تدريس خصوصي
بهترین سایت های تدریس خصوصی ایران

اگر در جستجوی بهترین سایت های تدریس خصوصی ایران هستید .... اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید و با ثبت آگهی و تبلیغات در سایتهای برتر تدریس می خواهید شاگردهای زیادی جذب نمائید ... اگر قصد دارید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب خانم و آقا در تهران، کرج و یا هر جای ایران هماهنگ کنید و یا خودتان مدرس هستید و قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کنید .... در هر صورت ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

سایتهای زیادی در ایران در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. به جرات می توان گفت که بهترین سایت تدریس خصوصی سایت ایران مدرس http://www.iranmodares.com/index.php است. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. اگر مدرس هستید با ثبت تبلیغات تدریس در این سایت به راحتی می توانید شاگرد جذب کنید. البته خودتان هم باید تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و برای نوشتن متن اگهی خودتان وقت بگذارید. مطالعه مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس در این زمینه کاملا مفید است. اگر متقاضی کلاسهای خصوصی هستید باز هم در این سایت می توانید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی (حدود 18000 مدرس ثبت نامی تا سال 97) را مشاهده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در بهترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس) بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید. سایت ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است. عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی عربی،تدریس خصوصی زیست و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که برای تمامی این عبارتها سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل حضور دارد. بنابراین متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی تدریس شما هدایت خواهند شد.

در سایت ایران مدرس، علاوه بر موارد ذکر شده، یک بخش مجزا برای ارائه مطالب کنکوری، موفقیت در کنکور، تست و سوالات کنکوری و ... هم وجود دارد. آگهی های تدریس ویژه مدرسین در این بخش نیز نمایش داده شده و مدرسین می توانند در زمینه آموزش کنکور هم شاگرد جذب نمایند. برای عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی کنکور،تدریس خصوضی فیزیک کنکور، تدریس خصوصی شیمی کنکور، تدریس خصوصی زیست کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مشاهده خواهید کرد.
تعداد زیادی از مدرسین تبلیغ تدریس خصوصی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند:در صفحه اصلی سایت ایران مدرس مدرسین زیادی را مشاهده می کنید که آگهی تدریس خصوصی خودشان را ویژه نموده اند. تعدادی از این مدرسین حتی برای 20 بار تبلیغات تدریس خصوصی ویزه خودشان را تمدید کرده اند. این خود نشان می دهد که ثبت اگهی تدریس در ایران مدرس موثر و پربازده است. با ثبت تبلیغات ویژه تدریس خصوصی در این وب سایت، متقاضیان واقعی تدریس خصوصی آگهی شما را خواهند دید. -
امکانات متنوعی برای تبلیغات تدریس مدرسین در این سایت فراهم شده است:در سایت ایران مدرس می توانید برای اگهی خودتان عنوان و متن مناسبی بنویسید. تعداد کاراکترهای متن آگهی تدریس شما هیچ محدودیتی ندارد. می توانید به صورت کامل در رابطه با رزومه کاری و خدمات تدریس خصوصی خودتان توضیحات ارائه دهید. شاگردهای شما امکان درج نظر برای نحوه تدریش شما را دارند و این در جذب شاگردهای بعدی برای شما موثر خواهد بود. برای تبلیغات تدریس خودتان می توانید عکس ثبت کنید و برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه و خلاصه جزوه ثبت نمائید.
در گوگل عبارت جذب شاگرد خصوصی، پیدا کردن شاگرد و .... را سرچ کنید و با چشم بسته اولین نتیجه را بزنید. خواهید دید که در سایت ایران مدرس هستید. از نظر گوگل هم معتبرترین سایت برای جذب شاگرد خصوصی ایران مدرس است. - بهترین سایت های تدریس ایران: مشاهده کنید: سایت روش تدریس
درج اگهی تدریس در سایتهای آگهی عمومی هم به اندازه درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس مفید نخواهد بود. البته نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگهی تدریس خصوصی خودتان را خوب و متقاعد کننده بنویسید. برای تبلیغات تدریس خودتان یک عکس پرسنلی مرتب انتخاب کنید. عکس در افزایش بازدهی آگهی کاملا موثر است. اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید باید برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. رزومه کاملی ارائه دهید و اسم تمام دروس تدریسی را بنویسید. از شاگردهایتان نظر خواهید کنید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی بنویسید.
- در ایران مدرس می توانید حتی وبلاگ داشته باشید. بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل در گزینه های سمت راست گزینه وبلاگ را هم می توانید مشاهده کنید. در وبلاگ خودتان در زمینه موفقیت در درس ریاضی، امتحان ریاضی و ... می توانید مطلب ثبت کنید و شماره تماس خودتان را هم ارائه نمائید.
- اگر در هر شهری غیر از تهران کار تدریس را انجام می دهید هم در بخش مشخصات فردی آن را ثبت کنید و هم در عنوان و متن آگهی نیز اسم شهر را ذکر نمائید. در تهران هم اگر در منطقه یا مناطق خاصی تدریس انجام می دهید ذکر نمائید. مثلا: تدریس ریاضی در غرب تهران
- آگهی تدریس خصوصی ریاضی در اینترنت و خصوصا در ایران مدرس که به صورتتخصصی در این زمینه فعالیت دارد را جدب بگرید. هر بار به آگهی خودتان مراجعه کنید و مطلبی به آن اضافه نمائید. بر روی تبلیغ خودتان کار کنید و آن را بهینه تر کنید.

