تدريس خصوصي
روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی

روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی برای امتحان در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اساسی ترین نکته ای که در مورد درس ریاضی وجود دارد این است که این درس برای یادگیری به زمان نیاز دارد. حقیقت این است که ریاضی را در زمان کم نمی توان خوب یاد گرفت. ممکن است دیده باشید که بعضی از افراد می گویند یکی دو روز مانده به امتحان ریاضی را خوانده اند و نمره خوبی هم گرفته اند. این افراد فقط تمرینات و مسائل را حفظ کرده اند و شانس داشته اند که سوالات امتحانات خیلی مشابه سوال های کتاب یا جزوه بوده است. اگر از چنین افرادی یکی دو روز بعد از امتحان سوالی از ریاضی بپرسید که کمی متفاوت با جزوه کلاسی باشد ولی از همان مباحث باشد چیزی یادشان نخواهد آمد. بنابراین یادگیری ریاضی در یکی دو روز فایده ندارد و در مقاطع بالای تحصیلی مشکل ساز خواهد شد. پس برای یادگیری ریاضی باید وقت بگذارید و خوب تمرین کنید.

روش درست خواندن ریاضی برای امتحان این است که در طول ترم درس بخوانید. اگر سوال نحوه مطالعه ریاضی برای امتحان برای شما هم مطرح است فقط روی ایام امتحانات متمرکز نشوید. در طول ترم هم هر کاری که انجام دهید برای امتحان است. وقتی در طول ترم درس می خوانید آماده تر هستید و استرس کمتری دارید. وقتی در طول ترم درس می خوانید زمان کافی برای حل تمرین و مسئله دارید و مطالب به خوبی برای شما جا می افتد. برای این که نمره خوب امتحان ریاضی در انتظار شما باشد باید در کلاس های ریاضی به صورت منظم شرکت کنید و در عین حال در صورت لزوم یک معلم خصوصی خوب را هم در کنار خودتان داشته باشید. ریاضی درس مهمی است. وقتی ریاضی را خوب بلد هستید مسائل فیزیک را هم بهتر حل می کنید. حتی گرفتن نمره 20 در امتحان ریاضی هم ممکن است. برای یادگیری این درس وقت بگذارید و تمرین و مسئله حل کنید. اگر برای درس ریاضی تمرین حل نکنید انگار هیچ کاری انجام نداده اید. یادگیری این درس بدون تمرین حل کردن اتفاق نمی افتد.

با توجه به مطالب ارائه شده، روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی این است که در طول ترم در کلاس ها حاضر باشید، خوب درس بخوانید، در کلاس جزوه بنویسید، تمرین و مسئله حل کنید و خواندن درس را به ایام امتحانات موکول نکنید. در این متن کوتاه در رابطه با چگونگی خواندن درس ریاضی برای موفقیت در امتحانات و قبولی با نمره خوب توضیحات کاملی ارائه شد.

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی و نحوه ثبت آگهی تدریس موثر
در این بخش بهترین سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی معرفی شده و نحوه ثبت آگهی تدریس موثرتوضیح داده می شود. سایت سودایران که یک سایت عمومی تبلیغات رایگان اینترنتی است یک بخش تخصصی برای تبلیغات تدریس خصوصی http://teaching.soodiran.com/ دارد که می توانید آگهی خودتان را در ان درج کنید. یا مثلا اگر در زمینه تدریس خصوصی دروس برق و مهندسی برق و یا نرم افزارهای برق فعالیت دارید در سایت ایستگاه برق در این لینک یک بخش تخصصی برای تبلیغات تدریس خصوصی برق وجود دارد. سایت ایران کنکور  برای درج آگهی و تبلیغ در زمینه تدریس خصوصی ریاضی کنکور، فیزیک و زیست و شیمی کنکور و آموزش دروس کنکوری به صورت کلی سایت بسیار خوبی است. در این سایت می توانید در زمینه خرید و فروش جزوه و کتاب های کنکوری، مشاوره و برنامه ریزی کنکور و ... هم تبلیغ بدهید.
اگر ریاضی درس می دهید هم به هیچ عنوان ثبت آگهی در بهترین سایت تبلیغات تدریس ریاضی ایران که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد (سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com) را از دست ندهید. عبارت هایی مانند تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی، قیمت تدریس ریاضی و .... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که سایت تدریس ریاضی در نتایج ان در صفحه اول قرار دارد. بنابراین اگر در این سایت آگهی داشته باشید متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی تبلیغ شما را پیدا خواهند کرد.
علاوه بر سایت های معرفی شده برای درج تبلیغات تدریس خصوصی سایت دیگری که شاید بهترین سایت آگهی تدریس خصوصی ایران هم باشد سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php است. ایران مدرس تا اردیبهشت 97 بیش از 18000 مدرس ثبت نامی دارد و در آن بیش از 10000 جزوه آموزشی، مقاله، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور و .... ثبت شده است.

ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ ویژه داشته باشید تا بازدهی آن بیشتر شود و صفحه شما بالاتر نمایش داده شود. با کلیک بر روی لینک تعرفه آگهی تدریس خصوصی در زمینه هزینه و قیمت تبلیغات ویژه می توانید اطلاعات خوبی بدست آورید. یکی از بهترین راهکارها برای جذب موفقیت آمیز شاگرد خصوصی درج تبلیغ در اینترنت و در سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند ایران مدرس است. البته روشهای دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد که در مقالات زیر توضیح داده شده است.

چگونه شاگردهای خصوصی بیشتری را جذب کنیم؟

10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر

در حال حاضر مدرسین زیادی متقاضی فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هستند و شاگردها گزینه های زیادی را در مقابل خودشان می بینند. یک حالت رقابتی وجود دارد و شما وقتی موفق خواهید شد شاگردهای بسیاری جذب کنید که متن آگهی شما نشان دهنده این باشد که بسیار شخص موفق و با سوادی هستید، تجربه زیادی در زمینه تدریس خصوصی دارید و می توان به شما برای خوب نتیجه گرفتن در امتحان و یا کنکور اعتماد کرد. بنابراین متن آگهی بسیار بسیار مهم است.

این مقاله عالی را از دست ندهید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

در متن آگهی تدریس خصوصی چه مواردی را ذکر کنیم؟ مهمترین افتخارات و ویژگی هایی که دارید را در پاراگراف اول ذکر نمائید. اگر در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اید، چنانچه در دوران تحصیل شاگرد اول بوده اید و یا معدل شما الف بوده است، اگر در مدارس و دانشگاههای زیادی درس داده اید و سابقه تدریس بالایی دارید، چنانچه دبیر رسمی هستید و یا در دانشگاه تدریس می کنید و .... را در متن تبلیغ ارائه کنید. از طولانی شدن متن تبلیغ هراسی نداشته باشید. هر چه طولانی تر بنویسید بهتر است. البته مطالب مهمتر و حائز اهمیت تر را بالاتر بنویسید. ولی به هر حال هر موردی که وجود دارد را ذکر کنید. اگر ثبت اختراعی دارید و یا در مجلات معتبر مقالات علمی ارائه نموده اید هم ذکر نمائید. حتی می توانید نظرات شاگردهای فعلی خودتان را بپرسید و در متن تبلیغ ثبت نمائید تا شاگردهای جدیدی جذب کنید. در حال حاضر تبلیغات اینترنتی شاید بهترین روش برای معرفی انواع کالا و خدمات در تهران و کل کشور است. خصوصا خدمات تدریس خصوصی چون می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و مجازی برگزار شود، تبلیغ برای آن در اینترنت بهترین روش است. چرا که ممکن است شما در یک شهر کوچک سکونت داشته باشید و در شهر محل سکونت شما تقاضا برای تدریس خصوصی خیلی زیاد نباشد ولی از طریق تبلیغات اینترنتی در ایران مدرس از شهرهای بزرگ مانند تهران، تبریز، کرج، شیراز و .... شاگرد جذب کنید. ایران مدرس به عنوان بزرگترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ایران می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای درج آگهی شما باشد.

