تدريس خصوصي
تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس
تدریس خصوصی و آموزش فیزیکدبیرستان و دانشگاه در وب سایت حاضر توسط مدرسین با سابقه و مجرب ارائه میگردد. البته خودتان باید رزومه کاری و سوابق مدرسین را ببینید و در انتخابمدرس فیزیکخودتان دقت به خرج دهید. بعضی از مدرسین فیزیک و سایر دروس برای اینکه شناخت بهتری نسبت به آنها پیدا کنید، جزواتی هم از دروس تدریسیشان ارائه کرده اند.
تعدادی از مدرسین فیزیک، علاوه بر آموزش خصوصی فیزیک در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمیو ... و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مرتبط با رشته خودشان نیز فعالیت دارند. اینکه شما برای آموزش درس فیزیک مدرسی را انتخاب کنید که در دانشگاهرشته اش فیزیک و یا به عنوان مثال مهندسی مکانیک بوده است دیگر به عهده خودتان است.
برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی عبارت معلم خصوصی فیزیککلیک نمائید. البته تعدادی از مدرسینی که در پایین و سمت چپ همین مطلب نشان داده شده اند، فیزیک تدریس می کنند. اگر می خواهید مدرسین شیمی و یا مدرسین ریاضی را ببینید نیز می توانید بر روی عبارتهای تدریس شیمی یا تدریس ریاضی کلیک کنید.
نکته جالب دیگری که وجود دارد این است که در وب سایت ایران مدرس علاوه بر تدریس خصوصی و آموزش در منزل هزاران مطلب آموزشی دیگر نیز ارائه شده است. به عنوان مثال می توان به کتابهای آموزشی، جزوات درسی، جزوات کنکور، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور و ... اشاره کرد. در وب سایت حاضر برای درسفیزیک نیز تمامی این موارد را می توانید بیابید.
- سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین ویژه که در کار تدریس ریاضی جدی تر هستند هماهنگ نمائید.

- اینکه بتوانید کلاسهای ریاضی را با قیمت مناسب هماهنگ کنید خوب است ولی به هر حال کیفیت کلاسها و اینکه بتوانید کلاس را با یک مدرس خوب هماهنگکنید اهمیت بیشتری دارد. اگر قیمت کلاسها به نسبت انچه در نظر دارید کمی بالاتر بود ولی مدرس سابقه کاری و رزمه خوبی داشت کلاسها را با ایشان هماهنگ نمائید. - مطالعه کنید: قیمت تدریس خصوصی ریاضی در سال 96 و 97 چقدر است؟

- در کنار شرکت درکلاسهای تدریس خصوصی ریاضی خودتان هم درس بخوانید تا نتیجه خوبی بگیرید. داشتن کلاس با بهترین مدرسین و معلمان هم بی فایده خواهد بود اگر خودتان درس نخوانید و تمرین و مسئله حل نکنید.
در وب سایت ایران مدرس هزاران مدرس خصوصی، گروهی و نیمه خصوصی ثبت نام کرده و به تدریس خصوصی و آموزش ریاضی، ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه در منزل مشغولند.  اگر در جستجوی سایت مدرسین خصوصی شیمی دبیرستان و دانشگاه هستید ...
اگر برای آموزش خصوصی و تدریس خصوصی شیمی می خواهید لیست مدرسین خصوصی شیمی را مشاهده کنید ...
در صورتیکه برای گرفتن نمره بالا در درس شیمی قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی شیمی استفاده کنید ...
اگر می خواهید برای قبولی در کنکور و کسب درصد بالای شیمی در کنکور سراسری از مدرسین خصوصی شیمی کمک بگیرید ...
اگر در زمینه آموزش و تدریس ریاضی (تمامی مقاطع) شیمی (دبیرستان و دانشگاه) و فیزیک عمومی و تخصصی به مدرس خصوصی نیاز دارید و اگر برای آموزش و یادگیری ریاضی و فیزیک و شیمی و سایر دروس دبیرستان و دانشگاه می خواهید از خدمات تدریس خصوصی بهره بگیرید، در هر صورت مدرس خصوصی خودتان را از بین هزاران مدرس ثبت نامی در ایران مدرس انتخاب کنید.  علاوه بر تدریس خصوصی شیمی، ریاضی و فیزیک، تدریس خصوصی سایر دروس و رشته های تحصیلی نیز در ایران مدر س ارائه شده است. به عنوان مثال می توان به تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، نرم افزارهای تخصصی رشته های مختلف، تدریس خصوصی زبان و هنر و ... اشاره کرد.  ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. به عنوان مثال، اگر تدریس خصوصی شیمی یا مدرس خصوصی شیمی را در گوگل جستجو کنید، اولین، یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود، ایران مدرس است.
شیمی یکی از دروس اصلی در دبیرستان و دانشگاه است. در کنکور ریاضی و تجربی نیز اگر درصد بالایی برای درس شیمی بزنید در کسب رتبه خوب کنکور کمک زیادی به شما می کند.
در وب سایت ایران مدرس برای آموزش و یادگیری شیمی موارد زیادی در نظر گرفته شده است:
1- در همین بخش (تدریس خصوصی) تعداد زیادی از مدرسین شیمی را می توانید مشاهده کنید.. برای مشاهده لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی شیمی بر روی عبارت آموزش خصوصی شیمی یا مدرس خصوصی شیمی کلیک نمائید. الیته علاوه بر درس شیمی در این وب سایت مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی سایر دروس (مثلا تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و ...) فعالیت دارند.
2- مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه درس شیمی نیز در این وب سایت ارائه شده است. اگر علاوه بر کلاسهای تدریس خصوصی شیمی به راهنمایی در مورد نحوه مطالعه این درس نیاز دارید، به بخش مقالات همین وب سایت رفته و در قسمت جستجو کلمه "شیمی" را وارد کنید تا تمامی مقالات مرتبط با شیمی به شما نشان داده شود.
3- تست کنکور، نمونه سوال امتحانی و کتابهای درسی شیمی نیز در همین وب سایت و در بخش دانلود ارائه شده است.
(0) نظر
برچسب ها :
معرفی بهترین سایتهای تدریس ریاضی
معرفی بهترین سایتهای تدریس ریاضی در این بخش انجام شده است.
1-      سایت ایران مدرس www.IranModares.com : بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در این سایت هم در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و هر درس دیگری هم می توانید لیست کاملی از مدرسین تدریس خصوصی را مشاهده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. در حقیقت در ایران مدرس می توانید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی را مشاهده کنید و به همین دلیل با اگاهی کامل می توانید معلم خانم یا آقای مد نظر خودتان را انتخاب نمائید.

