تدريس خصوصي
نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی
در این بخش در رابطه با نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی مطالبی ارائه شده است.

در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و کسب درآمد بالا ارائه شده است. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند و درآمد بالایی بدست می آورند شاگردهای زیادی دارند، خیلی خوب تدریس می کنند، با مدرسین متوسط تمایزهای زیادی دارند و شاگردهای خودشان را به نتیجه می رسانند.

برای اینکه شاگردهای زیادی داشته باشید باید از روشهای مختلف جذب شاگرد استفاده کنید. ارتباط گرفتن با آموزشگاهها برای شروع کار روش خوبی است. البته بهترین روش برای جذب شاگرد از طریق آموزشگاهها نیست ولی به هر حال از این روش هم می توانید استفاده کنید. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی باید خودتان دست به کار شوید و بدون واسطه شاگرد جذب نمائید. انواع روشهای مختلف برای جذب شاگرد در زمینه تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا از ان وجود دارد. برای خودتان مانند همین وبلاگ، وبلاگی ایجاد کنید. کاملا رایگان است. در زمینه نحوه مطالعه ریاضی، نحوه خواندن درس ریاضی برای قبولی در امتحان و موفقیت در ریاضی کنکور و ... مطلب قرار دهید و در کنار آن برای خدمات تدریس خصوصی ریاضی تبلیغ کنید. اگر در تولید محتوا مداومت به خرج دهید کم کم وبلاگ شما توسط گوگل به عنوان مرجع آموزش ریاضی شناخته می شود و بازدید بیشتری هم می گیرد. ولی به هر حال باید مداومت داشته باشید و مطلب کپی شده قرار ندهید و خودتان تولید محتوا کنید. به هر میزان مطالبی که قرار می دهید ارزشمندتر و مفیدتر باشد در نهایت در جذب شاگرد هم موفق تر خواهید بود. در انتهای همه ی پست های وبلاگ خودتان شماره تماس خودتان را برای ارائه خدمات تدریس ریاضی قرار دهید. اگر در کار تدریس ریاضی جدی تر هستید به جای وبلاگ می توانید سایتی برای خودتان بزنید. برای مشاهده مقالات عالی در این زمینه بر روی درآمد تدریس ریاضی کلیک کنید.iranmodares

همانطور که گفته شد برای اینکه بازدید وبلاگ شما بیشتر شود و دانش آموزان و دانشجویان از طریق گوگل به سمت وبلاگ شما هدایت شوند باید به صورت مداوم محتوای ارزشمند تولید کنید. برای سرعت بخشیدن به این روند می توانید در سایتهای معتبر تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرس www.IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com آگهی بدهید. در صورتیکه تبلیغ خودتان را در این سایتها ویژه کنید به سایت یا وبلاگ شما هم لینک داده شده و معرفی می گردد. یعنی با یک تیر دو نشان می زنید. هم می توانید از طریق این سایتها شاگرد جذب کنید و هم وبلاگ و سایت خودتان را معرفی کنید. خوبی و مزیتی که این روش دارد این است که سایتهای ایران مدرس و تدریس ریاضی از نظر گوگل برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی بهینه هستند و وقتی تدریس ریاضی و یا تدریس خصوصی ریاضی را در گوگل جستجو می کنید این دو سایت را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و کسب درامد بالا از آن فرصت ثبت تبلیغ در اینترنت و در این سایتهای معتبر را از دست ندهید. با حضور در اینترنت فرصت جذب شاگرد از کل کشور را به خودتان می دهید و حتی می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین ریاضی تدریس کنید. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام هم برای جذب شاگرد کاملا مفید است. در این شبکه های اجتماعی فعال باشید و شاگرد جذب کنید.

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی: تدریس خصوصی ریاضی

حال سراغ سایر عوامل موثر بر موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا از آن می رویم. همانطور که گفته شد، مدرسین موفق علاوه بر داشتن شاگردهای زیاد خیلی خوب تدریس می کنند، با مدرسین متوسط تمایزهای زیادی دارند و شاگردهای خودشان را به نتیجه می رسانند. تسلط خودتان را بر درس ریاضی افزایش دهید تا خیلی خوب تدریس کنید. تمایزهای مثبت ایجاد کنید و از شاگردهایتان حمایت و پشتیبانی نمائید. به هر میزان شاگردهای شما بهتر نتیجه بگیرند شما هم در کار تدریس ریاضی موفق تر خواهید بود. علاوه بر روشهای مختلف جذب شاگرد که در مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی توضیح داده شده است، آیا می دانید بهترین روش برای جذب شاگرد چیست؟ مسلما بازگشت دوباره شاگردهای قدیمی شما و این وقتی اتفاق می افتد که شاگردهایتان خوب نتیجه بگیرند. حال دیگر انتخاب با خودتان است.


چگونه درآمد بالایی از کار تدریس ریاضی کسب کنیم؟

یکی از بهترین راهکارها برای کسب درامد عالی از تدریس خصوصی ریاضی این است که در اینترنت و خصوصا در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی حضور داشته باشید. وقتی آگهی خودتان را در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس مانند سایتهای معرفی شده ثبت می کنید آگهی شما در معرض دید متقاضیان واقعی تدریس خصوصی قرار خواهد گرفت. سایت ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس ایران است و سایت تدریس ریاضی هم به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، سایت تدریس ریاضی، قیمت تدریس ریاضی و ... را در گوگل جستجو کنید. ایران مدرس و سایت تدریس ریاضی را در صفحه اول نتایج خواهید دید. به عبارت دیگر این دو سایت از نظر گوگل برای عبارتهای شامل تدریس ریاضی بهینه هستند. در نتیجه وقتی در این سایتها اگهی خودتان را درج می کنید متقاضیان تدریس از طریق گوگل به سمت تبلیغ شما هدایت خواهند شد.

در حال حاضر به نسبت حضور در اینترنت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و ثبت تبلیغ در سایتهای پربیننده و تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی روش بهتری برای جذب شاگرد وجود ندارد. در ایران مدرس و سایت تدریس ریاضی شماره تماس شما به صورت مستقیم نمایش داده خواهد شد و متقاضیان تدریس با خود شما بدون واسطه تماس خواهند گرفت. بعضی از سایتهای تدریس به صورت واسطه ای کار می کنند و هر جلسه 30 یا 40 درصد مبلغ حق التدریس را برای خودشان بر می دارند. این روش در کل خیلی به صرفه نیست. ثبت تبلیغات در ایران مدرس و سایت تدریس ریاضی کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهسد.