علاوه بر توضیحات ارائه شده، برای اینکه بتوانید با استفاده از تبلیغات تدریس خصوصی شاگردهای زیادی را جذب کنید، می توانید از نحوه نوشتن تبلیغات سایر اساتید هم ایده بگیرید. به بخش تدریس خصوصی سایت ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php مراجعه نمائید و آگهی های تدریس خصوصی ثبت شده توسط خود اساتید را ببینید. خصوصا اساتیدی که به صورت جدی تر در این زمینه فعالیت دارند و به صورت نقره ای و یا ویژه تبلیغ ثبت نموده اند، می تواند بسیار راهنمایی خوبی برای شما باشد. عنوان تبلیغ در افزایش بازدید آن بسیار موثر است. وقتی عنوان را جذاب و خوب می نویسید، از بین مدرسین مختلف بر روی تبلیغ شما کلیک شده و در نتیجه مشخصات شما بازدید بیشتری می گیرد و امکان جذب شاگرد توسط شما بیشتر خواهد شد.
تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را ویژه کنید. در سایتهای تبلیغاتی به صورت کلی ثبت آگهی رایگان است. در سایت ایران مدرس و تدریس ریاضی هم همینطور است. ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را با پرداخت هزینه مناسب ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. آگهی های تدریس ویژه در جایگاه بالاتری نمایش داده شده و کاربران مثلا وقتی از طریق گوگل وارد این سایتها می شوند ابتدا آگهی های تدریس خصوصی ویژه را خواهند دید. البته ویژه کردن تبلیغ به تنهایی کافی نیست و باید موارد قبلی هم در نظر گرفته شود. چگونه بازدهی تبلیغات تدریس ریاضی را افزایش دهیم؟

منبع


(0) نظر
برچسب ها : سایتهای تبلیغات تدریس خصوصی - نحوه ثبت آگهی تدریس موثر
آگهی تدریس خصوصی و جذب شاگرد
در این بخش در رابطه با نحوه ثبت آگهی تدریس خصوصی و جذب شاگرد توضیحاتی ارائه می گردد. 

با درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php به عنوان بزرگترین سایت اموزش و تبلیغات تدریس خصوصی ایران می توانید در جذب شاگرد موفق باشید و از کار تدریسی خصوصی درامد خوبی کسب کنید. البته ادعا نمی شود که اگر در ایران مدرس تبلیغ بدهید حتما تماس های شما از همان روز اول شروع می شود. در ایران مدرس آگهی شما نمایش داده شده و توسط متقاضیان تدریس خصوصی دیده می شود. اینکه این بازدیدها به تماس تبدیل شود و مثلا از هر 10 بازدیدی که از تبلیغ شما به عمل می آید چند بازدید به تماس تبدیل گردد به خودتان و به نحوه نوشتن آگهی تدریس شما بستگی دارد. در مقاله عالی نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی در این زمینه توضیحات بسیار خوبی ارائه شده است.

سایت ایران مدرس بزرگترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ایران است و ثبت آگهی تدریس خصوصی در ان می تواند بسیار موثر باشد. البته همانطور که گفته شد شرط دارد. این روش برای جذب شاگرد باید جدی گرفته شود. در مرحله اول دروسی را تدریس کنید که متقاضیان زیادی برای آن وجود داشته باشد. ریاضی، فیزیک، زبان، شیمی، انواع نرم افزار، دروس دانشگاهی و ... موارد خوبی هستند. اگر برای دروسی تبلیغ کنید که افراد زیادی نمی خواهند برای آن کلاس داشته باشند در نهایت موفق نخواهید شد. در مرحله بعد سعی کنید برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. اگر آگهی شما خوب نوشته نشده باشد و نشان ندهد که شما در کار خودتان حرفه ای هستید در نهایت با وجود اینکه تبلیغ شما دیده می شود ولی کسی برای کلاس با شما تماس نمی گیرد. پس این مورد را هم در نظر داشته باشید. در متن تبلیغ تدریس خصوصی خودتان هر موردی که باعث افزایش اعتماد و اطمینان شاگردها و والدین آنها به شما می شود را ذکر نمائید. در ایران مدرس می توانید برای دروس تدریسی خودتان جزوه هم ثبت کنید تا هم بازدید صفحه آگهی شما بیشتر شود و هم بیشتر شناخته شوید و احتمال جذب شاگرد شما افزایش یابد. مطالعه مقالات زیر هم در این زمینه مفید و موثر است.