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال 97


بهترین و پربازدیدترین سایت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس سایت www.IranModares.com است. سایت ایران مدرس بازدید بالایی دارد. اگر می خواهید مدرس ریاضی برای خودتان هماهنگ کنید در این سایت کاملترین لیست مدرسین ریاضی و سایر دروس را می توانید مشاهده نمائید. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید و خود شما معلم ریاضی هستید باز هم ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی می باشد. عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل و .... را جستجوی کنید خواهید دید که ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد. بنابراین اگر در این سایت تبلیغ تدریس ریاضی درج نمائید متقاضیان تدریس از طریق گوگل به راحتی به سمت تبلیغ شما هدایت خواهند شد. علاوه بر آن در این وب سایت هزاران جزوه و سوال امتحانی و ... برای درس ریاضی و سایر دروس ثبت شده است و آگهی های تدریس ریاضی ویزه در کنار این مطالب آموزشی هم (علاوه بر صفحه اصلی و بخش تدریس خصوصی) نمایش داده خواهند شد. سایت ایران مدرس یک بخش کنکور هم دارد و اگر ریاضی کنکور درس می دهید و تبلیغ شما ویژه است در این بخش هم نمایش داده خواهد شد.

2-      سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com: تخصصی ترین سایت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی است. در این وب سایت هم مدرسین زیادی ثبت نام کرده اند و با آگاهی کامل از رزومه مدرسن و با در دست داشتن اطلاعات کافی می توانید استاد ریاضی خودتان را انتخاب کنید. برای مشاهده صفحه اصلی این سایت و انتخاب معلم مورد نظر خودتان بر روی عبارت سایت مدرسین تدریس ریاضی کلیک کنید. اگر خود شما هم معلم ریاضی هستید درج تبلیغ در این سایت برای جذب شاگرد را از دست ندهید.


استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی (حضوری و یا آنلاین) برای موفقیت در درس ریاضی و امتحان ریاضی و یادگیری عمقی و مفهومی آن بسیار مفید و موثر است. دانش اموزان و دانشجویان با شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضی می توانند تمامی اشکالاتی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه نتوانسته اند و وقت نشده است از معلم خودشان بپرسند را برطرف نمایند. کلاسهای خصوصی در صورتیکه به اندازه کافی زود شروع شود و در کنار شرکت در آن دانش آموز و دانشجو خودش درس بخواند می تواند کاملا مفید و موثر باشد. این کلاسها چون معمولا در منزل برگزار می شود جو راحت تری به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه دارد و یادگیری در آن بهتر اتفاق می افتد. در ضمن، در ایام امتحانات که زمان برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مهم است شرکت در این کلاسها باعث صرفه جویی در وقت شده و یادگیری سریع تر می تواند اتفاق بیافتد. با مراجعه به سایت www.IranModares.com و انتخاب مدرس و معلم مورد نظر خودتان در کمترین زمان ممکن ریاضی را یاد بگیرید و بر آن مسلط شوید. علاوه بر ایران مدرس، در سایت تدریس ریاضی  http://www.tadris-riazi.com/ هم می توانید لیست کاملی از مدرسین ریاضی را مشاهده کنید.


در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور می خواهید فعالیت داشته باشید سایت ایران کنکور هم گزینه بسیار خوبی است. ایران کنکور www.IranKonkur.com به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس دروس کنکوری، آموزش دروس کنکور، مشاوره و انتخاب رشته و ... فعالیت دارد. ثبت اگهی تدریس ریاضی در این سایت هم کاملا رایگان می باشد. با ثبت تبلیغ اینترنتی در سایتهای معرفی شده به راحتی با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید و شاگرد جذب نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی مقالات زیر را مطالعه نمائید.


چگونه درآمد بالایی از کار تدریس ریاضی کسب کنیم؟

موفق شدن در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی: تدریس خصوصی ریاضی

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی کنکور

بهترین سایت تبلیغات رایگان اینترنتی تدریس ریاضی


چگونه از تدریس خصوصی ریاضی درآمد بالایی کسب کنیم؟


3-      سایت ایران کنکور www.IranKonkur.com : ایران کنکور به صورت تخصصی در زمینه تدریس دروس کنکوری، آموزش دروس کنکور، تدریس خصوصی ریاضیات کنکور و .... فعالیت دارد. اگر می خواهید با مدرسینی که در زمینه تدریس دروس کنکوری و ریاضی کنکور فعالیت دارند در ارتباط باشید به این سایت مراجعه کنید. در ضمن در زمینه آموزش و مشاوره کنکور، انتخاب رشته، خرید و فروش کتاب، جزوه و سی دی کنکوری و ... هم می توانید در این سایت تبلیغات ثبت نمائید. ایران کنکور به صورت تخصصی در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوری و تبلیغات کنکور فعالیت دارد. در نهایت مطالعه مقاله کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی کنکور یا بهترین سایت تبلیغات رایگان اینترنتی تدریس ریاضی می تواند مفید و موثر باشد.

