تدريس خصوصي
چگونه فیزیک را خوب یاد بگیریم؟

برای خوب یادگرفتن درس فیزیک باید تمام تلاش شما در طول ترم این باشد که مفاهیم را درک کنید و نحوه کاربرد فرمولها و ارتباط انها با پدیده های واقعی را بفهمید. فیزیک یک درس حفظ کردنی نیست بلکه درسی است که باید درک شود و خوب فهمیده شود. اگر برای یادگیری عمقی این درس وقت بگذارید در پایه های بعدی هم کار شما راحت تر خواهد شد. باید ذهن خودتان را به فکر کردن و ارائه راه حل عادت بدهید. در این راستا می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک هم کمک بگیرید (مشاهده مدرسین خصوصی فیزیک). فرض کنید در کنار خودتان یک مدرس خوب که ممکن است معلم یا دبیر رسمی آموزش و پرورش باشد و یا یک استاد که خودش فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه تهران، صنعتی شریف، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه اصفهان و یا صنعتی اصفهان ، امیرکبیر، خواجه نصیر و .... باشد را داشته باشید. خوب مسلما در یادگیری بهتر درس فیزیک توسط شما تاثیر زیادی خواهد داشت. برای مشاهده لیست کامل مدرسین فیزیک و سایر دروس در ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

برای یادگیری بهتر درس فیزیک فقط استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی کافی نیست. کلاسهای خصوصی فقط یک راهکار از بین انواع راهکارهای مختلف است. باید خودتان هم خوب درس بخوانید و تمرین و مسئله حل نمائید. بهتر است درس فیزیک را در طول ترم بخوانید تا زمان کافی برای حل تمرین و مسئله و تفکر روی مسائل را داشته باشید. فرض کنید در یک ساعت 10 سوال فیزیک را ببینید و راه حل را سریع از روی حل المسائل نگاه کنید. تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه – آموزش خصوصی فیزیک 1 و 2 عمومی دانشگاه در حالت دیگر ممکن است در همان 1 ساعت 4 سوال را حل کنید ولی روی هر کدام 10 دقیقه تا یک ربع فکر کنید و سعی کنید راه حلی ارائه دهید. حالت دوم بسیار برای یادگیری فیزیک مفیدتر است. باید روی تمرینات فکر کنید، دست به خودکار شوید و راه حلی بنویسید. وقتی سعی می کنید راه حلی بنویسید ذهن شما فعال می شود و با تفکر روی تمرینات حتی اگر به جواب درست نرسید باز هم ذهن شما قوی تر خواهد شد. برای مطالعه بیشتر در زمینه خوب یادگیری فیزیک مقاله های زیر را بخوانید.

چگونه فیزیک را بخوانیم و یاد بگیریم

چگونه فیزیک را یاد بگیریم

گونه درس فیزیک را مفهومی و پایه ای یاد بگیریم؟

(0) نظر
برچسب ها :
معرفی دانشکده های شیمی تعدادی از دانشگاههای بزرگ ایران

در این بخش تعدادی از دانشکده های شیمی دانشگاههای بزرگ ایران، اساتید شیمی و مدرسین و اعضای هیئت علمی و ... معرفی می گردد.

1-      دانشکده شیمی دانشگاه بوعلی سینا همدان https://che.basu.ac.ir/ در سایت این دانشگاه تاریخچه و .... مشاهده نشد.

2-      دانشکده شیمی پردیس علوم دانشگاه تهران http://schem.ut.ac.ir/ بخشها شامل شیمی آلی، شیمی پلیمر و .... است. دانشـــکده شیمی دارای 10 آزمایشگاه آموزشی و 28 آزمایشــگاه تحقیقاتی می­باشد. همچنین این دانشکده دارای یک آزمایشگاه آنالیز دستگاهی مرکزی است که خدمات پژوهشی به کل دانشکده، پردیس، دانشگاه تهران و سایر مراکز علمی و تحقیقاتی کشور ارائه می­دهد. دوره کارشناسی ارشد از سال 1336 و دکتری از سال 1372، آغاز به کار کرد. در سال 1383 با اجرای طرح پردیس­های دانشگاه تهران، دانشکده علوم به پردیس علوم و گروه شیمی به دانشکده شیمی تبدیل شد. در حال حاضر دانشـــکده شـــیمی در مقطع کارشناســــی در دو رشــته شیمی محض و شیمی کاربردی، در دوره کارشناســـی ارشد در رشته­های تخصصی شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی پلیمر، فیتوشیمی، شیمی نانو و شیمی کاربردی و در دوره دکتری در رشته­های شـیمی آلی، شیمی معدنی، شـــیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شـــیمی کاربردی و نانوشیمی دانشجو می­پذیرد.

