تدريس خصوصي
بهترین مدرسین تدریس خصوصی ریاضی
بهترین مدرسین تدریس خصوصی ریاضی -اگر در جستجوی بهترین مدرسین ریاضی خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشورهستید ... اگر می خواهید برای خودتان و یا فرزندتان کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی را با بهترین مدرسین ریاضی خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور و .... هماهنگ نمائید ... چنانچه در درس ریاضی اشکالات پایه ای دارید و قصد دارید با شرکت در کلاسهای اساتید با تجربه و با سابقه ریاضی به صورت خصوصی درس را به صورت بسیار عالی یاد بگیرید ... اگر ترمهای قبل خودتان و یا فرزندتان در آموزش ریاضی و گرفتن نمره خوب در امتحان ریاضی خیلی موفق نبودهاید .... در هر صورت برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت زیر کلیک کنید.


لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضیiranmodares


با کلیک بر روی عبارت بالا کاملترین لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه،ریاضی ششم، هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم، ریاضیات دانشگاهی، ریاضی ابتدایی و دبستان، ریاضیات کنکور و .... را مشاهده خواهید کرد و می توانید از بین آنها بهترین مدرس و استاد ریاضی که برای یادگیری شما مناسب است را انتخاب کنید.


قیمت تدریس خصوصی ریاضی و عوامل و پارامترهای موثر بر آن


iranmodaresبرچسب‌ها: بهترین مدرسین ریاضی،

اگر در جستجوی بهترین مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی ، معلمان و دبیران مجرب ریاضی، اساتید با سابقه تدریس ریاضی در تهران، کرج، اصفهان، مشهد و یا هر جای ایران هستید ... اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی پایه ریاضی خودتان را تقویت کنید و در این درس موفق باشید ... اگر می خواهید در امتحان ریاضی به نسبت ترمهای قبل نمره بهتری بگیرید و به معنای واقعی پیشرفت کنید .... چنانچه قصد دارید ریاضی را به صورت کاملا مفهومی اموزش ببینید و در امتحان، کنکور و المپیاد ریاضی موفق شوید ... در هر ضورت برای مشاهده کاملترین لیست استادهای ریاضی و مشاهده بهترین مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی ، معلمان و دبیران مجرب ریاضی و .... بر روی لینک معلم تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت ذکر شده لیست مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است را می توانید مشاهده کنید. در این وب سایت تا سال 97 نزدیک به 18000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند.

در سایت ایران مدرس مدرسین ریاضی به دو صورت رایگان و ویژه آگهی تدریس ریاضی خودشان را ثبت کرده اند. آگهی های تدریس ویژه زمینه نقره ای و یا طلایی رنگ دارند. توصیه می شود کلاسهای خصوصی را با مدرسینی هماهنگ کنید که آگهی ویژه ثبت نموده اند و در کار تدریس جدی تر هستند.

یکی از دغدغه های اکثر افراد در رابطه با کلاسهای خصوصی ریاضی قیمت این کلاسها است. مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی می تواند کاملا موثر باشد. قیمت کلاسهای ریاضی به عوامل مختلفی از جمله سابقه مدرس تدریس خصوصی، تعداد جلسات تدریس ریاضی، تضمینی یا غیر تضمینی لودن کلاسهای خصوصی، زمان برگزاری کلاسها و .... بستگی دارد. به هر حال اگر قصد دارید با بهترین مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی ، معلمان و دبیران مجرب ریاضی و ... کلاسها را هماهنگ کنید باید حاضر باشید هزینه مناسبی هم برای این کلاسها پرداخت کنید. مدرسین با سابقه و با تجربه معمولا با قیمت خیلی پایین کار نمی کنند.iranmodares


بهترین اساتید و مدرسین ریاضی


ریاضیات


iranmodares

اگر در جستجوی بهترین مدرسین، معلمان و اساتید تدریس خصوصی ریاضی در تهران و کرج هستید .... اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ نمائید .... اگر قصد دارید با استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی این درس مهم را به صورت پایه ای آموزش ببینید ... اگر در تهران یا کرج قصد دارید با مشاهده کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و با مشاهده قیمتی که مدرسین برای کلاسهای خودشان ثبت نموده اند و با مشاهده سوابق کاری و رزومه کاری مدرسین معلم مورد نظر خودتان را با آگاهی کامل انتخاب کنید .... در هر صورت برای مشاهده کاملترین لیست اساتید و مشاهده بهترین مدرسین، معلمان و اساتید تدریس خصوصی ریاضی در تهران و کرج بر روی لینک زیر کلیک نمائید.


مشاهده مدرسین تدریس خصوصی ریاضیiranmodares


توصیه های برای استفاده بهتر از کلاسهای خصوصی ریاضی: اگر می خواهید کلاسهای خصوصی ریاضی برای شما مفیدتر و موثرتر باشد و در درس ریاضی نمره بهتری بگیرید سعی کنید از این کلاسها در طول ترم استفاده کنید. پیش خودتان فکر کنید که چند جلسه کلاس لازم دارید و با توجه به آن زودتر شروع کنید. اگر در درس ریاضی اشکالات زیادی ندارید و چند جلسه کلاس خصوصی کفایت می کند ایرادی ندارد که برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات واگذار کنید. در غیر اینصورت بهتر است زودتر شروع کنید. کلاسهای خصوصی ریاضی را زودتر شروع کنید و ان را جدی بگیرید. اگر مدرس شما تمرینی به شما داد و یا بخشی از درس را گفت که مطالعه نمائید حتما این کار را انجام دهید. برخی از دانش آموزان و دانشجویان تمرین را فقط به خاطر نمره ان حل می کنند. در کلاسهای خصوصی باید تمرینات را برای یادگیری بهتر حل کنید. با برگزاری کلاسها در طول ترم می توانید این جلسات را با قیمت مناسبتری هم داشته باشید. برای مطالعه در زمینه قیمت کلاس خصوصی ریاضی مقاله قیمت تدریس ریاضی را بخوانید. - مطالعه کنید: تاریخ ریاضی

بعد از کلاسهای خصوصی ریاضی درس را مرور کنید. کلاسهای خصوصی ریاضی را در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه داشته باشید و نه به جای آن. به امید و بهانه کلاسهای خصوصی در کلاسهای اصلی خودتان غیبت نکنید. در طول ترم تمرین و مسئله هم حل کنید و فقط شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی را کافی ندانید. انجمن ریاضی


(0) نظر
برچسب ها :
فیزیک و ریاضی را خوب یاد بگیرید و قوی تر شوید
اگر می خواهید ریاضی را خوب یاد بگیرید و قوی تر شوید .... اگر قصد دارید درس ریاضی را خوب آموزش ببینید و درس فیزیک را مفهومی آموزش ببینید .... چنانچه در زمینه بهترین شیوه آموزش ریاضی سوال دارید ... اگر می خواهید در امتحان فیزیک عملکرد عالی داشته باشید ..... در هر صورت، حتما مقالات زیر را بخوانید.


به صورت ذاتی بین دروسریاضی و فیزیک تفاوت وجود دارد. درس فیزیک کمی مفهومی تر است و روابط و فرمولهای ارائه شده در آن معنای فیزیکی دارد. در درس ریاضی معمولا هدف این است که مهارتهای ریاضی شما تقویت شود و مثلا توانایی شما در بدست آوردن حد ومشتق، انتگرال گیری، استفاده از توابع نمائی، لگاریتمی و مثلثاتی، استفادهاز اتحادها و حل معادلات مختلف و .... افزایش پیدا کند. در درس ریاضی تمرینات و مسائلی که حل می کنید می تواند مربوط به یک مسئله واقعی و فیزیکیباشد و یا صرفا یک تمرین برای تقویت مهارتهای ریاضی شما باشد. ولی تمریناتی که در درس فیزیک ارائه می شود به صورت معمول همگی مربوط به شبیه سازی یک مسئله واقعی است و برای درست حل کردن چنین سوالاتی باید تلاش کنید روابط را بفهمید و درک کنید. بنابراین باید تلاش کنید حین مطالعه درس فیزیکبیشتر به معنای فیزیکی روابط دقت کنید و عمقی تر و مفهومی تر درس بخوانید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی .... هم می تواند مفید باشد.

مرور درس ریاضی در طول ترم و بعد از کلاسها:یکی از مواردی که باید در طول ترم در نظر داشته باشید مرور پیوسته مطالبی است که آموزش دیده اید. مرور کردن روند فراموشی درس را به تعویق می اندازد ودفعات بعد که درس ریاضی را مطالعه می کنید کمتر از شما انرژی خواهد گرفت. بهترین مرور بلافاصله بعد از کلاس درس و در همان روز است که باعث می شود مطالب برایتان جا بیافتد. در زمانهای دیگر هم به صورت مداوم درس را مرو کنید. وقتی درس را می خوانید و یا تمرین و مسئله حل می کنید در دفترچه کوچکی مهمترین نکات را بنویسید تا در ایام امتحانات بتوانید مهمترین نکات را در زمان کم مرور نمائید. یک برنامه ریزی خوب و دقیق داشته باشید و در آنبه صورت منظم و در بازه های زمانی مشخص مرور درس را در نظر بگیرید.
http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php
اگر می خواهید این درسمهم را خوب یاد بگیرید باید در طول ترم به صورت منظم در کلاسها حاضر باشیدو تا جایی که می توانید غیبت نکنید. در ضمن، فقط حضور در کلاس کافی نیست بلکه باید در کلاسهای ریاضی خوب به مطالب گوش دهید. در ردیف های جلوی کلاس بنشینید و سعی کنید جزوه خوبی بنویسید. البته خیلی درگیر جزوه نوشتن نشوید به طوری که اصل مطلب را از دست بدهید. باید سعی کنید سرعت خوبی داشته باشیدو هم جزوه بنویسید و هم گوش دهید. اگر سوال یا اشکالی داشتید بی خیال ان نشوید. همین سوال یا اشکال می تواند در امتحان دردسر ساز شود. سوالات خودتان را بپرسید و یا یادداشت کنید تا بعدا بپرسد. برای یادگیری خوب ریاضینهم و یا ریاضی در هر پایه دیگری سعی کنید در طول ترم درس بخوانید. تمرین ومسئله حل کنید و کتاب درسی را خوب مطالعه نمائید. استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی هم برای یادگیری بهتر درس می تواند بسیار مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.