آگهی های تدریس ویژه هم در صفحه اصلی سایت و هم در بخش تدریس خصوصی در جایگاه بالاتری نمایش داده شده و بیشتر در معرض دید متقاضیان تدریس قرار می گیرد. در ضمن، تبلیغات تدریس ویژه شما به تناسب موضوع در کنار هزاران سوال امتحانی، تست کنکور، جزوات آموزشی و ... نیز نمایش داده خواهد شد. اگر خودتان سایت یا وبلاگی در زمینه تدریس خصوصی دارید، با ثبت تبلیغات ویژه تدریس در ایران مدرسمی توانید به سایت یا وبلاگ خودتان هم لینک بدهید و جایگاه آن را در گوگل ارتقا دهید. در صورتیکه در متن آگهی تدریس شما ذکر شده باشد که در زمینه تدریس کنکور فعالیت دارید و تبلیغ شما ویژه شده باشد، در بخش کنکور سایت ایران مدرس هم آگهی شما نمایش داده خواهد شد. - مطالعه کنید: روشهای خلاقانه تدریس

سایت دیگری که یکی از بهترین سایتهای تدریس خصوصی ایران است و به صورت تخصصی در زمینه آموزش ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارد سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com است. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید و از تدریس ریاضی در تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران درآمد کسب کنید و یا در جستجوی لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس ریاضی هستید، در هر صورت، این سایت گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری، آموزش کنکور، انتخاب رشته، مشاوره کنکور و .... هم سایت ایران کنکور www.IranKonkur.com را در نظر داشته باشید. سایت ایران کنکور به صورت تخصصی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس کنکوری فعالیت دارد. برای جذب شاگرد در زمینه کنکور و یا برای مشاهده لیست مدرسین کنکور می توانید به این سایت مراجعه کنید و یکی از بهترین سایتها در زمینه تدریس خصوصی کنکوری است. علاوه بر سایتهای ذکر شده سایت سودایران هم که در زمینه تبلیغات اینترنتی فعالیت دارد یک بخش تخصصی برای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی http://teaching.soodiran.com/ دارد که هم می توانید تبلیغ خودتان را در آن ثبت کنید و هم اگر متقاضی تدریس خصوصی هستید لیست مدرسین را در آن مشاهده نمائید.