3-      دانشکده شیمی دانشگاه تبریز http://chemistry.tabrizu.ac.ir/fa زمینه و مبناء دانشکدة شیمی، با تاسیس دانشکده علوم در دانشگاه تبریز پایه‌ریزی شد و در سال 1342 اولین دورة دانشجویان کارشناسی رشته مخلوط «‌فیزیک – شیمی» جهت تحصیل در رشته مذکور پذیرفته شدند و در سال 1345 دو رشته فیزیک و شیمی تفکیک و بصورت دو گروه آموزشی مستقل درآمدند و اولین مدیر گروه شیمی مرحوم مهندس موسی ژام بودند. در بدو تشکیل دانشکده های علوم و فنی بطور مشترک در ابتدای خیابان طالقانی فعلی در یک ساختمان یک طبقه قدیمی قرار داشتند که در سال 1346 با ایجاد محوطه جدید (فعلی) دانشگاه تبریز گروه شیمی به ساختمان جنب کتابخانه مرکزی (سمت شرقی) منتقل و سپس در سال 1348 به ساختمان روبروی کتابخانه مرکزی (سمت غربی) محل دانشکدة علوم طبیعی فعلی بعنوان یکی از پنج گروه دانشکدة علوم منتقل و در طبقه دوم و سوم با آزمایشگاههای مختلف توسعه و تجهیز گردید.

4-      دانشکده شیمی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال http://chemistry.iau-tnb.ac.ir/fa گروه شیمی در سال ۱۳۶۶ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال تأسیس گردید و با توسعه رشته ها و گرایشهای شیمی در مقاطع تحصیلی مختلف در سال ۱۳۷۷ به دانشکدهء شیمی تغییر نام یافت. این دانشکده در مقطع کارشناسی در سه گرایش :شیمی محض ؛ کاربردی و فناوری اطلاعات و مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی و در مقطع کارشناسی ارشد در ۸ گرایش :شیمی کاربردی، تجزیه، آلی، معدنی؛ شیمی فیزیک ؛شیمی دارویی؛ فناوری نانو و فیتو شیمی و همچنین در مقطع دکتری در ۴ گرایش: شیمی کاربردی، آلی ؛ معدنی  و تجزیه در حال فعالیت است. مشاهده مدرسین تدریس خصوصی شیمی

5-      دانشکده شیمی دانشگاه اصفهان http://chem.ui.ac.ir/ با تأسیس دانشکده علوم دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۴۲ و پذیرش دانشجو در رشته های شیمی و فیزیک، تدریس شیمی در شهر اصفهان عملاً آغاز گردید. از مهرماه ۱۳۴۳ گروه شیمی به صورت گروهی مستقل فعالیت خود را آغاز نمود. از سال ۱۳۴۴ این گروه در مقطع کارشناسی در رشته های شیمی محض و دبیری شیمی و از سال ۱۳۶۷ در رشته شیمی کاربردی (مقطع کارشناسی) دانشجو پذیرفت. در بین سال های ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۳ دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در شاخه های مختلف شیمی راه اندازی گردید. در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیات امناء دانشگاه، این گروه به دانشکده شیمی ارتقاء یافت.

