعد کردن والدین و یا خود دانش آموزان و دانشجویان ارائه کرده باشید، شاگردهای بیشتری جذب خواهید کرد. البته دلایل ومدارکی که ارائه می کنید باید واقعیت داشته باشد و صادقانه نوشته شده باشد. اگر ثبت اختراع دارید، در مجلات معتیر آی اس آی و علمی پژوهشی و در کنفرانسهای علمی مختلف مقاله ارائه نموده اید، در کنکور و المپیاد رتبه خوبی بدست آورده اید و ... همه ی این موارد را در متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان ارائه نمائید.
برای جذب شاگرد روشهای مختلفی وجود دارد. در این زمینه مطالعه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیمفید است. مثلا می توانید تراکت چاپ کنید و توزیع نمائید. البته باز هم تبلیغات اینترنتی به نسبت چاپ تراکت بهتر است. اولا چاپ و توزیع تراکت برایجذب شاگرد هزینه دارد. هم برای چاپ تراکت باید هزینه بپردازید و هم برای توزیع ان. نکته دیگر اینکه با چاپ و توزیع تراکت فقط می توانید چند محله راپوشش بدهید و این نوع تبلیغات گستردگی تبلیغات اینترنتی را ندارد. نکته مهمتر اینکه تبلیغات اینترنتی هدفمنداست. افرادی در گوگل برای تدریس خصوصی جستجو می کنند و به سمت آگهی تدریس شما هدایت می شوند که واقعا نیازمند دریافت خدمات تدریس خصوصی هستند. تراکتهایی که توزیع می کنید ممکن است از هر 10 تراکت 1 عدد ان بدست شخصی برسد که واقعا تدریس خصوصی لازم دارد. در ضمن، عمر تراکت کوتاه است. یک یا دو روز بیشتر دوام نمی آورد. تبلیغات تدریس شما در ایران مدرس تاوقتی که خودتان ان را حذف نکنید باقی می ماند و برای جذب شاگرد شما موثر خواهد بود. بنابراین برای جذب شاگرد، ثبت تبلیغات در این وب سایت به نسبت تراکت مزایای خیلی زیادی دارد. اگر بخواهید در روزنامه برای جذب شاگرد تبلیغ کنید باز هم هزینه بالایی دارد. هزینه ای که برای ثبت اگهی یک روزه در روزنامه پرداخت می کنید را می توانید برای ثبت آگهی ویژه تدریس یک ماهه در ایران مدرس نگه دارید. تبلیغات در روزنامه هم عمر کوتاهی دارد و بعد از یکی دو روز دور انداخته می شود.
چگونه بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی خودم را افزایش دهم؟راهکارهای زیادی برای افزایش بازدهی و اثرگذاری تبلیغات تدریس خصوصی وجود دارد. یکی از راهکارهایی که می توانید در نظر بگیرید همان ویژه کردن آگهی وتبلیغات تدریس خصوصی است. ویژه کردن آگهی تدریس خصوصی بازدهی آن را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد. راهکار دیگری که می توانید در نظر بگیرید این است که در عنوان آگهی مهمترین ویژگی و مشخصه برجسته خودتان را بنویسید تا وقتی کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی بین آگهی های مختلف آگهی شما را میبینند ترغیب شوند بر روی آن کلیک کنند. عنوان آگهی خیلی مهم است و اگر جذاب نوشته شده باشد به افزایش بازدهی تبلیغات شما خیلی کمک خواهد کرد. در عنوان آگهیلازم نیست اسم تمام دروس تدریسی خودتان را بنویسید. اسم مهمترین دروسی که تدریس می کنید را در عنوان اگهی بنویسید و در کنار آن مهمترین ویژگی خودتانکه برای متقاضیان تدریس خصوصی می تواند جذاب باشد را بنویسید. اسم دروس مختلف با تمام جزئیات را می توانید در متن آگهی بنویسید (حتما در متن آگهی اسم تک تک دروسی تدریس خودتان را بنویسید تا بازدهی آن بیشتر شود). در عنوان آگهی عبارتهایی مانند دبیر رسمی آموزش و پرورش، جلسه اول کاملا رایگان، تدریس تضمینی با قرارداد کتبی، مدرس و استاد دانشگاه، 15 سال سابقهتدریس خصوصی، عدم دریافت هزینه در صورت عدم رضایت و .... برای افزایش بازدهی آگهی های شما می تواند کاملا موثر باشد. از این عبارتها در عنوان آگهی تدریسخودتان حتما استفاده کنید. یا اگر مثلا در کنکور و یا المپیاد و .... رتبهخوبی کسب کرده اید در عنوان آگهی بنویسید. به عنوان مثال دیگر، اگر در زمینه تدریس خصوصی آیلتس و یا تدریس خصوصی تافل فعالیت دارید و خودتان در این آزمونها نمره خوبی کسب کرده اید در عنوان آگهی این نمره را ذکر نمائید.