تدريس خصوصي
چگونه تدریس کنیم : تدریس موفق و موثر

در این بخش در زمینه نحوه ارائه تدریس موفق و موثر و پاسخ به سوال چگونه تدریس کنیم مطالبی ارائه می شود. اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید و در مدرسه و دانشگاه کلاسهای مفیدی را برگزار نموده و در نهایت از کار تدریس خصوصی درآمد بالایی بدست آورید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

اگر سوال چگونه تدریس کنیم برای شما هم مطرح است در این بخش در این زمینه توضیحات خوبی ارائه می گردد. برای موفقیت در زمینه کار تدریس در مرحله اول باید به این کار علاقه داشته باشید. اگر واقعا به کار تدریس علاقه داشته باشید حتی اگر جلسات اول و یا یکی دو ترم اول خیلی هم خوب عمل نکنید، در نهایت مسیر درست را پیدا خواهید کرد. در ضمن علاقه شما به این کار در نحوه ارائه مطالب و بیان درس هم خودش را نشانه خواهد داد و شاگردهای شما هم به درس علاقه مند می شوند.

نکته دیگری که برای خوب تدریس کردن باید در نظر بگیرید این است که دروسی را تدریس کنید که خودتان به آن دروس علاقه دارید و در زمینه ارائه انها می توانید عملکرد خوبی داشته باشید. دروسی که در دبیرستان و دانشگاه نمره خوبی در آن درسها گرفته اید و از یادگیری آنها لذت می بردید. اگر بتوانید در زمینه تدریس این دروس فعالیت کنید هم کار شما برای آمادگی در کلاس راحت تر خواهد شد و هم در نهایت کلاسهای با کیفیت تری را برگزار خواهید کرد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد آگهی تدریس خودتان را در سایت تدریس ایران مدرس http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php ثبت نمائید.

در ادامه برای آنکه بتوانید کار تدریس را خوب انجام دهید سعی کنید با روشهای مختلف تدریس و ارائه درس آشنا شوید. در سایت روش تدریس http://raveshtadris.com/ در این زمینه اطلاعات خوبی ارائه شده است. خصوصا مطالعه مقاله چگونه در تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم؟ که در این سایت ارائه شده است و یا مطالعه مقاله چگونه تدریس کنیم که در سایت چطور ارائه شده است می تواند کاملا مفید باشد. ممکن است شما همیشه به یک شکل درس را ارائه داده اید و با مطالعه در زمینه روشهای مختلف تدریس بتوانید کارایی خودتان و بازدهی کلاسها را افزایش دهید.

سعی کنید بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید. به صورت مداوم مطالعه کنید و درسها را مرور نمائید. با امادگی صد در صد در کلاسها حاضر شوید. اگر مطالب زیادی را برای ارائه کردن آماده نموده باشید اشتیاق زیادی هم برای ارائه درس در شما ایجاد می شود. اما اگر خودتان مسلط نباشید نمی توانید به سوالات پاسخ دهید و در نهایت شاگردهای شما عدم تسلط شما بر درس را متوجه شده و تغییر دید منفی بسیار سخت می باشد. به هر حال تلاش کنید مسلط بر درس باشید و خوب خودتان مطالب را بلد باشید.

در سایت ایران مدرس هم به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران مطالب زیادی در زمینه نحوه تدریس موفق و در زمینه پاسخ به سوال چگونه تدریس کنیم ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه مقاله چگونه در کلاس تدریس کنیم در این زمینه می تواند کاملا مفید باشد. برای جذب شاگرد بیشتر در سایت http://www.iranmodares.com/index.php آگهی تدریس خودتان را ثبت نمائید و به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید.

به دلایل گوناگون، معلمان در آغاز سال در مورد انضباط سخت گیری کم تری دارند و یا اصلاً سخت گیری نمی کنند حتماً این جمله را شنیده اید که «تا شبعید لبخند خود را به دانش آموزان نشان ندهید.» شاید این جمله ای سخت گیرانه باشد، اما واقعیت این است که «باید از ابتدا نظم و انضباط داشته باشید تا هر چه به جلو می روید، در اجرای قوانین راحت تر باشید.» اما قبل از هر چیز، انعطاف پذیر بودن خود را نشان دهید.