وقتی در اینترنت حضور دارید و برای ارائه خدمات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس تبلیغ می کنید از کل کشور می توانید شاگرد جذب نمائید و محدوده فعالیت شما محدود به شهر خودتان نمی گردد. حتی برای دروس خاصی ممکن است از خارج از کشور هم دانشجویان ایرانی با شما تماس بگیرند. اخیرا تدریس مجازی و تدریس اینترنتی و آنلاین بسیار متداول شده است و با درج اگهی در اینترنت می توانید در این زمینه هم فعالیت داشته باشید. به هر حال درهمکاری با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی فقط می توانید در شهر محل سکونت خودتان تدریس کنید. تبلیغات اینترنتی محدودیت زمانی ندارد. وقتی در سایتهای معرفی شده تبلیغ درج می کنید در هر زمانی ممکن است متقاضیان تدریس خصوصی تبلیغ شما را ببینند و برای کلاس با شما تماس بگیرند. در ضمن تبلیغ شما پاک نخواهد شد و تا زمانی که خودتان آن را حذف نکنید برای جذب شاگرد شما مفید خواهد بود. مطالعه مقالات زیر در زمینه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی با ثبت تبلیغ در سایتهای معتبر و ... می تواند کمک زیادی بکند.

ریاضی درس بسیار پرمتقاضی ای است. همین الان اگر در گوگل عبارت تدریس خصوصی را جستجو کنید خود گوگل به شما تدریس خصوصی ریاضی را به عنوان یکی از عبارتهای پرسرچ پیشنهاد می دهد. افراد زیادی در درس ریاضی ضعف و اشکالات فراوان دارند. دانش آموزان و دانشجویان زیادی پایه ریاضی قوی ندارند و برای بسیاری از آنها امتحان ریاضی مثل یک کابو است.  بنابراین یکی از بهترین زمینه ها برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی درس دادن ریاضی است.

باید و نبایدهای موفقیت در تدریس ریاضی

اگر سوال چگونه ریاضی تدریس کنیم برای شما مطرح است مطالعه این مطلب می تواند به صورت کامل برای شما مفید و موثر باشد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی پارامترهای زیر لازم است:

عشق و علاقه به تدریس ریاضی، تسلط بر درس ریاضی، موفقیت در جذب شاگرد و در نهایت به موفقیت رساندن شاگردهایتان

حتما خودتان هم قبول دارید که هر شخصی در زمینه ای می تواند خوب عمل کند. بعضی از مدرسین فیزیک را خوب درس می دهند و بعضی دیگر در زمینه تدریس ریاضی مهارت دارند. تعدادی از اساتید در تدریس شیمی و برخی دیگر در آموزش دادن زبان انگلیسی مهارت دارند. شما به کدام یک از این دروس علاقه دارید؟ آیا اصلا به فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش علاقه دارید و یا از سر بیکاری می خواهید کار تدریس را انجام دهید. بهتر است وقتی سراغ تدریس ریاضی بیائید که به آن علاقه داشته باشید. اگر موقتی و برای چند ماه می خواهید این کار را انجام دهید ایرادی ندارد ولی اگر به عنوان یک کار طولانی مدت به ان نگاه می کنید کمی روی این فکر کنید که آیا ریاضی را دوست دارید یا نه؟ از حل تمرینات و مسائل آن لذت می برید و یا برایتان زجرآور است؟ خلاصه اینکه این پارامتر را هم در نظر داشته باشید. مدرسین بسیار موفق و بسیار پردرآمد مطمئنا به کار خودشان علاقه دارند.

چگونه ریاضی تدریس کنیم و نحوه تدریس موفق ریاضیات

پارامتر دیگری که برای فعالیت موفق در تدریس ریاضی بسیار پر اهمیت است تسلط بر درس ریاضی است. اگر فقط درس را بلد هستید و بسیار مسلط نیستید اصلا کافی نیست. در کلاسهای خصوصی عدم توانایی در پاسخ به یک سوال (خصوصا در جلسات اول) یعنی کنسل شدن کل جلسات. پس مسلط مسلط مسلط باشید.


iranmodares


این بخش در رابطه با پاسخ به سوال چگونه در زمینه تدریس ریاضی شاگرد جذب کنیم و درآمد بالایی کسب نمائیم؟ مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی ریاضی فعالیت داشته باشید در این بخش در رابطه با نحوه جذب شاگرد و فعالیت در این زمینه توضیحاتی ارائه شده است. خبر خوب اینکه ریاضی یکی از پرمتقاضی ترین دروس برای قعالیت در زمینه تدریس خصوصی است و اگر به تدریس ریاضی علاقه دارید و در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشید درامد بالایی در انتظار شما خواهد بود. اکثر دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی اشکال دارند و در مقطع دانشگاه هم دروسی مانند ریاضی عمومی 1 و 2، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، آمار و ... متقاضیان زیادی برای کلاسهای خصوصی دارد. بنابراین شرایط برای کسب درآمد بالا از کار و شغل تدریس ریاضی به صورت پاره وقت و نیمه وقت یا تمام وقت کاملا فراهم است و فقط کافی است که خودتان در این زمینه خوب عمل کنید.

شاید مشکل اکثر مدرسین برای فعالیت جدی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی جذب شاگرد است و یا اینکه شاگردهایی دارند ولی وقت آنها به صورت کامل پر نمی شود و درآمد راضی کننده ای ندارند. برای اینکه بتوانید به اندازه کافی شاگرد جذب کنید و از آموزش ریاضی درآمد خوبی داشته باشید باید در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشید. روشهای بسیار زیادی برای جذب شاگرد وجود دارد که در مقاله .... که در سایت ایران مدرس www.IranModares.com   ثبت شده است در این زمینه به صورت کامل توضیح داده شده است. اگر می خواهید تدریس ریاضی را شروع کنید و یا قبلا این کار را انجام داده اید و قصد گسترش کار خودتان را دارید باید از روشهای مختلف که برای جذب شاگرد وجود دارد و در مقاله معرفی شده توضیح داده شده است استفاده کنید. جذب شاگرد اولین کاری است که باید برای موفقیت در تدریس خصوصی به خوبی انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که حفظ شاگردها و ارائه تدریس عالی به آنها به گونه ای که خوب نتیجه بگیرند و همچنین تسلط بر درس ریاضی هم بسیار مهم است. توجه داشته باشید که یکی از منابع جذب شاگرد برگشت شاگردهای قبلی شما است و در صورتی شاگردهای قبلی شما دوباره برای کلاسهای ریاضی با شما تماس خواهند گرفت که خوب تدریس کرده باشید و آنها هم خوب نتیجه گرفته باشند.