خلاصه اینکه عنوان آگهی مانند دروازه ورود آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی شماست و هر چه بهتر و جذاب تر باشد در جذب شاگرد خصوصی موثرتر است. علاوه بر موارد گفته شده، برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی موثر در متن آگهی توضیحاتبسیار کاملی ارائه کنید. رزومه قوی ای از خودتان ارائه نمائید و آگهی خودتان را متقاعد کننده بنویسید. متن آگهی تدریس را به گونه ای بنویسید که هر شخصی که آن را مطالعه کرد متقاعد شود با شما تماس بگیرد. در متن آگهی اسم تمام دروس تدریسی خودتان را بنویسید. برای آگهی تدریس خودتان یک عکس مناسب پرسنلی از خودتان ارائه دهید و برای تبلیغ خودتان کلمات کلیدی تعیین نمائید.
ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در اینترنت نه به لحاظ زمانی و نه به لحاظ مکانی محددویت ندارد. آگهیو تبلیغات تدریس خصوصی شما در همین سایت ایران مدرس تا وقتی که خودتان آن را حذف نکنید باقی می ماند. وقتی در روزنامه تبلیغ می دهید آگهی شما فقط همان یک روز باقی می ماند و بعد از آن کسی تبلیغ شما را نخواهد دید. تبلیغات اینترنتی در هر ساعتی از شبانه روز قابل مشاهده است و با گسترش گوشی های هوشمند همه ی افراد از کل کشور می توانند تبلیغات شما را مشاهده نمایند.
در تبلیغات اینترنتی امکانات زیادی برای معرفی خودتان دارید و هر مقدار که بخواهید می توانید درزمینه سوابق تدریس، رزومه کاری، مزایای کلاسهای خصوصی خودتان و ... توضیح دهید. در تبلیغات روزنامه و تراکت توضیحات مختصری می توانید ارائه کنید. درهمین سایت برای آگهی های تدریس خصوصی خودتان میتوانید عکس انتخاب نمائید و توضیحات کامل در زمینه سوابق تدریس خودتان ارائه کنید تا دانش آموزان و والدین آنها با اطمینان با شما تماس بگیرند. در این سایت می توانید نظرات شاگردهایتان را ثبت کنید و برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت نمائید.
درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصیدر اینترنت و خصوصا در سایتهایی مانند ایران مدرس (همین سایت) که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغ تدریس خصوصی فعالیت دارند، به نسبت سایر انواع روشهایتبلیغاتی برای جذب شاگرد بسیار مفیدتر و موثر تر است. در حال حاضر استفادهاز اینترنت کاملا فراگیر شده است و تقریبا همه ی افراد جامعه روی گوشی هایخودشان اینترنت دارند. استفاده از اینترنت و تبلیغات اینترنتی به گونه ای توسطعه پیدا کرده است که استفاده از روزنامه و درج تبلیغات بر روی کاغذ دیگر توجیه چندانی ندارد. تبلیغات اینترنتی برای تدریس خصوصی و جذب شاگرد ویا ارائه هر نوع کالا و خدمات دیگر کاملا موثر و پربازده است. تبلیغات در اینترنت محدودیت زمانی ندارد. آگهی خودتان را در هر زمانی و سریعتر از هر نوع تبلیغات دیگر می توانید منتشر کنید. آگهی شما در هر زمانی (حتی ساعت 2 نصف شب) قابل مشاهده خواهد بود. تبلیغات شما اینطور نیست که برای زمان محدودی باقی بماند و تا زمانی که خودتان آگهی تدریس را حذف نکرده اید در ایران مدرس و یا سایر سایتهای تبلیغاتی باقی می ماند. پس اگر دقت کرده باشید، تبلیغات اینترنتی به لحاظ زمانی هیچ محدودیتی ندارد. به لحاظ مکانی هم آگهی اینترنتی به نسبت انواع تبلیغات دیگر کاملا دارای مزیت است. شما ممکن است ساکن تبریز باشید و برای اموزش (به عنوان مثال) و تدریس خصوصی تری دی مکساز تهران، کرج، اصفهان، مشهد و یا هر جای دیگر ایران شاگرد جذب کنید و به صورت آنلاین تدریس کنید. این مزیت را نه تبلیغات روزنامه دارد و نه تبلیغاتتراکت و نه هیچ نوع تبلیغات دیگری.
ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرسبهترین روش برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. ممکن است روشهای دیگری مانند تبلیغات در روزنامه، تبلیغات تراکتی، همکاری با آموزشگاهها و ... برای جذب شاگرد وجود داشته باشد ولی هیچکدام از روشهای مزبور بازدهی ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس را ندارد. وقتی از طریق اموزشگاهها شاگرد جذب می کنید، هر جلسه باید 30 یا 40 درصد درامد تدریس را به انها پرداخت کنید و در نتیجه درامد شما محدود خواهد شد. در ضمندر این حالت قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصیرا خودتان تعیین نخواهید کرد. همکاری با اموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی برای شروع کار خوب است ولی در ادامه با ثبت تبلیغ در همین سایت می توانید به صورت مستقل کار کنید. درج اگهی تدریس در سایتهای آگهی عمومی هم به اندازه درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس مفید نخواهد بود. البته نکته ای کهباید در نظر داشته باشید این است که اگهی تدریس خصوصی خودتان را خوب و متقاعد کننده بنویسید. برای تبلیغات تدریس خودتان یک عکس پرسنلی مرتب انتخاب کنید. عکس در افزایش بازدهی آگهی کاملا موثر است. اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید باید برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. رزومه کاملی ارائه دهید و اسم تمام دروس تدریسی را بنویسید. از شاگردهایتان نظر خواهید کنید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی بنویسید. (مثلا این آگهیرا ببینید). برای دروس تدریسی خودتان جزوه یا خلاصه جزوه ثبت کنید و به صورت مداوم آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را به روز کنید. هر چه آگهی تدریس شما کاملتر و متقاعد کننده تر باشد احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. در ایران مدرس ما تلاش خواهیم کرد آگهی شما دیده شود. اینکه آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید به گونه ای که افرادی که تبلیغ شما را می بینند متقاعد شوند برای کلاسهای تدریس خصوصی با شما تماس بگیرند به عهده خود شما است.
تبلیغاتتدریس خودتان را از نظر گوگل بهینه بنویسید. در مرحله اول متن آگهی تدریس شما نباید خیلی کوتاه باشد. متن های بلند از نظر گوگل بهینه تر و معتبر است. بنابراین هر چه رزومه کاملتری از خودتان ارائه کنید علاوه بر اینکه اعتماد کاربران را بیشتر جلب می کنید، تبلیغات تدریس شما از نظر گوگل هم معتبرتر خواهد بود. آگهی های تدریس سایر مدرسین را کپی نکنید. آگهی های کپیشده از نظر گوگل اعتبار ندارد.
نکته دیگری که برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس خودتان می توانید در نظر داشته باشید این است که به آگهی خودتان و به صفحه شخصی خودتان در ایران مدرس از وبلاگ خودتان و یا از سایتهای مختلف، شبکه های اجتماعی، فرومها و انجمنها و .... لینک بدهید. هر چه صفحه آگهی تدریس شما لینک بیشتری بگیرید از نظر گوگل معتبرتر بوده و بازدید بیشتری خواهد گرفت و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.
برای موفقیت در تدریس خصوصی و جذب شاگردهای بیشتر تبلیغات تدریس خودتان را در سایتهای www.soodiran.com - www.tadris-riazi.com - www.irankonkur.comو یا سایتهای تبلیغاتی دیگر هم ثبت نمائید. تنها به ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس اکتفا نکنید. ثبت آگهی تدریس در سایتهای مزبور هم رایگان است و برای جذب شاگرد موثر می باشد.
برای کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت کنید. در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک نمائید.