در این بخش تعدادی از بهترین سایتهای تدریس خصوصی معرفی شد. اگر متقاضی تدریس خصوصی هستید می توانید لیست کاملی از مدرسین را در این سایتها پیدا کنید و با توجه به رزومه ای که هر مدرس ارائه کرده است و با توجه به قیمت کلاسهای خصوصی هر مدرس، معلم تدریس خصوصی مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید. اگر خود شما مدرس هستید و می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید، در هر کدام از این سایتها می توانید تبلیغ خودتان را درج نموده و شاگرد جذب کنید.
برچسب‌ها: تدریس خصوصی
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایتهای آموزش و یادگیری، تبلیغ و آگهی تدریس ریاضی
بهترین سایتهای آموزش و یادگیری، تبلیغ و آگهی تدریس ریاضی در این بخش معرفی می گردد.اگر در جستجوی بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی ایران هستید ... اگر می خواهید با درج تبلیغات اینترنتی در بهترین سایتهای آگهی تدریس در زمینه آموزش خصوصی ریاضی در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز و یا هر جای دیگر ایران فعالیت داشته باشید و درامد خوبی کسب کنید ... در هر صورت، در ادامه تعدادی از بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی ایران معرفی خواهید شد.

بهترین سایتی که می توانید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در آن تبلیغ ثبت کنید سایت ایران مدرس www.IranModares.com است. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و بدون شک بهترین گزینه برای درج آگهی در زمینه تدریس خصوصی است. این سایت تا سال 97 حدود 18000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش ریاضی و سایر دروس دارد. با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس خصوصی، تدریس ریاضی و .... در گوگل ایران مدرس سا بخش تدریس خصوصی ایران مدرس http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. بنابراین اگر در این سایت تبلیغ ثبت کنید متقاضیان تدریس ریاضی به راحتی از طریق گوگل به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. ثبت آگهی در ایران مدرس رایگان است ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا هم در صفحه اصلی و هم در بخش تدریس خصوصی این سایت آگهی شما بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شود. در صورتیکه تبلیغ خودتان را ویژه کنید آگهی شما در کنار صدها جزوه آموزشی، سوال امتحانی، تست کنکور ریاضی و ... هم نمایش داده خواهد شد. برای مشاهده این موارد آموزشی در ایران مدرس بر روی عبارت دانلود ریاضی کلیک کنید. ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات تدریس ریاضی شما است.


iranmodares


علاوه بر ایران مدرس سایتهای دیگری هم برای ثبت تبلیغات در زمینه تدریس ریاضی وجود دارد. سایت تدریس ریاضی www.tadris-riazi.com هم گزینه بسیار خوبی است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. سایت بعدی سایت ایران کنکور www.irankonkur.com     است. اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت داشته باشید این سایت سایت بسیار خوبی است. فعالیت در زمینه اموزش ریاضی کنکور کاملا پردرآمد است البته باید قوی کار کنید چون به همان نسبت جذب شاگرد هم سخت تر است. علاوه بر سایتهای معرفی شده، در سایتهای عمومی تبلیغات اینترنتی مانند سایت سودایران www.soodiran.com ، سایت ایستگاه و .... هم می توانید تبلیغات خودتان را ثبت کنید. سایت سودایران یک بخش تخصصی برای درج تبلیغات تدریس خصوصی دارد. برای مشاهده آگهی های ثبت شده در زمینه تدریس ریاضی در سایت سودایران بر روی عبارت تدریس ریاضی کلیک کنید. علاوه بر سایت معتبر، اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد نتیجه بگیرید باید تبلیغ خودتان را خوب بنویسید و برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. به هر میزان آگهی اینترنتی را بیشتر جدی بگیرید به همان نسبت بازدهی بیشتری هم برای شما خواهد داشت. مطالعه مقاله متن تبلیغاتی برای تدریس، نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، آگهی تدریس خصوصیدر این زمینه می تواند موثر و مفید باشد.تعدادی از بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی ایران در این بخش معرفی گردید و امید است که مفید بوده باشد. آگهی تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی در این بخش معرفی می گردد. اگر در جستجوی بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی هستید ادامه این مطلب را بخوانید.
- سایت اپارات:سایت آپارات را احتمال می شناسید. در این سایت ویدئوهای خوبی برای آموزش ریاضی ارائه شده است. برای مشاهده فیلم های مرتبط با آموزش ریاضی بر روی عبارت فیلم آموزش ریاضی کلیک کنید.

- سایت کانون: دراین سایت هم مطالب خوبی برای آموزش ریاضی ارائه شده است. به عنوان مثال برای مشاهده مطالب آموزش در زمینه ریاضی نهم می توانید بر روی لینک آموزش ریاضی نهم کلیک کنید.