پارامترهای مهم و کلیدی برای موفقیت در تدریس ریاضی و کسب درآمد بالا

از قدرت اینترنت و تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد استفاده کنید. در سایت ایران مدرس که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و یک بخش تخصصی برای تدریس خصوصی به آدرس .... دارد تبلیغ خودتان را درج نمائید. سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com هم برای درج تبلیغات تدریس ریاضی بسیار عالی است. این سایت هم به صورت رایگان امکان درج تبلیغات تدریس ریاضی شما را فراهم کرده است. در هر کدام از سایتهای معرفی شده اگر کمی هزینه کنید می توانید تبلیغ ویژه هم داشته باشید و در نتیجه شاگردهای بیشتری را جذب کنید. در متن آگهی های خودتان رزومه بسیار کاملی ارائه دهید تا با شما تماس گرفته شود و شاگردهای بیشتری را جذب کنید. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و تلگرام هم برای جذب شاگرد کاملا مفید است. با آموزشگاههای بیشتری برای درخواست کلاس تماس بگیرید و برای خودتان سایت و وبلاگی بزنید. همه ی این روشها برای افزایش تعداد شاگردهای شما مفید و موثر است. مطالعه مقالات زیر هم برای کسب درآمد بالا و افزایش تعداد شاگردهایتان در زمینه آموزش ریاضی کاملا مفید است.iranmodares


ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران

خوب پول درآوردن از کار تدریس ریاضی باید در زمینه های مختلفی عملکرد خوبی داشته باشید. بعضی از مدرسین در ارائه درس اشکال دارند و بعضی دیگر خوب درس می دهند ولی شاگردهای زیادی ندارند. تعدادی دیگر از مدرسین به دلیل باورهای محدود کننده خودشان سقف درآمد بالایی ندارند. بعضی از مدرسین ریاضی به همان درامد یکی دو میلیون در ماه راضی هستند در حالیکه بعضی دیگر حتی بیش از 10 میلیون تومان هم درآمد دارند. مقاله درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه با تدریس خصوصی ریاضی را در این زمینه مطالعه کنید. به هر حال باید به تدریس ریاضی علاقه داشته باشید، خوب تدریس کنید و خوب شاگرد جذب کنید. فکر می کنید معیاری که نشان می دهد که شما یک مدرس موفق ریاضی هستید چه چیزی است؟ بعضی از اساتید خیلی با آب و تاب درس می دهند و در ظاهر فن بیان بسیار خوبی دارند. برای موفقیت در تدریس ریاضی این ویژگی خوب است ولی تعیین کننده نهایی نیست. وظیفه یک مدرس ریاضی خوب به نتیجه رساندن شاگردهایش است. خصوصا در کلاسهای خصوصی این امر اهمیت بیشتری هم پیدا می کند. در کلاسهای گروهی مسلما همه ی افراد حاضر در کلاس نتیجه نمی گیرند و این امر در کنترل مدرس هم نیست. ولی در کلاسهای خصوصی شما با یک نفر شاگرد سر و کار دارید و باید مسئولیت نتیجه گرفتن ایشان را به عهده بگیرید.

تدریس خصوصی ریاضی و 10 راهکار برای کسب درآمد بالاتر از آن

اگر شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند کم کم کار شما هم خواهد گرفت. باید تمام تلاش خودتان را در این زمینه به کار ببندید. به هر حال این عامل در کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی مهم است. خوب تدریس کردن بسیار لازم است ولی در نهایت با یک روند مناسب و با مدیریت خوب شاگردهایتان از طریق تمرین دادن و استفاده از ابزراهای مناسب برای وادار کردن آنها به درس خواندن باید کاری کنید که نتیجه بگیرند. اگر خوب نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم برای تدریس ریاضی در مقاطع بالاتر پیش شما بر خواهند گشت.

برای موفقیت در تدریس ریاضی باید خوب شاگرد جذب کنید و هوای شاگردهایتان را داشته باشید. در جلسه اول کلاسها عالی درس بدهید تا دید خوبی از همان اول نسبت به شما پیدا کنند. جزوه کلاسی شاگردهایتان را در کلاسهای تدریس خصوصی مورد استفاده قرار دهید چرا که هم خلاصه است و هم در ارتباط کامل با مطالبی قرار دارد که مدرس اصلی شاگردتان درس داده است و در امتحان هم از همان مطالب سوال مطرح می گردد. هدف نهایی خودتان را خوب نتیجه گرفتن شاگردهایتان قرار دهید و انها را به موفقیت برسانید تا خود شما هم موفق باشید و از شغل تدریس ریاضی خوب درآمد بدست آورید.

چگونه در تدریس خصوصی ریاضی موفق باشیم و شاگردهای زیادی جذب کنیم؟

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مقالات مرتبط با آموزش و یادگیری و تدریس زبان انگلیسی
بهترین مقالات مرتبط با آموزش و یادگیری و تدریس زبان انگلیسی در این بخش ارائه شده است. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی سوال دارید و می خواهید بدانید مدرسین این کلاسها را با چه قیمتی برگزار می کنند و چه عوامل و پارامترهایی بر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان اثر می گذارد .... چنانچه قصد دارید در زمینه نحوه آموزش و یادگیری زبان عمومی دانشگاه مطالعه کنید و لیست مدرسینی که در زمینه آموزش زبان عمومی و تخصصی، زبان متوسطه، آزمونهای آیلتس و تافل و ... فعالیت دارند را مشاهده کنید .... اگر می خواهید در زمینه نکات کلیدی در رابطه با آموزش و یادگیری زبان انگلیسی اطلاعاتی بدست آورید و در زمینه نحوه یادگیری زبان انگلیسی مقالات پربازدیدی را مطالعه کنید ... و در نهایت اگر در رابطه با نحوه یادگیری زبان های خارجی سوال دارید و قصد دارید در زمان کوتاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و .... را آموزش ببینید .... در هر صورت بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید و مقالاتی که در ادامه ارائه شده است و پربازدیدترین مقالات سایت معتبر ایران مدرس در زمینه آموزش زبان است را مطالعه نمائید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان و با مطالعه مقالات زیر برای کسب اطلاعات در زمینه نحوه یادگیری بهتر زبان انگلیسی می توانید زبان را در زمان کوتاهتر و با بازدهی بیشتر آموزش ببینید. کلیک کنید: مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی

در سایت ایران مدرس هیچ واسطه ای در کار نیست. شما به صورت مستقیم می توانید با مدرسین و اساتید تدریس خصوصی زبان در اربتاط باشید و شماره تماس خود اساتید ارائه شده است. علاوه بر آن در رابطه با قیمت کلاسهای خصوصی زبان در این سایت توضیحاتی هم ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی می تواند کاملا مفید باشد. البته همانطور که گفته شد مدرسین خانم و آقای ثبت نامی در این سایت در جزئیات آگهی تدریس خودشان قیمت کلاسها را هم اعلام کرده اند. ولی به هر حال مطالعه مقاله معرفی شده هم می تواند مفید باشد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و بعضی دیگر قیمت مشخصی را برای کلاسهای خودشان در نظر دارند.
چگونه یک معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی خوب داشته باشیم؟

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس زیست + تست کنکور رایگان زیست شناسی
آموزش و تدریس زیست + تست کنکور رایگان زیست شناسی - اگر در زمینه آموزش و یادگیری بهتر درس زیست شناسی برای کنکور اشکال دارید و می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی زیست کنکور استفاده کنید .... اگر قصد دارید تست های زیست کنکور را به صورت رایگان دانلود نمائید .... اگر در جستجوی تست های کنکور زیست شناسی 1 و زیست 2 و یا زیست پیش دانشگاهی رشته علوم تجربی هستید .... چنانچه در جستجوی دبیر خوب زیست هستید و قصد دارید با بهترین استاد زیست کلاس داشته باشید ... اگر می خواهید در زمینه هزینه و قیمت کلاسهای زیست اطلاعاتی کسب کنید و یا در زمینه 100 درصد زدن زیست و یا روش مطالعه زیست شناسی سوال دارید .... در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید.