برای یادگیری بهتر درسفیزیک و آموزش عمقی و مفهومی آن در طول ترم درس بخوانید. سعی کنید در کلاسهای فیزیک به صورت کامل حاضر باشید. در کلاسهای فیزیک حضور فعالی داشتهباشید. در ردیف های جلوی کلاس بشینید. ردیف جلوی کلاس شاید 20 تا 30 درصد بازدهی یادگیری بالاتری داشته باشد. وقتی در ردیف های عقب نشسته اید ممکن است حتی نتوانید سوال بپرسید. ممکن است کسانی که اطراف و کنار شما نشسته اند علاقه ای به یادگیری درس نداشته باشند و سر و صدا ایجاد کنند و نتوانیدخبو مطالب را متوجه شوید. اگر در کلاس درس را متوجه شوید بعدا کار شما خیلی راحت تر خواهد شد. اگر در کلاس به درس گوش نداده باشید و متوجه نشده باشید بعدا  یادگیری آن سخت تر خواهد شد. جزوه بنویسید وسعی کنید مطالب را در همان کلاس درس درک کنید. سوال بپرسید و به سوالهای دیگران و پاسخ معلم فیزیک خودتان خوب گوش دهید. مهمترین نکات را بنویسید و برای یادگیری اشتیاق داشته باشید. - حتما بخوانید: تاثیر تمرکز بر میزان یادگیری ریاضی و فیزیک
(0) نظر
برچسب ها :
درآمد بالای اساتید و معلمان تدریس خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه درآمد بالای اساتید و معلمان تدریس خصوصی و نحوه کسب درآمد بالا از کار تدریس ارائه می گردد.  روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. مدرسینی که در کار تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری موفق تر هستند تعداد شاگردهای بالاتری دارند. یکی از نکات اساسی در کار تدریس خصوصی همین است که بتوانید به خوبی شاگرد جذب کنید. در واقع شاید رقابت اصلی بر سر تعداد شاگردها باشد. هر جای ایران که ساکن هستید، باید بهتناسب درس و رشته و مقطعی که تدریس می کنید و به تناسب کوچکی و بزرگی شهر محل سکونت خودتان روش یا روشهای مناسب جذب شاگرد را امتحان کنید. در مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصیروشهای مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصی توضیح داده شده است. ممکن است در شهر شما چاپ و توزیع تراکت خوب جواب بدهد و در شهر دیگری تبلیغات روزنامه برای جذب شاگرد مناسب تر باشد. شاید شخصی فقط از طریق تماس و ارتباط با آموزشگاهها در زمینه تدریس ریاضی فعالیت کند. یا شخص دیگری در اینترنت تبلیغ کند و شاگرد جذب نماید. به هر حال شاید کمی حالت سعی و خطا داشته باشد. شما باید هیچ روشی را کنار نگذارید و روشهای مختلف را امتحان کنید تابهترین نتیجه را بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی در سال 96 چقدر است؟ - تدریس ریاضی

به عنوان یک معلم خصوصی ریاضیبرای کسب درآمد بالاتر از تدریس ریاضی بهتر است هم روی نحوه تدریس کردن خودتان و اهداف مالی ای که دارید، به عنوان عوامل درونی، کار کنید و هم در عین حال روش ها و راهکارهای مختلف جذب شاگرد و به موفقیت رساندن شاگردهایتان را به عنوان عوامل بیرونی در نظر داشته باشید. با در نظر گرفتنراهکارها و روشهای ارائه شده می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری موفق باشید. متقاضی برای تدریس زبان خیلی بالا است و تقریبا از هر درس و رشته دیگری بیشتر است. چون به هر حال چه در دوران تحصیل و چه در دوران پس از تحصیل استفاده از این زبان و بلد بودن آن لازم است. بنابراین اگر شما در زمینه تدریس زبان انگلیسی و جذبشاگرد خوب عمل کنید حتما به اندازه کافی شاگرد جذب خواهید کرد. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی وجود دارد که در این مقالهبه صورت کامل توضیح داده شده است. با آموزشگاهها تماس بگیرید، با همکارانتان در ارتباط باشید، در مدارس برای کار خودتان تبلیغ کنید، تبلیغاتتراکت و روزنامه را مد نظر داشته باشید، سایت و وبلاگ برای خودتان بزنید، در همین سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه درج کنید و یا از هر روش دیگری برای جذب شاگرد استفاده کنید. روشهای مختلفیرا امتحان کنید تا بهترین روشهایی که در شهر محل سکونت شما بهتر جواب می دهد را پیدا کنید. البته اگر در این وب سایت (ایران مدرس) و یا در اینترنت به صورت کلی تبلیغات تدریس زبان انگلیسی خودتان را ثبت کنید حتی به صورت آنلاین و از سایر شهرها می توانید شاگرد جذب نمائید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس در زمینه آموزش زبان انگلیسی تبلیغ درج نموده اندبر روی عبارت معلم خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
کار تدریس و تدریس خصوصی اگر به آن علاقه داشته باشید و در زمینه اموزش دروسی فعالیت کنید که خودتان از تدریس و یادگیری و آموزش دادن آنها لذت می برید می تواند به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت کاملا برای شما درآمدزا باشد. توصیه می شود در صورتی در این زمینه فعالیت کنید که واقعا به تدریس علاقه مند هستید ویا حداقل دروسی را انتخاب کنید که خودتان در ایام تحصیل از یادگیری آنها لذت می بردید و نمرات خوبی هم در این دروس گرفته اید. البته نکته ای که وجود دارد این است که ممکن است هر درسی که شما به آن علاقه دارید بازار کارخوبی برای تدریس خصوصی نداشته باشد و افراد زیادی متقاضی تدریس آن نباشند.در نهایت باید به سمت فعالیت در زمینه آموزش دروسی حرکت کنید که هم خودتانتا حد زیادی به تدریس آنها علاقه دارید و هم مقتاضیان زیادی برای تدریس آندروس وجود داشته باشد. از دروسی که برای آموزش خصوصی آنها متقاضیان زیادی وجود دارد می توان به ریاضی، فیزیک، هندسه، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال، ریاضیات گسسته، هندسه تحلیلی، جبر و احتمال، فیزیک متوسطه، کنکوریو فیزیک عمومی 1 و 2 دانشگاهی، فیزیک هالیدی، ریاضی عمومی 1 و 2، زبان انگلیسی،فرانسه و آلمانی، تدریس خصوصی آیلتس و تافل، آموزش دروس دانشگاهی رشته هایفنی و مهندسی، عربی و زیست شناسی، آموزش انواع نرم افزارهای تخصصی، آموزش کامپیوتر، تدریس موسیقی، گیتار و پیانو، تدریس دروس کنکوری و .... اشاره کرد. البته در رشته ای که خودتان در مقطع دانشگاه تحصیل کرده اید هم ممکن است دروسی وجود داشته باشد که برای تدریس خصوصی متقاضی بالایی داشته باشد ودر این لیست ذکر نشده باشد.
به منظور کسب درآمد بالاتر از کار تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. تنها به یکی دو روش اکتفا نکنید و از همه ی روشهای موجود استفاده نمائید.
2- دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب کنید. دروس تدریسی شما باید پرمتقاضی باشد و خودتان به ان دروس علاقه داشته باشید.
3- حتما آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. برای جذب شاگرد کاملا موثر است.
4- متن آگهی تدریس خودتان را تا جایی که می توانید کامل بنویسید. متن آگهی کاملتر و قانع کننده تر = جذب شاگرد بیشتر
5- بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید. به صورت مداوم مطالعه کنید و روشهای تدریس بهتر را آموزش ببینید. - کلاسهایی که به خودتان نزدیک هستند را قبول کنید. ممکناست در ابتدای کار که شاگردهای کمی دارید هر تماسی که با شما گرفته می شودو برای تدریس خصوصی با شما حرف می زنند را قبول کنید. ممکن است خودتان غربتهران باشید (به عنوان مثال) و شاگردهایی از شرق تهران را قبول کنید. شایدبرای 1 ساعت و نیم تدریس خصوصی دو ساعت در راه باشد. اوایل کار شاید چنین مشکلاتی داشته باشید. البته اگر نیاز مالی زیادی ندارید همان اوایل کار هم می توانید چنین کلاسهایی را قبول نکنید. ولی به هر حال بعدا که تعداد شاگردهای شما بیشتر شد، برای افزایش بازدهی کار و توانایی برگزاری تعداد جلسات تدریس خصوصی بیشتر در یک روز فقط مواردی را قبول کنید که به لحاظ مکانی به شما نزدیکتر هستند. - در صورت امکان کلاسهای نیمه خصوصی تشکیل دهید که بازدهی بالاتری از لحاظ مالی دارد.اگر بتوانید بعضا کلاسهای نیمه خصوصی برگزار کنید به لحاظ مالی و زمانی بهنفع شما و همچنین شاگردهایتان خواهد بود. فرض کنی که شما برای هر جلسه کلاس تدریس خصوصی مبلغ 70 هزار تومان دریافت می کنید. حال اگر کلاس دو نفرهتشکیل دهید می توانید از هر کدام از شاگردهایتان که در کلاس حضور دارد مبلغ 50 هزار تومان دریافت کنید که در مجموع برای یک جلسه 100 هزار تومان خواهد شد و تقریبا 50 درصد بیشتر از مبلغی است که برای کلاس خصوصی دریافت می کردید. از طرفی شاگردهای شما هم به جای 70 هزار تومان مبلغ 50 هزار تومان پرداخت می کنند و در نتیجه به نفع آنها هم خواهد بود.
درآمد کار تدریس ریاضیدر ایام امتحانات حتی از مبلغ 10 میلیون تومان در ماه هم می تواند بیشتر شود. در این ایام تقاضا برای تدریس بسیار زیاد است و با جذب شاگردهای زیاد ونظم دادن به خودتان برای برگزاری تعداد کلاسهای بیشتر در طول روز می توانید درامد بسیار خوبی بدست آورید. در سایر ایام سال ممکن است درآمد شما کمی کم شود ولی به هر حال می توانید امیدوار باشید که به صورت متوسط درآمد 10 میلیون تومان و یا حتی بیشتر را از کار تدریس ریاضی بدست آورید. ممکن است در حال حاضر درآمد شما از کار تدریس همین مقدار و یا حتی بیشتر باشد. در این صورت بسیار خوب است و حتی شما هم می توانید درآمدهای بالتری بدست آورید. اما اگر در حال حاضر در زمینه تدریس ریاضی فعالیت دارید (و یا هر درس دیگری) و درآمد شما خیلی کمتر از مقدار ذکر شده است به تدریج می توانیددرآمدتان را افزایش دهید و به این مقدار برسانید. راه حلی که وجود دارد این است. فرض کنید ترم قبل شما به صورت متوسط هر ماه حدود 3 میلیون تومان درآمد داشته اید. برای این ترم و یا ترم بعد برای خودتان هدفی تعیین کنید وسعی کنید آن را محقق نمائید. اگر درآمد شما از تدریس خصوصی ریاضی حدود 3 میلیون تومان در ماه بوده است یک مرتبه نخواهید درآمد خودتان را مثلا به دهمیلیون تومان در ماه برسانید. چون ذهن شما آن را رد خواهد کرد. هر ترم 20 درصد درآمدتان را افزایش دهید. مثلا برای خودتان تعیین کنید که ترم بعد درآمد متوسط شما در هر ماه به 4 میلیون تومان در ماه برسد و راهکارهای تحققآن را جستجو نموده و عملی کنید.