سایت mathlearningcenter : اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید در این سایت هم مطالب مفیدی برای یادگیری بهتر ریاضی می توانید پیدا کنید.

در رابطه با روشهای آموزش و یادگیری ریاضی مطالعه مقالات زیر هم می تواند مفید باشد.iranmodares

چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و موفق باشیم؟

سایت انجن ریاضی ایران:اگر می خواهید با انجمن ریاضی آشنا شوید و در جریان کارهای آنها قرار بگیرید و به ریاضی علاقه دارید می توانید به سایت آنها سر بزنید. آدرس سایتانجمن ریاضی http://fa.ims.ir/ است.   در فروردین‌ماه‌ سال‌ ۱۳۵۰ ‌همزمان‌ با برگز‌ار‌ى‌  دومین‌ کنفر‌انس‌ ریاضى‌ کشور در د‌انشگاه‌ صنعتى‌ شریف‌، ‌هیات‌ موسسان‌ با تصویب‌ ‌اساسنامه‌ و ‌انتخاب‌ ۶ نفر به‌ ‌عنو‌ان‌ ‌ا‌عضا‌ى‌ شور‌ا‌ى‌ اجر‌ایى‌، تشکیل‌ ‌انجمن‌ ریاضى‌ ‌ایر‌ان‌ ر‌ا ‌ا‌علام‌ کرد.

سایت گروه درسی ریاضی دفتر تالیف:یک سایت بسیار مفید است و کتابهای پشتیبان تدریس ریاضی و .... را در این سایت می توانید دانلود نمائید. برای ورود به این سایت بر روی این لینک کلیک کنید.

سایت دپارتمان ریاضی دانشگاه شریف: در این سایت می توانید در زمینه ریاضی در دانشگاه شریف اطلاعات خوبی را کسب کنید. برای مشاهده این سایت بر روی لینک ریاضی شریف کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
جدیدترین آگهی های استخدام مدرس تدریس خصوصی 97

جدیدترین آگهی های استخدام مدرس تدریس خصوصی 97 - اگر در جستجوی جدیدترین آگهی های مرتبط با استخدام مدرس تدریس ریاضی، فیزیک و زبان انگلیسی اسفند 96 و سال 97 هستید .... اگر قصد دارید به عنوان مدرس و معلم خصوصیریاضی، فیزیک و یا زبان انگلیسی در اسفند 96 و یا سال 97 در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، یزد، اهواز، شیراز، سنندج، رشت، ساری، ارومیه و یا هرجای دیگر ایران فعالیت داشته باشید و از تدریس این دروس پرمتقاضی درآمد بالایی بدست آورید .... چنانچه به فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی از ابتدایی تا دانشگاه، فیزیک متوسطه، دانشگاهی و کنکور، زبان انگلیسی مدرسه ودانشگاه و مکالمه زبانو گرامرو .... علاقه دارید و قصد دارید در اسفند 96 و یا سال 97 به صورت پاره وقت یا تمام وقت در این زمینه فعالیت داشته باشید و شاگرد جذب کنید .... در صورتیکه کل سایتهای اینترنتی و روزنامه و .... را در جستجوی آگهی های جدید استخدام مدرس و معلم بررسی کرده اید و با آموزشگاههای مختلف تماس گرفته اید ولی نتیجه مناسبی نگرفته اید ... در هر صورت، بر روی لینکهای زیرکلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت های آموزش و تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی در این بخش معرفی می گردد. اگر در جستجوی بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی هستید ادامه این مطلب را بخوانید.

1- سایت ایران مدرس: درسایت ایران مدرس (بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران) مدرسین زیادیثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی در ایران مدرس بر روی عبارت تدریس ریاضیکلیک کنید. در ضمن در این سایت تعداد بسیار زیادی جزوه ریاضی، سوال امتحانی، تست کنکور، حل تمرین و مسئله و .... برای درس ریاضی ارائه شده است. برای مشاهده این مطالب بر روی عبارت دانلود رایگان جزوه و سوال ریاضی کلیک کنید.