دانلود رایگان تست کنکور زیست شناسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زیست شناسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.   برای مشاهده لیست مدرسین زیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.


مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زیست شناسی


بر روی لینکهای زیر کلیک کنید:


دانلود تست کنکور سراسری زیست شناسی 2 - فصل اول: ایمنی بدن

دانلود تست های کنکور سراسری فصل اول زیست شناسی سال دوم دبیرستان

مطالعه مقالات زیر هم مفید است:

دبیر زیست شناسی کنکور

بهترین استاد زیست کنکور

نرخ، هزینه و قیمت تدریس خصوصی زیست شناسی

آموزش زیست کنکور، تدریس زیست کنکور و جزوه و تست کنکوری زیست شناسی

چگونه زیست را برای کنکور مطالعه کنیم؟

روش مطالعه درس زیست شناسی ۱ و ۲ ـ گروه تجربی برای کنکور

روش های یادگیری زیست به منظور آمادگی در کنکور

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس دروس دانشگاه

در سایت ایران مدرس در کنار تدریس خصوصی سایر دروس و مقاطع، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی با قیمت و هزینه مناسب هم ارائه شده است. برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی دروس دانشگاه و برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

در سایت ایران مدرس، اساتید و مدرسین زیادی که خود آنها فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه شریف، دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تبریز و سایر دانشگاههای دولتی هستند در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی و سایر مقاطع فعالیت دارند. کافی است بر روی لینک معرفی شده در بالا کلیک نموده و اسم درس مورد نظر خودتان را وارد کنید تا لیست مدرسین آن درس نمایش داده شود. به عنوان مثال اگر برای یادگیری درس استاتیک قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استاتیک استفاده نمائید به این ترتیب عمل کنید: بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود در بخش جستجوی آن کلمه استاتیک را وارد نمائید و بر روی کلید "بگرد" کلیک کنید تا لیست مدرسین را مشاهده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین هر درس دیگری در مقطع دانشگاه از جمله ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاهی، تدریس فیزیک دانشگاه و فیزیک هالیدی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، مدار الکتریکی، تحقیق در عملیات، مکانیک خاک، مقاومت مصالح، دینامیک و ... هم می توانید به همین شکل عمل کنید.
تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه

اگر دانشجوی مقطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و یا دکتری هستید و در دانشگاه دولتی، دانشگاه آزاد، علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی و یا هر دانشگاه دیگری مشغول به تحصیل هستید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی در مقطع دانشگاه برای یادگیری بهتر دروس و ارتقای معدل می تواند کاملا مفید و موثر باشد. برای مطالعه در زمینه قیمت کلاسهای تدریس خصوصی دانشگاهی مقاله نرخ و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی را مطالعه نمائید. در مقطع دانشگاه بسیاری از دروس برای درسهای دیگر پیش نیاز هستند و اگر در ترمهای قبل دروس پیش نیاز را خوب یاد نگرفته اید با در کنار داشتن یک استاد خصوصی خوب می توانید هم دروس این ترم را خوب یاد بگیرید و هم اشکالاتی که از ترمهای قبل برای شما باقی مانده است را برطرف نمائید. اکثر دانشجویان برای یادگیری دروس تخصصی خودشان و برای یادگیری دروسی مانند ریاضی و فیزیک عمومی و .... از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی و دروس تخصصی استفاده می نمایند. اگر می خواهید درمقطع دانشگاه معدل بالایی داشته باشید و حتی معدل الف باشید مقاله چگونه معدل الف دانشگاه شویم را بخوانید.
منبع: تدریس دانشگاه
راهنمای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی:
اگر می خواهید در کار تدریس دانشگاهی و دبیرستانی و در کار تدریس خصوصی موفق باشید و بهترین تدریس خودتان را ارائه دهید، در مرحله اول باید دروسی را برای تدریس انتخابکنید که در محدوده تخصص خودتان باشد و به تدریس آنها علاقه مند باشید. مثلا اگر 10 درس را می توانید تدریس نمائید و به پنج درس از بین این 10 درسعلاقه بیشتر دارید سعی کنید این 5 درس را تدریس نمائید. علاقه برای موفقیتدر هر کاری و از جمله برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی شرط لازم است. بهترین مدرسین و مدرسینی که بهترین روشهای تدریس را دارند حتما به تدریس علاقه مند هستند. در مرحله بعد تلاش کنید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. مطالعه پیش از جلسات تدریس برای تسلط بر درس مفید و موثر است. جلسه اول تدریس در دانشگاه و جلسه اول تدریس دروس دانشگاهیو حتی دروس دبیرستان و کنکور می تواند کمی استرس زا باشد. اگر تا به حال دروس دانشگاهی را تدریس نکرده اید و برای بار اول است که می خواهید در یک کلاس دانشگاه تدریس کنید باید تلاش کنید آمادگی کامل را برای تدریس در خودتان ایجاد کنید. هر چه تسلط شما بر مطلب تدریسی بیشتر باشد،اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و استرس کمتری خواهید داشت.
اگر می خواهید در کلاسهای تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و تدریس در دانشگاه موفق باشید و بهترینروش تدریس در دانشگاه را داشته باشید، در کلاس درس با انرژی تدریس کنید. باید حواستان به تک تک دانشجویان باشد و اگر دیدید یکی از دانشجویان به درسگوش نمی دهد از او سوال بپرسید و به این ترتیب باعث شوید که بقیه دانشجویان هم بهتر به درس گوش دهند. برای داشته تدریس عالی در دانشگاه بایددانشجویان هم در روند ارائه درس مشارکت داشته باشند. از آنها سوال بپرسید واز آنها توضیح بخواهید. اگر خود دانشجویان در ارائه مباحث مشارکت کنند، همکلاس جذابتر خواهد بود و هم درس را بهتر یاد می گیرند. در کنار استفاده ازامکاناتی مانند پاروپوینت و ... خودتان هم از وایت برد استفاده نموده و مطالب را بر روی تخته بنویسید. ارائه درس تنها با استفاده از پاورپوینت خیلی موثر نخواهد بود.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی در سال 96 و کسب درآمد از تدریسآگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس ثبت نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. به منظور کسب درآمد از تدریس خصوصی و فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی می توانید در سایت (ایران مدرس) عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترینسایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیشاز 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد.

برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی دروس دانشگاهیدر صورتیکه ساکن تهران، کرج و یا شهرهای بزرگ ایران باشید که دانشگاههای زیادی در آن شهر های وجود دارد کار شما راحت تر خواهد بود. در تهران چون تعداد دانشگاهها خیلی به نسبت جاهای دیگر بیشتر است تقاضا برای تدریس خصوصیهم خیلی بالا می باشد. به هر حال، هر جا که ساکن هستید می توانید در زمینهتدریس دروس دانشگاهی فعالیت کنید و اگر ساکن یکی از شهرهای کوچک ایران می باشید حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و با نرم افزارهایی مانند اسکایپ به صورت انلاین کار تدریس را انجام دهید. حتی در بعضی ازمواردمدرسین و اساتید تدریس خصوصی به صورت اینترنتی به دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند درس داده اند. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی اگر خود شما دانشجو هستید می توانید در دانشکده و یا دانشگاه محل تحصیل خودتان تراکت توزیع کنید و به دانشجویانی که در درس ضعیفهستند تدریس کنید. می توانید در سایر دانشگاهها، دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و .... هم برای کار خودتان تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در هر صورت یک راهکار برای جذب شاگرد همین موردی است که گفته شد. روش های دیگری هم برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و کسب درآمد از آن وجود دارد. می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس دروس دانشگاهی اعلام آمادگی کنید. اگر حضوری سر بزنید که بهتر است. معمولا در آموزشگاهها یک منشی کار هماهنگ کردن کلاسها را انجام می دهد که اگر به ایشان به صورت کلی بگویید مثلا مهندسی برق تدریس میکنید شاید اگر تقاضایی برای تدریس یکی از دروس مهندسی برق وجود داشته باشدایشان به خوبی شما متوجه نشوند. پس بهتر است اسم تک تک دروسی که تدریس می کنید را به ایشان بگویید. چون به هر حال برای تدریس بعضی از دروس مدرسین کمتری توانای دارند و اعلام آمادگی می کنند و اگر شما بتوانید این دروس را پوشش دهید راحت تر شاگرد جذب خواهید کرد.
(0) نظر
برچسب ها :
آگهی استخدام تدریس خصوصی سال 97

اگر در جستجوی آگهی های مرتبط با استخدام تدریس خصوصی در سال 97 هستید ...

اگر می خواهید در تهران، کرج، تبریز، اصفهان، رشت، اهواز و یا هر جای دیگر ایران در زمینه تدریس خصوصی در سال 97 فعالیت داشته باشید و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، دروس دانشگاهی، شیمی و سایر دروس پرمتقاضی را انجام دهید ....

اگر کل سایتهای اینترنتی، سایتهای مرتبط با استخدام معلم و مدرس، نیازمندیهای روزنامه، مجلات و ... را برای پیدا کردن آگهی های استخدام تدریس خصوصی در سال 97 جستجو کرده اید و با آموزشگاهها و موسسات مختلف تدریس خصوصی برای جذب شاگرد تماس گرفته اید ولی نتیجه خوبی نگرفته اید ...

در هر صورت، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، دروس ابتدایی، موسیقی، خوشنویسی، دروس دانشگاهی، تدریس دروس کنکور و یا هر زمینه دیگری و کسب درآمد خوب از آن در سال 97 راهکار بهتری را به شما پیشنهاد می دهیم. به صورت زیر عمل کنید:

1-      به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران (ایران مدرس www.IranModares.com) که تا سال 97 حدود 18000 مدرس ثبت نامی دارد مراجعه کنید. برای مشاهده لیست مدرسین ثبت نامی در این وب سایت بر روی لینک بخش تدریس خصوصی http://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php آن کلیک کنید. در بالای صفحه ای که مشاهده می کنید بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نمائید و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید.

2-      بعد از تایید مدیریت سایت تبلیغات تدریس خصوصی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار خواهد گرفت. البته وقتی این بازدیدها تبدیل به تماس می شود که متن آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید. برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید و رزومه کاملی ارائه نمائید تا دانش آموزان و دانشجویان و والدین آنها به شما اعتماد کنند. اگر این روش برای جذب شاگرد را جدی بگیرید به نسبت جستجوی آگهی های استخدام تدریس خصوصی و ارتباط با آموزشگاهها و سایتهای واسطه تدریس بازدهی خیلی بیشتری برای شما خواهد داشت. در این روش متقاضیان تدریس به صورت مستقیم شماره تماس خود شما را خواهند دید و با خودتان تماس خواهند گرفت.

3-      در صورت تمایل، برای اینکه تبلیغات شما بازدهی بالایی داشته باشد و بیشتر دیده شود (دقت کنید اینکه بیشتر با شما تماس گرفته شود به این بستگی دارد که متن آگهی خودتان را چقدر خوب نوشته باشید ولی به هر حال آگهی های ویژه تدریس بیشتر دیده خواهد شد) تبلیغ ویژه ثبت کنید. درج اگهی تدریس ویژه مستلزم پرداخت هزینه است (برای اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی عبارت تعرفه تبلیغات تدریس ویژه کلیک کنید) ولی در عوض بازدید بیشتری هم خواهد گرفت.

4-      اگر در زمینه تدریس ریاضی فعالیت دارید سایت www.Tadris-Riazi.com و اگر در زمینه تدریس دروس کنکوری فعالیت دارید هم سایت www.IranKonkur.com برای درج تبلیغات تدریس شما بسیار مناسب است. تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و جستجوی بیشتر آگهی های استخدام مدرس و معلم خصوصی در سال 97 را متوقف کنید.

5-      برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

استخدام مدرس تدریس خصوصی ریاضی سال 97
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در ریاضیات کنکور
در این بخش مطالبی در زمینه موفقیت در ریاضیات کنکور و نحوه مطالعه ریاضی برای موفق شدن و کسب درصد بالا در کنکور ارائه شده است. روند صحیح مطالعه ریاضی برای کنکور به این ترتیب است: در کلاسهای ریاضی (اگر هنوز کلاسهای شما به پایان نرسیده است) شرکت کنید. برای رفع اشکال در صورت لزوم از مدرسین خصوصی ریاضی هم کمک بگیرید. در کنار داشتن یک مدرس خوب ریاضی در ایام کنکور بسیار مفید و موثر است. می توانید حین تست زنی، حل تمرینات، خواندن متن درس و ... اشکالات خودتان را یادداشت کنید و هفته ای یکی دو جلسه کلاس خصوصی برگزار کنید و تمام اشکالات را بپرسید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید. کتاب درسی را خوب مطالعه کنید و مثالها و تمرینات آن را تا جایی که وقت و زمان به شما اجازه می دهد حل کنید. متن کتاب درسی را عمقی و مفهومی درک نمائید. در ادامه سراغ تست زنی و مطالعه نکات کنکوری از کتابهای معتبر بروید. هر کتابی را نخوانید و هر تستی را نزنید. تست های کنکور ریاضی سالهای قبل را چندین و چند بار بزنید و با تکنیکهای درست تست زنی هم آشنا شوید. تست اشتباه و منفی نزنید و تست هایی را پاسخ دهید که به درستی انها اطمینان دارید. مطالعه مقالات زیر هم در زمینه نحوه مطالعه ریاضی کنکور کاملا مفید و موثر است.
ریاضی کنکور

مطالعه کنید:

میزان تاثیر حل تمرین و مسئله در کسب درصد بالای ریاضی در کنکور

چگونه در کنکور 97 و 98 ریاضی را درصد بالایی بزنیم؟

روش مطالعه ریاضی برای کنکور

نحوه مطالعه درس ریاضی برای کنکور و موفقیت در ریاضیات کنکوری

ریاضی تجربی را برای کنکور چگونه بخوانیم؟

چگونه ریاضیات را در کنکور 100 بزنیم

در زمینه نحوه مطالعه ریاضی برای کنکور باید بگوئیم که در ابتدای کار باید درس ریاضی را خوب بلد باشید. به این معنی که خیلی سریع سراغ تست زنی و نکات کنکوری و ... نروید. بسیاری از نکات کنکور اگر پایه قوی ای نداشته باشید و اصل درس را خوب نخوانده باشید حتی ممکن است گمراه کننده باشد. حضور در جلسه کنکور فقط بر پایه نکات کنکوری کار اشتباهی است. روش های میانبر برای پاسخ به سوالات و تست ها فقط وقتی خوب است که پایه علمی آن را بدانید و مطمئن شوید برای همه ی تست ها درست است و در ضمن اگر یادتان رفت روش اصلی حل سوال رابه خاطر داشته باشید. در هر صورت، هزاران تست کنکور ریاضی و نکات کنکوری را بر روی یک پایه ضعیف ریاضی انباشت نکنید. ابتدا درس را خوب بخوانید و بعد سراغ چنین مواردی بروید.

برای موفقیت در ریاضی کنکورراهکارهای مختلفی وجود دارد. اگر می خواهید در ریاضی کنکور بسیار موفق باشید و در کنکور درصد بسیار خوب و بالایی و حتی صد در صد بزنید، در مرحله اول یادگیری عمقی و مفهومی را در نظر داشته باشید. قبل از آنکه سراغ حل تمرین و مسئله و تست زنی و ... بروید، سعی کنید متن کتاب درسی را خوب بخوانید. مثالهایی که در متن کتاب درسی ریاضی ارائه شده است را خوب متوجه شوید و درک کنید. اگر اشکالی داشتید سوال بپرسید و رفع اشکال کنید. از معلمریاضی و یا مدرس تدریس خصوصیخودتان سوال بپرسید. تست زنی بدون درک مطلب و فهمیدن مطالب کتاب درسی مانند بنا کردن یک قصر بر روی پایه های ضعیف است. پس خیلی سریع سراغ تست زنی نروید. در کلاسهای ریاضی شرکت کنید و از مدرسین خصوصی هم کمک بگیرید (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور و سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک نمائید).

چگونه ریاضی کنکور را 100 بزنیم

برای اینکه در ریاضی کنکور خیلی موفق باشید و حتی 100 بزنیدباید مطالب را به صورت کامل بخوانید. از افرادی که قبلا ریاضی را 100 درصدزده اند مشورت بگیرید. مصاحبه های رتبه های برتر را مطالعه کنید و ببینید که چگونه ریاضی را خوانده اند. تست های معتبر و استاندارد بزنید. با تکنیک های درست تست زنی آشنا باشید و سعی کنید در زمان کم به سوالات پاسخ دهید. برای موفقیت در ریاضی کنکور باید تا جایی که ممکن است تسلط خودتان را افزایش دهید. 
برای 100 درصد زدن درس ریاضی در حقیقت باید این درس در طول زمان و به مرور خوانده شود. اگر می خواهید ریاضیخیلی خوب برایتان جا بیافتد باید به صورت مداوم آن را بخوانید و تمرین و مسئله کافی حل کنید. حل تمرین برای آموزش بهتر ریاضی بسیار مفید است. بسیاری از دانش آموزان بدون حل تمرین و مسئله سراغ تست زنی می روند. درست است که در جلسه کنکور باید به تستهای کنکور پاسخ دهید ولی به هر حال حل تمرین برای درس ریاضی باعث می شود پایه درس ریاضی شما قوی تر شده و تستها را هم بهتر پاسخ دهید.

تست زنی اصولی و صحیح ریاضی کنکور: اگر در ابتدای کار در بحث تست زنی خیلی عملکرد خوبی ندارید ایرادی ندارد. لازم نیست حتما در زمان استاندارد و مناسب تست بزنید. ابتدا تست ها را به صورت مفهومی کار کنید. برای یادگیری آنها وقت بگذارید و در دفترچه ای نکات مربوطه را یادداشت کنید. مثلا در بحث نسبت های مثلثاتی که اکثر دانش آموزان اشکال دارند در ابتدای کار شاید خیلی خوب نتوانید تست بزنید. 10 یا 20 تست اول را مفهومی بزنید و روی آنها فکر کنید و تامل نمائید. در ادامه تلاش کنید در زمان کم تست بزنید. به یاد داشته باشید برای موفقیت در کنکور به میزانی که خوب تست زدن و بلد بودن درس مهم است عملکرد خوب و توانایی تشخیص تست هایی که باید از کنار آنها سریع رد شوید هم مهم است. تست هایی که بلد نیستید را کنار بگذارید و پاسخ ندهید. نمره منفی نزنید تا اثر سوالهای مثبت را هم از بین نبرد. در صورت تمایل می توانید از مدرسین ریاضی کنکور هم کمک بگیرید.

نحوه کسب درصد 50 در ریاضی: اگر می خواهید درس ریاضی را 50 درصد و یا بالاتر بزنید بهتر است مباحثی که اصلا از آن خوشتان نمی آید و در مدرسه هم نتوانسته اید به درک خوبی از آنها برسید را کنار بگذارید و نخوانید. البته ما حالت ایده ال را در نظر نمی گیریم. در بهترین حالت و ایده ال ترین حالت بهتر است تمامی مباحث خوانده شود و بر همه ی آنها هم مسلط باشید. اما در این بخش در رابطه با 50 درصد زدن ریاضی حرف می زنیم و به هر حال یا شما زمان برای تمام کردن مباحث ندارید و یا قصد دارید در همین حد برای درس ریاضی وقت بگذارید. پس بهتر است مطالبی که از آن اصلا خوشتان نمی آید را کلا کنار بگذارید. البته 50 درصد مطالب را حذف نکنید. بلکه 20 تا 30 درصد را می توانید نخوانید. 60 تا 70 درصد مطالب که مواردی است که خودتان به ان علاقه دارید را خوب بخوانید و تسلط پیدا کنید. باید آنقدر بر این مباحث مسلط باشید که در جلسه کنکور به محض اینکه سوالات را دیدید تشخیص دهید که از این مباحث خوانده شده شما است و با تسلط بالا پاسخ دهید. در همین مباحث هم ممکن است تست های سختی مطرح شود که پاسخ دادن به آنها وقت زیادی بگیرد. از کنار این تست ها هم عبور کنید. اگر 60 یا 70 درصد مباحث را خوب خوانده باشید و بر انها مسلط باشید 50 درصد زدن درس ریاضی در کنکور برای شما کاری نخواهد داشت. مطالعه مقالات زیر هم در این زمینه می تواند مفید  و موثر باشد.