2- آگهی تدریس خودتان را به مرور تکمیل کنید. آگهی های تدریس کاملتر بازدهی بالاتری دارند. از نظر گوگل این آگهی ها معتبرتر به حساب می اید و از نظر کاربران هم متقاعد کننده تر خواهد بود.

3- آگهی تدریس خودتان را در صورت تمایل ویژه کنید. آگهی های ویژه بازدهی بالاتری دارند.

4- دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب کنید. دروسی را انتخاب نمائید که به تدریس آنها علاقه دارید و از تدریس آنها لذت می برید.

5- بر دروس تدریسی خودتان موفق باشید. رمز موفقیت در تدریس داشتن شاگردهای راضی است. کاری کنید شاگردهای شما ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان با شما تماس بگیرند.
(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم؟

اگر سوال چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم؟ برای شما هم مطرح است خواندن ادامه این مطلب می تواند برای شما مفید و موثر باشد. برای موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید به این کار علاقه داشته باشید و از سر اجبار و بیکاری سراغ این کار نیائید. اگر واقعا به کارهای آموزشی و تدریس علاقه دارید می توانید در این زمینه موفق باشید. البته اگر هم علاقه نداشته باشید می توانید درامدی بدست آورید ولی موفقیتهای بزرگ در انتظار شما نخواهد بود. حتی دروسی را که تدریس می کنید با علاقه انتخاب نمائید. اگر بیشتر دوست دارید شیمی تدریس کنید تا ریاضی، در این حالت تدریس خصوصی شیمی انجام دهید. البته درسی که تدریس می کنید باید متقاضیان زیادی هم داشته باشد. دروسی مانند زبان انگلیسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، دروس دانشگاهی، بعضی از نرم افزارها و ... متقاضیان بالایی برای تدریس خصوصی دارند. - مطالعه کنید :چگونه بازدهی کار خودمان در زمینه تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟

در مرحله بعد باید بر درسی که می خواهید تدریس کنید کامل مسلط شوید و خوب آن را بلد باشید. در جلسه اول کلاس خصوصی سوتی بدهید کلاسها کلا کنسل می شود. در جلسات بعدی هم با کیفیت بالا تدریس کنید. نتیجه گرفتن شاگردهای خودتان را در اولویت اول قرار دهید. برای آنها برنامه ریزی کنید و مشاوره بدهید. شاگردهای خودتان را به سمت موفقیت در تحصیل هدایت کنید. کار شما فقط ارائه درس نیست از یک معلم خصوصی انتظار می رود نتیجه بگیرد حال دیگر خودتان باید به هر نحوی که شده کاری کنید شاگردهایتان درس بخوانند و نمره خوبی بگیرند. مطالعه مقاله نحوه موفقیت در تدریس خصوصی در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد. سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. با آموزشگاهها تماس بگیرید، در سایتهای تخصصی تدریس خصوصی مانند www.iranmodares.com    یا سایت www.tadris-riazi.com   و یا سایتهای مشابه که به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند آگهی خودتان را درج کنید. اگر کار تدریس کنکور انجام می دهید سایت www.irankonkur.com  هم می تواند گزینه خوبی باشد.
با توجه به مطالب گفته شده فرمول موفقیت در تدریس خصوصی به صورت زیر است: تعداد شاگردهای خودتان را با روشهای مختلف افزایش دهید، دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب کنید و دروسی را تدریس کنید که به آنها علاقه دارید، در نهایت هوای شاگردهایتان را داشته باشید و آنها را خوب به نتیجه برسانید.iranmodares


دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب کنید: اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصیبه صورت کلی موفق باشید سعی کنید دروسی را تدریس کنید که به آنها علاقه دارید و در دوران تحصیل خودتان در آن دروس نمرات خوبی کسب نموده اید. همانطور که می دانید، موفق ترین افراد در هر کار و حرفه ای افرادی هستند کهبه کار خودشان عشق و علاقه دارند. اگر شما نیز به کار تدریس علاقه داشته باشید و در کنار آن دروسی را برای تدریس انتخاب کنید که خودتان از تدریس آنها لذت می برید در نهایت در کار خودتان بسیار موفق خواهید بود. ممکن است در یک روز شما چند جلسه کلاس داشته باشید. اگر دروسی را تدریس کنید که خودتان هم به آن دروس علاقه دارید و از تدریس آنها لذت می برید هم درآمد کسب خواهید کرد و هم به صورت موثرتری کلاسهای خودتان را برگزار خواهید نمود.

تمرین بدهید و حل تمرینات و مسائل را بخواهید:بخش مهمی از کار تدریس ارزیابی است. شما اگر از اول ترم تا آخر ترم درس بدهید و بسیار خوب هم تدریس کنید اما اگر ارزیابی نداشته باشید نمی دانید ومتوجه نخواهید شد که آیا شاگردهای شما درس را متوجه شده اند یا نه. شما باید ارزیابی از میزان یادگیری شاگردهایتان داشته باشید تا هم میزان یادگیری آنها را بسنجید و هم نحوه تدریس خودتان را آزمایش کنید. اگر میزان یادگیری اکثریت حاضر در کلاس خوب نیست احتمالا شما باید در نحوه تدریس خودتان تجدید نظر کنید. ساده ترین ارزیابی که به شما دید می دهد و می توانید از ان برای اصلاح نحوه تدریس خودتان استفاده کنید همان سوال پرسیدن در کلاس حین تدریس است. هم کلاس متنوع تر خواهد شد، هم همه ی افراد حاضر درکلاس بیشتر حواسشان را جمع خواهند کرد و هم متوجه خواهید شد که مطالب ارائه شده قابل فهم بوده است یا نه. 
- برای هر کدام از شاگردهایتان با توجه به شرایطی که دارد راهکارهای مختص خودش را ارائه دهید.توجه به این نکته در کار تدریس خصوصی بسیار مهم است. ممکن است شما شاگردی داشته باشید که دو ترم گذشته کلا مشروط شده باشد. یا در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شاگردی داشته باشید که اصلا ریاضی را از پایه بلد نیست. یا در بحث تدریس دروس دانشگاهیممکن است شاگرد شما درسی را با شما بردارد که پیش نیازهای آن را اصلا بلد نیست. با توجه به شرایط موجود، وضعیت تحصیلی شاگرد شما و تعداد جلسات و وقتی که دارید باید تلاش کنید بهترین کار ممکن را انجام دهید. این دیگر به خودتان بستگی دارد. در کار تدریس خصوصی باید بتوانید با توجه به وضعیت تحصیلی شاگردهایتان که معمولا خوب هم نیست آنها را به سمت موفقیت هدایت کنید.

برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- کلاسهای تدریس را در زمان مناسب برگزار کنید. به عنوان مثال اگر شاگرد شما تا ساعت 4 بعد از ظهر کلاس مدرسه یا دانشگاه را دارد، بعد از ان دیگر جلسه تدریس خصوصی نذارید. چون شاگرد شما کاملا خسته است و کلاس تدریس خصوصی برای او بازدهی ای نخواهد داشت. بهتر است با شاگردهای خودتان حرف بزنید و ببینید که بیشترین بازدهی را در چه ساعتی از روز دارند و کلاس تدریس خصوصی را در ان ساعت برگزار کنید.
2- قبل از حضور در جلسات تدریس و تدریس خصوصی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تاجایی که می توانید بر مباحث تدریسی مسلط باشید. اگر کار تدریس را به تازگیشروع کرده اید در ابتدای کار چند درس محدود را درس بدهید تا خوب بر انها مسلط شوید. در ادامه می توانید تعداد درسهای تدریسی خودتان را بیشتر کنید. قبل از جلسات تدریس وقت بذارید و بر مطلب مسلط شوید.

(0) نظر
برچسب ها :
کلاسهای خصوصی، مزایا و فوای برای موفقیت تحصیلی
3- در کلاسهای اصلی خودتان هم حاضر باشید.شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی شما را از شرکت در کلاسهای مدرسه و دانشگاه بی نیاز نمی کند. در کلاسهای اصلی خودتان شرکت کنید و در این کلاسها جزوه یادداشت نمائید و حضور فعال داشته باشید. با شرکت در کلاسهای اصلی خودتان هم درس را بهتر یاد می گیرید و هم در نهایت اگر بخواهید از کلاسهای تدریس خصوصی هم استفاده کنید تعداد جلسات کمتری لازم خواهید داشت و در نتیجه هزینه کلاسهای تدریس خصوصیشما پایین تر خواهد شد. کلاسهای تدریس خصوصی در کنار کلاسهای اصلی شما مفید خواهد بود نه به جای آنها. البته اگر در بعضی از موارد نتوانستید در کلاسهای اصلی خودتان شرکت کنید برای جبران غیبت ها هم کلاسهای تدریس خصوصی مفید است.
در طول ترم کلاسهای خصوصی را برگزار نمائید. برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم به نسبت حالتی که بخواهید از این کلاسها فقط در ایام امتحانات استفاده کنید بسیار مفیدتر خواهد بود. خصوصا برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی و جلسات تدریس خصوصی فیزیکدر طول ترم بسیار مفید است. این دروس برای یادگیری به حل تمرین و مسئله نیاز دارند و بنابراین آموزش آنها در طول ترم بیشترین بازدهی را خواهد داشت. برای سایر دروس هم اگر تعداد جلسات تدریس بالایی لازم دارید از موکولکردن کلاسها به ایام امتحانات حذر کنید. اگر برای بعضی از دروس دو سه جلسهبیشتر کلاس خصوصی لازم ندارید، برای این دروس می توانید در ایام امتحانات از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. نکته مهم دیگر این است کهدر ایام امتحانات هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با مدرسین با سابقه، خوب و با تجربه سخت خواهد شد. چون وقت این مدرسین در ایام امتحانات معمولا پر است. پس در هر حالت بهتر است از کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم استفادهکنید تا هم کلاسهای خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ نمائید، هم بتوانید با مدرسین خوب کلاس بگیرید و هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن باشید. مطالعه کنید: چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و در امتحان ریاضی موفق باشیم؟
با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توان در درس و تحصیل موفق تر بود. کلاسهای تدریس خصوصیبرای دانش آموزان و دانشجویانی که قصد دارند در نحوه درس خواندن خودشان و نمراتی که می گیرند تحول مثبت عظیمی ایجاد نمایند می تواند کاملا مثبت باشد. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان که در درسهای خودشان عملکرد خوبی نداشته اند، با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی به درس و تحصیل برگشته اند و با معدل خوب فارغ التحصیل شده اند. البته اینطور نیست که بگوئیم فقط با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هر مشکلی را می توان حل کرد و اگر در این کلاسها شرکت کنید درس خواندن هم لازم نیست و خود به خود نمرات عالی خواهید گرفت. در مرحله اول یک تصمیم جدی لازم است. خودتان باید بخواهید که تغییر کنید و تصمیم بگیرید که به نسبت قبل عملکرد بسیار بهتری داشته باشید. وقتی چنین تصمیمی گرفت شد و برای گرفتن نمرات خوب و عالیو موفقیت در امتحانات و تحصیل مصمم شدید، در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی هم می تواند بسیار مفید باشد. پس در مرحله اول اراده و انگیزه خودتان مهم است. بعد از آنکه تصمیم گرفتید که در ترم حاضر بسیار به نسبت قبل بهتر عمل کنید برای عملی کردن این تصمیم راه حلهای زیادی در پیش روی شما قرار دارد. ممکن است بخواهید از کتابهای کمک آموزشی استفاده کنید، فیلمهای آموزشی خریداری نمائید، در کلاسهای اصلی خودتان مرتب تر حضور داشته باشید، برنامه ریزی داشته باشید، از کلاسهای خصوصی استفاده کنید و ... . همه ی این موارد خوب است هر چند در بسیاری از موارد بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی بسیار بیشتر می باشد. اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در امتحانات استفاده کنید و نتیجه گرفتن برای شما مهم است موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- تا جایی که ممکن است سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصیرا در طول ترم برگزار کنید تا هم هزینه کلاسها مناسبتر باشد و هم از نتیجهگرفتن خودتان مطمئن تر باشید.