2- سایت تدریس ریاضی: سایتتدریس ریاضی هم سایت بسیار خوبی است و به صورت تخصصی در زمینه آموزش و تدریس ریاضی فعالیت دارد. برای مشاهده این سایت بر روی عبارت سایت تدریس ریاضی کلیک کنید و برای مشاهده مقالات ثبت شده در این سایت در زمینه آموزش و یادگیری بهتر درس ریاضی بر روی عبارت مقالات ریاضی کلیک نمائید.

3- سایت اپارات:سایت آپارات را احتمال می شناسید. در این سایت ویدئوهای خوبی برای آموزش ریاضی ارائه شده است. برای مشاهده فیلم های مرتبط با آموزش ریاضی بر روی عبارت فیلم آموزش ریاضی کلیک کنید.

4- سایت کانون: دراین سایت هم مطالب خوبی برای آموزش ریاضی ارائه شده است. به عنوان مثال برای مشاهده مطالب آموزش در زمینه ریاضی نهم می توانید بر روی لینک آموزش ریاضی نهم کلیک کنید.

5- سایت سودایران: در سایت سودایران و در بخش تدریس خصوصی این سایت هم لیست تعداد زیادی از مدرسین ریاضی را می توانید مشاهده کنید. بر روی عبارت مدرسین ریاضی کلیک کنید.

6- سایت ایران کنکور:اگر در زمینه آموزش و یادگیری ریاضی کنکور به کمک نیاز دارید می توانید ازمدرسین ریاضی ثبت نامی در سایت ایران کنکور کمک بگیرید. بر روی لینک تدریس ریاضی کنکور کلیک کنید.

7- سایت mathlearningcenter : اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید در این سایت هم مطالب مفیدی برای یادگیری بهتر ریاضی می توانید پیدا کنید.

در رابطه با روشهای آموزش و یادگیری ریاضی مطالعه مقالات زیر هم می تواند مفید باشد.iranmodares

چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و موفق باشیم؟

8- سایت انجن ریاضی ایران:اگر می خواهید با انجمن ریاضی آشنا شوید و در جریان کارهای آنها قرار بگیرید و به ریاضی علاقه دارید می توانید به سایت آنها سر بزنید. آدرس سایتانجمن ریاضی http://fa.ims.ir/ است.   در فروردین‌ماه‌ سال‌ ۱۳۵۰ ‌همزمان‌ با برگز‌ار‌ى‌  دومین‌ کنفر‌انس‌ ریاضى‌ کشور در د‌انشگاه‌ صنعتى‌ شریف‌، ‌هیات‌ موسسان‌ با تصویب‌ ‌اساسنامه‌ و ‌انتخاب‌ ۶ نفر به‌ ‌عنو‌ان‌ ‌ا‌عضا‌ى‌ شور‌ا‌ى‌ اجر‌ایى‌، تشکیل‌ ‌انجمن‌ ریاضى‌ ‌ایر‌ان‌ ر‌ا ‌ا‌علام‌ کرد.

9- سایت گروه درسی ریاضی دفتر تالیف:یک سایت بسیار مفید است و کتابهای پشتیبان تدریس ریاضی و .... را در این سایت می توانید دانلود نمائید. برای ورود به این سایت بر روی این لینک کلیک کنید.

10- سایت دپارتمان ریاضی دانشگاه شریف: در این سایت می توانید در زمینه ریاضی در دانشگاه شریف اطلاعات خوبی را کسب کنید. برای مشاهده این سایت بر روی لینک ریاضی شریف کلیک کنید.