ایران مدرس؛ از تدریس خصوصی درآمد کسب کنید! - آلامتو

- هر ترم برای خودتان یک هدف مالی در نظر بگیرید:همانطور که می دانید تعیین هدفهای مشخص و واضح برای موفقیت در هر کاری و رسیدن به نتایج عالی کاملا مفید و موثر است. وقتی برای خودتان هدفی تعیین می کنید کارهای روزانه شما هم جهت پیدا می کند. صبح که از خواب بیدار می شوید تکلیف خودتان را می دانید و چون به هدف خودتان فکر می کنید کارهای روزانه خودتان را در جهت آن شکل می دهید. اگر می خواهید از تدریس ریاضی و فیزیک و یا کار تدریس خصوصی به صورت کلی درآمد خوبی بدست آورید، هر ترم در شروع ترم برای خودتان هدفی در نظر بگیرید. البته این هدف می تواند سالانه هم باشد. وقتی هدف برای خودتان تعیین می کنید شرایط به کنترل شما در خواهد آمد به شرطی که مصمم باشید و خودتان را محکوم به رسیدن به هدفتان بدانید. سعی کنید هر ترم به نسبت ترمهای قبل 10 تا 15 درصد درامد خودتان را از کار تدریس افزایش دهید. مثلا اگر ترم قبل کلا 10 میلیون تومان از کار تدریس خصوصیدرآمد داشته اید، تصمیم بگیرید این ترم 12 میلیون تومان درامد کسب کنید و بر روی کاغذی بنویسید: من مطمئن هستم درامد این ترم من از تدریس خصوصی 12 میلیون یا بیشتر است. همانطور که گفته شد این نوع نوشتن هدف باعث می شود کارهای شما جهت پیدا کند. بر روی کاغذی 20 راه حل یا حتی 50 راه حل ممکن برای رسیدن به هدف خودتان را بنویسید و روی آن کار کنید. دقت کنید که جمله تاکیدی با "من مطمئن هستم" شروع شده است. این خیلیمهم است یعنی راه دیگری وجود ندارد. جمله تاکیدی را به صورت مداوم با خودتان تکرار کنید و جایی آن را قرار دهید که در معرض دید باشد تا ضمیر ناخودآگاه شما هم که بخش بسیار قوی تر ذهن شما است روی آن کار کند. توجه کنید که خود شما و ذهنیتی که دارید تعیین کننده است و در هر شرایطی تعدادی از افراد درآمدهای بسیار بالا کسب می کنند و شما می توانید جزو آن افراد باشید.
- درس ریاضی در تمامی مقاطع و تقریبا برای تمامی رشته ها لازم است. دانش آموزان ابتدایی و متوسطهاول و دوم درس ریاضی را دارند. برای کنکور رشته های ریاضی و تجربی و بسیاری از رشته های دیگر بلد بودن ریاضی مهم است. در دوره دانشگاه هم دانشجویان بسیاری از رشته ها درس ریاضی را دارند.

- در گوگل عبارت تدریس خصوصی را جستجو کنید. یکی از پیشنهادهایی که گوگل در بخش جستجوی مرتبط به شما می دهد تدریس خصوصی ریاضی است. این نشان می دهد که افراد زیادی عبارت تدریس خصوصی ریاضی را جستجو کرده اند. تعداد متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی بسیار زیاد است.

- اکثر دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی اشکال دارند. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان در درسهای دیگر خودشان اشکال زیادی ندارند ولی درسریاضی را خوب بلد نیستند. در بسیاری از موارد تنبلی خود این افراد یا آموزش بد باعث شده است ریاضی را خوب یاد نگیرند و بخواهند از کلاسهای خصوصیاستفاده کنند.

- درس ریاضی نه تنها بلد بودن خودش مهم است بلکه بلد بودن ان باعث می شود دانش آموزان و دانشجویان در حل مسائل و تمرینات در دروس دیگری مانند فیزیک و شیمی هم عملکرد خوبی داشته باشند. در بسیاری از موارد در درس شیمی وفیزیک انتگرال گیری، گرفتن مشتق و بدست آوردن حد تابع و .... لازم می شود.
تبلیغات و بازاریابی برای تدریس خصوصی:مثل هر کار دیگری برای فعالیت در زمینه اموزش و تدریس خصوصی و کسب درامد بالا از این کار تبلیغات و بازاریابی لازم است. ممکن است بعضی از افراد رویکار آموزش و معلمی خیلی تعصب داشته باشند و بگویند که کار تدریس کار مقدسیاست و درباره آن نباید اینطور حرف زد و این کار را نباید با هر کار دیگری مقایسه کرد. ولی به هر حال موفق ترین معلمان و اساتید که درآمد های بسیار خوبی دارند اینطور نیست که فقط خوب تدریس کنند. این اساتید هم خوب تدریس میکنند و هم خوب بازاریابی و تبلیغات را انجام می دهند. فرض کنید شما بهترینمدرس تدریس خصوصی ریاضی و یا مسلط ترین استاد خصوصی فیزیکباشید. تا وقتی که توانایی های خودتان را تبلیغ نکنید و در اینترنت، روزنامه، مجلات و یا هر جای دیگری در رابطه با توانایی ها و ویژگیهای متمایز خودتان حرف نزنید و ننویسید کسی شما را نخواهد شناخت و هیچ تماسی همبا شما گرفته نخواهد شد. اتفاق در کار تدریس نقطه ضعف اکثر معلمان و اساتید همین است. بسیاری از معلمان و دبیران و اساتید دانشگاه بر کار خودشان کاملا مسلط هستند و بسیار خوب تدریس می کنند ولی متاسفانه در بحث معرفی خودشان و توانایی های خودشان ضعیف عمل می کنند و در نتیجه نه می توانند شاگردهای زیادی جذب نمایند و نه می توانند به درآمد های خوبی برسند.اگر شما می خواهید خوب تدریس کنید و به درامد خوب هم برسید اولا اگر به تدریس علاقه دارید تدریس کنید، ثانیا دروسی را برای تدریس انتخاب کنید که به آنها علاقه دارید و متقاضی بالایی برای تدریس دارد، ثالثا بر دروس تدریسی خودتان مسلط شوید و رابعا با تبلیغات و بازاریابی خوب توانایی های خودتان را خوب معرفی کنید و شاگردهای زیادی جذب نمائید و در نهایت با ارائهتدریس موفق انها را حفظ کنید و پیش خودتان نگه دارید.
تسلط بر دروس تدریسی: یکی از مهمترین رموز موفقیت در کار تدریساین است که بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید. هر چه مسلط ترباشید بهتر است. دقت کنید که فقط بلد بودن نیست اینجا از تسلط حرف زده شدهاست. نکته دیگر اینکه در طول زمان سعی کنید بهتر و بهتر شوید. اگر مدرسی هستید که چندین سال سابقه تدریس دارید، باز هم سعی کنید به تدریج بهتر و بهتر شوید. توقفی در کار نیست. شما یا بهتر خواهید شد یا بدتر. اگر به همانروند تدریس همیشگی خودتان ادامه دهید و مطالب جدیدی را مطالعه نکنید. اگر روشهای تدریس بهتر و موثرتر را آموزش نبینید و .... به تدریج روشهای شما قدیمی شده و مدرسین جوان و تیز و فرز از شما جلو خواهند زد. اگر سابقه کاریبالا را با روشهای جدید تدریس ترکیب کنید و روشهای موثر و بهتر آموزش دیدنرا یاد بگیرید به تدریج بهتر و بهتر خواهید شد. اگر به عنوان مثال در زمینه تدریس خصوصی ریاضیفعالیت دارید سعی کنید برای مباحثی که تدریس می کنید مثالهای بهتر و موثرتری را انتخاب کنید تا در کلاس درس آنها را ارائه نمائید. حتی در ایامیکه وقت آزاد دارید می توانید یک فصل ریاضی را خلاصه کنید و مشخصات تماس خودتان را هم در آن ثبت نمائید و در کلاس این مطالب خلاصه شده را به شاگردهایتان بدهید. برای موفق شدن در کار تدریس باید به صورت مداوم به فکر این باشید که چگونه درس را بهتر و پربازده تر ارائه کنید. در کلاسهای تدریس خصوصیتعدادی از مدرسین برای اینکه تعداد جلسات بیشتری تدریس کنند و بتوانند پولبیشتری از شاگرد خودشان بگیرند سعی می کنند درس را به گونه ای ارائه کنند که بیشتر طول بکشد. شما حتی این راهکار نباید به ذهنتان خطور هم بکند. منافع شاگردهای خودتان را بر منافع خودتان ترجیح دهید. مطمئن باشید اگر به فکر مشتری باشید (که در کار تدریس خصوصی همان شاگرد شما است) در بلند مدت موفقیت نصیب شما خواهد شد. هر چه بر دروس تدریسی خودتان مسلط تر باشید در کلاسهای درس در زمان کمتری حجم بیشتری از مطالب با بازدهی بالاتر را می توانید ارائه نمائید. در نتیجه کلاس برای شاگردهای شما مفیدتر خواهد بود. شاید خودتان از تدریس بعضی از اساتید و معلمانتان در ایام تحصیل بسیار لذت برده باشید. این اتفاق به دو دلیل افتاده است. یکی اینکه مدرس و معلم شما به صورت کامل بر درس مسلط بوده است و احاطه و اشراف کامل بر مطلب داشته استو دیگر اینکه به درسی که تدریس می کرده است خودش علاقه داشته است. این دو نکته را اگر در نظر بگیرید شما نیز در کار تدریس و تدریس خصوصی بسیار موفق خواهید بود.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای خوب پول درآوردن و کسب درآمد بالااز تدریس خصوصی باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. داشتن صبر و تحمل و پشتکار و در کنار آن قدم برداشتن در مسیر صحیح برای رسیدن به این هدف کاملالازم است. مسیر صحیح برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی جذب و حفظ رضایت شاگردهای شما است. خوب شاگرد جذب کنید و روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. البته باز هم تاکید می شود تبلیغات در اینترنت اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد بهترین روش جذب شاگرد است. باید متن آگهی خودتان را خوببنویسید (این مقاله را بخوانید: نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر)و تبلیغات اینترنتی را جدی بگیرید. در هر صورت می توانید با آموزشگاهها همدر ارتباط باشید و یا انواع روشهای دیگر را امتحان کنید. تبلیغات اینترنتیبرای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی مزیتی که دارد این است که حتی از سایر شهرهای ایران، به جز شهر محل سکونت خودتان، به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و با نرم افزارهایی مانند اسکایپ تدریس را انجام دهید. اگر خوب تدریس کنید، دروسی را برای تدریس انتخاب کنید که در ارائه آنها عملکرد خوبی دارید و در نهایت شاگردهای خودتان را به نتیجه برسانید، در نهایت در ضمن جذب شاگردهای جدید، شاگردهای قبلی شما هم دوباره پیش شما بر خواهند گشتو درامد شما روز به روز افزایش خواهد یافت.