برچسب‌ها: سایت تدریس خصوصی ریاضی،


(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت های تدریس خصوصی ریاضی
بهترین سایتهای تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس در این بخش معرفی می گردد. بهترین و پربازدیدترین سایت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس سایت www.IranModares.com است. سایت ایران مدرس بازدید بالایی دارد. اگر می خواهید مدرس ریاضی برای خودتان هماهنگ کنید در این سایت کاملترین لیست مدرسین ریاضی و سایر دروس را می توانید مشاهده نمائید. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید و خود شما معلم ریاضی هستید باز هم ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی می باشد. علاوه بر سایت ایران مدرس سایتهای دیگری هم وجود دارند که در زمینه تدریس ریاضی و آموزش خصوصی ریاضی فعالیت دارند. سایت www.Tadris-Riazi.com  به صورت کاملا تخصصی در زمینه تدریس ریاضی فعالیت دارد. سایت www.IranKonkur.com هم در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور و سایر دروس کنکوری فعالیت دارد. اگر به مدرس ریاضی نیاز دارید می توانید در این سایتها مدرس خودتان را پیدا کنید و اگر کار تدریس ریاضی انجام می دهید با ثبت تبلیغات در سایتهای معرفی شده به راحتی می توانید شاگرد جذب نمائید.

مطالعه مطالب زیر هم می تواند مفید باشد:

 • معرفی بهترین سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی
  اگردر جستجوی بهترین سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی هستید به سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com مراجعه نمائید. سایت تدریس ریاضی به صورتکاملا تخصصی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد. اگر به مدرسریاضی نیاز دارید و یا معلم و مدرس ریاضی هستید و قصد دارید در زمینه آموزش ریاضی فعالیت داشته باشید در...
 • بهترین سایت آموزش و تدریس ریاضی 
  دراین بخش بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی معرفی می گردد. اگر می خواهیدبا بهترین سایتهای آموزش و تدریس ریاضی آشنا شوید ... اگر قصد دارید از طریق بهترین سایتهای ریاضی با معلمان و مدرسین ریاضی آشنا شوید ... در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید. یکی از بهترین سایتهای تدریس خصوصی ریاضی ویا بهترین سایت آموزش ریاضی...
 • بهترین سایتهای تدریس خصوصی ریاضی 
  اگردر جستجوی بهترین سایتهای تدریس خصوصی ریاضی هستید ادامه این مطلب را بخوانید: 1- سایت ایران مدرس www.IranModraes.com : بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ریاضی ایران است. در این سایت تا سال 97 حدود 18000 مدرس تدریس خصوصی ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس ریاضی و سایر دروس فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین...
 • بهترین سایت های آگهی و تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصی ریاضی
  بهترینسایت های آگهی و تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصی ریاضی در این بخش معرفی می گردد. اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشید از روشهای مختلفی می توانید شاگرد جذب کنید. اکثر مدرسین در قدم اول سراغ این می روند که از طریق آموزشگاهها شاگرد جذب کنند. برای شروع کار و کسب تجربه روش خوبی است. ولی در ادامه...
 • بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاه
  اگردر جستجوی بهترین سایت آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاه هستید به سایت ایران مدرس مراجعه کنید. سایت ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارد و کاملترین لیست مدرسین تدریس ریاضی را در این سایت می توانید پیدا کنید (بر روی لینک معلم خصوصی ریاضی کلیک...
 • بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی ایران 
  اگردر جستجوی بهترین سایتهای تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی ایران هستید ... اگر می خواهید با درج تبلیغات اینترنتی در بهترین سایتهای آگهی تدریس در زمینه آموزش خصوصی ریاضی در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز و یا هر جای دیگر ایران فعالیت داشته باشید و درامد خوبی کسب کنید ... در هر صورت، در ادامه تعدادی از بهترین...
(0) نظر
برچسب ها :
دانلود رایگان سوالات امتحانی و تست کنکور زیست پیش دانشگاهی با جواب و پاسخنامه
دانلود رایگان سوالات امتحانی و تست کنکور زیست پیش دانشگاهی با جواب و پاسخنامه در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی و سوالات و تست های کنکور زیست شناسی پیش دانشگاهی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. اگر در زمینه درک مفاهیم و آموزش و یادگیری زیست پیش دانشگاهی تجربی و یا سایر مقاطع اشکال دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین زیست بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید.

دانلود کتاب زیست شناسی 1

سوالات امتحان زیست شناسی پیش دانشگاهی شماره 9

سوالاتطراحی شده از فصل 9 زیست شناسی پیش از مباحث ویروس و باکتری متناسب با سوالات آزمونهای نهایی آموزش و پرورش برای آمادگی آزمون خرداد 97- دانش آموزان حضوری و غیرحضوری...سوالات امتحان زیست شناسی پیش دانشگاهی شماره 4

سوالات زیست شناسی پیش دانشگاهی شبیه سازی شده با آزمون های نهایی برای آمادگی ازمون خرداد 97- فصل 5 و 6...سوالات امتحان زیست شناسی پیش دانشگاهی شماره 2

آزمون آمادگی برای آزمون نهایی زیست پیش دانشگاهی خرداد 1397- فصل 4...سوالات امتحان زیست شناسی پیش دانشگاهی شماره 1

سوالاتزیست شناسی پیش دانشگاهی شبیه سازی شده به امتحان نهایی از فصل های 2 و 3 زیست پیش به همراه آزمون سنجش آمادگی کنکور از این فصل ها...


دانلود رایگان تست های کنکور سراسری فصل دوم و سوم زیست شناسی پیش دانشگاهی

در این قسمت می توانید تست های کنکور سراسری فصل دوم و سوم زیست شناسی پیش دانشگاهی را دانلود نمایید. کلمات کلیدی: دانلود رایگان تست کنکور زیست پیش, دانلود تست های...

دانلود رایگان تست های کنکور سراسری فصل اول زیست شناسی پیش دانشگاهی

در این قسمت می توانید تست های کنکور سراسری فصل اول زیست شناسی پیش دانشگاهی را دانلود نمایید. کلمات کلیدی: دانلود رایگان تست کنکور, دانلود رایگان تست کنکور زیست پیش,...