نکات مهم برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی
مطلب دیگر اینکه، در بسیاری از اوقات مدرس خودش درس را به خوبی بلد است ولی نمی تواند آن را خوبمنتقل کند. هر چند که برای موفقیت در تدریس خودتان باید به صورت کامل بر درس مسلط بوده و آن را درک کرده باشید، ولی این شرط، شرط لازم بوده و کافی نیست. شما باید مسائل را از دید دانشجو یا دانش آموز ببینید. باید با پرسیدن سوال حین تدریس، میزان اطلاعات قبلی و همچنین میزان فهم دانش آموز یا دانشجو از مطالبی که درس می دهید را بسنجید.
برای داشتن تدریس خصوصیخوب و عالی، در کلاس تدریس جدی باشد طوری که دانش آموز و دانشجوی شما از شما حساب ببرد. در عین حال سعی کنید کلاس خشکی نداشته باشید و با در نظر گرفتن استراحت های کوتاه و ... کلاس جذابی را برای شاگردانتان فراهم نمائید.
چگونه در کلاسهای تدریس خصوصی موثر تر عمل کنیم؟بنابراین، برای موفقیتدر تدریس در مرحله اول باید خودتان مطلب را خوب بلد باشید. برای موفقیت بیشتر در تدریس میزان تسلطتان بر بحث را بالاتر ببرید. بیشتر مطالعه کنید وروی نحوه بیان خودتان هم دقت کنید. مطلب را از دید شاگردتان ببینید و وسط کلاس به صورت مرتب از او بخواهید توضیح دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا مطلب را خوب فهمیده است یا نه.
نتیجه گرفتن دانشجو و یا دانش آموز برایتان مهم باشد. پیگیر این باشید که آیا تمرین ها را حل می کند یا نه و در صورت لزوم به والدین گزرش دهید. بعد از امتحانات نیز بپرسیدو پیگیر باشد که آیا شاگرد شما نتیجه مطلوب را گرفته است یا نه. اگر به این شکل عمل کنید، شاگردهای هر ترم شما برای ترم های بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.
در طول ترم که جلسات تدریس را برگزار می کنید به مرور وضعیت تحصیلی شاگرد یا شاگردانتان را ارزیابی نمائید. به او تمرین و مسئله بدهید تا حل کند و حین تدریس از مباحثجلسات قبل سوال بپرسید. به صورت مداوم بررسی کنید که آیا با برگزاری جلساتتدریس پیشرفتی در وضعیت تحصیلی شاگردانتان اتفاق می افتدیا نه. به هر روشی که بلد هستید، کاری کنید که شاگردانتان درس را یاد بگیرند و در نهایت نتیجه و نمره مورد نظر را کسب نمایند.
سعی کنید برای ارئه تدریس خوب و موفق تا جایی که می توانید بر دروس تدریسی خودتان مسلط شوید. به مرور زمان و حتی حین برگزاری کلاسهای تدریس، مطالعه و یادگیری را قطع نکنید. سعی کنید روز به روز بر دروسی تدریسی خودتان مسلط تر شوید. دقت کنیدکه به هر میزان جایگزین کردن شما سخت تر باشد، درآمد شما هم بالاتر خواهد رفت. بنابراین آنقدر بر دروس تدریسی خودتان مسلط شوید که شاگردهای شما به ذهنشان هم خطور نکند که مدرس دیگری می تواند جایگزین شما شود.
نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی هم باید به گونه ای باشد که هم شاگردان یاد بگیرند و هم نمره خوبی در امتحانات کسب نمایند و یا اگر برای کنکور در حال آماده شدن هستند و یا می خواهند آزمون خاصی را بدهند در آن آزمون و یا در کنکور موفق شوند. نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی واقعا بر روی نتیجه گرفتن یا نگرفتن دانش آموزان و دانشجویان موثر است. مدرس و معلم به عنوان دبیر در مدرسه، استاد دانشگاه و یا به عنوان مدرس و معلم خصوصی باید تلاش کند دانش آموزان و دانشجویان را به گونه ای هدایت کند که در ضمن یادگیری صحیح دروس، نمره خوب و بالایی هم کسب نمایند.
نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که سعی کنید کلاسهای جذابی داشته باشید. در کلاسهای تدریس خصوصیو یا کلاسهای مدرسه و دانشگاه خودتان روشهای مختلفی را برای افزایش بازدهیکلاس و افزایش میزان یادگیری شاگردانتان امتحان کنید. حین تدریس سوال بپرسید. از شاگردانتان بخواهید که خودشان بحث را توضیح دهند. از آنها بخواهید که بخشی از کتاب را بخوانند و کنفرانس ارائه دهند. به شاگردان خودتان در کلاسهای تدریس خصوصی یا گروهی فرصت دهید که خودشان تمرین حل کنند. می توانید به صورت گروهی به آنها تمرین بدهید و یا به آنها بگویید کهبخشی از درس را خلاصه کرده و با هم ارائه نمایند.
چگونه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی موفق تر عمل کنیم و درآمد بالاتری داشته باشیم؟ برای مدرس خوب بودن باید در حین جدیت در کلاس درس، سعی کرد کلاس را از خشکی و بی روحی درآورد. باید در کلاس درس به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کرد و تمرینهایی که به دانشجویان یا دانش آموزان داده می شود را با جدیت در جلسات بعد از آنها خواست.
در رابطه با کلاسداری موفق و فنون کلاس داری هم مطالبی که در ادامه می آید می تواند مفید و موثر باشد. در کلاس درس جدی باشید و درسی را که تدریس می کنید، هر درسی که باشد،جدی بگیرید. در عین جدیت در کلاس درس انعطاف داشته باشید. به این معنی که در بعضی از مواقع هم می توانید به صلاحدید خودتان بعضی از موارد را خیلی سخت نگیرید. ولی در کل باید دانش آموزان و دانشجویان حس کنند که کلاس شما جدی است و یادگیری درس برای شما مهم است. اگر خودتان کلاس را شل بگیرید، شاگردهایتان به نحو اولی کلاس را شل خواهند گرفت.
برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید. یکیاز مزیتهای مهم کلاسهای تدریس خصوصی این است که شما چون با یک شاگرد در کلاس سر و کار دارید، با پرسیدن سوالاتی در جلسات اول کلاس، می توانید اشکالات اساسی و ضعفهای ایشان را تشخیص دهید. به این ترتیب برای هر کدام ازشاگردهایتان می توانید راهکار مخصوص به خودش را داشته باشید و روند کلاسهارا به گونه ای پیش ببرید و به نحوی برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزی کنید که با توجه به شرایط هر کدام از انها، بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. همانطور که گفته شد، موفقیت شما در تدریس خصوصی به موفقیت شاگردانتان و نتیجه گرفتن انها بستگی دارد و باید تلاش کنید تا جایی که ممکن است هر کدام از شاگردهایتان موفق شوند.
برای موفقیت در تدریس وتدریس خصوصی تنها تسلط بر مطالب کافی نیست. باید بتوانید مطالب را به گونهای ارائه کنید که برای دانش آموزان و دانشجویان جذاب هم باشد. اگر شما 100درصد بر مطالب مسلط باشید ولی خروجی کار شما جذاب و موثر نباشد فایده ای ندارد. در کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه باید مطالب را به شکل متنوعی ارائه نمائید تا کلاس حالت خسته کننده به خودش نگیرد. تلاش کنید مشارکت دانش اموزان و دانشجویان در کلاس زیاد باشد. از آنها سوال بپرسید و متکلم وحده نباشید. دانش آموزان و دانشجویان را در مباحث شرکت دهید. از آنها بخواهید به زبان خودشان مطالب را توضیح دهند. می توانید، به عنوان مثال، کلاس درس را گروه بندی کنید و یک گروه سوالاتی را مطرح کند تا گروه دیگر بهآن پاسخ دهد. برای دانش آموزان و دانشجویان خودتان ارائه در نظر بگیرید. هر از چند گاهی امتحان کوچک یا کوئیزی بگیرید و یا از خود شاگردها بخواهید بیایند و تمرین حل کنند.