قیمت‌های نجومی معلمان خصوصی - انتخاب

نکات تکمیلی برای کسب درآمد بالا و خوب پول درآوردن از کار تدریس خصوصی:به کار تدریس متعهد باشید. پیش خودتان فرض کنید کلاسها تضمینی است و اگر شاگردهای شما نتیجه نگیرند از درآمد هم خبری نیست. این تعهد و صداقت شما بهتنهایی به اندازه همه عوامل دیگر در جذب و حفظ شاگرد موثر است. خوب درس بدهید و کم کاری نکنید. هر چه به کار تدریس تعهد بیشتری داشته باشید و تلاشبیشتری برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان انجام دهید اعتماد انها و والدین آنها را بیشتر جلب خواهید کرد و در کار خودتان موفق تر خواهید بود. مهم استکه شاگردهای خودتان را بتوانید حفظ کنید. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند چندین ترم با شما کلاس خواهند داشت و همواره به اندازه کافی و حتی بیشتر از آنچه بتوانید تقاضا برای کلاسهای شما وجود خواهد داشت.
درآمد بالای اساتید و معلمان تدریس خصوصی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مدرسین و اساتید ریاضی و فیزیک خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور

اگر در جستجوی بهترین مدرسین و اساتید ریاضی و فیزیک خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور هستید .... اگر می خواهید ریاضی و فیزیک را در زودترین زمان ممکن آموزش ببینید .... اگر قصد دارید بهترین استاد و معلم تدریس خصوصی مورد نظر خودتان را با مشاهده کاملترین لیست مدرسین و با مشاهده رزومه و سوابق تدریس اساتید با آگاهی کامل انتخاب نمائید .... چنانچه قصد دارید در دروس ریاضی و فیزیک تسلط بیشتری پیدا کنید و در امتحان نمره خوبی بگیرید .... در هر صورت بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 

لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی

لیست مدرسین تدریس خصوصی فیزیک


iranmodares


دروس ریاضی و فیزیک جزو مهمترین دروس در مقطع دبیرستان و دانشگاه هستند. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل آموزش نامناسب و یا نخواندن درس در ترمهای قبل در این دو درس اشکالات پایه ای دارند. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در این دو درس و گرفتن نمره های خوب استفاده از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی است. البته موارد دیگری را هم باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال در طول ترم درس بخوانید. اگر اشکالات زیادی دارید زودتر استفاده از کلاسهای خصوصی را شروع کنید. چنانچه خواندن درس و استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php را به ایام امتحانات موکول کنید نتیجه گرفتن و قبولی در این دروس حتی اگر با بهترین و معلمین و اساتید کلاس داشته باشید سخت خواهد شد. بنابراین استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک راهکار بسیار عالی در نظر داشته باشید ولی در کنار آن خودتان هم درس بخوانید. همانطور که می دانید دروس ریاضی و فیزیک دروسی هستند که یادگیری آنها به حل تمرین و مسئله خیلی بستگی دارد. اگر در طول ترم درس بخوانید برای حل تمرین و مسئله هم وقت زیادی خواهید داشت.

( بهترین مدرسین و اساتید ریاضی و فیزیک خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور)

(0) نظر
برچسب ها :
چرا کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل موثر است؟

یکی از بهترین گزینه ها که برای بازگشت دوباره به مسیر درس خواندن و موفقیت در تحصیل وجود دارد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی است. کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری موثر، عمقی و مفهومی دروس مختلف می تواند کاملا مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان اشکالاتی که برای سالهای زیاد باقی مانده است را برطرف کرد. مثلا ممکن است شما همیشه در درس ریاضی در بحث نسبت های مثلثاتی اشکال داشته اید. نسبت های مثلثاتی بسیار پرکاربرد است و در مباحث انتگرال گیری، محاسبه مشتق، رسم نمودار، تغییر متغیر انتگرالها و .... مورد استفاده قرا می گیرد. حتی در درس فیزیک هم در بعضی از مسائل ممکن است از نسبت های مثلثاتی استفاده شود. در کلاسهای خصوصی می توان اگر در چنین مباحث پایه ای اشکالاتی وجود دارد آنها را برطرف نمود.

سایت تدریس خصوصی: http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

کلاسهای تدریس خصوصی بهترین ویژگی ای که دارد این است که سطح کلاس و مطالبی که در آن ارائه می شود با توجه به نیاز موجود و با توجه به سطح تحصیلی دانش آموز و دانشجو قابل تنظیم است. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه مباحث ثابتی ارائه می شود که ممکن است برای برخی از افراد حاضر در کلاس سخت باشد و برای تعدادی دیگر پیش پا افتاده. اما در کلاسهای خصوصی اگر شما در درسی ضعیف باشید می توانید به مدرس خودتان بگوئید که از مطالب پایه ای و اولیه شروع کند. اگر درس را در حد متوسط بلد هستید می توانید مطالب سطح بالاتری را در کلاس مورد بررسی قرا دهید. در صورتیکه وقت کمتر داشته باشید می توانید در روز 2 یا 3 جلسه کلاس برگزار نمائید و سرعت پیشرفت خودتان را افزایش دهید. به هر حال تمامی این موارد در کنترل خودتان قرار دارد. کلاسهای خصوصی می تواند با انعطافی که دارد در زمان کمتری به نسبت هر روش دیگر و به نسبت فیلم های آموزشی و کتابهای کمک آموزشی و .... شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. البته در کنار شرکت در این کلاسها خودتان هم باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

لیست مدرسین تدریس خصوصی: http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

کلاسهای خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود و جو راحتی دارد. تعداد جلسات این کلاسهای را هم خود شما به نسبت نیازی که وجود دارد تعیین می کنید. حتی اینکه مدرس خصوصی چه کسی باشد هم انتخاب با خود شما است و اگر از نحوه تدریس ایشان راضی نباشید می توانید کلاس را با یک معلم دیگر هماهنگ کنید. خلاصه اینکه در این کلاسها، بر خلاف کلاسهای مدرسه و دانشگاه تمامی موارد در اختیار شما و در کنترل خودش شما است. کلاسهای تدریس خصوصی در منزل برگزار می شود و در ایام امتحانات وقت شما در مسیر رسیدن به کلاس تلف نخواهد شد. در ایام امتحانات که به مدرس و معلم اصلی خودتان دسترسی ندارید برای پرسیدن سوال و اشکالات در کنار داشتن یک استاد خصوصی خوب و مجرب می تواند کاملا مفید باشد. برای موفقیت در تحصیل، ارتقای معدل، گرفتن نمرات خوب و پیشرفت در درس و تحصیل استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک راهکار خوب از دست ندهید. مطالعه مقاله مزیتهای کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلی هم در این زمینه مفید و موثر است.