6-      دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شاهرود  http://shahroodut.ac.ir/fa/schools/index.php?id=S006   رشته تحصیلی شیمی از سال 1373 تاسیس گشته و فعالیت آموزشی خود را در دانشکده علوم تا سال 1383 بصورت گروه شیمی ادامه داد، تا اینکه در سال تحصیلی 84 -83 دانشکده شیمی بصورت مجزا از دانشکده علوم تاسیس گردید. هم اکنون این دانشکده دارای گروه های شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی معدنی می باشد. در حال حاضر بیش 200 نفر دانشجوی کارشناسی و بیش از 100 نفر دانشجوی کارشناسی ارشد در این دانشکده مشغول به تحصیل می باشند و سالانه تقریبا“ 60 نفر دانشجو در مقطع کارشناسی و 50 نفر دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد وارد این دانشکده می شوند. به علاوه مجوز پذیرش دانشجوی دکتری شیمی در سال تحصیلی 1390 اخذ شده و از بهمن ماه سال تحصیلی 1391-1390 در دو گرایش شیمی تجزیه و شیمی آلی، دوره دکتری با 4 دانشجو فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر 14 نفر دانشجوی دکتری در گرایش شیمی آلی و 12نفر در گرایش شیمی تجزیه در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند.

7-      دانشکده شیمی دانشگاه دامغان http://chemistry.du.ac.ir/ گروه شیمی در دانشگاه دامغان از سال 1373 با پذیرش اولین دوره دانشجویان کارشناسی شیمی محض کار خود را آغاز کرده است و درسال 1380 اولین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد  در رشته های شیمی فیزیک وشیمی تجزیه و بعد از آن باپذیرش دانشجو در رشته های شیمی آلی و شیمی معدنی در سال 1383 و نیز پذیرش اولین دوره دانشجویان شیمی کاربردی در سال  1387 توسعه یافته است که نه تنها به عنوان قطب شیمی در بین دانشگاههای استان خود را معرفی می کند بلکه می رود تا در کشور جایگاه مناسب خود را پیداکند…

8-      دانشکده شیمی دانشگاه مازندران http://chem.umz.ac.ir/  یکی  از قدیمی ترین و قوی ترین گروه های آموزشی دانشگاه مازندران، گروه آموزشی شیمی بوده که سابقه ایجاد این گروه به پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی بر می گردد. در سال 1356 انستیتو شیمی به منظور تربیت دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ایجاد گردید. این انستیتو پس از انقلاب اسلامی به عنوان اولین گروه دانشکده علوم پایه دانشگاه مازندران به فعالیت خود ادامه داده است و در مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو در رشته شیمی نمود. این گروه در سال 1376 دوره دکتری را در سه گروه شیمی آلی، معدنی، تجزیه، فیزیک و پلیمر راه اندازی نمود.

(0) نظر
برچسب ها :
معرفی دانشکده های فیزیک دانشگاههای بزرگ ایران
در این بخش معرفی دانشکده های فیزیک دانشگاههای بزرگ ایران ارائه می شود. 

 1-      دانشکده فیزیک دانشگاه اراک http://phys.araku.ac.ir/ در سایت دانشکده فقط اسامی مدرسین و اساتید فیزیک و اعضای هیات علمی معرفی شده است و در رابطه با تاریخچه و .... توضیحاتی مشاهده نشد.

2-      گروه فیزیک دانشگاه ارومیه http://olum.urmia.ac.ir/node/618 در این آدرس توضیحات ارائه شده است. گروه فیزیک در سال 1356 به همت و تلاش آقای دکتر محمد رضا بهفروز در دانشکده علوم تاسیس گردید و سپس دیگر همکاران به گروه پیوستند و این گروه کار خود را در رشته فیزیک­کاربردی آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شورای گروه فیزیک تشکیل و در ایام انقلاب فرهنگی آزمایشگاهای کارشناسی نظیر فیزیک پایه 1و 2و 3 ،اپتیک، فیزیک جدید، فیزیک هسته ای، الکترونیک، و کارگاه فیزیک تاسیس گردید، و تعدادی از مربیان گروه جهت تحصیل در مقطع دکتری، عازم ادامه تحصیل شدند که پس از بازگشت، دیگر گرایشهای گروه نظیر، هسته ای، حالت جامد، اتمی- مولکولی تاسیس و پذیرش دانشجو نمودند و در سال 1371 مقطع کارشناسی ارشد در گرایشهای مختلف در این گروه تاسیس گردید