- در حد توان خودتان کلاس برگزار کنید: درطول روز تعداد کلاسهایی را برگزار کنید که می دانید از پس آنها بر می آئید. تدریس کار آسانی نیست و اگر تعداد کلاسهای خیلی زیادی داشته باشید درکلاسهای آخر خودتان عملکرد خوبی نخواهید داشت و ممکن است شاگردهایتان را از دست بدهید. ممکن است برای شما در طول روز 4 کلاس خوب باشد و شخص دیگری توانایی برگزاری 6 کلاس در روز را داشته باشد. تعداد کلاسهای خودتان را به گونه ای انتخاب نمائید که کیفیت تدریس کم نشود.
- در کلاسهای خصوصی متکلم وحده نباشید:به هر میزان کلاس شما از حالتی که فقط شما حرف بزنید دورتر شود و شاگرد یاشاگردهای شما در برگزاری کلاس مشارکت بیشتری داشته باشند، بازدهی کلاسها هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر شما فقط خودتان حرف بزنید هیچ دیدی به نسبتمیزان یادگیری شاگردهایتان نخواهید داشت و کلاسها خسته کننده خواهد بود. اما اگر شاگردهایتان را وادار به حرف زدن کنید هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شما از حرفهای آنها میزان یادگیریشان را خواهید فهمید. حین تدریس سوال به پرسید و به توضیحات شاگردهایتان گوش دهید. مطالعه کنید: موفقیت در تدریس به چه عواملی بستگی دارد؟
کلاسهای تدریس را از حالت خشکی و بی روح بودن خارج کنید:یکی از بدترین آفت هایی که برای کلاسهای تدریس خصوصی و گروهی وجود دارد این است که کلاس خشک و بی روح باشد. باید تلاش کنید در عین حال که کلاس مفیدی دارید و مطالب خوبی در آن ارائه می گردد و به لحاظ علمی کلاس در سطح بالایی قرار دارد، کلاسهای شما جذاب و متنوع هم باشد. برای این هدف می توانید شاگردهایتان را در بحث ها مشارکت دهید. همین که کلاس دو طرفه باشد وشما متکلم وحده نباشید بخش زیادی از مشکل حل شده است. همین که در بخشی از کلاس یکی از شاگردهایتان درس را توضیح بدهد باعث می شود تنوع ایجاد گردد. می توانید کلاس را به بخشهای مختلفی تقسیم بندی کنید. در بخشی از کلاس تدریس خودتان درس را ارائه دهید. در بخش دیگری از کلاس تمرین و مسئله حل کنید. بخشی از کلاس را به ارائه درس توسط خود شاگردهایتان اختصاص دهید. می توانید از پاروپوینت و فیلم برای ارائه درس استفاده کنید. در حال حاضر در هر زمینه ای در اینترنت می توانید فیلم دانلود نمائید. مثلا اگر در حال تدریس مبحث پرتابه در درس فیزیک هستید و یا یک بحث گرامری را در درس زبان انگلیسیتوضیح می دهید، از اینترنت می توانید انییشن و فیلم های جالبی برای ارائه در کلاس دانلود کنید. هم کلاس جذابتر خواهد شد و هم خودتان کمتر خسته خواهید شد. یعنی بازدهی بیشتر با انرژی کمتر. از انواع امکانات آموزشی در کلاسهای تدریس خصوصی و گروهی استفاده کنید تا کلاسهای جذاب و منحصر به فردیداشته باشید.
چگونه بالاترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم و موفق باشیم؟
با توجه به مطالب گفته شده برای موفقیت در کار و شغل تدریس خصوصی موارد زیر می تواند کاملا موثر باشد:

1- دروس تدریسی خودتان را درست انتخاب کنید به گونه ای که هم خودتان به آن دروس علاقه مند باشید و هم متقاضی زیادی برای آن دروس وجود داشته باشد.

2- روشهای مختلف جذب شاگرد خصوصی را امتحان کنید (از جمله ثبت تبلیغات تدریس در همین سایت) و با حفظ رضایت شاگردهای قبلی خودتانسعی کنید ترمهای بعد هم با انها کلاس داشته باشید.

3- بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید و به تدریج بهتر و بهتر شوید. اجازه ندهید اطلاعات شما و روش تدریس شما قدیمی و کم بازده گردد.

4- به کار تدریس متعهد باشید و با ایجاد تمایزهای مثبت سعی کنید منحصر به فرد شوید و شاگردهای شما هیچ وقت به فکر جایگزین کردن شما نباشند.

در پایان این نکته را به خاطر داشته باشید که در کار تدریس خصوصی وظیفه شما هدایت شاگردهایتان به سمت موفقیت و به نتیجه رساندن انها است. ارائه درس و تدریس در کلاس فقط بخشی از کار می باشد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت ها در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و بهترین اساتید زبان

اگر در جستجوی بهترین سایت ها در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و بهترین اساتید زبان هستید .... اگر می خواهید با سایتهایی که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی هم به صورت انلاین و هم به صورت حضوری فعالیت دارند آشنا شوید و از این طریق زبان را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل آموزش ببینید ... اگر در جستجوی بهترین سایتهایی هستید که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارند و در عین حال امکانات دیگری هم برای یادگیری زبان انگلیسی فراهم کرده اند .... در هر صورت، بر روی لینک بهترین سایتهای آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط مدرسین خانم و آقا در منزل با قیمت مناسب

اگر قصد دارید در زمینه نحوه آموزش سریع و در زمان کم گرامر و قواعد زبان انگلیسی اطلاعاتی کسب کنید مقاله آموزش سریع قواعد و گرامر زبان انگلیسی را بخوانید. در ضمن، در سایت (ایران مدرس)جزوات بسیار عالی به صورت مبحثی در زمینه آموزش گرامر زبان ارائه شده است.برای دانلود این جزوات به صورت کاملا رایگان بر روی لینک جزوه آموزش گرامر زبان کلیک کنید. در ضمن کتاب خوبی هم برای آموزش گرامر زبان در همین سایت ارائه شده است (دانلود کتاب گرامر زبان ).با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و مرور مطالب توسط خودتان در کنار این کلاسها، استفاده از جزوات اموزشی و کتاب گرامر ارائه شده در این بخش و با داشتن مداومت در این زمینه می توانید گرامر زبان را خیلی خوب یاد بگیرید و بر آن مسلط شوید.

کلاسهای خصوصی زبان برای موفقیت در زبان کنکور و یا کنکور زبان هم می تواند بسیار مفید و موثر باشد. البته باید در این حالت معلم و مدرس خصوصی زبان با دقت بالاتری انتخاب گردد. چون کنکور به نسبت امتحانات مهمتر است و باید مدرسی که در اینزمینه توانایی های لازم و تجربه و سابقه کافی را دارد برای این کار انتخابکرد. برای موفقیت در کنکور هم کلاسهای خصوصی زبان می تواند کاملا مفید باشد. چرا که در این کلاسها هم نکات کنکوری می تواند مورد بررسی قرار گیرد وهم در ایام کنکور که زمان به بیشترین درجه اهمیت خودش می رسد واقعا در اینکلاسها صرفه جویی خواهد شد. حین تست زنی و یا خواندن درس و حل تمرینات گرامر و ... دانش اموز یا دانشجو می تواند اشکالات را یادداشت کند و به صورت یک مرتبه از مدرس و معلم تدریس خصوصیخودش بپرسد. در ضمن، اگر بتوانید این کلاسها را با یک مدرس خوب که به صورتتخصصی در زمینه اموزش زبان کنکور فعالیت دارد هماهنگ کنید، نکات کنکوری و تکنیک هایی را برای پاسخ گویی به تست ها به شما آموزش خواهد داد که بسیار زیاد در پیشرفت شما موثر خواهد بود.
https://www.cambly.com/english?lang=en : در این سایت که زبان اصلی خود سایت هم انگلیسی است مدرسینی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند معرفی شده اند. اگر می خواهید مکالمه یاد بگیرید در فاصله زمانی بین جلسات تدریس تا جایی که ممکن است به اخبار و... به زبان انگلیسی گوش دهید. اگر در حال مطالعه برای امتحان یا آزمونی هستید، تلاش کنید در بین جلسات خودتان هم درس بخوانید و مطالعه و مرور را در نظر داشته باشید. در صورت تمایل می توانید از سایت https://www.tutor.com/هم برای دریافت خدمات تدریس خصوصی به صورت انلاین استفاده کنید. البته اینسایت هم برای داخل کشور نیست و استفاده از خدمات ان مستلزم توانایی در پرداخت هزینه ها به دلار است. برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی در ایران و در هر جای ایران بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.  در کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلسات تدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.
برای مشاهده لیست مدرسین زبان بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
اگر از جلسات تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان استفاده می کنید، خوبی و مزیت این کلاسهااین است که در ایام فرجه ها و یا زمانهای نزدیک به امتحان که به مدرس و معلم اصلی خودتان دسترسی ندارید می توانید از معلم و استاد خصوصی سوالات رابپرسید و برای امتحان آماده تر شوید. در ضمن، در ایام امتحانات چون زمان محدودی برای درس خواندن و رفع اشکال دارید، رفع اشکال از طریق فیلم آموزشی ویا کتابهای کمک آموزشی و ... خیلی مناسب نیست. با در کنار داشتن یک مدرس خوب و مجرب برای آموزش زبان می توانید در یکی دو جلسه رفع اشکال کنید و در امتحان موفق شوید.