منبع: www.IranModares.com

(0) نظر
برچسب ها :
مدرسین تدریس خصوصی خانم و آقا

اگر در جستجوی کاملترین لیست مدرسین تدریسخصوصی خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور هستید .... اگر می خواهید خدمات تدریس خصوصی را با بهترین کیفیت دریافت نمائید .... اگر قصد دارید بااستفاده از کلاسهای تدریسخصوصی در امتحانات بهتر از قبل عمل کنید و در کنکور رتبه بهتری بدست آورید.... چنانچه قصد دارید مکالمه زبان انگلیسی را در حداقل زمان آموزش ببینیدو یا کامپیوتر و نرم افزارها را سریع یاد بگیرید .... اگر در درس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، عربی، دروس دانشگاهی، ریاضی مهندسی، معادلات دیفرانسیل و یا هر درس دیگری اشکالات زیادی دارید ... اگر می خواهید به بهترین شکل و در کوتاهترین زمان دروس خودتان را یاد بگیرید .... اگر به یک مدرس، معلم، دبیر رسمی، استاد دانشگاه و .... خانم و آقا در تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد و یا هر جای دیگر ایران نیاز دارید .... اگر می خواهیددروس خودتان را با نمره خوب پاس کنید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیاز همکلاسی های خودتان پیشی بگیرید .... در هر صورت، برای مشاهده کاملترینلیست مدرسین تدریس خصوصی خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور بر روی لینکزیر کلیک نمائید.


بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

مدرسین تدریس خصوصی خانم و آقا


ایران مدرس؛ مرجعی برای مدرسین تدریس خصوصی با بیش از ۱۷ هزار مدرس!


iranmodares

(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین عوامل موثر در موفقیت تدریس و تدریس خصوصی
مهمترین عوامل موثر در موفقیت تدریس و تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. برای موفقیت در تدریس وتدریس خصوصی سعی کنید متمایز و عالی باشید. به گونه ای تدریس کنید که جایگزین کردن شما سخت باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی کمی بیشتر بمانید( به نسبت وقتی که از قبل تعیین کرده اید). به فکر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای نتیجه گرفتن آنها برنامه ریزی کنید. متعهدانه تدریس کنید و کیفیت جلسات تدریس خصوصیخودتان را به صورت مداوم افزایش دهید. در ایام امتحانات و حتی بعد از برگزاری امتحانات هم پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید و برای تان مهم باشد که شاگردهایتان نتیجه بگیرند. به انها مشاوره بدهید و از تمامی اهرمهای فشار (والدین، تهدید به ادامه ندادن کلاسها و ....) برای وادار کردن آنها به درس خواندن استفاده کنید. برای موفقیت د رتدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی کاری کنید که شاگردهایتان موفق شوند.
اگر می خواهید در تدریس خصوصی ریاضی موفق تر عمل کنید و از کار تدریس ریاضی درامد بهتری بدست آورید موارد زیر را در نظر بگیرید.


iranmodares


1- برای جذب شاگرد بیشتر آگهی تدریس ریاضی خودتان را در همین سایت ثبت کنید. با درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت و می توانید شاگرد جذب کنید.
2- برای افزایش بازدهی آگهی تدریس خودتان در همین سایت، آگهی خودتان را ویژه کنید. آگهی های ویژه مستلزم پرداخت هزینه است ولی در عوض همواره در صفحه اصلی سایت نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند.
3- برای کسب موفقیت بالاتر در تدریس ریاضی و جذب شاگرد بیشتر آگهی تدریس خودتان را خوب و موثر بنویسید. برای مطالعه در زمینه نحوه درج آگهی تدریس موثر مقاله چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم را مطالعه نمائید.
4- برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش تعداد شاگردها و گسترش کار شما در زمینه تدریس ریاضی در همین سایت برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت نمائید. از طریق کنترل پنل می توانید جزوه خودتان را ثبت نمائید تا با اسم خودتان در همین سایت نمایش داده شود.
در کلاسهای تدریس خصوصی بسته به هدف موثر عمل کنید:این مورد هم یکی از موارد مهم بوده و اتفاقا وجه تمایز کلاسهای تدریس خصوصی با کلاسهای گروهی و کلاسهای مدرسه و دانشگاه است. در کلاسهای مدرسه ودانشگاه استاد و مدرس خصوصی سرفصل های مشخصی را باید تدریس کند و در انتخاب مطالب تدریسی آزادی عمل چندانی ندارد. در این کلاسها چون تعداد دانشجویان و دانش اموزان زیاد است مدرس نمی تواند تک تک اشکالات شاگردانش را برطرف کند. در کلاسهای تدریس خصوصی مدرس می تواند در مرحله اول و در یکیدو جلسه اول حین تدریسبا پرسیدن سوالاتی اشکالات شاگرد یا شاگردانش را تشخیص دهد و در ادامه حینتدریس سعی کند این اشکالات را برطرف نماید. ممکن است یکی از شاگردان شما اشکالاتش به پایه های قبل برگردد. در این مورد می توانید حین تدریس مطالب جدید هر از چند گاهی گریزی به مطالب پایه های قبل زده و اشکالات را برطرف نمائید. یا به شکل دیگر می توانید یکی دو جلسه به صورت مستقل برای برطرف کردن اشکالات پایه های قبلی در نظر بگیرید. هدفمند تدریس کردن به این معنی است که در مراحل اولیه کار برای هر کدام از شاگردانتان اشکال را تشخیص دهیدو در ادامه سعی کنید اشکالات را برطرف نمائید.
برای معلم شدن و تبدیلشدن به یک مدرس موفق، راهکارهای زیادی وجود دارد. می توانید از طریق آزمونهای آموزش و پرورش اقدام نمائید، در کنکور سراسری گزینه دانشگاه فرهنگیان و یا دانشگاه تربیت معلم را انتخاب نمائید، با مدارس غیر انتفاعی وهنرستانها برای حالت حق التدریسی صحبت کنید، با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی صحبت کنید و یا در نهایت آگهی تدریس خصوصی خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس زبان، تدریس شیمی،دروس کنکوری، دروس ابتدایی، متوسطه و دانشگاه و ... فرصت درج آگهی در سایتایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. اگر در زمینه چگونگی فعالیت در زمینه تدریس خصوصی سوال دارید، بعد از جذب شاگرد باید در کلاسهای تدریس خصوصیموفق عمل کنید. باید سعی کنید کلاسهای شما بیشترین فایده را برای شاگردانتان داشته باشید. در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید و با تسلط بر دروسی که تدریس می کنید، در کمترین زمان بیشترین مطالب را ارائه نمائید.برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه خاص خودش را داشته باشید. در جلسه اولتدریس خصوصی عملکرد عالی ای داشته باشید. حتی به نسبت حالت های معمول خودتان هم بهتر عمل کنید. چون دیدی که شاگرد شما در جلسه اول به نسبت تدریسشما پیدا می کند برای جلسات بعد هم باقی می ماند. اگر دید خوبی پیدا کند علاوه بر اینکه کلاسها ادامه پیدا می کند، شما را به دوستان، آشنایان و همکلاسی هایش هم معرفی خواهد کرد. اگر در جلسه اول خوب تدریس نکنید و نحوه تدریس شما نشان ندهد که بر مبحث مسلط هستید، ممکن است همین شاگرد را هم از دست بدهید و جلسات تدریس خصوصی ادامه پیدا نکند (مطالعه کنید: اولین جلسه تدریس خصوصی و جلسه اول تدریس در دانشگاه).
اگر می خواهید شاگردهایتان را حفظ کنید و در کار تدریس خصوصی موفق شده و درامد خوبی بدست آورید، باید در جلسه اول فوق عالی باشید. جلسه اول موثر عمل کنید. با تسلط کامل در کلاس درس حاضر شوید و به نسبت حالت معمول خودتان هم چند سطح بالاترتدریس کنید. البته در جلسات بعدی هم کیفیت کلاسها را حفظ کنید ولی به هر حال وقتی شاگرد شما در همان جلسه اول به شما اعتماد کرد، احتمال کنسل کردن کلاسها در جلسات بعدی تدریس خصوصی بسیار پایین می آید. در کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه هم جلسه اولبسیار خوب عمل کنید. جلسه اول تدریس در دید دانشجویان و دانش آموزان نسبت به شما بسیار موثر است. البته در کلاسهای مدرسه و دانشگاه جلسه اول خیلی خوب نباشید، کلاسها کنسل نمی شود ولی به هر حال بعدا باید خیلی تلاش کنید تا دید منفی ای که ایجاد شده است را از بین ببرید. بنابراین چه در کلاسهای گروهی و چه در کلاسهای تدریس خصوصی روی جلسه اول تدریس حساب ویژه ای باز کنید و تا جایی که ممکن است خوب تدریس کنید. برایآنکه در درس ریاضی حرفی برای گفتن داشته باشید باید با ایجاد تمایز مثبت خودتان را از تعداد زیاد مدرسین عادی ریاضی جدا کنید. به عنوان مثال می توانید جزوه تخصصی خودتان را داشته باشید. یا در برگه هایی که فقط یک صفحه است کل ریاضی یک پایه را خلاصه کنید و به شاگردتان بدهید.
برای داشتن کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر و موفقیت در تدریس، در مرحله اول باید خودتان بر دروی تدریسی خودتان کاملا مسلط باشد. کلاسهای خصوصی را جدی بگیرید و با تعهد تدریس کنید و از هیچ تلاشی برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان فروگذار نکنید. پشتیبان و حامی شاگردهایتان باشید و هیچ عذر و بهانه ای را از آنها برای درس نخواندن قبول نکنید. به گونه ای تدریس کنید که انگار کلاسهای خصوصی شما همواره تضمینی است و کیفیت تدریس خودتان را تا جایی بالا ببرید که جایگزین کردن شما سخت باشد. نکته بسیار مهم برای موفق شدن در کار تدریس و خوب پول درآوردن از تدریس خصوصی این است که بتوانید شاگردهای خودتان را حفظ کنید. مطالعه این مقالهدر این زمینه مفید است. برای حفظ شاگردهایتان باید به کار تدریس متعهد باشید و از همان جلسه اول خوب و بلکه عالی تدریس کنید. برای عالی تدریس کردن باید بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید. اگر درس ریاضی را بهتر از فیزیک تدریس می کنید سعی کنید بیشتر در زمینه تدریس ریاضی فعالیت داشته باشید. به هر حال دروسی را تدریس کنید که خودتان بیشتر به آن دروس علاقه دارید و عملکرد شما هم بهتر خواهد شد. تلاش کنید شاگردهای خودتان را به هر ترتیبی که هست به نتیجه برسانید. برای بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان ووالدین آنها کلاس خصوصی اخرین انتخاب است و برای نتیجه گرفتن خیلی روی آن حساب می کنند. البته کلاسهایی که به صورت رفع اشکالی و در قالب یکی دو جلسهدر ایام امتحانات برگزار می شود خیلی در کنترل شما نیست. اما اگر برای شاگردهایتان در طول ترم جلسات تدریس خصوصی زیادی برگزار کرده اید، در این حالت مسئولیت 100 درصدی نتیجه گرفتن شاگردهایتان را باید به عهده بگیرید. برای موفق شدن در تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا از تدریس این بهترین روش است. باید برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه خاصخودش را داشته باشید. اگر شاگردهای شما درس نمی خوانند باید آنها را واداربه درس خواندن کنید. برای انها برنامه ریزی کنید و مشاوره بدهید. از والدین شاگردهایتان کمک بگیرید و فقط به یک هدف فکر کنید و آن موفقیت و نتیجه گرفتن شاگردهایتان است. برای خوب پول دراوردن از تدریس خصوصی بهترین راهکار این است که تمام شاگردهای شما نتیجه بگیرند. به این ترتیب ترمهای بعد همین شاگردهایتان دوباره با شما تماس خواهند گرفت و حتی اگر درس خودشانتمام شود افراد دیگری را به شما معرفی خواهند کرد. با روشهای مختلف جذب شاگرد، شاگردهای جدید هم پیدا خواهید کرد و در نهایت درامد بسیار خوبی از تدریس خصوصی بدست خواهید آورد.