راه حلهای کنکوری و تست کنکور ریاضی: با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد در ادامه می توانید سراغ راه حلهای کنکوری بروید و تست های زیادی را کار کنید. اگر در مبحثی مشکلات زیادی دارید قبل از تست زنی درس را خوب بخوانید و مرور کنید. در ادامه تست ها را بدون در نظر گرفتن زمان کار کنید و بعد از آن وقتی کمی مسلط تر شدید تست ها را با رعایت کردن زمان استاندارد آن بزنید. برای کسب درصد بالا در درس ریاضیباید بعد از آموزش و یادگیری پایه ای ریاضی تا جایی که ممکن است تست بزنید. خیلی سریع از کنار تست ها عبور نکنید. نکات مهم آنها را یادداشت کنید و تست های مهمتر را علامت بزنید تا بعدا مرور نمائید. تست های استاندارد کار کنید. تست های ریاضی کنکورهای سالهای گذشته که توسط خود سازمان سنجشتهیه می شود بهترین و استانداردترین تست هایی است که می توانید بزنید. از وقت خودتان در ایام کنکور بهترین استفاده را داشته باشید و تا جایی که ممکناست ساعت مطالعه خودتان را افزایش دهید.
موفقیت در ریاضی کنکور: اگر می خواهید در کنکور موفق شوید و ریاضی کنکوررا خوب بزنید و در سایر درسها هم به درصدهای خوبی در کنکور برسید، در قدم اول باید یک برنامه ریزی خوب و منسجم داشته باشید. ریاضی کنکور برای رشته های ریاضی و تجربی سزنوشت ساز است. 5 درصد بیشتر در ریاضی کنکور می تواند در نتیجه شما تحول ایجاد کند. برای موفقیت در کنکور و ریاضیات کنکوری باید یک برنامه ریزی خوب و عالی داشته باشید. برنامه ریزی شما باید متناسب با عادتها و نحوه مطالعه شما باشد و کپی کردن برنامه درسی از روی برنامه دیگران فایده ای ندارد. البته می توانید از افراد دیگری که در کنکور موفق بوده اند مشورت بگیرید و در برنامه ریزی خودتان از آنها کمک بگیرید. ولی درنهایت برنامه شما برای موفقیت در کنکور و ریاضی کنکور باید شخصی سازی شده باشد. یعنی مخصوص خود شما باشد. اگر بازدهی شما برای مطالعه صبحها بیشتر است، مطالب سنگینتر را صبح بخوانید. اگر آخر شب ها خوب می توانید درس بخوانید، درسهای سخت را در انتهای شب مطالعه کنید.
عملکرد عالی در ریاضی کنکور: اگر می خواهید در کنکور در درسهای ریاضی و فیزیک عملکرد عالی داشته باشید سعی کنید قبل از انجام هر کاری و قبل از آنکه سراغ تست زنی و خواندن نکات کنکوری و ... بروید پایه کار خودتان را محکم کنید. همین که در کلاسهای مدرسه و یا در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید و متن درس را خوب بخوانید قدم اول را به خوبی برداشته اید. البته برای یادگیری متن درس فقط به شرکت در کلاسهای خصوصی اکتفا نکنید و بلکه خودتان هم متن کتاب درسی را مطالعه کنید و جزواتیکه در کلاسها یادداشت نموده اید را مرور نمائید. هیچ کلاسی جای مطالعه خودشما را نمی گیرد. درست است که برای یادگیری اولیه درس شرکت در کلاسهای مدرسه و یا برای حل تمرین و مسئله و رفع اشکال و ... شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک مفید است ولی به هر حال شرکت در این کلاسها شما را از درس خواندن و مطالعه بی نیاز نمی کند.


(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مدرسین و معلمان فیزیک در تهران
بهترین مدرسین و معلمان فیزیک در تهران -اگر در جستجوی بهترین مدرسین، معلمان و اساتید تدریس خصوصی فیزیکدر تهران، کرج و کل کشور هستید .... اگر قصد دارید با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک این درس را به صورت پایه ای و مفهومی آموزش ببینید .... اگر قصد دارید در درس فیزیک نمره خوبی بگیرید و حتی بهترین نمره در کلاس را بگیرید ... در هر صورت، برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی فیزیک برروی عبارت معلم تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.

درس فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. برای موفقیت در امتحان فیزیک و فیزیک کنکو باید سعی کنیددرس را به صورت عمقی مطالعه کنید. باید فرمولها را بفهمید و درک کنید. تمرین و مسئله حل کنید و به راه حلها فکر کنید. رمز موفقیت در درس فیزیک این است که سعی کنید به جای فرمول حفظ کردن روابط و مسائل را خوب درک کنید.پس در طول ترم فیزیک بخوانید تا وقت داشته باشید روی تمرینات تفکر و تامل کنید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم راهکار خوبی برای موفقیت بیشتر در این درس و کسب نمره بالا است. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک به نسبت کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه

چه در کلاسهای فیزیک در مدرسه و دانشگاه و چه در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک سعی کنید در هر صورت خوب گوش دهید و مطالب را درک کنید. به کلاسهای خصوصی مانند یک فرصتخوب نگاه کنید. در این کلاسها می توانید سوال بپرسید و اشکالات خودتان را برطرف نمائید. اگر موضوعی را در کلاسهای اصلی خودتان خوب متوجه نشده اید باشرکت در این کلاسها می توانید اشکالات را برطرف نمائید. با استفاده از تجربه بهترین مدرسین، معلمان و اساتید تدریس خصوصی فیزیک در تهران، کرج و کل کشور در درس فیزیک مهارت بالایی کسب کنید و به بهترین شکل ممکن این درس را یاد بگیرید. برای رشته های ریاضی و تجربی درس فیزیک بسیار مهم است و با یادگیری خوب آن در دوران تحصیل هم در امتحانات و هم در کنکور موفق تر خواهید بود. - مطالعه کنید: هزینه تدریس خصوصی فیزیک

استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیکبرای موفقیت در امتحان و کنکور می تواند کاملا مفید و موثر باشد. فیزیک یکدرس کاملا مفهومی است و اگر برای یادگیری آن وقت بگذارید و روی مسائل و تمرینات آن تامل و تفکر کنید هم در امتحان و هم در کنکور می توانید نتیجه خیلی خوبی بگیرید. در کلاسهای خصوصی می توانید هر سوالی را بپرسید و اشکالات خودتان را برطرف نمائید. این کلاسهای برای تقویت پایه شما در درس فیزیک و حتی گرفتن نمره 20 در این درس مفید و موثر است. برای مطالعه بیشتر در زمینه چگونگی مطالعه درس فیزیک و یادگیری پایه ای ان برای موفقیت در امتحان مقاله چگونه درس فیزیک را بخوانیم را مطالعه نمائید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کلاسهای خصوصی فیزیک مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟ را مطالعه کنید و اگر می خواهید در زمینه نحوه خواندن درس فیزیک برای موفقیت در کنکور اطلاعاتی بدست آورید مقاله چگونه در فیزیک کنکور بالای 80 یا 90 درصد بزنیم؟را بخوانید. در کنکور رشته تجربی و ریاضی درس فیزیک جزو دروس بسیار مهم است. اگر فیزیک را خوب بزنید در کسب تراز بالای شما کاملا موثر است. تفاوت اصلی درس ریاضی (مشاهده لیست مدرسین ریاضی)با درس فیزیک این است که ریاضی به اندازه فیزیک مفهومی نیست. البته بلد بودن درس ریاضی هم برای درست پاسخ دادن به سوالات فیزیک لازم است ولی در درس فیزیک باید مفاهیم را هم درک کنید و ارتباط فرمولها و مسائل مختلف با واقعیتهای فیزیک را درک نمائید. با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک و استفاده از تجارب بهترین مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کنکور و متوسطه در تهران این درس را عمقی و پایه ای یاد بگیرید.