(0) نظر
برچسب ها : زیست پیش دانشگاهی
معرفی سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی
معرفی سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در این بخش انجام می شود. به جرات می توان گفت بهترین گزینه برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی سایت ایران مدرس www.IranModares.com است که یک بخش تخصصی برای تدریس خصوصی هم دارد. آدرس بخش تدریس خصوصی ایران مدرس http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php است (بر روی آن کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید). ایران مدرس قدیمی ترین و بزرگترین و پربازدیدترین سایت تبلیغات تدریس ایران است و با ثبت تبلیغات در آن آگهی شما در معرض دید متقاضیان تدریس خصوصی قرار می گیرد. ثبت آگهی در این سایت کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا در صفحه اصلی سایت و یا در صفحات داخلی آن بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شود. البته واضح است که آگهی شما در ایران مدرس دیده خواهد شد اما اگر بخواهید این بازدیدها تبدیل به تماس شود و با شما برای کلاس تماسی گرفته شود باید متن آگهی خودتان را خوب بنویسید. مطالعه مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس در این زمینه کاملا مفید است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس خصوصی، تدریس خصوصی ریاضی و .... در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. این وب سایت از نظر گوگل کاملا بهینه است. در نتیجه افرادی که در جستجوی مدرس خصوصی هستند با سرچ در گوگل به راحتی به سمت تبلیغ شما در ایران مدرس هدایت خواهند شد. در این وب سایت هزاران جزوه آموزشی و مقاله آموزشی و .... ثبت شده است و آگهی های تدریس ویژه در کنار این موارد هم نمایش داده خواهد شد.

سایت دیگری که برای درج تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی ریاضی به صورت کامل می توانید روی آن حساب کنید سایت تدریس ریاضی است. سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد. برای جذب شاگرد در زمینه تدریس ریاضی به صورت حضوری و آنلاین این سایت یکی از بهترین گزینه ها است. توجه کنید که وقتی در سایتهای مختلف تبلیغ درج می کنید آگهی های شما متفاوت از هم باشد. ثبت آگهی تکراری و کپی شده در سایتهای مختلف برای شما فایده ای ندارد. متن های و آگهی های کپی شده از نظر گوگل ارزش چندانی ندارد و برای جذب شاگرد هم برای شما مفید نخواهد بود.
برای کسب درآمد بالا و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی تری دی مکسو انواع نرم افزارها، تدریس خصوصی دروس ابتدایی و دروس کنکوری و دانشگاهی و.... و جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی راهکارها و روشهای مختلفی وجود دارد. می توانید با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید، با سایر مدرسین همکاری کنید، سایت و وبلاگ بزنید، در روزنامه و مجلات مختلف تبلیغ کنید، در مدارس و دانشگاهها و یا محلات مورد نظرتان تراکت توزیع نمائید و یا از هر روش دیگری استفاده کنید. برای مطالعه کامل در زمینه انواع روشهای جذب شاگرد خصوصی مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.


سایت ایران کنکور http://www.irankonkur.com/ : برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس دروس کنکوری سایت ایران کنکور هم گزینه بسیار خوبی برای درج تبلیغ است. فعالیت در زمینه تدریس کنکور می تواند درآمد زا باشد و با ثبت تبلیغدر ایران کنکور می توانید در این زمینه شاگرد جذب کنید

سایت سودایران http://www.soodiran.com/ سایت سودایران به صورت عمومی در زمینه آگهی اینترنتی فعالیت دارد. در این وب سایت یک بخش تخصصی برای ثبت آگهی تدریس http://teaching.soodiran.com/ در نظر گرفته شده است و می توانید در این سایت هم اگهی خودتان را درج نمائید.

ثبت تبلیغات در سایتهای معرفی شده رایگان است و تنها در صورت تمایل برای افزایش بازدهی آگهی خودتان می توانید تبلیغات ویژه ثبت نمائید. تعدادی از بهترین سایتهای آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در این بخش معرفی شد.
اگر در زمینه تدریس دروس برق صنعتی، دروس مهندسی برق در مقطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و ... فعالیت دارید ثبت آگهی در سایت ایستگاه برق http://www.istgahebargh.com/ هم می تواند مفید و موثر باشد.

25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی

در این بخش تعدادی از بهترین سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی و آگهی تدریس معرفی شد. همانطور که گفته شد نتیجه گرفتن شما به این هم بستگی دارد که چقدر خوب متن آگهی خودتان را نوشته باشید. رزومه کاملی را ارائه نمائید و اسم تمام دروس تدریسی خودتان را بنویسید. درج تبلیغ در تمامی سایتهای معرفی شده کاملا رایگان است ولی با ثبت تبلیغات ویژه می توانید بازدهی آن را افزایش دهید.

(0) نظر
برچسب ها : تبلیغات تدریس خصوصی
چگونه درس بخوانیم
در این بخش در رابطه با پاسخ به سوال چگونه درس بخوانیم مطالبی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه نحوه درس خواندن اطلاعات خوبی کسب کنید ادامه این مطلب را بخوانید. تا جایی که می توانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید. با حضور مرتب در کلاسهای درس مطالب را بهتر یاد می گیرید. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای تدریس مدرسه شرکت کنید، از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید. سعی کنید اینکه می خواهید در تحصیل موفق شوید را درونی کنید. یعنی خودتان بخواهید و خودتان برای موفقیت در تحصیلتان هدف تعیین کنید و انگیزه داشته باشید. باید آینده ای را که می خواهید به آن برسید را در ذهنتان ترسیم کنید و بر مبنای آن هدفی تعیین نموده و برای رسیدن به آن برنامه ریزینمائید. 