چگونه زبان یاد بگیریم

کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی یک امکان بسیار خوب برای یادگیری این درس است. البته نباید کلاسهایاصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه را به بهانه شرکت در این کلاسهای خصوصی از دست بدهید. اگر مشکلی پیش آمد و در کلاسهای خودتان غیبت کردید خوب ایرادی ندارد که از جلسات خصوصی برای جبران استفاده کنید. ولی در صورتی که ممکن بود حتما کلاسهای اصلی خودتان را هم شرکت کنید. به هر حال هر دوی این کلاسها مزایای خودش را دارد. مزیتی که کلاسهای تدریس خصوصی زبان دارد این است که وقت آن محدود نیست و هر سوال و اشکالی، حتی اگر پیش پا افتاده باشد،را می توانید بپرسید. تعداد جلسات، زمان و محل برگزاری، مدرس و معلمی که تدریس می کند، اینکه چه مطالبی ارائه شود و سطح کلاس در چه حدی باشد، مدت زمان برگزاری هر جلسه و .... را هم خودتان تعیین می کنید. پس این کلاسها میتواند کاملا پربازده باشد و برای گرفتن نمره بیست در امتحان زبان کاملا موثر خواهد بود. کلاسهای خصوصی را مانند یک فرصت اضافه برای یادگیری زبان ببینید و از آن نهایت استفاده را داشته باشید.
ممکن است بعضی از افراد در حال مطالعه زبان انگلیسی برای کسب درصد بالا در کنکور باشند و یا بخواهند در کنکور زبان انگلیسی شرکت کنند. اگر می خواهید در کنکور زبان انگلیسی را خوب زنید و حتی 100 درصد بزنید در مرحله اول کتاب درسی را خوب بخوانید. البته قبل از آن شرکت در کلاسهای آموزش زبان مدرسه بسیار مفید است. یادگیری زبان انگلیسی در کلاس مدرسه و به صورت گروهی بازدهی بالایی دارد. چرا که در کلاس درس مدرس یا معلم شما مهمترین نکات را ارائه می کند وممکن است روی قواعد و گرامر و ... بحث شود. همین بحث ها کاملا آموزنده استو پایه ی محکمی برای مطالعات بعدی شما خواهد شد. خصوصا اگر در کلاس زبان حواستان جمع باشد و خوب گوش دهید بعدا خواندن کتاب زبان انگلیسی هم برای شما خیلی راحت خواهد بود. ولی اگر در کلاس شرکت نکنید و بخواهید خودتان زبان را بخوانید و کتاب را خودتان شروع به خواندن کنید کمی کار سخت خواهد شد و زمان زیادی از شما خواهد گرفت. بعد از کلاسهای زبان درس زبان را مرور کنید. در کنکور زبان انگلیسی و در کنکور به صورت کلی، حضور ذهن حرف اول را می زند. شما اگر کل کتاب را خوانده باشید ولی سطحی باشد و در جلسه کنکور چیزی یادتان نیاید هیچ فایده ای ندارد. یا اگر به اندازه کافی لغات زبان انگلیسی را مرور نکرده باشید و در جلسه کنکور معنی لغات یادتان نیاید باز هم کار سخت خواهد شد. بنابراین با مرورهای منظم، استفاده از فلش کارتها و استفاده از جعبه لایتنر و .... باید تلاش کنید حض.ر ذهن کامل خودتان را حفظکنید. درک مطلب ها را بخوانید و برای خودتان توضیح دهید. لغات را مرور کنید و بر گرامر مسلط شوید. در نهایت تست های کنکور استاندارد سالهای قبل را کار کنید تا با روند مطرح شدن سوالات در کنکور آشنا باشید. برای موفقیت در زبان انگلیسی کنکور و کنکور زبان، تسلط بر گرامر و قواعد و حضور ذهن 100درصدی معنی لغات حرف اول را می زند. -