3-      دانشکده فیزیک دانشگاه کردستان http://www.uok.ac.ir/fa/faculties/science/departments/physics.aspx گروه فیزیک دانشگاه کردستان عملاً از سال ۱۳۷۱ و تقریباً همزمان با تاسیس دانشگاه کردستان با حضور آقایان عبدالحسن بصیره و محمد رضا فرومند در محل دانشکده علوم قدیم (دانشکده ادبیات و علوم انسانی فعلی) شروع به کار نمود. تا قبل از پاییز سال ۱۳۷۳ عمده فعالیت‌های گروه بر ارایه دروس فیزیک پایه و آزمایشگاه‌های آن دروس برای دانشجویان رشته‌های شیمی و ریاضی متمرکز بود. در طی چند سال اول فعالیت‌های گروه، آزمایشگاه‌های فیزیک عمومی تاسیس و تجهیز شد. در پاییز سال ۱۳۷۲ مقدمات پذیرش دانشجوی رشته فیزیک فراهم و برای اخذ مجوز دوره کارشناسی فیزیک اقدام شد.

4-      گروه فیزیک دانشگاه ملایر: http://www.malayeru.ac.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=08a29d3e-9d12-4166-a180-beddc047283d گروه فیزیک دانشگاه ملایر در سال 1388 با اخذ مجوز و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی فیزیک حالت جامد کار خود را آغاز نمود. این گروه در حال حاضر دارای 14 عضو هیات علمی در گرایش های مختلف فیزیک می باشد.  دانشگاه ملایر در سال 1389 موفق به اخذ مجوز کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد؛ سال 1390 دکتری فیزیک حالت جامد و سال 1395 کارشناسی ارشد فوتونیک از دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی شده است. تا کنون ده ها دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری فیزیک حالت جامد و دو دانشجوی پسا دکتری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است و در سال 1396 اولین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد فوتونیک را پذیرش می کند.

دانلود جزوه کامل فیزیک 2 دانشگاه


(0) نظر
برچسب ها :
نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی موفق
در این بخش در رابطه با نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی موفق مطالبی ارائه می گردد.

اگر می خواهید در کار و شغل تدریس خصوصی به صورت پاره وقت و یا تمام وقت موفق باشید و درآمد بالایی بدست آورید و قصد دارید از طریق ثبت تبلیغات تدریس در سایتهای معتبر و پربازدید آگهی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس www.IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com این کار را انجام دهید، در قدم اول باید سعی کنید آگهی و تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. البته در همین سایتهای تدریس ریاضی و ایران مدرس مطالب زیادی در زمینه نحوه نوشتن متن تبلیغ موفق تدریس خصوصی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد یا متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی + نمونه متن تبلیغات را در این زمینه مطالعه نمائید. برای اینکه بتوانید جذب شاگرد داشته باشید حتما باید متن تبلیغ تدریس خصوصی شما بسیار خوب نوشته شده باشد. در غیر اینصورت متقاضیان تدریس خصوصی آگهی شما را می بینند ولی تماس نخواهند گرفت.
وقتی در سایتهای معتبر تدریس خصوصی مانند ایران مدرس تبلیغ می دهید (خصوصا اگر آگهی خودتان را ویژه هم کرده باشید) آگهی شما دیده خواهد شد. به هر حال این سایتها به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارند و متقاضیان زیادی هم در این زمینه دارند. اما آیا فقط با ثبت تبلیغ در این سایت می توانید شاگرد جذب کنید؟ پاسخ این سوال را می توان به این شکل داد: بازدیدهایی که از آگهی شما به عمل می آید وقتی تبدیل به تماس خواهد شد که متن آگهی شما خوب نوشته شده باشد و بتوانید از طریق آن اعتماد کاربران را جلب کنید. حتما قانون صفرم تبلیغات که همان اصل صداقت است را در نظر داشته باشید. در هر دانشگاهی که درس خوانده اید همان را بنویسید و سعی کنید که در قسمت دانشگاه محل تحصیل دانشگاهها خیلی معتبر را درج نمائید. در تمام بخشهای دیگر متن آگهی این اصل صداقت را در نظر داشته باشید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند و در سایت ایران مدرس آگهی رایگان و یا ویژه ثبت نموده اند بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.
اگر می خواهید تبلیغات تدریس خصوصی برای شما مفید و موثر باشد دو عامل را باید در نظر بگیرید. 1- تبلیغ خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات تدریس خصوصی درج نمائید (به عنوان مثال سایت تدریس ریاضی http://www.tadris-riazi.com/ و سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php در این زمینه بسیار مناسب هستند). 2- متن آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب، کامل و قانع کننده بنویسید. اگر تبلیغ شما در یک سایت خوب نوشته نشود و در سایت مرتبط با تدریس خصوصی اگهی درج نکنید مشخصات شما توسط متقاضیان تدریس خصوصی دیده نخواهد شد. در ضمن، اگر متن آگهی خودتان را هم خوب ننویسید تبلیغ شما دیده خواهد شد ولی افرادی که در جستجوی معلم خصوصی هستند متقاعد نخواهند شد که با شما تماس بگیرند. پس هر دو مورد را در نظر بگیرید و سعی کنید هم در سایتهای معتبر و پربازدید تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند سایتهای معرفی شده آگهی بدهید و هم این روش برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و برای نوشتن متن آگهی خودتان وقت بگذارید. در ادامه بیشتر بر روی نحوه نوشتن متن تبلیغات پربازده و موفق برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی تمرکز می شود.