چگونه درس بخوانیم و درس خوان شویم؟

علاوه بر مرور بعد از جلسات تدریس، در برنامه درسی خودتان و در مواقع دیگر هم مرور را در نظر بگیرید تا درسها را فراموش نکنید. ممکن است این مرور از طریق حل مسئله و تمرین باشد. به عنوان مثال، اگر بین دو جلسه تدریس ریاضی، از بحث های جلسه قبل تمرین و مسئله حل کنید، خود حل تمرین و مسئله می تواند به مرور درس و مرور فرمولها و روابط کمک کند.
اگر می خواهید در جلسهامتحان حضور ذهن خوبی داشته باشید و درسها را فراموش نکنید، در طول ترم درس بخوانید و مطالعه درسها را به ایام امتحانات موکول نکنید. مطلبی را که در طول زمان و با حل سوال و تمرین کافی یاد گرفته باشید فراموش نخواهید کرد. در ضمن، در برنامه درسی خودتان مرورهای منظمی را در نظر بگیرید. 
قبل از هر نکته ای باید بگویم که هیچ موفقیتی بدون زحمت کشیدن و خسته شدن ممکن نیست. بنابراینقبل از اینکه در رابطه با سوال (چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم) بحث کنیم، بیائید کمی دیدگاهمان را هم تغییر دهیم. به هر حال انسان هر کاری را که بخواهد انجام دهد و در آن موفق شود باید زحمت بکشد و خسته هم خواهد شد. برای رسیدن به موفقیت در هر کاری باید پشتکار داشته باشیم و با انگیزه ای که در خودمان ایجاد می کنیم شرایط سخت را پشت سر بگذاریم. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات بالا و موفقیت در کنکور هم کار و تلاش لازم است و قاعدتان شاید کمی هم خسته بشوید. ولی اگر به هدف خودتان علاقه مند باشید و هدفی که دارید برای شما مهم باشد، خستگی ناپذیر خواهید شد. یعنی، با وجود اینکه در مسیر ممکن است خسته شوید و زحمت بکشید ولی باز ادامه خواهید داد. بنابراین، سعی کنید با قدرت پیش بروید و در جهت رسیدن به هدفتان بدون توجه به عوامل خارجی و ... تلاش کنید. 

چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟

سعی کنید تا جایی که ممکن است مطالعه و درس خواندن را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات علاوه بر استرس خود آن دوران که باعث کاهش بازدهی می گردد، وقت کمی هم برای مطالعه و درس خواندن دارید. اگر از همین الان شروع به درس خواندن نکنید، درسهای شما بر روی هم انباشت شده و احتمال اینکه نتیجه خوبی بگیرید کم و کمتر می شود. بنابراین هر چه زودتر شروع به درس خواندن کنید.
هدف مشخص و واضحی برایخودتان در نظر بگیرید. این ترم به خودتان قول بدهید که مثلا معدلتان بالای17 شود. برای خودتان معیار مشخصی در نظر گرفته و وقت خودتان را هدر ندهید.خلاصه اینکه، هر چه زودتر شروع کنید. برای موفقیت در تحصیل باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید و پشتکار هم داشته باشید.  چگونه در امتحانات نهایی نمره 20 بگیریم
بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را همان روز مرور کنید.
 در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه یادداشت برداری کنید و جزوه خودتان را داشته باشید.
 نکته بسیار مهم: در طول ترم درس درس بخوانید. مطالعه دروس مختلف را به شب امتحان موکول نکنید.
 برای درس فیزیک مفهوم فیزیکی مسائل را یاد بگیرید. برای مشاهده مدرسین فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید. ممکن است ترمهای قبل هم سعی کرده باشید برنامه ریزی کنیدولی بعد از مدتی چون برنامه پیش نرفته است از انجام آن نا امید شده اید و آن را کنار گذاشته اید. داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی مفید تر است. برنامه خودتان را اصلاح کنید ولی کنار نگذارید. اگر ترمهای قبل معدل شما حداکثر 15 بوده است (به عنوان مثال) می توانید هدف خودتان را به این ترتیب تعیین کنید "من مطمئن هستم معدل این ترم من بیشتر از 16 است" - از عبارت من مطمئنم استفاده کنید و آن را با خودتان تکرار نمائید. هدف را به زبان حال بنویسید انگار اتفاق افتاده است. کتاب درسی خودتان را خوب بخوانید. دو منبع بسیار خوب و مطمئن که برای نتیجه گرفتن در امتحانات می توانید خیلی روی آنها حساب کنید یکی جزوه ای است که خودتان در کلاس درس نوشته اید و دیگری کتاب درسی است. اگر این دو را خوب بخوانید تقریبا از هر منبع دیگری بی نیاز خواهید بود. درسها را به صورت عمقی، پایه ای و مفهومی بخوانید. سعی کنید در دروس مختلف معنی و مفهوم فرمولها را یاد بگیرید و فقط این طور نباشد که بخواهید روابط را حفظ کنید. خودتان در جستجوی یاد گیری پایه ای باشید و هر سوالی که پیش آمد را بپرسید واشکالات را برطرف نمائید. 