iranmodares


اگر به عنوان مثال درسریاضی را بهتر از فیزیک تدریس می کنید سعی کنید بیشتر در زمینه ریاضی فعالیت داشته باشید. اگر خودتان در دبیرستان و دانشگاه درس شیمی را خیلی دوست داشتید و در شیمی نمرات خوبی می گرفتید سعی کنید بیشتر در زمینه تدریس خصوصی شیمیفعالیت کنید. به این ترتیب هم خودتان از تدریس درس مورد نظرتان لذت خواهیدبرد و هم شاگردهایتان هم درس را بهتر یاد خواهند گرفت. اگر در زمینه آموزشو مکالمه زبان انگلیسی قوی هستید سعی کنید بیشتر زبان انگلیسی را تدریس کنید. اگر در مراحل اولیه شروع کار تدریس هستید و تعداد شاگردهای زیادی ندارید ممکن است برای کسب درآمد در هر زمینه ای شاگرد پذیرش کنید. ولی بعد از انکه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کردید سعی کنید کلاسهای خودتان را به سمتی ببرید که فقط دروسی که به آن علاقه دارید را تدریس کنید.  برای موفقیت در کار تدریس خصوصی تعهد به کار خیلی مهم است. خیلی مهم است که پیش خودتان فکر کنید کلاسها تضمینیاست و با این دید سعی کنید شاگردهایتان را به نتیجه برسانید. اگر شاگردهایتان و خصوصا والدین آنها احساس کنند که شما متعهدانه تدریس می کنیدو از آنها حمایت و پشتیبانی می کنید حاضر نخواهند بود مدرس دیگری را جایگزین شما کنند. میزان موفقیت شما در کار تدریس و تدریس خصوصی نسبت مستقیم دارد با میزان موفقیت شاگردهایتان در امتحان، کنکور و یا هر آزمونی که در حال تلاش برای موفقیت در آن هستند. تشخیص درست شما برای هر کدام از شاگردهایتان و اینکه برای هر کدام از آنها چه کاری بهتر است و اینکه بتوانید برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه و روند مشخصی را ارائه کنید کهدر نهایت هم منجر به یادگیری و هم منجر به موفقیت آنها شود نیز بسیار مهم است. توجه کنید که کلاسهای تدریس خصوصی با کلاسهای مدرسه و دانشگاه که به صورت گروهی برگزار می شود متفاوت است. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه شما به عنوان یک مدرس خوب و موفق باز هم بهترین تدریس را ارائه می کنید ولی به هر حال واقعا روی تک تک شاگردهایتان نمی توانید کنترل داشته باشید و بعضی از آنها ممکن است نتیجه نگیرند. در کلاسهای خصوصی باید سعی کنید با ارائه تدریس عالی و برنامه ریزی و حمایت و پشتیبانی درست کاری کنید که شاگردهایتان حتما و 100 درصد نتیجه بگیرند.
راهکار دیگری که وجود دارد این است که کلاس را به گروههای 5 نفره تقسیم بندی کنید و هر جلسه در حد 10 دقیقه از یکی از گروهها بخواهید که مطالب جلسه قبل را برای کلاس ارائه کند تا درس مرور شود. بحثهایی را که ارائه می کنید تا جایی که وقت بهشما اجازه می دهد باز کنید. اگر بحثهای فشرده ای دارید که باید ارائه شود بخش از کلاس را کامل تدریس کنید و هر وقت دیدید کلاس حالت خسته کننده پیدا کرده است ان را به حالت سوال و جواب تبدیل کنید. از شاگردهایتان توضیح بخواهید و سوال بپرسید. وقتی از یکی از شاگردهایتان سوال می پرسید بقیه افراد حاضر در کلاس هم حواسشان را جمع تر خواهند کرد. خود همین سوال پرسیدنو توضیح خواستن باعث می شود کلاس متنوع تری داشته باشید و در نهایت تعداد بیشتری از شاگردهای شما درس را یاد بگیرند و خوب متوجه شوند. در ضمن، وقتی بخش از اداره کلاس را به عهده خود شاگردهایتان می اندازید، خودتان کمتر خسته می شوید و برای ارائه مطالب انرژی بالاتری خواهید داشت.
در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی متکلم وحده نباشید:در نظر گرفتن این نکته هم برای موفقیت در تدریس بسیار مهم است. هر چه بیشتر کلاسهای شما دو طرفه باشد و از حالتی که فقط خودتان حرف بزنید و همه گوش بدهند بیشتر فاصله بگیرد، کلاس فعال تر و پویاتر بوده و برای شاگردهایتان مفیدتر و پربارتر خواهد بود. در حالتی که فقط خودتان حرف بزنیدو بخواهید مطالب را به صورت یک طرفه ارائه نمائید، بعد از مدتی کلاس خسته کننده خواهد شد. اما در صورتیکه شاگرد یا شاگردهایتان را در ارائه مطالب مشارکت دهید کلاس جذابتر و مفید تر خواهد بود. می توانید از شاگردهایتان حین تدریس سوال بپرسید و یا بعضا از انها بخواهید بخشی از درس را ارائه کنند. برای حل تعدادی از تمرینات و مثالها از شاگردهایتان بخواهید که پای تخته بیایند و خودشان این کار را انجام دهند. می توانید هر جلسه موضوعی را انتخاب کنید و یک ربع روی آن به صورت گروهی بحث کنید. مدرسین موفق تدریس خصوصی ویژگیهایی دارند که اگر شما هم به عنوان یک مدرس تدریس خصوصی این ویژگیها را در خودتان ایجاد کنید، در کار تدریس موفق خواهید بود و در نهایتدرآمد بالایی از کار تدریس می توانید کسب نمائید. مدرسین موفق تدریس خصوصیبر ردوس تدریسی خودشان کاملا مسلط هستند. یعنی اگر درسی را خوب بلد نباشندآن را تدریس نمی کنند و اگر درسی را تدریس کنند قبل از حضور در کلاسهای تدریس خصوصی آن را مطالعه می کنند و سعی می کنند بر آن مسلط شوند. این مدرسین به کار تدریس علاقه دارند و یا حدافل دروسی را برای تدریس انتخاب میکنند که از بین سایر دروس به آنها علاقه بیشتری دارند. البته نکته مهم دیگر این است که دروسی را باید تدریس کنید که تقاضا برای تدریس آنها هم وجود داشته باشد. از بین دروس مختلف تقاضا برای تدریس ریاضی، زبان، شیمی، فیزیک، عربی، زیست، دروس دانشگاهی و ریاضی و فیزیک دانشگاهی و .... بیشتر است. مدرسین موفق دروسی را تدریس می کنند که هم به آنها علاقه دارند و هم تقاضا برای تدریس این دروس زیاد است. مدرسین و اساتید موفق تدریس خصوصی توانایی های خودشان را به خوبی تبلیغ می کنتد.
در کلاسهای گروهی مدیریت کلاس را خوب انجام دهید:در کلاسهای گروهی باید سعی کنید کنترل کلاس را به طور کامل در دست داشته باشید. البته باید حد وسط را رعایت کنید. نه در کلاس آنقدر جدی و سخت گیرانه عمل کنید که شاگردهای شما جرات اظهار نظر نداشته باشند و نه آنقدر در کلاس انعطاف به خرج دهید که بعضی از شاگردها کلاس را به هرج و مرج بکشندبه طور که افراد علاقه مند به درس هم نتوانند هیچ استفاده ای از مطالب بکنند. در عین حال که یک فضای آزادی باید وجود داشته باشد، دانش آموزان و دانشجویان حاضر در کلاس باید مرزهایی را که توسط شما تعیین شده است به رسمیت بشناسند و در زمینه شوخی کردن و .... خیلی زیاده روی نکنند. به عبارتدیگر جو و فضای کلاس برای اظهار نظر، پرسیدن سوالات درسی و بعضا غیر درسی،شوخی کردن در حد متعارف و معمول و.... باید به صورت کامل فراهم باشد و شاگردهای شما احساس کنند که اگر مطلبی به نظر انها رسید می توانند بیان نمایند. در عین حال باید از شما حساب ببرند و احترام کلاس را نگه دارند. میتوانید همان اول ترم قوانینی که  انتظار دارید شاگردهای شما در کلاس رعایتکنند را بگوئید. مثلا اینکه اول کلاس بیش از 10 دقیقه تاخیر مجاز نیست و یا در امتحانات و کوئیزها و میان ترم و ... استفاده از گوشی موبایل مجاز نیست و یا هر قانونی که فکر می کنید برای کنترل و اداره بهتر کلاس لازم است. -
تمرین و مسئله بدهید و حل تمرینات را با جدیت بخواهید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک(خصوصا) حل تمرین و مسئله بسیار مهم است. خود شما بهتر می دانید بدون حل تمرین و مسئله نمی توان ریاضی را یاد گرفت. ممکن است شاگردهای شما فقط شرکتدر کلاسهای خصوصی را کافی بدانند ولی به هر حال باید شما تمرین بدهید و حلتمرینات و مثالها را هم با جدیت بخواهید. درس خواندن شاگردهای شما در کنارکلاسهای خصوصی لازم و ضروری است.
به صورت مداوم مباحث تدریسی را مطالعه کنید تا مسلط تر شوید و در زمان کمتر مطالب بیشتری را در کلاسها ارائه نمائید.بین بلد بودن درس و تسلط بر درس تفاوت زیادی وجود دارد. اگر درس را بلد باشید باز هم می توانید تدریس کنید ولی بعضا ممکن است سوالی را نتوانید پاسخ دهید. در کلاسهای خصوصی پاسخ ندادن به یک سوال و بلد نبودن یک مبحث و یا تپق زدن می تواند منجر به کنسل شدن کلاسها گردد.