یک روش خوب برای جلب اعتماد بیشتر این است که نظرات شاگردهای فعلی خودتان را بپرسید و در متن آگهی ثبت نمائید. نظرات منفی و مثبت و خنثی را بذارید. اگر فقط نظرات مثبت را قرار دهید تابلو بازی می شود و مشخص خواهد بود که نظرات دستکاری شده است. در ایران مدرس امکان اینکه شاگردها برای شما نظر ثبت کنند و در صفحه شخصی شما نمایش داده شود وجود دارد. در این سایت برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه هم درج نمائید. خلاصه اینکه به هر میزان متن آگهی شما کاملتر و قانع کننده تر نوشته شود در نهایت بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت.

منبع:

متن آگهی تدریس خصوصی

در ادامه توضیحات کلی در رابطه با یک متن آگهی تدریس ریاضی خوب و پربازده داده می شود. متن آگهی تدریس را باید کامل بنویسید. اکثر مدرسین در حد یکی دو خط می نویسند. این اصلا خوب نیست. باید به کاربران اطلاعات کافی بدهید و صادقانه رزومه خودتانرا ارائه کنید تا به شما اعتماد کنند. باید تا جایی که ممکن است اعتماد سازی کنید. بهترین سوابق کاری خودتان را در پاراگراف اول متن آگهی تدریسارائه نمائید. در ادامه هر چه بیشتر بنویسید بهتر است. در چه مدارس و دانشگاههایی تدریس کرده اید، چند سال سابقه کاری دارید، در کنکور چه رتبه ای کسب کرده اید (اگر رتبه خوبی است آن را بنویسید)، نظرات شاگردهایتان را هم در متن آگهی اضافه کنید. به هر میزان صادقانه و درست رزومه کاملتری ارائه کنید در نهایت متن تبلیغ شما موثرتر خواهد بود. تبلیغات در اینترنت برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و برای نوشتن متن تبلیغ خودتان وقت بگذارید تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد. منبع: سایت تدریس ریاضی
همانطور که می دانید در حال حاضر تقریبا همه ی افراد برای دریافت خدمات مورد نظر خودشان و جستجوی مدرس ریاضی و ... از اینترنت و گوگل استفاده می کنند. اینکه سایت تدریس ریاضی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد باعث می شود متقاضیانتدریس خصوصی ریاضی به راحتی به سمت تبلیغ شما هدایت شوند. در ضمن، چون اینسات به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد، با درج آگهیدر آن، تبلیغ شما بین هزاران آگهی با موضوعات مختلف گم نشده و به خوبی دیده خواهد شد (در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی در کنار تبلیغات تدریس ریاضی شما به عنوان مثال تبلیغ خرید و فروش ویلا، اجاره خودرو، تالار عروسی، دستگاههای صنعتی و .... هم نمایش داده می شود و باعث می شود آگهی شما کمتر دیده شود و یا اگر این سایتها بازدید بالاتری هم به نسبت سایت حاضر داشته باشند بازدید کنندگان آن اغلب برای موارد دیگری غیر از تدریس وارد آن سایتها می شوند). متن آگهی ها و تبلیغاتتدریس ریاضی خودتان را خیلی کوتاه ننویسید. متن های با کمتر از 300 کاراکتر از نظر گوگل اسپم به حساب می آید و در نتایج جستجوی آن نمایش داده نمی شود.