یکی از بهترین سایت ها برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی: https://iran.britishcouncil.org/english
شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان برای یادگیری بهتر آن بسیار موثر است البته اگر خودتان هم حین برگزاری کلاسها تلاش کنید و فقط به شرکت در این کلاسها اکتفا نکنید. اگر یکراهکار برای یادگیری زبان انگلیسی مطالعه در منزل و استفاده از فیلم های اموزشی و زبان اصلی و ... بود، چه بهتر که در کنار شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان، به صورت موازی از این امکانات هم استفاده کنید. اگر می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید در کنار شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی سعیکنید تا می توانید به اخبار انگلیسی، فیلم های زبان اصلی، موسیقی های انگلیسی؛ رادیو به زبان انگلیسی و .... گوش دهید. با گوش دادن مکالمه زبان انگلیسی شما به صورت موثری تقویت خواهد شد. پس برای یادگیری مکالمه زبان درکنار کلاسهای خصوصی خودتان هم باید خوب کار کنید. در حالت دیگر، اگر از کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسی و یا برای موفقیت در کنکور زبان استفاده می کنید، در کنار شرکت در این کلاسها خودتان هم باید تلاش کنید و درس بخوانید. برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان فقط شرکت در این کلاسها و یا هر کلاس دیگری کافی نیست. تلاش و مطالعه وتمرین خودتان همواره لازم است. برای موفقیت در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل و... هم می توانید از کلاسهای خصوصی زبان استفاده کنید و دوباره به شرطی کهخودتان هم وقت بذارید حتما نتیجه مطلوبی خواهید گرفت. موارد ذکر شده در رابطه با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرانسه و تدریس خصوصی زبان آلمانی و یا هر زبان خارجه دیگری هم صدق می کند.
فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی زبان:در بخشهای قبل مطالب زیادی در زمینه فواید و مزایا کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی گفته شد. از جمله اینکه درس را سریعتر یاد می گیرید و زمان بیشتری در یک جلسه تدریس برای آموزش گرامر و مکالمه دارید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان و به صورت کلی کلاسهای تدریس خصوصی مزایا دیگری هم دارد. به عنوان مثال اگر اشکالاتی از قبل داشته باشید می توانید در این کلاسها بپرسید ولی هر اشکالیرا در کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای اموزشگاهها نمی توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه و آموزشگاهها سرفصل های مشخصی تعیین شدهو سعی می کنند به گونه ای کلاس پیش برود که سرفصلها تمام شود. بنابراین برای شما و سوالات شما وقت زیادی نمی توانند در نظر بگیرند. اگر شما مثلا در یادگیری قواعد زبان اشکالات پایه ای دارید و یا مکالمه زبانرا خوب بلد نیستید، کلاسهای خصوصی برای شما بهتر و مناسبتر است. البته شرکت در کلاسهای گروهی هم خوب است. شما با سلیقه های مختلف و نحوه مکالمه وحرف زدن سایر دوستانتان هم آشنا شده و می توانید مواردی را از آنها یاد بگیرید. ولی به هر حال کلاسهای خصوصی مفیدتر خواهد بود. در ایام امتحانات هم برای یادگیری درس زبان، اگر از کلاسهای خصوصی استفاده کنید، کلاسها در منزل برگزار شده و وقت شما در مسیر کلاس تلف نخواهد شد. نکته دیگر اینکه درهر زمانی که بخواهید حجم زیادی از مطالب را یاد بگیرید (مانند ایام امتحانات، ایام کنکور و یا وقتی قرار است آمزون مشخصی داشته باشید)، استفاده از کلاسهای خصوصی می توانند کاملا مفید و کمک کننده باشد.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210877
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X