iranmodaresارائه راهکار مناسب برای هر شاگرد به نسبت وضعیت خودش: کارتدریس خصوصی به نسبت تدریس در دانشگاه و مدرسه کمی متفاوت است. در مدرسه ودانشگاه مدرس یا استاد درس خودش را باید خوب ارائه کند و شاید بیشتر از آناز ایشان انتظاری نمی رود. در کلاسهای خصوصی انتظاری که از معلم خصوصیمی رود به نتیجه رساندن شاگردهایش است. تدریس خوب و با کیفیت لازم است ولیدر نهایت اگر شاگردهای شما نتیجه نگیرند اصلا فایده ای ندارد. باید شاگردهای خودتان را به سمت موفقیت در درس و تحصیل هدایت کنید. ممکن است یکیاز شاگردهای شما ضعیف تر باشد و شخص دیگری در تمرین حل کردن خوب عمل نکند.در هر صورت، به نسبت وضعیت هر کدام از شاگردهایتان برای آنها برنامه ریزی کنید و به آنها مشاوره بدهید. تمرین بدهید و حل آن را بخواهید. باید شاگردهای خودتان را وادار به درس خواندن کنید. از معلم خصوصی نتیجه گرفتن انتظار می رود و خوب تدریس کردن بخشی از کار است.
مداومت و پشتکار:مانند هر کار دیگری، برای موفقیت در کار تدریس و تدریس خصوصی هم مداومت و پشتکار لازم است. اگر در شروع کار هستید خوب به هر حال ممکن است در اوایل تعداد شاگردهای زیادی نداشته باشید و در نتیجه درآمد شما از تدریس خصوصی همخیلی زیاد نباشد. باید مداومت داشته باشید و با پشتکار روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. همین شاگردهایی را که دارید خوب به نتیجه برسانید تا ترمهای بعد دوباره به شما برای سایر دروس خودشان مراجعه کنند و در کنار آن شاگردهای جدید هم جذب کنید و در نهایت تعداد شاگردهای شما و در نتیجه درآمد شما از تدریس خصوصی بیشتر و بیشتر خواهد شد. از مهمترین عوامل موفقیت در تدریس خصوصیو کسب درآمد بالا از آن می توان به انتخاب درست دروس تدریسی به گونه ای کهدروس پرمتقاضی باشند و در ضمن خودتان به آن دروس علاقه داشته باشید، امتحان کردن راهکارهای مختلف جذب شاگرد، حمایت و پشتیبانی از شاگردها، تعهدبه کار تدریس و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان و .... اشاره کرد. برایفعالیت در زمینه تدریس خصوصی شیمی، تدریس عربی و یا هر دس دیگری آگهی خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس ریاضی دانشگاه

در این بخش در رابطه با موفقیت در تدریس ریاضی دانشگاه و تدریس خصوصی دروس دانشگاه مطالبی ارائه می شود. اگر می خواهید در تدریس ریاضیات دانشگاهی، آموزش دادن ریاضیات عمومی 1 و 2، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل، تدریس محاسبات عددی و آمار دانشگاهی و سایر دروس  دانشگاهی موفق باشید و درآمد خوبی کسب کنید .... اگر می خواهید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید و در زمینه آموزش دانشگاهی فعالیت کنید ... در هر صورت ادامه این مقاله را بخوانید.

برای موفقیت در تدریس ریاضی دانشگاه و تدریس خصوصی دروس دانشگاه در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. می توانید با آموزشگاهها در ارتباط باشید و یا به صورت مستقل برای خودتان تبلیغ کنید. برای درج آگهی تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی و سایر دروس می توانید به سایت ایران مدرس که در مقاله ایران مدرس؛ مرجعی برای مدرسین تدریس خصوصی با بیش از ۱۷ هزار مدرس! به خوبی معرفی شده است مراجعه نمائید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و برای عبارتهایی مانند تدریس ریاضی دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و  .... در نتایج جستجوی گوگل در صدر قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با سایت ایران مدرس مقاله بهترین سایت آموزش و تدریس دروس عمومی و تخصصی دانشگاه  را هم مطالعه نمائید. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس تا سال 97 نزدیک به 18000 مدرس خواهد شد. ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس برای ریاضی دانشگاه، دروس دانشگاهی و سایر دروس کاملا رایگان است. کافی است در سایت عضو شده و وارد کنترل پنل شوید تا تبلیغات خودتان را درج نمائید.


iranmodares


اگر تجربه فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی را ندارید مطالعه مقاله چگونه از تدریس خصوصی دروس دانشگاهی درآمد بالایی کسب کنیم؟ می تواند در این زمینه کمک کننده باشد. البته در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. با همکاران خودتان در ارتباط باشید و به همدیگر شاگرد معرفی کنید. ممکن است یکی از شاگردهای شما برای درسی تقاضای تدریس داشته باشد که شما توانایی یا وقت تدریس آن را نداشته باشید. در این حالت می توانید شاگرد را به یکی از همکاران خودتان معرفی کنید تا ایشان هم در زمانهای بعد به شما شاگرد معرفی کند. البته سعی کنید با مدرسین با سابقه و خوب در ارتباط باشید تا به شاگردهای خودتان معلم خوب معرفی کنید و بعدا از شما گلایه نکنند. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی و سایر دروس در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. می توانید از لیست مدرسین معرفی شده افرادی را انتخاب کنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی با آنها همکاری نمائید.

همانطور که می دانید راهکارهای زیادی برای یادگیری دروس دانشگاهی وجود دارد که استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی یکی از بهترین گزینه ها است. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت دارند و در ایران مدرس ثبت نام کرده اند بر روی عبارت تدریس دروس دانشگاهی کلیک کنید. مزیت فعالیت در زمینه تدریس ریاضیات دانشگاهی و دروس دیگر دانشگاه این است که متقاضیان زیادی برای تدریس خصوصی دارد. خصوصا ریاضیات عمومی 2 و فیزیک 2 دانشگاهی خیلی پرمتقاضی است. دروس تخصصی رشته های فنی مهندسی هم متقاضیان زیادی برای کلاس خصوصی دارد. در شهرهای بزرگ مانند تهران، کرج، تبریز و .... به راحتی می توانید در این زمینه شاگرد جذب کنید و درامد خوبی بدست آورید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. با آموزشگاهها در ارتباط باشید. در ایران مدرس و سایتهای تبلیغاتی دیگر آگهی بدهید و در نهایت هوای شاگردهای خودتان را داشته باشید.دفرض کنید در ترم اول یا دوم دانشجویی کلاسهای خصوصی را با شما بردارد. اگر خوب تدریس کنید و ایشان نمرات خوبی بگیرد تا فارغ التحصیلی می تواند با شما کلاس بردارد و در نتیجه شما یک شاگرد با تعداد جلسات خیلی زیاد جذب کرده اید. در زمینه تدریس دروس دانشگاهی باید حمایت کامل از شاگردهای خودتان داشته باشید و راهنمایی و برنامه ریزی شما به گونه ای باشد که در نهایت شاگردهای شما نتیجه خوبی بگیرند. در نهایت مطالعه مقاله موفقیت در تدریس و کسب درآمد بالا هم در زمینه موفقیت در تدریس می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

منبع: وبلاگ تدریس ریاضی

(0) نظر
برچسب ها :
در کنکور 97 و 98 ریاضی را درصد بالایی بزنید
اگر قصد دارید در کنکور 97 و 98 ریاضی را درصد بالایی بزنید ... اگر می خواهید در زمینه نحوه مطالعه ریاضیات برای کنکور مطالب مفیدی را مطالعه نمائید .... اگر قصد دارید در کنکور درسهای ریاضی و فیزیک را خوب بزنید .... چنانچه در زمینه نحوه مطالعه ریاضی برای کنکور سوال دارید و قصد دارید مطالعه درست را آموزش ببینید .... اگر می خواهید بهترین استاد ریاضی کنکور را داشته باشید .... در هر صورت بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند و می توانند در زمینه آموزش بهتر ریاضی کنکور هم به شما کمک نمایند بر روی عبارت معلم خصوصی ریاضی کنکور کلیک نمائید.