وقتیتمرین و مسئله حل می کنید اشکالات شما خودش را نشان خواهد داد. فرمولهای فیزیک حفظ کردنی نیستند. این فرمولها را باید درک کنید و با پدیده های فیزیک ارتباط آنها را متوجه شوید. اگر به این شکل درس فیزیک را یاد بگیرید وقتی مسئله ی جدیدی به شما داده می شود، چون درک خوبی از روابط دارید، می توانید راه حل خوبی هم ارائه کنید. بنابراین وقتی استفاده از کلاسهای تدریسخصوصی فیزیک مفید خواهد بود که خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب، استفاده از این کلاسها برای قبولی در امتحان فیزیک هم مفید خواهد بود و نمره خوبی هم خواهید گرفت. درکلاسهای تدریس خصوصی فیزیک می توانید درس را بهتر و عمقی تر یاد بگیرید. البته در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم غیبت نکنید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه ممکن است همکلاسی های شما یا خود شما سوالاتی بپرسید و باعث شود روی مطالب بحث شود و بتوانید درس را بهتر یاد بگیرید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه جزوه می نویسید و این جزوه را در ایام امتحانات و کلاسهای خصوصی و در طول ترم برای مرور می توانید استفاده کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
شماره تماس دبیر خوب ریاضی و فیزیک
شماره تماس دبیر خوب ریاضی و فیزیک -اگر در جستجوی شماره تماس مدرس و دبیر خوب ریاضی و فیزیک تهران هستید ....

اگر می خواهید به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با مدرسین تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک در ارتباط باشید ....

اگر در جستجوی شماره موبایل و یا شماره ثابت اساتید فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک هستید ...

در هر صورت، بر روی لینکهای زیر کلیک کنید

مشاهده لیست مدرسین ریاضی

مشاهده لیست مدرسین فیزیک

توجه: وقتی بر روی لینکهای ارائه شده در بالا کلیک می کنید لیست مدرسین به شما نمایش داده خواهد شد. برای اینکه توضیحات کاملتری در رابطه با سوابق کاری، دروس تدریسی، دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی مدرس، قیمتی که مدرس برای کلاسهای خودش در نظر دارد و .... هر کدام از اساتید را مشاهده نمائید بر روی عنوان آگهی و یا عکس هر مدرس کلیک کنید. حتما بر روی آگهی تدریس هر کدام از اساتید کلیک کنید تا توضیحات کامل را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی هر کدام از عبارتهای بالا لیست کامل مدرسین و دبیرهای خوب ریاضی و فیزیک خانم و آقا در تهران را مشاهده خواهید کرد. مدرسین در سایت ایران مدرس ثبت نام نموده اند و شما به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانید به شماره تماس آنها دسترسی داشته باشید و با اساتید در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال 97

قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟

مطالعه مقاله موفقیت در آموزش و یادگیری فیزیک و کسب درصد بالای فیزیک در کنکور یا تاثیر تمرکز بر میزان یادگیری ریاضی و فیزیک در این زمینه کاملا می تواند مفید و موثر باشد. برای دانلود رایگان تست های کنکور فیزیک بر روی عبارت دانلود رایگان تست کنکور فیزیک کلیک کنید.
کلاسهای تدریس خصوصیفیزیک برای قبولی در امتحان و گرفتن نمره خوب در امتحان فیزیک می تواند کاملا مفید باشد اگر خودتان هم در کنار شرکت در این کلاسها درس فیزیک را بخوانید. شرکت در هر کلاسی وقتی می تواند در یادگیری شما مفید واقع شود که خودتان هم درس را بخوانید. فیزیک درسی کاملا مفهومی است و روابط ارائه شده در آن پدیده های فیزیکی واقعی را توصیف می کند. در کلاسهای مدرسه و دانشگاهو کلاسهای تدریس خصوصی می توانید با این روابط آشنا شوید و نحوه کاربرد آنها در مسائل مختلف را آموزش ببینید. در ادامه بعدا وقتی خودتان روی این روابط کار می کنید و تفکر و تعمق می نمائید، فرمولها بهتر برایتان جا می افتد. تا وقتی که تلاش نکنید از این روابط برای حل مسائل استفاده نمائید، مشخص نخواهد شد که آیا خوب فرمولها را درک کرده اید یا نه. وقتی تمرین و مسئله حل می کنید اشکالات شما خودش را نشان خواهد داد. فرمولهای فیزیک حفظ کردنی نیستند. این فرمولها را باید درک کنید و با پدیده های فیزیک ارتباط آنها را متوجه شوید. اگر به این شکل درس فیزیک را یاد بگیرید وقتی مسئله ی جدیدی به شما داده می شود، چون درک خوبی از روابط دارید، می توانید راه حل خوبی هم ارائه کنید. بنابراین وقتی استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک مفید خواهد بود که خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب، استفاده از این کلاسها برای قبولی در امتحان فیزیک هم مفید خواهد بود و نمره خوبی هم خواهید گرفت.

استفاده بهینه از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک:برای اینکه در درس فیزیک هم نتیجه خوبی بگیرید تقریبا همه ی مواردی که برای استفاده بهینه از کلاسهای خصوصی ریاضی گفته شد در مورد فیزیک هم باید رعایت کنید (شرکت در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه، زود شروع کردن کلاسهای خصوصی با توجه به اشکالاتی که دارید، مطالعه درس فیزیک و حل تمرین و مسئله توسط خودتان در کنار شرکت در کلاسهای خصوصی و ....). نکته جدیدی که در مورد درس فیزیک وجود دارد و شاید برای درس ریاضی خیلی صادق نباشد این است که فیزیک یک درس کاملا مفهومی است و روابط ارائه شده در این درس معنای و مفهوم فیزیکی دارند. در درس ریاضی شاید اگر روابط را به خاطر بسپارید و نحوه استفاده درست از آنها و چگونگی انجام عملیات ریاضی را آموزش ببینید دیگر لازم نباشد به صورت مفهومی به روابط فکرکنید و یا تلاش کنید متوجه شوید این روابط در عالم واقعیت چه معنی ای می دهند و کجا کاربرد دارند. اما در درس فیزیک هم روابط و فرمولهایی که ارائه می شود و هم مسائلی که مطرح می گردد معنی فیزیکی دارند و برای آموزش بهتر این درس نباید صرفا به حفظ کردن روابط اکتفا کنید و بلکه باید تلاش کنید خوب متوجه شوید که هر رابطه کجا می تواند کاربرد داشته باشد و معنی و مفهومفیزیکی آن چیست. 

شماره دبیر فیزیک


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210854
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X