دانشگاه فرهنگیان

  • بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی
    بهترینسایتهای آموزش و تدریس ریاضی در این بخش معرفی می گردد. اگر در جستجوی بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی هستید ادامه این مطلب را بخوانید. 1- سایت ایران مدرس: در سایت ایران مدرس (بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران) مدرسین زیادی ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده...
  • تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و جذب شاگرد 
    اگرمی خواهید در زمینه تدریس ریاضی فعالیت داشته باشید ... اگر قصد دارید از تدریس ریاضی درآمد خوبی کسب کنید .... اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید وقصد دارید به صورت پاره وقت و یا تمام وقت در این زمینه فعالیت کنید و خوبپول در بیاورید .... چنانچه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی سابقه کار دارید وهمین الان هم شاگرد دارید و...
  • بهترین مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی در تهران با قیمت مناسب
    اگردر جستجوی بهترین مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی در تهران با قیمت مناسب هستید .... اگر می خواهید در تهران و یا هر کدام از شهرهای استان تهران برای یادگیری بهتر درس ریاضی از کلاسهای خصوصی استفاده کنید ... اگر در درس ریاضی اشکالات پایه ای زیادی دارید و قصد دارید با در کنار داشتن یکمدرس خصوصی ریاضی خوب خانم یا اقا...
(0) نظر
برچسب ها :
آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد خصوصی
در این بخش در زمینه نحوه ثبت آگهی تدریس خصوصی برای جذب شاگرد خصوصی مطالبی ارائه می شود. ثبت آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی در ایران مدرس:در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید و به راحتی شاگرد جذب کنید. درج تبلیغات در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید. - مطالعه کنید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده
 درج تبلیغات تدریس در سایت تدریس ریاضی:سایت تدریس ریاضی (www.Tadris-Riazi.com) برای درج اگهی و تبلیغات در زمینه آموزش ریاضی بسیار مناسب است. این وب سایت به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارد. اگر می خواهید درزمینه آموزش ریاضی فعالیت داشته باشید، فرصت ثبت آگهی در این سایت را از دست ندهید.