چگونه بچه درس خوان شویم

اگر در درس ریاضی اشکالات زیادی دارید و یا درس فیزیک را خوب بلد نیستید و ترمهای قبل هم نمره قابل قبولی نگرفته اید، برای این دروس در طول ترم وقت بیشتری بگذارید.در برنامه درسی خودتان وقت بیشتری را به دروسی اختصاص دهید که در آن دروس اشکالات بیشتری دارید. می توانید از کلاسهای خصوصی ریاضی و یا جلسات تدریس خصوصی فیزیکاستفاده کنید. بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا بعد از کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور کنید. به این ترتیب هم مطالب بهتر برای شما جا می افتد وهم دیر تر مباحث را فراموش خواهید کرد. مرور کردن درس هم بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و جلسات تدریس خصوصی و هم به صورت کلی در کل طول ترم لازم است. دقت کنید هر چه بیشتر در طول ترم درس بخوانید در ایام امتحانات کار شما راحت تر خواهد بود. افرادی که به عنوان درس خوان از آنها یاد می شود و خودتان می بینید که در مدرسه و دانشگاه همیشه نمرات خوبی می گیرند از شما باهوش تر نیستند. این افراد برای یادگیری دروس وقت می گذارند و در طول ترم درس می خوانند. رمز موفقیت در تحصیل و هر کار دیگری این است که در مرحله اول به وضوح بدانید که چه می خواهید و در مرحله بعد برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید و وقت بگذارید.
(0) نظر
برچسب ها :
هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی و زبان انگلیسی سال 97
در این بخش توضیحات کاملی در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی و زبان انگلیسی سال 97 ارائه شده است. به صورت کلی قیمت جلسات تدریس خصوصی مقدار مشخص و ثابتی ندارد. قیمت کلاسهای خصوصی بهعوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله به صورت مختصر بررسی می گردد و درمقالات قبلی ارائه شده در ایران مدرس هم بررسی شده است. به صورت کلی قیمت کلاس خصوصی برای دروس ابتدایی بین 20 تا 60 یا 70 هزار تومان برای یک جلسه،دروس دبیرستان هم 30 تا 80 هزار تومان است. البته این قیمتها حدودی  و تقریبی است و یک مدرس با تجربه و دبیر رسمی با سابقه و .... شاید هزینه بالاتری را برای کلاسهای تدریس خصوصی درخواست نماید و یا مدرسینی که به تازگی کار تدریس خصوصی را شروع کرده اند شاید با جلسه ای 10 یا 15 هزار تومان هم کلاسهای خصوصی را برگزار نمایند. برای دروس دانشگاهی هم حدودا 40 تا 100 هزار تومان را در نظر داشته باشید.  قیمت کلاسهای خصوصیبه عوامل زیادی بستگی دارد به نحوی که یک قیمت ثابت را نمی توان ارائه نمود. ممکن است در شرایط خاص بعضی از مدرسین قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی در نظر بگیرند. مثلا قیمت تدریس خصوصی دروس کنکوری و کلاسهای کنکور که توسط مدرسین مجرب و یا با سابقه برگزار گردد و یا قیمت تدریس خصوصی نرم افزارهای خاص که تعداد کمی از مدرسین قادر به تدریس آنها هستند ممکن است بالاتر باشد. به هر حال، از قیمت های ارائه شده به عنوان یک بازه قیمت کلاسهای خصوصی در سال 96 و 97 می توانید استفاده نمائید. برایهر مدرس قیمت کلاس خصوصی را در کنار سابقه کاری و رزومه ای که ارائه کرده است ببینید. مدرسینی که سابقه کاری بالاتر و رزومه بهتری دارند قیمت بیشتریمطالبه می کنند و خودتان باید مدرس مناسب را انتخاب کنید. ممکن است برای یک مدرس که رزومه ای دقیقا مشابه آنچه مد نظر شماست دارد، حاضر باشید قیمت بیشتری بپردازید.
بعضی از مدرسین شیمی در عنوان آگهی و یا متن آگهی تدریس خودشان عبارت "تضمینی"را ارائه کرده اند. قاعدتا قیمت کلاس خصوصی شیمی به صورت تضمینی بالاتر است. ببینید منظورشان از تضمینی چیست. در این حالت بهتر است به صورت مکتوب قرارداد نوشته شود. قیمتکلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهایارائه شده توسط مدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت موردنظر شما می باشد را انتخاب نمائید.
کلاسهای تدریس خصوصی را در اوایل یا اواسط ترم که قیمت ها به نسبت ایام امتحانات پایینتر است هماهنگ کنید. حتی اگر چند جلسه بیشتر لازم ندارید، در اوایل ترم یکی دو جلسه برگزار کنید. به این ترتیب اگر در ایام امتحانات هم با همان مدرس که اوایل ترم با ایشان کلاس داشته اید تماس بگیرید دیگر قیمتها را افزایش نمی دهد. برای درسهای مختلفی که دارید با یک مدرس هماهنگ کنید. مثلا معمولا مدرسینی که ریاضی تدریس می کنند فیزیکرا هم تدریس می نمایند. یا در مقطع دانشگاه معمولا مدرسین یک رشته مشخص (مانند مهندسی برق) تمامی درسهای آن رشته را تدریس می کنند. به این ترتیب با افزایش تعداد جلسات تدریس، مدرسین معمولا قیمتهای پایینتری اعلام می کنند. می توانید از دوستان و همکلاسی هایتان به مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید.شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید.
مقاله کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین یا تدریس خصوصی ساعتی چند؟را مطالعه نمائید. مدرسین با تجربه تر معمولا قیمت های بالاتری برای کلاسها دریافت می کنند. شهر محل تدریس، تعداد جلسات، درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر هم بر قیمت و نرخ کلاسهای خصوصی تاثیر میگذارد. از بین مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توصیه می شود کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین ویژه که رنگ پس زمینه آگهی آنها طلایی و یا نقره ای استهماهنگ کنید. مدرسین ویژه حاضر شده اند برای ثبت آگهی تدریس هزینه پرداخت کنند و بنابراین به صورت جدی تری کار تدریس را دنبال می کنند. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد. هر میزان که قصد داریدبرای کلاسهای خصوصی هزینه کنید و هر قیمتی که از تظر شما مناسب است، در کنار آن باید نکته مهم دیگری را در نظر داشته باشید. کلاسهای خصوصی ریاضی وقتی موثر است که در کنار آن خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. برگزاری کلاسهای خصوصی ریاضی با مدرسین با تجربه و موفق احتمال موفقیت شما در امتحان ریاضی را افزایش می دهد به شرطی که خودتان هم همکاری کنید و درس بخوانید.