برای آگهی های خودتان کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید. مثلا اگر ریاضی ابتدایی تدریس می کنید کلمات کلیدی می تواند به صورت تدریس ریاضی ابتدایی، تدریس ریاضی دبستان، مدرس ریاضی ابتدایی و .... باشد.  همانطور که گفته شد درمتن آگهی بهتر است توضیحات کاملی ارائه نمائید. اگر مقالاتی در کنفرانسهایمختلف یا مجلات و ... ارائه کرده اید در متن آگهی خودتان بنویسید. اگر در دانشگاه تدریس کرده اید یا در مدارس مختلف دروسی را ارائه نموده اید حتما در متن آگهی ذکر کنید. بارزترین افتخارات خودتان را بنویسید. اگر ثبت اختراعی دارید، در المپیاد یا کنکور رتبه خوبی کسب کرده اید، معدل بالایی در مقطع کارشناسی و ارشد دارید، دبیر رسمی هستید و یا استاد دانشگاه می باشید و خلاصه اینکه هر ویژگی مثبتی که دارید را در متن آگهی بنویسید. مهمترین موارد را در پاراگراف اول بنویسید و موارد دیگر را در پاراگراف هایبعدی. در سایت (ایران مدرس) یا سایتهای دیگر افراد وقتی برای هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی مراجعه می کنند تعداد زیادی از مدرسین را خواهند دید. شما باید متن آگهی تدریس خودتان را به گونه ای بنویسید که متقاضیان تدریس یا والدین آنها متقاعد شوند از بین مدرسین مختلف با شما تماس بگیرند. خوشبختانه در تبلیغات اینترنتی در متن آگهی محدودیت تعداد کاراکتر وجود ندارد و به هر میزان که بخواهید می توانید در رابطه با رزومه کاری خودتان توضیحات کاملی ارائه کنید. بنویسید چرا کلاسهای شما متمایز است و چرا باید کلاس را با شما بردارند. در چه مدارس و دانشگاههایی تدریس کرده اید، چه مقالاتی در مجلات معتبر و کنفرانسها دارید و در کل چه افتخاراتی کسب نموده اید، همه ی این موارد را بنویسید. اگر ترس این را دارید که متن خیلی طولانی شود و خسته کننده باشد، در پاراگراف اول مهمترین موارد را ذکر کنید و در ادامه توضیحاتکاملتری را هم ارائه نمائید. اگر نظرات مثبت شاگردهای قبلی خودتان را هم به متن تبلیغ اضافه کنید که بسیار عالی خواهد بود (به عنوان مثال از چنین حالتی اینجا کلیک کنید). در عنوان تبلیغ خودتانمهمترین ویژگی های بارزی که دارید را بنویسید. اگر در دانشگاه تدریس می کنید، رتبه خوبی در کنکور کسب کرده اید، در المپیاد موفقیتی بدست آورده اید، سابقه کاری بالایی دارید، تضمینی درس می دهید، دبیر و یا معلم رسمی آموزش و پرورش هستید و خلاصه اینکه هر ویژگی متمایزی که دارید را در عنوان تبلیغات تدریس خودتان درج نمائید. در ادامه سراغ بحث اصلی این مقاله که همان نحوه نوشتن متن پربازده و موفق برای جذب شاگرد و موفقیت در تدریس است می رویم.
(0) نظر
برچسب ها : آگهی تدریس خصوصی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210743
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X