2- در ایام امتحانات هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را برای رفع اشکال و جمع بندی ادامه دهید. یک جلسه کلاس خصوصی روز قبل از امتحان می تواند کاملا موثر باشد.

3- اگر برای شما ممکن است، کلاسهای خصوصی را در منزل برگزار نمائید. برگزاری جلسات تدریس خصوصی در منزل به نسبت آموزشگاه و ....بازدهی بالاتری دارد.

4- کلاسهای تدریس خصوصی را جدی بگیرید. درست است که نمره شما را قرار است معلم یا استاد اصلی تعیین کند ولی به هر حال برای نتیجه گرفتن در امتحان باید با جدیت در کلاسهای خصوصی شرکت کنید و تمرینات و تکالیف را انجام دهید.

5- تمرینات و تکالیفی که مدرس و معلم خصوصی به شما میدهد را انجام دهید. شرکت در 100 جلسه کلاس خصوصی بدون تلاش خودتان فایده نخواهد داشت.

6- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک را زودتر شروع کنید. این درسها برای یادگیری به زمان و حل تمرین و مسئله نیاز دارند.

7- اگر در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی شرکت می کنید، در زمانهای بین کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور کنید و لغات جدید و گرامر و .... را خودتان تمرین کنید. در هر حالتی اگر بخواهید درس، نرم افزار و یا هر مطلیی را به صورت عمقی تر و پایه ای تر و با اختصاص زمان کمتر به آن اموزش ببینید استفاده از کلاسهای خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای خصوصی ویژگی بسیار خوب که دارد این است که انعطاف بالایی را دارا می باشد. این کلاسها با سطح معلومات و سواد شما قابل تنظیم است. اگر در حد متوسط و خوب هم درس را بلد باشید مباحثی در این کلاسها می تواند مطرح شود که برای شما هم مفید باشد. برای یادگیری دروسمختلف، اموزش زبان (برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید)، آموزش انواع نرم افزار، موسیقی، هنر، رشته های ورزشی و .... استفاده از این کلاسها مفید و موثر است. مشاهده کنید: لیست کامل اساتید تدریس خصوصی.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210801
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X