اینکه بهترین قیمت کلاس خصوصیریاضی چقدر است به خود شما و هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی در نظر داریدهم بستگی دارد و نمی توان به صورت قطعی در این زمینه عدد و رقمی را مشخص نمود. در واقع، مدرسین خصوصی ریاضی و سایر دروس برای ارائه درس وقت و زمان می گذارند و روی زمان قیمت مشخصی نمی توان گذاشت. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و رزومه بهتری را هم ارائه نموده اند قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) و هزینه جلسات تدریس خصوصی ریاضی مورد بررسی قرار گرفته است.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصیاز 25 هزار تومان برای یک جلسه تا 250000 تومان برای یک جلسه متغیر است. قیمت کلاسهای خصوصی به موارد و عوامل زیادی بستگی دارد و شما باید قیمت کلاسها را در کنار رزومه مدرس ببینید و خودتان تصمیم بگیرید کلاسها را با کدام مدرس خصوصی هماهنگ نمائید. تعدادی از مدرسین قیمتها را برای یک ساعت تدریس، تعدادی دیگر برای 90 دقیقه و تعدادی دیگر برای 2 ساعت تدریس ارائه نموده اند. بنابراین حین بررسی قیمتهای کلاسهای خصوصی به این نکته هم توجه داشته باشید.
بعضی از مدرسین حتی پارا یک قدم فراتر گذاشته اند و جلسه اول را به صورت رایگان تدریس می کنند. یعنی یک جلسه برای شما کلاس تدریس ریاضی را برگزار می کنند. اگر راضی بودیدهزینه کلاس را پرداخت کرده و کلاسها ادامه پیدا می کند. اگر راضی نبودید هزینه ای پرداخت نکرده و کلاسها هم ادامه پیدا نمی کند. به این ترتیب شما هیچ ریسکی را برای شرکت در کلاسهای خصوصی نخواهید داشت. بعضی از مدرسین ریاضی کیفیت کلاسهای خصوصی خودشان را تضمینمی کنند و بعضی دیگر واقعا تضمینی کار می کنند. یعنی اگر شما در امتحان ریاضی نتیجه نگیرید، نصف هزینه را دریافت می کنند و بعضی از مدرسین هیچ هزینه ای را دریافت نمی کنند. البته همانطور که گفته شد، قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی تضمینی بالاتر است.
سر قیمت کلاسهای خصوصیریاضی و فیزیک می توانید با این مدرسین به توافق برسید. با آنها تماس بگیرید و قیمتی که در نظر دارند را بپرسید. در ادامه سعی کنید تخفیف بگیرید. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که بیشتر روی نتیجهگرفتن خودتان تمرکز کنید تا اینکه به هر قیمتی کلاسها را ارزانتر هماهنگ کنید. مسلما مدرسین خوب با قیمتهای خیلی پایین کار نمی کنند. بنابراین اگر رزومه کاری و نحوه تدریس مدرسی را پسندیدید و به این نتیجه رسیدید که می توانید با ایشان خوب نتیجه بگیرید اگر هزینه کلاسها کمی بالاتر هم بود باز هم کلاسها را با ایشان هماهنگ کنید. 2 میلیون تومان هزینه کنید و نتیجه بگیرید بهتر است تا اینکه 1 و نیم میلیون هزینه کنید و نتیجه نگیرید. اگر می خواهید کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک را با مدرسین خوب هماهنگ کنید و از طرفی در هزینه ها صرفه جویی کنید باز هم راهکارهایی وجود دارد.
تدریس خصوصی فیزیک دهم:سرفصلهای فیزیک دهم در ادامه ارائه شده است. فصل اول : فیزیک و اندازه گیری - فصل دوم : کار ، انرژی و توان - فصل سوم : ویژگی های فیزیکی مواد - فصل چهارم: دما و گرما - برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دهم بر روی عبارت تدریس فیزیک دهمکلیک کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر فیزیک دهم سعی کنید به صورت کامل درکلاسهای فیزیک شرکت کنید. در کلاس فیزیک به مباحثی که توسط مدرس شما ارائهمی گردد با دقت گوش دهید و سعی کنید مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. راه حلها و روشهای حل مسائل و تمرینات فیزیک را خوب یاد بگیرید و سعی کنید برای هر سوال و مسئله بیش از یک راه حل را یاد بگیرید. از فیزیک دهم در کنکور هم سوال مطرح خواهد شد. اگر حین یادگیری آن در کلاس و مدرسه درس را مفهومی آموزش ببینید در مراحل بعد هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و همدر کنکور هم تست زنی برای شما راحت تر خواهد بود.درس فیزیک دهم را به صورتسطحی و فرمولی نخوانید و تلاش کنید مفاهیم را درک کنید. پایه را محکم بگذارید و در طول تحصیل از مزایای آن استفاده کنید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک دهم در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و معنی فیزیکی روابط را درک نمائید.
اگر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیکبرای شما مهم است و می خواهید این کلاسها را با قیمت ارزان داشته باشید، نکاتی را باید در نظر بگیرید. به صورت معمول مدرسین با سابقه و با تجربه و اساتید دانشگاه و مدرسین و دبیران رسمی و .... با قیمت خیلی کم کلاس برگزارنمی کنند. پس اگر می خواهید از مدرسین خوب در کلاسهای تدریس خصوصی استفادهکنید باید حاضر باشید برای این کلاسها تا حدی هزینه کنید. البته با همین مدرسین هم می توانید حرف بزنید و سر قیمت کلاسها با قیمت مناسب به توافق برسید. تعدادی از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت تضمینی برگزار می کنند.البته قیمت کلاسهای تضمینی بالاتر است. در کلاسهای خصوصی تضمینی شما در صورت نتیجه گرفتن هزینه پرداخت خواهید کرد. البته باید از مدرس در ابتدای کار بپرسید که منظورش از کلمه تضمینی چیست و بعضی از مدرسین کیفیت کار خودشان را تضمین می کنند و نه نتیجه گرفتن شما را. تعدادی از مدرسین جلسه اول تدریس را به صورت رایگان برگزار می کنند. درست است که خوب است کلاسهای تدریس خصوصی زبان را با بهترین قیمت و با قیمت مناسب بتوانید هماهنگ کنید ولی به هر حال کیفیت کلاسها و نتیجه گرفتن خودتان را در اولویتاول قرار دهید. از بین مدرسین ثبت نامی سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که رزومه و سابقه کاری خوبی دارد و می تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند.