چگونه بازدهی آگهی های تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟

 درج تبلیغ تدریس در ایران کنکور:سایت ایران کنکور هم به صورت تخصصی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس کنکوری، مشاوره کنکور، انتخاب رشته و .... فعالیت دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری و .... فعالیت داشته باشید حتما سایت ایران کنکور  www.IranKonkur.com را به عنوان یک گزینه خوب مد نظر داشته باشید. تبلیغات اینترنتی برایتدریس خصوصی و یا ارائه هر خدمات دیگری کاملا هدفمند است. کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست و .... را جستجو می کنند و چون ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل قراردارد به صورت مستقیم به سمت آگهی شما هدایت می شوند. این افراد مشتریان واقعی شما و متقاضیان واقعی تدریس خصوصی هستند. چند درصد از افرادی که روزنامه می خوانند و یا تراکتهای شما را دریافت می کنند متقاضی واقعی تدریسخصوصی هستند. تبلیغات روزنامه و تراکت و .... عمر محدودی دارند، در حد یکیدو روز.  برای حصول بهترین نتیجه و موفقیت در جذب شاگرد باید سعی کنید آگهی و تبلیغات تدریسخودتان را خوب بنویسید. تبلیغات تدریس شما هر چه متقاعد کننده تر نوشته شود و توضیحات آن کاملتر باشد، برای جذب شاگرد شما موثرتر خواهد بود. در عنوان آگهی تدریس خودتان عبارتهایی مانند جلسه اول رایگان، رتبه برتر کنکور، معلم و دبیر رسمی، تدریس خصوصی تضمینی، تدریس یا قیمت توافقی و ... می تواند کاملا موثر باشد (مهمترین ویژگی خودتان که شما را از سایر مدرسین متمایز می کند و می تواند باعث شود از بین آگهی های تدریس خصوصی مختلف بر روی آگهی شما کلیک شود را در عنوان آگهی بنویسید). در عنوان آگهی اسم مهمترین دروس تدریسی را بنویسید ولی به هر حال لیست کاملتر دروس تدریسی را در متن آگهی ارائه کنید. متن آگهی باید کامل و منحصر به فرد باشد. برای حصول بهترین نتیجه در متن آگهی سوابق کاری، دانشگاهها و مدارسی که قبلا تدریس کرده اید و هر مدرک و نوشته ای که به جلب اعتماد دانش آموزان و دانشجویان یا والدین آنها کمک می کند را ارائه نمائید.
برای دروس دانشگاهی ایران مدرس بدون رقیب است. در گوگل عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مکانیک و .... را جستجو کنید. باز هم ایران مدرس در صدر نتایج قرار دارد. در سایت ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس خصوصی ثبت نام کرده اند. برای مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در این وب سایت بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی ایران مدرس کلیک کنید. رزومه کاملی ارائه دهید و اسم تمام دروس تدریسی را بنویسید. از شاگردهایتان نظر خواهید کنید ونظرات مثبت انها را در متن آگهی بنویسید. (مثلا این آگهیرا ببینید). برای دروس تدریسی خودتان جزوه یا خلاصه جزوه ثبت کنید و به صورت مداوم آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را به روز کنید. هر چه آگهی تدریس شما کاملتر و متقاعد کننده تر باشد احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. در ایران مدرس ما تلاش خواهیم کرد آگهی شما دیده شود. اینکه آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید به گونه ای که افرادی که تبلیغ شما را می بینند متقاعد شوند برای کلاسهای تدریس خصوصی با شما تماس بگیرند به عهده خود شما است.
اگر می خواهید تبلیغاتتدریس خصوصی ثبت کرده و از طریق ان شاگرد جذب نمائید ممکن است روشهای مختلفی برای تبلیغ را در نظر داشته باشید. مثلا اینکه در روزنامه تبلیغ کنید و یا تراکت چاپ کرده و توزیع نمائید و یا در اینترنت تبلیغ نمائید. بهجرات می توان گفت تبلیغات اینترنتی بهترین راهکار است چون هم ارزان و به صرفه است و هم تبلیغات تدریس شما نه تنها در شهر محل سکونت خودتان، بلکه در کل ایران قابل مشاهده خواهد بود.
روش های تبلیغ تدریس خصوصی و جذب شاگرد
برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی از طریق ثبت تبلیغات اینترنت دو عامل مهم را باید در نظر بگیرید: 1-آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات تدریس درج نمائید. ایران مدرس برای این هدف کاملا مناسب است و به صورت تخصصی در زمینه آگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد. سایت www.Tadris-riazi.com هم برای ثبت آگهی تدریس ریاضی کاملا مفید و پربازده است. اگر در زمینه کنکور وتدریس دروس کنکوری می خواهید فعالیت داشته باشید، سایت www.IranKonkur.comهم گزینه خوبی برای ثبت آگهی تدریس است. در همه ی این سایتها به صورت رایگان می توانید تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید. در سایتهای عمومی آگهی مانند سایت سودایران (www.soodiran.com) هم می توانید تبلیغات تدریس خودتان را درج کنید. البته همانطور که گفته شد، سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرس برای درج اگهی تدریس موثر تر است و بازدهی بالاتری دارد. 2- درهر سایتی که آگهی تدریس خودتان را ثبت کردید، برای موفقیت در جذب شاگرد باید تبلیغات خودتان را خوب و موثر بنویسید. مهمترین ویژگی خودتان (دبیر رسمی، رتبه خوب کنکور یا المپیاد، معدل بالا، استاد دانشگاه و ....) را در عنوان آگهی ارائه کنید. متن آگهی تدریس را کامل و قانع کننده بنویسید. سوابق تدریس خودتان را به صورت کامل در متن آگهی بنویسید. برای نوشتن تبلیغات تدریس خودتان وقت بذارید و آن را کامل بنویسید. به متن آگهی های تدریس ثبت شده در همین سایت نگاهی بیندازید. آگهی هایی که بازدید بالا گرفته اند متن کامل و منحصر به فردی دارند. آگهی های تدریس سایر مدرسین را کپی نکنید. هر چه متن آگهی تدریس شما کاملتر نوشته شده باشد بازدهی آن هم بیشتر خواهد شد.