نحوه نوشتن آگهی تدریس خصوصی برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس

ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ ویژه داشته باشید تا بازدهی آن بیشتر شود و صفحه شما بالاتر نمایش داده شود. با کلیک بر روی لینک تعرفه آگهی تدریس خصوصی در زمینه هزینه و قیمت تبلیغات ویژه می توانید اطلاعات خوبی بدست آورید. یکی از بهترین راهکارها برای جذب موفقیت آمیز شاگرد خصوصی درج تبلیغ در اینترنت و در سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند ایران مدرس است. البته روشهای دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد که در مقالات زیر توضیح داده شده است.

چگونه شاگردهای خصوصی بیشتری را جذب کنیم؟

10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر

25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی

چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم (15 راهکار جذب شاگرد)

راهکارهایی برای جذب شاگرد بیشتر


ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قراردارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شماهدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسینو گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود.

اگر توانایی تدریس دروس کنکوری را داشته باشید به قول معروف نانتان در روغن است. بسیاری از افراد در جستجوی بهترین معلم فیزیک کنکور، ریاضی کنکور و زیست کنکور هستند. اگر خودتان در کنکور این درسها را خوب زدهاید و برنامه خوبی برای به نتیجه رساندن شاگردهایتان دارید زمینه بسیار خوبی برای کار کردن است. در مقطع دانشگاه هم دروس رشته های فنی مهندسی مانند استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک، مکانیک خاک، مدار، کنترل، تحقیق در عملیات، ریاضی و فیزیک عمومی 1 و 2 دانشگاهی، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی و .... متقاضیان زیادی دارد. خصوصا در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج و .... که تعداد دانشگاهها زیاد است می توانید متقاضیان زیادی برای کلاسهای خصوصی این دروس پیدا کنید. ممکن است موارد و درسهای دیگری هم وجود داشته باشد که در این بخش ارائه نشده است. آموزش کامپیوتر و انواع نرم افزارهای عمومی و تخصصی رشته های مختلف، نرم افزارهایی مانند اتوکد، سالید ورکس، آباکوس، انسیس و .... هم متقاضی زیادی دارد و حتی بعضی از مدرسین از تدریس خصوصی رشته های هنری، ورزشی و موسیقی درآمد کسب می کنند. در نهایت، با وجود اینکه تمام این موارد متقاضیان خودش را برای کلاس دارد ولی به هر حال می توان گفت که ریاضی و زبان از تمامی موارد گفته شده متقاضی بالاتری دارد. انتخاب عکس نامناسب: بسیاریاز مدرسین عکس نامناسبی از خودشان را برای آگهی تدریس خود ثبت می کنند. باتوجه به آگهی های قبلی مشاهده شده است که بعضی از مدرسین یک عکس نامناسب وحتی با موهای نامرتب از خودشان ثبت می کنند. شما اگر خودتان را جای کسی کهآگهی شما را می بینید بگذارید، آیا با چنین مدرسی تماس می گیرید. مطمئنا عکس آگهی شما تاثیر بسیار زیادی دارد. توصیه می شود یک عکس مرتب و مناسب رابرای آگهی در نظر بگیرید. اگر آگهی تدریس شما بازدهی نداشته است ممکن است به علت عکس نامناسب باشد.

حال که آگهی شما عکس و عنوان مناسبی دارد، قدم آخر را هم باید خوب بردارید. متن خوبی بنویسید. بهترین رزومه خودتان را در پاراگراف اولبنویسید. پاراگراف اول مهم است. در ادامه هر چه بیشتر در مورد سوابق کاری،مدارک، مقالات، افتخارات و ... خودتان توضیح دهید. هر چه بیشتر بهتر. از دانشجویان و دانش آموزان خودتان نظر خواهی کنید و نظرات مثبت آنها را در این بخش بیاورید. متن آگهی شما باید متقاعد کننده باشد. اگر می بینید که صفحه تدریس شما بازدید بالایی را نشان می دهد ولی تماسی با شما گرفته نشده است، دلیل آن را در متن آگهی خودتان جستتجو کنید.