به منظور ارزانتر هماهنگ کردن کلاسهای زبان می توانید با یکی از دوستانتان به صورت نیمه خصوصی در این کلاسها شرکت کنید. اگر مدرس برای کلاس خصوصی زبان مبلغ 50 تومان را درخواست کند کلاس نیمه خصوصی را با 60 تومان برگزار خواهد کرد. بنابراین هر کدام از شما 30 تومان پرداخت خواهید کرد و این یعنی 40 درصد ارزانتر به نسبت کلاس خصوصی. راهکار دیگری که برای صرفه جویی در هزینه ها وجود دارد این است که حین برگزاری کلاسهای خصوصی زبان خودتان هم فعالیت داشته باشید و درس بخوانید. به این ترتیب هم از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر خواهید بود و هم تعداد جلسات کمتری لازم خواهید داشت و در نتیجه در نهایت مبلغ کمتری پرداخت می کنید.
نرخ کلاسهای تدریس خصوصی به چه عواملی بستگی دارد؟هزینه کلاسهای تدریس خصوصی به عوامل متعددی از جمله شهر محل تدریس، زمان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی (اول ترم، وسط ترم، اواخر ترم)، محل برگزاری کلاسهای خصوصی، تعداد جلسات تدریس (اگر جلسات بیشتری بخواهید مدرس به شما تخفیف می دهد)، درسی که قرار است تدریس شود و مقطع تحصیلی، تضمینی یا غیر تضمینی بودن کلاسها، کنکوری یا کنکوری بودن کلاسهای خصوصی و .... بستگی دارد. آیا لزوما پرداخت هزینه بیشتر احتمال نتیجه گرفتن را افزایش می دهد؟نکته ای که باید به ان توجه داشته باشید این است که لزوما پرداخت هزینه بیشتر به معنی احتمال بالاتر نتیجه گرفتن شما در امتحان، کنکور و یا هر آزمون دیگری نیست. درست است که مدرسین با سابقه برای کلاسهای خصوصی هزینه بالاتری هم درخواست می کنند ولی به هر حال مدرسین تازه کار هم بعضا خیلی خوب تدریس می کنند و کلاسهای مفیدی را برگزار می نمایند. در هر صورت، برای نتیجه گرفتن در امتحان خودتان هم باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنیدو با پرداخت هزینه بیشتر تلاش و کوشش خودتان حذف نمی شود. چگونه کلاسهای خصوصی را ارزان هماهنگ کنیم؟برای ارزانتر هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی سعی کنید برگزاری کلاسها رابه ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات قیمت کلاسها بالاتر خواهدبود. نکته دیگر اینکه سعی کنید از کلاسهای نیمه خصوصی استفاده کنید. کلاسهای نیمه خصوصی ارزانتر تمام می شود. به مدرس خودتان شاگردهای دیگری معرفی کنید و در عوض برای کلاسهای خودتان تخفیف بگیرید. با مدرسی که محل سکونت ایشان به خودتان نزدیکتر است کلاسها را هماهنگ کنید. در این حالت مدرس قیمت کمتری در نظر می گیرد.
هزینه کلاسهای نیمه خصوصی چقدر است؟از طریق ارائه یک مثال می توان هزینه کلاسهای نیمه خصوصی را با هزینه کلاسهای خصوصی مقایسه کرد. مسلما بازدهی کلاسهای خصوصی بالاتر است ولی به هر حال در صورتیکه با یکی از دوستان خودتان که به لحاظ سطح تحصیلی نزدیک بهخود شما است در کلاسهای نیمه خصوصی شرکت کنید این کلاسها هم می تواند کاملا موثر باشد. فرض کنید مدرس برای کلاس خصوصی هزینه 50 هزار تومان و برای نیمه خصوصی 70 هزار تومان را مطالبه کند. در حالت نیمه خصوصی هر کدام از شما 35 هزار تومان پرداخت خواهید کرد و از لحاظ هزینه ای به نفع شما است. - دقت کنید که هزینه ای را که هر مدرس ثبت نموده است برای یک ساعت است و یا برای یک جلسه. اگر در جستجوی قیمت یک ساعت کلاسهای ریاضی هستید به این مورد دقت کنید.
- تعدادی از مدرسین ممکن است به صورت آنلاین هم خدمات تدریس خصوصی ارائه دهند و شاید رد این حالت هزینه کمتری را درخواست کنند. اگر این نوع آموزش برای شما خوب است از این فرصت استفاده کنید.
- برای موفقیت در درس ریاضی با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فقط قیمت را در نظر نداشته باشید. نتیجه گرفتن شما مهمتر است و اینکه بتوانید یک مدرس خوب داشته باشید حتی اگر قیمت کلاس کمی بیشتر باشد در اولویت است.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در سال 97 و یا در هر زمان دیگری هم به عوامل مختلفی بستگی دارد و همدر طول زمان متغییر است. خوبی این روش که لیست آگهی مدرسین را ببینید و باتوجه به قیمتهایی که مدرسین ارائه کرده اند از نرخ کلاسها اطلاع پیدا کنیداین است که اساتید تدریس خصوصی به صورت مداوم اطلاعات خودشان و از جمله قیمتهایی که برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند را به روز می کنند و در نتیجهبا مشاهده اطلاعات آنها می توانید از قیمت به روز شده کلاسهای خصوصی اطلاعپیدا کنید. همانطور که در تصویر بالا می توانید مشاهده کنید، مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس علاوه بر قیمت کلاسهای خصوصی رشته تحصیلی، مدرک تحصیلی،دانشگاه محل تحصیل؛ وضعیت تاهل، شهر محل تدریس و سابقه کاری خودشان را هم بیان کرده اند و می توانید با اگاهی کامل مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. قیمتی که هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی اعلام کرده است را باید در کنار رزومه مدرس دید و اگر احساس کردید یکی از مدرسین خیلی رزومه خوب و مناسبی دارد و می تواند شما را خوب به نتیجه برساند کلاسها را با ایشان هماهنگ کنید هر چند قیمت کلاسهای ایشان کمی بالاتر هم باشد.
قیمت تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 چقدر است؟
قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصیبه عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال اگر تعداد جلسات بالایی برای یادگیری درس لازم داشته باشید مدرسین قیمت و نرخ کمتری را به شما پیشنهاد خواهند داد. به عنوان مثال اگر یک معلم خصوصی برای دو جلسه کلاس هر جلسه قیمت 70 هزار تومان را در نظر داشته باشد، اگر 10 جلسه کلاس لازم داشته باشید احتمالا هر جلسه را با قیمت 60 یا 50 هزار تومان با شما کنار خواهد آمد. قیمت کلاسهای خصوصی در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج و ... که مسیرهاطولانی تر است و مدرس خصوصی باید زمان بیشتری را در مسیر رسیدن به کلاس باشد به نسبت شهرهای کوچک بیشتر است. البته می توانید به عنوان مثال اگر خود شما ساکن شرق تهران هستید با مدرسی کلاسها را هماهنگ کنید که ایشان هم ساکن شرق تهران باشند تا وقت زیادی را در مسیر از دست ندهند و در نهایت نرخکلاسها را هم برای شما پایین تر در نظر بگیرند.
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210779
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X