در حال حاضر، با حضور گوشی های هوشمند همه ی افراد در هر زمان و مکانی به اینترنت و سایتهای اینترنتی دسترسی دارند و در هر زمان می توانند آگهی تدریس شما را مشاهده کرده و با شما تماس بگیرند. تبلیغات روزنامه و نیازمندیها بیشتر در تهران وشهرهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ولی در کل کشور و حتی در روستاها هم افراد به اینترنت دسترسی دارند. بنابراین، با درج اگهی تدریس خصوصی در اینترنتو در سایتهای تخصصی آگهی تدریس مانند ایران مدرس برای جذب شاگرد نه محدودیت مکانی دارید و نه محدودیت زمانی. خصوصا اینکه ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی شیمی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاه اولتا سوم قرار دارد. تبلیغات روزنامه و تراکت بعد از یک روز دور انداخته می شود در حالیکه تبلیغات اینترنتی تدریس تا وقتی که خودتان آن را حذف نکنید باقی می ماند و برای جذب شاگرد شما موثر خواهد بود. البته آگهی خودتان را باید خوب بنویسید تا موثر باشد. در این زمینه مطالعه مقاله نکات مهم برای افزایش بازدهی و تاثیر گذاری تبلیغات تدریس خصوصی یا 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده بسیار موثر است. اگر در کار تدریس خصوصی جدی هستید توصیه می شود تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا بازدهی آن بیشتر و بیشتر شود.
اگر متن آگهی شما خوب وپر و پیمان نوشته شده باشد افرادی که با شما تماس می گیرند خواهند دانست که با یک فرد با سواد و حرفه ای رو به رو هستند و حتی اگر برای کلاسهای خودتان قیمت های بالاتری را ذکر کنید حاضر خواهند بود با شما کلاس ها را هماهنگ کنند. مورد دیگری که اگر آن را در نظر بگیرید می توانید به افزایش بازدهی آگهی خودتان و افزایش تعداد تماس ها امیدوار باشید این است که در کلاسهای گروهی خودتان در مدرسه یا دانشگاه نظر خواهی کنید و نظرات مثبت شاگردهای خودتان را در متن آگهی ارائه نمائید. اگر به صورت واقعی این نظر سنجی انجام شده باشد و این نظرات در متن آگهی شما بدون تغییر وارد شده باشدمطمئن باشید خیلی در افزایش بازدهی تبلیغات تدریس شما نقش خواهد داشت.
اگر می خواهید با ثبت تبلیغات تدریس در اینترنت و در سایتهای تخصصی آگهی تدریس خصوصی مانند ایران مدرس شاگرد جذب کنید و درآمد خوبی بدست آورید، باید برای نوشتن آگهی و متن آگهی خودتان وقت بگذارید و به مرور زمان آن را کامل تر هم بکنید. هر چه متن آگهی شما بهتر نوشته شده باشد و توضیحات بیشتری را به صورت مستند ارائه کرده باشید راحت تر می توانید اعتماد متقاضیان تدریس خصوصی و والدین آنها را جلب کنید و تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود ودر نتیجه تعداد شاگردهایی که جذب می کنید بیشتر و بیشتر خواهد شد.
برای افزایش بازدهی آگهی تدریس خودتان باید موارد متعددی را در نظر داشته باشید. عنوان و متن آگهی شما با توجه به توضیحات ارائه شده باید خوب نوشته شده باشد و تبلیغ شما در یک سایت معتبر و پربازدید ثبت شود. تبلیغات اینترنتی برای فعالیت درزمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد را جدی بگیرید تا برای شما بازدهی داشته باشد. در صورت تمایل تبلیغات تدریس خودتان را ویژه کنید تا در موقعیت بهترینمایش داده شود. از سایتهای مختلف و شبکه های اجتماعی و فرومها و .... به صفحه آگهی خودتان لینک بدهید و به صورت مداوم روی متن تبلیغ خودتان کار کنید تا بهتر و بهتر شود. برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس آگهی تدریس خصوصی ثبت کرده اند بر روی عبارت اساتید تدریس خصوصی کلیک کنید. برایجذب شاگرد و کسب درامد بالا از کار تدریس به صورت پاره وقت و یا تمام وقت فرصت ثبت تبلیغ در ایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریسایران را از دست ندهید. این مقاله خوب را هم از دست ندهید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده
اسم تمام دروسی که تدریس می کنید را با ذکر جزئیات در متن آگهی تدریس خودتان ارائه کنید. اتفاقا یکی از مزیتهای تبلیغات اینترنتی برای تدریس خصوصی و یا ارائه هر خدمات دیگری این است که محدودیت کاراکتر ندارید و می توانید به صورت کامل توضیح دهید.
چگونه در تبلیغ تدریس ریاضی موفق باشیم؟ اینکه آگهی شما چقدر بازدید می گیرد به عنوان تبلیغ شما بستگی دارد و اینکه چه تعداد از این بازدیدها تبدیل به تماس خواهد شد به متن آگهی شما و اینکه چقدر خوب و متقاعد کننده نوشته شده باشد بستگی دارد.منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها : آگهی تدریس خصوصی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210883
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X