  1. درعنوان آگهی چون تعداد کاراکترهای محدودی دارید اسم مهمترین دروس تدریسی خودتان را ارائه کنید. اسم تک تک درسها با جزئیات کامل را در متن آگهی ارائه نمائید. نکته بسیار مهم دیگر اینکه در عنوان آگهیمهمترین ویژگی خودتان که شما را از سایر مدرسین متمایز می کند را ارائه کنید تا بر روی آگهی شما کلیک شود و بازدید آن افزایش پیدا کند. به عنوان مثال اگردر کنکور رتبه خوبی بدست آورده اید، دبیر رسمی و یا استاد دانشگاه هستید، سابقه تدریس بالایی دارید، در المپیاد رتبه خوبی کسب کرده اید و ....، این ویژگی برجسته و متمایز خودتان را در عنوان آگهی ارائه کنید.

  2. برای آگهی تدریسخودتان عکس مناسبی انتخاب کنید. به نظر می رسد یک عکس پرسنلی مرتب از خودتان بهترین عکسی است که می توانید برای آگهی در نظر بگیرید. متقاضیان تدریس خصوصی یا والدین آنها وقتی در کنار توضیحاتی که ارائه کرده اید عکس خودتان را هم ببینند بیشتر اعتماد می کنند و تماس های شما افزایش می یابد.

  3. علاوهبر ارائه اسم تمام دروس تدریسی با جزئیات کامل در متن آگهی تدریس، در رابطه با سوابق کاری و دانشگاهها، مدارس و موسساتی که تدریس کرده اید توضیحات کامل ارائه کنید. هر فعالیت علمی و آموزشی ای که داشته اید را در متن آگهی ارائه نمائید. تمامی افتخارات و سوابق موفق تدریس خودتان را بنویسید. تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود متناسب است با مقدار توضیحاتی که در آگهی تدریس خودتان ارائه می کنید. هر چه توضیحات شما کاملتر و قانع کننده تر باشد، بیشتر اعتماد متقاضیان تدریس و والدین آنها جلب شده و تماسهای بیشتری با شما گرفته می شود. در ضمن، متن های طولانی تر و کاملتر از نظر گوگل هم اعتبار بالاتری دارد و آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل بیشتر نمایش داده خواهد شد.
خوشبختانه در تبلیغات اینترنتی در متن آگهی محدودیت تعداد کاراکتر وجود ندارد و به هر میزان که بخواهید می توانید در رابطه با رزومه کاری خودتان توضیحات کاملی ارائه کنید. بنویسید چرا کلاسهای شما متمایز است و چرا باید کلاس را با شما بردارند. در چه مدارس و دانشگاههایی تدریس کرده اید، چه مقالاتی در مجلات معتبر و کنفرانسها دارید و در کل چه افتخاراتی کسب نموده اید، همه ی این موارد را بنویسید. اگر ترس این را دارید که متن خیلی طولانی شود و خسته کننده باشد، در پاراگراف اول مهمترین موارد را ذکر کنید و در ادامه توضیحاتکاملتری را هم ارائه نمائید. اگر نظرات مثبت شاگردهای قبلی خودتان را هم به متن تبلیغ اضافه کنید که بسیار عالی خواهد بود (به عنوان مثال از چنین حالتی اینجا کلیک کنید).
ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در سایت مرتبط و معتبر:همانطور که می دانید، شما می خواهید توسط متقاضیان واقعی تدریس خصوصی دیدهشوید. ثبت تبلیغ در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی زیاد مفید نخواهد بود. درسایتهای پربازدیدی که ارتباطی به تدریس و آموزش ندارند هم اگر آگهی بدهید باز هم فایده ای ندارد. درج تبلیغ در همین سایت www.IranModares.com یا سایتهای دیگر مرتبط با آموزش خصوصی مانند سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com می تواند مفید و موثر باشد. پس این مرحله اول را به یاد داشته باشید. در سایتی حضور داشته باشید که مرتبط با زمینه کاری شما کهدر اینجا همان تدریس خصوصی است باشد تا افرادی شما را ببینند که متقاضی کلاس هستند.
شاگرد جذب شده را حفظ کنید:بعد از تماس موفقی که گرفته می شود و با در نظر گرفتن تمام موارد قبلی، حال جلسه اول تدریس خصوصی هماهنگ می شود. آیا می دانید که تعداد زیادی از کلاسهای خصوصی فقط یک جلسه طول می کشد؟ سعی کنید این اتفاق برای شما نیافتدو شاگرد خودتان را که با زحمت فراوان جذب کرده اید را از دست ندهید. خصوصاجلسه اول خیلی مهم است. بعد از دو یا سه جلسه شاگرد شما به شما به صورت کامل اعتماد می کند ولی در یکی دو جلسه اول هنوز شک هایی دارد. اگر به قول معروف سوتی بدهید و یا 100 درصد بر درس مسلط نباشید و نتوانید سوالی را پاسخ دهید ممکن است همان اوایل کار کلاس کنسل شود. بنابراین در بحث آگهی تدریس خصوصی فقط اینکه عنوان و متن آگهی را خوب بنویسید کافی نیست بلکه باید موارد بعد از آن مانند همین نکته ای که گفته شد را در نظر بگیرید.