روش خواندن ریاضی برای امتحان و کنکور، مطالعه صحیح ریاضی

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه از کار و شغل تدریس خصوصی خوب درآمد کسب کنیم؟

برای کسب درآمد خوب و بالا از تدریس خصوصی در مرحله اول باید دروسی که قصد دارید آنها را تدریس کنید را مشخص نمائید. دروسی که تدریس می کنید باید دو ویژگی لازم را داشته باشد. در مرحله اول این دروس باید دروسی باشند که خودتان به آنها علاقه دارید و در دبیرستان و دانشگاه نمرات خوبی در این دروس گرفته اید. دروسی که همیشه عملکرد خودتان خوب بوده است و همین الان هم اگر بخواهید تدریس کنید در کمترین زمان می توانید مادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. اگر چنین دروسی را تدریس کنید در کار تدریس موفق تر خواهید بود و تدریس این درسها انرژی کمتری هم از شما می گیرد. نکته دیگر که باید برای موفقیت در کار و شغل تدریس خصوصی در نظر داشته باشید این است که دروسی که انتخاب می کنید علاوه بر ویژگی قبل باید تقاضای بالایی برای تدریس خصوصی هم داشته باشند. به عنوان مثال فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی درآمد خوبی دارد چرا که افراد زیادی متقاضی تدریس آن هستند. از سایر دروس و رشته های پرمتقاضی می توان به فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، نرم افزارهای مختلف، کامپیوتر، موسیقی، دروس دانشگاهی، زبان آلمانی و فرانسه و .... اشاره کرد. ممکن است درسهای دیگری هم متقاضی بالایی داشته باشند و در این لیست ارائه نشده باشد. به هر حال برای انتخاب دروس تدریسی و فعالیت در زمینه کار تدریس این دو ویژگی را مد نظر داشته باشید.


iranmodares


(مطالعه کنید: درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه با تدریس خصوصی ریاضی).خوبی کار تدریس این است که عواملی و پارامترهایی دارد که به صورت کامل در کنترل خودتان است و اگر در زمینه های مشخصی خوب عمل کنید می توانید به کسب درامد بالا کاملا امیدوار باشید. مثلا اینکه روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروس تدریسی خودتان را با دقت انتخاب نمائید به نحوی که بر انها مسلط باشید و از تدریس انها لذت ببرید، هوای شاگردهایتان را داشته باشید، از روشهای موثر تدریس استفاده کنید و .... . با در نظر گرفتن این موارد می توانید در کار تدریس کاملا موفق باشید. شغل تدریس انعطاف زمانی دارد و کلاسهای خودتان را در زمانهای مورد نظر می توانید برگزار کنید. درآمد این کار بسته به نحوه فعالیت خودتان قابل افزایش است و محدودیتی ندارد. هر زمان که بخواهید می توانید این کار را انجام دهید و اگر وقت نکردید می توانید انجام آن را متوقف کنید. درآمد کار تدریس در کنترل خودتاناست و این طور نیست که کارفرمایی داشته باشید و بخواهد درامد شما را افزایش دهد و یا ندهد. به تناسب عملکرد خوبی که دارید درامد شما قابل افزایش است.
برای موفقیت در تدریس زبان انگلیسیو کسب درآمد بالا از تدریس زبان در مرحله اول سعی کنید اگر به تدریس زبان علاقه دارید به این کار بپردازید، تسلط خودتان بر زبان را افزایش دهید، روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و در نهایت با ارائه تدریس مفید و موثر سعی کنید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید تا موفقیت شما هم در کار تدریس تضمین گردد.

در ادامه برای اینکه بتوانید خوب از کار تدریس پول در بیاورید باید در زمینه جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی هم خوب عمل کنید. می توانید با آموزشگاهها در ارتباط باشید و یا خودتان در روزنامه و یا در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس مانند سایت ایران مدرس آگهی ثبت کنید. ثبت آگهی در ایران مدرس برای جذب شاگرد کاملا موثر است. البته باید متن تبلیغات خودتان را خوب بنویسید و در ضمن به صورت مداوم متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید. به هر حال از روشهای مختلف برای افزایش تعداد شاگردهای خودتان استفاده کنید. مطالعه مقاله (25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی) در این زمینه کاملا مفید است. در مرحله بعد تلاش کنید روی تبلیغ خودتان کار کنید و متن آگهی را به گونه ای بنویسید که وقتی متقاضیان تدریس یا والدین آنها متن آگهی شما را مشاهده کردند به صورت کامل متقاعد شوند با شما تماس بگیرند. مطالعه مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس در این زمینه را از دست ندهید.

در مرحله آخر وقتی شاگرد جذب کردید هوای شاگردهای خودتان را داشته باشید تا خوب نتیجه بگیرند و ترمهای بعد هم برای سایر دروس خودشان با شما کلاسها را بردارند. اگر شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند درآمد شما هم از شغل  کار تدریس بالا خواهد بود. در نهایت، در طول ترم و در طول تمامی جلسات باید هدف شما این باشد که شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند. حفظ شاگرد اگر از جذب شاگرد مهم تر نباشد حداقل به اندازه آن مهم است و باید این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید. برای جذب شاگرد ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس www.iranmodares.com را به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران از دست ندهید.


برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی دروس دانشگاهیدر صورتیکه ساکن تهران، کرج و یا شهرهای بزرگ ایران باشید که دانشگاههای زیادی در آن شهر های وجود دارد کار شما راحت تر خواهد بود. در تهران چون تعداد دانشگاهها خیلی به نسبت جاهای دیگر بیشتر است تقاضا برای تدریس خصوصیهم خیلی بالا می باشد. به هر حال، هر جا که ساکن هستید می توانید در زمینهتدریس دروس دانشگاهی فعالیت کنید و اگر ساکن یکی از شهرهای کوچک ایران می باشید حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و با نرم افزارهایی مانند اسکایپ به صورت انلاین کار تدریس را انجام دهید. حتی در بعضی ازمواردمدرسین و اساتید تدریس خصوصی به صورت اینترنتی به دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند درس داده اند.
علاوه بر جذب تعداد شاگرد بالا سعی کنید شاگردهای خودتان را حفظ کنید و آنها را راضی نگه دارید، بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط شوید و به مرور زمان سعی کنید روشهای مختلف تدریس موثرتر و پربازده تر را آموزش ببینید و در زمینه های مختلف عملکرد خوبی داشته باشید تا در نهایت درآمد خوبی از این کار بدستآورید. اگر به درآمد حداقلی از کار تدریس راضی هستید و این مطالب برای شمامفهومی ندارد و همین الان هم از درآمد خودتان راضی هستید، به هر حال می توانید مطالعه این متن را ادامه ندهید و به کار خودتان با همان روشهایی که همیشه استفاده کرده اید ادامه دهید. اما اگر راضی نیستید و درآمد شما پاییناست باید در خودتان تغییرات مثبتی ایجاد کنید. کار تدریس هم برای اینکه درآن به موفقیت برسید جنبه های مختلفی دارد و فقط خوب تدریس کردن کافی نیست.
- برای هر کدام از شاگردهایتان با توجه به شرایطی که دارد راهکارهای مختص خودش را ارائه دهید.توجه به این نکته در کار تدریس خصوصی بسیار مهم است. ممکن است شما شاگردی داشته باشید که دو ترم گذشته کلا مشروط شده باشد. یا در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شاگردی داشته باشید که اصلا ریاضی را از پایه بلد نیست. یا در بحث تدریس دروس دانشگاهیممکن است شاگرد شما درسی را با شما بردارد که پیش نیازهای آن را اصلا بلد نیست. با توجه به شرایط موجود، وضعیت تحصیلی شاگرد شما و تعداد جلسات و وقتی که دارید باید تلاش کنید بهترین کار ممکن را انجام دهید. این دیگر به خودتان بستگی دارد. در کار تدریس خصوصی باید بتوانید با توجه به وضعیت تحصیلی شاگردهایتان که معمولا خوب هم نیست آنها را به سمت موفقیت هدایت کنید.
فعالیت در زمینه تدریسخصوصی ریاضی می تواند کاملا درامد زا باشد. به شرطی که به تدریس ریاضی علاقه داشته باشید، بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، خوب تدریس کنید، به کارتدریس متعهد باشید و هدف نهایی خودتان را یادگیری بهتر شاگردهایتان و در نهایت نتیجه گرفتن آنها قرار دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی و یا هر درس دیگری آگهی خودتان را در سایت (ایران مدرس) به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران ثبت کنید. سایت www.Tadris-Riazi.com هم برای درج تبلیغات تدریس ریاضی و جذب شاگرد در این زمینه کاملا موثر است.
برای موفقیت در تدریس خصوصی و کسب درآمد بالا در مرحله اول باید روی باورهای خودتان کار کنید و با در نظر گرفتن هدفهای مشخص برای هر ترم درآمدی که می خواهید را یادداشت کنید. در ادامه با توجه به موارد ذکر شده در زمینه جذب شاگرد، انتخاب دروس تدریسی و ... بهترین عملکرد را داشته باشید.
کلاسهای گروهی و نیمه خصوصی تشکیل دهید. راهکار دیگری که برای کسب درآمد بالاتر از تدریس ریاضی وجود دارد این است که سعی کنید در کنار کلاسهای خصوصی کلاسهای نیمه خصوصی وگروهی تشکیل دهید. کلاسهای نیمه خصوصی بازدهی بالاتری هم برای مدرس و هم برای شاگردها به لحاظ مالی دارد. اگر بتوانید با روشهای مختلف و مثلا هماهنگ کردن با مدیران مدارس و .... کلاسهای گروهی تشکیل دهید، در این حالتمی توانید برای هر جلسه مبلغ بالاتری را به نسبت کلاسهای خصوصی دریافت کنید.
چرا تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی است؟وقتی در اینترنت و در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرسآگهی خودتان را ثبت می کنید تبلیغ شما در کل کشور قابلیت دیده شدن دارد و حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و از طریق اینترنت کار تدریس را انجام دهید. اگر در شهر کوچکی ساکن هستید و در شهر شما تقاضا برای تدریسریاضی کم است با استفاده از این روش می توانید از کل ایران شاگرد جذب نمائید. نکته دیگر اینکه آگهی شما برای همیشه و تا زمانی که خودتان ان را حذف نکنید باقی می ماند.
چگونه در تدریس ریاضی موفق و درآمد بالا کسب کنیم؟

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210741
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X