در متن آگهی تدریس خصوصی چه مواردی را ذکر کنیم؟ مهمترین افتخارات و ویژگی هایی که دارید را در پاراگراف اول ذکر نمائید. اگر در کنکور رتبه خوبی کسب کرده اید، چنانچه در دوران تحصیل شاگرد اول بوده اید و یا معدل شما الف بوده است، اگر در مدارس و دانشگاههای زیادی درس داده اید و سابقه تدریس بالایی دارید، چنانچه دبیر رسمی هستید و یا در دانشگاه تدریس می کنید و .... را در متن تبلیغ ارائه کنید. از طولانی شدن متن تبلیغ هراسی نداشته باشید. هر چه طولانی تر بنویسید بهتر است. البته مطالب مهمتر و حائز اهمیت تر را بالاتر بنویسید. ولی به هر حال هر موردی که وجود دارد را ذکر کنید. اگر ثبت اختراعی دارید و یا در مجلات معتبر مقالات علمی ارائه نموده اید هم ذکر نمائید. حتی می توانید نظرات شاگردهای فعلی خودتان را بپرسید و در متن تبلیغ ثبت نمائید تا شاگردهای جدیدی جذب کنید. به عنوان مثال، اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی می خواهید فعالیت داشته باشید مطالعه مقاله تبلیغات تدریس خصوصی زبان انگلیسی، نمونه آگهی تدریس زبان در این زمینه بسیار مفید است. مقاله آگهی تدریس خصوصی، نمونه متن تبلیغات تدریس خصوصی هم که از سایت ایران مدرس گرفته شده است نکات خوبی دارد.
بارها و بارها در سایت ایران مدرس ذکر شده است که یکی از پارامترهای مهم در زمینه موفقیت در پیدا کردن شاگرد با استفاده از تبلیغاتی اینترنتی این است که متن تبلیغ خودتان را خوب بنویسید. بعد از ثبت تبلیغ خودتان نگاهی به آن بیندازید. آیا آگهی شما خوب و قانع کننده نوشته شده است؟ اگر والدین دانش آموزان و دانشجویان تبلیغ شما را ببینند و با آگهی دیگر مدرسین مقایسه کنند متقاعد می شوند که با شما تماس بگیرند؟ سوابق تدریس، رزومه کاری، افتخارات و .... خودتان را کامل بنویسید. اگر حال نوشتن یک متن آگهی کامل و خوب را ندارید و این روش را جدی نمی گیرید برای شما بازدهی نخواهد داشت.
بهترین سایت آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210839
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X